Országos Rövidtávú Egyéni Bajnokság döntőSzo 2013.09.07. 20:24
Eredményekkészítette: OE2003 © Stephan Krämer 2008

  Hely Név                                Klub                                     Idő     Kül. 



F14E-A  (25)                1.7 km  25 m   11 ep     

     1 Kálmán Erik                        SPA Tabáni Spartacus Sport és           9:36     0:00 
     2 Ormay Mihály                       SPA Tabáni Spartacus Sport és           9:39     0:03 
     3 Horváth Csongor                    MAT Mazsola Tájfutó és Termés          10:38     1:02 
     4 Gyólai Péter                       SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          12:05     2:29 
     5 Szabó Marcell                      DIS DISZ Közéleti, Kulturális          12:08     2:32 
     6 Weiler Vince                       SPA Tabáni Spartacus Sport és          12:09     2:33 
     7 Csiszár Barnabás                   ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          12:12     2:36 
     8 Fekete Sámuel                      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          12:23     2:47 
     9 Demeter Ambrus                     DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          12:48     3:12 
    10 Jónás Ferenc                       SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          12:53     3:17 
    11 Weisz Pál                          PAK Paksi Sport Egyesület              12:57     3:21 
    12 Kovács Róbert                      BDI Budapesti Diáksport Szöve          13:22     3:46 
    13 Kovács Barnabás                    PVS Pécsi Vasutas Sportkör             13:33     3:57 
    14 Bujdosó Zoltán                     SPA Tabáni Spartacus Sport és          13:38     4:02 
    15 Győri Bertalan                     SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          13:47     4:11 
    16 Balogh Zsombor                     THT Tapolcai Honvéd Sport Egy          14:48     5:12 
    17 Vidor Gergely                      SPA Tabáni Spartacus Sport és          15:52     6:16 
    18 Egei Balázs                        TTE Tipo Tájfutó és Környezet          16:09     6:33 
    19 Leleszi Marcell                    DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          16:39     7:03 
    20 Eszlári Dávid                      VHS Veszprémi Honvéd Sportegy          17:00     7:24 
    21 Hamar Miklós                       SAS Silvanus Sportegyesület            17:40     8:04 
    22 Bárány Tamás                       ESP Egri Spartacus Tájékozódá          18:43     9:07 
    23 Péntek Márton                      BSC Balatonfüredi Sport Club           18:54     9:18 

       Józsa Botond                       PSE Postás Sport Egyesület              hiba          
       Turschl Bence                      SPA Tabáni Spartacus Sport és           hiba          



F14E-B  (24)                1.6 km  15 m   9 ep      

     1 Csertán András                     ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          11:46     0:00 
     2 Barta Gergely                      SPA Tabáni Spartacus Sport és          11:57     0:11 
     3 Tóth Balázs                        MAT Mazsola Tájfutó és Termés          12:02     0:16 
     4 Mesics Mátyás                      SMA Soproni Műegyetemi Atléti          12:08     0:22 
     5 Jacsó Barnabás                     ESP Egri Spartacus Tájékozódá          13:05     1:19 
     6 Szuromi Áron                       PVS Pécsi Vasutas Sportkör             13:17     1:31 
     7 Szalay Levente                     GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          13:22     1:36 
     8 Varga Marcell Máté                 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          13:24     1:38 
     9 Kisházi Gábor ifj.                 HOD Hód-mentor sport és műpár          13:31     1:45 
    10 Ortmann András                     PVS Pécsi Vasutas Sportkör             13:40     1:54 
    11 Rétfalvi Kolos                     SMA Soproni Műegyetemi Atléti          13:41     1:55 
    12 Szinyéri Bence                     ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          14:07     2:21 
    13 Krakter Dániel                     THS Taszár Honvéd Sportegyesü          14:42     2:56 
    14 Lakatos Andor                      VBT Veszprémi Bridzs és Tájék          14:48     3:02 
    14 Kovács-Deák Zsombor                SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          14:48     3:02 
    16 Sztojka Milán Szabolcs             NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz          15:10     3:24 
    17 Takács Ticián                      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          15:43     3:57 
    18 Szitter Márton                     SAS Silvanus Sportegyesület            15:46     4:00 
    19 Verebélyi Márton                   SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          17:13     5:27 
    20 Tóth Zalán Zénó                    SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          17:48     6:02 
    21 Veszelszki Barnabás                GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          19:30     7:44 
    22 Vavrek Roland                      SPA Tabáni Spartacus Sport és          27:47    16:01 

       Olasz Márk                         HOD Hód-mentor sport és műpár           hiba          
       Buzás Benedek                      SPA Tabáni Spartacus Sport és           n.i.          



F14E-C  (24)                1.3 km  15 m   8 ep      

     1 Szulics Máté                       NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz          10:04     0:00 
     2 Tábori Marcell                     SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          11:14     1:10 
     3 Cseszka Bence                      SKS Sárvári Kinizsi Sportegye          11:33     1:29 
     4 Klement Kelén                      SPA Tabáni Spartacus Sport és          11:39     1:35 
     5 Tálas Soma                         SPA Tabáni Spartacus Sport és          11:56     1:52 
     6 Németh Donát                       SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          12:11     2:07 
     7 Angyal Dániel                      VHS Veszprémi Honvéd Sportegy          14:09     4:05 
     8 Finta András István                MAT Mazsola Tájfutó és Termés          15:56     5:52 
     9 Árvay Dénes                        PVS Pécsi Vasutas Sportkör             15:57     5:53 
    10 Tóth Ábel Tibor                    SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          16:00     5:56 
    11 Knuth Bálint                       SPA Tabáni Spartacus Sport és          17:08     7:04 
    12 Fülöp Dávid                        GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          17:14     7:10 
    13 Magyar Krisztián                   GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          18:05     8:01 
    14 Niedermayer Benedek                VHS Veszprémi Honvéd Sportegy          18:22     8:18 
    15 Bognár Zoltán                      GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          19:23     9:19 
    16 Pekáry Márton                      SPA Tabáni Spartacus Sport és          19:32     9:28 
    17 Bálint Ádám                        VHS Veszprémi Honvéd Sportegy          20:53    10:49 
    18 Boór András                        SPA Tabáni Spartacus Sport és          21:12    11:08 
    19 Veres-Lakos Csaba                  HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz          21:40    11:36 
    20 Kovács Barna Ágost                 SPA Tabáni Spartacus Sport és          22:24    12:20 
    21 Bálint Benedek                     VHS Veszprémi Honvéd Sportegy          24:29    14:25 

       Toldi Levente                      SPA Tabáni Spartacus Sport és           hiba          
       Zsigmond Zsombor                   DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu           n.i.          
       Mesics Botond Péter                SMA Soproni Műegyetemi Atléti           n.i.          



F14E-D  (11)                1.4 km  15 m   8 ep      

     1 Farkas Tamás                       GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          12:59     0:00 
     2 Kucsma Lehel Péter                 ESP Egri Spartacus Tájékozódá          13:56     0:57 
     3 Fey Mihály                         SPA Tabáni Spartacus Sport és          15:05     2:06 
     4 Váczi Samu Sebestyén               TTE Tipo Tájfutó és Környezet          16:52     3:53 
     5 Szekeres Csaba                     SPA Tabáni Spartacus Sport és          20:36     7:37 
     6 Kardos Dávid                       SPA Tabáni Spartacus Sport és          22:18     9:19 
     7 Horányi Bence                      PAK Paksi Sport Egyesület              22:38     9:39 
     8 Lénárt Zsombor Benedek             SPA Tabáni Spartacus Sport és          30:20    17:21 
     9 Dézsenyi Krisztián                 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          50:13    37:14 

       Fülöpp Szabolcs                    SPA Tabáni Spartacus Sport és           hiba          
    Vk Rein Lehel                         VHS Veszprémi Honvéd Sportegy          24:03          



F16E-A  (25)                1.8 km  40 m   14 ep     

     1 Dalos Máté                         TTE Tipo Tájfutó és Környezet           9:43     0:00 
     2 Peregi Dániel                      SPA Tabáni Spartacus Sport és          10:15     0:32 
     3 Zacher Márton                      SPA Tabáni Spartacus Sport és          10:42     0:59 
     4 Magyar Milán                       DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          10:50     1:07 
     5 Fekete Ágoston                     ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          10:56     1:13 
     6 Mészáros Mátyás                    DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          11:02     1:19 
     7 Rácz Zoltán                        SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          11:12     1:29 
     8 Szuromi Mátyás                     PVS Pécsi Vasutas Sportkör             11:14     1:31 
     9 Stork Mihály                       SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          11:26     1:43 
    10 Porgányi Márk                      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          11:36     1:53 
    10 Egei Patrik                        SPA Tabáni Spartacus Sport és          11:36     1:53 
    12 Erdős Márton                       ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          11:49     2:06 
    13 Gyenizse-Nagy Balázs               PVS Pécsi Vasutas Sportkör             11:52     2:09 
    14 Gurály Attila                      BDI Budapesti Diáksport Szöve          12:13     2:30 
    15 Szűcs Botond                       DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          12:21     2:38 
    15 Kruppai Gábor                      SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          12:21     2:38 
    17 Biederman Marcin                   SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          12:40     2:57 
    18 Weiler Vilmos                      SPA Tabáni Spartacus Sport és          12:44     3:01 
    19 Kis-Varga Ákos                     BTK Bakonyi Tájfutó Klub               13:10     3:27 
    20 Darabos Dominik                    THS Taszár Honvéd Sportegyesü          14:29     4:46 
    21 Kovács László                      BBB Balassagyarmati Balassi B          14:58     5:15 
    22 Trócsányi Péter                    DIS DISZ Közéleti, Kulturális          15:10     5:27 
    23 Jacsev Sámuel                      GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          15:42     5:59 
    24 Bendicsek Bendegúz                 BSC Balatonfüredi Sport Club           16:12     6:29 
    25 Bajna Bence                        THS Taszár Honvéd Sportegyesü          17:03     7:20 



F16E-B  (9)                 1.7 km  30 m   12 ep     

     1 Deák Maximilián Bened              SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          13:40     0:00 
     2 Laurinyecz Levente                 ESP Egri Spartacus Tájékozódá          13:58     0:18 
     3 Széles Dániel                      EK Egyesületen kívüli                  14:58     1:18 
     4 Marosffy Bálint                    MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó           15:50     2:10 
     5 Váczi Buda Benedek                 TTE Tipo Tájfutó és Környezet          15:56     2:16 
     6 Horváth Zsombor                    SMA Soproni Műegyetemi Atléti          17:27     3:47 
     7 Vitális Csanád Örs                 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz          19:25     5:45 
     8 Szalay Áron                        GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          22:33     8:53 

