61. Őszi Spartacus Kupa / 61st Autumn Spartacus CupV 2013.10.27. 21:30
Klubonkénti rajtlistakészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2008

 Rajtsz Kat        Név                                Chip       N1       N2 


23   EK Egyesületen kívüli        HUN   

    200 F40A       Jávor Balázs                               56:00          
    209 F40A       Tavaszi Tamás                              74:00          
    330 F60A       Tüskés György                    307582    37:00    97:00 
    756 NYK        Burian Hana                                17:00    44:00 
    790 NYK        Csonka Ágnes Kinga              4714655    85:00    40:00 
    833 NYT        Hegyi Gábor                       46024    70:00   126:00 
    885 N10D       Gerzsényi Bodza                            22:00          
    799 NYT        Vámos Árpád                      821001     2:00    54:00
    817 NYT        Weibl Zoltán                      46025    38:00    94:00
    814 NYT        Nagy Tibor                      2050669    32:00    42:00


24   ARA Alba Regia Atlétikai Klu HUN   

    214 F40A       Molnár Tibor                      46127    84:00          
    218 F40A       Kiffer Gyula                     505218    92:00          
    488 F35BR      Skrop Róbert                    2050672    43:00   119:00 
    514 N14E       Vékony Vanda                     443188   103:00    19:00 
    647 N60A       Fent Marianne                     46084    53:00    56:00 
    684 N12C       Vékony Janka                     443189    94:00    41:00 
    700 N12C       Skrop Anna                      2050671   126:00    25:00 
    706 N21C       Kifferné Endes Anikó              45256     7:00          
    711 N21C       Skropné Szuromi Éva             2050676    17:00    26:00 
    798 NYK        Vékonyné Árva Katalin              5630             72:00 
    810 NYT        Vékonyné Árva Katalin              5630    24:00          
    886 N10D       Kiffer Anna                                24:00          
    899 F15-18     Skrop Tamás                     2050674    65:00    80:00 
    912 N15-18     Tóth Zsuzsanna                   443185   105:00    77:00 
    914 N15-18     Gáti Mara                        443186   109:00    87:00 



25   AOS Apex Optimista Sportegye HUN   

    714 N21C       Bíró Katalin                               23:00     6:00 



28   BTK Bakonyi Tájfutó Klub     HUN   

    312 F60A       Ládi János                          993     1:00    73:00 
    820 NYT        Tuboly Csilla                    203697    44:00    90:00 
    828 NYT        Németh Jenő                      222921    60:00    22:00 
    845 NYT        Tuboly Zsuzsanna                 233696    94:00    26:00 
	


29   SDS     HUN   

    131 F16E       Stork Gábor                               103:00    95:00
    140 F18        Stork Mihály                               96:00   112:00
    811 NYT        Stork Joachim Gábor                        26:00    96:00
	
30   Rehab SC HUN   

   1001 NYT        Csordás Kornél                                      98:00
   1002 NYT        Lancsár Roland                                     114:00
   1008 NYK        Tarcsai Andrea                                       8:00
 
 
30   TUS Rüppurr HUN   
  
   
   438 F21C        Kovács Attila                             23:00     23:00
   
   

30   BSC Balatonfüredi Sport Club HUN   

    105 F14E       Péntek Márton                   2022218    54:00    37:00 
    169 F21E       Péntek Mátyás                   1396184    15:00    28:00 
    187 F35A       Takács Krisztián                 307712    36:00    47:00 
    205 F40A       Vizi Csaba                      2003105    66:00    62:00 
    261 F50A       Somogyi László                   233523    85:00    26:00 
    308 F55A       Somogyi Lajos                    233522    52:00     9:00 
    376 F75A       Kangasmaki Heikki                307706    43:00    46:00 
    415 F12C       Csontos András                  2003104   110:00    29:00 
    543 N18E       Péntek Gréti                     505296    71:00    10:00 
    710 N21C       Péntek Gáborné                   505293    15:00    14:00 
    750 NYK        Vízi Eszter                     2003120     5:00    96:00 
    818 NYT        Péntek Gábor                     505932    40:00    82:00 
    128 F16E       Bendicsek Bendegúz              2003109    97:00   111:00



33   BÖF Budai Ősforrás Sport Clu HUN   

    180 F35A       Németh Csaba                      45384    22:00    35:00 
    360 F70A       Gárdonyi Zoltán                   45440     9:00     6:00 
    662 N65A       Grant Julianna                   411999    85:00    84:00 



35   BEA Budapesti Egyetemi Atlét HUN   

    175 F21E       Molnár Attila                    206370    27:00     4:00 
    213 F40A       Töreky Ákos                        1000    82:00    64:00 
    263 F50A       Molnár Géza                      504238    89:00    44:00 
    277 F50A       Urbán András                     232759   117:00    10:00 
    282 F50A       Kele József                      307591   127:00    14:00 
    334 F60A       Hegedüs András                     6770    45:00    89:00 
    355 F65A       Lux Iván                         500560             24:00 
    397 F21B       Kovács Balázs                    500570    76:00    79:00 
    445 F21BR      Marosán Ágnes                    504276    17:00    71:00 
    467 F21BR      Vörös Dániel                       4509    61:00    63:00 
    581 N40A       Hajas Csilla                     233618    80:00   116:00 
    649 N60A       Hegedüs Ágnes                    222979    57:00    68:00 
    675 N21B       Nagy Krisztina                  2050670     0:00    67:00 
    849 NYT        Szegi Amondó Zoltán              363436   102:00   104:00 



42   DIS DISZ Közéleti, Kulturáli HUN   

    440 F21BR      Filó Bernát                         990     7:00   109:00 
    592 N40A       Asboltné Kerekes Ágnes           416604   102:00   124:00 



46   ETC Egri Testedző Club       HUN   

    193 F35A       Lajszner Attila                  416614    48:00    37:00 
    337 F65A       Nagy Árpád dr.                      942     4:00    22:00 
    356 F70A       Nagy Lajos                      2056159     1:00     4:00 
    612 N45A       Kiss Teodóra                      45104    24:00    81:00 
    619 N45A       Radics Anna                      416659    38:00    61:00 
    674 N21B       Daragó Zsófia                    307514    57:00    63:00 
    853 NYT        Erős Evelin                      363409   110:00    76:00
    632 N50        Márczis Márta                              69:00    51:00	



