Országos Diákolimpia és Bridgestone KupaSzo 2019. 05. 18. 17:18
Eredmények - Rövidtávkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
Kecskemét Bányai Júlia GimnBács-Kiskun
HelyNévKategóriaIdőKlub
20Labancz BarnabásFIV.17:22KZS;Kecskeméti Zöld
 
 
Kecskemét Bolyai János GimnBács-Kiskun
HelyNévKategóriaIdőKlub
Kiszel GergőFV.hibaKZS;Kecskeméti Zöld
 
 
Kecskemét Corvin Mátyás ÁltIskBács-Kiskun
HelyNévKategóriaIdőKlub
23Tóth BettiNIII.17:27KZS;Kecskeméti Zöld
 
 
Kecskemét Református GimnBács-Kiskun
HelyNévKategóriaIdőKlub
38Labancz BalázsFV.19:14KZS;Kecskeméti Zöld
Varga EmmaNV.hibaKZS;Kecskeméti Zöld
 
 
Kecskemét Mihály Kertje Waldorf ÁltIskBács-Kiskun
HelyNévKategóriaIdőKlub
36Bereczky OlivérFIV.19:40KZS;Kecskeméti Zöld
6Parádi EszterNIII.13:43KZS;Kecskeméti Zöld
17Parádi HannaNII.16:02KZS;Kecskeméti Zöld
 
 
Kecskemét Szent Imre Katolikus ÁltIskBács-Kiskun
HelyNévKategóriaIdőKlub
44Sipos Gergely MátéFIV.21:16KZS;Kecskeméti Zöld
 
 
Lakitelek Eötvös Loránd ÁltIskBács-Kiskun
HelyNévKategóriaIdőKlub
Raisz VencelFIV.n.i.KZS;Kecskeméti Zöld
 
 
Abaliget PPHF Szent Mária Magdolna ÁltBaranya
HelyNévKategóriaIdőKlub
51Hóbár BorbálaNIII.34:13PVS;Pécsi Vasutas Sp
 
 
Kozármisleny Janikovszky Éva ÁltIskBaranya
HelyNévKategóriaIdőKlub
9Jánosi TímeaNII.13:49PVM;Pécsi Vörös Mete
21Jánosi ViktorFII.17:57PVM;Pécsi Vörös Mete
31Nikolics NorbertFII.22:24PVM;Pécsi Vörös Mete
 
 
Pécs Széchenyi István Gimna,SzakGBaranya
HelyNévKategóriaIdőKlub
10Szuhán GáborFVI.19:23PVS;Pécsi Vasutas Sp
 
 
Pécs Ciszterci Rend Nagy Lajos GimnBaranya
HelyNévKategóriaIdőKlub
47Eördögh LeventeFIV.22:37PVS;Pécsi Vasutas Sp
2Schauermann BarnabásFVI.16:51PVS;Pécsi Vasutas Sp
 
 
Pécs Koch Valéria Gimn, ÁltIskBaranya
HelyNévKategóriaIdőKlub
12Radó GyöngyvérNIV.15:34ZST;Zselic Tájékozód
19Radó SebestyénFII.17:42ZST;Zselic Tájékozód
23Werner BoglárkaNII.17:46PVS;Pécsi Vasutas Sp
 
 
Pécs Mandulafa Waldorf ÁltIskBaranya
HelyNévKategóriaIdőKlub
4Benke Somorjai DávidFIII.14:58PVS;Pécsi Vasutas Sp
 
 
Pécs Apáczai Csere János ÁltI, GimnBaranya
HelyNévKategóriaIdőKlub
Rácz KatinkaNIII.n.i.POE;Pécsi Orvos-Egés
 
 
Pécs Árpád Fejedelem Gimn és ÁltIskBaranya
HelyNévKategóriaIdőKlub
23Rácz MátyásFIV.17:56PVS;Pécsi Vasutas Sp
 
 
Pécs Belvárosi ÁltIskBaranya
HelyNévKategóriaIdőKlub
22Tóth MihályFIII.18:12PVS;Pécsi Vasutas Sp
 
 
Pécs Janus Pannonius GimnBaranya
HelyNévKategóriaIdőKlub
27Vágner GáborFIV.18:03PVS;Pécsi Vasutas Sp
15Várvölgyi DorkaNV.17:54PVS;Pécsi Vasutas Sp
17Werner BendegúzFVI.21:00PVS;Pécsi Vasutas Sp
6Werner BorókaNV.15:35PVS;Pécsi Vasutas Sp
 
 
Pécs Jurisics Utcai ÁltIskBaranya
HelyNévKategóriaIdőKlub
26Pavlovics MátyásFIII.19:43PVS;Pécsi Vasutas Sp
 
 
Pécs Kovács Béla ÁltIskBaranya
HelyNévKategóriaIdőKlub
12Lajtai MajaNII.14:15PVM;Pécsi Vörös Mete
 
 
Pécs Leőwey Klára GimnBaranya
HelyNévKategóriaIdőKlub
7Pataki Virág LaraNV.15:36PVS;Pécsi Vasutas Sp
 
 
Pécs Református GimnBaranya
HelyNévKategóriaIdőKlub
54Budavári AndorFIII.30:47PVS;Pécsi Vasutas Sp
36Kosteleczky MórFII.24:11PVM;Pécsi Vörös Mete
 
 
Pécs SZC Zipernowsky Károly SzakGBaranya
HelyNévKategóriaIdőKlub
Aradi BenceFV.n.i.PAK;Paksi Sport Egye
 
 
Pécs PTE Gyakorló ÁltIsk, GimnBaranya
HelyNévKategóriaIdőKlub
27Wünsch AnnaNIII.18:17ZST;Zselic Tájékozód
 
 
Pécs Szent Mór Kat. ÁltIsk,GimnBaranya
HelyNévKategóriaIdőKlub
21Erki ÁrminFV.17:46PVS;Pécsi Vasutas Sp
István ÁgostonFIII.n.i.PVS;Pécsi Vasutas Sp
8Kovács SebestyénFV.16:28PVS;Pécsi Vasutas Sp
24Simon Ádám ImreFIV.17:57PVS;Pécsi Vasutas Sp
2Szuromi ÁronFV.14:53PVS;Pécsi Vasutas Sp
Viniczai HangaNV.n.i.PVS;Pécsi Vasutas Sp
 
 
Szentlőrinc Szentlőrinci ÁltIskBaranya
HelyNévKategóriaIdőKlub
55Egédi GergőFIV.32:20PVS;Pécsi Vasutas Sp
 
 
Békés Dr. Hepp Ferenc Általános IskBékés
HelyNévKategóriaIdőKlub
Bartyik ViktóriaNIV.n.i.CSP;Csipa Sport és S
Dihen MilanFIII.n.i.CSP;Csipa Sport és S
Hursán RékaNII.n.i.CSP;Csipa Sport és S
Kmotricza ZalánFII.hibaCSP;Csipa Sport és S
46Méhes SáronNIII.28:43CSP;Csipa Sport és S
40Samu DominikaNIII.24:34CSP;Csipa Sport és S
 
 
Békéscsaba SZC Szent-Györgyi Albert SzakGBékés
HelyNévKategóriaIdőKlub
28Börcsök FruzsinaNVI.27:09CSP;Csipa Sport és S
 
 
Békéscsaba SZC Vásárhelyi Pál SzakGimnBékés
HelyNévKategóriaIdőKlub
44Pepó BarbaraNV.25:11CSP;Csipa Sport és S
Veres BarnabásFV.n.i.CSP;Csipa Sport és S
 
 
Békéscsaba Szeberényi Gusztáv Adolf IskBékés
HelyNévKategóriaIdőKlub
47Király HenriettaNV.27:35CSP;Csipa Sport és S
30Szűcs Attila LeventeFVI.28:01CSP;Csipa Sport és S
 
 
Kétsoprony Szent István Katolikus ÁltIskBékés
HelyNévKategóriaIdőKlub
54Ancsin BalázsFIV.29:10CSP;Csipa Sport és S
47Bánfi RóbertFII.56:30CSP;Csipa Sport és S
 
 
Pusztaföldvár Szent Imre Katolikus ÁltIskBékés
HelyNévKategóriaIdőKlub
49Györgyi DóraNIII.30:07CSP;Csipa Sport és S
41Györgyi RékaNIV.27:53CSP;Csipa Sport és S
 
 
Miskolc Bulgárföldi ÁltIskBorsod-Abaúj-Zemplén
HelyNévKategóriaIdőKlub
29Kapusztik Máté MárkFIII.20:08DTC;Diósgyőri Tájéko
 
