Eredményeink 2009-ben

2009

Országos Nappali Egyéni Bajnokság (2009. 10. 17-18., Szögliget)
F21 (64/22[+2]+19[+1]+13[+1] induló)
A döntő (22[+2] induló, 16,5 km / 455 m / 32 ep)
(1. Gösswein Csaba PSE 93:53)
– Gyalog Zoltán SPA hiba
B döntő (19[+1] induló, 11,9 km / 340 m / 26 ep)
B1.(23.) Morandini Viktor SPA 93:54
B17.(39.) Kemenczky Jenő SPA 132:36
N21 (38/24+14 induló)
A döntő (24 induló, 10,2 km / 280 m / 18 ep)
(1. Gyurkó Fanni ARA 76:27)
– Veresné Gyalog Zsuzsanna SPA hiba
F18 (32/22[+1]+8[+1] induló)
A döntő (22[+1] induló, 10,8 km / 350 m / 23 ep)
(1 Baumholczer Máté PVS 68:56)
2. Liszka Krisztián SPA 72:55
6. Bugár Gergely SPA 80:11
17. Tölgyesi Renátó SPA 101:15
20. Nagy Kristóf SPA 116:57
F16 (38/24+14 induló)
A döntő (24 induló, 6,6 km / 220 m / 16 ep)
(1. Péley Domokos PVS 47:19)
4. Sulyok Ábel SPA 52:01
8. Peregi Dávid SPA 54:01
14. Zacher Viktor SPA 59:14
15. Oszkó Attila SPA 59:25
20. Bartók Márton SPA 63:23
B döntő (14 induló, 4,5 km / 145 m / 11 ep)
(B1.[25.] Schwendtner Bálint SIR 33:14)
B2.(26.) Balázs Bulcsú SPA 37:12
B10.(34.) Németh Marcell SPA 50:03
B14.(38.) Rózsa Ábel SPA 59:33
F14 (58/23[+1]+23[+1]+6[+4] induló)
A döntő (23[+1] induló, 5,3 km / 185 m / 12 ep)
(1. Rácz Sándor SZV 36:52)
6. Lengyel Ádám SPA 48:10
11. Peregi Dániel SPA 53:15
13. Lakatos Tádé SPA 56:11
16. Zacher Márton SPA 61:01
B döntő (23[+1] induló, 4,7 km / 165 m / 13 ep)
(B1.[24.] Tábori Milán SDS 52:32)
B13.(36.) Toldi Bence SPA 65:55
C döntő (6[+4] induló, 4,0 km / 150 m / 13 ep)
(C1.[47.] Balogh Márton GYO 51:28)
–vk Dalos Áron SPA 56:29
N20 (9 induló, 6,9 km / 200 m / 16 ep)
(1. Péley Dorottya PVS 56:56)
8. Gyalog Zsófia SPA 104:23
N18 (23/19[+4] induló, 4,7 km / 130 m / 15 ep)
(1. Tóth Réka SZV 57:29)
5. Németh Luca SPA 72:35
13. Oszkó Dóra SPA 90:44
N14 (39/24+14[+1] induló)
A döntő (24 induló, 4,0 km / 90 m / 13 ep)
(1 Viniczai Csenge PVS 34:03)
4. Weiler Virág SPA 37:10
5. Liszka Eszter SPA 37:54
8. Balázs Otília SPA 41:42
19. Nagy Klára SPA 55:12
B döntő (15 induló, 3.2 km / 60 m / 10 ep)
(B1.[25.] Egei Petra TTE 36:23)
B12.(36.) Tölgyesi Blanka SPA 50:22
– Völgyesi Melody SPA hiba
F40 (51/23[+1]+24[+3] induló)
A döntő (23[+1] induló, 8,0 km / 240 m / 17 ep)
(1. Egei Tamás TTE 55:50)
4. Rózsa Géza SPA 59:59
B döntő (24[+3] induló, 6,1 km / 225 m / 13 ep)
(B1.[24.] Biró Gergely BEA 55:12)
B3.(26.) Koltai Zoltán SPA 55:40
B8.(31.) Mátyus Attila SPA 61:18
F45 (45/22[+2]+17[+4] induló)
B döntő (23 induló, 5,8 km / 190 m / 15 ep)
(B1.[23.] Károlyi Gyula TTE 58:34)
B13.(35.) Peregi Tamás SPA 90:56
F50 (41/23[+1]+16[+1] induló)
B döntő (16[+1] induló, 5, km / 185 m / 14 ep)
(B1.[25.] Kiss Tibor FSC Futárok SC 48:46)
B14.(38.) Fleischer Zoltán SPA 77:19
N35 (17/16[+1] induló, 6,0 km / 190 m / 17 ep)
(1. Wengrin Ágnes TTE 48:46)