       Horváth Dániel                     ESP Egri Spartacus Tájékozódá           hiba          



F18E-A  (24)                2.3 km  55 m   14 ep     

     1 Kovács Bertalan                    PVS Pécsi Vasutas Sportkör             12:18     0:00 
     2 Miavecz Balázs                     MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó           12:41     0:23 
     3 Garbacik Michal                    SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          12:58     0:40 
     4 Jenes Soma                         MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó           13:01     0:43 
     5 Rácz Sándor                        SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          13:17     0:59 
     6 Tóth Adrián                        TTE Tipo Tájfutó és Környezet          13:23     1:05 
     7 Hajdu Erik                         TTE Tipo Tájfutó és Környezet          13:46     1:28 
     8 Tábori Milán                       SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          13:55     1:37 
     9 Miháczi Ádám                       TTE Tipo Tájfutó és Környezet          14:06     1:48 
    10 Mohácsy Ádám                       GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             14:19     2:01 
    11 Barti Áron                         GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          14:32     2:14 
    12 Bóta Zsombor                       ESP Egri Spartacus Tájékozódá          14:40     2:22 
    13 Hetényi Péter                      HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz          14:54     2:36 
    14 Kiss Kornél                        ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          15:04     2:46 
    15 Nagy Bence                         SPA Tabáni Spartacus Sport és          15:12     2:54 
    15 Kintli György                      GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          15:12     2:54 
    17 Horváth Ádám                       SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          15:23     3:05 
    18 Kucsma Levente                     ESP Egri Spartacus Tájékozódá          15:58     3:40 
    19 Bóta András                        ESP Egri Spartacus Tájékozódá          16:21     4:03 
    20 Tóth Péter                         PVS Pécsi Vasutas Sportkör             16:27     4:09 
    21 Lénárt Dániel                      PAK Paksi Sport Egyesület              16:41     4:23 
    22 Sima Tamás                         PAK Paksi Sport Egyesület              17:51     5:33 
    23 Kenyeres Zoltán                    GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          17:59     5:41 
    24 Gyöngyösi Viktor                   HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz          18:58     6:40 



F18E-B  (5)                 2.2 km  50 m   13 ep     

     1 Lengyel Ádám                       SPA Tabáni Spartacus Sport és          14:04     0:00 
     2 Paskuj Sámuel                      MCB Maccabi Vívó és Atlétikai          16:57     2:53 
     3 Ákos Gergely                       BDI Budapesti Diáksport Szöve          17:15     3:11 
     4 Toldi Bence                        SPA Tabáni Spartacus Sport és          23:28     9:24 

    Vk Pokornyik Bence                    TTT Tatai Tömegsport és Tájfu           n.i.          



F20E-A  (26)                2.5 km  50 m   16 ep     

     1 Tölgyesi Tamás                     DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          14:07     0:00 
     2 Tugyi Levente                      DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          14:42     0:35 
     3 Fehérvári Dániel                   SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          14:45     0:38 
     4 Sulyok Ábel                        SPA Tabáni Spartacus Sport és          15:04     0:57 
     5 Péntek Mátyás                      BSC Balatonfüredi Sport Club           15:34     1:27 
     6 Horváth Marcell                    SIR Sirályok Sportegyesület            16:29     2:22 
     7 Schwendtner Bálint                 SIR Sirályok Sportegyesület            16:38     2:31 
     8 Kazal Márton                       PVS Pécsi Vasutas Sportkör             16:45     2:38 
     9 Kirilla Péter                      DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          16:51     2:44 
    10 Peregi Dávid                       SPA Tabáni Spartacus Sport és          16:52     2:45 
    11 Pintér Ábel                        GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             17:31     3:24 
    12 Egri Bálint                        SPA Tabáni Spartacus Sport és          17:46     3:39 
    12 Szklenár Bálint                    DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          17:46     3:39 
    14 Csöngei Dávid Máté                 SIR Sirályok Sportegyesület            17:53     3:46 
    15 Petrócki Ádám                      HOD Hód-mentor sport és műpár          18:14     4:07 
    16 Ágotha Dávid                       GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          18:47     4:40 
    17 Nemes Noel                         ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          19:13     5:06 
    18 Könnyű Bence                       DNS Debreceni Nagyerdő Sportk          19:22     5:15 
    19 Böjti Bence                        ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          19:36     5:29 
    20 Kovács Sebestyén                   BBB Balassagyarmati Balassi B          20:59     6:52 
    21 Kovács Domonkos                    BBB Balassagyarmati Balassi B          21:49     7:42 
    22 Hambuch Mátyás                     PVS Pécsi Vasutas Sportkör             22:50     8:43 
    23 Román Dávid Dániel                 STE SzSzB M-i TájFutE                  26:05    11:58 
    24 Szerdahelyi Kristóf                SZT Szombathelyi Egyetemi Spo          27:46    13:39 

       Vajda Balázs                       SZV Szegedi Vasutas Sport Egy           hiba          
    Vk Mizur Simon                        ETC Egri Testedző Club                 17:36          



F21E-A  (24)                2.8 km  60 m   19 ep     

     1 Kovács Ádám                        ETC Egri Testedző Club                 14:09     0:00 
     2 Gösswein Csaba                     PSE Postás Sport Egyesület             14:21     0:12 
     3 Bakó Áron                          SPA Tabáni Spartacus Sport és          14:32     0:23 
     4 Goericke Marvin                    MAT Mazsola Tájfutó és Termés          14:50     0:41 
     5 Vellner Gábor                      SPA Tabáni Spartacus Sport és          15:00     0:51 
     6 Liszka Krisztián                   SPA Tabáni Spartacus Sport és          15:09     1:00 
     7 Mets Márton                        MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó           15:25     1:16 
     8 Tóth Ádám                          GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             15:42     1:33 
     9 Györgyi Ábel                       MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó           15:43     1:34 
    10 Bogos Tamás                        ARA Alba Regia Atlétikai Klub          15:53     1:44 
    11 Lévai Ferenc                       SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          15:58     1:49 
    12 Bugár Gergely                      SPA Tabáni Spartacus Sport és          16:08     1:59 
    13 Kisvölcsey Ákos                    MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó           16:24     2:15 
    14 Kovács Róbert                      PVS Pécsi Vasutas Sportkör             16:49     2:40 
    15 Turcsán Gábor                      PVS Pécsi Vasutas Sportkör             16:57     2:48 
    16 Novai György                       SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          17:04     2:55 
    17 Mihályi Ferenc                     TTE Tipo Tájfutó és Környezet          17:08     2:59 
    18 Hráb Dániel                        ETC Egri Testedző Club                 17:20     3:11 
    19 Györgyi Péter                      MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó           17:26     3:17 
    20 Szajkó Csaba                       ETC Egri Testedző Club                 17:34     3:25 
    21 Nyeste Ákos                        DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          17:51     3:42 
    22 Fehérvári Zsolt                    SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          17:57     3:48 
    23 Kain Gergely                       MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó           18:47     4:38 
    24 Baumholczer Máté                   PVS Pécsi Vasutas Sportkör             19:05     4:56 



F21E-B  (24)                2.6 km  60 m   18 ep     

     1 Szundi Attila                      DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          15:46     0:00 
     2 Fekete András                      SAS Silvanus Sportegyesület            15:48     0:02 
     3 Csúcs András Klaus                 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          16:13     0:27 
     4 Vörös Endre                        HOD Hód-mentor sport és műpár          16:15     0:29 
     5 Mizur Peter                        ETC Egri Testedző Club                 16:32     0:46 
     6 Halona Gergely                     DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          16:49     1:03 
     7 Sziládi Zoltán                     PVS Pécsi Vasutas Sportkör             17:03     1:17 
     8 Spiegl Máté                        KAL Kalocsai Sport Egyesület           17:18     1:32 
     9 Sümegi János                       DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          17:32     1:46 
    10 Sprok Bence                        PVS Pécsi Vasutas Sportkör             17:35     1:49 
    11 Rebák Csaba                        STE SzSzB M-i TájFutE                  17:37     1:51 
    12 Repka Dániel                       ETC Egri Testedző Club                 17:42     1:56 
    13 Kiss Gábor                         PAK Paksi Sport Egyesület              17:43     1:57 
    14 Szörényi Gábor                     DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          17:47     2:01 
    15 Sinkó János                        SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          18:13     2:27 
    16 Kövesdi Ádám                       TTE Tipo Tájfutó és Környezet          18:15     2:29 
    17 Kovács Bálint                      PVS Pécsi Vasutas Sportkör             18:20     2:34 
    18 Forrai Gábor                       HOD Hód-mentor sport és műpár          18:23     2:37 
    19 Tolnai Márton                      DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          18:35     2:49 
    20 Horváth Pál                        JSS Községi Sportkör Jánosház          18:39     2:53 
    21 Forrai Miklós                      HOD Hód-mentor sport és műpár          19:04     3:18 
    22 Vajda Balázs                       VTC Veszprémi Tájfutó Club             19:27     3:41 
    22 Ferenczi Krisztián                 ETC Egri Testedző Club                 19:27     3:41 
    24 Hoitsy Márton                      DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          19:28     3:42 



F21E-C  (28)                2.4 km  45 m   16 ep     

     1 Balabás Péter Gergő                DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          14:19     0:00 
     2 Kovács Boldizsár                   BBB Balassagyarmati Balassi B          16:53     2:34 
     3 Gábor József                       CBD Ceglédi Bem Vasutas                16:57     2:38 
     4 Illés Péter                        HRF Szolnoki Honvéd Sportegye          17:20     3:01 
     5 Kurusa Gergely                     SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó          17:34     3:15 
     6 Emmer György dr.                   DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          17:45     3:26 
     7 Kersity András                     PVS Pécsi Vasutas Sportkör             17:46     3:27 
     8 McCarthy Brian                     ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          18:01     3:42 
     9 Stark Gergely                      MEA Miskolci Egyetemi Atlétik          18:25     4:06 
    10 Topán László                       PVS Pécsi Vasutas Sportkör             18:34     4:15 
    11 Dömötör Gábor                      SFC Széchenyi István Egyetem           18:40     4:21 
    12 Bojtor Szabolcs                    DIS DISZ Közéleti, Kulturális          18:41     4:22 
    13 Bognár Márk                        HBS Honvéd Bottyán Sportegyes          18:45     4:26 
    14 Urbán Csaba                        JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi          18:47     4:28 
    15 Petró Árpád                        FSC Futárok Sport Club                 19:07     4:48 
    16 Spisák László                      FSC Futárok Sport Club                 19:13     4:54 
    17 Hende András                       JSS Községi Sportkör Jánosház          19:16     4:57 
    18 Gyurcsik Péter                     SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó          19:39     5:20 
    19 Stark Ferenc                       MEA Miskolci Egyetemi Atlétik          19:59     5:40 
    20 Filó Bernát                        DIS DISZ Közéleti, Kulturális          20:21     6:02 
    21 Mentler Balázs                     MAF Műegyetemi Atlétikai és F          20:52     6:33 
    22 Gesztesi Zsolt                     SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó          21:06     6:47 
    23 Szerdahelyi Zalán                  SZT Szombathelyi Egyetemi Spo          21:33     7:14 
    24 Kiss Dénes                         JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi          21:40     7:21 
    25 Bein Márton                        KFK KFKI Petőfi Sportkör               21:41     7:22 
    26 Hideg Nándor                       HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz          24:34    10:15 
    27 Patkós Máté                        THT Tapolcai Honvéd Sport Egy          41:11    26:52 

       Stein Barnabás                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub           n.i.          