 
Miskolc Diósgyőri GimnBorsod-Abaúj-Zemplén
HelyNévKategóriaIdőKlub
3Tamás BiankaNVI.15:58DTC;Diósgyőri Tájéko
 
 
Miskolc Fényi Gyula Jezsuita GimnBorsod-Abaúj-Zemplén
HelyNévKategóriaIdőKlub
48Boldogh BenedekFV.22:23DTC;Diósgyőri Tájéko
4Demeter AmbrusFVI.17:23DTC;Diósgyőri Tájéko
34Demeter ÁgostonFV.19:01DTC;Diósgyőri Tájéko
21Hrotkó MátyásFIV.17:30DTC;Diósgyőri Tájéko
10Németh LucaNV.16:18DTC;Diósgyőri Tájéko
7Szűcs BoglárkaNVI.17:26DTC;Diósgyőri Tájéko
45Vass Tünde LillaNV.26:05DTC;Diósgyőri Tájéko
 
 
Miskolc Földes Ferenc GimnBorsod-Abaúj-Zemplén
HelyNévKategóriaIdőKlub
15Takács Gergely LeventeFV.17:11DTC;Diósgyőri Tájéko
3Tőczik VendelFIV.13:51DTC;Diósgyőri Tájéko
 
 
Miskolc Komlóstetői ÁltIskBorsod-Abaúj-Zemplén
HelyNévKategóriaIdőKlub
28Kapusztik DánielFIII.19:57DTC;Diósgyőri Tájéko
 
 
Miskolc Miskolc-Diósgyőri Ref. ÁltIskBorsod-Abaúj-Zemplén
HelyNévKategóriaIdőKlub
43Göbler DomonkosFIV.21:04DTC;Diósgyőri Tájéko
 
 
Miskolc Herman Ottó GimnBorsod-Abaúj-Zemplén
HelyNévKategóriaIdőKlub
20Tóbis AnitaNVI.20:15DTC;Diósgyőri Tájéko
9Zsigmond ZsomborFVI.19:12DTC;Diósgyőri Tájéko
 
 
Miskolc Könyves Kálmán ÁltIskBorsod-Abaúj-Zemplén
HelyNévKategóriaIdőKlub
38Jakab LeventeFIII.21:57DTC;Diósgyőri Tájéko
11Jakab ÁlmosFII.16:07DTC;Diósgyőri Tájéko
37Tamás BenceFIII.21:35DTC;Diósgyőri Tájéko
 
 
Miskolc Szent Imre Római Kat. ÁltIskBorsod-Abaúj-Zemplén
HelyNévKategóriaIdőKlub
8Demeter BotondFII.15:06DTC;Diósgyőri Tájéko
 
 
Tokaj SZC Tokaji Ferenc Gimn, SzakGBorsod-Abaúj-Zemplén
HelyNévKategóriaIdőKlub
25Szentmiklóssy BálintFVI.25:35NYV;NYVSC-Nyírerdő T
 
 
Budapest I. Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
26Fábián LénaNIII.18:00SPA;Tabáni Spartacus
5Zempléni LillaNV.15:26MOM;Hegyvidék SE-MOM
 
 
Budapest I. Toldy Ferenc GimnáziumBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
26Kocsis FanniNV.19:58TTE;Tipo Tájfutó és
 
 
Budapest I. Szent Gellért Kat. ÁltIsk,GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
9Bodó SámuelFII.15:21SPA;Tabáni Spartacus
1Dankó BorókaNII.11:16SPA;Tabáni Spartacus
40Pálos VinceFIII.22:21SPA;Tabáni Spartacus
 
 
Budapest II. Budenz József ÁltIsk, GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
50Dér ImolaNIII.31:16SPA;Tabáni Spartacus
 
 
Budapest II. II. Rákóczi Ferenc GimnáziumBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
Egei BalázsFVI.n.i.SPA;Tabáni Spartacus
 
 
Budapest II. Klebelsberg Kuno ÁltIsk, GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
32Biró ArtúrFII.22:52VSE;Vizsla Egészség,
20Biró LőrincFII.17:50VSE;Vizsla Egészség,
 
 
Budapest II. Kodály Zoltán ÁltIsk, GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
28Szabó ZsófiaNII.18:49SPA;Tabáni Spartacus
 
 
Budapest II. Máriaremete-Hidegkúti Ök. ÁltIBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
14Kovács ZilleNIII.15:11TTE;Tipo Tájfutó és
8Paskucz-Szathmáry HenriettaNIII.13:54TTE;Tipo Tájfutó és
15Paskucz-Szathmáry KingaNII.14:47TTE;Tipo Tájfutó és
3Ürge BenceFIII.14:41TTE;Tipo Tájfutó és
40Ürge BoglárkaNII.40:38EK;Egyesületen kívül
26Ürge HajnalkaNII.18:40EK;Egyesületen kívül
 
 
Budapest II. Pesthidegkúti Waldorf IskolaBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
11Karakai PálFIV.15:51TTE;Tipo Tájfutó és
13Karakai ÁronFVI.20:04TTE;Tipo Tájfutó és
1Székely MártonFIV.13:38TTE;Tipo Tájfutó és
24Székely RozáliaNV.19:40TTE;Tipo Tájfutó és
 
 
Budapest III. Alter Közg. Gimn,SzakG,ÁltIskBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
2Czakó BoglárkaNV.14:08MOM;Hegyvidék SE-MOM
 
 
Budapest III. Óbudai Árpád GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
26Tálas SomaFV.18:20SPA;Tabáni Spartacus
 
 
Budapest III. Óbudai Harrer Pál ÁltIskBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
14Páling ÁdámFII.16:49SPA;Tabáni Spartacus
 
 
Budapest IV. Újpesti Babits Mihály GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
4Balázs RékaNIII.13:38BMG;Babits Mihály Gi
26Borhegyi EmmaNII.18:40BMG;Babits Mihály Gi
10Borhegyi TeodóraNVI.17:53SAS;Silvanus Sporteg
2Bors LillaNIII.12:13BMG;Babits Mihály Gi
30Cieger BálintFV.18:29BMG;Babits Mihály Gi
35Hományi PálFIV.19:38BMG;Babits Mihály Gi
4Kelevitz VirágNIV.13:25SAS;Silvanus Sporteg
22Kiss Dóra EszterNVI.21:38SAS;Silvanus Sporteg
42Konzili KristófFIV.20:31BMG;Babits Mihály Gi
7Kriza Márton JánosFIV.14:54SAS;Silvanus Sporteg
Lotz PatrikFV.n.i.BMG;Babits Mihály Gi
15Matics MarcellFII.17:03BMG;Babits Mihály Gi
34Nagy AmbrusFII.23:55BMG;Babits Mihály Gi
33Nagy GertrúdNV.20:56SAS;Silvanus Sporteg
Végh ZalánFIV.hibaBMG;Babits Mihály Gi
 
 
Budapest IV. Újpesti Homoktövis ÁltIskBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
46Somogyi DánielFIV.22:25BMG;Babits Mihály Gi
 
 
Budapest IV. Újpesti Karinthy Frigyes ÁltIsBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
37Szabó Dalma ViktóriaNII.29:24BMG;Babits Mihály Gi
 
 
Budapest V. Eötvös József GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
14Buzás BenedekFVI.20:09SPA;Tabáni Spartacus
Horváth LillaNV.n.i.SPA;Tabáni Spartacus
Kézdy JuditNV.n.i.MOM;Hegyvidék SE-MOM
17Vida Fanni HannaNV.18:18SPA;Tabáni Spartacus
 
 
Budapest V. Deák Téri Evangélikus GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
29Gáti AndrásFV.18:27SPA;Tabáni Spartacus
5Klement KelénFV.16:01SPA;Tabáni Spartacus
17Kovács Kende PálFV.17:22TTE;Tipo Tájfutó és
25Maloschik EmmaNV.19:51SPA;Tabáni Spartacus
28Zengő BenedekFV.18:26SPA;Tabáni Spartacus
 
 
Budapest V. ELTE Apáczai Csere János GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
5Koren AnikóNIV.13:27SPA;Tabáni Spartacus
41Ürge Réka BorókaNV.22:34BEA;Budapesti Egyete
 
 
Budapest V. Piarista GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
32Török FülöpFIV.19:13SPA;Tabáni Spartacus
 
 
Budapest V. Veres Pálné GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
17Kálmán ImolaNVI.19:45SPA;Tabáni Spartacus
 
 
Budapest VIII. Fazekas Mihály ÁltIsk GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
19Csontos AndrásFV.17:41BSC;Balatonfüredi Sp
Fey DávidFIV.n.i.SPA;Tabáni Spartacus
 
