Az oldal átalakítás alatt van! Ha nem az új felületről érkeztél, kérjük erre haladj tovább!





2003

Országos Nappali Egyéni Bajnokság (2003. 10. 27–28., Bükk–Kisfennsík)
F21 (79/38[+2]+26[+7]+5[+1] induló)
A döntő (38[+2] induló, 13,92 km / 680 m / 31 ep)
(1. Domonyik Gábor MEA 84:21)
22. Kemenczky Jenő SPA 123:06
35. Lenkei Ákos SPA 147:07
C döntő (5[+1] induló, 8,32 km / 400 m / 17 ep)
(C1.[65.] Reviczky Zsolt HUF 96:06)
C4.(68.) Gyalog Zoltán SPA 106:30



F20 (17 induló, 10,1 km / 575 m / 23 ep)
(1. Józsa Gábor TSE Törekvés SE 72:49)
10. Szűcs Levente SPA 99:44
17. Morandini Kristóf SPA 166:42



F18 (38 induló, 8,625 km / 470 m / 20 ep)
(1. Gösswein Csaba PSE 61:54)
32. Zai Bálint SPA 112:49
36. Kovács Attila SPA 128:05



F16 (38 induló, 6,575 km / 380 m / 18 ep)
(1. Kerényi Máté KTK 53:05)
16. Morandini Viktor SPA 74:30



F14 (48/33[+1]+12[+2] induló)
A döntő (34 induló, 4,95 km / 290 m / 15 ep)
(1. Györgyi-Ambró Gergely MOM 38:34)
31. Fráter Tamás SPA 83:42
32. Vörös Domokos SPA 96:49



N16 (29 induló, 4,6 km / 230 m / 13 ep)
(1. Őry Eszter MOM 40:23)
25. Németh Kinga SPA 70:39



N14 (41/34+7 induló)
A döntő (34 induló, 3,5 km / 175 m / 11 ep)
(1. Péley Dorottya PVS 31:01)
13. Molnár Ilma SPA 47:36
15. Tibay Ilona SPA 49:05
25. Németh Luca SPA 61:54



F35 (32 induló, 9,875 km / 415 m / 23 ep)
(1. Kovács László dr. ifj. PVS 69:55)
4. Marton János SPA 75:07



F45 (51/34[+1]+12[+4] induló)
A döntő (34[+1] induló, 7,42 km / 380 m / 16 ep)
(1. Gyulai Zoltán MSE Megalódusz SE 52:50)
23. Lenkei Győző SPA 85:17



F50 (36/32+4 induló)
A döntő (32 induló, 6,65 km / 360 m / 14 ep)
(1. Ládi János BTK Bakonyi Tájfutó Klub 59:21)
31. Szűcs B. Levente SPA 113:45



F65 (13 induló, 4,15 km / 210 m / 10 ep)
(1. Szabon János KOS KFKI Optimista SK 63:07)
6. Pataki Zsolt SPA 84:51



N40 (21 induló, 5,5 km / 275 m / 11 ep)
(1. Kármán Katalin HSE 56:12)
3. Dániel Edit SPA 60:27
19. Kedl Ildikó SPA 133:11



Országos Éjszakai Bajnokság (2003. 09. 13., Balatonfüred)
F21 (34/27[+7] induló, 12,25 km / 160 m / 35 ep)
(1. Domonyik Gábor MEA 99:02)
20. Kemenczky Jenő SPA 143:58



F20 (12/11[+1] induló, 9,71 km / 130 m / 27 ep)
(1. Bogos Tamás ARA Alba Regia Atlétikai Klub 108:01)
2. Szűcs Levente SPA 111:21



F50 (14/13[+1] induló, 4,56 km / 65 m / 20 ep)
(1. Bacsó Attila HER 69:03)
12. Szűcs B. Levente SPA 110:00



F65 (9/8[+1] induló, 3,32 km / 30 m / 15 ep)
(1. Szabon János KOS 55:46)
4. Pataki Zsolt SPA 81:19



