50. TAVASZI SPARTACUS KUPAK 2013.06.11. 20:06
Klubonkénti rajtlistakészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2008

 Rajtsz Kat        Név                              Chip       N1       N2 


23   EK Egyesületen kívüli        HUN   

    169 F21C       Kovács Attila                  332844     1:00     1:00 
    178 F21C       Nagy Balázs                                        5:00 
    247 N21B       Szabó Katalin                   45942    38:00    20:00 
    275 N21C       Szalainé Homola Judit                    31:00     7:00 
    284 N21BR      Pózna Anna                     332895    18:00    32:00 
    299 NYT        Szalai Szabolcs                          16:00    56:00 
    301 NYT        Burian Lóránt                            20:00    50:00 
    352 F50        Kele József                    307591    71:00          
    437 N45        Mátyás Ildikó                  700001    38:00    58:00 
    508 N10D       Kecskés Réka                                      37:00 
    509 N10D       Lazar Tamara                                       9:00 
    532 Nyílt      Lazar János                                       33:00 
    533 NYR        Szondy Esztella                          58:00          
    536 NYR        Zatureczki Zoltán                        64:00    78:00 
    538 NYR        Burian Hana                              68:00    64:00 
    555 F15-18     Széles Dániel                            11:00    25:00 
    311 NyT        Bodor Zsolt                                       26:00 
    514 NyTR       Bodor Zsolt                              57:00   
    545 NYR        Tálas József                                      62:00 
    526 NyTR       Tálas József                             81:00   
    489 N10D       Kovács-Marosán Nádja                     41:00    31:00 
    371 F60       Tüskés György                             25:00    43:00 



24   ARA Alba Regia Atlétikai Klu HUN   

    111 F21A       Berton Clement                  34804    21:00     3:00 
    218 N14B       Vékony Vanda                   443188    36:00    20:00 
    261 N12C       Kiffer Anna                              31:00          
    263 N12C       Vékony Janka                   443189    35:00    16:00 
    277 N21C       Kifferné Endes Anikó            45256    35:00          
    287 N21BR      Mester Lívia                             24:00    26:00 
    360 F55        Vékony Andor                      980    10:00          
    363 F55        Somlay Gábor                    46112    16:00    28:00 
    365 F55        Pápai János                     45261    20:00          
    439 N45        Palumbi Edit                   332896    42:00    50:00 
    456 N60        Fischer Mária                   46143    25:00    46:00 
    511 Nyílt      Prill Dóra                      45580    51:00    37:00 
    561 N15-18     Gáti Mara                      443186     3:00          
    566 N15-18     Tóth Zsuzsanna                 443185    13:00    30:00 



28   BTK Bakonyi Tájfutó Klub     HUN   

    380 F60        Ládi János                        993    43:00    35:00 



30   BSC Balatonfüredi Sport Club HUN   

    255 N21B       Vázsonyi Patrícia             2003113              8:00 
    312 F40        Vizi Csaba                    2003105    24:00    15:00 
    349 F50        Somogyi László                 233523    65:00     0:00 
    358 F55        Somogyi Lajos                  233522     6:00    36:00 
    471 F10D       Csontos András                2003101     1:00    47:00 
    482 F10D       Bubla Balázs                  2003102    23:00    63:00 
    535 NYR        Vízi Eszter                   2003120    62:00    60:00 



33   BÖF Budai Ősforrás Sport Clu HUN   

    379 F60        Bugár József                    45439    41:00    49:00 
    410 F70        Gárdonyi Zoltán                 45440             59:00
    443 N50        Jenei Margit                    45441             46:00 	



