Országos Diákolimpia és Bridgestone KupaH 2019. 05. 20. 10:31
Eredmények - Rövidtávkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
ARA Alba Regia Atlétikai Klub
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (44)3,4 km 55 m18 ep
 
9Molnár TiborARA Alba Regia Atlétikai Klub21:340:00
39Koródi GáborARA Alba Regia Atlétikai Klub30:17+8:43
 
 
 
Feher (22)1,2 km 15 m9 ep
 
1Bene CsabaARA Alba Regia Atlétikai Klub12:310:00
 
 
 
Kek (62)2,0 km 35 m15 ep
 
19Prill LászlóARA Alba Regia Atlétikai Klub14:530:00
29Skrop TamásARA Alba Regia Atlétikai Klub16:04+1:11
34Skrop RóbertARA Alba Regia Atlétikai Klub16:26+1:33
37Pintér MiklósARA Alba Regia Atlétikai Klub17:00+2:07
42Varga AttilaARA Alba Regia Atlétikai Klub17:16+2:23
 
 
 
Vilagos_zold (75)2,2 km 50 m13 ep
 
28Fent MarianneARA Alba Regia Atlétikai Klub19:450:00
30Skropné Szuromi ÉvaARA Alba Regia Atlétikai Klub19:56+0:11
 
 
 
ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (44)3,4 km 55 m18 ep
 
7Győrffy KristófASK Alpokalja Szabadidősport és Kö20:490:00
 
 
 
Vilagos_zold (75)2,2 km 50 m13 ep
 
43Árné Molnár KrisztinaASK Alpokalja Szabadidősport és Kö21:560:00
 
 
 
BBB Balassagyarmati Balassi Bálint
HelyNévKlubIdőKül.
Vilagos_zold (75)2,2 km 50 m13 ep
 
46Novotni TibornéBBB Balassagyarmati Balassi Bálint23:010:00
 
 
 
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (44)3,4 km 55 m18 ep
 
35Iván LászlóBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C28:460:00
41Ürge LászlóBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C32:53+4:07
 
 
 
Kek (62)2,0 km 35 m15 ep
 
24Lada NikolettBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C15:200:00
38Hajas CsillaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C17:02+1:42
53Biró AlettaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C21:01+5:41
57Muszély GyörgyBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C24:45+9:25
 
 
 
Sarga (42)1,5 km 25 m9 ep
 
13Braun KatalinBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C19:190:00
 
 
 
Vilagos_zold (75)2,2 km 50 m13 ep
 
1Kálmán PéterBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C13:310:00
11Biró FruzsinaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C16:22+2:51
21Ürge-Vorsatz Diana dr.BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C18:30+4:59
27Madarassy AnikóBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C19:18+5:47
35Biró ÁronBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C20:35+7:04
38Madarassy MáriaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C21:34+8:03
53Szecsődi ÁkosBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C24:13+10:42
 
 
 
BKL Budakalászi Sport Club
HelyNévKlubIdőKül.
Sarga (42)1,5 km 25 m9 ep
 
27Simkó Lili AnnaBKL Budakalászi Sport Club35:510:00
 
 
 
Vilagos_zold (75)2,2 km 50 m13 ep
 
32Simkó ZoltánBKL Budakalászi Sport Club20:170:00
48Simkó LiviaBKL Budakalászi Sport Club23:40+3:23
 
 
 
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE
HelyNévKlubIdőKül.
Kek (62)2,0 km 35 m15 ep
 
3Kovács Botond BendegúzBMG Babits Mihály Gimnázium DSE12:210:00
12Boka GyörgyBMG Babits Mihály Gimnázium DSE13:42+1:21
36Molnár AnnaBMG Babits Mihály Gimnázium DSE16:58+4:37
 
 
 
Narancs (50)2,0 km 35 m10 ep
 
15Bors BertalanBMG Babits Mihály Gimnázium DSE19:530:00
 
 
 
Sarga (42)1,5 km 25 m9 ep
 
11Végh Albert VinceBMG Babits Mihály Gimnázium DSE18:310:00
12Millián ZsuzsannaBMG Babits Mihály Gimnázium DSE18:32+0:01
Szabó Dalma ViktóriaBMG Babits Mihály Gimnázium DSEn.i.
 
