Országos Diákolimpia és Bridgestone KupaSzo 2019. 05. 18. 13:28
Részidős eredmények - Rövidtávkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
FII. (56)1,7 km 40 m11 ep
HelyRajtszNévIdő
1(73)2(32)3(69)4(63)5(61)6(75)7(45)8(46)9(47)10(57)11(100)Cél
 
1455Csoboth Mihály12:131:352:273:424:335:346:377:509:069:3310:5411:5412:13
Budapest XI. Bethlen Gábor ÁltIsk és Gimn1:350:521:150:511:011:031:131:160:271:211:000:19
2594Braun Vilmos12:171:252:163:374:325:196:217:248:509:2610:5311:5712:17
Nagykovácsi Nagykovácsi ÁltIsk1:250:511:210:550:471:021:031:260:361:271:040:20
3355Nagy-Kovács Vince12:271:332:253:514:375:356:337:368:409:1410:4712:0912:27
Debrecen Debreceni Karácsony Sándor Ált1:330:521:260:460:580:581:031:040:341:331:220:18
4240Ivaskó Barnabás13:531:462:434:075:045:547:198:239:3910:0812:1813:3213:53
Gödöllő Hajós Alfréd ÁltIsk1:460:571:240:570:501:251:041:160:292:101:140:21
5484Bujdosó Márk Levente14:071:232:053:154:016:057:007:558:579:2312:3913:4614:07
Gödöllő Szent Imre Katolikus ÁltIsk1:230:421:100:462:040:550:551:020:263:161:070:21
6341Gárdonyi Zsolt14:241:472:484:155:206:167:418:5610:2711:0412:5314:0314:24
Budapest XII. ELTE Gyertyánffy István ÁltIsk1:471:011:271:050:561:251:151:310:371:491:100:21
7370Papp Zoltán Sámuel14:411:543:014:516:057:028:179:2511:1111:5013:2514:2014:41
Nyíregyháza Szent Imre Kat. Gimn, ÁltIsk1:541:071:501:140:571:151:081:460:391:350:550:21
8198Demeter Botond15:061:442:524:145:076:268:359:3411:2112:0013:4714:4715:06
Miskolc Szent Imre Római Kat. ÁltIsk1:441:081:220:531:192:090:591:470:391:471:000:19
9480Bodó Sámuel15:211:452:585:116:237:188:399:4311:2111:5013:5115:0115:21
Budapest I. Szent Gellért Kat. ÁltIsk,Gimn1:451:132:131:120:551:211:041:380:292:011:100:20
10603Csók Barnabás15:342:223:274:595:567:028:129:1910:4311:1713:5315:1315:34
Zalaegerszeg Eötvös József-Liszt Ferenc Isk2:221:051:320:571:061:101:071:240:342:361:200:21
11194Jakab Álmos16:072:203:295:236:267:218:4410:0111:4012:2314:2915:4716:07
Miskolc Könyves Kálmán ÁltIsk2:201:091:541:030:551:231:171:390:432:061:180:20
12548Bata Bálint16:241:543:015:086:117:308:5310:1211:3812:1615:0516:0316:24
Ászár Jászai Mari Áltisk1:541:072:071:031:191:231:191:260:382:490:580:21
13329Ormay Péter16:322:273:415:306:427:519:2510:3112:1212:4414:4716:1116:32
Budapest XII. TE Sportiskolai ÁltIsk,Gimn2:271:141:491:121:091:341:061:410:322:031:240:21
14476Páling Ádám16:492:053:215:036:117:168:5710:1712:0712:5314:5416:2716:49
Budapest III. Óbudai Harrer Pál ÁltIsk2:051:161:421:081:051:411:201:500:462:011:330:22
15137Matics Marcell17:032:133:225:036:157:168:4010:0312:0112:4015:1616:4017:03
Budapest IV. Újpesti Babits Mihály Gimn2:131:091:411:121:011:241:231:580:392:361:240:23
16495Hajba Attila Balázs17:121:502:454:075:536:598:319:4313:0613:4415:5016:5117:12
Szombathely ELTE Bolyai János ÁltIsk,Gimn1:500:551:221:461:061:321:123:230:382:061:010:21
17119Szabó Botond Marcell17:172:133:205:086:247:469:2310:3712:4013:1415:1016:5217:17
Velence Zöldliget Baptista ÁltIsk,Gimn2:131:071:481:161:221:371:142:030:341:561:420:25
18219Piller-Dávid Marcell17:331:502:494:215:226:438:189:3010:5311:2916:0517:1417:33
Felsőtárkány Felsőtárkányi ÁltIsk1:500:591:321:011:211:351:121:230:364:361:090:19
19628Radó Sebestyén17:424:515:407:048:119:0010:4611:4813:1514:2616:1917:2217:42
Pécs Koch Valéria Gimn, ÁltIsk4:510:491:241:070:491:461:021:271:111:531:030:20
20591Biró Lőrinc17:502:333:515:296:427:539:2510:3412:1912:5416:0817:2717:50
Budapest II. Klebelsberg Kuno ÁltIsk, Gimn2:331:181:381:131:111:321:091:450:353:141:190:23
21382Jánosi Viktor17:572:243:245:116:308:129:4411:0912:5813:5716:0817:3217:57
Kozármisleny Janikovszky Éva ÁltIsk2:241:001:471:191:421:321:251:490:592:111:240:25
22488Kiss Dénes18:472:033:064:426:3910:0011:3712:4414:0914:4916:3418:2718:47
Budapest XI. Újbudai Gárdonyi Géza ÁltIsk2:031:031:361:573:211:371:071:250:401:451:530:20
23236Kiss Ágoston18:492:003:155:146:307:339:0110:2911:5412:3217:2118:3018:49
Gödöllő Damjanich János ÁltIs2:001:151:591:161:031:281:281:250:384:491:090:19
24205Jónás Botond18:592:414:546:558:059:2010:4512:0213:5414:2617:0918:3918:59
Eger Egri Hunyadi Mátyás ÁltIsk2:412:132:011:101:151:251:171:520:322:431:300:20
25604Kolcsár Nimród20:092:303:395:336:407:579:5211:5013:4614:2718:1319:4820:09
Zalaegerszeg Eötvös József-Liszt Ferenc Isk2:301:091:541:071:171:551:581:560:413:461:350:21
26117Maráz Levente20:142:022:594:397:5410:0811:4313:4016:2016:4718:3919:5420:14
Kápolnásnyék Vörösmarty Mihály ÁltIsk, Gimn2:020:571:403:152:141:351:572:400:271:521:150:20
27260Pádár Gergely20:192:244:236:358:309:5411:3213:0515:2816:0918:1819:5120:19
Zalaegerszeg Ady Endre ÁltIsk, Gimn2:241:592:121:551:241:381:332:230:412:091:330:28
28557Csonka Ábel21:193:076:348:099:2610:3612:0913:4315:1015:4519:4021:0021:19
Baj Szent István Áltisk3:073:271:351:171:101:331:341:270:353:551:200:19
29431Misik Levente21:502:413:596:258:249:2412:2514:1415:5617:0119:2321:2921:50
Salgótarján Salgótarjáni ÁltIsk2:411:182:261:591:003:011:491:421:052:222:060:21
30199Engi Dániel22:072:485:127:188:5710:2011:5913:4717:0318:1120:1221:4322:07
Veszprém Kossuth Lajos ÁltIsk2:482:242:061:391:231:391:483:161:082:011:310:24
31384Nikolics Norbert22:242:323:445:427:549:4411:1612:4816:0916:4220:2622:0222:24
Kozármisleny Janikovszky Éva ÁltIsk2:321:121:582:121:501:321:323:210:333:441:360:22
32590Biró Artúr22:522:273:496:118:2210:3312:5114:3717:3618:1120:4922:2222:52
Budapest II. Klebelsberg Kuno ÁltIsk, Gimn2:271:222:222:112:112:181:462:590:352:381:330:30
33259Hegedüs Márton23:002:303:365:429:159:5211:0912:1919:0219:3021:2822:3823:00
Zalaegerszeg Ady Endre ÁltIsk, Gimn2:301:062:063:330:371:171:106:430:281:581:100:22
34138Nagy Ambrus23:552:233:386:167:158:2910:1911:2520:2821:0322:2223:3723:55
Budapest IV. Újpesti Babits Mihály Gimn2:231:152:380:591:141:501:069:030:351:191:150:18
35277Ambrus Gergely24:052:494:106:178:049:2711:0912:4516:0217:0922:1623:4324:05
Tatabánya Bánhidai Jókai Mór ÁltIsk2:491:212:071:471:231:421:363:171:075:071:270:22
36386Kosteleczky Mór24:113:264:4812:0213:1414:2115:5317:1019:0019:3322:1923:4524:11
Pécs Református Gimn3:261:227:141:121:071:321:171:500:332:461:260:26
37253Nagy Norbert24:565:356:598:5610:5814:1415:4417:1119:3120:2822:4924:3424:56
Gödöllő Szent Imre Katolikus ÁltIsk5:351:241:572:023:161:301:272:200:572:211:450:22
38170Szabó Máté27:304:025:218:1010:0611:3013:1315:0019:0919:3325:5927:1027:30
Nyíregyháza Arany János Gimn, ÁltIsk4:021:192:491:561:241:431:474:090:246:261:110:20
39632Lakosi Olivér29:212:313:386:097:509:1911:2412:5915:4516:2827:3029:0129:21
Kaposvár Kodály Zoltán Központi ÁltIsk2:311:072:311:411:292:051:352:460:4311:021:310:20
40566Molnár Iván32:102:224:137:028:5010:3516:3118:1223:4624:3730:0431:4232:10
Veszprém Deák Ferenc ÁltIsk2:221:512:491:481:455:561:415:340:515:271:380:28
41630Fodor Mihály39:002:444:046:007:3510:5313:2915:2532:5233:1737:2238:3239:00
Kaposvár Kodály Zoltán Központi ÁltIsk2:441:201:561:353:182:361:5617:270:254:051:100:28
42303Varga Botond39:093:204:576:507:579:1025:0526:5030:1930:5137:1638:4839:09
Gyöngyös II. Rákóczi Ferenc Kat. ÁltIsk3:201:371:531:071:1315:551:453:290:326:251:320:21
43304Morvay Márton41:063:496:1212:5518:0224:5426:1228:5132:2132:5439:1940:4641:06
Rózsaszentmárton Móra Ferenc ÁltIsk3:492:236:435:076:521:182:393:300:336:251:270:20
44147Nemes Ábel41:563:074:1612:3814:1615:4517:2419:2535:5236:4240:0941:3341:56
Balatonfüred Radnóti Miklós Áltisk3:071:098:221:381:291:392:0116:270:503:271:240:23
45356Bilecz Márton44:373:265:077:429:1515:4726:0228:4131:2133:0040:2244:1544:37
Nyíregyháza Jókai Mór Református ÁltIsk3:261:412:351:336:3210:152:392:401:397:223:530:22
46101Jelinek Csongor53:573:0313:4515:0421:1932:2933:3335:3047:5548:1852:0953:3453:57
Gárdony Chernel István ÁltIsk és Gimn3:0310:421:196:1511:101:041:5712:250:233:511:250:23
47169Bánfi Róbert56:302:5613:5116:5628:3733:2736:2740:1644:0445:0251:0056:0856:30
Kétsoprony Szent István Katolikus ÁltIsk2:5610:553:0511:414:503:003:493:480:585:585:080:22
48508Tombácz Márk58:442:4611:5424:0326:0741:5144:1846:4349:1050:0453:0458:1458:4458:16
Domaszék Domaszéki Bálint Sándor ÁltIsk2:469:0812:092:0415:442:272:252:270:543:005:100:30*100
49502Arany Ádám60:196:509:5613:4124:5627:0545:2149:1952:1353:3358:1759:4760:19
Szeged Bonifert Domonkos ÁltIsk6:503:063:4511:152:0918:163:582:541:204:441:300:32
50300Ruzsin Máté62:374:387:009:2821:1823:2830:4632:5951:0151:5060:5862:1162:37
Gyöngyös Felsővárosi ÁltIsk4:382:222:2811:502:107:182:1318:020:499:081:130:26
51371Lakatos András70:454:517:1613:5719:1034:4837:5047:3762:2763:1869:0670:1670:45
Nyíregyháza Waldorf ÁltIsk, Gimn4:512:256:415:1315:383:029:4714:500:515:481:100:29
 
427Kokinda Balázshiba-----7:12-----14:1615:3317:1618:5723:1523:4829:5031:1531:3810:32
Salgótarján Salgótarjáni ÁltIsk7:127:041:171:431:414:180:336:021:250:23*52
158Kmotricza Zalánhiba14:3115:5420:1622:0424:0726:1827:4930:2631:1433:39-----35:23
Békés Dr. Hepp Ferenc Általános Isk14:311:234:221:482:032:111:312:370:482:251:44
487Daczó Benedekn.i.
Budapest XI. Újbudai Gárdonyi Géza ÁltIsk
435Sörös Ádámn.i.
Salgótarján Salgótarjáni ÁltIsk
116Maráz Botondn.i.
Kápolnásnyék Vörösmarty Mihály ÁltIsk, Gimn
 
 
 
FIII. (64)2,2 km 45 m14 ep
HelyRajtszNévIdő
1(70)2(71)3(33)4(34)5(35)6(36)7(54)8(40)9(41)10(64)11(44)12(45)13(57)14(100)
Cél
 
