Helyezés Iskola pont Iskola, település Táv Kateg Pontszerzők Hely Pontszám
1. 39 Eger Gárdonyi Géza Ciszterci Gimn Normáltáv FIV. Kiss Mikes Tamás 1 10
        FVI. Bárány Tamás 5 4
          Jacsó Barnabás 6 3
      Rövidtáv FIV. Kiss Mikes Tamás 2 8
        FVI. Bárány Tamás 1 10
          Jacsó Barnabás 5 4
2. 33 Nagykovácsi Nagykovácsi ÁltIsk Normáltáv FII Braun Vilmos 1 10
        FIII Bonifert Gergely 3 6
        NII. Szakál-Biró Sára 5 4
      Rövidtáv FII Braun Vilmos 2 8
        NII. Szakál-Biró Sára 4 5
3. 30 Solymár Fészek Waldorf ÁltIsk, Gimn Normáltáv FV. Gönczi Péter 2 8
          Jurás Máté 7 2
        FVI. Gönczi Keve 7 2
        NIII Gönczi Zsuzsa 3 6
      Rövidtáv FV. Gönczi Péter 3 6
        FVI. Gönczi Keve 7 2
        NIII Gönczi Zsuzsa 5 4
  30 Gödöllő Református Líceum Gim Normáltáv NIV. Kiss Kamilla 3 6
        NV. Nagy Zsófia 3 6
      Rövidtáv FV. Nagy Péter 1 10
        NIV. Kiss Kamilla 7 2
        NV. Nagy Zsófia 3 6
  30 Budapest XII. Városmajori Gim,Kós Károly Ált Normáltáv NIV. Sárközy Rita 7 2
        NVI. Gárdonyi Csilla 1 10
      Rövidtáv NIV. Sárközy Rita 2 8
        NVI. Gárdonyi Csilla 1 10
  26 Budapest XI. Bethlen Gábor ÁltIsk és Gimn Normáltáv FII Csoboth Mihály 3 6
        FIII Csoboth Márton 1 10
      Rövidtáv FII Csoboth Mihály 1 10
  26 Budapest XVIII. Brassó Utcai ÁltIsk Normáltáv NIII Máramarosi Anna 1 10
        NIV. Máramarosi Rita 4 5
      Rövidtáv NIII Máramarosi Anna 8 1
        NIV. Máramarosi Rita 1 10
  24 Veszprém Szilágyi Erzsébet Keresztény I Normáltáv NII. Gaschler Janka 4 5
        NIII Gaschler Emma 2 8
      Rövidtáv NII. Gaschler Janka 8 1
        NIII Gaschler Emma 1 10
  24 Veszprém Vetési Albert Gimn Normáltáv FV. Bálint Benedek 4 5
        NVI. Mérő Dominika 3 6
      Rövidtáv FV. Bálint Benedek 4 5
        NVI. Mérő Dominika 2 8
  24 Salgótarján Bolyai János Gimn Normáltáv NV. Mag Fruzsina 8 1
          Mag Viktória 1 10
          Nagy Szilvia 7 2
      Rövidtáv NV. Mag Fruzsina 8 1
          Mag Viktória 1 10
  23 Budapest IV. Újpesti Babits Mihály Gimn Normáltáv FIV. Kriza Márton János 7 2
        NIV. Kelevitz Virág 8 1
      Rövidtáv FIV. Kriza Márton János 7 2
        NIII Bors Lilla 2 8
          Balázs Réka 4 5
        NIV. Kelevitz Virág 4 5
  20 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn Normáltáv FVI. Demeter Ambrus 2 8
        NVI. Szűcs Boglárka 4 5
      Rövidtáv FVI. Demeter Ambrus 4 5
        NVI. Szűcs Boglárka 7 2
  19 Budapest II. Pesthidegkúti Waldorf Iskola Normáltáv FIV. Székely Márton 2 8
          Karakai Pál 8 1
      Rövidtáv FIV. Székely Márton 1 10
  19 Pécs Szent Mór Kat. ÁltIsk,Gimn Normáltáv FV. Szuromi Áron 1 10
      Rövidtáv FV. Szuromi Áron 2 8
          Kovács Sebestyén 8 1
  19 Budapest I. Szent Gellért Kat. ÁltIsk,Gimn Normáltáv FII Bodó Sámuel 6 3
