Az oldal átalakítás alatt van! Ha nem az új felületről érkeztél, kérjük erre haladj tovább!





Országos Normáltávú Egyéni Bajnokság
(2012. 10. 13–14., Kővágószőlős–Petőczpuszta)

F21 (49/18[+6]+24[+1] induló)
A döntő (24/18[+6] induló, 13,0 km / 630 m / 34 ep)
(1. Kovács Ádám ETC 91:12)
17.[20.] Vellner Gábor SPA 140:15
B döntő (25/24[+1] induló, 8,1 km / 390 m / 18 ep)
B1.[19.] Gyalog Zoltán SPA 73:41
B2.[20.] Morandini Viktor SPA 75:10
B13.[31.] Kemenczky Jenő SPA 97:55



N21 (34/21[+3]+9[+1] induló)
A döntő (24/21[+3] induló, 8,2 km / 390 m / 22 ep)
(1. Szerencsi Ildikó SZV 68:40)
13. Németh Luca SPA 103:39



F20 (16/14[+2] induló, 9,3 km / 510 m / 28 ep)
1. Liszka Krisztián Tabáni Spartacus SKE 66:00
3. Bakó Áron Tabáni Spartacus SKE 73:18
6.[7.] Bugár Gergely SPA 81:04
8.[9.] Sulyok Ábel SPA 83:42
11.[12.] Peregi Dávid SPA 96:03
14.[15.] Jánosy Bence SPA 129:27



F18 (23/19[+4] induló, 7,9 km / 350 m / 23 ep)
(1. Kazal Márton PVS 59:02)
3. Hajdu Szása Tabáni Spartacus SKE 63:56
7. Oszkó Attila SPA 71:10
12. Balázs Bulcsú SPA 92:07
14. Egri Bálint SPA 99:04
16. Németh Marcell SPA 110:56
18. Dalos Áron SPA 116:46



F16 (35/24+11 induló)
A döntő (24 induló, 5,8 km / 290 m / 16 ep)
(1. Dalos Máté TTE 41:45)
5.[6.] Lengyel Ádám SPA 49:16
8.[9.] Peregi Dániel SPA 51:24
9.[10.] Nagy Bence SPA 51:28
12.[13.] Lakatos Tádé SPA 53:12
B döntő (11 induló, 4,3 km / 180 m / 13 ep)
(B1.[25.] Masa Máté SZV 44:56)
B17.[41.] Weiler Vilmos SPA 52:00



F14 (51/23+23+5 induló)
A döntő (23 induló, 4,3 km / 160 m / 14 ep)
(1. Szuromi Mátyás PVS 32:39)
2. Zacher Márton Tabáni Spartacus SKE 33:27
3. Egei Patrik Tabáni Spartacus SKE 36:45
4. Ormay Mihály SPA 40:20
16. Turschl Bence SPA 57:56
B döntő (23 induló, 3,3 km / 120 m / 12 ep)
(B1.[24.] Mesics Mátyás SMA 31:21)
B11.[34.] Weiler Vince SPA 45:56
B12.[37.] Barta Gergely SPA 47:59



N20 (10 induló, 6,3 km / 255 m / 16 ep)
(1. Kovács Filoména PVS 70:51)
7. Károlyi Hanga SPA 87:42
9. Oszkó Dóra SPA 106:22



N16 (42/24+7[+1] induló)
A döntő (24 induló, 2,1 km / 50 m / 15 ep)
(1. Szuromi Luca PVS 36:02)
2. Weiler Virág Tabáni Spartacus SKE 40:38
6. Egei Petra SPA 48:06
7. Völgyesi Melody SPA 49:18
19. Nagy Klára SPA 60:39



N14 (44/24+20 induló)
A döntő (24 induló, 3,4 km / 145 m / 14 ep)
(1. Vékony Vanda ARA 30:08)
8. Hajnal Dorottya SPA 41:08
22. Nagy Viktória SPA 66:41
24. Vankó Milena SPA 74:06
B döntő (20 induló, 2,5 km / 65 m / 8 ep)
(B1.[25.] Maácz Fruzsina MOM 24:37)
B4.[28.] Zacher Enikő SPA 28:15
B8.[32.] Zacher Noémi SPA 30:49



F50 (36/23[+1]+12 induló)
B döntő (12 induló, 4,3 km / 180 m / 13 ep)
(B1.[24.] Tóth Károly VTC 43:46)
B8.(31.) Peregi Tamás SPA 63:30



F70 (20 induló, 3,0 km / 90 m / 12 ep)
(1. Bogdány Miklós TTE 34:18)
11. Gönczi Péter SPA 46:36



F75 (7 induló, 2,5 km / 65 m / 10 ep)
(1.[2.] Németh Alajos TTE [36:37] 39:39)
5.[6.] Pataki Zsolt SPA 54:35



N35 (19 induló, 6,1 km / 300 m / 16 ep)
(1. Nagy Krisztina BEA 60:29)
12. Marosfalvi Eszter SPA 99:05



