Országos Rövidtávú Egyéni Bajnokság selejtezőSzo 2013.09.07. 20:34
Eredményekkészítette: OE2003 © Stephan Krämer 2008

  Hely Név                                Klub                                     Idő     Kül. 



F14E-1  (29)                1.5 km  25 m   9 ep      

     1 Jónás Ferenc                       SZV Szegedi Vasutas Sport Egy           7:17     0:00 
     2 Kovács Barnabás                    PVS Pécsi Vasutas Sportkör              7:32     0:15 
     3 Ormay Mihály                       SPA Tabáni Spartacus Sport és           7:48     0:31 
     4 Egei Balázs                        TTE Tipo Tájfutó és Környezet           8:23     1:06 
     5 Leleszi Marcell                    DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu           8:43     1:26 
     6 Józsa Botond                       PSE Postás Sport Egyesület              8:53     1:36 
     7 Csiszár Barnabás                   ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás           8:58     1:41 
     8 Balogh Zsombor                     THT Tapolcai Honvéd Sport Egy           9:08     1:51 
     9 Hamar Miklós                       SAS Silvanus Sportegyesület             9:18     2:01 
    10 Ortmann András                     PVS Pécsi Vasutas Sportkör              9:19     2:02 
    11 Szalay Levente                     GOC Göcsej Környezetvédő, Táj           9:26     2:09 
    12 Krakter Dániel                     THS Taszár Honvéd Sportegyesü           9:27     2:10 
    13 Vavrek Roland                      SPA Tabáni Spartacus Sport és           9:49     2:32 
    14 Veszelszki Barnabás                GOC Göcsej Környezetvédő, Táj           9:50     2:33 
    15 Rétfalvi Kolos                     SMA Soproni Műegyetemi Atléti          10:01     2:44 
    16 Csertán András                     ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          11:51     4:34 
    17 Sztojka Milán Szabolcs             NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz          11:54     4:37 
    18 Knuth Bálint                       SPA Tabáni Spartacus Sport és          11:55     4:38 
    19 Angyal Dániel                      VHS Veszprémi Honvéd Sportegy          12:05     4:48 
    20 Cseszka Bence                      SKS Sárvári Kinizsi Sportegye          12:15     4:58 
    21 Pekáry Márton                      SPA Tabáni Spartacus Sport és          15:24     8:07 
    22 Toldi Levente                      SPA Tabáni Spartacus Sport és          15:39     8:22 
    23 Tóth Ábel Tibor                    SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          16:01     8:44 
    24 Finta András István                MAT Mazsola Tájfutó és Termés          18:34    11:17 
    25 Boór András                        SPA Tabáni Spartacus Sport és          21:55    14:38 
    26 Fülöpp Szabolcs                    SPA Tabáni Spartacus Sport és          24:20    17:03 

       Rein Lehel                         VHS Veszprémi Honvéd Sportegy           hiba          
       Blézer Barna Hunor                 ESP Egri Spartacus Tájékozódá           n.i.          
       Kovács Péter József                BDI Budapesti Diáksport Szöve           n.i.          



F14E-2  (30)                1.5 km  25 m   9 ep      

     1 Turschl Bence                      SPA Tabáni Spartacus Sport és           7:30     0:00 
     2 Kálmán Erik                        SPA Tabáni Spartacus Sport és           7:33     0:03 
     3 Horváth Csongor                    MAT Mazsola Tájfutó és Termés           8:03     0:33 
     4 Gyólai Péter                       SZV Szegedi Vasutas Sport Egy           8:05     0:35 
     5 Bujdosó Zoltán                     SPA Tabáni Spartacus Sport és           8:09     0:39 
     6 Weisz Pál                          PAK Paksi Sport Egyesület               8:25     0:55 
     7 Péntek Márton                      BSC Balatonfüredi Sport Club            8:34     1:04 
     8 Vidor Gergely                      SPA Tabáni Spartacus Sport és           8:42     1:12 
     9 Olasz Márk                         HOD Hód-mentor sport és műpár           9:11     1:41 
    10 Buzás Benedek                      SPA Tabáni Spartacus Sport és           9:39     2:09 
    11 Szitter Márton                     SAS Silvanus Sportegyesület             9:41     2:11 
    12 Szinyéri Bence                     ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás           9:58     2:28 
    13 Varga Marcell Máté                 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          10:30     3:00 
    14 Takács Ticián                      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          10:52     3:22 
    15 Lakatos Andor                      VBT Veszprémi Bridzs és Tájék          11:13     3:43 
    16 Verebélyi Márton                   SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          11:43     4:13 
    17 Zsigmond Zsombor                   DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          11:47     4:17 
    18 Németh Donát                       SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          12:59     5:29 
    19 Magyar Krisztián                   GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          13:07     5:37 
    20 Niedermayer Benedek                VHS Veszprémi Honvéd Sportegy          13:17     5:47 
    21 Mesics Botond Péter                SMA Soproni Műegyetemi Atléti          14:15     6:45 
    22 Árvay Dénes                        PVS Pécsi Vasutas Sportkör             15:18     7:48 
    23 Kovács Barna Ágost                 SPA Tabáni Spartacus Sport és          16:19     8:49 
    24 Bálint Ádám                        VHS Veszprémi Honvéd Sportegy          16:44     9:14 
    25 Kardos Dávid                       SPA Tabáni Spartacus Sport és          17:19     9:49 
    26 Kucsma Lehel Péter                 ESP Egri Spartacus Tájékozódá          17:37    10:07 
    27 Szekeres Csaba                     SPA Tabáni Spartacus Sport és          22:44    15:14 
    28 Dézsenyi Krisztián                 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          57:55    50:25 

       Pavlovics Balázs                   THS Taszár Honvéd Sportegyesü           n.i.          
       Allwinger Herwig ifj.              TTE Tipo Tájfutó és Környezet           n.i.          



F14E-3  (30)                1.5 km  25 m   9 ep      

     1 Győri Bertalan                     SZV Szegedi Vasutas Sport Egy           8:06     0:00 
     2 Kovács Róbert                      BDI Budapesti Diáksport Szöve           8:12     0:06 
     3 Demeter Ambrus                     DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu           8:39     0:33 
     4 Eszlári Dávid                      VHS Veszprémi Honvéd Sportegy           8:46     0:40 
     5 Fekete Sámuel                      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás           8:55     0:49 
     6 Bárány Tamás                       ESP Egri Spartacus Tájékozódá           8:58     0:52 
     7 Weiler Vince                       SPA Tabáni Spartacus Sport és           9:00     0:54 
     8 Szabó Marcell                      DIS DISZ Közéleti, Kulturális           9:04     0:58 
     9 Barta Gergely                      SPA Tabáni Spartacus Sport és           9:15     1:09 
    10 Kisházi Gábor ifj.                 HOD Hód-mentor sport és műpár           9:43     1:37 
    11 Mesics Mátyás                      SMA Soproni Műegyetemi Atléti           9:52     1:46 
    12 Tóth Zalán Zénó                    SDS Salgótarjáni Dornyay Spor           9:59     1:53 
    13 Tóth Balázs                        MAT Mazsola Tájfutó és Termés          10:01     1:55 
    14 Jacsó Barnabás                     ESP Egri Spartacus Tájékozódá          10:03     1:57 
    15 Kovács-Deák Zsombor                SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          10:10     2:04 
    16 Szuromi Áron                       PVS Pécsi Vasutas Sportkör             10:33     2:27 
    17 Bálint Benedek                     VHS Veszprémi Honvéd Sportegy          10:46     2:40 
    18 Fülöp Dávid                        GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          11:22     3:16 
    19 Szulics Máté                       NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz          12:08     4:02 
    20 Tábori Marcell                     SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          12:39     4:33 
    20 Klement Kelén                      SPA Tabáni Spartacus Sport és          12:39     4:33 
    22 Bognár Zoltán                      GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          13:10     5:04 
    23 Veres-Lakos Csaba                  HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz          13:18     5:12 
    24 Tálas Soma                         SPA Tabáni Spartacus Sport és          13:48     5:42 
    25 Farkas Tamás                       GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          14:10     6:04 
    26 Fey Mihály                         SPA Tabáni Spartacus Sport és          15:05     6:59 
    27 Horányi Bence                      PAK Paksi Sport Egyesület              17:21     9:15 
    28 Váczi Samu Sebestyén               TTE Tipo Tájfutó és Környezet          17:45     9:39 
    29 Lénárt Zsombor Benedek             SPA Tabáni Spartacus Sport és          17:46     9:40 

       Csatári-Szűcs Botond               THS Taszár Honvéd Sportegyesü           n.i.          



F16E  (34)                  1.8 km  35 m   11 ep     

     1 Peregi Dániel                      SPA Tabáni Spartacus Sport és           8:53     0:00 
     2 Fekete Ágoston                     ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás           8:54     0:01 
     3 Biederman Marcin                   SDS Salgótarjáni Dornyay Spor           8:55     0:02 
     4 Porgányi Márk                      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás           8:59     0:06 
     5 Dalos Máté                         TTE Tipo Tájfutó és Környezet           9:04     0:11 
     6 Magyar Milán                       DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu           9:29     0:36 
     7 Zacher Márton                      SPA Tabáni Spartacus Sport és           9:30     0:37 
     8 Gyenizse-Nagy Balázs               PVS Pécsi Vasutas Sportkör              9:31     0:38 
     9 Rácz Zoltán                        SZV Szegedi Vasutas Sport Egy           9:32     0:39 
    10 Stork Mihály                       SDS Salgótarjáni Dornyay Spor           9:44     0:51 
    11 Szuromi Mátyás                     PVS Pécsi Vasutas Sportkör              9:45     0:52 
    11 Gurály Attila                      BDI Budapesti Diáksport Szöve           9:45     0:52 
    13 Egei Patrik                        SPA Tabáni Spartacus Sport és           9:49     0:56 
    14 Bendicsek Bendegúz                 BSC Balatonfüredi Sport Club            9:53     1:00 
    15 Mészáros Mátyás                    DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          10:01     1:08 
    16 Erdős Márton                       ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          10:11     1:18 
    17 Szűcs Botond                       DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          10:15     1:22 
    18 Weiler Vilmos                      SPA Tabáni Spartacus Sport és          10:23     1:30 
    19 Kruppai Gábor                      SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          10:32     1:39 
    20 Kis-Varga Ákos                     BTK Bakonyi Tájfutó Klub               10:41     1:48 
    21 Jacsev Sámuel                      GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          10:51     1:58 
    22 Bajna Bence                        THS Taszár Honvéd Sportegyesü          11:16     2:23 
    23 Darabos Dominik                    THS Taszár Honvéd Sportegyesü          11:25     2:32 
    24 Trócsányi Péter                    DIS DISZ Közéleti, Kulturális          11:38     2:45 
    24 Kovács László                      BBB Balassagyarmati Balassi B          11:38     2:45 
    26 Széles Dániel                      EK Egyesületen kívüli                  12:07     3:14 
    26 Horváth Dániel                     ESP Egri Spartacus Tájékozódá          12:07     3:14 
    28 Váczi Buda Benedek                 TTE Tipo Tájfutó és Környezet          12:10     3:17 
    29 Vitális Csanád Örs                 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz          12:15     3:22 
    30 Deák Maximilián Bened              SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          12:25     3:32 
    31 Szalay Áron                        GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          12:51     3:58 
    32 Laurinyecz Levente                 ESP Egri Spartacus Tájékozódá          13:30     4:37 
    33 Marosffy Bálint                    MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó           13:32     4:39 
    34 Horváth Zsombor                    SMA Soproni Műegyetemi Atléti          14:17     5:24 



