Országos Diákolimpia és Bridgestone KupaH 2019. 05. 20. 10:33
Eredmények - Normáltávkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
Magyar Diáksport Szövetség
HelyNévKlubIdőKül.
VIP (2)2,4 km 75 m9 ep
 
1Farkas LeventeMagyar Diáksport Szövetség50:200:00
2Németh NoémiMagyar Diáksport Szövetség51:09+0:49
 
 
 
ARA Alba Regia Atlétikai Klub
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (37)7,7 km 250 m21 ep
 
7Molnár TiborARA Alba Regia Atlétikai Klub74:530:00
17Maráz GáborARA Alba Regia Atlétikai Klub88:51+13:58
 
 
 
Feher (29)4,2 km 125 m7 ep
 
11Bene CsabaARA Alba Regia Atlétikai Klub38:090:00
17Bunda SzulamitARA Alba Regia Atlétikai Klub52:33+14:24
 
 
 
Kek (73)6,3 km 250 m19 ep
 
9Pápai JánosARA Alba Regia Atlétikai Klub76:130:00
16Skrop TamásARA Alba Regia Atlétikai Klub83:26+7:13
Skrop RóbertARA Alba Regia Atlétikai Klubhiba
Prill LászlóARA Alba Regia Atlétikai Klubnfb
Hirt KárolyARA Alba Regia Atlétikai Klubnfb
 
 
 
Piros (28)6,1 km 230 m18 ep
 
22Kocsy EmeseARA Alba Regia Atlétikai Klub154:110:00
 
 
 
Vilagos_zold (79)4,6 km 130 m15 ep
 
25Skropné Szuromi ÉvaARA Alba Regia Atlétikai Klub73:370:00
30Fent MarianneARA Alba Regia Atlétikai Klub78:17+4:40
53Pápainé Poós IldikóARA Alba Regia Atlétikai Klub115:55+42:18
 
 
 
ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö
HelyNévKlubIdőKül.
Sarga (41)3,4 km 110 m11 ep
 
6Árné Molnár KrisztinaASK Alpokalja Szabadidősport és Kö44:520:00
 
 
 
Vilagos_zold (79)4,6 km 130 m15 ep
 
3Juhász JúliaASK Alpokalja Szabadidősport és Kö49:340:00
 
 
 
BBB Balassagyarmati Balassi Bálint
HelyNévKlubIdőKül.
Vilagos_zold (79)4,6 km 130 m15 ep
 
27Novotni TibornéBBB Balassagyarmati Balassi Bálint76:360:00
 
 
 
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (37)7,7 km 250 m21 ep
 
29Iván LászlóBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C157:170:00
 
 
 
Feher (29)4,2 km 125 m7 ep
 
12Braun KatalinBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C38:390:00
 
 
 
Kek (73)6,3 km 250 m19 ep
 
8Nagy KrisztinaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C75:300:00
32Lada NikolettBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C95:21+19:51
39Ürge LászlóBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C109:11+33:41
46Biró AlettaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C118:32+43:02
49Hajas CsillaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C129:52+54:22
 
 
 
Piros (28)6,1 km 230 m18 ep
 
20Szegi AmondóBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C102:330:00
 
 
 
Vilagos_zold (79)4,6 km 130 m15 ep
 
11Biró FruzsinaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C61:100:00
26Biró ÁronBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C74:02+12:52
31Ürge-Vorsatz Diana dr.BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C79:24+18:14
43Braun JánosBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C100:06+38:56
Madarassy AnikóBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai Cn.i.
Madarassy MáriaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai Cn.i.
Szecsődi ÁkosBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai Cn.i.
 
 
 
BKL Budakalászi Sport Club
HelyNévKlubIdőKül.
Vilagos_zold (79)4,6 km 130 m15 ep
 
Simkó ZoltánBKL Budakalászi Sport Clubn.i.
Simkó LiviaBKL Budakalászi Sport Clubn.i.
 
