Országos Diákolimpia és Bridgestone KupaV 2019. 05. 19. 17:03
Eredmények - Normáltávkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
Barna (32)7,7 km 250 m21 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Mihályi FerencTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő64:170:00
2Molnár ZoltánVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle65:01+0:44
3Marton JánosHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K65:17+1:00
4Farkas ViktorHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület72:44+8:27
5Bozsó NorbertTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő73:13+8:56
6Weibl ZoltánSFC Széchenyi István Egyetem Sport73:22+9:05
7Molnár TiborARA Alba Regia Atlétikai Klub74:53+10:36
8Korózs AttilaESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó78:44+14:27
9Kisvölcsey ÁkosMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako79:17+15:00
10Hráb DánielETC Egri Testedző Club80:18+16:01
11Ivaskó GyörgyGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo82:24+18:07
12Knaup Jan dr.SFC Széchenyi István Egyetem Sport82:56+18:39
13Bednarik MartinXNER nereGIS Bratislava84:46+20:29
14Kiss GáborPAK Paksi Sport Egyesület85:09+20:52
15Simon ÁgnesETC Egri Testedző Club85:23+21:06
16Szőcs LászlóHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K86:36+22:19
17Maráz GáborARA Alba Regia Atlétikai Klub88:51+24:34
18Szlatényi FerencOSC Orvosegyetem Sport Club89:44+25:27
19Hajnács TamásEK Egyesületen kívüli91:13+26:56
20Kiszel SándorKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü92:49+28:32
21Szokol LajosSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle93:29+29:12
22Karakai GáborTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő96:00+31:43
23Kovács RóbertGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo96:40+32:23
24Gaschler GáborVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle96:52+32:35
25Kovács GergelyTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő107:01+42:44
26Dobay ZsoltGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo111:37+47:20
27Pap ViktóriaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut112:49+48:32
28Szepessy ÁronVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn123:27+59:10
29Iván LászlóBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C157:17+93:00
 
Sárecz ÉvaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Futnfb
Bogdány MiklósTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőnfb
VkBergendi PéterKAL Kalocsai Természetjáró és Szab83:34+19:17
 
 
 
Feher (25)4,2 km 125 m7 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Ivaskó EszterGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo23:550:00
2Vajda MárkGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo25:24+1:29
3Zakariás JánosTSE Törekvés Sport Egyesület25:37+1:42
4Tőzsér BendegúzNagydorog Széchényi Sándor ÁltIsk27:26+3:31
5Bereczky CsongorEK Egyesületen kívüli29:01+5:06
6Bálint Nóra NapsugárVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle31:54+7:59
7Bereczky DóraEK Egyesületen kívüli32:54+8:59
8Fóris ÁdámGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo34:03+10:08
9Biró BertalanVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn35:51+11:56
10Várady HelkaPVM Pécsi Vörös Meteor SK37:04+13:09
11Bene CsabaARA Alba Regia Atlétikai Klub38:09+14:14
12Braun KatalinBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C38:39+14:44
13Hajmási-Demeter CsillaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle41:07+17:12
14Radnóti RezsőSAS Silvanus Sportegyesület41:08+17:13
15Mayer BenedekVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn41:45+17:50
16Hráb NoémiETC Egri Testedző Club42:37+18:42
17Bunda SzulamitARA Alba Regia Atlétikai Klub52:33+28:38
18Osváth ÁronGTC Gerecse Tájfutó Club55:29+31:34
19Erdős LiliVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn60:33+36:38
20Orosz ElizabetEK Egyesületen kívüli75:27+51:32
 
Gyurina MártonGKS Gödöllői Kirchhofer József Spohiba
Mézes Emese CsengeGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozóhiba
Kun BalázsSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesülehiba
VkZentner Dániel LászlóTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho54:55+31:00
VkBartók MátyásTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho55:11+31:16
 
 
 
