Országos Diákolimpia és Bridgestone KupaV 2019. 05. 19. 15:24
Eredmények - Normáltávkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
Kecskemét Bányai Júlia GimnBács-Kiskun
HelyNévKategóriaIdő
11Labancz BarnabásFIV.53:50
 
 
Kecskemét Bolyai János GimnBács-Kiskun
HelyNévKategóriaIdő
23Kiszel GergőFV.75:30
 
 
Kecskemét Corvin Mátyás ÁltIskBács-Kiskun
HelyNévKategóriaIdő
10Tóth BettiNIII.34:16
 
 
Kecskemét Református GimnBács-Kiskun
HelyNévKategóriaIdő
18Labancz BalázsFV.71:13
22Varga EmmaNV.85:31
 
 
Kecskemét Mihály Kertje Waldorf ÁltIskBács-Kiskun
HelyNévKategóriaIdő
33Bereczky OlivérFIV.73:46
6Parádi EszterNIII.29:13
26Parádi HannaNII.35:09
 
 
Kecskemét Szent Imre Katolikus ÁltIskBács-Kiskun
HelyNévKategóriaIdő
13Sipos Gergely MátéFIV.54:41
 
 
Lakitelek Eötvös Loránd ÁltIskBács-Kiskun
HelyNévKategóriaIdő
Raisz VencelFIV.n.i.
 
 
Abaliget PPHF Szent Mária Magdolna ÁltBaranya
HelyNévKategóriaIdő
50Hóbár BorbálaNIII.118:03
 
 
Kozármisleny Janikovszky Éva ÁltIskBaranya
HelyNévKategóriaIdő
7Jánosi TímeaNII.24:01
37Jánosi ViktorFII.33:16
25Nikolics NikolettNII.34:51
33Nikolics NorbertFII.29:13
 
 
Pécs Széchenyi István Gimna,SzakGBaranya
HelyNévKategóriaIdő
17Szuhán GáborFVI.100:04
 
 
Pécs Ciszterci Rend Nagy Lajos GimnBaranya
HelyNévKategóriaIdő
30Eördögh LeventeFIV.70:24
3Schauermann BarnabásFVI.59:58
 
 
Pécs Koch Valéria Gimn, ÁltIskBaranya
HelyNévKategóriaIdő
20Radó GyöngyvérNIV.71:56
27Radó SebestyénFII.27:39
16Werner BoglárkaNII.28:10
 
 
Pécs Mandulafa Waldorf ÁltIskBaranya
HelyNévKategóriaIdő
12Benke Somorjai DávidFIII.33:42
 
 
Pécs Apáczai Csere János ÁltI, GimnBaranya
HelyNévKategóriaIdő
Rácz KatinkaNIII.n.i.
 
 
Pécs Árpád Fejedelem Gimn és ÁltIskBaranya
HelyNévKategóriaIdő
Rácz MátyásFIV.hiba
 
 
Pécs Belvárosi ÁltIskBaranya
HelyNévKategóriaIdő
21Tóth MihályFIII.39:56
 
 
Pécs Janus Pannonius GimnBaranya
HelyNévKategóriaIdő
Vágner GáborFIV.hiba
25Várvölgyi DorkaNV.88:57
15Werner BendegúzFVI.99:06
6Werner BorókaNV.56:42
 
 
Pécs Jurisics Utcai ÁltIskBaranya
HelyNévKategóriaIdő
35Pavlovics MátyásFIII.54:14
 
 
Pécs Kovács Béla ÁltIskBaranya
HelyNévKategóriaIdő
17Lajtai MajaNII.29:56
 
 
Pécs Leőwey Klára GimnBaranya
HelyNévKategóriaIdő
5Pataki Virág LaraNV.56:29
 
 
Pécs Református GimnBaranya
HelyNévKategóriaIdő
26Budavári AndorFIII.48:27
44Kosteleczky MórFII.45:16
 
 
Pécs SZC Zipernowsky Károly SzakGBaranya
HelyNévKategóriaIdő
Aradi BenceFV.n.i.
 
 
Pécs PTE Gyakorló ÁltIsk, GimnBaranya
HelyNévKategóriaIdő
20Wünsch AnnaNIII.39:53
 
 
Pécs Szent Mór Kat. ÁltIsk,GimnBaranya
HelyNévKategóriaIdő
15Erki ÁrminFV.65:31
István ÁgostonFIII.n.i.
29Kovács SebestyénFV.81:57
35Simon Ádám ImreFIV.76:40
1Szuromi ÁronFV.44:53
Viniczai HangaNV.n.i.
 
 
Szentlőrinc Szentlőrinci ÁltIskBaranya
HelyNévKategóriaIdő
14Egédi GergőFIV.56:52
 
 
Békés Dr. Hepp Ferenc Általános IskBékés
HelyNévKategóriaIdő
Bartyik ViktóriaNIV.n.i.
Dihen MilanFIII.n.i.
Hursán RékaNII.n.i.
41Kmotricza ZalánFII.42:05
46Méhes SáronNIII.67:25
43Samu DominikaNIII.59:57
 
 
Békéscsaba SZC Szent-Györgyi Albert SzakGBékés
HelyNévKategóriaIdő
Börcsök FruzsinaNVI.n.i.
 
 
Békéscsaba SZC Vásárhelyi Pál SzakGimnBékés
HelyNévKategóriaIdő
Pepó BarbaraNV.n.i.
Veres BarnabásFV.n.i.
 