53   FLF Fehérlófia Sportegyesüle HUN   

    443 F21BR      Balogh Róbert                   2009003    13:00    93:00 



54   FMT FŐMTERV SK               HUN   

    222 F45A       Bérczes Miklós                   332845     7:00   108:00 
    315 F60A       Kaján László                     411902     7:00    55:00 
    579 N40A       Ódor Viktória                     46125    76:00   102:00 
    725 N21BR      Fövenyessy Gabriella             364741    62:00    68:00 



57   GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub   HUN   

    433 F21C       Győri János Attila               232806    13:00    17:00 
    483 F35BR      Kiss György ifj.                 232781    33:00   135:00 
    786 NYK        Kiss György                                77:00    34:00 
    876 N10D       Kiss Kamilla                                4:00    47:00 
    883 N10D       Kiss Boglárka                              18:00    19:00 



61   HSE Hegyisport Szentendre Eg HUN   

    256 F50A       Zentai László                     45533    75:00          
    258 F50A       Muliter Gábor                    888341    79:00          
    265 F50A       Kerényi Dénes                     45191    93:00          
    273 F50A       Vankó Péter                       45470   109:00    16:00 
    329 F60A       Boros Zoltán                      45405    35:00    69:00 
    577 N40A       Győrffy Gabriella                   960    72:00    90:00 
    595 N40A       Tömördi Ágnes                     45174   108:00   112:00 
    606 N45A       Muzsnai Ágota dr.                232846    12:00          
    617 N45A       Kármán Katalin                     4494    34:00          
    807 NYT        Katona Ferenc dr.                233691    18:00          



62   KOS Hegyvidék-KFKI Optimista HUN   

    278 F50A       Zempléni András dr.              233619   119:00    40:00 
    292 F55A       Ormay György                     332835    20:00    39:00 
    631 N50A       Ormay Éva                        332834    67:00    63:00 



63   MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó HUN   

    101 F14E       László Benedek                             46:00     3:00 
    130 F16E       Erdős Zoltán                    2019809   101:00    97:00 
    137 F16E       Rajkó Dávid                     2019810   115:00    93:00 
    154 F18E       Miavecz Balázs                   505244   124:00   106:00 
    166 F21E       Kisvölcsey Ákos                 1211212     9:00    10:00 
    196 F40A       Tornai Szabolcs                  339871    48:00    82:00 
    399 F21B       Kain Gergely                     339872             89:00 
    416 F12C       Gárdonyi Soma                   2050677   112:00    59:00 
    503 N14E       Sárközy Zsófia                  2019788    81:00    21:00 
    523 N16E       Kézdy Borbála                   2019806    89:00     5:00 
    686 N12C       Iván Eszter                                98:00    37:00 
    691 N12C       Gárdonyi Csilla                  888342   108:00    27:00 
    698 N12C       László Dorottya                           122:00    21:00 
    831 NYT        Burian Lóránt                    307572    66:00    72:00 
    879 N10D       Zempléni Lilla                   411949    10:00    29:00 
    893 N10D       László Karolina                            38:00    33:00
    913 N15-18     Emesz Csipke                    2019794   107:00    81:00
    906 F15-18     Marosffy Bálint                   45414    79:00    76:00 



64   HER Balatonalmádi Herkules S HUN   

    331 F60A       Korbély Tibor                      4505    39:00    79:00 
    336 F60A       Vitéz László                      45252    49:00    85:00 
    340 F65A       Komár Béla                        45145    10:00     0:00 
    626 N50A       Nagy Zsuzsanna dr.               307584    57:00    57:00 
    656 N65A       Komár Ildikó                      45208    73:00    80:00 



68   JSS Községi Sportkör Jánoshá HUN   

    441 F21BR      Horváth Pál                       46010     9:00    49:00 



69   JMD Jászapáti, Gróf Szécheny HUN   

    450 F21BR      Zagyi László                      45166    27:00    91:00 
    442 F21BR      Kiss Dénes                       363486    11:00   103:00
    559 N21E       Sisa Dorottya                    416658     4:00    16:00
    578 N40        Kissné Kis Mária                  45163    74:00   108:00 



81   KTX Kőbányai Textil Sportegy HUN   

    367 F70A       Köblös József                     45402    23:00          
    379 F80A       Kún Ferenc                        45401   107:00          



82   KRI Kristály Tájfutó és Term HUN   

    335 F60A       Biró Sándor                       45477    47:00          
    625 N50A       Szopori Éva                       45476    55:00          



86   MSE Megalódusz Sportegylet   HUN   

    204 F40A       Cserna András                   1396276    64:00    72:00 
    230 F45A       Körmendi Miklós                  232825    23:00    88:00 
    244 F45A       Gillich István                    45101    51:00   102:00 
    290 F55A       Gyulai Zoltán                      4459    16:00    37:00 
    300 F55A       Imeli János                      363463    36:00    21:00 
    348 F65A       Bogdanovits András                 4461    26:00    32:00 
    471 F21BR      Gyulai Tamás                       4458    69:00   105:00 
    476 F35BR      Simkó Zoltán                    1396241    19:00   129:00 
    481 F35BR      Mauer Lajos                      232753    29:00   101:00 
    485 F35BR      Laki Balázs                        4456    37:00          
    499 F35BR      Bauer Attila József                4460            123:00 
    527 N16E       Gillich Bernadett               1396275    97:00    37:00 
    589 N40A       Gillichné Kalocsai Adrie         416673    96:00    92:00 
    594 N40A       Simkó Livia                     1396240   106:00   110:00 
    614 N45A       Szakács Judit                       966    28:00          
    733 N21BR      Gillich Viktória                  46060    78:00    94:00 
    812 NYT        Konrád Rita                     1396230     0:00     0:00 
    844 NYT        Nagy Viktor                         934   114:00   128:00 
    856 F10D       Bauer Márton                               54:00          
    861 F10D       Cserna András Máté                         64:00          
    909 F15-18     Vojnár Dániel                   1396277    85:00    72:00 
    757 NYK        Mauerné Nagy Zsanett            1396274    19:00    16:00