 
Budapest XI. Bethlen Gábor ÁltIsk és GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
1Csoboth MihályFII.12:13SPA;Tabáni Spartacus
Csoboth MártonFIII.hibaSPA;Tabáni Spartacus
 
 
Budapest XI. Budai Ciszterci Szent Imre GimBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
21Tóth ImolaNVI.20:17SPA;Tabáni Spartacus
 
 
Budapest XI. Gazdagrét - Törökugrató ÁltIskBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
10Veres DiánaNIII.13:59SPA;Tabáni Spartacus
2Veres DávidFIII.14:26SPA;Tabáni Spartacus
 
 
Budapest XI. Szent II. János Pál ÁltI, GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
27Papp MártonFV.18:23SPA;Tabáni Spartacus
 
 
Budapest XI. Szent Margit GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
20Musza ValériaNIV.17:22SPA;Tabáni Spartacus
 
 
Budapest XI. Újbudai Bocskai István ÁltIskBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
34Soltész AbigélNIII.21:01MOM;Hegyvidék SE-MOM
 
 
Budapest XI. Újbudai Gárdonyi Géza ÁltIskBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
Daczó BenedekFII.n.i.SPA;Tabáni Spartacus
22Kiss DénesFII.18:47SPA;Tabáni Spartacus
45Sebestyén MártonFIV.21:25SPA;Tabáni Spartacus
 
 
Budapest XI. Újbudai József Attila GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
23Pallos TímeaNV.19:37SPA;Tabáni Spartacus
 
 
Budapest XII. ELTE Gyertyánffy István ÁltIskBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
6Gárdonyi ZsoltFII.14:24MOM;Hegyvidék SE-MOM
30Panyi ÖrsFIII.20:20SPA;Tabáni Spartacus
 
 
Budapest XII. Sashegyi Arany János ÁltI,GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
24Woynárovich GergelyFIII.19:40SPA;Tabáni Spartacus
 
 
Budapest XII. TE Sportiskolai ÁltIsk,GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
13Ormay PéterFII.16:32KOS;Hegyvidék-KFKI O
 
 
Budapest XII. Városmajori Gim,Kós Károly ÁltBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
33Egri MátyásFV.18:59VSE;Vizsla Egészség,
1Gárdonyi CsillaNVI.14:47MOM;Hegyvidék SE-MOM
13Gárdonyi SomaFV.17:09MOM;Hegyvidék SE-MOM
15Iván EszterNVI.18:58MOM;Hegyvidék SE-MOM
2Sárközy RitaNIV.12:42MOM;Hegyvidék SE-MOM
 
 
Budapest XII. Zugligeti ÁltIskBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
34Hidasi MátéFIII.21:31MOM;Hegyvidék SE-MOM
3Mikes JankaNIII.12:54MOM;Hegyvidék SE-MOM
 
 
Budapest XIII. Berzsenyi Dániel GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
16Rajmon ImolaNVI.19:03SPA;Tabáni Spartacus
25Volford AnnaNIV.18:25SPA;Tabáni Spartacus
 
 
Budapest XIV. Szent István GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
8Gyurina JuditNIV.14:35GKS;Gödöllői Kirchho
14Rahner AnnaNIV.16:36GKS;Gödöllői Kirchho
 
 
Budapest XIV. ELTE Radnóti Miklós ÁltIsk,GimBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
31Barczy HannaNIV.19:45SPA;Tabáni Spartacus
Boór BernátFIII.n.i.SPA;Tabáni Spartacus
Tóth BlankaNVI.n.i.TTE;Tipo Tájfutó és
 
 
Budapest XIX. Kispesti Vass Lajos ÁltIskBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
10Orosz ViktóriaNIV.15:20SPA;Tabáni Spartacus
 
 
Budapest XVIII. Brassó Utcai ÁltIskBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
8Máramarosi AnnaNIII.13:54SAS;Silvanus Sporteg
19Máramarosi DóraNIV.17:18SAS;Silvanus Sporteg
1Máramarosi RitaNIV.12:13SAS;Silvanus Sporteg
 
 
Budapest XXI. Jedlik Ányos GimnBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
37Lázár TamaraNV.21:53SAS;Silvanus Sporteg
 
 
Budapest XXII. Rózsakerti Demjén István RefBudapest
HelyNévKategóriaIdőKlub
16Vörös JúliaNII.15:08HTC;Hódmezővásárhely
39Vörös MártaNII.36:33HTC;Hódmezővásárhely
25Vörös SáraNII.18:32HTC;Hódmezővásárhely
 
 
Dóc Szent Ágoston Katolikus ÁltIskCsongrád
HelyNévKategóriaIdőKlub
38Juhász V. JázminNIV.24:25PUS;Pusztamérgesi Sp
 
 
Domaszék Domaszéki Bálint Sándor ÁltIskCsongrád
HelyNévKategóriaIdőKlub
48Tombácz MárkFII.58:44SZV;Szegedi Vasutas
 
 
Hódmezővásárhely Bethlen Gábor Református GimnCsongrád
HelyNévKategóriaIdőKlub
34Bánfi BabettNIV.20:06HOD;Hód-mentor sport
 
 
Hódmezővásárhely Liszt Ferenc ÁltIskCsongrád
HelyNévKategóriaIdőKlub
47Barna GergőFIII.26:11HOD;Hód-mentor sport
42Kispál ErvinFIII.22:43HOD;Hód-mentor sport
56Mocsári ElődFIV.37:26HOD;Hód-mentor sport
23Tankó Gyula ÖrsFIII.19:31HOD;Hód-mentor sport
32Tankó LiliNII.20:25HOD;Hód-mentor sport
 
 
Hódmezővásárhely SZC Eötvös József SzakG, SzakKCsongrád
HelyNévKategóriaIdőKlub
19Tóth AndreaNV.19:04HTC;Hódmezővásárhely
 
 
Hódmezővásárhely Németh László Gimn, ÁltIskCsongrád
HelyNévKategóriaIdőKlub
12Kisházi Gábor ifj.FVI.19:39HOD;Hód-mentor sport
 
 
Kistelek Árpád Fejedelem Kat Gimn,SzakGCsongrád
HelyNévKategóriaIdőKlub
9Hajnács LiliNVI.17:45SZV;Szegedi Vasutas
 
 
Szeged Dugonics András Piarista GimnCsongrád
HelyNévKategóriaIdőKlub
19Óvári VinceFIV.17:16SZV;Szegedi Vasutas
 
 
Szeged Bonifert Domonkos ÁltIskCsongrád
HelyNévKategóriaIdőKlub
49Arany ÁdámFII.60:19SZV;Szegedi Vasutas
40Krajcsovics AjsaNIV.27:08SZV;Szegedi Vasutas
28Révész ZsófiaNIV.19:12SZV;Szegedi Vasutas
 
 
Szeged Deák Ferenc GimnCsongrád
HelyNévKategóriaIdőKlub
11Apró Vivien DóraNVI.18:39SZV;Szegedi Vasutas
Barna GergelyFV.n.i.SZV;Szegedi Vasutas
7Schubert AmbrusFV.16:23SZV;Szegedi Vasutas
 
 
Szeged Radnóti Miklós Kísérleti GimnCsongrád
HelyNévKategóriaIdőKlub
20Berkecz DóraNV.19:12SZV;Szegedi Vasutas
26Gál Melánia DóraNIV.18:29PUS;Pusztamérgesi Sp
13Riesing HannaNVI.18:55SZV;Szegedi Vasutas
14Sigmond ÉvaNV.16:58SZV;Szegedi Vasutas
 
 
Szeged SZC Déri Miksa Szakképző IskCsongrád
HelyNévKategóriaIdőKlub
52Kravz Mór KirillFV.23:27SZV;Szegedi Vasutas
 
 
Szeged SZTE Gyakorló Gimn és ÁltIskCsongrád
HelyNévKategóriaIdőKlub
42Regényi ÖrsFV.21:21SZV;Szegedi Vasutas
35Szabó LeventeFV.19:04SZV;Szegedi Vasutas
Tornyai PannaNVI.n.i.SZV;Szegedi Vasutas
26Zagyva ZalánFIV.18:02SZV;Szegedi Vasutas
 
 
Szeged Tabán ÁltIskCsongrád
HelyNévKategóriaIdőKlub
4Barta MátéFIV.14:07SZV;Szegedi Vasutas
16Őze DánielFIII.16:59SZV;Szegedi Vasutas
 