F18E  (30)                  2.7 km  40 m   18 ep     

     1 Garbacik Michal                    SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          12:40     0:00 
     2 Kovács Bertalan                    PVS Pécsi Vasutas Sportkör             13:03     0:23 
     3 Rácz Sándor                        SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          13:19     0:39 
     4 Nagy Bence                         SPA Tabáni Spartacus Sport és          13:52     1:12 
     5 Tábori Milán                       SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          14:08     1:28 
     6 Tóth Péter                         PVS Pécsi Vasutas Sportkör             14:21     1:41 
     7 Miavecz Balázs                     MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó           14:23     1:43 
     8 Hajdu Erik                         TTE Tipo Tájfutó és Környezet          14:31     1:51 
     9 Tóth Adrián                        TTE Tipo Tájfutó és Környezet          14:32     1:52 
    10 Barti Áron                         GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          14:33     1:53 
    11 Hetényi Péter                      HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz          14:42     2:02 
    12 Jenes Soma                         MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó           14:44     2:04 
    13 Bóta Zsombor                       ESP Egri Spartacus Tájékozódá          14:48     2:08 
    14 Miháczi Ádám                       TTE Tipo Tájfutó és Környezet          14:53     2:13 
    15 Kintli György                      GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          14:56     2:16 
    16 Horváth Ádám                       SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          15:37     2:57 
    16 Kiss Kornél                        ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          15:37     2:57 
    18 Mohácsy Ádám                       GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             15:46     3:06 
    19 Kucsma Levente                     ESP Egri Spartacus Tájékozódá          16:09     3:29 
    20 Bóta András                        ESP Egri Spartacus Tájékozódá          16:23     3:43 
    21 Sima Tamás                         PAK Paksi Sport Egyesület              16:46     4:06 
    22 Kenyeres Zoltán                    GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          16:56     4:16 
    23 Lénárt Dániel                      PAK Paksi Sport Egyesület              17:38     4:58 
    24 Gyöngyösi Viktor                   HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz          17:41     5:01 
    25 Ákos Gergely                       BDI Budapesti Diáksport Szöve          18:00     5:20 
    26 Lengyel Ádám                       SPA Tabáni Spartacus Sport és          18:56     6:16 
    27 Toldi Bence                        SPA Tabáni Spartacus Sport és          19:55     7:15 
    28 Paskuj Sámuel                      MCB Maccabi Vívó és Atlétikai          20:49     8:09 

       Pokornyik Bence                    TTT Tatai Tömegsport és Tájfu           hiba          
       Dalos Áron                         SPA Tabáni Spartacus Sport és           n.i.          



F20E  (26)                  2.8 km  45 m   18 ep     

     1 Kazal Márton                       PVS Pécsi Vasutas Sportkör             12:50     0:00 
     2 Tölgyesi Tamás                     DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          13:49     0:59 
     2 Vajda Balázs                       SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          13:49     0:59 
     4 Fehérvári Dániel                   SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          13:58     1:08 
     5 Horváth Marcell                    SIR Sirályok Sportegyesület            14:26     1:36 
     6 Péntek Mátyás                      BSC Balatonfüredi Sport Club           14:41     1:51 
     6 Schwendtner Bálint                 SIR Sirályok Sportegyesület            14:41     1:51 
     8 Szklenár Bálint                    DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          14:43     1:53 
     9 Peregi Dávid                       SPA Tabáni Spartacus Sport és          14:44     1:54 
    10 Kirilla Péter                      DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          14:45     1:55 
    11 Sulyok Ábel                        SPA Tabáni Spartacus Sport és          14:48     1:58 
    12 Pintér Ábel                        GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             14:50     2:00 
    13 Tugyi Levente                      DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          15:27     2:37 
    14 Csöngei Dávid Máté                 SIR Sirályok Sportegyesület            15:38     2:48 
    15 Petrócki Ádám                      HOD Hód-mentor sport és műpár          15:47     2:57 
    16 Ágotha Dávid                       GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          15:57     3:07 
    17 Román Dávid Dániel                 STE SzSzB M-i TájFutE                  17:15     4:25 
    18 Egri Bálint                        SPA Tabáni Spartacus Sport és          17:19     4:29 
    19 Nemes Noel                         ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          17:56     5:06 
    20 Hambuch Mátyás                     PVS Pécsi Vasutas Sportkör             18:22     5:32 
    21 Kovács Domonkos                    BBB Balassagyarmati Balassi B          18:37     5:47 
    22 Böjti Bence                        ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          18:50     6:00 
    23 Könnyű Bence                       DNS Debreceni Nagyerdő Sportk          19:52     7:02 
    24 Kovács Sebestyén                   BBB Balassagyarmati Balassi B          20:14     7:24 
    25 Szerdahelyi Kristóf                SZT Szombathelyi Egyetemi Spo          25:17    12:27 

       Mizur Simon                        ETC Egri Testedző Club                  hiba          



F21E-1  (38)                3.0 km  50 m   23 ep     

     1 Kovács Ádám                        ETC Egri Testedző Club                 14:35     0:00 
     2 Bogos Tamás                        ARA Alba Regia Atlétikai Klub          15:11     0:36 
     3 Mets Márton                        MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó           15:17     0:42 
     4 Gösswein Csaba                     PSE Postás Sport Egyesület             15:24     0:49 
     5 Györgyi Ábel                       MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó           15:28     0:53 
     6 Lévai Ferenc                       SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          15:44     1:09 
     7 Novai György                       SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          15:46     1:11 
     8 Turcsán Gábor                      PVS Pécsi Vasutas Sportkör             16:10     1:35 
     9 Mihályi Ferenc                     TTE Tipo Tájfutó és Környezet          16:12     1:37 
    10 Hráb Dániel                        ETC Egri Testedző Club                 16:25     1:50 
    11 Fehérvári Zsolt                    SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          16:35     2:00 
    12 Kain Gergely                       MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó           16:38     2:03 
    13 Tolnai Márton                      DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          16:44     2:09 
    14 Vörös Endre                        HOD Hód-mentor sport és műpár          16:45     2:10 
    15 Szundi Attila                      DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          16:51     2:16 
    16 Spiegl Máté                        KAL Kalocsai Sport Egyesület           16:57     2:22 
    17 Sprok Bence                        PVS Pécsi Vasutas Sportkör             17:04     2:29 
    18 Rebák Csaba                        STE SzSzB M-i TájFutE                  17:12     2:37 
    19 Vajda Balázs                       VTC Veszprémi Tájfutó Club             17:36     3:01 
    20 Sümegi János                       DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          17:37     3:02 
    21 Szörényi Gábor                     DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          18:05     3:30 
    22 Fekete András                      SAS Silvanus Sportegyesület            18:20     3:45 
    23 Forrai Miklós                      HOD Hód-mentor sport és műpár          18:24     3:49 
    24 Repka Dániel                       ETC Egri Testedző Club                 18:35     4:00 
    25 Gábor József                       CBD Ceglédi Bem Vasutas                18:37     4:02 
    26 Bojtor Szabolcs                    DIS DISZ Közéleti, Kulturális          18:53     4:18 
    27 Kovács Boldizsár                   BBB Balassagyarmati Balassi B          18:54     4:19 
    28 Emmer György dr.                   DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          19:07     4:32 
    29 McCarthy Brian                     ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          19:16     4:41 
    30 Kersity András                     PVS Pécsi Vasutas Sportkör             19:18     4:43 
    31 Kurusa Gergely                     SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó          19:54     5:19 
    32 Bognár Márk                        HBS Honvéd Bottyán Sportegyes          20:42     6:07 
    33 Hende András                       JSS Községi Sportkör Jánosház          20:47     6:12 
    34 Spisák László                      FSC Futárok Sport Club                 21:12     6:37 
    35 Topán László                       PVS Pécsi Vasutas Sportkör             22:22     7:47 
    36 Kiss Dénes                         JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi          22:53     8:18 
    37 Stark Ferenc                       MEA Miskolci Egyetemi Atlétik          23:22     8:47 
    38 Szerdahelyi Zalán                  SZT Szombathelyi Egyetemi Spo          25:31    10:56 



F21E-2  (39)                3.1 km  50 m   23 ep     

     1 Liszka Krisztián                   SPA Tabáni Spartacus Sport és          14:38     0:00 
     2 Baumholczer Máté                   PVS Pécsi Vasutas Sportkör             14:47     0:09 
     3 Vellner Gábor                      SPA Tabáni Spartacus Sport és          14:55     0:17 
     4 Bakó Áron                          SPA Tabáni Spartacus Sport és          15:03     0:25 
     5 Goericke Marvin                    MAT Mazsola Tájfutó és Termés          15:09     0:31 
     6 Kovács Róbert                      PVS Pécsi Vasutas Sportkör             15:54     1:16 
     7 Szajkó Csaba                       ETC Egri Testedző Club                 15:56     1:18 
     8 Györgyi Péter                      MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó           16:08     1:30 
     9 Bugár Gergely                      SPA Tabáni Spartacus Sport és          16:10     1:32 
    10 Tóth Ádám                          GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             16:18     1:40 
    11 Nyeste Ákos                        DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          16:41     2:03 
    12 Kisvölcsey Ákos                    MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó           16:43     2:05 
    13 Mizur Peter                        ETC Egri Testedző Club                 16:47     2:09 
    14 Sziládi Zoltán                     PVS Pécsi Vasutas Sportkör             16:48     2:10 
    15 Halona Gergely                     DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          16:51     2:13 
    16 Forrai Gábor                       HOD Hód-mentor sport és műpár          17:10     2:32 
    17 Csúcs András Klaus                 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          17:11     2:33 
    18 Kövesdi Ádám                       TTE Tipo Tájfutó és Környezet          17:15     2:37 
    19 Sinkó János                        SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          17:24     2:46 
    20 Kiss Gábor                         PAK Paksi Sport Egyesület              17:32     2:54 
    21 Kovács Bálint                      PVS Pécsi Vasutas Sportkör             18:06     3:28 
    22 Hoitsy Márton                      DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          18:11     3:33 
    23 Ferenczi Krisztián                 ETC Egri Testedző Club                 18:23     3:45 
    24 Horváth Pál                        JSS Községi Sportkör Jánosház          19:00     4:22 
    25 Petró Árpád                        FSC Futárok Sport Club                 19:46     5:08 
    26 Gyurcsik Péter                     SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó          19:58     5:20 
    26 Illés Péter                        HRF Szolnoki Honvéd Sportegye          19:58     5:20 
    28 Stark Gergely                      MEA Miskolci Egyetemi Atlétik          20:48     6:10 
    29 Balabás Péter Gergő                DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          21:29     6:51 
    30 Urbán Csaba                        JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi          22:04     7:26 
    31 Mentler Balázs                     MAF Műegyetemi Atlétikai és F          22:16     7:38 
    32 Bein Márton                        KFK KFKI Petőfi Sportkör               22:19     7:41 
    33 Filó Bernát                        DIS DISZ Közéleti, Kulturális          23:13     8:35 
    34 Patkós Máté                        THT Tapolcai Honvéd Sport Egy          23:22     8:44 
    35 Dömötör Gábor                      SFC Széchenyi István Egyetem           24:01     9:23 
    36 Gesztesi Zsolt                     SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó          26:27    11:49 
    37 Hideg Nándor                       HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz          27:45    13:07 
    38 Stein Barnabás                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub          33:51    19:13 

       Oszlovics Ádám                     MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó            n.i.          



