50. TAVASZI SPARTACUS KUPASzo 2013.06.15. 15:51
Eredmények Versenynap 1készítette: MT2003 © Stephan Krämer 2008

 Hely Név                        Klub                              Idő    Kül. 



F10D  (14)              3.5 km  20 m   6 ep         

    1 Klement Kelén              SPA Tabáni Spartacus Sport      28:09    0:00 
    2 Szabó Levente              SZV Szegedi Vasutas Sport       28:51    0:42 
    3 Csontos András             BSC Balatonfüredi Sport Cl      45:43   17:34 
    4 Bujdosó Márk               SPA Tabáni Spartacus Sport      50:38   22:29 
    5 Fejér Hadúr Vince          SIR Sirályok Sportegyesüle      60:42   32:33 
    6 Balla Ákos                 SIR Sirályok Sportegyesüle      63:10   35:01 
    7 Fazekas Tomaj              SIR Sirályok Sportegyesüle      74:52   46:43 
    8 Frieday Noah               SIR Sirályok Sportegyesüle      77:22   49:13 
    9 Pócsi László               SIR Sirályok Sportegyesüle      78:41   50:32 
   10 Boór András                SPA Tabáni Spartacus Sport     104:08   75:59 
   11 Molnár Vince               TTE Tipo Tájfutó és Környe     126:52   98:43 

      Mauer Máté                 MSE Megalódusz Sportegylet       hiba         
      Bubla Balázs               BSC Balatonfüredi Sport Cl       hiba         
      Cserna András Máté         MSE Megalódusz Sportegylet       n.i.         



F12C  (18)              3.3 km  50 m   9 ep         

    1 Pályi Lőrinc               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      40:04    0:00 
    2 Rumi Zoárd                 SPA Tabáni Spartacus Sport      42:58    2:54 
    3 Bujdosó Zoltán             SPA Tabáni Spartacus Sport      45:48    5:44 
    4 Tálas Soma                 SPA Tabáni Spartacus Sport      54:44   14:40 
    5 Gárdonyi Soma              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      57:55   17:51 
    6 Huszár Balázs              TTE Tipo Tájfutó és Környe      65:41   25:37 
    7 Buzás Benedek              SPA Tabáni Spartacus Sport      75:03   34:59 
    8 Lénárt Zsombor Benedek     SPA Tabáni Spartacus Sport      76:05   36:01 
    9 Néda Tamás                 HSP Hidegkúti Spartacus Sp      77:55   37:51 
   10 Németh Áron                TTE Tipo Tájfutó és Környe     108:35   68:31 

      Báder Kristóf              MAT Mazsola Tájfutó és Ter       hiba         
      Pekáry Márton              SPA Tabáni Spartacus Sport       hiba         
      Toldi Levente              SPA Tabáni Spartacus Sport       hiba         
      Fey Mihály                 SPA Tabáni Spartacus Sport       hiba         
      Fülöpp Szabolcs            SPA Tabáni Spartacus Sport       hiba         
      Kovács Barna Ágost         SPA Tabáni Spartacus Sport       hiba         
      Karakai Áron               TTE Tipo Tájfutó és Környe       n.i.         
      Kovács Barnabás            SPA Tabáni Spartacus Sport       n.i.         



F14B  (8)               3.5 km  85 m   11 ep        

    1 Ormay Mihály               SPA Tabáni Spartacus Sport      36:51    0:00 
    2 Barta Gergely              SPA Tabáni Spartacus Sport      46:52   10:01 
    3 Turschl Bence              SPA Tabáni Spartacus Sport      55:12   18:21 
    4 Weiler Vince               SPA Tabáni Spartacus Sport      62:51   26:00 
    5 Nagy Gergely Kartal        TTE Tipo Tájfutó és Környe      62:59   26:08 
    6 Tóth Balázs                MAT Mazsola Tájfutó és Ter      64:01   27:10 

      László Benedek             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu       hiba         
      Pintér Balázs              SPA Tabáni Spartacus Sport       n.i.         



F15-18C  (8)            3.1 km  75 m   11 ep        

    1 Józsa Botond               PSE Postás Sport Egyesület      49:42    0:00 
    2 Toldi Bence                SPA Tabáni Spartacus Sport      66:00   16:18 
    3 Vojnár Dániel              MSE Megalódusz Sportegylet      69:50   20:08 
    4 Széles Dániel              EK Egyesületen kívüli           69:55   20:13 

      Váczi Buda Benedek         TTE Tipo Tájfutó és Környe       n.i.         
      Tóth Erik                  SAS Silvanus Sportegyesüle       n.i.         
      Váczi Samu Sebestyén       TTE Tipo Tájfutó és Környe       n.i.         
      Vass Bertalan              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu       n.i.         