1562Bálint Gergő12:241:302:142:503:494:304:545:516:237:018:329:5110:3711:1312:07
Veszprém Báthory István SportI, ÁltIsk1:300:440:360:590:410:240:570:320:381:311:190:460:360:54
12:24
0:17
2470Veres Dávid14:261:442:373:224:295:175:456:537:308:139:5611:2312:1612:5514:06
Budapest XI. Gazdagrét - Törökugrató ÁltIsk1:440:530:451:070:480:281:080:370:431:431:270:530:391:11
14:26
0:20
3531Ürge Bence14:411:442:333:134:255:105:366:477:248:109:5911:4712:3513:1614:19
Budapest II. Máriaremete-Hidegkúti Ök. ÁltI1:440:490:401:120:450:261:110:370:461:491:480:480:411:03
14:41
0:22
4398Benke Somorjai Dávid14:581:402:433:254:315:265:557:117:498:3310:1411:4812:4513:3214:40
Pécs Mandulafa Waldorf ÁltIsk1:401:030:421:060:550:291:160:380:441:411:340:570:471:08
14:58
0:18
5570Blaskó Benedek15:011:472:393:234:305:205:497:057:428:2510:2312:0512:5913:4514:44
Nemesvámos Fehérlófia Waldorf ÁltIsk,Gimn1:470:520:441:070:500:291:160:370:431:581:420:540:460:59
15:01
0:17
6564Kovács Jeromos15:171:483:073:504:595:476:137:238:018:4510:3612:0613:0113:4615:00
Biatorbágy Biatorbágyi Általános Iskola1:481:190:431:090:480:261:100:380:441:511:300:550:451:14
15:17
0:17
7274Mézes Botond Csegő15:261:422:323:114:195:015:286:578:229:0410:4312:2213:1014:0715:05
Zalaegerszeg Zrínyi Miklós Gimn1:420:500:391:080:420:271:291:250:421:391:390:480:570:58
15:262:206:18
0:21*52*37
8441Knaup Jonas15:422:043:023:444:485:366:107:238:028:4510:3312:5613:3914:2115:18
Győr AUDI Hungaria ÁMK2:040:580:421:040:480:341:130:390:431:482:230:430:420:57
15:42
0:24
9522Csordás Zoárd15:511:492:463:324:485:436:157:298:068:5411:0012:3913:3614:2615:28
Solymár Fészek Waldorf ÁltIsk, Gimn1:490:570:461:160:550:321:140:370:482:061:390:570:501:02
15:51
0:23
10288Nagy Bence16:102:043:013:494:585:506:197:308:159:0210:4913:0414:0014:4315:51
Tatabánya Szent Margit ÁltIsk2:040:570:481:090:520:291:110:450:471:472:150:560:431:08
16:1012:22
0:19*75
11299Tengely Soma16:211:543:184:075:186:347:018:138:549:4011:2713:0414:0714:5416:03
Gyöngyös Berze Nagy János Gimn1:541:240:491:111:160:271:120:410:461:471:371:030:471:09
16:21
0:18
12593Bonifert Gergely16:231:572:563:374:425:306:078:409:2510:0611:4913:1114:2415:0116:05
Nagykovácsi Nagykovácsi ÁltIsk1:570:590:411:050:480:372:330:450:411:431:221:130:371:04
16:23
0:18
13523Franczel Dávid16:351:462:363:194:255:145:456:549:2710:0711:5213:2914:2315:0516:14
Solymár Fészek Waldorf ÁltIsk, Gimn1:460:500:431:060:490:311:092:330:401:451:370:540:421:09
16:35
0:21
14366Morauszki Mihály ifj.16:392:183:184:015:125:586:318:289:1410:0212:2013:5514:4115:2216:19
Nyíregyháza Móricz Zsigmond ÁltIsk2:181:000:431:110:460:331:570:460:482:181:350:460:410:57
16:39
0:20
15629Fodor Ábel16:511:512:493:324:485:356:367:538:399:2512:1913:4714:4215:2516:31
Kaposvár Kodály Zoltán Központi ÁltIsk1:510:580:431:160:471:011:170:460:462:541:280:550:431:06
16:51
0:20
16519Őze Dániel16:591:592:493:334:525:416:109:229:5810:4412:3114:0815:0315:4316:40
Szeged Tabán ÁltIsk1:590:500:441:190:490:293:120:360:461:471:370:550:400:57
16:59
0:19
17353Kis Roland17:001:573:113:555:256:166:528:289:039:4111:2414:0314:5215:3916:43
Nyíregyháza Apáczai Csere János ÁltIsk1:571:140:441:300:510:361:360:350:381:432:390:490:471:04
17:00
0:17
18433Molnár István ifj.17:231:572:473:374:555:446:327:538:449:3611:2613:0014:0815:5917:06
Salgótarján Salgótarjáni ÁltIsk1:570:500:501:180:490:481:210:510:521:501:341:081:511:07
17:2312:38
0:17*75
19611Nagy Levente17:342:093:194:025:346:337:238:549:4710:3712:2714:1415:1816:0617:16
Zalaegerszeg Petőfi Sándor-Dózsa György Isk2:091:100:431:320:590:501:310:530:501:501:471:040:481:10
17:34
0:18
20283Eipl Richárd17:422:053:204:075:266:186:578:319:2010:1512:0214:3115:2616:1317:23
Tatabánya Sárberki ÁltIsk2:051:150:471:190:520:391:340:490:551:472:290:550:471:10
17:42
0:19
21614Bednárik Botond17:481:573:234:255:486:467:228:449:3610:2812:4014:2515:3516:1917:28
Zalaegerszeg Zrínyi Miklós Gimn1:571:261:021:230:580:361:220:520:522:121:451:100:441:09
17:48
0:20
22388Tóth Mihály18:122:183:594:415:586:527:218:319:2310:1713:1314:5015:4516:4617:54
Pécs Belvárosi ÁltIsk2:181:410:421:170:540:291:100:520:542:561:370:551:011:08
18:12
0:18
23312Tankó Gyula Örs19:312:003:275:186:337:348:099:3010:3411:2314:3116:1217:2218:1019:12
Hódmezővásárhely Liszt Ferenc ÁltIsk2:001:271:511:151:010:351:211:040:493:081:411:100:481:02
19:31
0:19
24479Woynárovich Gergely19:403:034:525:467:088:018:3210:0910:4811:3713:3616:3317:2718:1719:20
Budapest XII. Sashegyi Arany János ÁltI,Gimn3:031:490:541:220:530:311:370:390:491:592:570:540:501:03
19:40
0:20
25252Dobay Benedek19:413:135:005:406:507:408:109:189:5410:4214:3816:1717:1118:1319:22
Gödöllő Szent Imre Katolikus ÁltIsk3:131:470:401:100:500:301:080:360:483:561:390:541:021:09
19:41
0:19
26395Pavlovics Mátyás19:432:213:374:376:117:137:449:039:5710:5513:1215:5917:0118:0819:24
Pécs Jurisics Utcai ÁltIsk2:211:161:001:341:020:311:190:540:582:172:471:021:071:16
19:43
0:19
27608Török Olivér19:482:103:334:366:077:087:479:3410:1911:2013:2115:3816:4518:1719:28
Zalaegerszeg Kölcsey Ferenc Gimn2:101:231:031:311:010:391:470:451:012:012:171:071:321:11
19:483:09
0:20*52
28193Kapusztik Dániel19:572:203:354:336:177:298:119:5511:4612:4314:4616:3217:4518:3119:39
Miskolc Komlóstetői ÁltIsk2:201:150:581:441:120:421:441:510:572:031:461:130:461:08
19:57
0:18
29177Kapusztik Máté Márk20:082:304:565:507:128:118:3810:5012:0112:4615:0216:3617:3818:3119:50
Miskolc Bulgárföldi ÁltIsk2:302:260:541:220:590:272:121:110:452:161:341:020:531:19
20:08
0:18
30463Panyi Örs20:202:073:234:145:356:427:148:3910:3311:3213:4816:2217:2818:2319:59
Budapest XII. ELTE Gyertyánffy István ÁltIsk2:071:160:511:211:070:321:251:540:592:162:341:060:551:36
20:20
0:21
31282Cserna Levente20:311:492:453:435:186:427:118:4610:0411:0813:5215:2616:1918:4920:14
Tatabánya Óvárosi ÁltIsk1:490:560:581:351:240:291:351:181:042:441:340:532:301:25
20:318:28
0:17*59
32123Kollányi Ádám20:462:163:123:565:046:016:418:048:489:3612:1216:4817:3519:0120:27
Szombathely Perintparti Szó-Fogadó Waldorf2:160:560:441:080:570:401:230:440:482:364:360:471:261:26
20:46
0:19
33281Kis Kende Ágoston21:132:283:314:185:466:577:409:3910:2611:2213:5116:1617:1919:3420:50
Tatabánya Felsőgallai Széchenyi István I2:281:030:471:281:110:431:590:470:562:292:251:032:151:16
21:13
0:23
34349Hidasi Máté21:312:424:004:546:167:158:049:4110:3511:4713:5616:5618:0819:1121:02
Budapest XII. Zugligeti ÁltIsk2:421:180:541:220:590:491:370:541:122:093:001:121:031:51
21:3121:04
0:29*100
35449Garai Ádám21:341:562:573:394:565:506:197:348:199:1615:2118:0419:0420:0121:13
Sárvár Sárvári Nádasdy Tamás ÁltIsk1:561:010:421:170:540:291:150:450:576:052:431:000:571:12
21:3410:40
0:21*61
35215Gál Csenger Gergő21:341:542:543:425:086:056:389:1210:0411:0413:4118:0819:1020:1021:11
Eger EKE Ált., Közép, PedInt1:541:000:481:260:570:332:340:521:002:374:271:021:001:01
21:34
0:23
37196Tamás Bence21:355:236:297:178:449:4410:2111:5812:4313:3915:5617:3318:5619:5521:13
Miskolc Könyves Kálmán ÁltIsk5:231:060:481:271:000:371:370:450:562:171:371:230:591:18
21:35
0:22
38195Jakab Levente21:572:333:364:316:067:057:5110:3511:5913:0316:3518:2419:3720:2821:36
Miskolc Könyves Kálmán ÁltIsk2:331:030:551:350:590:462:441:241:043:321:491:130:511:08
21:57
0:21
39425Alb Zalán22:152:223:444:496:287:368:0610:3512:2913:3916:0518:1019:2720:2221:51
Salgótarján Salgótarjáni ÁltIsk2:221:221:051:391:080:302:291:541:102:262:051:170:551:29
22:1510:12
0:24*59
40482Pálos Vince22:212:203:544:506:217:278:1410:0911:5212:5815:4118:0919:3220:3121:52
Budapest I. Szent Gellért Kat. ÁltIsk,Gimn2:201:340:561:311:060:471:551:431:062:432:281:230:591:21
22:21
0:29
41631Lakosi Ádám22:342:163:324:276:107:468:1910:0711:3412:3915:4218:0219:2220:3722:13
Kaposvár Kodály Zoltán Központi ÁltIsk2:161:160:551:431:360:331:481:271:053:032:201:201:151:36
22:34
0:21
42118Maráz Mátyás22:432:303:384:325:486:469:1010:3611:1211:5913:5219:1420:0121:0622:26
Kápolnásnyék Vörösmarty Mihály ÁltIsk, Gimn2:301:080:541:160:582:241:260:360:471:535:220:471:051:20
22:43
0:17
42310Kispál Ervin22:432:414:075:066:567:578:4711:2612:2213:1616:4118:2219:4320:5922:21
Hódmezővásárhely Liszt Ferenc ÁltIsk2:411:260:591:501:010:502:390:560:543:251:411:211:161:22
22:43
0:22
44320Deli Ádám24:052:293:414:446:508:149:2011:1212:1013:3117:2319:4021:1422:1723:46
Jászapáti Gróf Széchenyi István Kat. Köz2:291:121:032:061:241:061:520:581:213:522:171:341:031:29
24:05
0:19
45369Papp László Áron24:312:544:305:399:0910:1310:5012:3113:3714:4517:5719:5321:1722:4624:10
Nyíregyháza Szent Imre Kat. Gimn, ÁltIsk2:541:361:093:301:040:371:411:061:083:121:561:241:291:24
24:31
0:21
46142Szalontai Soma25:112:023:224:125:296:196:598:229:1110:1412:1020:0921:1522:1024:50
Tihany Bencés Apátság Illyés Gyula I2:021:200:501:170:500:401:230:491:031:567:591:060:552:40
25:11
0:21
47148Kerti Máté26:112:173:384:396:287:588:2710:2111:2212:2216:5422:2123:3224:3725:47
Balatonfüred Református Általános Iskola2:171:211:011:491:300:291:541:011:004:325:271:111:051:10
26:1114:2215:3725:51
0:24*61*43*100
47309Barna Gergő26:112:594:235:207:249:019:4112:3014:0915:2318:3821:1122:2924:1425:39
Hódmezővásárhely Liszt Ferenc ÁltIsk2:591:240:572:041:370:402:491:391:143:152:331:181:451:25
26:11
0:32
49231Ficsor Áron26:122:194:585:547:398:249:2111:3412:3013:3115:4221:4622:5924:5525:53
Eger EKE Ált., Közép, PedInt2:192:390:561:450:450:572:130:561:012:116:041:131:560:58
26:12
0:19
50262Bódis Balázs Márk26:303:364:325:227:048:198:5411:0512:0213:1417:3720:3221:5224:5826:10
Zalaegerszeg Eötvös József-Liszt Ferenc Isk3:360:560:501:421:150:352:110:571:124:232:551:203:061:12
26:30
0:20
51428Langa Szilárd Bálint28:152:454:285:317:008:098:4110:0211:0215:1620:1424:0225:3126:2827:53
Salgótarján Salgótarjáni ÁltIsk2:451:431:031:291:090:321:211:004:144:583:481:290:571:25
28:15
0:22
52634Müller Péter28:354:037:0210:2812:1113:4814:1816:0817:3318:4021:4324:0525:2326:3928:15
Kaposvár Kodály Zoltán Központi ÁltIsk4:032:593:261:431:370:301:501:251:073:032:221:181:161:36
28:35
0:20
53115Bunda Benjámin30:432:324:386:1010:5213:0414:5817:1818:2019:3721:4827:1328:0729:1130:25
Kápolnásnyék Vörösmarty Mihály ÁltIsk, Gimn2:322:061:324:422:121:542:201:021:172:115:250:541:041:14
30:43
0:18
54400Budavári Andor30:472:265:456:398:4710:0310:3712:2013:0613:5624:3426:2027:3128:3630:29
Pécs Református Gimn2:263:190:542:081:160:341:430:460:5010:381:461:111:051:53
30:47
0:18
55323Mihályi Gellért36:213:035:336:398:4710:2912:0914:5916:0417:1522:0230:1332:3234:1235:59
Jászapáti Gróf Széchenyi István Kat. Köz3:032:301:062:081:421:402:501:051:114:478:112:191:401:47
36:21
0:22
56637Somogyvári Marcell37:038:079:2010:2512:0013:0513:4715:3017:2018:2422:0925:2226:2735:2636:44
Kaposvár Kodály Zoltán Központi ÁltIsk8:071:131:051:351:050:421:431:501:043:453:131:058:591:18
37:03
0:19
57325Nagypál Dávid42:206:219:1512:3514:4516:2818:1020:5622:0923:1228:0936:1938:4040:1641:56
Jászapáti Gróf Széchenyi István Kat. Köz6:212:543:202:101:431:422:461:131:034:578:102:211:361:40
42:20
0:24
58646Balla Ádám44:3011:4713:1319:1920:3821:3922:0924:2325:1526:0828:5140:5741:5642:5444:10
Győr Gárdonyi Géza ÁltIsk11:471:266:061:191:010:302:140:520:532:4312:060:590:581:16
44:3032:26
0:20*45
 