 
Békéscsaba Szeberényi Gusztáv Adolf IskBékés
HelyNévKategóriaIdő
40Király HenriettaNV.155:37
20Szűcs Attila LeventeFVI.144:31
 
 
Kétsoprony Szent István Katolikus ÁltIskBékés
HelyNévKategóriaIdő
Ancsin BalázsFIV.hiba
47Bánfi RóbertFII.57:14
 
 
Pusztaföldvár Szent Imre Katolikus ÁltIskBékés
HelyNévKategóriaIdő
28Györgyi DóraNIII.45:25
Györgyi RékaNIV.nfb
 
 
Miskolc Bulgárföldi ÁltIskBorsod-Abaúj-Zemplén
HelyNévKategóriaIdő
20Kapusztik Máté MárkFIII.39:49
 
 
Miskolc Diósgyőri GimnBorsod-Abaúj-Zemplén
HelyNévKategóriaIdő
6Tamás BiankaNVI.67:36
 
 
Miskolc Fényi Gyula Jezsuita GimnBorsod-Abaúj-Zemplén
HelyNévKategóriaIdő
39Boldogh BenedekFV.100:22
2Demeter AmbrusFVI.58:15
26Demeter ÁgostonFV.77:14
41Hrotkó MátyásFIV.81:28
16Németh LucaNV.75:15
4Szűcs BoglárkaNVI.62:33
38Vass Tünde LillaNV.128:06
 
 
Miskolc Földes Ferenc GimnBorsod-Abaúj-Zemplén
HelyNévKategóriaIdő
12Takács Gergely LeventeFV.63:52
5Tőczik VendelFIV.42:49
 
 
Miskolc Komlóstetői ÁltIskBorsod-Abaúj-Zemplén
HelyNévKategóriaIdő
37Kapusztik DánielFIII.56:47
 
 
Miskolc Miskolc-Diósgyőri Ref. ÁltIskBorsod-Abaúj-Zemplén
HelyNévKategóriaIdő
Göbler DomonkosFIV.hiba
 
 
Miskolc Herman Ottó GimnBorsod-Abaúj-Zemplén
HelyNévKategóriaIdő
20Tóbis AnitaNVI.96:17
14Zsigmond ZsomborFVI.98:19
 
 
Miskolc Könyves Kálmán ÁltIskBorsod-Abaúj-Zemplén
HelyNévKategóriaIdő
41Jakab LeventeFIII.65:32
5Jakab ÁlmosFII.18:34
28Tamás BenceFIII.50:24
 
 
Miskolc Szent Imre Római Kat. ÁltIskBorsod-Abaúj-Zemplén
HelyNévKategóriaIdő
14Demeter BotondFII.24:38
 
 
Tokaj SZC Tokaji Ferenc Gimn, SzakGBorsod-Abaúj-Zemplén
HelyNévKategóriaIdő
21Szentmiklóssy BálintFVI.145:10
 
 
Budapest I. Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest
HelyNévKategóriaIdő
Fábián LénaNIII.hiba
4Zempléni LillaNV.49:49
 
 
Budapest I. Toldy Ferenc GimnáziumBudapest
HelyNévKategóriaIdő
Kocsis FanniNV.hiba
 
 
Budapest I. Szent Gellért Kat. ÁltIsk,GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdő
6Bodó SámuelFII.19:17
3Dankó BorókaNII.22:47
43Pálos VinceFIII.67:00
 
 
Budapest II. II. Rákóczi Ferenc GimnáziumBudapest
HelyNévKategóriaIdő
Egei BalázsFVI.n.i.
 
 
Budapest II. Klebelsberg Kuno ÁltIsk, GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdő
18Biró ArtúrFII.25:18
22Biró LőrincFII.26:28
 
 
Budapest II. Kodály Zoltán ÁltIsk, GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdő
18Szabó ZsófiaNII.30:28
 
 
Budapest II. Máriaremete-Hidegkúti Ök. ÁltIBudapest
HelyNévKategóriaIdő
17Kovács ZilleNIII.39:18
Paskucz-Szathmáry HenriettaNIII.hiba
6Paskucz-Szathmáry KingaNII.23:49
5Ürge BenceFIII.28:53
Ürge BoglárkaNII.hiba
38Ürge HajnalkaNII.49:55
 
 
Budapest II. Pesthidegkúti Waldorf IskolaBudapest
HelyNévKategóriaIdő
8Karakai PálFIV.50:58
9Karakai ÁronFVI.84:19
2Székely MártonFIV.39:56
10Székely RozáliaNV.65:58
 
 
Budapest III. Óbudai Árpád GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdő
Tálas SomaFV.n.i.
 
 
Budapest III. Óbudai Harrer Pál ÁltIskBudapest
HelyNévKategóriaIdő
8Páling ÁdámFII.20:37
 
 
Budapest IV. Újpesti Babits Mihály GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdő
13Balázs RékaNIII.36:52
29Borhegyi EmmaNII.37:59
13Borhegyi TeodóraNVI.85:41
22Bors LillaNIII.40:44
37Cieger BálintFV.96:17
28Hományi PálFIV.68:56
8Kelevitz VirágNIV.51:54
21Kiss Dóra EszterNVI.97:00
40Konzili KristófFIV.80:17
7Kriza Márton JánosFIV.47:46
Lotz PatrikFV.n.i.
24Matics MarcellFII.26:44
31Nagy AmbrusFII.28:54
30Nagy GertrúdNV.92:30
26Végh ZalánFIV.66:36
 
 
Budapest IV. Újpesti Homoktövis ÁltIskBudapest
HelyNévKategóriaIdő
34Somogyi DánielFIV.75:21
 
 
Budapest IV. Újpesti Karinthy Frigyes ÁltIsBudapest
HelyNévKategóriaIdő
Szabó Dalma ViktóriaNII.n.i.
 
 
Budapest V. Eötvös József GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdő
Horváth LillaNV.n.i.
28Kézdy JuditNV.91:08
19Vida Fanni HannaNV.80:00
 
 
Budapest V. Deák Téri Evangélikus GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdő
25Gáti AndrásFV.77:10
3Klement KelénFV.49:05
8Kovács Kende PálFV.60:46
34Maloschik EmmaNV.102:00
28Zengő BenedekFV.80:28
 
 
Budapest V. ELTE Apáczai Csere János GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdő
5Koren AnikóNIV.41:27
Ürge Réka BorókaNV.nfb
 
 
Budapest V. Piarista GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdő
Török FülöpFIV.n.i.
 