F16B  (6)               4.6 km  145 m   13 ep       

    1 Zacher Márton              SPA Tabáni Spartacus Sport      38:35    0:00 
    2 Pályi Patrik               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      50:54   12:19 
    3 Rajkó Dávid                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      52:02   13:27 
    4 Erdős Zoltán               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      60:53   22:18 
    5 Marosffy Bálint            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      83:06   44:31 

      Weiler Vilmos              SPA Tabáni Spartacus Sport       n.i.         



F18B  (7)               5.3 km  180 m   16 ep       

    1 Dalos Máté                 TTE Tipo Tájfutó és Környe      40:19    0:00 
    2 Tóth Adrián                TTE Tipo Tájfutó és Környe      44:47    4:28 
    3 Miavecz Balázs             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      48:15    7:56 
    4 Lengyel Ádám               SPA Tabáni Spartacus Sport      52:17   11:58 
    5 Pokornyik Bence            TTT Tatai Tömegsport és Tá      52:55   12:36 
    6 Peregi Dániel              SPA Tabáni Spartacus Sport      56:17   15:58 
    7 Tárkányi Lőrinc            SPA Tabáni Spartacus Sport     106:10   65:51 



F21A  (13)              7.2 km  180 m   18 ep       

    1 Tauno Tiirats              SPA Tabáni Spartacus Sport      48:52    0:00 
    2 Mihályi Ferenc             TTE Tipo Tájfutó és Környe      54:59    6:07 
    3 Harkányi Zoltán            SZV Szegedi Vasutas Sport       57:18    8:26 
    4 Györgyi Péter              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      61:08   12:16 
    5 Kain Gergely               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      65:31   16:39 
    6 Weibl Zoltán               SFC Széchenyi István Egyet      68:25   19:33 
    7 Hegedüs Márton             BEA Budapesti Egyetemi Atl      90:13   41:21 

      Kisvölcsey Ákos            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu       hiba         
      Berton Clement             ARA Alba Regia Atlétikai K       hiba         
      Spisak Marian              KOB KOB Sokol Pezinok            hiba         
      Gyimesi Zoltán             TTE Tipo Tájfutó és Környe       n.i.         
      Boros Imre                 SSC Siketek Sport Club           n.i.         
      Egri Bálint                SPA Tabáni Spartacus Sport       n.i.         



F21B  (6)               5.9 km  160 m   15 ep       

    1 Csőkör Zoltán              TTT Tatai Tömegsport és Tá      62:42    0:00 
    2 Bojtor Szabolcs            DIS DISZ Közéleti, Kulturá      63:35    0:53 
    3 Hegedűs Zoltán             OSC Orvosegyetem Sport Clu      69:02    6:20 
    4 Schwendtner Bálint         KST Kőbányai Sirály Tájfut      69:15    6:33 
    5 Szebeli István             SSC Siketek Sport Club          71:20    8:38 

      Csöngei Dávid Máté         KST Kőbányai Sirály Tájfut       n.i.         



F21BR  (13)             3.8 km  95 m   12 ep        

    1 Stark Gergely              MEA Miskolci Egyetemi Atlé      39:18    0:00 
    2 Kovács Balázs              BEA Budapesti Egyetemi Atl      40:44    1:26 
    3 Oszkó Bulcsú               SPA Tabáni Spartacus Sport      42:09    2:51 
    4 Sprok Bence                PVS Pécsi Vasutas Sportkör      48:39    9:21 
    5 Filó Bernát                DIS DISZ Közéleti, Kulturá      52:05   12:47 
    6 Kurusa Gergely             SZU Szegedi Bokorugró Tájf      53:54   14:36 
    7 Zagyi László               JMD Jászapáti, Gróf Széche      56:00   16:42 
    8 Sági Péter                 MAF Műegyetemi Atlétikai é      59:03   19:45 
    9 Gombkötő Péter             TTE Tipo Tájfutó és Környe      59:26   20:08 
   10 Dalos Áron                 SPA Tabáni Spartacus Sport      63:01   23:43 

      Matics Gyula               MAF Műegyetemi Atlétikai é       n.i.         
      Siegler Konrád             BEA Budapesti Egyetemi Atl       n.i.         
      Hajagos Miklós             TTE Tipo Tájfutó és Környe       n.i.         



F21C  (9)               4.3 km  130 m   11 ep       

    1 Kovács Attila              EK Egyesületen kívüli           43:48    0:00 
    2 Győri János Attila         GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub      59:30   15:42 
    3 Hajagos István             TTE Tipo Tájfutó és Környe      62:12   18:24 
    4 Charvat Tomas              KOB KOB Sokol Pezinok           64:18   20:30 
    5 Tunyogi Bendegúz           BEA Budapesti Egyetemi Atl      65:59   22:11 
    6 Csank Csaba                SFC Széchenyi István Egyet      68:30   24:42 
    7 Tóth Zoltán                SZU Szegedi Bokorugró Tájf     123:20   79:32 

      Nagy Balázs                EK Egyesületen kívüli            n.i.         
      Ladóczki Attila            XALS Acélszív Triatlon Klu       n.i.         



