61. Őszi Spartacus Kupa / 61st Autumn Spartacus CupV 2013.10.27. 21:30
Rajtlistakészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2008

 Rajtsz Név                          Klub                                       N1        N2 


F10D  (19)              

    856 Bauer Márton                 MSE Megalódusz Sportegylet              54:00           
    857 Szintai Zsombor              PAK Paksi Sport Egyesület               56:00     85:00 
    858 Fedor Tibor                  XSOK Sokol Pezinok                      58:00     61:00 
    859 Boór András                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      60:00     69:00 
    860 Szabó Levente                SZV                                     62:00     87:00 
    861 Cserna András Máté           MSE Megalódusz Sportegylet              64:00           
    862 Aradi Bence                  PAK Paksi Sport Egyesület               66:00     81:00 
    863 Üres                         Üres                                    68:00     71:00 
    864 Allwinger Otto               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       70:00     73:00 
    865 Arnold Olivér                PAK Paksi Sport Egyesület               72:00     67:00 
    866 Üres                         Üres                                    74:00     83:00 
    867 Bujdosó Márk Levente         SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      76:00     65:00 
    868 Üres                         Üres                                    78:00     91:00 
    869 Székely Márton               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       80:00     63:00 
    870 Bálint Ádám                  VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle      82:00     89:00 
    871 Üres                         Üres                                    84:00     79:00 
    872 Gönczi Péter                 CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes      86:00     77:00 
    873 Klement Kelén                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn                93:00 
    874 Fey Dávid                    SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn                75:00 



F12C  (31)              

    400 Kovács-Deák Zsombor          SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle      80:00     65:00 
    401 Üres                         Üres                                    82:00     19:00 
    402 Kukec Juraj                  XOVI OK Vihor                           84:00     21:00 
    403 Kardos Dávid                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      86:00      
    404 Üres                         Üres                                    88:00     55:00 
    405 Rumi Zoárd                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      90:00     27:00 
    406 Üres                         Üres                                    92:00     15:00 
    407 Andreoletti Brúnó            CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes      94:00     37:00 
    408 Kovács Barna Ágost           SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      96:00      
    409 Osztie Gergely               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       98:00     51:00 
    410 Toldi Levente                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     100:00     23:00 
    411 Ziegerhofer Maximilian       XHNE HSV OL WR. NEUSTADT               102:00     49:00 
    412 Bujdosó Zoltán               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     104:00     53:00 
    413 Szalay András Sebestyén      CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes     106:00     41:00 
    414 Magyari Benedek              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     108:00     43:00 
    415 Csontos András               BSC Balatonfüredi Sport Club           110:00     29:00 
    416 Gárdonyi Soma                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     112:00     59:00 
    417 Tálas Soma                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     114:00     63:00 
    418 Paróczi Bálint               THS Taszár Honvéd Sportegyesület       116:00           
    419 Gobec Jan                    XOVI OK Vihor                          118:00     25:00 
    420 Pekáry Márton                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     120:00     69:00 
    421 Üres                         Üres                                   122:00     33:00 
    422 Buzás Benedek                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     124:00     11:00 
    423 Jónás Ferenc                 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle     126:00     61:00 
    424 Lénárt Zsombor Benedek       SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     128:00     17:00 
    425 Gönczi Keve                  CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes     130:00     45:00 
    426 Fülöpp Szabolcs              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     132:00     31:00 
    427 Huszár Balázs                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      134:00     13:00 
    428 Bálint Benedek               VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle     136:00     67:00 
    429 Knuth Bálint                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     138:00     39:00 
    430 Fey Mihály                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn                57:00 



F14E  (23)              

    101 László Benedek               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      46:00      3:00 
    102 Ormay Mihály                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      48:00     29:00 
    103 Weisz Pál                    PAK Paksi Sport Egyesület               50:00      5:00 
    104 Vavrek Roland                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      52:00     33:00 
    105 Péntek Márton                BSC Balatonfüredi Sport Club            54:00     37:00 
    106 Üres                         Üres                                    56:00     23:00 
    107 Schaumann Tobias             XHNE HSV OL WR. NEUSTADT                58:00     31:00 
    108 Kálmán Erik                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      60:00     21:00 
    109 Győri Bertalan               SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle      62:00     15:00 
    110 Gobec Timo Vilim             XOVI OK Vihor                           64:00     17:00 
    111 Bonnek Janis                 XINT WiN Team                           66:00     13:00 
    112 Gyólai Péter                 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle      68:00     19:00 
    113 Egei Balázs                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       70:00           
    114 Üres                         Üres                                    72:00     35:00 
    115 Csertán András               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut      74:00      9:00 
    116 Barta Gergely                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      76:00     45:00 
    117 Üres                         Üres                                    78:00     11:00 
    118 Cvetković Filip              XOXX OK Japetić                         80:00     41:00 
    119 Üres                         Üres                                    82:00      7:00 
    120 Üres                         Üres                                    84:00     25:00 
    121 Allwinger Herwig ifj.        TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       86:00     27:00 
    122 Eszlári Dávid                VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle      88:00     43:00 
    123 Weiler Vince                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      90:00     39:00 



F15-18C  (13)           

    899 Skrop Tamás                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub           65:00     80:00 
    900 Üres                         Üres                                    67:00     90:00 
    901 Kellner jun. Gottfried       XHNE HSV OL WR. NEUSTADT                69:00     78:00 
    902 Üres                         Üres                                    71:00     68:00 
    903 Üres                         Üres                                    73:00     70:00 
    904 Üres                         Üres                                    75:00     74:00 
    905 Üres                         Üres                                    77:00     88:00 
    906 Marosffy Bálint              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      79:00     76:00 
    907 Üres                         Üres                                    81:00     82:00 
    908 Toldi Bence                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      83:00     92:00 
    909 Vojnár Dániel                MSE Megalódusz Sportegylet              85:00     72:00 
    910 Üres                         Üres                                    87:00     86:00 
    911 Hortobágyi Ákos              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      89:00     84:00 



F16E  (15)              

    124 Porgányi Márk                ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut      89:00    119:00 
    125 Braun Emanuel                XINT WiN Team                           91:00     99:00 
    126 Weiler Vilmos                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      93:00    107:00 
    127 Ptáček Patrik                XBET Beta Ursus Brno                    95:00    115:00 
    128 Bendicsek Bendegúz           BSC                                     97:00    111:00 
    129 Zacher Márton                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      99:00    113:00 
    130 Erdős Zoltán                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     101:00     97:00 
    131 Stork Gábor                  SDS                                    103:00     95:00 
    132 Üres                         Üres                                   105:00    117:00 
    133 Üres                         Üres                                   107:00    105:00 
    134 Erdős Márton                 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     109:00    109:00 
    135 Üres                         Üres                                   111:00     91:00 
    136 Üres                         Üres                                   113:00    103:00 
    137 Rajkó Dávid                  MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     115:00     93:00 
    138 Üres                         Üres                                   117:00    101:00 



F18E  (17)              

    139 Jandl Dominik                XINT WiN Team                           94:00     96:00 
    140 Stork Mihály                 SDS                                     96:00    112:00 
    141 Pokornyik Bence              TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho      98:00           
    142 Üres                         Üres                                   100:00    120:00 
    143 Tanzer Michael               XINT WiN Team                          102:00    110:00 
    144 Mihaljevic Luka              XOVI OK Vihor                          104:00    114:00 
    145 Üres                         Üres                                   106:00    116:00 
    146 Hajdu Erik                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      108:00    104:00 
    147 Peregi Dániel                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     110:00    102:00 
    148 Nagy Bence                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     112:00    124:00 
    149 Peroutka Thomas              XINT WiN Team                          114:00    122:00 
    150 Rusvai László                FSC Futárok Sport Club                 116:00    100:00 
    151 Ptáček Pavel ifj.            XBET Beta Ursus Brno                   118:00     98:00 
    152 Lengyel Ádám                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     120:00    108:00 
    153 Dalos Máté                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      122:00    126:00 
    154 Miavecz Balázs               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     124:00    106:00 
    155 Mailer Dominik               XINT WiN Team                          126:00    118:00 