11. Marosfalvi Eszter SPA 77:51
N40 (26 induló, 5,8 km / 220 m / 15 ep)
(1. Bokros Andrea MEA 47:28)
26. Erőss Anikó SPA 95:15
N45 (21/20[+1] induló, 4,9 km / 165 m / 14 ep)
(1. Kármán Katalin HSE 47:02)
8. Krasznai Orsolya SPA 61:32
N65 (6 induló, 3,1 km / 60 m / 10 ep)
(1. Cser Borbála HER 41:36)
5. Cser Krisztina SPA 64:51
Országos Éjszakai Egyéni Bajnokság (2009. 05. 31., Szin-Szelcepuszta)
F21 (31/15[+16] induló) (1. Novai György, MEA 119:10)
15.[17.] Kemenczky Jenő SPA 215:51
– Morandini Viktor SPA hiba
N21 (10/8[+2] induló) (1. Makrai Éva, ZTC 81:02)
4. Veresné Gyalog Zsuzsanna SPA 101:25
F18 (13/11[+2] induló) (1. Jenes Géza, MOM 70:36)
2. Liszka Krisztián SPA 70:56
7. Bugár Gergely SPA 90:21
– Sulyok Ábel SPA hiba
F60 (10/7[+3] induló, 4.7 km / 200 m / 15 ep)
1. Gyalog László SPA 73:09
Országos Hosszútávú Bajnokság (2009. 04. 04., Salgótarján, Medves lapos)
F21 (25/19[+6] induló, 25,8 km / 990 m / 29 ep)
(1. Domonyik Gábor MEA 173:04)
19. Kemenczky Jenő SPA 324:13
F18 (39/36[+3] induló, 15,0 km / 605 m / 20 ep)
(1. Baumholczer Máté PVS 102:46)
4. Liszka Krisztián SPA 123:26
16. Sulyok Ábel SPA 148:40
18. Oszkó Attila SPA 151:45
22. Peregi Dávid SPA 159:38
23. Bugár Gergely SPA 163:04
26. Bartók Márton SPA 169:26
28. Tölgyesi Renátó SPA 171:08
32. Balázs Bulcsú SPA 179:34
33. Bérczes Zsigmond SPA 182:06
F50 (32/30[+2] induló, 10,1 km / 330 m / 17 ep)
(1. Dosek Ágoston OSC 79:28)
25. Fleischer Zoltán SPA 147:49
N45 (17 induló, 5,9 km / 250 m / 11 ep)
(1. Kármán Katalin HSE 57:18)
6. Krasznai Orsolya SPA 83:39
N65 (3 induló, 3,0 km / 120 m / 8 ep)
1. Cser Krisztina SPA 57:59
Országos Középtávú Egyéni Bajnokság (2009. 06. 20., Pusztamarót)
F21 (65/20[+2]+19+15+8[+1] induló)
B döntő (19 induló, 5,5 km / 230 m / 21 ep)
(B1.[21.] Oszlovics Ádám MOM 46:10)
B2.(22.) Gyalog Zoltán SPA 46:19
N21 (36/21[+3]+11[+1] induló)
A döntő (22[+2] induló, 4,8 km / 175 m / 15 ep)
(1.[2.] Domján Zsuzsanna PVS 39:44)
8.[10.] Veresné Gyalog Zsuzsanna, SPA 47:39
F20 (20/19[+1] induló, 5,2 km / 230 m / 20 ep)
(1. Vellner Gábor SIR 35:23)
17. Morandini Miklós SPA 67:49
F18 (37/24+10[+3] induló)
A döntő (24 induló, 4,8 km / 145 m / 16 ep)
(1. Baumholczer Máté PVS 29:33)
4. Liszka Krisztián SPA 32:37
17. Bugár Gergely SPA 41:02
F16 (42/24+17[+1] induló)
A döntő (24 induló, 3,8 km / 140 m / 14 ep)
(1. Kazal Márton PVS 25:49)
4. Sulyok Ábel SPA 28:59
5. Peregi Dávid SPA 29:24
11. Bartók Márton SPA 31:54
13. Zacher Viktor SPA 33:03
B döntő (17[+1] induló, 3,8 km / 125 m / 16 ep)
(B1.[25.] Németh Mihály PVS 39:52)
B2.(26.) Balázs Bulcsú SPA 41:11
B4.(28.) Oszkó Attila SPA 42:19
F14 (52/23[+1]+18[+2]+4[+4] induló)
A döntő (23[+1] induló, 2,8 km / 100 m / 14 ep)
(1. Hajdu Szása KOS 21:45)
15. Lengyel Ádám SPA 39:23
19. Zacher Márton SPA 42:06