F35A  (4)               5.9 km  160 m   15 ep       

    1 Molnár Zoltán              THT Tapolcai Honvéd Sport       50:43    0:00 
    2 Bozsó Norbert              MCB Maccabi Vívó és Atléti      67:18   16:35 
    3 Molnár Domokos             TTE Tipo Tájfutó és Környe      69:19   18:36 
    4 Marosán Dávid              BEA Budapesti Egyetemi Atl      90:26   39:43 



F35BR  (12)             2.9 km  55 m   9 ep         

    1 Reviczki Zsolt             HUF HUFEZE Pásztó               28:41    0:00 
    2 Gárdonyi Márk              OSC Orvosegyetem Sport Clu      35:42    7:01 
    3 Laták Rudolf               FMT FŐMTERV SK                  36:02    7:21 
    4 Zakariás János             TSE Törekvés Sport Egyesül      39:29   10:48 
    5 Tőzsér András              SFC Széchenyi István Egyet      42:26   13:45 
    6 Megyeri Csaba              NKZ Nagykanizsai Zalaerdő       42:57   14:16 
    7 Schwendtner Erik           SIR Sirályok Sportegyesüle      45:31   16:50 
    8 Bujdosó István             SPA Tabáni Spartacus Sport      45:37   16:56 
    9 Szabó János                SZV Szegedi Vasutas Sport       46:10   17:29 
   10 Bauer Attila József        MSE Megalódusz Sportegylet      70:08   41:27 

      Mauer Lajos                MSE Megalódusz Sportegylet       hiba         
      Simon Tamás                SAS Silvanus Sportegyesüle       n.i.         



F40  (12)               5.3 km  180 m   16 ep       

    1 Néda László                TSE Törekvés Sport Egyesül      43:06    0:00 
    2 Tornai Szabolcs            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      48:19    5:13 
    3 Körmendi Miklós            MSE Megalódusz Sportegylet      51:15    8:09 
    4 Schultheisz György         KFK KFKI Petőfi Sportkör        56:57   13:51 
    5 Báder Attila               MAT Mazsola Tájfutó és Ter      64:32   21:26 
    6 Kézdy Pál                  KFK KFKI Petőfi Sportkör        71:58   28:52 
    7 Zánkai Balázs              BEA Budapesti Egyetemi Atl      73:52   30:46 
    8 Vizi Csaba                 BSC Balatonfüredi Sport Cl      92:30   49:24 
    9 Nagy Sándor                SAS Silvanus Sportegyesüle     113:27   70:21 
   10 Takács Tibor               SMA Soproni Műegyetemi Atl     147:00  103:54 

      Cserna András              MSE Megalódusz Sportegylet       hiba         
      Tóth Tamás                 TTE Tipo Tájfutó és Környe       n.i.         



F45  (15)               4.6 km  145 m   13 ep       

    1 Takács Csaba               TTE Tipo Tájfutó és Környe      39:15    0:00 
    2 Harkányi Csaba             SAS Silvanus Sportegyesüle      39:54    0:39 
    3 Mohácsy Tamás dr.          GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub      40:52    1:37 
    4 Dalos Attila               MAF Műegyetemi Atlétikai é      41:46    2:31 
    5 Nagy Ferenc                PSE Postás Sport Egyesület      47:58    8:43 
    6 Mentler Balázs             SFC Széchenyi István Egyet      48:24    9:09 
    7 Hevér Csaba                JOG Jogging Plus Szuperinf      51:35   12:20 
    8 Weiler Zsolt               MAF Műegyetemi Atlétikai é      53:41   14:26 
    9 Pálfi Antal                MAF Műegyetemi Atlétikai é      53:44   14:29 
   10 Bérczes Miklós             FMT FŐMTERV SK                  58:59   19:44 
   11 Magyari Árpád              SPA Tabáni Spartacus Sport      61:51   22:36 
   12 Kinde Kálmán               SPA Tabáni Spartacus Sport      63:41   24:26 
   13 Károlyi Gyula              TTE Tipo Tájfutó és Környe      64:13   24:58 
   14 Tóth László                MAT Mazsola Tájfutó és Ter      67:25   28:10 
   15 Maácz Miklós               MAF Műegyetemi Atlétikai é      82:45   43:30 