F20E  (8)               

    156 Üres                         Üres                                     0:00     19:00 
    157 Üres                         Üres                                     2:00     17:00 
    158 Üres                         Üres                                     4:00     15:00 
    159 Pauser Jakob                 XINT WiN Team                            6:00     13:00 
    160 Üres                         Üres                                     8:00      5:00 
    161 Üres                         Üres                                    10:00      7:00 
    162 Üres                         Üres                                    12:00     11:00 
    163 Üres                         Üres                                    14:00      9:00 



F21B  (16)              

    384 Üres                         Üres                                    50:00     87:00 
    385 Zemann Adolf                 XHNE HSV OL WR. NEUSTADT                52:00           
    386 Üres                         Üres                                    54:00     83:00 
    387 Plohn Markus                 XHNE HSV OL WR. NEUSTADT                56:00     65:00 
    388 Harkányi Zoltán              SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle      58:00     61:00 
    389 Üres                         Üres                                    60:00     73:00 
    390 Kövesdi Ádám                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       62:00     77:00 
    391 Csőkör Zoltán                TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho      64:00     85:00 
    392 Üres                         Üres                                    66:00     63:00 
    393 Marković Frane               XOXX OK Japetić                         68:00     67:00 
    394 Kiss Gábor                   PAK Paksi Sport Egyesület               70:00     75:00 
    395 Illés Péter                  HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület      72:00     69:00 
    396 Havas Péter János            STE TájFutE                             74:00     81:00 
    397 Kovács Balázs                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C      76:00     79:00 
    398 Koiser Bernhard              XHNE HSV OL WR. NEUSTADT                78:00     71:00 
    399 Kain Gergely                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako                89:00 



F21BR  (33)             

    439 Ladóczki Attila              XALS Acélszív Triatlon Klub              5:00     97:00 
    440 Filó Bernát                  DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S       7:00    109:00 
    441 Horváth Pál                  JSS Községi Sportkör Jánosháza           9:00     49:00 
    442 Kiss Dénes                   JMD                                     11:00    103:00 
    443 Balogh Róbert                FLF Fehérlófia Sportegyesület           13:00     93:00 
    444 Üres                         Üres                                    15:00     65:00 
    445 Marosán Ágnes                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C      17:00     71:00 
    446 Üres                         Üres                                    19:00     81:00 
    447 Pongrac Branimir             XOXX OK Japetić                         21:00     79:00 
    448 Üres                         Üres                                    23:00     95:00 
    449 Szebeli István               SSC Siketek Sport Club                  25:00     83:00 
    450 Zagyi László                 JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv      27:00     91:00 
    451 Bertol Ivica                 XOVI OK Vihor                           29:00     53:00 
    452 Üres                         Üres                                    31:00     59:00 
    453 Kukec Boris                  XOVI OK Vihor                           33:00     67:00 
    454 Dankó István                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       35:00     55:00 
    455 Suban Damir                  XOXX OK Japetić                         37:00     89:00 
    456 Szikra Zoltán                FSC Futárok Sport Club                  39:00     51:00 
    457 Matics Gyula                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba      41:00    101:00 
    458 Balogh Péter                 FSC Futárok Sport Club                  43:00     57:00 
    459 Üres                         Üres                                    45:00     99:00 
    460 Berger Patrik                XINT WiN Team                           47:00     75:00 
    461 Mihályi Ferenc               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       49:00     85:00 
    462 Üres                         Üres                                    51:00    107:00 
    463 Konkoly Gergely              FSC Futárok Sport Club                  53:00     61:00 
    464 Üres                         Üres                                    55:00     77:00 
    465 Petró Árpád                  FSC Futárok Sport Club                  57:00     87:00 
    466 Üres                         Üres                                    59:00     73:00 
    467 Vörös Dániel                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C      61:00     63:00 
    468 Üres                         Üres                                    63:00     69:00 
    469 Molnár Attila                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       65:00     45:00 
    470 Kurusa Gergely               SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor      67:00     47:00 
    471 Gyulai Tamás                 MSE Megalódusz Sportegylet              69:00    105:00 



F21C  (8)               

    431 Üres                         Üres                                     9:00     15:00 
    432 Üres                         Üres                                    11:00     19:00 
    433 Győri János Attila           GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub              13:00     17:00 
    434 Üres                         Üres                                    15:00     29:00 
    435 Mentler Balázs               MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba      17:00     25:00 
    436 Üres                         Üres                                    19:00     27:00 
    437 Sima Tamás                   PAK Paksi Sport Egyesület               21:00     21:00 
    438 Kovács Attila                TUS Rüppurr                             23:00     23:00 


F21E  (15)              

    164 Gyimesi Zoltán               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        5:00           
    165 Wartbichler Christian        XHNE HSV OL WR. NEUSTADT                 7:00     12:00 
    166 Kisvölcsey Ákos              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       9:00     10:00 
    167 Poell Matthias               XOIE OLC Wienerwald                     11:00      6:00 
    168 Üres                         Üres                                    13:00     22:00 
    169 Péntek Mátyás                BSC Balatonfüredi Sport Club            15:00     28:00 
    170 Vellner Gábor                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      17:00     24:00 
    171 Üres                         Üres                                    19:00     26:00 
    172 Berger Xander                XINT WiN Team                           21:00     16:00 
    173 Üres                         Üres                                    23:00     14:00 
    174 Gyalog Zoltán                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      25:00      2:00 
    175 Molnár Attila                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C      27:00      4:00 
    176 Üres                         Üres                                    29:00      8:00 
    177 Razum Matija                 XOXX OK Japetić                         31:00     20:00 
    178 Üres                         Üres                                    33:00     18:00 



F35A  (15)              

    179 Domán Gábor                  THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle      20:00     45:00 
    180 Németh Csaba                 BÖF Budai Ősforrás Sport Club           22:00     35:00 
    181 Stockmayer Michael           XHNE HSV OL WR. NEUSTADT                24:00     39:00 
    182 Vajda Zsolt                  THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle      26:00     33:00 
    183 Wittberger Georg             XKAL Kalksburg OL                       28:00     53:00 
    184 Ocvirk Edi                   XOXX OK Japetić                         30:00     31:00 
    185 Molnár Zoltán                THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle      32:00     49:00 
    186 Üres                         Üres                                    34:00     51:00 
    187 Takács Krisztián             BSC Balatonfüredi Sport Club            36:00     47:00 
    188 Bozsó Norbert                MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club      38:00     27:00 
    189 Legac Lino                   XOXX OK Japetić                         40:00     43:00 
    190 Varnica Tomislav             XOVI OK Vihor                           42:00     29:00 
    191 Schaumann Jörg               XHNE HSV OL WR. NEUSTADT                44:00     55:00 
    192 Mucsi Mihály                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho      46:00     41:00 
    193 Lajszner Attila              ETC Egri Testedző Club                  48:00     37:00 



F35BR  (28)             