 
 
Vilagos_zold (75)2,2 km 50 m13 ep
 
2Barlai DánielBMG Babits Mihály Gimnázium DSE13:400:00
12Hetényi BarnabásBMG Babits Mihály Gimnázium DSE17:04+3:24
40Hetényi GyörgyBMG Babits Mihály Gimnázium DSE21:37+7:57
66Vörös AttilaBMG Babits Mihály Gimnázium DSE30:02+16:22
Konzili KrisztiánBMG Babits Mihály Gimnázium DSEn.i.
 
 
 
BSC Balatonfüredi Sport Club
HelyNévKlubIdőKül.
Kek (62)2,0 km 35 m15 ep
 
41Péntek GáborBSC Balatonfüredi Sport Club17:100:00
 
 
 
Vilagos_zold (75)2,2 km 50 m13 ep
 
61Péntek GábornéBSC Balatonfüredi Sport Club26:540:00
 
 
 
BTK Bakonyi Tájfutó Klub
HelyNévKlubIdőKül.
Sarga (42)1,5 km 25 m9 ep
 
7Pegánné Göntér SzilviaBTK Bakonyi Tájfutó Klub16:360:00
 
 
 
Vilagos_zold (75)2,2 km 50 m13 ep
 
13Gazsó LauraBTK Bakonyi Tájfutó Klub17:060:00
59Ládi JánosBTK Bakonyi Tájfutó Klub26:06+9:00
 
 
 
CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes
HelyNévKlubIdőKül.
Vilagos_zold (75)2,2 km 50 m13 ep
 
37Laurinyecz KataCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes21:180:00
67Horváth GabriellaCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes30:26+9:08
 
 
 
DCS Denevér Barlangkutató és Szaba
HelyNévKlubIdőKül.
Kek (62)2,0 km 35 m15 ep
 
55Surányi GáborDCS Denevér Barlangkutató és Szaba21:200:00
 
 
 
Sarga (42)1,5 km 25 m9 ep
 
15Prekopcsák BalázsDCS Denevér Barlangkutató és Szaba23:550:00
 
 
 
Vilagos_zold (75)2,2 km 50 m13 ep
 
26Cseh GabriellaDCS Denevér Barlangkutató és Szaba19:050:00
65Nagyné Matolcsi JuditDCS Denevér Barlangkutató és Szaba29:49+10:44
 
 
 
DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (44)3,4 km 55 m18 ep
 
33Hegedűs Ágnes dr.DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl27:340:00
 
 
 
Kek (62)2,0 km 35 m15 ep
 
35Várady SzilviaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl16:360:00
 
 
 
EK Egyesületen kívüli
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (44)3,4 km 55 m18 ep
 
18Hajnács TamásEK Egyesületen kívüli23:220:00
 
 
 
Feher (22)1,2 km 15 m9 ep
 
4Bereczky CsongorEK Egyesületen kívüli17:130:00
11Bereczky DóraEK Egyesületen kívüli21:43+4:30
 
 
 
Narancs (50)2,0 km 35 m10 ep
 
2Jaczina MilánEK Egyesületen kívüli14:010:00
43Balla JenőEK Egyesületen kívüli40:48+26:47
 
 
 
Sarga (42)1,5 km 25 m9 ep
 
Szurdi ÁronEK Egyesületen kívülihiba
 
 
 
Vilagos_zold (75)2,2 km 50 m13 ep
 
55Balla MilánEK Egyesületen kívüli24:410:00
 
 
 
ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (44)3,4 km 55 m18 ep
 
8Simon GáborESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó21:160:00
10Korózs AttilaESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó21:42+0:26
14Borbás PéterESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó22:36+1:20
33Honfi GáborESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó27:34+6:18
 
