Országos Diákolimpia és Bridgestone KupaV 2019. 05. 19. 17:06
Összetett eredményekkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
Barna (55)
HelyNévKlubN1N2IdőKül.
1Molnár ZoltánVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle19:30365:01284:310:00
2Molnár TiborARA Alba Regia Atlétikai Klub21:34974:53796:27+11:56
3Kisvölcsey ÁkosMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako19:11279:17998:28+13:57
4Korózs AttilaESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó21:421078:448100:26+15:55
5Hráb DánielETC Egri Testedző Club21:501280:1810102:08+17:37
6Ivaskó GyörgyGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo22:071382:2411104:31+20:00
7Kiss GáborPAK Paksi Sport Egyesület20:48685:0914105:57+21:26
8Knaup Jan dr.SFC Széchenyi István Egyetem Sport24:052382:5612107:01+22:30
9Simon ÁgnesETC Egri Testedző Club23:281985:2315108:51+24:20
10Hajnács TamásEK Egyesületen kívüli23:221891:1319114:35+30:04
11Kiszel SándorKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü23:051792:4920115:54+31:23
12Karakai GáborTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő22:431696:0022118:43+34:12
13Szokol LajosSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle26:243093:2921119:53+35:22
14Kovács RóbertGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo24:012096:4023120:41+36:10
15Dobay ZsoltGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo25:1827111:3726136:55+52:24
16Pap ViktóriaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut27:0931112:4927139:58+55:27
17Szepessy ÁronVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn21:4210123:2728145:09+60:38
18Iván LászlóBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C28:4635157:1729186:03+101:32
 
Magyar Tamás GáborSAS Silvanus Sportegyesület18:341n.i.
Sárecz ÉvaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut24:0222nfb
Borbás PéterESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó22:3614n.i.
Bergendi PéterKAL Kalocsai Természetjáró és Szab24:182483:34Vk
Gaschler GáborVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülehiba96:5224
Dalos AttilaMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba31:2240n.i.
Szöllősi JuditHOD Hód-mentor sport és műpártoló27:1332n.i.
Kardos Ferenc dr.OSC Orvosegyetem Sport Club46:4043n.i.
Petró AnnamáriaFSC Futárok Sport Club25:3928
Szlatényi FerencOSC Orvosegyetem Sport Club89:4418
Weibl ZoltánSFC Széchenyi István Egyetem Sport73:226
Szőcs LászlóHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K86:3616
Bogdány MiklósTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőnfb
Ürge LászlóBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C32:5341
Simon GáborESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó21:168
Scultéty OrsolyaSAS Silvanus Sportegyesület29:0236
Tóth LászlóGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo20:194
Tarsoly RóbertGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó24:3925
Marosvölgyi MátéSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn20:205
Tölgyesi TiborNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz24:0120
Hegedűs Ágnes dr.DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl27:3433
Győrffy KristófASK Alpokalja Szabadidősport és Kö20:497
Kiss DénesJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv29:5237
Honfi GáborESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó27:3433
Bozsó NorbertTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő73:135
Bednarik MartinXNER nereGIS Bratislava84:4613
Gera TiborSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle25:0326
Farkas ViktorHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület72:444
Kissné Kiss MáriaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv38:4542
Riesing JózsefSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle30:0238
Mihályi FerencTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő64:171
Szencz AttilaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle22:3915
Sisa DorottyaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv26:1029
Kovács GergelyTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő107:0125
Koródi GáborARA Alba Regia Atlétikai Klub30:1739
Marton JánosHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K65:173
Maráz GáborARA Alba Regia Atlétikai Klub88:5117
 
 
 