    472 Faggyas László               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       11:00    145:00 
    473 Üres                         Üres                                    13:00    117:00 
    474 Hajagos Henrik               SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle      15:00    137:00 
    475 Simon Tamás                  SAS Silvanus Sportegyesület             17:00    141:00 
    476 Simkó Zoltán                 MSE Megalódusz Sportegylet              19:00    129:00 
    477 Delgado Francisco            XOVI OK Vihor                           21:00     95:00 
    478 Üres                         Üres                                    23:00    139:00 
    479 Németh László                SFC Széchenyi István Egyetem Sport      25:00    143:00 
    480 Pap Attila                   TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho      27:00    103:00 
    481 Mauer Lajos                  MSE Megalódusz Sportegylet              29:00    101:00 
    482 Üres                         Üres                                    31:00    121:00 
    483 Kiss György ifj.             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub              33:00    135:00 
    484 Üres                         Üres                                    35:00    131:00 
    485 Laki Balázs                  MSE Megalódusz Sportegylet              37:00           
    486 Cvetković Robert             XOXX OK Japetić                         39:00     93:00 
    487 Szentgyörgyi Zsolt           SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é      41:00    107:00 
    488 Skrop Róbert                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub           43:00    119:00 
    489 Kunz Martin                  XBET Beta Ursus Brno                    45:00    113:00 
    490 Allwinger Herwig             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       47:00     99:00 
    491 Huss Arno                    XSTU Sportunion Klagenfurt              49:00    127:00 
    492 Gárdonyi Márk                OSC Orvosegyetem Sport Club             51:00    105:00 
    493 Papp János                   MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club      53:00    111:00 
    494 Bálint Bence                 VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle      55:00    125:00 
    495 Tőzsér András                SFC Széchenyi István Egyetem Sport      57:00     97:00 
    496 Marton Balázs                VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle      59:00    115:00 
    497 Schell Antal ifj.            PSE Postás Sport Egyesület                       133:00 
    498 Schwendtner Erik             SIR Sirályok Sportegyesület                      109:00 
    499 Bauer Attila József          MSE Megalódusz Sportegylet                       123:00 



F40A  (25)              

    194 Gönczi Róbert                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       44:00     46:00 
    195 Koltai Zoltán                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      46:00     80:00 
    196 Tornai Szabolcs              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      48:00     82:00 
    197 Raunigg Andreas              XHNE HSV OL WR. NEUSTADT                50:00     68:00 
    198 Horányi György               PAK Paksi Sport Egyesület               52:00     58:00 
    199 Üres                         Üres                                    54:00     60:00 
    200 Jávor Balázs                 EK Egyesületen kívüli                   56:00           
    201 Báder Attila                 MAT Mazsola Tájfutó és Természetba      58:00     52:00 
    202 Mód Rudolf                   VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá      60:00           
    203 Gobec Damir                  XOVI OK Vihor                           62:00     78:00 
    204 Cserna András                MSE Megalódusz Sportegylet              64:00     72:00 
    205 Vizi Csaba                   BSC Balatonfüredi Sport Club            66:00     62:00 
    206 Orehoci Robert               XOXX OKB                                68:00     74:00 
    207 Üres                         Üres                                    70:00     76:00 
    208 Nagy Tibor                   FSC Futárok Sport Club                  72:00     50:00 
    209 Tavaszi Tamás                EK Egyesületen kívüli                   74:00           
    210 Hajdu Martin                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       76:00     66:00 
    211 Paróczi Zsolt                THS Taszár Honvéd Sportegyesület        78:00           
    212 Üres                         Üres                                    80:00     48:00 
    213 Töreky Ákos                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C      82:00     64:00 
    214 Molnár Tibor                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub           84:00           
    215 Kellner Gottfried            XHNE HSV OL WR. NEUSTADT                86:00     54:00 
    216 Baracsi Gábor                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       88:00     70:00 
    217 Knuth Ábel                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      90:00     56:00 
    218 Kiffer Gyula                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub           92:00           



F45A  (31)              

    219 Kalmár János                 PSE Postás Sport Egyesület               1:00           
    220 Riesing József               SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle       3:00     98:00 
    221 Ptáček Pavel                 XBET Beta Ursus Brno                     5:00     86:00 
    222 Bérczes Miklós               FMT FŐMTERV SK                           7:00    108:00 
    223 Pokornyik Tibor              TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho       9:00           
    224 Nagy Ferenc                  PSE Postás Sport Egyesület              11:00     82:00 
    225 Pekka Lauri                  XKAV Keravan Urheilijat                 13:00    104:00 
    226 Gera Tibor                   SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle      15:00     84:00 
    227 Ballagó Tamás                FSC Futárok Sport Club                  17:00    118:00 
    228 Szokol Lajos                 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle      19:00     94:00 
    229 Magyari Árpád                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      21:00     78:00 
    230 Körmendi Miklós              MSE Megalódusz Sportegylet              23:00     88:00 
    231 Lénárt István                FSC Futárok Sport Club                  25:00     80:00 
    232 Gillich György               TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho      27:00     72:00 
    233 Gruenberger Martin           XINT WiN Team                           29:00    114:00 
    234 Gassner Ferri                XNTU Naturfreunde Wien                  31:00    110:00 
    235 Szitter Attila               SAS Silvanus Sportegyesület             33:00           
    236 Vass Zoltán                  SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle      35:00           
    237 Kovalcsik István             BBB Balassagyarmati Balassi Bálint      37:00           
    238 Bujdosó István               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      39:00     92:00 
    239 Mentler Balázs               SFC Széchenyi István Egyetem Sport      41:00    100:00 
    240 Pataki Gábor                 PVS Pécsi Vasutas Sportkör              43:00    106:00 
    241 Hevér Csaba                  SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor      45:00           
    242 Dalos Attila                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba      47:00    112:00 
    243 Pálfi Antal                  MAF                                     49:00     90:00 
    244 Gillich István               MSE Megalódusz Sportegylet              51:00    102:00 
    245 Weiler Zsolt                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba      53:00     76:00 
    246 Ziegerhofer Georg            XHNE HSV OL WR. NEUSTADT                55:00     96:00 
    247 Reisenberger Roland          XINT WiN Team                           57:00    120:00 
    248 Braun Emanuel                XHNE HSV OL WR. NEUSTADT                59:00     74:00 
    249 Oszkó László                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      61:00    116:00
   1009 Egei Tamás                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       0:00      0:00	



F50A  (35)              

    250 Schmidt Pal                  XMAL Malmby IF                          63:00      6:00 
    251 Nagy András                  PSE Postás Sport Egyesület              65:00     34:00 
    252 Tőkés Árpád                  SAS Silvanus Sportegyesület             67:00     36:00 
    253 Zsilkin Viktor               HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület       69:00     22:00 
    254 Kellner Gerhard              XHNE HSV OL WR. NEUSTADT                71:00     60:00 
    255 Eriksson Leif                XMAL Malmby IF                          73:00     54:00 
    256 Zentai László                HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle      75:00           
    257 Gobec Karlo                  XOVI OK Vihor                           77:00      8:00 
    258 Muliter Gábor                HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle      79:00           
    259 Hegedűs Béla                 SAS Silvanus Sportegyesület             81:00     30:00 
    260 Üres                         Üres                                    83:00     32:00 
    261 Somogyi László               BSC Balatonfüredi Sport Club            85:00     26:00 
    262 Hegedűs Zoltán               OSC Orvosegyetem Sport Club             87:00     50:00 
    263 Molnár Géza                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C      89:00     44:00 
    264 Lovrec Nenad                 XOVI OK Vihor                           91:00     12:00 
    265 Kerényi Dénes                HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle      93:00           
    266 Hajagos István               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       95:00     42:00 
    267 Nemesházi László             PSE Postás Sport Egyesület              97:00     20:00 
    268 Üres                         Üres                                    99:00     18:00 
    269 Fleischer Zoltán             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     101:00           
    270 Köck Erwin                   XHNE HSV OL WR. NEUSTADT               103:00     48:00 
    271 Juhász Miklós                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      105:00     52:00 
    272 Rusvai László                FSC Futárok Sport Club                 107:00     56:00 
    273 Vankó Péter                  HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     109:00     16:00 
    274 Takács Csaba                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      111:00     58:00 
    275 Peregi Tamás                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     113:00     62:00 
    276 Szlatényi Ferenc             OSC Orvosegyetem Sport Club            115:00     46:00 
    277 Urbán András                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     117:00     10:00 
    278 Zempléni András dr.          KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport     119:00     40:00 
    279 Üres                         Üres                                   121:00     28:00 
    280 Hellström Sven-Olov          XMAL Malmby IF                         123:00      2:00 
    281 Koiser Gerhard               XHNE HSV OL WR. NEUSTADT               125:00     38:00 
    282 Kele József                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     127:00     14:00 
    283 Billroth Georg               XINT WiN Team                          129:00     24:00 
    284 Üres                         Üres                                   131:00      4:00 



