DÉLÚT Homokháti Hungaria Cup 2019H 2019. 08. 19. 14:43
Eredmények - 4th day Middlekészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M10D (24)2,7 km6 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Schmidt DanielXTSG TSG 1885 Wiesloch e.V.15:530:00
2Takács VilmosBSC Balatonfüredi Sport Club18:08+2:15
3Bodó SámuelSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:51+2:58
4Biró LőrincVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn18:53+3:00
5Ferenc MartinXOKT OK Tivoli19:20+3:27
6Maráz LeventeARA Alba Regia Atlétikai Klub19:29+3:36
7Morvay MártonGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub20:12+4:19
8Lakosi OlivérZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz20:44+4:51
9Nagypál PéterJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv21:43+5:50
10Nemes ÁbelBSC Balatonfüredi Sport Club21:49+5:56
11Kovács-Marosán ÁgostonBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C22:35+6:42
12Kaj Huba CsabaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut22:48+6:55
13Engi DánielEK Egyesületen kívüli23:45+7:52
14Gyurina MártonGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo24:17+8:24
15Sági BalázsMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba25:18+9:25
16Bilecz MártonNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz26:08+10:15
17Soós Bálint ArmandPVM Pécsi Vörös Meteor SK26:18+10:25
18Kolcsár NimródZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut27:01+11:08
19György DoriánPVM Pécsi Vörös Meteor SK29:44+13:51
20Biró BertalanVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn29:56+14:03
21Lakatos AndrásNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz33:01+17:08
22Viczián NorbertCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes46:05+30:12
 
Mitró Milán ZoltánZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Futhiba
Gregor RichardXKBB KOB Baník Sokolovhiba
 
 
 
M12C (29)2,4 km10 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Mézes Botond CsegőGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó16:200:00
2Morauszki Mihály Ifj.NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz18:59+2:39
3Maráz MátyásARA Alba Regia Atlétikai Klub24:38+8:18
4Cserna LeventeGTC Gerecse Tájfutó Club25:45+9:25
5Radó SebestyénZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz25:52+9:32
6Papp Zoltán SámuelNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz26:05+9:45
7Damjanovic AntonioXONG Orienteering Team Kosutnjak26:40+10:20
8Lakosi ÁdámZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz27:32+11:12
9Biró ArtúrVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn27:46+11:26
10Ormay PéterKOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport28:15+11:55
11Kiss DénesSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn29:41+13:21
12Kolcsár BulcsúZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut30:00+13:40
13Gyurina LászlóGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo31:45+15:25
14Sanchez Armero AlvaroXFON Frontela-O31:52+15:32
15Jánosi ViktorPVM Pécsi Vörös Meteor SK37:44+21:24
16Eipl RichárdGTC Gerecse Tájfutó Club39:14+22:54
17Schell LeventePSE Postás Sport Egyesület43:02+26:42
18Mihályi GellértJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv44:42+28:22
19Franczel SimonTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő50:06+33:46
20Bunda BenőARA Alba Regia Atlétikai Klub50:22+34:02
21Ujvári DánielGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo50:23+34:03
22Tiriac Mihai Ifj.EK Egyesületen kívüli50:25+34:05
23Viczián BalázsCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes52:30+36:10
24Borbás Márton MiklósJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv52:36+36:16
25Nagypál DávidJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv62:13+45:53
 
Nikolics NorbertPVM Pécsi Vörös Meteor SKhiba
Bereczky CsongorSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnhiba
Lamper PatrikCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyeshiba
Balogh LórántGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozónfb
 
 
 
M14B (18)2,9 km12 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Maciejewski BartłomiejXBKS BKS Wataha Warszawa20:040:00
2Balatoni TamásNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz23:32+3:28
3Cionoiu DanielXTVC TV Coburg-Neuses25:21+5:17
4Knaup JonasSFC Széchenyi István Egyetem Sport26:17+6:13
5Franczel DávidTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő26:27+6:23
6Rácz MátyásPVS Pécsi Vasutas Sportkör26:32+6:28
7Kis RolandNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz27:36+7:32
8Lakosi MátéZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz29:00+8:56
9Csordás ZoárdTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő35:30+15:26
10Braun VilmosVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn36:21+16:17
11Paluska KarolXFAR Farmaceut Bratislava38:46+18:42
12Foris MátéGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo40:09+20:05
13Nagy LeventeZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut53:58+33:54
14Darók ÁkosZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut57:58+37:54
15Tóth ÁlmosSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn67:28+47:24
16Deli ÁdámJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv81:04+61:00
 
Wachter AndrásESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozóhiba
Damjanovic AndrejXONG Orienteering Team Kosutnjakhiba
 
 
 
M14C (11)2,9 km9 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Nagy BenceGTC Gerecse Tájfutó Club25:530:00
2Verebélyi AttilaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye29:33+3:40
3Nán BenjáminSAS Silvanus Sportegyesület34:55+9:02
4Papp László ÁronNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz34:59+9:06
5Bárdos DominikSAS Silvanus Sportegyesület37:06+11:13
6Finta ÁronGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo38:30+12:37
7Mauer MátéGTC Gerecse Tájfutó Club39:14+13:21
8Goda BálintCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes39:24+13:31
9Prekopcsák BalázsDCS Denevér Barlangkutató és Szaba47:51+21:58
 
Bordács KrisztiánGTC Gerecse Tájfutó Clubhiba
Hergott EdvinCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyeshiba
 
 
 
M15-18C (7)3,4 km10 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Tóth LászlóNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz27:050:00
2Lakatos MátyásNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz29:57+2:52
3Savage TyTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő32:48+5:43
4Váradi BenceGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub33:50+6:45
5Ács GergelyZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut55:19+28:14
6Vaszilievits-Sömjén VinceSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn55:48+28:43
 
Bykov DaniilXMOS Moscow Compass MPEIhiba
 
 
 
M16B (22)3,9 km16 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Kohoutek OldřichXKBB KOB Baník Sokolov24:220:00
2Gönczi PéterTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő25:01+0:39
3Sztojka Milán SzabolcsNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz27:53+3:31
4Calvet OliverXOHR OLC Währing28:56+4:34
5Jurás MátéTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő29:25+5:03
6Lukas Mario NovotaXATU ATU Kosice29:39+5:17
7Kostić NikolaXONG Orienteering Team Kosutnjak30:49+6:27
8Csontos AndrásBSC Balatonfüredi Sport Club31:22+7:00
9Molnár LeventeZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut32:17+7:55
10Székely MártonTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő32:40+8:18
11Foris DávidGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo34:06+9:44
12Hahn MáriuszPAK Paksi Sport Egyesület34:16+9:54
13Kiszel GergőKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü37:14+12:52
14Milekic DjordjeXOXX OK DIF38:39+14:17
15Ifj. Eipl AndrásGTC Gerecse Tájfutó Club38:53+14:31
16Vujanovic IvanXONG Orienteering Team Kosutnjak40:34+16:12
17Molnár BotondZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut41:18+16:56
18Najdanovic MilanXONG Orienteering Team Kosutnjak43:21+18:59
19Máramarosi ÁkosSAS Silvanus Sportegyesület44:29+20:07
20Szalay Zente ÁlmosTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő49:53+25:31
21Aradi BencePAK Paksi Sport Egyesület50:55+26:33
 
