Az oldal átalakítás alatt van! Ha nem az új felületről érkeztél, kérjük erre haladj tovább!





1974

Országos Nappali Egyéni Bajnokság (2 forduló, 1974. 10. 19.,
Ajka, 10. 20., Városlőd)
(csak az 1–6. helyezettek adatai)

F21 (1. Boros Zoltán

Egri Spartacus

2:56:10)

5. Bozán György

Spartacus TE

3:31:08

     

N19 (felnőtt)

   

1. Monspart Sarolta

Spartacus TE

2:01:17

4. Schmidmeiszter Ilona

Spartacus TE

2:19:53

N17 (1. Muray Rita

BEAC

1:20:04)

4. Jenővári Gabriella 

Spartacus TE

1:33:23

Országos Éjszakai Bajnokság (1974. 10. 26., Szombathely, Sé-Torony)

F21

1. Vajda Géza

Bp. MÁV

1:45:52

12. Bozán György

Spartacus TE

2:05:04

19. Gyurkó László

Spartacus TE

2:27:27

23. Balogh Tamás

Spartacus TE

2:33:41

F17


1. Kürti István

Soproni E.

1:06:14

7. Dira József

Spartacus TE

1:19:53

16. Frank Rudolf

Spartacus TE

1:33:33

Országos Csapatbajnokság (1974. 06. 16., Kaposvár-Újvárfalva)

F21 (1. OSC [Horváth, Csáki, Kempelen, Hegedűs]

7:09:13)

2. Spartacus TE (Bozán György, Balogh Tamás, Egervári
Ottó, Schőnviszky György [Gyurkó László])

7:23:34

N19 (felnőtt) (1. BEAC [Fodor, Cser, Hegedűs]

3:17:16)

2. Spartacus TE (Monspart Sarolta, Szopori Éva,
Schmidmeiszter Ilona [Dobosi Klára])

3:17:25

F17 (1. Tipográfia [Pap, Vigh, Tóth]

2:53:40)

7. Spartacus TE (Fülöp Gábor, Dira József, Rikker László
[Frank Rudolf])

3:16:28

N17

1. Spartacus TE (Dobosi Erzsébet, Perczel Viola.,
Jenővári Gabriella [Perczel Judit])

2:02:27

Országos Váltóbajnokság (1974. 06. 02., Nagykanizsa-Kisfakos)

F21 (1. BEAC [Bíró, Friedrich, Hegedűs, Hegedűs]

4:30:15)

3. Spartacus TE (Gyurkó László, Egervári Ottó, 

 Balogh Tamás, Bozán György)

4:36:53

N19 (felnőtt)

1. Spartacus TE (Schmidmeiszter Ilona, Szopori Éva,
Monspart Sarolta)

2:37:46

F17 (1. K. Lombik [Könyves, Könyves, Harkáyi]

2:55.24)

Spartacus TE (Fülöp Gábor, Frank Rudolf, Dira József)

hiba

N17 (1. BEAC [Gubás, Dániel, Fodor]

2:15:59)

2. Spartacus TE (Perczel Viola, Dobosi Erzsébet,
Jenővári Gabriella)

2:21:29

Világbajnokság (1974. 09. 20–22., Silkeborg, Dánia)

Női egyéni (53 induló, 7,9 km / 14 ep)

(1. Norgaard, Mona

DEN

1:03:43)

15. Monspart Sarolta

HUN

1:15:59

Női váltó (14 induló)

(1. SWE [Larsson, Andersson, Culmann]

2:51:36)

8. HUN (Horváth, Hegedűs, Monspart Sarolta)

3:20:16