        NII. Dankó Boróka 3 6
      Rövidtáv NII. Dankó Boróka 1 10
  18 Nyíregyháza Apáczai Csere János ÁltIsk Normáltáv NII. Veress Anna 2 8
      Rövidtáv NII. Veress Anna 2 8
        NIII Berencsi Panna 7 2
  18 Veszprém Báthory István SportI, ÁltIsk Normáltáv FIII Bálint Gergő 2 8
      Rövidtáv FIII Bálint Gergő 1 10
  17 Veszprém Lovassy László Gimn Normáltáv FVI. Péntek Márton 8 1
        NV. Lantai Boróka 2 8
      Rövidtáv FVI. Péntek Márton 6 3
        NV. Lantai Boróka 4 5
  17 Győr AUDI Hungaria ÁMK Normáltáv NII. Knaup Jana 1 10
      Rövidtáv FIII Knaup Jonas 8 1
        NII. Knaup Jana 3 6
  16 Eger EKE  Ált., Közép, PedInt Normáltáv NIV. Kocsik Eszter 1 10
      Rövidtáv NIV. Kocsik Eszter 3 6
  15 Gödöllő Szent Imre Katolikus ÁltIsk Normáltáv FII Bujdosó Márk Levente 2 8
        FIII Dobay Benedek 6 3
      Rövidtáv FII Bujdosó Márk Levente 5 4
  14 Budapest II. Máriaremete-Hidegkúti Ök. ÁltI Normáltáv FIII Ürge Bence 5 4
        NII. Paskucz-Szathmáry Kinga 6 3
      Rövidtáv FIII Ürge Bence 3 6
        NIII Paskucz-Szathmáry Henrietta 8 1
  14 Pécs Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimn Normáltáv FVI. Schauermann Barnabás 3 6
      Rövidtáv FVI. Schauermann Barnabás 2 8
  13 Gárdony Chernel István ÁltIsk és Gimn Normáltáv NVI. Vékony Vanda 2 8
      Rövidtáv NVI. Vékony Vanda 4 5
  12 Szeged Tabán ÁltIsk Normáltáv FIII Őze Dániel 8 1
        FIV. Barta Máté 3 6
      Rövidtáv FIV. Barta Máté 4 5
  11 Budapest V. Deák Téri Evangélikus Gimn Normáltáv FV. Klement Kelén 3 6
          Kovács Kende Pál 8 1
      Rövidtáv FV. Klement Kelén 5 4
  11 Veszprém Hriszto Botev Német ÁltIsk Normáltáv NIV. Lantai Lili 2 8
      Rövidtáv NIV. Lantai Lili 6 3
  11 Budapest XII. Zugligeti ÁltIsk Normáltáv NIII Mikes Janka 4 5
      Rövidtáv NIII Mikes Janka 3 6
  11 Szombathely SZC Gépipari és Inf. SzakG Normáltáv FVI. Bognár Zoltán 4 5
      Rövidtáv FVI. Bognár Zoltán 3 6
  10 Miskolc Földes Ferenc Gimn Normáltáv FIV. Tőczik Vendel 5 4
      Rövidtáv FIV. Tőczik Vendel 3 6
  10 Gödöllő Hajós Alfréd ÁltIsk Normáltáv FII Ivaskó Barnabás 4 5
      Rövidtáv FII Ivaskó Barnabás 4 5
  10 Szombathely Perintparti Szó-Fogadó Waldorf Normáltáv FVI. Szalay Levente 1 10
  10 Budapest XI. Gazdagrét - Törökugrató ÁltIsk Normáltáv FIII Veres Dávid 7 2
      Rövidtáv FIII Veres Dávid 2 8
  9 Budapest I. Szilágyi Erzsébet Gimnázium Normáltáv NV. Zempléni Lilla 4 5
      Rövidtáv NV. Zempléni Lilla 5 4
  9 Miskolc Diósgyőri Gimn Normáltáv NVI. Tamás Bianka 6 3
      Rövidtáv NVI. Tamás Bianka 3 6
  9 Nemesvámos Fehérlófia Waldorf ÁltIsk,Gimn Rövidtáv FIII Blaskó Benedek 5 4
        NII. Barát Jázmin 4 5
  8 Szombathely ELTE Bolyai János ÁltIsk,Gimn Normáltáv FIV. Sarkadi Lehel 4 5
      Rövidtáv FIV. Sarkadi Lehel 6 3
