Eredményeink 2006-ban

2006

Országos Nappali Egyéni Bajnokság (2006. 10. 14-15., Mátraszentimre)
F21 (81/21[+2]+21[+1]+20[+3]+12[+1] induló)
C döntő (20[+3] induló)
C1.(43.) Gyalog Zoltán SPA 40:43
C20.(62.) Morandini Kristóf Márk SPA 56:28
D döntő (12[+1] induló)
D1.(63.) Kemenczky Jenő SPA 36:31
F20 (23/18[+5] induló)
(1. [3.] Kovács Róbert PVS [63:01] 67:37)
4. [6.] Morandini Viktor SPA 75:50
16. [18.] Zai Bálint SPA 111:15
F16 (37/23+14 induló)
A döntő (23 induló) (1. Bereczki Máté, SZV 48:43)
4. Fráter Tamás SPA 52:16
11. Vellner Gábor SPA 62:29
F14 (58/24+22[+1]+10[+1] induló)
A döntő (24 induló) (1. Baumholczer Máté, PVS 31:06)
10. Tölgyesi Renátó SPA 39:10
16. Bérczes Zsigmond SPA 47:35
B döntő (23 induló)
(B1.[25.] Györgyi Ábel MOM 28:05)
B17.(41.) Németh Marcell SPA 48:17
N18 (22/20[+2] induló) (1. Péley Dorottya, PVS 44:06)
8. Németh Kinga SPA 53:46
9. Gyalog Zsófia SPA 53:49
17. Fleischer Orsolya SPA 67:38
N16 (25 induló) (1. Tóth Réka SZV 34:10)
2. Tibay Ilona SPA 36:31
13. Németh Luca SPA 48:12
F65 (23 induló) (1. Vass Tibor VHS 32:04)
21. Pataki Zsolt SPA 63:15
N45 (18 induló) (1. Kármán Katalin, HSE 32:37)
5. Dániel Edit SPA 45:53
17. Kedl Ildikó SPA 71:35
Országos Éjszakai Egyéni Bajnokság (2006. 05. 27., Újdörögd)
F21 (38/30[+8] induló, 12,6 km / 510 m / 33 ep)
(1. Vajda Kolos ZTC 90:41)
16. Marosvölgyi Máté SPA 120:10
27. Kemenczky Jenő SPA 151:41
F20 (10 induló, 10,0 km / 420 m / 25 ep)
(1. Kovács Róbert PVS 99:29)
4. Morandini Viktor SPA 118:30
F18 (10/9[+1] induló, 9,1 km / 345 m / 22 ep)
(1. Horváth Tamás SZV 85:20)
– Fráter Tamás SPA hiba
Országos Hosszútávú Bajnokság (2006. 04. 01., Kunfehértó)
F21 (42/33[+9] induló, 30,1 km / 35 ep)
(1. Józsa Gábor TSE 152:12)
22. Gyalog Zoltán SPA 232:55
F20 (13 induló, 21,3 km / 31 ep)
(1. Kovács Róbert PVS 121:22)
4. Morandini Viktor SPA 141:13
F18 (31 induló, 16,5 km / 22 ep)
(1. Kerényi Máté KTK 91:50)
14. Vellner Gábor SPA 113:54
17. Fráter Tamás SPA 118:14
N18 (25 induló, 10,4 km / 15 ep)
(1. Őry Eszter MOM 71:40)
8. Tibay Ilona SPA 82:52
16. Fleischer Orsolya SPA 92:44
17. Gyalog Zsófia SPA 94:23
Országos Középtávú Bajnokság (2006. 06. 24., Csehbánya)
F21 (96/24+22[+2]+18[+2]+20[+1]+7 induló)
B döntő (22[+2] induló) (B1.[25.] Lajszner Attila, ESP 32:50)
B10.(34.) Gyalog Zoltán SPA 39:04
D döntő (24 induló) (D1.[65.] Molnár Domokos, TTE 33:48
D11.(75.) Morandini Kristóf Márk SPA 43:23
F20 (28/23[+5] induló) (1.[3.] Kovács Róbert, PVS [27:58] 30:31)
4.[8.] Morandini Viktor SPA 36:07
10.[14.] Zai Bálint SPA 40:21
F16 (41/23[+1]+17 induló)
A döntő (23[+1] induló) (1. Pongrácz Ervin, VHS 24:21)
9. Vellner Gábor SPA 35:18
13. Fráter Tamás SPA 39:14
22. Nagy Kristóf SPA 51:56
F14 (48/24+21[+3] induló)
A döntő (24 induló) (1. Tölgyesi Ákos ifj., VHS 22:34)
4. Tölgyesi Renátó SPA 27:52
16. Bérczes Zsigmond SPA 34:05
B döntő (24 induló) (B1.[25.] Bugár Gergely, BOF 29:26)
B–(–) Sveiczer Attila SPA hiba
N18 (27/25[+2] induló) (1.[2.] Őry Eszter, MOM [27:49] 29:22)
8.[9.] Németh Kinga SPA 32:51
9.[10.] Fleischer Orsolya SPA 35:05
16.[17.] Gyalog Zsófia SPA 40:28
25.[26.] Kerényi Krisztina SPA 60:43
N16 (23 induló) (1 Tóth Réka SZV 26:04)
3. Tibay Ilona SPA 28:06
13. Németh Luca SPA 39:26
F55 (24/23[+1] induló) (1. Ládi János, BTK 27:50)
11. Gyalog László SPA 36:35
N45 (20 induló) (1. Vargáné Kocsis Katalin, NKZ 27:19)
3. Dániel Edit SPA 29:38
Országos Rövidtávú Bajnokság (2006. 09. 09., Hódmezővásárhely)
F21 (77/24+23[+1]+22[+1]+5[+1] induló)
A döntő (24 induló) (1. Kovács Ádám, ETC 14:44)
22. Gyalog Zoltán SPA 17:50
B döntő (23[+1] induló) (B1.[25.] Lajszner Attila, ESP 17:14)
B10.(34.) Marosvölgyi Máté SPA 18:30
C döntő (22[+1] induló) (C1.[48.] Szlávik Zoltán, KFK 15:57)
C3.(50.) Morandini Kristóf Márk SPA 16:50
F20 (21 induló) (1. Kovács Róbert, PVS 15:40)
5. Morandini Viktor SPA 16:29
8. Zai Bálint SPA 18:14
F18 (31/23[+1]+7 induló)
A döntő (23[+1] induló) (1. Lenkei Zsolt, TTE 13:34)
12. Morandini Miklós SPA 17:23
F16 (36/24+11[+1] induló)
A döntő (24 induló) (1 Bereczki Máté, SZV 13:06)
5. Fráter Tamás SPA 14:19
6. Vellner Gábor SPA 14:25
21. Nagy Kristóf SPA 17:51
B döntő (11[+1] induló)
(B1.[25.] Morvai András SDS 10:59)
B2.(26.) Diószegi Ádám SPA 11:18
F14 (52/23[+2]+25[+2] induló)
A döntő (23[+2] induló)
(1. Baumholczer Máté PVS 9:56)
9. Tölgyesi Renátó SPA 11:42
B döntő (25[+2] induló)
(B1.(24.) Kopasz Róbert KAL 11:04)
B3.(26.) Bérczes Zsigmond SPA 11:47
N18 (27/26[+1] induló) (1. Őry Eszter, MOM 16:28)
10. Fleischer Orsolya SPA 19:45
16. Gyalog Zsófia SPA 21:05
20. Németh Kinga SPA 21:34
N16 (24/22[+2] induló)
1. Tibay Ilona SPA 10:24
12. Németh Luca SPA 13:31
F55 (26/25[+1] induló) (1. Bikki Sándor, HER 10:49)
18. Gyalog László SPA 15:32
Országos Csapatbajnokság (2006. 10. 22., Bükkszentkereszt)
F21 (23/17[+6] induló) (1. TTE [Bogya, Lenkei, Baracsi, Hajdu] 392:32)
13.[15.] SPA (Morandini Viktor, Zai Bálint, Marosvölgyi Máté,
Gyalog Zoltán) 500:43
F16 (20/13[+7] induló)
(1.[2.] SZV [Bereczki, Farkas, Pálinkó] [152:10] 154:50
2.[3.] Tabáni Spartacus SKE (Vellner Gábor, Fráter Tamás,