87   MCS Győr-ménfőcsanaki Egység HUN   

    298 F55A       Franczia Vilmos                            32:00    33:00 



89   MAF Műegyetemi Atlétikai és  HUN   

    242 F45A       Dalos Attila                    1396205    47:00   112:00 
    245 F45A       Weiler Zsolt                     232799    53:00    76:00 
    322 F60A       Ludvig István                     45376    21:00    75:00 
    435 F21C       Mentler Balázs                             17:00    25:00 
    457 F21BR      Matics Gyula                      46082    41:00   101:00 
    607 N45A       Ludvig Ágnes                      45375    14:00    57:00 
    740 N21BR      Tóth Ágnes                       411967    92:00    60:00
    243 F45        Pálfi Antal                                49:00    90:00	



96   OSC Orvosegyetem Sport Club  HUN   

    262 F50A       Hegedűs Zoltán                    45417    87:00    50:00 
    276 F50A       Szlatényi Ferenc                2056161   115:00    46:00 
    383 F80A       Dudás István                      45450   115:00   100:00 
    492 F35BR      Gárdonyi Márk                    233541    51:00   105:00 
    565 N21E       Füzy Anna                       1396279    16:00     8:00 
    605 N45A       Teo Dóra                        2056160    10:00    73:00 
    660 N65A       Hanusz Mária                      45418    81:00    94:00 
    678 N21B       Nagy Ildikó                      339866    65:00    57:00 
    683 N21B       Füzy Judit                       505232    75:00    75:00 
    822 NYT        Dóczi Petra                       45304    48:00          



97   PAK Paksi Sport Egyesület    HUN   

    103 F14E       Weisz Pál                       2022153    50:00     5:00 
    198 F40A       Horányi György                  2022148    52:00    58:00 
    394 F21B       Kiss Gábor                      2022152    70:00    75:00 
    437 F21C       Sima Tamás                      2022115    21:00    21:00 
    529 N16E       Lénárt Viktória                 2022146   101:00    21:00 
    535 N16E       Makovinyi Dorottya              2022117   113:00    11:00 
    583 N40A       Kovács Vera                     2022118    84:00    84:00 
    697 N12C       Tóth Alexandra                   232779   120:00    49:00 
    699 N12C       Kovács Kira                      888368   124:00    31:00 
    701 N12C       Kovács Karina                    888367   128:00    39:00 
    703 N12C       Feczer Zsóka Zsófia             2050683   132:00    35:00 
    748 NYK        Kovács Előd                      232773     1:00    92:00 
    857 F10D       Szintai Zsombor                            56:00    85:00 
    862 F10D       Aradi Bence                     2022120    66:00    81:00 
    865 F10D       Arnold Olivér                              72:00    67:00 



99   POE Pécsi Orvos-Egészségügyi HUN   

    287 F55A       Tóth János                      1396132    10:00    11:00 
    301 F55A       Nagy Balázs                      505275    38:00     3:00 
    571 N35A       Rácz Eszter                      505266    35:00    31:00 
    627 N50A       Szentes Anna                     222916    59:00    69:00 



100  PVS Pécsi Vasutas Sportkör   HUN   

    240 F45A       Pataki Gábor                     670122    43:00   106:00 
    511 N14E       Pataki Réka Dalida               990801    97:00    39:00 
    694 N12C       Pataki Virág Lara                911002   114:00    23:00 



101  PVM Pécsi Vörös Meteor SK    HUN   

    295 F55A       Kóger Gyula                     1396202    26:00    41:00 
    305 F55A       Nagy György                      247063    46:00    45:00 
    611 N45A       Mátyás Ildikó                    700001    22:00    53:00 
    654 N60A       Kühn Edit                       1396204    67:00    60:00 



102  PSE Postás Sport Egyesület   HUN   

    219 F45A       Kalmár János                     362968     1:00          
    224 F45A       Nagy Ferenc                        7088    11:00    82:00 
    251 F50A       Nagy András                      411956    65:00    34:00 
    267 F50A       Nemesházi László                   4497    97:00    20:00 
    310 F55A       Hunyadi Károly                   505295    56:00    43:00 
    359 F70A       Schell Antal                       4491     7:00    26:00 
    373 F75A       Németh Alajos                       988    37:00    40:00 
    378 F75A       Buncsik János                     45365    47:00          
    497 F35BR      Schell Antal ifj.                 45537            133:00 
    628 N50A       Nemesházi Lászlóné                 4498    61:00    67:00 
    666 N70A       Schell Antalné                     4492    95:00   116:00 



107  SSC Siketek Sport Club       HUN   

    449 F21BR      Szebeli István                  2041772    25:00    83:00 



108  SMA Soproni Műegyetemi Atlét HUN   

    293 F55A       Tunyogi József                  2050689    22:00     5:00 
    487 F35BR      Szentgyörgyi Zsolt              1720228    41:00   107:00 
    525 N16E       Takács Orsolya                  2025028    93:00    31:00 
    576 N40A       Takácsné Tömördi Gabriel        2025026    70:00   128:00 
    685 N12C       Takács Szilvia                             96:00    51:00 



110  SFC Széchenyi István Egyetem HUN   

    239 F45A       Mentler Balázs                   332877    41:00   100:00 
    309 F55A       Dömötör Imre                      45436    54:00    47:00 
    479 F35BR      Németh László                    505268    25:00   143:00 
    495 F35BR      Tőzsér András                    505269    57:00    97:00 
    629 N50A       Dömötörné Horváth Erzséb          45435    63:00    65:00 
    681 N21B       Dömötör Csilla                   232761    71:00    71:00 
    736 N21BR      Dömötör Andrea                    46026    84:00    42:00 



