50. TAVASZI SPARTACUS KUPASze 2013.06.26. 21:28
Eredmények Versenynap 2készítette: MT2003 © Stephan Krämer 2008

 Hely Név                        Klub                              Idő    Kül. 



F10D  (16)              3.6 km  130 m   5 ep        

    1 Klement Kelén              SPA Tabáni Spartacus Sport      22:13    0:00 
    2 Szabó Levente              SZV Szegedi Vasutas Sport       30:46    8:33 
    3 Kovács Kende               TTE Tipo Tájfutó és Környe      32:09    9:56 
    4 Balla Ákos                 SIR Sirályok Sportegyesüle      34:52   12:39 
    5 Csontos András             BSC Balatonfüredi Sport Cl      42:56   20:43 
    6 Fazekas Tomaj              SIR Sirályok Sportegyesüle      45:06   22:53 
    7 Fey Dávid                  SPA Tabáni Spartacus Sport      49:24   27:11 
    8 Frieday Noah               SIR Sirályok Sportegyesüle      51:03   28:50 
    9 Bujdosó Márk               SPA Tabáni Spartacus Sport      51:18   29:05 
   10 Bubla Balázs               BSC Balatonfüredi Sport Cl      52:22   30:09 
   11 Pócsi László               SIR Sirályok Sportegyesüle      60:30   38:17 

      Fejér Hadúr Vince          SIR Sirályok Sportegyesüle       hiba         
      Kovács Gergő               TTE Tipo Tájfutó és Környe       hiba         
      Cserna András Máté         MSE Megalódusz Sportegylet       n.i.         
      Mauer Máté                 MSE Megalódusz Sportegylet       n.i.         
      Molnár Vince               TTE Tipo Tájfutó és Környe       n.i.         



F12C  (16)              3.8 km  160 m   7 ep        

    1 Bujdosó Zoltán             SPA Tabáni Spartacus Sport      35:07    0:00 
    2 Pályi Lőrinc               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      40:00    4:53 
    3 Néda Tamás                 HSP Hidegkúti Spartacus Sp      41:33    6:26 
    4 Rumi Zoárd                 SPA Tabáni Spartacus Sport      43:48    8:41 
    5 Tálas Soma                 SPA Tabáni Spartacus Sport      46:05   10:58 
    6 Gárdonyi Soma              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      48:00   12:53 
    7 Németh Áron                TTE Tipo Tájfutó és Környe      49:17   14:10 
    8 Buzás Benedek              SPA Tabáni Spartacus Sport      57:37   22:30 
    9 Huszár Balázs              TTE Tipo Tájfutó és Környe      61:40   26:33 
   10 Pekáry Márton              SPA Tabáni Spartacus Sport     131:28   96:21 

      Fülöpp Szabolcs            SPA Tabáni Spartacus Sport       hiba         
      Báder Kristóf              MAT Mazsola Tájfutó és Ter       n.i.         
      Toldi Levente              SPA Tabáni Spartacus Sport       n.i.         
      Fey Mihály                 SPA Tabáni Spartacus Sport       n.i.         
      Karakai Áron               TTE Tipo Tájfutó és Környe       n.i.         
      Kovács Barnabás            SPA Tabáni Spartacus Sport       n.i.         



F14B  (9)               5.2 km  250 m   14 ep       

    1 Kálmán Erik                SPA Tabáni Spartacus Sport      48:19    0:00 
    2 Turschl Bence              SPA Tabáni Spartacus Sport      48:40    0:21 
    3 Ormay Mihály               SPA Tabáni Spartacus Sport      50:18    1:59 
    4 Nagy Gergely Kartal        TTE Tipo Tájfutó és Környe      61:10   12:51 
    5 Barta Gergely              SPA Tabáni Spartacus Sport      63:16   14:57 
    6 László Benedek             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      83:21   35:02 
    7 Weiler Vince               SPA Tabáni Spartacus Sport      89:57   41:38 

      Tóth Balázs                MAT Mazsola Tájfutó és Ter       n.i.         
      Pintér Balázs              SPA Tabáni Spartacus Sport       n.i.         



F15-18C  (8)            4.5 km  190 m   10 ep       

    1 Józsa Botond               PSE Postás Sport Egyesület      49:22    0:00 
    2 Széles Dániel              EK Egyesületen kívüli           67:04   17:42 
    3 Tóth Erik                  SAS Silvanus Sportegyesüle      80:52   31:30 
    4 Váczi Samu Sebestyén       TTE Tipo Tájfutó és Környe      87:43   38:21 
    5 Váczi Buda Benedek         TTE Tipo Tájfutó és Környe      95:31   46:09 

      Vass Bertalan              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu       hiba         
      Toldi Bence                SPA Tabáni Spartacus Sport       n.i.         
      Vojnár Dániel              MSE Megalódusz Sportegylet       n.i.         