454Csoboth Mártonhiba1:412:303:114:135:025:406:477:508:3510:20-----12:4213:2214:31
Budapest XI. Bethlen Gábor ÁltIsk és Gimn1:410:490:411:020:490:381:071:030:451:452:220:401:09
14:5111:36
0:20*75
203Marót Maximiliánhiba2:093:154:095:356:347:14-----9:2210:1812:3714:3515:4716:4018:08
Eger Egri Balassi Bálint ÁltIsk2:091:060:541:260:590:402:080:562:191:581:120:531:28
18:268:42
0:18*59
230Zsilvölgyi Zsomborhiba5:166:247:108:43-----9:59-----15:1615:5318:5020:4121:3822:3723:58
Eger Szent Imre Kat. ÁltIsk5:161:080:461:331:165:170:372:571:510:570:591:21
24:169:2711:1513:36
0:18*61*37*41
465Boór Bernátn.i.
Budapest XIV. ELTE Radnóti Miklós ÁltIsk,Gim
156Dihen Milann.i.
Békés Dr. Hepp Ferenc Általános Isk
403István Ágostonn.i.
Pécs Szent Mór Kat. ÁltIsk,Gimn
 
 
 
FIV. (63)2,5 km 45 m14 ep
HelyRajtszNévIdő
1(67)2(50)3(69)4(63)5(35)6(59)7(60)8(38)9(62)10(41)11(64)12(44)13(45)14(100)
Cél
 
1534Székely Márton13:381:001:312:253:033:565:086:156:307:498:3810:0211:2212:0713:20
Budapest II. Pesthidegkúti Waldorf Iskola1:000:310:540:380:531:121:070:151:190:491:241:200:451:13
13:38
0:18
2223Kiss Mikes Tamás13:410:591:262:182:553:465:336:446:578:068:5610:2411:3712:2213:27
Eger Gárdonyi Géza Ciszterci Gimn0:590:270:520:370:511:471:110:131:090:501:281:130:451:05
13:41
0:14
3190Tőczik Vendel13:511:021:312:253:154:065:256:426:568:098:5810:2711:4212:2313:35
Miskolc Földes Ferenc Gimn1:020:290:540:500:511:191:170:141:130:491:291:150:411:12
13:51
0:16
4518Barta Máté14:071:081:372:283:104:015:256:346:508:129:0210:2611:4912:3213:48
Szeged Tabán ÁltIsk1:080:290:510:420:511:241:090:161:220:501:241:230:431:16
14:07
0:19
5377Hahn Máriusz14:140:591:292:213:184:115:306:437:008:119:0110:3611:5212:3713:56
Nagydorog Széchényi Sándor ÁltIsk0:590:300:520:570:531:191:130:171:110:501:351:160:451:19
14:14
0:18
6497Sarkadi Lehel14:181:021:312:213:064:005:156:296:447:529:2210:5012:0012:4613:58
Szombathely ELTE Bolyai János ÁltIsk,Gimn1:020:290:500:450:541:151:140:151:081:301:281:100:461:12
14:18
0:20
7417Kriza Márton János14:540:571:262:183:134:185:446:577:118:329:2711:0012:2713:1814:35
Budapest IV. Újpesti Babits Mihály Gimn0:570:290:520:551:051:261:130:141:210:551:331:270:511:17
14:54
0:19
8279Cserna András Máté14:590:591:292:273:084:065:266:416:558:239:1610:5212:1413:0214:40
Tatabánya Bárdos László Gimn0:590:300:580:410:581:201:150:141:280:531:361:220:481:38
14:59
0:19
9561Bálint Ádám15:151:041:392:373:214:305:537:147:298:499:4611:2412:4813:3914:57
Veszprém Báthory István SportI, ÁltIsk1:040:350:580:441:091:231:210:151:200:571:381:240:511:18
15:15
0:18
10569Barát Miklós15:181:191:562:593:474:556:107:207:358:559:4811:2312:4213:3114:57
Nemesvámos Fehérlófia Waldorf ÁltIsk,Gimn1:190:371:030:481:081:151:100:151:200:531:351:190:491:26
15:18
0:21
11533Karakai Pál15:511:041:352:373:284:286:007:237:388:599:5711:5313:2214:0815:32
Budapest II. Pesthidegkúti Waldorf Iskola1:040:311:020:511:001:321:230:151:210:581:561:290:461:24
15:51
0:19
12238Tóth Benedek16:011:001:342:403:404:366:127:277:459:0710:0711:5213:2814:1115:45
Gödöllő Damjanich János ÁltIs1:000:341:061:000:561:361:150:181:221:001:451:360:431:34
16:01
0:16
13214Bocsi Botond16:081:131:462:513:384:566:377:478:039:2610:2211:5913:3114:2215:49
Eger EKE Ált., Közép, PedInt1:130:331:050:471:181:411:100:161:230:561:371:320:511:27
16:08
0:19
14585Gaschler Máté16:171:071:372:353:354:286:157:397:579:2610:1911:5013:5014:3915:57
Veszprém Szilágyi Erzsébet Keresztény I1:070:300:581:000:531:471:240:181:290:531:312:000:491:18
16:17
0:20
15218Wachter András16:181:101:392:403:354:376:217:448:019:2910:2312:1213:4914:4016:01
Eger EKE Ált., Közép, PedInt1:100:291:010:551:021:441:230:171:280:541:491:370:511:21
16:18
0:17
16284ifj. Eipl András16:281:021:342:353:334:356:237:478:039:3910:3812:3113:5414:4816:11
Tatabánya Sárberki ÁltIsk1:020:321:010:581:021:481:240:161:360:591:531:230:541:23
16:28
0:17
17127Veszelszki Márton16:591:252:002:543:414:506:278:058:219:5510:5612:4214:2315:1716:39
Szombathely Perintparti Szó-Fogadó Waldorf1:250:350:540:471:091:371:380:161:341:011:461:410:541:22
16:59
0:20
18549Bata Barnabás17:061:111:442:483:464:476:197:538:2610:1311:0612:5414:1815:1116:47
Ászár Jászai Mari Áltisk1:110:331:040:581:011:321:340:331:470:531:481:240:531:36
17:06
0:19
19509Óvári Vince17:161:101:402:413:404:396:228:098:2910:1411:0612:4614:2515:1616:57
Szeged Dugonics András Piarista Gimn1:100:301:010:590:591:431:470:201:450:521:401:390:511:41
17:16
0:19
20330Labancz Barnabás17:221:171:563:074:005:147:008:358:5810:3111:2813:1414:4115:3317:03
Kecskemét Bányai Júlia Gimn1:170:391:110:531:141:461:350:231:330:571:461:270:521:30
17:22
0:19
21185Hrotkó Mátyás17:301:101:532:563:494:556:438:118:3910:2511:3413:2014:4715:4817:12
Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn1:100:431:030:531:061:481:280:281:461:091:461:271:011:24
17:30
0:18
22256Fóris Dávid17:371:091:442:434:136:187:499:129:3310:5912:0913:4515:0415:5417:17
Gödöllő Török Ignác Gimn1:090:350:591:302:051:311:230:211:261:101:361:190:501:23
17:37
0:20
23387Rácz Mátyás17:561:091:412:503:595:197:058:298:4910:1911:1513:1414:4116:0317:36
Pécs Árpád Fejedelem Gimn és ÁltIsk1:090:321:091:091:201:461:240:201:300:561:591:271:221:33
17:56
0:20
24405Simon Ádám Imre17:571:101:492:553:585:086:368:198:4410:2212:0313:3415:0515:5517:43
Pécs Szent Mór Kat. ÁltIsk,Gimn1:100:391:061:031:101:281:430:251:381:411:311:310:501:48
17:57
0:14
24574Barát Benedek17:571:201:563:014:175:267:099:069:2611:0112:0013:5515:2016:1717:40
Veszprém Lovassy László Gimn1:200:361:051:161:091:431:570:201:350:591:551:250:571:23
17:57
0:17
26517Zagyva Zalán18:021:201:542:594:015:136:578:408:5910:1411:1012:5714:5415:5917:40
Szeged SZTE Gyakorló Gimn és ÁltIsk1:200:341:051:021:121:441:430:191:150:561:471:571:051:41
18:02
0:22
27125Nagy Péter Pál18:031:252:003:104:035:166:478:358:5210:3711:5513:5515:2716:1817:45
Szombathely Perintparti Szó-Fogadó Waldorf1:250:351:100:531:131:311:480:171:451:182:001:320:511:27
18:03
0:18
27391Vágner Gábor18:031:191:573:074:175:317:118:439:0310:3711:3913:4115:0716:1417:46
Pécs Janus Pannonius Gimn1:190:381:101:101:141:401:320:201:341:022:021:261:071:32
18:03
0:17
29559Mayer Martin18:161:252:003:094:175:307:148:519:1110:5111:5213:4415:1216:1217:56
Baj Szent István Áltisk1:250:351:091:081:131:441:370:201:401:011:521:281:001:44
18:16
0:20
30149Kovács Zsolt18:541:101:462:533:515:017:228:539:1310:4511:4914:0115:5616:5018:36
Ajka Bródy Imre Gimnázium1:100:361:070:581:102:211:310:201:321:042:121:550:541:46
18:54
0:18
31358Nagy Jakab19:011:332:103:324:506:108:099:4810:0711:4612:4714:3916:1017:1218:44
Nyíregyháza Kodály Zoltán ÁltIsk1:330:371:221:181:201:591:390:191:391:011:521:311:021:32
19:01
0:17
32477Török Fülöp19:131:462:275:566:427:539:3310:4911:0912:3013:2515:0916:3717:3018:54
Budapest V. Piarista Gimn1:460:413:290:461:111:401:160:201:210:551:441:280:531:24
19:13
0:19
33607Horváth Benedek19:291:402:173:264:195:267:009:089:2411:1212:1814:5616:3017:2719:10
Zalaegerszeg Kölcsey Ferenc Gimn1:400:371:090:531:071:342:080:161:481:062:381:340:571:43
19:298:37
0:19*38
34372Lakatos Mátyás19:331:171:573:124:235:457:279:189:4511:3812:4514:5916:3817:3819:09
Nyíregyháza Waldorf ÁltIsk, Gimn1:170:401:151:111:221:421:510:271:531:072:141:391:001:31
19:33
0:24
35134Hományi Pál19:381:452:213:204:175:208:3010:1410:3612:0613:1714:5816:4517:4319:11
Budapest IV. Újpesti Babits Mihály Gimn1:450:360:590:571:033:101:440:221:301:111:411:470:581:28
19:38
0:27
36334Bereczky Olivér19:401:282:113:224:165:357:159:159:4211:2612:4614:5916:4117:5219:24
Kecskemét Mihály Kertje Waldorf ÁltIsk1:280:431:110:541:191:402:000:271:441:202:131:421:111:32
19:40
0:16
37294Sikora Balázs Kristóf19:471:141:462:463:498:5910:4112:0412:2313:4714:4116:0717:3018:1719:30
Gyöngyös Arany János ÁltIsk1:140:321:001:035:101:421:230:191:240:541:261:230:471:13
19:47
0:17
38623Tiboly Benedek19:581:101:503:054:095:247:359:3910:0812:1713:1715:1316:3818:0219:39
Zalaegerszeg Zrínyi Miklós Gimn1:100:401:151:041:152:112:040:292:091:001:561:251:241:37
19:58
0:19
39424Alb Levente20:091:114:275:326:217:228:4610:2010:4312:1313:5815:3617:0317:5419:51
Salgótarján Salgótarjáni ÁltIsk1:113:161:050:491:011:241:340:231:301:451:381:270:511:57
20:09
0:18
40239Dudok Bálint20:161:402:173:314:225:327:389:199:4812:1913:2015:2217:1718:1319:53
Gödöllő Hajós Alfréd ÁltIsk1:400:371:140:511:102:061:410:292:311:012:021:550:561:40
20:1611:4116:59
0:23*40*75
41638Lakosi Máté20:241:211:533:014:025:076:469:009:1612:3813:3715:3717:3318:2720:02
Kaposvár Munkácsy Mihály Gimn1:210:321:081:011:051:392:140:163:220:592:001:560:541:35
20:248:21
0:22*55
42135Konzili Kristóf20:311:161:563:104:185:287:409:269:5111:2812:3514:4616:5518:2720:16
Budapest IV. Újpesti Babits Mihály Gimn1:160:401:141:081:102:121:460:251:371:072:112:091:321:49
20:31
0:15
43197Göbler Domonkos21:041:141:492:514:085:167:048:479:0410:4411:4713:4015:2519:2020:47
Miskolc Miskolc-Diósgyőri Ref. ÁltIsk1:140:351:021:171:081:481:430:171:401:031:531:453:551:27
21:04
0:17
44339Sipos Gergely Máté21:163:454:415:456:528:079:3711:4612:0113:4214:5016:4018:4319:3320:57
Kecskemét Szent Imre Katolikus ÁltIsk3:450:561:041:071:151:302:090:151:411:081:502:030:501:24
21:16
0:19
45489Sebestyén Márton21:251:422:223:414:446:038:3511:0911:3913:3114:3516:3518:3419:4021:05
Budapest XI. Újbudai Gárdonyi Géza ÁltIsk1:420:401:191:031:192:322:340:301:521:042:001:591:061:25
21:25
0:20
46140Somogyi Dániel22:251:081:436:116:587:5712:0313:4113:5715:1616:0818:3520:0120:5222:06
Budapest IV. Újpesti Homoktövis ÁltIsk1:080:354:280:470:594:061:380:161:190:522:271:260:511:14
22:25
0:19
47389Eördögh Levente22:371:402:544:084:566:077:419:099:3711:4412:4418:1219:4120:4722:20
Pécs Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimn1:401:141:140:481:111:341:280:282:071:005:281:291:061:33
22:37
0:17
48216Kalán Tamás22:551:562:393:414:516:078:2612:2912:5314:2915:4917:5319:5420:5322:37
Eger EKE Ált., Közép, PedInt1:560:431:021:101:162:194:030:241:361:202:042:010:591:44
22:55
0:18
49121Jacsev Ambrus23:051:342:184:525:577:159:1811:1811:5113:4915:1117:3619:2420:3422:45
Szombathely Perintparti Szó-Fogadó Waldorf1:340:442:341:051:182:032:000:331:581:222:251:481:102:11
23:05
0:20
50558Koblencz Kristóf23:581:132:437:408:5110:0711:4713:4114:0615:5917:1919:2821:0922:0423:39
Baj Szent István Áltisk1:131:304:571:111:161:401:540:251:531:202:091:410:551:35
23:58
0:19
51108Szabó Benjamin25:262:553:355:016:197:4210:1313:3113:4916:1317:2920:0121:5423:0125:04
Székesfehérvár II. Rákóczi Ferenc ÁltIsk2:550:401:261:181:232:313:180:182:241:162:321:531:072:03
25:26
0:22
52606Dóra Tóbiás27:325:376:117:388:5410:3312:3314:3615:1017:1218:3321:5724:1025:3227:13
Zalaegerszeg Kölcsey Ferenc Gimn5:370:341:271:161:392:002:030:342:021:213:242:131:221:41
27:32
0:19
53430Marosszéky Péter27:451:502:283:395:186:328:3310:4111:1318:4020:0522:1424:2825:3927:24
Salgótarján Salgótarjáni ÁltIsk1:500:381:111:391:142:012:080:327:271:252:092:141:111:45
27:45
0:21
54168Ancsin Balázs29:104:565:427:017:519:0910:3912:0512:2714:5915:5723:4525:3526:4428:50
Kétsoprony Szent István Katolikus ÁltIsk4:560:461:190:501:181:301:260:222:320:587:481:501:092:06
29:10
0:20
55408Egédi Gergő32:201:582:474:265:387:0910:0313:2413:4716:1217:3623:0426:0027:1231:54
Szentlőrinc Szentlőrinci ÁltIsk1:580:491:391:121:312:543:210:232:251:245:282:561:124:42
32:2022:0924:54
0:26*43*75
56311Mocsári Előd37:262:513:377:529:1010:4713:3416:2916:5620:0621:3931:5133:4835:1737:06
Hódmezővásárhely Liszt Ferenc ÁltIsk2:510:464:151:181:372:472:550:273:101:3310:121:571:291:49
37:26
0:20
57302Toroczkai Magor45:346:137:219:0015:2317:4020:0026:3927:1330:0234:0436:5541:5743:0345:15
Gyöngyös II. Rákóczi Ferenc Kat. ÁltIsk6:131:081:396:232:172:206:390:342:494:022:515:021:062:12
45:34
0:19
 