113  SZV Szegedi Vasutas Sport Eg HUN   

    109 F14E       Győri Bertalan                             62:00    15:00 
    112 F14E       Gyólai Péter                               68:00    19:00 
    220 F45A       Riesing József                    45234     3:00    98:00 
    226 F45A       Gera Tibor                        45218    15:00    84:00 
    228 F45A       Szokol Lajos                      45233    19:00    94:00 
    236 F45A       Vass Zoltán                       45910    35:00          
    388 F21B       Harkányi Zoltán                    5633    58:00    61:00 
    400 F12C       Kovács-Deák Zsombor                        80:00    65:00 
    423 F12C       Jónás Ferenc                              126:00    61:00 
    474 F35BR      Hajagos Henrik                    45222    15:00   137:00 
    500 N14E       Orosz Borbála                              75:00    33:00 
    502 N14E       Gyenes Anna                                79:00    15:00 
    507 N14E       Szokol Kamilla                             89:00    43:00 
    536 N16E       Zsiros Csenge                     45219   115:00    39:00 
    621 N45A       Sallai Sára                       46073    42:00          
    702 N12C       Riesing Hanna                             130:00    29:00 
    917 N15-18     Vass Luca                                 115:00          
    919 N15-18     Vass Flóra                                119:00
    505 N14        Szabó Dorina                    2052315    87:00    13:00
    860 F10D       Szabó Levente                   2052316    62:00    87:00
    813 NYT        Szabó János                         885    30:00   112:00
    524 N16        Gera Krisztina                  2019793    91:00     7:00
    751 NYK        Farkas Annamária                2052317     7:00    94:00	



115  HRF Szolnoki Honvéd Sportegy HUN   

    395 F21B       Illés Péter                      232789    72:00    69:00 



119  SPA Tabáni Spartacus Sport é HUN   

    102 F14E       Ormay Mihály                    2022123    48:00    29:00 
    104 F14E       Vavrek Roland                              52:00    33:00 
    108 F14E       Kálmán Erik                     2022201    60:00    21:00 
    116 F14E       Barta Gergely                              76:00    45:00 
    123 F14E       Weiler Vince                     363499    90:00    39:00 
    126 F16E       Weiler Vilmos                    363497    93:00   107:00 
    129 F16E       Zacher Márton                   2022143    99:00   113:00 
    147 F16E       Peregi Dániel                   2022134   110:00   102:00 
    148 F18E       Nagy Bence                      2022131   112:00   124:00 
    152 F18E       Lengyel Ádám                     363480   120:00   108:00 
    170 F21E       Vellner Gábor                    502391    17:00    24:00 
    174 F21E       Gyalog Zoltán                    502370    25:00     2:00 
    195 F40A       Koltai Zoltán                    362952    46:00    80:00 
   1009 F45A       Egei Tamás                       363439     0:00     0:00 
    217 F40A       Knuth Ábel                                 90:00    56:00 
    229 F45A       Magyari Árpád                              21:00    78:00 
    238 F45A       Bujdosó István                  2050686    39:00    92:00 
    249 F45A       Oszkó László                     800002    61:00   116:00 
    269 F50A       Fleischer Zoltán                 332287   101:00          
    275 F50A       Peregi Tamás                     437646   113:00    62:00 
    364 F70A       Gönczi Péter                     416694    17:00    24:00 
    403 F12C       Kardos Dávid                               86:00     
    405 F12C       Rumi Zoárd                      2022136    90:00    27:00 
    408 F12C       Kovács Barna Ágost                         96:00   
    809 NYT        Kovács Benedek                             22:00	
    749 NYK        Jámbor Kinga                                3:00
    410 F12C       Toldi Levente                   2022139   100:00    23:00 
    412 F12C       Bujdosó Zoltán                   888364   104:00    53:00 
    414 F12C       Magyari Benedek                           108:00    43:00 
    417 F12C       Tálas Soma                                114:00    63:00 
    420 F12C       Pekáry Márton                             120:00    69:00 
    422 F12C       Buzás Benedek                             124:00    11:00 
    424 F12C       Lénárt Zsombor Benedek                    128:00    17:00 
    426 F12C       Fülöpp Szabolcs                           132:00    31:00 
    429 F12C       Knuth Bálint                    2056187   138:00    39:00 
    430 F12C       Fey Mihály                                          57:00 
    501 N14E       Bartók Annamária                           77:00    35:00 
    504 N14E       Barta Luca                                 83:00    47:00 
    513 N14E       Zacher Noémi                              101:00    27:00 
    516 N14E       Vankó Milena                      45929   107:00    23:00 
    519 N14E       Zacher Enikő                              113:00    17:00 
    521 N14E       Kálmán Imola                    2022204   117:00     9:00 
    530 N16E       Nagy Viktória                   2022132   103:00    25:00 
    539 N16E       Völgyesi Melody                 2022142   121:00     9:00 
    541 N18E       Weiler Virág                    2022128    67:00     8:00 
    545 N18E       Liszka Eszter                    339833    75:00     
    549 N18E       Egei Petra                       232822    83:00    20:00 
    586 N40A       Marosfalvi Mónika                   867    90:00    88:00 
    622 N45A       Oszkóné Simon Ildikó             236366    44:00    85:00 
    704 N21C       Molnár Jeannette                 505285     3:00     4:00 
    800 NYT        Bauer Krisztina                             4:00    30:00 
    859 F10D       Boór András                                60:00    69:00 
    867 F10D       Bujdosó Márk Levente            2056155    76:00    65:00 
    873 F10D       Klement Kelén                   2022124             93:00 
    874 F10D       Fey Dávid                                           75:00 
    875 N10D       Horváth Lilla                               2:00    25:00 
    881 N10D       Orosz Tímea                       45930    14:00    41:00 
    887 N10D       Knuth Petra                                26:00    45:00 
    890 N10D       Orosz Viktória                    46119    32:00    17:00 
    896 N10D       Bauer Anna Margit                          44:00     9:00 
    908 F15-18     Toldi Bence                      232818    83:00    92:00 
    911 F15-18     Hortobágyi Ákos                            89:00    84:00 
    921 N15-18     Ficzere Réka Anna                         123:00    83:00 



120  THT Tapolcai Honvéd Sport Eg HUN   

    179 F35A       Domán Gábor                      888350    20:00    45:00 
    182 F35A       Vajda Zsolt                      888334    26:00    33:00 
    185 F35A       Molnár Zoltán                    888348    32:00    49:00 



121  THS Taszár Honvéd Sportegyes HUN   

    211 F40A       Paróczi Zsolt                   1396186    78:00          
    318 F60A       Tóth Jenő                        332874    13:00    63:00 
    418 F12C       Paróczi Bálint                            116:00          
    732 N21BR      Schmal Kinga                     505206    76:00   
    542 N18        Paróczi Csenge                  1396213    69:00	