 
Gárdony Chernel István ÁltIsk és GimnFejér
HelyNévKategóriaIdőKlub
28Bognár MátéFVI.26:16SIR;Sirályok Sporteg
29Gecse Zille BorbálaNIII.19:10ARA;Alba Regia Atlét
46Jelinek CsongorFII.53:57ARA;Alba Regia Atlét
34Király DorkaNII.21:42ARA;Alba Regia Atlét
52Muskát EmmaNIII.38:46ARA;Alba Regia Atlét
31Vékony JankaNV.20:38SIR;Sirályok Sporteg
4Vékony VandaNVI.16:26SIR;Sirályok Sporteg
 
 
Kápolnásnyék Vörösmarty Mihály ÁltIsk, GimnFejér
HelyNévKategóriaIdőKlub
53Bunda BenjáminFIII.30:43ARA;Alba Regia Atlét
Maráz BotondFII.n.i.ARA;Alba Regia Atlét
26Maráz LeventeFII.20:14ARA;Alba Regia Atlét
42Maráz MátyásFIII.22:43ARA;Alba Regia Atlét
 
 
Székesfehérvár Ciszterci Szent István GimnFejér
HelyNévKategóriaIdőKlub
45Szauter CsanádFV.21:58ARA;Alba Regia Atlét
 
 
Székesfehérvár Comenius Gimn, ÁltIsk,SzakGFejér
HelyNévKategóriaIdőKlub
Molnár BoglárkaNIII.hibaVHS;Veszprémi Honvéd
 
 
Székesfehérvár II. Rákóczi Ferenc ÁltIskFejér
HelyNévKategóriaIdőKlub
51Szabó BenjaminFIV.25:26ARA;Alba Regia Atlét
 
 
Székesfehérvár Munkácsy Mihály ÁltIskFejér
HelyNévKategóriaIdőKlub
36Koródi AnnaNIII.21:45ARA;Alba Regia Atlét
 
 
Székesfehérvár Teleki Blanka Gimn és ÁltIskFejér
HelyNévKategóriaIdőKlub
41Czirák BenedekFV.20:19ARA;Alba Regia Atlét
20Kanizsay BotondFV.17:44ARA;Alba Regia Atlét
27Skrop AnnaNVI.25:40ARA;Alba Regia Atlét
 
 
Székesfehérvár Vasvári Pál GimnFejér
HelyNévKategóriaIdőKlub
19Pesti ZsófiaNVI.20:04ARA;Alba Regia Atlét
 
 
Székesfehérvár Tóparti Gimn, Művészeti SzakGFejér
HelyNévKategóriaIdőKlub
38Kiffer AnnaNV.21:54ARA;Alba Regia Atlét
 
 
Tordas Sajnovics János ÁltIskFejér
HelyNévKategóriaIdőKlub
13Szabó-Komoróczki CsengeNII.14:22SAS;Silvanus Sporteg
 
 
Velence Zöldliget Baptista ÁltIsk,GimnFejér
HelyNévKategóriaIdőKlub
17Szabó Botond MarcellFII.17:17ARA;Alba Regia Atlét
 
 
Győr AUDI Hungaria ÁMKGyőr-Moson-Sopron
HelyNévKategóriaIdőKlub
3Knaup JanaNII.12:45SFC;Széchenyi István
8Knaup JonasFIII.15:42SFC;Széchenyi István
 
 
Pannonhalma Bencés Gimn SzakGGyőr-Moson-Sopron
HelyNévKategóriaIdőKlub
12Kiss Bertalan AndrásFV.16:57SZT;Szombathelyi Hal
 
 
Sopron Széchenyi István GimnGyőr-Moson-Sopron
HelyNévKategóriaIdőKlub
Takács SzilviaNV.n.i.SIR;Sirályok Sporteg
 
 
Sopron Szent Orsolya Kat. Gimn, ÁltIsGyőr-Moson-Sopron
HelyNévKategóriaIdőKlub
Rétfalvi SáraNIII.hibaSMA;Soproni Műegyete
 
 
Győr Kazinczy Ferenc GimnGyőr-Moson-Sopron
HelyNévKategóriaIdőKlub
42Balla RékaNIII.25:49EK;Egyesületen Kívül
 
 
Győr Gárdonyi Géza ÁltIskGyőr-Moson-Sopron
HelyNévKategóriaIdőKlub
58Balla ÁdámFIII.44:30EK;Egyesületen Kívül
 
 
Debrecen Debreceni Árpád Vezér ÁltIskHajdú-Bihar
HelyNévKategóriaIdőKlub
31Szilágyi Zselyke JuliannaNIII.19:30DTC;Diósgyőri Tájéko
 
 
Debrecen Debreceni Fazekas Mihály GimnHajdú-Bihar
HelyNévKategóriaIdőKlub
5Szilágyi EmeseNVI.17:16DTC;Diósgyőri Tájéko
18Szilágyi IringóNVI.19:50DTC;Diósgyőri Tájéko
 
 
Debrecen Debreceni Karácsony Sándor ÁltHajdú-Bihar
HelyNévKategóriaIdőKlub
3Nagy-Kovács VinceFII.12:27NYV;NYVSC-Nyírerdő T
 
 
Atkár Petőfi Sándor Általános IskolaHeves
HelyNévKategóriaIdőKlub
11Simon VeronikaNIV.15:28GYO;Gyöngyösi Tájfut
 
 
Eger Egri Balassi Bálint ÁltIskHeves
HelyNévKategóriaIdőKlub
12Kovács DorinaNIII.14:08ESP;EVSI - Egri Spar
Marót MaximiliánFIII.hibaESP;EVSI - Egri Spar
 
 
Eger Egri Hunyadi Mátyás ÁltIskHeves
HelyNévKategóriaIdőKlub
24Jónás BotondFII.18:59ESP;EVSI - Egri Spar
 
 
Eger Egri Lenkey János ÁltIskHeves
HelyNévKategóriaIdőKlub
44Fónad SáraNIII.26:07ESP;EVSI - Egri Spar
33Takács EmeseNIII.20:11ESP;EVSI - Egri Spar
7Vöröss LucaNII.13:37ESP;EVSI - Egri Spar
 
 
Eger Egri Pásztorvölgyi ÁltIsk,GimnHeves
HelyNévKategóriaIdőKlub
18Nagy KristófFV.17:36ESP;EVSI - Egri Spar
 
 
Eger Egri Szilágyi Erzsébet GimnHeves
HelyNévKategóriaIdőKlub
Borbás ZitaNVI.hibaESP;EVSI - Egri Spar
26Garbacz EszterNVI.25:16ESP;EVSI - Egri Spar
6Tiszlavicz VeronikaNVI.17:18ESP;EVSI - Egri Spar
24Vöröss GergőFV.18:15ESP;EVSI - Egri Spar
 
 
Eger EKE Ált., Közép, PedIntHeves
HelyNévKategóriaIdőKlub
13Bocsi BotondFIV.16:08ESP;EVSI - Egri Spar
49Ficsor ÁronFIII.26:12ETC;Egri Testedző Cl
35Gál Csenger GergőFIII.21:34ESP;EVSI - Egri Spar
48Kalán TamásFIV.22:55ESP;EVSI - Egri Spar
3Kocsik EszterNIV.12:59ESP;EVSI - Egri Spar
15Wachter AndrásFIV.16:18ESP;EVSI - Egri Spar
 
 
Eger Gárdonyi Géza Ciszterci GimnHeves
HelyNévKategóriaIdőKlub
1Bárány TamásFVI.15:23ESP;EVSI - Egri Spar
36Csécs BoglárkaNV.21:05ESP;EVSI - Egri Spar
5Jacsó BarnabásFVI.17:39ESP;EVSI - Egri Spar
2Kiss Mikes TamásFIV.13:41ESP;EVSI - Egri Spar
27Pintér EszterNV.20:07ESP;EVSI - Egri Spar
18Varga BoglárkaNV.18:53ESP;EVSI - Egri Spar
 
 
Eger Neumann János Gimn, SzakGHeves
HelyNévKategóriaIdőKlub
23Bárdos KrisztiánFVI.24:56ESP;EVSI - Egri Spar
8Kocsik NóraNVI.17:33ESP;EVSI - Egri Spar
23Varga GergőFV.18:04ESP;EVSI - Egri Spar
 
 
Eger Szent Imre Kat. ÁltIskHeves
HelyNévKategóriaIdőKlub
Zsilvölgyi ZsomborFIII.hibaESP;EVSI - Egri Spar
 
 
Felsőtárkány Felsőtárkányi ÁltIskHeves
HelyNévKategóriaIdőKlub
18Piller-Dávid MarcellFII.17:33ESP;EVSI - Egri Spar
 