F35A-A  (24)                2.5 km  45 m   15 ep     

     1 Molnár Zoltán                      THT Tapolcai Honvéd Sport Egy          14:45     0:00 
     2 Bihari Zoltán                      KFK KFKI Petőfi Sportkör               14:48     0:03 
     3 Mézes Tibor Sólyom                 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          14:49     0:04 
     4 Dénes Zoltán                       KAL Kalocsai Sport Egyesület           15:06     0:21 
     5 Nagy Viktor                        KAL Kalocsai Sport Egyesület           15:50     1:05 
     6 Vereszki Tibor                     THT Tapolcai Honvéd Sport Egy          15:58     1:13 
     7 Bálinti Kornél                     PVM Pécsi Vörös Meteor SK              16:01     1:16 
     8 Vajda Zsolt                        THT Tapolcai Honvéd Sport Egy          16:10     1:25 
     9 Kajdon Tamás                       PVM Pécsi Vörös Meteor SK              16:24     1:39 
    10 Friedrich Gábor                    TTE Tipo Tájfutó és Környezet          16:30     1:45 
    11 Lajszner Attila                    ETC Egri Testedző Club                 16:31     1:46 
    12 Kőszegvári Tibor                   KFK KFKI Petőfi Sportkör               16:37     1:52 
    13 Veres Tamás                        HRF Szolnoki Honvéd Sportegye          16:54     2:09 
    14 Korcsok Pál                        TSE Törekvés Sport Egyesület           16:56     2:11 
    15 Gyimesi Zoltán                     TTE Tipo Tájfutó és Környezet          17:04     2:19 
    16 Takács Krisztián                   BSC Balatonfüredi Sport Club           17:24     2:39 
    17 Hites Viktor                       VBT Veszprémi Bridzs és Tájék          17:26     2:41 
    18 Bozsó Norbert                      MCB Maccabi Vívó és Atlétikai          17:40     2:55 
    19 Szőke Norbert                      KAL Kalocsai Sport Egyesület           18:00     3:15 
    20 Szőri Kornél                       SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó          18:05     3:20 
    21 Balogh Péter                       FSC Futárok Sport Club                 18:07     3:22 
    22 Borbás Nándor                      KAL Kalocsai Sport Egyesület           18:29     3:44 
    23 Cseszka László                     SKS Sárvári Kinizsi Sportegye          19:20     4:35 
    24 Főző Péter                         PVS Pécsi Vasutas Sportkör             20:34     5:49 



F35A-B  (22)                2.2 km  40 m   13 ep     

     1 Megyeri Csaba                      GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          14:11     0:00 
     2 Boros Imre                         SSC Siketek Sport Club                 15:22     1:11 
     3 Barta Zoltán                       HBS Honvéd Bottyán Sportegyes          15:40     1:29 
     4 Horváth Péter Brúnó                PVS Pécsi Vasutas Sportkör             16:08     1:57 
     5 Csík Zoltán                        KFK KFKI Petőfi Sportkör               16:15     2:04 
     6 Sági Péter                         MAF Műegyetemi Atlétikai és F          16:20     2:09 
     7 Babka Miklós                       SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          16:21     2:10 
     8 Jacsó Tibor                        ESP Egri Spartacus Tájékozódá          16:41     2:30 
     9 Gyurina Szabolcs                   PVS Pécsi Vasutas Sportkör             17:03     2:52 
    10 Révész Gábor                       MCB Maccabi Vívó és Atlétikai          17:30     3:19 
    11 Matics Gyula                       MAF Műegyetemi Atlétikai és F          18:01     3:50 
    12 Bálint Bence                       VHS Veszprémi Honvéd Sportegy          18:09     3:58 
    13 Kiss György ifj.                   GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             18:15     4:04 
    14 Kovács János                       KAL Kalocsai Sport Egyesület           18:21     4:10 
    15 Marosán Dávid                      BEA Budapesti Egyetemi Atléti          18:40     4:29 
    16 Mauer Lajos                        MSE Megalódusz Sportegylet             18:50     4:39 
    17 Domján Tamás                       PVS Pécsi Vasutas Sportkör             18:55     4:44 
    18 Schmal Róbert                      THS Taszár Honvéd Sportegyesü          21:53     7:42 
    19 Kovács Áron                        HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz          24:55    10:44 

       Finta Zoltán                       MAT Mazsola Tájfutó és Termés           hiba          
       Fedelin Tibor                      HUF HUFEZE Pásztó                       n.i.          
       Pap Attila                         TTT Tatai Tömegsport és Tájfu           n.i.          



F40A-A  (24)                1.7 km  30 m   13 ep     

     1 Nagy István                        TSE Törekvés Sport Egyesület           10:06     0:00 
     2 Paróczi Zsolt                      THS Taszár Honvéd Sportegyesü          10:26     0:20 
     3 Töreky Ákos                        BEA Budapesti Egyetemi Atléti          10:52     0:46 
     4 Fehér Ferenc                       ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          10:53     0:47 
     5 Baracsi Gábor                      TTE Tipo Tájfutó és Környezet          11:04     0:58 
     6 Nagy Tibor                         FSC Futárok Sport Club                 11:18     1:12 
     7 Bánki Zoltán                       SMA Soproni Műegyetemi Atléti          11:33     1:27 
     8 Müller Balázs dr.                  THS Taszár Honvéd Sportegyesü          11:58     1:52 
     9 Mitró Zoltán                       ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          11:59     1:53 
    10 Szlávik Zoltán dr.                 TTE Tipo Tájfutó és Környezet          12:03     1:57 
    10 Tornai Szabolcs                    MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó           12:03     1:57 
    10 Nagy Ákos                          SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          12:03     1:57 
    13 Tóth Tamás                         TTE Tipo Tájfutó és Környezet          12:05     1:59 
    14 Kálmán Péter                       BEA Budapesti Egyetemi Atléti          12:12     2:06 
    15 Szakál Péter                       KAL Kalocsai Sport Egyesület           12:24     2:18 
    16 Kiácz Bence                        HSE Hegyisport Szentendre Egy          12:36     2:30 
    17 Maráz Gábor                        ARA Alba Regia Atlétikai Klub          13:12     3:06 
    18 Pozsgai Norbert                    SMA Soproni Műegyetemi Atléti          13:40     3:34 
    19 Kovács Péter                       BBB Balassagyarmati Balassi B          13:46     3:40 
    20 Molnár Tibor                       ARA Alba Regia Atlétikai Klub          13:51     3:45 
    21 Nagy Sándor                        SAS Silvanus Sportegyesület            14:18     4:12 
    22 Bátor Szilárd                      ESP Egri Spartacus Tájékozódá          14:26     4:20 
    23 Zakariás Péter                     TSE Törekvés Sport Egyesület           14:55     4:49 

       Dezső Sándor                       HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz           Disq          



F40A-B  (27)                1.7 km  25 m   13 ep     

     1 Vass Tibor                         VHS Veszprémi Honvéd Sportegy          12:49     0:00 
     2 Marton Balázs                      VHS Veszprémi Honvéd Sportegy          13:02     0:13 
     3 Kézdy Pál                          KFK KFKI Petőfi Sportkör               13:46     0:57 
     4 Tarsoly Róbert                     GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          13:53     1:04 
     5 Reviczki Zsolt                     HUF HUFEZE Pásztó                      13:56     1:07 
     6 Bakos Béla                         FSC Futárok Sport Club                 13:57     1:08 
     7 Schwendtner Erik                   SIR Sirályok Sportegyesület            14:41     1:52 
     8 Hugyecz Zoltán                     HUF HUFEZE Pásztó                      14:49     2:00 
     9 Bajna Balázs                       THS Taszár Honvéd Sportegyesü          14:57     2:08 
    10 Váradi Attila                      GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             15:31     2:42 
    11 Schell Antal ifj.                  PSE Postás Sport Egyesület             15:38     2:49 
    12 Ambrus Sándor                      PVM Pécsi Vörös Meteor SK              15:49     3:00 
    13 Báder Attila                       MAT Mazsola Tájfutó és Termés          16:01     3:12 
    14 Bózsó Zoltán                       ESP Egri Spartacus Tájékozódá          16:07     3:18 
    15 Olasz Róbert                       HOD Hód-mentor sport és műpár          16:36     3:47 
    16 Tóth Zénó                          SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          17:01     4:12 
    17 Laurinyecz Csaba                   ESP Egri Spartacus Tájékozódá          17:06     4:17 
    18 Kisházi Gábor                      HOD Hód-mentor sport és műpár          17:14     4:25 
    19 Horányi György                     PAK Paksi Sport Egyesület              17:32     4:43 
    20 Marczis István ifj.                SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          17:55     5:06 
    21 Fekete Gábor                       ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          18:06     5:17 
    22 Csiszár Viktor                     ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          18:08     5:19 
    23 Molnár Attila                      TTE Tipo Tájfutó és Környezet          18:57     6:08 
    24 Kucsma István                      ESP Egri Spartacus Tájékozódá          21:37     8:48 

       Mátrai Róbert                      SZV Szegedi Vasutas Sport Egy           hiba          
       Rácz Róbert                        POE Pécsi Orvos-Egészségügyi            hiba          
       Pavlovics György ifj. dr.          THS Taszár Honvéd Sportegyesü           n.i.          