N45 (30/23[+1]+6 induló)
A döntő (24/23[+1] induló, 4,6 km / 195 m / 12 ep)
(1. Tömördi Ágnes HSE 48:54)
16. Krasznai Orsolya SPA 75:20
20. Oszkóné Simon Ildikó SPA 90:48



N70 (2 induló, 2,5 km / 65 m / 10 ep)
1. Cser Krisztina Tabáni Spartacus SKE 54:08






Országos Éjszakai Egyéni Bajnokság (2011. 06. 09., Pirtó)
F21 (34/22+12 induló) (1. Szabó András,ETC 110:21)
8. Vellner Gábor SPA 139:17
10. Gyalog Zoltán SPA 152:01
– Kemenczky Jenő SPA hiba
– Morandini Viktor SPA hiba



F20 (16/13[+3] induló)
1. Bakó Áron Tabáni Spartacus SKE 74:32
2. Liszka Krisztián Tabáni Spartacus SKE 81:19
4. Bugár Gergely SPA 83:20
8. Sulyok Ábel SPA 102:12
9. Peregi Dávid SPA 110:45
– Jánosy Bence SPA hiba



F18 (23/22[+1] induló) (1. Péntek Mátyás, VBT 67:13)
7. Lengyel Ádám SPA 76:41
9. Oszkó Attila SPA 77:00
10. Hajdu Szása SPA 77:32
15. Peregi Dániel SPA 87:09
20. Egri Bálint SPA 99:24



N20 (10 induló) (1. Szokol Mónika SZV 55:10)
– Károlyi Hanga SPA nfb



N18 (10 induló) 1. Szuromi Luca PVS 48:47)
3. Weiler Virág Tabáni Spartacus SKE 59:57
7. Egei Petra SPA 71:10
13. Völgyesi Melody SPA 87:02



F45 (20/19[+1] induló) (1. Viniczai Ferenc,PVS 60:47)
17 Koltai Zoltán SPA 96:56
18. Oszkó László SPA 102:02



F60 (15/14[+1] induló) (1. Ládi János, VTC 53:34)
12. Gyalog László SPA 85:59



F75 (3 induló)
1. Pataki Zsolt Tabáni Spartacus SKE 67:25






Országos Hosszútávú Egyéni Bajnokság (2011. 03. 31., Bér)

F21 (21/20[+1] induló, 21,5 km / 1160 m / 40 ep)
(1. Kerényi Máté TTE 160:39)
11. Vellner Gábor SPA 196:17
12. Gyalog Zoltán SPA 197:56
14. Morandini Viktor SPA 208:22
20. Kemenczky Jenő SPA 297:25



F20 (15/12[+3] induló, 16,8 km / 880 m / 28 ep)
1. Bakó Áron Tabáni Spartacus SKE 132:47
2. Liszka Krisztián Tabáni Spartacus SKE 132:48
4. Sulyok Ábel SPA 145:38
11. Peregi Dávid SPA 197:40
12. Jánosy Bence SPA 242:13
– Bugár Gergely SPA hiba



F18 (26/24[+2] induló, 12,9 km / 660 m / 23 ep)
(1. Tugyi Levente DTC 89:08)
4. Hajdu Szása SPA 97:29
11. Peregi Dániel SPA 108:44
15. Lengyel Ádám SPA 110:18
21. Balázs Bulcsú SPA 166:22



N20 (8 induló, 9,6 km / 470 m / 21 ep)
(1. Kovács Filoména PVS 97:27)
8. Károlyi Hanga SPA 153:23



N18 (20/19[+1] induló, 8,1 km / 350 m / 19 ep)
(1. Viniczai Csenge, Szuromi Luca, PVS 72:20)
3. Liszka Eszter Tabáni Spartacus SKE 72:35
8. Balázs Otília SPA 87:41
9. Egei Petra SPA 90:59
– Weiler Virág SPA hiba



F45 (30/29[+1] induló, 9,6 km / 550 m / 16 ep)
(1. Egei Tamás TTE 74:03)
18. Koltai Zoltán SPA 108:01
27. Oszkó László SPA 132:55



F50 (újrarendezve a Tipó Kupa 1. napján, 2012. 04. 28.), (17/14[+3] induló)
(1. Szlatényi Ferenc MSE 85:30)
14. Peregi Tamás SPA 155:45



F65 (27 induló, 5,4 km / 270 m / 14 ep)
(1. Nagy Lajos ETC 56:31)
21. Nagy Albert SPA 90:16



N35 (12/11[+1] induló, 7,8 km / 410 m / 14 ep)
(1. Simon Ágnes ETC 81:55)
6. Krasznai Orsolya SPA 118:04)






Országos Középtávú Egyéni Bajnokság
(2012. 06. 23., Szilvásvárad, Olasz-kapu)