B döntő (18[+2] induló, 2,3 km / 50 m / 9 ep)
(B1.[24.] Lehotai Róbert GYO 19:13)
B5.(28.) Lakatos Tádé SPA 23:55
B8.(31.) Farkasdy András SPA 25:49
C döntő (4[+4] induló, 1,9 km / 45 m / 9 ep)
(C1.[42.] Rácz Zoltán SZV 27:43)
Cvk(–) Peregi Dániel SPA 17:59
N20 (11 induló, 4,1 km / 165 m / 13 ep)
(1. Bertóti Regina DTC 32:33)
10. Gyalog Zsófia SPA 55:05
N18 (26/25[+1] induló, 3,8 km / 125 m / 16 ep)
(1. Tóth Réka SZV 29:12)
9. Németh Luca SPA 41:45
17. Oszkó Dóra SPA 52:10
N14 (48/24+22[+2] induló)
A döntő (24 induló, 2,3 km / 50 m / 9 ep)
(1. Szuromi Luca PVM 18:08)
5. Balázs Otília SPA 21:17
19. Tölgyesi Blanka SPA 36:39
B döntő (22[+2] induló, 2,0 km / 25 m / 10 ep)
(B1.[25.] Horváth Hanga MEA 21:07)
B6.(30.) Sulyok Natasa SPA 25:50
B8.(32.) Völgyesi Melody SPA 26:47
B11.(35.) Sulyok Kamilla SPA 29:33
B12.(36.) Nagy Klára SPA 29:38
F40 (44/20[+3]+18[+3] induló)
A döntő (20[+3] induló, 5,2 km / 220 m / 16 ep)
(1. Kovács László ifj. PVS 38:05)
11. Rózsa Géza SPA 46:59
F45 (41/23[+1]+17 induló)
B döntő (19 induló, 3,7 km / 130 m / 14 ep)
(B1.[24.] Sebők Gábor ESP 30:49)
B17.(40.) Peregi Tamás SPA 80:57
F50 (36/23[+1]+11[+1] induló)
B döntő (20 induló, 2,8 km / 100 m / 14 ep)
B1.(25.) Fleischer Zoltán SPA 34:59
F60 (27/21[+2]+3[+1] induló)
A döntő (24 induló, 3,6 km / 125 m / 14 ep)
(1. Boros Zoltán HSE 31:48)
12. Gyalog László SPA 46:45
F65 (31/30[+1] induló, 2,3 km / 75 m / 10 ep)
(1.[2.] Bozán György HSP 22:04)
25. Nagy Albert SPA 44:26
N40 (23/22[+1] induló, 3,3 km / 115 m / 13 ep)
(1. Viniczainé Kovács Ildikó PVS 29:06)
19. Erőss Anikó SPA 48:46
N45 (16 induló, 2,4 km / 105 m / 12 ep)
(1. Szerencsiné Csamangó Jusz. PUS Pusztamérgesi SE 24:20)
8. Krasznai Orsolya SPA 31:38
Országos Rövidtávú Egyéni Bajnokság (2009. 05. 16., Komló)
F21 (81/23[+1]+21[+3]+ 23[+1]+7[+2] induló)
A döntő (23[+1] induló, 3,0 km / 110 m / 19 ep)
(1. Józsa Gábor TSE 15:09)
13. Morandini Viktor SPA 19:01
B döntő (21[+3] induló, 3,0 km / 110 m / 19 ep)
B1.[2].(24.) Gyalog Zoltán SPA (18:19) 18:31
B4.[5].(27.) Marosvölgyi Máté SPA 19:54
B–(–) Zai Bálint SPA hiba
N21 (45/22[+2]+18[+3] induló, gy.i.: 16:02)
A döntő (22[+2]induló, 2,5 km / 75 m / 14 ep)
(1.[2.] Gyurkó Fanni ARA 17:04)
10.[12.] Veresné Gyalog Zsuzsanna, SPA 20:07
B döntő (18[+3] induló, 2,0 km / 75 m / 11 ep)
(B1.[23.] Novák Martina ETC 16:35)
B18.(40.) Gyalogné Dobróka Anett, SPA 32:38
F20 (22[+1] induló, 2,8 km / 105 m / 13 ep)
(1. Mets Márton MOM 15:39)
20. Horváth Gergely SPA 31:07
F18 (45/23[+1]+19[+2] induló)
A döntő (23 [+1] induló, 2,7 km / 30 m / 14 ep)
(1. Baumholczer Máté PVS 15:05)
– [3.] Barcik, Robert SPA 16:34
4. [5.] Liszka Krisztián SPA 16:50
13. [14.] Bugár Gergely SPA 18:22
B döntő (21 induló, 2,3 km / 80 m / 11 ep)
B1.(24.) Sveiczer Attila SPA 15:46
B5.(28.) Jánosy Bence SPA 17:04