35   BEA Budapesti Egyetemi Atlét HUN   

    121 F35A       Marosán Dávid                   45197    30:00    37:00 
    173 F21C       Tunyogi Bendegúz              2056191     9:00    11:00 
    185 F21BR      Kovács Balázs                  500570    42:00     4:00 
    193 F21BR      Siegler Konrád                 307528             18:00 
    212 N35A       Marosán Ágnes                  504276     6:00    44:00 
    216 N35A       Nagy Krisztina                2050670    14:00    56:00 
    346 F50        Urbán András                   232759    59:00     8:00 
    364 F55        Hegedüs Ábel                  1396181    18:00    32:00 
    396 F65        Lux Iván                       500560    76:00    36:00 
    411 F70        Szecsődi Ákos                   45498             49:00 
    441 N45        Hajas Csilla                   233618             62:00 
    496 N10D       Kovács-Marosán Nádja            45194    55:00    25:00 



42   DIS DISZ Közéleti, Kulturáli HUN   

    146 F21B       Bojtor Szabolcs               9005283     2:00    53:00 
    191 F21BR      Filó Bernát                       990    54:00    20:00 
    344 F50        Filó György                     45419    55:00     2:00 



46   ETC Egri Testedző Club       HUN   

    245 N21B       Daragó Zsófia                  307514    34:00     2:00 
    265 N12C       Kocsik Nóra                              39:00     8:00 
    387 F65        Nagy Árpád dr.                    942    58:00    38:00 
    431 N45        Radics Anna                    416659    26:00    68:00 
    436 N45        Kiss Teodóra                    45104    36:00    54:00 
    444 N50        Marczis Márta                  307513     4:00    52:00 
    503 N10D       Kocsik Eszter                            69:00    21:00 



54   FMT FŐMTERV SK               HUN   

    205 F35BR      Laták Rudolf                    46132    22:00          
    273 N21C       Fábián Beatrix                 448979    27:00          
    286 N21BR      Fövenyessy Gabriella           364741    22:00    42:00 
    288 N21BR      Ódor Viktória                   46125    26:00    36:00 
    337 F45        Bérczes Miklós                 332845    39:00    32:00 
    374 F60        Kaján László                   411902    31:00    39:00 
    517 Nyílt      Fecz Andrea                              63:00    29:00 



57   GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub   HUN   

    170 F21C       Győri János Attila             232806     3:00    15:00 
    332 F45        Mohácsy Tamás dr.              233540    29:00    
    495 N10D       Kiss Boglárka                            53:00  	
    499 N10D       Kiss Kamilla                             61:00    
    516 NyTR       ifj. Kiss György               232781    61:00 



61   HSE Hegyisport Szentendre Eg HUN   

    340 F50        Kerényi Dénes                   45191    47:00     6:00 
    342 F50        Muliter Gábor                  888341    51:00    12:00 
    361 F55        Balla Sándor                     5622    12:00    42:00 
    432 N45        Kármán Katalin                   4494    28:00          
    440 N45        Jenővári Gabriella               4478    44:00    52:00 
    523 Nyílt      Katona Ferenc dr.              233691    75:00          



62   KOS Hegyvidék-KFKI Optimista HUN   

    362 F55        Ormay György                   332835    14:00    46:00 
    448 N50        Ormay Éva                      332834             48:00 
    412 F75        Szabon János                  2022221             10:00 