139Végh Zalánhiba1:272:003:394:355:387:158:499:2110:5511:5013:47-----16:1518:01
Budapest IV. Újpesti Babits Mihály Gimn1:270:331:390:561:031:371:340:321:340:551:572:281:46
18:2015:09
0:19*75
445Hargitai Barnabás Attilan.i.
Szombathely Oladi ÁltIsk
469Fey Dávidn.i.
Budapest VIII. Fazekas Mihály ÁltIsk Gimn
438Verebélyi Attilan.i.
Salgótarján Salgótarjáni ÁltIsk
333Raisz Venceln.i.
Lakitelek Eötvös Loránd ÁltIsk
429Maier Bendegúzn.i.
Salgótarján Salgótarjáni ÁltIsk
 
 
 
FV. (64)2,9 km 50 m16 ep
HelyRajtszNévIdő
1(58)2(52)3(33)4(53)5(61)6(36)7(59)8(60)9(56)10(48)11(40)12(41)13(43)14(44)
15(57)16(100)Cél
 
1478Nagy Péter14:291:081:442:243:083:414:075:005:596:527:199:059:4011:0312:10
Gödöllő Református Líceum Gim1:080:360:400:440:330:260:530:590:530:271:460:351:231:07
13:2714:1314:29
1:170:460:16
2406Szuromi Áron14:531:081:482:253:113:484:105:036:097:037:329:3410:0911:3312:42
Pécs Szent Mór Kat. ÁltIsk,Gimn1:080:400:370:460:370:220:531:060:540:292:020:351:241:09
13:5314:3814:53
1:110:450:15
3525Gönczi Péter15:491:101:572:473:354:104:345:316:458:018:3210:2411:0012:2813:36
Solymár Fészek Waldorf ÁltIsk, Gimn1:100:470:500:480:350:240:571:141:160:311:520:361:281:08
14:4915:3315:49
1:130:440:16
4586Bálint Benedek15:531:091:502:273:163:524:155:116:277:287:5810:0810:4812:2013:32
Veszprém Vetési Albert Gimn1:090:410:370:490:360:230:561:161:010:302:100:401:321:12
14:4415:3715:53
1:120:530:16
5459Klement Kelén16:011:071:562:373:264:024:295:256:417:408:0910:1110:4712:2113:32
Budapest V. Deák Téri Evangélikus Gimn1:070:490:410:490:360:270:561:160:590:292:020:361:341:11
14:4815:4516:01
1:160:570:16
6271Fülöp Álmos Huba16:061:101:522:343:274:044:265:276:357:308:019:5110:3012:1413:51
Zalaegerszeg Zrínyi Miklós Gimn1:100:420:420:530:370:221:011:080:550:311:500:391:441:37
15:0015:4816:06
1:090:480:18
7507Schubert Ambrus16:231:181:582:403:294:044:355:356:587:578:2510:3211:1212:5013:56
Szeged Deák Ferenc Gimn1:180:400:420:490:350:311:001:230:590:282:070:401:381:06
15:1716:0616:23
1:210:490:17
8404Kovács Sebestyén16:281:091:582:433:344:104:335:296:567:598:2910:4011:1512:4814:03
Pécs Szent Mór Kat. ÁltIsk,Gimn1:090:490:450:510:360:230:561:271:030:302:110:351:331:15
15:2116:1016:28
1:180:490:18
9498Alpár Domonkos Márton16:411:112:012:483:384:154:405:446:567:548:2210:3511:1312:4814:01
Szombathely Kanizsai Dorottya Gimn1:110:500:470:500:370:251:041:120:580:282:130:381:351:13
15:2016:2416:41
1:191:040:17
10580Angyal Dániel16:481:131:552:373:243:594:385:477:108:128:4210:5111:3213:0614:18
Veszprém SZC Ipari SzakGa1:130:420:420:470:350:391:091:231:020:302:090:411:341:12
15:4016:3316:48
1:220:530:15
11572Kovács Márk16:551:182:022:453:384:184:435:466:578:008:3210:3211:1412:5714:27
Budaörs Illyés Gyula Gimn, SzakGimn1:180:440:430:530:400:251:031:111:030:322:000:421:431:30
15:4716:4016:5514:12
1:200:530:15*75
12492Kiss Bertalan András16:571:111:542:383:254:024:265:316:537:518:2010:2711:0612:5814:15
Pannonhalma Bencés Gimn SzakG1:110:430:440:470:370:241:051:220:580:292:070:391:521:17
15:4216:4016:57
1:270:580:17
13346Gárdonyi Soma17:091:141:582:443:354:134:386:047:188:369:0511:0211:4113:1914:40
Budapest XII. Városmajori Gim,Kós Károly Ált1:140:440:460:510:380:251:261:141:180:291:570:391:381:21
16:0016:5117:09
1:200:510:18
14527Jurás Máté17:101:131:592:463:354:154:475:477:038:188:4710:5511:3613:2314:37
Solymár Fészek Waldorf ÁltIsk, Gimn1:130:460:470:490:400:321:001:161:150:292:080:411:471:14
15:5516:5317:10
1:180:580:17
15189Takács Gergely Levente17:111:141:572:413:304:134:405:406:537:598:3310:5111:3313:1714:41
Miskolc Földes Ferenc Gimn1:140:430:440:490:430:271:001:131:060:342:180:421:441:24
16:0316:5217:1113:03
1:220:490:19*64
16362Sztojka Milán Szabolcs17:201:131:552:403:294:084:365:356:548:208:4910:5311:3313:1614:40
Nyíregyháza Krúdy Gyula Gimn1:130:420:450:490:390:280:591:191:260:292:040:401:431:24
16:0917:0217:20
1:290:530:18
17520Kovács Kende Pál17:221:161:582:433:434:204:455:507:138:168:4711:0011:4113:1714:40
Budapest V. Deák Téri Evangélikus Gimn1:160:420:451:000:370:251:051:231:030:312:130:411:361:23
16:0617:0317:22
1:260:570:19
18209Nagy Kristóf17:361:152:032:483:414:164:405:416:528:058:3410:5611:3513:4515:02
Eger Egri Pásztorvölgyi ÁltIsk,Gimn1:150:480:450:530:350:241:011:111:130:292:220:392:101:17
16:2617:1817:36
1:240:520:18
19143Csontos András17:411:212:052:573:564:345:056:257:348:389:1011:2112:0013:3314:53
Budapest VIII. Fazekas Mihály ÁltIsk Gimn1:210:440:520:590:380:311:201:091:040:322:110:391:331:20
16:2117:2317:41
1:281:020:18
20111Kanizsay Botond17:441:212:072:543:494:264:515:527:448:499:2211:4112:2413:5715:09
Székesfehérvár Teleki Blanka Gimn és ÁltIsk1:210:460:470:550:370:251:011:521:050:332:190:431:331:12
16:3017:2517:44
1:210:550:19
21402Erki Ármin17:461:172:122:553:484:234:495:537:258:268:5411:0811:4613:3214:58
Pécs Szent Mór Kat. ÁltIsk,Gimn1:170:550:430:530:350:261:041:321:010:282:140:381:461:26
16:3117:3017:46
1:330:590:16
22144Küronya Frigyes18:011:222:072:533:444:204:486:007:168:309:0111:3112:1013:5015:13
Nemesvámos Fehérlófia Waldorf ÁltIsk,Gimn1:220:450:460:510:360:281:121:161:140:312:300:391:401:23
16:4517:4618:018:21
1:321:010:15*39
23229Varga Gergő18:041:172:012:483:424:274:555:577:178:218:5511:2312:0713:5015:17
Eger Neumann János Gimn, SzakG1:170:440:470:540:450:281:021:201:040:342:280:441:431:27
16:4617:4518:04
1:290:590:19
24213Vöröss Gergő18:151:112:283:124:044:445:116:217:458:589:3011:5312:3214:1415:30
Eger Egri Szilágyi Erzsébet Gimn1:111:170:440:520:400:271:101:241:130:322:230:391:421:16
16:5617:5818:15
1:261:020:17
25602Molnár Levente18:171:262:092:533:444:244:515:557:138:288:5911:3212:1113:5515:17
Nagykanizsa Batthyány Lajos Gimn1:260:430:440:510:400:271:041:181:150:312:330:391:441:22
16:5317:5918:17
1:361:060:18
26475Tálas Soma18:201:091:532:393:334:134:405:447:118:198:5311:2012:0213:4915:29
Budapest III. Óbudai Árpád Gimn1:090:440:460:540:400:271:041:271:080:342:270:421:471:40
17:0518:0318:20
1:360:580:17
27483Papp Márton18:231:212:112:593:534:365:056:127:308:309:0511:2112:0413:4215:36
Budapest XI. Szent II. János Pál ÁltI, Gimn1:210:500:480:540:430:291:071:181:000:352:160:431:381:54
17:0518:0618:23
1:291:010:17
28461Zengő Benedek18:261:151:552:383:284:064:385:527:138:399:1211:2512:2714:0415:31
Budapest V. Deák Téri Evangélikus Gimn1:150:400:430:500:380:321:141:211:260:332:131:021:371:27
17:0418:0818:26
1:331:040:18
29458Gáti András18:271:242:203:074:034:415:116:167:388:519:2911:5812:4114:3415:55
Budapest V. Deák Téri Evangélikus Gimn1:240:560:470:560:380:301:051:221:130:382:290:431:531:21
17:1918:1118:27
1:240:520:16
30133Cieger Bálint18:291:202:443:264:195:005:326:317:509:039:3211:5112:3714:1715:51
Budapest IV. Újpesti Babits Mihály Gimn1:201:240:420:530:410:320:591:191:130:292:190:461:401:34
17:2318:1318:29
1:320:500:16
31439Tóth Ábel Tibor18:391:122:012:463:434:355:026:127:378:439:1811:5012:3514:2515:58
Salgótarján SZC Táncsics Mihály SzakG1:120:490:450:570:520:271:101:251:060:352:320:451:501:33
17:2718:2118:39
1:290:540:18
32446Tóth András18:481:192:142:563:554:325:006:067:239:009:3211:5712:4014:2715:50
Gödöllő Premontrei Szent Norbert Gimn1:190:550:420:590:370:281:061:171:370:322:250:431:471:23
17:1418:3018:48
1:241:160:18
33598Egri Mátyás18:591:292:153:054:034:505:196:368:029:079:4012:0412:4514:2616:05
Budapest XII. Városmajori Gim,Kós Károly Ált1:290:460:500:580:470:291:171:261:050:332:240:411:411:39
17:3918:4018:59
1:341:010:19
34183Demeter Ágoston19:011:232:082:543:494:304:586:237:498:589:3012:0412:5114:5016:21
Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn1:230:450:460:550:410:281:251:261:090:322:340:471:591:31
17:4518:4419:01
1:240:590:17
35515Szabó Levente19:041:202:122:573:514:304:575:597:178:238:5711:3912:2214:0615:28
Szeged SZTE Gyakorló Gimn és ÁltIsk1:200:520:450:540:390:271:021:181:060:342:420:431:441:22
17:4018:4019:04
2:121:000:24
36122Jacsev Fülöp19:051:282:263:224:174:575:296:368:009:249:5412:2513:0614:4816:07
Szombathely Perintparti Szó-Fogadó Waldorf1:280:580:560:550:400:321:071:241:240:302:310:411:421:19
17:3318:4819:05
1:261:150:17
37621Sümegi Géza19:092:253:113:584:475:235:527:048:219:4010:0912:3613:1614:5416:18
Zalaegerszeg Zrínyi Miklós Gimn2:250:460:470:490:360:291:121:171:190:292:270:401:381:24
17:5118:4919:09
1:330:580:20
38337Labancz Balázs19:141:161:572:403:364:204:496:107:298:349:0611:4312:2714:2916:13
Kecskemét Református Gimn1:160:410:430:560:440:291:211:191:050:322:370:442:021:44
17:5118:5719:14
1:381:060:17
39450Takács Bálint19:171:142:052:524:094:505:196:408:009:009:3012:0512:5115:0016:33
Szombathely SZC Gépipari és Inf. SzakG1:140:510:471:170:410:291:211:201:000:302:350:462:091:33
17:5918:5819:17
1:260:590:19
40363Tóth László19:531:172:153:023:564:395:126:277:529:1010:1012:3813:2415:0816:43
Nyíregyháza Krúdy Gyula Gimn1:170:580:470:540:430:331:151:251:181:002:280:461:441:35
18:2019:3319:5316:26
1:371:130:20*75
41110Czirák Benedek20:191:242:213:174:114:575:346:428:229:4710:2513:0213:4815:4417:06
Székesfehérvár Teleki Blanka Gimn és ÁltIsk1:240:570:560:540:460:371:081:401:250:382:370:461:561:22
18:5119:5620:19
1:451:050:23
42514Regényi Örs21:211:362:403:354:365:255:567:088:379:5510:3313:4514:2516:1517:46
Szeged SZTE Gyakorló Gimn és ÁltIsk1:361:040:551:010:490:311:121:291:180:383:120:401:501:31
19:4420:5521:21
1:581:110:26
43640Tóth Dominik21:461:212:243:265:076:006:337:569:4310:5611:5114:2015:0116:5318:30
Kaposvár Munkácsy Mihály Gimn1:211:031:021:410:530:331:231:471:130:552:290:411:521:37
20:1721:2721:46
1:471:100:19
44601Molnár Botond21:471:121:562:403:374:204:475:527:228:479:3113:2814:1215:5517:43
Nagykanizsa Batthyány Lajos Gimn1:120:440:440:570:430:271:051:301:250:443:570:441:431:48
20:3621:3021:47
2:530:540:17
45105Szauter Csanád21:581:442:523:575:276:096:478:029:3210:5711:3214:0814:5117:4319:20
Székesfehérvár Ciszterci Szent István Gimn1:441:081:051:300:420:381:151:301:250:352:360:432:521:37
20:4421:4021:58
1:240:560:18
46176Jászai Tamás22:041:362:343:304:405:286:097:489:3311:0411:4214:2715:1717:0718:37
Nyíregyháza Zrínyi Ilona Gimn1:360:580:561:100:480:411:391:451:310:382:450:501:501:30
20:5221:4922:04
2:150:570:15
47258Szabó Márton22:131:352:333:354:496:076:417:509:2410:5711:3114:2515:2817:1919:12
Gödöllő Török Ignác Gimn1:350:581:021:141:180:341:091:341:330:342:541:031:511:53
20:5821:5322:13
1:460:550:20
48182Boldogh Benedek22:231:562:423:284:184:537:188:1410:1811:3912:1214:5815:3817:3218:58
Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn1:560:460:460:500:352:250:562:041:210:332:460:401:541:26
21:0922:0622:23
2:110:570:17
49175Prekopcsák Gábor ifj.22:401:272:173:094:195:026:008:3910:4112:0512:3515:1816:0718:0419:45
Nyíregyháza Vasvári Pál Gimn1:270:500:521:100:430:582:392:021:240:302:430:491:571:41
21:2722:2222:40
1:420:550:18
50233Dani Nándor22:421:372:343:404:546:036:367:569:2710:5511:3314:3815:2717:3219:11
Bonyhád Petőfi Sándor Ev Gimn, Áltisk1:370:571:061:141:090:331:201:311:280:383:050:492:051:39
21:0822:2222:42
1:571:140:20
51582Vass Bence22:431:292:223:274:255:125:467:089:0310:3211:0814:1015:0517:1619:38
Veszprém SZC Ipari SzakGa1:290:531:050:580:470:341:221:551:290:363:020:552:112:22
21:2122:2622:43
1:431:050:17
52513Kravz Mór Kirill23:271:262:163:154:125:195:547:459:3911:1211:5115:0915:5518:0719:58
Szeged SZC Déri Miksa Szakképző Isk1:260:500:590:571:070:351:511:541:330:393:180:462:121:51
21:5323:0223:27
1:551:090:25
53297Kovács Keve Koppány23:381:583:033:565:226:236:548:049:4911:1311:4714:2915:2017:5620:26
Gyöngyös Berze Nagy János Gimn1:581:050:531:261:010:311:101:451:240:342:420:512:362:30
22:1023:1823:38
1:441:080:20
54617Melczer Olivér24:021:272:123:024:064:515:276:388:289:5710:3313:2714:1716:3519:47
Zalaegerszeg Zrínyi Miklós Gimn1:270:450:501:040:450:361:111:501:290:362:540:502:183:12
22:1323:3824:028:11
2:261:250:24*55
55272Györe János25:301:333:124:025:056:016:368:0410:3614:0414:3917:3918:2720:2522:06
Zalaegerszeg Zrínyi Miklós Gimn1:331:390:501:030:560:351:282:323:280:353:000:481:581:41
23:5625:0625:302:31
1:501:100:24*50
56553Szalay Gergő39:181:556:017:059:0114:5815:2716:4618:1119:2320:0022:3323:5332:4035:53
Komárom SZC Kultsár István SzakG,SzakK1:554:061:041:565:570:291:191:251:120:372:331:208:473:13
37:5138:5539:1831:56
1:581:040:23*46
57554Szőnyeg Bence63:095:4510:1811:2912:5017:0617:4119:5234:3337:1338:0743:2844:3952:3257:28
Komárom SZC Kultsár István SzakG,SzakK5:454:331:111:214:160:352:1114:412:400:545:211:117:534:56
59:3462:3663:0962:40
2:063:020:33*100
 
