58. Őszi Spartacus Kupa - 58th Autumn Spartacus Cup 2010K 2010.11.02. 19:27
Rajtlistakészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2008

   Rajtsz Név                             Klub                                       Orsz              N1          N2 


F10D  (23)              

      950 Egei Balázs                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN             4:00       94:00 
      951 Üres                            Üres                                                       7:00       52:00 
      952 Óváry Nagy Ádám                 VHS Veszprémi Honvéd SE                    HUN            10:00       49:00 
      953 Gobec Jan                       XOVI OK Vihor                              CRO            13:00       58:00 
      954 Tamás Ervin                     MSE Megalódusz SE                          HUN            16:00      115:00 
      955 Angyal Dániel                   VHS Veszprémi Honvéd SE                    HUN            19:00       55:00 
      956 Gyenes Máté                     SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            22:00       82:00 
      957 Váczi Samu Sebestyén            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN            25:00       67:00 
      958 Vancsek Dávid                   XEGY Egyesületen kívüli1                   HUN            28:00       76:00 
      959 Üres                            Üres                                                      31:00       85:00 
      960 Polgár Barnabás                 VHS Veszprémi Honvéd SE                    HUN            34:00      106:00 
      961 Jónás Ferenc                    SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN            37:00       61:00 
      962 Barta Gergely                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            40:00       88:00 
      963 Bonek Erik                      XNTU Naturfreunde Wien                     AUT            43:00      112:00 
      964 Finta András                    MAT Mazsola Tájfutó és Természetba         HUN            46:00       91:00 
      965 Üres                            Üres                                                      49:00      103:00 
      966 Sarnyai Benedek                 SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN            52:00       73:00 
      967 Emde Robin                      XKAL Kalksburg OL                          AUT            55:00       64:00 
      968 Gyólai Péter                    SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN            58:00       79:00 
      969 Kadocsa Benjámin                MAT Mazsola Tájfutó és Természetba         HUN            61:00      109:00 
      970 Rumi Zoárd                      SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            64:00      100:00 
      971 Üres                            Üres                                                      67:00       70:00 
      972 Deubel Joergen                  XNTU Naturfreunde Wien                     AUT            70:00       97:00 



F12C  (22)              

      235 Gyalus Gergő                    FLF Fehérlófia SE                          HUN             2:00       44:00 
      236 Weiler Vince                    SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN             4:00       40:00 
      237 Ptáček Patrik                   XBET Beta Ursus Brno                       CZE             6:00       60:00 
      238 Pintér Balázs                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN             8:00       80:00 
      239 Üres                            Üres                                                      10:00       64:00 
      240 Eszlári Dávid                   VHS Veszprémi Honvéd SE                    HUN            12:00       42:00 
      241 Marosffy Bálint                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN            14:00       66:00 
      242 Zacher Márton                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            16:00       70:00 
      243 Üres                            Üres                                                      18:00       50:00 
      244 Simon Márton                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN            20:00       62:00 
      245 Turschl Bence                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            22:00       76:00 
      246 Márk Zsombor                    BSC Balatonfüredi SC                       HUN            24:00       52:00 
      247 Rétfalvi Kolos                  SMA Soproni Műegyetemi AC                  HUN            26:00       38:00 
      248 Horváth Csongor                 MAT Mazsola Tájfutó és Természetba         HUN            28:00       46:00 
      249 Váczi Buda Benedek              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN            30:00       78:00 
      250 Werner Bendegúz                 CBD Ceglédi Bem Vasutas                    HUN            32:00       72:00 
      251 Schaumann Tobias                XHSV HSV OL Wiener Neustadt                AUT            34:00       56:00 
      252 Tóth Erik                       KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye         HUN            36:00       74:00 
      253 Rajkó Dávid                     MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN            38:00       48:00 
      254 Péntek Márton                   VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá         HUN            40:00       54:00 
      255 Bánhidy Levente                 FLF Fehérlófia SE                          HUN            42:00       58:00 
      256 Bonek Jannis                    XNTU Naturfreunde Wien                     AUT            44:00       68:00 



F14B  (24)              

      152 Bíró Péter                      SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN             3:00      132:00 
      153 Porgányi Márk                   ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         HUN             5:00      160:00 
      154 Peregi Dániel                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN             7:00      158:00 
      155 Üres                            Üres                                                       9:00      164:00 
      156 Vujanic Josip                   XOKL OK LOKVE Croatia                      CRO            11:00      146:00 
      157 Weiler Vilmos                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            13:00      144:00 
      158 Hajdu Erik                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN            15:00      126:00 
      159 Bartalos Gergely                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            17:00      136:00 
      160 Deczky Dániel                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub              HUN            19:00      134:00 
      161 Erdős Márton                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         HUN            21:00      142:00 
      162 Üres                            Üres                                                      23:00      128:00 
      163 Tölgyesi Aurél                  VHS Veszprémi Honvéd SE                    HUN            25:00      170:00 
      164 Pályi Patrik                    MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN            27:00      156:00 
      165 Ptáček Pavel ifj.               XBET Beta Ursus Brno                       CZE            29:00      152:00 
      166 Lengyel Ádám                    SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            31:00      166:00 
      167 Vassányi Gergely                BSC Balatonfüredi SC                       HUN            33:00      168:00 
      168 Dalos Máté                      SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            35:00      154:00 
      169 Üres                            Üres                                                      37:00      148:00 
      170 Nagy Bence                      SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            39:00      172:00 
      171 Egei Patrik                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN            41:00      138:00 
      172 Farkasdy András                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            43:00      162:00 
      173 Vujanic Filip                   XOKL OK LOKVE Croatia                      CRO            45:00      140:00 
      174 Szalmás Márton                  MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN            47:00      130:00 
      175 Lakatos Tádé                    SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            49:00      150:00 



F16B  (21)              

      176 Sveiczer András                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN             2:00       52:00 
      177 Tóth Adrián                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN             5:00             
      178 Egri Bálint                     SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN             8:00       37:00 
      179 Vajda Balázs                    SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN            11:00       34:00 
      180 Üres                            Üres                                                      14:00       49:00 
      181 Záděra Pavel                    XBET Beta Ursus Brno                       CZE            17:00       31:00 
      182 Németh Marcell                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            20:00       19:00 
      183 Körmendi Miklós Márton          SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN            23:00       13:00 
      184 Dalos Áron                      SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            26:00        1:00 
      185 Jakus Bertalan                  FSC Futárok SC                             HUN            29:00       22:00 
      186 Rózsa Ábel                      SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            32:00       28:00 
      187 Miavecz Balázs                  BDI Budapesti Diáksport Szövetség          HUN            35:00             
      188 Ratinland Zsófia                FLF Fehérlófia SE                          HUN            38:00        7:00 
      189 Üres                            Üres                                                      41:00       16:00 
      190 Hajdu Szása                     SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            44:00       46:00 
      191 Jenes Soma                      MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN            47:00       40:00 
      192 Sárospataki Bálint              BDI Budapesti Diáksport Szövetség          HUN            50:00             
      193 Balázs Bulcsú                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            53:00       10:00 
      194 Rusvai László                   FSC Futárok SC                             HUN            56:00       43:00 
      195 Üres                            Üres                                                      59:00       25:00 
      196 Pokornyik Bence                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         HUN            62:00        4:00 



F18B  (13)              

      197 Zacher Viktor                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            43:00       39:00 
      198 Üres                            Üres                                                      46:00        6:00 
      199 Sulyok Ábel                     SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            49:00        9:00 
      200 Kovács Ádám                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub              HUN            52:00       12:00 
      201 Peregi Dávid                    SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            55:00        3:00 
      202 Hajdu Marcell                   KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK                           58:00       36:00 
      203 Bartók Márton                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            61:00       24:00 
      204 Matija Razum                    XOKJ OK Japetic                            CRO            64:00       27:00 
      205 Ungvárszky Ádám                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            67:00       21:00 
      206 Péntek Mátyás                   VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá         HUN            70:00       33:00 
      207 Jánosy Bence                    SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            73:00       15:00 
      208 Horváth Máté                    TSE Törekvés SE                            HUN            76:00       18:00 
      209 Oszkó Attila                    SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            79:00       30:00 



F20A  (9)               

      129 Bugár Gergely                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN             1:00      130:00 
      130 Üres                            Üres                                                       4:00      109:00 
      131 Arbter Simon                    XNTU Naturfreunde Wien                     AUT             7:00      115:00 
      132 Tölgyesi Renátó                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            10:00      112:00 
      133 Üres                            Üres                                                      13:00      127:00 
      134 Liszka Krisztián                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            16:00      124:00 
      135 Üres                            Üres                                                      19:00      118:00 
      136 Bakó Áron                       SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            22:00      106:00 
      137 Arbter Anja                     XNTU Naturfreunde Wien                     AUT                       121:00 