125  TTE Tipo Tájfutó és Környeze HUN   

    113 F14E       Egei Balázs                     1396220    70:00          
    121 F14E       Allwinger Herwig ifj.             45148    86:00    27:00 
    146 F18E       Hajdu Erik                      2022197   108:00   104:00 
    153 F20E       Dalos Máté                      1396156   122:00   126:00 
    164 F21E       Gyimesi Zoltán                    45141     5:00          
    194 F40A       Gönczi Róbert                     45390    44:00    46:00
    803 NYT        Gombkötő Péter                   332841    10:00   118:00
    350 F65        Hargitai István                            30:00    28:00	
    210 F40A       Hajdu Martin                       4468    76:00    66:00 
    216 F40A       Baracsi Gábor                    888340    88:00    70:00 
    266 F50A       Hajagos István                    45391    95:00    42:00 
    271 F50A       Juhász Miklós                     45143   105:00    52:00 
    274 F50A       Takács Csaba                      45254   111:00    58:00 
    289 F55A       Pap László                         4473    14:00    29:00 
    344 F65A       Gombkötő Péter dr.              1396252    18:00    26:00 
    354 F65A       Szemler István                    45206    38:00    10:00 
    369 F70A       Bogdány Miklós                   207958    27:00    18:00 
    390 F21B       Kövesdi Ádám                    1820723    62:00    77:00 
    409 F12C       Osztie Gergely                             98:00    51:00 
    427 F12C       Huszár Balázs                             134:00    13:00 
    454 F21BR      Dankó István                      45132    35:00    55:00 
    461 F21BR      Mihályi Ferenc                  2026128    49:00    85:00 
    469 F21BR      Molnár Attila                    701224    65:00    45:00 
    472 F35BR      Faggyas László                    45458    11:00   145:00 
    490 F35BR      Allwinger Herwig                 800000    47:00    99:00 
    544 N18E       Faggyas Réka                    1396223    73:00    12:00 
    553 N20E       Faggyas Eszter                   416641     9:00    13:00 
    575 N40A       Szemler Judit                    232754    68:00   114:00 
    585 N40A       Wengrin Ágnes                     45455    88:00   104:00 
    597 N40A       Németh Ágnes dr.                 339831   112:00   122:00 
    599 N40A       Allwinger Tünde                 1501000   116:00   118:00 
    602 N45A       Cseresnyés Ágnes                  45130     4:00    71:00 
    624 N50A       Horváth Magda                    448957    53:00    59:00 
    637 N55A       Fischer Mária                   7675713   124:00    91:00 
    688 N12C       Hajdu Nelli                      307751   102:00    33:00 
    690 N12C       Székely Rozália                           106:00    55:00 
    726 N21BR      Máthé Fanni                      411918    64:00    88:00 
    805 NYT        Magyari Orsolya                  233503    14:00    34:00 
    864 F10D       Allwinger Otto                   416678    70:00    73:00 
    869 F10D       Székely Márton                             80:00    63:00 
    884 N10D       Dalos Réka                       363496    20:00    13:00 
    889 N10D       Faggyas Zsófia                             30:00    31:00 
    892 N10D       Juhász Emilia                              36:00    39:00 



129  VBT Veszprémi Bridzs és Tájé HUN   

    202 F40A       Mód Rudolf                        45522    60:00          



131  VHS Veszprémi Honvéd Sporteg HUN   

    122 F14E       Eszlári Dávid                    411961    88:00    43:00 
    428 F12C       Bálint Benedek                  2032054   136:00    67:00 
    494 F35BR      Bálint Bence                    2054403    55:00   125:00 
    496 F35BR      Marton Balázs                    411901    59:00   115:00 
    742 N21BR      Bálint Anna                      416688    96:00    92:00 
    746 N21BR      Mérő Edit                       2054409   104:00    86:00 
    870 F10D       Bálint Ádám                      411963    82:00    89:00 



132  VTC Veszprémi Tájfutó Club   HUN   

    361 F70A       Wengrin István                    45576    11:00    12:00 
    664 N65A       Gombkötő Zsuzsanna               233530    89:00    88:00 
    669 N70A       Wengrin Istvánné                  45577   101:00   110:00 



134  ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá HUN   

    115 F14E       Csertán András                             74:00     9:00 
    124 F16E       Porgányi Márk                   1396123    89:00   119:00 
    134 F16E       Erdős Márton                    1396163   109:00   109:00 
    362 F70A       Bányai Attila                     45158    13:00    10:00 
    515 N14E       Jánoki Georgina                           105:00    29:00 
    838 NYT        Erdősné Németh Ágnes             423897    80:00   100:00 
    842 NYT        Sziva László                    2056182    88:00    56:00 



136  ZSC Zöld Sportok Clubja      HUN   

    802 NYT        Kovács Attila                     45171     8:00    38:00 



137  SAS Silvanus Sportegyesület  HUN   

    235 F45A       Szitter Attila                     5620    33:00          
    252 F50A       Tőkés Árpád                     1006655    67:00    36:00 
    259 F50A       Hegedűs Béla                     232807    81:00    30:00 
    286 F55A       Harkányi Csaba                     5611     8:00    35:00 
    326 F60A       Horváth Imre                        950    29:00    57:00 
    475 F35BR      Simon Tamás                        5624    17:00   141:00 
    600 N40A       Tóthné Schuch Anikó               45322             86:00 
    738 N21BR      Simon Hajnalka                   233671    88:00    80:00 
    855 NYT        Tóth Zoltán                      233515             64:00 
    897 N10D       Tóth Dorottya                     45372             21:00 
    898 N10D       Kecskés Réka                                        35:00 



179  HSP Hidegkúti Spartacus Spor HUN   

    319 F60A       Salga István dr.                 232843    15:00   101:00 
    338 F65A       Gerely Ferenc                    307777     6:00    14:00 
    365 F70A       Nagy Dezső                       232658    19:00    30:00 
    618 N45A       Bányai Réka                      411955    36:00    75:00 