Feher (31)
HelyNévKlubN1N2IdőKül.
1Ivaskó EszterGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo13:46223:55137:410:00
2Vajda MárkGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo16:56325:24242:20+4:39
3Bereczky CsongorEK Egyesületen kívüli17:13429:01546:14+8:33
4Bene CsabaARA Alba Regia Atlétikai Klub12:31138:091150:40+12:59
5Bálint Nóra NapsugárVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle21:07931:54653:01+15:20
6Bereczky DóraEK Egyesületen kívüli21:431132:54754:37+16:56
7Várady HelkaPVM Pécsi Vörös Meteor SK20:12737:041057:16+19:35
8Biró BertalanVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn29:001635:51964:51+27:10
9Hráb NoémiETC Egri Testedző Club22:371342:371665:14+27:33
10Fóris ÁdámGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo33:591734:03868:02+30:21
11Osváth ÁronGTC Gerecse Tájfutó Club20:36855:291876:05+38:24
12Erdős LiliVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn19:10560:331979:43+42:02
13Mayer BenedekVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn39:491841:451581:34+43:53
 
Kun BalázsSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle26:3015hiba
Gyurina MártonGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo25:5814hiba
Molnár BoriszVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle21:1010n.i.
Zentner Dániel LászlóTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho36:11Vk54:55Vk
Bartók MátyásTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho36:14Vk55:11Vk
Braun KatalinBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C38:3912
Bunda SzulamitARA Alba Regia Atlétikai Klub52:3317
Hajmási-Demeter CsillaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle41:0713
Orosz ElizabetEK Egyesületen kívüli75:2720
Knaup AnnaSFC Széchenyi István Egyetem Sport19:306
Fazekas ÁdámVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn22:0812
Mézes Emese CsengeGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozóhiba
Radnóti RezsőSAS Silvanus Sportegyesület41:0814
Zakariás JánosTSE Törekvés Sport Egyesület25:373
Tőzsér BendegúzNagydorog Széchényi Sándor ÁltIsk27:264
Zoltai OrsolyaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesülen.i.n.i.
Sugta Béla BarnabásTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Hon.i.Vkn.i.Vk
Nagy FlóraSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
Kek (79)
HelyNévKlubN1N2IdőKül.
1Margittai EndreSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é13:26863:26276:520:00
2Balogh RékaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub12:41565:41378:22+1:30
3Benedek VirágPVS Pécsi Vasutas Sportkör13:431366:52480:35+3:43
4Kisháziné Zombory ErikaHOD Hód-mentor sport és műpártoló12:37472:44685:21+8:29
5Hegedűs ZoltánOSC Orvosegyetem Sport Club14:531972:01586:54+10:02
6Gyurina SzabolcsGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo14:361775:20789:56+13:04
7Bánki JusztinaKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü13:371178:101091:47+14:55
8Boka GyörgyBMG Babits Mihály Gimnázium DSE13:421279:381393:20+16:28
9Schmal KingaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz15:182378:181193:36+16:44
10Tóth JenőPVM Pécsi Vörös Meteor SK15:022279:291294:31+17:39
11Petrócki ÁdámHOD Hód-mentor sport és műpártoló12:12285:182097:30+20:38
12Molnár AnnaBMG Babits Mihály Gimnázium DSE16:583680:341497:32+20:40
13Didriksen Tor ÖyvindGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub15:312783:261698:57+22:05
14Skrop TamásARA Alba Regia Atlétikai Klub16:042983:261699:30+22:38
15Knaupová IvanaSFC Széchenyi István Egyetem Sport13:24787:2922100:53+24:01
16Radó JánosZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz14:041589:2323103:27+26:35
17Takács TiborSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é14:531990:0326104:56+28:04
18Asboltné Kerekes ÁgnesHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület16:173290:2427106:41+29:49
19Nagy JózsefGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo13:521493:1728107:09+30:17
20Hunyadi IstvánSFC Széchenyi István Egyetem Sport20:435287:0021107:43+30:51
21Lada NikolettBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C15:202495:2132110:41+33:49
22Lázár JánosSAS Silvanus Sportegyesület17:043994:0231111:06+34:14
23Vékonyné Árva KatalinSIR Sirályok Sportegyesület16:203396:2333112:43+35:51
24Hatala ÉvaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub20:375193:2629114:03+37:11
25Fodor PéterZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz15:2024101:0435116:24+39:32
26Komjáti AttilaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub13:268105:1437118:40+41:48
27Péntek GáborBSC Balatonfüredi Sport Club17:1041104:4036121:50+44:58
28Dudok CsabaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo14:3016111:1341125:43+48:51
29Bélai-Sztastyik DóraSZT Szombathelyi Haladás VSE15:4428110:5540126:39+49:47
30Bogdanovics András ifj.HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület16:0930116:0745132:16+55:24
31Dobay IvettGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo21:0354115:2344136:26+59:34
32Varga BalázsGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub15:2024122:2447137:44+60:52
33Biró AlettaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C21:0153118:3246139:33+62:41
34Hajas CsillaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C17:0238129:5249146:54+70:02
35Koch EszterZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz17:5144131:3150149:22+72:30
36Tóth VirágZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz19:5749145:3951165:36+88:44
 
