50. TAVASZI SPARTACUS KUPAK 2013.06.11. 20:05
Rajtlistakészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2008

 Rajtsz Név                          Klub                                       N1        N2 


F10D  (18)              

    471 Csontos András               BSC Balatonfüredi Sport Club             1:00     47:00 
    472 Klement Kelén                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       3:00     67:00 
    473 Kovács Bende                 TTE                                               57:00 
    474 Frieday Noah                 SIR Sirályok Sportegyesület              7:00     71:00 
    475 Üres                         Vakant                                   9:00     49:00 
    476 Mauer Máté                   MSE Megalódusz Sportegylet              11:00     51:00 
    477 Pócsi László                 SIR Sirályok Sportegyesület             13:00     55:00 
    478 Boór András                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      15:00           
    479 Fazekas Tomaj                SIR Sirályok Sportegyesület             17:00     77:00 
    480 Cserna András Máté           MSE Megalódusz Sportegylet              19:00     73:00 
    481 Balla Ákos                   SIR Sirályok Sportegyesület             21:00     65:00 
    482 Bubla Balázs                 BSC Balatonfüredi Sport Club            23:00     63:00 
    483 Kovács Gergő                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       25:00     75:00 
    484 Üres                         Vakant                                  27:00     53:00 
    485 Szabó Levente                SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle      29:00     45:00 
    486 Fejér Hadúr Vince            SIR Sirályok Sportegyesület             31:00     59:00 
    487 Üres                         Vakant                                  33:00     69:00 
    488 Bujdosó Márk                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      35:00     61:00 



F12C  (17)              

    152 Pekáry Márton                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      60:00     30:00 
    153 Pályi Lőrinc                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      62:00     52:00 
    154 Németh Áron                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       64:00     36:00 
    155 Toldi Levente                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      66:00     38:00 
    156 Néda Tamás                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K      68:00     34:00 
    157 Lénárt Zsombor Benedek       SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      70:00           
    158 Huszár Balázs                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       72:00     46:00 
    159 Rumi Zoárd                   SPA                                     74:00     56:00 
    160 Tálas Soma                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      76:00     48:00 
    161 Karakai Áron                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       78:00     32:00 
    162 Bujdosó Zoltán               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      80:00     58:00 
    163 Magyari Benedek              SPA                                     82:00     40:00 
    164 Báder Kristóf                MAT Mazsola Tájfutó és Természetba      84:00           
    165 Buzás Benedek                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      86:00     42:00 
    166 Gárdonyi Soma                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      88:00     44:00 
    167 Fey Mihály                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      90:00     54:00 
    168 Fülöp Szabolcs               SPA                                     92:00     50:00 



F14B  (10)              

    122 Turschl Bence                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      47:00     21:00 
    123 Weiler Vince                 SPA                                     49:00     19:00 
    124 Pintér Balázs                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      51:00     17:00 
    125 Nagy Gergely Kartal          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       53:00     23:00 
    126 Barta Gergely                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      55:00     29:00 
    127 Üres                         Vakant                                  57:00     13:00 
    128 Tóth Balázs                  MAT Mazsola Tájfutó és Természetba      59:00           
    129 Üres                         Vakant                                  61:00     27:00 
    130 László Benedek               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      63:00     15:00 
    131 Ormay Mihály                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      65:00     25:00 



F15-18C  (10)           

    550 Üres                         Vakant                                   1:00     33:00 
    551 Vojnár Dániel                MSE Megalódusz Sportegylet               3:00     31:00 
    552 Üres                         Vakant                                   5:00     27:00 
    553 Toldi Bence                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       7:00     23:00 
    554 Üres                         Vakant                                   9:00     39:00 
    555 Széles Dániel                EK Egyesületen kívüli                   11:00     25:00 
    556 Váczi Buda Benedek           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő                 29:00 
    557 Tóth Erik                    SAS Silvanus Sportegyesület                       35:00 
    558 Váczi Samu Sebestyén         TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő                 37:00 
    559 Vass Bertalan                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako                21:00 



F16B  (7)               