331Kiszel Gergőhiba1:121:52-----3:053:444:145:046:127:307:559:5610:2911:4712:51
Kecskemét Bolyai János Gimn1:120:401:130:390:300:501:081:180:252:010:331:181:04
13:5914:4615:01
1:080:470:15
376Aradi Bencen.i.
Pécs SZC Zipernowsky Károly SzakG
360Jóvári Norbertn.i.
Nyíregyháza Kölcsey Ferenc Gimn
124Molnár Pétern.i.
Szombathely Perintparti Szó-Fogadó Waldorf
506Barna Gergelyn.i.
Szeged Deák Ferenc Gimn
136Lotz Patrikn.i.
Budapest IV. Újpesti Babits Mihály Gimn
163Veres Barnabásn.i.
Békéscsaba SZC Vásárhelyi Pál SzakGimn
 
 
 
FVI. (39)3,1 km 60 m20 ep
HelyRajtszNévIdő
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(36)7(37)8(38)9(39)10(48)11(40)12(41)13(42)14(43)
15(75)16(45)17(46)18(47)19(57)20(100)Cél
 
1220Bárány Tamás15:231:031:332:163:033:363:564:315:456:427:058:479:2010:2310:43
Eger Gárdonyi Géza Ciszterci Gimn1:030:300:430:470:330:200:351:140:570:231:420:331:030:20
11:3412:1613:0013:2014:1915:0815:23
0:510:420:440:200:590:490:15
2390Schauermann Barnabás16:511:061:402:253:153:504:134:536:107:157:399:2510:0111:1311:34
Pécs Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimn1:060:340:450:500:350:230:401:171:050:241:460:361:120:21
12:3413:2214:1214:3415:4816:3616:51
1:000:480:500:221:140:480:15
3128Bognár Zoltán17:031:181:562:433:354:114:335:086:227:247:479:4610:2011:2911:49
Szombathely SZC Gépipari és Inf. SzakG1:180:380:470:520:360:220:351:141:020:231:590:341:090:20
12:4413:3314:2414:4715:5616:4717:03
0:550:490:510:231:090:510:16
4184Demeter Ambrus17:231:011:362:193:074:114:335:096:327:358:0010:0010:3511:4412:05
Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn1:010:350:430:481:040:220:361:231:030:252:000:351:090:21
13:0713:5914:5015:1316:1517:0717:23
1:020:520:510:231:020:520:16
5222Jacsó Barnabás17:391:151:512:373:294:084:325:126:367:398:059:5610:3411:4712:11
Eger Gárdonyi Géza Ciszterci Gimn1:150:360:460:520:390:240:401:241:030:261:510:381:130:24
13:1314:0514:5915:2216:3217:2417:39
1:020:520:540:231:100:520:15
6145Péntek Márton17:571:081:492:423:344:104:315:136:347:418:069:5710:3511:5012:13
Veszprém Lovassy László Gimn1:080:410:530:520:360:210:421:211:070:251:510:381:150:23
13:1514:0515:0715:3016:4617:3917:57
1:020:501:020:231:160:530:18
7524Gönczi Keve18:341:131:482:353:304:104:335:146:407:508:1910:3111:1312:2812:53
Solymár Fészek Waldorf ÁltIsk, Gimn1:130:350:470:550:400:230:411:261:100:292:120:421:150:25
13:5414:5315:5516:1817:2718:1618:34
1:010:591:020:231:090:490:18
8600Csertán András19:101:131:482:373:344:144:395:226:558:058:3310:4611:2712:5013:15
Nagykanizsa Batthyány Lajos Gimn1:130:350:490:570:400:250:431:331:100:282:130:411:230:25
14:2315:1916:1616:4117:5318:5219:10
1:080:560:570:251:120:590:18
9192Zsigmond Zsombor19:121:161:582:503:484:294:515:497:198:288:5511:0511:4713:0613:29
Miskolc Herman Ottó Gimn1:160:420:520:580:410:220:581:301:090:272:100:421:190:23
14:3415:3116:2716:5018:0518:5519:12
1:050:570:560:231:150:500:17
10401Szuhán Gábor19:231:181:572:443:424:254:495:346:578:138:4010:5011:3012:4613:11
Pécs Széchenyi István Gimna,SzakG1:180:390:470:580:430:240:451:231:160:272:100:401:160:25
14:2215:1816:2016:4718:0419:0319:23
1:110:561:020:271:170:590:20
11622Takács Ticián19:321:171:552:473:414:184:445:297:078:138:4010:5511:3612:5713:23
Zalaegerszeg Zrínyi Miklós Gimn1:170:380:520:540:370:260:451:381:060:272:150:411:210:26
14:2715:2416:3216:5718:1619:1219:32
1:040:571:080:251:190:560:20
12314Kisházi Gábor ifj.19:391:041:452:423:364:154:425:246:498:038:2910:4611:2712:4813:13
Hódmezővásárhely Németh László Gimn, ÁltIsk1:040:410:570:540:390:270:421:251:140:262:170:411:210:25
14:2515:2316:4017:0818:2419:2219:39
1:120:581:170:281:160:580:17
13532Karakai Áron20:041:161:562:523:554:425:075:507:208:389:0611:1711:5813:2713:52
Budapest II. Pesthidegkúti Waldorf Iskola1:160:400:561:030:470:250:431:301:180:282:110:411:290:25
15:0115:5717:0817:3218:5019:4720:04
1:090:561:110:241:180:570:17
14466Buzás Benedek20:091:074:145:035:536:326:557:338:489:5710:2112:2313:0114:1514:37
Budapest V. Eötvös József Gimn1:073:070:490:500:390:230:381:151:090:242:020:381:140:22
15:3916:2817:1917:4618:5719:5320:09
1:020:490:510:271:110:560:16
15575Berzsenyi Bence20:231:131:542:503:514:324:585:437:198:359:0511:0611:4913:0913:45
Veszprém Lovassy László Gimn1:130:410:561:010:410:260:451:361:160:302:010:431:200:36
14:5815:5817:0517:3219:0220:0420:23
1:131:001:070:271:301:020:19
16280Hegedüs Péter20:391:091:512:463:454:274:525:367:088:258:5411:2912:1013:3213:59
Tata Eötvös József Gimn1:090:420:550:590:420:250:441:321:170:292:350:411:220:27
15:1016:1017:2917:5719:1620:2220:39
1:111:001:190:281:191:060:17
17393Werner Bendegúz21:001:111:532:473:484:324:585:417:208:349:0211:3212:1614:0714:30
Pécs Janus Pannonius Gimn1:110:420:541:010:440:260:431:391:140:282:300:441:510:23
15:5216:4917:4618:1119:3820:4021:00
1:220:570:570:251:271:020:20
18581Bácskai Péter21:441:101:492:393:334:134:395:286:488:078:3310:5211:3914:4615:09
Veszprém SZC Ipari SzakGa1:100:390:500:540:400:260:491:201:190:262:190:473:070:23
16:2517:2618:3218:5420:3021:2821:44
1:161:011:060:221:360:580:16
19639Pavlovics Balázs22:341:212:073:024:074:535:196:097:509:139:4512:4613:3315:0915:37
Kaposvár Munkácsy Mihály Gimn1:210:460:551:050:460:260:501:411:230:323:010:471:360:28
16:5117:5619:1319:4021:0622:1222:34
1:141:051:170:271:261:060:22
20296Gyenes Ágoston23:151:242:113:184:305:145:526:428:189:5210:2513:1213:5815:2716:01
Gyöngyös Berze Nagy János Gimn1:240:471:071:120:440:380:501:361:340:332:470:461:290:34
17:1118:2019:3520:1622:0022:5523:15
1:101:091:150:411:440:550:20
21154Gazsó Bálint23:301:342:193:244:315:175:466:348:259:4610:1913:0913:5516:2916:54
Veszprém SZC Ipari SzakGa1:340:451:051:070:460:290:481:511:210:332:500:462:340:25
18:0919:1020:1620:4622:0523:1123:30
1:151:011:060:301:191:060:19
22226Szabó Zsolt23:591:152:593:575:075:586:367:229:0010:2810:5713:2714:1515:4716:15
Tiszafüred Kossuth Lajos Gimn és ÁltIsk1:151:440:581:100:510:380:461:381:280:292:300:481:320:28
17:4318:4920:0120:3222:2423:4023:59
1:281:061:120:311:521:160:19
23227Bárdos Krisztián24:561:272:423:545:055:566:347:579:3410:5811:2614:4215:2817:0117:31
Eger Neumann János Gimn, SzakG1:271:151:121:110:510:381:231:371:240:283:160:461:330:30
18:4619:5221:1021:4823:3224:3824:56
1:151:061:180:381:441:060:18
24448Cseszka Bence25:341:172:023:074:255:135:466:548:4210:0510:3913:3614:2916:1816:47
Szombathely Kanizsai Dorottya Gimn1:170:451:051:180:480:331:081:481:230:342:570:531:490:29
19:0320:1121:4522:1723:5725:1425:34
2:161:081:340:321:401:170:20
25367Szentmiklóssy Bálint25:351:242:083:214:375:286:027:018:5310:4811:2214:4615:3117:1017:42
Tokaj SZC Tokaji Ferenc Gimn, SzakG1:240:441:131:160:510:340:591:521:550:343:240:451:390:32
19:4520:3721:5622:3024:0725:1625:35
2:030:521:190:341:371:090:19
26643Krakter Dániel25:541:222:083:224:236:226:477:379:4711:1311:4414:3615:2116:4717:17
Kadarkút SZC Jálics Ernő SzakG, SzakKöz1:220:461:141:011:590:250:502:101:260:312:520:451:260:30
20:2321:2422:3223:0324:2825:3825:54
3:061:011:080:311:251:100:16
27618Nagy Bálint Attila26:051:312:193:264:405:366:027:039:0910:5211:2414:3615:2917:1917:46
Zalaegerszeg Zrínyi Miklós Gimn1:310:481:071:140:560:261:012:061:430:323:120:531:500:27
19:3720:5522:1222:4124:1925:4226:05
1:511:181:170:291:381:230:23
28442Bognár Máté26:161:382:293:354:535:426:167:3210:0311:4612:1715:2416:1418:0018:32
Gárdony Chernel István ÁltIsk és Gimn1:380:511:061:180:490:341:162:311:430:313:070:501:460:32
19:5421:0322:3723:1224:4325:5526:16
1:221:091:340:351:311:120:21
29539Bessenyei Gábor26:381:342:153:394:365:185:416:258:059:5610:2414:1315:3817:3318:59
Tata Eötvös József Gimn1:340:411:240:570:420:230:441:401:510:283:491:251:551:26
20:2221:3122:5023:2625:1126:1426:38
1:231:091:190:361:451:030:24
30165Szűcs Attila Levente28:011:172:063:124:425:346:087:309:4211:4412:1815:3816:2918:3719:12
Békéscsaba Szeberényi Gusztáv Adolf Isk1:170:491:061:300:520:341:222:122:020:343:200:512:080:35