F21B  (25)              

      210 Cserpák Zsolt                   STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei          HUN            79:00       91:00 
      211 Kovács Balázs                   BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN            82:00       40:00 
      212 Üres                            Üres                                                      85:00       61:00 
      213 Bartos Vince                    BDI Budapesti Diáksport Szövetség          HUN            88:00             
      214 Balogh Róbert                   FLF Fehérlófia SE                          HUN            91:00       82:00 
      215 Szőke Norbert                   KAL Kalocsai SE                            HUN            94:00       70:00 
      216 Kain Gergely                    MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN            97:00       94:00 
      217 Nagy Tibor                      FSC Futárok SC                             HUN           100:00       85:00 
      218 Plohn Markus                    XHSV HSV OL Wiener Neustadt                AUT           103:00       43:00 
      219 Gyurcsik Péter                  SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE           HUN           106:00       64:00 
      220 Vajda Zsolt                     THT Tapolcai Honvéd SE                     HUN           109:00       73:00 
      221 Bakos Marcell                   BDI Budapesti Diáksport Szövetség          HUN           112:00             
      222 Harkányi Árpád                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN           115:00       52:00 
      223 Illésy András                   BDI Budapesti Diáksport Szövetség          HUN           118:00             
      224 Legac Lino                      XOKJ OK Japetic                            CRO           121:00       79:00 
      225 Hegedűs Zoltán                  OSC Orvosegyetem SC                        HUN           124:00       55:00 
      226 Kaltenbacher Pierre             XHSV HSV OL Wiener Neustadt                AUT           127:00       58:00 
      227 Üres                            Üres                                                     130:00       67:00 
      228 Bertóti Róbert                  DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN           133:00       46:00 
      229 Szabó Dávid                     BDI Budapesti Diáksport Szövetség          HUN           136:00             
      230 Bazsó Dániel                    BSC Balatonfüredi SC                       HUN           139:00       88:00 
      231 Üres                            Üres                                                     142:00       76:00 
      232 Kiss Gábor                      XPXX Paksi SE                              HUN           145:00             
      233 Sárospataki Barnabás            BDI Budapesti Diáksport Szövetség          HUN           148:00             
      234 Üres                            Üres                                                     151:00       49:00 



F21BR  (39)             

      273 Batta István                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN             1:00       88:00 
      274 Mentler Balázs                  SFC Széchenyi István Egyetem Sport         HUN             4:00      160:00 
      275 Ádám Péter                      MSE Megalódusz SE                          HUN             7:00      127:00 
      276 Biró Áron                       BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN            10:00             
      277 Üres                            Üres                                                      13:00      109:00 
      278 Meichl Márton                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN            16:00      148:00 
      279 Kiss Dénes                      XJSZ Jászapáti, Mészáros Lőrinc Gim        HUN            19:00       73:00 
      280 Balogh Péter                    FSC Futárok SC                             HUN            22:00      175:00 
      281 Branimir Pongrac                XOKJ OK Japetic                            CRO            25:00      124:00 
      282 Zagyi László                    JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc Gim         HUN            28:00      133:00 
      283 Üres                            Üres                                                      31:00      163:00 
      284 Szentgyörgyi Zsolt              SMA Soproni Műegyetemi AC                  HUN            34:00      121:00 
      285 Déry Attila                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN            37:00       94:00 
      286 Sági Péter                      MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         HUN            40:00      142:00 
      287 Suban Damir                     XOKJ OK Japetic                            CRO            43:00      154:00 
      288 Kövesdi Ádám                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN            46:00       79:00 
      289 Guszlev Antal                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub              HUN            49:00      151:00 
      290 Üres                            Üres                                                      52:00      103:00 
      291 Friedrich Gábor                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN            55:00             
      292 Mórocza Árpád                   BSC Balatonfüredi SC                       HUN            58:00       91:00 
      293 Tot Nikola                      XOKJ OK Japetic                            CRO            61:00      166:00 
      294 Üres                            Üres                                                      64:00      115:00 
      295 Weibl Zoltán                    SFC Széchenyi István Egyetem Sport         HUN            67:00      100:00 
      296 Üres                            Üres                                                      70:00      139:00 
      297 Vereszki Tibor                  TSE Törekvés SE                            HUN            73:00      145:00 
      298 Faggyas László                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN            76:00       70:00 
      299 Sprok Bence                     PVS Pécsi Vasutas SK                       HUN            79:00       67:00 
      300 Kiss Gábor                      KAL Kalocsai SE                            HUN            82:00      130:00 
      301 Markovic Frane                  XOKJ OK Japetic                            CRO            85:00       97:00 
      302 Gombkötő Péter                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN            88:00      136:00 
      303 Lukács Zsolt                    FSC Futárok SC                             HUN            91:00       76:00 
      304 Dankó István                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN            94:00      172:00 
      305 Üres                            Üres                                                      97:00      157:00 
      306 Schaumann Jörg                  XHSV HSV OL Wiener Neustadt                AUT           100:00      118:00 
      307 Kaszab Gábor                    EK Egyesületen kívüli                      HUN           103:00       85:00 
      308 Matics Gyula                    MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         HUN           106:00      169:00 
      309 Üres                            Üres                                                     109:00       82:00 
      310 Takács Krisztián                BSC Balatonfüredi SC                       HUN           112:00      112:00 
      311 Hegedűs Károly dr.              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN                       106:00 



F21C  (16)              

      257 Üres                            Üres                                                       3:00       90:00 
      258 Mentler Balázs                  SFC Széchenyi István Egyetem Sport         HUN             7:00       94:00 
      259 Süle Ferenc Attila              FMT FŐMTERV SK                             HUN            11:00      122:00 
      260 Ballagó Tamás                   FSC Futárok SC                             HUN            15:00      130:00 
      261 Kiss Attila                     EK Egyesületen kívüli                      HUN            19:00       74:00 
      262 Buzás Gyula                     FMT FŐMTERV SK                             HUN            23:00       70:00 
      263 Dömötör Gábor                   SFC Széchenyi István Egyetem Sport         HUN            27:00       86:00 
      264 Üres                            Üres                                                      31:00      118:00 
      265 Fehér Csaba                     EK Egyesületen kívüli                      HUN            35:00      102:00 
      266 Kiss György ifj.                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN            39:00      106:00 
      267 Konkoly Gergő                   FSC Futárok SC                             HUN            43:00       82:00 
      268 Hunyadi István                  EK Egyesületen kívüli                      HUN            47:00      126:00 
      269 Üres                            Üres                                                      51:00      110:00 
      270 Tusić Andrija                   XOKL OK LOKVE Croatia                      CRO            55:00       98:00 
      271 Győri János Attila              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN            59:00       78:00 
      272 Vékony Andor                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub              HUN                       114:00 



F21E  (28)              

      101 Györgyi Péter                   MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN             2:00             
      102 Walheim Karl                    XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE             6:00       71:00 
      103 Harkányi Zoltán                 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és         HUN            10:00       87:00 
      104 Lipovitch Alexander             XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE            14:00       55:00 
      105 Üres                            Üres                                                      18:00        7:00 
      106 Gutul Constantin                XMDA Moldova ASOC                          MDA            22:00      103:00 
      107 Gyalog Zoltán                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            26:00       75:00 
      108 Kisvölcsey Ákos                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN            30:00       39:00 
      109 Szlatényi Ferenc                OSC Orvosegyetem SC                        HUN            34:00       99:00 
      110 Gutul Alexander                 XMDA Moldova ASOC                          MDA            38:00       95:00 
      111 Rosendahl Jonathan              XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE            42:00       11:00 
      112 Gyimesi Zoltán                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN            46:00       31:00 
      113 Lind Patrik                     XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE            50:00       19:00 
      114 Werner Péter                    CBD Ceglédi Bem Vasutas                    HUN            54:00       43:00 
      115 Forsgren Per                    XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE            58:00       83:00 
      116 Török Tibor                     KAL Kalocsai SE                            HUN            62:00       67:00 
      117 Marosvölgyi Máté                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            66:00       23:00 
      118 Gunnarsson Patrik               XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE            70:00       47:00 
      119 Üres                            Üres                                                      74:00       51:00 
      120 Liljequist Erik                 XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE            78:00       91:00 
      121 Vellner Gábor ifj.              EK Egyesületen kívüli                      HUN            82:00             
      122 Eriksson Petter                 XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE            86:00       27:00 
      123 Novai György                    MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és         HUN            90:00       79:00 
      124 Gvosdev Pavel                   XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE            94:00        3:00 
      125 Molnár Attila                   BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN            98:00       59:00 
      126 Konst Frode                     XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           102:00       63:00 
      127 Üres                            Üres                                                     106:00       15:00 
      128 Vangell Oskar                   XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           110:00       35:00 