Nagy Kristóf)
157:24
F14 (18/14[+4] induló) (1. VBT [Horváth, Heilig, Nagy] 113:01)
7.[8.] SPA (Zacher Viktor, Bérczes Zsigmond, Tölgyesi Renátó) 135:56
N18 (7/6[+1] induló)
1. Tabáni Spartacus SKE 1 (Tibay Ilona, Gyalog Zsófia,

Németh Kinga)
190:42
5. SPA2 (Németh Luca, Kerényi Krisztina, Fleischer Orsolya) 258:08
Országos Váltóbajnokság (2006. 06. 25., Csehbánya)
F21 (40/35[+5] induló) (1. TTE3 [Bogya, Baracsi, Lenkei] 129:29)
15. SPA (Morandini Viktor, Marosvölgyi Máté, Gyalog Zoltán) 159:31
F16 (11/9[+2] induló) (1. SZV [Farkas, Pálinkó, Bereczki] 92:40)
5. SPA (Fráter Tamás, Nagy Kristóf, Vellner Gábor) 109:34
F14 (11/8[+3] induló) (1. PVS1 [Nagy, Baumholczer, Péley] 63:58)
7. SPA (Bérczes Zsigmond, Sveiczer Attila, Tölgyesi Renátó) 110:47
N18 (5 induló)
1. Tabáni Spartacus SKE 1 (Fleischer Orsolya,
Gyalog Zsófia, Tibay Ilona) 103:51
4. SPA2 (Németh Luca, Kerényi Krisztina, Fleischer Zsófia) 152:45
Országos Egyesületi Váltóbajnokság (2006. 10. 21., Bükkszentkereszt)
Férfi (19/13[+6] induló)
(1. PVSK [Péley, Baumholczer, Turcsány, Vonyó, Kovács] 3:33:10)
6.[7.] SPA (Gyalog Zoltán, Vellner Gábor, Morandini Viktor,
Tölgyesi Renátó, Fráter Tamás) 4:03:03
Ifjúsági Európa-bajnokság (2006. 06. 30 – 07. 02., Skofja Loka, Szlovénia)
W16
Hosszútáv (67 induló) (1. Fershalova, Karina, RUS 34:21)
2. Tibay Ilona HUN 37:45
Rövidtáv (66 induló) (1. Jakobová, Adéla, CZE 11:35)
25. Tibay Ilona HUN 13:28
Váltó (1. CZE 1:18:13
4. Hungary (Bertóti, Zsigmond V., Tibay Ilona) idő hiányzik