 
 
Kek (62)2,0 km 35 m15 ep
 
45Kovács JózsefESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó18:130:00
56Piller NorbertESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó24:24+6:11
 
 
 
Vilagos_zold (75)2,2 km 50 m13 ep
 
44Érsek-P. IldikóESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó22:130:00
 
 
 
ETC Egri Testedző Club
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (44)3,4 km 55 m18 ep
 
12Hráb DánielETC Egri Testedző Club21:500:00
19Simon ÁgnesETC Egri Testedző Club23:28+1:38
 
 
 
Feher (22)1,2 km 15 m9 ep
 
13Hráb NoémiETC Egri Testedző Club22:370:00
 
 
 
Kek (62)2,0 km 35 m15 ep
 
58Nagy LajosETC Egri Testedző Club48:260:00
 
 
 
Piros (18)2,9 km 40 m15 ep
 
9Ficsor FerencETC Egri Testedző Club20:440:00
 
 
 
Sarga (42)1,5 km 25 m9 ep
 
32Hráb GyörgynéETC Egri Testedző Club65:080:00
Hráb AlexaETC Egri Testedző Clubn.i.
 
 
 
FSC Futárok Sport Club
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (44)3,4 km 55 m18 ep
 
28Petró AnnamáriaFSC Futárok Sport Club25:390:00
 
 
 
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (44)3,4 km 55 m18 ep
 
4Tóth LászlóGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo20:190:00
13Ivaskó GyörgyGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo22:07+1:48
20Kovács RóbertGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo24:01+3:42
27Dobay ZsoltGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo25:18+4:59
 
 
 
Feher (22)1,2 km 15 m9 ep
 
2Ivaskó EszterGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo13:460:00
3Vajda MárkGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo16:56+3:10
14Gyurina MártonGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo25:58+12:12
17Fóris ÁdámGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo33:59+20:13
 
 
 
Kek (62)2,0 km 35 m15 ep
 
6Kiss György ifj.GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo12:450:00
14Nagy JózsefGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo13:52+1:07
16Dudok CsabaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo14:30+1:45
17Gyurina SzabolcsGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo14:36+1:51
54Dobay IvettGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo21:03+8:18
 
 
 
Narancs (50)2,0 km 35 m10 ep
 
3Dudok BalázsGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo15:360:00
16Ujvári DánielGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo21:06+5:30
27Jekli KatalinGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo25:25+9:49
34Pásztor RitaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo29:17+13:41
46Finta ÁronGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo63:41+48:05
Mundruczó AnnaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spon.i.
 
 
 
Piros (18)2,9 km 40 m15 ep
 
8Fóris MátéGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo20:350:00
13Abrán JózsefGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo22:17+1:42
 
 
 
Sarga (42)1,5 km 25 m9 ep
 
6Rahner PéterGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo15:560:00
19Pintér KornélGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo27:02+11:06
 
 
 
Vilagos_zold (75)2,2 km 50 m13 ep
 
33Nagyné Simon ÁgnesGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo20:270:00
38Katona CsillaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo21:34+1:07
52Ivaskóné Kubovics SzilviaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo24:12+3:45
54Finta GabriellaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo24:16+3:49
69Kiss GyörgyGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo38:16+17:49
Pintér IstvánGKS Gödöllői Kirchhofer József Spohiba
Dudokné Székelyhidi MelindaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spohiba
 
 
 
GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (44)3,4 km 55 m18 ep
 
25Tarsoly RóbertGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó24:390:00
 
 
 
Narancs (50)2,0 km 35 m10 ep
 
7Czigányné Bancsik EditGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó17:510:00
10Czigány MátyásGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó18:46+0:55
14Ráduly AnnaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó19:38+1:47
17Hegedüs MátéGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó21:37+3:46
22Kálmán ViktóriaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó22:13+4:22
36Gyurina BercelGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó29:40+11:49
37Geszti Márton PéterGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó30:08+12:17
38Ráduly GergőGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó30:35+12:44
41Ráduly CsabaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó34:49+16:58
 
