Az oldal átalakítás alatt van! Ha nem az új felületről érkeztél, kérjük erre haladj tovább!





2011

Országos Nappali Egyéni Bajnokság (2011. 10. 15–16., Pirtó)



F21 (88/20[+2]+22[+1]+24+11[+6] induló)
A döntő (22/20[+2] induló, 19,6 km / 38 ep)
(1. Kovács Ádám ETC 101:58)
14. Morandini Viktor SPA 134:41
B döntő (24/20[+4] induló, 14,0 km / 26 ep)
(B1.[21.] Cserpák Zsolt MOM 86:21)
– Zai Bálint SPA hiba



F20 (22/18[+4] induló, 13,8 km / 27 ep)
(1. Baumholczer Máté PVS 70:19)
2.[3.] Bakó Áron Tabáni Spartacus SKE 78:22
3.[4.] Liszka Krisztián Tabáni Spartacus SKE 79:13
5.[6.] Bugár Gergely SPA 88:54
11.[12.] Jánosy Bence SPA 112:14



F18 (35/23[+1]+10[+1] induló)
A döntő (24/23[+1] induló, 10,9 km / 28 ep)
(1. Tölgyesi Tamás DTC 60:50)
6. Sulyok Ábel SPA 66:59
14. Peregi Dávid SPA 76:56
17. Balázs Bulcsú SPA 80:31
19. Oszkó Attila SPA 83:52
22. Németh Marcell SPA 97:28
B döntő (11/10[+1] induló, 7,4 km / 17 ep)
B1.[24.] Bartók Márton SPA 54:17
B6.[29.] Egri Bálint SPA 85:56
B10.[33.] Ungvárszky Ádám SPA 93:57



F16 (38/23[+1]+13[+1] induló)
A döntő (24/23[+1] induló, 7,9 km / 20 ep)
(1. Kovács Bertalan PVS 46:25)
2. Hajdu Szása Tabáni Spartacus SKE 47:12
7. Lengyel Ádám SPA 53:22
14. Nagy Bence SPA 61:23
20. Dalos Áron SPA 66:58



F14 (56/24+22+8[+2] induló)
A döntő (24 induló, 5,6 km / 15 ep)
1. Peregi Dániel Tabáni Spartacus SKE 37:13
2. Zacher Márton Tabáni Spartacus SKE 37:25
4. Dalos Máté SPA 41:13
12. Ormay Mihály SPA 47:27
17. Farkasdy András SPA 51:56
20. Turschl Bence SPA 54:21
B döntő (24/23[+1] induló, 4,2 km / 10 ep)
(B1.[25.] Gyenizse-Nagy Balázs PVS 31:08)
B2.[26.] Weiler Vince SPA 37:31
B8.[32.] Koleszár Csaba SPA 43:50
B17. [41.] Weiler Vilmos SPA 56:43



N20 (12 induló, 7,9 km / 19 ep)
(1. Tóth Réka SZV 54:24)
6. Németh Luca SPA 69:02
11. Popovics Liliána SPA 94:10



N16 (38/24+12[+2] induló)
A döntő (24 induló, 5,6 km / 17 ep)
(1. Szuromi Luca PVS 42:59)
2. Liszka Eszter Tabáni Spartacus SKE 46:53
4. Weiler Virág Tabáni Spartacus SKE 47:54



N14 (53/24+20[+3] induló)
A döntő (24 induló, 4,0 km / 15 ep)
(1. Viniczai Csenge PVS 28:17)
2. Balázs Otília Tabáni Spartacus SKE 31:17
5. Völgyesi Melody SPA 35:43
16. Nagy Klára SPA 43:28
B döntő (23/20[+3] induló, 2,8 km / 8 ep)
(B1.[25.] Nagy Viktória SPA 29:11)
B18.[42.] Kugyella Noémi SPA 54:08



F45 (36/24+12 induló)
B döntő (12 induló, 5,9 km / 13 ep)
(B1.[25.] Garda Árpád DHS 50:29)
B4.[28.] Oszkó László SPA 57:30



F50 (49/24+24 induló)
B döntő (24 induló, 5,9 km / 13 ep)
(B1.[25.] Tóth Károly VTC 50:08)
B21.[45.] Peregi Tamás SPA 75:57



F65 (36 induló, 5,0 km / 17 ep)
(1. Nagy Dezső HSP 37:21)
16. Nagy Albert SPA 55:09