F16B  (6)               7.8 km  300 m   15 ep       

    1 Zacher Márton              SPA Tabáni Spartacus Sport      60:27    0:00 
    2 Erdős Zoltán               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      72:43   12:16 
    3 Rajkó Dávid                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      72:47   12:20 
    4 Marosffy Bálint            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu     168:59  108:32 

      Pályi Patrik               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu       n.i.         
      Weiler Vilmos              SPA Tabáni Spartacus Sport       n.i.         



F18B  (7)               8.9 km  300 m   19 ep       

    1 Dalos Máté                 TTE Tipo Tájfutó és Környe      60:18    0:00 
    2 Tóth Adrián                TTE Tipo Tájfutó és Környe      63:54    3:36 
    3 Miavecz Balázs             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      64:50    4:32 
    4 Lengyel Ádám               SPA Tabáni Spartacus Sport      78:46   18:28 
    5 Egei Patrik                SPA Tabáni Spartacus Sport      90:57   30:39 

      Tárkányi Lőrinc            SPA Tabáni Spartacus Sport       hiba         
      Peregi Dániel              SPA Tabáni Spartacus Sport       n.i.         



F21A  (16)              13.1 km  490 m   30 ep      

    1 Kisvölcsey Ákos            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      94:47    0:00 
    2 Nagy István                TSE Törekvés Sport Egyesül      94:52    0:05 
    3 Mihályi Ferenc             TTE Tipo Tájfutó és Környe      98:52    4:05 
    4 Tauno Tiirats              SPA Tabáni Spartacus Sport      98:57    4:10 
    5 Kain Gergely               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu     108:35   13:48 
    6 Harkányi Zoltán            SZV Szegedi Vasutas Sport      109:24   14:37 
    7 Weibl Zoltán               SFC Széchenyi István Egyet     111:43   16:56 
    8 Vellner Gábor              SPA Tabáni Spartacus Sport     117:31   22:44 
    9 Györgyi Péter              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu     128:08   33:21 
   10 Gyimesi Zoltán             TTE Tipo Tájfutó és Környe     138:07   43:20 

      Boros Imre                 SSC Siketek Sport Club           hiba         
      Vékonyné Árva Katalin      ARA Alba Regia Atlétikai K       hiba         
      Egri Bálint                SPA Tabáni Spartacus Sport       n.i.         
      Berton Clement             ARA Alba Regia Atlétikai K       n.i.         
      Spisak Marian              KOB KOB Sokol Pezinok            n.i.         
      Hegedüs Márton             BEA Budapesti Egyetemi Atl       n.i.         



F21B  (6)               10.6 km  300 m   19 ep      

    1 Schwendtner Bálint         KST Kőbányai Sirály Tájfut      95:18    0:00 
    2 Hegedűs Zoltán             OSC Orvosegyetem Sport Clu      97:57    2:39 
    3 Csőkör Zoltán              TTT Tatai Tömegsport és Tá     101:16    5:58 
    4 Bojtor Szabolcs            DIS DISZ Közéleti, Kulturá     107:19   12:01 

      Szebeli István             SSC Siketek Sport Club           hiba         
      Csöngei Dávid Máté         KST Kőbányai Sirály Tájfut       n.i.         



F21BR  (12)             5.4 km  270 m   14 ep       

    1 Gombkötő Péter             TTE Tipo Tájfutó és Környe      49:47    0:00 
    2 Kovács Balázs              BEA Budapesti Egyetemi Atl      53:43    3:56 
    3 Siegler Konrád             BEA Budapesti Egyetemi Atl      55:16    5:29 
    4 Dalos Áron                 SPA Tabáni Spartacus Sport      55:45    5:58 
    5 Hajagos Miklós             TTE Tipo Tájfutó és Környe      57:48    8:01 
    6 Kurusa Gergely             SZU Szegedi Bokorugró Tájf      63:22   13:35 
    7 Zagyi László               JMD Jászapáti, Gróf Széche      67:24   17:37 
    8 Filó Bernát                DIS DISZ Közéleti, Kulturá      67:26   17:39 

      Sprok Bence                PVS Pécsi Vasutas Sportkör       hiba         
      Matics Gyula               MAF Műegyetemi Atlétikai é       n.i.         
      Stark Gergely              MEA Miskolci Egyetemi Atlé       n.i.         
      Sági Péter                 MAF Műegyetemi Atlétikai é       n.i.         



F21C  (7)               7.4 km  200 m   10 ep       

    1 Kovács Attila              EK Egyesületen kívüli           65:16    0:00 
    2 Győri János Attila         GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub      77:04   11:48 
    3 Tunyogi Bendegúz           BEA Budapesti Egyetemi Atl      81:01   15:45 

      Nagy Balázs                EK Egyesületen kívüli            n.i.         
      Hajagos István             TTE Tipo Tájfutó és Környe       n.i.         
      Tóth Zoltán                SZU Szegedi Bokorugró Tájf       n.i.         
      Charvat Tomas              KOB KOB Sokol Pezinok            n.i.         