 
Gyöngyös Arany János ÁltIskHeves
HelyNévKategóriaIdőKlub
29Komjáti NóraNII.18:50GYO;Gyöngyösi Tájfut
Komjáti OrsolyaNIII.hibaGYO;Gyöngyösi Tájfut
20Rajna VirágNII.16:40GYO;Gyöngyösi Tájfut
37Sikora Balázs KristófFIV.19:47GYO;Gyöngyösi Tájfut
 
 
Gyöngyös Berze Nagy János GimnHeves
HelyNévKategóriaIdőKlub
23Didriksen AndreaNIV.18:08GYO;Gyöngyösi Tájfut
20Gyenes ÁgostonFVI.23:15GYO;Gyöngyösi Tájfut
53Kovács Keve KoppányFV.23:38GYO;Gyöngyösi Tájfut
22Sikora Gréta GlóriaNIV.17:48GYO;Gyöngyösi Tájfut
11Tengely SomaFIII.16:21GYO;Gyöngyösi Tájfut
 
 
Gyöngyös Felsővárosi ÁltIskHeves
HelyNévKategóriaIdőKlub
50Ruzsin MátéFII.62:37GYO;Gyöngyösi Tájfut
11Varga ViolaNIII.14:01GYO;Gyöngyösi Tájfut
 
 
Gyöngyös II. Rákóczi Ferenc Kat. ÁltIskHeves
HelyNévKategóriaIdőKlub
57Toroczkai MagorFIV.45:34GYO;Gyöngyösi Tájfut
42Varga BotondFII.39:09GYO;Gyöngyösi Tájfut
 
 
Rózsaszentmárton Móra Ferenc ÁltIskHeves
HelyNévKategóriaIdőKlub
43Morvay MártonFII.41:06GYO;Gyöngyösi Tájfut
 
 
Visonta Szent-Györgyi Albert ÁltIskHeves
HelyNévKategóriaIdőKlub
35Banka ReginaNII.28:48GYO;Gyöngyösi Tájfut
38Kordoványi GrétaNII.32:24GYO;Gyöngyösi Tájfut
 
 
Jászapáti Gróf Széchenyi István Kat. KözJász-Nagykun-Szolnok
HelyNévKategóriaIdőKlub
44Deli ÁdámFIII.24:05JMD;Jászapáti, Gróf
31Kalmár PetronellaNII.19:39JMD;Jászapáti, Gróf
42Katona TímeaNII.52:47JMD;Jászapáti, Gróf
55Mihályi GellértFIII.36:21JMD;Jászapáti, Gróf
45Nagy KrisztinaNIII.28:31JMD;Jászapáti, Gróf
57Nagypál DávidFIII.42:20JMD;Jászapáti, Gróf
Vágó BernadettNIV.n.i.JMD;Jászapáti, Gróf
17Zagyi ErzsébetNIII.15:31JMD;Jászapáti, Gróf
 
 
Jászszentandrás Kunráth Sándor ÁltalánosJász-Nagykun-Szolnok
HelyNévKategóriaIdőKlub
32Borbás Ágota AnnaNIV.19:50KAL;Kalocsai Termész
 
 
Tiszafüred Kossuth Lajos Gimn és ÁltIskJász-Nagykun-Szolnok
HelyNévKategóriaIdőKlub
22Szabó ZsoltFVI.23:59ESP;EVSI - Egri Spar
 
 
Ászár Jászai Mari ÁltiskKomárom-Esztergom
HelyNévKategóriaIdőKlub
18Bata BarnabásFIV.17:06TTT;Tatai Tömegsport
12Bata BálintFII.16:24TTT;Tatai Tömegsport
 
 
Baj Szent István ÁltiskKomárom-Esztergom
HelyNévKategóriaIdőKlub
28Csonka ÁbelFII.21:19TTT;Tatai Tömegsport
50Koblencz KristófFIV.23:58TTT;Tatai Tömegsport
29Mayer MartinFIV.18:16TTT;Tatai Tömegsport
 
 
Esztergom Árpád-házi Szent Erzsébet GimnKomárom-Esztergom
HelyNévKategóriaIdőKlub
Balogh ZorkaNV.n.i.TTT;Tatai Tömegsport
 
 
Komárom Feszty Árpád ÁltIskKomárom-Esztergom
HelyNévKategóriaIdőKlub
Bertalanits EnikőNIV.n.i.TTT;Tatai Tömegsport
Bognár EszterNIV.n.i.TTT;Tatai Tömegsport
43Hilyák LiliNIV.80:39TTT;Tatai Tömegsport
Horváth AlízNIV.n.i.TTT;Tatai Tömegsport
51Marton KrisztinaNV.108:08TTT;Tatai Tömegsport
48Tonomár EmiliaNIII.29:31TTT;Tatai Tömegsport
 
 
Komárom SZC Kultsár István SzakG,SzakKKomárom-Esztergom
HelyNévKategóriaIdőKlub
23Dudás Anna KlaudiaNVI.23:06TTT;Tatai Tömegsport
Eck CsengeNV.nfbTTT;Tatai Tömegsport
56Szalay GergőFV.39:18TTT;Tatai Tömegsport
57Szőnyeg BenceFV.63:09TTT;Tatai Tömegsport
Tiszavári DorottyaNVI.hibaTTT;Tatai Tömegsport
30Zubek TímeaNVI.32:32TTT;Tatai Tömegsport
 
 
Tata Eötvös József GimnKomárom-Esztergom
HelyNévKategóriaIdőKlub
29Bessenyei GáborFVI.26:38TTT;Tatai Tömegsport
32Gosztonyi BenceFVI.28:23TTT;Tatai Tömegsport
16Hegedüs PéterFVI.20:39GTC;Gerecse Tájfutó
46Skrován LillaNV.27:02TTT;Tatai Tömegsport
 
 
Tata Talentum ÁltIsk,Gimn,SzakGKomárom-Esztergom
HelyNévKategóriaIdőKlub
16Ódor LauraNIII.15:25GTC;Gerecse Tájfutó
 
 
Tata Vaszary János ÁltIskKomárom-Esztergom
HelyNévKategóriaIdőKlub
11Mohai ZitaNII.14:13GTC;Gerecse Tájfutó
 
 
Tatabánya Bánhidai Jókai Mór ÁltIskKomárom-Esztergom
HelyNévKategóriaIdőKlub
35Ambrus GergelyFII.24:05GTC;Gerecse Tájfutó
6Nagy EszterNII.13:36GTC;Gerecse Tájfutó
 
 
Tatabánya Bárdos László GimnKomárom-Esztergom
HelyNévKategóriaIdőKlub
8Cserna András MátéFIV.14:59GTC;Gerecse Tájfutó
 
 
Tatabánya Felsőgallai Széchenyi István IKomárom-Esztergom
HelyNévKategóriaIdőKlub
33Kis Kende ÁgostonFIII.21:13GTC;Gerecse Tájfutó
 
 
Tatabánya Óvárosi ÁltIskKomárom-Esztergom
HelyNévKategóriaIdőKlub
31Cserna LeventeFIII.20:31GTC;Gerecse Tájfutó
 
 
Tatabánya Sárberki ÁltIskKomárom-Esztergom
HelyNévKategóriaIdőKlub
20Eipl RichárdFIII.17:42GTC;Gerecse Tájfutó
16ifj. Eipl AndrásFIV.16:28GTC;Gerecse Tájfutó
 
 
Tatabánya Szent Margit ÁltIskKomárom-Esztergom
HelyNévKategóriaIdőKlub
18Ambrus RékaNIII.15:34GTC;Gerecse Tájfutó
19Mauer LucaNII.16:15GTC;Gerecse Tájfutó
10Nagy BenceFIII.16:10GTC;Gerecse Tájfutó
 
 
Tatabánya Árpád GimnKomárom-Esztergom
HelyNévKategóriaIdőKlub
29Gordos BarbaraNVI.28:54TTT;Tatai Tömegsport
32Szűcs Klaudia KatalinNV.20:52GTC;Gerecse Tájfutó
 
 
Tatabánya SZC Bánki Donát-Péch Antal SzGKomárom-Esztergom
HelyNévKategóriaIdőKlub
Bokodi ÁbelFVI.n.i.TTT;Tatai Tömegsport
31Deák PéterFVI.28:18GTC;Gerecse Tájfutó
 
 
Vértesszőlős Vértesszőlősi ÁltIskKomárom-Esztergom
HelyNévKategóriaIdőKlub
30Skrován LídiaNIII.19:19TTT;Tatai Tömegsport
 