F45A-A  (24)                1.7 km  25 m   12 ep     

     1 Gillich György                     TTT Tatai Tömegsport és Tájfu          10:15     0:00 
     2 Egei Tamás                         SPA Tabáni Spartacus Sport és          10:19     0:04 
     3 Mohácsy Tamás dr.                  GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             10:34     0:19 
     4 Dalos Attila                       MAF Műegyetemi Atlétikai és F          10:37     0:22 
     5 Gillich István                     MSE Megalódusz Sportegylet             10:47     0:32 
     6 Szencz Attila                      SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          10:52     0:37 
     7 Szebeli István                     SSC Siketek Sport Club                 10:59     0:44 
     8 Móro Tibor                         PVS Pécsi Vasutas Sportkör             11:00     0:45 
     9 Argay Gyula                        TSE Törekvés Sport Egyesület           11:14     0:59 
    10 Rácz Csaba                         GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             11:20     1:05 
    10 Horváth Sándor                     MAT Mazsola Tájfutó és Termés          11:20     1:05 
    12 Miháczi Zoltán                     TTE Tipo Tájfutó és Környezet          11:24     1:09 
    13 Horváth Pál                        SMA Soproni Műegyetemi Atléti          11:37     1:22 
    14 Mentler Balázs                     SFC Széchenyi István Egyetem           11:43     1:28 
    15 Juhász Gábor                       HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz          11:46     1:31 
    16 Szitter Attila                     SAS Silvanus Sportegyesület            11:52     1:37 
    17 Siegler Konrád                     BEA Budapesti Egyetemi Atléti          11:59     1:44 
    18 Gera Tibor                         SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          12:04     1:49 
    19 Zoboki Mihály                      THT Tapolcai Honvéd Sport Egy          12:40     2:25 
    20 Körmendi Miklós                    MSE Megalódusz Sportegylet             13:11     2:56 
    21 Faggyas László                     TTE Tipo Tájfutó és Környezet          13:40     3:25 
    22 Pataki Gábor                       PVS Pécsi Vasutas Sportkör             16:18     6:03 
    23 Győri János Attila                 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             16:30     6:15 

       Viniczai Ferenc                    PVS Pécsi Vasutas Sportkör              hiba          



F45A-B  (24)                1.6 km  25 m   12 ep     

     1 Ipsics László                      TTE Tipo Tájfutó és Környezet          11:21     0:00 
     2 Erdélyi Gyula                      SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          11:24     0:03 
     3 Fehérvári Péter                    SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          11:29     0:08 
     4 Kovalcsik István                   BBB Balassagyarmati Balassi B          11:51     0:30 
     5 Bérczes Miklós                     FMT FŐMTERV SK                         11:53     0:32 
     6 Lénárt István                      FSC Futárok Sport Club                 12:02     0:41 
     7 Kovács Zoltán                      SIR Sirályok Sportegyesület            12:23     1:02 
     8 Tóth László                        MAT Mazsola Tájfutó és Termés          12:31     1:10 
     9 Tóth Zsolt                         POE Pécsi Orvos-Egészségügyi           12:35     1:14 
    10 Blézer Attila                      ESP Egri Spartacus Tájékozódá          13:07     1:46 
    11 Garbacz Gábor                      ESP Egri Spartacus Tájékozódá          13:28     2:07 
    12 Szász Tibor                        HRF Szolnoki Honvéd Sportegye          14:10     2:49 
    13 Varsányi Attila                    VTC Veszprémi Tájfutó Club             14:32     3:11 
    14 Kovács Gábor                       BBB Balassagyarmati Balassi B          14:39     3:18 
    15 Stork Joachim Gábor                SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          14:48     3:27 
    16 Zagyi László                       JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi          14:49     3:28 
    17 Erdős Gábor                        ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          14:52     3:31 
    18 Karácsony Péter                    HBS Honvéd Bottyán Sportegyes          15:11     3:50 
    19 Hetényi Ferenc                     HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz          15:35     4:14 
    20 Varga István                       SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          16:28     5:07 
    21 Vadász Tamás                       DNS Debreceni Nagyerdő Sportk          17:44     6:23 
    22 Szőke Zoltán                       PVM Pécsi Vörös Meteor SK              20:02     8:41 

       Pillmann Gábor                     PVM Pécsi Vörös Meteor SK               hiba          
       Pavlovics Gábor                    PVS Pécsi Vasutas Sportkör              n.i.          



F45A-C  (5)                 1.7 km  25 m   12 ep     

     1 Kadocsa Gábor                      MAT Mazsola Tájfutó és Termés          14:03     0:00 
     2 Galkó Csaba                        SSC Siketek Sport Club                 16:46     2:43 
     3 Maácz Miklós                       MAF Műegyetemi Atlétikai és F          17:14     3:11 
     4 Paskuj Mátyás                      MCB Maccabi Vívó és Atlétikai          19:42     5:39 
     5 Román János                        STE SzSzB M-i TájFutE                  27:02    12:59 



F50A-A  (24)                1.6 km  30 m   15 ep     

     1 Szerdahelyi Zoltán                 SZT Szombathelyi Egyetemi Spo          11:18     0:00 
     2 Molnár Géza                        BEA Budapesti Egyetemi Atléti          11:30     0:12 
     3 Weiler Zsolt                       MAF Műegyetemi Atlétikai és F          11:36     0:18 
     4 Vankó Péter                        HSE Hegyisport Szentendre Egy          11:51     0:33 
     5 Gabnai Ernő                        DIS DISZ Közéleti, Kulturális          12:45     1:27 
     6 Filó György                        DIS DISZ Közéleti, Kulturális          12:47     1:29 
     7 Nemesházi László                   PSE Postás Sport Egyesület             12:53     1:35 
     8 Garda Árpád                        DHS Debreceni Honvéd Sport- é          13:18     2:00 
     9 Tóth Károly                        VTC Veszprémi Tájfutó Club             13:23     2:05 
    10 Pokornyik Tibor                    TTT Tatai Tömegsport és Tájfu          13:25     2:07 
    11 Liskány József                     STE SzSzB M-i TájFutE                  13:39     2:21 
    12 Rusvai László                      FSC Futárok Sport Club                 14:04     2:46 
    13 Hrenkó László                      ETC Egri Testedző Club                 14:08     2:50 
    14 Takács Csaba                       TTE Tipo Tájfutó és Környezet          14:14     2:56 
    14 Németh Csaba                       BÖF Budai Ősforrás Sport Club          14:14     2:56 
    16 Mets Miklós                        OSC Orvosegyetem Sport Club            14:17     2:59 
    17 Zentai László                      HSE Hegyisport Szentendre Egy          14:50     3:32 
    18 Hegedűs Béla                       SAS Silvanus Sportegyesület            15:37     4:19 
    19 Csonka Antal                       HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz          15:40     4:22 
    20 Tölgyesi Tibor                     NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz          15:46     4:28 
    21 Domán Gábor                        THT Tapolcai Honvéd Sport Egy          16:22     5:04 
    22 Urbán András                       BEA Budapesti Egyetemi Atléti          17:35     6:17 

       Muliter Gábor                      HSE Hegyisport Szentendre Egy           hiba          
       Varga József                       GOC Göcsej Környezetvédő, Táj           hiba          



F50A-B  (14)                1.3 km  15 m   14 ep     

     1 Széles Gábor                       OSC Orvosegyetem Sport Club            10:57     0:00 
     2 Zempléni András dr.                KOS Hegyvidék-KFKI Optimista           12:15     1:18 
     3 Nagy Zsolt                         FMT FŐMTERV SK                         13:03     2:06 
     4 Könnyű István                      DNS Debreceni Nagyerdő Sportk          13:46     2:49 
     5 Sótonyi Sándor                     VBT Veszprémi Bridzs és Tájék          14:24     3:27 
     6 Molnár Zoltán                      BBB Balassagyarmati Balassi B          14:43     3:46 
     7 Hadnagy Árpád                      HSP Hidegkúti Spartacus Sport          15:00     4:03 
     8 Németh Ferenc                      PVM Pécsi Vörös Meteor SK              15:21     4:24 
     9 Cenner Tibor dr.                   FMT FŐMTERV SK                         15:44     4:47 
    10 Hideg István                       HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz          17:12     6:15 
    11 Dobrossy István dr.                DIS DISZ Közéleti, Kulturális          17:25     6:28 
    12 Kaptur József                      VHS Veszprémi Honvéd Sportegy          23:05    12:08 

    Vk Trócsányi Zoltán                   DIS DISZ Közéleti, Kulturális          11:25          
    Vk Ortmann János                      POE Pécsi Orvos-Egészségügyi           12:30          



F55A-A  (24)                1.6 km  30 m   13 ep     

     1 Gyulai Zoltán                      MSE Megalódusz Sportegylet             10:04     0:00 
     2 Kerényi Dénes                      HSE Hegyisport Szentendre Egy          10:05     0:01 
     3 Balla Sándor                       HSE Hegyisport Szentendre Egy          10:25     0:21 
     4 Jankó Tamás                        HSE Hegyisport Szentendre Egy          11:17     1:13 
     5 Szőcs László                       HSP Hidegkúti Spartacus Sport          11:29     1:25 
     6 Szunyog József dr.                 SAS Silvanus Sportegyesület            11:48     1:44 
     7 Margittai Endre                    SMA Soproni Műegyetemi Atléti          11:50     1:46 
     8 Győri László                       SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          11:54     1:50 
     9 Honfi Gábor                        ETC Egri Testedző Club                 12:09     2:05 
    10 László Károly id.                  HBS Honvéd Bottyán Sportegyes          12:18     2:14 
    11 Pelyhe Dénes                       SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          12:23     2:19 
    12 Kovács József                      ETC Egri Testedző Club                 12:46     2:42 
    13 Hegedüs Ábel                       BEA Budapesti Egyetemi Atléti          13:03     2:59 
    14 Mizur Jan                          PSE Postás Sport Egyesület             13:06     3:02 
    15 Kóger Gyula                        PVM Pécsi Vörös Meteor SK              13:13     3:09 
    16 Fleischer Zoltán                   SPA Tabáni Spartacus Sport és          13:14     3:10 
    17 Zsilkin Viktor                     HBS Honvéd Bottyán Sportegyes          13:21     3:17 
    18 Fehér Mihály                       HRF Szolnoki Honvéd Sportegye          13:24     3:20 
    19 Kiss Tibor                         FSC Futárok Sport Club                 13:26     3:22 
    20 Tóth János                         POE Pécsi Orvos-Egészségügyi           13:48     3:44 
    21 Szabó László                       DIS DISZ Közéleti, Kulturális          13:50     3:46 
    22 Virág Gyula                        THS Taszár Honvéd Sportegyesü          13:55     3:51 
    23 Lévai Kálmán                       KSE Karcagi Sportegyesület             14:41     4:37 
    24 Szepesi Imre                       ARA Alba Regia Atlétikai Klub          14:49     4:45 