F35A  (4)               10.6 km  300 m   19 ep      

    1 Molnár Zoltán              THT Tapolcai Honvéd Sport       80:10    0:00 
    2 Bozsó Norbert              MCB Maccabi Vívó és Atléti      94:45   14:35 

      Marosán Dávid              BEA Budapesti Egyetemi Atl       hiba         
      Molnár Domokos             TTE Tipo Tájfutó és Környe       n.i.         



F35BR  (12)             4.5 km  170 m   11 ep       

    1 Gillich György             TTT Tatai Tömegsport és Tá      31:45    0:00 
    2 Hajagos Henrik             SZV Szegedi Vasutas Sport       42:28   10:43 
    3 Mauer Lajos                MSE Megalódusz Sportegylet      42:51   11:06 
    4 Gárdonyi Márk              OSC Orvosegyetem Sport Clu      43:12   11:27 
    5 Schwendtner Erik           SIR Sirályok Sportegyesüle      48:16   16:31 
    6 Zánkay Balázs              BEA Budapesti Egyetemi Atl      48:58   17:13 
    7 Bujdosó István             SPA Tabáni Spartacus Sport      51:13   19:28 
    8 Bauer Attila József        MSE Megalódusz Sportegylet      53:56   22:11 
    9 Szabó János                SZV Szegedi Vasutas Sport       71:05   39:20 

      Laták Rudolf               FMT FŐMTERV SK                   n.i.         
      Simon Tamás                SAS Silvanus Sportegyesüle       n.i.         
      Megyeri Csaba              NKZ Nagykanizsai Zalaerdő        n.i.         



F40  (10)               8.9 km  300 m   19 ep       

    1 Tornai Szabolcs            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      70:08    0:00 
    2 Néda László                TSE Törekvés Sport Egyesül      75:19    5:11 
    3 Körmendi Miklós            MSE Megalódusz Sportegylet      87:29   17:21 
    4 Tóth Tamás                 TTE Tipo Tájfutó és Környe     103:20   33:12 
    5 Vizi Csaba                 BSC Balatonfüredi Sport Cl     135:44   65:36 
    6 Takács Tibor               SMA Soproni Műegyetemi Atl     189:59  119:51 

      Cserna András              MSE Megalódusz Sportegylet       n.i.         
      Schultheisz György         KFK KFKI Petőfi Sportkör         n.i.         
      Nagy Sándor                SAS Silvanus Sportegyesüle       n.i.         
      Kézdy Pál                  KFK KFKI Petőfi Sportkör         n.i.         



F45  (14)               7.8 km  300 m   15 ep       

    1 Egei Tamás                 SPA Tabáni Spartacus Sport      56:21    0:00 
    2 Takács Csaba               TTE Tipo Tájfutó és Környe      64:43    8:22 
    3 Dalos Attila               MAF Műegyetemi Atlétikai é      66:48   10:27 
    4 Nagy Ferenc                PSE Postás Sport Egyesület      68:19   11:58 
    5 Weiler Zsolt               MAF Műegyetemi Atlétikai é      74:06   17:45 
    6 Mentler Balázs             SFC Széchenyi István Egyet      79:08   22:47 
    7 Harkányi Csaba             SAS Silvanus Sportegyesüle      81:07   24:46 
    8 Károlyi Gyula              TTE Tipo Tájfutó és Környe      85:33   29:12 
    9 Maácz Miklós               MAF Műegyetemi Atlétikai é     109:52   53:31 

      Bérczes Miklós             FMT FŐMTERV SK                   n.i.         
      Hevér Csaba                JOG Jogging Plus Szuperinf       n.i.         
      Kinde Kálmán               SPA Tabáni Spartacus Sport       n.i.         
      Tóth László                MAT Mazsola Tájfutó és Ter       n.i.         
      Magyari Árpád              SPA Tabáni Spartacus Sport       n.i.         



F50  (16)               7.8 km  300 m   15 ep       

    1 Gyulai Zoltán              MSE Megalódusz Sportegylet      57:05    0:00 
    2 Szlatényi Ferenc           OSC Orvosegyetem Sport Clu      59:18    2:13 
    3 Filó György                DIS DISZ Közéleti, Kulturá      66:27    9:22 
    4 Rusvai László              FSC Futárok Sport Club          74:26   17:21 
    5 Szunyog József dr.         SAS Silvanus Sportegyesüle      75:50   18:45 
    6 Nemesházi László           PSE Postás Sport Egyesület      77:04   19:59 
    7 Kerényi Dénes              HSE Hegyisport Szentendre       78:26   21:21 
    8 Széles Gábor               OSC Orvosegyetem Sport Clu      83:09   26:04 
    9 Hajagos István             TTE Tipo Tájfutó és Környe      90:43   33:38 
   10 Urbán András               BEA Budapesti Egyetemi Atl      91:22   34:17 
   11 Peregi Tamás               SPA Tabáni Spartacus Sport     113:14   56:09 

      Somogyi László             BSC Balatonfüredi Sport Cl       hiba         
      Muliter Gábor              HSE Hegyisport Szentendre        hiba         
      Kele József                EK Egyesületen kívüli            n.i.         
      Szőcs László               HSP Hidegkúti Spartacus Sp       n.i.         
      Pokornyik Tibor            TTT Tatai Tömegsport és Tá       n.i.         