63   MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó HUN   

    102 F21A       Györgyi Péter                  411905     3:00     1:00 
    104 F21A       Kain Gergely                   339872     7:00    21:00 
    112 F21A       Kisvölcsey Ákos               1211212    23:00    17:00 
    130 F14B       László Benedek                           63:00    15:00 
    133 F16B       Marosffy Bálint                 45414     3:00    58:00 
    135 F16B       Rajkó Dávid                   2019810     7:00    50:00 
    137 F16B       Erdős Zoltán                  2019809    11:00    54:00 
    138 F16B       Pályi Patrik                  2019804    13:00          
    140 F18B       Miavecz Balázs                 505244     4:00    43:00 
    153 F12C       Pályi Lőrinc                             62:00    52:00 
    166 F12C       Gárdonyi Soma                 2050677    88:00    44:00 
    219 N14B       Gárdonyi Csilla                888342    38:00    12:00 
    223 N14B       Végh Erzsébet                            46:00    18:00 
    229 N16B       Emesz Csipke                  2019806    80:00    12:00 
    231 N16B       Kézdy Borbála                 2019788    84:00     6:00 
    234 N16B       Maácz Fruzsina                2019780    90:00     2:00 
    236 N16B       Sárközy Zsófia                2019794              0:00 
    257 N12C       László Dorottya                          23:00    24:00 
    259 N12C       Iván Eszter                              27:00    20:00 
    266 N12C       Vastag Emese                             41:00    10:00 
    269 N12C       Zempléni Lilla                 411949              2:00 
    316 F40        Tornai Szabolcs                339871    32:00    11:00 
    493 N10D       László Karolina                          49:00     3:00 
    501 N10D       Czakó Boglárka                           65:00    15:00 
    506 N10D       Vastag Eszter                            75:00    23:00 
    544 NYR        Rajnai Laura                   307572    80:00    70:00 
    559 F15-18     Vass Bertalan                   45424             21:00 



64   HER Balatonalmádi Herkules S HUN   

    375 F60        Horváth Tivadar                363472    33:00          
    378 F60        Vitéz László                    45252    39:00    41:00 
    463 N65        Komár Béláné                    45208    49:00    37:00 

64   HOD HUN    
    252 N21B      Zsótér Márta                     45567    48:00    12:00 

69   JMD Jászapáti, Gróf Szécheny HUN   

    181 F21BR      Zagyi László                    45166    34:00    12:00 



71   JOG Jogging Plus Szuperinfó  HUN   

    270 N21C       Hevérné Fricska Ildikó         222923    21:00          
    328 F45        Hevér Csaba                     45340    21:00          



86   MSE Megalódusz Sportegylet   HUN   

    200 F35BR      Mauer Lajos                    232753    12:00    84:00 
    203 F35BR      Bauer Attila József              4460    18:00    74:00 
    293 NYT        Konrád Rita                   1396230     4:00    36:00 
    295 NYT        Nagy Lajos Viktor                 934     8:00    32:00 
    321 F40        Cserna András                 1396276    42:00    21:00 
    339 F50        Gyulai Zoltán                    4459    45:00    16:00 
    382 F65        Bogdanovits András               4461    48:00    42:00 
    421 N40        Hornyák Mariann                362949     5:00          
    427 N40        Simkó Livia                   1396240    17:00    69:00 
    435 N45        Szakács Judit                     966    34:00    66:00 
    476 F10D       Mauer Máté                               11:00    51:00 
    480 F10D       Cserna András Máté                       19:00    73:00 
    525 Nyílt      Simkó Zoltán                  1396241    79:00     5:00 
    546 NYR        Mauerné Nagy Zsanett          1396274    84:00    74:00 
    551 F15-18     Vojnár Dániel                 1396277     3:00    31:00
    315 F40        Körmendi Miklós                222946    30:00     3:00 	



88   MEA Miskolci Egyetemi Atléti HUN   

    183 F21BR      Stark Gergely                  307548    38:00          



89   MAF Műegyetemi Atlétikai és  HUN   

    180 F21BR      Matics Gyula                    46082    32:00    16:00 
    187 F21BR      Sági Péter                     888370    46:00     0:00 
    271 N21C       Házy Eszter                    888357    23:00    13:00 
    334 F45        Maácz Miklós                   448969    33:00    40:00 
    370 F60        Molnár Gábor                  1255612    23:00    53:00 
    372 F60        Magyar János                   448981    27:00    47:00 
    329 F45        Dalos Attila                             23:00    36:00 
    335 F45        Weiler Zsolt                             35:00    46:00
   1011 F45        Pálfi Antal                              41:00    48:00