F55A-B  (12)                1.5 km  25 m   13 ep     

     1 Harkányi Csaba                     SAS Silvanus Sportegyesület            11:02     0:00 
     2 Lenkei Győző                       HSP Hidegkúti Spartacus Sport          13:34     2:32 
     3 Ormay György                       KOS Hegyvidék-KFKI Optimista           13:50     2:48 
     4 Nagy Balázs                        POE Pécsi Orvos-Egészségügyi           13:55     2:53 
     5 Hidvégi Attila                     PSE Postás Sport Egyesület             16:44     5:42 
     6 Tunyogi József                     SMA Soproni Műegyetemi Atléti          16:54     5:52 
     7 Imeli János                        MSE Megalódusz Sportegylet             17:16     6:14 
     8 Somlay Gábor                       ARA Alba Regia Atlétikai Klub          17:39     6:37 
     8 Csikós Miklós                      FSC Futárok Sport Club                 17:39     6:37 
    10 Sáfrán Zoltán                      ARA Alba Regia Atlétikai Klub          18:26     7:24 
    11 Szebényi Béla                      KAL Kalocsai Sport Egyesület           20:59     9:57 
    12 Katulin Tibor                      TTT Tatai Tömegsport és Tájfu          31:47    20:45 



F60-A  (27)                 1.7 km  30 m   13 ep     

     1 Spiegl János                       SMA Soproni Műegyetemi Atléti          12:10     0:00 
     2 Bikki Sándor                       VTC Veszprémi Tájfutó Club             12:28     0:18 
     3 Molnár Gábor                       MAF Műegyetemi Atlétikai és F          12:36     0:26 
     4 Horváth Tivadar                    HER Balatonalmádi Herkules Sp          12:37     0:27 
     5 Ládi János                         BTK Bakonyi Tájfutó Klub               13:18     1:08 
     6 Kaján László                       FMT FŐMTERV SK                         13:41     1:31 
     7 Petró Géza                         FSC Futárok Sport Club                 13:42     1:32 
     8 Ludvig István                      MAF Műegyetemi Atlétikai és F          14:16     2:06 
     9 Kolláth Gábor                      SFC Széchenyi István Egyetem           14:20     2:10 
    10 Bacsó Attila                       HER Balatonalmádi Herkules Sp          14:34     2:24 
    11 Vitéz László                       HER Balatonalmádi Herkules Sp          14:59     2:49 
    12 Melkes Antal                       SMA Soproni Műegyetemi Atléti          15:06     2:56 
    13 Hegedüs András                     BEA Budapesti Egyetemi Atléti          15:18     3:08 
    14 Fluck István                       PVM Pécsi Vörös Meteor SK              15:20     3:10 
    15 Biró Sándor                        KRI Kristály Tájfutó és Termé          15:23     3:13 
    16 Tóth Béla                          HBS Honvéd Bottyán Sportegyes          15:24     3:14 
    17 Bugár József                       BÖF Budai Ősforrás Sport Club          15:48     3:38 
    18 Juhász István                      BÖF Budai Ősforrás Sport Club          16:06     3:56 
    19 Szűcs B. Levente                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport          16:43     4:33 
    20 Szalóki Rezső                      GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             16:46     4:36 
    21 Zsilinszky Pál                     DIS DISZ Közéleti, Kulturális          16:49     4:39 
    22 Kéki Miklós                        SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó          17:19     5:09 
    23 Kutnyánszky Ernő                   THS Taszár Honvéd Sportegyesü          17:29     5:19 
    24 Vincze István                      HBS Honvéd Bottyán Sportegyes          17:47     5:37 
    25 Magyar János                       MAF Műegyetemi Atlétikai és F          19:23     7:13 
    26 Korbély Tibor                      HER Balatonalmádi Herkules Sp          21:09     8:59 

       Kéri Péter                         TSE Törekvés Sport Egyesület            n.i.          



F65-A  (26)                 1.6 km  30 m   11 ep     

     1 Boros Zoltán                       HSE Hegyisport Szentendre Egy          13:06     0:00 
     2 Bogdanovits András                 MSE Megalódusz Sportegylet             14:05     0:59 
     3 Hunyadi Károly                     PSE Postás Sport Egyesület             14:41     1:35 
     4 Rétfalvi Lajos                     SMA Soproni Műegyetemi Atléti          15:03     1:57 
     5 Zánkay András                      BEA Budapesti Egyetemi Atléti          15:08     2:02 
     6 Bozán György                       HSP Hidegkúti Spartacus Sport          15:19     2:13 
     7 Homoki Géza                        SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó          15:30     2:24 
     8 Andrási Lajos                      HER Balatonalmádi Herkules Sp          15:42     2:36 
     9 Kovács András                      HBS Honvéd Bottyán Sportegyes          16:22     3:16 
    10 Gombkötő Péter dr.                 TTE Tipo Tájfutó és Környezet          17:17     4:11 
    11 Nagy Árpád dr.                     ETC Egri Testedző Club                 17:30     4:24 
    12 Csongrádi Jenő                     BEA Budapesti Egyetemi Atléti          17:31     4:25 
    13 Komár Béla                         HER Balatonalmádi Herkules Sp          18:05     4:59 
    14 Lux Iván                           BEA Budapesti Egyetemi Atléti          18:10     5:04 
    15 Kéri Gerzson Ferenc                SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó          18:32     5:26 
    16 Blum László id.                    SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó          19:10     6:04 
    17 Lipp József                        PVS Pécsi Vasutas Sportkör             19:13     6:07 
    18 Vajda László                       ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          19:26     6:20 
    19 Simon Gyula                        DIS DISZ Közéleti, Kulturális          21:00     7:54 
    20 Vida István                        SAS Silvanus Sportegyesület            21:24     8:18 
    21 Horváth Zoltán                     ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          21:27     8:21 
    22 Kardos Ferenc dr.                  OSC Orvosegyetem Sport Club            22:25     9:19 
    23 Gömbös Gyula                       SKS Sárvári Kinizsi Sportegye          22:47     9:41 
    24 Szűcs György dr.                   PVS Pécsi Vasutas Sportkör             23:44    10:38 
    25 Síkhegyi Ferenc                    BEA Budapesti Egyetemi Atléti          27:31    14:25 

       Lénárd Miklós                      ETC Egri Testedző Club                  hiba          



F70-A  (23)                 1.4 km  25 m   13 ep     

     1 Jelinek István                     PSE Postás Sport Egyesület             12:19     0:00 
     2 Nagy Gábor                         TTE Tipo Tájfutó és Környezet          13:40     1:21 
     3 Bányai Attila                      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          13:41     1:22 
     4 Bogdány Miklós                     TTE Tipo Tájfutó és Környezet          14:02     1:43 
     5 Bán Sándor                         HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz          14:09     1:50 
     6 Felföldi Károly dr.                SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó          14:13     1:54 
     7 Varga György                       POE Pécsi Orvos-Egészségügyi           14:49     2:30 
     8 Lohász Márton                      BDI Budapesti Diáksport Szöve          15:13     2:54 
     9 Nagy Dezső                         HSP Hidegkúti Spartacus Sport          15:14     2:55 
    10 Hargitai István                    TTE Tipo Tájfutó és Környezet          16:04     3:45 
    11 Szecsődi Ákos                      BEA Budapesti Egyetemi Atléti          16:09     3:50 
    12 Muszély György                     BEA Budapesti Egyetemi Atléti          16:13     3:54 
    13 Argay Gyula                        BEA Budapesti Egyetemi Atléti          16:38     4:19 
    14 Wengrin István                     VTC Veszprémi Tájfutó Club             17:06     4:47 
    15 Schell Antal                       PSE Postás Sport Egyesület             17:26     5:07 
    16 Tóth János                         SKS Sárvári Kinizsi Sportegye          17:33     5:14 
    17 Nagy Lajos                         ETC Egri Testedző Club                 18:59     6:40 
    18 Köblös József                      KTX Kőbányai Textil Sportegye          21:10     8:51 
    19 Vass Tibor                         VHS Veszprémi Honvéd Sportegy          23:19    11:00 
    20 Gönczi Péter                       SPA Tabáni Spartacus Sport és          23:32    11:13 
    21 Benkovics László dr.               PVS Pécsi Vasutas Sportkör             25:10    12:51 
    22 Bessenyei István                   SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          33:18    20:59 

       Kiss Endre dr.                     PVM Pécsi Vörös Meteor SK               hiba          



F75-A  (9)                  1.2 km  20 m   11 ep     

     1 Szabon János                       KOS Hegyvidék-KFKI Optimista           15:07     0:00 
     2 Hódossy Béla                       TSC Tungsram Sport Club                16:34     1:27 
     3 Cserteg István                     TSC Tungsram Sport Club                16:37     1:30 
     4 Rácz Márton                        TTE Tipo Tájfutó és Környezet          23:18     8:11 
     5 Tihanyi László dr.                 POE Pécsi Orvos-Egészségügyi           24:55     9:48 
     6 Hargitai Miklós                    TSC Tungsram Sport Club                28:10    13:03 
     7 Buncsik János                      PSE Postás Sport Egyesület             44:50    29:43 

       Németh Alajos                      PSE Postás Sport Egyesület              n.i.          
       Weress Kálmán                      TTE Tipo Tájfutó és Környezet           n.i.          



F80-A  (2)                  1.2 km  10 m   10 ep     

     1 Dudás István                       OSC Orvosegyetem Sport Club            18:01     0:00 
     2 Hrenkó József                      ETC Egri Testedző Club                 25:23     7:22 



F85-A  (3)                  1.1 km  10 m   10 ep     

     1 Balla Sándor                       KFK KFKI Petőfi Sportkör               37:41     0:00 
     2 Kún Ferenc                         KTX Kőbányai Textil Sportegye          38:45     1:04 

       Csamangó Ferenc                    SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó           n.i.          