21:2122:2623:5024:3226:3127:4128:01
2:091:051:240:421:591:100:20
31285Deák Péter28:181:242:183:214:425:306:097:059:2611:2011:5615:1916:1818:1218:41
Tatabánya SZC Bánki Donát-Péch Antal SzG1:240:541:031:210:480:390:562:211:540:363:230:591:540:29
21:1022:3724:1524:5626:4727:5928:18
2:291:271:380:411:511:120:19
32540Gosztonyi Bence28:232:002:463:464:485:396:167:0710:5112:2413:0216:0616:5519:3820:16
Tata Eötvös József Gimn2:000:461:001:020:510:370:513:441:330:383:040:492:430:38
21:5423:2024:3825:1026:5628:0128:23
1:381:261:180:321:461:050:22
 
578Tokai-Kiss Bálinthiba1:082:453:384:375:18-----6:177:438:519:1711:2612:0713:2714:00
Veszprém Lovassy László Gimn1:081:370:530:590:410:591:261:080:262:090:411:200:33
15:0115:5616:5717:4219:0420:0620:22
1:010:551:010:451:221:020:16
244Szegedi Sebestyénhiba6:026:477:569:1810:1310:4211:33-----14:3715:1818:0719:0120:4822:56
Gödöllő Premontrei Szent Norbert Gimn6:020:451:091:220:550:290:513:040:412:490:541:472:08
24:1725:3427:0828:2430:3332:0932:2813:1521:25
1:211:171:341:162:091:360:19*55*61
550Bokodi Ábeln.i.
Tatabánya SZC Bánki Donát-Péch Antal SzG
472Egei Balázsn.i.
Budapest II. II. Rákóczi Ferenc Gimnázium
422Verebélyi Mártonn.i.
Salgótarján Bolyai János Gimn
120Balogh Andrásn.i.
Szombathely Műszaki SZC Savaria SzakG
615Fekete Sámueln.i.
Zalaegerszeg Zrínyi Miklós Gimn
 
 
 
NII. (47)1,4 km 30 m9 ep
HelyRajtszNévIdő
1(76)2(58)3(70)4(71)5(33)6(61)7(75)8(45)9(100)Cél
 
1481Dankó Boróka11:161:372:212:473:554:426:558:099:1110:5411:16
Budapest I. Szent Gellért Kat. ÁltIsk,Gimn1:370:440:261:080:472:131:141:021:430:22
2354Veress Anna11:551:292:152:403:584:576:508:239:5111:3311:55
Nyíregyháza Apáczai Csere János ÁltIsk1:290:460:251:180:591:531:331:281:420:22
3440Knaup Jana12:452:113:033:364:495:567:569:1710:2412:2612:45
Győr AUDI Hungaria ÁMK2:110:520:331:131:072:001:211:072:020:19
4568Barát Jázmin13:131:332:283:014:375:317:369:2111:1212:5113:13
Nemesvámos Fehérlófia Waldorf ÁltIsk,Gimn1:330:550:331:360:542:051:451:511:390:22
4597Szakál-Biró Sára13:131:372:443:225:006:037:559:4010:4612:5013:13
Nagykovácsi Nagykovácsi ÁltIsk1:371:070:381:381:031:521:451:062:040:23
6278Nagy Eszter13:361:332:553:345:166:158:2710:1411:2513:1413:36
Tatabánya Bánhidai Jókai Mór ÁltIsk1:331:220:391:420:592:121:471:111:490:22
7208Vöröss Luca13:371:482:353:405:216:188:4110:0211:1513:1813:37
Eger Egri Lenkey János ÁltIsk1:480:471:051:410:572:231:211:132:030:19
8584Gaschler Janka13:481:532:383:064:275:166:538:1511:2913:2813:48
Veszprém Szilágyi Erzsébet Keresztény I1:530:450:281:210:491:371:223:141:590:20
9636Pozsega Míra13:492:163:144:065:556:498:4210:0711:2013:2813:49
Kaposvár Kodály Zoltán Központi ÁltIsk2:160:580:521:490:541:531:251:132:080:21
9381Jánosi Tímea13:491:513:173:494:546:108:1610:1611:3113:2713:49
Kozármisleny Janikovszky Éva ÁltIsk1:511:260:321:051:162:062:001:151:560:22
11290Mohai Zita14:131:382:503:294:455:458:2410:1411:3413:4714:13
Tata Vaszary János ÁltIsk1:381:120:391:161:002:391:501:202:130:26
12385Lajtai Maja14:152:363:314:035:396:308:4110:2412:1113:5314:15
Pécs Kovács Béla ÁltIsk2:360:550:321:360:512:111:431:471:420:22
13413Szabó-Komoróczki Csenge14:221:512:463:224:575:508:109:5511:2314:0014:22
Tordas Sajnovics János ÁltIsk1:510:550:361:350:532:201:451:282:370:22
14563Kovács Borbála14:342:253:334:195:456:509:0910:3712:0514:1114:34
Biatorbágy Biatorbágyi Általános Iskola2:251:080:461:261:052:191:281:282:060:23
15530Paskucz-Szathmáry Kinga14:473:134:215:036:537:489:4011:0512:1814:2614:47
Budapest II. Máriaremete-Hidegkúti Ök. ÁltI3:131:080:421:500:551:521:251:132:080:21
16315Vörös Júlia15:081:373:033:384:505:578:5011:2312:4714:4815:08
Budapest XXII. Rózsakerti Demjén István Ref1:371:260:351:121:072:532:331:242:010:20
17336Parádi Hanna16:022:032:533:377:428:5110:4712:2013:3515:4216:02
Kecskemét Mihály Kertje Waldorf ÁltIsk2:030:500:444:051:091:561:331:152:070:20
18609Porgányi Emma16:042:334:034:436:197:2610:1012:0813:2915:4016:04
Nagykanizsa Miklósfai ÁltIsk2:331:300:401:361:072:441:581:212:110:24
19287Mauer Luca16:151:402:303:114:436:239:3011:4813:3415:5116:15
Tatabánya Szent Margit ÁltIsk1:400:500:411:321:403:072:181:462:170:24
20293Rajna Virág16:404:495:366:368:229:2011:4313:0314:1716:1916:40
Gyöngyös Arany János ÁltIsk4:490:471:001:460:582:231:201:142:020:21
21365Morauszki Hajnalka17:341:282:273:054:258:5911:2913:3314:5817:1317:34
Nyíregyháza Móricz Zsigmond ÁltIsk1:280:590:381:204:342:302:041:252:150:21
22599Antal Katalin Ildikó17:373:324:274:516:027:0210:2812:3614:3517:1617:37
Zalaegerszeg Ady Endre ÁltIsk, Gimn3:320:550:241:111:003:262:081:592:410:21
23396Werner Boglárka17:462:134:345:089:029:5711:5813:2214:5617:2417:46
Pécs Koch Valéria Gimn, ÁltIsk2:132:210:343:540:552:011:241:342:280:22
24426Barta Bella Luca18:252:243:315:116:307:209:0210:2415:5918:0418:25
Salgótarján Salgótarjáni ÁltIsk2:241:071:401:190:501:421:225:352:050:21
25317Vörös Sára18:322:263:334:028:039:0312:3514:3615:5318:0818:32
Budapest XXII. Rózsakerti Demjén István Ref2:261:070:294:011:003:322:011:172:150:24
26201Ürge Hajnalka18:404:375:356:047:048:0311:3113:3915:2918:1818:40
Budapest II. Máriaremete-Hidegkúti Ök. ÁltI4:370:580:291:000:593:282:081:502:490:22
26131Borhegyi Emma18:402:395:486:408:499:3711:5414:1516:0818:1918:40
Budapest IV. Újpesti Babits Mihály Gimn2:393:090:522:090:482:172:211:532:110:21
28474Szabó Zsófia18:492:184:385:146:458:2210:5113:0515:2518:2918:49
Budapest II. Kodály Zoltán ÁltIsk, Gimn2:182:200:361:311:372:292:142:203:040:20
29291Komjáti Nóra18:503:205:396:1510:1011:0113:2114:3115:5418:2718:50
Gyöngyös Arany János ÁltIsk3:202:190:363:550:512:201:101:232:330:23
30241Vajda Júlia19:252:053:324:327:099:3012:4514:4116:5619:0419:25
Gödöllő Hajós Alfréd ÁltIsk2:051:271:002:372:213:151:562:152:080:21
31321Kalmár Petronella19:392:473:564:545:597:129:1211:1412:3319:1419:39
Jászapáti Gróf Széchenyi István Kat. Köz2:471:090:581:051:132:002:021:196:410:25
32313Tankó Lili20:253:385:356:087:328:2912:1814:3016:5719:5820:25
Hódmezővásárhely Liszt Ferenc ÁltIsk3:381:570:331:240:573:492:122:273:010:27
33351Berencsi Kata21:214:435:476:218:179:2215:5217:5219:1221:0121:21
Nyíregyháza Apáczai Csere János ÁltIsk4:431:040:341:561:056:302:001:201:490:20
34102Király Dorka21:421:543:174:096:187:3810:4315:4919:1221:1921:42
Gárdony Chernel István ÁltIsk és Gimn1:541:230:522:091:203:055:063:232:070:23
35306Banka Regina28:485:156:218:3211:5114:0021:5123:1325:5228:2728:48
Visonta Szent-Györgyi Albert ÁltIsk5:151:062:113:192:097:511:222:392:350:21
36616Keresztes Janka29:061:527:158:0512:0513:4116:1521:5023:4728:4629:06
Zalaegerszeg Zrínyi Miklós Gimn1:525:230:504:001:362:345:351:574:590:20
37141Szabó Dalma Viktória29:249:009:5712:2714:0615:3322:5524:1626:5829:0029:24
Budapest IV. Újpesti Karinthy Frigyes ÁltIs9:000:572:301:391:277:221:212:422:020:24
38307Kordoványi Gréta32:247:549:1210:1511:5713:1224:3826:1329:3632:0032:24
Visonta Szent-Györgyi Albert ÁltIsk7:541:181:031:421:1511:261:353:232:240:24
39316Vörös Márta36:336:348:549:3014:0521:5127:5930:5033:1036:0936:33
Budapest XXII. Rózsakerti Demjén István Ref6:342:200:364:357:466:082:512:202:590:24
40200Ürge Boglárka40:384:4311:0113:2218:2125:5332:0235:1737:1140:1240:38
Budapest II. Máriaremete-Hidegkúti Ök. ÁltI4:436:182:214:597:326:093:151:543:010:26
41592Arndt Gabriella45:333:024:536:1111:0714:1527:3635:2539:1845:0445:33
Nagykovácsi Nagykovácsi ÁltIsk3:021:511:184:563:0813:217:493:535:460:29
42322Katona Tímea52:472:375:316:218:219:4314:1516:5349:0952:2552:47
Jászapáti Gróf Széchenyi István Kat. Köz2:372:540:502:001:224:322:3832:163:160:22
43267Takács Flóra53:493:396:327:229:2310:4515:1617:5150:1153:2553:49
Zalaegerszeg Petőfi Sándor-Dózsa György Isk3:392:530:502:011:224:312:3532:203:140:24
44234Balogh Petra77:272:433:306:3310:0026:5640:0241:5644:0677:0077:27
Szekszárd PTE Illyés Gyula Gyak ÁltIsk2:430:473:033:2716:5613:061:542:1032:540:27
 