F21 (75/23+23[+1]+21[+2]+5 induló)
A döntő (23 induló, 5,5 km / 295 m / 24 ep)
(1. Kovács Ádám ETC 33:28)
22. Vellner Gábor SPA 53:49
B döntő (24/23[+1] induló, 5,2 km / 230 m / 22 ep)
(B1.[24.] Vajda Zsolt THT 45:14)
B2.[25.] Morandini Viktor SPA 46:15
B3.(26.) Gyalog Zoltán SPA 47:53
B9.(32.) Zai Bálint SPA 50:45
D döntő (5 induló, 4,3 km / 185 m / 18 ep)
D1.[68.] Kemenczky Jenő SPA 57:17



N21 (43/23[+1]+15[+4] induló)
A döntő (24/23[+1] induló, 4,6 km / 205 m / 21 ep)
(1. Szerencsi Ildikó SZV 37:36)
21. Németh Luca SPA 72:47



F20 (23 induló, 5,0 km / 225 m / 23 ep)
(–[1.] Petrzela, Jan ETC 32:59)
1.[2.] Bakó Áron Tabáni Spartacus SKE 37:21
2.[3.] Liszka Krisztián Tabáni Spartacus SKE 38:14
4.[6.] Bugár Gergely SPA 40:04
7.[9.] Sulyok Ábel SPA 69:39
11.[13.] Peregi Dávid SPA 43:05
16.[18.] Jánosy Bence SPA 69:39
21.[23.] Ungvárszky Ádám SPA 91:46



F18 (29/23[+1]+4[+1] induló)
A döntő (24/23[+1] induló, 4,7 km / 220 m / 21 ep)
(1. Kazal Márton PVS 32:48)
13. Hajdu Szása SPA 42:48
14. Oszkó Attila SPA 42:56
15. Balázs Bulcsú SPA 45:36
20. Németh Marcell SPA 56:56
22. Dalos Áron SPA 68:23
B döntő (10/8[+2] induló, 3,8 km / 175 m / 19 ep)
B1.[24.] Egri Bálint SPA 46:51



F16 (40/22[+2]+12[+4] induló)
A döntő (24/22[+2] induló, 4,2 km / 195 m / 18 ep)
(1. Miavecz Balázs MOM 32:47)
7. Lengyel Ádám SPA 36:51
11. Peregi Dániel SPA 39:52
12. Lakatos Tádé SPA 39:54
14. Dalos Máté SPA 43:04
B döntő (16/12[+4] induló, 3,5 km / 185 m / 13 ep)
(B1.[23.] Bóta Zsombor ESP 36:08)
B9.[31.] Weiler Vilmos SPA 67:00
vk. [–] Nagy Bence SPA 35:45
vk. [–] Papanek András SPA 70:35



F14 (51/23[+1]+22[+1]+2[+2] induló)
A döntő (24/23[+1] induló, 3,3 km / 155 m / 15 ep)
1. Egei Patrik Tabáni Spartacus SKE 30:17
2. Zacher Márton Tabáni Spartacus SKE 30:37
3. Ormay Mihály Tabáni Spartacus SKE 30:51
13. Turschl Bence SPA 43:49
17. Vidor Gergely SPA 48:38
20. Weiler Vince SPA 50:35
23. Barta Gergely SPA 63:32
B döntő (23/22[+1] induló, 2,6 km / 120 m / 13 ep)
B1.[24.] Koleszár Csaba SPA 30:50
B21. [44.] Pintér Balázs SPA 67:25



N20 (17/15[+2] induló, 4,0 km / 175 m / 17 ep)
(1. Kovács Filoména PVS 36:23)
14. Károlyi Hanga SPA 70:02
– Oszkó Dóra SPA hiba



N16 (30/24+6 induló)
A döntő (23[+1] induló, 3,2 km / 145 m / 15 ep)
(1. Viniczai Csenge PVS 30:25)
2. Weiler Virág Tabáni Spartacus SKE 31:07
4. Liszka Eszter SPA 34:45
9. Balázs Otília SPA 39:43
13. Egei Petra SPA 42:56
17. Völgyesi Melody SPA 48:09
21. Nagy Klára SPA 53:05
B döntő (18/15[+3] induló, 2,9 km / 125 m / 13 ep)
(B1.[B3.-24.] Kézdy Borbála MOM 38:20)
B5.[B8.-28.] Hámori Júlia SPA 48:41



N14 (39/23+16 induló)
A döntő (23 induló, 2,3 km / 95 m / 11 ep)
(1. Pataki Réka Dalida PVS 22:58)
3. Nagy Viktória Tabáni Spartacus SKE 23:09
5. Hajnal Dorottya SPA 27:27
B döntő (16 induló, 2,1 km / 90 m / 10 ep)
(B1.[ 24.] Néda Ágnes Rebeka KST 26:47)
B2.[25,] Vankó Milena SPA 29:25



F45 (32/22[+1]+9[+1] induló)
A döntő (23/21[+2] induló, 4,3 km / 155 m / 18 ep)
(1. Egei Tamás TTE 35:02)
19. Koltai Zoltán SPA 53:18
B döntő (22/18[+4] induló, 3,5 km / 155 m / 17 ep)
(B1.[23.] Faggyas László TTE 40:50)
B10.(32.) Oszkó László SPA 52:32