 
Pásztó Zsigmond Király ÁltIskNógrád
HelyNévKategóriaIdőKlub
39Kormos MajaNIII.23:36HUF;HUFEZE Pásztó
 
 
Salgótarján Salgótarjáni ÁltIskNógrád
HelyNévKategóriaIdőKlub
39Alb LeventeFIV.20:09SDS;Salgótarjáni Dor
9Alb PéterVilagos_zold16:04
39Alb ZalánFIII.22:15SDS;Salgótarjáni Dor
19Albné Bogádi TündeNarancs21:54
24Barta Bella LucaNII.18:25SDS;Salgótarjáni Dor
Kokinda BalázsFII.hibaSDS;Salgótarjáni Dor
51Langa Szilárd BálintFIII.28:15SDS;Salgótarjáni Dor
Maier BendegúzFIV.n.i.SDS;Salgótarjáni Dor
53Marosszéky PéterFIV.27:45SDS;Salgótarjáni Dor
29Misik LeventeFII.21:50SDS;Salgótarjáni Dor
33Molnár EmeseNIV.19:51SDS;Salgótarjáni Dor
18Molnár István ifj.FIII.17:23SDS;Salgótarjáni Dor
53Pintér Iringó KatalinNIII.39:29SDS;Salgótarjáni Dor
Szentes Jázmin LillaNII.hibaSDS;Salgótarjáni Dor
47Sörös KarinaNIII.28:55SDS;Salgótarjáni Dor
Sörös ÁdámFII.n.i.SDS;Salgótarjáni Dor
Verebélyi AttilaFIV.n.i.SDS;Salgótarjáni Dor
 
 
Salgótarján Bolyai János GimnNógrád
HelyNévKategóriaIdőKlub
8Mag FruzsinaNV.15:40SDS;Salgótarjáni Dor
1Mag ViktóriaNV.13:35SDS;Salgótarjáni Dor
9Nagy SzilviaNV.16:11SDS;Salgótarjáni Dor
Verebélyi MártonFVI.n.i.SDS;Salgótarjáni Dor
 
 
Salgótarján SZC Táncsics Mihály SzakGNógrád
HelyNévKategóriaIdőKlub
31Tóth Ábel TiborFV.18:39SDS;Salgótarjáni Dor
 
 
Biatorbágy Biatorbágyi Általános IskolaPest
HelyNévKategóriaIdőKlub
14Kovács BorbálaNII.14:34VHS;Veszprémi Honvéd
6Kovács JeromosFIII.15:17VHS;Veszprémi Honvéd
 
 
Budaörs Herman Ottó Általános IskolaPest
HelyNévKategóriaIdőKlub
39Kalamár EszterNIV.26:33VSE;Vizsla Egészség,
 
 
Budaörs Illyés Gyula Gimn, SzakGimnPest
HelyNévKategóriaIdőKlub
11Kovács MárkFV.16:55VHS;Veszprémi Honvéd
 
 
Budaörs Kesjár Csaba Általános IskolaPest
HelyNévKategóriaIdőKlub
Angelidisz AthinaNIII.hibaVSE;Vizsla Egészség,
 
 
Fót Szabad Waldorf ÁltIsk, GimnPest
HelyNévKategóriaIdőKlub
29Baji BoglárkaNV.20:22GKS;Gödöllői Kirchho
 
 
Gödöllő Damjanich János ÁltIsPest
HelyNévKategóriaIdőKlub
23Kiss ÁgostonFII.18:49GKS;Gödöllői Kirchho
41Pintér PetraNIII.24:42GKS;Gödöllői Kirchho
12Tóth BenedekFIV.16:01GKS;Gödöllői Kirchho
 
 
Gödöllő Hajós Alfréd ÁltIskPest
HelyNévKategóriaIdőKlub
40Dudok BálintFIV.20:16GKS;Gödöllői Kirchho
4Ivaskó BarnabásFII.13:53GKS;Gödöllői Kirchho
30Vajda JúliaNII.19:25GKS;Gödöllői Kirchho
 
 
Gödöllő Református Líceum GimPest
HelyNévKategóriaIdőKlub
36Abrán CsengeNIV.22:50GKS;Gödöllői Kirchho
34Abrán HangaNV.20:58GKS;Gödöllői Kirchho
13Kiss BoglárkaNV.16:45GKS;Gödöllői Kirchho
7Kiss KamillaNIV.13:49GKS;Gödöllői Kirchho
1Nagy PéterFV.14:29SPA;Tabáni Spartacus
3Nagy ZsófiaNV.14:52GKS;Gödöllői Kirchho
 
 
Gödöllő Török Ignác GimnPest
HelyNévKategóriaIdőKlub
22Fóris DávidFIV.17:37GKS;Gödöllői Kirchho
15Jávor JankaNIII.15:17GKS;Gödöllői Kirchho
47Szabó MártonFV.22:13GKS;Gödöllői Kirchho
 
 
Gödöllő Premontrei Szent Norbert GimnPest
HelyNévKategóriaIdőKlub
Balázs EszterNIII.hibaGKS;Gödöllői Kirchho
12Barta ReginaNV.16:44GKS;Gödöllői Kirchho
Szegedi SebestyénFVI.hibaGKS;Gödöllői Kirchho
21Székely LiliNIV.17:45GKS;Gödöllői Kirchho
32Tóth AndrásFV.18:48SIR;Sirályok Sporteg
 
 
Gödöllő Szent Imre Katolikus ÁltIskPest
HelyNévKategóriaIdőKlub
5Bujdosó Márk LeventeFII.14:07SPA;Tabáni Spartacus
25Dobay BenedekFIII.19:41GKS;Gödöllői Kirchho
37Nagy NorbertFII.24:56GKS;Gödöllői Kirchho
 
 
Nagykovácsi Nagykovácsi ÁltIskPest
HelyNévKategóriaIdőKlub
41Arndt GabriellaNII.45:33VSE;Vizsla Egészség,
12Bonifert GergelyFIII.16:23VSE;Vizsla Egészség,
2Braun VilmosFII.12:17VSE;Vizsla Egészség,
Hajmási CsengeNII.n.i.VSE;Vizsla Egészség,
29Németh EszterNIV.19:24VSE;Vizsla Egészség,
4Szakál-Biró SáraNII.13:13VSE;Vizsla Egészség,
 
 
Solymár Fészek Waldorf ÁltIsk, GimnPest
HelyNévKategóriaIdőKlub
9Csordás ZoárdFIII.15:51TTE;Tipo Tájfutó és
13Franczel DávidFIII.16:35TTE;Tipo Tájfutó és
7Gönczi KeveFVI.18:34TTE;Tipo Tájfutó és
3Gönczi PéterFV.15:49TTE;Tipo Tájfutó és
5Gönczi ZsuzsaNIII.13:39TTE;Tipo Tájfutó és
14Jurás MátéFV.17:10TTE;Tipo Tájfutó és
 
 
Balatonszemes Reich Károly ÁltiskSomogy
HelyNévKategóriaIdőKlub
28Schmal KittiNIII.18:43ZST;Zselic Tájékozód
 
 
Kadarkút SZC Jálics Ernő SzakG, SzakKözSomogy
HelyNévKategóriaIdőKlub
26Krakter DánielFVI.25:54ZST;Zselic Tájékozód
 
 
Kaposvár Kodály Zoltán Központi ÁltIskSomogy
HelyNévKategóriaIdőKlub
41Fodor MihályFII.39:00ZST;Zselic Tájékozód
15Fodor ÁbelFIII.16:51ZST;Zselic Tájékozód
39Lakosi OlivérFII.29:21ZST;Zselic Tájékozód
41Lakosi ÁdámFIII.22:34ZST;Zselic Tájékozód
32Merse ZsófiaNIII.19:36ZST;Zselic Tájékozód
52Müller PéterFIII.28:35ZST;Zselic Tájékozód
19Müller SaroltaNIII.16:24ZST;Zselic Tájékozód
9Pozsega MíraNII.13:49ZST;Zselic Tájékozód
56Somogyvári MarcellFIII.37:03ZST;Zselic Tájékozód
 
 
Kaposvár Munkácsy Mihály GimnSomogy
HelyNévKategóriaIdőKlub
41Lakosi MátéFIV.20:24ZST;Zselic Tájékozód
19Pavlovics BalázsFVI.22:34ZST;Zselic Tájékozód
43Tóth DominikFV.21:46ZST;Zselic Tájékozód
 
 
Nyíregyháza Jókai Mór Református ÁltIskSzabolcs-Szatmár-Bereg
HelyNévKategóriaIdőKlub
45Bilecz MártonFII.44:37NYV;NYVSC-Nyírerdő T
38Bilecz SáraNIII.23:29NYV;NYVSC-Nyírerdő T
 