F35A-1  (23)                2.8 km  45 m   18 ep     

     1 Molnár Zoltán                      THT Tapolcai Honvéd Sport Egy          13:46     0:00 
     2 Lajszner Attila                    ETC Egri Testedző Club                 14:10     0:24 
     3 Borbás Nándor                      KAL Kalocsai Sport Egyesület           14:11     0:25 
     4 Vajda Zsolt                        THT Tapolcai Honvéd Sport Egy          14:43     0:57 
     5 Vereszki Tibor                     THT Tapolcai Honvéd Sport Egy          14:50     1:04 
     6 Bálinti Kornél                     PVM Pécsi Vörös Meteor SK              15:05     1:19 
     7 Bozsó Norbert                      MCB Maccabi Vívó és Atlétikai          15:33     1:47 
     8 Gyimesi Zoltán                     TTE Tipo Tájfutó és Környezet          15:38     1:52 
     9 Hites Viktor                       VBT Veszprémi Bridzs és Tájék          15:45     1:59 
    10 Szőri Kornél                       SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó          16:01     2:15 
    11 Szőke Norbert                      KAL Kalocsai Sport Egyesület           16:11     2:25 
    12 Balogh Péter                       FSC Futárok Sport Club                 16:18     2:32 
    13 Horváth Péter Brúnó                PVS Pécsi Vasutas Sportkör             16:36     2:50 
    14 Sági Péter                         MAF Műegyetemi Atlétikai és F          16:44     2:58 
    15 Megyeri Csaba                      GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          16:49     3:03 
    16 Finta Zoltán                       MAT Mazsola Tájfutó és Termés          16:55     3:09 
    17 Bálint Bence                       VHS Veszprémi Honvéd Sportegy          17:03     3:17 
    18 Domján Tamás                       PVS Pécsi Vasutas Sportkör             17:22     3:36 
    19 Marosán Dávid                      BEA Budapesti Egyetemi Atléti          18:41     4:55 
    20 Csík Zoltán                        KFK KFKI Petőfi Sportkör               18:48     5:02 
    21 Schmal Róbert                      THS Taszár Honvéd Sportegyesü          22:11     8:25 
    22 Fedelin Tibor                      HUF HUFEZE Pásztó                      22:16     8:30 

       Uhlir Péter                        ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás           n.i.          



F35A-2  (24)                2.8 km  45 m   18 ep     

     1 Nagy Viktor                        KAL Kalocsai Sport Egyesület           13:27     0:00 
     2 Dénes Zoltán                       KAL Kalocsai Sport Egyesület           13:41     0:14 
     3 Kőszegvári Tibor                   KFK KFKI Petőfi Sportkör               14:26     0:59 
     4 Bihari Zoltán                      KFK KFKI Petőfi Sportkör               14:43     1:16 
     5 Veres Tamás                        HRF Szolnoki Honvéd Sportegye          14:47     1:20 
     6 Takács Krisztián                   BSC Balatonfüredi Sport Club           14:58     1:31 
     7 Mézes Tibor Sólyom                 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          15:02     1:35 
     8 Friedrich Gábor                    TTE Tipo Tájfutó és Környezet          15:28     2:01 
     9 Kajdon Tamás                       PVM Pécsi Vörös Meteor SK              15:36     2:09 
    10 Korcsok Pál                        TSE Törekvés Sport Egyesület           15:42     2:15 
    11 Főző Péter                         PVS Pécsi Vasutas Sportkör             16:06     2:39 
    12 Cseszka László                     SKS Sárvári Kinizsi Sportegye          16:23     2:56 
    13 Barta Zoltán                       HBS Honvéd Bottyán Sportegyes          16:40     3:13 
    14 Babka Miklós                       SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          16:44     3:17 
    15 Gyurina Szabolcs                   PVS Pécsi Vasutas Sportkör             16:51     3:24 
    16 Boros Imre                         SSC Siketek Sport Club                 16:55     3:28 
    17 Pap Attila                         TTT Tatai Tömegsport és Tájfu          17:11     3:44 
    18 Révész Gábor                       MCB Maccabi Vívó és Atlétikai          17:14     3:47 
    18 Matics Gyula                       MAF Műegyetemi Atlétikai és F          17:14     3:47 
    20 Mauer Lajos                        MSE Megalódusz Sportegylet             17:15     3:48 
    21 Kiss György ifj.                   GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             17:19     3:52 
    22 Jacsó Tibor                        ESP Egri Spartacus Tájékozódá          17:59     4:32 
    23 Kovács János                       KAL Kalocsai Sport Egyesület           20:06     6:39 
    24 Kovács Áron                        HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz          26:54    13:27 



F40A-1  (26)                2.2 km  40 m   13 ep     

     1 Nagy István                        TSE Törekvés Sport Egyesület           10:03     0:00 
     2 Baracsi Gábor                      TTE Tipo Tájfutó és Környezet          10:55     0:52 
     3 Szlávik Zoltán dr.                 TTE Tipo Tájfutó és Környezet          11:28     1:25 
     4 Mitró Zoltán                       ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          11:35     1:32 
     5 Zakariás Péter                     TSE Törekvés Sport Egyesület           11:37     1:34 
     6 Müller Balázs dr.                  THS Taszár Honvéd Sportegyesü          11:38     1:35 
     7 Molnár Tibor                       ARA Alba Regia Atlétikai Klub          11:49     1:46 
     8 Nagy Sándor                        SAS Silvanus Sportegyesület            12:18     2:15 
     9 Kálmán Péter                       BEA Budapesti Egyetemi Atléti          12:26     2:23 
    10 Bátor Szilárd                      ESP Egri Spartacus Tájékozódá          12:36     2:33 
    11 Kovács Péter                       BBB Balassagyarmati Balassi B          12:45     2:42 
    12 Pozsgai Norbert                    SMA Soproni Műegyetemi Atléti          13:10     3:07 
    13 Vass Tibor                         VHS Veszprémi Honvéd Sportegy          13:15     3:12 
    14 Hugyecz Zoltán                     HUF HUFEZE Pásztó                      13:19     3:16 
    15 Pavlovics György ifj. dr.          THS Taszár Honvéd Sportegyesü          13:35     3:32 
    16 Schell Antal ifj.                  PSE Postás Sport Egyesület             14:11     4:08 
    17 Mátrai Róbert                      SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          14:23     4:20 
    18 Bakos Béla                         FSC Futárok Sport Club                 14:35     4:32 
    19 Marczis István ifj.                SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          15:29     5:26 
    20 Horányi György                     PAK Paksi Sport Egyesület              15:45     5:42 
    21 Ambrus Sándor                      PVM Pécsi Vörös Meteor SK              16:05     6:02 
    22 Bózsó Zoltán                       ESP Egri Spartacus Tájékozódá          17:22     7:19 
    23 Kisházi Gábor                      HOD Hód-mentor sport és műpár          17:56     7:53 
    24 Csiszár Viktor                     ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          19:31     9:28 

       Néda László                        TSE Törekvés Sport Egyesület            hiba          
       Biederman Pawel                    SDS Salgótarjáni Dornyay Spor           n.i.          



F40A-2  (27)                2.2 km  40 m   13 ep     

     1 Paróczi Zsolt                      THS Taszár Honvéd Sportegyesü          10:33     0:00 
     2 Dezső Sándor                       HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz          10:53     0:20 
     3 Bánki Zoltán                       SMA Soproni Műegyetemi Atléti          11:07     0:34 
     4 Fehér Ferenc                       ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          11:29     0:56 
     5 Nagy Tibor                         FSC Futárok Sport Club                 11:30     0:57 
     6 Töreky Ákos                        BEA Budapesti Egyetemi Atléti          11:34     1:01 
     7 Tornai Szabolcs                    MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó           11:57     1:24 
     8 Nagy Ákos                          SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          12:03     1:30 
     9 Szakál Péter                       KAL Kalocsai Sport Egyesület           12:12     1:39 
    10 Maráz Gábor                        ARA Alba Regia Atlétikai Klub          12:14     1:41 
    11 Kiácz Bence                        HSE Hegyisport Szentendre Egy          12:24     1:51 
    12 Tóth Tamás                         TTE Tipo Tájfutó és Környezet          12:29     1:56 
    13 Rácz Róbert                        POE Pécsi Orvos-Egészségügyi           12:38     2:05 
    14 Tarsoly Róbert                     GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          12:41     2:08 
    15 Váradi Attila                      GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             13:01     2:28 
    16 Marton Balázs                      VHS Veszprémi Honvéd Sportegy          13:06     2:33 
    17 Kézdy Pál                          KFK KFKI Petőfi Sportkör               13:20     2:47 
    18 Reviczki Zsolt                     HUF HUFEZE Pásztó                      13:30     2:57 
    19 Olasz Róbert                       HOD Hód-mentor sport és műpár          13:55     3:22 
    20 Schwendtner Erik                   SIR Sirályok Sportegyesület            13:59     3:26 
    21 Báder Attila                       MAT Mazsola Tájfutó és Termés          14:00     3:27 
    22 Laurinyecz Csaba                   ESP Egri Spartacus Tájékozódá          14:19     3:46 
    22 Bajna Balázs                       THS Taszár Honvéd Sportegyesü          14:19     3:46 
    24 Tóth Zénó                          SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          14:58     4:25 
    25 Kucsma István                      ESP Egri Spartacus Tájékozódá          16:42     6:09 
    26 Molnár Attila                      TTE Tipo Tájfutó és Környezet          17:11     6:38 
    27 Fekete Gábor                       ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          17:32     6:59 