Cserna András MátéGTC Gerecse Tájfutó Clubhiba
 
 
 
M18B (10)5,0 km20 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Gönczi KeveTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő32:590:00
2Kisházi Gábor ifj.HOD Hód-mentor sport és műpártoló34:57+1:58
3Kanizsay BotondARA Alba Regia Atlétikai Klub38:36+5:37
4Lill PetrXKBB KOB Baník Sokolov38:50+5:51
5Küronya FrigyesBSC Balatonfüredi Sport Club39:42+6:43
6Hejduk ZdeněkXKBB KOB Baník Sokolov42:16+9:17
7Takács BálintSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület44:56+11:57
8Jászai TamásDCS Denevér Barlangkutató és Szaba51:10+18:11
9Prekopcsák Gábor Ifj.DCS Denevér Barlangkutató és Szaba55:09+22:10
10Finta András IstvánGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo59:55+26:56
 
 
 
M21A (20)7,1 km27 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Galicz KarolXBKS BKS Wataha Warszawa40:480:00
2Baumholczer MátéPVS Pécsi Vasutas Sportkör41:17+0:29
3Porgányi MárkTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő41:25+0:37
4Divin PéterSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn43:41+2:53
5Molnár AttilaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle47:33+6:45
6Asaf AvnerXLEV Israel Orienteering Team48:06+7:18
7Brian PoonXHKO Hong Kong Island Orienteering53:31+12:43
8Csertán AndrásZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut54:23+13:35
9Kálmán ErikSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn56:54+16:06
10Takács TiciánZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut58:32+17:44
11Stork MihálySDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye61:30+20:42
12Chi Kin ManXHKO Hong Kong Island Orienteering62:18+21:30
13Horváth CsongorTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő63:12+22:24
14Fóthi ÁronBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C64:25+23:37
15Zai BálintSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn69:06+28:18
16Gyimesi ZoltánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő69:15+28:27
17Solomko AdamXKBB KOB Baník Sokolov81:46+40:58
18Hejduk JanXKBB KOB Baník Sokolov86:08+45:20
19Rodríguez González HugoXCIU CIUDAD RODRIGO ORIENTACIÓN95:52+55:04
20András Árpád AndorEK Egyesületen kívüli103:53+63:05
 
 
 
M21B (7)6,3 km24 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Eran SegalXLEV Israel Orienteering Team38:230:00
2Scultéty MártonSAS Silvanus Sportegyesület44:54+6:31
3Iski RichárdSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei45:24+7:01
4Győrffy KristófASK Alpokalja Szabadidősport és Kö45:43+7:20
5Rebák CsabaSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei46:47+8:24
6Goldner YakirXLEV Israel Orienteering Team48:24+10:01
7Pittau LorenzoEK Egyesületen kívüli50:58+12:35
 
 
 
M21BR (35)4,4 km18 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Torrejon CesarXFON Frontela-O30:100:00
2Verebélyi MártonSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye31:21+1:11
3Hanyicska MartinDEA Debreceni Egyetem Atlétikai Cl32:46+2:36
4Hetényi PéterHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási33:11+3:01
5Avramovic DejanXONG Orienteering Team Kosutnjak33:43+3:33
6Sprok BenceHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület34:00+3:50
7Vörös EndreHOD Hód-mentor sport és műpártoló34:31+4:21
8Szlávik Zoltán Dr.TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő37:15+7:05
9Ács BálintZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut37:37+7:27
10Ababi BalázsSAS Silvanus Sportegyesület37:46+7:36
11Hernandez AlejandroXFON Frontela-O38:12+8:02
12Balogh PéterFSC Futárok Sport Club39:17+9:07
13Frontela ÁngelXFON Frontela-O39:54+9:44
14Perez MartaXFON Frontela-O40:46+10:36
15Takács KrisztiánBSC Balatonfüredi Sport Club40:49+10:39
16Tóth PéterPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport41:18+11:08
17Tóth Károly Ifj.VTC Veszprémi Tájfutó Club41:38+11:28
18Petró ÁrpádFSC Futárok Sport Club42:03+11:53
19Visnyei TamásHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási42:18+12:08
20Juhos GyörgyTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő46:13+16:03
21Könnyű BenceDNS Debreceni Nagyerdő Sportkör46:29+16:19
22Papp LászlóNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz49:33+19:23
23Hideg GáborHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási50:11+20:01
24Szikra ZoltánFSC Futárok Sport Club52:27+22:17
25Sanchez MundiXFON Frontela-O52:37+22:27
26Skrop TamásARA Alba Regia Atlétikai Klub53:24+23:14
27Germán-Salló ZoltánGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó54:35+24:25
28Dalos ÁronSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn55:06+24:56
29Balaskó László DávidXAYL Ady Líceum SC55:27+25:17
30Delgado FranciscoXFON Frontela-O58:06+27:56
31Kálnási ZsoltGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub61:32+31:22
32Makrai MártonALP Energia Vasas Alpesi Rózsa SE67:50+37:40
33Surkov YehorXCVA CLUB “VALERI TEAM” UKRAINE68:22+38:12
34Delgado Hernández JavierXCBV Club Veleta Orientación83:52+53:42
35Gavela AlbaXFON Frontela-O97:49+67:39
 
 
 
M21C (5)4,3 km13 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Szűcs Attila LeventeCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes39:490:00
2Kisházi GáborHOD Hód-mentor sport és műpártoló42:51+3:02
3Zsibrita DávidSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei42:58+3:09
4Balogh ZsoltPAK Paksi Sport Egyesület47:27+7:38
5Jánosi ZoltánPVM Pécsi Vörös Meteor SK47:56+8:07
 
 
 
M35A (6)6,5 km25 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Molnár ZoltánVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle39:110:00
2Kiss GáborPAK Paksi Sport Egyesület41:23+2:12
3Gábor JózsefPAK Paksi Sport Egyesület41:34+2:23
4Bozsó NorbertTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő44:02+4:51
5Vajda BalázsVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle44:21+5:10
6Mitró ZoltánZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut48:56+9:45
 
 
 
M35BR (24)3,9 km16 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Tóth AttilaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle26:570:00
2Révész GáborMCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club30:04+3:07
3Sági PéterMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba32:15+5:18
4Kajdon TamásPVM Pécsi Vörös Meteor SK32:53+5:56
5Cserna AndrásBKL Budakalászi Sport Club35:17+8:20
6Tóth ZoltánSAS Silvanus Sportegyesület35:47+8:50
7Hende AndrásEK Egyesületen kívüli37:01+10:04
8Gyurina SzabolcsGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo37:42+10:45
9Szikszai SzabolcsSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye38:00+11:03
10Lajtai ZoltánPVM Pécsi Vörös Meteor SK38:29+11:32
11Ódor ZoltánGTC Gerecse Tájfutó Club39:04+12:07
12Kálmán PéterBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C40:16+13:19
13Maródi MátéSAS Silvanus Sportegyesület43:11+16:14
14Morauszki MihályNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz44:28+17:31
15Biró ÁronBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C47:25+20:28
16Riczel ZsuzsannaPSE Postás Sport Egyesület48:04+21:07
17Paráda LászlóSFC Széchenyi István Egyetem Sport48:06+21:09
18Mecser PéterBKL Budakalászi Sport Club57:11+30:14
19Kovács ÁronHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási59:38+32:41
20Simkó ZoltánBKL Budakalászi Sport Club61:13+34:16
21Németh LászlóSFC Széchenyi István Egyetem Sport64:52+37:55
 