Kek (64)6,3 km 250 m19 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Szencz AttilaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle61:140:00
2Margittai EndreSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é63:26+2:12
3Balogh RékaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub65:41+4:27
4Benedek VirágPVS Pécsi Vasutas Sportkör66:52+5:38
5Hegedűs ZoltánOSC Orvosegyetem Sport Club72:01+10:47
6Kisháziné Zombory ErikaHOD Hód-mentor sport és műpártoló72:44+11:30
7Gyurina SzabolcsGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo75:20+14:06
8Nagy KrisztinaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C75:30+14:16
9Pápai JánosARA Alba Regia Atlétikai Klub76:13+14:59
10Bánki JusztinaKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü78:10+16:56
11Schmal KingaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz78:18+17:04
12Tóth JenőPVM Pécsi Vörös Meteor SK79:29+18:15
13Boka GyörgyBMG Babits Mihály Gimnázium DSE79:38+18:24
14Molnár AnnaBMG Babits Mihály Gimnázium DSE80:34+19:20
15Sisa DorottyaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv82:17+21:03
16Didriksen Tor ÖyvindGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub83:26+22:12
16Skrop TamásARA Alba Regia Atlétikai Klub83:26+22:12
18Bugár GergelySPA Tabáni Spartacus Sport és Körn84:24+23:10
19Mátyás IldikóPVM Pécsi Vörös Meteor SK84:49+23:35
20Petrócki ÁdámHOD Hód-mentor sport és műpártoló85:18+24:04
21Hunyadi IstvánSFC Széchenyi István Egyetem Sport87:00+25:46
22Knaupová IvanaSFC Széchenyi István Egyetem Sport87:29+26:15
23Radó JánosZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz89:23+28:09
24Kiss DénesJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv89:27+28:13
25Hegedűs Ágnes dr.DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl89:54+28:40
26Takács TiborSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é90:03+28:49
27Asboltné Kerekes ÁgnesHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület90:24+29:10
28Nagy JózsefGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo93:17+32:03
29Hatala ÉvaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub93:26+32:12
30Tőzsér AndrásSFC Széchenyi István Egyetem Sport93:35+32:21
31Lázár JánosSAS Silvanus Sportegyesület94:02+32:48
32Lada NikolettBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C95:21+34:07
33Vékonyné Árva KatalinSIR Sirályok Sportegyesület96:23+35:09
34Maródi MátéSAS Silvanus Sportegyesület98:51+37:37
35Fodor PéterZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz101:04+39:50
36Péntek GáborBSC Balatonfüredi Sport Club104:40+43:26
37Komjáti AttilaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub105:14+44:00
38Hegedüs ÁkosSAS Silvanus Sportegyesület105:20+44:06
39Ürge LászlóBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C109:11+47:57
40Bélai-Sztastyik DóraSZT Szombathelyi Haladás VSE110:55+49:41
41Dudok CsabaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo111:13+49:59
42Bednarikova TatianaXNER nereGIS Bratislava111:27+50:13
43Kissné Kiss MáriaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv115:03+53:49
44Dobay IvettGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo115:23+54:09
45Bogdanovics András ifj.HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület116:07+54:53
46Biró AlettaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C118:32+57:18
47Varga BalázsGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub122:24+61:10
48Nagy ZsanettSAS Silvanus Sportegyesület128:22+67:08
49Hajas CsillaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C129:52+68:38
50Koch EszterZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz131:31+70:17
51Tóth VirágZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz145:39+84:25
 
Skrop RóbertARA Alba Regia Atlétikai Klubhiba
Hajagos HenrikSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesülehiba
Ormay GyörgyKOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sporthiba
Krajcár TamásGTC Gerecse Tájfutó Clubhiba
Prill LászlóARA Alba Regia Atlétikai Klubnfb
Nagy LajosETC Egri Testedző Clubnfb
Szieberth PéterPVM Pécsi Vörös Meteor SKnfb
Bogdanovits AndrásHBS Honvéd Bottyán Sportegyesületnfb
Várady SzilviaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Clnfb
Hirt KárolyARA Alba Regia Atlétikai Klubnfb
Kalmár KristófSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesülenfb
Lakatos Tamás dr.NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosznfb
Kovács Botond BendegúzBMG Babits Mihály Gimnázium DSEnfb
 
 
 
Narancs (34)4,1 km 135 m14 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Csonka LeventeTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho56:220:00
2Tóth LajosTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho65:38+9:16
3Faragó Tamás BálintBMG Babits Mihály Gimnázium DSE66:25+10:03
4Dudok BalázsGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo72:27+16:05
5Bors BertalanBMG Babits Mihály Gimnázium DSE76:58+20:36
6Doroszlai LelleVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn77:17+20:55
7Dankó BoglárkaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn79:33+23:11
8Rajna Barnabás DömeGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub80:04+23:42
9Czigány MátyásGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó84:35+28:13
10Berencsi ValériaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz87:34+31:12
11Farkas AlmaHOD Hód-mentor sport és műpártoló91:24+35:02
12Ráduly AnnaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó92:26+36:04
13Vörös GáborHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási97:15+40:53
14Czigányné Bancsik EditGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó99:49+43:27
15Halász OrsolyaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz107:24+51:02
16Ráduly GergőGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó107:47+51:25
17Sztojka ZoéNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz111:14+54:52
18Morvay ZsófiaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub111:28+55:06
19Fényes ErikaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz113:35+57:13
20Erdős KataVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn116:44+60:22
21Serény ZsuzsiTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő119:06+62:44
22Jekli KatalinGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo120:24+64:02
 