F70 (19 induló, 3,6 km / 11 ep)
(1. Nagy Dezső HSP 37:21)
10. Gönczi Péter SPA 55:09
16. Pataki Zsolt SPA 73:43



N45 (21/20[+1] induló, 5,1 km / 14 ep)
(1. Tömördi Ágnes HSE 39:58)
8. Krasznai Orsolya SPA 53:21



N50 (17 induló, 4,5 km / 14 ep)
(1. Kármán Katalin HSE 35:37)
9. Pollmann Teréz dr. SPA 57:57



N65 (9 induló, 2,6 km / 10 ep)
(1. Korik Vera PSE 29:16)
5. Cser Krisztina SPA 41:36






Országos Éjszakai Egyéni Bajnokság
2011. 05. 14. Ágasegyháza

F21 (34/22+12 induló, 16,0 km / 29 ep)
(1. Lenkei Zsolt TTE 96:24)
– Gyalog Zoltán SPA hiba
– Kemenczky Jenő SPA hiba



F20 (13/12[+1] induló, 10,7 km / 24 ep)
1. Liszka Krisztián Tabáni Spartacus SKE 80:34
3. Bakó Áron Tabáni Spartacus SKE 92:38
5. Bugár Gergely SPA 97:33
12. Jánosy Bence SPA 136:51



F18 (29/26[+3] induló, 9,1 km / 20 ep)
(1. Péntek Mátyás VBT 65:44)
3. Oszkó Attila Tabáni Spartacus SKE 73:58
6. Hajdu Szása SPA 78:06
11. Sulyok Ábel SPA 82:11
25. Peregi Dávid SPA 96:06
26. Lengyel Ádám SPA 97:30



N20 (10 induló, 5,8 km / 13 ep)
(1. Kovács Filoména PVS 48:06)
3. Németh Luca Tabáni Spartacus SKE 62:18
9. Károlyi Hanga SPA 96:44



N18 (10 induló, 5,4 km / 11 ep)
(1. Szuromi Luca PVS 48:49)
2. Weiler Virág Tabáni Spartacus SKE 61:50
6. Liszka Eszter SPA 64:58



F35 (24/21[+3] induló, 9,6 km / 21 ep)
(1. Borbás Nándor KAL 70:09)
21 Koltai Zoltán SPA 142:07
– Marosvölgyi Máté SPA hiba



F45 (16/14[+2] induló, 7,3 km / 15 ep)
(1. Viniczai Ferenc PVS 57:18)
14. Oszkó László SPA 112:41



F60 (18/17[+1] induló, 4,6 km / 11 ep)
(1. Bikki Sándor VTC 54:50)
12. Gyalog László SPA 86:49



F70 (7 induló, 2,5 km / 8 ep)
(1. Szabon János KOS 43:35)
6. Pataki Zsolt SPA 67:25






Országos Hosszútávú Egyéni Bajnokság
2011. 04. 02., Vérteskozma

F21 (26/16+10 induló, 21,5 km / 1050 m / 32 ep)
(1. Lenkei Zsolt TTE 149:24)
15. Kemenczky Jenő SPA 313:03



F20 (15/11[+4] induló, 15,3 km / 700 m / 22 ep)
(1. Baumholczer Máté PVS 119:14)
2. Liszka Krisztián Tabáni Spartacus SKE 125:25
4. Bugár Gergely SPA 156:05
– Bakó Áron SPA hiba



F18 (35/28[+7] induló, 12,7 km / 630 m / 19 ep)
(1. Kazal Márton PVS 101:47)
6. Sulyok Ábel SPA 114:59
11. Oszkó Attila SPA 129:37
12. Hajdu Szása SPA 132:14
23. Dalos Áron SPA 156:20
25. Peregi Dávid SPA 159:13
26. Lengyel Ádám SPA 159:25
28. Németh Marcell SPA 173:13
– Balázs Bulcsú SPA hiba



N18 (19 induló, 7,9 km / 360 m / 13 ep)
1. Weiler Virág Tabáni Spartacus SKE 80:38
4. Liszka Eszter SPA 87:41



F40 (30/27[+3] induló, 11,7 km / 600 m / 17 ep)
(1. Hajdu Martin TTE 92:44)
15. Koltai Zoltán SPA 148:01



