50. TAVASZI SPARTACUS KUPASze 2013.06.26. 21:28
Összetett eredményekkészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2008

  Hely Név                       Klub                            N1            N2             Idő 



F10D  (16)                                 

     1 Klement Kelén             SPA Tabáni Spartacus Sp      28:09    1    22:13    1      50:22 
     2 Szabó Levente             SZV Szegedi Vasutas Spo      28:51    2    30:46    2      59:37 
     3 Csontos András            BSC Balatonfüredi Sport      45:43    3    42:56    5      88:39 
     4 Balla Ákos                SIR Sirályok Sportegyes      63:10    6    34:52    4      98:02 
     5 Bujdosó Márk              SPA Tabáni Spartacus Sp      50:38    4    51:18    9     101:56 
     6 Fazekas Tomaj             SIR Sirályok Sportegyes      74:52    7    45:06    6     119:58 
     7 Frieday Noah              SIR Sirályok Sportegyes      77:22    8    51:03    8     128:25 
     8 Pócsi László              SIR Sirályok Sportegyes      78:41   10    60:30   11     139:11 

       Bubla Balázs              BSC Balatonfüredi Sport       hiba         52:22   10            
       Fejér Hadúr Vince         SIR Sirályok Sportegyes      60:42    5     hiba                 
       Kovács Gergő              TTE Tipo Tájfutó és Kör      77:30    9     hiba                 
       Mauer Máté                MSE Megalódusz Sportegy       hiba          n.i.                 
       Boór András               SPA Tabáni Spartacus Sp     104:08   11                          
       Kovács Kende              TTE Tipo Tájfutó és Kör                    32:09    3            
       Molnár Vince              TTE Tipo Tájfutó és Kör     126:52   12     n.i.                 
       Fey Dávid                 SPA Tabáni Spartacus Sp                    49:24    7            



F12C  (16)                                 

     1 Pályi Lőrinc              MOM Hegyvidék SE-MOM Tá      40:04    1    40:00    2      80:04 
     2 Bujdosó Zoltán            SPA Tabáni Spartacus Sp      45:48    3    35:07    1      80:55 
     3 Rumi Zoárd                SPA Tabáni Spartacus Sp      42:58    2    43:48    4      86:46 
     4 Tálas Soma                SPA Tabáni Spartacus Sp      54:44    4    46:05    5     100:49 
     5 Gárdonyi Soma             MOM Hegyvidék SE-MOM Tá      57:55    5    48:00    6     105:55 
     6 Néda Tamás                HSP Hidegkúti Spartacus      77:55    9    41:33    3     119:28 
     7 Huszár Balázs             TTE Tipo Tájfutó és Kör      65:41    6    61:40    9     127:21 
     8 Buzás Benedek             SPA Tabáni Spartacus Sp      75:03    7    57:37    8     132:40 
     9 Németh Áron               TTE Tipo Tájfutó és Kör     108:35   10    49:17    7     157:52 

       Pekáry Márton             SPA Tabáni Spartacus Sp       hiba        131:28   10            
       Fülöpp Szabolcs           SPA Tabáni Spartacus Sp       hiba          hiba                 
       Báder Kristóf             MAT Mazsola Tájfutó és        hiba          n.i.                 
       Toldi Levente             SPA Tabáni Spartacus Sp       hiba          n.i.                 
       Fey Mihály                SPA Tabáni Spartacus Sp       hiba          n.i.                 
       Lénárt Zsombor Benedek    SPA Tabáni Spartacus Sp      76:05    8                          
       Kovács Barna Ágost        SPA Tabáni Spartacus Sp       hiba                               



F14B  (8)                                  

     1 Ormay Mihály              SPA Tabáni Spartacus Sp      36:51    1    50:18    3      87:09 
     2 Turschl Bence             SPA Tabáni Spartacus Sp      55:12    3    48:40    2     103:52 
     3 Barta Gergely             SPA Tabáni Spartacus Sp      46:52    2    63:16    5     110:08 
     4 Nagy Gergely Kartal       TTE Tipo Tájfutó és Kör      62:59    5    61:10    4     124:09 
     5 Weiler Vince              SPA Tabáni Spartacus Sp      62:51    4    89:57    7     152:48 

       László Benedek            MOM Hegyvidék SE-MOM Tá       hiba         83:21    6            
       Tóth Balázs               MAT Mazsola Tájfutó és       64:01    6     n.i.                 
       Kálmán Erik               SPA Tabáni Spartacus Sp                    48:19    1            



F15-18C  (8)                               

     1 Józsa Botond              PSE Postás Sport Egyesü      49:42    1    49:22    1      99:04 
     2 Széles Dániel             EK Egyesületen kívüli        69:55    4    67:04    2     136:59 

       Toldi Bence               SPA Tabáni Spartacus Sp      66:00    2     n.i.                 
       Váczi Buda Benedek        TTE Tipo Tájfutó és Kör       n.i.         95:31    5            
       Tóth Erik                 SAS Silvanus Sportegyes       n.i.         80:52    3            
       Váczi Samu Sebestyén      TTE Tipo Tájfutó és Kör       n.i.         87:43    4            
       Vojnár Dániel             MSE Megalódusz Sportegy      69:50    3     n.i.                 
       Vass Bertalan             MOM Hegyvidék SE-MOM Tá       n.i.          hiba                 



F16B  (5)                                  

     1 Zacher Márton             SPA Tabáni Spartacus Sp      38:35    1    60:27    1      99:02 
     2 Rajkó Dávid               MOM Hegyvidék SE-MOM Tá      52:02    3    72:47    3     124:49 
     3 Erdős Zoltán              MOM Hegyvidék SE-MOM Tá      60:53    4    72:43    2     133:36 
     4 Marosffy Bálint           MOM Hegyvidék SE-MOM Tá      83:06    5   168:59    4     252:05 

       Pályi Patrik              MOM Hegyvidék SE-MOM Tá      50:54    2     n.i.                 