181  KFK KFKI Petőfi Sportkör     HUN   

    587 N40A       Ebinger Mónika                   232801    92:00   108:00 



225  HBS Honvéd Bottyán Sportegye HUN   

    253 F50A       Zsilkin Viktor                  2019779    69:00    22:00 
    633 N50A       Takács Zsóka                    2019783             61:00 



226  MCB Maccabi Vívó és Atlétika HUN   

    188 F35A       Bozsó Norbert                   9760613    38:00    27:00 
    493 F35BR      Papp János                                 53:00   111:00 
    735 N21BR      Korbély Barbara                   46105    82:00    50:00 



229  BBB Balassagyarmati Balassi  HUN   

    237 F45A       Kovalcsik István                 307755    37:00          



230  TTT Tatai Tömegsport és Tájf HUN   

    141 F18E       Pokornyik Bence                 7950530    98:00          
    192 F35A       Mucsi Mihály                    7710817    46:00    41:00 
    223 F45A       Pokornyik Tibor                 7621001     9:00          
    232 F45A       Gillich György                  7680424    27:00    72:00 
    391 F21B       Csőkör Zoltán                   7800115    64:00    85:00 
    480 F35BR      Pap Attila                      7741029    27:00   103:00 
    509 N14E       Gillich Dóra                    7990516    93:00    37:00 
    591 N40A       Federics Éva                    7721004   100:00    96:00 
    671 N21B       Csőkör Katalin                  7850528    51:00    51:00 
    693 N12C       Gillich Luca                    7020813   112:00    45:00 



232  FSC Futárok Sport Club       HUN   

    150 F18E       Rusvai László                    363429   116:00   100:00 
    208 F40A       Nagy Tibor                       307511    72:00    50:00 
    227 F45A       Ballagó Tamás                    232838    17:00   118:00 
    231 F45A       Lénárt István                    232823    25:00    80:00 
    272 F50A       Rusvai László                    363425   107:00    56:00 
    291 F55A       Kiss Tibor                       888337    18:00    19:00 
    314 F60A       Petró Géza                       505209     5:00    65:00 
    456 F21BR      Szikra Zoltán                   2050690    39:00    51:00 
    458 F21BR      Balogh Péter                     232837    43:00    57:00 
    463 F21BR      Konkoly Gergely                            53:00    61:00 
    465 F21BR      Petró Árpád                                57:00    87:00 
    560 N21E       Rusvai Katalin                   363428     6:00    18:00 
    596 N40A       Nagyné Bódis Borbála             411938   110:00    98:00 
    620 N45A       Rusvainé Barócsi Katalin         363426    40:00    59:00 
    716 N21C       Dávid Mónika                               27:00    22:00 
    734 N21BR      Balogh Katalin                    45972   120:00   120:00 
    743 N21BR      Kubacsek Éva                     233652    98:00    74:00 



352  XASG ASG Teutoburger Wald    GER   

    358 F70A       Gehrmann Peter                   555002     5:00     8:00 
    371 F70A       Eberhard Höfer                   555011    31:00    16:00 



358  XSKO SKOB Zlin               CZE   

    328 F60A       Jelínek Petr                    1396260    33:00    83:00 



361  XSOK Sokol Pezinok           SVK   

    285 F55A       Fedor Jozef                       46281     6:00     1:00 
    294 F55A       Piják Jaroslav                   219148    24:00    13:00 
    297 F55A       Oravec Ivan                      219143    30:00    23:00 
    302 F55A       Polacek Pavol                     46285    40:00    51:00 
    574 N35A       Fedorová Katarína                  9817    41:00    43:00 
    623 N50A       Majtanavá Iveta                  416726    51:00    55:00 
    635 N55A       Polackova Darina                  46290   120:00    87:00 
    640 N55A       Karovic Maria                   1400941   130:00    79:00 
    658 N65A       Kavecká Soňa                      46299    77:00    92:00 
    858 F10D       Fedor Tibor                      416725    58:00    61:00 



393  XALS Acélszív Triatlon Klub  HUN   

    439 F21BR      Ladóczki Attila                             5:00    97:00 
    767 NYK        Szász Anna Tünde                           39:00    18:00 
    780 NYK        Gécseg Olivia                              65:00     6:00 
    804 NYT        Tápai József                     232803    12:00      
    801 NYT        Váradi Ferenc                               6:00 
    806 NYT        Csongor Csaba                              16:00
    808 NYT        Csongor Botond                             20:00	



438  XHVP HSV Pinkafeld           AUT   

    333 F60A       Pongratz Karl                   1500115    43:00    59:00 
    639 N55A       Oswald Luise                       4625   128:00    73:00 



479  SIR Sirályok Sportegyesület  HUN   

    498 F35BR      Schwendtner Erik                9700705            109:00
    528 N16        Néda Ágnes                      1006643    99:00    13:00
    547 N18        Néda Katalin                    2037705    79:00    14:00



487  SZU Szegedi Bokorugró Tájfut HUN   

    241 F45A       Hevér Csaba                       45340    45:00          
    313 F60A       Kéki Miklós                     2050679     3:00    93:00 
    470 F21BR      Kurusa Gergely                  2022108    67:00    47:00 
    644 N55A       Lovász Márta                    2050678             71:00 
    729 N21BR      Hevérné Fricska Ildikó           222923    70:00          
    836 NYT        Kéri Gerzson Ferenc              505202    76:00   122:00 
	

487  KALOCSA HUN   
	

   744 N21BR       Balogh Szilvia Odett                      100:00     1:00

524  XKAL Kalksburg OL            AUT   

    183 F35A       Wittberger Georg                 605060    28:00    53:00 
    724 N21BR      Emde Sabine                      710618    60:00    48:00 



585  XOIE OLC Wienerwald          AUT   

    167 F21E       Poell Matthias                  9060906    11:00     6:00 



589  XOCG OLC Graz                AUT   

    332 F60A       Fink Karl                        700888    41:00    91:00 



595  XBET Beta Ursus Brno         CZE   

    127 F16E       Ptáček Patrik                    980376    95:00   115:00 
    151 F18E       Ptáček Pavel ifj.                886286   118:00    98:00 
    221 F45A       Ptáček Pavel                     980377     5:00    86:00 
    325 F60A       Ptácek Ladislav                  219273    27:00    81:00 
    327 F60A       Denemarek Oldrich                410398    31:00    95:00 
    489 F35BR      Kunz Martin                      553435    45:00   113:00 
    603 N45A       Perinkova Irena                  331257     6:00    77:00 
    728 N21BR      Kunzova Ivana                     52346    68:00    56:00 