Csethe ZsoltKFK KFKI Petőfi Sportkörhiba
Surányi GáborDCS Denevér Barlangkutató és Szabahiba
Erdős GáborEK Egyesületen kívülihiba
 
 
 
M40A (10)5,8 km23 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Parzych MickaëlXSUD Sud Médoc Orientation Gironde41:510:00
2Weibl ZoltánSFC Széchenyi István Egyetem Sport42:36+0:45
3Rambousek KarelXKBB KOB Baník Sokolov42:38+0:47
4Kiszel SándorKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü42:54+1:03
5Knaup Jan Dr.SFC Széchenyi István Egyetem Sport43:45+1:54
6Avar AndrásTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho53:21+11:30
7Madarassy PálBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C59:02+17:11
8Salvador Costa CarlesXUIO Unio Excursionista Vic64:40+22:49
9Varga BalázsGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub65:34+23:43
10Cionoiu GheorgheXTVC TV Coburg-Neuses70:25+28:34
 
 
 
M45A (19)5,4 km22 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Máramarosi IstvánSAS Silvanus Sportegyesület36:520:00
2Dezső SándorHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási37:15+0:23
3Gillich GyörgyTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho37:38+0:46
4Gönczi RóbertTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő39:04+2:12
5Mézes Tibor SólyomGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó40:25+3:33
6Divin GyörgySAS Silvanus Sportegyesület41:50+4:58
7Maráz GáborARA Alba Regia Atlétikai Klub44:16+7:24
8Sáez Plaza MiguelXCBV Club Veleta Orientación45:03+8:11
9Horváth SándorTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő45:24+8:32
10Fehér FerencZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut45:30+8:38
11Schmidt MarcusXTSG TSG 1885 Wiesloch e.V.46:44+9:52
12Sellei SzilardEK Egyesületen kívüli52:28+15:36
13Szunyog József Dr.SAS Silvanus Sportegyesület58:30+21:38
14Lakatos Tamás Dr.NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz60:21+23:29
15Horányi GyörgyPAK Paksi Sport Egyesület65:16+28:24
16Eržen BorisXKOF Škofjeloški Orientacijski Klub71:00+34:08
17Paluska JozefXFAR Farmaceut Bratislava75:10+38:18
18Buzás GyulaFMT FŐMTERV SK76:28+39:36
19Savage GlennTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő89:02+52:10
 
 
 
M45BR (30)3,6 km13 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Szakál PéterKAL Kalocsai Természetjáró és Szab27:500:00
2Mauer LajosGTC Gerecse Tájfutó Club28:17+0:27
3Váradi AttilaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub28:18+0:28
4Karácsony PéterHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület30:00+2:10
5Nijst TinoXOXX Omega33:38+5:48
6Kohoutek OldřichXKBB KOB Baník Sokolov34:29+6:39
7Ipsics LászlóTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő35:34+7:44
8Tömösközy TamásVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle37:22+9:32
9Eipl AndrásGTC Gerecse Tájfutó Club37:51+10:01
10Verebélyi TiborSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye38:04+10:14
11Lázár JánosSAS Silvanus Sportegyesület38:21+10:31
12Kocsis PéterOSC Orvosegyetem Sport Club38:46+10:56
13Schell Antal Ifj.PSE Postás Sport Egyesület38:50+11:00
14Nagy Lajos ViktorGTC Gerecse Tájfutó Club40:28+12:38
15Bogdanovics András Ifj.HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület40:36+12:46
16Takács JánosSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület43:40+15:50
17Balaskó LászlóXAYL Ady Líceum SC44:26+16:36
18Szőke TamásSAS Silvanus Sportegyesület44:53+17:03
19Tóth ZsoltPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport45:38+17:48
20Schwendtner ErikSIR Sirályok Sportegyesület45:47+17:57
21Schilder AukeXALT Altair46:27+18:37
22Hetényi FerencHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási46:52+19:02
23Schmal RóbertZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz50:15+22:25
24Simon PéterGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub51:35+23:45
25Péntek GáborBSC Balatonfüredi Sport Club52:00+24:10
26Darók AttilaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut58:08+30:18
27Kaj CsabaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut62:02+34:12
28Sladič RomanXKOF Škofjeloški Orientacijski Klub71:20+43:30
29Solomko VladimírXKBB KOB Baník Sokolov86:26+58:36
 
Tóth JánosPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sporthiba
 
 
 
M50A (29)5,0 km20 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Vervoort WimXTOL TROL Belgium34:080:00
2Hlushenkov VitaliiXCVA CLUB “VALERI TEAM” UKRAINE34:27+0:19
3Juhász GáborHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási34:40+0:32
4Pataki GáborPVS Pécsi Vasutas Sportkör35:26+1:18
5Gutak MykhayloXOCL O-club, Kyiv35:43+1:35
6Dalos AttilaMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba37:59+3:51
7Hajnács Tamás CsabaSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor38:05+3:57
8Kurr MarkXSNN Sonnenschein39:44+5:36
9Szencz AttilaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle40:05+5:57
10Goldmann RóbertSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye41:21+7:13
11Usenko AndriiXCVA CLUB “VALERI TEAM” UKRAINE41:38+7:30
12Vastag GáborSAS Silvanus Sportegyesület44:27+10:19
13Rodríguez Enrique RemigioXCIU CIUDAD RODRIGO ORIENTACIÓN44:55+10:47
14Bérczes MiklósFMT FŐMTERV SK47:31+13:23
15Stefan DanielXCBA C.S. BABARUNCA47:41+13:33
16Mikulas NovotaXATU ATU Kosice48:59+14:51
17Göschl ErichXOHR OLC Währing49:23+15:15
18Comerma PauXCAT CATALUNYA ORIENTACIÓ51:56+17:48
19Iski FerencSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei54:56+20:48
20Rácz RóbertPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport55:29+21:21
21Berecz Gábor SándorESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó57:14+23:06
22Bončina IgorXOCI Orientacijski klub Slovenske K57:17+23:09
23Kiss MihályGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó58:32+24:24
24Tóth László Id.NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz60:17+26:09
25Németh ZsoltVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle63:44+29:36
26Fuller KárolyPVM Pécsi Vörös Meteor SK64:17+30:09
27Hanyicska MihálySTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei67:06+32:58
28Hegedüs ÁkosSAS Silvanus Sportegyesület75:01+40:53
 
Mentler BalázsSFC Széchenyi István Egyetem Sportnfb
 
 
 
M55A (18)4,4 km17 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Anuchkin OlegXTER Terlaner Orientierungsläufer29:110:00
2Tölgyesi TiborNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz35:40+6:29
3Szieberth PéterPVM Pécsi Vörös Meteor SK35:54+6:43
4Rusvai LászlóFSC Futárok Sport Club36:35+7:24
5Csonka AntalHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási37:16+8:05
6Bor AlexXTIT Titan39:39+10:28
7Germán-Salló ZoltánGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó42:35+13:24
8Tóth KárolyVTC Veszprémi Tájfutó Club42:37+13:26
9Jóni JánosSAS Silvanus Sportegyesület43:47+14:36
10Van Dyck ErikXTOL TROL Belgium44:02+14:51
11Nemesházi LászlóPSE Postás Sport Egyesület44:27+15:16
12Zempléni András Dr.KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport46:24+17:13
13Závodszky TamásSAS Silvanus Sportegyesület48:50+19:39
14Körmendi MiklósMSE Megalódusz Sportegylet49:44+20:33
15Liskány JózsefSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei50:49+21:38
16Moldován LászlóXOTE ORIENTER Sport Klub52:45+23:34
17Horváth Zoltán MihályZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz54:05+24:54
18Könnyű IstvánDNS Debreceni Nagyerdő Sportkör54:43+25:32
 