F18B  (8)                                  

     1 Dalos Máté                TTE Tipo Tájfutó és Kör      40:19    1    60:18    1     100:37 
     2 Tóth Adrián               TTE Tipo Tájfutó és Kör      44:47    2    63:54    2     108:41 
     3 Miavecz Balázs            MOM Hegyvidék SE-MOM Tá      48:15    3    64:50    3     113:05 
     4 Lengyel Ádám              SPA Tabáni Spartacus Sp      52:17    4    78:46    4     131:03 

       Tárkányi Lőrinc           SPA Tabáni Spartacus Sp     106:10    7     hiba                 
       Peregi Dániel             SPA Tabáni Spartacus Sp      56:17    6     n.i.                 
       Pokornyik Bence           TTT Tatai Tömegsport és      52:55    5                          
       Egei Patrik               SPA Tabáni Spartacus Sp                    90:57    5            



F21A  (15)                                 

     1 Tauno Tiirats             SPA Tabáni Spartacus Sp      48:52    1    98:57    4     147:49 
     2 Mihályi Ferenc            TTE Tipo Tájfutó és Kör      54:59    2    98:52    3     153:51 
     3 Harkányi Zoltán           SZV Szegedi Vasutas Spo      57:18    3   109:24    6     166:42 
     4 Kain Gergely              MOM Hegyvidék SE-MOM Tá      65:31    5   108:35    5     174:06 
     5 Weibl Zoltán              SFC Széchenyi István Eg      68:25    6   111:43    7     180:08 
     6 Györgyi Péter             MOM Hegyvidék SE-MOM Tá      61:08    4   128:08    9     189:16 

       Kisvölcsey Ákos           MOM Hegyvidék SE-MOM Tá       hiba         94:47    1            
       Gyimesi Zoltán            TTE Tipo Tájfutó és Kör       n.i.        138:07   10            
       Boros Imre                SSC Siketek Sport Club        n.i.          hiba                 
       Berton Clement            ARA Alba Regia Atlétika       hiba          n.i.                 
       Spisak Marian             KOB KOB Sokol Pezinok         hiba          n.i.                 
       Hegedüs Márton            BEA Budapesti Egyetemi       90:13    7     n.i.                 
       Vellner Gábor             SPA Tabáni Spartacus Sp                   117:31    8            
       Nagy István               TSE Törekvés Sport Egye                    94:52    2            
       Vékonyné Árva Katalin     ARA Alba Regia Atlétika                     hiba                 



F21B  (5)                                  

     1 Csőkör Zoltán             TTT Tatai Tömegsport és      62:42    1   101:16    3     163:58 
     2 Schwendtner Bálint        KST Kőbányai Sirály Táj      69:15    4    95:18    1     164:33 
     3 Hegedűs Zoltán            OSC Orvosegyetem Sport       69:02    3    97:57    2     166:59 
     4 Bojtor Szabolcs           DIS DISZ Közéleti, Kult      63:35    2   107:19    4     170:54 

       Szebeli István            SSC Siketek Sport Club       71:20    5     hiba                 



F21BR  (12)                                

     1 Kovács Balázs             BEA Budapesti Egyetemi       40:44    2    53:43    2      94:27 
     2 Gombkötő Péter            TTE Tipo Tájfutó és Kör      59:26    9    49:47    1     109:13 
     3 Kurusa Gergely            SZU Szegedi Bokorugró T      53:54    6    63:22    6     117:16 
     4 Dalos Áron                SPA Tabáni Spartacus Sp      63:01   10    55:45    4     118:46 
     5 Filó Bernát               DIS DISZ Közéleti, Kult      52:05    5    67:26    8     119:31 
     6 Zagyi László              JMD Jászapáti, Gróf Szé      56:00    7    67:24    7     123:24 

       Sprok Bence               PVS Pécsi Vasutas Sport      48:39    4     hiba                 
       Siegler Konrád            BEA Budapesti Egyetemi        n.i.         55:16    3            
       Stark Gergely             MEA Miskolci Egyetemi A      39:18    1     n.i.                 
       Sági Péter                MAF Műegyetemi Atlétika      59:03    8     n.i.                 
       Hajagos Miklós            TTE Tipo Tájfutó és Kör       n.i.         57:48    5            
       Balázs Bulcsú             SPA Tabáni Spartacus Sp      42:09    3                          



F21C  (7)                                  

     1 Kovács Attila             EK Egyesületen kívüli        43:48    1    65:16    1     109:04 
     2 Győri János Attila        GYO Gyöngyösi Tájfutó K      59:30    2    77:04    2     136:34 
     3 Tunyogi Bendegúz          BEA Budapesti Egyetemi       65:59    5    81:01    3     147:00 

       Hajagos István            TTE Tipo Tájfutó és Kör      62:12    3     n.i.                 
       Tóth Zoltán               SZU Szegedi Bokorugró T     123:20    7     n.i.                 
       Charvat Tomas             KOB KOB Sokol Pezinok        64:18    4     n.i.                 
       Csank Csaba               SFC Széchenyi István Eg      68:30    6                          



F35A  (4)                                  

     1 Molnár Zoltán             THT Tapolcai Honvéd Spo      50:43    1    80:10    1     130:53 
     2 Bozsó Norbert             MCB Maccabi Vívó és Atl      67:18    2    94:45    2     162:03 

       Marosán Dávid             BEA Budapesti Egyetemi       90:26    4     hiba                 
       Molnár Domokos            TTE Tipo Tájfutó és Kör      69:19    3     n.i.                 