  8 Budapest V. ELTE Apáczai Csere János Gimn Normáltáv NIV. Koren Anikó 5 4
      Rövidtáv NIV. Koren Anikó 5 4
  8 Budapest III. Alter Közg. Gimn,SzakG,ÁltIsk Rövidtáv NV. Czakó Boglárka 2 8
  7 Nagydorog Széchényi Sándor ÁltIsk Normáltáv FIV. Hahn Máriusz 6 3
      Rövidtáv FIV. Hahn Máriusz 5 4
  7 Eger Egri Szilágyi Erzsébet Gimn Normáltáv NVI. Tiszlavicz Veronika 5 4
      Rövidtáv NVI. Tiszlavicz Veronika 6 3
  6 Debrecen Debreceni Fazekas Mihály Gimn Normáltáv NVI. Szilágyi Emese 7 2
      Rövidtáv NVI. Szilágyi Emese 5 4
  6 Kecskemét Mihály Kertje Waldorf ÁltIsk Normáltáv NIII Parádi Eszter 6 3
      Rövidtáv NIII Parádi Eszter 6 3
  6 Tatabánya Szent Margit ÁltIsk Normáltáv FIII Nagy Bence 4 5
        NII. Mauer Luca 8 1
  6 Debrecen Debreceni Karácsony Sándor Ált Rövidtáv FII Nagy-Kovács Vince 3 6
  6 Pécs Leőwey Klára Gimn Normáltáv NV. Pataki Virág Lara 5 4
      Rövidtáv NV. Pataki Virág Lara 7 2
  6 Pécs Janus Pannonius Gimn Normáltáv NV. Werner Boróka 6 3
      Rövidtáv NV. Werner Boróka 6 3
  5 Zalaegerszeg Zrínyi Miklós Gimn Rövidtáv FIII Mézes Botond Csegő 7 2
        FV. Fülöp Álmos Huba 6 3
  5 Pécs Mandulafa Waldorf  ÁltIsk Rövidtáv FIII Benke Somorjai Dávid 4 5
  4 Miskolc Könyves Kálmán ÁltIsk Normáltáv FII Jakab Álmos 5 4
  4 Székesfehérvár Teleki Blanka Gimn és ÁltIsk Normáltáv FV. Kanizsay Botond 5 4
  4 Székesfehérvár Comenius Gimn, ÁltIsk,SzakG Normáltáv NIII Molnár Boglárka 5 4
  3 Nyíregyháza Krúdy Gyula Gimn Normáltáv FV. Sztojka Milán Szabolcs 6 3
  3 Tatabánya Bánhidai Jókai Mór ÁltIsk Rövidtáv NII. Nagy Eszter 6 3
  3 Biatorbágy Biatorbágyi Általános Iskola Rövidtáv FIII Kovács Jeromos 6 3
  3 Budapest XIX. Kispesti Vass Lajos ÁltIsk Normáltáv NIV. Orosz Viktória 6 3
  3 Budapest XII. ELTE Gyertyánffy István ÁltIsk Rövidtáv FII Gárdonyi Zsolt 6 3
  2 Eger Egri Lenkey János ÁltIsk Rövidtáv NII. Vöröss Luca 7 2
  2 Szeged Deák Ferenc Gimn Rövidtáv FV. Schubert Ambrus 7 2
  2 Tata Talentum ÁltIsk,Gimn,SzakG Normáltáv NIII Ódor Laura 7 2
  2 Felsőtárkány Felsőtárkányi ÁltIsk Normáltáv FII Piller-Dávid Marcell 7 2
  2 Kozármisleny Janikovszky Éva ÁltIsk Normáltáv NII. Jánosi Tímea 7 2
  2 Nyíregyháza Szent Imre Kat. Gimn, ÁltIsk Rövidtáv FII Papp Zoltán Sámuel 7 2
  1 Szombathely Premontrei Rendi Szent Norbert Normáltáv NVI. Pásti Fanni 8 1
  1 Gödöllő Premontrei Szent Norbert Gimn Normáltáv NIII Balázs Eszter 8 1
  1 Budapest XIV. Szent István Gimn Rövidtáv NIV. Gyurina Judit 8 1
  1 Miskolc Szent Imre Római Kat. ÁltIsk Rövidtáv FII Demeter Botond 8 1
  1 Eger Neumann János Gimn, SzakG Rövidtáv NVI. Kocsik Nóra 8 1
  1 Tatabánya Bárdos László Gimn Rövidtáv FIV. Cserna András Máté 8 1
  1 Nagykanizsa Batthyány Lajos Gimn Rövidtáv FVI. Csertán András 8 1
  1 Budapest III. Óbudai Harrer Pál ÁltIsk Normáltáv FII Páling Ádám 8 1