F50 (38/36[+2] induló, 8,0 km / 400 m / 13 ep)
(1. Gyulai Zoltán MSE 63:58)
33. Peregi Tamás SPA 132:21



F65 (28/26[+2] induló, 5,5 km / 220 m / 8 ep)
(1. Jelinek István PSE 65:41)
21. Nagy Albert SPA 106:18



F70 (16/15[+1] induló, 4,0 km / 140 m / 7 ep)
(1. Vass Tibor VHS 50:39)
14. Gönczi Péter SPA 95:10



N45 (17/16[+1] induló, 6,6 km / 305 m / 13 ep)
(1. Tömördi Ágnes HSE 74:30)
11. Krasznai Orsolya SPA 108:37)



N65 (8 induló, 3,5 km / 125 m / 9 ep)
(1. Cser Borbála HER 45:50)
3. Cser Krisztina Tabáni Spartacus SKE 68:53






Országos Középtávú Egyéni Bajnokság
2011. 06. 11., Piliscsaba–Pilisvörösvár

F21 (76/19[+5]+19[+2]+19[+3]+6[+3] induló)
A döntő (24/19[+5] induló, 4,6 km / 145 m / 18 ep)
(1. Lenkei Zsolt TTE 31:34)
13. Morandini Viktor SPA 48:14
B döntő (21/19[+2] induló, 3,5 km / 140 m / 15 ep)
(B1.[20.] Szajkó Csaba ETC 33:22)
B3.(22.) Gyalog Zoltán SPA 36:43



F20 (26/22[+4] induló, 4,1 km / 150 m / 19 ep)
(1. Baumholczer Máté PVS 35:18)
2. Bugár Gergely Tabáni Spartacus SKE 40:26
3. Bakó Áron Tabáni Spartacus SKE 41:15
5. Liszka Krisztián SPA 44:06
15. Jánosy Bence SPA 69:39



F18 (29/23[+1]+4[+1] induló)
A döntő (24/23[+1] induló, 3,5 km / 145 m / 15 ep)
(1. Kazal Márton PVS 30:34)
3. Sulyok Ábel Tabáni Spartacus SKE 33:40
12. Oszkó Attila SPA 43:41
14. Peregi Dávid SPA 43:05
19. Balázs Bulcsú SPA 46:33
21. Németh Marcell SPA 58:27



F16 (37/20[+4]+12[+1] induló)
A döntő (24/20[+4] induló, 2,9 km / 140 m / 13 ep)
(1. Kovács Bertalan PVS 27:24)
4. Hajdu Szása SPA 30:54
6. Lengyel Ádám SPA 32:09
12. Nagy Bence SPA 38:17
16. Lakatos Tádé SPA 45:21
20. László Dávid SPA 64:22



F14 (39/22[+1]+13[+3] induló)
A döntő (23/22[+1] induló, 2,4 km / 90 m / 11 ep)
(1. Szűcs Botond DTC 25:39)
3. Dalos Máté Tabáni Spartacus SKE 26:19
4. Peregi Dániel SPA 28:51
7. Koleszár Csaba SPA 32:06
11. Farkasdy András SPA 37:31
12. Zacher Márton SPA 37:43
13. Weiler Vilmos SPA 38:38
14. Weiler Vince SPA 38:41



N20 (14/13[+1] induló, 3,6 km / 140 m / 16 ep)
(1. Kovács Filoména PVS 40:58)
3. Németh Luca Tabáni Spartacus SKE 44:07
11. Károlyi Hanga SPA 67:12
12. Oszkó Dóra SPA 70:16



N16 (30/24+6 induló)
A döntő (21[+3] induló, 2,6 km / 145 m / 11 ep)
(1. Faggyas Réka TTE 27:22)
2. Weiler Virág Tabáni Spartacus SKE 28:50
6. Liszka Eszter SPA 30:31



N14 (30/24+6 induló)
A döntő (24 induló, 2,2 km / 60 m / 12 ep)
(1. Viniczai Csenge PVS 21:57)
7. Nagy Viktória SPA 35:19
9. Balázs Otília SPA 37:33
13. Völgyesi Melody SPA 41:04
17. Nagy Klára SPA 50:20



F35 (31/23+7[+1] induló)
A döntő (23 induló, 3,5 km / 175 m / 15 ep)
(1. Lajszner Attila ETC 33:08)
8. Marosvölgyi Máté SPA 40:23