F35BR  (14)                                

     1 Gárdonyi Márk             OSC Orvosegyetem Sport       35:42    2    43:12    4      78:54 
     2 Schwendtner Erik          SIR Sirályok Sportegyes      45:31    7    48:16    5      93:47 
     3 Bujdosó István            SPA Tabáni Spartacus Sp      45:37    8    51:13    7      96:50 
     4 Szabó János               SZV Szegedi Vasutas Spo      46:10    9    71:05    9     117:15 
     5 Bauer Attila József       MSE Megalódusz Sportegy      70:08   10    53:56    8     124:04 

       Mauer Lajos               MSE Megalódusz Sportegy       hiba         42:51    3            
       Laták Rudolf              FMT FŐMTERV SK               36:02    3     n.i.                 
       Megyeri Csaba             NKZ Nagykanizsai Zalaer      42:57    6     n.i.                 
       Gillich György            TTT Tatai Tömegsport és                    31:45    1            
       Zakariás János            TSE Törekvés Sport Egye      39:29    4                          
       Hajagos Henrik            SZV Szegedi Vasutas Spo                    42:28    2            
       Tőzsér András             SFC Széchenyi István Eg      42:26    5                          
       Reviczki Zsolt            HUF HUFEZE Pásztó            28:41    1                          
       Zánkay Balázs             BEA Budapesti Egyetemi                     48:58    6            



F40  (12)                                  

     1 Néda László               TSE Törekvés Sport Egye      43:06    1    75:19    2     118:25 
     2 Tornai Szabolcs           MOM Hegyvidék SE-MOM Tá      48:19    2    70:08    1     118:27 
     3 Körmendi Miklós           MSE Megalódusz Sportegy      51:15    3    87:29    3     138:44 
     4 Vizi Csaba                BSC Balatonfüredi Sport      92:30    8   135:44    5     228:14 
     5 Takács Tibor              SMA Soproni Műegyetemi      147:00   10   189:59    6     336:59 

       Báder Attila              MAT Mazsola Tájfutó és       64:32    5                          
       Cserna András             MSE Megalódusz Sportegy       hiba          n.i.                 
       Schultheisz György        KFK KFKI Petőfi Sportkö      56:57    4     n.i.                 
       Tóth Tamás                TTE Tipo Tájfutó és Kör       n.i.        103:20    4            
       Nagy Sándor               SAS Silvanus Sportegyes     113:27    9     n.i.                 
       Kézdy Pál                 KFK KFKI Petőfi Sportkö      71:58    6     n.i.                 
       Zánkai Balázs             BEA Budapesti Egyetemi       73:52    7                          



F45  (16)                                  

     1 Takács Csaba              TTE Tipo Tájfutó és Kör      39:15    1    64:43    2     103:58 
     2 Dalos Attila              MAF Műegyetemi Atlétika      41:46    4    66:48    3     108:34 
     3 Nagy Ferenc               PSE Postás Sport Egyesü      47:58    5    68:19    4     116:17 
     4 Harkányi Csaba            SAS Silvanus Sportegyes      39:54    2    81:07    7     121:01 
     5 Mentler Balázs            SFC Széchenyi István Eg      48:24    6    79:08    6     127:32 
     6 Weiler Zsolt              MAF Műegyetemi Atlétika      53:41    8    74:06    5     127:47 
     7 Károlyi Gyula             TTE Tipo Tájfutó és Kör      64:13   13    85:33    8     149:46 
     8 Maácz Miklós              MAF Műegyetemi Atlétika      82:45   15   109:52    9     192:37 

       Bérczes Miklós            FMT FŐMTERV SK               58:59   10     n.i.                 
       Hevér Csaba               JOG Jogging Plus Szuper      51:35    7     n.i.                 
       Kinde Kálmán              SPA Tabáni Spartacus Sp      63:41   12     n.i.                 
       Tóth László               MAT Mazsola Tájfutó és       67:25   14     n.i.                 
       Magyari Árpád             SPA Tabáni Spartacus Sp      61:51   11     n.i.                 
       Mohácsy Tamás dr.         GYO Gyöngyösi Tájfutó K      40:52    3                          
       Pálfi Antal               MAF Műegyetemi Atlétika      53:44    9                          
       Egei Tamás                SPA Tabáni Spartacus Sp                    56:21    1            



F50  (17)                                  

     1 Gyulai Zoltán             MSE Megalódusz Sportegy      38:53    2    57:05    1      95:58 
     2 Szlatényi Ferenc          OSC Orvosegyetem Sport       44:37    5    59:18    2     103:55 
     3 Kerényi Dénes             HSE Hegyisport Szentend      43:11    3    78:26    7     121:37 
     4 Rusvai László             FSC Futárok Sport Club       60:14    9    74:26    4     134:40 
     5 Széles Gábor              OSC Orvosegyetem Sport       52:12    7    83:09    8     135:21 
     6 Nemesházi László          PSE Postás Sport Egyesü      63:50   10    77:04    6     140:54 
     7 Hajagos István            TTE Tipo Tájfutó és Kör      65:39   11    90:43    9     156:22 
     8 Urbán András              BEA Budapesti Egyetemi       78:23   12    91:22   10     169:45 
     9 Peregi Tamás              SPA Tabáni Spartacus Sp      85:23   13   113:14   11     198:37 