F50  (16)               4.6 km  145 m   13 ep       

    1 Dosek Ágoston              OSC Orvosegyetem Sport Clu      38:36    0:00 
    2 Gyulai Zoltán              MSE Megalódusz Sportegylet      38:53    0:17 
    3 Kerényi Dénes              HSE Hegyisport Szentendre       43:11    4:35 
    4 Pokornyik Tibor            TTT Tatai Tömegsport és Tá      44:14    5:38 
    5 Szlatényi Ferenc           OSC Orvosegyetem Sport Clu      44:37    6:01 
    6 Szőcs László               HSP Hidegkúti Spartacus Sp      45:02    6:26 
    7 Széles Gábor               OSC Orvosegyetem Sport Clu      52:12   13:36 
    8 Kele József                EK Egyesületen kívüli           57:12   18:36 
    9 Rusvai László              FSC Futárok Sport Club          60:14   21:38 
   10 Nemesházi László           PSE Postás Sport Egyesület      63:50   25:14 
   11 Hajagos István             TTE Tipo Tájfutó és Környe      65:39   27:03 
   12 Urbán András               BEA Budapesti Egyetemi Atl      78:23   39:47 
   13 Peregi Tamás               SPA Tabáni Spartacus Sport      85:23   46:47 

      Filó György                DIS DISZ Közéleti, Kulturá       hiba         
      Somogyi László             BSC Balatonfüredi Sport Cl       hiba         
      Muliter Gábor              HSE Hegyisport Szentendre        hiba         



F55  (11)               3.6 km  100 m   11 ep       

    1 Balla Sándor               HSE Hegyisport Szentendre       34:37    0:00 
    2 Pápai János                ARA Alba Regia Atlétikai K      35:51    1:14 
    3 Hunyadi Károly             PSE Postás Sport Egyesület      52:25   17:48 
    4 Somlay Gábor               ARA Alba Regia Atlétikai K      52:55   18:18 
    5 Somogyi Lajos              BSC Balatonfüredi Sport Cl      53:27   18:50 
    6 Ádám András                ARA Alba Regia Atlétikai K      55:33   20:56 
    7 Tunyogi József             SMA Soproni Műegyetemi Atl      59:21   24:44 
    8 Vékony Andor               ARA Alba Regia Atlétikai K      60:46   26:09 
    9 Hirt Károly                ARA Alba Regia Atlétikai K      68:28   33:51 
   10 Hegedüs Ábel               BEA Budapesti Egyetemi Atl      73:36   38:59 

      Ormay György               KOS Hegyvidék-KFKI Optimis       hiba         



F60  (11)               3.5 km  85 m   11 ep        

    1 Ládi János                 BTK Bakonyi Tájfutó Klub        38:11    0:00 
    2 Hegedüs András             BEA Budapesti Egyetemi Atl      38:55    0:44 
    3 Horváth Tivadar            HER Balatonalmádi Herkules      41:47    3:36 
    4 Vitéz László               HER Balatonalmádi Herkules      42:20    4:09 
    5 Molnár Gábor               MAF Műegyetemi Atlétikai é      42:29    4:18 
    6 Kaján László               FMT FŐMTERV SK                  43:46    5:35 
    7 Tüskés György              EK Egyesületen kívüli           44:19    6:08 
    8 Komoróczki András          SAS Silvanus Sportegyesüle      50:17   12:06 
    9 Bugár József               BÖF Budai Ősforrás Sport C      67:07   28:56 
   10 Magyar János               MAF Műegyetemi Atlétikai é      74:13   36:02 

      Kéki Miklós                SZU Szegedi Bokorugró Tájf       n.i.         



F65  (16)               2.9 km  55 m   9 ep         

    1 Grabenhofer Wilhelm        XLOM LZ OMAHA                   27:16    0:00 
    2 Bogdanovits András         MSE Megalódusz Sportegylet      29:30    2:14 
    3 Rétfalvi Lajos             SMA Soproni Műegyetemi Atl      31:18    4:02 
    4 Benedek Robert             XLOM LZ OMAHA                   32:51    5:35 
    5 Gombkötő Péter dr.         TTE Tipo Tájfutó és Környe      33:45    6:29 
    6 Kéri Gerzson Ferenc        SZU Szegedi Bokorugró Tájf      34:38    7:22 
    7 Lux Iván                   BEA Budapesti Egyetemi Atl      34:47    7:31 
    8 Vida István                SAS Silvanus Sportegyesüle      38:30   11:14 
    9 Zánkay András              BEA Budapesti Egyetemi Atl      39:23   12:07 
   10 Bogdány Miklós             TTE Tipo Tájfutó és Környe      42:27   15:11 
   11 Graf Josef                 XLOM LZ OMAHA                   49:31   22:15 
   12 Kempelen Miklós            OSC Orvosegyetem Sport Clu      60:38   33:22 

      Homoki Géza                SZU Szegedi Bokorugró Tájf       hiba         
      Nagy Árpád dr.             ETC Egri Testedző Club           n.i.         
      Szemler István             TTE Tipo Tájfutó és Környe       n.i.         
      Bodó László Béla           SZU Szegedi Bokorugró Tájf       n.i.         