F50 (48/24+23[+1] induló)
B döntő (24/23[+1] induló, 3,1 km / 120 m / 15 ep)
(B1.[25.] D. Szabó Gyula DIS 29:21)
B20.(44.) Peregi Tamás SPA 53:28



F60 (33/24+9 induló)
A döntő (24 induló, 3,1 km / 140 m / 13 ep)
(1. Hegedűs Zoltán OSC 28:33)
21. Gyalog László SPA 50:11
B döntő (9 induló, 2,5 km / 115 m / 11 ep)
(B1.[25.] Blum László id. SZU 34:24)
B7.(31.) Máthé István SPA 45:12



F70 (22 induló, 2,0 km / 65 m / 9 ep)
(1. Nagy Dezső HSP 25:23)
20. Gönczi Péter SPA 56:49



N40 (19/24[+1]+5 induló)
B döntő (4 induló, 2,5 km / 115 m / 11 ep)
(B1.[25.] Tóthné Pfeiffer Zsuzsanna, POE 39:38)
B4.[28.] Fazekas Gabriella SPA 44:43



N45 (34/24+10 induló)
A döntő (24 induló, 3,1 km / 145 m / 14 ep)
(1. Tömördi Ágnes HSE 31:29)
10. Krasznai Orsolya SPA 44:11
B döntő (10 induló, 2,0 km / 65 m / 10 ep)
(B1.[25.] Tanácsné Vasvári Zsuzsa, RTF 36:06)
B6.(30.) Molnár Jeannette SPA 49:37
B10.(31.) Nagy Beáta SPA 65:48



N55 (16 induló, 2,1 km / 75 m / 9 ep)
(1. Horváth Magda TTE 22:34)
10. Csipi Erzsébet SPA 42:35



N70 (4 induló, 1,6 km / 60m / 9ep)
1. Cser Krisztina Tabáni Spartacus SKE 29:50









Országos Rövidtávú Egyéni Bajnokság (2012. 09. 08., Zánka)

F21 (67/23[+1]+23+19[+1] induló)
A döntő (24/22[+2] induló, 3,3 km / 70 m / 20 ep)
(1. Kerényi Máté TTE 15:33)
7.[8.] Vellner Gábor SPA 17:08
19.[20.] Zai Bálint SPA 19:43
B döntő (23 induló, 2,7 km / 55 m / 18 ep)

(B1.[23.] Balabás Péter Gergő DTC 13:29)
B4.[26.] Morandini Viktor SPA 14:17
B8.(30.) Gyalog Zoltán SPA 15:07
B20.[42.] Kemenczky Jenő SPA 16:58



N21 (46/24+21[+1] induló)

A döntő (24/23[+1] induló, 2,7 km / 45 m / 18 ep)

(1.[2.] Szerencsi Ildikó SZV [14:15]14:20)
15.[17.] Németh Luca SPA 20:21



F20 (23 induló, 3,2 km / 60m / 18 ep)

1. Liszka Krisztián Tabáni Spartacus SKE 15:05
2. Bugár Gergely Tabáni Spartacus SKE 15:33
5. Sulyok Ábel SPA 15:55
6. Bakó Áron SPA 16:06
8. Peregi Dávid SPA 16:19
15.[16.] Jánosy Bence SPA 20:00



F18 (34/23[+1]+9[+1] induló)

A döntő (24/23[+1] induló, 2,7 km / 60 m / 18 ep)

(1. Kazal Márton PVS 14:15)
5. Hajdu Szása SPA 14:36
7. Oszkó Attila SPA 15:35
14. Balázs Bulcsú SPA 17:51
18. Dalos Áron SPA 18:58
B döntő (10/9[+1] induló, 2,5 km / 45 m / 15 ep)

(B1.[24.] Karácsony Gábor ETC 16:48)
B5.[28.] Egri Bálint SPA 18:28



F16 (50/24+22[+1]+3 induló)

A döntő (24 induló, 2,3 km / 55 m / 17 ep)

(1. Miavecz Balázs MOM 12:14)
2. Lengyel Ádám Tabáni Spartacus SKE 12:16
11. Nagy Bence SPA 14:02
17. Lakatos Tádé SPA 14:58
B döntő (23/22[+1] induló, 2,0 km / 45 m / 14 ep)

(B1.[25.] Mészáros Mátyás DTC 11:10)
B4.[28.] Farkasdy András SPA 12:17
B17.[41.] Weiler Vilmos SPA 17:29
C döntő (3 induló, 1,5 km / 35 m / 11 ep)

(C1.[47.] Ferenczi Márk KST 10:44)
C3.[49.] Papanek András SPA 14:37



F14 (81/23[+1]+24+23[+1]+9 induló)

A döntő (24/23[+1] induló, 2,1 km / 35 m / 17 ep)

1. Zacher Márton Tabáni Spartacus SKE 11:55
4. Ormay Mihály SPA 13:43
6. Weiler Vince SPA 14:23
7. Egei Patrik SPA 14:28
10. Koleszár Csaba SPA 15:15
13. Turschl Bence SPA 15:49
B döntő (24 induló, 1,7 km / 40 m / 13 ep)