       Filó György               DIS DISZ Közéleti, Kult       hiba         66:27    3            
       Somogyi László            BSC Balatonfüredi Sport       hiba          hiba                 
       Muliter Gábor             HSE Hegyisport Szentend       hiba          hiba                 
       Kele József               EK Egyesületen kívüli        57:12    8     n.i.                 
       Dosek Ágoston             OSC Orvosegyetem Sport       38:36    1                          
       Szőcs László              HSP Hidegkúti Spartacus      45:02    6     n.i.                 
       Pokornyik Tibor           TTT Tatai Tömegsport és      44:14    4     n.i.                 
       Szunyog József dr.        SAS Silvanus Sportegyes                    75:50    5            



F55  (12)                                  

     1 Balla Sándor              HSE Hegyisport Szentend      34:37    1    60:06    2      94:43 
     2 Tunyogi József            SMA Soproni Műegyetemi       59:21    7    73:00    3     132:21 
     3 Somogyi Lajos             BSC Balatonfüredi Sport      53:27    5    82:03    4     135:30 
     4 Hunyadi Károly            PSE Postás Sport Egyesü      52:25    3    88:29    5     140:54 

       Somlay Gábor              ARA Alba Regia Atlétika      52:55    4     hiba                 
       Ormay György              KOS Hegyvidék-KFKI Opti       hiba        120:50    6            
       Dosek Ágoston             OSC Orvosegyetem Sport                     54:05    1            
       Hegedüs Ábel              BEA Budapesti Egyetemi       73:36   10     n.i.                 
       Pápai János               ARA Alba Regia Atlétika      35:51    2     n.i.                 
       Vékony Andor              ARA Alba Regia Atlétika      60:46    8     n.i.                 
       Hirt Károly               ARA Alba Regia Atlétika      68:28    9     n.i.                 
       Ádám András               ARA Alba Regia Atlétika      55:33    6     n.i.                 



F60  (11)                                  

     1 Ládi János                BTK Bakonyi Tájfutó Klu      38:11    1    51:35    1      89:46 
     2 Molnár Gábor              MAF Műegyetemi Atlétika      42:29    5    61:00    2     103:29 
     3 Vitéz László              HER Balatonalmádi Herku      42:20    4    63:16    3     105:36 
     4 Kaján László              FMT FŐMTERV SK               43:46    6    65:16    4     109:02 
     5 Tüskés György             EK Egyesületen kívüli        44:19    7    72:21    6     116:40 
     6 Komoróczki András         SAS Silvanus Sportegyes      50:17    8    67:36    5     117:53 
     7 Bugár József              BÖF Budai Ősforrás Spor      67:07    9    80:33    8     147:40 
     8 Magyar János              MAF Műegyetemi Atlétika      74:13   10    83:24    9     157:37 

       Horváth Tivadar           HER Balatonalmádi Herku      41:47    3     n.i.                 
       Hegedüs András            BEA Budapesti Egyetemi       38:55    2                          
       Herter László             MAF Műegyetemi Atlétika                    73:41    7            



F65  (13)                                  

     1 Grabenhofer Wilhelm       XLOM LZ OMAHA                27:16    1    45:53    1      73:09 
     2 Bogdanovits András        MSE Megalódusz Sportegy      29:30    2    49:57    3      79:27 
     3 Rétfalvi Lajos            SMA Soproni Műegyetemi       31:18    3    51:51    4      83:09 
     4 Lux Iván                  BEA Budapesti Egyetemi       34:47    7    51:57    5      86:44 
     5 Gombkötő Péter dr.        TTE Tipo Tájfutó és Kör      33:45    5    53:38    6      87:23 
     6 Zánkay András             BEA Budapesti Egyetemi       39:23    9    48:28    2      87:51 
     7 Kéri Gerzson Ferenc       SZU Szegedi Bokorugró T      34:38    6    57:20    7      91:58 
     8 Benedek Robert            XLOM LZ OMAHA                32:51    4    64:33   10      97:24 
     9 Graf Josef                XLOM LZ OMAHA                49:31   11    63:58    9     113:29 
    10 Kempelen Miklós           OSC Orvosegyetem Sport       60:38   12    82:12   11     142:50 

       Homoki Géza               SZU Szegedi Bokorugró T       hiba         60:32    8            
       Bogdány Miklós            TTE Tipo Tájfutó és Kör      42:27   10                          
       Vida István               SAS Silvanus Sportegyes      38:30    8     n.i.                 



F70  (11)                                  

     1 Hargitai István           TTE Tipo Tájfutó és Kör      38:05    2    46:41    2      84:46 
     2 Nagy Dezső                HSP Hidegkúti Spartacus      36:57    1    50:51    5      87:48 
     3 Wengrin István            VTC Veszprémi Tájfutó C      71:15    4    66:35    7     137:50 
     4 Schell Antal              PSE Postás Sport Egyesü      73:28    5    73:35    8     147:03 

       Ziermann Pepi             XLOM LZ OMAHA                 hiba         48:41    3            
       Bogdány Miklós            TTE Tipo Tájfutó és Kör                    46:39    1            
       Gárdonyi Zoltán           BÖF Budai Ősforrás Spor       n.i.         65:32    6            
       Gönczi Péter              SPA Tabáni Spartacus Sp       n.i.        100:09    9            
       Szecsődi Ákos             BEA Budapesti Egyetemi        n.i.         50:33    4            
       Tóth János                SKS Sárvári Kinizsi Spo      61:00    3     n.i.                 
       Vass Tibor                VHS Veszprémi Honvéd Sp      73:55    6     n.i.                 



