Eredményeink 1989-ben

1989

Országos Nappali Egyéni Bajnokság (1989. 10. 08., Nagybárkány)
F21 (1. Lantos Zoltán BEAC 85,37)
15. Károlyi Gyula GSSE 104,55
35. Gyurkó László GSSE 105,52
– Deme Zoltán GSSE hiba
N21 (1. Oláh Katalin OSC 63,32)
3. Győrffy Gabriella GSSE 83,43
F19 (1. Hajdú Martin H. Schönherz SE 89,12)
11. Kiácz Bence GSSE 105,10
19. ifj. Schőnviszky György GSSE 122,30
20. Princz Attila GSSE 127,12
F17 (1. Baracsi Gábor Tipográfia 73,08)
5. Szakál Péter GSSE 77,33
26. Szombathelyi Balázs GSSE 92,87
F15 (1. Maráz Gábor GyUK 59,38)
17. Uhlir Péter GSSE 73,28
19. Szabó Miklós GSSE 75,00
22. Marosvölgyi Máté GSSE 77,78
35. Szirmai Krisztián GSSE 103,68
N19 (1. Tóth Réka TTE 58,35)
10. Marosfalvi Mónika GSSE 72,07
15. Veréb Csilla GSSE 82,23
21. Gerő Emese GSSE 101,82
N17 (1. Deseő Orsolya MOM 51,35)
– Paál Emőke GSSE hiba
N15 (1. Nagyági Katalin Tipográfia 44,93)
5. Marosfalvi Eszter GSSE 55,10
12. Farkas Krisztina GSSE 65,25
21. Schulek Emese GSSE 73,68
Országos Szenior Nappali Egyéni Bajnokság (1989. 04. 09., Csákánypuszta)
F35 (1. Hegedűs Zoltán OSC 72:31)
2. Gyurkó László Gép- és Vegyipari Spartacus 73:11:00
30. Máthé István GSSE 136:52:00
33. Szűcs B. Levente GSSE 198:42:00
F40 (1. Kovács László dr PVS 66:30)
4. Gyalog László GSSE 78:56:00
19. Bársony András GSSE 99:07:00
21. Reischl Gábor GSSE 100:25:00
25. Schulek János GSSE 105:56:00
F45 (1. Nagy Lajos PVM 63:58)
3. Balogh Tamás Gép- és Vegyipari Spartacus 65:38:00
16. Szabó József GSSE 88:42:00
F50 (1. Schmidt Ferenc PÉT 55:30)
15. Schönviszky László GSSE 88:32:00
F55 (1. Szebeli István SSC 53:30)
5. Csurgó Mihály GSSE 80:33:00
N35 (1. Kovács Magda TTE 56:57)
6. Vass Katalin GSSE 89:02:00
N45 (1. Mátravölgyiné Tóth Eszter PSE 68:43)
4. Marosfalviné Cser Krisztina GSSE 79:04:00
Országos Éjszakai Bajnokság (1989. 06. 10., Felsőcsöde)
F21 (1. Sziebert Péter PVSK 81:55)
22. Károlyi Gyula GSSE 109:22:00
– Gyalog László GSSE hiba
F19
1. ifj. Schőnviszky György Gép- és Vegyipari Spartacus 77:25:00
19. Kiácz Bence GSSE 110:32:00
F17 (1. Baracsi Gábor Tipográfia 61:33)
16. Szakál Péter GSSE 96:32:00
– Szombathelyi Balázs GSSE hiba
(Nem hivatalos) Szenior Országos Éjszakai Bajnokság
(1989. 05. 13., Pilisszentlélek / Postás Éjszakai Kupa)
F35 (1. Hegedűs Zoltán OSC 62:17)
11. Héja Gábor GSS 151:01:00
Országos Hosszútávú Egyéni Bajnokság (1989., Csákányospuszta)
F19 (1. Hajdu Martin TTE 138:30)
6. ifj. Schőnviszky György GSSE 146:39:00
N21 (1. Oláh Katalin OSC 106:39)
5. Győrffy Gabriella GSSE 138:35:00
N19 (1. Kovács Ildikó PVSK 94:59)
3. Paál Emőke Gép- és Vegyipari Spartacus 103:28:00
4. Veréb Csilla GSSE 103:42:00
13. Marosfalvi Mónika GSSE 128:46:00
II. (nem hivatalos) Szenior Hosszútávú Bajnokság (1989. 03. 12.,
Csobánka / Spartacus Kupa)
F40 (1. Komár Béla TTE 75,96)
4. Gyalog László GSS 84,02
F45 (1. Nagy Lajos PVM 76,57)
3. Bozán György Gép- és Vegyipari Spartacus 89,04
– Éliás Vilmos GSS hiba
N35 (1. Kovács Magda TTE 81,38)
10. Vass Katalin GSS 126,80
Országos Csapatbajnokság (1989. 06. 18., Lakitelek-Tőserdő)
F21 (1. PVSK [Kelemen, Szieberth, Pavlovics, Moró] 345:01)
9. GSSE (Deme Zoltán, Károlyi Gyula, Maczik Zoltán
ifj. Schőnviszky György [Fáncsi László]) 394:00:00
N21 (1.SZVSE [Balogh, Zádori, Felföldi] 195:19)
5. GSSE (Csillag Vera, Győrffy Gabriella, Veréb Csilla
[Nyircsák Katalin]) 211:04:00
F17 (1. Videoton [Illés, Kiffer, Néda] 195:02)
10. GSSE (Szakál Péter, Somogyi Zoltán, Princz Attila
[Szombathelyi Balázs]) 246:22:00
F15 (1. DVTK [Szalánczi, Vida, Polyák] 164:26)
8. GSSE (Szabó Miklós, Marosvölgyi Máté, Uhlir Péter
[Vass Zoltán]) 186:49:00
N17 (1. Tipográfia [Nagyági, Kertész, Komár] 167:39)
3. Gép- és Vegyipari Spartacus SE (Paál Emőke,
Marosfalvi Eszter, Reischl Júlia [Szabó Mónika]) 197:34:00
N15 (1. DVTK [Hornyák, Zámbó, Veres] 164:13)
5. GSSE (Farkas Krisztina, Schulek Orsolya, Barla Gyöngyi
[Reischl Zsófia]) 175:23:00
Országos Váltóbajnokság (1989. 10. 15., Zirc, Pintér-hegy;
F15 kategória megismételve 10. 21-én)
F21 (1. PVSK (Moró, Szieberth, Pavlovics, Kelemen) 242,11)
8. GSSE (Maczik Zoltán, Deme Zoltán, Gyurkó László,
Károlyi Gyula) 271,06
N21 (1.Sabaria (Geosits, Wengrin, Horváth) 155,18)
5. GSSE (Marosfalvi Mónika, Győrffy Gabriella, Veréb Csilla) 166,66
F17 (1. DVTK (Hegedűs, Kuty, Magyar) 140,55)
7. GSSE (Szakál Péter, Somogyi Zoltán, Szombathelyi Balázs) 162,41
F15 (1. OSC (Farkas, Marosffy, Gárdonyi) 130,88)
4. GSSE (Újházy Kolos, Szabó Miklós, Uhlir Péter) 146,61
N17 (1. TTE (Kertész, Komár, Nagyági) 144,03)
3. Gép- és Vegyipari Spartacus SE (Rácz Mónika,
Marosfalvi Eszter, Paál Emőke) 156,21
N15 (1. PVSK (Kovács, Benedek, Bótor) 126,08)
9. GSSE (Farkas Fruzsina, Schulek Emese, Farkas Krisztina) 161,98