(B1.[24.] Bendicsek Bendegúz VBT 11:12)
B10.[33.] Vidor Gergely SPA 13:04
B14.[37.] Barta Gergely SPA 14:01
B19.[42.] Rumi Zoárd SPA 15:14
C döntő (24/23[+1] induló, 1,5 km / 30 m / 11 ep)

(C1.[48.] Eszlári Dávid VHS 8:38)
C13. [60.] Buzás Benedek SPA 11:07
C22. [69.] Pintér Balázs SPA 14:32









N20 (13/11[+2] induló, 2,5 km / 40 m / 17 ep)

(1. Kovács Filoména PVS 15:50)
7. Károlyi Hanga SPA 20:17
10. Oszkó Dóra SPA 23:17



N16 (42/24+18 induló)

A döntő (24 induló, 2,1 km / 50 m / 15 ep)

(1. Szuromi Luca PVS 13:29)
2. Weiler Virág Tabáni Spartacus SKE 14:01
4. Balázs Otília SPA 14:19
6. Völgyesi Melody SPA 15:30
8. Egei Petra SPA 15:58
22. Nagy Klára SPA 20:09
B döntő (18 induló, 1,7 km / 40 m / 13 ep)

(B1.[25.] Varga Viktória NYV 11:45)
B10.[34.] Kugyella Noémi SPA 16:04
B13.[37.] Hámori Júlia SPA 16:59



N14 (72/22[+1]+ 22[+2]+24[+1] induló)

A döntő (23/22[+1] induló, 1,8 km / 40 m / 14 ep)

(1. Pataki Réka Dalida PVS 12:41)
5. Nagy Viktória SPA 15:18
7. Hajnal Dorottya SPA 15:32
21. Vankó Milena SPA 19:45
B döntő (24/22[+2] induló, 1,5 km / 35 m / 11 ep)

(B1.[24.] Pálfi Fanni SZV 11:05)
B3.[26.] Zacher Noémi SPA 11:42
B4.[27.] Bartók Annamária SPA 12:00
B10.[33.] Miskolczi Zsófia SPA 13:00
C döntő (25/24[+1] induló, 1,5 km / 30 m / 11 ep)

(C1.[46.] Czibolya Lili SZU 9:40)
C3.[48.] Zacher Enikő SPA 10:21



F35 (32/23[+1]+8 induló)

A döntő (24/23[+1] induló, 2,6 km / 60 m / 18 ep)

(1. Hites Viktor VBT 15:14)
15. Marosvölgyi Máté SPA 17:37



F45 (45/24+21 induló)

A döntő (24 induló, 2,2 km / 50 m / 17 ep)

(1. Viniczai Ferenc PVS 12:17)
18. Oszkó László SPA 15:49
B döntő (21 induló, 2,0 km / 45 m / 14 ep)

(B1.[25.] Horváth Pál SMA 12:50)
B4.(28.) Koltai Zoltán SPA 14:06
B20.(44.) Balázs Ottó SPA 21:23



F50 (51/23[+1]+23[+4] induló)

B döntő (27/23[+4] induló, 1,6 km / 45 m / 13 ep)

(B1.[24.] Kovács József ETC 12:03)
B4.(27) Fleischer Zoltán SPA 12:30
B17.(40.) Peregi Tamás SPA 17:15



F60 (35/22[+2]+11 induló)

B döntő (11 induló, 1,6 km / 45 m / 13 ep)

(B1.[23.] Ládi János BTK 12:37)
B4.[26.] Gyalog László SPA 17:41



F65 (24/23[+1] induló, 1,7 km / 40 m / 14 ep)

(1. Bozán György, Sindely Pál HSP, SZV 13:40)
23. Nagy Albert SPA 29:59



F70 (17 induló, 1,4 km / 35 m / 12 ep)

(1. Bányai Attila ZTC 10:52)
13. Gönczi Péter SPA 17:01



N40 (28/24[+1]+2[+1] induló)

A döntő (25/24[+1] induló, 2,0 km / 45 m / 16 ep)

(1. Wengrin Ágnes TTE 13:26)
11. Marosfalvi Mónika SPA 18:56



N45 (34/24+10 induló)

A döntő (24 induló, 1,9 km / 40 m / 14 ep)

(1. Turcsánné Cseh Erzsébet PVS 13:58)
21. Molnár Jeannette SPA 23:56
22. Oszkóné Simon Ildikó SPA 24:28



N50 (20/18[+2] induló, 1,8 km / 40 m / 15 ep)

(1. Kármán Katalin HSE 13:14)
9. Pollmann Teréz SPA 20:27



N70 (3 induló, 1,3 km / 30m / 10 ep)

1. Cser Krisztina Tabáni Spartacus SKE 12:22






Országos Csapatbajnokság (2012. 10. 21., Úrkút, Kab-hegy)
F21 (12/11[+1] induló)
(1. ETC [Petrzela, Szabó, Barkász, Lajszner] 5:28:08)
8. SPA (Vellner Gábor, Morandini Viktor, Gyalog Zoltán,
Zai Bálint) 6:39:38