    132 Weiler Vilmos                SPA                                      1:00     60:00 
    133 Marosffy Bálint              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       3:00     58:00 
    134 Üres                         Vakant                                   5:00     56:00 
    135 Rajkó Dávid                  MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       7:00     50:00 
    136 Üres                         Vakant                                   9:00     52:00 
    137 Erdős Zoltán                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      11:00     54:00 
    138 Pályi Patrik                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      13:00           



F18B  (7)               

    139 Tóth Adrián                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        2:00     37:00 
    140 Miavecz Balázs               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       4:00     43:00 
    141 Pokornyik Bence              TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho       6:00  
    142 Lengyel Ádám                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       8:00     41:00 
    143 Tárkányi Lorinc              SPA                                     10:00     35:00 
    144 Dalos Máté                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       12:00     33:00 
    145 Peregi Dániel                SPA                                     14:00     31:00 
   1008 Ures                         Vakant                                            39:00 



F21A  (15)              

    101 Üres                         Vakant                                   1:00           
    102 Györgyi Péter                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       3:00      1:00 
    103 Üres                         Vakant                                   5:00     27:00 
    104 Kain Gergely                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       7:00     21:00 
    105 Weibl Zoltán                 SFC Széchenyi István Egyetem Sport       9:00     11:00 
    106 Üres                         Vakant                                  11:00     23:00 
    107 Mihályi Ferenc               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       13:00      9:00 
    108 Harkányi Zoltán              SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle      15:00     19:00 
    109 Üres                         Vakant                                  17:00      5:00 
    110 SÜres                         Vakant                                 19:00      7:00 
    111 Berton Clement               ARA Alba Regia Atlétikai Klub           21:00      3:00 
    112 Kisvölcsey Ákos              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      23:00     17:00 
    113 Gyimesi Zoltán               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő                 13:00 
    114 Boros Imre                   SSC Siketek Sport Club                            15:00 
    115 Egri Bálint                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn                25:00 



F21B  (6)               

    146 Bojtor Szabolcs              DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S       2:00     53:00 
    147 Schwendtner Bálint           SIR Sirályok Sportegyesület              4:00     61:00 
    148 Hegedűs Zoltán               OSC Orvosegyetem Sport Club              6:00     57:00 
    149 Csöngei Dávid                SIR                                      8:00     51:00 
    150 Csőkör Zoltán                TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho      10:00     59:00 
    151 Szebeli István               SSC                                     12:00     55:00 



F21BR  (15)             

    179 Kurusa Gergely               SZU                                     30:00     10:00 
    180 Matics Gyula                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba      32:00     16:00 
    181 Zagyi László                 JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv      34:00     12:00 
    182 Hajagos Miklós               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       36:00     22:00 
    183 Stark Gergely                MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és      38:00           
    184 Gombkötő Péter               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       40:00     26:00 
    185 Kovács Balázs                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C      42:00      4:00 
    186 Üres                         Vakant                                  44:00      2:00 
    187 Sági Péter                   MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba      46:00      0:00 
    188 Üres                         Vakant                                  48:00     14:00 
    189 Dalos Áron                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      50:00      8:00 
    190 Üres                         Vakant                                  52:00      6:00 
    191 Filó Bernát                  DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S      54:00     20:00 
    192 Sprok Bence                  PVS                                     56:00     24:00 
    193 Siegler Konrád               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C                18:00 



F21C  (10)              

    169 Kovács Attila                EK Egyesületen kívüli                    1:00      1:00 
    170 Győri János Attila           GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               3:00     15:00 
    171 Ladóczki Attila              XALS Acélszív Triatlon Klub              5:00           
    172 Üres                         Vakant                                   7:00     17:00 
    173 Tunyogi Bendegúz             BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       9:00     11:00 
    174 Üres                         Vakant                                  11:00      3:00 
    175 Hajagos István               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       13:00      9:00 
    176 Tóth Zoltán                  SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor      15:00      7:00 
    177 Üres                         Vakant                                  17:00     13:00 
    178 Nagy Balázs                  EK Egyesületen kívüli                              5:00 



F35A  (6)               

    116 Üres                         Vakant                                  20:00     41:00 
    117 Bozsó Norbert                MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club      22:00     39:00 
    118 Üres                         Vakant                                  24:00     31:00 
    119 Molnár Zoltán                THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle      26:00     33:00 
    120 Üres                         Vakant                                  28:00     35:00 
    121 Marosán Dávid                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C      30:00     37:00 