 
 
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE
HelyNévKlubIdőKül.
Kek (73)6,3 km 250 m19 ep
 
13Boka GyörgyBMG Babits Mihály Gimnázium DSE79:380:00
14Molnár AnnaBMG Babits Mihály Gimnázium DSE80:34+0:56
Kovács Botond BendegúzBMG Babits Mihály Gimnázium DSEnfb
 
 
 
Narancs (38)4,1 km 135 m14 ep
 
3Faragó Tamás BálintBMG Babits Mihály Gimnázium DSE66:250:00
5Bors BertalanBMG Babits Mihály Gimnázium DSE76:58+10:33
 
 
 
Piros (28)6,1 km 230 m18 ep
 
19Ábri AttilaBMG Babits Mihály Gimnázium DSE98:080:00
 
 
 
Sarga (41)3,4 km 110 m11 ep
 
7Ábri TamásBMG Babits Mihály Gimnázium DSE53:200:00
21Csippán DorkaBMG Babits Mihály Gimnázium DSE79:22+26:02
26Végh Albert VinceBMG Babits Mihály Gimnázium DSE88:11+34:51
Szabó Dalma ViktóriaBMG Babits Mihály Gimnázium DSEn.i.
 
 
 
Vilagos_zold (79)4,6 km 130 m15 ep
 
23Barlai DánielBMG Babits Mihály Gimnázium DSE71:230:00
46Hetényi BarnabásBMG Babits Mihály Gimnázium DSE104:05+32:42
49Hetényi GyörgyBMG Babits Mihály Gimnázium DSE106:39+35:16
55Konzili KrisztiánBMG Babits Mihály Gimnázium DSE118:27+47:04
Vörös AttilaBMG Babits Mihály Gimnázium DSEhiba
 
 
 
BSC Balatonfüredi Sport Club
HelyNévKlubIdőKül.
Kek (73)6,3 km 250 m19 ep
 
36Péntek GáborBSC Balatonfüredi Sport Club104:400:00
 
 
 
Vilagos_zold (79)4,6 km 130 m15 ep
 
56Péntek GábornéBSC Balatonfüredi Sport Club118:440:00
 
 
 
BTK Bakonyi Tájfutó Klub
HelyNévKlubIdőKül.
Sarga (41)3,4 km 110 m11 ep
 
Pegánné Göntér SzilviaBTK Bakonyi Tájfutó Klubn.i.
 
 
 
Vilagos_zold (79)4,6 km 130 m15 ep
 
9Ládi JánosBTK Bakonyi Tájfutó Klub60:300:00
36Gazsó LauraBTK Bakonyi Tájfutó Klub86:12+25:42
Pegán RóbertBTK Bakonyi Tájfutó Klubn.i.
Gazsó RóbertBTK Bakonyi Tájfutó Klubn.i.
 
 
 
CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes
HelyNévKlubIdőKül.
Vilagos_zold (79)4,6 km 130 m15 ep
 
Horváth GabriellaCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyesn.i.
Laurinyecz KataCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyesn.i.
 
 
 
DCS Denevér Barlangkutató és Szaba
HelyNévKlubIdőKül.
Kek (73)6,3 km 250 m19 ep
 
Surányi GáborDCS Denevér Barlangkutató és Szaban.i.
 
 
 
Sarga (41)3,4 km 110 m11 ep
 
Prekopcsák BalázsDCS Denevér Barlangkutató és Szaban.i.
 
 
 
Vilagos_zold (79)4,6 km 130 m15 ep
 
Nagyné Matolcsi JuditDCS Denevér Barlangkutató és Szaban.i.
Cseh GabriellaDCS Denevér Barlangkutató és Szaban.i.
 