F55  (12)               6.3 km  290 m   16 ep       

    1 Dosek Ágoston              OSC Orvosegyetem Sport Clu      54:05    0:00 
    2 Balla Sándor               HSE Hegyisport Szentendre       60:06    6:01 
    3 Tunyogi József             SMA Soproni Műegyetemi Atl      73:00   18:55 
    4 Somogyi Lajos              BSC Balatonfüredi Sport Cl      82:03   27:58 
    5 Hunyadi Károly             PSE Postás Sport Egyesület      88:29   34:24 
    6 Ormay György               KOS Hegyvidék-KFKI Optimis     120:50   66:45 

      Somlay Gábor               ARA Alba Regia Atlétikai K       hiba         
      Hegedüs Ábel               BEA Budapesti Egyetemi Atl       n.i.         
      Pápai János                ARA Alba Regia Atlétikai K       n.i.         
      Vékony Andor               ARA Alba Regia Atlétikai K       n.i.         
      Hirt Károly                ARA Alba Regia Atlétikai K       n.i.         
      Ádám András                ARA Alba Regia Atlétikai K       n.i.         



F60  (11)               5.2 km  250 m   14 ep       

    1 Ládi János                 BTK Bakonyi Tájfutó Klub        51:35    0:00 
    2 Molnár Gábor               MAF Műegyetemi Atlétikai é      61:00    9:25 
    3 Vitéz László               HER Balatonalmádi Herkules      63:16   11:41 
    4 Kaján László               FMT FŐMTERV SK                  65:16   13:41 
    5 Komoróczki András          SAS Silvanus Sportegyesüle      67:36   16:01 
    6 Tüskés György              EK Egyesületen kívüli           72:21   20:46 
    7 Herter László              MAF Műegyetemi Atlétikai é      73:41   22:06 
    8 Bugár József               BÖF Budai Ősforrás Sport C      80:33   28:58 
    9 Magyar János               MAF Műegyetemi Atlétikai é      83:24   31:49 

      Horváth Tivadar            HER Balatonalmádi Herkules       n.i.         
      Kéki Miklós                SZU Szegedi Bokorugró Tájf       n.i.         



F65  (15)               4.5 km  170 m   11 ep       

    1 Grabenhofer Wilhelm        XLOM LZ OMAHA                   45:53    0:00 
    2 Zánkay András              BEA Budapesti Egyetemi Atl      48:28    2:35 
    3 Bogdanovits András         MSE Megalódusz Sportegylet      49:57    4:04 
    4 Rétfalvi Lajos             SMA Soproni Műegyetemi Atl      51:51    5:58 
    5 Lux Iván                   BEA Budapesti Egyetemi Atl      51:57    6:04 
    6 Gombkötő Péter dr.         TTE Tipo Tájfutó és Környe      53:38    7:45 
    7 Kéri Gerzson Ferenc        SZU Szegedi Bokorugró Tájf      57:20   11:27 
    8 Homoki Géza                SZU Szegedi Bokorugró Tájf      60:32   14:39 
    9 Graf Josef                 XLOM LZ OMAHA                   63:58   18:05 
   10 Benedek Robert             XLOM LZ OMAHA                   64:33   18:40 
   11 Kempelen Miklós            OSC Orvosegyetem Sport Clu      82:12   36:19 

      Nagy Árpád dr.             ETC Egri Testedző Club           n.i.         
      Szemler István             TTE Tipo Tájfutó és Környe       n.i.         
      Vida István                SAS Silvanus Sportegyesüle       n.i.         
      Bodó László Béla           SZU Szegedi Bokorugró Tájf       n.i.         



F70  (11)               2.8 km  130 m   8 ep        

    1 Bogdány Miklós             TTE Tipo Tájfutó és Környe      46:39    0:00 
    2 Hargitai István            TTE Tipo Tájfutó és Környe      46:41    0:02 
    3 Ziermann Pepi              XLOM LZ OMAHA                   48:41    2:02 
    4 Szecsődi Ákos              BEA Budapesti Egyetemi Atl      50:33    3:54 
    5 Nagy Dezső                 HSP Hidegkúti Spartacus Sp      50:51    4:12 
    6 Gárdonyi Zoltán            BÖF Budai Ősforrás Sport C      65:32   18:53 
    7 Wengrin István             VTC Veszprémi Tájfutó Club      66:35   19:56 
    8 Schell Antal               PSE Postás Sport Egyesület      73:35   26:56 
    9 Gönczi Péter               SPA Tabáni Spartacus Sport     100:09   53:30 

      Tóth János                 SKS Sárvári Kinizsi Sporte       n.i.         
      Vass Tibor                 VHS Veszprémi Honvéd Sport       n.i.         