Országos Hosszútávú Bajnokság (2003. 03. 29., Németbánya)
F21 (58/48[+10] induló, 25,4 km / 1030 m / 35 ep)
(1. Scultéty Márton KTK 152:45)
39. Lenkei Ákos SPA 224:40
45. Kemenczky Jenő SPA 254:14



N21 (30/29[+1] induló, 13,95 km / 600 m / 27 ep)
(1. Makrai Éva NYV 104:06)
29. Molnár Mónika SPA 182:37



F35 (30/29[+1] induló, 14,95 km / 580 m / 29 ep)
(1. Kovács Ferenc PVS 92:04)
3. Marton János SPA 97:32



F40 (29/28[+1] induló, 13,8 km / 515 m / 26 ep)
(1. Juhász Miklós TTE 91:20)
– Szőcs László SPA hiba



F45 (43/42[+1] induló, 11,55 km / 505 m / 25 ep)
(1. Gyulai Zoltán MSE 76:29)
30. Lenkei Győző SPA 130:29



F50 (35/34[+1] induló, 9,9 km / 415 m / 20 ep)
(1. Petró Géza JVS 70:54)
29. Szűcs B. Levente SPA 123:27



F65 (12 induló, 5,85 km / 240 m / 18 ep)
(1. Nyögéri Imre KTK 74:41)
9. Pataki Zsolt SPA 105:09



N40 (15 induló, 8,4 km / 345 m / 18 ep)
(1. Kármán Katalin HSE 73:20)
15. Kedl Ildikó SPA 163:03



Országos Középtávú Bajnokság (2003. 06. 28., Pilisszentkereszt)
F21 (85/33[+1]+31+20 induló)
A döntő (33[+1] induló, 6,03 km / 70 m / 15 ep)
(1. Lévai Ferenc MEA 29:56)
31. Paulovits László SPA 45:13
– Kemenczky Jenő SPA hiba
C döntő (20 induló, 5,25 km / 50 m / 9 ep)
(C1.[65.] Simon Tamás KTK 26:46)
C4.(68.) Lenkei Ákos SPA 31:55



N21 (68/35[+1]+29[+3] induló)
A döntő (35[+1] induló, 3,17 km / 55 m / 7 ep)
(1. Oláh Katalin SZV 24:43
– Sinkó Kinga SPA hiba
B döntő (29[+3] induló, 3,17 km / 55 m / 7 ep)
(B1.(36.) Pattantyús-Ábrahám Margit MOM 23:34)
B24.(59.) Paulovits Ágnes SPA 45:42



F20 (21 induló, 5,54 km / 85 m / 14 ep)
(1. Józsa Gábor TSE 27:47)
8. Szűcs Levente SPA 37:40
21. Morandini Kristóf SPA 71:02



F18 (37 induló, 4,83 km / 85 m / 12 ep)
(1. Zsebeházy István MOM 25:33)
22. Kovács Attila SPA 53:32
24. Zai Bálint SPA 56:13



F16 (44/35[+1]+8 induló)
A döntő (35[+1] induló, 4,27 km / 60 m / 10 ep)
(1. Kerényi Máté KTK 28)
11. Morandini Viktor SPA 35:20
18. Pálvölgyi Zoltán SPA 39:41



F14 (54/35[+1]+15[+3] induló)
A döntő (35[+1] induló, 2,69 km / 20 m / 7 ep)
(1. Györgyi-Ambró Gergely MOM 18:24)
20. Fráter Tamás SPA 33:28
B döntő (15[+3] induló, 2,6 km / 20 m / 7 ep)
(B1.[36.] Garda Dávid DIS Demokr. Ifjúsági Szöv. 31:26)
B3.(38.) Nagy Kristóf SPA 33:34



N14 (41/34[+2]+5 induló)
B döntő (5 induló, 2,52 km / 10 m / 5 ep)
(B1.(35.) Szabó Adrienn ETC 41:26)
B4.(38.) Tibay Ilona SPA 57:55