Kevei LeventeSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesülehiba
Hegedüs MátéGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozóhiba
Albné Bogádi TündeSalgótarján Salgótarjáni ÁltIskhiba
Kálmán ViktóriaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozóhiba
Ráduly CsabaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozóhiba
Bánfi BotondHOD Hód-mentor sport és műpártolóhiba
Káldi-Szendi MónikaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Hohiba
Egri IllésVSE Vizsla Egészség, Sport és Körnnfb
Mohos VillőVSE Vizsla Egészség, Sport és Körnnfb
Gyurina BercelGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozónfb
Lippai GáborTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Honfb
Kovács ZitaHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódásinfb
 
 
 
Piros (28)6,1 km 230 m18 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Morandini HangaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn54:320:00
2Bálint BenceVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle57:34+3:02
3Bertóti ReginaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó59:32+5:00
4Petró AnnamáriaFSC Futárok Sport Club62:57+8:25
5Mézes Tibor SólyomGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó65:24+10:52
6Gaschler-Gyeviki NóraVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle67:57+13:25
7Császár ÉvaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó69:34+15:02
8Ficsor FerencETC Egri Testedző Club69:44+15:12
9Németh ZsoltnéVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle69:48+15:16
10Széplaki ErikaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle75:18+20:46
11Papp LászlóNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz79:15+24:43
12Oroszné Tóth ZsuzsannaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn80:03+25:31
13Böröczkyné Makai AnnaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle83:11+28:39
14Fóris MátéGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo84:08+29:36
15Ecsegi PéterEK Egyesületen kívüli85:27+30:55
16Tarsoly RóbertGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó92:18+37:46
17Berencsi LajosNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz92:59+38:27
18Bilecz NorbertNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz94:53+40:21
19Ábri AttilaBMG Babits Mihály Gimnázium DSE98:08+43:36
20Szegi AmondóBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C102:33+48:01
21Kaszanitzky ViktóriaSAS Silvanus Sportegyesület105:19+50:47
22Kocsy EmeseARA Alba Regia Atlétikai Klub154:11+99:39
23Bors PéterEK Egyesületen kívüli183:51+129:19
 
Tóth László id.NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakoszhiba
Bódi KornélVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülehiba
Abrán JózsefGKS Gödöllői Kirchhofer József Spohiba
Horváth TivadarVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülenfb
Heuer AdriennVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülenfb
 
 
 
Sarga (30)3,4 km 110 m11 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Rahner PéterGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo33:070:00
2Hráb GyörgyETC Egri Testedző Club37:47+4:40
3Bokor NatasaPVM Pécsi Vörös Meteor SK40:28+7:21
4Horváth KláraEK Egyesületen kívüli40:40+7:33
5Molnár CsabaEK Egyesületen kívüli42:16+9:09
6Árné Molnár KrisztinaASK Alpokalja Szabadidősport és Kö44:52+11:45
7Ábri TamásBMG Babits Mihály Gimnázium DSE53:20+20:13
8Horváth BélaEK Egyesületen kívüli54:22+21:15
9Kópházi KamillaVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn56:59+23:52
10Pintér KornélGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo57:45+24:38
11Várady GézaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut58:17+25:10
12Nagy Marcell MiklósJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv59:38+26:31
13Borbely AttilaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho60:56+27:49
14Bárdi PiroskaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó61:48+28:41
15Banditz BoldizsárPVM Pécsi Vörös Meteor SK62:34+29:27
16Tóth IbolyaVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn66:30+33:23
17Nagy Martin GáborJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv66:51+33:44
18Mester LeventePVM Pécsi Vörös Meteor SK68:37+35:30
19Katona ErikaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv70:47+37:40
20Takács ManuellaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó73:58+40:51
21Csippán DorkaBMG Babits Mihály Gimnázium DSE79:22+46:15
22Szurdi ÁronEK Egyesületen kívüli79:49+46:42
23Hegyesi AnnaVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn80:06+46:59
24Hráb GyörgynéETC Egri Testedző Club83:36+50:29
25Fekete BalázsHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási85:27+52:20
26Végh Albert VinceBMG Babits Mihály Gimnázium DSE88:11+55:04
27Tóth BalázsHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási96:15+63:08
 