F40 (52/23[+1]+18+10 induló)
A döntő (24/23[+1] induló, 3,2 km / 125 m / 15 ep)
(1. Hajdu Martin TTE 27:12)
22. Koltai Zoltán SPA 55:38



F45 (32/22[+1]+9[+1] induló)
B döntő (10/9[+1] induló, 2,4 km / 105 m / 10 ep)
(B1.[23.] Faggyas László TTE 37:39)
B3.(25.) Oszkó László SPA 54:09



F60 (33/21[+3]+6[+3] induló)
A döntő (24/21[+3] induló, 2,6 km / 100 m / 13 ep)
(1. Bikki Sándor VTC 34:28)
7. Gyalog László SPA 43:23



F65 (33/28[+5] induló, 2,5 km / 90 m / 13 ep)
(1. Bozán György HSP 34:21)
21. Nagy Albert SPA 52:17



F70 (16 induló, 2,1 km / 70 m / 10 ep)
(1. Vass Tibor VHS 42:44)
16. Gönczi Péter SPA 88:46



N45 (19/17[+2] induló, 1,8 km / 70 m / 9 ep)
(1. Tömördi Ágnes HSE 20:51)
10. Krasznai Orsolya SPA 33:55



N55 (18 induló, 1,8 km / 55 m / 8 ep)
(1. Horváth Magda TTE 19:08)
18. Csipi Erzsébet SPA 41:38



N65 (8 induló, 1,5 km / 40m / 10ep)
(1. Cser Borbála HER 25:52)
6. Cser Krisztina SPA 49:15






Országos Rövidtávú Egyéni Bajnokság (2011. 09. 03., Vác)

F21 (88/24+22[+1]+24+11[+6] induló)
A döntő (24 induló, 3,0 km / 22 ep)
(1. Kovács Ádám ETC 13:20)
14. Morandini Viktor SPA 16:01
17. Gyalog Zoltán SPA 16:40
B döntő (21/19[+2] induló, 2,8 km / 20 ep)
(B1.[25.] Antal Miklós PVS 15:41)
B9.[33.] Zai Bálint SPA 17:39



F20 (22/18[+4] induló, 2,8 km / 21 ep)
(1. Baumholczer Máté PVS 13:44)
2. Liszka Krisztián Tabáni Spartacus SKE 14:05
3. Bugár Gergely Tabáni Spartacus SKE 14:41
8. Tölgyesi Renátó SPA 16:47
16. Nagy Kristóf SPA 20:41
– Vk Bakó Áron SPA 14:08



F18 (35/18[+5]+10[+2] induló)
A döntő (23/18[+5] induló, 2,6 km / 22 ep)
(1. Kazal Márton PVS 12:50)
3. Sulyok Ábel Tabáni Spartacus SKE 13:41
6. Peregi Dávid SPA 14:01
8. Bartók Márton SPA 14:27
10. Balázs Bulcsú SPA 14:54
B döntő (22/19[+3] induló, 2,5 km / 18 ep)
(B1.[19.] Horváth Máté TSE 14:52)
B3.[21.] Egri Bálint SPA 17:30
B9.[27.] Ungvárszky Ádám SPA 21:38
B10.[28.] Németh Marcell SPA 22:27



F16 (46/22[+2]+19[+3] induló)
A döntő (24/22[+2] induló, 2,3 km / 20 ep)
(1. Rácz Sándor SZV 13:53)
3. Lengyel Ádám Tabáni Spartacus SKE 14:15
4. Hajdu Szása SPA 14:17
10. Nagy Bence SPA 15:41
B döntő (22/19[+3] induló, 2,1 km / 19 ep)
(B1.[23.] Vámosi Achilles PAK 12:24)
B5.[27.] Dalos Áron SPA 12:47
B17.[39.] Pintér András SPA 18:18
Vk – Lakatos Tádé SPA 12:02