90   NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE HUN   

    202 F35BR      Megyeri Csaba                 2048515    16:00          



96   OSC Orvosegyetem Sport Club  HUN   

    148 F21B       Hegedűs Zoltán                  45417     6:00    57:00 
    204 F35BR      Gárdonyi Márk                  233541    20:00    86:00 
    243 N21B       Füzy Judit                     505232    30:00    18:00 
    303 NYT        Nagy Ildikó                    339866    24:00    60:00 
    343 F50        Széles Gábor                             53:00    22:00 
    351 F50        Dosek Ágoston                    4482    69:00          
    368 F55        Dosek Ágoston                                     30:00 
    416 F75        Dudás István                    45450    70:00     1:00 
    461 N65        Hanusz Mária                    45418    43:00    31:00 
    430 N45        Teo Dóra                      2056160    24:00    48:00 
    341 F50        Szlatényi Ferenc              2056161    49:00    14:00 
    386 F65        Kempelen Miklós                222995    56:00    24:00 



102  PSE Postás Sport Egyesület   HUN   

    215 N35A       Orsányi Beatrix                 45370    12:00    54:00 
    353 F50        Nemesházi László                 4497    73:00    20:00 
    356 F55        Hunyadi Károly                 505295     2:00    38:00 
    401 F70        Schell Antal                     4491    36:00    63:00 
    442 N50        Nemesházi Lászlóné               4498     0:00    54:00 
    445 N50        Ostorics Zsuzsanna              45366     6:00          
    447 N50        Keszthelyi Ildikó              448960    10:00    50:00 
    459 N65        Korik Vera                     416622    37:00    28:00 
    466 N70        Schell Antalné                   4492    12:00    81:00 
    521 Nyílt      Szebeni Zsolt                   45250    71:00    23:00 

102  PVS   HUN   
    281 N21Br      Tokaji Mónika                   45232   12:00     38:00
    192 F21Br      Sprok Bence                     45964   56:00     24:00 

106  SKS Sárvári Kinizsi Sportegy HUN   

    407 F70        Tóth János                     505288    48:00          



107  SSC Siketek Sport Club       HUN   

    114 F21A       Boros Imre                    2042377             15:00
    250 N21B       Seres-Kormány Anita                      44:00    16:00	
    151 F21B       Szebeli István                 505215    12:00    55:00 



108  SMA Soproni Műegyetemi Atlét HUN   

    233 N16B       Takács Orsolya                2025028    88:00     8:00 
    256 N12C       Takács Szilvia                           21:00    14:00 
    297 NYT        Melkes Antal                    46092    12:00    42:00 
    306 NYT        Margittai Endre                 46087    30:00    46:00 
    320 F40        Takács Tibor                             40:00     5:00 
    366 F55        Tunyogi József                2050689    22:00    34:00 
    381 F65        Rétfalvi Lajos                  45268    46:00    22:00 
    420 N40        Takácsné Tömördi Gabriel      2025026     3:00    59:00 



110  SFC Széchenyi István Egyetem HUN   

    105 F21A       Weibl Zoltán                    46025     9:00    11:00 
    253 N21B       Dömötör Csilla                 232761    50:00     4:00 
    279 N21C       Dömötör Andrea                           39:00     9:00 
    336 F45        Mentler Balázs                 332877    37:00    34:00 



113  SZV Szegedi Vasutas Sport Eg HUN   

    108 F21A       Harkányi Zoltán                  5633    15:00    19:00 
    197 F35BR      Szabó János                       885     6:00    70:00 
    214 N35A       Novai Magdolna                   4394    10:00    52:00 
    225 N14B       Szabó Dorina                             50:00     8:00 
    485 F10D       Szabó Levente                            29:00    45:00 