657  XOVI OK Vihor                CRO   

    110 F14E       Gobec Timo Vilim                 504517    64:00    17:00 
    144 F18E       Mihaljevic Luka                  893821   104:00   114:00 
    190 F35A       Varnica Tomislav                 893822    42:00    29:00 
    203 F40A       Gobec Damir                      585858    62:00    78:00 
    257 F50A       Gobec Karlo                      893801    77:00     8:00 
    264 F50A       Lovrec Nenad                     893813    91:00    12:00 
    402 F12C       Kukec Juraj                      222405    84:00    21:00 
    419 F12C       Gobec Jan                        893811   118:00    25:00 
    451 F21BR      Bertol Ivica                     506050    29:00    53:00 
    453 F21BR      Kukec Boris                      222401    33:00    67:00 
    477 F35BR      Delgado Francisco                893829    21:00    95:00 
    517 N14E       Lovrec Mia                       893816   109:00    31:00 
    522 N16E       Tezak Dora                       893808    87:00     3:00 
    532 N16E       Gobec Lea Katarina               504516   107:00    35:00 
    534 N16E       Lovrec Iva                       893815   111:00    27:00 
    582 N40A       Gobec Neda                       504515    82:00   132:00 
    588 N40A       Gobec Ivana                      700021    94:00    82:00 
    590 N40A       Lovrec Darinka                   893814    98:00   106:00 
    630 N50A       Cvitković Maja                   636977    65:00    53:00 
    721 N21BR      Zuzic Sanja                      893826    54:00    52:00 
    731 N21BR      Krznar Kristina                  222413    74:00    62:00 
    737 N21BR      Srsen Matea                      230832    86:00    40:00 
    877 N10D       Gobec Kimi Maria                 893805     6:00    15:00 
    894 N10D       Kukec Marta                      222411    40:00     5:00 



733  XSMA SMAFC                   HUN   

    299 F55A       Dravetz Walter                  1700700    34:00     7:00 



749  MAT Mazsola Tájfutó és Termé HUN   

    201 F40A       Báder Attila                     307549    58:00    52:00 
    754 NYK        Keindl Mónika                              13:00          



762  STE TájFutE                  HUN   

    396 F21B       Havas Péter János               1394557    74:00    81:00 
    558 N21E       Liskány Diána                     45904     2:00     4:00 



781  XHSI Helsingin Suunnistajat  FIN   

    303 F55A       Mattila Tuomo                      4535    42:00    31:00 
    342 F65A       Eklund Rolf                     1401551    14:00    36:00 
    351 F65A       Railimo Matti                   7000111    32:00    30:00 
    357 F70A       Karjalainen Jouko dr.            252025     3:00    14:00 
    363 F70A       Tiura Tapio                       45430    15:00    28:00 
    368 F70A       Juntunen Olli dr.                415567    25:00    32:00 
    381 F80A       Salmenkylä Juhani                 64237   111:00   104:00 
    650 N60A       Nieminen Merja                   439214    59:00    64:00 
    668 N70A       Raunemaa Pirkko                   59168    99:00   114:00 



790  XHVR HSV Ried                AUT   

    307 F55A       Hones Sepp                       230580    50:00    27:00 
    792 NYK        Haider Anna                      236945    89:00    10:00 



807  XHNE HSV OL WR. NEUSTADT     AUT   

    107 F14E       Schaumann Tobias                 512000    58:00    31:00 
    165 F21E       Wartbichler Christian            881220     7:00    12:00 
    181 F35A       Stockmayer Michael               800096    24:00    39:00 
    191 F35A       Schaumann Jörg                   740105    44:00    55:00 
    197 F40A       Raunigg Andreas                  442579    50:00    68:00 
    215 F40A       Kellner Gottfried               9191298    86:00    54:00 
    246 F45A       Ziegerhofer Georg               1500444    55:00    96:00 
    248 F45A       Braun Emanuel                    700025    59:00    74:00 
    254 F50A       Kellner Gerhard                  899008    71:00    60:00 
    270 F50A       Köck Erwin                       531961   103:00    48:00 
    281 F50A       Koiser Gerhard                   590120   125:00    38:00 
    317 F60A       Ponweiser Franz                  510814    11:00    99:00 
    320 F60A       Schweifer Erwin                  520816    17:00    87:00 
    385 F21B       Zemann Adolf                     900111    52:00          
    387 F21B       Plohn Markus                    1100040    56:00    65:00 
    398 F21B       Koiser Bernhard                  501048    78:00    71:00 
    411 F12C       Ziegerhofer Maximilian          2033506   102:00    49:00 
    568 N35A       Aschacher Angelika                 6911    29:00    37:00 
    609 N45A       Ziegerhofer Petra               1500777    18:00    69:00 
    613 N45A       Weber-Jungo Marion               440359    26:00    87:00 
    645 N60A       Linhart Reingild                   6972    49:00    52:00 
    665 N70A       Praznik Nora                     211667    93:00   120:00 
    672 N21B       Schaumann Saskya                 410119    53:00    55:00 
    677 N21B       Linhart Gisa                    2033549    63:00    61:00 
    696 N12C       Schaumann Laura                 1908070   118:00    43:00 
    723 N21BR      Kellner Claudia                    6905    58:00    72:00 
    727 N21BR      Dornstauder Sandra              2041800    66:00    46:00 
    759 NYK        Koiser Veronika                  590911    23:00    62:00 
    778 NYK        Langer Christina                1993423    61:00    68:00 
    901 F15-18     Kellner jun. Gottfried          2033565    69:00    78:00 



812  XNTU Naturfreunde Wien       AUT   

    234 F45A       Gassner Ferri                    883000    31:00   110:00 
    601 N45A       Gassner Katja                      7297     2:00    65:00 