F35A  (14)              

      138 Nagy Sándor                     KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye         HUN            31:00       25:00 
      139 Tavaszi Tamás                   EK Egyesületen kívüli                      HUN            34:00             
      140 Néda László                     HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         HUN            37:00       10:00 
      141 Üres                            Üres                                                      40:00       13:00 
      142 Sümeghy Gyula                   EK Egyesületen kívüli                      HUN            43:00             
      143 Tornai Szabolcs                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN            46:00       19:00 
      144 Jávor Balázs                    EK Egyesületen kívüli                      HUN            49:00             
      145 Mucsi Mihály                    TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         HUN            52:00       16:00 
      146 Üres                            Üres                                                      55:00       28:00 
      147 Németh Csaba                    BÖF Budai Ősforrás SC                      HUN            58:00        1:00 
      148 Stockmayer Michael              XHSV HSV OL Wiener Neustadt                AUT            61:00       22:00 
      149 Mód Rudolf                      VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá         HUN            64:00        4:00 
      150 Soós Tamás                      EK Egyesületen kívüli                      HUN            67:00             
      151 Üres                            Üres                                                      70:00        7:00 



F35BR  (24)             

      312 Mauer Lajos                     MSE Megalódusz SE                          HUN           101:00       18:00 
      313 Tóth II. Zoltán                 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye         HUN           103:00        2:00 
      314 Laták Rudolf                    FMT FŐMTERV SK                             HUN           105:00       10:00 
      315 Üres                            Üres                                                     107:00       30:00 
      316 Gobec Damir                     XOVI OK Vihor                              CRO           109:00       16:00 
      317 Natanaelsson Roland             XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           111:00       26:00 
      318 Ficsor Ferenc                   ETC Egri Testedző Club                     HUN           113:00       38:00 
      319 Deubel Dirk                     XNTU Naturfreunde Wien                     AUT           115:00       24:00 
      320 Bernáth Zsolt                   FLF Fehérlófia SE                          HUN           117:00       22:00 
      321 Kopanicak Vladimir              XAUK ATU Kosice                            SVK           119:00       36:00 
      322 Üres                            Üres                                                     121:00       20:00 
      323 Szencz Attila                   SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN           123:00       28:00 
      324 Üres                            Üres                                                     125:00        4:00 
      325 Huss Arno                       XSTU Sportunion Klagenfurt                 AUS           127:00       40:00 
      326 Üres                            Üres                                                     129:00       34:00 
      327 Gerzsényi Zsolt                 DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN           131:00        6:00 
      328 Üres                            Üres                                                     133:00        8:00 
      329 Gárdonyi Márk                   OSC Orvosegyetem SC                        HUN           135:00       14:00 
      330 Cenner Tibor dr.                FMT FŐMTERV SK                             HUN           137:00       32:00 
      331 Schwendtner Erik                KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye         HUN           139:00       12:00 
      332 Üres                            Üres                                                     141:00       42:00 
      333 Cserna András                   MSE Megalódusz SE                          HUN           143:00       46:00 
      334 Nagy Péter                      VHS Veszprémi Honvéd SE                    HUN           145:00       44:00 
      335 Üres                            Üres                                                                  48:00 



F40  (31)               

      607 Vass Tibor                      VHS Veszprémi Honvéd SE                    HUN            88:00      117:00 
      608 Dalos Attila                    MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         HUN            91:00       84:00 
      609 Hevér Csaba                     JOG Jogging Plus Szuperinfó Club           HUN            94:00             
      610 Varga Attila                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub              HUN            97:00      102:00 
      611 Lénárt István                   FSC Futárok SC                             HUN           100:00      129:00 
      612 Gillich György                  TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         HUN           103:00       69:00 
      613 Weiler Zsolt                    MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         HUN           106:00       78:00 
      614 Kadocsa Gábor                   MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és         HUN           109:00       93:00 
      615 Németh István                   VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá         HUN           112:00       66:00 
      616 Üres                            Üres                                                     115:00       63:00 
      617 Halaj László                    JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc Gim         HUN           118:00      105:00 
      618 Pálfi Antal                     MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         HUN           121:00       60:00 
      619 Horváth Sándor                  MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és         HUN           124:00      108:00 
      620 Allwinger Herwig                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN           127:00       81:00 
      621 Üres                            Üres                                                     130:00       87:00 
      622 Koltai Zoltán                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN           133:00             
      623 Muity László                    MSE Megalódusz SE                          HUN           136:00      111:00 
      624 Egei Tamás                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN           139:00       54:00 
      625 Marton János                    HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         HUN           142:00       90:00 
      626 Üres                            Üres                                                     145:00       57:00 
      627 Bonek Claudia                   XNTU Naturfreunde Wien                     AUT           148:00       99:00 
      628 Bérczes Miklós                  FMT FŐMTERV SK                             HUN           151:00       75:00 
      629 Wittberger Georg                XKAL Kalksburg OL                          AUT           154:00       48:00 
      630 Pietsch Werner                  XNTU Naturfreunde Wien                     AUT           157:00             
      631 Kiss Attila                     HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         HUN           160:00       96:00 
      632 Jakus Zoltán                    FSC Futárok SC                             HUN           163:00      114:00 
      633 Reisenberger Roland             XOKG OK Gittis Klosterneuburg              AUT           166:00      120:00 
      634 Argay Gyula                     TSE Törekvés SE                            HUN           169:00      123:00 
      635 Gassner Ferri                   XNTU Naturfreunde Wien                     AUT           172:00       51:00 
      636 Hajdu Martin                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN           175:00       72:00 
      637 Schell Antal ifj.               PSE Postás SE                              HUN                       126:00 



F45  (36)               

      638 Ptáček Pavel                    XBET Beta Ursus Brno                       CZE            41:00      101:00 
      639 Hajagos Henrik                  SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN            44:00       49:00 
      640 Üres                            Üres                                                      47:00       29:00 
      641 Somogyi László                  BSC Balatonfüredi SC                       HUN            50:00       17:00 
      642 Hruska Tomas                    XBRN Brno 1                                CZE            53:00        9:00 
      643 Mansson Göran                   XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE            56:00       61:00 
      644 Szunyog József                  KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye         HUN            59:00      125:00 
      645 Vass Zoltán                     SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN            62:00       89:00 
      646 Üres                            Üres                                                      65:00      137:00 
      647 Einarsson Kjell                 XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE            68:00      117:00 
      648 Riesing József                  SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN            71:00       65:00 
      649 Arbter Roland                   XNTU Naturfreunde Wien                     AUT            74:00       53:00 
      650 Körmendi Miklós                 MSE Megalódusz SE                          HUN            77:00       81:00 
      651 Binder Josef                    XLZO LZ Omaha                              AUT            80:00      121:00 
      652 Schmidt Pal                     XSTR Strangnas-Malmby OL                   SWE            83:00      129:00 
      653 Nemesházi László                PSE Postás SE                              HUN            86:00       13:00 
      654 Vancsek Ferenc                  XEGY Egyesületen kívüli1                   HUN            89:00        1:00 
      655 Nagy András                     PSE Postás SE                              HUN            92:00       93:00 
      656 Peregi Tamás                    SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            95:00       69:00 
      657 Üres                            Üres                                                      98:00       97:00 
      658 Opetnik Siegfried               XBLE HSV Bleiburg                          AUT           101:00      141:00 
      659 Bonek Peter                     XNTU Naturfreunde Wien                     AUT           104:00       41:00 
      660 Gera Tibor                      SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN           107:00       37:00 
      661 Takács Csaba                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN           110:00       45:00 
      662 Rusvai László                   FSC Futárok SC                             HUN           113:00       25:00 
      663 Karlsson Lars                   XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           116:00      105:00 
      664 Molnár Géza                     BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN           119:00       73:00 
      665 Üres                            Üres                                                     122:00      109:00 
      666 Köck Erwin                      XHSV HSV OL Wiener Neustadt                AUT           125:00       85:00 
      667 Oszkó László                    SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN           128:00       77:00 
      668 Billroth Georg                  XOKG OK Gittis Klosterneuburg              AUT           131:00      113:00 
      669 Szokol Lajos                    SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN           134:00        5:00 
      670 Hellström Sven-Olov             XSDE Söders SOL                            SWE           137:00       21:00 
      671 Üres                            Üres                                                     140:00       57:00 
      672 Adenstedt Nikolaus              XOKG OK Gittis Klosterneuburg              AUT           143:00      133:00 
      673 Arthofer Dietmar                XLZO LZ Omaha                              AUT           146:00       33:00 