N14E-A  (24)                1.2 km  30 m   10 ep     

     1 Szuromi Hanga                      PVS Pécsi Vasutas Sportkör              7:49     0:00 
     2 Gárdonyi Csilla                    MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó            7:56     0:07 
     3 Hajnal Dorottya                    SPA Tabáni Spartacus Sport és           8:00     0:11 
     4 Pataki Réka Dalida                 PVS Pécsi Vasutas Sportkör              8:15     0:26 
     5 Porgányi Anna                      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás           8:23     0:34 
     6 Szabó Dorina                       SZV Szegedi Vasutas Sport Egy           8:43     0:54 
     7 Sárközy Zsófia                     MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó            8:47     0:58 
     8 Tamás Bianka                       DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu           8:48     0:59 
     9 Finta Sára Katalin                 MAT Mazsola Tájfutó és Termés           8:56     1:07 
    10 Mátyus Rebeka                      SZV Szegedi Vasutas Sport Egy           9:00     1:11 
    11 Zacher Enikő                       SPA Tabáni Spartacus Sport és           9:05     1:16 
    12 Bartók Annamária                   SPA Tabáni Spartacus Sport és           9:09     1:20 
    13 Szokol Kamilla                     SZV Szegedi Vasutas Sport Egy           9:23     1:34 
    14 Pálfi Fanni                        SZV Szegedi Vasutas Sport Egy           9:33     1:44 
    15 Horváth Sarolta                    PVS Pécsi Vasutas Sportkör              9:51     2:02 
    16 Viniczai Judit                     PVS Pécsi Vasutas Sportkör              9:54     2:05 
    17 Hajdu Nelli                        TTE Tipo Tájfutó és Környezet          10:19     2:30 
    18 Vajda Luca                         SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          10:54     3:05 
    19 Vékony Vanda                       ARA Alba Regia Atlétikai Klub          11:15     3:26 
    20 Tiszlavicz Veronika                ESP Egri Spartacus Tájékozódá          12:38     4:49 
    21 Orosz Borbála                      SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          13:02     5:13 
    22 Mérő Dominika                      VHS Veszprémi Honvéd Sportegy          13:28     5:39 
    23 Magyar Kata                        DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          13:29     5:40 

       Vankó Milena                       SPA Tabáni Spartacus Sport és           hiba          



N14E-B  (24)                1.3 km  20 m   10 ep     

     1 Kishanti Petra                     THS Taszár Honvéd Sportegyesü           9:41     0:00 
     2 Riesing Hanna                      SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          10:04     0:23 
     3 Szilágyi Iringó                    DNS Debreceni Nagyerdő Sportk          10:31     0:50 
     4 Zempléni Lilla                     MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó           10:36     0:55 
     5 Zacher Noémi                       SPA Tabáni Spartacus Sport és          10:38     0:57 
     6 Király Boróka                      GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          10:41     1:00 
     7 Kálmán Imola                       SPA Tabáni Spartacus Sport és          10:50     1:09 
     8 Tóbis Anita                        DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          11:31     1:50 
     9 Tóth Blanka                        TTE Tipo Tájfutó és Környezet          11:38     1:57 
    10 Kovács Gréta                       PVS Pécsi Vasutas Sportkör             11:44     2:03 
    11 Bertóti Laura                      DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          12:19     2:38 
    12 Viniczai Hanga                     PVS Pécsi Vasutas Sportkör             12:33     2:52 
    13 Goldmann Kata                      SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          12:34     2:53 
    14 Apró Vivien Dóra                   VSM Victoria Sportegyesület M          12:51     3:10 
    15 Jánoki Georgina                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          13:19     3:38 
    16 Müller Eszter                      THS Taszár Honvéd Sportegyesü          13:43     4:02 
    17 Ledniczky Virág                    DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          14:32     4:51 
    18 Petruszka Erzsébet                 DNS Debreceni Nagyerdő Sportk          14:34     4:53 
    19 Müller Júlia                       THS Taszár Honvéd Sportegyesü          15:15     5:34 
    20 Kozma Eszter                       GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          15:46     6:05 
    21 Pataki Virág Lara                  PVS Pécsi Vasutas Sportkör             16:53     7:12 
    22 Angyal Anna                        SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          19:50    10:09 
    23 Bódi Doroti                        ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          19:52    10:11 
    24 Borbás Zita                        KAL Kalocsai Sport Egyesület           25:48    16:07 



N14E-C  (24)                1.2 km  20 m   10 ep     

     1 Erőss Kinga Elvira                 ESP Egri Spartacus Tájékozódá           9:52     0:00 
     2 Szilágyi Emese                     DNS Debreceni Nagyerdő Sportk          11:43     1:51 
     3 Tarsoly Panka                      GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          13:25     3:33 
     4 Veszelka Noémi                     SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó          15:37     5:45 
     5 Horváth Lilla                      SPA Tabáni Spartacus Sport és          16:04     6:12 
     6 Kovács Eszter                      BBB Balassagyarmati Balassi B          16:38     6:46 
     7 Gillich Dóra                       TTT Tatai Tömegsport és Tájfu          17:00     7:08 
     8 Vékony Janka                       ARA Alba Regia Atlétikai Klub          17:05     7:13 
     9 Orosz Viktória                     SPA Tabáni Spartacus Sport és          18:02     8:10 
    10 Schlitt Kamilla                    GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          19:40     9:48 
    11 Bauer Anna Margit                  SPA Tabáni Spartacus Sport és          19:58    10:06 
    12 Tóth Barbara                       TTE Tipo Tájfutó és Környezet          20:15    10:23 
    13 Garbacz Eszter                     ESP Egri Spartacus Tájékozódá          21:52    12:00 
    14 Kovács Flóra                       SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          22:40    12:48 
    15 Schenk Anna                        EK Egyesületen kívüli                  23:45    13:53 
    16 Gillich Luca                       TTT Tatai Tömegsport és Tájfu          23:52    14:00 
    17 Varga Petra                        SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          25:46    15:54 
    18 Dobrossy Beatrix                   DIS DISZ Közéleti, Kulturális          27:22    17:30 
    19 Balaton Regina Hanna               JSS Községi Sportkör Jánosház          27:44    17:52 
    20 Makai Klára                        THS Taszár Honvéd Sportegyesü          32:18    22:26 
    21 Magyar Júlia                       GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          38:19    28:27 
    22 Steiner Gréta                      JSS Községi Sportkör Jánosház          41:15    31:23 

    Vk Barta Luca                         SPA Tabáni Spartacus Sport és          10:52          
    Vk Dudás Anna Klaudia                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu          17:47          



N16E-A  (24)                1.6 km  30 m   14 ep     

     1 Viniczai Csenge                    PVS Pécsi Vasutas Sportkör             10:38     0:00 
     2 Gera Krisztina                     SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          11:58     1:20 
     3 Fésűs Evelin Anna                  SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          12:55     2:17 
     4 Müller Olga                        THS Taszár Honvéd Sportegyesü          13:04     2:26 
     5 Zsiros Csenge                      SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          13:32     2:54 
     6 Nagy Viktória                      SPA Tabáni Spartacus Sport és          13:42     3:04 
     7 Lénárt Viktória                    PAK Paksi Sport Egyesület              14:02     3:24 
     8 Nagy Klára                         SPA Tabáni Spartacus Sport és          14:04     3:26 
     9 Horváth Hanga                      MAT Mazsola Tájfutó és Termés          14:08     3:30 
    10 Hajdu Frida                        TTE Tipo Tájfutó és Környezet          14:13     3:35 
    11 Czibolya Lili                      SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          15:00     4:22 
    12 Kézdy Borbála                      MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó           15:05     4:27 
    13 Gillich Bernadett                  MSE Megalódusz Sportegylet             15:27     4:49 
    14 Makovinyi Dorottya                 PAK Paksi Sport Egyesület              15:58     5:20 
    15 Duró Krisztina                     SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          16:06     5:28 
    16 Hamburger Ágnes                    PVS Pécsi Vasutas Sportkör             16:17     5:39 
    17 Kovács Borbála                     BBB Balassagyarmati Balassi B          16:50     6:12 
    18 Boros Kitti                        ESP Egri Spartacus Tájékozódá          16:53     6:15 
    19 Simon Cintia                       ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          16:57     6:19 
    20 Völgyesi Melody                    SPA Tabáni Spartacus Sport és          17:17     6:39 
    21 Kucsma Luca Zsuzsanna              ESP Egri Spartacus Tájékozódá          17:49     7:11 
    22 Maácz Fruzsina                     MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó           18:09     7:31 
    23 Duró Barbara                       SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          18:32     7:54 
    24 Tóth Blanka                        THS Taszár Honvéd Sportegyesü          24:45    14:07 



N16E-B  (9)                 1.3 km  30 m   12 ep     

     1 Kovács Borbála Zsuzsann            PVS Pécsi Vasutas Sportkör             11:20     0:00 
     2 Sobas Aleksandra                   SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          14:03     2:43 
     3 Tősi Virág                         ESP Egri Spartacus Tájékozódá          14:16     2:56 
     4 Sramkó Réka                        SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          14:24     3:04 
     5 Emesz Csipke                       MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó           15:11     3:51 
     6 Mach Berta                         MAT Mazsola Tájfutó és Termés          15:59     4:39 
     7 Schmal Petra                       THS Taszár Honvéd Sportegyesü          21:52    10:32 
     8 Szöllősi Dorina                    THS Taszár Honvéd Sportegyesü          28:04    16:44 

    Vk Ficzere Réka                       SPA Tabáni Spartacus Sport és           hiba          



N18E-A  (24)                1.9 km  40 m   13 ep     

     1 Weiler Virág                       SPA Tabáni Spartacus Sport és          12:46     0:00 
     2 Szuromi Luca                       PVS Pécsi Vasutas Sportkör             13:08     0:22 
     3 Péntek Gréti                       BSC Balatonfüredi Sport Club           13:46     1:00 
     4 Faggyas Réka                       TTE Tipo Tájfutó és Környezet          14:29     1:43 
     5 Goldmann Júlia                     SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          14:34     1:48 
     6 Egei Petra                         SPA Tabáni Spartacus Sport és          14:35     1:49 
     7 Becze Rita                         PVS Pécsi Vasutas Sportkör             14:42     1:56 
     8 Udvari Lilla                       ESP Egri Spartacus Tájékozódá          15:04     2:18 
     9 Liszka Eszter                      SPA Tabáni Spartacus Sport és          15:09     2:23 
    10 Molnár Viktória                    HOD Hód-mentor sport és műpár          15:20     2:34 
    11 Dénes Orsolya                      KAL Kalocsai Sport Egyesület           15:59     3:13 
    12 Faggyas Petra                      TTE Tipo Tájfutó és Környezet          16:01     3:15 
    13 Molnár Krisztina                   HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz          16:09     3:23 
    14 Kósa Noémi                         BTK Bakonyi Tájfutó Klub               16:23     3:37 
    15 Kiss Johanna Eperke                SZT Szombathelyi Egyetemi Spo          16:47     4:01 
    16 Darabos Dorottya                   THS Taszár Honvéd Sportegyesü          17:18     4:32 
    17 Gillich Viktória                   MSE Megalódusz Sportegylet             17:25     4:39 
    18 Schwendtner Réka                   SIR Sirályok Sportegyesület            18:12     5:26 
    19 Tóth Blanka                        MAT Mazsola Tájfutó és Termés          20:11     7:25 
    20 Gubicza Viktória                   HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz          20:13     7:27 
    21 Cserkuti Dominika                  GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          20:41     7:55 
    22 Komlósi Kata                       ESP Egri Spartacus Tájékozódá          23:24    10:38 

       Kadocsa Rebeka                     MAT Mazsola Tájfutó és Termés           hiba          
       Hámori Júlia                       SPA Tabáni Spartacus Sport és           hiba          



N18E-B  (11)                1.9 km  35 m   13 ep     

     1 Vonyó Réka Virág                   PVS Pécsi Vasutas Sportkör             18:08     0:00 
     2 Váradi Vivien                      GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             18:36     0:28 
     3 Varga-Tóth Petra                   HOD Hód-mentor sport és műpár          19:06     0:58 
     4 Bán Zsanett                        HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz          20:25     2:17 
     5 Kis Viktória                       HOD Hód-mentor sport és műpár          22:48     4:40 
     6 Tóth Enikő                         ESP Egri Spartacus Tájékozódá          23:21     5:13 
     7 Baán Marietta                      SZT Szombathelyi Egyetemi Spo          24:47     6:39 
     8 Kozma Krisztina                    SZT Szombathelyi Egyetemi Spo          24:51     6:43 