F14 (71/23[+1]+23[+1]+17[+6] induló)
A döntő (24/23[+1] induló, 2,0 km / 17 ep)
1. Dalos Máté Tabáni Spartacus SKE 9:28
2. Peregi Dániel Tabáni Spartacus SKE 9:29
4. Zacher Márton SPA 10:31
12. Ormay Mihály SPA 11:37
18. Weiler Vince SPA 12:40
19. Weiler Vilmos SPA 12:45
21. Farkasdy András SPA 13:19
B döntő (24/23[+1] induló, 1,6 km / 14 ep)
B1.[24.] Koleszár Csaba SPA 10:25
B5.[28.] Turschl Bence SPA 11:54
C döntő (23/17[+6] induló, 1,6 km / 14 ep)
(C1.[47.] Hamar Miklós KST 11:18)
– Pintér Balázs SPA hiba



N20 (18/17[+1] induló, 2,5 km / 21 ep)
(1. Tóth Réka SZV 16:02)
6. Oszkó Dóra SPA 18:21
7. Németh Luca SPA 18:54
9. Popovics Liliána SPA 19:42
13. Károlyi Hanga SPA 20:33



N16 (39/23[+1] +11[+4] induló)
A döntő (24/23[+1] induló, 2,1 km / 17 ep)
1. Weiler Virág Tabáni Spartacus SKE 13:51
2. Liszka Eszter Tabáni Spartacus SKE 14:50



N14 (53/23[+1]+22[+1]+5[+1] induló)
A döntő (24/23[+1] induló, 1,8 km / 16 ep)
(1. Viniczai Csenge PVS 10:02)
2. Balázs Otília Tabáni Spartacus SKE 10:20
13. Nagy Klára SPA 13:37
14. Nagy Viktória SPA 13:41
B döntő (17/16[+1] induló, 1,6 km / 14 ep)
B1.[24.] Völgyesi Melody SPA 10:17
C döntő (7/5[+1] induló, 1,5 km / 12 ep)
(C1.[25.] Kálmán Flóra JMD 17:05)
C5.[50.] Szölgyémy Anita SPA 39:27



F35 (30/22[+1]+5[+2] induló)
A döntő (23/22[+1] induló, 2,7 km / 21 ep)
(1. Nagy István TSE 15:26)
9. Marosvölgyi Máté SPA 17:25



F45 (32/24+16[+1] induló)
B döntő (17/16[+1] induló, 2,0 km / 17 ep)
(B1.[25.] Argay Gyula TSE 12:05)
B8.(32.) Oszkó László SPA 15:10



F50 (49/22[+2]+23[+2] induló)
A döntő (24/22[+2] induló, 2,1 km / 18 ep)
(1. Muliter Gábor HSE 14:24)
22. Fleischer Zoltán SPA 21:22
B döntő (25/23[+2] induló, 1,8 km / 14 ep)
(B1.[23.] Hegedüs Béla KST 12:25)
B9.[31.] Peregi Tamás SPA 17:23



F60 (30/22[+2]+6 induló)
A döntő (24/22[+2] induló, 1,8 km / 17 ep)
(1. Molnár Gábor MAF 11:05)
22. Gyalog László SPA 16:34



F65 (30 induló, 1,6 km / 11 ep)
(1. Bozán György HSP 11:57)
20. Nagy Albert SPA 15:48



F70 (19 induló, 1,4 km / 13 ep)
(1. Vass Tibor VHS 10:24)
15. Gönczi Péter SPA 15:55



N40 (19/17[+2] induló)
B döntő (12/11[+1] induló, 1,8 km / 14 ep)
(1. Németh Ágnes dr. TTE 13:41)
5. Molnár Jeannette SPA 20:59



N45 (27 induló, 2,0 km / 17 ep)
(1. Szerencsiné Csamangó Jusztina PUS 16:28)
6. Krasznai Orsolya SPA 19:22
13. Nagy Beáta SPA 22:19



N50 (19 induló, 1,8 km / 17 ep)
(1. Jenővári Gabriella HSE 12:08)
11. Pollmann Teréz dr. SPA 16:26



N65 (6 induló, 1,3 km / 9 ep)
(1. Korik Vera PSE 10:03)
3. Cser Krisztina Tabáni Spartacus SKE 12:37






Országos Csapatbajnokság (2011. 10. 22., Gyöngyöstarján)



F21 (11/9[+2] induló) (1. ETC [Kovács, Bogya, Szabó, Szajkó] 5:59:01)
7. SPA (Gyalog Zoltán, Kemenczky Jenő, Morandini Viktor,
Zai Bálint) 7:49:49