F75  (5)                                   

     1 Dudás István              OSC Orvosegyetem Sport       47:36    1    39:02    1      86:38 
     2 Hódossy Béla              TSC Tungsram Sport Club      53:51    2    46:47    3     100:38 
     3 Nyögéri Imre              SAS Silvanus Sportegyes      60:50    3    62:49    5     123:39 
     4 Rácz Márton               TTE Tipo Tájfutó és Kör      75:37    4    55:31    4     131:08 

       Szabon János              KOS Hegyvidék-KFKI Opti       n.i.         43:58    2            



N10D  (22)                                 

     1 Czakó Boglárka            MOM Hegyvidék SE-MOM Tá      26:41    1    27:49    1      54:30 
     2 Kocsik Eszter             ETC Egri Testedző Club       29:10    2    34:44    2      63:54 
     3 László Karolina           MOM Hegyvidék SE-MOM Tá      36:36    6    39:49    3      76:25 
     4 Molnár Boglárka           THT Tapolcai Honvéd Spo      33:02    4    45:44    6      78:46 
     5 Horváth Lilla             SPA Tabáni Spartacus Sp      40:38   10    41:15    4      81:53 
     6 Sütő Emese                SIR Sirályok Sportegyes      36:41    7    61:05   10      97:46 
     7 Ürge Boróka               BEA Budapesti Egyetemi       42:26   12    64:21   11     106:47 
     8 Fosztó Cecília            SIR Sirályok Sportegyes      50:58   13    65:56   12     116:54 
     9 Fogarassy Enikő           SIR Sirályok Sportegyes      37:00    8    87:23   16     124:23 
    10 Hajdu Petra               SIR Sirályok Sportegyes      66:41   14    85:22   15     152:03 
    11 Kovács-Marosán Nádja      BEA Budapesti Egyetemi       78:27   15    91:18   17     169:45 

       Vastag Eszter             MOM Hegyvidék SE-MOM Tá       hiba         45:03    5            
       Bauer Anna Margit         SPA Tabáni Spartacus Sp       hiba         51:18    8            
       Dalos Réka                TTE Tipo Tájfutó és Kör       hiba         56:54    9            
       Szabó Lea                 SIR Sirályok Sportegyes      32:56    3     hiba                 
       Kecskés Réka              EK Egyesületen kívüli         n.i.         69:32   14            
       Lazar Tamara              EK Egyesületen kívüli         n.i.         68:38   13            
       Orosz Viktória            SPA Tabáni Spartacus Sp      37:05    9     n.i.                 
       Tóth Dorottya             SAS Silvanus Sportegyes       n.i.         47:00    7            
       Kiss Kamilla              GYO Gyöngyösi Tájfutó K      34:43    5                          
       Kiss Boglárka             GYO Gyöngyösi Tájfutó K      42:24   11                          
       Bakos Kata                SPA Tabáni Spartacus Sp                     hiba                 



N12C  (12)                                 

     1 László Dorottya           MOM Hegyvidék SE-MOM Tá      45:15    2    43:11    3      88:26 
     2 Iván Eszter               MOM Hegyvidék SE-MOM Tá      41:15    1    47:12    7      88:27 
     3 Takács Szilvia            SMA Soproni Műegyetemi       47:16    4    42:47    2      90:03 
     4 Vastag Emese              MOM Hegyvidék SE-MOM Tá      46:31    3    46:48    6      93:19 
     5 Vékony Janka              ARA Alba Regia Atlétika      53:09    5    46:12    5      99:21 
     6 Ürge Dorottya             BEA Budapesti Egyetemi       88:01    7    61:48   10     149:49 

       Kocsik Nóra               ETC Egri Testedző Club        hiba         55:33    9            
       Kovács Dominika           TTE Tipo Tájfutó és Kör       hiba         91:13   11            
       Zempléni Lilla            MOM Hegyvidék SE-MOM Tá       n.i.         40:48    1            
       Kiffer Anna               ARA Alba Regia Atlétika      82:10    6                          
       Tóth Blanka               TTE Tipo Tájfutó és Kör       n.i.         43:54    4            
       Gillich Luca              TTT Tatai Tömegsport és                    53:31    8            



N14B  (9)                                  

     1 Vékony Vanda              ARA Alba Regia Atlétika      33:21    3    35:48    1      69:09 
     2 Gárdonyi Csilla           MOM Hegyvidék SE-MOM Tá      31:27    2    42:27    5      73:54 
     3 Zacher Enikő              SPA Tabáni Spartacus Sp      35:04    4    39:36    2      74:40 
     4 Bartók Annamária          SPA Tabáni Spartacus Sp      39:57    5    41:16    4      81:13 
     5 Szabó Dorina              SZV Szegedi Vasutas Spo      29:30    1    61:42    9      91:12 
     6 Vankó Milena              SPA Tabáni Spartacus Sp      44:12    7    51:24    6      95:36 
     7 Végh Erzsébet             MOM Hegyvidék SE-MOM Tá      44:38    8    51:40    7      96:18 
     8 Zacher Noémi              SPA Tabáni Spartacus Sp      41:08    6    59:29    8     100:37 

       Hajnal Dorottya           SPA Tabáni Spartacus Sp       hiba         40:03    3            



N15-18C  (5)                               