F35BR  (12)             

    194 Bujdosó István               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       0:00     72:00 
    195 Schwendtner Erik             SIR Sirályok Sportegyesület              2:00     78:00 
    196 Üres                         Vakant                                   4:00     80:00 
    197 Szabó János                  SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle       6:00     70:00 
    198 Üres                         Vakant                                   8:00     88:00 
    199 Simon Tamás                  SAS Silvanus Sportegyesület             10:00     82:00 
    200 Mauer Lajos                  MSE Megalódusz Sportegylet              12:00     84:00 
    201 Üres                         Vakant                                  14:00     76:00 
    202 Megyeri Csaba                NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE            16:00           
    203 Bauer Attila József          MSE Megalódusz Sportegylet              18:00     74:00 
    204 Gárdonyi Márk                OSC Orvosegyetem Sport Club             20:00     86:00 
    205 Laták Rudolf                 FMT FŐMTERV SK                          22:00           



F40  (14)               

    312 Vizi Csaba                   BSC Balatonfüredi Sport Club            24:00     15:00 
    313 Nagy Sándor                  SAS Silvanus Sportegyesület             26:00      9:00 
    314 Kézdy Pál                    KFK KFKI Petőfi Sportkör                28:00     23:00 
    315 Körmendi Miklós              MSE                                     30:00      3:00 
    316 Tornai Szabolcs              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      32:00     11:00 
    317 Üres                         Vakant                                  34:00     19:00 
    318 Üres                         Vakant                                  36:00      1:00 
    319 Néda László                  TSE Törekvés Sport Egyesület            38:00     17:00 
    320 Takács Tibor                 SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é      40:00      5:00 
    321 Cserna András                MSE Megalódusz Sportegylet              42:00     21:00 
    322 Üres                         Vakant                                  44:00     13:00 
    323 Báder Attila                 MAT Mazsola Tájfutó és Természetba      46:00           
    324 Schultheisz György           KFK KFKI Petőfi Sportkör                48:00           
    325 Tóth Tamás                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő                  7:00 



F45  (13)               

    326 Kinde Kálmán                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      17:00           
    327 Tóth László                  MAT Mazsola Tájfutó és Természetba      19:00           
    328 Hevér Csaba                  JOG Jogging Plus Szuperinfó Club        21:00           
    329 Dalos Attila                 MAF                                     23:00     36:00 
    330 Takács Csaba                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       25:00     38:00 
    331 Magyari Árpád                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      27:00     44:00 
    332 Mohácsy Tamás dr.            GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub              29:00           
    333 Károlyi Gyula                TTE                                     31:00     42:00 
    334 Maácz Miklós                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba      33:00     40:00 
    335 Weiler Zsolt                 MAF                                     35:00     46:00 
    336 Mentler Balázs               SFC Széchenyi István Egyetem Sport      37:00     34:00 
    337 Bérczes Miklós               FMT FŐMTERV SK                          39:00     32:00 
    338 Harkányi Csaba               SAS Silvanus Sportegyesület             43:00     30:00 
   1011 Pálfi Antal                  MAF                                     41:00     48:00



F50  (17)               

    339 Gyulai Zoltán                MSE Megalódusz Sportegylet              45:00     16:00 
    340 Kerényi Dénes                HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle      47:00      6:00 
    341 Szlatényi Ferenc             OSC                                     49:00     14:00 
    342 Muliter Gábor                HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle      51:00     12:00 
    343 Széles Gábor                 OSC Orvosegyetem Sport Club             53:00     22:00 
    344 Filó György                  DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S      55:00      2:00 
    345 Peregi Tamás                 SPA                                     57:00     10:00 
    346 Urbán András                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C      59:00      8:00 
    347 Pokornyik Tibor              TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho      61:00           
    348 Rusvai László                FSC Futárok Sport Club                  63:00     24:00 
    349 Somogyi László               BSC Balatonfüredi Sport Club            65:00      0:00 
    350 Szőcs László                 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K      67:00           
    351 Dosek Ágoston                OSC Orvosegyetem Sport Club             69:00           
    352 Kele József                  EK Egyesületen kívüli                   71:00           
    353 Nemesházi László             PSE Postás Sport Egyesület              73:00     20:00 
    354 Üres                         Vakant                                  75:00     18:00 
    355 Hajagos István               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       77:00      4:00 