 
Nyíregyháza Apáczai Csere János ÁltIskSzabolcs-Szatmár-Bereg
HelyNévKategóriaIdőKlub
33Berencsi KataNII.21:21NYV;NYVSC-Nyírerdő T
7Berencsi PannaNIII.13:53NYV;NYVSC-Nyírerdő T
17Kis RolandFIII.17:00NYV;NYVSC-Nyírerdő T
2Veress AnnaNII.11:55NYV;NYVSC-Nyírerdő T
 
 
Nyíregyháza Arany János Gimn, ÁltIskSzabolcs-Szatmár-Bereg
HelyNévKategóriaIdőKlub
38Szabó MátéFII.27:30DCS;Denevér Barlangk
 
 
Nyíregyháza Eötvös József Gyak ÁltIsk,GimnSzabolcs-Szatmár-Bereg
HelyNévKategóriaIdőKlub
49Marczis Katalin BlankaNV.46:40SDS;Salgótarjáni Dor
 
 
Nyíregyháza Kodály Zoltán ÁltIskSzabolcs-Szatmár-Bereg
HelyNévKategóriaIdőKlub
31Nagy JakabFIV.19:01NYV;NYVSC-Nyírerdő T
22Orosz PannaNIII.17:10NYV;NYVSC-Nyírerdő T
 
 
Nyíregyháza Kölcsey Ferenc GimnSzabolcs-Szatmár-Bereg
HelyNévKategóriaIdőKlub
Jóvári NorbertFV.n.i.NYV;NYVSC-Nyírerdő T
 
 
Nyíregyháza Krúdy Gyula GimnSzabolcs-Szatmár-Bereg
HelyNévKategóriaIdőKlub
Oláh AdriennNVI.n.i.NYV;NYVSC-Nyírerdő T
21Surányi KingaNV.19:34DCS;Denevér Barlangk
16Sztojka Milán SzabolcsFV.17:20NYV;NYVSC-Nyírerdő T
40Tóth LászlóFV.19:53NYV;NYVSC-Nyírerdő T
Vincze ViktóriaNVI.n.i.NYV;NYVSC-Nyírerdő T
 
 
Nyíregyháza Móra Ferenc ÁltIskSzabolcs-Szatmár-Bereg
HelyNévKategóriaIdőKlub
21Hibján EszterNIII.17:01DCS;Denevér Barlangk
37Jászai EnikőNIV.24:06DCS;Denevér Barlangk
 
 
Nyíregyháza Móricz Zsigmond ÁltIskSzabolcs-Szatmár-Bereg
HelyNévKategóriaIdőKlub
21Morauszki HajnalkaNII.17:34NYV;NYVSC-Nyírerdő T
14Morauszki Mihály ifj.FIII.16:39NYV;NYVSC-Nyírerdő T
 
 
Nyíregyháza SZC Széchenyi István SzakGSzabolcs-Szatmár-Bereg
HelyNévKategóriaIdőKlub
43Prekopcsák RékaNV.23:32DCS;Denevér Barlangk
 
 
Nyíregyháza SZC Vásárhelyi Pál SzakGSzabolcs-Szatmár-Bereg
HelyNévKategóriaIdőKlub
40Kis NikolettaNV.22:20NYV;NYVSC-Nyírerdő T
 
 
Nyíregyháza Vasvári Pál GimnSzabolcs-Szatmár-Bereg
HelyNévKategóriaIdőKlub
49Prekopcsák Gábor ifj.FV.22:40DCS;Denevér Barlangk
 
 
Nyíregyháza Zrínyi Ilona GimnSzabolcs-Szatmár-Bereg
HelyNévKategóriaIdőKlub
46Jászai TamásFV.22:04DCS;Denevér Barlangk
16Tóth NóraNV.18:06NYV;NYVSC-Nyírerdő T
 
 
Nyíregyháza Szent Imre Kat. Gimn, ÁltIskSzabolcs-Szatmár-Bereg
HelyNévKategóriaIdőKlub
45Papp László ÁronFIII.24:31NYV;NYVSC-Nyírerdő T
7Papp Zoltán SámuelFII.14:41NYV;NYVSC-Nyírerdő T
 
 
Nyíregyháza Waldorf ÁltIsk, GimnSzabolcs-Szatmár-Bereg
HelyNévKategóriaIdőKlub
51Lakatos AndrásFII.70:45NYV;NYVSC-Nyírerdő T
34Lakatos MátyásFIV.19:33NYV;NYVSC-Nyírerdő T
20Lakatos RózaNIII.16:48NYV;NYVSC-Nyírerdő T
 
 
Bonyhád Petőfi Sándor Ev Gimn, ÁltiskTolna
HelyNévKategóriaIdőKlub
39Bódis NoémiNV.21:58FLF;Fehérlófia Sport
50Dani NándorFV.22:42FLF;Fehérlófia Sport
 
 
Nagydorog Széchényi Sándor ÁltIskTolna
HelyNévKategóriaIdőKlub
5Hahn MáriuszFIV.14:14PAK;Paksi Sport Egye
 
 
Paks Balogh Antal Kat. ÁltIsk,GimnTolna
HelyNévKategóriaIdőKlub
11Kovács KarinaNV.16:24PAK;Paksi Sport Egye
 
 
Szekszárd PTE Illyés Gyula Gyak ÁltIskTolna
HelyNévKategóriaIdőKlub
44Balogh PetraNII.77:27FLF;Fehérlófia Sport
35Balogh RékaNIII.21:30FLF;Fehérlófia Sport
 
 
Sárvár Sárvári Nádasdy Tamás ÁltIskVas
HelyNévKategóriaIdőKlub
35Garai ÁdámFIII.21:34SKS;Sárvári Kinizsi
 
 
Szombathely Boldog Brenner János Ált, GimnVas
HelyNévKategóriaIdőKlub
30Vági KatalinNIV.19:31SZT;Szombathelyi Hal
 
 
Szombathely ELTE Bolyai János ÁltIsk,GimnVas
HelyNévKategóriaIdőKlub
Gál Enikő AnnaNIV.hibaSZT;Szombathelyi Hal
16Hajba Attila BalázsFII.17:12SZT;Szombathelyi Hal
42Harkay EmőkeNIV.31:42SZT;Szombathelyi Hal
6Sarkadi LehelFIV.14:18SZT;Szombathelyi Hal
 
 
Szombathely Oladi ÁltIskVas
HelyNévKategóriaIdőKlub
Hargitai Barnabás AttilaFIV.n.i.SIR;Sirályok Sporteg
 
 
Szombathely Perintparti Szó-Fogadó WaldorfVas
HelyNévKategóriaIdőKlub
49Jacsev AmbrusFIV.23:05ASK;Alpokalja Szabad
36Jacsev FülöpFV.19:05ASK;Alpokalja Szabad
32Kollányi ÁdámFIII.20:46ASK;Alpokalja Szabad
Molnár PéterFV.n.i.ASK;Alpokalja Szabad
27Nagy Péter PálFIV.18:03ASK;Alpokalja Szabad
17Veszelszki MártonFIV.16:59ASK;Alpokalja Szabad
 
 
Szombathely Premontrei Rendi Szent NorbertVas
HelyNévKategóriaIdőKlub
12Pásti FanniNVI.18:47SZT;Szombathelyi Hal
 
 
Szombathely Kanizsai Dorottya GimnVas
HelyNévKategóriaIdőKlub
9Alpár Domonkos MártonFV.16:41SZT;Szombathelyi Hal
24Cseszka BenceFVI.25:34SKS;Sárvári Kinizsi
16Sarkadi BorbálaNIV.16:41SZT;Szombathelyi Hal
 
 
Szombathely SZC Gépipari és Inf. SzakGVas
HelyNévKategóriaIdőKlub
3Bognár ZoltánFVI.17:03ASK;Alpokalja Szabad
39Takács BálintFV.19:17SKS;Sárvári Kinizsi
 
 
Szombathely Műszaki SZC Savaria SzakGVas
HelyNévKategóriaIdőKlub
Balogh AndrásFVI.n.i.ASK;Alpokalja Szabad
 
 
Ajka Bródy Imre GimnáziumVeszprém
HelyNévKategóriaIdőKlub
30Kovács ZsoltFIV.18:54BTK;Bakonyi Tájfutó
42Országi SáraNV.22:53BTK;Bakonyi Tájfutó
24Pegán PetraNIII.17:28BTK;Bakonyi Tájfutó
 