F55A  (27)              

    285 Fedor Jozef                  XSOK Sokol Pezinok                       6:00      1:00 
    286 Harkányi Csaba               SAS Silvanus Sportegyesület              8:00     35:00 
    287 Tóth János                   POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport      10:00     11:00 
    288 Üres                         Üres                                    12:00     17:00 
    289 Pap László                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       14:00     29:00 
    290 Gyulai Zoltán                MSE Megalódusz Sportegylet              16:00     37:00 
    291 Kiss Tibor                   FSC Futárok Sport Club                  18:00     19:00 
    292 Ormay György                 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport      20:00     39:00 
    293 Tunyogi József               SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é      22:00      5:00 
    294 Piják Jaroslav               XSOK Sokol Pezinok                      24:00     13:00 
    295 Kóger Gyula                  PVM Pécsi Vörös Meteor SK               26:00     41:00 
    296 Üres                         Üres                                    28:00     53:00 
    297 Oravec Ivan                  XSOK Sokol Pezinok                      30:00     23:00 
    298 Franczia Vilmos              MCS Győr-ménfőcsanaki Egységes Spo      32:00     33:00 
    299 Dravetz Walter               XSMA SMAFC                              34:00      7:00 
    300 Imeli János                  MSE Megalódusz Sportegylet              36:00     21:00 
    301 Nagy Balázs                  POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport      38:00      3:00 
    302 Polacek Pavol                XSOK Sokol Pezinok                      40:00     51:00 
    303 Mattila Tuomo                XHSI Helsingin Suunnistajat             42:00     31:00 
    304 Üres                         Üres                                    44:00     25:00 
    305 Nagy György                  PVM Pécsi Vörös Meteor SK               46:00     45:00 
    306 Tasic Zivota                 XOIN SRB-1 Orienteering club DIF        48:00     49:00 
    307 Hones Sepp                   XHVR HSV Ried                           50:00     27:00 
    308 Somogyi Lajos                BSC Balatonfüredi Sport Club            52:00      9:00 
    309 Dömötör Imre                 SFC Széchenyi István Egyetem Sport      54:00     47:00 
    310 Hunyadi Károly               PSE Postás Sport Egyesület              56:00     43:00 
    311 Pidner Valentin              XINT WiN Team                           58:00     15:00 



F60A  (25)              

    312 Ládi János                   BTK Bakonyi Tájfutó Klub                 1:00     73:00 
    313 Kéki Miklós                  SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor       3:00     93:00 
    314 Petró Géza                   FSC Futárok Sport Club                   5:00     65:00 
    315 Kaján László                 FMT FŐMTERV SK                           7:00     55:00 
    316 Oralek Miroslav              XOBT OOB Třebíč                          9:00     67:00 
    317 Ponweiser Franz              XHNE HSV OL WR. NEUSTADT                11:00     99:00 
    318 Tóth Jenő                    THS Taszár Honvéd Sportegyesület        13:00     63:00 
    319 Salga István dr.             HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K      15:00    101:00 
    320 Schweifer Erwin              XHNE HSV OL WR. NEUSTADT                17:00     87:00 
    321 Hunter David                 XLKE Lake Placid, NY                    19:00     71:00 
    322 Ludvig István                MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba      21:00     75:00 
    323 Chmelik Ales                 XVSK VSK MENDELU Brno                   23:00     77:00 
    324 Henek Milan                  XRAD Radioklub Blansko                  25:00     61:00 
    325 Ptácek Ladislav              XBET Beta Ursus Brno                    27:00     81:00 
    326 Horváth Imre                 SAS Silvanus Sportegyesület             29:00     57:00 
    327 Denemarek Oldrich            XBET Beta Ursus Brno                    31:00     95:00 
    328 Jelínek Petr                 XSKO SKOB Zlin                          33:00     83:00 
    329 Boros Zoltán                 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle      35:00     69:00 
    330 Tüskés György                EK Egyesületen kívüli                   37:00     97:00 
    331 Korbély Tibor                HER Balatonalmádi Herkules Sporteg      39:00     79:00 
    332 Fink Karl                    XOCG OLC Graz                           41:00     91:00 
    333 Pongratz Karl                XHVP HSV Pinkafeld                      43:00     59:00 
    334 Hegedüs András               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C      45:00     89:00 
    335 Biró Sándor                  KRI Kristály Tájfutó és Természetj      47:00           
    336 Vitéz László                 HER Balatonalmádi Herkules Sporteg      49:00     85:00 



F65A  (19)              

    337 Nagy Árpád dr.               ETC Egri Testedző Club                   4:00     22:00 
    338 Gerely Ferenc                HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K       6:00     14:00 
    339 Üres                         Üres                                     8:00     34:00 
    340 Komár Béla                   HER Balatonalmádi Herkules Sporteg      10:00      0:00 
    341 Burmann Verner               XINT WiN Team                           12:00      6:00 
    342 Eklund Rolf                  XHSI Helsingin Suunnistajat             14:00     36:00 
    343 Üres                         Üres                                    16:00      4:00 
    344 Gombkötő Péter dr.           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       18:00     26:00 
    345 Isailovic Miodrag            XOIN SRB-1 Orienteering club DIF        20:00      2:00 
    346 Üres                         Üres                                    22:00     20:00 
    347 Kriz Pavel                   XPZR PZR,  Zdar nad Sazavou             24:00     12:00 
    348 Bogdanovits András           MSE Megalódusz Sportegylet              26:00     32:00 
    349 Grabenhofer Wilhelm          XLOM LZ OMAHA                           28:00     18:00 
    350 Hargitai István              TTE                                     30:00     28:00 
    351 Railimo Matti                XHSI Helsingin Suunnistajat             32:00     30:00 
    352 Üres                         Üres                                    34:00     16:00 
    353 Benedek Robert               XLOM LZ OMAHA                           36:00      8:00 
    354 Szemler István               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       38:00     10:00 
    355 Lux Iván                     BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C                24:00 



F70A  (16)              