F20 (8/7[+1] induló)
1. Tabáni Spartacus SKE 2 (Barcik Robert, Liszka Krisztián,
Bakó Áron) 3:37:43
7. SPA 1 (Jánosy Bence, Tölgyesi Renátó, Bartók Márton) 5:30:56


F18 (9/7[+2] induló) (1. DTC2 [Tugyi, Musinsky, Tölgyesi] 3:01:56)
2. Tabáni Spartacus SKE 1 (Sulyok Ábel, Peregi Dávid,
Oszkó Attila) 3:08:50
6. SPA 2 (Balázs Bulcsú Németh Marcell, Egri Bálint) 4:17:45


F16 (10/9[+1] induló) (1. TTE [Tóth, Miháczi, Hajdu] 2:31:35)
2. Tabáni Spartacus SKE 1 (Lengyel Ádám, Hajdu Szása,
Nagy Bence) 2:31:37


F14 (17/15[+2] induló)
1. Tabáni Spartacus SKE 1 (Peregi Dániel, Dalos Máté,
Zacher Márton) 1:32:02
6. Tabáni Spartacus SKE 2 (Farkasdy András, Koleszár Csaba,
Weiler Vilmos) 1:58:59
10. Tabáni Spartacus SKE 3 (Turschl Bence, Ormay Mihály,
Weiler Vince) 2:22:20


N20 (4 induló) (1. PVS [Kovács, Lajos, Becze] 3:20:29)
3. Tabáni Spartacus SKE (Károlyi Hanga, Németh Luca,
Oszkó Dóra) 4:10:36


N16 (8/7[+1] induló)
1. Tabáni Spartacus SKE (Weiler Virág, Liszka Eszter,
Balázs Otília) 2:02:31


N14 (11 induló) (1. PVS2 [Viniczai, Pataki, Szuromi] 1:21:22)
2. Tabáni Spartacus SKE (Völgyesi Melody, Nagy Viktória,
Nagy Klára) 1:26:06


F105 (8/7[+1] induló) (1. ZTC2 [Sárecz, Fehér, Uhlir] 3:37:31)
– SPA (Dalos Áron, Koltai Zoltán, üres) hiba


F145 (20/19[+1] induló) (1. HSP [Marton, Szőcs, Fey] 2:16:42)
18. SPA (Oszkó László, Peregi Tamás, Gyalog László) 3:33:17


N125 (11 induló) (1. PVS [Viniczainé, Kovács, Turcsánné] 2:09:39)
8. SPA (Krasznai Orsolya, Nagy Beáta, Marosfalvi Eszter) 3:09:29


N150 (11/10[+1] induló) (1. HSE2 [Tömördi, Kármán, Jenővári] 1:17:11)
8. SPA (Pollmann Teréz dr., Csipi Erzsébet,
Oszkóné Simon Ildikó) 2:47






Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság
(2011. 09. 04., Alsópetény)


F21 (22/16[+6] induló) (1. PVS [Turcsán, Vonyó, Baumholzer] 88:08)
– SPA (Gyalog Zoltán, Zai Bálint, Morandini Viktor) hiba


F20 (8/7[+1] induló)
1. Tabáni Spartacus SKE 1 (Liszka Krisztián, Bakó Áron,
Bugár Gergely) 88:42
7. SPA 2 (Tölgyesi Renátó, Jánosy Bence, Sveiczer Attila) 144:39


F18 (9/8[+1] induló) (1. DTC [Kirilla, Tölgyesi, Tugyi] 80:09)
2. Tabáni Spartacus SKE 1 (Sulyok Ábel, Peregi Dávid,
Balázs Bulcsú) 87:35
7. SPA 2 (Bartók Márton, Németh Marcell, Zacher Viktor) 130:35


F16 (9/8[+1] induló) (1. PVS [Etlinger, Kovács, Tóth] 55:09)
7. SPA 2 (Dalos Áron, Sveiczer András, Nagy Bence) 86:15
– SPA 1 (Hajdu Szása, Lengyel Ádám, Lakatos Tádé) hiba


F14 (12/11[+1] induló)
1. Tabáni Spartacus SKE 1 (Zacher Márton, Dalos Máté,
Peregi Dániel) 44:07
6. Tabáni Spartacus SKE 2 (Farkasdy András, Weiler Vilmos,
Koleszár Csaba) 67:53
– Tabáni Spartacus SKE 3 (Ormay Mihály, Weiler Vince,
Turschl Bence) hiba