F55  (13)               

    356 Hunyadi Károly               PSE Postás Sport Egyesület               2:00     38:00 
    357 Üres                         Vakant                                   4:00     44:00 
    358 Somogyi Lajos                BSC Balatonfüredi Sport Club             6:00     36:00 
    359 Üres                         Vakant                                   8:00     26:00 
    360 Vékony Andor                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub           10:00           
    361 Balla Sándor                 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle      12:00     42:00 
    362 Ormay György                 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport      14:00     46:00 
    363 Somlay Gábor                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub           16:00     28:00 
    364 Hegedüs Ábel                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C      18:00     32:00 
    365 Pápai János                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub           20:00           
    366 Tunyogi József               SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é      22:00     34:00 
    367 Üres                         Vakant                                  24:00     40:00 
    368 Dosek Ágoston                OSC Orvosegyetem Sport Club                       30:00 



F60  (12)               

    369 Kéki Miklós                  SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor      21:00     45:00 
    370 Molnár Gábor                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba      23:00     53:00 
    371 Tüskés György                EK                                      25:00     43:00 
    372 Magyar János                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba      27:00     47:00 
    373 Üres                         Vakant                                  29:00     37:00 
    374 Kaján László                 FMT FŐMTERV SK                          31:00     39:00 
    375 Horváth Tivadar              HER Balatonalmádi Herkules Sporteg      33:00           
    376 Komoróczki András            SAS Silvanus Sportegyesület             35:00     51:00 
    377 Üres                         Vakant                                  37:00     33:00 
    378 Vitéz László                 HER Balatonalmádi Herkules Sporteg      39:00     41:00 
    379 Bugár József                 BÖF Budai Ősforrás Sport Club           41:00     49:00 
    380 Ládi János                   BTK Bakonyi Tájfutó Klub                43:00     35:00 



F65  (17)               

    381 Rétfalvi Lajos               SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é      46:00     22:00 
    382 Bogdanovits András           MSE Megalódusz Sportegylet              48:00     42:00 
    383 Bodó László Béla             SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor      50:00     28:00 
    384 Graf Josef                   XLOM LZ OMAHA                           52:00     30:00 
    385 Kéri Gerzson Ferenc          SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor      54:00     40:00 
    386 Kempelen Miklós              OSC                                     56:00     24:00 
    387 Nagy Árpád dr.               ETC Egri Testedző Club                  58:00     38:00 
    388 Bogdány Miklós               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       60:00           
    389 Üres                         Vakant                                  62:00     16:00 
    390 Szemler István               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       64:00     32:00 
    391 Üres                         Vakant                                  66:00     20:00 
    392 Gombkötő Péter dr.           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       68:00     44:00 
    393 Benedek Robert               XLOM LZ OMAHA                           70:00     18:00 
    394 Vida István                  SAS Silvanus Sportegyesület             72:00     26:00 
    395 Grabenhofer Wilhelm          XLOM LZ OMAHA                           74:00     46:00 
    396 Lux Iván                     BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C      76:00     36:00 
    397 Homoki Géza                  SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor      78:00     34:00 



F70  (14)               

    398 Ziermann Pepi                XLOM LZ OMAHA                           30:00     51:00 
    399 Nagy Dezső                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K      32:00     43:00 
    400 Üres                         Vakant                                  34:00     61:00 
    401 Schell Antal                 PSE Postás Sport Egyesület              36:00     63:00 
    402 Üres                         Vakant                                  38:00     45:00 
    403 Vass Tibor                   VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle      40:00     47:00 
    404 Gönczi Péter                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      42:00     67:00 
    405 Üres                         Vakant                                  44:00     55:00 
    406 Hargitai István              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       46:00     57:00 
    407 Tóth János                   SKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület      48:00           
    408 Wengrin István               VTC Veszprémi Tájfutó Club              50:00     65:00 
    409 Bogdány Miklós               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő                 53:00 
    410 Gárdonyi Zoltán              BÖF Budai Ősforrás Sport Club                     59:00 
    411 Szecsődi Ákos                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C                49:00 



F75  (7)                

