Az oldal átalakítás alatt van! Ha nem az új felületről érkeztél, kérjük erre haladj tovább!





1980

Országos Nappali Egyéni Bajnokság (2 forduló, 1980. 10. 25., Nagyszentjános,
10. 26., Vinye)

F21 (1. Kiss Zoltán

Postás SE

181,34)

24. Balla Sándor

GSSE

216,64

35. Bozán György

GSSE

251,76

– Gyalog László

GSSE

hiba

– Horváth Attila

GSSE

hiba

– Loch Ferenc

GSSE

hiba

     

N19 (felnőtt) (1. Kaló Marianna

DVTK

125,19)

8. Dániel Edit

GSSE

148,52

19. Őzse Ágnes

GSSE

167,02

     

F19 (1. Szerdahelyi Zoltán

Sabaria

154,76)

9. Bolgár János

GSSE

 166,33

11. Hirth Jenő

GSSE

171,37

     

F17 (1. Takács Csaba

Volán

128,13)

38. Kasza Tibor

GSSE

203,61

     

F15 (1. Viniczai Ferenc

Videoton

82,52)

2. Deme Zoltán

GSSE

85,20

19. Ronkai György

GSSE

106,42

25. Bardi János

GSSE

117,59

27. Papp Antal

GSSE

118,17

39. Kerényi Zsolt

GSSE

135,70

     

N15 (1. Krasznai Orsolya

OSC

79,75)

22. Tóth Henrietta

GSSE

119,51
     

Országos Éjszakai Bajnokság (1980. 10. 11., Miskolc–Lillafüred)

F21

   

1. Balla Sándor

GSSE

144:41

5. Loch Ferenc

GSSE

165:44

7. Bozán György

GSSE

171:57

– Horváth Attila

GSSE

212:47

     

Hosszútávú Országos Bajnokság (1980. 03. 30., Tornyópuszta)

F21 (1. Kelemen János

PVSK

2:31:35)

18. Gyalog László

GSSE

3:08:15

30. Hirth Jenő

GSSE

3:21:49

36. Horváth Attila

GSSE

3:35:51

40. Bolgár János

GSSE

3:41:13

     

N19 (felnőtt) (1. Rostás Irén

HVSE

1:42:33)

8. Dániel Edit

GSSE

1:48:05

9. Szopori Éva

GSSE

1:49:55

22. Őzse Ágnes

GSSE

2:04:40

27. Monspart Sarolta

GSSE

3:22:58

     

Országos Csapatbajnokság (1980. 06. 01., Kecskemét–Tőserdő)

F21 (1. PVSK [Pápai, Gyenis, Tóth, Kelemen]

6:42:38)

5. GSSE (Horváth Attila, Hirth Jenő, Loch Ferenc,
Gyalog László [Bolgár János])

6:50:44

     

N19 (1. Postás [Korik, Csőkör, Danovszky]

3:09:38)

3. Gépipari Spartacus SE (Dániel Edit, Szopori Éva,
Őzse Ágnes [Kalmár Zsuzsa])

3:24:11

     

Országos Váltóbajnokság (1980. 06. 15., Leányfalu)

F21 (1. PVSK [Pápai, Gyenis, Tóth, Kelemen]

291,34)

3. Gépipari Spartacus SE (Gyalog László, Loch Ferenc,
Hirth Jenő, Horváth Attila)

300,96

     

N19 (felnőtt)

   

1. Gépipari Spartacus SE (Őzse Ágnes, Szopori Éva,
Dániel Edit)

179,22

     

F17 (1. Sabaria [Szerdahelyi, Koczka, Bárdosi]

117,05)

11. GSSE (Ronkai György, Fejér Csaba, Papp Antal)

165,14

     

F15 (1. PVSK [Kovács, Kovács, Horgos]

112,96)

8. GSSE (Mátyus Attila, Bardi János, Deme Zoltán)

127,86