F75  (5)                2.2 km  90 m   7 ep         

    1 Dudás István               OSC Orvosegyetem Sport Clu      39:02    0:00 
    2 Szabon János               KOS Hegyvidék-KFKI Optimis      43:58    4:56 
    3 Hódossy Béla               TSC Tungsram Sport Club         46:47    7:45 
    4 Rácz Márton                TTE Tipo Tájfutó és Környe      55:31   16:29 
    5 Nyögéri Imre               SAS Silvanus Sportegyesüle      62:49   23:47 



N10D  (22)              3.6 km  130 m   5 ep        

    1 Czakó Boglárka             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      27:49    0:00 
    2 Kocsik Eszter              ETC Egri Testedző Club          34:44    6:55 
    3 László Karolina            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      39:49   12:00 
    4 Horváth Lilla              SPA Tabáni Spartacus Sport      41:15   13:26 
    5 Vastag Eszter              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      45:03   17:14 
    6 Molnár Boglárka            THT Tapolcai Honvéd Sport       45:44   17:55 
    7 Tóth Dorottya              SAS Silvanus Sportegyesüle      47:00   19:11 
    8 Bauer Anna Margit          SPA Tabáni Spartacus Sport      51:18   23:29 
    9 Dalos Réka                 TTE Tipo Tájfutó és Környe      56:54   29:05 
   10 Sütő Emese                 SIR Sirályok Sportegyesüle      61:05   33:16 
   11 Ürge Boróka                BEA Budapesti Egyetemi Atl      64:21   36:32 
   12 Fosztó Cecília             SIR Sirályok Sportegyesüle      65:56   38:07 
   13 Lazar Tamara               EK Egyesületen kívüli           68:38   40:49 
   14 Kecskés Réka               EK Egyesületen kívüli           69:32   41:43 
   15 Hajdu Petra                SIR Sirályok Sportegyesüle      85:22   57:33 
   16 Fogarassy Enikő            SIR Sirályok Sportegyesüle      87:23   59:34 
   17 Kovács-Marosán Nádja       BEA Budapesti Egyetemi Atl      91:18   63:29 

      Szabó Lea                  SIR Sirályok Sportegyesüle       hiba         
      Bakos Kata                 SPA Tabáni Spartacus Sport       hiba         
      Orosz Viktória             SPA Tabáni Spartacus Sport       n.i.         
      Orosz Tímea                SPA Tabáni Spartacus Sport       n.i.         
      Molnár Boglárka            THT Tapolcai Honvéd Sport        n.i.         



N12C  (13)              2.6 km  150 m   6 ep        

    1 Zempléni Lilla             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      40:48    0:00 
    2 Takács Szilvia             SMA Soproni Műegyetemi Atl      42:47    1:59 
    3 László Dorottya            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      43:11    2:23 
    4 Tóth Blanka                TTE Tipo Tájfutó és Környe      43:54    3:06 
    5 Vékony Janka               ARA Alba Regia Atlétikai K      46:12    5:24 
    6 Vastag Emese               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      46:48    6:00 
    7 Iván Eszter                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      47:12    6:24 
    8 Gillich Luca               TTT Tatai Tömegsport és Tá      53:31   12:43 
    9 Kocsik Nóra                ETC Egri Testedző Club          55:33   14:45 
   10 Ürge Dorottya              BEA Budapesti Egyetemi Atl      61:48   21:00 
   11 Kovács Dominika            TTE Tipo Tájfutó és Környe      91:13   50:25 

      Néda Júlia                 HSP Hidegkúti Spartacus Sp       n.i.         
      Székely Rozália            TTE Tipo Tájfutó és Környe       n.i.         



N14B  (9)               3.8 km  160 m   8 ep        

    1 Vékony Vanda               ARA Alba Regia Atlétikai K      35:48    0:00 
    2 Zacher Enikő               SPA Tabáni Spartacus Sport      39:36    3:48 
    3 Hajnal Dorottya            SPA Tabáni Spartacus Sport      40:03    4:15 
    4 Bartók Annamária           SPA Tabáni Spartacus Sport      41:16    5:28 
    5 Gárdonyi Csilla            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      42:27    6:39 
    6 Vankó Milena               SPA Tabáni Spartacus Sport      51:24   15:36 
    7 Végh Erzsébet              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      51:40   15:52 
    8 Zacher Noémi               SPA Tabáni Spartacus Sport      59:29   23:41 
    9 Szabó Dorina               SZV Szegedi Vasutas Sport       61:42   25:54 



N15-18C  (6)            2.6 km  150 m   6 ep        

    1 Tóth Zsuzsanna             ARA Alba Regia Atlétikai K      32:36    0:00 
    2 Gillich Dóra               TTT Tatai Tömegsport és Tá      53:47   21:11 
    3 Szölgyémy Anita            SPA Tabáni Spartacus Sport     126:59   94:23 

      Szecsődi Aliz              SPA Tabáni Spartacus Sport       n.i.         
      Szecsődi Laura             SPA Tabáni Spartacus Sport       n.i.         
      Gáti Mara                  ARA Alba Regia Atlétikai K       n.i.         