 
 
M60A (20)3,9 km16 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Szőcs LászlóHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K30:260:00
2Margittai EndreSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é33:44+3:18
3Pápai JánosARA Alba Regia Atlétikai Klub34:48+4:22
4Jaroslav PijakXKBS KOB Sokol Pezinok35:38+5:12
5Fehér MihályHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület35:51+5:25
6Buda MarcelXMDA Madaraszi Tajfuto Klub35:53+5:27
7Janssen HermanXTOL TROL Belgium38:09+7:43
8Honfi GáborESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó40:40+10:14
9Virág GyulaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz43:54+13:28
10Hrenkó LászlóHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület44:18+13:52
11Rebák Sándor LászlóSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei46:50+16:24
12Angster GáborPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport48:44+18:18
13Hideg IstvánHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási56:11+25:45
14Csöngei DezsőVTC Veszprémi Tájfutó Club56:37+26:11
15Farkas LajosSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor57:45+27:19
16Czajtányi EndrePSE Postás Sport Egyesület58:47+28:21
17Nagy ZsoltFMT FŐMTERV SK59:59+29:33
18Ormay GyörgyKOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport63:57+33:31
19Katulin TiborTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho88:58+58:32
 
Rajko VojnovicXPDP PD PTT Beogradhiba
 
 
 
M65A (18)3,0 km13 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Balla SándorHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle25:410:00
2Tóth JenőPVM Pécsi Vörös Meteor SK26:34+0:53
3Horváth TivadarVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle27:54+2:13
4Hegedűs ZoltánOSC Orvosegyetem Sport Club28:58+3:17
5Tertsch AntalSAS Silvanus Sportegyesület30:46+5:05
6Szalóki RezsőGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub33:46+8:05
7Kaján LászlóFMT FŐMTERV SK34:08+8:27
8Kovács Attila GáborZSC Zöld Sportok Clubja34:30+8:49
9Komoróczki AndrásSAS Silvanus Sportegyesület38:13+12:32
10Endrődi JózsefPAK Paksi Sport Egyesület40:04+14:23
11Tóth SándorETC Egri Testedző Club43:07+17:26
12Hunyadi KárolyPSE Postás Sport Egyesület43:18+17:37
13Lévai KálmánKSE Karcagi Sportegyesület50:36+24:55
14Szűcs B. LeventeHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K56:17+30:36
15Magyar JánosMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba59:51+34:10
16Makrai JózsefALP Energia Vasas Alpesi Rózsa SE65:01+39:20
17Sódor István Dr.OSC Orvosegyetem Sport Club66:13+40:32
18Hegedüs AndrásBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C81:59+56:18
 
 
 
M70A (19)2,5 km11 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Mykola BozhkoXOCL O-club, Kyiv20:520:00
2Bogdanovits AndrásHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület27:14+6:22
3Blum László Id.SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor29:04+8:12
4Andrási LajosVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle31:03+10:11
5Lux IvánBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C31:05+10:13
6Zánkay AndrásBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C32:09+11:17
7Kovács AndrásHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület33:35+12:43
8Grabenhofer WilliXLAH LZ OMAHA33:50+12:58
9Tüskés GyörgyEK Egyesületen kívüli34:44+13:52
10Graf JosefXLAH LZ OMAHA39:46+18:54
11Németh JenőBTK Bakonyi Tájfutó Klub42:45+21:53
12Friedrich VilmosBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C43:14+22:22
13Szűcs György Dr.PVS Pécsi Vasutas Sportkör50:44+29:52
14Vida IstvánSAS Silvanus Sportegyesület50:52+30:00
15Okos ErnőETC Egri Testedző Club51:08+30:16
16Síkhegyi FerencEK Egyesületen kívüli59:41+38:49
17Tautu Ioan Id.EK Egyesületen kívüli83:42+62:50
 
Lörincz GáborHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódásihiba
Witzig HansEK Egyesületen kívülihiba
 
 
 
M75A (10)1,9 km10 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Lindblom IngemarXOIN OK Orinto27:190:00
2Szecsődi ÁkosBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C28:15+0:56
3Kéri Gerzson FerencSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor28:41+1:22
4Nagy LajosETC Egri Testedző Club28:54+1:35
5Nagy Árpád Dr.ETC Egri Testedző Club31:03+3:44
6Felföldi Károly Dr.SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor33:41+6:22
7Lysenko SergeyXMPE MPEI Moscow Compass40:42+13:23
8Gombkötő Péter Dr.TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő42:22+15:03
9Radnóti RezsőSAS Silvanus Sportegyesület58:14+30:55
10Pavlovics György Dr.ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz64:34+37:15
 
 
 
M80A (9)1,9 km10 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Dobos PéterXSTA Stars Orienteering Club32:550:00
2Bogdány MiklósTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő33:22+0:27
3Schell AntalPSE Postás Sport Egyesület42:17+9:22
4Argay GyulaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C47:26+14:31
5Pearson JohnEK Egyesületen kívüli58:32+25:37
6Kempf AdolfXKTV KTV Altdorf75:54+42:59
7Gönczi PéterSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn94:37+61:42
8Rácz MártonTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő98:02+65:07
 
Schoiswohl MaximilianXHAL HSV Walshiba
 
 
 
MW10DK (23)2,7 km7 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Vajda MárkGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo16:010:00
2Braun KatalinBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C16:50+0:49
3Braun EmmaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C20:07+4:06
4Sprok ZorkaHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület21:26+5:25
5Molnár ZulejkaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle22:42+6:41
6Schwendtner BalázsSIR Sirályok Sportegyesület24:58+8:57
7Varga ZsoltEK Egyesületen kívüli26:03+10:02
8Tóth Vivien RékaSAS Silvanus Sportegyesület27:10+11:09
9Nagy MónikaEK Egyesületen kívüli27:23+11:22
10Ács JohannaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut27:45+11:44
11Sági RitaMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba29:03+13:02
12Szikszai BoglárkaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye30:54+14:53
13Révész NikolettaMCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club34:06+18:05
14Kállai KadosaEK Egyesületen kívüli34:45+18:44
15Háhn BencePAK Paksi Sport Egyesület40:32+24:31
16Gregor OndřejXKBB KOB Baník Sokolov40:49+24:48
17Háhn ZalánPAK Paksi Sport Egyesület42:06+26:05
18Bobák EszterFSC Futárok Sport Club42:56+26:55
19Rambousek MarekXKBB KOB Baník Sokolov43:25+27:24
20Mézes Hunor KeveGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó54:06+38:05
21Varga Akos Ifj.EK Egyesületen kívüli54:14+38:13
22Gyenes NóraSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye59:55+43:54
23Foris ÁdámGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo67:35+51:34
 
 
 