       Erős Evelin                        ETC Egri Testedző Club                  hiba          
       Varga Viktória                     NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz           n.i.          
    Vk Kötél Angyalka                     GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          16:28          



N20E-A  (18)                2.4 km  45 m   16 ep     

     1 Varsányi Kinga                     SIR Sirályok Sportegyesület            17:04     0:00 
     2 Rusvai Katalin                     FSC Futárok Sport Club                 17:09     0:05 
     3 Kinde Vanda                        SPA Tabáni Spartacus Sport és          17:24     0:20 
     4 Balogh Réka                        GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             19:37     2:33 
     5 Miháczi Diana                      TTE Tipo Tájfutó és Környezet          20:06     3:02 
     6 Simon Alexandra Natáli             ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          20:14     3:10 
     7 Vincze Rebeka                      GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          20:22     3:18 
     8 Faragó Mária                       SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          20:23     3:19 
     9 Bartus Petra                       ETC Egri Testedző Club                 21:07     4:03 
    10 Tóth Krisztina                     TTE Tipo Tájfutó és Környezet          21:22     4:18 
    11 Goldmann Dóra                      SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          22:22     5:18 
    12 Paskuj Rebeka                      MCB Maccabi Vívó és Atlétikai          22:43     5:39 
    13 Faggyas Eszter                     TTE Tipo Tájfutó és Környezet          23:16     6:12 
    14 Vissi Borbála                      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          23:25     6:21 
    15 Ágh Barbara                        TTT Tatai Tömegsport és Tájfu          25:35     8:31 
    16 Dénes Krisztina                    KAL Kalocsai Sport Egyesület           26:42     9:38 
    17 Kovalcsik Anna                     BBB Balassagyarmati Balassi B          27:28    10:24 

    Vk Domán Fruzsina                     THT Tapolcai Honvéd Sport Egy          29:07          



N21E-A  (24)                2.3 km  55 m   16 ep     

     1 Szerencsi Ildikó                   SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          15:22     0:00 
     2 Hrenkó Ivett                       ETC Egri Testedző Club                 16:03     0:41 
     3 Tóth Réka                          SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          16:06     0:44 
     4 Bertóti Regina                     GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          16:23     1:01 
     5 Kelemen Bernadett                  PVS Pécsi Vasutas Sportkör             16:35     1:13 
     6 Szerencsi Dóra                     SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          17:21     1:59 
     7 Zsigmond Száva                     DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          17:27     2:05 
     8 Kisháziné Zombory Erika            HOD Hód-mentor sport és műpár          17:34     2:12 
     9 Zsigmond Vanda                     DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          17:43     2:21 
    10 Szokol Mónika                      SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          17:58     2:36 
    11 Kertész Anikó                      PVS Pécsi Vasutas Sportkör             18:28     3:06 
    12 Prékop Márta                       SAS Silvanus Sportegyesület            18:31     3:09 
    13 Németh Luca                        SPA Tabáni Spartacus Sport és          18:35     3:13 
    14 Kaufmann Brigitta Dóra             MMT Merkapt Maraton Team Spor          18:44     3:22 
    15 Sisa Dorottya                      JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi          18:57     3:35 
    16 Daragó Zsófia                      ETC Egri Testedző Club                 19:00     3:38 
    17 Dékány Andrea                      GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             19:10     3:48 
    18 Tóth Korinna                       SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          19:16     3:54 
    19 Sebők Éva                          PVS Pécsi Vasutas Sportkör             19:20     3:58 
    20 Liskány Krisztina                  STE SzSzB M-i TájFutE                  19:45     4:23 
    21 Őry Luca                           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó           20:30     5:08 
    22 Liskány Diána                      STE SzSzB M-i TájFutE                  20:39     5:17 
    23 Csúcs-Fenyvesi Laura               SAS Silvanus Sportegyesület            20:47     5:25 

       Füzy Anna                          OSC Orvosegyetem Sport Club             hiba          



N21E-B  (23)                2.1 km  35 m   15 ep     

     1 McCarthy Bernadett                 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          16:40     0:00 
     2 Szabó Veronika                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub          16:59     0:19 
     3 Dékány Szilvia                     GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             17:43     1:03 
     4 Császár Barbara                    GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          18:03     1:23 
     5 Máthé Fanni                        TTE Tipo Tájfutó és Környezet          18:06     1:26 
     6 Kaszás Szilvia                     BSC Balatonfüredi Sport Club           18:23     1:43 
     7 Szabó Ágnes                        ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          18:35     1:55 
     8 Bertóti Diana                      GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          18:43     2:03 
     9 Kovács Anett                       SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          19:13     2:33 
    10 Trócsányi Eszter                   DIS DISZ Közéleti, Kulturális          19:42     3:02 
    11 Kaszás Orsolya                     BSC Balatonfüredi Sport Club           20:05     3:25 
    12 Győri Judit                        SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          20:53     4:13 
    13 Sümegi Mária                       DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          21:03     4:23 
    14 Zsótér Márta                       HOD Hód-mentor sport és műpár          21:39     4:59 
    15 Dömötör Andrea                     SFC Széchenyi István Egyetem           21:58     5:18 
    15 Farkas Mariann                     SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          21:58     5:18 
    17 Kovács Júlia Virág                 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó          22:56     6:16 
    18 Vázsonyi Patrícia                  BSC Balatonfüredi Sport Club           26:44    10:04 
    19 Paskuj Sára                        MCB Maccabi Vívó és Atlétikai          28:47    12:07 
    20 Balázs Anna                        BBB Balassagyarmati Balassi B          29:05    12:25 
    21 Csőkör Katalin                     TTT Tatai Tömegsport és Tájfu          32:58    16:18 

       Gábor Anita                        CBD Ceglédi Bem Vasutas                 hiba          
    Vk Seres-Kormány Anita                SSC Siketek Sport Club                 19:27          



N35A-A  (22)                1.9 km  30 m   15 ep     

     1 Simon Ágnes                        ETC Egri Testedző Club                 14:20     0:00 
     2 Marosán Ágnes                      BEA Budapesti Egyetemi Atléti          14:24     0:04 
     3 Tokaji Mónika                      HRF Szolnoki Honvéd Sportegye          14:33     0:13 
     4 Nagy Krisztina                     BEA Budapesti Egyetemi Atléti          14:53     0:33 
     5 Uhlir Tímea                        ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          15:18     0:58 
     6 Oroszné Tóth Zsuzsanna             HAV Havas Szabadidő Klub               15:31     1:11 
     7 Rostás Anikó                       KAL Kalocsai Sport Egyesület           15:42     1:22 
     8 Schmal Kinga                       THS Taszár Honvéd Sportegyesü          16:26     2:06 
     9 Lakó Judit                         ESP Egri Spartacus Tájékozódá          17:19     2:59 
    10 Szigetfy Ildikó                    HER Balatonalmádi Herkules Sp          17:37     3:17 
    11 Biró Fruzsina                      BEA Budapesti Egyetemi Atléti          18:58     4:38 
    12 Fövenyessy Gabriella               FMT FŐMTERV SK                         19:32     5:12 
    13 Tüskéné Borszéki Erika             SSC Siketek Sport Club                 19:50     5:30 
    14 Sváb Emese                         SAS Silvanus Sportegyesület            20:30     6:10 
    15 Rácz Eszter                        POE Pécsi Orvos-Egészségügyi           20:37     6:17 
    16 Kanász-Nagy Erzsébet               MCB Maccabi Vívó és Atlétikai          21:11     6:51 
    17 Magyar Ágnes                       DNS Debreceni Nagyerdő Sportk          22:24     8:04 
    18 Majoros Szilvia                    SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó          24:24    10:04 
    19 Szabó Erika                        SZT Szombathelyi Egyetemi Spo          24:56    10:36 
    20 Fábián Beatrix                     FMT FŐMTERV SK                         27:15    12:55 

       Spiegl Judit                       SMA Soproni Műegyetemi Atléti           hiba          
    Vk Balogh Szilvia Odett               KAL Kalocsai Sport Egyesület            n.i.          



N40A-A  (24)                1.9 km  35 m   15 ep     

     1 Wengrin Ágnes                      TTE Tipo Tájfutó és Környezet          13:47     0:00 
     2 Füzy Judit                         OSC Orvosegyetem Sport Club            14:17     0:30 
     3 Viniczainé Kovács Ildikó           PVS Pécsi Vasutas Sportkör             15:06     1:19 
     4 Ebinger Mónika                     KFK KFKI Petőfi Sportkör               15:30     1:43 
     5 Skerletz Imola                     SMA Soproni Műegyetemi Atléti          15:40     1:53 
     6 Porgányiné Henrich Piroska         ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          15:51     2:04 
     7 Skerletz Noémi                     SMA Soproni Műegyetemi Atléti          15:58     2:11 
     8 Hegedűs Ágnes dr.                  DNS Debreceni Nagyerdő Sportk          16:27     2:40 
     9 Zelena Dóra                        MAT Mazsola Tájfutó és Termés          16:48     3:01 
    10 Horváti Réka                       HSP Hidegkúti Spartacus Sport          16:49     3:02 
    11 Tóthné Pfeiffer Zsuzsanna          POE Pécsi Orvos-Egészségügyi           16:54     3:07 
    12 Madarassy Anikó                    BEA Budapesti Egyetemi Atléti          18:21     4:34 
    13 Ódor Viktória                      FMT FŐMTERV SK                         18:46     4:59 
    14 Sinkó Kinga                        HSP Hidegkúti Spartacus Sport          18:49     5:02 
    15 Bay-Fodor Boglárka dr.             SAS Silvanus Sportegyesület            19:46     5:59 
    16 Nagyné Bódis Borbála               FSC Futárok Sport Club                 20:24     6:37 
    17 Federics Éva                       TTT Tatai Tömegsport és Tájfu          21:23     7:36 
    18 Cserjés Andrea dr.                 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye          22:12     8:25 
    19 Blum Henriette                     SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó          22:33     8:46 
    20 Asboltné Kerekes Ágnes             DIS DISZ Közéleti, Kulturális          24:45    10:58 
    21 Marics Gáborné Jávorics Éva        GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          24:56    11:09 

       Gillichné Kalocsai Adrienn dr.     MSE Megalódusz Sportegylet              hiba          
       Marosfalvi Mónika                  SPA Tabáni Spartacus Sport és           hiba          
       Lendvai Katalin                    VHS Veszprémi Honvéd Sportegy           hiba          