 
 
DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl
HelyNévKlubIdőKül.
Kek (73)6,3 km 250 m19 ep
 
25Hegedűs Ágnes dr.DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl89:540:00
Várady SzilviaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Clnfb
 
 
 
EK Egyesületen kívüli
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (37)7,7 km 250 m21 ep
 
19Hajnács TamásEK Egyesületen kívüli91:130:00
 
 
 
Feher (29)4,2 km 125 m7 ep
 
5Bereczky CsongorEK Egyesületen kívüli29:010:00
7Bereczky DóraEK Egyesületen kívüli32:54+3:53
20Orosz ElizabetEK Egyesületen kívüli75:27+46:26
 
 
 
Piros (28)6,1 km 230 m18 ep
 
15Ecsegi PéterEK Egyesületen kívüli85:270:00
23Bors PéterEK Egyesületen kívüli183:51+98:24
 
 
 
Sarga (41)3,4 km 110 m11 ep
 
4Horváth KláraEK Egyesületen kívüli40:400:00
5Molnár CsabaEK Egyesületen kívüli42:16+1:36
8Horváth BélaEK Egyesületen kívüli54:22+13:42
22Szurdi ÁronEK Egyesületen kívüli79:49+39:09
 
 
 
Vilagos_zold (79)4,6 km 130 m15 ep
 
52Kovácsné Sényi AnikóEK Egyesületen kívüli115:370:00
 
 
 
ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (37)7,7 km 250 m21 ep
 
8Korózs AttilaESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó78:440:00
Borbás PéterESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozón.i.
 
 
 
Kek (73)6,3 km 250 m19 ep
 
Piller NorbertESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozón.i.
Kovács JózsefESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozón.i.
 
 
 
ETC Egri Testedző Club
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (37)7,7 km 250 m21 ep
 
10Hráb DánielETC Egri Testedző Club80:180:00
15Simon ÁgnesETC Egri Testedző Club85:23+5:05
 
 
 
Feher (29)4,2 km 125 m7 ep
 
16Hráb NoémiETC Egri Testedző Club42:370:00
 
 
 
Kek (73)6,3 km 250 m19 ep
 
Nagy LajosETC Egri Testedző Clubnfb
 
 
 
Piros (28)6,1 km 230 m18 ep
 
8Ficsor FerencETC Egri Testedző Club69:440:00
 
 
 
Sarga (41)3,4 km 110 m11 ep
 
2Hráb GyörgyETC Egri Testedző Club37:470:00
24Hráb GyörgynéETC Egri Testedző Club83:36+45:49
Hráb AlexaETC Egri Testedző Clubn.i.
 
 
 
FSC Futárok Sport Club
HelyNévKlubIdőKül.
Piros (28)6,1 km 230 m18 ep
 
4Petró AnnamáriaFSC Futárok Sport Club62:570:00
 
 
 
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (37)7,7 km 250 m21 ep
 
11Ivaskó GyörgyGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo82:240:00
23Kovács RóbertGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo96:40+14:16
26Dobay ZsoltGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo111:37+29:13
 
 
 
Feher (29)4,2 km 125 m7 ep
 
1Ivaskó EszterGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo23:550:00
2Vajda MárkGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo25:24+1:29
8Fóris ÁdámGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo34:03+10:08
Gyurina MártonGKS Gödöllői Kirchhofer József Spohiba
 
 
 
Kek (73)6,3 km 250 m19 ep
 
7Gyurina SzabolcsGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo75:200:00
28Nagy JózsefGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo93:17+17:57
41Dudok CsabaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo111:13+35:53
44Dobay IvettGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo115:23+40:03
Kiss György ifj.GKS Gödöllői Kirchhofer József Spon.i.
 
 
 
Narancs (38)4,1 km 135 m14 ep
 
4Dudok BalázsGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo72:270:00
22Jekli KatalinGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo120:24+47:57
Pásztor RitaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spon.i.
Mundruczó AnnaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spon.i.
 
 
 
Piros (28)6,1 km 230 m18 ep
 
14Fóris MátéGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo84:080:00
Abrán JózsefGKS Gödöllői Kirchhofer József Spohiba
 
 
 
Sarga (41)3,4 km 110 m11 ep
 
1Rahner PéterGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo33:070:00
10Pintér KornélGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo57:45+24:38
 
 
 
Vilagos_zold (79)4,6 km 130 m15 ep
 
17Pintér IstvánGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo67:430:00
24Katona CsillaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo71:54+4:11
38Nagyné Simon ÁgnesGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo89:38+21:55
39Kiss GyörgyGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo92:17+24:34
47Ivaskóné Kubovics SzilviaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo104:08+36:25
Dudokné Székelyhidi MelindaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spon.i.
 