437Szentes Jázmin Lillahiba4:266:037:089:2311:36--------------------48:19
Salgótarján Salgótarjáni ÁltIsk4:261:371:052:152:1336:43
157Hursán Rékan.i.
Békés Dr. Hepp Ferenc Általános Isk
595Hajmási Csengen.i.
Nagykovácsi Nagykovácsi ÁltIsk
 
 
 
NIII. (61)1,7 km 40 m12 ep
HelyRajtszNévIdő
1(74)2(52)3(69)4(34)5(61)6(43)7(44)8(65)9(46)10(47)11(57)12(100)Cél
 
1583Gaschler Emma11:211:412:363:444:415:105:537:177:318:158:4210:0611:0311:21
Veszprém Szilágyi Erzsébet Keresztény I1:410:551:080:570:290:431:240:140:440:271:240:570:18
2132Bors Lilla12:132:113:154:195:185:516:367:578:169:059:3310:5411:5512:13
Budapest IV. Újpesti Babits Mihály Gimn2:111:041:040:590:330:451:210:190:490:281:211:010:18
3350Mikes Janka12:541:362:374:025:205:496:478:168:349:169:4811:2912:3812:54
Budapest XII. Zugligeti ÁltIsk1:361:011:251:180:290:581:290:180:420:321:411:090:16
4130Balázs Réka13:381:472:463:524:545:306:178:008:249:2110:0312:0813:1913:38
Budapest IV. Újpesti Babits Mihály Gimn1:470:591:061:020:360:471:430:240:570:422:051:110:19
5526Gönczi Zsuzsa13:391:312:443:464:455:126:017:379:2910:1210:4312:1113:1813:39
Solymár Fészek Waldorf ÁltIsk, Gimn1:311:131:020:590:270:491:361:520:430:311:281:070:21
6335Parádi Eszter13:431:563:254:435:466:187:199:099:2210:1610:4712:1713:2513:43
Kecskemét Mihály Kertje Waldorf ÁltIsk1:561:291:181:030:321:011:500:130:540:311:301:080:18
7352Berencsi Panna13:531:452:474:025:095:486:408:328:509:4310:3412:1813:3213:53
Nyíregyháza Apáczai Csere János ÁltIsk1:451:021:151:070:390:521:520:180:530:511:441:140:21
8409Máramarosi Anna13:542:163:064:064:595:306:197:5010:0110:3911:0712:3613:3513:54
Budapest XVIII. Brassó Utcai ÁltIsk2:160:501:000:530:310:491:312:110:380:281:290:590:19
8529Paskucz-Szathmáry Henrietta13:541:424:245:366:327:027:499:329:5110:3411:0312:2813:3713:54
Budapest II. Máriaremete-Hidegkúti Ök. ÁltI1:422:421:120:560:300:471:430:190:430:291:251:090:17
10471Veres Diána13:592:143:234:356:046:387:309:269:4010:3611:1112:4213:4113:59
Budapest XI. Gazdagrét - Törökugrató ÁltIsk2:141:091:121:290:340:521:560:140:560:351:310:590:18
11301Varga Viola14:011:442:534:075:105:406:268:299:009:4710:2412:1913:4014:01
Gyöngyös Felsővárosi ÁltIsk1:441:091:141:030:300:462:030:310:470:371:551:210:21
12202Kovács Dorina14:082:173:144:385:546:267:349:149:3710:3011:0212:4413:4914:08
Eger Egri Balassi Bálint ÁltIsk2:170:571:241:160:321:081:400:230:530:321:421:050:19
13265Czebei Luca15:102:083:304:486:026:487:359:389:5210:4111:2413:3814:5015:10
Zalaegerszeg Petőfi Sándor-Dózsa György Isk2:081:221:181:140:460:472:030:140:490:432:141:120:20
14528Kovács Zille15:112:023:044:225:265:596:5310:0010:2211:2711:5813:3414:5015:11
Budapest II. Máriaremete-Hidegkúti Ök. ÁltI2:021:021:181:040:330:543:070:221:050:311:361:160:21
15257Jávor Janka15:171:362:313:515:098:499:3811:0611:2212:0612:3513:5614:5715:17
Gödöllő Török Ignác Gimn1:360:551:201:183:400:491:280:160:440:291:211:010:20
16289Ódor Laura15:251:342:313:464:495:286:208:4510:5811:4712:1514:0215:0615:25
Tata Talentum ÁltIsk,Gimn,SzakG1:340:571:151:030:390:522:252:130:490:281:471:040:19
17327Zagyi Erzsébet15:311:563:134:495:566:337:559:299:4410:4311:2713:1815:1015:31
Jászapáti Gróf Széchenyi István Kat. Köz1:561:171:361:070:371:221:340:150:590:441:511:520:21
18286Ambrus Réka15:342:023:044:175:215:526:418:428:559:5110:2714:0915:1415:34
Tatabánya Szent Margit ÁltIsk2:021:021:131:040:310:492:010:130:560:363:421:050:20
19635Müller Sarolta16:242:184:025:266:427:318:2510:4611:0312:0912:5914:5616:0516:24
Kaposvár Kodály Zoltán Központi ÁltIsk2:181:441:241:160:490:542:210:171:060:501:571:090:19
20373Lakatos Róza16:482:116:097:088:088:419:4011:2011:4012:3413:1415:1916:2616:48
Nyíregyháza Waldorf ÁltIsk, Gimn2:113:580:591:000:330:591:400:200:540:402:051:070:22
21172Hibján Eszter17:012:083:154:265:476:257:2110:1510:3111:5012:5615:1116:4217:01
Nyíregyháza Móra Ferenc ÁltIsk2:081:071:111:210:380:562:540:161:191:062:151:310:19
22359Orosz Panna17:102:303:374:515:576:357:3811:4012:0413:0013:3715:3116:4817:10
Nyíregyháza Kodály Zoltán ÁltIsk2:301:071:141:060:381:034:020:240:560:371:541:170:22
23332Tóth Betti17:271:342:594:065:018:239:1711:1211:3612:5413:2515:5817:0917:27
Kecskemét Corvin Mátyás ÁltIsk1:341:251:070:553:220:541:550:241:180:312:331:110:18
24151Pegán Petra17:281:573:135:037:027:468:4111:0011:3112:3413:2115:5417:0717:28
Ajka Bródy Imre Gimnázium1:571:161:501:590:440:552:190:311:030:472:331:130:21
25153Országi Zsófia17:474:045:176:327:328:048:5610:5111:0612:0412:4716:2217:2517:47
Ajka Fekete-Vörösmarty Ált és Gimn4:041:131:151:000:320:521:550:150:580:433:351:030:22
26486Fábián Léna18:003:015:056:438:309:0310:1411:5812:1513:1913:5816:2117:4118:00
Budapest I. Szilágyi Erzsébet Gimnázium3:012:041:381:470:331:111:440:171:040:392:231:200:19
27641Wünsch Anna18:172:083:325:077:007:348:3711:3812:0413:0713:4116:1617:5718:17
Pécs PTE Gyakorló ÁltIsk, Gimn2:081:241:351:530:341:033:010:261:030:342:351:410:20
28642Schmal Kitti18:432:063:315:129:039:3810:3813:1913:4014:3715:2217:0818:2418:43
Balatonszemes Reich Károly Áltisk2:061:251:413:510:351:002:410:210:570:451:461:160:19
29100Gecse Zille Borbála19:102:424:155:467:057:4710:3412:3612:5613:5815:1517:2718:5019:10
Gárdony Chernel István ÁltIsk és Gimn2:421:331:311:190:422:472:020:201:021:172:121:230:20
30560Skrován Lídia19:192:284:315:487:077:438:3711:4313:3314:3415:2017:3018:5419:19
Vértesszőlős Vértesszőlősi ÁltIsk2:282:031:171:190:360:543:061:501:010:462:101:240:25
31178Szilágyi Zselyke Julianna19:303:006:047:458:559:3110:3013:2213:4014:3915:2017:4919:1119:30
Debrecen Debreceni Árpád Vezér ÁltIsk3:003:041:411:100:360:592:520:180:590:412:291:220:19
32633Merse Zsófia19:363:585:266:588:309:4210:4613:1113:3014:4015:2617:5419:1019:36
Kaposvár Kodály Zoltán Központi ÁltIsk3:581:281:321:321:121:042:250:191:100:462:281:160:26
33207Takács Emese20:112:153:394:536:297:008:2011:1615:0215:5816:4318:3919:5220:11
Eger Egri Lenkey János ÁltIsk2:151:241:141:360:311:202:563:460:560:451:561:130:19
34344Soltész Abigél21:012:033:064:445:436:227:2515:4116:0016:5117:3519:2620:4021:01
Budapest XI. Újbudai Bocskai István ÁltIsk2:031:031:380:590:391:038:160:190:510:441:511:140:21
35235Balogh Réka21:302:155:049:5711:0311:4312:3915:3715:5216:4917:2819:5221:0421:30
Szekszárd PTE Illyés Gyula Gyak ÁltIsk2:152:494:531:060:400:562:580:150:570:392:241:120:26
36109Koródi Anna21:456:017:229:1110:3311:1812:1015:2715:3917:4918:3020:1821:2421:45
Székesfehérvár Munkácsy Mihály ÁltIsk6:011:211:491:220:450:523:170:122:100:411:481:060:21
37270Czigány Emma22:552:2411:2412:4013:4614:1115:0617:3617:5518:4319:1621:2322:3522:55
Zalaegerszeg Zrínyi Miklós Gimn2:249:001:161:060:250:552:300:190:480:332:071:120:20
14:51
*64
38357Bilecz Sára23:292:093:527:3912:0512:4214:1816:1416:3317:5018:5021:4023:1023:29
Nyíregyháza Jókai Mór Református ÁltIsk2:091:433:474:260:371:361:560:191:171:002:501:300:19
39319Kormos Maja23:362:504:145:458:319:5511:1015:1415:2719:3120:0422:1623:1723:36
Pásztó Zsigmond Király ÁltIsk2:501:241:312:461:241:154:040:134:040:332:121:010:19
40160Samu Dominika24:342:099:1510:4512:2913:2214:2618:4418:5620:0620:4022:4424:0624:34
Békés Dr. Hepp Ferenc Általános Isk2:097:061:301:440:531:044:180:121:100:342:041:220:28
41237Pintér Petra24:421:523:294:525:576:327:2810:3519:1420:3021:1523:0124:2324:42
Gödöllő Damjanich János ÁltIs1:521:371:231:050:350:563:078:391:160:451:461:220:19
42645Balla Réka25:492:083:365:156:377:118:1119:2719:3820:3321:0823:3625:2825:49
Győr Kazinczy Ferenc Gimn2:081:281:391:220:341:0011:160:110:550:352:281:520:21
43266Horváth Kármen25:513:265:157:299:4412:4414:1417:5718:1119:4921:1724:1225:3025:51
Zalaegerszeg Petőfi Sándor-Dózsa György Isk3:261:492:142:153:001:303:430:141:381:282:551:180:21
44206Fónad Sára26:073:408:339:5411:2912:0313:2815:1020:4021:3122:0524:0125:4226:07
Eger Egri Lenkey János ÁltIsk3:404:531:211:350:341:251:425:300:510:341:561:410:25
25:44
*100
45324Nagy Krisztina28:313:365:337:559:5211:3413:2218:1618:5420:2421:1527:0428:1128:31
Jászapáti Gróf Széchenyi István Kat. Köz3:361:572:221:571:421:484:540:381:300:515:491:070:20
46159Méhes Sáron28:436:588:4510:3213:1213:3714:5823:2523:4224:3925:2527:1228:2428:43
Békés Dr. Hepp Ferenc Általános Isk6:581:471:472:400:251:218:270:170:570:461:471:120:19
47436Sörös Karina28:553:044:3810:4412:1112:5113:5421:0121:1422:5723:3827:0628:3328:55
Salgótarján Salgótarjáni ÁltIsk3:041:346:061:270:401:037:070:131:430:413:281:270:22
48547Tonomár Emilia29:318:049:5013:4218:0818:4020:1422:1022:3023:5524:4727:5929:0629:31
Komárom Feszty Árpád ÁltIsk8:041:463:524:260:321:341:560:201:250:523:121:070:25
49166Györgyi Dóra30:072:444:456:117:348:0916:5822:1922:4523:4426:1628:2429:4430:07
Pusztaföldvár Szent Imre Katolikus ÁltIsk2:442:011:261:230:358:495:210:260:592:322:081:200:23
50457Dér Imola31:164:075:407:599:2910:3412:0323:4023:5625:0225:5228:4530:3131:16
Budapest II. Budenz József ÁltIsk, Gimn4:071:332:191:301:051:2911:370:161:060:502:531:460:45
30:35
*100
51399Hóbár Borbála34:133:125:047:4610:2411:1813:0723:4424:2626:5727:4731:2833:5334:13
Abaliget PPHF Szent Mária Magdolna Ált3:121:522:422:380:541:4910:370:422:310:503:412:250:20
52103Muskát Emma38:464:456:369:0511:1012:5318:3922:0222:4926:1427:5436:0638:2238:46
Gárdony Chernel István ÁltIsk és Gimn4:451:512:292:051:435:463:230:473:251:408:122:160:24
53434Pintér Iringó Katalin39:2918:0619:5423:4028:0628:3830:1632:1232:2733:5334:4538:0339:0939:29
Salgótarján Salgótarjáni ÁltIsk18:061:483:464:260:321:381:560:151:260:523:181:060:20
54273Kovács Anikó94:3130:4940:5142:2869:5570:2373:0879:1580:0681:3282:4091:4594:0994:31
Zalaegerszeg Zrínyi Miklós Gimn30:4910:021:3727:270:282:456:070:511:261:089:052:240:22
 