Ormay GyörgyKOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sporthibahiba
Surányi GáborDCS Denevér Barlangkutató és Szaba21:2055n.i.
Szieberth PéterPVM Pécsi Vörös Meteor SK12:091nfb
Schmal RóbertZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz18:4846n.i.
Skrop RóbertARA Alba Regia Atlétikai Klub16:2634hiba
Piller NorbertESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó24:2456n.i.
Prill LászlóARA Alba Regia Atlétikai Klub14:5319nfb
Bogdanovits AndrásHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület18:5147nfb
Kiss György ifj.GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo12:456n.i.
Kovács Botond BendegúzBMG Babits Mihály Gimnázium DSE12:213nfb
Kovács JózsefESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó18:1345n.i.
Kalmár KristófSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle19:0848nfb
Fehér FerencZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Futhiban.i.
Hajagos HenrikSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle14:5118hiba
Várady SzilviaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl16:3635nfb
Kisházi GáborHOD Hód-mentor sport és műpártoló17:0840n.i.
Nagy LajosETC Egri Testedző Club48:2658nfb
Krajcár TamásGTC Gerecse Tájfutó Club17:3043hiba
Lakatos Tamás dr.NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz16:1331nfb
Tőzsér AndrásSFC Széchenyi István Egyetem Sport93:3530
Zempléni András dr.KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sporthiba
Szencz AttilaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle61:141
Mátyás IldikóPVM Pécsi Vörös Meteor SK84:4919
Ürge LászlóBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C109:1139
Varga AttilaARA Alba Regia Atlétikai Klub17:1642
Bugár GergelySPA Tabáni Spartacus Sport és Körn84:2418
Kiss DénesJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv89:2724
Hirt KárolyARA Alba Regia Atlétikai Klubnfb
Maródi MátéSAS Silvanus Sportegyesület98:5134
Kissné Kiss MáriaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv115:0343
Bednarikova TatianaXNER nereGIS Bratislava111:2742
Andrási LajosVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle20:2550
Hegedűs Ágnes dr.DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl89:5425
Hegedüs ÁkosSAS Silvanus Sportegyesület105:2038
Muszély GyörgyBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C24:4557
Pintér MiklósARA Alba Regia Atlétikai Klub17:0037
Rostás AnikóKAL Kalocsai Természetjáró és Szab13:3410
Sisa DorottyaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv82:1715
Nagy ZsanettSAS Silvanus Sportegyesület128:2248
Nagy KrisztinaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C75:308
Pápai JánosARA Alba Regia Atlétikai Klub76:139
Somlai KatalinSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.n.i.
Riesing JózsefSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesülen.i.
 