 
 
GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó
HelyNévKlubIdőKül.
Feher (29)4,2 km 125 m7 ep
 
Mézes Emese CsengeGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozóhiba
 
 
 
Narancs (38)4,1 km 135 m14 ep
 
9Czigány MátyásGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó84:350:00
12Ráduly AnnaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó92:26+7:51
14Czigányné Bancsik EditGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó99:49+15:14
16Ráduly GergőGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó107:47+23:12
Hegedüs MátéGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozóhiba
Kálmán ViktóriaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozóhiba
Ráduly CsabaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozóhiba
Gyurina BercelGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozónfb
 
 
 
Piros (28)6,1 km 230 m18 ep
 
3Bertóti ReginaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó59:320:00
5Mézes Tibor SólyomGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó65:24+5:52
7Császár ÉvaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó69:34+10:02
16Tarsoly RóbertGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó92:18+32:46
 
 
 
Sarga (41)3,4 km 110 m11 ep
 
14Bárdi PiroskaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó61:480:00
20Takács ManuellaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó73:58+12:10
 
 
 
GTC Gerecse Tájfutó Club
HelyNévKlubIdőKül.
Feher (29)4,2 km 125 m7 ep
 
18Osváth ÁronGTC Gerecse Tájfutó Club55:290:00
 
 
 
Kek (73)6,3 km 250 m19 ep
 
Krajcár TamásGTC Gerecse Tájfutó Clubhiba
 
 
 
GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub
HelyNévKlubIdőKül.
Kek (73)6,3 km 250 m19 ep
 
3Balogh RékaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub65:410:00
16Didriksen Tor ÖyvindGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub83:26+17:45
29Hatala ÉvaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub93:26+27:45
37Komjáti AttilaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub105:14+39:33
47Varga BalázsGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub122:24+56:43
 
 
 
Narancs (38)4,1 km 135 m14 ep
 
8Rajna Barnabás DömeGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub80:040:00
18Morvay ZsófiaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub111:28+31:24
Ruzsin-Varga KatalinGYO Gyöngyösi Tájfutó Klubn.i.
 
 
 
Vilagos_zold (79)4,6 km 130 m15 ep
 
29Morvay AndrásGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub77:170:00
32Tengely SándorGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub79:25+2:08
 
 
 
HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület
HelyNévKlubIdőKül.
Kek (73)6,3 km 250 m19 ep
 
27Asboltné Kerekes ÁgnesHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület90:240:00
45Bogdanovics András ifj.HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület116:07+25:43
Bogdanovits AndrásHBS Honvéd Bottyán Sportegyesületnfb
 
 
 
HOD Hód-mentor sport és műpártoló
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (37)7,7 km 250 m21 ep
 
Szöllősi JuditHOD Hód-mentor sport és műpártolón.i.
 
 
 
Kek (73)6,3 km 250 m19 ep
 
6Kisháziné Zombory ErikaHOD Hód-mentor sport és műpártoló72:440:00
20Petrócki ÁdámHOD Hód-mentor sport és műpártoló85:18+12:34
Kisházi GáborHOD Hód-mentor sport és műpártolón.i.
 
 
 
Narancs (38)4,1 km 135 m14 ep
 
11Farkas AlmaHOD Hód-mentor sport és műpártoló91:240:00
Bánfi BotondHOD Hód-mentor sport és műpártolóhiba
 
 
 
Sarga (41)3,4 km 110 m11 ep
 
Pethő HannaHOD Hód-mentor sport és műpártolóhiba
 
 
 
Vilagos_zold (79)4,6 km 130 m15 ep
 
12Tankó Gyula RóbertHOD Hód-mentor sport és műpártoló63:400:00
28Kisházi EmmaHOD Hód-mentor sport és műpártoló76:53+13:13
 
 
 
HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (37)7,7 km 250 m21 ep
 
4Farkas ViktorHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület72:440:00
 
 
 
HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle
HelyNévKlubIdőKül.
Vilagos_zold (79)4,6 km 130 m15 ep
 
8Jenővári GabriellaHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle59:530:00
Győrffy GabriellaHSE Hegyisport Szentendre Egyesülehiba
 
 
 
HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (37)7,7 km 250 m21 ep
 
3Marton JánosHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K65:170:00
16Szőcs LászlóHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K86:36+21:19
 
 
 
Vilagos_zold (79)4,6 km 130 m15 ep
 
Cservény JuditHSP Hidegkúti Spartacus Sport és Kn.i.
 