     1 Tóth Zsuzsanna            ARA Alba Regia Atlétika      38:08    1    32:36    1      70:44 

       Szölgyémy Anita           SPA Tabáni Spartacus Sp       n.i.        126:59    3            
       Lellei Luca               SPA Tabáni Spartacus Sp      53:18    3                          
       Gáti Mara                 ARA Alba Regia Atlétika      48:17    2     n.i.                 
       Gillich Dóra              TTT Tatai Tömegsport és                    53:47    2            



N16B  (6)                                  

     1 Völgyesi Melody           SPA Tabáni Spartacus Sp      22:33    1    56:39    4      79:12 
     2 Takács Orsolya            SMA Soproni Műegyetemi       35:13    2    49:08    3      84:21 
     3 Kézdy Borbála             MOM Hegyvidék SE-MOM Tá      39:22    3    46:07    2      85:29 
     4 Emesz Csipke              MOM Hegyvidék SE-MOM Tá      50:38    4    62:28    6     113:06 
     5 Maácz Fruzsina            MOM Hegyvidék SE-MOM Tá      84:43    5    57:01    5     141:44 

       Sárközy Zsófia            MOM Hegyvidék SE-MOM Tá       n.i.         45:04    1            



N18B  (5)                                  

     1 Weiler Virág              SPA Tabáni Spartacus Sp      44:53    2    54:30    1      99:23 
     2 Schwendtner Réka          SIR Sirályok Sportegyes      43:48    1    77:28    2     121:16 

       Mészáros Lili             SPA Tabáni Spartacus Sp       hiba        106:01    4            
       Tóth Blanka               MAT Mazsola Tájfutó és       47:15    3     n.i.                 
       Egei Petra                SPA Tabáni Spartacus Sp                    82:02    3            



N21B  (13)                                 

     1 Wengrin Ágnes             TTE Tipo Tájfutó és Kör      42:21    2    55:52    1      98:13 
     2 Füzy Judit                OSC Orvosegyetem Sport       45:00    5    61:57    3     106:57 
     3 Rusvai Katalin            FSC Futárok Sport Club       43:29    4    64:28    4     107:57 
     4 Szabó Ágnes               ZTC Zalaegerszegi Tájék      43:13    3    71:14    5     114:27 
     5 Szabó Katalin             EK Egyesületen kívüli        49:29    6    84:43    6     134:12 
     6 Seres-Kormány Anita       KST Kőbányai Sirály Táj      55:59    7    97:46   11     153:45 
     7 Kovács Júlia Virág        SZU Szegedi Bokorugró T      60:15    8    95:40    9     155:55 
     8 Kovács Ágnes              SZU Szegedi Bokorugró T      77:30   10    90:29    7     167:59 
     9 Dömötör Csilla            SFC Széchenyi István Eg      66:29    9   105:40   12     172:09 
    10 Zsótér Márta              HOD Hód-mentor sport és      98:28   11    92:01    8     190:29 

       Kinde Vanda               SPA Tabáni Spartacus Sp      35:04    1     n.i.                 
       Vázsonyi Patrícia         BSC Balatonfüredi Sport       n.i.         95:59   10            
       Zempléni Réka             SIR Sirályok Sportegyes       n.i.         58:31    2            



N21BR  (7)                                 

     1 Tokaji Mónika             HRF Szolnoki Honvéd Spo      35:42    1    42:11    1      77:53 
     2 Pózna Anna                EK Egyesületen kívüli        40:20    2    46:05    2      86:25 
     3 Fövenyessy Gabriella      FMT FŐMTERV SK               46:54    4    57:43    4     104:37 
     4 Mester Lívia              ARA Alba Regia Atlétika      47:31    5    57:25    3     104:56 
     5 Ódor Viktória             FMT FŐMTERV SK               57:19    6    58:57    5     116:16 

       Marosfalvi Mónika         SPA Tabáni Spartacus Sp      42:08    3     n.i.                 
       Molnár Jeannette          SPA Tabáni Spartacus Sp      67:14    7     n.i.                 



N21C  (6)                                  

     1 Szalainé Homola Judit     EK Egyesületen kívüli        50:22    1    48:40    1      99:02 
     2 Dömötör Andrea            SFC Széchenyi István Eg      55:52    2    57:36    2     113:28 

       Hevérné Fricska Ildikó    JOG Jogging Plus Szuper       hiba          n.i.                 
       Házy Eszter               MAF Műegyetemi Atlétika      77:21    5     n.i.                 
       Kifferné Endes Anikó      ARA Alba Regia Atlétika      66:00    3     n.i.                 
       Fábián Beatrix            FMT FŐMTERV SK               74:15    4     n.i.                 



N35A  (4)                                  

     1 Nagy Krisztina            BEA Budapesti Egyetemi       55:22    1    57:53    1     113:15 
     2 Marosán Ágnes             BEA Budapesti Egyetemi       56:26    2    72:21    2     128:47 
     3 Novai Magdolna            SZV Szegedi Vasutas Spo      60:21    3    76:20    4     136:41 
     4 Orsányi Beatrix           PSE Postás Sport Egyesü      74:39    4    75:47    3     150:26 



N40  (7)                                   

     1 Horváti Réka              HSP Hidegkúti Spartacus      49:01    1    64:44    1     113:45 
     2 Simkó Livia               MSE Megalódusz Sportegy      58:03    3    74:00    4     132:03 
     3 Takácsné Tömördi Gabriell SMA Soproni Műegyetemi       69:52    4    71:33    3     141:25 

       Hornyák Mariann           MSE Megalódusz Sportegy      51:29    2     n.i.                 
       Schultheisz Edina         KFK KFKI Petőfi Sportkö     124:57    5     n.i.                 
       Németh Ágnes dr.          TTE Tipo Tájfutó és Kör       n.i.         69:27    2            
       Szőcs Anett               HSP Hidegkúti Spartacus       hiba          n.i.                 