 
 
Piros (18)2,9 km 40 m15 ep
 
1Mézes Tibor SólyomGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó15:510:00
3Bertóti ReginaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó16:56+1:05
7Császár ÉvaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó19:36+3:45
 
 
 
Sarga (42)1,5 km 25 m9 ep
 
17Bárdi PiroskaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó24:510:00
30Takács ManuellaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó43:34+18:43
 
 
 
GTC Gerecse Tájfutó Club
HelyNévKlubIdőKül.
Feher (22)1,2 km 15 m9 ep
 
8Osváth ÁronGTC Gerecse Tájfutó Club20:360:00
 
 
 
Kek (62)2,0 km 35 m15 ep
 
43Krajcár TamásGTC Gerecse Tájfutó Club17:300:00
 
 
 
Sarga (42)1,5 km 25 m9 ep
 
25Galgán MaraGTC Gerecse Tájfutó Club33:200:00
Wéber PankaGTC Gerecse Tájfutó Clubn.i.
Albert SzabolcsGTC Gerecse Tájfutó Clubn.i.
 
 
 
GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub
HelyNévKlubIdőKül.
Kek (62)2,0 km 35 m15 ep
 
5Balogh RékaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub12:410:00
8Komjáti AttilaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub13:26+0:45
24Varga BalázsGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub15:20+2:39
27Didriksen Tor ÖyvindGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub15:31+2:50
51Hatala ÉvaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub20:37+7:56
 
 
 
Narancs (50)2,0 km 35 m10 ep
 
20Rajna Barnabás DömeGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub22:010:00
29Ruzsin-Varga KatalinGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub28:03+6:02
44Morvay ZsófiaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub44:02+22:01
 
 
 
Vilagos_zold (75)2,2 km 50 m13 ep
 
41Tengely SándorGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub21:520:00
49Morvay AndrásGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub23:42+1:50
 
 
 
HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület
HelyNévKlubIdőKül.
Kek (62)2,0 km 35 m15 ep
 
30Bogdanovics András ifj.HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület16:090:00
32Asboltné Kerekes ÁgnesHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület16:17+0:08
47Bogdanovits AndrásHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület18:51+2:42
 
 
 
HOD Hód-mentor sport és műpártoló
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (44)3,4 km 55 m18 ep
 
32Szöllősi JuditHOD Hód-mentor sport és műpártoló27:130:00
 
 
 
Kek (62)2,0 km 35 m15 ep
 
2Petrócki ÁdámHOD Hód-mentor sport és műpártoló12:120:00
4Kisháziné Zombory ErikaHOD Hód-mentor sport és műpártoló12:37+0:25
40Kisházi GáborHOD Hód-mentor sport és műpártoló17:08+4:56
 
 
 
Narancs (50)2,0 km 35 m10 ep
 
11Farkas AlmaHOD Hód-mentor sport és műpártoló19:190:00
30Bánfi BotondHOD Hód-mentor sport és műpártoló28:15+8:56
 
 
 
Sarga (42)1,5 km 25 m9 ep
 
29Pethő HannaHOD Hód-mentor sport és műpártoló41:470:00
 
 
 
Vilagos_zold (75)2,2 km 50 m13 ep
 
5Tankó Gyula RóbertHOD Hód-mentor sport és műpártoló15:020:00
25Kisházi EmmaHOD Hód-mentor sport és műpártoló18:56+3:54
 
 
 
HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle
HelyNévKlubIdőKül.
Vilagos_zold (75)2,2 km 50 m13 ep
 
14Jenővári GabriellaHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle17:230:00
 
 
 
HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási
HelyNévKlubIdőKül.
Narancs (50)2,0 km 35 m10 ep
 