N16B  (6)               4.5 km  170 m   11 ep       

    1 Sárközy Zsófia             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      45:04    0:00 
    2 Kézdy Borbála              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      46:07    1:03 
    3 Takács Orsolya             SMA Soproni Műegyetemi Atl      49:08    4:04 
    4 Völgyesi Melody            SPA Tabáni Spartacus Sport      56:39   11:35 
    5 Maácz Fruzsina             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      57:01   11:57 
    6 Emesz Csipke               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      62:28   17:24 



N18B  (6)               5.2 km  250 m   14 ep       

    1 Weiler Virág               SPA Tabáni Spartacus Sport      54:30    0:00 
    2 Schwendtner Réka           SIR Sirályok Sportegyesüle      77:28   22:58 
    3 Egei Petra                 SPA Tabáni Spartacus Sport      82:02   27:32 
    4 Mészáros Lili              SPA Tabáni Spartacus Sport     106:01   51:31 

      Liszka Eszter              SPA Tabáni Spartacus Sport       n.i.         
      Tóth Blanka                MAT Mazsola Tájfutó és Ter       n.i.         



N21B  (15)              6.3 km  290 m   16 ep       

    1 Wengrin Ágnes              TTE Tipo Tájfutó és Környe      55:52    0:00 
    2 Zempléni Réka              SIR Sirályok Sportegyesüle      58:31    2:39 
    3 Füzy Judit                 OSC Orvosegyetem Sport Clu      61:57    6:05 
    4 Rusvai Katalin             FSC Futárok Sport Club          64:28    8:36 
    5 Szabó Ágnes                ZTC Zalaegerszegi Tájékozó      71:14   15:22 
    6 Szabó Katalin              EK Egyesületen kívüli           84:43   28:51 
    7 Kovács Ágnes               SZU Szegedi Bokorugró Tájf      90:29   34:37 
    8 Zsótér Márta               HOD Hód-mentor sport és mű      92:01   36:09 
    9 Kovács Júlia Virág         SZU Szegedi Bokorugró Tájf      95:40   39:48 
   10 Vázsonyi Patrícia          BSC Balatonfüredi Sport Cl      95:59   40:07 
   11 Seres-Kormány Anita        KST Kőbányai Sirály Tájfut      97:46   41:54 
   12 Dömötör Csilla             SFC Széchenyi István Egyet     105:40   49:48 

      Daragó Zsófia              ETC Egri Testedző Club           n.i.         
      Kinde Vanda                SPA Tabáni Spartacus Sport       n.i.         
      Szijártó Anikó             SPA Tabáni Spartacus Sport       n.i.         



N21BR  (7)              3.8 km  160 m   8 ep        

    1 Tokaji Mónika              HRF Szolnoki Honvéd Sporte      42:11    0:00 
    2 Pózna Anna                 EK Egyesületen kívüli           46:05    3:54 
    3 Mester Lívia               ARA Alba Regia Atlétikai K      57:25   15:14 
    4 Fövenyessy Gabriella       FMT FŐMTERV SK                  57:43   15:32 
    5 Ódor Viktória              FMT FŐMTERV SK                  58:57   16:46 

      Marosfalvi Mónika          SPA Tabáni Spartacus Sport       n.i.         
      Molnár Jeannette           SPA Tabáni Spartacus Sport       n.i.         



N21C  (7)               4.5 km  190 m   10 ep       

    1 Szalainé Homola Judit      EK Egyesületen kívüli           48:40    0:00 
    2 Dömötör Andrea             SFC Széchenyi István Egyet      57:36    8:56 

      Hevérné Fricska Ildikó     JOG Jogging Plus Szuperinf       n.i.         
      Simon Hajnalka             SAS Silvanus Sportegyesüle       n.i.         
      Házy Eszter                MAF Műegyetemi Atlétikai é       n.i.         
      Kifferné Endes Anikó       ARA Alba Regia Atlétikai K       n.i.         
      Fábián Beatrix             FMT FŐMTERV SK                   n.i.         