 
Budapest V. Veres Pálné GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdő
15Kálmán ImolaNVI.89:49
 
 
Budapest VIII. Fazekas Mihály ÁltIsk GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdő
24Csontos AndrásFV.76:18
9Fey DávidFIV.51:42
 
 
Budapest XI. Bethlen Gábor ÁltIsk és GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdő
3Csoboth MihályFII.17:08
1Csoboth MártonFIII.23:34
 
 
Budapest XI. Budai Ciszterci Szent Imre GimBudapest
HelyNévKategóriaIdő
26Tóth ImolaNVI.125:29
 
 
Budapest XI. Gazdagrét - Törökugrató ÁltIskBudapest
HelyNévKategóriaIdő
9Veres DiánaNIII.32:44
7Veres DávidFIII.29:58
 
 
Budapest XI. Szent II. János Pál ÁltI, GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdő
27Papp MártonFV.77:38
 
 
Budapest XI. Szent Margit GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdő
13Musza ValériaNIV.59:02
 
 
Budapest XI. Újbudai Bocskai István ÁltIskBudapest
HelyNévKategóriaIdő
41Soltész AbigélNIII.55:19
 
 
Budapest XI. Újbudai Gárdonyi Géza ÁltIskBudapest
HelyNévKategóriaIdő
Daczó BenedekFII.n.i.
Kiss DénesFII.hiba
Sebestyén MártonFIV.nfb
 
 
Budapest XI. Újbudai József Attila GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdő
14Pallos TímeaNV.73:06
 
 
Budapest XII. ELTE Gyertyánffy István ÁltIskBudapest
HelyNévKategóriaIdő
15Gárdonyi ZsoltFII.25:01
45Panyi ÖrsFIII.67:09
 
 
Budapest XII. Sashegyi Arany János ÁltI,GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdő
19Woynárovich GergelyFIII.39:18
 
 
Budapest XII. TE Sportiskolai ÁltIsk,GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdő
26Ormay PéterFII.27:21
 
 
Budapest XII. Városmajori Gim,Kós Károly ÁltBudapest
HelyNévKategóriaIdő
36Egri MátyásFV.88:23
1Gárdonyi CsillaNVI.49:23
13Gárdonyi SomaFV.64:23
16Iván EszterNVI.90:10
7Sárközy RitaNIV.50:41
 
 
Budapest XII. Zugligeti ÁltIskBudapest
HelyNévKategóriaIdő
Hidasi MátéFIII.hiba
4Mikes JankaNIII.28:27
 
 
Budapest XIII. Berzsenyi Dániel GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdő
27Rajmon ImolaNVI.127:04
32Volford AnnaNIV.103:16
 
 
Budapest XIV. Szent István GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdő
11Gyurina JuditNIV.55:56
38Rahner AnnaNIV.117:12
 
 
Budapest XIV. ELTE Radnóti Miklós ÁltIsk,GimBudapest
HelyNévKategóriaIdő
40Barczy HannaNIV.124:20
23Boór BernátFIII.43:09
10Tóth BlankaNVI.79:52
 
 
Budapest XIX. Kispesti Vass Lajos ÁltIskBudapest
HelyNévKategóriaIdő
6Orosz ViktóriaNIV.46:58
 
 
Budapest XVIII. Brassó Utcai ÁltIskBudapest
HelyNévKategóriaIdő
1Máramarosi AnnaNIII.24:36
17Máramarosi DóraNIV.65:50
4Máramarosi RitaNIV.40:26
 
 
Budapest XXI. Jedlik Ányos GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdő
18Lázár TamaraNV.77:49
 
 
Budapest XXII. Rózsakerti Demjén István RefBudapest
HelyNévKategóriaIdő
30Vörös JúliaNII.38:09
32Vörös MártaNII.40:59
19Vörös SáraNII.30:49
 
 
Dóc Szent Ágoston Katolikus ÁltIskCsongrád
HelyNévKategóriaIdő
31Juhász V. JázminNIV.102:23
 
 
Domaszék Domaszéki Bálint Sándor ÁltIskCsongrád
HelyNévKategóriaIdő
46Tombácz MárkFII.53:41
 
 
Hódmezővásárhely Bethlen Gábor Református GimnCsongrád
HelyNévKategóriaIdő
Bánfi BabettNIV.hiba
 
 
Hódmezővásárhely Liszt Ferenc ÁltIskCsongrád
HelyNévKategóriaIdő
46Barna GergőFIII.67:48
53Kispál ErvinFIII.93:19
43Mocsári ElődFIV.88:35
22Tankó Gyula ÖrsFIII.43:02
37Tankó LiliNII.46:31
 
 
Hódmezővásárhely Németh László Gimn, ÁltIskCsongrád
HelyNévKategóriaIdő
11Kisházi Gábor ifj.FVI.89:36
 
 
Kistelek Árpád Fejedelem Kat Gimn,SzakGCsongrád
HelyNévKategóriaIdő
19Hajnács LiliNVI.95:46
 
 
Szeged Dugonics András Piarista GimnCsongrád
HelyNévKategóriaIdő
Óvári VinceFIV.hiba
 
 
Szeged Bonifert Domonkos ÁltIskCsongrád
HelyNévKategóriaIdő
Arany ÁdámFII.hiba
15Krajcsovics AjsaNIV.63:09
22Révész ZsófiaNIV.75:39
 
 
Szeged Deák Ferenc GimnCsongrád
HelyNévKategóriaIdő
17Apró Vivien DóraNVI.91:53
Barna GergelyFV.n.i.
Schubert AmbrusFV.hiba
 