 
 
HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási
HelyNévKlubIdőKül.
Narancs (38)4,1 km 135 m14 ep
 
13Vörös GáborHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási97:150:00
Kovács ZitaHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódásinfb
 
 
 
Sarga (41)3,4 km 110 m11 ep
 
25Fekete BalázsHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási85:270:00
27Tóth BalázsHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási96:15+10:48
 
 
 
Vilagos_zold (79)4,6 km 130 m15 ep
 
37Hetényi FerencHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási86:560:00
 
 
 
HUF HUFEZE Pásztó
HelyNévKlubIdőKül.
Sarga (41)3,4 km 110 m11 ep
 
Kormos DánielHUF HUFEZE Pásztóhiba
 
 
 
JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv
HelyNévKlubIdőKül.
Kek (73)6,3 km 250 m19 ep
 
15Sisa DorottyaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv82:170:00
24Kiss DénesJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv89:27+7:10
43Kissné Kiss MáriaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv115:03+32:46
 
 
 
Sarga (41)3,4 km 110 m11 ep
 
12Nagy Marcell MiklósJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv59:380:00
17Nagy Martin GáborJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv66:51+7:13
19Katona ErikaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv70:47+11:09
 
 
 
KAL Kalocsai Természetjáró és Szab
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (37)7,7 km 250 m21 ep
 
Bergendi PéterKAL Kalocsai Természetjáró és Szab83:340:00
 
 
 
KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport
HelyNévKlubIdőKül.
Kek (73)6,3 km 250 m19 ep
 
Ormay GyörgyKOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sporthiba
 
 
 
Vilagos_zold (79)4,6 km 130 m15 ep
 
1Zempléni András dr.KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport45:480:00
 
 
 
KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (37)7,7 km 250 m21 ep
 
20Kiszel SándorKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü92:490:00
 
 
 
Kek (73)6,3 km 250 m19 ep
 
10Bánki JusztinaKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü78:100:00
 
 
 
MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (37)7,7 km 250 m21 ep
 
Dalos AttilaMAF Műegyetemi Atlétikai és Footban.i.
 
 
 
Vilagos_zold (79)4,6 km 130 m15 ep
 
16Molnár GáborMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba66:120:00
54Varga JánosMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba116:50+50:38
 
 
 
MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (37)7,7 km 250 m21 ep
 
9Kisvölcsey ÁkosMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako79:170:00
 
 
 
MSE Megalódusz Sportegylet
HelyNévKlubIdőKül.
Vilagos_zold (79)4,6 km 130 m15 ep
 
2Körmendi MiklósMSE Megalódusz Sportegylet46:000:00
 
 
 
NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz
HelyNévKlubIdőKül.
Kek (73)6,3 km 250 m19 ep
 
Lakatos Tamás dr.NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosznfb
 
 
 
Narancs (38)4,1 km 135 m14 ep
 
10Berencsi ValériaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz87:340:00
15Halász OrsolyaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz107:24+19:50
17Sztojka ZoéNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz111:14+23:40
19Fényes ErikaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz113:35+26:01
 
 
 
Piros (28)6,1 km 230 m18 ep
 
11Papp LászlóNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz79:150:00
17Berencsi LajosNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz92:59+13:44
18Bilecz NorbertNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz94:53+15:38
Tóth László id.NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakoszhiba
 
 
 
Sarga (41)3,4 km 110 m11 ep
 
Vincze ViktóriaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakoszn.i.
Oláh AdriennNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakoszn.i.
 