 
Ajka Fekete-Vörösmarty Ált és GimnVeszprém
HelyNévKategóriaIdőKlub
13Országi AnnaNIV.16:28BTK;Bakonyi Tájfutó
25Országi ZsófiaNIII.17:47BTK;Bakonyi Tájfutó
 
 
Balatonfüred Radnóti Miklós ÁltiskVeszprém
HelyNévKategóriaIdőKlub
44Nemes ÁbelFII.41:56BSC;Balatonfüredi Sp
 
 
Balatonfüred Református Általános IskolaVeszprém
HelyNévKategóriaIdőKlub
47Kerti MátéFIII.26:11BSC;Balatonfüredi Sp
 
 
Nemesvámos Fehérlófia Waldorf ÁltIsk,GimnVeszprém
HelyNévKategóriaIdőKlub
4Barát JázminNII.13:13VHS;Veszprémi Honvéd
10Barát MiklósFIV.15:18VHS;Veszprémi Honvéd
5Blaskó BenedekFIII.15:01VHS;Veszprémi Honvéd
30Bácskai EszterNV.20:35VHS;Veszprémi Honvéd
22Küronya FrigyesFV.18:01BSC;Balatonfüredi Sp
 
 
Tihany Bencés Apátság Illyés Gyula IVeszprém
HelyNévKategóriaIdőKlub
46Szalontai SomaFIII.25:11BSC;Balatonfüredi Sp
 
 
Veszprém Hriszto Botev Német ÁltIskVeszprém
HelyNévKategóriaIdőKlub
6Lantai LiliNIV.13:37VHS;Veszprémi Honvéd
 
 
Veszprém Lovassy László GimnVeszprém
HelyNévKategóriaIdőKlub
24Barát BenedekFIV.17:57VHS;Veszprémi Honvéd
15Berzsenyi BenceFVI.20:23VHS;Veszprémi Honvéd
4Lantai BorókaNV.15:08VHS;Veszprémi Honvéd
6Péntek MártonFVI.17:57BSC;Balatonfüredi Sp
22Szalontai SáraNV.19:35BSC;Balatonfüredi Sp
28Tarsoly PankaNV.20:11VHS;Veszprémi Honvéd
Tokai-Kiss BálintFVI.hibaVHS;Veszprémi Honvéd
15Tokai-Kiss ZsófiaNIV.16:39VHS;Veszprémi Honvéd
 
 
Veszprém Szilágyi Erzsébet Keresztény IVeszprém
HelyNévKategóriaIdőKlub
1Gaschler EmmaNIII.11:21VHS;Veszprémi Honvéd
8Gaschler JankaNII.13:48VHS;Veszprémi Honvéd
14Gaschler MátéFIV.16:17VHS;Veszprémi Honvéd
 
 
Veszprém Báthory István SportI, ÁltIskVeszprém
HelyNévKategóriaIdőKlub
1Bálint GergőFIII.12:24VHS;Veszprémi Honvéd
9Bálint ÁdámFIV.15:15VHS;Veszprémi Honvéd
 
 
Veszprém Deák Ferenc ÁltIskVeszprém
HelyNévKategóriaIdőKlub
40Molnár IvánFII.32:10VHS;Veszprémi Honvéd
 
 
Veszprém Kossuth Lajos ÁltIskVeszprém
HelyNévKategóriaIdőKlub
30Engi DánielFII.22:07EK;Egyesületen kívül
17Engi LilienNIV.16:44VHS;Veszprémi Honvéd
 
 
Veszprém SZC Ipari SzakGaVeszprém
HelyNévKategóriaIdőKlub
10Angyal DánielFV.16:48VHS;Veszprémi Honvéd
18Bácskai PéterFVI.21:44VHS;Veszprémi Honvéd
21Gazsó BálintFVI.23:30BTK;Bakonyi Tájfutó
51Vass BenceFV.22:43VHS;Veszprémi Honvéd
 
 
Veszprém Vetési Albert GimnVeszprém
HelyNévKategóriaIdőKlub
4Bálint BenedekFV.15:53VHS;Veszprémi Honvéd
2Mérő DominikaNVI.15:02VHS;Veszprémi Honvéd
 
 
Nagykanizsa Batthyány Lajos GimnZala
HelyNévKategóriaIdőKlub
8Csertán AndrásFVI.19:10ZTC;Zalaegerszegi Tá
44Molnár BotondFV.21:47ZTC;Zalaegerszegi Tá
25Molnár LeventeFV.18:17ZTC;Zalaegerszegi Tá
 
 
Nagykanizsa Miklósfai ÁltIskZala
HelyNévKategóriaIdőKlub
18Porgányi EmmaNII.16:04ZTC;Zalaegerszegi Tá
 
 
Zalaegerszeg Eötvös József-Liszt Ferenc IskZala
HelyNévKategóriaIdőKlub
50Bódis Balázs MárkFIII.26:30GOC;Göcsej Környezet
10Csók BarnabásFII.15:34ZTC;Zalaegerszegi Tá
25Kolcsár NimródFII.20:09ZTC;Zalaegerszegi Tá
24Kolcsár PannaNIV.18:17ZTC;Zalaegerszegi Tá
Szabó BoglárkaNIII.n.i.GOC;Göcsej Környezet
 
 
Zalaegerszeg Petőfi Sándor-Dózsa György IskZala
HelyNévKategóriaIdőKlub
13Czebei LucaNIII.15:10GOC;Göcsej Környezet
43Horváth KármenNIII.25:51GOC;Göcsej Környezet
19Nagy LeventeFIII.17:34ZTC;Zalaegerszegi Tá
43Takács FlóraNII.53:49GOC;Göcsej Környezet
 
 
Zalaegerszeg Ady Endre ÁltIsk, GimnZala
HelyNévKategóriaIdőKlub
22Antal Katalin IldikóNII.17:37ZTC;Zalaegerszegi Tá
33Hegedüs MártonFII.23:00GOC;Göcsej Környezet
27Pádár GergelyFII.20:19GOC;Göcsej Környezet
 
 
Zalaegerszeg Kölcsey Ferenc GimnZala
HelyNévKategóriaIdőKlub
52Dóra TóbiásFIV.27:32ZTC;Zalaegerszegi Tá
33Horváth BenedekFIV.19:29ZTC;Zalaegerszegi Tá
27Török OlivérFIII.19:48ZTC;Zalaegerszegi Tá
 
 
Zalaegerszeg SZC Deák Ferenc Gimn, SzakGZala
HelyNévKategóriaIdőKlub
48Kocsis BiankaNV.44:41GOC;Göcsej Környezet
25Kondor DorinaNVI.24:36GOC;Göcsej Környezet
 
 
Zalaegerszeg Zrínyi Miklós GimnZala
HelyNévKategóriaIdőKlub
9Antal SáraNIV.15:15ZTC;Zalaegerszegi Tá
13Antal Virág AnnaNVI.18:55ZTC;Zalaegerszegi Tá
21Bednárik BotondFIII.17:48ZTC;Zalaegerszegi Tá
37Czigány EmmaNIII.22:55GOC;Göcsej Környezet
Fekete SámuelFVI.n.i.ZTC;Zalaegerszegi Tá
6Fülöp Álmos HubaFV.16:06GOC;Göcsej Környezet
55Györe JánosFV.25:30GOC;Göcsej Környezet
36Keresztes JankaNII.29:06ZTC;Zalaegerszegi Tá
54Kovács AnikóNIII.94:31GOC;Göcsej Környezet
54Melczer OlivérFV.24:02ZTC;Zalaegerszegi Tá
7Mézes Botond CsegőFIII.15:26GOC;Göcsej Környezet
27Nagy Bálint AttilaFVI.26:05ZTC;Zalaegerszegi Tá
50Pajor EmeseNV.63:37GOC;Göcsej Környezet
35Pintér JázminNV.21:03ZTC;Zalaegerszegi Tá
24Rövid BoglárkaNVI.24:05ZTC;Zalaegerszegi Tá
37Sümegi GézaFV.19:09ZTC;Zalaegerszegi Tá
11Takács TiciánFVI.19:32ZTC;Zalaegerszegi Tá
38Tiboly BenedekFIV.19:58ZTC;Zalaegerszegi Tá
27Tőke FruzsinaNIV.18:30ZTC;Zalaegerszegi Tá
18Török AnnaNIV.16:49ZTC;Zalaegerszegi Tá
 
 
Zalaszentgrót Deák Ferenc ÁltIsk, GimnZala
HelyNévKategóriaIdőKlub
35Tarsoly BorkaNIV.20:08GOC;Göcsej Környezet