 
Szeged Radnóti Miklós Kísérleti GimnCsongrád
HelyNévKategóriaIdő
36Berkecz DóraNV.102:51
30Gál Melánia DóraNIV.98:09
14Riesing HannaNVI.87:23
32Sigmond ÉvaNV.94:07
 
 
Szeged SZC Déri Miksa Szakképző IskCsongrád
HelyNévKategóriaIdő
21Kravz Mór KirillFV.74:06
 
 
Szeged SZTE Gyakorló Gimn és ÁltIskCsongrád
HelyNévKategóriaIdő
48Regényi ÖrsFV.233:47
Szabó LeventeFV.nfb
Tornyai PannaNVI.n.i.
19Zagyva ZalánFIV.60:38
 
 
Szeged Tabán ÁltIskCsongrád
HelyNévKategóriaIdő
3Barta MátéFIV.40:25
8Őze DánielFIII.32:09
 
 
Gárdony Chernel István ÁltIsk és GimnFejér
HelyNévKategóriaIdő
19Bognár MátéFVI.134:30
Jelinek CsongorFII.hiba
24Király DorkaNII.34:38
12Vékony JankaNV.70:41
2Vékony VandaNVI.61:28
 
 
Kápolnásnyék Vörösmarty Mihály ÁltIsk, GimnFejér
HelyNévKategóriaIdő
40Bunda BenjáminFIII.61:31
34Maráz BotondFII.32:11
11Maráz LeventeFII.22:03
50Maráz MátyásFIII.87:38
 
 
Székesfehérvár Ciszterci Szent István GimnFejér
HelyNévKategóriaIdő
Nagy BálintFV.hiba
31Timár BalázsFIV.70:57
 
 
Székesfehérvár Comenius Gimn, ÁltIsk,SzakGFejér
HelyNévKategóriaIdő
5Molnár BoglárkaNIII.29:07
 
 
Székesfehérvár Hétvezér ÁltIskFejér
HelyNévKategóriaIdő
48Piniel MártonFIII.74:32
 
 
Székesfehérvár II. Rákóczi Ferenc ÁltIskFejér
HelyNévKategóriaIdő
50Szabó BenjaminFIV.238:06
 
 
Székesfehérvár Munkácsy Mihály ÁltIskFejér
HelyNévKategóriaIdő
Koródi AnnaNIII.hiba
 
 
Székesfehérvár Teleki Blanka Gimn és ÁltIskFejér
HelyNévKategóriaIdő
45Czirák BenedekFV.115:12
5Kanizsay BotondFV.53:22
Skrop AnnaNVI.hiba
 
 
Székesfehérvár Vasvári Pál GimnFejér
HelyNévKategóriaIdő
18Pesti ZsófiaNVI.95:34
 
 
Székesfehérvár Tóparti Gimn, Művészeti SzakGFejér
HelyNévKategóriaIdő
29Kiffer AnnaNV.92:22
 
 
Tordas Sajnovics János ÁltIskFejér
HelyNévKategóriaIdő
9Szabó-Komoróczki CsengeNII.24:21
 
 
Velence Zöldliget Baptista ÁltIsk,GimnFejér
HelyNévKategóriaIdő
36Szabó Botond MarcellFII.32:35
 
 
Győr AUDI Hungaria ÁMKGyőr-Moson-Sopron
HelyNévKategóriaIdő
1Knaup JanaNII.18:18
11Knaup JonasFIII.32:48
 
 
Pannonhalma Bencés Gimn SzakGGyőr-Moson-Sopron
HelyNévKategóriaIdő
11Kiss Bertalan AndrásFV.63:35
 
 
Sopron Széchenyi István GimnGyőr-Moson-Sopron
HelyNévKategóriaIdő
Takács SzilviaNV.n.i.
 
 
Sopron Szent Orsolya Kat. Gimn, ÁltIsGyőr-Moson-Sopron
HelyNévKategóriaIdő
38Rétfalvi SáraNIII.51:49
 
 
Győr Kazinczy Ferenc GimnGyőr-Moson-Sopron
HelyNévKategóriaIdő
48Balla RékaNIII.75:54
 
 
Győr Gárdonyi Géza ÁltIskGyőr-Moson-Sopron
HelyNévKategóriaIdő
44Balla ÁdámFIII.67:03
 
 
Debrecen Debreceni Árpád Vezér ÁltIskHajdú-Bihar
HelyNévKategóriaIdő
11Szilágyi Zselyke JuliannaNIII.35:38
 
 
Debrecen Debreceni Fazekas Mihály GimnHajdú-Bihar
HelyNévKategóriaIdő
7Szilágyi EmeseNVI.69:18
12Szilágyi IringóNVI.82:25
 
 
Atkár Petőfi Sándor Általános IskolaHeves
HelyNévKategóriaIdő
24Simon VeronikaNIV.80:18
 
 
Eger Egri Balassi Bálint ÁltIskHeves
HelyNévKategóriaIdő
14Kovács DorinaNIII.36:55
Marót MaximiliánFIII.nfb
 
 
Eger Egri Dobó István GimnHeves
HelyNévKategóriaIdő
Blézer Barna HunorFV.n.i.
 