 
 
Vilagos_zold (79)4,6 km 130 m15 ep
 
4Balatoni TamásNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz52:290:00
 
 
 
OSC Orvosegyetem Sport Club
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (37)7,7 km 250 m21 ep
 
18Szlatényi FerencOSC Orvosegyetem Sport Club89:440:00
Kardos Ferenc dr.OSC Orvosegyetem Sport Clubn.i.
 
 
 
Kek (73)6,3 km 250 m19 ep
 
5Hegedűs ZoltánOSC Orvosegyetem Sport Club72:010:00
 
 
 
Vilagos_zold (79)4,6 km 130 m15 ep
 
50Teo DóraOSC Orvosegyetem Sport Club108:140:00
Hanusz MáriaOSC Orvosegyetem Sport Clubn.i.
 
 
 
PAK Paksi Sport Egyesület
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (37)7,7 km 250 m21 ep
 
14Kiss GáborPAK Paksi Sport Egyesület85:090:00
 
 
 
PVM Pécsi Vörös Meteor SK
HelyNévKlubIdőKül.
Feher (29)4,2 km 125 m7 ep
 
10Várady HelkaPVM Pécsi Vörös Meteor SK37:040:00
 
 
 
Kek (73)6,3 km 250 m19 ep
 
12Tóth JenőPVM Pécsi Vörös Meteor SK79:290:00
19Mátyás IldikóPVM Pécsi Vörös Meteor SK84:49+5:20
Szieberth PéterPVM Pécsi Vörös Meteor SKnfb
 
 
 
Sarga (41)3,4 km 110 m11 ep
 
3Bokor NatasaPVM Pécsi Vörös Meteor SK40:280:00
15Banditz BoldizsárPVM Pécsi Vörös Meteor SK62:34+22:06
18Mester LeventePVM Pécsi Vörös Meteor SK68:37+28:09
 
 
 
PVS Pécsi Vasutas Sportkör
HelyNévKlubIdőKül.
Kek (73)6,3 km 250 m19 ep
 
4Benedek VirágPVS Pécsi Vasutas Sportkör66:520:00
 
 
 
SAS Silvanus Sportegyesület
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (37)7,7 km 250 m21 ep
 
Magyar Tamás GáborSAS Silvanus Sportegyesületn.i.
 
 
 
Feher (29)4,2 km 125 m7 ep
 
14Radnóti RezsőSAS Silvanus Sportegyesület41:080:00
 
 
 
Kek (73)6,3 km 250 m19 ep
 
31Lázár JánosSAS Silvanus Sportegyesület94:020:00
34Maródi MátéSAS Silvanus Sportegyesület98:51+4:49
38Hegedüs ÁkosSAS Silvanus Sportegyesület105:20+11:18
48Nagy ZsanettSAS Silvanus Sportegyesület128:22+34:20
 
 
 
Piros (28)6,1 km 230 m18 ep
 
21Kaszanitzky ViktóriaSAS Silvanus Sportegyesület105:190:00
 
 
 
Vilagos_zold (79)4,6 km 130 m15 ep
 
10Komoróczki AndrásSAS Silvanus Sportegyesület61:010:00
14Zatureczkiné Szabó KatalinSAS Silvanus Sportegyesület64:08+3:07
41Szabó ZsuzsannaSAS Silvanus Sportegyesület94:30+33:29
48Vida IstvánSAS Silvanus Sportegyesület104:33+43:32
 
 
 
SFC Széchenyi István Egyetem Sport
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (37)7,7 km 250 m21 ep
 
6Weibl ZoltánSFC Széchenyi István Egyetem Sport73:220:00
12Knaup Jan dr.SFC Széchenyi István Egyetem Sport82:56+9:34
 
 
 
Kek (73)6,3 km 250 m19 ep
 
21Hunyadi IstvánSFC Széchenyi István Egyetem Sport87:000:00
22Knaupová IvanaSFC Széchenyi István Egyetem Sport87:29+0:29
30Tőzsér AndrásSFC Széchenyi István Egyetem Sport93:35+6:35
 
 
 
SIR Sirályok Sportegyesület
HelyNévKlubIdőKül.
Kek (73)6,3 km 250 m19 ep
 
33Vékonyné Árva KatalinSIR Sirályok Sportegyesület96:230:00
 
 
 
SKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület
HelyNévKlubIdőKül.
Vilagos_zold (79)4,6 km 130 m15 ep
 
6Cseszka LászlóSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület55:430:00
 
 
 
SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é
HelyNévKlubIdőKül.
Kek (73)6,3 km 250 m19 ep
 
2Margittai EndreSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é63:260:00
26Takács TiborSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é90:03+26:37
 
 
 
Vilagos_zold (79)4,6 km 130 m15 ep
 
18Rétfalvi LajosSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é67:490:00
 
 
 
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
HelyNévKlubIdőKül.
Feher (29)4,2 km 125 m7 ep
 
Nagy FlóraSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
Kek (73)6,3 km 250 m19 ep
 
18Bugár GergelySPA Tabáni Spartacus Sport és Körn84:240:00
Somlai KatalinSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
Narancs (38)4,1 km 135 m14 ep
 
7Dankó BoglárkaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn79:330:00
 
 
 
Piros (28)6,1 km 230 m18 ep
 
1Morandini HangaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn54:320:00
12Oroszné Tóth ZsuzsannaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn80:03+25:31
 
 
 
Sarga (41)3,4 km 110 m11 ep
 
Tóth-Tarnawa BotondSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
Vilagos_zold (79)4,6 km 130 m15 ep
 
12Woynárovich AndrásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn63:400:00
19Krasznai OrsolyaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn68:42+5:02
20Bugár JózsefSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn69:29+5:49
33Juhász IstvánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn79:57+16:17
34Jenei MargitSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn83:25+19:45
51Milánkovich A. NelliSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn111:07+47:27
Klement GáborSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
SZT Szombathelyi Haladás VSE
HelyNévKlubIdőKül.
Kek (73)6,3 km 250 m19 ep
 
40Bélai-Sztastyik DóraSZT Szombathelyi Haladás VSE110:550:00
 
 
 
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (37)7,7 km 250 m21 ep
 
21Szokol LajosSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle93:290:00
 
 
 
Feher (29)4,2 km 125 m7 ep
 
Kun BalázsSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesülehiba
Zoltai OrsolyaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesülen.i.
 
 
 
Kek (73)6,3 km 250 m19 ep
 
1Szencz AttilaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle61:140:00
Hajagos HenrikSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesülehiba
Kalmár KristófSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesülenfb
Riesing JózsefSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesülen.i.
 
 
 
Narancs (38)4,1 km 135 m14 ep
 
Kevei LeventeSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesülehiba
 
 
 
TSE Törekvés Sport Egyesület
HelyNévKlubIdőKül.
Feher (29)4,2 km 125 m7 ep
 
3Zakariás JánosTSE Törekvés Sport Egyesület25:370:00
 
 
 
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (37)7,7 km 250 m21 ep
 
1Mihályi FerencTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő64:170:00
5Bozsó NorbertTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő73:13+8:56
22Karakai GáborTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő96:00+31:43
25Kovács GergelyTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő107:01+42:44
Bogdány MiklósTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőnfb
 
 
 
Narancs (38)4,1 km 135 m14 ep
 
21Serény ZsuzsiTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő119:060:00
 
 
 
TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho
HelyNévKlubIdőKül.
Feher (29)4,2 km 125 m7 ep
 
Sugta Béla BarnabásTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Hon.i.
Zentner Dániel LászlóTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho54:55
Bartók MátyásTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho55:11
 
 
 
Narancs (38)4,1 km 135 m14 ep
 
1Csonka LeventeTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho56:220:00
2Tóth LajosTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho65:38+9:16
Káldi-Szendi MónikaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Hohiba
Lippai GáborTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Honfb
 
 
 
Sarga (41)3,4 km 110 m11 ep
 
13Borbely AttilaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho60:560:00
Ágh BarbaraTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Hon.i.
 
 
 
VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (37)7,7 km 250 m21 ep
 
2Molnár ZoltánVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle65:010:00
24Gaschler GáborVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle96:52+31:51
 
 
 
Feher (29)4,2 km 125 m7 ep
 
6Bálint Nóra NapsugárVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle31:540:00
13Hajmási-Demeter CsillaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle41:07+9:13
Molnár BoriszVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülen.i.
 