119  SPA Tabáni Spartacus Sport é HUN   

    115 F21A       Egri Bálint                                       25:00 
    122 F14B       Turschl Bence                 2009006    47:00    21:00 
    124 F14B       Pintér Balázs                 2022135    51:00    17:00 
    126 F14B       Barta Gergely                            55:00    29:00 
    131 F14B       Ormay Mihály                  2022123    65:00    25:00 
    142 F18B       Lengyel Ádám                   363480     8:00    41:00 
    152 F12C       Pekáry Márton                            60:00    30:00 
    155 F12C       Toldi Levente                 2022139    66:00    38:00 
    157 F12C       Lénárt Zsombor Benedek                   70:00          
    160 F12C       Tálas Soma                               76:00    48:00 
    162 F12C       Bujdosó Zoltán                 888364    80:00    58:00 
    165 F12C       Buzás Benedek                            86:00    42:00 
    167 F12C       Fey Mihály                               90:00    54:00 
    189 F21BR      Dalos Áron                     363495    50:00     8:00 
    194 F35BR      Bujdosó István                2050686     0:00    72:00 
    217 N14B       Zacher Noémi                             34:00    10:00 
    220 N14B       Zacher Enikő                             40:00     0:00 
    222 N14B       Vankó Milena                    45929    44:00     4:00 
    224 N14B       Bartók Annamária                         48:00    16:00 
    227 N14B       Hajnal Dorottya                  4508    54:00    22:00 
    232 N16B       Völgyesi Melody               2022142    86:00     4:00 
    241 N18B       Liszka Eszter                  339833    77:00     3:00 
    246 N21B       Kinde Vanda                    700024    36:00          
    249 N21B       Szijártó Anikó                 345899    42:00          
    282 N21BR      Molnár Jeannette               505285    14:00    30:00 
    290 N21BR      Marosfalvi Mónika                 867    30:00          
    326 F45        Kinde Kálmán                     5614    17:00          
    331 F45        Magyari Árpád                            27:00    44:00 
    404 F70        Gönczi Péter                   416694    42:00    67:00 
    468 N70        Cser Krisztina                  45462    16:00    73:00 
    472 F10D       Klement Kelén                             3:00    67:00 
    478 F10D       Boór András                              15:00          
    488 F10D       Bujdosó Márk                  2056155    35:00    61:00 
    492 N10D       Orosz Viktória                  46119    47:00          
    494 N10D       Horváth Lilla                            51:00    27:00 
    497 N10D       Bauer Anna Margit                        57:00    17:00 
    502 N10D       Orosz Tímea                     45930    67:00          
    515 Nyílt      Klement Gábor                            59:00    25:00 
    540 NYR        Jámbor Kinga                             72:00    66:00 
    553 F15-18     Toldi Bence                    232818     7:00    23:00 
    563 N15-18     Lellei Luca                               7:00          
    565 N15-18     Szecsődi Aliz                            11:00    36:00 
    567 N15-18     Szecsődi Laura                           15:00    40:00 
    568 N15-18     Szölgyémy Anita               2022138             32:00 
    159 F12C       Rumi Zoárd                               74:00    56:00 
    132 F16        Weiler Vilmos                             1:00    60:00
    123 F14B       Weiler Vince                             49:00    19:00 	
    238 N18B       Weiler Virág                             71:00     1:00 
    163 F12C       Magyari Benedek                          82:00    40:00 
    168 F12C       Fülöp Szabolcs                           92:00    50:00 
    143 F18B       Tárkányi Lorinc                          10:00    35:00
    145 F18B       Peregi Dániel                            14:00    31:00
    345 F50        Peregi Tamás                             57:00    10:00




120  THT Tapolcai Honvéd Sport Eg HUN   

    119 F35A       Molnár Zoltán                  888348    26:00    33:00 
    490 N10D       Molnár Boglárka                          43:00    19:00 