F70  (10)               2.2 km  50 m   10 ep        

    1 Nagy Dezső                 HSP Hidegkúti Spartacus Sp      36:57    0:00 
    2 Hargitai István            TTE Tipo Tájfutó és Környe      38:05    1:08 
    3 Tóth János                 SKS Sárvári Kinizsi Sporte      61:00   24:03 
    4 Wengrin István             VTC Veszprémi Tájfutó Club      71:15   34:18 
    5 Schell Antal               PSE Postás Sport Egyesület      73:28   36:31 
    6 Vass Tibor                 VHS Veszprémi Honvéd Sport      73:55   36:58 

      Ziermann Pepi              XLOM LZ OMAHA                    hiba         
      Gárdonyi Zoltán            BÖF Budai Ősforrás Sport C       n.i.         
      Gönczi Péter               SPA Tabáni Spartacus Sport       n.i.         
      Szecsődi Ákos              BEA Budapesti Egyetemi Atl       n.i.         



F75  (5)                2.1 km  45 m   9 ep         

    1 Dudás István               OSC Orvosegyetem Sport Clu      47:36    0:00 
    2 Hódossy Béla               TSC Tungsram Sport Club         53:51    6:15 
    3 Nyögéri Imre               SAS Silvanus Sportegyesüle      60:50   13:14 
    4 Rácz Márton                TTE Tipo Tájfutó és Környe      75:37   28:01 

      Szabon János               KOS Hegyvidék-KFKI Optimis       n.i.         



N10D  (23)              3.5 km  20 m   6 ep         

    1 Czakó Boglárka             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      26:41    0:00 
    2 Kocsik Eszter              ETC Egri Testedző Club          29:10    2:29 
    3 Szabó Lea                  SIR Sirályok Sportegyesüle      32:56    6:15 
    4 Molnár Boglárka            THT Tapolcai Honvéd Sport       33:02    6:21 
    5 Kiss Kamilla               GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub      34:43    8:02 
    6 László Karolina            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      36:36    9:55 
    7 Sütő Emese                 SIR Sirályok Sportegyesüle      36:41   10:00 
    8 Fogarassy Enikő            SIR Sirályok Sportegyesüle      37:00   10:19 
    9 Orosz Viktória             SPA Tabáni Spartacus Sport      37:05   10:24 
   10 Horváth Lilla              SPA Tabáni Spartacus Sport      40:38   13:57 
   11 Kiss Boglárka              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub      42:24   15:43 
   12 Ürge Boróka                BEA Budapesti Egyetemi Atl      42:26   15:45 
   13 Fosztó Cecília             SIR Sirályok Sportegyesüle      50:58   24:17 
   14 Hajdu Petra                SIR Sirályok Sportegyesüle      66:41   40:00 
   15 Kovács-Marosán Nádja       BEA Budapesti Egyetemi Atl      78:27   51:46 

      Vastag Eszter              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu       hiba         
      Bauer Anna Margit          SPA Tabáni Spartacus Sport       hiba         
      Dalos Réka                 TTE Tipo Tájfutó és Környe       hiba         
      Kecskés Réka               EK Egyesületen kívüli            n.i.         
      Lazar Tamara               EK Egyesületen kívüli            n.i.         
      Tóth Dorottya              SAS Silvanus Sportegyesüle       n.i.         
      Orosz Tímea                SPA Tabáni Spartacus Sport       n.i.         
      Molnár Boglárka            THT Tapolcai Honvéd Sport        n.i.         



N12C  (13)              2.6 km  55 m   9 ep         

    1 Iván Eszter                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      41:15    0:00 
    2 László Dorottya            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      45:15    4:00 
    3 Vastag Emese               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      46:31    5:16 
    4 Takács Szilvia             SMA Soproni Műegyetemi Atl      47:16    6:01 
    5 Vékony Janka               ARA Alba Regia Atlétikai K      53:09   11:54 
    6 Kiffer Anna                ARA Alba Regia Atlétikai K      82:10   40:55 
    7 Ürge Dorottya              BEA Budapesti Egyetemi Atl      88:01   46:46 

      Kocsik Nóra                ETC Egri Testedző Club           hiba         
      Kovács Dominika            TTE Tipo Tájfutó és Környe       hiba         
      Zempléni Lilla             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu       n.i.         
      Néda Júlia                 HSP Hidegkúti Spartacus Sp       n.i.         
      Székely Rozália            TTE Tipo Tájfutó és Környe       n.i.         
      Tóth Blanka                TTE Tipo Tájfutó és Környe       n.i.         