4Vörös GáborHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási15:490:00
23Kovács ZitaHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási22:36+6:47
32Tóth BenceHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási29:02+13:13
40Csorja IdaHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási32:50+17:01
 
 
 
Sarga (42)1,5 km 25 m9 ep
 
1Tóth BalázsHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási13:410:00
Fekete BalázsHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódásihiba
 
 
 
Vilagos_zold (75)2,2 km 50 m13 ep
 
42Hetényi FerencHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási21:540:00
 
 
 
HUF HUFEZE Pásztó
HelyNévKlubIdőKül.
Sarga (42)1,5 km 25 m9 ep
 
Kormos DánielHUF HUFEZE Pásztóhiba
 
 
 
JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (44)3,4 km 55 m18 ep
 
29Sisa DorottyaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv26:100:00
37Kiss DénesJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv29:52+3:42
42Kissné Kiss MáriaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv38:45+12:35
 
 
 
Sarga (42)1,5 km 25 m9 ep
 
18Nagy Marcell MiklósJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv25:430:00
Nagy Martin GáborJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istvhiba
Katona ErikaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istvhiba
 
 
 
KAL Kalocsai Természetjáró és Szab
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (44)3,4 km 55 m18 ep
 
24Bergendi PéterKAL Kalocsai Természetjáró és Szab24:180:00
 
 
 
Kek (62)2,0 km 35 m15 ep
 
10Rostás AnikóKAL Kalocsai Természetjáró és Szab13:340:00
 
 
 
KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport
HelyNévKlubIdőKül.
Kek (62)2,0 km 35 m15 ep
 
Zempléni András dr.KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sporthiba
Ormay GyörgyKOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sporthiba
 
 
 
KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (44)3,4 km 55 m18 ep
 
17Kiszel SándorKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü23:050:00
 
 
 
Kek (62)2,0 km 35 m15 ep
 
11Bánki JusztinaKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü13:370:00
 
 
 
MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (44)3,4 km 55 m18 ep
 
40Dalos AttilaMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba31:220:00
 
 
 
Vilagos_zold (75)2,2 km 50 m13 ep
 
34Molnár GáborMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba20:280:00
 
 
 
MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (44)3,4 km 55 m18 ep
 
2Kisvölcsey ÁkosMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako19:110:00
 
 
 
NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (44)3,4 km 55 m18 ep
 
20Tölgyesi TiborNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz24:010:00
 
 
 
Kek (62)2,0 km 35 m15 ep
 
31Lakatos Tamás dr.NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz16:130:00
 
 
 
Narancs (50)2,0 km 35 m10 ep
 
5Halász OrsolyaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz17:260:00
12Fényes ErikaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz19:31+2:05
18Sztojka ZoéNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz21:41+4:15
Berencsi ValériaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakoszhiba
 
 
 
Piros (18)2,9 km 40 m15 ep
 
5Berencsi LajosNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz18:470:00
12Tóth László id.NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz21:55+3:08
15Bilecz NorbertNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz23:35+4:48
18Papp LászlóNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz25:25+6:38
 
 
 
Vilagos_zold (75)2,2 km 50 m13 ep
 
3Balatoni TamásNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz13:580:00
 
 
 
OSC Orvosegyetem Sport Club
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (44)3,4 km 55 m18 ep
 
43Kardos Ferenc dr.OSC Orvosegyetem Sport Club46:400:00
 
 
 
Kek (62)2,0 km 35 m15 ep
 
19Hegedűs ZoltánOSC Orvosegyetem Sport Club14:530:00
 
 
 
Vilagos_zold (75)2,2 km 50 m13 ep
 
68Teo DóraOSC Orvosegyetem Sport Club30:310:00
Hanusz MáriaOSC Orvosegyetem Sport Clubn.i.
 