 
 
Narancs (54)
HelyNévKlubN1N2IdőKül.
1Csonka LeventeTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho12:46156:22169:080:00
2Dudok BalázsGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo15:36372:27488:03+18:55
3Doroszlai LelleVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn18:35977:17695:52+26:44
4Bors BertalanBMG Babits Mihály Gimnázium DSE19:531576:58596:51+27:43
5Rajna Barnabás DömeGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub22:012080:048102:05+32:57
6Czigány MátyásGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó18:461084:359103:21+34:13
7Farkas AlmaHOD Hód-mentor sport és műpártoló19:191191:2411110:43+41:35
8Ráduly AnnaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó19:381492:2612112:04+42:56
9Vörös GáborHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási15:49497:1513113:04+43:56
10Czigányné Bancsik EditGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó17:51799:4914117:40+48:32
11Halász OrsolyaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz17:265107:2415124:50+55:42
12Sztojka ZoéNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz21:4118111:1417132:55+63:47
13Fényes ErikaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz19:3112113:3519133:06+63:58
14Ráduly GergőGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó30:3538107:4716138:22+69:14
15Erdős KataVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn24:5726116:4420141:41+72:33
16Jekli KatalinGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo25:2527120:2422145:49+76:41
17Morvay ZsófiaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub44:0244111:2818155:30+86:22
 
Mohos VillőVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn35:3542nfb
Kovács ZitaHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási22:3623nfb
Pásztor RitaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo29:1734n.i.
Ráduly CsabaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó34:4941hiba
Ruzsin-Varga KatalinGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub28:0329n.i.
Tóth LajosTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Hohiba65:382
Albné Bogádi TündeSalgótarján Salgótarjáni ÁltIsk21:5419hiba
Egri IllésVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn32:2239nfb
Gyurina BercelGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó29:4036nfb
Lippai GáborTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho19:3613nfb
Bánfi BotondHOD Hód-mentor sport és műpártoló28:1530hiba
Kálmán ViktóriaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó22:1322hiba
Berencsi ValériaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakoszhiba87:3410
Hegedüs MátéGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó21:3717hiba
Kevei LeventeSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle24:2325hiba
Balla JenőEK Egyesületen kívüli40:4843
Bokor NándorSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn23:0824
Rauscher FülöpTSE Törekvés Sport Egyesület22:1121
Serény ZsuzsiTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő119:0621
Csorja IdaHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási32:5040
Kocsis BertalanTSE Törekvés Sport Egyesület55:5945
Fazekas-Szűcs GergelyTSE Törekvés Sport Egyesület27:3628
Tóth BenceHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási29:0232
Káldi-Szendi MónikaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Hohiba
Bélavári BalázsVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn17:316
Geszti Márton PéterGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó30:0837
Faragó Tamás BálintBMG Babits Mihály Gimnázium DSE66:253
Hudák LehelVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn29:0633
Kiss BenedekTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho18:108
Radnóti RezsőSAS Silvanus Sportegyesület29:2035
Rauscher AmbrusTSE Törekvés Sport Egyesület28:3131
Jaczina MilánEK Egyesületen kívüli14:012
Dankó BoglárkaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn79:337
Finta ÁronGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo63:4146
Ujvári DánielGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo21:0616
Lakosi FerencZST Zselic Tájékozódási Futó és Szn.i.n.i.
Mundruczó AnnaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spon.i.n.i.
 
 
 
Piros (30)
HelyNévKlubN1N2IdőKül.
1Bálint BenceVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle18:47557:34276:210:00
2Bertóti ReginaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó16:56359:32376:28+0:07
3Mézes Tibor SólyomGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó15:51165:24581:15+4:54
4Gaschler-Gyeviki NóraVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle20:491067:57688:46+12:25
5Császár ÉvaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó19:36769:34789:10+12:49
6Ficsor FerencETC Egri Testedző Club20:44969:44890:28+14:07
7Oroszné Tóth ZsuzsannaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn23:561780:0312103:59+27:38
8Papp LászlóNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz25:251879:1511104:40+28:19
9Fóris MátéGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo20:35884:0814104:43+28:22
10Berencsi LajosNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz18:47592:5917111:46+35:25
11Bilecz NorbertNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz23:351594:5318118:28+42:07
12Kaszanitzky ViktóriaSAS Silvanus Sportegyesület23:2014105:1921128:39+52:18
 