    356 Nagy Lajos                   ETC Egri Testedző Club                   1:00      4:00 
    357 Karjalainen Jouko dr.        XHSI Helsingin Suunnistajat              3:00     14:00 
    358 Gehrmann Peter               XASG ASG Teutoburger Wald                5:00      8:00 
    359 Schell Antal                 PSE Postás Sport Egyesület               7:00     26:00 
    360 Gárdonyi Zoltán              BÖF Budai Ősforrás Sport Club            9:00      6:00 
    361 Wengrin István               VTC Veszprémi Tájfutó Club              11:00     12:00 
    362 Bányai Attila                ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut      13:00     10:00 
    363 Tiura Tapio                  XHSI Helsingin Suunnistajat             15:00     28:00 
    364 Gönczi Péter                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      17:00     24:00 
    365 Nagy Dezső                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K      19:00     30:00 
    366 Ziermann Paul                XLOM LZ OMAHA                           21:00     22:00 
    367 Köblös József                KTX Kőbányai Textil Sportegyesület      23:00           
    368 Juntunen Olli dr.            XHSI Helsingin Suunnistajat             25:00     32:00 
    369 Bogdány Miklós               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       27:00     18:00 
    370 Üres                         Üres                                    29:00     20:00 
    371 Eberhard Höfer               XASG ASG Teutoburger Wald               31:00     16:00 



F75A  (7)               

    372 Üres                         Üres                                    35:00     38:00 
    373 Németh Alajos                PSE Postás Sport Egyesület              37:00     40:00 
    374 Üres                         Üres                                    39:00     48:00 
    375 Üres                         Üres                                    41:00     42:00 
    376 Kangasmaki Heikki            BSC Balatonfüredi Sport Club            43:00     46:00 
    377 Üres                         Üres                                    45:00     44:00 
    378 Buncsik János                PSE Postás Sport Egyesület              47:00           



F80A  (5)               

    379 Kún Ferenc                   KTX Kőbányai Textil Sportegyesület     107:00           
    380 Üres                         Üres                                   109:00    106:00 
    381 Salmenkylä Juhani            XHSI Helsingin Suunnistajat            111:00    104:00 
    382 Üres                         Üres                                   113:00    102:00 
    383 Dudás István                 OSC Orvosegyetem Sport Club            115:00    100:00 



N10D  (24)              

    875 Horváth Lilla                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       2:00     25:00 
    876 Kiss Kamilla                 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               4:00     47:00 
    877 Gobec Kimi Maria             XOVI OK Vihor                            6:00     15:00 
    878 Üres                         Üres                                     8:00     11:00 
    879 Zempléni Lilla               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      10:00     29:00 
    880 Üres                         Üres                                    12:00      7:00 
    881 Orosz Tímea                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      14:00     41:00 
    882 Üres                         Üres                                    16:00     43:00 
    883 Kiss Boglárka                GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub              18:00     19:00 
    884 Dalos Réka                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       20:00     13:00 
    885 Gerzsényi Bodza              EK Egyesületen kívüli                   22:00           
    886 Kiffer Anna                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub           24:00           
    887 Knuth Petra                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      26:00     45:00 
    888 Üres                         Üres                                    28:00     23:00 
    889 Faggyas Zsófia               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       30:00     31:00 
    890 Orosz Viktória               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      32:00     17:00 
    891 Üres                         Üres                                    34:00     37:00 
    892 Juhász Emilia                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       36:00     39:00 
    893 László Karolina              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      38:00     33:00 
    894 Kukec Marta                  XOVI OK Vihor                           40:00      5:00 
    895 Üres                         Üres                                    42:00     27:00 
    896 Bauer Anna Margit            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      44:00      9:00 
    897 Tóth Dorottya                SAS Silvanus Sportegyesület                       21:00 
    898 Kecskés Réka                 SAS Silvanus Sportegyesület                       35:00 



N12C  (20)              

    684 Vékony Janka                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub           94:00     41:00 
    685 Takács Szilvia               SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é      96:00     51:00 
    686 Iván Eszter                  MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      98:00     37:00 
    687 Üres                         Üres                                   100:00     53:00 
    688 Hajdu Nelli                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      102:00     33:00 
    689 Üres                         Üres                                   104:00     57:00 
    690 Székely Rozália              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      106:00     55:00 
    691 Gárdonyi Csilla              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     108:00     27:00 
    692 Gruenberger Pia              XINT WiN Team                          110:00           
    693 Gillich Luca                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     112:00     45:00 
    694 Pataki Virág Lara            PVS Pécsi Vasutas Sportkör             114:00     23:00 
    695 Jakopec Iva                  XOXX OK Japetić                        116:00     47:00 
    696 Schaumann Laura              XHNE HSV OL WR. NEUSTADT               118:00     43:00 
    697 Tóth Alexandra               PAK Paksi Sport Egyesület              120:00     49:00 
    698 László Dorottya              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     122:00     21:00 
    699 Kovács Kira                  PAK Paksi Sport Egyesület              124:00     31:00 
    700 Skrop Anna                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub          126:00     25:00 
    701 Kovács Karina                PAK Paksi Sport Egyesület              128:00     39:00 
    702 Riesing Hanna                SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle     130:00     29:00 
    703 Feczer Zsóka Zsófia          PAK Paksi Sport Egyesület              132:00     35:00 



N14E  (22)              

    500 Orosz Borbála                SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle      75:00     33:00 
    501 Bartók Annamária             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      77:00     35:00 
    502 Gyenes Anna                  SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle      79:00     15:00 
    503 Sárközy Zsófia               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      81:00     21:00 
    504 Barta Luca                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      83:00     47:00 
    505 Gassner Jasmina              XINT WiN Team                           85:00     41:00 
    506 Szabó Dorina                 SZV                                     87:00     13:00 
    507 Szokol Kamilla               SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle      89:00     43:00 
    508 Üres                         Üres                                    91:00      7:00 
    509 Gillich Dóra                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho      93:00     37:00 
    510 Tiefenboeck Tina             XINT WiN Team                           95:00     45:00 
    511 Pataki Réka Dalida           PVS Pécsi Vasutas Sportkör              97:00     39:00 
    512 Berger Anni                  XINT WiN Team                           99:00     25:00 
    513 Zacher Noémi                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     101:00     27:00 
    514 Vékony Vanda                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub          103:00     19:00 
    515 Jánoki Georgina              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     105:00     29:00 
    516 Vankó Milena                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     107:00     23:00 
    517 Lovrec Mia                   XOVI OK Vihor                          109:00     31:00 
    518 Škugor Hana                  XOXX OK Japetić                        111:00     11:00 
    519 Zacher Enikő                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     113:00     17:00 
    520 Waldmann Brigitte            XINT WiN Team                          115:00     49:00 
    521 Kálmán Imola                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     117:00      9:00 



N15-18C  (10)           

    912 Tóth Zsuzsanna               ARA Alba Regia Atlétikai Klub          105:00     77:00 
    913 Emesz Csipke                 MOM                                    107:00     81:00 
    914 Gáti Mara                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub          109:00     87:00 
    915 Meiszter Emese               CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes     111:00     79:00 
    916 Üres                         Üres                                   113:00     89:00 
    917 Vass Luca                    SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle     115:00           
    918 Üres                         Üres                                   117:00     85:00 
    919 Vass Flóra                   SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle     119:00           
    920 Perecz Sára                  CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes     121:00     75:00 
    921 Ficzere Réka Anna            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     123:00     83:00 



N16E  (19)              