 
 
PAK Paksi Sport Egyesület
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (44)3,4 km 55 m18 ep
 
6Kiss GáborPAK Paksi Sport Egyesület20:480:00
 
 
 
PVM Pécsi Vörös Meteor SK
HelyNévKlubIdőKül.
Feher (22)1,2 km 15 m9 ep
 
7Várady HelkaPVM Pécsi Vörös Meteor SK20:120:00
 
 
 
Kek (62)2,0 km 35 m15 ep
 
1Szieberth PéterPVM Pécsi Vörös Meteor SK12:090:00
22Tóth JenőPVM Pécsi Vörös Meteor SK15:02+2:53
 
 
 
Sarga (42)1,5 km 25 m9 ep
 
8Bokor NatasaPVM Pécsi Vörös Meteor SK18:100:00
14Banditz BoldizsárPVM Pécsi Vörös Meteor SK23:31+5:21
28Mester LeventePVM Pécsi Vörös Meteor SK35:52+17:42
 
 
 
PVS Pécsi Vasutas Sportkör
HelyNévKlubIdőKül.
Kek (62)2,0 km 35 m15 ep
 
13Benedek VirágPVS Pécsi Vasutas Sportkör13:430:00
 
 
 
SAS Silvanus Sportegyesület
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (44)3,4 km 55 m18 ep
 
1Magyar Tamás GáborSAS Silvanus Sportegyesület18:340:00
36Scultéty OrsolyaSAS Silvanus Sportegyesület29:02+10:28
 
 
 
Kek (62)2,0 km 35 m15 ep
 
39Lázár JánosSAS Silvanus Sportegyesület17:040:00
 
 
 
Narancs (50)2,0 km 35 m10 ep
 
35Radnóti RezsőSAS Silvanus Sportegyesület29:200:00
 
 
 
Piros (18)2,9 km 40 m15 ep
 
14Kaszanitzky ViktóriaSAS Silvanus Sportegyesület23:200:00
 
 
 
Vilagos_zold (75)2,2 km 50 m13 ep
 
4Komoróczki AndrásSAS Silvanus Sportegyesület14:440:00
24Zatureczkiné Szabó KatalinSAS Silvanus Sportegyesület18:49+4:05
50Vida IstvánSAS Silvanus Sportegyesület24:01+9:17
56Szabó ZsuzsannaSAS Silvanus Sportegyesület24:55+10:11
 
 
 
SFC Széchenyi István Egyetem Sport
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (44)3,4 km 55 m18 ep
 
23Knaup Jan dr.SFC Széchenyi István Egyetem Sport24:050:00
 
 
 
Feher (22)1,2 km 15 m9 ep
 
6Knaup AnnaSFC Széchenyi István Egyetem Sport19:300:00
 
 
 
Kek (62)2,0 km 35 m15 ep
 
7Knaupová IvanaSFC Széchenyi István Egyetem Sport13:240:00
52Hunyadi IstvánSFC Széchenyi István Egyetem Sport20:43+7:19
 
 
 
SIR Sirályok Sportegyesület
HelyNévKlubIdőKül.
Kek (62)2,0 km 35 m15 ep
 
33Vékonyné Árva KatalinSIR Sirályok Sportegyesület16:200:00
 
 
 
SKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület
HelyNévKlubIdőKül.
Vilagos_zold (75)2,2 km 50 m13 ep
 
7Cseszka LászlóSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület15:550:00
15Takács JánosSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület17:24+1:29
18Gömbös GyulaSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület17:55+2:00
 
 
 
SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é
HelyNévKlubIdőKül.
Kek (62)2,0 km 35 m15 ep
 
8Margittai EndreSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é13:260:00
19Takács TiborSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é14:53+1:27
 
 
 
Vilagos_zold (75)2,2 km 50 m13 ep
 
19Rétfalvi LajosSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é18:200:00
 
 
 
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (44)3,4 km 55 m18 ep
 
5Marosvölgyi MátéSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn20:200:00
 
 
 