Tóth László id.NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz21:5512hiba
Heuer AdriennVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle23:5016nfb
Horváth TivadarVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle20:5311nfb
Abrán JózsefGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo22:1713hiba
Morandini HangaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn54:321
Bors PéterEK Egyesületen kívüli183:5123
Bódi KornélVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülehiba
Németh ZsoltnéVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle69:489
Petró AnnamáriaFSC Futárok Sport Club62:574
Széplaki ErikaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle75:1810
Szegi AmondóBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C102:3320
Tarsoly RóbertGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó92:1816
Ábri AttilaBMG Babits Mihály Gimnázium DSE98:0819
Kocsy EmeseARA Alba Regia Atlétikai Klub154:1122
Böröczkyné Makai AnnaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle83:1113
Ecsegi PéterEK Egyesületen kívüli85:2715
Uhlir PéterZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut16:442
Uhlir TímeaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut17:444
 
 
 
Sarga (51)
HelyNévKlubN1N2IdőKül.
1Rahner PéterGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo15:56633:07149:030:00
2Bokor NatasaPVM Pécsi Vörös Meteor SK18:10840:28358:38+9:35
3Várady GézaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut15:09458:171173:26+24:23
4Pintér KornélGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo27:021957:451084:47+35:44
5Nagy Marcell MiklósJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv25:431859:381285:21+36:18
6Banditz BoldizsárPVM Pécsi Vörös Meteor SK23:311462:341586:05+37:02
7Bárdi PiroskaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó24:511761:481486:39+37:36
8Kópházi KamillaVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn30:332156:59987:32+38:29
9Tóth IbolyaVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn32:442466:301699:14+50:11
10Mester LeventePVM Pécsi Vörös Meteor SK35:522868:3718104:29+55:26
11Végh Albert VinceBMG Babits Mihály Gimnázium DSE18:311188:1126106:42+57:39
12Tóth BalázsHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási13:41196:1527109:56+60:53
13Hegyesi AnnaVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn32:292380:0623112:35+63:32
14Takács ManuellaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó43:343073:5820117:32+68:29
15Hráb GyörgynéETC Egri Testedző Club65:083283:3624148:44+99:41
 
Pegánné Göntér SzilviaBTK Bakonyi Tájfutó Klub16:367n.i.
Pethő HannaHOD Hód-mentor sport és műpártoló41:4729hiba
Várady Géza BeneZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut29:3020hiba
Vihari Szofia DóraVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn61:2231n.i.
Prekopcsák BalázsDCS Denevér Barlangkutató és Szaba23:5515n.i.
Szurdi ÁronEK Egyesületen kívülihiba79:4922
Tóth-Tarnawa BotondSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn24:2516n.i.
Ágh BarbaraTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho14:152n.i.
Vihari Dániel ÁronVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn32:1622n.i.
Nagy Martin GáborJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istvhiba66:5117
Borbely AttilaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Hohiba60:5613
Kolcsár BulcsúZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut14:543n.i.
Katona ErikaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istvhiba70:4719
Fekete BalázsHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódásihiba85:2725
Kormos DánielHUF HUFEZE Pásztóhibahiba
Horváth BélaEK Egyesületen kívüli54:228
Árné Molnár KrisztinaASK Alpokalja Szabadidősport és Kö44:526
Csippán DorkaBMG Babits Mihály Gimnázium DSE79:2221
Galgán MaraGTC Gerecse Tájfutó Club33:2025
Szuchy ZsuzsannaTSE Törekvés Sport Egyesület18:179
Braun KatalinBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C19:1913
Ábri TamásBMG Babits Mihály Gimnázium DSE53:207
Purgel PéterTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho34:4626
Simkó Lili AnnaBKL Budakalászi Sport Club35:5127
Molnár CsabaEK Egyesületen kívüli42:165
Millián ZsuzsannaBMG Babits Mihály Gimnázium DSE18:3212
Dalos GyörgyiTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő18:2110
Horváth KláraEK Egyesületen kívüli40:404
Hráb GyörgyETC Egri Testedző Club37:472
Tiboly BoldizsárZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut15:275
Wéber PankaGTC Gerecse Tájfutó Clubn.i.
Vincze ViktóriaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakoszn.i.
Hráb AlexaETC Egri Testedző Clubn.i.n.i.
Albert SzabolcsGTC Gerecse Tájfutó Clubn.i.
Szabó Dalma ViktóriaBMG Babits Mihály Gimnázium DSEn.i.n.i.
Oláh AdriennNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakoszn.i.
 