    522 Tezak Dora                   XOVI OK Vihor                           87:00      3:00 
    523 Kézdy Borbála                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      89:00      5:00 
    524 Gera Krisztina               SZV                                     91:00      7:00 
    525 Takács Orsolya               SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é      93:00     31:00 
    526 Mailer Jacqueline            XINT WiN Team                           95:00     23:00 
    527 Gillich Bernadett            MSE Megalódusz Sportegylet              97:00     37:00 
    528 Néda Ágnes                   Sirályok                                99:00     13:00 
    529 Lénárt Viktória              PAK Paksi Sport Egyesület              101:00     21:00 
    530 Nagy Viktória                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     103:00     25:00 
    531 Pauser Ida                   XINT WiN Team                          105:00     15:00 
    532 Gobec Lea Katarina           XOVI OK Vihor                          107:00     35:00 
    533 Üres                         Üres                                   109:00     29:00 
    534 Lovrec Iva                   XOVI OK Vihor                          111:00     27:00 
    535 Makovinyi Dorottya           PAK Paksi Sport Egyesület              113:00     11:00 
    536 Zsiros Csenge                SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle     115:00     39:00 
    537 Üres                         Üres                                   117:00     33:00 
    538 Berger Marlene               XINT WiN Team                          119:00     19:00 
    539 Völgyesi Melody              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     121:00      9:00 
    540 Üres                         Üres                                   123:00     17:00 



N18E  (10)              

    541 Weiler Virág                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      67:00      8:00 
    542 Paróczi Csenge               THS                                     69:00      
    543 Péntek Gréti                 BSC Balatonfüredi Sport Club            71:00     10:00 
    544 Faggyas Réka                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       73:00     12:00 
    545 Liszka Eszter                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      75:00      
    546 Orehoci Roberta              XOXX OKB                                77:00      6:00 
    547 Néda Katalin                 Sirályok                                79:00     14:00 
    548 Zettl Ines                   XINT WiN Team                           81:00      2:00 
    549 Egei Petra                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      83:00     20:00 
    550 Gassner Anika                XINT WiN Team                           85:00     16:00 



N20E  (7)               

    551 Üres                         Üres                                     5:00     19:00 
    552 Üres                         Üres                                     7:00     15:00 
    553 Faggyas Eszter               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        9:00     13:00 
    554 Üres                         Üres                                    11:00      7:00 
    555 Üres                         Üres                                    13:00     17:00 
    556 Üres                         Üres                                    15:00     11:00 
    557 Üres                         Üres                                    17:00      9:00 



N21B  (13)              

    671 Csőkör Katalin               TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho      51:00     51:00 
    672 Schaumann Saskya             XHNE HSV OL WR. NEUSTADT                53:00     55:00 
    673 Üres                         Üres                                    55:00     65:00 
    674 Daragó Zsófia                ETC Egri Testedző Club                  57:00     63:00 
    675 Nagy Krisztina               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       0:00     67:00 
    676 Üres                         Üres                                    61:00     53:00 
    677 Linhart Gisa                 XHNE HSV OL WR. NEUSTADT                63:00     61:00 
    678 Nagy Ildikó                  OSC Orvosegyetem Sport Club             65:00     57:00 
    679 Üres                         Üres                                    67:00     69:00 
    680 Üres                         Üres                                    69:00     59:00 
    681 Dömötör Csilla               SFC Széchenyi István Egyetem Sport      71:00     71:00 
    682 Üres                         Üres                                    73:00     73:00 
    683 Füzy Judit                   OSC Orvosegyetem Sport Club             75:00     75:00 



N21BR  (30)             

    718 Üres                         Üres                                    48:00     44:00 
    719 Tkalčić Ivana                XOXX OK Japetić                         50:00     78:00 
    720 Üres                         Üres                                    52:00     54:00 
    721 Zuzic Sanja                  XOVI OK Vihor                           54:00     52:00 
    722 Üres                         Üres                                    56:00     66:00 
    723 Kellner Claudia              XHNE HSV OL WR. NEUSTADT                58:00     72:00 
    724 Emde Sabine                  XKAL Kalksburg OL                       60:00     48:00 
    725 Fövenyessy Gabriella         FMT FŐMTERV SK                          62:00     68:00 
    726 Máthé Fanni                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       64:00     88:00 
    727 Dornstauder Sandra           XHNE HSV OL WR. NEUSTADT                66:00     46:00 
    728 Kunzova Ivana                XBET Beta Ursus Brno                    68:00     56:00 
    729 Hevérné Fricska Ildikó       SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor      70:00           
    730 Üres                         Üres                                    72:00     58:00 
    731 Krznar Kristina              XOVI OK Vihor                           74:00     62:00 
    732 Schmal Kinga                 THS Taszár Honvéd Sportegyesület        76:00           
    733 Gillich Viktória             MSE Megalódusz Sportegylet              78:00     94:00 
    734 Balogh Katalin               FSC Futárok Sport Club                 120:00    120:00 
    735 Korbély Barbara              MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club      82:00     50:00 
    736 Dömötör Andrea               SFC Széchenyi István Egyetem Sport      84:00     42:00 
    737 Srsen Matea                  XOVI OK Vihor                           86:00     40:00 
    738 Simon Hajnalka               SAS Silvanus Sportegyesület             88:00     80:00 
    739 Üres                         Üres                                    90:00     90:00 
    740 Tóth Ágnes                   MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba      92:00     60:00 
    741 Üres                         Üres                                    94:00     64:00 
    742 Bálint Anna                  VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle      96:00     92:00 
    743 Kubacsek Éva                 FSC Futárok Sport Club                  98:00     74:00 
    744 Balogh Szilvia Odett         KAL                                    100:00      1:00 
    745 Gruenberger Christine        XINT WiN Team                          102:00     84:00 
    746 Mérő Edit                    VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle     104:00     86:00 
    747 Üres                         Üres                                   106:00     76:00 



N21C  (14)              

    704 Molnár Jeannette             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       3:00      4:00 
    705 Üres                         Üres                                     5:00     24:00 
    706 Kifferné Endes Anikó         ARA Alba Regia Atlétikai Klub            7:00           
    707 Üres                         Üres                                     9:00      8:00 
    708 Zsótér Márta                 HOD Hód-mentor sport és műpártoló       11:00     20:00 
    709 Üres                         Üres                                    13:00     28:00 
    710 Péntek Gáborné               BSC Balatonfüredi Sport Club            15:00     14:00 
    711 Skropné Szuromi Éva          ARA Alba Regia Atlétikai Klub           17:00     26:00 
    712 Pásztor Kata                 XNYU Nyugalomkárosítók SC               19:00     16:00 
    713 Üres                         Üres                                    21:00     18:00 
    714 Bíró Katalin                 AOS Apex Optimista Sportegyesület       23:00      6:00 
    715 Üres                         Üres                                    25:00     12:00 
    716 Dávid Mónika                 FSC Futárok Sport Club                  27:00     22:00 
    717 Gruenberger Pia              XINT WiN Team                                     10:00 



N21E  (9)               

    558 Liskány Diána                STE TájFutE                              2:00      4:00 
    559 Sisa Dorottya                JMD                                      4:00     16:00 
    560 Rusvai Katalin               FSC Futárok Sport Club                   6:00     18:00 
    561 Üres                         Üres                                     8:00     12:00 
    562 Üres                         Üres                                    10:00      6:00 
    563 ORLIĆ ANTONIJA               XOXX OKB                                12:00     14:00 
    564 Üres                         Üres                                    14:00     20:00 
    565 Füzy Anna                    OSC Orvosegyetem Sport Club             16:00      8:00 
    566 Üres                         Üres                                    18:00     10:00 



N35A  (8)               

    567 Üres                         Üres                                    27:00     39:00 
    568 Aschacher Angelika           XHNE HSV OL WR. NEUSTADT                29:00     37:00 
    569 Üres                         Üres                                    31:00     33:00 
    570 Üres                         Üres                                    33:00     29:00 
    571 Rácz Eszter                  POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport      35:00     31:00 
    572 Üres                         Üres                                    37:00     35:00 
    573 Üres                         Üres                                    39:00     41:00 
    574 Fedorová Katarína            XSOK Sokol Pezinok                      41:00     43:00 



N40A  (26)              