B6.(29.) Nagy Kristóf SPA 17:18
B11.(34.) Bérczes Zsigmond SPA 20:44
F16 (39/22[+2]+13[+2] induló)
A döntő (22[+2] induló, 2,3 km / 80 m / 11 ep)
(1. Horváth Marcell SIR Sirályok SE 13:37)
5. Sulyok Ábel SPA 14:56
6. Peregi Dávid SPA 15:02
8. Zacher Viktor SPA 16:12
13. Bartók Márton SPA 17:03
16. Balázs Bulcsú SPA 17:34
22. Oszkó Attila SPA 20:09
B döntő (13[+2] induló, 2,2 km / 70 m / 13 ep)
B1.(23.) Németh Marcell SPA 17:19
B11.(33.) Rózsa Ábel SPA 26:36
F14 (57/23[+1]+21[+2]+6[+4] induló)
B döntő (21[+2] induló, 1,6 km / 55 m / 12 ep)
(B1.[24.] Rusvai László FSC Futárok SC 13:12)
B2.(25.) Peregi Dániel SPA 13:13
B3.(26.) Zacher Márton SPA 13:22
B7.(30.) Lengyel Ádám SPA 15:20
B9.(32.) Farkasdy András SPA 15:36
B15.(38.) Sveiczer András SPA 17:57
B19.(42.) Toldi Bence SPA 20:28
N20 (14 induló, 2,4 km / 60 m / 12 ep)
(1. Péley Dorottya PVS 16:45)
11. Gyalog Zsófia SPA 25:03
N18 (26/24[+2] induló, 2,2 km / 70 m / 13 ep)
(1. Kovács Filoména PVS 15:16)
14. Oszkó Dóra SPA 22:20
– Németh Luca SPA hiba
N14 (52/24+26[+2] induló)
A döntő (24 induló, 1,6 km / 55 m / 12 ep)
(1. Konrád Krisztina GYO 12:08)
2. Balázs Otília SPA 12:39
18. Nagy Klára SPA 15:50
22. Sulyok Natasa SPA 17:01
B döntő (26[+2] induló, 1,3 km / 15 m / 10 ep)
(B1.[25.] Simon Alexandra ZTC 10:34)
B3.(27.) Tölgyesi Blanka SPA 12:37
B5.(29.) Sulyok Kamilla SPA 13:19
F40 (47/24+22[+1] induló)
A döntő (24 induló, 2,7 km / 30 m / 14 ep)
(1. Marton János HSP 16:06)
14. Rózsa Géza SPA 21:01
B döntő (22[+1] induló, 2,4 km / 60 m / 12 ep)
(B1.[25.] Lénárt István FSC 17:59)
B10.(34.) Koltai Zoltán SPA 21:30
F50 (42/23[+1]+14[+4] induló)
A döntő (23[+1] induló, 2,2 km / 70 m / 13 ep)
(1. Szokol Lajos SZV 15:23)
21. Fleischer Zoltán SPA 24:38
F60 (23/22[+1] induló, 2,0 km / 75 m / 11 ep)
(1. Boros Zoltán HSE 15:03)
7. Gyalog László SPA 20:03
F65 (30/28[+2] induló, 1,8 km / 45 m / 10 ep)
(1. Nagy Lajos ETC 14:30)
16. Nagy Albert SPA 20:58
N35 (14/12[+2] induló, 2,4 km / 60 m / 12 ep)
(1. Wengrin Ágnes TTE 18:13)
9. Marosfalvi Eszter SPA 24:33
N40 (27/26[+1] induló, 2,1 km / 60 m / 13 ep)
(1. Győrffy Gabriella HSE 14:43)
15. Erőss Anikó SPA 19:26
24. Oszkóné Simon Ildikó SPA 26:33
N45 (13 induló, 2,0 km / 65 m / 10 ep)
(1. Jenővári Gabriella HSE 17:26)
3. Krasznai Orsolya SPA 18:45
N65 (3 induló, 1,3 km / 15 m / 10 ep)
1. Cser Krisztina SPA 18:02
Országos Csapatbajnokság (2009. 10. 25., Ágasegyháza)
F21 (18/14[+4] induló) (1. TTE [Baracsi, Bogya, Lenkei, Kerényi] 347:27)
9. SPA (Zai Bálint, Morandini Viktor, Rózsa Géza, Gyalog Zoltán) 432:32
F20 (8/7[+1] induló) (1. PVS [Turcsán, Kovács, Baumholczer] 218:28)
4. SPA (Sveiczer Attila, Tölgyesi Renátó, Nagy Kristóf) 286:02
F18 (15/14[+1] induló) (1. SIR [Kinde, Horváth, Schwendtner] 179:46)
2. Tabáni Spartacus SKE (Bugár Gergely, Sulyok Ábel,