N20 (5 induló) (1. PVS [Kovács, Lajos, Becze] 105:33)
2. Tabáni Spartacus SKE (Károlyi Hanga, Németh Luca,
Oszkó Dóra) 107:51


N16 (8 induló)
1. Tabáni Spartacus SKE (Nagy Viktória, Liszka Eszter,
Weiler Virág) 86:35


N14 (9 induló) (1. PVS [Szuromi, Pataki, Viniczai] 49:56)
2. Tabáni Spartacus SKE (Balázs Otília, Nagy Klára,
Völgyesi Melody) 59:21


F145 (11/10[+1] induló) (1. HSP [Fey, Szőcs, Marton] 64:37)
8. SPA (Gyalog László, Koltai Zoltán, Peregi Tamás) 111:46


N125 (7 induló) (1. PVS [Turcsánné, Kovács, Viniczainé] 82:22)
4. SPA (Krasznai Orsolya, Nagy Beáta, Oszkóné Simon Ildikó) 109:16




Országos Váltóbajnokság (2011. 06. 12., Piliscsaba–Pilisvörösvár)


F21 (27/23[+4] induló) (1. TTE [Lenkei, Hajdu, Kerényi] 118:32)
7. SPA (Morandini Viktor, Gyalog Zoltán, Kemenczky Jenő) 186:28


F20 (10/8[+2] induló)
1. Tabáni Spartacus SKE 1 (Bakó Áron, Bugár Gergely,
Liszka Krisztián) 147:41
8. SPA 2 (Tölgyesi Renátó, Sveiczer Attila, Jánosy Bence) 190:44


F18 (9/6[+3] induló)
1. Tabáni Spartacus SKE 1 (Oszkó Attila, Peregi Dávid,
Sulyok Ábel) 147:41
– SPA 2 (Balázs Bulcsú, Németh Marcell, Egri Bálint) hiba


F16 (9/7[+2] induló) (1. TTE [Hajdu, Miháczi, Tóth] 116:52)
3. Tabáni Spartacus SKE 1 (Lengyel Ádám, Nagy Bence, ,
Hajdu Szása) 125:59
6. SPA 2 (Lakatos Tádé, László Dávid, Pintér András) 159:22


F14 (12/11[+1] induló) (1. DTC [Magyar, Szűcs, Mészáros] 90:05)
2. Tabáni Spartacus SKE 1 (Zacher Márton, Farkasdy András,
Peregi Dániel) 90:10
7. Tabáni Spartacus SKE 2 (Weiler Vince, Weiler Vilmos,
Koleszár Csaba) 123:01


N20 (5 induló) (1. PVS [Lajos, Vonyó, Kovács] 136:10)
4. SPA (Németh Luca, Károlyi Hanga, Oszkó Dóra) 168:43


N16 (9/7[+2] induló)
1. Tabáni Spartacus SKE (Weiler Virág, Balázs Otília,
Liszka Eszter) 86:35


N14 (6/4[+2] induló) (1. PVS [Pataki, Hamburger, Szuromi] 111:39)
– SPA (Völgyesi Melody, Nagy Klára, Nagy Viktória) hiba


F145 (14/11[+3] induló) (1. TTE [Takács, Juhász, Egei] 149:23)
9. SPA (Koltai Zoltán, Gyalog László, Peregi Tamás) 259:34




Országos Egyesületi Váltóbajnokság (2011. 10. 23., Gyöngyöstarján)


Férfi (27/18[+9] induló)
(1. PVS [Szuromi, Kovács, Kazal, Turcsán, Baumholczer] 2:49:07)
2. SPA6 (Sulyok Ábel, Hajdu Szása, Peregi Dániel,
Morandini Viktor, Liszka Krisztián) 2:54:17
9. SPA4 (Zacher Márton, Peregi Dávid, Nagy Bence,
Gyalog Zoltán, Bugár Gergely) 3:29:35
13. SPA3 (Farkasdy András, Balázs Bulcsú, Ormay Mihály,
Zai Bálint, Jánosy Bence) 3:55:42
15. SPA2 (Dalos Áron, Weiler Vince, Németh Marcell,
Tölgyesi Renátó, Marosvölgyi Máté) 4:14:32
– SPA1 (Turschl Bence, Koleszár Csaba, Egri Bálint,
Bartók Márton, Kemenczky Jenő) hiba
– SPA5 (Oszkó Attila, Dalos Máté, Lengyel Ádám, Bakó Áron,
Barcik Robert) hiba


