Az oldal átalakítás alatt van! Ha nem az új felületről érkeztél, kérjük erre haladj tovább!





2000

Országos Nappali Egyéni Bajnokság (2000. 10. 07., Németbánya)
F21 (35 induló, 15,0 km / 600 m / 31 ep)

(1. Domonyik Gábor MEA 82:44)
32. Marton János SPA 126:24



N21 (25 induló, 10,0 km / 360 m / 23 ep)

(1. Oláh Katalin SZV 80)
19. Cservény Judit SPA 114:26
24. Győrffy Gabriella SPA 123:12



F18 (26 induló, 10,1 km / 370 m / 20 ep)

(1. Sprok Bence PVS 61:04)
7. Lenkei Ákos SPA 72:41



F16 (31 induló, 8,1 km / 275 m / 20 ep)

(1. Fodor József SZV 54:02)
4. Szűcs Levente SPA 58:29



F14 (27 induló, 6,1 km / 165 m / 14 ep)

(1. Horváth Zoltán TSE 45:54)
8. Morandini Viktor SPA 55:27
25. Zai Bálint SPA 74:07



F35 (24 induló, 10,0 km / 360 m / 23 ep)

(1. Kaszás György BTK 69:58)
20. Kugler György SPA 108:33



F40 (31 induló, 9,1 km / 320 m / 20 ep)

(1. Gyulai Zoltán MSE 62:18)
17. Lenkei Győző SPA 85:50



F50 (39 induló, 7,1 km / 260 m / 17 ep)

(1. Hegedüs András BEA 55:16)
7. Gyalog László SPA 65:36
24.Szücs B. Levente SPA 81:59



N40 (15 induló, 6,1 km / 165 m / 14 ep)

(1. Jenővári Gabriella BÖF 48:52)
11. Kedl Ildikó SPA 92:26
14. Lenkeiné Halasi Erzsébet SPA 125:56



Országos Éjszakai Bajnokság (2000. 06. 17., Gánt)
N21 (10 induló, 6,46 km / 325 m / 18 ep)

1. Lux Andrea SPA 72:34



F18 (19 induló, 7,62 km / 320 m / 20 ep)

(1. Sprok Bence PVS 66:20)
2. Szűcs Levente SPA 70:59



F50 (13 induló, 4,92 km / 210 m / 15 ep)

(1. Vitéz László ARA 63:43 )
9. Szücs B. Levente SPA 93:04



F60 (10 induló, 3,42 km / 90 m / 10 ep)

(1. Nyögéri Imre KOB 52:44 )
4. Pataki Zsolt SPA 68:05
8. Óhegyi Albin SPA 101:24



Országos Hosszútávú Bajnokság (2000. 04. 01., Pirtó)
F21 (30[+8] induló, 27,3 km / 31 ep)

(1. Domonyik Gábor MEA 142:16)
21. Mézes Tibor Sólyom SPA 184:25



F18 (31 induló, 16,15 km / 23 ep)

(1. Sprok Bence OSC 92:01)
6. Szűcs Levente SPA 100:39
13. Lenkei Ákos SPA 108:55



F50 (26 induló, 9,96 km / 13 ep)

(1. Boros Zoltán ESP 71:36)
23. Szűcs B. Levente SPA 116:32



Országos Rövidtávú Bajnokság (2000. 06. 10., Táborfalva–Ladánybene)
F18 (30 induló, 3,02 km / 10 ep)

(1. Sprok Bence PVS 16:55)
17. Lenkei Ákos SPA 26:35
– Szentkirályi András SPA hiba



F16 (30 induló, 2,86 km / 10 ep)

(1. Zsebeházy István MOM 16:42)
3. Szűcs Levente SPA 19:32



F14 (29 induló, 2,41 km / 9 ep)

(1. Sümegi János DTC 18:26)
– Morandini Viktor SPA hiba



F40 (33 induló, 3,38 km / 13 ep)

(1. Gyulai Zoltán MSE 22:17)
28. Lenkei Győző SPA 48:07



F50 (29 induló, 3,02 km / 10 ep)

(1. Boros Zoltán ESP 25:59)
7. Gyalog László SPA 28:35
27. Szűcs B. Levente SPA 61:44



F60 (17 induló, 2,41 km / 9 ep)

(1. Szabon János KOS 21:40)
9. Óhegyi Albin SPA 37:59
16. Pataki Zsolt SPA 52:50



Országos Csapatbajnokság (2000. 10. 21., Parádsasvár)
F21 (20 induló) (1. NyV [Szász, Kiss, Jécsék, Mukhidinov] 368:12)
16. SPA (Marton János, Kemenczky Jenő, Mézes Tibor Sólyom,
Kugler György) 509:43


N21 (15 induló) (1. SZVSE [Simon, Balogh, Oláh] 206:09)
9. SPA (Lux Andrea, Cservény Judit, Győrffy Gabriella) 271:41


F18 (6 induló) (1. SZV [Nyerges, Bodó, Valler] 219:40)
6. SPA (Szentkirályi András, Szűcs Levente, Lenkei Ákos) 257:06


F14 (13 induló) (1. ETC [Halász, Kovács, Ferenczi] 137:14)
3. Tabáni Spartacus SKE (Morandini Viktor, Beöthy László,
Zai Bálint) 150:51


F135 (19 induló) (1. KOB [Harkányi, Balla, Szunyog] 196:12)
15. SPA (Lenkei Győző, Gyalog László, Szőcs László) 268:40



Országos Váltóbajnokság (2000. 06. 11., Táborfalva–Ladánybene)
F18 (7 induló) (1. KOB [Fekete, Harkányi, Scultéty] 179:20)
3. Tabáni Spartacus SKE (Lenkei Ákos, Szentkirályi
András, Szűcs Levente) 202:32


F14 (12 induló) (1 TTE [Gadolla, Kácsor, Lenkei] 105:16)
– SPA (Kovács Attila, Morandini Viktor, Beöthy László) hiba


F135 (19 induló) (1. KOB [Harkányi, Szunyog, Balla] 122:44)
13. SPA (Lenkei Győző, Szűcs B. Levente, Gyalog László) 171:30



Országos Egyesületi Váltóbajnokság (2000. 10. 22., Parádsasvár)
Férfi (19 induló) (1. DTC 203:13)
10. SPA (Lenkei Ákos, Beöthy László, Szentkirályi András,
Szűcs Levente, Mézes Tibor Sólyom) 237:26


Szenior férfi (23 induló) (1. SDS Salgótarjáni Dornyay SE 187:38)
16. SPA (Lenkei Győző, Gyalog László, Szőcs László,
Kugler György) 247:02



Ifjúsági Európa Bajnokság (Youth Match) (2000. 06., Svetlogorsk, Oroszország)
M16 (2,6 km / 14 ep)

Park (1. Krcal, Jaroslav CZE 11:26)
22. Szűcs Levente HUN 13:51



Normáltáv (7,6 km / 23 ep)

(1. Krepsta, Simonas LIT 54:14)
10. Szűcs Levente HUN 61:31