    412 Szabon János                 KOS                                               10:00 
    413 Rácz Márton                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       61:00     19:00 
    414 Hódossy Béla                 TSC Tungsram Sport Club                 64:00      7:00 
    415 Üres                         Vakant                                  67:00     16:00 
    416 Dudás István                 OSC Orvosegyetem Sport Club             70:00      1:00 
    417 Üres                         Vakant                                  73:00      4:00 
    418 Nyögéri Imre                 SAS Silvanus Sportegyesület             76:00     13:00 
   1009 Ures                         Vakant                                  58:00 



N10D  (22)              

    489 Kovács-Marosán Nádja         EK                                      41:00     31:00 
    490 Molnár Boglárka              THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle      43:00     19:00 
    491 Fosztó Cecília               SIR Sirályok Sportegyesület             45:00     35:00 
    492 Orosz Viktória               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      47:00           
    493 László Karolina              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      49:00      3:00 
    494 Horváth Lilla                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      51:00     27:00 
    495 Kiss Boglárka                GYO                                     53:00      
    496 Kovács-Marosán Nádja         BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C      55:00     25:00 
    497 Bauer Anna Margit            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      57:00     17:00 
    498 Sütő Emese                   SIR Sirályok Sportegyesület             59:00     39:00 
    499 Kiss Kamilla                 GYO                                     61:00     
    500 Szabó Lea                    SIR Sirályok Sportegyesület             63:00     11:00 
    501 Czakó Boglárka               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      65:00     15:00 
    502 Orosz Tímea                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      67:00           
    503 Kocsik Eszter                ETC Egri Testedző Club                  69:00     21:00 
    504 Fogarassy Enikő              SIR Sirályok Sportegyesület             71:00     29:00 
    505 Dalos Réka                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       73:00     33:00 
    506 Vastag Eszter                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      75:00     23:00 
    507 Üres                         Vakant                                  77:00     13:00 
    508 Kecskés Réka                 EK Egyesületen kívüli                             37:00 
    509 Lazar Tamara                 EK Egyesületen kívüli                              9:00 
    510 Tóth Dorottya                SAS Silvanus Sportegyesület                        7:00 
   1005 Ures                         Vakant                                             1:00
   1006 Ures                         Vakant                                             5:00



N12C  (14)              

    256 Takács Szilvia               SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é      21:00     14:00 
    257 László Dorottya              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      23:00     24:00 
    258 Üres                         Vakant                                  25:00      0:00 
    259 Iván Eszter                  MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      27:00     20:00 
    260 Székely Rozália              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       29:00     22:00 
    261 Kiffer Anna                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub           31:00           
    262 Néda Júlia                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K      33:00     12:00 
    263 Vékony Janka                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub           35:00     16:00 
    264 Üres                         Vakant                                  37:00     18:00 
    265 Kocsik Nóra                  ETC Egri Testedző Club                  39:00      8:00 
    266 Vastag Emese                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      41:00     10:00 
    267 Üres                         Vakant                                  43:00      6:00 
    268 Kovács Dominika              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       45:00      4:00 
    269 Zempléni Lilla               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako                 2:00 



N14B  (12)              

    217 Zacher Noémi                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      34:00     10:00 
    218 Vékony Vanda                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub           36:00     20:00 
    219 Gárdonyi Csilla              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      38:00     12:00 
    220 Zacher Enikő                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      40:00      0:00 
    221 Üres                         Vakant                                  42:00     14:00 
    222 Vankó Milena                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      44:00      4:00 
    223 Végh Erzsébet                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      46:00     18:00 
    224 Bartók Annamária             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      48:00     16:00 
    225 Szabó Dorina                 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle      50:00      8:00 
    226 Üres                         Vakant                                  52:00      6:00 
    227 Hajnal Dorottya              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      54:00     22:00 
    228 Üres                         Vakant                                  56:00      2:00 



N15-18C  (9)            

    560 Üres                         Vakant                                   1:00     38:00 
    561 Gáti Mara                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub            3:00           
    562 Üres                         Vakant                                   5:00     42:00 
    563 Lellei Luca                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       7:00           
    564 Üres                         Vakant                                   9:00     34:00 
    565 Szecsődi Aliz                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      11:00     36:00 
    566 Tóth Zsuzsanna               ARA Alba Regia Atlétikai Klub           13:00     30:00 
    567 Szecsődi Laura               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      15:00     40:00 
    568 Szölgyémy Anita              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn                32:00 