 
 
Piros (28)6,1 km 230 m18 ep
 
2Bálint BenceVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle57:340:00
6Gaschler-Gyeviki NóraVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle67:57+10:23
9Németh ZsoltnéVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle69:48+12:14
10Széplaki ErikaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle75:18+17:44
13Böröczkyné Makai AnnaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle83:11+25:37
Bódi KornélVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülehiba
Horváth TivadarVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülenfb
Heuer AdriennVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülenfb
 
 
 
Vilagos_zold (79)4,6 km 130 m15 ep
 
5Bacsó AttilaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle55:250:00
7Andrási LajosVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle58:12+2:47
15Komár BélánéVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle65:02+9:37
21Mérő EditVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle69:33+14:08
35Palumbi EditVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle84:47+29:22
Komár BélaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülenfb
Győri TündeVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülen.i.
 
 
 
VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (37)7,7 km 250 m21 ep
 
28Szepessy ÁronVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn123:270:00
 
 
 
Feher (29)4,2 km 125 m7 ep
 
9Biró BertalanVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn35:510:00
15Mayer BenedekVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn41:45+5:54
19Erdős LiliVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn60:33+24:42
 
 
 
Narancs (38)4,1 km 135 m14 ep
 
6Doroszlai LelleVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn77:170:00
20Erdős KataVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn116:44+39:27
Egri IllésVSE Vizsla Egészség, Sport és Körnnfb
Mohos VillőVSE Vizsla Egészség, Sport és Körnnfb
 
 
 
Sarga (41)3,4 km 110 m11 ep
 
9Kópházi KamillaVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn56:590:00
16Tóth IbolyaVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn66:30+9:31
23Hegyesi AnnaVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn80:06+23:07
Vihari Szofia DóraVSE Vizsla Egészség, Sport és Körnn.i.
Vihari Dániel ÁronVSE Vizsla Egészség, Sport és Körnn.i.
 
 
 
Vilagos_zold (79)4,6 km 130 m15 ep
 
22Szepessy MátéVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn70:050:00
40Erdős FerencVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn94:27+24:22
42Bélavári BalázsVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn96:38+26:33
44Nagy PatriciaVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn101:12+31:07
45Varga Viktória RózsaVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn103:09+33:04
Gyurasics MartinVSE Vizsla Egészség, Sport és Körnnfb
 
 
 
XNER nereGIS Bratislava
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (37)7,7 km 250 m21 ep
 
13Bednarik MartinXNER nereGIS Bratislava84:460:00
 
 
 
Kek (73)6,3 km 250 m19 ep
 
42Bednarikova TatianaXNER nereGIS Bratislava111:270:00
 
 
 
ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (37)7,7 km 250 m21 ep
 
27Pap ViktóriaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut112:490:00
Sárecz ÉvaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Futnfb
 
 
 
Kek (73)6,3 km 250 m19 ep
 
Fehér FerencZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Futn.i.
 
 
 
Sarga (41)3,4 km 110 m11 ep
 
11Várady GézaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut58:170:00
Várady Géza BeneZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Futhiba
Kolcsár BulcsúZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Futn.i.
 
 
 
Vilagos_zold (79)4,6 km 130 m15 ep
 
Antal PéterZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Futn.i.
 
 
 
ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz
HelyNévKlubIdőKül.
Kek (73)6,3 km 250 m19 ep
 
11Schmal KingaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz78:180:00
23Radó JánosZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz89:23+11:05
35Fodor PéterZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz101:04+22:46
50Koch EszterZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz131:31+53:13
51Tóth VirágZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz145:39+67:21
Schmal RóbertZST Zselic Tájékozódási Futó és Szn.i.
 
 
 
Narancs (38)4,1 km 135 m14 ep
 
Lakosi FerencZST Zselic Tájékozódási Futó és Szn.i.
 
 
 
Vilagos_zold (79)4,6 km 130 m15 ep
 
Müller Balázs dr.ZST Zselic Tájékozódási Futó és Szn.i.