F50  (39)               

      674 Koiser Gerhard                  XHSV HSV OL Wiener Neustadt                AUT            63:00       27:00 
      675 Üres                            Üres                                                      66:00       48:00 
      676 Urbán András                    BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN            69:00       15:00 
      677 Nagy Zsolt                      FMT FŐMTERV SK                             HUN            72:00       78:00 
      678 Kiss Tibor                      FSC Futárok SC                             HUN            75:00       93:00 
      679 Kaptur József                   VHS Veszprémi Honvéd SE                    HUN            78:00       84:00 
      680 Braaten Ingvar                  XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE            81:00       24:00 
      681 Kubacsek József                 FSC Futárok SC                             HUN            84:00        3:00 
      682 Jahnsen Even                    XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE            87:00       63:00 
      683 Pidner Valentin                 XHSV HSV OL Wiener Neustadt                AUT            90:00       33:00 
      684 Nagy Sándor                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub              HUN            93:00       96:00 
      685 Üres                            Üres                                                      96:00      105:00 
      686 Pápai János                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub              HUN            99:00       81:00 
      687 Hegedűs Béla                    KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye         HUN           102:00        6:00 
      688 Szőcs László                    HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         HUN           105:00       66:00 
      689 Rönneberg Trond                 XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           108:00       99:00 
      690 Üres                            Üres                                                     111:00      114:00 
      691 Fleischer Zoltán                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN           114:00       90:00 
      692 Zentai László                   HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         HUN           117:00       42:00 
      693 Petró Géza                      FSC Futárok SC                             HUN           120:00       21:00 
      694 Kerényi Dénes                   HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         HUN           123:00       30:00 
      695 Gyulai Zoltán                   MSE Megalódusz SE                          HUN           126:00       60:00 
      696 Gadó György                     OSC Orvosegyetem SC                        HUN           129:00       69:00 
      697 Kiss Zsolt                      EK Egyesületen kívüli                      HUN           132:00       87:00 
      698 Vankó Péter                     HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         HUN           135:00        9:00 
      699 Imeli János                     MSE Megalódusz SE                          HUN           138:00       39:00 
      700 Gutul Victor                    XMDA Moldova ASOC                          MDA           141:00      117:00 
      701 Pap László                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN           144:00      111:00 
      702 Skern Tim                       XNTU Naturfreunde Wien                     AUT           147:00       36:00 
      703 Palmér Ulf                      XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           150:00       54:00 
      704 Fedor Jozef                     XSOK Sokol Pezinok                         SVK           153:00       45:00 
      705 Zsilkin Viktor                  HBS Honvéd Bottyán SE                                    156:00      102:00 
      706 Hochreiter Andreas              XHSV HSV OL Wiener Neustadt                AUT           159:00       75:00 
      707 Leif Eriksson                   XMOD Modum OL                              NOR           162:00       57:00 
      708 Üres                            Üres                                                     165:00       18:00 
      709 Tóth Lajos                      TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         HUN           168:00       51:00 
      710 Margittai Endre                 SMA Soproni Műegyetemi AC                  HUN           171:00       72:00 
      711 Larsson Georg                   XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           174:00       12:00 
      712 Tóth Károly                     VTC Veszprémi Tájfutó Club                 HUN           177:00      108:00 



F55  (33)               

      713 Oralek Miroslav                 XOBT OOB Třebíč                            CZE            31:00      107:00 
      714 Polacek Pavol                   XSOK Sokol Pezinok                         SVK            33:00             
      715 Schweifer Erwin                 XHSV HSV OL Wiener Neustadt                AUT            35:00      158:00 
      716 Üres                            Üres                                                      37:00      170:00 
      717 Ládi János                      BTK Bakonyi Tájfutó Klub                   HUN            39:00      122:00 
      718 Franczia Vilmos                 MCS Ménfőcsanak TSZ SE                     HUN            41:00             
      719 Balla Sándor                    HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         HUN            43:00       95:00 
      720 Kukkasjärvi Tapio               XRAJ Rajamäen Rykmentti                    FIN            45:00      134:00 
      721 Ludvig István                   MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         HUN            47:00      110:00 
      722 Üres                            Üres                                                      49:00      131:00 
      723 Fransson Roy                    XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE            51:00      101:00 
      724 Kolláth Gábor                   SFC Széchenyi István Egyetem Sport         HUN            53:00      137:00 
      725 Bugár József                    BÖF Budai Ősforrás SC                      HUN            55:00      149:00 
      726 Üres                            Üres                                                      57:00       98:00 
      727 Magyar János                    MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         HUN            59:00      161:00 
      728 Üres                            Üres                                                      61:00      152:00 
      729 Henek Milan                     XRBK RBK Blansko                           CZE            63:00      104:00 
      730 Aknai Antal                     TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         HUN            65:00      125:00 
      731 Harkányi Csaba                  HAV Havas Szabadidő Klub                   HUN            67:00      164:00 
      732 Erfors Lennart                  XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE            69:00      146:00 
      733 El Khalki Jamel                 XHSI Helsingin Suunnistajat                FIN            71:00             
      734 Hirt Károly                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub              HUN            73:00      167:00 
      735 Hunyadi Károly                  PSE Postás SE                              HUN            75:00      116:00 
      736 Györgyi Zoltán                  MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN            77:00             
      737 Hegedüs Ábel                    BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN            79:00       92:00 
      738 Somogyi Lajos                   BSC Balatonfüredi SC                       HUN            81:00      140:00 
      739 Dravetz Walter                  XSMA SMAFC                                 HUN            83:00      155:00 
      740 Kóger Gyula                     PVM Pécsi Vörös Meteor SK                  HUN            85:00      173:00 
      741 Üres                            Üres                                                      87:00      143:00 
      742 Melkes Antal                    SMA Soproni Műegyetemi AC                  HUN            89:00       89:00 
      743 Holm-Gundersen Geir             XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE            91:00      113:00 
      744 Ponweiser Franz                 XHSV HSV OL Wiener Neustadt                AUT            93:00      128:00 
      745 Kovács Attila                   ZSC Zöld Sportok Clubja                    HUN            95:00      119:00 



F60  (37)               

      746 Rétfalvi Lajos                  SMA Soproni Műegyetemi AC                  HUN           107:00       34:00 
      747 Owesson Roy                     XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           109:00       46:00 
      748 Grabenhofer Wilhelm             XLZO LZ Omaha                              AUT           111:00       48:00 
      749 Holmboe Jörgen                  XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           113:00       30:00 
      750 Boros Zoltán                    HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         HUN           115:00       72:00 
      751 Robert Benedek                  XLZO LZ Omaha                              AUT           117:00       64:00 
      752 Larsson Sven-Olof               XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           119:00       42:00 
      753 Üres                            Üres                                                     121:00       52:00 
      754 Kyckling Veli-Matti             XHSI Helsingin Suunnistajat                FIN           123:00       62:00 
      755 Rokosz Bohumil                  XBAN Banik Ostrava                         CZE           125:00       88:00 
      756 Svensson Erland                 XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           127:00       90:00 
      757 Kemppainen Markku               XMES Mesikammenet                          FIN           129:00             
      758 Lázár László                    PSE Postás SE                              HUN           131:00             
      759 Csongrádi Jenő                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN           133:00       58:00 
      760 Salomonsson Bengt               XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           135:00       96:00 
      761 Balogh Iván dr.                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN           137:00       94:00 
      762 Üres                            Üres                                                     139:00       56:00 
      763 Andersson Carl-Henry            XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           141:00       70:00 
      764 Zánkay András                   BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN           143:00       50:00 
      765 Sindely Pál dr.                 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE           HUN           145:00       60:00 
      766 Homoki Géza                     EK Egyesületen kívüli                      HUN           147:00       66:00 
      767 Szűcs B. Levente                HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         HUN           149:00       68:00 
      768 Hejjas Attila                   XNTU Naturfreunde Wien                     AUT           151:00       80:00 
      769 Leino Tapio                     XESS EsSu                                  FIN           153:00       92:00 
      770 Lundström Lasse                 XHSI Helsingin Suunnistajat                FIN           155:00       74:00 
      771 Göran Green Claes               XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           157:00       76:00 
      772 Németh Jenő                     BTK Bakonyi Tájfutó Klub                   HUN           159:00       40:00 
      773 Üres                            Üres                                                     161:00       32:00 
      774 Tüskés György                   SKS Sárvári Kinizsi SE                     HUN           163:00       44:00 
      775 Tiura Tapio                     XHSI Helsingin Suunnistajat                FIN           165:00       78:00 
      776 Johansson Arne                  XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           167:00       86:00 
      777 Bogdanovits András              MSE Megalódusz SE                          HUN           169:00       82:00 
      778 Tenland Eric                    XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           171:00       36:00 
      779 Üres                            Üres                                                     173:00       84:00 
      780 Wansölin Ake                    XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           175:00       54:00 
      781 Üres                            Üres                                                     177:00       38:00 
      782 Dvorak Vlastimil                XBAN Banik Ostrava                         CZE           179:00       98:00 