F45A-1  (27)                1.8 km  35 m   11 ep     

     1 Juhász Gábor                       HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz           9:37     0:00 
     2 Rácz Csaba                         GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub              9:44     0:07 
     3 Gillich István                     MSE Megalódusz Sportegylet              9:52     0:15 
     4 Egei Tamás                         SPA Tabáni Spartacus Sport és           9:58     0:21 
     5 Körmendi Miklós                    MSE Megalódusz Sportegylet             10:01     0:24 
     6 Mohácsy Tamás dr.                  GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             10:13     0:36 
     7 Argay Gyula                        TSE Törekvés Sport Egyesület           10:19     0:42 
     8 Miháczi Zoltán                     TTE Tipo Tájfutó és Környezet          10:21     0:44 
     9 Horváth Sándor                     MAT Mazsola Tájfutó és Termés          10:22     0:45 
    10 Móro Tibor                         PVS Pécsi Vasutas Sportkör             10:26     0:49 
    11 Siegler Konrád                     BEA Budapesti Egyetemi Atléti          10:29     0:52 
    12 Mentler Balázs                     SFC Széchenyi István Egyetem           10:30     0:53 
    13 Ipsics László                      TTE Tipo Tájfutó és Környezet          10:36     0:59 
    14 Varga István                       SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          10:47     1:10 
    15 Karácsony Péter                    HBS Honvéd Bottyán Sportegyes          10:52     1:15 
    16 Bérczes Miklós                     FMT FŐMTERV SK                         11:00     1:23 
    17 Fehérvári Péter                    SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          11:06     1:29 
    18 Kovalcsik István                   BBB Balassagyarmati Balassi B          12:00     2:23 
    19 Blézer Attila                      ESP Egri Spartacus Tájékozódá          12:05     2:28 
    20 Pavlovics Gábor                    PVS Pécsi Vasutas Sportkör             12:23     2:46 
    21 Erdős Gábor                        ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          13:15     3:38 
    22 Szász Tibor                        HRF Szolnoki Honvéd Sportegye          13:22     3:45 
    23 Szőke Zoltán                       PVM Pécsi Vörös Meteor SK              13:23     3:46 
    24 Vadász Tamás                       DNS Debreceni Nagyerdő Sportk          14:25     4:48 
    25 Galkó Csaba                        SSC Siketek Sport Club                 15:31     5:54 
    26 Maácz Miklós                       MAF Műegyetemi Atlétikai és F          18:45     9:08 

       Kalmár János                       PSE Postás Sport Egyesület              n.i.          



F45A-2  (28)                1.8 km  35 m   11 ep     

     1 Gillich György                     TTT Tatai Tömegsport és Tájfu           9:10     0:00 
     2 Viniczai Ferenc                    PVS Pécsi Vasutas Sportkör              9:40     0:30 
     3 Szitter Attila                     SAS Silvanus Sportegyesület             9:43     0:33 
     4 Dalos Attila                       MAF Műegyetemi Atlétikai és F           9:47     0:37 
     5 Horváth Pál                        SMA Soproni Műegyetemi Atléti          10:02     0:52 
     6 Szebeli István                     SSC Siketek Sport Club                 10:15     1:05 
     7 Gera Tibor                         SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          10:24     1:14 
     8 Zoboki Mihály                      THT Tapolcai Honvéd Sport Egy          10:34     1:24 
     9 Szencz Attila                      SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          10:41     1:31 
    10 Pataki Gábor                       PVS Pécsi Vasutas Sportkör             10:43     1:33 
    11 Győri János Attila                 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             10:57     1:47 
    12 Faggyas László                     TTE Tipo Tájfutó és Környezet          11:24     2:14 
    13 Lénárt István                      FSC Futárok Sport Club                 11:26     2:16 
    14 Kovács Gábor                       BBB Balassagyarmati Balassi B          11:27     2:17 
    15 Tóth Zsolt                         POE Pécsi Orvos-Egészségügyi           11:30     2:20 
    16 Garbacz Gábor                      ESP Egri Spartacus Tájékozódá          11:39     2:29 
    17 Tóth László                        MAT Mazsola Tájfutó és Termés          11:54     2:44 
    18 Kovács Zoltán                      SIR Sirályok Sportegyesület            11:58     2:48 
    19 Varsányi Attila                    VTC Veszprémi Tájfutó Club             12:37     3:27 
    20 Hetényi Ferenc                     HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz          12:43     3:33 
    21 Zagyi László                       JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi          12:49     3:39 
    22 Stork Joachim Gábor                SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          12:51     3:41 
    23 Pillmann Gábor                     PVM Pécsi Vörös Meteor SK              13:02     3:52 
    24 Erdélyi Gyula                      SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          13:12     4:02 
    25 Kadocsa Gábor                      MAT Mazsola Tájfutó és Termés          13:51     4:41 
    26 Paskuj Mátyás                      MCB Maccabi Vívó és Atlétikai          15:05     5:55 
    27 Román János                        STE SzSzB M-i TájFutE                  15:36     6:26 

       Kinde Kálmán                       SPA Tabáni Spartacus Sport és           n.i.          



F50A-1  (21)                1.7 km  30 m   8 ep      

     1 Muliter Gábor                      HSE Hegyisport Szentendre Egy           8:48     0:00 
     2 Garda Árpád                        DHS Debreceni Honvéd Sport- é           8:59     0:11 
     3 Szerdahelyi Zoltán                 SZT Szombathelyi Egyetemi Spo           9:03     0:15 
     4 Domán Gábor                        THT Tapolcai Honvéd Sport Egy           9:12     0:24 
     5 Molnár Géza                        BEA Budapesti Egyetemi Atléti           9:19     0:31 
     6 Takács Csaba                       TTE Tipo Tájfutó és Környezet          10:04     1:16 
     7 Tölgyesi Tibor                     NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz          10:11     1:23 
     8 Csonka Antal                       HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz          10:17     1:29 
     9 Nemesházi László                   PSE Postás Sport Egyesület             10:25     1:37 
    10 Mets Miklós                        OSC Orvosegyetem Sport Club            11:14     2:26 
    10 Hegedűs Béla                       SAS Silvanus Sportegyesület            11:14     2:26 
    12 Zentai László                      HSE Hegyisport Szentendre Egy          11:28     2:40 
    13 Nagy Zsolt                         FMT FŐMTERV SK                         11:44     2:56 
    14 Hadnagy Árpád                      HSP Hidegkúti Spartacus Sport          12:48     4:00 
    15 Sótonyi Sándor                     VBT Veszprémi Bridzs és Tájék          13:08     4:20 
    16 Molnár Zoltán                      BBB Balassagyarmati Balassi B          15:21     6:33 
    17 Dobrossy István dr.                DIS DISZ Közéleti, Kulturális          15:47     6:59 

       Trócsányi Zoltán                   DIS DISZ Közéleti, Kulturális           hiba          
       Incze András Péter dr.             KOS Hegyvidék-KFKI Optimista            n.i.          
       Gajdos György                      PVM Pécsi Vörös Meteor SK               n.i.          
       Sramkó Tibor                       SDS Salgótarjáni Dornyay Spor           n.i.          



F50A-2  (21)                1.7 km  30 m   8 ep      

     1 Németh Csaba                       BÖF Budai Ősforrás Sport Club           8:54     0:00 
     2 Varga József                       GOC Göcsej Környezetvédő, Táj           8:55     0:01 
     3 Weiler Zsolt                       MAF Műegyetemi Atlétikai és F           9:06     0:12 
     4 Rusvai László                      FSC Futárok Sport Club                  9:09     0:15 
     5 Gabnai Ernő                        DIS DISZ Közéleti, Kulturális           9:26     0:32 
     6 Liskány József                     STE SzSzB M-i TájFutE                   9:28     0:34 
     7 Vankó Péter                        HSE Hegyisport Szentendre Egy           9:47     0:53 
     8 Hrenkó László                      ETC Egri Testedző Club                  9:49     0:55 
     9 Filó György                        DIS DISZ Közéleti, Kulturális           9:57     1:03 
    10 Pokornyik Tibor                    TTT Tatai Tömegsport és Tájfu          10:12     1:18 
    11 Urbán András                       BEA Budapesti Egyetemi Atléti          10:13     1:19 
    12 Tóth Károly                        VTC Veszprémi Tájfutó Club             10:24     1:30 
    13 Zempléni András dr.                KOS Hegyvidék-KFKI Optimista           11:01     2:07 
    14 Németh Ferenc                      PVM Pécsi Vörös Meteor SK              11:42     2:48 
    15 Kaptur József                      VHS Veszprémi Honvéd Sportegy          11:55     3:01 
    16 Könnyű István                      DNS Debreceni Nagyerdő Sportk          12:17     3:23 
    17 Széles Gábor                       OSC Orvosegyetem Sport Club            12:26     3:32 
    18 Hideg István                       HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz          12:39     3:45 
    19 Cenner Tibor dr.                   FMT FŐMTERV SK                         14:11     5:17 

       Ortmann János                      POE Pécsi Orvos-Egészségügyi            hiba          
       Zakariás János                     TSE Törekvés Sport Egyesület            n.i.          



F55A  (37)                  1.5 km  30 m   9 ep      

     1 Gyulai Zoltán                      MSE Megalódusz Sportegylet              7:53     0:00 
     2 Balla Sándor                       HSE Hegyisport Szentendre Egy           8:09     0:16 
     3 Szőcs László                       HSP Hidegkúti Spartacus Sport           8:11     0:18 
     4 Kerényi Dénes                      HSE Hegyisport Szentendre Egy           8:18     0:25 
     5 Szunyog József dr.                 SAS Silvanus Sportegyesület             8:25     0:32 
     5 Jankó Tamás                        HSE Hegyisport Szentendre Egy           8:25     0:32 
     7 Győri László                       SDS Salgótarjáni Dornyay Spor           8:52     0:59 
     8 Pelyhe Dénes                       SDS Salgótarjáni Dornyay Spor           8:54     1:01 
     9 Fehér Mihály                       HRF Szolnoki Honvéd Sportegye           8:55     1:02 
    10 Honfi Gábor                        ETC Egri Testedző Club                  9:07     1:14 
    11 Kóger Gyula                        PVM Pécsi Vörös Meteor SK               9:12     1:19 
    12 Mizur Jan                          PSE Postás Sport Egyesület              9:15     1:22 
    13 Kovács József                      ETC Egri Testedző Club                  9:22     1:29 
    14 Szepesi Imre                       ARA Alba Regia Atlétikai Klub           9:34     1:41 
    15 László Károly id.                  HBS Honvéd Bottyán Sportegyes           9:35     1:42 
    16 Zsilkin Viktor                     HBS Honvéd Bottyán Sportegyes           9:40     1:47 
    17 Hegedüs Ábel                       BEA Budapesti Egyetemi Atléti           9:43     1:50 
    18 Margittai Endre                    SMA Soproni Műegyetemi Atléti           9:44     1:51 
    19 Szabó László                       DIS DISZ Közéleti, Kulturális           9:49     1:56 
    20 Virág Gyula                        THS Taszár Honvéd Sportegyesü           9:54     2:01 
    21 Tóth János                         POE Pécsi Orvos-Egészségügyi            9:55     2:02 
    22 Fleischer Zoltán                   SPA Tabáni Spartacus Sport és           9:59     2:06 
    23 Kiss Tibor                         FSC Futárok Sport Club                 10:25     2:32 
    24 Lévai Kálmán                       KSE Karcagi Sportegyesület             10:35     2:42 
    25 Ormay György                       KOS Hegyvidék-KFKI Optimista           10:56     3:03 
    26 Lenkei Győző                       HSP Hidegkúti Spartacus Sport          10:57     3:04 
    26 Sáfrán Zoltán                      ARA Alba Regia Atlétikai Klub          10:57     3:04 
    28 Tunyogi József                     SMA Soproni Műegyetemi Atléti          10:58     3:05 
    29 Nagy Balázs                        POE Pécsi Orvos-Egészségügyi           11:05     3:12 
    30 Csikós Miklós                      FSC Futárok Sport Club                 11:59     4:06 
    31 Hidvégi Attila                     PSE Postás Sport Egyesület             12:07     4:14 
    32 Harkányi Csaba                     SAS Silvanus Sportegyesület            12:20     4:27 
    33 Imeli János                        MSE Megalódusz Sportegylet             12:44     4:51 
    34 Szebényi Béla                      KAL Kalocsai Sport Egyesület           16:36     8:43 
    35 Somlay Gábor                       ARA Alba Regia Atlétikai Klub          16:57     9:04 
    36 Katulin Tibor                      TTT Tatai Tömegsport és Tájfu          19:49    11:56 

       Kürti István                       PVM Pécsi Vörös Meteor SK               n.i.          