Barcik Robert)
187:51
F16 (10/9[+1] induló) (1. DTC [Tölgyesi, Tugyi, Musinsky] 118:59)
4. SPA 1 (Peregi Dávid, Bartók Márton, Zacher Viktor) 147:35
7. SPA 2 (Oszkó Attila, Balázs Bulcsú, Németh Marcell) 168:57
F14 (18/16[+2] induló) (1. TTE [Tóth, Miháczi, Dankó] 123:49)
8. SPA 1 (Dalos Áron, Farkasdy András, Zacher Márton) 167:59
– SPA 2 (Lakatos Tádé, Lengyel Ádám, Peregi Dániel) hiba
N20 (6 induló) (1. DTC [Bertóti, Papugová, Zsigmond] 157:18)
5. SPA (Németh Luca, Gyalog Zsófia, Oszkó Dóra) 201:17
N14 (13/12[+1] induló)
1. Tabáni Spartacus SKE 2 (Weiler Virág, Balázs Otília,

Liszka Eszter)
85:15
10. SPA 1 (Nagy Klára, Völgyesi Melody, Tölgyesi Blanka) 134:01
F165 (14/12[+2] induló) (1. HER [Vitéz, Kaszás, László] 156:34)
12. SPA (Gyalog László, Mátyus Attila, Pataki Zsolt) 243:55
N125 (10 induló) (1. HSE [Kármán, Győrffy, Tömördi] 132.42)
9. SPA (Nagy Beáta, Erőss Anikó, Krasznai Orsolya) 227:13
Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság (2009. 05. 17., Pécs, Árpád-tető)
F21 (22/19[+3] induló) (1. TTE [Lenkei, Kerényi, Hajdu] 76:16)
10. SPA (Morandini Viktor, Marosvölgyi Máté, Zai Bálint) 101:43
F20 (8/6[+2] induló) (1. PVS [Turcsán, Baumholczer, Hardi] 85:19)
5. SPA (Horváth Gergely, Morandini Miklós, Nagy Kristóf) 132:58
F18 (13/12[+1] induló)
1. Tabáni Spartacus SKE 1 (Barcik Robert, Liszka Krisztián,

Bugár Gergely)
87:37
12. SPA 2 (Sveiczer Attila, Jánosy Bence, Bérczes Zsigmond) 144:29
F16 (9/6[+3] induló) (1. PVS [Kazal, Péley, Nagy] 66:55)
3. Tabáni Spartacus SKE 1 (Sulyok Ábel, Peregi Dávid,

Zacher Viktor)
76:27
– SPA 2 (Balázs Bulcsú, Bartók Márton, Oszkó Attila) hiba
F14 (11/9[+2] induló) (1. SZV [Rácz, Rácz, Bíró] 65:07)
5. SPA (Zacher Márton, Lengyel Ádám, Peregi Dániel) 74:27
N20 (7/5[+2] induló)
1. Tabáni Spartacus SKE (Németh Luca, Gyalog Zsófia,

