Az oldal átalakítás alatt van! Ha nem az új felületről érkeztél, kérjük erre haladj tovább!





1979

Országos Nappali Egyéni Bajnokság (2 forduló, 1979. 10. 13., Kővágószőlős,
10. 14., Hetvehely)

F21 (1. Kiss Zoltán

Postás SE

191,67)

7. Gyurkó László

GSSE

217,73

13. Gyalog László

GSSE

239,04

– Bozán György

GSSE

hiba

     
N19 (felnőtt) (1. Rostás Irén

HVSE

139,17)

5. Szopori Éva

GSSE

148,00

6. Dániel Edit

GSSE

148,53

12. Jenővári Gabriella

GSSE

167,80

15. Őzse Ágnes

GSSE

172,80

27. Tumay Ildikó

GSSE

206,73


   
F15 (1. Szieberth Péter 

PVSK

86,96)

11. Albert Tibor

GSSE

118,66

12. Csurgó Balázs

GSSE

119,14

15. Deme Zoltán

GSSE

121,78

39. Geisberger László

GSSE

182,72


Országos Éjszakai Bajnokság (1979. 10. 20., Nagykanizsa–Eszteregnye)

F21 (1. Honfi Gábor

STC

82:10)

13. Gyalog László

GSSE

104:48

Hosszútávú Országos Bajnokság (1979. 04. 01., Kőhányáspuszta)

F21 (1. Szabó László

Schönherz SE

2:40,14)

7. Gyurkó László

GSSE

2:54,75

17. Gyalog László

GSSE

3:07,18

32. Balogh Tamás

GSSE

3:45,72

N19 (felnőtt) (1. Rostás Irén

HVSE

1:45,35)

5. Dániel Edit

GSSE

2:00,70

10. Szopori Éva

GSSE

14. Jenővári Gabriella

GSSE

2:18,82

Országos Csapatbajnokság (1979. 05. 27., Bánkút–Nagymező)

F21 (1. DVTK [Dosek, Bőcsi, Béres, Kovács]

478,53)

5. GSSE (Gyurkó László, Bozán György, Gyalog László,
Csáki Tibor [Balogh Tamás])

524,51

N19 (felnőtt) (1. Postás [Korik, Csőkör, Hehl]

247,25)

5. GSSE (Szopori Éva, Jenővári Gabriella, Tumay Ildikó
[Dániel Edit])

269,56

Országos Váltóbajnokság (1979. 06. 17., Kecskemét, Jakabszállás)

F21 (1. Schönherz SE [Pap, Gyenis, Szabó, Kuron]

210,95)

7. GSSE (Köpf Jenő, Loch Ferenc, Gyalog László, Gyurkó László)

245,03

N19 (felnőtt)

1. Gépipari Spartacus SE (Őzse Ágnes, Szopori Éva,
Dániel Edit)

146,70

F15 (1. DVTK [Lipták, Üveges, Less]

102,00)

9. GSSE (Kasza Tibor, Deme Zoltán, Geisberger László)

119,00

Világbajnokság (1979. 09. 02–04.,Tampere, Finnország)

Férfiak váltó (19 induló)  

(1. SWE [Petterson, Lauri, Lönnkvist, Rosebdahl]

252:12)

10. HUN (Kelemen, Dosek, Bokros, Gyurkó László)

336:53

Nők egyéni (69 induló, 8,3 km / 230 m / 10 ep)

(1. Borgenström, Outi

SWE

59:13)

47. Dániel Edit

HUN

87:57