F60A  (27)                  1.4 km  25 m   7 ep      

     1 Bikki Sándor                       VTC Veszprémi Tájfutó Club              8:27     0:00 
     2 Spiegl János                       SMA Soproni Műegyetemi Atléti           8:48     0:21 
     3 Horváth Tivadar                    HER Balatonalmádi Herkules Sp           8:49     0:22 
     3 Molnár Gábor                       MAF Műegyetemi Atlétikai és F           8:49     0:22 
     5 Kaján László                       FMT FŐMTERV SK                          9:19     0:52 
     6 Bacsó Attila                       HER Balatonalmádi Herkules Sp           9:20     0:53 
     7 Ládi János                         BTK Bakonyi Tájfutó Klub                9:21     0:54 
     8 Ludvig István                      MAF Műegyetemi Atlétikai és F           9:28     1:01 
     9 Biró Sándor                        KRI Kristály Tájfutó és Termé          10:01     1:34 
    10 Vitéz László                       HER Balatonalmádi Herkules Sp          10:06     1:39 
    10 Fluck István                       PVM Pécsi Vörös Meteor SK              10:06     1:39 
    12 Bugár József                       BÖF Budai Ősforrás Sport Club          10:10     1:43 
    13 Zsilinszky Pál                     DIS DISZ Közéleti, Kulturális          10:20     1:53 
    14 Petró Géza                         FSC Futárok Sport Club                 10:23     1:56 
    14 Hegedüs András                     BEA Budapesti Egyetemi Atléti          10:23     1:56 
    16 Kéri Péter                         TSE Törekvés Sport Egyesület           10:25     1:58 
    17 Vincze István                      HBS Honvéd Bottyán Sportegyes          10:45     2:18 
    18 Szalóki Rezső                      GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             10:47     2:20 
    19 Juhász István                      BÖF Budai Ősforrás Sport Club          10:48     2:21 
    20 Kolláth Gábor                      SFC Széchenyi István Egyetem           11:05     2:38 
    21 Tóth Béla                          HBS Honvéd Bottyán Sportegyes          11:24     2:57 
    22 Szűcs B. Levente                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport          11:50     3:23 
    23 Kéki Miklós                        SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó          12:40     4:13 
    24 Melkes Antal                       SMA Soproni Műegyetemi Atléti          12:48     4:21 
    25 Korbély Tibor                      HER Balatonalmádi Herkules Sp          13:03     4:36 
    26 Kutnyánszky Ernő                   THS Taszár Honvéd Sportegyesü          13:08     4:41 
    27 Magyar János                       MAF Műegyetemi Atlétikai és F          13:54     5:27 



F65A  (28)                  1.3 km  25 m   8 ep      

     1 Bogdanovits András                 MSE Megalódusz Sportegylet              7:47     0:00 
     2 Rétfalvi Lajos                     SMA Soproni Műegyetemi Atléti           7:55     0:08 
     3 Kovács András                      HBS Honvéd Bottyán Sportegyes           8:02     0:15 
     4 Blum László id.                    SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó           8:24     0:37 
     5 Boros Zoltán                       HSE Hegyisport Szentendre Egy           8:34     0:47 
     5 Hunyadi Károly                     PSE Postás Sport Egyesület              8:34     0:47 
     7 Andrási Lajos                      HER Balatonalmádi Herkules Sp           8:36     0:49 
     8 Gömbös Gyula                       SKS Sárvári Kinizsi Sportegye           8:47     1:00 
     9 Vajda László                       ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás           8:48     1:01 
    10 Lénárd Miklós                      ETC Egri Testedző Club                  9:06     1:19 
    11 Bozán György                       HSP Hidegkúti Spartacus Sport           9:09     1:22 
    11 Nagy Árpád dr.                     ETC Egri Testedző Club                  9:09     1:22 
    13 Komár Béla                         HER Balatonalmádi Herkules Sp           9:11     1:24 
    14 Csongrádi Jenő                     BEA Budapesti Egyetemi Atléti           9:15     1:28 
    15 Horváth Zoltán                     ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás           9:24     1:37 
    16 Kardos Ferenc dr.                  OSC Orvosegyetem Sport Club             9:30     1:43 
    17 Homoki Géza                        SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó           9:45     1:58 
    18 Vida István                        SAS Silvanus Sportegyesület             9:56     2:09 
    19 Gombkötő Péter dr.                 TTE Tipo Tájfutó és Környezet          10:02     2:15 
    20 Lux Iván                           BEA Budapesti Egyetemi Atléti          10:34     2:47 
    21 Zánkay András                      BEA Budapesti Egyetemi Atléti          10:35     2:48 
    22 Lipp József                        PVS Pécsi Vasutas Sportkör             10:43     2:56 
    23 Szűcs György dr.                   PVS Pécsi Vasutas Sportkör             11:45     3:58 
    24 Kéri Gerzson Ferenc                SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó          13:32     5:45 
    25 Síkhegyi Ferenc                    BEA Budapesti Egyetemi Atléti          13:33     5:46 
    26 Simon Gyula                        DIS DISZ Közéleti, Kulturális          19:32    11:45 

       Sindely Pál dr.                    SZV Szegedi Vasutas Sport Egy           n.i.          
       Gulyás Gyula                       DIS DISZ Közéleti, Kulturális           n.i.          



N14E-1  (36)                1.5 km  25 m   8 ep      

     1 Hajnal Dorottya                    SPA Tabáni Spartacus Sport és           7:45     0:00 
     1 Porgányi Anna                      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás           7:45     0:00 
     3 Pataki Réka Dalida                 PVS Pécsi Vasutas Sportkör              7:51     0:06 
     4 Zacher Enikő                       SPA Tabáni Spartacus Sport és           8:08     0:23 
     5 Szabó Dorina                       SZV Szegedi Vasutas Sport Egy           8:16     0:31 
     6 Mátyus Rebeka                      SZV Szegedi Vasutas Sport Egy           8:24     0:39 
     7 Tamás Bianka                       DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu           8:27     0:42 
     8 Mérő Dominika                      VHS Veszprémi Honvéd Sportegy           8:38     0:53 
     9 Vajda Luca                         SZV Szegedi Vasutas Sport Egy           8:42     0:57 
    10 Bartók Annamária                   SPA Tabáni Spartacus Sport és           8:44     0:59 
    11 Szokol Kamilla                     SZV Szegedi Vasutas Sport Egy           8:46     1:01 
    12 Tiszlavicz Veronika                ESP Egri Spartacus Tájékozódá           8:49     1:04 
    13 Zacher Noémi                       SPA Tabáni Spartacus Sport és           8:56     1:11 
    14 Jánoki Georgina                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás           8:58     1:13 
    15 Zempléni Lilla                     MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó            9:00     1:15 
    16 Király Boróka                      GOC Göcsej Környezetvédő, Táj           9:05     1:20 
    17 Kovács Gréta                       PVS Pécsi Vasutas Sportkör              9:07     1:22 
    18 Tóbis Anita                        DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu           9:17     1:32 
    19 Müller Júlia                       THS Taszár Honvéd Sportegyesü           9:23     1:38 
    20 Tóth Blanka                        TTE Tipo Tájfutó és Környezet          10:10     2:25 
    21 Apró Vivien Dóra                   VSM Victoria Sportegyesület M          10:18     2:33 
    22 Goldmann Kata                      SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          11:08     3:23 
    23 Pataki Virág Lara                  PVS Pécsi Vasutas Sportkör             11:26     3:41 
    24 Borbás Zita                        KAL Kalocsai Sport Egyesület           11:45     4:00 
    25 Schlitt Kamilla                    GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          12:04     4:19 
    26 Veszelka Noémi                     SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó          12:11     4:26 
    27 Gillich Dóra                       TTT Tatai Tömegsport és Tájfu          12:13     4:28 
    28 Varga Petra                        SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          12:47     5:02 
    29 Gillich Luca                       TTT Tatai Tömegsport és Tájfu          13:11     5:26 
    30 Szilágyi Emese                     DNS Debreceni Nagyerdő Sportk          13:12     5:27 
    31 Makai Klára                        THS Taszár Honvéd Sportegyesü          13:45     6:00 
    32 Erőss Kinga Elvira                 ESP Egri Spartacus Tájékozódá          13:59     6:14 
    33 Vékony Janka                       ARA Alba Regia Atlétikai Klub          15:28     7:43 
    34 Magyar Júlia                       GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          16:03     8:18 
    35 Bauer Anna Margit                  SPA Tabáni Spartacus Sport és          18:05    10:20 
    36 Steiner Gréta                      JSS Községi Sportkör Jánosház          72:51    65:06 