Oszkó Dóra)
112:36
N14 (9/8[+1] induló) (1. GYO [Konrád, Váradi, Liszka] 44:13)
5. SPA (Balázs Otília, Nagy Klára, Tölgyesi Blanka) 64:41
F125 (17/14[+3] induló) (1. HSP [Néda, Marton, Szőcs] 75:03)
– SPA (Koltai Zoltán, Kemenczky Jenő, Rózsa Géza) hiba
F165 (13/11[+2] induló) (1. HSE [Boros, Balla, Kerényi] 72:06)
5. SPA (Gyalog László, Nagy Albert, Fleischer Zoltán) 98:34
N105 (4/3[+1] induló) (1. TTE [Wengrin, Rácz, Allwinger] 119:46)
3. Tabáni Spartacus SKE (Erőss Anikó,

Oszkóné Simon Ildikó, Krasznai Orsolya)
150:45
Országos Váltóbajnokság (2009. 06. 21., Pusztamarót)
F21 (30/27[+3] induló) (1. ETC [Szabó, Glibov, Kovács] 2:28:14)
15. SPA 2 (Gyalog Zoltán, Zai Bálint, Morandini Viktor) 3:10:52
21. SPA 1 (Rózsa Géza, Veresné Gyalog Zsuzsanna,
Morandini Kristóf) 3:43:44
F20 (7/5[+2] induló) (1. MOM [Györgyi, Györgyi, Mets] 2:05:36)
5. SPA (Morandini Miklós, Sveiczer Attila, Nagy Kristóf) 3:05:26
F18 (12 induló) (1. SZV [Barkász, Pálinkó, Pongrácz] 1:47:11)
2. Tabáni Spartacus SKE (Bugár Gergely, Sulyok Ábel,

Liszka Krisztián)
1:47:35
F16 (10 induló) (1. PVS [Nagy, Kazal, Péley] 1:29:37)
4. SPA 2 (Peregi Dávid, Bartók Márton, Zacher Viktor) 1:53:08
5. SPA 1 (Oszkó Attila, Rózsa Ábel, Balázs Bulcsú) 2:22:35
F14 (13/8[+5] induló) (1. TTE [Dankó, Tóth, Miháczi] 1:52)
– SPA (Peregi Dániel, Zacher Márton, Lengyel Ádám) hiba
N20 (5 induló) (1. SZV1 [Szokol, Farkas, Zsigmond] 2:48:01)
2. Tabáni Spartacus SKE (Gyalog Zsófia, Németh Luca,

Oszkó Dóra)
2:58:57
N14 (11/10[+1] induló) (1. PVS1 [Becze, Vonyó, Viniczai] 1:29:41)
5. SPA (Tölgyesi Blanka, Nagy Klára, Balázs Otília) 1:40:39
F165 (13/12[+1] induló) (1. HSE [Boros, Kerényi, Balla] 1:35:11)
12. SPA (Fleischer Zoltán, Nagy Albert, Gyalog László) 2:28:51
N125 (8 induló) (1. HSE [Jenővári, Tömördi, Győrffy] 1:36:20)
4. SPA (Erőss Anikó, Marosfalvi Mónika, Krasznai Orsolya) 2:01:05
Országos Egyesületi Váltóbajnokság (2009. 10. 23., Ágasegyháza)
Férfi (26/24[+2] induló)
(1. PVS3 [Baumholczer, Kovács, Péley, Turcsán, Vonyó] 169:58)
3. Tabáni Spartacus SKE 1 (Liszka Krisztián, Sulyok Ábel,

Lengyel Ádám, Morandini Viktor, Barcik Robert)
187:27
4. SPA2 (Zacher Viktor, Peregi Dániel, Peregi Dávid,
Bugár Gergely, Gyalog Zoltán) 200:45
12. SPA3 (Lakatos Tádé, Bartók Márton, Oszkó Attila,
Tölgyesi Renátó, Marosvölgyi Máté) 219:07
Női (18/16[+2] induló)
(1. SZV1 [Farkas, Gera, Szokol, Tóth, Szerencsi] 178:54)
5. SPA (Liszka Eszter, Németh Luca, Weiler Virág
Gyalog Zsófia, Veresné Gyalog Zsuzsanna) 214:09
F170 (29/25[+4] induló)
(1. TTE2 [Allwinger, Takács, Egei, Baracsi] 138:08)
14. SPA (Gyalog László, Kemenczky Jenő, Rózsa Géza
Mátyus Attila) 168:56
Ifjúsági Európa Bajnokság (2009. 07. 02-05., Kopaonik [Szerbia])
Hosszútáv, F16 (85 induló)
(1. Hadac, Filip CZE 50:57)
32. Sulyok Ábel HUN 65:15
Rövidtáv, F16 (85 induló)
(1. Kozyrev, Andrey RUS 8:34)
50. Sulyok Ábel HUN 12:29