N14B  (9)               3.0 km  65 m   11 ep        

    1 Szabó Dorina               SZV Szegedi Vasutas Sport       29:30    0:00 
    2 Gárdonyi Csilla            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      31:27    1:57 
    3 Vékony Vanda               ARA Alba Regia Atlétikai K      33:21    3:51 
    4 Zacher Enikő               SPA Tabáni Spartacus Sport      35:04    5:34 
    5 Bartók Annamária           SPA Tabáni Spartacus Sport      39:57   10:27 
    6 Zacher Noémi               SPA Tabáni Spartacus Sport      41:08   11:38 
    7 Vankó Milena               SPA Tabáni Spartacus Sport      44:12   14:42 
    8 Végh Erzsébet              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      44:38   15:08 

      Hajnal Dorottya            SPA Tabáni Spartacus Sport       hiba         



N15-18C  (6)            2.6 km  55 m   9 ep         

    1 Tóth Zsuzsanna             ARA Alba Regia Atlétikai K      38:08    0:00 
    2 Gáti Mara                  ARA Alba Regia Atlétikai K      48:17   10:09 
    3 Lellei Luca                SPA Tabáni Spartacus Sport      53:18   15:10 

      Szölgyémy Anita            SPA Tabáni Spartacus Sport       n.i.         
      Szecsődi Aliz              SPA Tabáni Spartacus Sport       n.i.         
      Szecsődi Laura             SPA Tabáni Spartacus Sport       n.i.         



N16B  (6)               2.9 km  55 m   9 ep         

    1 Völgyesi Melody            SPA Tabáni Spartacus Sport      22:33    0:00 
    2 Takács Orsolya             SMA Soproni Műegyetemi Atl      35:13   12:40 
    3 Kézdy Borbála              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      39:22   16:49 
    4 Emesz Csipke               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      50:38   28:05 
    5 Maácz Fruzsina             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      84:43   62:10 

      Sárközy Zsófia             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu       n.i.         



N18B  (5)               3.5 km  85 m   11 ep        

    1 Schwendtner Réka           SIR Sirályok Sportegyesüle      43:48    0:00 
    2 Weiler Virág               SPA Tabáni Spartacus Sport      44:53    1:05 
    3 Tóth Blanka                MAT Mazsola Tájfutó és Ter      47:15    3:27 

      Mészáros Lili              SPA Tabáni Spartacus Sport       hiba         
      Liszka Eszter              SPA Tabáni Spartacus Sport       n.i.         



N21B  (15)              3.6 km  100 m   11 ep       

    1 Kinde Vanda                SPA Tabáni Spartacus Sport      35:04    0:00 
    2 Wengrin Ágnes              TTE Tipo Tájfutó és Környe      42:21    7:17 
    3 Szabó Ágnes                ZTC Zalaegerszegi Tájékozó      43:13    8:09 
    4 Rusvai Katalin             FSC Futárok Sport Club          43:29    8:25 
    5 Füzy Judit                 OSC Orvosegyetem Sport Clu      45:00    9:56 
    6 Szabó Katalin              EK Egyesületen kívüli           49:29   14:25 
    7 Seres-Kormány Anita        KST Kőbányai Sirály Tájfut      55:59   20:55 
    8 Kovács Júlia Virág         SZU Szegedi Bokorugró Tájf      60:15   25:11 
    9 Dömötör Csilla             SFC Széchenyi István Egyet      66:29   31:25 
   10 Kovács Ágnes               SZU Szegedi Bokorugró Tájf      77:30   42:26 
   11 Zsótér Márta               HOD Hód-mentor sport és mű      98:28   63:24 

      Daragó Zsófia              ETC Egri Testedző Club           n.i.         
      Szijártó Anikó             SPA Tabáni Spartacus Sport       n.i.         
      Vázsonyi Patrícia          BSC Balatonfüredi Sport Cl       n.i.         
      Zempléni Réka              SIR Sirályok Sportegyesüle       n.i.         



N21BR  (7)              3.0 km  65 m   11 ep        

    1 Tokaji Mónika              HRF Szolnoki Honvéd Sporte      35:42    0:00 
    2 Pózna Anna                 EK Egyesületen kívüli           40:20    4:38 
    3 Marosfalvi Mónika          SPA Tabáni Spartacus Sport      42:08    6:26 
    4 Fövenyessy Gabriella       FMT FŐMTERV SK                  46:54   11:12 
    5 Mester Lívia               ARA Alba Regia Atlétikai K      47:31   11:49 
    6 Ódor Viktória              FMT FŐMTERV SK                  57:19   21:37 
    7 Molnár Jeannette           SPA Tabáni Spartacus Sport      67:14   31:32 



N21C  (8)               3.1 km  75 m   11 ep        

    1 Szalainé Homola Judit      EK Egyesületen kívüli           50:22    0:00 
    2 Dömötör Andrea             SFC Széchenyi István Egyet      55:52    5:30 
    3 Kifferné Endes Anikó       ARA Alba Regia Atlétikai K      66:00   15:38 
    4 Fábián Beatrix             FMT FŐMTERV SK                  74:15   23:53 
    5 Házy Eszter                MAF Műegyetemi Atlétikai é      77:21   26:59 

      Hevérné Fricska Ildikó     JOG Jogging Plus Szuperinf       hiba         
      Simon Hajnalka             SAS Silvanus Sportegyesüle       n.i.         
      Szász Anna Tünde           XALS Acélszív Triatlon Klu       n.i.         