 
 
Vilagos_zold (94)
HelyNévKlubN1N2IdőKül.
1Balatoni TamásNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz13:58352:29466:270:00
2Bacsó AttilaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle15:08655:25570:33+4:06
3Cseszka LászlóSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület15:55755:43671:38+5:11
4Komoróczki AndrásSAS Silvanus Sportegyesület14:44461:011075:45+9:18
5Jenővári GabriellaHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle17:231459:53877:16+10:49
6Biró FruzsinaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C16:221161:101177:32+11:05
7Tankó Gyula RóbertHOD Hód-mentor sport és műpártoló15:02563:401278:42+12:15
8Woynárovich AndrásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:442263:401282:24+15:57
9Zatureczkiné Szabó KatalinSAS Silvanus Sportegyesület18:492464:081482:57+16:30
10Barlai DánielBMG Babits Mihály Gimnázium DSE13:40271:232385:03+18:36
11Szepessy MátéVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn15:56870:052286:01+19:34
12Rétfalvi LajosSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é18:201967:491886:09+19:42
13Ládi JánosBTK Bakonyi Tájfutó Klub26:065960:30986:36+20:09
14Molnár GáborMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba20:283466:121686:40+20:13
15Bugár JózsefSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:481769:292087:17+20:50
16Mérő EditVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle18:252069:332187:58+21:31
17Krasznai OrsolyaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn20:053168:421988:47+22:20
18Katona CsillaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo21:343871:542493:28+27:01
19Skropné Szuromi ÉvaARA Alba Regia Atlétikai Klub19:563073:372593:33+27:06
20Biró ÁronBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C20:353574:022694:37+28:10
21Kisházi EmmaHOD Hód-mentor sport és műpártoló18:562576:532895:49+29:22
22Ürge-Vorsatz Diana dr.BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C18:302179:243197:54+31:27
23Fent MarianneARA Alba Regia Atlétikai Klub19:452878:173098:02+31:35
24Novotni TibornéBBB Balassagyarmati Balassi Bálint23:014676:362799:37+33:10
25Morvay AndrásGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub23:424977:1729100:59+34:32
26Tengely SándorGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub21:524179:2532101:17+34:50
27Gazsó LauraBTK Bakonyi Tájfutó Klub17:061386:1236103:18+36:51
28Jenei MargitSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn24:015083:2534107:26+40:59
29Hetényi FerencHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási21:544286:5637108:50+42:23
30Nagyné Simon ÁgnesGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo20:273389:3838110:05+43:38
31Palumbi EditVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle25:335884:4735110:20+43:53
32Erdős FerencVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn22:564594:2740117:23+50:56
33Szabó ZsuzsannaSAS Silvanus Sportegyesület24:555694:3041119:25+52:58
34Hetényi BarnabásBMG Babits Mihály Gimnázium DSE17:0412104:0546121:09+54:42
35Nagy PatriciaVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn20:4436101:1244121:56+55:29
36Varga Viktória RózsaVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn23:1047103:0945126:19+59:52
37Hetényi GyörgyBMG Babits Mihály Gimnázium DSE21:3740106:3949128:16+61:49
38Ivaskóné Kubovics SzilviaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo24:1252104:0847128:20+61:53
39Vida IstvánSAS Silvanus Sportegyesület24:0150104:3348128:34+62:07
40Kiss GyörgyGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo38:166992:1739130:33+64:06
41Teo DóraOSC Orvosegyetem Sport Club30:3168108:1450138:45+72:18
42Péntek GábornéBSC Balatonfüredi Sport Club26:5461118:4456145:38+79:11
 