Kek (62)2,0 km 35 m15 ep
 
Somlai KatalinSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
Narancs (50)2,0 km 35 m10 ep
 
24Bokor NándorSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn23:080:00
 
 
 
Piros (18)2,9 km 40 m15 ep
 
17Oroszné Tóth ZsuzsannaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn23:560:00
 
 
 
Sarga (42)1,5 km 25 m9 ep
 
16Tóth-Tarnawa BotondSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn24:250:00
 
 
 
Vilagos_zold (75)2,2 km 50 m13 ep
 
16Dankó BoglárkaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:340:00
17Bugár JózsefSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:48+0:14
22Woynárovich AndrásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:44+1:10
23Daczó DénesSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:46+1:12
31Krasznai OrsolyaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn20:05+2:31
50Jenei MargitSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn24:01+6:27
63Gyalog LászlóSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn27:27+9:53
Hentes IldikóSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
SZT Szombathelyi Haladás VSE
HelyNévKlubIdőKül.
Kek (62)2,0 km 35 m15 ep
 
28Bélai-Sztastyik DóraSZT Szombathelyi Haladás VSE15:440:00
 
 
 
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (44)3,4 km 55 m18 ep
 
15Szencz AttilaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle22:390:00
26Gera TiborSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle25:03+2:24
30Szokol LajosSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle26:24+3:45
38Riesing JózsefSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle30:02+7:23
 
 
 
Feher (22)1,2 km 15 m9 ep
 
15Kun BalázsSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle26:300:00
Zoltai OrsolyaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesülen.i.
 
 
 
Kek (62)2,0 km 35 m15 ep
 
18Hajagos HenrikSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle14:510:00
48Kalmár KristófSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle19:08+4:17
 
 
 
Narancs (50)2,0 km 35 m10 ep
 
25Kevei LeventeSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle24:230:00
 
 
 
TSC Tungsram Sport Club
HelyNévKlubIdőKül.
Vilagos_zold (75)2,2 km 50 m13 ep
 
60Cserteg IstvánTSC Tungsram Sport Club26:200:00
70Hodossy BélaTSC Tungsram Sport Club53:50+27:30
 
 
 
TSE Törekvés Sport Egyesület
HelyNévKlubIdőKül.
Narancs (50)2,0 km 35 m10 ep
 
21Rauscher FülöpTSE Törekvés Sport Egyesület22:110:00
28Fazekas-Szűcs GergelyTSE Törekvés Sport Egyesület27:36+5:25
31Rauscher AmbrusTSE Törekvés Sport Egyesület28:31+6:20
45Kocsis BertalanTSE Törekvés Sport Egyesület55:59+33:48
 
 
 
Sarga (42)1,5 km 25 m9 ep
 
9Szuchy ZsuzsannaTSE Törekvés Sport Egyesület18:170:00
 
 
 
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (44)3,4 km 55 m18 ep
 
16Karakai GáborTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő22:430:00
 
 
 
Sarga (42)1,5 km 25 m9 ep
 
10Dalos GyörgyiTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő18:210:00
 
 
 
Vilagos_zold (75)2,2 km 50 m13 ep
 
10Dalos RékaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő16:060:00
29Horváth MagdaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő19:46+3:40
 
 
 
TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho
HelyNévKlubIdőKül.
Feher (22)1,2 km 15 m9 ep
 
Sugta Béla BarnabásTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Hon.i.
Zentner Dániel LászlóTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho36:11
Bartók MátyásTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho36:14
 
 
 
Narancs (50)2,0 km 35 m10 ep
 
1Csonka LeventeTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho12:460:00
8Kiss BenedekTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho18:10+5:24
13Lippai GáborTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho19:36+6:50
Tóth LajosTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Hohiba
 
 
 
Sarga (42)1,5 km 25 m9 ep
 
2Ágh BarbaraTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho14:150:00
26Purgel PéterTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho34:46+20:31
Borbely AttilaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Hohiba
 