F65  (42)               

      783 Salminen Raimo                  XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE            88:00       71:00 
      784 Nagy Gábor                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN            90:00             
      785 Gunnarsson Bo Göran             XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE            92:00       53:00 
      786 Gerely Ferenc                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         HUN            94:00       15:00 
      787 Mäkinen Jaako                   XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE            96:00       63:00 
      788 Üres                            Üres                                                      98:00       55:00 
      789 Wengrin István                  VTC Veszprémi Tájfutó Club                 HUN           100:00        5:00 
      790 Ljusenius Tommy                 XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           102:00       73:00 
      791 Mohácsi József                  HAV Havas Szabadidő Klub                   HUN           104:00       19:00 
      792 Radeström Rune                  XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           106:00       47:00 
      793 Kéri Gerzson dr.                HAV Havas Szabadidő Klub                   HUN           108:00       69:00 
      794 Karlsson Dag                    XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           110:00       27:00 
      795 Offrell Roland                  XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           112:00       35:00 
      796 Üres                            Üres                                                     114:00       11:00 
      797 Öberg Olov                      XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           116:00       67:00 
      798 Pásztor Imre                    SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN           118:00             
      799 Nylén Sven-Olof                 XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           120:00       57:00 
      800 Rapakko Timo                    XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           122:00        3:00 
      801 Gombkötő Péter dr.              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN           124:00       25:00 
      802 Mossberg Hakan                  XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           126:00       77:00 
      803 Horváth Béla                    KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye         HUN           128:00       51:00 
      804 Dahlgren Jan                    XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           130:00        9:00 
      805 Szemler István                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN           132:00       41:00 
      806 Andersson Benkt                 XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           134:00       39:00 
      807 Üres                            Üres                                                     136:00       45:00 
      808 Hedlund Bo                      XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           138:00        1:00 
      809 Forsell Sven-Erik               XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           140:00       59:00 
      810 Lohász Márton                   BDI Budapesti Diáksport Szövetség          HUN           142:00             
      811 Grönblad Christer               XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           144:00       43:00 
      812 Isaksson Kjell-Ake              XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           146:00       33:00 
      813 Bonek Ernst                     XNTU Naturfreunde Wien                     AUT           148:00       65:00 
      814 Berglund Anders                 XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           150:00        7:00 
      815 Üres                            Üres                                                     152:00       75:00 
      816 Andersson Göran                 XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           154:00       23:00 
      817 Üres                            Üres                                                     156:00       61:00 
      818 Thomsen Knud-Erik               XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           158:00       17:00 
      819 Jonsson Karl-Erik               XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           160:00       29:00 
      820 Henriksgard Christer            XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           162:00       21:00 
      821 Üres                            Üres                                                     164:00       37:00 
      822 Linnersjö Björn                 XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           166:00       13:00 
      823 Muszély György                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN                        31:00 
      824 Junfors Hakan                   XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE                        49:00 



F70  (24)               

      825 Nilsson Burne                   XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           114:00       78:00 
      826 Üres                            Üres                                                     116:00       80:00 
      827 Isgren Hugo                     XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           118:00       92:00 
      828 Bogdány Miklós                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN           120:00       90:00 
      829 Juntunen Olli dr.               XHSI Helsingin Suunnistajat                FIN           122:00       64:00 
      830 Koponen Pentti                  XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           124:00       74:00 
      831 Rédl Gábor dr.                  PSE Postás SE                              HUN           126:00             
      832 Varga György                    POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK            HUN           128:00      100:00 
      833 Nagy Dezső                      HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         HUN           130:00       68:00 
      834 Üres                            Üres                                                     132:00       96:00 
      835 Axelsson Sivert                 XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           134:00       84:00 
      836 Pearson John                    PSE Postás SE                              HUN           136:00       86:00 
      837 Eskilsson Ulf                   XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           138:00       70:00 
      838 Schell Antal                    PSE Postás SE                              HUN           140:00       60:00 
      839 Carlsson Rune                   XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           142:00       88:00 
      840 Vass Tibor                      VHS Veszprémi Honvéd SE                    HUN           144:00       82:00 
      841 Tidman Ake                      XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           146:00       98:00 
      842 Üres                            Üres                                                     148:00       66:00 
      843 Eberhard Höfer                  XASG ASG Teutoburger Wald                  GER           150:00       94:00 
      844 Sander Ake                      XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           152:00       58:00 
      845 Gehrmann Peter                  XASG ASG Teutoburger Wald                  GER           154:00       72:00 
      846 Wibye Harald                    XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           156:00       62:00 
      847 Nyögéri Imre                    KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye         HUN           158:00       76:00 
      848 Carlsson Anders                 XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           160:00      102:00 



F75  (10)               

      849 Jakoaho Taisto                  XHYV Hyvinkään Rasti                       FIN           162:00       12:00 
      850 Bengtsson Peo                   XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           164:00        2:00 
      851 Üres                            Üres                                                     166:00       18:00 
      852 Dudás István                    OSC Orvosegyetem SC                        HUN           168:00       10:00 
      853 Simpanen Erkki                  XRAS Rastihaukat                           FIN           170:00        4:00 
      854 Üres                            Üres                                                     172:00        8:00 
      855 Möstl Max                       XHSV HSV OL Wiener Neustadt                AUT           174:00       16:00 
      856 Bohin Hans                      XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           176:00       20:00 
      857 Salmenkylä Juhani               XHSI Helsingin Suunnistajat                FIN           178:00       14:00 
      858 Johansson Bertil                XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           180:00        6:00 



N10D  (16)              

      973 Riesing Eszter                  SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN            79:00       13:00 
      974 Gyurina Csenge                  EK Egyesületen kívüli                      HUN            82:00             
      975 Marosffy Boglárka               OSC Orvosegyetem SC                        HUN            85:00        7:00 
      976 Üres                            Üres                                                      88:00       34:00 
      977 Sümeghy Márta                   EK Egyesületen kívüli                      HUN            91:00             
      978 Szokol Kamilla                  SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN            94:00       37:00 
      979 Schaumann Laura                 XHSV HSV OL Wiener Neustadt                AUT            97:00       19:00 
      980 Veszelka Noémi                  SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE           HUN           100:00       31:00 
      981 Hajdu Nelli                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN           103:00       40:00 
      982 Üres                            Üres                                                     106:00       16:00 
      983 Barota Boglárka                 EK Egyesületen kívüli                      HUN           109:00             
      984 Pálfi Fanni                     SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN           112:00       25:00 
      985 Szuromi Petra                   VHS Veszprémi Honvéd SE                    HUN           115:00       22:00 
      986 Gárdonyi Csilla                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN           118:00       10:00 
      987 Üres                            Üres                                                     121:00       28:00 
      988 Riesing Hanna                   SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN           124:00        4:00 



N12C  (18)              

      420 Gassner Jasmina                 XNTU Naturfreunde Wien                     AUT            48:00       28:00 
      421 Szölgyémi Anita                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            50:00       18:00 
      422 Üres                            Üres                                                      52:00       32:00 
      423 Finta Sári                      MAT Mazsola Tájfutó és Természetba         HUN            54:00       10:00 
      424 Dudás Anna                      TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         HUN            56:00        8:00 
      425 Maácz Fruzsina                  MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN            58:00       22:00 
      426 Vajda Luca                      SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN            60:00       34:00 
      427 Nagy Viktória                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            62:00       30:00 
      428 Korsós Zsófia                   SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN            64:00       24:00 
      429 Mucsi Zsófia                    TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         HUN            66:00       20:00 
      430 Üres                            Üres                                                      68:00       16:00 
      431 Vankó Milena                    HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         HUN            70:00       14:00 
      432 Czibolya Lili                   SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE           HUN            72:00       12:00 
      433 Gillich Dóra                    TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         HUN            74:00             
      434 Üres                            Üres                                                      76:00        6:00 
      435 Porgányi Anna                   ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         HUN            78:00        2:00 
      436 Hajdu Frida Sára                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN            80:00       26:00 
      437 Sárközy Zsófia                  MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN            82:00        4:00 



N14B  (16)              