N45  (12)                                  

     1 Mátyás Ildikó             PVM Pécsi Vörös Meteor       38:29    5    41:54    1      80:23 
     2 Rusvainé Barócsi Katalin  FSC Futárok Sport Club       38:19    4    48:45    2      87:04 
     3 Jenővári Gabriella        HSE Hegyisport Szentend      33:48    2    54:13    6      88:01 
     4 Hajagos Istvánné          TTE Tipo Tájfutó és Kör      41:30    6    53:05    4      94:35 
     5 Radics Anna               ETC Egri Testedző Club       37:11    3    62:06    8      99:17 
     6 Szakács Judit             MSE Megalódusz Sportegy      47:32    7    57:50    7     105:22 
     7 Palumbi Edit              ARA Alba Regia Atlétika      50:24    8    71:41    9     122:05 
     8 Teo Dóra                  OSC Orvosegyetem Sport       88:34    9   102:09   11     190:43 

       Kármán Katalin            HSE Hegyisport Szentend      23:36    1     n.i.                 
       Hajas Csilla              BEA Budapesti Egyetemi        n.i.         90:52   10            
       Dániel Edit               HSE Hegyisport Szentend                    50:03    3            
       Cseresnyés Ágnes          TTE Tipo Tájfutó és Kör                    54:09    5            



N50  (7)                                   

     1 Horváth Magda             TTE Tipo Tájfutó és Kör      36:45    1    40:47    1      77:32 

       Keszthelyi Ildikó         PSE Postás Sport Egyesü       hiba         64:48    3            
       Nemesházi Lászlóné        PSE Postás Sport Egyesü      65:14    3     hiba                 
       Ostorics Zsuzsanna        PSE Postás Sport Egyesü      60:01    2     n.i.                 
       Ormay Éva                 KOS Hegyvidék-KFKI Opti       n.i.         86:05    5            
       Jenei Margit              BĂ–F Budai Ősforrás Spo                    70:00    4            
       Csipi Erzsébet            SPA Tabáni Spartacus Sp                    59:10    2            



N60  (4)                                   

     1 Horváti Ildikó            HSP Hidegkúti Spartacus      42:56    2    29:10    1      72:06 
     2 Fischer Mária             ARA Alba Regia Atlétika      40:39    1    36:25    2      77:04 
     3 Szuromi Imréné            BÖF Budai Ősforrás Spor      44:27    3    58:51    3     103:18 

       Novotni Tiborné           BBB Balassi Bálint Körn      46:54    4     hiba                 



N65  (3)                                   

     1 Komár Béláné              HER Balatonalmádi Herku      41:56    1    33:31    1      75:27 
     2 Korik Vera                PSE Postás Sport Egyesü      53:49    2    42:39    2      96:28 
     3 Hanusz Mária              OSC Orvosegyetem Sport       82:20    3    90:46    3     173:06 



N70  (3)                                   

     1 Schell Antalné            PSE Postás Sport Egyesü      31:11    2    43:50    1      75:01 
     2 Cser Krisztina            SPA Tabáni Spartacus Sp      26:27    1    57:26    3      83:53 
     3 Wengrin Istvánné          VTC Veszprémi Tájfutó C      45:29    3    53:53    2      99:22 



Nyílt K  (21)                              

     1 Burian Hana               EK Egyesületen kívüli        55:51    1    43:47    4      99:38 
     2 Mauerné Nagy Zsanett      MSE Megalódusz Sportegy      61:37    4    87:11   14     148:48 
     3 Rajnai Laura              MOM Hegyvidék SE-MOM Tá      57:21    2    91:48   15     149:09 

       Vízi Eszter               BSC Balatonfüredi Sport       hiba         56:06    9            
       Jámbor Kinga              SPA Tabáni Spartacus Sp       hiba         60:36   11            
       Szondy Esztella           EK Egyesületen kívüli        58:34    3                          
       Báder Fanni               MAT Mazsola Tájfutó és        hiba          n.i.                 
       Zsótér Gábor              SZU Szegedi Bokorugró T                    45:32    5            
       László Imola              EK Egyesületen kívüli        95:47    6     n.i.                 
       Toldi György              SPA Tabáni Spartacus Sp       hiba                               
       Kele Barnabás             BEA Budapesti Egyetemi        hiba                               
       Klein Zoltán              ATK ATK                       n.i.         70:57   13            
       Stark Edina               EK Egyesületen kívüli        67:44    5                          
       Tálas József              EK Egyesületen kívüli         n.i.         32:53    1            
       Kirchner Bálint           SPA Tabáni Spartacus Sp                    48:23    7            
       Ficere Réka               SPA Tabáni Spartacus Sp                    56:42   10            
       Godó György               OSC Orvosegyetem Sport                     52:18    8            
       Mészáros Károly           TTT Tatai Tömegsport és                    39:13    3            
       Mészárosné Boros Valéria  TTT Tatai Tömegsport és                    61:04   12            
       Pincés Marianna           TTT Tatai Tömegsport és                    47:47    6            
       Zatureczki Zoltán         EK Egyesületen kívüli                      38:18    2            