N14E-2  (36)                1.5 km  25 m   8 ep      

     1 Szuromi Hanga                      PVS Pécsi Vasutas Sportkör              7:45     0:00 
     2 Finta Sára Katalin                 MAT Mazsola Tájfutó és Termés           8:05     0:20 
     3 Vékony Vanda                       ARA Alba Regia Atlétikai Klub           8:26     0:41 
     4 Magyar Kata                        DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu           8:32     0:47 
     5 Sárközy Zsófia                     MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó            8:33     0:48 
     6 Pálfi Fanni                        SZV Szegedi Vasutas Sport Egy           8:39     0:54 
     7 Viniczai Judit                     PVS Pécsi Vasutas Sportkör              9:04     1:19 
     8 Vankó Milena                       SPA Tabáni Spartacus Sport és           9:06     1:21 
     9 Horváth Sarolta                    PVS Pécsi Vasutas Sportkör              9:08     1:23 
    10 Gárdonyi Csilla                    MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó            9:12     1:27 
    11 Orosz Borbála                      SZV Szegedi Vasutas Sport Egy           9:20     1:35 
    12 Hajdu Nelli                        TTE Tipo Tájfutó és Környezet           9:27     1:42 
    13 Kálmán Imola                       SPA Tabáni Spartacus Sport és           9:32     1:47 
    14 Angyal Anna                        SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          10:14     2:29 
    15 Kishanti Petra                     THS Taszár Honvéd Sportegyesü          10:21     2:36 
    16 Riesing Hanna                      SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          10:23     2:38 
    17 Szilágyi Iringó                    DNS Debreceni Nagyerdő Sportk          10:26     2:41 
    18 Müller Eszter                      THS Taszár Honvéd Sportegyesü          10:50     3:05 
    19 Petruszka Erzsébet                 DNS Debreceni Nagyerdő Sportk          10:59     3:14 
    20 Viniczai Hanga                     PVS Pécsi Vasutas Sportkör             11:05     3:20 
    21 Bertóti Laura                      DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          11:25     3:40 
    22 Kozma Eszter                       GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          12:00     4:15 
    23 Ledniczky Virág                    DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          12:13     4:28 
    24 Bódi Doroti                        ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          13:14     5:29 
    25 Tóth Barbara                       TTE Tipo Tájfutó és Környezet          13:34     5:49 
    26 Kovács Flóra                       SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          13:38     5:53 
    27 Schenk Anna                        EK Egyesületen kívüli                  13:41     5:56 
    28 Dobrossy Beatrix                   DIS DISZ Közéleti, Kulturális          13:46     6:01 
    29 Kovács Eszter                      BBB Balassagyarmati Balassi B          13:51     6:06 
    30 Tarsoly Panka                      GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          14:04     6:19 
    31 Balaton Regina Hanna               JSS Községi Sportkör Jánosház          15:04     7:19 
    32 Horváth Lilla                      SPA Tabáni Spartacus Sport és          15:47     8:02 
    33 Orosz Viktória                     SPA Tabáni Spartacus Sport és          16:17     8:32 
    34 Garbacz Eszter                     ESP Egri Spartacus Tájékozódá          22:36    14:51 

       Barta Luca                         SPA Tabáni Spartacus Sport és           hiba          
       Dudás Anna Klaudia                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu           hiba          



N16E  (37)                  1.5 km  25 m   9 ep      

     1 Viniczai Csenge                    PVS Pécsi Vasutas Sportkör              7:52     0:00 
     2 Nagy Viktória                      SPA Tabáni Spartacus Sport és           7:53     0:01 
     3 Völgyesi Melody                    SPA Tabáni Spartacus Sport és           8:01     0:09 
     4 Fésűs Evelin Anna                  SDS Salgótarjáni Dornyay Spor           8:32     0:40 
     5 Lénárt Viktória                    PAK Paksi Sport Egyesület               8:33     0:41 
     6 Kézdy Borbála                      MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó            8:43     0:51 
     7 Müller Olga                        THS Taszár Honvéd Sportegyesü           8:46     0:54 
     8 Gera Krisztina                     SZV Szegedi Vasutas Sport Egy           8:48     0:56 
     9 Gillich Bernadett                  MSE Megalódusz Sportegylet              9:08     1:16 
    10 Horváth Hanga                      MAT Mazsola Tájfutó és Termés           9:14     1:22 
    11 Zsiros Csenge                      SZV Szegedi Vasutas Sport Egy           9:35     1:43 
    12 Maácz Fruzsina                     MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó            9:37     1:45 
    13 Makovinyi Dorottya                 PAK Paksi Sport Egyesület               9:41     1:49 
    14 Nagy Klára                         SPA Tabáni Spartacus Sport és           9:44     1:52 
    15 Czibolya Lili                      SZV Szegedi Vasutas Sport Egy           9:54     2:02 
    16 Hajdu Frida                        TTE Tipo Tájfutó és Környezet           9:55     2:03 
    17 Duró Krisztina                     SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          10:15     2:23 
    18 Tóth Blanka                        THS Taszár Honvéd Sportegyesü          10:22     2:30 
    19 Duró Barbara                       SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          10:29     2:37 
    20 Simon Cintia                       ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          10:38     2:46 
    21 Kovács Borbála                     BBB Balassagyarmati Balassi B          10:45     2:53 
    22 Kucsma Luca Zsuzsanna              ESP Egri Spartacus Tájékozódá          10:51     2:59 
    23 Boros Kitti                        ESP Egri Spartacus Tájékozódá          11:06     3:14 
    24 Hamburger Ágnes                    PVS Pécsi Vasutas Sportkör             11:08     3:16 
    25 Sramkó Réka                        SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          11:30     3:38 
    26 Schmal Petra                       THS Taszár Honvéd Sportegyesü          11:37     3:45 
    27 Mach Berta                         MAT Mazsola Tájfutó és Termés          12:58     5:06 
    28 Szöllősi Dorina                    THS Taszár Honvéd Sportegyesü          13:22     5:30 
    29 Sobas Aleksandra                   SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          14:01     6:09 
    30 Tősi Virág                         ESP Egri Spartacus Tájékozódá          14:16     6:24 
    31 Kovács Borbála Zsuzsann            PVS Pécsi Vasutas Sportkör             15:55     8:03 
    32 Emesz Csipke                       MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó           16:53     9:01 

       Ficzere Réka                       SPA Tabáni Spartacus Sport és           hiba          
       Kovács Eszter                      DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu           n.i.          
       Szecsődi Aliz                      SPA Tabáni Spartacus Sport és           n.i.          
       Szecsődi Laura                     SPA Tabáni Spartacus Sport és           n.i.          
       Huszics Noémi                      THS Taszár Honvéd Sportegyesü           n.i.          



N18E  (35)                  2.2 km  35 m   14 ep     

     1 Szuromi Luca                       PVS Pécsi Vasutas Sportkör             12:02     0:00 
     2 Weiler Virág                       SPA Tabáni Spartacus Sport és          12:47     0:45 
     3 Faggyas Réka                       TTE Tipo Tájfutó és Környezet          13:12     1:10 
     4 Liszka Eszter                      SPA Tabáni Spartacus Sport és          13:25     1:23 
     5 Udvari Lilla                       ESP Egri Spartacus Tájékozódá          13:28     1:26 
     6 Goldmann Júlia                     SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          13:37     1:35 
     7 Egei Petra                         SPA Tabáni Spartacus Sport és          13:38     1:36 
     8 Kadocsa Rebeka                     MAT Mazsola Tájfutó és Termés          13:51     1:49 
     9 Molnár Viktória                    HOD Hód-mentor sport és műpár          13:54     1:52 
    10 Péntek Gréti                       BSC Balatonfüredi Sport Club           13:57     1:55 
    11 Becze Rita                         PVS Pécsi Vasutas Sportkör             14:00     1:58 
    12 Faggyas Petra                      TTE Tipo Tájfutó és Környezet          14:08     2:06 
    13 Kiss Johanna Eperke                SZT Szombathelyi Egyetemi Spo          14:22     2:20 
    14 Molnár Krisztina                   HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz          14:24     2:22 
    15 Kósa Noémi                         BTK Bakonyi Tájfutó Klub               14:33     2:31 
    16 Schwendtner Réka                   SIR Sirályok Sportegyesület            14:52     2:50 
    17 Gillich Viktória                   MSE Megalódusz Sportegylet             15:06     3:04 
    18 Komlósi Kata                       ESP Egri Spartacus Tájékozódá          15:17     3:15 
    18 Gubicza Viktória                   HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz          15:17     3:15 
    20 Cserkuti Dominika                  GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          15:19     3:17 
    21 Darabos Dorottya                   THS Taszár Honvéd Sportegyesü          15:21     3:19 
    22 Dénes Orsolya                      KAL Kalocsai Sport Egyesület           15:26     3:24 
    23 Tóth Blanka                        MAT Mazsola Tájfutó és Termés          15:33     3:31 
    24 Hámori Júlia                       SPA Tabáni Spartacus Sport és          15:45     3:43 
    25 Bán Zsanett                        HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz          16:03     4:01 
    26 Váradi Vivien                      GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             16:24     4:22 
    27 Vonyó Réka Virág                   PVS Pécsi Vasutas Sportkör             16:29     4:27 
    28 Tóth Enikő                         ESP Egri Spartacus Tájékozódá          16:56     4:54 
    29 Varga-Tóth Petra                   HOD Hód-mentor sport és műpár          18:13     6:11 
    30 Varga Viktória                     NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz          18:14     6:12 
    31 Erős Evelin                        ETC Egri Testedző Club                 19:00     6:58 
    32 Kis Viktória                       HOD Hód-mentor sport és műpár          20:23     8:21 
    33 Kozma Krisztina                    SZT Szombathelyi Egyetemi Spo          20:27     8:25 
    34 Baán Marietta                      SZT Szombathelyi Egyetemi Spo          20:50     8:48 

       Kötél Angyalka                     GOC Göcsej Környezetvédő, Táj           hiba          



N20E  (19)                  2.3 km  30 m   17 ep     

     1 Rusvai Katalin                     FSC Futárok Sport Club                 13:54     0:00 
     2 Vincze Rebeka                      GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          14:30     0:36 
     3 Varsányi Kinga                     SIR Sirályok Sportegyesület            14:56     1:02 
     4 Faragó Mária                       SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          15:43     1:49 
     5 Balogh Réka                        GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             16:08     2:14 
     6 Simon Alexandra Natáli             ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          16:46     2:52 
     7 Kovalcsik Anna                     BBB Balassagyarmati Balassi B          17:23     3:29 
     8 Paskuj Rebeka                      MCB Maccabi Vívó és Atlétikai          17:58     4:04 
     9 Bartus Petra                       ETC Egri Testedző Club                 18:05     4:11 
    10 Faggyas Eszter                     TTE Tipo Tájfutó és Környezet          18:12     4:18 
    11 Ágh Barbara                        TTT Tatai Tömegsport és Tájfu          18:18     4:24 
    12 Miháczi Diana                      TTE Tipo Tájfutó és Környezet          18:28     4:34 
    13 Goldmann Dóra                      SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          18:54     5:00 
    14 Kinde Vanda                        SPA Tabáni Spartacus Sport és          18:59     5:05 
    15 Tóth Krisztina                     TTE Tipo Tájfutó és Környezet          19:20     5:26 
    16 Vissi Borbála                      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          19:32     5:38 
    17 Dénes Krisztina                    KAL Kalocsai Sport Egyesület           19:52     5:58 

       Domán Fruzsina                     THT Tapolcai Honvéd Sport Egy           hiba          
       Fábián Eszter                      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás           n.i.          