Női (17/14[+3] induló)
(1. PVS [Pataki, Szuromi, Viniczai, Kovács, Péley] 2:47:59)
2. SPA1 (Weiler Virág, Liszka Eszter, Balázs Otília,
Németh Luca, Veresné Gyalog Zsuzsanna) 2:53:10
11. SPA2 (Nagy Viktória, Völgyesi Melody, Nagy Klára,
Oszkó Dóra, Károlyi Hanga) 4:03:38


F170 (20/15[+5] induló) (1. GYO [Prill, Rácz, Mohácsy, Lukács] 2:09:44)
12. SPA (Gyalog László, Peregi Tamás, Oszkó László,
Koltai Zoltán) 3:29:16


N120 (12 induló) (1. PVS [Turcsánné, Kovács,Viniczainé] 1:29:16)
11. SPA (Molnár Jeannette, Krasznai Orsolya, Nagy Beáta) 2:19:47






Junior Világbajnokság
(2011. 07. 02–09. Rumia-Wejherovo, Lengyelország)



Rövidtáv
M20 (158/150[+8] induló)
(1. Bassel Lucas FRA 15:07,7)
116. Liszka Krisztián HUN 18:43,5
131. Bakó Áron HUN 19:22,7



Hosszútáv (normáltáv)
M20 (153/148[+5] induló)
(1. Skogstad, Yngve NOR 1:08:49)
45. Liszka Krisztián HUN 1:20:30
106. Bakó Áron HUN 1:36:59



Középtáv
M20 (döntő: 60 induló)
(1. Merl, Robert AUT 25:43)
Selejtező 3. csoport (1. Thrane Odum, Marius DEN 20:13)
32. Liszka Krisztián HUN 24:05
– Bakó Áron HUN hiba
(20 fő jutott döntőbe)
B döntő (1. Norskov, Thor DEN 23:52)
B14.(74.) Liszka Krisztián HUN 26:40
C döntő (1. Wojnowicz, Marek POL 26:50)
C23.(134.) Bakó Áron HUN 32:48



Váltó
M20 (34/33[+1] induló) (1. POL [Parfianovitz, Podzinski, Olejnik] 1:53:33)
17. HUN [Horváth, Liszka Krisztián, Baumholzer] 2:04:51






Ifjúsági és Serdülő Európa Bajnokság
(2011. 06. 23–26. Jindřichův Hradec, Csehország)

Rövidtáv
M16 (83/77[+6] induló, 2,5 km / 17 ep)
(1. Atanasov Apostol BUL 12:58,9)
37. Hajdu Szása HUN 14:44,5



M18 (89/68[+21] induló, 2,7 km / 18 ep)
(1. Parfianovitz Piotr POL 13:11,2)
40. Sulyok Ábel HUN 15:22,4



W16 (84/80[+4] induló, 2,1 km / 15 ep)
(1. Müller Sandrine SUI 11:35,8)
28. Weiler Virág HUN 13:48,5
56. Liszka Eszter HUN 14:47,0



Hosszútáv (normáltáv)
M16 (83/82[+1] induló, 7,8 km / 180 m / 16 ep)
(1. Aaen Mikkel DEN 46:42)
13. Hajdu Szása HUN 51:05



M18 (89/84[+5] induló, 9,5 km / 265 m / 20 ep)
(1. Zernis Rudolfa LAT 54:59)
40. Sulyok Ábel HUN 76:26



W16 (84/81[+3] induló, 5,6 km / 130 m / 14 ep)
(1. Bořánková Karolina CZE 43:19)
16. Weiler Virág HUN 51:08
40. Liszka Eszter HUN 58:26



Váltó
M16 (21/18[+3] induló) (1. DEN [Knudsen, Maag, Aaen] 115:08)
6. HUN [Rácz, Hajdu Szása, Kovács] 127:52


M18 (27/25[+2] induló) (1. CZE [Kubelka, Minár, Chloubek] 128:18)
7. HUN [Horváth, Kazal, Sulyok Ábel] 138:32


W16 (21/18[+3] induló)
(1. CZE [Svobodová, Bořánková, Štičková] 100:15)
11. HUN (Weiler Virág, Faggyas, Szuromi) 127:29