      366 Egei Petra                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN             2:00      128:00 
      367 Pietsch Lena                    XNTU Naturfreunde Wien                     AUT             4:00             
      368 Faggyas Petra                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN             6:00      148:00 
      369 Üres                            Üres                                                       8:00      126:00 
      370 Gera Krisztina                  SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN            10:00      152:00 
      371 Nagy Klára                      SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            12:00      130:00 
      372 Kertész Zsófia                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN            14:00      132:00 
      373 Balázs Otília                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            16:00      150:00 
      374 Zsiros Csenge                   SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN            18:00      136:00 
      375 Horváth Hanga                   MAT Mazsola Tájfutó és Természetba         HUN            20:00      134:00 
      376 Völgyesi Melody                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            22:00      144:00 
      377 Szentes Dóra                    XJSZ Jászapáti, Mészáros Lőrinc Gim        HUN            24:00      142:00 
      378 Üres                            Üres                                                      26:00      138:00 
      379 Kósa Noémi                      BTK Bakonyi Tájfutó Klub                   HUN            28:00      140:00 
      380 Gassner Anika                   XNTU Naturfreunde Wien                     AUT            30:00      124:00 
      381 Vékony Vanda                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub              HUN                       146:00 



N16B  (11)              

      382 Kadocsa Rebeka                  MAT Mazsola Tájfutó és Természetba         HUN            53:00      116:00 
      383 Üres                            Üres                                                      55:00      108:00 
      384 Weiler Virág                    SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            57:00      114:00 
      385 Bartus Petra                    XJSZ Jászapáti, Mészáros Lőrinc Gim        HUN            59:00      110:00 
      386 Tölgyesi Blanka                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            61:00      106:00 
      387 Péntek Gréti                    VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá         HUN            63:00      112:00 
      388 Ujhelyi Dalma                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            65:00      102:00 
      389 Üres                            Üres                                                      67:00      118:00 
      390 Jaeger Theresa                  XLZO LZ Omaha                              AUT            69:00      122:00 
      391 Liszka Eszter                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            71:00      120:00 
      392 Boyko Mariya                    XUKR Ukrajna                               UKR            73:00      104:00 



N18B  (13)              

      393 Tesarova Marketa                XBRN Brno 1                                CZE             1:00       82:00 
      394 Üres                            Üres                                                       3:00       52:00 
      395 Rusvai Katalin                  FSC Futárok SC                             HUN             5:00       58:00 
      396 Faggyas Eszter                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN             7:00       76:00 
      397 Üres                            Üres                                                       9:00       73:00 
      398 Hruskova Barbora                XBRN Brno 1                                CZE            11:00       61:00 
      399 Faggyas Réka                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN            13:00       55:00 
      400 Üres                            Üres                                                      15:00       79:00 
      401 Tóth Krisztina                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN            17:00       70:00 
      402 Varsányi Kinga                  KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye         HUN            19:00             
      403 Pózna Anna                      VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá         HUN            21:00       67:00 
      404 Üres                            Üres                                                      23:00       64:00 
      405 Oszkó Dóra                      SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            25:00       85:00 



N20A  (7)               

      348 Szijártó Anikó                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN           160:00        1:00 
      349 Üres                            Üres                                                     163:00        7:00 
      350 Arbter Anja                     XNTU Naturfreunde Wien                     AUT           166:00             
      351 Üres                            Üres                                                     169:00       13:00 
      352 Németh Luca                     SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN           172:00       16:00 
      353 Üres                            Üres                                                     175:00        4:00 
      354 Őry Luca                        MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN           178:00       10:00 



N21B  (14)              

      406 Üres                            Üres                                                     118:00       55:00 
      407 Kotormán Ágnes                  VHS Veszprémi Honvéd SE                    HUN           121:00       43:00 
      408 Üres                            Üres                                                     124:00       28:00 
      409 Szabó Veronika                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub              HUN           127:00       58:00 
      410 Biró Aletta                     BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN           130:00       31:00 
      411 Füzy Judit                      OSC Orvosegyetem SC                        HUN           133:00       46:00 
      412 Üres                            Üres                                                     136:00       49:00 
      413 Lada Nikolett                   BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN           139:00             
      414 Bertóti Diana                   DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN           142:00       25:00 
      415 Kovács Júlia Virág              SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE           HUN           145:00       37:00 
      416 Üres                            Üres                                                     148:00       40:00 
      417 Tóthné Schuch Anikó             KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye         HUN           151:00       52:00 
      418 Nagy Krisztina                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN           154:00             
      419 Kovács Edit                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub              HUN                        34:00 



N21BR  (23)             

      456 Ebinger Mónika                  KFK KFKI Petőfi Sportkör                   HUN             2:00      129:00 
      457 Üres                            Üres                                                       4:00      131:00 
      458 Emde Sabine                     XKAL Kalksburg OL                          AUT             6:00      157:00 
      459 Slavic Tea                      XOKJ OK Japetic                            CRO             8:00      127:00 
      460 Tóth Eszter                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN            10:00             
      461 Üres                            Üres                                                      12:00      151:00 
      462 Tusić Anamaria                  XOKL OK LOKVE Croatia                      CRO            14:00      123:00 
      463 Poller Lilla                    BSC Balatonfüredi SC                       HUN            16:00      139:00 
      464 Tokaji Mónika                   HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület         HUN            18:00      133:00 
      465 Üres                            Üres                                                      20:00      145:00 
      466 Schaumann Saskya                XHSV HSV OL Wiener Neustadt                AUT            22:00      119:00 
      467 Tkalcic Ivana                   XOKJ OK Japetic                            CRO            24:00      147:00 
      468 Zelena Dóra                     MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és         HUN            26:00      149:00 
      469 Nagyné Bódis Borbála            FSC Futárok SC                             HUN            28:00      125:00 
      470 Csordás Erika                   FMT FŐMTERV SK                             HUN            30:00             
      471 Németh Ágnes dr.                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN            32:00      137:00 
      472 Marosán Ágnes                   BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN            34:00      143:00 
      473 Gyalog Zsófia                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            36:00      155:00 
      474 Kucher Nicole                   XLZO LZ Omaha                              AUT            38:00      117:00 
      475 Tóth Károlyné                   VTC Veszprémi Tájfutó Club                 HUN            40:00      153:00 
      476 Horvát Ildikó                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            42:00      135:00 
      477 Vázsonyi Patrícia               BSC Balatonfüredi SC                       HUN            44:00      121:00 
      478 Tóth Ágnes                      MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         HUN            46:00      141:00 



N21C  (18)              

      438 Dóczy Noémi                     BDI Budapesti Diáksport Szövetség          HUN            71:00             
      439 Üres                            Üres                                                      75:00       46:00 
      440 Nagy Nóra                       SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN            79:00       14:00 
      441 Boczor Katalin                  KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye         HUN            83:00       58:00 
      442 Kubacsek Éva                    FSC Futárok SC                             HUN            87:00       26:00 
      443 Magai Ágnes                     EK Egyesületen kívüli                      HUN            91:00       30:00 
      444 Oszkóné Simon Ildikó            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            95:00       38:00 
      445 Mitterer Andrea                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN            99:00       42:00 
      446 Mester Lívia                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub              HUN           103:00       34:00 
      447 Böröcz Ildikó                   XPXX Paksi SE                              HUN           107:00             
      448 Keszthelyi Ildikó               PSE Postás SE                              HUN           111:00             
      449 Üres                            Üres                                                     115:00       22:00 
      450 Fövenyessy Gabriella            FMT FŐMTERV SK                             HUN           119:00       54:00 
      451 Tusić Rozmari                   XOKL OK LOKVE Croatia                      CRO           123:00       10:00 
      452 Ódor Viktória                   FMT FŐMTERV SK                             HUN           127:00       18:00 
      453 Üres                            Üres                                                     131:00        2:00 
      454 Fischer Mária                   BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg         HUN           135:00        6:00 
      455 Nagy Andrea                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub              HUN                        50:00 



N21E  (12)              

      336 Simon Ágnes                     ETC Egri Testedző Club                     HUN             1:00      171:00 
      337 Lüscher Susanne                 XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE             4:00      168:00 
      338 Üres                            Üres                                                       7:00      165:00 
      339 Björk Annika                    XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE            10:00      150:00 
      340 Wengrin Ágnes                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN            13:00      159:00 
      341 Veresné Gyalog Zsuzsanna        SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN            16:00      138:00 
      342 Szivák Ildikó                   GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó         HUN            19:00      141:00 
      343 Üres                            Üres                                                      22:00      144:00 
      344 Sisa Dorottya                   XJSZ Jászapáti, Mészáros Lőrinc Gim        HUN            25:00      153:00 
      345 Harreither Agnes                XKAL Kalksburg OL                          AUT            28:00      162:00 
      346 Üres                            Üres                                                      31:00      156:00 
      347 Füzy Anna                       OSC Orvosegyetem SC                        HUN            34:00      147:00 