N21E-1  (26)                2.5 km  40 m   13 ep     

     1 Bertóti Regina                     GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          13:47     0:00 
     2 Kisháziné Zombory Erika            HOD Hód-mentor sport és műpár          14:04     0:17 
     3 Hrenkó Ivett                       ETC Egri Testedző Club                 14:16     0:29 
     4 Szerencsi Ildikó                   SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          14:20     0:33 
     5 Liskány Diána                      STE SzSzB M-i TájFutE                  14:59     1:12 
     6 Szokol Mónika                      SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          15:03     1:16 
     7 Szerencsi Dóra                     SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          15:18     1:31 
     8 Kaufmann Brigitta Dóra             MMT Merkapt Maraton Team Spor          15:20     1:33 
     9 Csúcs-Fenyvesi Laura               SAS Silvanus Sportegyesület            15:42     1:55 
    10 Sebők Éva                          PVS Pécsi Vasutas Sportkör             15:49     2:02 
    11 Németh Luca                        SPA Tabáni Spartacus Sport és          15:50     2:03 
    12 Dékány Andrea                      GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             15:54     2:07 
    13 Máthé Fanni                        TTE Tipo Tájfutó és Környezet          16:02     2:15 
    14 Gábor Anita                        CBD Ceglédi Bem Vasutas                16:18     2:31 
    15 Szabó Veronika                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub          16:56     3:09 
    16 Kaszás Orsolya                     BSC Balatonfüredi Sport Club           17:02     3:15 
    17 Bertóti Diana                      GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          17:15     3:28 
    18 Sümegi Mária                       DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          17:47     4:00 
    19 Kovács Júlia Virág                 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó          18:44     4:57 
    19 Csőkör Katalin                     TTT Tatai Tömegsport és Tájfu          18:44     4:57 
    21 Győri Judit                        SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          18:48     5:01 
    22 Dömötör Andrea                     SFC Széchenyi István Egyetem           21:06     7:19 
    23 Szabó Ágnes                        ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          21:58     8:11 
    24 Balázs Anna                        BBB Balassagyarmati Balassi B          27:16    13:29 

       Seres-Kormány Anita                SSC Siketek Sport Club                  hiba          
       Kovács Filoména                    PVS Pécsi Vasutas Sportkör              n.i.          



N21E-2  (26)                2.5 km  40 m   13 ep     

     1 Tóth Korinna                       SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          14:01     0:00 
     2 Zsigmond Száva                     DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          14:16     0:15 
     3 Tóth Réka                          SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          14:33     0:32 
     4 Kelemen Bernadett                  PVS Pécsi Vasutas Sportkör             15:06     1:05 
     5 Zsigmond Vanda                     DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          15:07     1:06 
     6 Daragó Zsófia                      ETC Egri Testedző Club                 15:16     1:15 
     7 Sisa Dorottya                      JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi          15:32     1:31 
     8 Füzy Anna                          OSC Orvosegyetem Sport Club            15:33     1:32 
     9 Prékop Márta                       SAS Silvanus Sportegyesület            15:50     1:49 
    10 Őry Luca                           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó           16:02     2:01 
    11 Liskány Krisztina                  STE SzSzB M-i TájFutE                  16:16     2:15 
    12 Kertész Anikó                      PVS Pécsi Vasutas Sportkör             16:18     2:17 
    13 McCarthy Bernadett                 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          16:20     2:19 
    14 Kaszás Szilvia                     BSC Balatonfüredi Sport Club           16:31     2:30 
    15 Császár Barbara                    GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          16:37     2:36 
    16 Vázsonyi Patrícia                  BSC Balatonfüredi Sport Club           17:06     3:05 
    17 Kovács Anett                       SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          17:28     3:27 
    18 Farkas Mariann                     SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          17:48     3:47 
    19 Dékány Szilvia                     GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             18:38     4:37 
    20 Trócsányi Eszter                   DIS DISZ Közéleti, Kulturális          21:26     7:25 
    21 Zsótér Márta                       HOD Hód-mentor sport és műpár          21:29     7:28 
    22 Paskuj Sára                        MCB Maccabi Vívó és Atlétikai          23:14     9:13 

       Mester Lívia                       ARA Alba Regia Atlétikai Klub           n.i.          
       Rusvai Mónika                      FSC Futárok Sport Club                  n.i.          
       Péley Dorottya                     PVS Pécsi Vasutas Sportkör              n.i.          
       Károlyi Hanga                      SPA Tabáni Spartacus Sport és           n.i.          



N35A  (23)                  1.6 km  30 m   10 ep     

     1 Rostás Anikó                       KAL Kalocsai Sport Egyesület            9:29     0:00 
     2 Simon Ágnes                        ETC Egri Testedző Club                  9:35     0:06 
     3 Uhlir Tímea                        ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás           9:41     0:12 
     4 Marosán Ágnes                      BEA Budapesti Egyetemi Atléti           9:50     0:21 
     5 Tokaji Mónika                      HRF Szolnoki Honvéd Sportegye          10:03     0:34 
     6 Nagy Krisztina                     BEA Budapesti Egyetemi Atléti          10:18     0:49 
     7 Oroszné Tóth Zsuzsanna             HAV Havas Szabadidő Klub               10:20     0:51 
     8 Szigetfy Ildikó                    HER Balatonalmádi Herkules Sp          11:02     1:33 
     9 Schmal Kinga                       THS Taszár Honvéd Sportegyesü          11:12     1:43 
    10 Lakó Judit                         ESP Egri Spartacus Tájékozódá          11:14     1:45 
    11 Rácz Eszter                        POE Pécsi Orvos-Egészségügyi           11:16     1:47 
    12 Sváb Emese                         SAS Silvanus Sportegyesület            11:23     1:54 
    13 Fövenyessy Gabriella               FMT FŐMTERV SK                         12:14     2:45 
    14 Tüskéné Borszéki Erika             SSC Siketek Sport Club                 12:23     2:54 
    15 Magyar Ágnes                       DNS Debreceni Nagyerdő Sportk          12:53     3:24 
    16 Biró Fruzsina                      BEA Budapesti Egyetemi Atléti          13:54     4:25 
    17 Majoros Szilvia                    SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó          14:16     4:47 
    18 Szabó Erika                        SZT Szombathelyi Egyetemi Spo          14:36     5:07 
    19 Fábián Beatrix                     FMT FŐMTERV SK                         15:47     6:18 
    20 Kanász-Nagy Erzsébet               MCB Maccabi Vívó és Atlétikai          17:54     8:25 
    21 Spiegl Judit                       SMA Soproni Műegyetemi Atléti          19:25     9:56 

       Balogh Szilvia Odett               KAL Kalocsai Sport Egyesület            hiba          
       Orsányi Beatrix                    PSE Postás Sport Egyesület              n.i.          



N40A  (34)                  1.4 km  25 m   7 ep      

     1 Füzy Judit                         OSC Orvosegyetem Sport Club             8:32     0:00 
     2 Asboltné Kerekes Ágnes             DIS DISZ Közéleti, Kulturális           8:45     0:13 
     3 Viniczainé Kovács Ildikó           PVS Pécsi Vasutas Sportkör              8:57     0:25 
     4 Wengrin Ágnes                      TTE Tipo Tájfutó és Környezet           9:13     0:41 
     5 Ebinger Mónika                     KFK KFKI Petőfi Sportkör                9:14     0:42 
     6 Porgányiné Henrich Piroska         ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás           9:20     0:48 
     7 Gillichné Kalocsai Adrienn dr.     MSE Megalódusz Sportegylet              9:33     1:01 
     8 Tóthné Pfeiffer Zsuzsanna          POE Pécsi Orvos-Egészségügyi            9:44     1:12 
     8 Zelena Dóra                        MAT Mazsola Tájfutó és Termés           9:44     1:12 
    10 Hegedűs Ágnes dr.                  DNS Debreceni Nagyerdő Sportk           9:49     1:17 
    11 Cserjés Andrea dr.                 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye           9:55     1:23 
    12 Skerletz Noémi                     SMA Soproni Műegyetemi Atléti           9:59     1:27 
    13 Skerletz Imola                     SMA Soproni Műegyetemi Atléti          10:06     1:34 
    14 Horváti Réka                       HSP Hidegkúti Spartacus Sport          10:09     1:37 
    15 Marics Gáborné Jávorics Éva        GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          10:21     1:49 
    15 Lendvai Katalin                    VHS Veszprémi Honvéd Sportegy          10:21     1:49 
    17 Sinkó Kinga                        HSP Hidegkúti Spartacus Sport          10:35     2:03 
    18 Marosfalvi Mónika                  SPA Tabáni Spartacus Sport és          10:56     2:24 
    19 Federics Éva                       TTT Tatai Tömegsport és Tájfu          11:02     2:30 
    20 Madarassy Anikó                    BEA Budapesti Egyetemi Atléti          11:12     2:40 
    20 Ódor Viktória                      FMT FŐMTERV SK                         11:12     2:40 
    22 Blum Henriette                     SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó          11:31     2:59 
    23 Bay-Fodor Boglárka dr.             SAS Silvanus Sportegyesület            11:35     3:03 
    24 Nagyné Bódis Borbála               FSC Futárok Sport Club                 11:39     3:07 
    25 Németh Ágnes dr.                   TTE Tipo Tájfutó és Környezet          11:59     3:27 
    26 Schultheisz Edina                  KFK KFKI Petőfi Sportkör               12:17     3:45 
    27 Nagy Ákosné                        SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          12:22     3:50 
    28 Vékonyné Árva Katalin              ARA Alba Regia Atlétikai Klub          12:27     3:55 
    29 Juhászné Bálint Ildikó             HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz          12:34     4:02 
    30 Tóth Zsuzsanna                     MAT Mazsola Tájfutó és Termés          13:03     4:31 
    31 Schőnviszkyné Vasvári Krisztina    RTF Szent György Sportegyesül          13:21     4:49 
    32 Jánoki Katalin                     ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          13:42     5:10 
    33 Mihály Gyöngyi                     SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó          17:59     9:27 