W10D (9)2,7 km6 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Morauszki HajnalkaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz18:490:00
2Berencsi KataNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz22:52+4:03
3Mauer LucaGTC Gerecse Tájfutó Club23:02+4:13
4Lajtai MajaPVM Pécsi Vörös Meteor SK27:27+8:38
5Mézes Emese CsengeGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó29:38+10:49
6Nagy EszterGTC Gerecse Tájfutó Club37:44+18:55
7Bereczky DóraSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn57:17+38:28
8Kovács DóraCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes101:46+82:57
 
Parádi HannaKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesühiba
 
 
 
W12C (28)2,0 km8 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Bilecz SáraNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz15:460:00
2Czigány EmmaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó17:20+1:34
3Schmal KittiZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz18:33+2:47
4Mouliere LolaXVRV VERVINS ORIENTATION18:42+2:56
5Szabó-Komoróczki CsengeSAS Silvanus Sportegyesület18:49+3:03
6Berencsi PannaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz19:47+4:01
7Knaup JanaSFC Széchenyi István Egyetem Sport19:53+4:07
8Nijst KiaraXOXX Omega20:06+4:20
9Molnár CsengeZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut20:41+4:55
10Jánosi TímeaPVM Pécsi Vörös Meteor SK21:05+5:19
11Sztojka ZoéNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz22:03+6:17
12Wünsch AnnaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz23:30+7:44
13Marton Dóra VirágZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut25:10+9:24
14Gábor ZsófiaPAK Paksi Sport Egyesület25:24+9:38
15Zagyi ErzsébetJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv28:44+12:58
16Porgányi EmmaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut29:18+13:32
17Janic SofijaXONG Orienteering Team Kosutnjak29:50+14:04
18Veress AnnaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz31:21+15:35
19Nikolics NikolettPVM Pécsi Vörös Meteor SK35:03+19:17
20Pozsega MíraZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz35:41+19:55
21Kalmár PetronellaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv41:34+25:48
22Vajda JúliaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo43:07+27:21
23Borbás Lili EszterJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv45:05+29:19
24Destrez EmmyXVRV VERVINS ORIENTATION45:57+30:11
25Takács RebekaBSC Balatonfüredi Sport Club54:37+38:51
26Makrai EszterALP Energia Vasas Alpesi Rózsa SE63:43+47:57
 
Merse ZsófiaZST Zselic Tájékozódási Futó és Szhiba
Kovács MónikaCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyeshiba
 
 
 
W14B (21)2,5 km10 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Máramarosi DóraSAS Silvanus Sportegyesület17:170:00
2Máramarosi AnnaSAS Silvanus Sportegyesület20:33+3:16
3Gönczi ZsuzsaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő20:36+3:19
4Mouliere LouiseXVRV VERVINS ORIENTATION23:33+6:16
5Radó GyöngyvérZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz24:00+6:43
6Mikes JankaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako24:39+7:22
7Parádi EszterKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü25:01+7:44
8Engi LilienVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle26:07+8:50
9Lakatos RózaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz26:50+9:33
10Ódor LauraGTC Gerecse Tájfutó Club28:32+11:15
11Tóth BettiKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü28:45+11:28
12Gyurina JuditGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo28:59+11:42
13Simon VeronikaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub29:49+12:32
14Molnár BoglárkaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle30:06+12:49
15Varga ViolaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub31:20+14:03
16Jászai EnikőDCS Denevér Barlangkutató és Szaba33:40+16:23
17Orosz PannaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz33:45+16:28
18Kohoutková KláraXKBB KOB Baník Sokolov42:12+24:55
19Ferenc TinkaXOKT OK Tivoli52:16+34:59
20Hibján EszterDCS Denevér Barlangkutató és Szaba72:10+54:53
21Czebei LucaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó78:53+61:36
 
 
 
W15-18C (10)2,9 km9 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Kis NikolettaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz25:570:00
2Ambrus RékaGTC Gerecse Tájfutó Club30:08+4:11
3Blaskó NóraSAS Silvanus Sportegyesület30:14+4:17
4Tóth NóraNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz30:18+4:21
5Nyilas BoglárkaSAS Silvanus Sportegyesület32:13+6:16
6Börcsök FruzsinaCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes35:09+9:12
7Argay ZsófiaTSE Törekvés Sport Egyesület37:01+11:04
8Palusková KatarínaXFAR Farmaceut Bratislava40:56+14:59
9Vastag EszterSAS Silvanus Sportegyesület42:53+16:56
10Tóth ÁgnesSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn57:34+31:37
 
 
 
W16B (20)3,6 km14 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Máramarosi RitaSAS Silvanus Sportegyesület25:170:00
2Mag ViktóriaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye25:38+0:21
3Zempléni LillaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako26:03+0:46
4Mag FruzsinaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye29:51+4:34
5Nagy SzilviaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye33:51+8:34
6Najdanovic NevenaXONG Orienteering Team Kosutnjak37:24+12:07
7Solaja EvaXONG Orienteering Team Kosutnjak37:57+12:40
8Pálhegyi OrsolyaSAS Silvanus Sportegyesület38:54+13:37
9Lillová MarieXKBB KOB Baník Sokolov39:40+14:23
10Dalos RékaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő42:32+17:15
11Varga BoglárkaESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó44:06+18:49
12Musza ValériaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn44:54+19:37
13Lázár TamaraSAS Silvanus Sportegyesület46:59+21:42
14Kolcsár PannaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut48:45+23:28
15Kisházi EmmaHOD Hód-mentor sport és műpártoló48:58+23:41
16Ferenc ZalaXOKT OK Tivoli50:03+24:46
17Vandrus BrigittaSAS Silvanus Sportegyesület56:12+30:55
18Nán BeatrixSAS Silvanus Sportegyesület67:46+42:29
19Prekopcsák RékaDCS Denevér Barlangkutató és Szaba71:39+46:22
 
Orosz ViktóriaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnnfb
 
 
 
W18B (10)4,0 km16 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Pataki Virág LaraPVS Pécsi Vasutas Sportkör28:450:00
2Kovács KarinaPAK Paksi Sport Egyesület29:56+1:11
3Müller JúliaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz30:17+1:32
4Hajnács LiliSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle36:42+7:57
5Vékony JankaSIR Sirályok Sportegyesület45:40+16:55
6Surányi KingaDCS Denevér Barlangkutató és Szaba48:14+19:29
7Rövid BoglárkaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut56:33+27:48
8Calvet SofiaXOHR OLC Währing59:26+30:41
9Gillich LucaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho61:16+32:31
10Raková EliškaXKBB KOB Baník Sokolov104:34+75:49
 
 
 
W21A (9)5,8 km23 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Vékony VandaSIR Sirályok Sportegyesület42:020:00
2Surkov PolinaXCVA CLUB “VALERI TEAM” UKRAINE42:54+0:52
3Ratinland ZsófiaASK Alpokalja Szabadidősport és Kö45:55+3:53
4Szuromi LucaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő48:09+6:07
5Gréti PéntekXHOK HOK / Horsens OK50:00+7:58
6Becze RitaPVS Pécsi Vasutas Sportkör50:32+8:30
7Brandi AdrienneEK Egyesületen kívüli53:47+11:45
8Rajmon ImolaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn58:31+16:29
9Takács ZsófiaASK Alpokalja Szabadidősport és Kö59:09+17:07
 
 
 