N35A  (4)               3.8 km  95 m   12 ep        

    1 Nagy Krisztina             BEA Budapesti Egyetemi Atl      55:22    0:00 
    2 Marosán Ágnes              BEA Budapesti Egyetemi Atl      56:26    1:04 
    3 Novai Magdolna             SZV Szegedi Vasutas Sport       60:21    4:59 
    4 Orsányi Beatrix            PSE Postás Sport Egyesület      74:39   19:17 



N40  (8)                3.5 km  85 m   11 ep        

    1 Horváti Réka               HSP Hidegkúti Spartacus Sp      49:01    0:00 
    2 Hornyák Mariann            MSE Megalódusz Sportegylet      51:29    2:28 
    3 Simkó Livia                MSE Megalódusz Sportegylet      58:03    9:02 
    4 Takácsné Tömördi Gabriella SMA Soproni Műegyetemi Atl      69:52   20:51 
    5 Schultheisz Edina          KFK KFKI Petőfi Sportkör       124:57   75:56 

      Szőcs Anett                HSP Hidegkúti Spartacus Sp       hiba         
      Szemler Judit              TTE Tipo Tájfutó és Környe       n.i.         
      Németh Ágnes dr.           TTE Tipo Tájfutó és Környe       n.i.         



N45  (11)               2.9 km  55 m   9 ep         

    1 Kármán Katalin             HSE Hegyisport Szentendre       23:36    0:00 
    2 Jenővári Gabriella         HSE Hegyisport Szentendre       33:48   10:12 
    3 Radics Anna                ETC Egri Testedző Club          37:11   13:35 
    4 Rusvainé Barócsi Katalin   FSC Futárok Sport Club          38:19   14:43 
    5 Mátyás Ildikó              EK Egyesületen kívüli           38:29   14:53 
    6 Hajagos Istvánné           TTE Tipo Tájfutó és Környe      41:30   17:54 
    7 Szakács Judit              MSE Megalódusz Sportegylet      47:32   23:56 
    8 Palumbi Edit               ARA Alba Regia Atlétikai K      50:24   26:48 
    9 Teo Dóra                   OSC Orvosegyetem Sport Clu      88:34   64:58 

      Kiss Teodóra               ETC Egri Testedző Club           n.i.         
      Hajas Csilla               BEA Budapesti Egyetemi Atl       n.i.         



N50  (6)                3.0 km  65 m   11 ep        

    1 Horváth Magda              TTE Tipo Tájfutó és Környe      36:45    0:00 
    2 Ostorics Zsuzsanna         PSE Postás Sport Egyesület      60:01   23:16 
    3 Nemesházi Lászlóné         PSE Postás Sport Egyesület      65:14   28:29 

      Keszthelyi Ildikó          PSE Postás Sport Egyesület       hiba         
      Marczis Márta              ETC Egri Testedző Club           n.i.         
      Ormay Éva                  KOS Hegyvidék-KFKI Optimis       n.i.         



N60  (5)                2.1 km  45 m   9 ep         

    1 Fischer Mária              ARA Alba Regia Atlétikai K      40:39    0:00 
    2 Horváti Ildikó             HSP Hidegkúti Spartacus Sp      42:56    2:17 
    3 Szuromi Imréné             BÖF Budai Ősforrás Sport C      44:27    3:48 
    4 Novotni Tiborné            BBB Balassi Bálint Környez      46:54    6:15 

      Lovász Márta               SZU Szegedi Bokorugró Tájf       n.i.         



N65  (3)                2.1 km  45 m   9 ep         

    1 Komár Béláné               HER Balatonalmádi Herkules      41:56    0:00 
    2 Korik Vera                 PSE Postás Sport Egyesület      53:49   11:53 
    3 Hanusz Mária               OSC Orvosegyetem Sport Clu      82:20   40:24 



N70  (3)                1.6 km  5 m   8 ep          

    1 Cser Krisztina             SPA Tabáni Spartacus Sport      26:27    0:00 
    2 Schell Antalné             PSE Postás Sport Egyesület      31:11    4:44 
    3 Wengrin Istvánné           VTC Veszprémi Tájfutó Club      45:29   19:02 



NYR  (13)               2.6 km  55 m   9 ep         

    1 Burian Hana                EK Egyesületen kívüli           55:51    0:00 
    2 Rajnai Laura               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu      57:21    1:30 
    3 Szondy Esztella            EK Egyesületen kívüli           58:34    2:43 
    4 Mauerné Nagy Zsanett       MSE Megalódusz Sportegylet      61:37    5:46 
    5 Stark Edina                EK Egyesületen kívüli           67:44   11:53 
    6 László Imola               EK Egyesületen kívüli           95:47   39:56 

      Báder Fanni                MAT Mazsola Tájfutó és Ter       hiba         
      Vízi Eszter                BSC Balatonfüredi Sport Cl       hiba         
      Jámbor Kinga               SPA Tabáni Spartacus Sport       hiba         
      Toldi György               SPA Tabáni Spartacus Sport       hiba         
      Kele Barnabás              BEA Budapesti Egyetemi Atl       hiba         
      Klein Zoltán               ATK ATK                          n.i.         
      Tálas József               EK Egyesületen kívüli            n.i.         