125  TTE Tipo Tájfutó és Környeze HUN   

    107 F21A       Mihályi Ferenc                2026128    13:00     9:00 
    113 F21A       Gyimesi Zoltán                  45141             13:00 
    125 F14B       Nagy Gergely Kartal                      53:00    23:00 
    139 F18B       Tóth Adrián                   2022199     2:00    37:00 
    144 F18B       Dalos Máté                    1396156    12:00    33:00 
    154 F12C       Németh Áron                              64:00    36:00 
    158 F12C       Huszár Balázs                            72:00    46:00 
    161 F12C       Karakai Áron                             78:00    32:00 
    175 F21C       Hajagos István                  45392    13:00     9:00 
    182 F21BR      Hajagos Miklós                2022196    36:00    22:00 
    184 F21BR      Gombkötő Péter                 332841    40:00    26:00 
    260 N12C       Székely Rozália                          29:00    22:00 
    268 N12C       Kovács Dominika                          45:00     4:00 
    325 F40        Tóth Tamás                    9005062              7:00 
    330 F45        Takács Csaba                    45254    25:00    38:00 
    355 F50        Hajagos István                  45391    77:00     4:00 
    388 F65        Bogdány Miklós                 207958    60:00          
    390 F65        Szemler István                  45206    64:00    32:00 
    392 F65        Gombkötő Péter dr.              45138    68:00    44:00 
    406 F70        Hargitai István                411927    46:00    57:00 
    409 F70        Bogdány Miklós                                    53:00 
    413 F75        Rácz Márton                   2050700    61:00    19:00 
    428 N40        Szemler Judit                  232754             61:00 
    429 N40        Németh Ágnes dr.               339831             65:00 
    438 N45        Hajagos Istvánné                45201    40:00    60:00 
    446 N55        Horváth Magda                  448957     8:00    56:00
    483 F10D       Kovács Gergő                             25:00    75:00 
    505 N10D       Dalos Réka                               73:00    33:00 
    556 F15-18     Váczi Buda Benedek                                29:00 
    558 F15-18     Váczi Samu Sebestyén                              37:00 
    333 F45        Károlyi Gyula                  45484     31:00    42:00 
	473 F10D       Kovács Bende                                      57:00 



127  TSC Tungsram Sport Club      HUN   

    414 F75        Hódossy Béla                   363435    64:00     7:00 



128  TSE Törekvés Sport Egyesület HUN   

    319 F40        Néda László                    416668    38:00    17:00 



131  VHS Veszprémi Honvéd Sporteg HUN   

    403 F70        Vass Tibor                      45457    40:00    47:00 
    292 NYTR       Wieder Ilona                   307744     2:00
    294 NYTR       Wieder Ferenc                  448970     6:00 



132  VTC Veszprémi Tájfutó Club   HUN   

    408 F70        Wengrin István                  45576    50:00    65:00 
    470 N70        Wengrin Istvánné                45577    20:00    77:00 



134  ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá HUN   

    244 N21B       Szabó Ágnes                    363419    32:00    10:00 



137  SAS Silvanus Sportegyesület  HUN   

    199 F35BR      Simon Tamás                      5624    10:00    82:00 
    274 N21C       Simon Hajnalka                 233671    29:00     3:00 
    518 NYTR       Tóth Zoltán                    233515              1:00 
    313 F40        Nagy Sándor                   9730420    26:00     9:00 
    338 F45        Harkányi Csaba                   5611    43:00    30:00 
    376 F60        Komoróczki András              448972    35:00    51:00 
    394 F65        Vida István                      5617    72:00    26:00 
    418 F75        Nyögéri Imre                     5621    76:00    13:00 
    510 N10D       Tóth Dorottya                   45372              7:00 
    513 Nyílt      Nyögéri Tünde                 2014520    55:00    19:00 
    519 Nyílt      Hegedűs Béla                   232807    67:00          
    557 F15-18     Tóth Erik                      233516             35:00 



179  HSP Hidegkúti Spartacus Spor HUN   

    156 F12C       Néda Tamás                               68:00    34:00 
    262 N12C       Néda Júlia                               33:00    12:00 
    350 F50        Szőcs László                   307553    67:00          
    399 F70        Nagy Dezső                     232658    32:00    43:00 
    423 N40        Horváti Réka                   233657     9:00    55:00 
    425 N40        Szőcs Anett                    339888    13:00          