F20 (8/6[+2] induló)
1. Tabáni Spartacus SKE 1 (Liszka Krisztián, Bugár Gergely,
Sulyok Ábel) 3:25:13
4. SPA2 (Bakó Áron, Peregi Dávid, Jánosy Bence) 3:47:16


F18 (9 induló) (1. DTC [Mészáros, Szűcs, Tugyi] 2:51:43)
4. SPA1 (Hajdu Szása, Oszkó Attila, Balázs Bulcsú) 3:12:16
8. SPA2 (Németh Marcell Dalos Áron, Egri Bálint) 3:43:14


F16 (11 induló) (1. TTE [Dalos, Tóth, Hajdu] 2:03:18)
2. Tabáni Spartacus SKE 1 (Lengyel Ádám, Peregi Dániel,
Lakatos Tádé) 2:29:26
4. SPA2 (Nagy Bence, Farkasdy András, Weiler Vilmos) 2:43:21


F14 (19/18[+1] induló)
1. Tabáni Spartacus SKE 1 (Egei Patrik, Ormay Mihály,
Zacher Márton) 1:55:17
2. Tabáni Spartacus SKE 2 (Koleszár Csaba, Weiler Vince,
Turschl Bence) 2:16:25
9. SPA3 (Vidor Gergely, Barta Gergely, Pintér Balázs) 2:53:29


N20 (6 induló) (1. SDS [Tóth, Ozsvárt, Goldmann] 2:49:56)
5. SPA (Károlyi Hanga, Oszkó Dóra, Nagy Klára) 3:21:28


N18 (8 induló) (1. KST [Varsányi, Kinde, Schwendtner] 2:30:16)
2. Tabáni Spartacus SKE (Weiler Virág, Egei Petra,
Völgyesi Melody) 2:32:49


N16 (11/9[+2] induló) (1. PVS2 [Szuromi, Viniczai, Becze] 1:48:30)
7. SPA (Balázs Otília, Mészáros Lili, Hámori Júlia) 3:29:29


N14 (11/10[+1] induló) (1. PVS2 [Pataki, Szuromi, Viniczai] 1:21:31)
5. SPA1 (Nagy Viktória, Hajnal Dorottya, Vankó Milena) 1:37:59
8. SPA2 (Bartók Annamária, Zacher Noémi, Zacher Enikő) 1:48:12


F125 (21/17[+4] induló)
(1. THS [Paróczi, Müller, Pavlovics] 2:51:49)
9. SPA (Marosvölgyi Máté, Kemenczky Jenő, Koltai Zoltán) 3:20:50


F145 (18/15[+3] induló)
(1. PVM [Szieberth, Pavlovics, Kürti] 2:53:04)
– SPA (Oszkó László, Peregi Tamás, Gyalog László) hiba


N125 (11/9[+2] induló)
(1. PVM [Mátyás, Lovas, Csillag] 2:09:14)
7. SPA (Krasznai Orsolya, Molnár Jeannette, Fazekas Gabriella) 2:53:34








Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság (2012. 09. 09., Uzsa)


F21 (14/12[+2] induló, 8,5 km / 11+37 ep)
(1. PVS [Baumholzer, Turchán, Kovács] 88:15)
– SPA (Morandini Viktor, Gyalog Zoltán, Vellner Gábor) hiba


F20 (8/7[+1] induló, 7,1 km / 8+31 ep)
(1. MOM [Györgyi, Jenes, Miavecz] 87:59)
2. Tabáni Spartacus SKE 1 (Bakó Áron, Liszka Krisztián,
Sulyok Ábel) 92:02
5. SPA 2 (Bugár Gergely, Peregi Dávid, Jánosy Bence) 105:03


F18 (11/9[+2] induló, 6,0 km / 7+27 ep)
1. Tabáni Spartacus SKE 1 (Oszkó Attila, Balázs Bulcsú,
Hajdu Szása) 68:12
7. SPA 2 (Egri Bálint, Weiler Vilmos, Dalos Áron) 123:46


F16 (12/11[+1] induló, 4,7 km / 6+20 ep)
1. Tabáni Spartacus SKE 1 (Peregi Dániel, Lengyel Ádám,
Lakatos Tádé) 51:24
7. SPA 2 (Nagy Bence, Farkasdy András, Vidor Gergely) 89:24


F14 (19/15[+4] induló, 3,7 km / 5+16 ep)
1. Tabáni Spartacus SKE 1 (Zacher Márton, Egei Patrik,
Ormay Mihály) 44:04
3. SPA 2 (Koleszár Csaba, Weiler Vince, Turschl Bence) 82:11
13. SPA 3 (Barta Gergely, Buzás Benedek, Pintér Balázs) 122:43


N20 (5 induló, 5,2 km / 5+22 ep)
(1. KST [Varsányi, Schwendtner, Csiki] 78:13)
5. SPA (Károlyi Hanga, Mészáros Lili, Oszkó Dóra) 121:56