N16B  (8)               

    229 Emesz Csipke                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      80:00     12:00 
    230 Üres                         Vakant                                  82:00     10:00 
    231 Kézdy Borbála                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      84:00      6:00 
    232 Völgyesi Melody              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      86:00      4:00 
    233 Takács Orsolya               SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é      88:00      8:00 
    234 Maácz Fruzsina               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      90:00      2:00 
    235 Üres                         Vakant                                  92:00     14:00 
    236 Sárközy Zsófia               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako                 0:00 



N18B  (6)               

    237 Tóth Blanka                  MAT Mazsola Tájfutó és Természetba      69:00           
    238 Weiler Virág                 SPA                                     71:00      1:00 
    239 Schwendtner Réka             SIR Sirályok Sportegyesület             73:00      7:00 
    240 Üres                         Vakant                                  75:00      9:00 
    241 Liszka Eszter                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      77:00      3:00 
    242 Üres                         Vakant                                  79:00      5:00 




N21B  (13)              

    243 Füzy Judit                   OSC Orvosegyetem Sport Club             30:00     18:00 
    244 Szabó Ágnes                  ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut      32:00     10:00 
    245 Daragó Zsófia                ETC Egri Testedző Club                  34:00      2:00 
    246 Kinde Vanda                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      36:00           
    247 Szabó Katalin                EK Egyesületen kívüli                   38:00     20:00 
    248 Kovács Júlia Virág           SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor      40:00      0:00 
    249 Szijártó Anikó               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      42:00           
    250 Seres-Kormány Anita          SSC                                     44:00     16:00 
    251 Kovács Ágnes                 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor      46:00     14:00 
    252 Zsótér Márta                 HOD                                     48:00     12:00 
    253 Dömötör Csilla               SFC Széchenyi István Egyetem Sport      50:00      4:00 
    254 Rusvai Katalin               FSC Futárok Sport Club                  52:00      6:00 
    255 Vázsonyi Patrícia            BSC Balatonfüredi Sport Club                       8:00 
   1013 Zempléni Réka                SIR                                     28:00     22:00



N21BR  (11)             

    281 Tokaji Mónika                PVS                                     12:00     38:00 
    282 Molnár Jeannette             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      14:00     30:00 
    283 Üres                         Vakant                                  16:00     28:00 
    284 Pózna Anna                   EK Egyesületen kívüli                   18:00     32:00 
    285 Üres                         Vakant                                  20:00     34:00 
    286 Fövenyessy Gabriella         FMT FŐMTERV SK                          22:00     42:00 
    287 Mester Lívia                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub           24:00     26:00 
    288 Ódor Viktória                FMT FŐMTERV SK                          26:00     36:00 
    289 Üres                         Vakant                                  28:00     44:00 
    290 Marosfalvi Mónika            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      30:00           
    291 Üres                         Vakant                                  32:00     40:00 



N21C  (11)              

    270 Hevérné Fricska Ildikó       JOG Jogging Plus Szuperinfó Club        21:00           
    271 Házy Eszter                  MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba      23:00     13:00 
    272 Szász Anna Tünde             XALS Acélszív Triatlon Klub             25:00           
    273 Fábián Beatrix               FMT FŐMTERV SK                          27:00           
    274 Simon Hajnalka               SAS Silvanus Sportegyesület             29:00      3:00 
    275 Szalainé Homola Judit        EK Egyesületen kívüli                   31:00      7:00 
    276 Üres                         Vakant                                  33:00      1:00 
    277 Kifferné Endes Anikó         ARA Alba Regia Atlétikai Klub           35:00           
    278 Üres                         Vakant                                  37:00      5:00 
    279 Dömötör Andrea               SFC Széchenyi István Egyetem Sport      39:00      9:00 
    280 Üres                         Vakant                                  41:00     11:00 



N35A  (7)               

    210 Üres                         Vakant                                   2:00     46:00 
    211 Üres                         Vakant                                   4:00     48:00 
    212 Marosán Ágnes                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       6:00     44:00 
    213 Üres                         Vakant                                   8:00     50:00 
    214 Novai Magdolna               SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle      10:00     52:00 
    215 Orsányi Beatrix              PSE Postás Sport Egyesület              12:00     54:00 
    216 Nagy Krisztina               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C      14:00     56:00 