 
Eger Egri Hunyadi Mátyás ÁltIskHeves
HelyNévKategóriaIdő
13Jónás BotondFII.24:21
 
 
Eger Egri Lenkey János ÁltIskHeves
HelyNévKategóriaIdő
39Fónad SáraNIII.53:30
36Takács EmeseNIII.50:46
33Vöröss LucaNII.42:15
 
 
Eger Egri Pásztorvölgyi ÁltIsk,GimnHeves
HelyNévKategóriaIdő
20Nagy KristófFV.73:58
 
 
Eger Egri Szilágyi Erzsébet GimnHeves
HelyNévKategóriaIdő
Borbás ZitaNVI.nfb
23Garbacz EszterNVI.107:04
5Tiszlavicz VeronikaNVI.66:29
38Vöröss GergőFV.99:12
 
 
Eger EKE Ált., Közép, PedIntHeves
HelyNévKategóriaIdő
32Bocsi BotondFIV.71:14
49Ficsor ÁronFIII.76:26
39Gál Csenger GergőFIII.57:25
44Kalán TamásFIV.92:30
1Kocsik EszterNIV.34:12
16Wachter AndrásFIV.58:02
 
 
Eger Gárdonyi Géza Ciszterci GimnHeves
HelyNévKategóriaIdő
5Bárány TamásFVI.63:34
21Csécs BoglárkaNV.84:00
6Jacsó BarnabásFVI.69:49
1Kiss Mikes TamásFIV.39:06
37Pintér EszterNV.104:35
15Varga BoglárkaNV.73:09
 
 
Eger Neumann János Gimn, SzakGHeves
HelyNévKategóriaIdő
Bárdos KrisztiánFVI.n.i.
11Kocsik NóraNVI.82:23
31Varga GergőFV.82:54
 
 
Eger Szent Imre Kat. ÁltIskHeves
HelyNévKategóriaIdő
Zsilvölgyi ZsomborFIII.hiba
 
 
Felsőtárkány Felsőtárkányi ÁltIskHeves
HelyNévKategóriaIdő
7Piller-Dávid MarcellFII.19:59
 
 
Gyöngyös Arany János ÁltIskHeves
HelyNévKategóriaIdő
Komjáti NóraNII.hiba
37Komjáti OrsolyaNIII.51:29
21Rajna VirágNII.31:49
27Sikora Balázs KristófFIV.68:48
 
 
Gyöngyös Berze Nagy János GimnHeves
HelyNévKategóriaIdő
18Didriksen AndreaNIV.66:11
18Gyenes ÁgostonFVI.130:41
42Kovács Keve KoppányFV.108:42
14Sikora Gréta GlóriaNIV.59:06
Tengely SomaFIII.hiba
 
 
Gyöngyös Felsővárosi ÁltIskHeves
HelyNévKategóriaIdő
43Ruzsin MátéFII.45:04
18Varga ViolaNIII.39:24
 
 
Gyöngyös II. Rákóczi Ferenc Kat. ÁltIskHeves
HelyNévKategóriaIdő
Toroczkai MagorFIV.hiba
32Varga BotondFII.29:10
 
 
Rózsaszentmárton Móra Ferenc ÁltIskHeves
HelyNévKategóriaIdő
42Morvay MártonFII.44:29
 
 
Visonta Szent-Györgyi Albert ÁltIskHeves
HelyNévKategóriaIdő
34Banka ReginaNII.43:01
Kordoványi GrétaNII.hiba
 
 
Jászapáti Gróf Széchenyi István Kat. KözJász-Nagykun-Szolnok
HelyNévKategóriaIdő
47Deli ÁdámFIII.68:30
40Kalmár PetronellaNII.57:59
27Katona TímeaNII.35:36
55Mihályi GellértFIII.117:24
32Nagy KrisztinaNIII.47:36
54Nagypál DávidFIII.101:51
Vágó BernadettNIV.n.i.
23Zagyi ErzsébetNIII.40:57
 
 
Jászszentandrás Kunráth Sándor ÁltalánosJász-Nagykun-Szolnok
HelyNévKategóriaIdő
35Borbás Ágota AnnaNIV.111:02
 
 
Tiszafüred Kossuth Lajos Gimn és ÁltIskJász-Nagykun-Szolnok
HelyNévKategóriaIdő
22Szabó ZsoltFVI.165:16
 
 
Ászár Jászai Mari ÁltiskKomárom-Esztergom
HelyNévKategóriaIdő
24Bata BarnabásFIV.64:23
10Bata BálintFII.21:42
 
 
Baj Szent István ÁltiskKomárom-Esztergom
HelyNévKategóriaIdő
Csonka ÁbelFII.n.i.
Koblencz KristófFIV.n.i.
42Mayer MartinFIV.85:19
 
 
Esztergom Árpád-házi Szent Erzsébet GimnKomárom-Esztergom
HelyNévKategóriaIdő
Balogh ZorkaNV.n.i.
 
 
Komárom SZC Kultsár István SzakG,SzakKKomárom-Esztergom
HelyNévKategóriaIdő
Dudás Anna KlaudiaNVI.n.i.
 
 
Tata Eötvös József GimnKomárom-Esztergom
HelyNévKategóriaIdő
24Bessenyei GáborFVI.175:35
Gosztonyi BenceFVI.nfb
16Hegedüs PéterFVI.99:47
39Skrován LillaNV.133:02
 
 
Tata Talentum ÁltIsk,Gimn,SzakGKomárom-Esztergom
HelyNévKategóriaIdő
7Ódor LauraNIII.31:07
 
 
Tata Vaszary János ÁltIskKomárom-Esztergom
HelyNévKategóriaIdő
20Mohai ZitaNII.31:23
 
 
Tatabánya Bánhidai Jókai Mór ÁltIskKomárom-Esztergom
HelyNévKategóriaIdő
45Ambrus GergelyFII.51:01
15Nagy EszterNII.28:04
 
 
Tatabánya Bárdos László GimnKomárom-Esztergom
HelyNévKategóriaIdő
25Cserna András MátéFIV.65:26
 
 
Tatabánya Felsőgallai Széchenyi István IKomárom-Esztergom
HelyNévKategóriaIdő
31Kis Kende ÁgostonFIII.53:25
 
 
Tatabánya Óvárosi ÁltIskKomárom-Esztergom
HelyNévKategóriaIdő
25Cserna LeventeFIII.45:01
 
 
Tatabánya Sárberki ÁltIskKomárom-Esztergom
HelyNévKategóriaIdő
36Eipl RichárdFIII.55:07
12ifj. Eipl AndrásFIV.53:51
 
 
Tatabánya Szent Margit ÁltIskKomárom-Esztergom
HelyNévKategóriaIdő
24Ambrus RékaNIII.41:01
8Mauer LucaNII.24:12
4Nagy BenceFIII.28:49
 
 
Tatabánya Árpád GimnKomárom-Esztergom
HelyNévKategóriaIdő
28Gordos BarbaraNVI.162:32
31Szűcs Klaudia KatalinNV.93:32
 
 
Tatabánya SZC Bánki Donát-Péch Antal SzGKomárom-Esztergom
HelyNévKategóriaIdő
Bokodi ÁbelFVI.n.i.
Deák PéterFVI.n.i.
 