Kormos DánielHUF HUFEZE Pásztóhiba
Várady Géza BeneZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Futhiba
Pethő HannaHOD Hód-mentor sport és műpártolóhiba
 
 
 
Vilagos_zold (60)4,6 km 130 m15 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Zempléni András dr.KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport45:480:00
2Körmendi MiklósMSE Megalódusz Sportegylet46:00+0:12
3Juhász JúliaASK Alpokalja Szabadidősport és Kö49:34+3:46
4Balatoni TamásNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz52:29+6:41
5Bacsó AttilaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle55:25+9:37
6Cseszka LászlóSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület55:43+9:55
7Andrási LajosVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle58:12+12:24
8Jenővári GabriellaHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle59:53+14:05
9Ládi JánosBTK Bakonyi Tájfutó Klub60:30+14:42
10Komoróczki AndrásSAS Silvanus Sportegyesület61:01+15:13
11Biró FruzsinaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C61:10+15:22
12Woynárovich AndrásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn63:40+17:52
12Tankó Gyula RóbertHOD Hód-mentor sport és műpártoló63:40+17:52
14Zatureczkiné Szabó KatalinSAS Silvanus Sportegyesület64:08+18:20
15Komár BélánéVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle65:02+19:14
16Molnár GáborMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba66:12+20:24
17Pintér IstvánGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo67:43+21:55
18Rétfalvi LajosSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é67:49+22:01
19Krasznai OrsolyaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn68:42+22:54
20Bugár JózsefSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn69:29+23:41
21Mérő EditVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle69:33+23:45
22Szepessy MátéVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn70:05+24:17
23Barlai DánielBMG Babits Mihály Gimnázium DSE71:23+25:35
24Katona CsillaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo71:54+26:06
25Skropné Szuromi ÉvaARA Alba Regia Atlétikai Klub73:37+27:49
26Biró ÁronBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C74:02+28:14
27Novotni TibornéBBB Balassagyarmati Balassi Bálint76:36+30:48
28Kisházi EmmaHOD Hód-mentor sport és műpártoló76:53+31:05
29Morvay AndrásGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub77:17+31:29
30Fent MarianneARA Alba Regia Atlétikai Klub78:17+32:29
31Ürge-Vorsatz Diana dr.BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C79:24+33:36
32Tengely SándorGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub79:25+33:37
33Juhász IstvánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn79:57+34:09
34Jenei MargitSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn83:25+37:37
35Palumbi EditVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle84:47+38:59
36Gazsó LauraBTK Bakonyi Tájfutó Klub86:12+40:24
37Hetényi FerencHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási86:56+41:08
38Nagyné Simon ÁgnesGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo89:38+43:50
39Kiss GyörgyGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo92:17+46:29
40Erdős FerencVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn94:27+48:39
41Szabó ZsuzsannaSAS Silvanus Sportegyesület94:30+48:42
42Bélavári BalázsVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn96:38+50:50
43Braun JánosBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C100:06+54:18
44Nagy PatriciaVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn101:12+55:24
45Varga Viktória RózsaVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn103:09+57:21
46Hetényi BarnabásBMG Babits Mihály Gimnázium DSE104:05+58:17
47Ivaskóné Kubovics SzilviaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo104:08+58:20
48Vida IstvánSAS Silvanus Sportegyesület104:33+58:45
49Hetényi GyörgyBMG Babits Mihály Gimnázium DSE106:39+60:51
50Teo DóraOSC Orvosegyetem Sport Club108:14+62:26
51Milánkovich A. NelliSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn111:07+65:19
52Kovácsné Sényi AnikóEK Egyesületen kívüli115:37+69:49
53Pápainé Poós IldikóARA Alba Regia Atlétikai Klub115:55+70:07
54Varga JánosMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba116:50+71:02
55Konzili KrisztiánBMG Babits Mihály Gimnázium DSE118:27+72:39
56Péntek GábornéBSC Balatonfüredi Sport Club118:44+72:56
 
Vörös AttilaBMG Babits Mihály Gimnázium DSEhiba
Győrffy GabriellaHSE Hegyisport Szentendre Egyesülehiba
Komár BélaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülenfb
Gyurasics MartinVSE Vizsla Egészség, Sport és Körnnfb
 
 
 
VIP (2)2,4 km 75 m9 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Farkas LeventeMagyar Diáksport Szövetség50:200:00
2Németh NoémiMagyar Diáksport Szövetség51:09+0:49