NYT  (19)               5.8 km  165 m   18 ep       

    1 Molnár Róbert              ARA Alba Regia Atlétikai K      44:36    0:00 
    2 Margittai Endre            SMA Soproni Műegyetemi Atl      55:01   10:25 
    3 Nagy Ildikó                OSC Orvosegyetem Sport Clu      69:47   25:11 
    4 Lux Andrea                 TTE Tipo Tájfutó és Környe      70:12   25:36 
    5 Faggyas László             TTE Tipo Tájfutó és Környe      71:31   26:55 
    6 Melkes Antal               SMA Soproni Műegyetemi Atl      74:22   29:46 
    7 Varga Attila               ARA Alba Regia Atlétikai K      80:43   36:07 
    8 Szűcs Attila               HSP Hidegkúti Spartacus Sp      81:45   37:09 
    9 Nagy Lajos Viktor          MSE Megalódusz Sportegylet      90:15   45:39 
   10 Novák Martina              ETC Egri Testedző Club          97:08   52:32 
   11 Bodó Tibor                 SZV Szegedi Vasutas Sport       99:06   54:30 
   12 Körözsi Sándor             EK Egyesületen kívüli          147:45  103:09 

      Zatureczki Zoltán          EK Egyesületen kívüli            hiba         
      Konrád Rita                MSE Megalódusz Sportegylet       hiba         
      Lelleiné Kovács Eszter     SPA Tabáni Spartacus Sport       hiba         
      Wittinger Zsuzsanna        BEA Budapesti Egyetemi Atl       hiba         
      Novai György               SZV Szegedi Vasutas Sport        hiba         
      Kiss Tamás                 EK Egyesületen kívüli            hiba         
      Burian Lóránt              EK Egyesületen kívüli            n.i.         



Nyílt TR  (26)          3.0 km  65 m   11 ep        

    1 Oroszné Tóth Zsuzsanna     HAV Havas Szabadidő Klub        31:25    0:00 
    2 Tálas József               EK Egyesületen kívüli           36:18    4:53 
    3 Hegedűs Béla               SAS Silvanus Sportegyesüle      38:45    7:20 
    4 Wieder Ilona               VHS Veszprémi Honvéd Sport      40:06    8:41 
    5 Klement Gábor              SPA Tabáni Spartacus Sport      41:47   10:22 
    6 Tóth Lajos                 TTT Tatai Tömegsport és Tá      43:17   11:52 
    7 Aknai Antal                TTT Tatai Tömegsport és Tá      43:35   12:10 
    8 Szalai Szabolcs            EK Egyesületen kívüli           44:37   13:12 
    9 Kiss György ifj.           GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub      45:49   14:24 
   10 Horváth Klára              VTC Veszprémi Tájfutó Club      47:08   15:43 
   11 Horváth Béla               SAS Silvanus Sportegyesüle      48:10   16:45 
   12 Katona Ferenc dr.          HSE Hegyisport Szentendre       49:18   17:53 
   13 Nyögéri Tünde              SAS Silvanus Sportegyesüle      52:34   21:09 
   14 Karsai Klára               OSC Orvosegyetem Sport Clu      55:54   24:29 
   15 Dömötörné Horváth Erzsébet SFC Széchenyi István Egyet      56:03   24:38 
   16 Szebeni Zsolt              PSE Postás Sport Egyesület      61:34   30:09 
   17 Schönviszky György         SPA Tabáni Spartacus Sport      74:03   42:38 
   18 Bodor Zsolt                EK Egyesületen kívüli           79:59   48:34 
   19 Oszkó Dóra                 SPA Tabáni Spartacus Sport      80:21   48:56 
   20 Simkó Zoltán               MSE Megalódusz Sportegylet      85:57   54:32 
   21 Wieder Ferenc              VHS Veszprémi Honvéd Sport      88:17   56:52 
   22 Klein Pál                  ATU ATU                        112:29   81:04 

      Prill Dóra                 ARA Alba Regia Atlétikai K       hiba         
      Fecz Andrea                FMT FŐMTERV SK                   hiba         
      Cser Borbála               HER Balatonalmádi Herkules       hiba         
      Lazar János                EK Egyesületen kívüli            n.i.