W21B (15)4,5 km18 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Liskány KrisztinaSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei34:230:00
2Rakhmanina ElenaXMOS Moscow Compass MPEI35:05+0:42
3Tokaji MónikaHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület35:15+0:52
4Petró AnnamáriaFSC Futárok Sport Club35:48+1:25
5Kálmán ImolaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn38:49+4:26
6Lénárt ViktóriaPAK Paksi Sport Egyesület39:20+4:57
7Balogh RékaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub40:47+6:24
8Zelena DóraTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő44:26+10:03
9Lada NikolettBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C45:05+10:42
10Csécs KingaEK Egyesületen kívüli47:06+12:43
11Kocsis GabriellaETC Egri Testedző Club47:12+12:49
12Ferenc JulijaXOKT OK Tivoli58:15+23:52
13András Elena IulianaEK Egyesületen kívüli96:33+62:10
14Bérczes OrsolyaFMT FŐMTERV SK102:29+68:06
 
Mihalkó MónikaSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyeihiba
 
 
 
W21BR (20)3,6 km14 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Rakhmanina MariaXMOS Moscow Compass MPEI25:120:00
2Liskány DiánaSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei30:07+4:55
3Bán ZsanettHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási31:08+5:56
4Makovinyi DorottyaPAK Paksi Sport Egyesület32:23+7:11
5Schwendtner RékaSIR Sirályok Sportegyesület33:33+8:21
6Gubicza ViktóriaHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási34:44+9:32
7Dezső EnikőHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási37:15+12:03
8Darics NikolettSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület38:41+13:29
9Balogh KatalinFSC Futárok Sport Club38:52+13:40
10Dibtseva AnnaXCVA CLUB “VALERI TEAM” UKRAINE41:27+16:15
11Moldován RékaXOTE ORIENTER Sport Klub42:13+17:01
12Bérdi KatalinPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport43:16+18:04
13Balogh EdinaFSC Futárok Sport Club48:11+22:59
14Tóth BlankaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz48:26+23:14
15Pesti ZsófiaARA Alba Regia Atlétikai Klub49:19+24:07
16Gillich DóraTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho51:52+26:40
17Dömötör AndreaSFC Széchenyi István Egyetem Sport61:09+35:57
18Józsa DominikaPSE Postás Sport Egyesület63:07+37:55
19Skrop AnnaARA Alba Regia Atlétikai Klub69:48+44:36
20Noelia De La Torre PalomoXCBV Club Veleta Orientación84:56+59:44
 
 
 
W21C (7)3,4 km10 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Szabó EmeseZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut37:390:00
2Lőrincz KatalinBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C37:50+0:11
3Cserna JuditBKL Budakalászi Sport Club43:01+5:22
4Tóth JohannaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz49:41+12:02
5Szőcs AnettHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K50:00+12:21
6Szikszainé Sándor ÉvaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye50:07+12:28
7Halász OrsolyaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz56:10+18:31
 
 
 
W35BR (19)2,9 km12 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Gábor AnitaPAK Paksi Sport Egyesület27:100:00
2Gregorová KateřinaXKBB KOB Baník Sokolov27:19+0:09
3Szabó ÁgnesZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut28:25+1:15
4Oroszné Tóth ZsuzsannaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn28:53+1:43
5Plavčak AnaXKOF Škofjeloški Orientacijski Klub30:02+2:52
6Dömötör CsillaSFC Széchenyi István Egyetem Sport30:29+3:19
7Vékonyné Árva KatalinSIR Sirályok Sportegyesület32:36+5:26
8Bartók KatalinKAL Kalocsai Természetjáró és Szab33:40+6:30
9Bokor NatasaPVM Pécsi Vörös Meteor SK35:37+8:27
10Eiplné Sipos ÁgnesGTC Gerecse Tájfutó Club36:52+9:42
11Rekecki JuditHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület38:41+11:31
12Szunyog EmeseSAS Silvanus Sportegyesület39:15+12:05
13Kovács IvettZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut39:30+12:20
14Boncina Abigael VanessaXOCI Orientacijski klub Slovenske K43:14+16:04
15Morauszkiné Éles EditNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz43:53+16:43
16Madarassy MáriaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C46:26+19:16
17Jánosiné Müller EditEK Egyesületen kívüli52:18+25:08
18Menesdorfer BarbaraKFK KFKI Petőfi Sportkör69:21+42:11
19Czebeiné Nemes BernadettGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó74:12+47:02
 
 
 
W40A (13)4,0 km16 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Császár ÉvaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó30:330:00
2Sárecz ÉvaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut31:28+0:55
3Benedek VirágPVS Pécsi Vasutas Sportkör32:57+2:24
4Nagy KrisztinaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C35:04+4:31
5Marosán ÁgnesBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C39:31+8:58
6Knaupová IvanaSFC Széchenyi István Egyetem Sport40:49+10:16
7Cobos Barrera KetyXCBV Club Veleta Orientación51:02+20:29
8Rácz EszterPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport53:53+23:20
9Hermesz ÁgnesXALT Altair54:48+24:15
10Erdősné Németh ÁgnesEK Egyesületen kívüli56:34+26:01
11Fövenyessy Gabriella ViktórFMT FŐMTERV SK58:46+28:13
12Avar IldikóTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho65:34+35:01
13Nagy ZsanettSAS Silvanus Sportegyesület68:02+37:29
 
 
 
W45A (26)3,6 km13 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Bótor BarbaraPVS Pécsi Vasutas Sportkör32:000:00
2Bánki JusztinaKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü32:05+0:05
3Kunitskaya NataliaXTIT Titan34:48+2:48
4Boros AnnaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye34:58+2:58
5Yavdoschuk TatyanaXOCL O-club, Kyiv36:50+4:50
6Federics ÉvaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho37:09+5:09
7Skropné Szuromi ÉvaARA Alba Regia Atlétikai Klub40:09+8:09
8Magyari OrsolyaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő40:26+8:26
9Porgányiné Henrich PiroskaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut41:53+9:53
10Mouliere CamilleXVRV VERVINS ORIENTATION41:55+9:55
11Molnár KatalinSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor42:10+10:10
12Tóthné Schuch AnikóSAS Silvanus Sportegyesület42:32+10:32
13Savanya GyöngyiSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor43:17+11:17
14Majoros SzilviaSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor43:55+11:55
15Hajas CsillaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C44:50+12:50
16Calvet ChristineXOHR OLC Währing45:28+13:28
17Hejduková JanaXKBB KOB Baník Sokolov45:51+13:51
18Ebinger MónikaKFK KFKI Petőfi Sportkör48:05+16:05
19Kovács VeraPAK Paksi Sport Egyesület53:22+21:22
20Jakab ÉvaPAK Paksi Sport Egyesület56:07+24:07
21Madarassy AnikóBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C56:29+24:29
22Finta GabriellaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo64:24+32:24
23Ódor ViktóriaFMT FŐMTERV SK65:40+33:40
24Pena Molina MonicaXCBV Club Veleta Orientación77:41+45:41
25Nyilas MagdalenaXAYL Ady Líceum SC84:33+52:33
 
Nagy ÁkosnéSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyehiba
 
 
 