815  XRAD Radioklub Blansko       CZE   

    324 F60A       Henek Milan                       52078    25:00    61:00 



863  CSP Csipa Sport és Szabadidő HUN   

    407 F12C       Andreoletti Brúnó               4616790    94:00    37:00 
    413 F12C       Szalay András Sebestyén         4616786   106:00    41:00 
    425 F12C       Gönczi Keve                     4616781   130:00    45:00 
    872 F10D       Gönczi Péter                    4616753    86:00    77:00 
    915 N15-18     Meiszter Emese                  4616792   111:00    79:00 
    920 N15-18     Perecz Sára                     4616794   121:00    75:00 



893  XSTU Sportunion Klagenfurt   AUT   

    491 F35BR      Huss Arno                        691225    49:00   127:00 



894  XOBT OOB Třebíč              CZE   

    316 F60A       Oralek Miroslav                   52252     9:00    67:00 
    648 N60A       Oralkova Libuse                   52253    55:00    66:00 



931  XVSK VSK MENDELU Brno        CZE   

    323 F60A       Chmelik Ales                      53217    23:00    77:00 



966  XLOM LZ OMAHA                AUT   

    349 F65A       Grabenhofer Wilhelm              427673    28:00    18:00 
    353 F65A       Benedek Robert                     7190    36:00     8:00 
    366 F70A       Ziermann Paul                      7154    21:00    22:00 



1023 XOXX OK Japetić              CRO   

    118 F14E       Cvetković Filip                  999505    80:00    41:00 
    177 F21E       Razum Matija                    7600000    31:00    20:00 
    184 F35A       Ocvirk Edi                       750723    30:00    31:00 
    189 F35A       Legac Lino                       700030    40:00    43:00 
    393 F21B       Marković Frane                   345947    68:00    67:00 
    447 F21BR      Pongrac Branimir                 406701    21:00    79:00 
    455 F21BR      Suban Damir                      770914    37:00    89:00 
    486 F35BR      Cvetković Robert                 237598    39:00    93:00 
    518 N14E       Škugor Hana                      237599   111:00    11:00 
    634 N55A       Fabek Branka                     237595   118:00    83:00 
    695 N12C       Jakopec Iva                      237600   116:00    47:00 
    719 N21BR      Tkalčić Ivana                    237596    50:00    78:00 



1047 XNYU Nyugalomkárosítók SC    HUN   

    580 N40A       Szépfalusi Márta                           78:00   100:00 
    593 N40A       Kis Ágnes                                 104:00   130:00 
    712 N21C       Pásztor Kata                               19:00    16:00 
    847 NYT        Ambrusch Ferenc                            98:00    78:00 



1050 HOD Hód-mentor sport és műpá HUN   

    708 N21C       Zsótér Márta                      45912    11:00    20:00 



1062 XOIN SRB-1 Orienteering club SRB   

    306 F55A       Tasic Zivota                    2041755    48:00    49:00 
    345 F65A       Isailovic Miodrag                233252    20:00     2:00 
    604 N45A       Juhas Irina                      233232     8:00    55:00 
    652 N60A       Bacanac Ljubica                  428078    63:00    54:00 



1078 XOXX OKB                     CRO   

    206 F40A       Orehoci Robert                   895099    68:00    74:00 
    546 N18E       Orehoci Roberta                  232283    77:00     6:00 
    563 N21E       ORLIĆ ANTONIJA                   886601    12:00    14:00 



1189 XINT WiN Team                AUT   

    111 F14E       Bonnek Janis                     700444    66:00    13:00 
    125 F16E       Braun Emanuel                    800091    91:00    99:00 
    139 F18E       Jandl Dominik                    980218    94:00    96:00 
    143 F18E       Tanzer Michael                   590101   102:00   110:00 
    149 F18E       Peroutka Thomas                  955000   114:00   122:00 
    155 F18E       Mailer Dominik                  2033605   126:00   118:00 
    159 F20E       Pauser Jakob                     895100     6:00    13:00 
    172 F21E       Berger Xander                   2011000    21:00    16:00 
    233 F45A       Gruenberger Martin               661020    29:00   114:00 
    247 F45A       Reisenberger Roland             1968045    57:00   120:00 
    283 F50A       Billroth Georg                  1010138   129:00    24:00 
    311 F55A       Pidner Valentin                    6961    58:00    15:00 
    341 F65A       Burmann Verner                    46424    12:00     6:00 
    460 F21BR      Berger Patrik                      7540    47:00    75:00 
    505 N14E       Gassner Jasmina                  990310    85:00    41:00 
    510 N14E       Tiefenboeck Tina                1500999    95:00    45:00 
    512 N14E       Berger Anni                     2010992    99:00    25:00 
    520 N14E       Waldmann Brigitte               2025486   115:00    49:00 
    526 N16E       Mailer Jacqueline               2033600    95:00    23:00 
    531 N16E       Pauser Ida                       339041   105:00    15:00 
    538 N16E       Berger Marlene                   332284   119:00    19:00 
    548 N18E       Zettl Ines                        46220    81:00     2:00 
    550 N18E       Gassner Anika                    960929    85:00    16:00 
    608 N45A       Berger Gislind                     7536    16:00    67:00 
    610 N45A       Berger Heidi                    1662012    20:00    63:00 
    616 N45A       Guni Palme                       682408    32:00    79:00 
    692 N12C       Gruenberger Pia                 7110501   110:00          
    717 N21C       Gruenberger Pia                 7110501             10:00 
    745 N21BR      Gruenberger Christine            830906   102:00    84:00 



1374 XMAL Malmby IF               SWE   

    250 F50A       Schmidt Pal                      343488    63:00     6:00 
    255 F50A       Eriksson Leif                     48809    73:00    54:00 
    280 F50A       Hellström Sven-Olov              404074   123:00     2:00 



1384 XLKE Lake Placid, NY         USA   

    321 F60A       Hunter David                    1392026    19:00    71:00 
    642 N55A       Findlay Janet                   1392027   134:00    77:00 



1385 XKAV Keravan Urheilijat      FIN   

    225 F45A       Pekka Lauri                     1907650    13:00   104:00 



1391 XPZR PZR,  Zdar nad Sazavou  CZE   

    347 F65A       Kriz Pavel                      2023807    24:00    12:00 
    651 N60A       Krizova Zdenka                    49821    61:00    62:00