Horváth GabriellaCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes30:2667n.i.
Laurinyecz KataCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes21:1837n.i.
Vörös AttilaBMG Babits Mihály Gimnázium DSE30:0266hiba
Győri TündeVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle27:4264n.i.
Simkó LiviaBKL Budakalászi Sport Club23:4048n.i.
Simkó ZoltánBKL Budakalászi Sport Club20:1732n.i.
Szecsődi ÁkosBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C24:1353n.i.
Gyurasics MartinVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn25:2557nfb
Alb PéterSalgótarján Salgótarjáni ÁltIsk16:049n.i.
Madarassy AnikóBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C19:1827n.i.
Pintér IstvánGKS Gödöllői Kirchhofer József Spohiba67:4317
Konzili KrisztiánBMG Babits Mihály Gimnázium DSEn.i.118:2755
Antal PéterZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut26:5762n.i.
Cseh GabriellaDCS Denevér Barlangkutató és Szaba19:0526n.i.
Dudokné Székelyhidi MelindaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spohiban.i.
Madarassy MáriaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C21:3438n.i.
Nagyné Matolcsi JuditDCS Denevér Barlangkutató és Szaba29:4965n.i.
Kálmán PéterBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C13:311
Gyalog LászlóSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn27:2763
Dalos RékaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő16:0610
Horváth MagdaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő19:4629
Dankó BoglárkaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:3416
Balla MilánEK Egyesületen kívüli24:4155
Cserteg IstvánTSC Tungsram Sport Club26:2060
Árné Molnár KrisztinaASK Alpokalja Szabadidősport és Kö21:5643
Zempléni András dr.KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport45:481
Milánkovich A. NelliSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn111:0751
Bélavári BalázsVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn96:3842
Varga JánosMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba116:5054
Braun JánosBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C100:0643
Daczó DénesSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:4623
Győrffy GabriellaHSE Hegyisport Szentendre Egyesülehiba
Hodossy BélaTSC Tungsram Sport Club53:5070
Komár BélánéVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle65:0215
Andrási LajosVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle58:127
Juhász IstvánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn79:5733
Komár BélaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülenfb
Körmendi MiklósMSE Megalódusz Sportegylet46:002
Juhász JúliaASK Alpokalja Szabadidősport és Kö49:343
Pápainé Poós IldikóARA Alba Regia Atlétikai Klub115:5553
Gömbös GyulaSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület17:5518
Finta GabriellaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo24:1654
Érsek-P. IldikóESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó22:1344
Takács JánosSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület17:2415
Kovácsné Sényi AnikóEK Egyesületen kívüli115:3752
Müller Balázs dr.ZST Zselic Tájékozódási Futó és Szn.i.
Klement GáborSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
Hanusz MáriaOSC Orvosegyetem Sport Clubn.i.n.i.
Gazsó RóbertBTK Bakonyi Tájfutó Klubn.i.
Cservény JuditHSP Hidegkúti Spartacus Sport és Kn.i.
Hentes IldikóSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
Pegán RóbertBTK Bakonyi Tájfutó Klubn.i.
 
 
 
VIP (2)
HelyNévKlubN1N2IdőKül.
Farkas LeventeMagyar Diáksport Szövetség50:201
Németh NoémiMagyar Diáksport Szövetség51:092