N35A  (4)               5.4 km  270 m   14 ep       

    1 Nagy Krisztina             BEA Budapesti Egyetemi Atl      57:53    0:00 
    2 Marosán Ágnes              BEA Budapesti Egyetemi Atl      72:21   14:28 
    3 Orsányi Beatrix            PSE Postás Sport Egyesület      75:47   17:54 
    4 Novai Magdolna             SZV Szegedi Vasutas Sport       76:20   18:27 



N40  (8)                5.2 km  250 m   14 ep       

    1 Horváti Réka               HSP Hidegkúti Spartacus Sp      64:44    0:00 
    2 Németh Ágnes dr.           TTE Tipo Tájfutó és Környe      69:27    4:43 
    3 Takácsné Tömördi Gabriella SMA Soproni Műegyetemi Atl      71:33    6:49 
    4 Simkó Livia                MSE Megalódusz Sportegylet      74:00    9:16 

      Hornyák Mariann            MSE Megalódusz Sportegylet       n.i.         
      Schultheisz Edina          KFK KFKI Petőfi Sportkör         n.i.         
      Szemler Judit              TTE Tipo Tájfutó és Környe       n.i.         
      Szőcs Anett                HSP Hidegkúti Spartacus Sp       n.i.         



N45  (13)               4.5 km  170 m   11 ep       

    1 Mátyás Ildikó              PVM Pécsi Vörös Meteor SK       41:54    0:00 
    2 Rusvainé Barócsi Katalin   FSC Futárok Sport Club          48:45    6:51 
    3 Dániel Edit                HSE Hegyisport Szentendre       50:03    8:09 
    4 Hajagos Istvánné           TTE Tipo Tájfutó és Környe      53:05   11:11 
    5 Cseresnyés Ágnes           TTE Tipo Tájfutó és Környe      54:09   12:15 
    6 Jenővári Gabriella         HSE Hegyisport Szentendre       54:13   12:19 
    7 Szakács Judit              MSE Megalódusz Sportegylet      57:50   15:56 
    8 Radics Anna                ETC Egri Testedző Club          62:06   20:12 
    9 Palumbi Edit               ARA Alba Regia Atlétikai K      71:41   29:47 
   10 Hajas Csilla               BEA Budapesti Egyetemi Atl      90:52   48:58 
   11 Teo Dóra                   OSC Orvosegyetem Sport Clu     102:09   60:15 

      Kiss Teodóra               ETC Egri Testedző Club           n.i.         
      Kármán Katalin             HSE Hegyisport Szentendre        n.i.         



N50  (8)                3.8 km  160 m   8 ep        

    1 Horváth Magda              TTE Tipo Tájfutó és Környe      40:47    0:00 
    2 Csipi Erzsébet             SPA Tabáni Spartacus Sport      59:10   18:23 
    3 Keszthelyi Ildikó          PSE Postás Sport Egyesület      64:48   24:01 
    4 Jenei Margit               BĂ–F Budai Ősforrás Sport       70:00   29:13 
    5 Ormay Éva                  KOS Hegyvidék-KFKI Optimis      86:05   45:18 

      Nemesházi Lászlóné         PSE Postás Sport Egyesület       hiba         
      Marczis Márta              ETC Egri Testedző Club           n.i.         
      Ostorics Zsuzsanna         PSE Postás Sport Egyesület       n.i.         



N60  (5)                2.2 km  90 m   7 ep         

    1 Horváti Ildikó             HSP Hidegkúti Spartacus Sp      29:10    0:00 
    2 Fischer Mária              ARA Alba Regia Atlétikai K      36:25    7:15 
    3 Szuromi Imréné             BÖF Budai Ősforrás Sport C      58:51   29:41 

      Novotni Tiborné            BBB Balassi Bálint Környez       hiba         
      Lovász Márta               SZU Szegedi Bokorugró Tájf       n.i.         



N65  (3)                2.2 km  90 m   7 ep         

    1 Komár Béláné               HER Balatonalmádi Herkules      33:31    0:00 
    2 Korik Vera                 PSE Postás Sport Egyesület      42:39    9:08 
    3 Hanusz Mária               OSC Orvosegyetem Sport Clu      90:46   57:15 



N70  (3)                1.8 km  70 m   7 ep         

    1 Schell Antalné             PSE Postás Sport Egyesület      43:50    0:00 
    2 Wengrin Istvánné           VTC Veszprémi Tájfutó Club      53:53   10:03 
    3 Cser Krisztina             SPA Tabáni Spartacus Sport      57:26   13:36 



Nyílt K  (18)           2.6 km  150 m   6 ep        

    1 Tálas József               EK Egyesületen kívüli           32:53    0:00 
    2 Zatureczki Zoltán          EK Egyesületen kívüli           38:18    5:25 
    3 Mészáros Károly            TTT Tatai Tömegsport és Tá      39:13    6:20 
    4 Burian Hana                EK Egyesületen kívüli           43:47   10:54 
    5 Zsótér Gábor               SZU Szegedi Bokorugró Tájf      45:32   12:39 
    6 Pincés Marianna            TTT Tatai Tömegsport és Tá      47:47   14:54 
    7 Kirchner Bálint            SPA Tabáni Spartacus Sport      48:23   15:30 
    8 Godó György                OSC Orvosegyetem Sport Clu      52:18   19:25 
    9 Vízi Eszter                BSC Balatonfüredi Sport Cl      56:06   23:13 
   10 Ficere Réka                SPA Tabáni Spartacus Sport      56:42   23:49 
   11 Jámbor Kinga               SPA Tabáni Spartacus Sport      60:36   27:43 
   12 Mészárosné Boros Valéria   TTT Tatai Tömegsport és Tá      61:04   28:11 
   13 Klein Zoltán               ATK ATK                         70:57   38:04 
   14 Mauerné Nagy Zsanett       MSE Megalódusz Sportegylet      87:11   54:18 
   15 Rajnai Laura               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      91:48   58:55 

      Báder Fanni                MAT Mazsola Tájfutó és Ter       n.i.         
      László Imola               EK Egyesületen kívüli            n.i.         
      Gellény Krisztina          SZU Szegedi Bokorugró Tájf       n.i.         