N35A  (11)              

      355 Üres                            Üres                                                       2:00      165:00 
      356 Allwinger Tünde                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN             5:00      177:00 
      357 Skern Marina                    XNTU Naturfreunde Wien                     AUT             8:00      169:00 
      358 Porgányiné Henrich Piroska      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         HUN            11:00      153:00 
      359 Hruskova Lenka                  XBRN Brno 1                                CZE            14:00      161:00 
      360 Üres                            Üres                                                      17:00      181:00 
      361 Fedorová Katarína               XSOK Sokol Pezinok                         SVK            20:00      173:00 
      362 Szemler Judit                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN            23:00             
      363 Marosffy Orsolya                OSC Orvosegyetem SC                        HUN            26:00      145:00 
      364 Gobec Ivana                     XOVI OK Vihor                              CRO            29:00      149:00 
      365 Üres                            Üres                                                      32:00      157:00 



N40  (19)               

      859 Molnár Jeanette                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN             3:00      177:00 
      860 Hajas Csilla                    BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN             6:00      147:00 
      861 Larsson Suzy                    XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE             9:00      174:00 
      862 Tamásné Szakács Judit           MSE Megalódusz SE                          HUN            12:00      150:00 
      863 Roboz Zoltánné                  VHS Veszprémi Honvéd SE                    HUN            15:00      132:00 
      864 Butkovska Iveta                 XAUK ATU Kosice                            SVK            18:00      129:00 
      865 Bányai Réka                     HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         HUN            21:00             
      866 Gassner Katja                   XNTU Naturfreunde Wien                     AUT            24:00      162:00 
      867 Mátyás Ildikó                   PVM Pécsi Vörös Meteor SK                  HUN            27:00      135:00 
      868 Nemesházi Lászlóné              PSE Postás SE                              HUN            30:00      141:00 
      869 Üres                            Üres                                                      33:00      159:00 
      870 Kissné Kis Mária                XJSZ Jászapáti, Mészáros Lőrinc Gim        HUN            36:00      126:00 
      871 Üres                            Üres                                                      39:00      168:00 
      872 Horváti Réka                    HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         HUN            42:00      138:00 
      873 Calvet Christine                XNTU Naturfreunde Wien                     AUT            45:00      144:00 
      874 Óváry Nagy Andrea               VHS Veszprémi Honvéd SE                    HUN            48:00      171:00 
      875 Üres                            Üres                                                      51:00      153:00 
      876 Cseresnyés Ágnes                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN            54:00      156:00 
      877 Tömördi Ágnes                   HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         HUN            57:00      165:00 



N45  (15)               

      878 Salmenkylä Tuulikki             XHSI Helsingin Suunnistajat                FIN            77:00             
      879 Pietsch Silvia                  XNTU Naturfreunde Wien                     AUT            79:00             
      880 Szőcs Anett                     HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         HUN            81:00       22:00 
      881 Üres                            Üres                                                      83:00       20:00 
      882 Arbter Vera                     XNTU Naturfreunde Wien                     AUT            85:00       12:00 
      883 Ludvig Ágnes                    MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         HUN            87:00        8:00 
      884 Pápainé Poós Ildikó             ARA Alba Regia Atlétikai Klub              HUN            89:00       18:00 
      885 Rokoszova Jaroslava             XBAN Banik Ostrava                         CZE            91:00       24:00 
      886 Rusvainé Barócsi Katalin        FSC Futárok SC                             HUN            93:00       10:00 
      887 Németh Kati                     XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE            95:00        2:00 
      888 Üres                            Üres                                                      97:00        6:00 
      889 Bacsó Piroska                   MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         HUN            99:00       14:00 
      890 Juhas Irina                     XDIF OK DIF Beograd                        SRB           101:00       16:00 
      891 Krasznai Orsolya                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN           103:00        4:00 
      892 Kármán Katalin                  HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         HUN                        26:00 



N50  (16)               

      893 Larsson Una                     XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE            52:00       95:00 
      894 Ostorics Zsuzsanna              PSE Postás SE                              HUN            54:00             
      895 Üres                            Üres                                                      56:00       99:00 
      896 Jeppsson Aina                   XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE            58:00       87:00 
      897 Salmi Maija                     XHSI Helsingin Suunnistajat                FIN            60:00      103:00 
      898 Karovic Maria                   XSOK Sokol Pezinok                         SVK            62:00             
      899 Üres                            Üres                                                      64:00       93:00 
      900 Fabek Branka                    XOKJ OK Japetic                            CRO            66:00       97:00 
      901 Muzsnai Ágota dr.               HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         HUN            68:00       85:00 
      902 Anderson Benkt                  XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE            70:00      101:00 
      903 Üres                            Üres                                                      72:00      107:00 
      904 Horváth Magda                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN            74:00       89:00 
      905 Dahl Liabeth                    XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE            76:00      109:00 
      906 Polackova Darina                XSOK Sokol Pezinok                         SVK            78:00             
      907 Larsson-Mänd Riina              XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE            80:00      105:00 
      908 Kukkasjärvi Elina               XRAJ Rajamäen Rykmentti                    FIN            82:00       91:00 



N55  (12)               

      909 Üres                            Üres                                                      32:00      164:00 
      910 Kühn Edit                       PVM Pécsi Vörös Meteor SK                  HUN            34:00      160:00 
      911 Üres                            Üres                                                      36:00      172:00 
      912 Oralkova Libuse                 XOBT OOB Třebíč                            CZE            38:00      154:00 
      913 Engelby Ulla                    XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE            40:00      176:00 
      914 Csőkör Irén                     BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar         HUN            42:00      162:00 
      915 Gunnarsson Stina                XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE            44:00      170:00 
      916 Szabó Zsuzsanna                 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye         HUN            46:00      174:00 
      917 Üres                            Üres                                                      48:00      168:00 
      918 Henkova Svatava                 XRBK RBK Blansko                           CZE            50:00      166:00 
      919 Fedorcsák Eszter                XNTU Naturfreunde Wien                     AUT            52:00      158:00 
      920 Larsson Siv                     XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE            54:00      156:00 



N60  (10)               

      921 Grant Julianna                  BÖF Budai Ősforrás SC                      HUN            56:00      112:00 
      922 Sjöberg Margareta               XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE            58:00      104:00 
      923 Üres                            Üres                                                      60:00      116:00 
      924 Graff-Iversen Sidsel            XFOS Fossum IF                             NOR            62:00      120:00 
      925 Andersen Sylvia                 XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE            64:00      110:00 
      926 Sundén Maud                     XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE            66:00      118:00 
      927 Üres                            Üres                                                      68:00      108:00 
      928 Salomonsson Ingrid              XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE            70:00      114:00 
      929 Gombkötő Zsuzsanna              VTC Veszprémi Tájfutó Club                 HUN            72:00      106:00 
      930 Blom Kerstin                    XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE            74:00      122:00 



N65  (19)               

      931 Bengtsson Inga-Britt            XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE            76:00       24:00 
      932 Aschacher Gizella               XHSV HSV OL Wiener Neustadt                AUT            78:00       46:00 
      933 Grömblad Gunilla                XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE            80:00       44:00 
      934 Hanusz Mária                    OSC Orvosegyetem SC                        HUN            82:00       30:00 
      935 Üres                            Üres                                                      84:00       38:00 
      936 Svendsen Torill                 XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE            86:00       36:00 
      937 Bonek Annelise                  XNTU Naturfreunde Wien                     AUT            88:00       34:00 
      938 Tidman Margareta                XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE            90:00       48:00 
      939 Jakoaho Ritva                   XHYV Hyvinkään Rasti                       FIN            92:00       42:00 
      940 Pearson Hilary                  PSE Postás SE                              HUN            94:00       22:00 
      941 Nilsson Anita                   XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE            96:00       56:00 
      942 Raunemaa Pirkko                 XHSI Helsingin Suunnistajat                FIN            98:00       50:00 
      943 Johansson Kerstin               XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           100:00       28:00 
      944 Üres                            Üres                                                     102:00       26:00 
      945 Holmboe Siri                    XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           104:00       52:00 
      946 Éliás Vilmosné                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN           106:00             
      947 Ek Clarie                       XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           108:00       32:00 
      948 Wengrin Istvánné                VTC Veszprémi Tájfutó Club                 HUN           110:00       54:00 
      949 Pirozzi Britt Forsell           XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           112:00       40:00 



NYK  (73)               