N40  (11)               

    419 Schultheisz Edina            KFK KFKI Petőfi Sportkör                 1:00           
    420 Takácsné Tömördi Gabriella   SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é       3:00     59:00 
    421 Hornyák Mariann              MSE Megalódusz Sportegylet               5:00           
    422 Üres                         Vakant                                   7:00     67:00 
    423 Horváti Réka                 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K       9:00     55:00 
    424 Üres                         Vakant                                  11:00     57:00 
    425 Szőcs Anett                  HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K      13:00           
    426 Üres                         Vakant                                  15:00     63:00 
    427 Simkó Livia                  MSE Megalódusz Sportegylet              17:00     69:00 
    428 Szemler Judit                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő                 61:00 
    429 Németh Ágnes dr.             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő                 65:00 



N45  (12)               

    430 Teo Dóra                     OSC                                     24:00     48:00 
    431 Radics Anna                  ETC Egri Testedző Club                  26:00     68:00 
    432 Kármán Katalin               HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle      28:00           
    433 Rusvainé Barócsi Katalin     FSC Futárok Sport Club                  30:00     64:00 
    434 Üres                         Vakant                                  32:00     56:00 
    435 Szakács Judit                MSE Megalódusz Sportegylet              34:00     66:00 
    436 Kiss Teodóra                 ETC Egri Testedző Club                  36:00     54:00 
    437 Mátyás Ildikó                EK Egyesületen kívüli                   38:00     58:00 
    438 Hajagos Istvánné             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       40:00     60:00 
    439 Palumbi Edit                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub           42:00     50:00 
    440 Jenővári Gabriella           HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle      44:00     52:00 
    441 Hajas Csilla                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C                62:00 



N50  (7)                

    442 Nemesházi Lászlóné           PSE Postás Sport Egyesület               0:00     54:00 
    443 Jenei Margit                 BOF                                               46:00 
    444 Marczis Márta                ETC Egri Testedző Club                   4:00     52:00 
    445 Ostorics Zsuzsanna           PSE Postás Sport Egyesület               6:00           
    446 Horváth Magda                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        8:00     56:00 
    447 Keszthelyi Ildikó            PSE Postás Sport Egyesület              10:00     50:00 
    448 Ormay Éva                    KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport                48:00 
   1007 Üres                         Vakant                                   2:00   




N60  (6)                

    453 Üres                         Vakant                                  16:00     49:00 
    454 Novotni Tiborné              BBB Balassi Bálint Környezetvédő é      19:00     52:00 
    455 Üres                         Vakant                                  22:00     61:00 
    456 Fischer Mária                ARA Alba Regia Atlétikai Klub           25:00     46:00 
    457 Lovász Márta                 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor      28:00     58:00 
    458 Üres                         Vakant                                  31:00     55:00 



N65  (6)                

    459 Korik Vera                   PSE Postás Sport Egyesület              37:00     28:00 
    460 Üres                         Vakant                                  40:00     34:00 
    461 Hanusz Mária                 OSC Orvosegyetem Sport Club             43:00     31:00 
    462 Üres                         Vakant                                  46:00     25:00 
    463 Komár Béláné                 HER Balatonalmádi Herkules Sporteg      49:00     37:00 
    464 Üres                         Vakant                                  52:00     40:00 



N70  (6)                

    465 Üres                         Vakant                                  10:00     75:00 
    466 Schell Antalné               PSE Postás Sport Egyesület              12:00     81:00 
    467 Üres                         Vakant                                  14:00     71:00 
    468 Cser Krisztina               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      16:00     73:00 
    469 Üres                         Vakant                                  18:00     79:00 
    470 Wengrin Istvánné             VTC Veszprémi Tájfutó Club              20:00     77:00 



NYR  (17)               