F35 (47/34[+2]+11 induló)
A döntő (34[+2] induló, 4,4 km / 65 m / 8 ep)
(1. Viniczai Ferenc PVS 24:26)
6. Marton János SPA 26:53



F40 (40/32[+3]+5 induló)
A döntő (32[+3] induló, 3,88 km / 60 m / 7 ep)
(1.[2.] Szlatényi Ferenc OSC [19:52] 22:41)
– Kugler György SPA hiba



F45 (46/35+11 induló)
A döntő (35 induló, 3,85 km / 60 m / 7 ep)
(1. Gyulai Zoltán MSE Megalódusz SE 22:40)
28. Lenkei Győző SPA 42:53



F50 (39 induló, 3,73 km / 50 m / 9 ep)
(1. Hegedűs Zoltán OSC 26:52)
26. Gyalog László SPA 45:02
29. Szűcs B. Levente SPA 49:44



F55 (39 induló, 3,34 km / 35 m / 7 ep)
1. Bozán György Tabáni Spartacus SKE 23:53



F60 (29/28[+1] induló, 3,2 km / 30 m / 6 ep)
(1. Nagy Lajos PVS 25:18)
15. Nagy Albert SPA 40:35



F65 (18 induló, 2,73 km / 20 m / 6 ep)
(1. Páhy Tibor ARA Alba Regia Atlétikai Klub 22:18)
9. Schönviszky László SPA 34:41
10. Pataki Zsolt SPA 35:37
11. Óhegyi Albin SPA 40:08



N35 (29 induló, 3,67 km / 30 m / 7 ep)
(1. Pokk Mariann ARA 28:27)
6. Bányai Réka SPA 32:25



N40 (25/24[+1] induló, 3,57 km / 45 m / 8 ep)
(1. Kármán Katalin HSE 27:11)
6. Dániel Edit SPA 34:03
– Kedl Ildikó SPA hiba



N45 (15 induló, 2,86 km / 20 m / 6 ep)
(1. Horváth Magda TTE 22:31)
12. Lenkeiné H. Erzsébet SPA 42:33



Országos Rövidtávú Bajnokság (2003. 05. 24., Gödöllő)
F21 (84/38+28[+2]+16 induló)
B döntő (28[+2] induló, 2,92 km / 10 ep)
(B1. [39.] Soós Ferenc DTC Diósgyőri Tájfutó Club 15:33)
B11. (49.) Lenkei Ákos SPA 17:43



F20 (20/19[+1] induló, 2,67 km / 10 ep)
(1. Sinkó János SZV Szegedi Vasutas SE 14:09)
10. Szűcs Levente SPA 19:04
17. Morandini Kristóf SPA 23:26



F18 (33 induló, 2,34 km / 10 ep)
(1. Gösswein Csaba PSE Postás-Matáv SE 11:08)
24. Zai Bálint SPA 17:26



F16 (46/34[+2]+9[+1] induló)
A döntő (34[+2] induló, 2,04 km / 10 ep)
(1. Lenkei Zsolt TTE 10:26)
12. Pálvölgyi Zoltán SPA 13:50



F14 (49/34[+2]+12[+1] induló)
A döntő (34[+2] induló, 1,36 km / 8 ep)
(1. Györgyi-Ambró Gergely MOM 8:16)
– Fráter Tamás SPA hiba
B döntő (12[+1] induló, 1,36 km / 8 ep)
(B1. [35.] Csonka Gábor BSC Balatonfüredi SC 9:36)
B7. (41.) Nagy Kristóf SPA 11:48



N16 (28 induló, 1,48 km / 8 ep)
(1. Tas Katalin MOM 8:31)
21. Németh Kinga SPA 14:09



N14 (38/31[+2]+5 induló)
A döntő (31[+2] induló, 1,36 km / 8 ep)
(1. Péley Dorottya PVS 8:22)
5. Molnár Ilma SPA 9:54
12. Németh Luca SPA 12:27
30. Tibay Ilona SPA 28:29