Nyílt T  (20)           6.7 km  330 m   14 ep       

    1 Margittai Endre            SMA Soproni Műegyetemi Atl      73:30    0:00 
    2 Szokol Mónika              SZV Szegedi Vasutas Sport       73:50    0:20 
    3 Nagy Ildikó                OSC Orvosegyetem Sport Clu      78:51    5:21 
    4 Kempelen Ákos              OSC Orvosegyetem Sport Clu      79:11    5:41 
    5 Zempléni András dr.        KOS Hegyvidék-KFKI Optimis      82:25    8:55 
    6 Faggyas László             TTE Tipo Tájfutó és Környe      83:41   10:11 
    7 Báder Attila               MAT Mazsola Tájfutó és Ter      85:28   11:58 
    8 Melkes Antal               SMA Soproni Műegyetemi Atl      88:35   15:05 
    9 Varga Attila               ARA Alba Regia Atlétikai K      93:42   20:12 
   10 Nagy Lajos Viktor          MSE Megalódusz Sportegylet     104:05   30:35 
   11 Konrád Rita                MSE Megalódusz Sportegylet     105:45   32:15 
   12 Kiss Zsolt                 EK Egyesületen kívüli          121:32   48:02 
   13 Klein Pál                  ATU ATU                        127:16   53:46 
   14 Bodor Zsolt                EK Egyesületen kívüli          168:24   94:54 

      Zatureczki Zoltán          EK Egyesületen kívüli            hiba         
      Bakó Áron                  SPA Tabáni Spartacus Sport       hiba         
      Burian Lóránt              EK Egyesületen kívüli            n.i.         
      Szűcs Attila               HSP Hidegkúti Spartacus Sp       n.i.         
      Körözsi Sándor             EK Egyesületen kívüli            n.i.         
      Szokol Lajos               SZV Szegedi Vasutas Sport        n.i.         



Nyílt TR  (25)          3.8 km  160 m   8 ep        

    1 Szokol Kamilla             SZV Szegedi Vasutas Sport       39:27    0:00 
    2 Szalai Szabolcs            EK Egyesületen kívüli           40:12    0:45 
    3 Lux Andrea                 TTE Tipo Tájfutó és Környe      40:25    0:58 
    4 Tóth Lajos                 TTT Tatai Tömegsport és Tá      43:01    3:34 
    5 Aknai Antal                TTT Tatai Tömegsport és Tá      47:04    7:37 
    6 Klement Gábor              SPA Tabáni Spartacus Sport      48:53    9:26 
    7 Szebeni Zsolt              PSE Postás Sport Egyesület      51:50   12:23 
    8 Marton-Szokol Boglárka     SZV Szegedi Vasutas Sport       52:08   12:41 
    9 Lazar János                EK Egyesületen kívüli           52:58   13:31 
   10 Cser Borbála               HER Balatonalmádi Herkules      54:07   14:40 
   11 Dömötörné Horváth Erzsébet SFC Széchenyi István Egyet      58:59   19:32 
   12 Hajagos Bence              SZV Szegedi Vasutas Sport       59:47   20:20 
   13 Nyögéri Tünde              SAS Silvanus Sportegyesüle      64:30   25:03 
   14 Simkó Zoltán               MSE Megalódusz Sportegylet      64:54   25:27 
   15 Tóth Zoltán                SAS Silvanus Sportegyesüle      66:03   26:36 
   16 Schönviszky György         SPA Tabáni Spartacus Sport      69:00   29:33 
   17 Karsai Klára               OSC Orvosegyetem Sport Clu      73:11   33:44 
   18 Arató-August Franciska     EK Egyesületen kívüli          118:36   79:09 

      Katona Ferenc dr.          HSE Hegyisport Szentendre        n.i.         
      Prill Dóra                 ARA Alba Regia Atlétikai K       n.i.         
      Hegedűs Béla               SAS Silvanus Sportegyesüle       n.i.         
      Fecz Andrea                FMT FŐMTERV SK                   n.i.         
      Wieder Ferenc              VHS Veszprémi Honvéd Sport       n.i.         
      Wieder Ilona               VHS Veszprémi Honvéd Sport       n.i.         
      Oszkó Dóra                 SPA Tabáni Spartacus Sport       n.i.