N18 (8 induló, 4,7 km / 6+22 ep)
(1. TTE [Miháczi, Faggyas, Faggyas] 68:54
3. Tabáni Spartacus SKE (Weiler Virág, Völgyesi Melody,
Balázs Otília) 95:53


N16 (6 / 4[+2] induló, 4,0 km / 7+16 ep)
(1. PVS [Szuromi, Viniczai, Becze] 56:59
3. Tabáni Spartacus SKE (Egei Petra, Nagy Klára,
Bartók Annamária) 97:11


N14 (12 induló, 3,4 km / 5+12 ep)
(1. PVS [Pataki, Szuromi, Viniczai] 51:28
3. Tabáni Spartacus SKE 1 (Nagy Viktória, Hajnal Dorottya,
Vankó Milena) 68:00
10. SPA 2 (Miskolczi Zsófia, Zacher Noémi, Zacher Enikő) 116:09


F125 (20/17[+3] induló, 5,9 km / 9+24 ep)
(1. HTC [Juhász, Dezső, Csonka] 83:03)
8. SPA (Marosvölgyi Máté, Koltai Zoltán, Kemenczky Jenő) 101:16


F145 (15/14[+1] induló, 5,3 km / 8+19 ep)
(1. HSP [Bozán, Kocsik, Néda] 73:27)
13. SPA (Gyalog László, Oszkó László, Peregi Tamás) 115:44


N125 (8/7[+1] induló, 4,5 km / 7+16 ep)
(1. PVS [Viniczainé, Turcsánné, Kovács] 63:42)
7. SPA (Molnár Jeannette, Völgyesi Beáta, Oszkóné Simon Ildikó) 125:13




Országos Váltóbajnokság (2012. 06. 24., Szilvásvárad, Olasz-kapu)


F21 (27/25[+2] induló) (1. ETC [Szajkó, Szabó, Kovács] 118:09)
9. SPA (Morandini Viktor, Gyalog Zoltán, Vellner Gábor) 159:20


F20 (7 induló) (1. MOM [Jenes, Miavecz, Györgyi] 124:48)
3. Tabáni Spartacus SKE 1 (Bakó Áron, Bugár Gergely,
Liszka Krisztián) 133:20
5. SPA 2 (Sulyok Ábel, Jánosy Bence, Peregi Dávid) 138:20


F18 (9/7[+2] induló) (1. PVS [Erlinger, Kovács, Kazal] 125:21
3. Tabáni Spartacus SKE 1 (Oszkó Attila, Balázs Bulcsú,
Hajdu Szása) 145:50


F16 (11/9[+2] induló) (1. TTE [Hajdu, Tóth, Otto] 89:01)
3. Tabáni Spartacus SKE 1 (Peregi Dániel, Lakatos Tádé,
Lengyel Ádám) 94:23
– SPA 2 (Nagy Bence, Weiler Vilmos, n.i.) hiba


F14 (14/12[+2] induló
1. Tabáni Spartacus SKE 2 (Zacher Márton, Ormay Mihály,
Egei Patrik) 88:35
3. Tabáni Spartacus SKE 1 (Weiler Vince, Turschl Bence,
Koleszár Csaba) 103:41
11. SPA 3 (Barta Gergely, Pintér Balázs, Vidor Gergely) 162:33


N20 (7/6[+1] induló) (1. KST [Kinde, Varsányi, Zempléni] 108:52)
–. SPA (Hámori Ildikó, n.i., n.i.) hiba


N18 (8 induló) (1. TTE [Hajdu, Faggyas, Faggyas] 102:54
2. Tabáni Spartacus SKE (Völgyesi Melody, Nagy Klára,
Egei Petra) 119:34


N16 (7 induló) (1. PVS [Szuromi, Vonyó, Viniczai] 95:08
2. Tabáni Spartacus SKE (Weiler Virág, Balázs Otília,
Liszka Eszter) 96:35


N14 (9/7[+2] induló) (1. PVS [Viniczai, Pataki, Szuromi] 93:48
2. Tabáni Spartacus SKE (Hajnal Dorottya, Vankó Milena,
Nagy Viktória) 114:25


F145 (14/11[+3] induló) (1. OSC [Szlatényi, Dosek, Marosffy] 114:42)
10. SPA (Oszkó László, Gyalog László, Peregi Tamás) 224:31


N125 (7/6[+1] induló) (1. PVM [Csillag, Mátyás, Lovas] 109:30)
6. SPA (Molnár Jeannette, Krasznai Orsolya, Fazekas Gabriella) 186:13




Országos Egyesületi Váltóbajnokság (2012. 10. 21., Úrkút, Kab-hegy)
Férfi (25/24[+1] induló)
1. Tabáni Spartacus SKE 1 (Hajdu Szása, Lengyel Ádám,
Zacher Márton, Bakó Áron, Liszka Krisztián) 139:29
6. SPA2 (Oszkó Attila, Egei Patrik, Peregi Dániel, Bugár Gergely,
Vellner Gábor) 155:38
9. SPA4 (Koleszár Csaba, Nagy Bence, Weiler Vince,
Gyalog Zoltán, Peregi Dávid) 162:48
12. SPA3 (Ormay Mihály, Balázs Bulcsú, Lakatos Tádé,
Sulyok Ábel, Morandini Viktor) 169:34
13. SPA5 (Farkasdy András, Turschl Bence, Németh Marcell,
Jánosy Bence, Zai Bálint) 172:06