181  KFK KFKI Petőfi Sportkör     HUN   

    314 F40        Kézdy Pál                      233676    28:00    23:00 
    324 F40        Schultheisz György                929    48:00          
    419 N40        Schultheisz Edina                 930     1:00          



226  MCB Maccabi Vívó és Atlétika HUN   

    117 F35A       Bozsó Norbert                 9760613    22:00    39:00 



229  BBB Balassi Bálint Környezet HUN   

    454 N60        Novotni Tiborné                505247    19:00    52:00 



230  TTT Tatai Tömegsport és Tájf HUN   

    141 F21A       Pokornyik Bence               7950530     6:00          
    150 F21B       Csőkör Zoltán                 7800115    10:00    59:00 
    347 F50        Pokornyik Tibor               7621001    61:00          



232  FSC Futárok Sport Club       HUN   

    254 N21B       Rusvai Katalin                           52:00     6:00 
    348 F50        Rusvai László                  363425    63:00    24:00 
    433 N45        Rusvainé Barócsi Katalin       363426    30:00    64:00 



393  XALS Acélszív Triatlon Klub  HUN   

    171 F21C       Ladóczki Attila                           5:00          
    272 N21C       Szász Anna Tünde                         25:00          



479  SIR Sirályok Sportegyesület  HUN   

    147 F21B       Schwendtner Bálint              45939     4:00    61:00 
    195 F35BR      Schwendtner Erik               888344     2:00    78:00 
    239 N18B       Schwendtner Réka               888344    73:00     7:00 
    474 F10D       Frieday Noah                              7:00    71:00 
    477 F10D       Pócsi László                             13:00    55:00 
    479 F10D       Fazekas Tomaj                            17:00    77:00 
    481 F10D       Balla Ákos                               21:00    65:00 
    486 F10D       Fejér Hadúr Vince                        31:00    59:00 
    491 N10D       Fosztó Cecília                           45:00    35:00 
    498 N10D       Sütő Emese                               59:00    39:00 
    500 N10D       Szabó Lea                                63:00    11:00 
    504 N10D       Fogarassy Enikő                          71:00    29:00 
    149 F21B       Csöngei Dávid                             8:00    51:00 
   1013 N21B       Zempléni Réka                            28:00    22:00



487  SZU Szegedi Bokorugró Tájfut HUN   

    176 F21C       Tóth Zoltán                   2050652    15:00     7:00 
    248 N21B       Kovács Júlia Virág             505227    40:00     0:00 
    251 N21B       Kovács Ágnes                   448990    46:00    14:00 
    369 F60        Kéki Miklós                   2050679    21:00    45:00 
    383 F65        Bodó László Béla              2050663    50:00    28:00 
    385 F65        Kéri Gerzson Ferenc            505202    54:00    40:00 
    397 F65        Homoki Géza                     54753    78:00    34:00 
    457 N60        Lovász Márta                  2050678    28:00    58:00 
    179 F21Br      Kurusa Gergely                2022108    30:00    10:00 
    534 NyK        Gellény Krisztina                                 80:00 
    537 NyK        Zsótér Gábor                                      72:00 


749  MAT Mazsola Tájfutó és Termé HUN   

    128 F14B       Tóth Balázs                   2022195    59:00          
    164 F12C       Báder Kristóf                 2022191    84:00          
    237 N18B       Tóth Blanka                    339829    69:00          
    323 F40        Báder Attila                   307549    46:00          
    327 F45        Tóth László                    363485    19:00          
    542 NYR        Báder Fanni                   2022190    76:00       


749  HAV HUN   

    512 NYTR      Oroszné Tóth Zsuzsanna                    53:00 
	



966  XLOM LZ OMAHA                AUT   

    384 F65        Graf Josef                       7202    52:00    30:00 
    393 F65        Benedek Robert                   7190    70:00    18:00 
    395 F65        Grabenhofer Wilhelm            427673    74:00    46:00 
    398 F70        Ziermann Pepi                    7154    30:00    51:00