       Simkó Livia                        MSE Megalódusz Sportegylet              hiba          



N45A  (35)                  1.3 km  20 m   8 ep      

     1 Győrffy Gabriella                  HSE Hegyisport Szentendre Egy           7:34     0:00 
     1 Turcsánné Cseh Erzsébet            PVS Pécsi Vasutas Sportkör              7:34     0:00 
     3 Mátyás Ildikó                      PVM Pécsi Vörös Meteor SK               7:39     0:05 
     4 Csillag Vera                       PVM Pécsi Vörös Meteor SK               7:58     0:24 
     5 Hajas Csilla                       BEA Budapesti Egyetemi Atléti           8:05     0:31 
     6 Kiss Teodóra                       ETC Egri Testedző Club                  8:11     0:37 
     7 Tömördi Ágnes                      HSE Hegyisport Szentendre Egy           8:14     0:40 
     8 Barát Imola                        THS Taszár Honvéd Sportegyesü           8:17     0:43 
     9 Németh Zsoltné                     VHS Veszprémi Honvéd Sportegy           8:21     0:47 
    10 Rusvainé Barócsi Katalin           FSC Futárok Sport Club                  8:25     0:51 
    11 Várady Szilvia                     DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu           8:28     0:54 
    12 Juhász Júlia                       GOC Göcsej Környezetvédő, Táj           8:36     1:02 
    13 Lovas Ágnes                        PVM Pécsi Vörös Meteor SK               8:42     1:08 
    14 Tóth Marianna                      PVM Pécsi Vörös Meteor SK               8:47     1:13 
    15 Holper Antónia                     TTE Tipo Tájfutó és Környezet           8:59     1:25 
    16 Tóth Ágnes                         MAF Műegyetemi Atlétikai és F           9:07     1:33 
    17 Kissné Kiss Mária                  JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi           9:08     1:34 
    18 Kiss-Geosits Beatrix dr.           SZT Szombathelyi Egyetemi Spo           9:14     1:40 
    19 Bányai Réka                        HSP Hidegkúti Spartacus Sport           9:16     1:42 
    20 Cseresnyés Ágnes                   TTE Tipo Tájfutó és Környezet           9:17     1:43 
    21 Rácz Sándorné                      SZV Szegedi Vasutas Sport Egy           9:21     1:47 
    22 Radics Anna                        ETC Egri Testedző Club                  9:24     1:50 
    23 Síkhegyi Gabriella                 BEA Budapesti Egyetemi Atléti           9:33     1:59 
    24 Jakubecz Andrea                    BBB Balassagyarmati Balassi B           9:37     2:03 
    25 Takácsné Tömördi Gabriella         SMA Soproni Műegyetemi Atléti           9:41     2:07 
    26 Dalmadi Andrea                     HRF Szolnoki Honvéd Sportegye           9:45     2:11 
    27 Erdősné Németh Ágnes               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás           9:55     2:21 
    28 Kaszásné Boa Ágnes                 HER Balatonalmádi Herkules Sp          10:00     2:26 
    29 Molnár Jeannette                   SPA Tabáni Spartacus Sport és          10:01     2:27 
    30 Ajkai Adrien                       POE Pécsi Orvos-Egészségügyi           10:07     2:33 
    31 Szőcs Anett                        HSP Hidegkúti Spartacus Sport          10:44     3:10 
    32 Gyöngyösi Jolán                    SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          11:20     3:46 
    33 Tanácsné Vasvári Zsuzsa            RTF Szent György Sportegyesül          11:50     4:16 
    34 Kapturné Bíró Anna                 VHS Veszprémi Honvéd Sportegy          12:01     4:27 
    35 Miklos Rita                        SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó          19:16    11:42 



N50A  (24)                  1.2 km  20 m   9 ep      

     1 Kármán Katalin                     HSE Hegyisport Szentendre Egy           6:31     0:00 
     2 Szerencsiné Csamangó Jusztina      PUS Pusztamérgesi Sportegyesü           7:17     0:46 
     3 Dániel Edit                        HSE Hegyisport Szentendre Egy           7:29     0:58 
     4 Jenővári Gabriella                 HSE Hegyisport Szentendre Egy           7:47     1:16 
     5 Ludvig Ágnes                       MAF Műegyetemi Atlétikai és F           8:13     1:42 
     6 Lukácsi Ágnes Erika                PVS Pécsi Vasutas Sportkör              8:27     1:56 
     7 Bérdiné Balázs Katalin             POE Pécsi Orvos-Egészségügyi            8:29     1:58 
     8 Bacsó Piroska                      MAF Műegyetemi Atlétikai és F           8:31     2:00 
     9 Zarnóczay Klára                    HBS Honvéd Bottyán Sportegyes           8:42     2:11 
    10 Muzsnai Ágota dr.                  HSE Hegyisport Szentendre Egy           9:21     2:50 
    11 Nagy Zsuzsanna dr.                 HER Balatonalmádi Herkules Sp           9:33     3:02 
    12 Marczis Márta                      ETC Egri Testedző Club                  9:34     3:03 
    13 Hideg Istvánné                     HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz           9:46     3:15 
    14 Böröczkyné Makai Anna              VHS Veszprémi Honvéd Sportegy           9:51     3:20 
    15 Mižúrová Jana                      XFRM SVK-2 Farmaceut Bratisla          10:12     3:41 
    16 Nemesházi Lászlóné                 PSE Postás Sport Egyesület             10:15     3:44 
    17 Benga Andrásné                     PVM Pécsi Vörös Meteor SK              10:26     3:55 
    18 Ormay Éva                          KOS Hegyvidék-KFKI Optimista           11:15     4:44 
    19 Gösswein Judit                     PSE Postás Sport Egyesület             11:22     4:51 
    20 Szalai Éva                         GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             11:26     4:55 
    21 Terjékiné Tóth Edit                HRF Szolnoki Honvéd Sportegye          12:07     5:36 
    22 Szentes Anna                       POE Pécsi Orvos-Egészségügyi           13:15     6:44 
    23 Liskányné Jáhor Anikó              STE SzSzB M-i TájFutE                  13:43     7:12 
    24 Kapitány Attiláné                  PVM Pécsi Vörös Meteor SK              16:49    10:18 



Nyílt1  (40)                1.6 km  20 m   9 ep      

     1 Horváth Máté                       TSE Törekvés Sport Egyesület            8:48     0:00 
     2 Vastag Gábor                       BBB Balassi Bálint Környezetv           9:55     1:07 
     3 Takács Orsolya                     SMA Soproni Műegyetemi Atléti          10:20     1:32 
     4 Peregi Tamás                       SPA Tabáni Spartacus Sport és          11:08     2:20 
     5 Simkó Zoltán                       MSE Megalódusz Sportegylet             11:45     2:57 
     6 Ács Zsuzsanna                      BBB Balassagyarmati Balassi B          12:37     3:49 
     7 Andrusko Marcella                  SMA Soproni Műegyetemi Atléti          12:39     3:51 
     8 Kis Ágnes                          XNYU Nyugalomkárosítók SC              12:40     3:52 
     9 Fellner Katalin                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          13:07     4:19 
    10 Dömötörné Horváth Erzsébet         SFC Széchenyi István Egyetem           13:14     4:26 
    11 Pincés Marianna                    TTT Tatai Tömegsport és Tájfu          13:19     4:31 
    11 Szépfalusi Márta                   XNYU Nyugalomkárosítók SC              13:19     4:31 
    13 Prékop Juraj                       XMAD Mladost Zvolen                    13:47     4:59 
    14 Mészáros Károly                    TTT Tatai Tömegsport és Tájfu          13:55     5:07 
    15 Dömötör Imre                       SFC Széchenyi István Egyetem           14:17     5:29 
    16 Tuboly Zsuzsanna                   BTK Bakonyi Tájfutó Klub               14:39     5:51 
    17 Novotni Tiborné                    BBB Balassi Bálint Környezetv          15:10     6:22 
    18 Varga György                       POE Pécsi Orvos-Egészségügyi           15:24     6:36 
    19 Ambrusch Ferenc                    XNYU Nyugalomkárosítók SC              15:34     6:46 
    20 Fecz Andrea                        FMT FŐMTERV SK                         16:24     7:36 
    21 Prékopová Jana                     XMAD Mladost Zvolen                    16:28     7:40 
    22 Sőtérné Farkas Anna                PSE Postás Sport Egyesület             17:51     9:03 
    23 Ágh Eleonóra dr.                   TTT Tatai Tömegsport és Tájfu          17:55     9:07 
    24 Lován Márta                        SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó          20:03    11:15 
    25 Rebák Tamás                        EK Egyesületen kívüli                  21:02    12:14 
    26 Mészárosné Boros Valéria           TTT Tatai Tömegsport és Tájfu          21:27    12:39 
    27 Rebák Sándor László                STE SzSzB M-i TájFutE                  21:42    12:54 
    28 Csiszár Bíbor                      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          23:24    14:36 
    29 Laki Gabriella Lambri              EK Egyesületen kívüli                  24:49    16:01 
    30 Rebák Sándorné                     EK Egyesületen kívüli                  25:34    16:46 
    31 Csiszár Gyopár                     ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          25:35    16:47 
    32 Tarsoly Borka                      GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          29:08    20:20 
    33 Kovács Dorka                       EK Egyesületen kívüli                  34:19    25:31 
    34 Mézes Emese Csenge                 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          42:01    33:13 
    35 Kósik Gábor                        DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          63:06    54:18 

       Trócsányiné Kiss Zsuzsa            SPA Tabáni Spartacus Sport és           hiba          
       Stark Edina                        EK Egyesületen kívüli                   n.i.          
       Szondy Esztella                    EK Egyesületen kívüli                   n.i.          
       Márk Dorottya                      PVM Pécsi Vörös Meteor SK               n.i.          
       Szűcs Attila                       HSP Hidegkúti Spartacus Sport           n.i.          



Nyílt2  (34)                1.4 km  20 m   7 ep      

     1 Tóth Máté                          GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub              7:34     0:00 
     2 Péntek Gábor                       BSC Balatonfüredi Sport Club            9:33     1:59 
     3 Tóth Zoltán                        SAS Silvanus Sportegyesület            10:00     2:26 
     4 Kovács Zita                        ETC Egri Testedző Club                 10:21     2:47 
     5 Gincsai József                     KRI Kristály Tájfutó és Termé          10:34     3:00 
     6 Illés Gergő                        EK Egyesületen kívüli                  10:44     3:10 
     7 Balázs Ottó                        SPA Tabáni Spartacus Sport és          11:10     3:36 
     8 Biró Aletta                        BEA Budapesti Egyetemi Atléti          11:14     3:40 
     9 Szabó Gábor                        EK Egyesületen kívüli                  11:15     3:41 
    10 Sinkó Andrea                       DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          11:17     3:43 
    11 Gyimesi Kitti                      SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          11:31     3:57 
    12 Bognár Balázs                      EK Egyesületen kívüli                  11:58     4:24 
    13 Mérő Edit                          VBT Veszprémi Bridzs és Tájék          12:00     4:26 
    14 Illés József                       EK Egyesületen kívüli                  12:03     4:29 
    15 Kovács Ágnes                       SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó          12:05     4:31 
    16 Schőnviszky Rebeka                 RTF Rendőrtiszti Főiskola Diá          12:17     4:43 
    17 Illés Bence                        EK Egyesületen kívüli                  12:47     5:13 
    18 Czinege János                      KRI Kristály Tájfutó és Termé          12:59     5:25 
    19 Schőnviszky Csenge                 RTF Rendőrtiszti Főiskola Diá          13:06     5:32 
    19 Iványi Domonkos                    SPA Tabáni Spartacus Sport és          13:06     5:32 
    19 Lévainé Kovács Róza                KSE Karcagi Sportegyesület             13:06     5:32 
    22 Atzél Kata                         EK Egyesületen kívüli                  14:10     6:36 
    23 Nagy Benedek                       EK Egyesületen kívüli                  17:52    10:18 
    24 Tarsoly Csenge                     GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          18:25    10:51 
    25 Babka Dániel                       EK Egyesületen kívüli                  18:55    11:21 
    25 Fey Dávid                          SPA Tabáni Spartacus Sport és          18:55    11:21 
    27 Kecskés Réka                       EK Egyesületen kívüli                  19:45    12:11 
    28 Jakab Zsuzsanna                    EK Egyesületen kívüli                  19:49    12:15 
    29 Gerzsényi Bodza                    DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          23:50    16:16 
    30 Tóth Dorottya                      SAS Silvanus Sportegyesület            25:43    18:09 
    31 Tóth Melinda                       GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             27:59    20:25 
    32 Kovács Béla Benedek                EK Egyesületen kívüli                  30:41    23:07 

       Lénárt Panka                       SPA Tabáni Spartacus Sport és           n.i.          
       Peregi Tamás                       SPA Tabáni Spartacus Sport és           n.i.