W45BR (13)2,5 km10 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Schmal KingaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz21:380:00
2Hanyicska MihálynéSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei28:56+7:18
3Simkó LiviaBKL Budakalászi Sport Club30:36+8:58
4Cseh GabriellaDCS Denevér Barlangkutató és Szaba32:05+10:27
5Cserjés Andrea Dr.HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület32:17+10:39
6Blum HenrietteSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor32:48+11:10
7Rakhmanina NataliaXMOS Moscow Compass MPEI33:13+11:35
8Péntek GábornéBSC Balatonfüredi Sport Club39:58+18:20
9Molnár JeannetteSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn41:55+20:17
10Palumbi EditVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle42:11+20:33
11Konrád RitaGTC Gerecse Tájfutó Club48:05+26:27
12Máramarosi ÉvaSAS Silvanus Sportegyesület52:20+30:42
13Érsek-P. IldikóESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó64:20+42:42
 
 
 
W50A (18)3,0 km13 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Németh ZsoltnéVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle25:580:00
2Juhas IrinaXOXX OK DIF26:31+0:33
3Anuchkina LarisaXTER Terlaner Orientierungsläufer28:39+2:41
4Asboltné Kerekes ÁgnesHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület29:07+3:09
5Tóthné Pfeiffer ZsuzsannaPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport30:42+4:44
6Kiss TeodóraETC Egri Testedző Club31:27+5:29
7Leonhardt AnnetteXSNN Sonnenschein32:29+6:31
8Rusvainé Barócsi KatalinFSC Futárok Sport Club34:35+8:37
9Kissné Kiss MáriaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv37:34+11:36
10Fridrich ÁgnesPVM Pécsi Vörös Meteor SK37:38+11:40
11Belotserkovskaia IngaXMOS Moscow Compass MPEI38:49+12:51
12Stefan CristinaXCBA C.S. BABARUNCA39:31+13:33
13Lovas ÁgnesPVM Pécsi Vörös Meteor SK40:55+14:57
14Gönczi VeraPSE Postás Sport Egyesület43:28+17:30
15Horváth ZoltánnéZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz48:04+22:06
16Miklós RitaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle50:40+24:42
17Ajkai AdriennePOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport52:30+26:32
18Tóth KárolynéVTC Veszprémi Tájfutó Club63:18+37:20
 
 
 
W55A (10)2,5 km11 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Mátyás IldikóPVM Pécsi Vörös Meteor SK23:460:00
2Sviatkina AllaXSIA Sviatkina26:43+2:57
3Kaszásné Boa ÁgnesVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle26:48+3:02
4Zarnóczay KláraHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület28:55+5:09
5Iveta PijakovaXKBS KOB Sokol Pezinok29:31+5:45
6Marczis MártaESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó29:46+6:00
7Krasznai OrsolyaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn35:55+12:09
8Liskányné Jáhor AnikóSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei42:41+18:55
9Szentes AnnaPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport45:02+21:16
10Szalai ÉvaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub45:30+21:44
 
 
 
W60A (12)2,3 km9 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Akinina GalinaXMOS Moscow Compass MPEI19:330:00
2Hutsalenko TetianaXOCL O-club, Kyiv26:09+6:36
3Hideg IstvánnéHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási30:28+10:55
4Tetyana BozhkoXOCL O-club, Kyiv31:13+11:40
5Lévainé Kovács RózaKSE Karcagi Sportegyesület31:57+12:24
6Oswald LuiseXLAH LZ OMAHA36:26+16:53
7Veresné Sipos EtelHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület40:42+21:09
8Balázs KatalinPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport43:52+24:19
9Dömötörné Horváth ErzsébetSFC Széchenyi István Egyetem Sport44:48+25:15
10Pápainé Poós IldikóARA Alba Regia Atlétikai Klub49:39+30:06
11Dobszayné Czirják IldikóVTC Veszprémi Tájfutó Club59:45+40:12
 
Szabó AnnaSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Sporhiba
 
 
 
W65A (10)1,9 km10 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Hegedüs ÁgnesBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C28:100:00
2Szabó ZsuzsannaSAS Silvanus Sportegyesület31:02+2:52
3Sávai MáriaAOS Apex Optimista Sportegyesület33:23+5:13
4Bacanac LjubicaXOXX OK DIF37:06+8:56
5Karsai KláraOSC Orvosegyetem Sport Club37:09+8:59
6Rostás IrénHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási37:47+9:37
7Biró AlettaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C38:33+10:23
8Tarján ÁgnesPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport46:15+18:05
9Ryzhenkova ValentinaXMOS Moscow Compass MPEI46:32+18:22
10Gömöri ÉvaSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor51:20+23:10
 
 
 
W70A (7)1,9 km10 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Komár BélánéVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle32:440:00
2Dobos IlonaXSTA Stars Orienteering Club33:22+0:38
3Gombkötő ZsuzsannaVTC Veszprémi Tájfutó Club35:27+2:43
4Csorja IdaHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási45:15+12:31
5Katona AnnaSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor49:26+16:42
6Lindblom IngerXOIN OK Orinto71:15+38:31
7Hanusz MáriaOSC Orvosegyetem Sport Club82:25+49:41
 
 
 
W75A (2)1,9 km10 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Schell AntalnéPSE Postás Sport Egyesület59:100:00
2Stuttard Pearson HilaryEK Egyesületen kívüli59:33+0:23
 
 
 
OB (54)2,9 km9 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Török ÁdámTSE Törekvés Sport Egyesület27:400:00
2Ódorné TündeGTC Gerecse Tájfutó Club31:19+3:39
3Huszti Katalin SzilviaGTC Gerecse Tájfutó Club31:29+3:49
4Hibján TamásDCS Denevér Barlangkutató és Szaba32:17+4:37
5Argay ZsoltTSE Törekvés Sport Egyesület33:16+5:36
6Bodó ImreSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn34:00+6:20
7Ipsics PéterEK Egyesületen kívüli36:15+8:35
8Bodó HannaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn36:19+8:39
9Berencsi ValériaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz36:27+8:47
10Sütöri SzabolcsEK Egyesületen kívüli37:12+9:32
11Török RékaTSE Törekvés Sport Egyesület38:29+10:49
12Fényes ErikaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz39:39+11:59
13Halászi RékaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut39:53+12:13
14Kis IldikóZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut39:58+12:18
15Bereczné Halász IldikóESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó40:07+12:27
16Fekete BlankaEK Egyesületen kívüli40:10+12:30
17Kóródi István ifj.EK Egyesületen kívüli40:33+12:53
18Dávid MónikaFSC Futárok Sport Club40:40+13:00
19Kotogány IlonaSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor41:26+13:46
20Bordács LászlóGTC Gerecse Tájfutó Club43:04+15:24
21Salamon AndreaCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes45:23+17:43
22Zabagloné Váradi MargitCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes45:26+17:46
23Zabaglo SlawekCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes45:51+18:11
24Kóródiné Somogyi TündeEK Egyesületen kívüli46:43+19:03
25Maráz ÁgnesARA Alba Regia Atlétikai Klub46:46+19:06
26Bene CsabaARA Alba Regia Atlétikai Klub50:26+22:46
27Siegrist BellaEK Egyesületen kívüli51:20+23:40
28Molnár BlankaEK Egyesületen kívüli51:24+23:44
29Halász KornéliaEK Egyesületen kívüli51:37+23:57
30Kaszás OrsolyaBSC Balatonfüredi Sport Club52:37+24:57
31Rebák SándornéSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei53:59+26:19
32Berkes KatalinBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C55:40+28:00
33Mitterer AndreaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C55:47+28:07
34Klotz NoémiSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle56:16+28:36
35Klotz ZsófiaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle56:22+28:42
36Pap DorinaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle56:23+28:43
37Bunda SzulamitARA Alba Regia Atlétikai Klub56:29+28:49
38Kis MagdolnaTSE Törekvés Sport Egyesület56:42+29:02
39Kovács ZsuzsaKOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport57:51+30:11
40Veres PálHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület59:35+31:55
41Timmer GrétiNAV Navigátor Sportegyesület60:31+32:51
42Fischer MáriaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő61:27+33:47
43Schell Boglárka62:14+34:34
44Tóth JózsefnéSAS Silvanus Sportegyesület63:01+35:21
45Madarassy ViolaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C67:09+39:29
46Tóth DorottyaSAS Silvanus Sportegyesület69:11+41:31
47Simon MáriaEK Egyesületen kívüli71:21+43:41
48Schmidt ChristophXTSG TSG 1885 Wiesloch e.V.73:13+45:33
49Czebei ÁkosGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó101:35+73:55
50Argay GyulánéTSE Törekvés Sport Egyesület108:23+80:43
 