Nyílt T  (26)                              

     1 Margittai Endre           SMA Soproni Műegyetemi       55:01    2    73:30    1     128:31 
     2 Nagy Ildikó               OSC Orvosegyetem Sport       69:47    3    78:51    3     148:38 
     3 Faggyas László            TTE Tipo Tájfutó és Kör      71:31    5    83:41    6     155:12 
     4 Melkes Antal              SMA Soproni Műegyetemi       74:22    6    88:35    8     162:57 
     5 Varga Attila              ARA Alba Regia Atlétika      80:43    7    93:42    9     174:25 
     6 Nagy Lajos Viktor         MSE Megalódusz Sportegy      90:15    9   104:05   10     194:20 

       Zatureczki Zoltán         EK Egyesületen kívüli         hiba          hiba                 
       Konrád Rita               MSE Megalódusz Sportegy       hiba        105:45   11            
       Kiss Zsolt                EK Egyesületen kívüli                     121:32   12            
       Bodor Zsolt               EK Egyesületen kívüli                     168:24   14            
       Novák Martina             ETC Egri Testedző Club       97:08   10                          
       Lelleiné Kovács Eszter    SPA Tabáni Spartacus Sp       hiba                               
       Wittinger Zsuzsanna       BEA Budapesti Egyetemi        hiba                               
       Bodó Tibor                SZV Szegedi Vasutas Spo      99:06   11                          
       Lux Andrea                TTE Tipo Tájfutó és Kör      70:12    4                          
       Szűcs Attila              HSP Hidegkúti Spartacus      81:45    8     n.i.                 
       Molnár Róbert             ARA Alba Regia Atlétika      44:36    1                          
       Novai György              SZV Szegedi Vasutas Spo       hiba                               
       Körözsi Sándor            EK Egyesületen kívüli       147:45   12     n.i.                 
       Kiss Tamás                EK Egyesületen kívüli         hiba                               
       Bakó Áron                 SPA Tabáni Spartacus Sp                     hiba                 
       Báder Attila              MAT Mazsola Tájfutó és                     85:28    7            
       Kempelen Ákos             OSC Orvosegyetem Sport                     79:11    4            
       Zempléni András dr.       KOS Hegyvidék-KFKI Opti                    82:25    5            
       Klein Pál                 ATU ATU                                   127:16   13            
       Szokol Mónika             SZV Szegedi Vasutas Spo                    73:50    2            



Nyílt TR  (32)                             

     1 Szalai Szabolcs           EK Egyesületen kívüli        44:37    8    40:12    2      84:49 
     2 Tóth Lajos                TTT Tatai Tömegsport és      43:17    6    43:01    4      86:18 
     3 Aknai Antal               TTT Tatai Tömegsport és      43:35    7    47:04    5      90:39 
     4 Klement Gábor             SPA Tabáni Spartacus Sp      41:47    5    48:53    6      90:40 
     5 Szebeni Zsolt             PSE Postás Sport Egyesü      61:34   16    51:50    7     113:24 
     6 Dömötörné Horváth Erzsébe SFC Széchenyi István Eg      56:03   15    58:59   11     115:02 
     7 Nyögéri Tünde             SAS Silvanus Sportegyes      52:34   13    64:30   13     117:04 
     8 Karsai Klára              OSC Orvosegyetem Sport       55:54   14    73:11   17     129:05 
     9 Schönviszky György        SPA Tabáni Spartacus Sp      74:03   17    69:00   16     143:03 
    10 Simkó Zoltán              MSE Megalódusz Sportegy      85:57   20    64:54   14     150:51 

       Cser Borbála              HER Balatonalmádi Herku       hiba         54:07   10            
       Lazar János               EK Egyesületen kívüli         n.i.         52:58    9            
       Katona Ferenc dr.         HSE Hegyisport Szentend      49:18   12     n.i.                 
       Prill Dóra                ARA Alba Regia Atlétika       hiba          n.i.                 
       Hegedűs Béla              SAS Silvanus Sportegyes      38:45    3     n.i.                 
       Fecz Andrea               FMT FŐMTERV SK                hiba          n.i.                 
       Klein Pál                 ATU ATU                     112:29   22                          
       Bodor Zsolt               EK Egyesületen kívüli        79:59   18                          
       Tálas József              EK Egyesületen kívüli        36:18    2                          
       Oroszné Tóth Zsuzsanna    HAV Havas Szabadidő Klu      31:25    1                          
       Wieder Ferenc             VHS Veszprémi Honvéd Sp      88:17   21     n.i.                 
       Kiss György ifj.          GYO Gyöngyösi Tájfutó K      45:49    9                          
       Tóth Zoltán               SAS Silvanus Sportegyes                    66:03   15            
       Wieder Ilona              VHS Veszprémi Honvéd Sp      40:06    4     n.i.                 
       Oszkó Dóra                SPA Tabáni Spartacus Sp      80:21   19     n.i.                 
       Horváth Béla              SAS Silvanus Sportegyes      48:10   11                          
       Horváth Klára             VTC Veszprémi Tájfutó C      47:08   10                          
       Lux Andrea                TTE Tipo Tájfutó és Kör                    40:25    3            
       Hajagos Bence             SZV Szegedi Vasutas Spo                    59:47   12            
       Arató-August Franciska    EK Egyesületen kívüli                     118:36   18            
       Szokol Kamilla            SZV Szegedi Vasutas Spo                    39:27    1            
       Marton-Szokol Boglárka    SZV Szegedi Vasutas Spo                    52:08    8