    533 Szondy Esztella              EK Egyesületen kívüli                   58:00           
    534 Gellény Krisztina            SZU                                               80:00 
    535 Vízi Eszter                  BSC Balatonfüredi Sport Club            62:00     60:00 
    536 Zatureczki Zoltán            EK Egyesületen kívüli                   64:00     78:00 
    537 Zsótér Gábor                 SZU                                               72:00 
    538 Burian Hana                  EK Egyesületen kívüli                   68:00     64:00 
    539 Üres                         Vakant                                  70:00     76:00 
    540 Jámbor Kinga                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      72:00     66:00 
    541 Üres                         Vakant                                  74:00     86:00 
    542 Báder Fanni                  MAT Mazsola Tájfutó és Természetba      76:00           
    543 Üres                         Vakant                                  78:00     68:00 
    544 Rajnai Laura                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      80:00     70:00 
    545 Tálas József                 EEK                                               62:00 
    546 Mauerné Nagy Zsanett         MSE Megalódusz Sportegylet              84:00     74:00 
    547 Üres                         Vakant                                  86:00     82:00 
    548 Üres                         Vakant                                  88:00     84:00 
    549 Üres                         Vakant                                  90:00     88:00 
   1001 Ures                         Vakant                                  60:00
   1002 Ures                         Vakant                                  66:00
   1012 Ures                         Vakant                                  82:00 



NYT  (20)               

    292 Wieder Ilona                 VHS                                      2:00
    293 Konrád Rita                  MSE Megalódusz Sportegylet               4:00     36:00 
    294 Wieder Ferenc                VHS                                      6:00  
    295 Nagy Lajos Viktor            MSE Megalódusz Sportegylet               8:00     32:00 
    296 Üres                         Vakant                                  10:00     34:00 
    297 Melkes Antal                 SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é      12:00     42:00 
    298 Üres                         Vakant                                  14:00     54:00 
    299 Szalai Szabolcs              EK Egyesületen kívüli                   16:00     56:00 
    300 Üres                         Vakant                                  18:00     28:00 
    301 Burian Lóránt                EK Egyesületen kívüli                   20:00     50:00 
    302 Üres                         Vakant                                  22:00     38:00 
    303 Nagy Ildikó                  OSC Orvosegyetem Sport Club             24:00     60:00 
    304 Üres                         Vakant                                  26:00     48:00 
    305 Üres                         Vakant                                  28:00     24:00 
    306 Margittai Endre              SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é      30:00     46:00 
    307 Üres                         Vakant                                  32:00     62:00 
    308 Üres                         Vakant                                  34:00     40:00 
    309 Üres                         Vakant                                  36:00     30:00 
    310 Üres                         Vakant                                  38:00     44:00 
    311 Bodor Zsolt                  EK                                                26:00 



Nyílt TR  (22)          

    511 Prill Dóra                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub           51:00     37:00 
    512 Oroszné Tóth Zsuzsanna       HAV                                     53:00    
    513 Nyögéri Tünde                SAS Silvanus Sportegyesület             55:00     19:00 
    514 Bodor Zsolt                  EK                                      57:00   
    515 Klement Gábor                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      59:00     25:00 
    516 ifj. Kiss György             GYO                                     61:00 
    517 Fecz Andrea                  FMT FŐMTERV SK                          63:00     29:00 
    518 Tóth Zoltán                  SAS Silvanus Sportegyesület                        1:00 
    519 Hegedűs Béla                 SAS Silvanus Sportegyesület             67:00           
    520 Üres                         Vakant                                  69:00     31:00 
    521 Szebeni Zsolt                PSE Postás Sport Egyesület              71:00     23:00 
    522 Üres                         Vakant                                  73:00      9:00 
    523 Katona Ferenc dr.            HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle      75:00           
    524 Üres                         Vakant                                  77:00      7:00 
    525 Simkó Zoltán                 MSE Megalódusz Sportegylet              79:00      5:00 
    526 Tálas József                 EK                                      81:00   
    527 Üres                         Vakant                                  83:00     27:00 
    528 Üres                         Vakant                                  85:00      3:00 
    529 Üres                         Vakant                                  87:00     35:00 
    530 Üres                         Vakant                                  89:00     21:00 
    531 Üres                         Vakant                                  91:00     17:00 
    532 Lazar János                  EK Egyesületen kívüli                             33:00 
   1003 Ures                         Vakant                                  65:00     13:00
   1003 Ures                         Vakant                                            15:00 
   1010 Üres                         Vakant                                            39:00 
   1011 Ures                         Vakant                                            11:00