Kóródi RitaEK Egyesületen kívülihiba
Komma OlivérEK Egyesületen kívülihiba
Madarassy TeklaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai Chiba
Böröndy PankaSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai éhiba
 
 
 
OAL (47)4,5 km16 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Kovács ÁdámSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle25:200:00
2Peregi DánielSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn29:06+3:46
3Varga JózsefGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó31:02+5:42
4Nagy RóbertSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle32:42+7:22
5Kertész GáborHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K34:14+8:54
6Eke ZoltánEK Egyesületen kívüli35:15+9:55
7Fekete AndrásSAS Silvanus Sportegyesület35:56+10:36
8Vodopija GoranXOEL OK Kapela36:27+11:07
9Kazal MártonPVS Pécsi Vasutas Sportkör36:41+11:21
10Hegedüs MártonBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C36:59+11:39
11Hortobágyi ÁkosSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn38:34+13:14
12Borsi FerencNAV Navigátor Sportegyesület40:51+15:31
13Petrócki ÁdámHOD Hód-mentor sport és műpártoló42:02+16:42
14Németh FerencPVM Pécsi Vörös Meteor SK44:14+18:54
15Dankó ZoltánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő44:44+19:24
16Dankó BootondTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő45:51+20:31
17Borsi PéterNAV Navigátor Sportegyesület46:31+21:11
18Pap AttilaKAL Kalocsai Természetjáró és Szab48:08+22:48
19Balogh Szilvia OdettKAL Kalocsai Természetjáró és Szab48:36+23:16
20Alb LeventeSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye48:42+23:22
21Radó JánosZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz49:18+23:58
22Tóth BettinaKFK KFKI Petőfi Sportkör52:42+27:22
23Háhn MihályPAK Paksi Sport Egyesület52:50+27:30
24Dankó IstvánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő52:58+27:38
25Hevér CsabaSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor54:43+29:23
26Csuka DolliKAL Kalocsai Természetjáró és Szab55:29+30:09
27Bujdosó RitaNAV Navigátor Sportegyesület56:10+30:50
28Bagoly Ferenc AndrásNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz56:15+30:55
29Kóródi IstvánEK Egyesületen kívüli57:59+32:39
30Berencsi LajosNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz60:39+35:19
31Bilecz NorbertNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz63:43+38:23
32Orosz PálNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz64:18+38:58
33Illés JózsefHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K64:46+39:26
34Vaszilievits BálintSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn68:56+43:36
35Badis Anissa ZsófiaSFC Széchenyi István Egyetem Sport70:28+45:08
36Tóth VirágZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz72:47+47:27
37Jakab AlbertPAK Paksi Sport Egyesület74:52+49:32
38Balázs OttóSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn77:12+51:52
39Vodopija DarioXOEL OK Kapela78:42+53:22
40Ostorics ZsuzsannaPSE Postás Sport Egyesület78:50+53:30
41Franczel RóbertTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő81:07+55:47
42Vági EvelinSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei100:23+75:03
43Iskiné Sinka IldikóSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei100:31+75:11
44Morvay AndrásGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub107:00+81:40
45Kiss TamásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn109:39+84:19
46Kalmár BernadettXEAS East Londos Runners148:02+122:42
 
Böröndy HunorSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai énfb
 
 
 
OAS (43)3,0 km10 ep
HelyNévIskolaIdőKül.
1Kock DoraSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle26:390:00
2Kersity AndrásPVS Pécsi Vasutas Sportkör26:54+0:15
3Boczor KatalinSAS Silvanus Sportegyesület27:14+0:35
4Olovyagin StanislavXKAL Kaliningrad29:21+2:42
5Korolev ArtemXKAL Kaliningrad35:09+8:30
6Sáfrán ZoltánARA Alba Regia Atlétikai Klub37:29+10:50
7Molnár AttilaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut42:09+15:30
8Ferenc AlesXOKT OK Tivoli43:11+16:32
9Korolev ArturXKAL Kaliningrad43:19+16:40
10Alb PéterSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye44:23+17:44
11Ádám AndrásARA Alba Regia Atlétikai Klub44:42+18:03
12Timimer ZsófiNAV Navigátor Sportegyesület45:43+19:04
13Bugár JózsefSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn47:05+20:26
14Stork Joachim GáborSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye47:33+20:54
15Hirt KárolyARA Alba Regia Atlétikai Klub47:52+21:13
16Vékony AndorSIR Sirályok Sportegyesület50:15+23:36
17Eke BeátaEK Egyesületen kívüli51:37+24:58
18Timmer ZsuzsaNAV Navigátor Sportegyesület54:22+27:43
19Lajtai EszterTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő54:47+28:08
20Dalos GyörgyiTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő56:36+29:57
21Tóth JánosEK Egyesületen kívüli57:18+30:39
22Ekéné Szombathelyi ErikaEK Egyesületen kívüli57:28+30:49
23Tóth ZoltánSAS Silvanus Sportegyesület58:43+32:04
24Albné Bogárdi TündeSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye58:54+32:15
25Jenei MargitSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn59:28+32:49
26Csillag KatalinPVM Pécsi Vörös Meteor SK59:48+33:09
27Alb ZalánSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye60:04+33:25
28Kocsis GyöngyiARA Alba Regia Atlétikai Klub60:40+34:01
29Fazekas PéterCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes61:01+34:22
30Törökné Argay MártaTSE Törekvés Sport Egyesület61:38+34:59
31Tuboly ZsuzsannaBTK Bakonyi Tájfutó Klub61:47+35:08
32Keszthelyi IldikóMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba63:24+36:45
33Róna DánielSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle64:56+38:17
34Divin AnnaXAYL Ady Líceum SC75:31+48:52
35Mikes GyörgyEK Egyesületen kívüli77:04+50:25
36Hevérné Fricska IldikóSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor77:34+50:55
37Keresztes ZsófiaOSC Orvosegyetem Sport Club86:34+59:55
38Kocsis LinaOSC Orvosegyetem Sport Club91:49+65:10
39Horváth GabriellaCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes96:58+70:19
40Veres ZsoltCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes97:01+70:22
41Szabadi F. ViktorXEAS East Londos Runners99:28+72:49
42Rédly MáriaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn103:35+76:56
 
Tóth DávidKFK KFKI Petőfi Sportkörnfb