 
Vértesszőlős Vértesszőlősi ÁltIskKomárom-Esztergom
HelyNévKategóriaIdő
49Skrován LídiaNIII.80:10
 
 
Pásztó Zsigmond Király ÁltIskNógrád
HelyNévKategóriaIdő
26Kormos MajaNIII.44:06
 
 
Salgótarján Salgótarjáni ÁltIskNógrád
HelyNévKategóriaIdő
37Alb LeventeFIV.77:51
30Alb ZalánFIII.51:40
Barta Bella LucaNII.hiba
Kokinda BalázsFII.hiba
42Langa Szilárd BálintFIII.66:45
Maier BendegúzFIV.n.i.
48Marosszéky PéterFIV.145:00
17Misik LeventeFII.25:13
21Molnár EmeseNIV.73:34
14Molnár István ifj.FIII.37:33
Pintér Iringó KatalinNIII.hiba
23Szentes Jázmin LillaNII.32:47
44Sörös KarinaNIII.63:17
Sörös ÁdámFII.n.i.
Verebélyi AttilaFIV.n.i.
 
 
Salgótarján Bolyai János GimnNógrád
HelyNévKategóriaIdő
8Mag FruzsinaNV.61:30
1Mag ViktóriaNV.42:21
7Nagy SzilviaNV.58:02
Verebélyi MártonFVI.n.i.
 
 
Salgótarján SZC Táncsics Mihály SzakGNógrád
HelyNévKategóriaIdő
30Tóth Ábel TiborFV.82:20
 
 
Biatorbágy Biatorbágyi Általános IskolaPest
HelyNévKategóriaIdő
12Kovács BorbálaNII.26:22
9Kovács JeromosFIII.32:12
 
 
Budaörs Herman Ottó Általános IskolaPest
HelyNévKategóriaIdő
Kalamár EszterNIV.n.i.
 
 
Budaörs Illyés Gyula Gimn, SzakGimnPest
HelyNévKategóriaIdő
14Kovács MárkFV.64:33
 
 
Budaörs Kesjár Csaba Általános IskolaPest
HelyNévKategóriaIdő
30Angelidisz AthinaNIII.46:16
 
 
Fót Szabad Waldorf ÁltIsk, GimnPest
HelyNévKategóriaIdő
23Baji BoglárkaNV.87:31
 
 
Gödöllő Damjanich János ÁltIsPest
HelyNévKategóriaIdő
9Kiss ÁgostonFII.20:44
15Pintér PetraNIII.38:30
21Tóth BenedekFIV.62:29
 
 
Gödöllő Hajós Alfréd ÁltIskPest
HelyNévKategóriaIdő
39Dudok BálintFIV.80:10
4Ivaskó BarnabásFII.18:21
11Vajda JúliaNII.25:56
 
 
Gödöllő Református Líceum GimPest
HelyNévKategóriaIdő
37Abrán CsengeNIV.115:04
13Abrán HangaNV.73:01
11Kiss BoglárkaNV.70:13
3Kiss KamillaNIV.39:26
10Nagy PéterFV.62:39
3Nagy ZsófiaNV.46:48
 
 
Gödöllő Török Ignác GimnPest
HelyNévKategóriaIdő
22Fóris DávidFIV.63:05
19Jávor JankaNIII.39:44
46Szabó MártonFV.158:52
 
 
Gödöllő Premontrei Szent Norbert GimnPest
HelyNévKategóriaIdő
8Balázs EszterNIII.31:13
Barta ReginaNV.nfb
Szegedi SebestyénFVI.nfb
29Székely LiliNIV.97:19
9Tóth AndrásFV.61:27
 
 
Gödöllő Szent Imre Katolikus ÁltIskPest
HelyNévKategóriaIdő
2Bujdosó Márk LeventeFII.16:51
6Dobay BenedekFIII.29:02
12Nagy NorbertFII.24:17
 
 
Nagykovácsi Nagykovácsi ÁltIskPest
HelyNévKategóriaIdő
39Arndt GabriellaNII.50:27
3Bonifert GergelyFIII.26:53
1Braun VilmosFII.14:43
36Hajmási CsengeNII.45:34
26Németh EszterNIV.84:26
5Szakál-Biró SáraNII.23:36
 
 
Solymár Fészek Waldorf ÁltIsk, GimnPest
HelyNévKategóriaIdő
16Csordás ZoárdFIII.38:05
13Franczel DávidFIII.35:08
7Gönczi KeveFVI.71:06
2Gönczi PéterFV.48:25
3Gönczi ZsuzsaNIII.26:22
7Jurás MátéFV.59:03
 
 
Balatonszemes Reich Károly ÁltiskSomogy
HelyNévKategóriaIdő
21Schmal KittiNIII.40:00
 
 
Kaposvár Kodály Zoltán Központi ÁltIskSomogy
HelyNévKategóriaIdő
39Fodor MihályFII.39:13
38Fodor ÁbelFIII.56:50
20Lakosi OlivérFII.25:51
Lakosi ÁdámFIII.n.i.
35Merse ZsófiaNIII.49:44
51Müller PéterFIII.91:32
16Müller SaroltaNIII.38:52
14Pozsega MíraNII.28:02
 
