Az oldal átalakítás alatt van! Ha nem az új felületről érkeztél, kérjük erre haladj tovább!





1984

Országos Nappali Egyéni Bajnokság (1984. 10. 07., Csákvár)
F21 (1. Lantos Zoltán BEAC 91,94)
31. Balla Sándor GSSE 133,53



N21 (1. Kovács Magda Tipográfia 84,85)
14. Jenei Margit GSSE 111,68
19. Őzse Ágnes GSSE 136,91
– Dániel Edit GSSE hiba



F19 (1. Nagy Róbert Schönherz SE 86,77)
6. Károlyi Gyula GSSE 112,48
13. Mátyus Attila GSSE 129,29
– Deme Zoltán GSSE hiba



F17 (1. Makra Zsigmond OSC 71,43)
5. Siegler Konrád GSSE 75,61
9. Maczik Zoltán GSSE 80,55
13. Kapitány Sándor GSSE 85,84
18. Paulovits László GSSE 90,78



F15 (1. Pozsgai László MHD BSE 41,13)
11. Doma Imre GSSE 54,17
14. Walter Sándor GSSE 54,93



N17 (1. Kalo Edina DVTK 63,96)
16. Győrffy Gabriella GSSE 82,35



N15 (1. Vorsatz Diana BEAC 51,27)
16. Szőcs Szonja GSSE 70,10
19. Jaksa Andrea GSSE 79,50



Középkorúak II. (nem-hivatalos) országos bajnoksága (1984. 10. 28.,
Csobánka / Fabulon Kupa) (csak az 1–6 helyezettek adatai)
F50 (1. Szebeli István SSC 51:19)
2. Éliás Vilmos GSSE 53:25:00



F56 (1. Balla Sándor KFK 37:12)
4. Szentpétery Ákos GSSE 1:21:28



N35 (1. Komár Béláné TTE 1:00:02)
4. Cser Krisztina GSSE 1:09:01



Országos Éjszakai Bajnokság (1984. 06. 16., Gánt)
F21 (1. Kelemen János PVSK 99:41)
4. Balla Sándor GSSE 108:43:00



F19 (1. Nagy Róbert Schönherz SE 86:47)
5. Károlyi Gyula GSSE 98:50:00
9. Deme Zoltán GSSE 114:08:00



F17 (1. Makra Zsigmond OSC 57:34)
2. Siegler Konrád GSSE 63:40:00
7. MaczikZoltán GSSE 73:11:00



Országos Hosszútávú Egyéni Bajnokság (1984. 04. 15., Őriszentpéter)
F21 (1. Dosek Ágoston DVTK 134:19)
26. Balla Sándor GSSE 173:22:00



N19 (junior) (1. Oláh Katalin NYHMgF 81:40)
7. Győrffy Gabriella GSSE 99:41:00



F19 (1. Nagy Róbert H. Schönherz SE 119:04)
7. Deme Zoltán GSSE 130:54:00
9. Siegler Konrád GSSE 135:04:00



Országos Csapatbajnokság (1984. 06. 24., Kerékmező, Keszthelyi-hg.)
F21 (1984. 10. 21-én)

(1. H. Schönherz [Nagy, Szieberth, Nagy, Bardi]
389:43)
11. GSSE (Balla Sándor, Zentai László, Károlyi Gyula,

Horváth Attila)
466:25:00



N21 (1. Videoton [Lendl, Pokk, Fent]
254:28)
10. GSSE (Jenei Margit, Dániel Edit, Cser Krisztina)
350:06:00



F17 (1. PVSK [Kovács, Nógrádi, Moró]
268:45)
9. GSSE (Siegler Konrád, Kapitány Sándor, Paulovits László)
336:30:00



F15 (1. PVSK [Vanner, Krassói, Herendi]
193:04)
3. GSSE (Walter Sándor, Doma Imre, Szabó Csaba,

[ifj. Schönviszky György])
219:57:00



N17 (1984. 10. 21-én)

1. Gép- és Vegyipari Spartacus SE (Korona Tünde,

Jaksa Andrea, Győrffy Gabriella, [Forgács Kinga])
168:46:00



N15 (1. Tipográfia [Tóth, Komár, Cseresznyés]
247:45)
7. GSSE (Szőcs Szonja, Gazdag Zsuzsa, Szabó Mónika)
287:42:00



Országos Váltóbajnokság (1984. 10. 14., Mór)
F21 (1. PVSK [Szabó, Pápai, Gyenis, Kelemen]
258:40)
8. GSSE (Balla Sándor, Zentai László, Károlyi Gyula,

Mátyus Attila)
297:59:00



N21 (1. Videoton [Lendl, Fent, Pokk]
187:46)
9. GSSE (Jenei Margit, Őzse Ágnes, Szopori Éva)
221:49:00



F17 (1. PVSK [Kovács, Moró, Nógrádi]
116:50)
9. GSSE (Kapitány Sándor, Maczik Zoltán, Siegler Konrád)
141:47:00



F15 (1. PVSK [Herendi, Krassay, Vanner]
107:09)
4. GSSE (Doma Imre, Walter Sándor, ifj. Schőnviszky György)
118:16:00



N17 (1. NYMgF [Szakács, Fibi, Oláh]
122:17)
6. GSSE (Győrffy Gabriella, Jaksa Andrea, Korona Tünde)
132:00:00



N15 (1. Tipográfia [Tóth, Cseresznyés, ?]
99:15)
2. Gép- és Vegyipari Spartacus SE (Gazdag Zsuzsa,

Szőcs Szonja, Marosfalvi Mónika)
107:18:00



Szenior (nem hivatalos) országos váltóbajnokság (1984. 11. 04.,
Pilisszentlászló / November 7. ev) (csak az 1–3 helyezettek adatai)
F35 (10 induló)
1. Gép- és Vegyipari Spartacus SE (n.a.)