Női (17/15[+2] induló)
(1. PVS [Pataki, Szuromi, Viniczai, Kovács, Péley] 148:37)
8. SPA1 (Egei Petra, Völgyesi Melody, Nagy Viktória,
Veresné Gyalog Zsuzsanna, Weiler Virág) 177:46
11. SPA2 (Hajnal Dorottya, Vankó Milena, Nagy Klára,
Károlyi Hanga, Németh Luca) 192:54


F170 (25/24[+1] induló) (1. TTE [Baracsi, Takács, Egei, Hajdu] 107:57)
17. SPA (Koltai Zoltán, Fleischer Zoltán, Marosvölgyi Máté,
Kemenczky Jenő) 142:49


F230 (27/22[+5] induló) (1. TTE [Boros, Balla, Kerényi, Vankó] 100:42)
21. SPA (Nagy Albert, Gyalog László, Oszkó László,
Peregi Tamás) 163:46


N120 (11/9[+2] induló) (1. ETC [Kiss, Radics, Mátyás] 94:42)
13. SPA (Krasznai Orsolya, Molnár Jeannette, Fazekas Gabriella) 190:00






Junior Világbajnokság
(2012. 07. 08–13. Kosice, Szlovákia)



Rövidtáv

M20 (176/170[+6] induló, 2,9 km / 5 m / 20 ep)

(1. Tikhonov, Gleb RUS 14:05,7)
27. Liszka Krisztián HUN 15:09,4
103. Bakó Áron HUN 16:18,3
115. Bugár Gergely HUN 16:30,5
128. Sulyok Ábel HUN 16:59,1



Hosszútáv (normáltáv)

M20 (153/148[+5] induló, 11,5 km / 405 m / 23 ep)

(1. Kinneberg, Eskil NOR 69:46)
37. Liszka Krisztián HUN 87:27
69. Sulyok Ábel HUN 96:14
83. Bugár Gergely HUN 99:33
121. Bakó Áron HUN 121:16



Középtáv

M20 (A döntő: 60 induló, 4,8 km / 225 m /19 ep)

(1.Ogden, Matt NZL 27:55)
48. Liszka Krisztián HUN 33:50
59. Bugár Gergely HUN 37:27
60. Bakó Áron HUN 39:09
C döntő (1. Baudot Remi FRA 24:05)
– Sulyok Ábel HUN n.i.
Selejtező (20-20 fő jutott döntőbe)

A csoport (60/59[+1] induló, 4,2 km / 135 m /16 ep)

(1. Odum, Marius Thrane DEN 23:16)
4. Liszka Krisztián HUN 25:03
18. Bakó Áron HUN 28:10
C csoport (58/57[+1] induló, 4,3 km / 140 m /16 ep)

(1. Silva, Luís POR 25:20)
14. Bugár Gergely HUN 27:46
51. Sulyok Ábel HUN 42:11



Váltó

M20 (60/59[+1] induló) (1. RUS [Kuchmenko, Kozyrev, Tikhonov] 1:33:10)
10. HUN1 [Bakó Áron, Liszka Krisztián, Baumholzer] 1:37:50
30. HUN2 [Tugyi, Sulyok Ábel, Bugár Gergely] 1:50:05






Ifjúsági és Serdülő Európa Bajnokság
(2012. 06. 29. – 07. 01. (Bugeat, Franciaország)

Rövidtáv
M16 (85/81[+4] induló, 2,0 km / 50 m /17 ep)
(1. Delenne, Adrien FRA 11:36)
23. Peregi Dániel HUN 13:03
(57. Dalos Máté HUN 14:47)



W16 (85/80[+5] induló, 1,7 km / 45 m /16 ep)

(1. Maciejewska, Angelika POL 11:36)
43. Liszka Eszter HUN 14:05
50. Weiler Virág HUN 14:28






Hosszútáv (normáltáv)

M16 (85/83[+2] induló, 6,4 km / 250 m / 20 ep)

(1. Aaen Mikkel DEN 45:04)
28. Peregi Dániel HUN 57:55
(37. Dalos Máté HUN 1:02:31)



W16 (84/81[+3] induló, 5,6 km / 130 m / 14 ep)

(1. Maciejewska, Angelika POL 37:23)
36. Weiler Virág HUN 51:19
59. Liszka Eszter HUN 1:01:43









Váltó

M16 (21/20[+1] induló) (1. POL [Piotrowski, Wisnewski, Rzenca] 1:50:08)
8. HUN [Peregi Dániel, Mészáros, Miavecz] 2:01:41


W16 (20 induló)
(1. CZE [Hancová, Kozinová, Štičková] 1:32:28)
5. HUN (Weiler Virág, Szuromi, Viniczai) 1:39:55