N40A-B  (10)                1.6 km  30 m   12 ep     

     1 Nagy Ákosné                        SDS Salgótarjáni Dornyay Spor          14:20     0:00 
     2 Németh Ágnes dr.                   TTE Tipo Tájfutó és Környezet          14:21     0:01 
     3 Schőnviszkyné Vasvári Krisztina    RTF Szent György Sportegyesül          18:33     4:13 
     4 Vékonyné Árva Katalin              ARA Alba Regia Atlétikai Klub          18:42     4:22 
     5 Tóth Zsuzsanna                     MAT Mazsola Tájfutó és Termés          20:22     6:02 
     6 Schultheisz Edina                  KFK KFKI Petőfi Sportkör               22:05     7:45 
     7 Juhászné Bálint Ildikó             HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz          24:17     9:57 
     8 Jánoki Katalin                     ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          31:44    17:24 
     9 Mihály Gyöngyi                     SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó          33:22    19:02 

    Vk Simkó Livia                        MSE Megalódusz Sportegylet             15:29          



N45A-A  (24)                1.8 km  30 m   13 ep     

     1 Mátyás Ildikó                      PVM Pécsi Vörös Meteor SK              13:35     0:00 
     2 Győrffy Gabriella                  HSE Hegyisport Szentendre Egy          13:53     0:18 
     3 Csillag Vera                       PVM Pécsi Vörös Meteor SK              14:34     0:59 
     4 Juhász Júlia                       GOC Göcsej Környezetvédő, Táj          15:29     1:54 
     5 Németh Zsoltné                     VHS Veszprémi Honvéd Sportegy          15:33     1:58 
     6 Rusvainé Barócsi Katalin           FSC Futárok Sport Club                 15:53     2:18 
     7 Lovas Ágnes                        PVM Pécsi Vörös Meteor SK              16:23     2:48 
     8 Kiss Teodóra                       ETC Egri Testedző Club                 16:38     3:03 
     9 Barát Imola                        THS Taszár Honvéd Sportegyesü          17:34     3:59 
    10 Tömördi Ágnes                      HSE Hegyisport Szentendre Egy          17:38     4:03 
    11 Turcsánné Cseh Erzsébet            PVS Pécsi Vasutas Sportkör             18:03     4:28 
    12 Hajas Csilla                       BEA Budapesti Egyetemi Atléti          18:11     4:36 
    13 Cseresnyés Ágnes                   TTE Tipo Tájfutó és Környezet          18:17     4:42 
    14 Holper Antónia                     TTE Tipo Tájfutó és Környezet          19:12     5:37 
    15 Bányai Réka                        HSP Hidegkúti Spartacus Sport          19:28     5:53 
    16 Jakubecz Andrea                    BBB Balassagyarmati Balassi B          19:44     6:09 
    17 Síkhegyi Gabriella                 BEA Budapesti Egyetemi Atléti          20:53     7:18 
    18 Kissné Kiss Mária                  JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi          21:31     7:56 
    19 Várady Szilvia                     DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu          21:55     8:20 
    20 Tóth Marianna                      PVM Pécsi Vörös Meteor SK              22:50     9:15 
    21 Tóth Ágnes                         MAF Műegyetemi Atlétikai és F          24:25    10:50 
    22 Radics Anna                        ETC Egri Testedző Club                 26:21    12:46 
    23 Rácz Sándorné                      SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          30:17    16:42 

       Kiss-Geosits Beatrix dr.           SZT Szombathelyi Egyetemi Spo           hiba          



N45A-B  (11)                1.6 km  25 m   12 ep     

     1 Dalmadi Andrea                     HRF Szolnoki Honvéd Sportegye          13:53     0:00 
     2 Erdősné Németh Ágnes               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás          15:41     1:48 
     3 Molnár Jeannette                   SPA Tabáni Spartacus Sport és          15:58     2:05 
     4 Ajkai Adrien                       POE Pécsi Orvos-Egészségügyi           16:38     2:45 
     5 Szőcs Anett                        HSP Hidegkúti Spartacus Sport          18:20     4:27 
     6 Kapturné Bíró Anna                 VHS Veszprémi Honvéd Sportegy          18:28     4:35 
     7 Takácsné Tömördi Gabriella         SMA Soproni Műegyetemi Atléti          19:27     5:34 
     8 Gyöngyösi Jolán                    SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          19:28     5:35 
     9 Tanácsné Vasvári Zsuzsa            RTF Szent György Sportegyesül          20:03     6:10 
    10 Kaszásné Boa Ágnes                 HER Balatonalmádi Herkules Sp          20:56     7:03 
    11 Miklos Rita                        SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó          55:12    41:19 



N50-A  (24)                 1.7 km  35 m   13 ep     

     1 Muzsnai Ágota dr.                  HSE Hegyisport Szentendre Egy          13:38     0:00 
     2 Kármán Katalin                     HSE Hegyisport Szentendre Egy          13:44     0:06 
     3 Szerencsiné Csamangó Jusztina      PUS Pusztamérgesi Sportegyesü          14:50     1:12 
     4 Jenővári Gabriella                 HSE Hegyisport Szentendre Egy          15:41     2:03 
     5 Dániel Edit                        HSE Hegyisport Szentendre Egy          16:09     2:31 
     6 Bacsó Piroska                      MAF Műegyetemi Atlétikai és F          17:20     3:42 
     7 Zarnóczay Klára                    HBS Honvéd Bottyán Sportegyes          17:43     4:05 
     8 Marczis Márta                      ETC Egri Testedző Club                 18:06     4:28 
     9 Mižúrová Jana                      XFRM SVK-2 Farmaceut Bratisla          20:12     6:34 
    10 Ludvig Ágnes                       MAF Műegyetemi Atlétikai és F          20:45     7:07 
    11 Szalai Éva                         GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             22:01     8:23 
    12 Lukácsi Ágnes Erika                PVS Pécsi Vasutas Sportkör             22:07     8:29 
    13 Szentes Anna                       POE Pécsi Orvos-Egészségügyi           22:18     8:40 
    14 Böröczkyné Makai Anna              VHS Veszprémi Honvéd Sportegy          22:37     8:59 
    15 Nemesházi Lászlóné                 PSE Postás Sport Egyesület             23:19     9:41 
    16 Liskányné Jáhor Anikó              STE SzSzB M-i TájFutE                  23:37     9:59 
    17 Benga Andrásné                     PVM Pécsi Vörös Meteor SK              24:35    10:57 
    18 Hideg Istvánné                     HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz          25:10    11:32 
    19 Bérdiné Balázs Katalin             POE Pécsi Orvos-Egészségügyi           25:23    11:45 
    20 Nagy Zsuzsanna dr.                 HER Balatonalmádi Herkules Sp          25:48    12:10 
    21 Ormay Éva                          KOS Hegyvidék-KFKI Optimista           27:17    13:39 
    22 Kapitány Attiláné                  PVM Pécsi Vörös Meteor SK              28:04    14:26 
    23 Terjékiné Tóth Edit                HRF Szolnoki Honvéd Sportegye          28:35    14:57 
    24 Gösswein Judit                     PSE Postás Sport Egyesület             45:30    31:52 



N55-A  (12)                 1.6 km  20 m   10 ep     

     1 Horváth Magda                      TTE Tipo Tájfutó és Környezet          12:26     0:00 
     2 Takács Ágnes                       SZV Szegedi Vasutas Sport Egy          14:16     1:50 
     3 Szopori Éva                        KRI Kristály Tájfutó és Termé          16:00     3:34 
     4 Lévainé Kovács Róza                KSE Karcagi Sportegyesület             16:12     3:46 
     5 Mező Éva                           PVM Pécsi Vörös Meteor SK              17:46     5:20 
     6 Szabó Zsuzsanna                    SAS Silvanus Sportegyesület            18:26     6:00 
     7 Gelei Zsuzsanna                    SAS Silvanus Sportegyesület            18:40     6:14 
     8 Pál Ilona dr.                      SAS Silvanus Sportegyesület            19:11     6:45 
     9 Jenei Margit                       BÖF Budai Ősforrás Sport Club          21:09     8:43 
    10 Kocsis Gyöngyi                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub          29:01    16:35 
    11 Cserpák Ferencné                   HBS Honvéd Bottyán Sportegyes          34:30    22:04 

       Spiegl Zsuzsanna                   SMA Soproni Műegyetemi Atléti           n.i.          



N60-A  (11)                 1.3 km  25 m   12 ep     

     1 Hegedüs Ágnes                      BEA Budapesti Egyetemi Atléti          13:25     0:00 
     2 Csőkör Irén                        BBB Balassagyarmati Balassi B          14:00     0:35 
     3 Szuromi Imréné                     BÖF Budai Ősforrás Sport Club          15:31     2:06 
     4 Karsai Klára                       OSC Orvosegyetem Sport Club            15:57     2:32 
     5 Lovász Márta                       SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó          16:02     2:37 
     6 Tóth Józsefné                      HAV Havas Szabadidő Klub               17:16     3:51 
     7 Keszthelyi Ildikó                  PSE Postás Sport Egyesület             18:19     4:54 
     8 Novotni Tiborné                    BBB Balassagyarmati Balassi B          20:04     6:39 
     9 Tarján Ágnes                       POE Pécsi Orvos-Egészségügyi           31:45    18:20 
    10 Fischer Mária                      TTE Tipo Tájfutó és Környezet          32:21    18:56 

       Kühn Edit                          PVM Pécsi Vörös Meteor SK               hiba          



N65-A  (7)                  1.2 km  15 m   9 ep      

     1 Biró Aletta                        BEA Budapesti Egyetemi Atléti          11:28     0:00 
     2 Grant Julianna                     BÖF Budai Ősforrás Sport Club          12:25     0:57 
     3 Cser Borbála                       HER Balatonalmádi Herkules Sp          13:01     1:33 
     4 Komár Béláné                       HER Balatonalmádi Herkules Sp          14:27     2:59 
     5 Gombkötő Zsuzsanna                 VTC Veszprémi Tájfutó Club             16:31     5:03 
     6 Csorja Ida                         HTC Hódmezővásárhelyi Tájékoz          17:18     5:50 
     7 Hanusz Mária                       OSC Orvosegyetem Sport Club            25:11    13:43 



N70-A  (4)                  1.1 km  10 m   10 ep     

     1 Cser Krisztina                     SPA Tabáni Spartacus Sport és          14:32     0:00 
     2 Wengrin Istvánné                   VTC Veszprémi Tájfutó Club             18:45     4:13 
     3 Schell Antalné                     PSE Postás Sport Egyesület             24:41    10:09 
     4 Füleki Emőke                       DNS Debreceni Nagyerdő Sportk          26:37    12:05