F35 (36 induló, 2,67 km / 10 ep)
(1. Viniczai Ferenc PVS 14:56)
10. Marton János SPA 17:44



F45 (39/37[+2] induló, 2,04 km / 10 ep)
(1. Gyulai Zoltán MSE 10:17)
13. Lenkei Győző SPA 13:45



F50 (26 induló, 1,59 km / 8 ep)
(1. Kolláth Gábor SFC Széchenyi Főiskola SC 8:21)
17. Szűcs B. Levente SPA 11:59



F60 (24/23[+1] induló, 1,35 km / 7ep)
(1. Marton Péter ETC 8:53)
– Nagy Albert SPA hiba



F65 (13 induló, 1,35 km / 7 ep)
(1. Szabon János KOS 10:11)
12. Schönviszky László SPA 17:44



N40 (17/16[+1] induló, 1,49 km / 9 ep)
(1. Szerencsiné Csamangó Jusztina, DAR Dél-Alföldi Regionális T. 10:37)
14. Kedl Ildikó SPA 17:53



N45 (15 induló, 1,37 km / 7 ep) (1. Horváth Magda, TTE 8:40)
12. Lenkeiné Halasi Erzsébet SPA 15:15



Országos Csapatbajnokság (2003. 10. 11., Kaskantyú)
F21 (24/17[+7] induló) (1. DTC [Magyar, Less, Balabás, Szundi] 387:45)
16. SPA (Lenkei Ákos, Szűcs Levente, Marton János,
Kemenczky Jenő) 581:53


F16 (18/17[+1] induló) (1. SZV [Horváth, Viczián, Takács] 137:05)
5. SPA (Morandini Viktor, Fráter Tamás, Pálvölgyi Zoltán) 175:47


N14 (7/6[+1] induló) (1. SZV [Zsigmond, Farkas, Vincze] 93:40)
4. SPA (Németh Luca, Molnár Ilma, Tibay Ilona) 135:48


F145 (16/15[+1] induló) (1. ESP [Boros, Hrenkó, Honfi] 164:25)
9. SPA (Szőcs László, Gyalog László, Lenkei Győző) 228:06


F185 (10 induló) (1. Postás-Matáv SE [Buncsik, Schell, Sőtér] 105:10)
8. SPA (Óhegyi Albin, Pataki Zsolt, Szűcs B. Levente) 144:49



Országos Váltóbajnokság (2003. 06. 29., Pilisszentkereszt)
N21 (24/21[+3] induló) (1. DTC [Lubinszki, Zsigmond, Farkas] 158:07)
16. SPA (Bányai Réka, Sinkó Kinga, Molnár Mónika) 235:47


F16 (15/14[+1] induló) (1. TTE [Lukács, Gond, Lenkei] 143:19)
6. SPA (Fráter Tamás, Pálvölgyi Zoltán, Morandini Viktor) 187:03


F105 (11 induló) (1. PVS [Kovács, Kovács, Viniczai] 148:03)
7. SPA (Paulovits László, Szőcs László, Kemenczky Jenő) 181:22


F145 (12/11[+1] induló) (1. ESP [Hrenkó, Boros, Honfi] 153)
7. SPA (Gyalog László, Bozán György, Szűcs B. Levente) 203:45



Országos Egyesületi Váltóbajnokság (2003. 10. 12., Bócsa)
Férfi (24/23[+1] induló)
(1. MOM [Salfer, Tas, Mets, Györgyi, Zsebeházy] 211:15)
16. SPA (Lenkei Ákos, Szűcs Levente, Zai Bálint, Fráter Tamás,
Morandini Viktor) 273:19


F170 (28/27[+1] induló)
(1. SDS [Mohácsy, Pelyhe, Győri, Erdélyi] 175:46)
14. SPA (Szőcs László, Marton János, Gyalog László,
Kemenczky Jenő) 201:32