    575 Szemler Judit                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       68:00    114:00 
    576 Takácsné Tömördi Gabriella   SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é      70:00    128:00 
    577 Győrffy Gabriella            HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle      72:00     90:00 
    578 Kissné Kis Mária             JMD                                     74:00    120:00 
    579 Ódor Viktória                FMT FŐMTERV SK                          76:00    102:00 
    580 Szépfalusi Márta             XNYU Nyugalomkárosítók SC               78:00    100:00 
    581 Hajas Csilla                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C      80:00    116:00 
    582 Gobec Neda                   XOVI OK Vihor                           82:00    132:00 
    583 Kovács Vera                  PAK Paksi Sport Egyesület               84:00     84:00 
    584 Üres                         Üres                                    86:00     94:00 
    585 Wengrin Ágnes                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       88:00    104:00 
    586 Marosfalvi Mónika            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      90:00     88:00 
    587 Ebinger Mónika               KFK KFKI Petőfi Sportkör                92:00    108:00 
    588 Gobec Ivana                  XOVI OK Vihor                           94:00     82:00 
    589 Gillichné Kalocsai Adrienn d MSE Megalódusz Sportegylet              96:00     92:00 
    590 Lovrec Darinka               XOVI OK Vihor                           98:00    106:00 
    591 Federics Éva                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     100:00     96:00 
    592 Asboltné Kerekes Ágnes       DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S     102:00    124:00 
    593 Kis Ágnes                    XNYU Nyugalomkárosítók SC              104:00    130:00 
    594 Simkó Livia                  MSE Megalódusz Sportegylet             106:00    110:00 
    595 Tömördi Ágnes                HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     108:00    112:00 
    596 Nagyné Bódis Borbála         FSC Futárok Sport Club                 110:00     98:00 
    597 Németh Ágnes dr.             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      112:00    122:00 
    598 Üres                         Üres                                   114:00    126:00 
    599 Allwinger Tünde              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      116:00    118:00 
    600 Tóthné Schuch Anikó          SAS Silvanus Sportegyesület                       86:00 



N45A  (22)              

    601 Gassner Katja                XNTU Naturfreunde Wien                   2:00     65:00 
    602 Cseresnyés Ágnes             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        4:00     71:00 
    603 Perinkova Irena              XBET Beta Ursus Brno                     6:00     77:00 
    604 Juhas Irina                  XOIN SRB-1 Orienteering club DIF         8:00     55:00 
    605 Teo Dóra                     OSC Orvosegyetem Sport Club             10:00     73:00 
    606 Muzsnai Ágota dr.            HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle      12:00           
    607 Ludvig Ágnes                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba      14:00     57:00 
    608 Berger Gislind               XINT WiN Team                           16:00     67:00 
    609 Ziegerhofer Petra            XHNE HSV OL WR. NEUSTADT                18:00     69:00 
    610 Berger Heidi                 XINT WiN Team                           20:00     63:00 
    611 Mátyás Ildikó                PVM Pécsi Vörös Meteor SK               22:00     53:00 
    612 Kiss Teodóra                 ETC Egri Testedző Club                  24:00     81:00 
    613 Weber-Jungo Marion           XHNE HSV OL WR. NEUSTADT                26:00     87:00 
    614 Szakács Judit                MSE Megalódusz Sportegylet              28:00           
    615 Üres                         Üres                                    30:00     83:00 
    616 Guni Palme                   XINT WiN Team                           32:00     79:00 
    617 Kármán Katalin               HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle      34:00           
    618 Bányai Réka                  HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K      36:00     75:00 
    619 Radics Anna                  ETC Egri Testedző Club                  38:00     61:00 
    620 Rusvainé Barócsi Katalin     FSC Futárok Sport Club                  40:00     59:00 
    621 Sallai Sára                  SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle      42:00           
    622 Oszkóné Simon Ildikó         SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      44:00     85:00 



N50A  (11)              

    623 Majtanavá Iveta              XSOK Sokol Pezinok                      51:00     55:00 
    624 Horváth Magda                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       53:00     59:00 
    625 Szopori Éva                  KRI Kristály Tájfutó és Természetj      55:00           
    626 Nagy Zsuzsanna dr.           HER Balatonalmádi Herkules Sporteg      57:00     57:00 
    627 Szentes Anna                 POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport      59:00     69:00 
    628 Nemesházi Lászlóné           PSE Postás Sport Egyesület              61:00     67:00 
    629 Dömötörné Horváth Erzsébet   SFC Széchenyi István Egyetem Sport      63:00     65:00 
    630 Cvitković Maja               XOVI OK Vihor                           65:00     53:00 
    631 Ormay Éva                    KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport      67:00     63:00 
    632 Márczis Márta                ETC                                     69:00     51:00 
    633 Takács Zsóka                 HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület                 61:00 



N55A  (11)              

    634 Fabek Branka                 XOXX OK Japetić                        118:00     83:00 
    635 Polackova Darina             XSOK Sokol Pezinok                     120:00     87:00 
    636 Üres                         Üres                                   122:00     89:00 
    637 Fischer Mária                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      124:00     91:00 
    638 Üres                         Üres                                   126:00     75:00 
    639 Oswald Luise                 XHVP HSV Pinkafeld                     128:00     73:00 
    640 Karovic Maria                XSOK Sokol Pezinok                     130:00     79:00 
    641 Üres                         Üres                                   132:00     85:00 
    642 Findlay Janet                XLKE Lake Placid, NY                   134:00     77:00 
    643 Üres                         Üres                                   136:00     81:00 
    644 Lovász Márta                 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor                71:00 



N60A  (10)              

    645 Linhart Reingild             XHNE HSV OL WR. NEUSTADT                49:00     52:00 
    646 Üres                         Üres                                    51:00     58:00 
    647 Fent Marianne                ARA Alba Regia Atlétikai Klub           53:00     56:00 
    648 Oralkova Libuse              XOBT OOB Třebíč                         55:00     66:00 
    649 Hegedüs Ágnes                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C      57:00     68:00 
    650 Nieminen Merja               XHSI Helsingin Suunnistajat             59:00     64:00 
    651 Krizova Zdenka               XPZR PZR,  Zdar nad Sazavou             61:00     62:00 
    652 Bacanac Ljubica              XOIN SRB-1 Orienteering club DIF        63:00     54:00 
    653 Üres                         Üres                                    65:00     70:00 
    654 Kühn Edit                    PVM Pécsi Vörös Meteor SK               67:00     60:00 



N65A  (10)              

    655 Üres                         Üres                                    71:00     86:00 
    656 Komár Ildikó                 HER Balatonalmádi Herkules Sporteg      73:00     80:00 
    657 Üres                         Üres                                    75:00     78:00 
    658 Kavecká Soňa                 XSOK Sokol Pezinok                      77:00     92:00 
    659 Üres                         Üres                                    79:00     90:00 
    660 Hanusz Mária                 OSC Orvosegyetem Sport Club             81:00     94:00 
    661 Üres                         Üres                                    83:00     96:00 
    662 Grant Julianna               BÖF Budai Ősforrás Sport Club           85:00     84:00 
    663 Üres                         Üres                                    87:00     82:00 
    664 Gombkötő Zsuzsanna           VTC Veszprémi Tájfutó Club              89:00     88:00 



N70A  (6)               

    665 Praznik Nora                 XHNE HSV OL WR. NEUSTADT                93:00    120:00 
    666 Schell Antalné               PSE Postás Sport Egyesület              95:00    116:00 
    667 Üres                         Üres                                    97:00    118:00 
    668 Raunemaa Pirkko              XHSI Helsingin Suunnistajat             99:00    114:00 
    669 Wengrin Istvánné             VTC Veszprémi Tájfutó Club             101:00    110:00 
    670 Üres                         Üres                                   103:00    112:00 