      479 Üres                            Üres                                                      90:00      146:00 
      480 Palyik Andrea                   XEGY Egyesületen kívüli1                   HUN            91:00       92:00 
      481 Miklos Rita                     SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE           HUN            92:00      108:00 
      482 Üres                            Üres                                                      93:00      152:00 
      483 Farkas Annamária                SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN            94:00      112:00 
      484 Fábián Beatrix                  FMT FŐMTERV SK                             HUN            95:00      119:00 
      485 Üres                            Üres                                                      96:00      141:00 
      486 Peterson Erfors Eva             XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE            97:00      104:00 
      487 Üres                            Üres                                                      98:00      142:00 
      488 Ágh Eleonóra dr.                TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         HUN            99:00      106:00 
      489 Üres                            Üres                                                     100:00      156:00 
      490 Péntek Gáborné                  VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá         HUN           101:00      127:00 
      491 Üres                            Üres                                                     102:00      107:00 
      492 Szalmásné Szekér Erika          MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN           103:00       94:00 
      493 Üres                            Üres                                                     104:00       97:00 
      494 Kadocsa Edit                    MAT Mazsola Tájfutó és Természetba         HUN           105:00      113:00 
      495 Üres                            Üres                                                     106:00      154:00 
      496 Keindl Mónika                   MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és         HUN           107:00       98:00 
      497 Üres                            Üres                                                     108:00      151:00 
      498 Mészárosné Boros Valéria        TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         HUN           109:00      110:00 
      499 Baranyi Anikó                   SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE           HUN           110:00      128:00 
      500 Üres                            Üres                                                     111:00       91:00 
      501 Müller János                    PSE Postás SE                              HUN           112:00      115:00 
      502 Üres                            Üres                                                     113:00      129:00 
      503 Kadocsa Levente                 MAT Mazsola Tájfutó és Természetba         HUN           114:00      117:00 
      504 Üres                            Üres                                                     115:00      105:00 
      505 Mészáros Károly                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         HUN           116:00      125:00 
      506 Üres                            Üres                                                     117:00      130:00 
      507 Sipos Judit                     HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         HUN           118:00       96:00 
      508 Üres                            Üres                                                     119:00      138:00 
      509 Kocsis Piroska                  BDI Budapesti Diáksport Szövetség          HUN           120:00             
      510 Üres                            Üres                                                     121:00      144:00 
      511 Sárospatakiné Fazekas Judit     BDI Budapesti Diáksport Szövetség          HUN           122:00             
      512 Üres                            Üres                                                     123:00      136:00 
      513 Szabó Ildikó                    HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         HUN           124:00             
      514 Üres                            Üres                                                     125:00      140:00 
      515 Mucsiné Belecz Andrea           EK Egyesületen kívüli                      HUN           126:00      102:00 
      516 Üres                            Üres                                                     127:00      109:00 
      517 Eghorn-Offrell Marianne         XWWOP World Wide Orienteering Promot       SWE           128:00      121:00 
      518 Üres                            Üres                                                     129:00      158:00 
      519 Üres                            Üres                                                     130:00      103:00 
      520 Üres                            Üres                                                     131:00      150:00 
      521 Üres                            Üres                                                     132:00      122:00 
      522 Üres                            Üres                                                     133:00      139:00 
      523 Üres                            Üres                                                     134:00      133:00 
      524 Üres                            Üres                                                     135:00      116:00 
      525 Üres                            Üres                                                     136:00      155:00 
      526 Üres                            Üres                                                     137:00      145:00 
      527 Üres                            Üres                                                     138:00      124:00 
      528 Üres                            Üres                                                     139:00       95:00 
      529 Üres                            Üres                                                     140:00      147:00 
      530 Üres                            Üres                                                     141:00      153:00 
      531 Üres                            Üres                                                     142:00      118:00 
      532 Üres                            Üres                                                     143:00      132:00 
      533 Üres                            Üres                                                     144:00      143:00 
      534 Üres                            Üres                                                     145:00      149:00 
      535 Üres                            Üres                                                     146:00      135:00 
      536 Üres                            Üres                                                     147:00      120:00 
      537 Üres                            Üres                                                     148:00      114:00 
      538 Üres                            Üres                                                     149:00      101:00 
      539 Üres                            Üres                                                     150:00      137:00 
      540 Üres                            Üres                                                     151:00      131:00 
      541 Üres                            Üres                                                     152:00      148:00 
      542 Üres                            Üres                                                     153:00      159:00 
      543 Üres                            Üres                                                     154:00       99:00 
      544 Üres                            Üres                                                     155:00      126:00 
      545 Üres                            Üres                                                     156:00      111:00 
      546 Üres                            Üres                                                     157:00       93:00 
      547 Üres                            Üres                                                     158:00      134:00 
      548 Üres                            Üres                                                     159:00      157:00 
      549 Nemcsényi László                XEGY Egyesületen kívüli1                   HUN                        90:00 
      550 Nemcsényi Rita                  XEGY Egyesületen kívüli1                   HUN                       100:00 
      551 Viszt Balázs                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub              HUN                       123:00 



NYT  (55)               

      552 Erdősné Németh Ágnes            ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         HUN            70:00      120:00 
      553 Üres                            Üres                                                      72:00       82:00 
      554 Szegi Amondó Zoltán             BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN            74:00             
      555 Üres                            Üres                                                      76:00      158:00 
      556 Üres                            Üres                                                      78:00      102:00 
      557 Üres                            Üres                                                      80:00      110:00 
      558 Üres                            Üres                                                      82:00       88:00 
      559 Üres                            Üres                                                      84:00      104:00 
      560 Tóth Korinna                    EK Egyesületen kívüli                      HUN            86:00             
      561 Üres                            Üres                                                      88:00      162:00 
      562 Varga János                     MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         HUN            90:00       90:00 
      563 Üres                            Üres                                                      92:00      142:00 
      564 Koltai Ágnes                    XEGY Egyesületen kívüli1                   HUN            94:00             
      565 Pokornyik Tibor                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         HUN            96:00       78:00 
      566 Üres                            Üres                                                      98:00      134:00 
      567 Hruskova Kristyna               XBRN Brno 1                                CZE           100:00      136:00 
      568 Üres                            Üres                                                     102:00       96:00 
      569 Üres                            Üres                                                     104:00      122:00 
      570 Erdős Gábor                     ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         HUN           106:00       74:00 
      571 Üres                            Üres                                                     108:00       72:00 
      572 Krizova Zdenka                  XZDA Zdar                                  CZE           110:00      140:00 
      573 Hevérné Fricska Ildikó          JOG Jogging Plus Szuperinfó Club           HUN           112:00             
      574 Üres                            Üres                                                     114:00      108:00 
      575 Konrád Rita                     MSE Megalódusz SE                          HUN           116:00      150:00 
      576 Üres                            Üres                                                     118:00      146:00 
      577 Üres                            Üres                                                     120:00      114:00 
      578 Trimmel Mária                   EK Egyesületen kívüli                      HUN           122:00             
      579 Üres                            Üres                                                     124:00      118:00 
      580 Üres                            Üres                                                     126:00      148:00 
      581 Üres                            Üres                                                     128:00       76:00 
      582 Üres                            Üres                                                     130:00      144:00 
      583 Scultéty Márton                 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye         HUN           132:00             
      584 Üres                            Üres                                                     134:00      130:00 
      585 Nagy Lajos Viktor               MSE Megalódusz SE                          HUN           136:00       86:00 
      586 Kriz Pavel                      XZDA Zdar                                  CZE           138:00       70:00 
      587 Üres                            Üres                                                     140:00      154:00 
      588 Timmel Krisztina                EK Egyesületen kívüli                      HUN           142:00             
      589 Üres                            Üres                                                     144:00      112:00 
      590 Zsebeházy István                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN           146:00             
      591 Üres                            Üres                                                     148:00       92:00 
      592 Péntek Gábor                    VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá         HUN           150:00      106:00 
      593 Üres                            Üres                                                     152:00      100:00 
      594 Balázs Ottó                     SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN           154:00       80:00 
      595 Üres                            Üres                                                     156:00      124:00 
      596 Üres                            Üres                                                     158:00      126:00 
      597 Üres                            Üres                                                     160:00       98:00 
      598 Üres                            Üres                                                     162:00      156:00 
      599 Üres                            Üres                                                     164:00      128:00 
      600 Üres                            Üres                                                     166:00      138:00 
      601 Üres                            Üres                                                     168:00      152:00 
      602 Katona Ferenc dr.               HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         HUN                       160:00 
      603 Nemcsényi László dr.            DHS Debreceni Honvéd Sport- és Diá         HUN                        84:00 
      604 Orsányi Beatrix                 PSE Postás SE                              HUN                        94:00 
      605 Szebeni Zsolt                   PSE Postás SE                              HUN                       132:00 
      606 Kaposvári Márk                  TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         HUN                       116:00