 
Kaposvár Munkácsy Mihály GimnSomogy
HelyNévKategóriaIdő
20Lakosi MátéFIV.61:02
41Tóth DominikFV.108:40
 
 
Kaposvár Táncsics Mihály GimnSomogy
HelyNévKategóriaIdő
9Müller JúliaNVI.78:45
 
 
Nyíregyháza Jókai Mór Református ÁltIskSzabolcs-Szatmár-Bereg
HelyNévKategóriaIdő
38Bilecz MártonFII.35:42
25Bilecz SáraNIII.42:04
 
 
Nyíregyháza Apáczai Csere János ÁltIskSzabolcs-Szatmár-Bereg
HelyNévKategóriaIdő
13Berencsi KataNII.27:40
40Berencsi PannaNIII.54:03
10Kis RolandFIII.32:28
2Veress AnnaNII.21:05
 
 
Nyíregyháza Arany János Gimn, ÁltIskSzabolcs-Szatmár-Bereg
HelyNévKategóriaIdő
30Szabó MátéFII.28:46
 
 
Nyíregyháza Eötvös József Gyak ÁltIsk,GimnSzabolcs-Szatmár-Bereg
HelyNévKategóriaIdő
41Marczis Katalin BlankaNV.189:04
 
 
Nyíregyháza Kodály Zoltán ÁltIskSzabolcs-Szatmár-Bereg
HelyNévKategóriaIdő
45Nagy JakabFIV.93:07
45Orosz PannaNIII.66:26
 
 
Nyíregyháza Kölcsey Ferenc GimnSzabolcs-Szatmár-Bereg
HelyNévKategóriaIdő
Jóvári NorbertFV.n.i.
 
 
Nyíregyháza Krúdy Gyula GimnSzabolcs-Szatmár-Bereg
HelyNévKategóriaIdő
26Surányi KingaNV.89:00
6Sztojka Milán SzabolcsFV.57:25
34Tóth LászlóFV.85:10
 
 
Nyíregyháza Móra Ferenc ÁltIskSzabolcs-Szatmár-Bereg
HelyNévKategóriaIdő
29Hibján EszterNIII.45:43
27Jászai EnikőNIV.90:32
 
 
Nyíregyháza Móricz Zsigmond ÁltIskSzabolcs-Szatmár-Bereg
HelyNévKategóriaIdő
10Morauszki HajnalkaNII.25:22
24Morauszki Mihály ifj.FIII.44:33
 
 
Nyíregyháza SZC Széchenyi István SzakGSzabolcs-Szatmár-Bereg
HelyNévKategóriaIdő
Prekopcsák RékaNV.nfb
 
 
Nyíregyháza SZC Vásárhelyi Pál SzakGSzabolcs-Szatmár-Bereg
HelyNévKategóriaIdő
33Kis NikolettaNV.96:01
 
 
Nyíregyháza Vasvári Pál GimnSzabolcs-Szatmár-Bereg
HelyNévKategóriaIdő
Prekopcsák Gábor ifj.FV.nfb
 
 
Nyíregyháza Zrínyi Ilona GimnSzabolcs-Szatmár-Bereg
HelyNévKategóriaIdő
44Jászai TamásFV.113:20
9Tóth NóraNV.65:12
 
 
Nyíregyháza Szent Imre Kat. Gimn, ÁltIskSzabolcs-Szatmár-Bereg
HelyNévKategóriaIdő
34Papp László ÁronFIII.54:02
16Papp Zoltán SámuelFII.25:06
 
 
Nyíregyháza Waldorf ÁltIsk, GimnSzabolcs-Szatmár-Bereg
HelyNévKategóriaIdő
48Lakatos AndrásFII.83:13
38Lakatos MátyásFIV.78:13
12Lakatos RózaNIII.35:41
 
 
Nagydorog Széchényi Sándor ÁltIskTolna
HelyNévKategóriaIdő
6Hahn MáriuszFIV.44:35
4Tőzsér BendegúzFeher27:26
 
 
Paks Balogh Antal Kat. ÁltIsk,GimnTolna
HelyNévKategóriaIdő
Kovács KarinaNV.nfb
 
 
Szombathely Boldog Brenner János Ált, GimnVas
HelyNévKategóriaIdő
39Vági KatalinNIV.121:43
 
 
Szombathely ELTE Bolyai János ÁltIsk,GimnVas
HelyNévKategóriaIdő
23Gál Enikő AnnaNIV.77:26
21Hajba Attila BalázsFII.26:24
10Harkay EmőkeNIV.54:34
4Sarkadi LehelFIV.42:01
 
 
Szombathely Perintparti Szó-Fogadó WaldorfVas
HelyNévKategóriaIdő
36Jacsev AmbrusFIV.77:25
19Jacsev FülöpFV.72:39
18Kollányi ÁdámFIII.38:50
29Nagy Péter PálFIV.69:23
1Szalay LeventeFVI.58:07
18Veszelszki MártonFIV.59:01
 
 
Szombathely Premontrei Rendi Szent NorbertVas
HelyNévKategóriaIdő
8Pásti FanniNVI.73:01
 
 
Szombathely Kanizsai Dorottya GimnVas
HelyNévKategóriaIdő
35Alpár Domonkos MártonFV.86:32
23Cseszka BenceFVI.170:27
16Sarkadi BorbálaNIV.64:21
 
 
Szombathely SZC Gépipari és Inf. SzakGVas
HelyNévKategóriaIdő
4Bognár ZoltánFVI.62:32
40Takács BálintFV.107:11
 
 
Szombathely Műszaki SZC Savaria SzakGVas
HelyNévKategóriaIdő
Balogh AndrásFVI.n.i.
 