 
 
VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (44)3,4 km 55 m18 ep
 
3Molnár ZoltánVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle19:300:00
Gaschler GáborVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülehiba
 
 
 
Feher (22)1,2 km 15 m9 ep
 
9Bálint Nóra NapsugárVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle21:070:00
10Molnár BoriszVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle21:10+0:03
 
 
 
Kek (62)2,0 km 35 m15 ep
 
50Andrási LajosVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle20:250:00
 
 
 
Piros (18)2,9 km 40 m15 ep
 
5Bálint BenceVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle18:470:00
10Gaschler-Gyeviki NóraVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle20:49+2:02
11Horváth TivadarVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle20:53+2:06
16Heuer AdriennVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle23:50+5:03
 
 
 
Vilagos_zold (75)2,2 km 50 m13 ep
 
6Bacsó AttilaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle15:080:00
20Mérő EditVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle18:25+3:17
58Palumbi EditVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle25:33+10:25
64Győri TündeVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle27:42+12:34
 
 
 
VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (44)3,4 km 55 m18 ep
 
10Szepessy ÁronVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn21:420:00
 
 
 
Feher (22)1,2 km 15 m9 ep
 
5Erdős LiliVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn19:100:00
12Fazekas ÁdámVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn22:08+2:58
16Biró BertalanVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn29:00+9:50
18Mayer BenedekVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn39:49+20:39
 
 
 
Narancs (50)2,0 km 35 m10 ep
 
6Bélavári BalázsVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn17:310:00
9Doroszlai LelleVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn18:35+1:04
26Erdős KataVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn24:57+7:26
33Hudák LehelVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn29:06+11:35
39Egri IllésVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn32:22+14:51
42Mohos VillőVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn35:35+18:04
 
 
 
Sarga (42)1,5 km 25 m9 ep
 
21Kópházi KamillaVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn30:330:00
22Vihari Dániel ÁronVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn32:16+1:43
23Hegyesi AnnaVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn32:29+1:56
24Tóth IbolyaVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn32:44+2:11
31Vihari Szofia DóraVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn61:22+30:49
 
 
 
Vilagos_zold (75)2,2 km 50 m13 ep
 
8Szepessy MátéVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn15:560:00
36Nagy PatriciaVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn20:44+4:48
45Erdős FerencVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn22:56+7:00
47Varga Viktória RózsaVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn23:10+7:14
57Gyurasics MartinVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn25:25+9:29
 
 
 
ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut
HelyNévKlubIdőKül.
Barna (44)3,4 km 55 m18 ep
 
22Sárecz ÉvaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut24:020:00
31Pap ViktóriaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut27:09+3:07
 
 
 
Kek (62)2,0 km 35 m15 ep
 
Fehér FerencZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Futhiba
 
 
 
Piros (18)2,9 km 40 m15 ep
 
2Uhlir PéterZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut16:440:00
4Uhlir TímeaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut17:44+1:00
 
 
 
Sarga (42)1,5 km 25 m9 ep
 
3Kolcsár BulcsúZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut14:540:00
4Várady GézaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut15:09+0:15
5Tiboly BoldizsárZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut15:27+0:33
20Várady Géza BeneZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut29:30+14:36
 
 
 
Vilagos_zold (75)2,2 km 50 m13 ep
 
62Antal PéterZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut26:570:00
 
 
 
ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz
HelyNévKlubIdőKül.
Kek (62)2,0 km 35 m15 ep
 
15Radó JánosZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz14:040:00
23Schmal KingaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz15:18+1:14
24Fodor PéterZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz15:20+1:16
44Koch EszterZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz17:51+3:47
46Schmal RóbertZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz18:48+4:44
49Tóth VirágZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz19:57+5:53
 
 
 
Narancs (50)2,0 km 35 m10 ep
 
Lakosi FerencZST Zselic Tájékozódási Futó és Szn.i.