NYK  (51)               

    748 Kovács Előd                  PAK Paksi Sport Egyesület                1:00     92:00 
    749 Jámobor Kinga                SPA                                      3:00      
    750 Vízi Eszter                  BSC Balatonfüredi Sport Club             5:00     96:00 
    751 Farkas Annamária             SZV                                      7:00     94:00 
    752 Üres                         Üres                                     9:00     88:00 
    753 Üres                         Üres                                    11:00     60:00 
    754 Keindl Mónika                MAT Mazsola Tájfutó és Természetba      13:00           
    755 Üres                         Üres                                    15:00     78:00 
    756 Burian Hana                  EK Egyesületen kívüli                   17:00     44:00 
    757 Mauerné Nagy Zsanett         MSE                                     19:00     16:00
    758 Üres                         Üres                                    21:00     36:00 
    759 Koiser Veronika              XHNE HSV OL WR. NEUSTADT                23:00     62:00 
    760 Üres                         Üres                                    25:00     22:00 
    761 Üres                         Üres                                    27:00     48:00 
    762 Üres                         Üres                                    29:00     70:00 
    763 Üres                         Üres                                    31:00     12:00 
    764 Üres                         Üres                                    33:00     26:00 
    765 Üres                         Üres                                    35:00     84:00 
    766 Üres                         Üres                                    37:00     28:00 
    767 Szász Anna Tünde             XALS Acélszív Triatlon Klub             39:00     18:00 
    768 Üres                         Üres                                    41:00     20:00 
    769 Üres                         Üres                                    43:00      0:00 
    770 Üres                         Üres                                    45:00     24:00 
    771 Üres                         Üres                                    47:00     30:00 
    772 Üres                         Üres                                    49:00     50:00 
    773 Üres                         Üres                                    51:00     42:00 
    774 Üres                         Üres                                    53:00     64:00 
    775 Üres                         Üres                                    55:00      4:00 
    776 Üres                         Üres                                    57:00      2:00 
    777 Üres                         Üres                                    59:00     66:00 
    778 Langer Christina             XHNE HSV OL WR. NEUSTADT                61:00     68:00 
    779 Üres                         Üres                                    63:00     38:00 
    780 Gécseg Olivia                XALS Acélszív Triatlon Klub             65:00      6:00 
    781 Üres                         Üres                                    67:00     32:00 
    782 Üres                         Üres                                    69:00     58:00 
    783 Üres                         Üres                                    71:00     56:00 
    784 Üres                         Üres                                    73:00     74:00 
    785 Üres                         Üres                                    75:00     82:00 
    786 Kiss György                  GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub              77:00     34:00 
    787 Üres                         Üres                                    79:00     46:00 
    788 Üres                         Üres                                    81:00     90:00 
    789 Üres                         Üres                                    83:00     14:00 
    790 Csonka Ágnes Kinga           EK Egyesületen kívüli                   85:00     40:00 
    791 Üres                         Üres                                    87:00     76:00 
    792 Haider Anna                  XHVR HSV Ried                           89:00     10:00 
    793 Üres                         Üres                                    91:00     52:00 
    794 Üres                         Üres                                    93:00     54:00 
    795 Üres                         Üres                                    95:00     80:00 
    796 Üres                         Üres                                    97:00     86:00 
    797 Üres                         Üres                                    99:00     98:00 
    798 Vékonyné Árva Katalin        ARA Alba Regia Atlétikai Klub                     72:00
   1008 Tarcsai Andrea               Rehab SC                                           8:00



NYT  (57)               

    799 Vámos Árpád                  EK                                       2:00     54:00 
    800 Bauer Krisztina              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       4:00     30:00 
    801 Váradi Ferenc                XALS                                     6:00      
    802 Kovács Attila                ZSC Zöld Sportok Clubja                  8:00     38:00 
    803 Gombkötő Péter               TTE                                     10:00    118:00 
    804 Tápai József                 XALS Acélszív Triatlon Klub             12:00           
    805 Magyari Orsolya              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       14:00     34:00 
    806 Csongor Csaba                XALS                                    16:00     
    807 Katona Ferenc dr.            HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle      18:00           
    808 Csongor Botond               XALS                                    20:00      
    809 Kovács Benedek               SPA                                     22:00     
    810 Vékonyné Árva Katalin        ARA Alba Regia Atlétikai Klub           24:00           
    811 Stork Joachim Gábor          SDS                                     26:00     96:00 
    812 Konrád Rita                  MSE Megalódusz Sportegylet               0:00      0:00 
    813 Szabó János                  SZV                                     30:00    112:00 
    814 Nagy Tibor                   EK                                      32:00     42:00 
    815 Üres                         Üres                                    34:00     28:00 
    816 Üres                         Üres                                    36:00    110:00 
    817 Weibl Zoltán                 EK                                      38:00     94:00 
    818 Péntek Gábor                 BSC Balatonfüredi Sport Club            40:00     82:00 
    819 Üres                         Üres                                    42:00     92:00 
    820 Tuboly Csilla                BTK Bakonyi Tájfutó Klub                44:00     90:00 
    821 Üres                         Üres                                    46:00    102:00 
    822 Dóczi Petra                  OSC Orvosegyetem Sport Club             48:00           
    823 Üres                         Üres                                    50:00     62:00 
    824 Üres                         Üres                                    52:00     88:00 
    825 Üres                         Üres                                    54:00    108:00 
    826 Üres                         Üres                                    56:00     40:00 
    827 Üres                         Üres                                    58:00     32:00 
    828 Németh Jenő                  BTK Bakonyi Tájfutó Klub                60:00     22:00 
    829 Üres                         Üres                                    62:00     50:00 
    830 Üres                         Üres                                    64:00     52:00 
    831 Burian Lóránt                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      66:00     72:00 
    832 Üres                         Üres                                    68:00     46:00 
    833 Hegyi Gábor                  EK Egyesületen kívüli                   70:00    126:00 
    834 Üres                         Üres                                    72:00     24:00 
    835 Üres                         Üres                                    74:00    120:00 
    836 Kéri Gerzson Ferenc          SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor      76:00    122:00 
    837 Üres                         Üres                                    78:00     60:00 
    838 Erdősné Németh Ágnes         ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut      80:00    100:00 
    839 Üres                         Üres                                    82:00    106:00 
    840 Üres                         Üres                                    84:00     80:00 
    841 Üres                         Üres                                    86:00     48:00 
    842 Sziva László                 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut      88:00     56:00 
    843 Üres                         Üres                                    90:00     36:00 
    844 Nagy Viktor                  MSE Megalódusz Sportegylet              114:00   128:00 
    845 Tuboly Zsuzsanna             BTK Bakonyi Tájfutó Klub                94:00     26:00 
    846 Üres                         Üres                                    96:00     86:00 
    847 Ambrusch Ferenc              XNYU Nyugalomkárosítók SC               98:00     78:00 
    848 Üres                         Üres                                   100:00     84:00 
    849 Szegi Amondó Zoltán          BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     102:00    104:00 
    850 Üres                         Üres                                   104:00    124:00 
    851 Üres                         Üres                                   106:00    116:00 
    852 Üres                         Üres                                   108:00     70:00 
    853 Erős Evelin                  ETC Egri Testedző Club                 110:00     76:00 
    854 Üres                         Üres                                   112:00     58:00 
    855 Tóth Zoltán                  SAS Silvanus Sportegyesület                       64:00
   1001 Csordás Kornél               Rehab SC                                          98:00
   1002 Lancsár Roland               Rehab SC                                         114:00