 
Ajka Bródy Imre GimnáziumVeszprém
HelyNévKategóriaIdő
15Kovács ZsoltFIV.56:54
35Országi SáraNV.102:13
27Pegán PetraNIII.45:10
 
 
Ajka Fekete-Vörösmarty Ált és GimnVeszprém
HelyNévKategóriaIdő
36Országi AnnaNIV.111:48
33Országi ZsófiaNIII.48:07
 
 
Balatonfüred Radnóti Miklós ÁltiskVeszprém
HelyNévKategóriaIdő
40Nemes ÁbelFII.40:35
 
 
Balatonfüred Református Általános IskolaVeszprém
HelyNévKategóriaIdő
32Kerti MátéFIII.53:51
 
 
Nemesvámos Fehérlófia Waldorf ÁltIsk,GimnVeszprém
HelyNévKategóriaIdő
22Barát JázminNII.32:17
17Barát MiklósFIV.58:49
17Blaskó BenedekFIII.38:14
24Bácskai EszterNV.88:32
33Küronya FrigyesFV.84:01
 
 
Tihany Bencés Apátság Illyés Gyula IVeszprém
HelyNévKategóriaIdő
Szalontai SomaFIII.n.i.
 
 
Veszprém Hriszto Botev Német ÁltIskVeszprém
HelyNévKategóriaIdő
2Lantai LiliNIV.38:28
 
 
Veszprém Lovassy László GimnVeszprém
HelyNévKategóriaIdő
Barát BenedekFIV.hiba
13Berzsenyi BenceFVI.97:15
2Lantai BorókaNV.46:05
8Péntek MártonFVI.75:35
20Szalontai SáraNV.81:48
17Tarsoly PankaNV.75:32
12Tokai-Kiss BálintFVI.95:19
25Tokai-Kiss ZsófiaNIV.81:14
 
 
Veszprém Szilágyi Erzsébet Keresztény IVeszprém
HelyNévKategóriaIdő
2Gaschler EmmaNIII.25:21
4Gaschler JankaNII.22:57
23Gaschler MátéFIV.63:35
 
 
Veszprém Báthory István SportI, ÁltIskVeszprém
HelyNévKategóriaIdő
2Bálint GergőFIII.25:36
10Bálint ÁdámFIV.52:27
 
 
Veszprém Deák Ferenc ÁltIskVeszprém
HelyNévKategóriaIdő
25Molnár IvánFII.27:07
 
 
Veszprém Kossuth Lajos ÁltIskVeszprém
HelyNévKategóriaIdő
19Engi DánielFII.25:44
19Engi LilienNIV.67:53
 
 
Veszprém SZC Ipari SzakGaVeszprém
HelyNévKategóriaIdő
17Angyal DánielFV.67:30
Bácskai PéterFVI.nfb
Gazsó BálintFVI.hiba
Vass BenceFV.nfb
 
 
Veszprém Vetési Albert GimnVeszprém
HelyNévKategóriaIdő
4Bálint BenedekFV.51:59
3Mérő DominikaNVI.61:34
 
 
Nagykanizsa Batthyány Lajos GimnZala
HelyNévKategóriaIdő
Csertán AndrásFVI.hiba
32Molnár BotondFV.83:04
22Molnár LeventeFV.75:02
 
 
Nagykanizsa Miklósfai ÁltIskZala
HelyNévKategóriaIdő
28Porgányi EmmaNII.36:11
 
 
Zalaegerszeg Eötvös József-Liszt Ferenc IskZala
HelyNévKategóriaIdő
52Bódis Balázs MárkFIII.92:04
Csók BarnabásFII.hiba
28Kolcsár NimródFII.28:00
12Kolcsár PannaNIV.57:04
Szabó BoglárkaNIII.n.i.
 
 
Zalaegerszeg Petőfi Sándor-Dózsa György IskZala
HelyNévKategóriaIdő
Bodrogi BlankaNII.hiba
34Czebei LucaNIII.48:26
42Horváth KármenNIII.58:13
23Kaj Huba CsabaFII.26:43
27Nagy LeventeFIII.48:35
35Takács FlóraNII.43:44
 
 
Zalaegerszeg Ady Endre ÁltIsk, GimnZala
HelyNévKategóriaIdő
31Antal Katalin IldikóNII.40:13
29Hegedüs MártonFII.28:22
35Pádár GergelyFII.32:14
 
 
Zalaegerszeg Kölcsey Ferenc GimnZala
HelyNévKategóriaIdő
49Dóra TóbiásFIV.152:40
46Horváth BenedekFIV.120:21
33Török OlivérFIII.53:55
 
 
Zalaegerszeg SZC Deák Ferenc Gimn, SzakGZala
HelyNévKategóriaIdő
Kocsis BiankaNV.hiba
24Kondor DorinaNVI.113:06
 
 
Zalaegerszeg Zrínyi Miklós GimnZala
HelyNévKategóriaIdő
9Antal SáraNIV.53:05
22Antal Virág AnnaNVI.98:16
29Bednárik BotondFIII.50:29
31Czigány EmmaNIII.46:51
Fekete SámuelFVI.n.i.
16Fülöp Álmos HubaFV.65:36
47Györe JánosFV.179:36
41Keresztes JankaNII.62:49
47Kovács AnikóNIII.71:29
Melczer OlivérFV.nfb
15Mézes Botond CsegőFIII.37:45
Nagy Bálint AttilaFVI.nfb
Pajor EmeseNV.hiba
27Pintér JázminNV.90:04
25Rövid BoglárkaNVI.115:17
43Sümegi GézaFV.109:28
10Takács TiciánFVI.87:43
Tiboly BenedekFIV.nfb
47Tompos GáborFIV.124:23
28Tőke FruzsinaNIV.96:22
34Török AnnaNIV.106:04
 
 
Zalaszentgrót Deák Ferenc ÁltIsk, GimnZala
HelyNévKategóriaIdő
33Tarsoly BorkaNIV.104:08