242Balázs Eszterhiba2:023:205:286:227:007:46-----12:3213:5314:3116:1319:2019:38
Gödöllő Premontrei Szent Norbert Gimn2:021:182:080:540:380:464:461:210:381:423:070:18
589Angelidisz Athinahiba-----3:104:486:146:547:5914:2314:3515:4516:2318:2319:4120:03
Budaörs Kesjár Csaba Általános Iskola3:101:381:260:401:056:240:121:100:382:001:180:22
2:06
*58
565Molnár Boglárkahiba2:573:54-----10:2211:4012:3515:1815:3216:3117:0518:5720:0920:26
Székesfehérvár Comenius Gimn, ÁltIsk,SzakG2:570:576:281:180:552:430:140:590:341:521:120:17
292Komjáti Orsolyahiba3:0311:2912:58-----14:5819:1123:0123:2124:3025:0327:5328:5929:19
Gyöngyös Arany János ÁltIsk3:038:261:292:004:133:500:201:090:332:501:060:20
451Rétfalvi Sárahiba3:25-----16:1319:1520:2622:1439:0939:4341:2342:2547:3849:0649:30
Sopron Szent Orsolya Kat. Gimn, ÁltIs3:2512:483:021:111:4816:550:341:401:025:131:280:24
378Rácz Katinkan.i.
Pécs Apáczai Csere János ÁltI, Gimn
263Szabó Boglárkan.i.
Zalaegerszeg Eötvös József-Liszt Ferenc Isk
 
 
 
NIV. (49)2,1 km 40 m14 ep
HelyRajtszNévIdő
1(72)2(58)3(32)4(33)5(53)6(35)7(54)8(40)9(41)10(63)11(43)12(45)13(57)14(100)
Cél
 
1411Máramarosi Rita12:131:021:242:143:093:564:476:076:437:188:109:0110:3111:0611:55
Budapest XVIII. Brassó Utcai ÁltIsk1:020:220:500:550:470:511:200:360:350:520:511:300:350:49
12:13
0:18
2348Sárközy Rita12:421:021:262:153:114:034:596:206:587:368:289:1610:4811:2512:24
Budapest XII. Városmajori Gim,Kós Károly Ált1:020:240:490:560:520:561:210:380:380:520:481:320:370:59
12:42
0:18
3217Kocsik Eszter12:590:581:192:062:593:534:526:176:507:298:259:2211:1011:4712:40
Eger EKE Ált., Közép, PedInt0:580:210:470:530:540:591:250:330:390:560:571:480:370:53
12:59
0:19
4415Kelevitz Virág13:250:571:212:113:053:574:566:186:577:378:399:3611:2312:0313:04
Budapest IV. Újpesti Babits Mihály Gimn0:570:240:500:540:520:591:220:390:401:020:571:470:401:01
13:25
0:21
5462Koren Anikó13:271:071:302:193:154:085:056:327:057:478:509:4611:2512:1313:08
Budapest V. ELTE Apáczai Csere János Gimn1:070:230:490:560:530:571:270:330:421:030:561:390:480:55
13:27
0:19
6571Lantai Lili13:371:091:362:273:224:205:206:427:197:588:549:5511:3712:1713:19
Veszprém Hriszto Botev Német ÁltIsk1:090:270:510:550:581:001:220:370:390:561:011:420:401:02
13:37
0:18
7249Kiss Kamilla13:491:051:322:323:284:235:236:507:288:119:1210:0711:5112:2913:30
Gödöllő Református Líceum Gim1:050:271:000:560:551:001:270:380:431:010:551:440:381:01
13:49
0:19
8254Gyurina Judit14:351:011:242:123:114:125:186:517:348:189:2610:2712:2113:1114:16
Budapest XIV. Szent István Gimn1:010:230:480:591:011:061:330:430:441:081:011:540:501:05
14:35
0:19
9612Antal Sára15:151:041:302:263:294:285:307:037:518:379:4210:4612:4513:3314:54
Zalaegerszeg Zrínyi Miklós Gimn1:040:260:561:030:591:021:330:480:461:051:041:590:481:21
15:15
0:21
10473Orosz Viktória15:201:141:412:393:424:455:477:358:138:5710:0611:1112:5813:5015:01
Budapest XIX. Kispesti Vass Lajos ÁltIsk1:140:270:581:031:031:021:480:380:441:091:051:470:521:11
15:20
0:19
11305Simon Veronika15:281:131:382:273:414:415:467:328:098:5210:0311:1513:0213:5315:10
Atkár Petőfi Sándor Általános Iskola1:130:250:491:141:001:051:460:370:431:111:121:470:511:17
15:28
0:18
12627Radó Gyöngyvér15:341:121:402:343:444:465:507:298:149:0010:1611:1913:1614:0315:14
Pécs Koch Valéria Gimn, ÁltIsk1:120:280:541:101:021:041:390:450:461:161:031:570:471:11
15:34
0:20
13152Országi Anna16:281:332:103:164:275:346:358:108:559:4010:4911:5113:4414:5916:08
Ajka Fekete-Vörösmarty Ált és Gimn1:330:371:061:111:071:011:350:450:451:091:021:531:151:09
16:28
0:20
14255Rahner Anna16:361:261:502:453:465:026:048:038:449:3510:4411:5813:5814:5216:16
Budapest XIV. Szent István Gimn1:260:240:551:011:161:021:590:410:511:091:142:000:541:24
16:36
0:20
15579Tokai-Kiss Zsófia16:391:111:422:423:494:596:097:508:429:3510:5211:5514:1615:0316:18
Veszprém Lovassy László Gimn1:110:311:001:071:101:101:410:520:531:171:032:210:471:15
16:39
0:21
16499Sarkadi Borbála16:411:091:362:443:475:126:208:088:599:5011:0112:2314:2215:1716:20
Szombathely Kanizsai Dorottya Gimn1:090:271:081:031:251:081:480:510:511:111:221:590:551:03
16:4112:09
0:21*64
17573Engi Lilien16:441:221:502:494:015:146:258:189:039:5211:0312:1114:1015:0416:24
Veszprém Kossuth Lajos ÁltIsk1:220:280:591:121:131:111:530:450:491:111:081:590:541:20
16:44
0:20
18626Török Anna16:491:191:482:423:504:536:017:438:479:3810:5912:0613:5715:0616:29
Zalaegerszeg Zrínyi Miklós Gimn1:190:290:541:081:031:081:421:040:511:211:071:511:091:23
16:49
0:20
19410Máramarosi Dóra17:181:121:382:363:434:435:507:268:108:5710:1611:2314:5915:4916:56
Budapest XVIII. Brassó Utcai ÁltIsk1:120:260:581:071:001:071:360:440:471:191:073:360:501:07
17:18
0:22
20485Musza Valéria17:221:191:462:433:464:547:149:049:4310:3311:4912:5415:0115:5417:00
Budapest XI. Szent Margit Gimn1:190:270:571:031:082:201:500:390:501:161:052:070:531:06
17:22
0:22
21245Székely Lili17:451:071:372:463:555:456:548:5110:0310:5912:1213:1715:1516:0617:20
Gödöllő Premontrei Szent Norbert Gimn1:070:301:091:091:501:091:571:120:561:131:051:580:511:14
17:455:10
0:25*63
22298Sikora Gréta Glória17:481:352:133:164:355:426:518:409:2610:2112:0013:1215:0016:2017:23
Gyöngyös Berze Nagy János Gimn1:350:381:031:191:071:091:490:460:551:391:121:481:201:03
17:48
0:25
23295Didriksen Andrea18:081:161:452:454:025:046:198:079:2310:1311:3812:4414:5516:3717:50
Gyöngyös Berze Nagy János Gimn1:160:291:001:171:021:151:481:160:501:251:062:111:421:13
18:08
0:18
24605Kolcsár Panna18:171:131:442:454:045:146:368:329:3910:3211:5513:0715:4816:4117:56
Zalaegerszeg Eötvös József-Liszt Ferenc Isk1:130:311:011:191:101:221:561:070:531:231:122:410:531:15
18:17
0:21
25453Volford Anna18:251:482:273:214:205:369:0810:4411:2912:1313:2514:2416:0816:5718:03
Budapest XIII. Berzsenyi Dániel Gimn1:480:390:540:591:163:321:360:450:441:120:591:440:491:06
18:25
0:22
26379Gál Melánia Dóra18:291:252:003:084:226:087:239:2810:2311:1712:2513:4615:5416:5118:09
Szeged Radnóti Miklós Kísérleti Gimn1:250:351:081:141:461:152:050:550:541:081:212:080:571:18
18:29
0:20
27625Tőke Fruzsina18:301:201:482:484:165:206:579:099:5410:4112:0713:1816:0516:5418:12
Zalaegerszeg Zrínyi Miklós Gimn1:200:281:001:281:041:372:120:450:471:261:112:470:491:18
18:30
0:18
28504Révész Zsófia19:121:261:562:544:025:457:028:559:5110:4012:2613:3515:4517:3618:51
Szeged Bonifert Domonkos ÁltIsk1:260:300:581:081:431:171:530:560:491:461:092:101:511:15
19:12
0:21
29596Németh Eszter19:241:302:013:114:376:157:259:5411:1512:0713:1914:4416:5517:5319:04
Nagykovácsi Nagykovácsi ÁltIsk1:300:311:101:261:381:102:291:210:521:121:252:110:581:11
19:24
0:20
30493Vági Katalin19:311:542:393:515:196:228:0110:0810:5811:4413:1114:2317:0717:5719:13
Szombathely Boldog Brenner János Ált, Gimn1:540:451:121:281:031:392:070:500:461:271:122:440:501:16
19:31
0:18
31464Barczy Hanna19:451:412:103:164:335:507:0110:0711:0011:5512:5814:5517:0718:0619:23
Budapest XIV. ELTE Radnóti Miklós ÁltIsk,Gim1:410:291:061:171:171:113:060:530:551:031:572:120:591:17
19:45
0:22
32328Borbás Ágota Anna19:501:382:083:094:245:357:459:5410:3911:3313:0514:1117:3718:2719:30
Jászszentandrás Kunráth Sándor Általános1:380:301:011:151:112:102:090:450:541:321:063:260:501:03
19:50
0:20
33432Molnár Emese19:511:201:452:473:494:516:177:518:499:3410:5111:5217:4518:3019:33
Salgótarján Salgótarjáni ÁltIsk1:200:251:021:021:021:261:340:580:451:171:015:530:451:03
19:51
0:18
34308Bánfi Babett20:061:222:042:594:025:186:228:449:2810:1311:1312:2317:5118:4519:48
Hódmezővásárhely Bethlen Gábor Református Gimn1:220:420:551:031:161:042:220:440:451:001:105:280:541:03
20:06
0:18
35261Tarsoly Borka20:081:241:533:014:145:587:219:1210:2411:2212:4814:3917:1218:1719:44
Zalaszentgrót Deák Ferenc ÁltIsk, Gimn1:240:291:081:131:441:231:511:120:581:261:512:331:051:27
20:085:18
0:24*63
36246Abrán Csenge22:501:051:352:353:434:526:128:1811:0211:5213:2214:3320:0921:0722:28
Gödöllő Református Líceum Gim1:050:301:001:081:091:202:062:440:501:301:115:360:581:21
22:50
0:22
37173Jászai Enikő24:061:362:153:545:117:078:3711:0713:4614:5216:2817:4920:5021:5723:43
Nyíregyháza Móra Ferenc ÁltIsk1:360:391:391:171:561:302:302:391:061:361:213:011:071:46
24:06
0:23
38380Juhász V. Jázmin24:252:002:253:215:477:229:0911:0911:5713:0615:3716:5219:2222:4424:00
Dóc Szent Ágoston Katolikus ÁltIsk2:000:250:562:261:351:472:000:481:092:311:152:303:221:16
24:25
0:25
39588Kalamár Eszter26:331:232:023:464:556:357:5010:0010:5811:5413:2318:3623:5624:4226:15
Budaörs Herman Ottó Általános Iskola1:230:391:441:091:401:152:100:580:561:295:135:200:461:33
26:33
0:18
40503Krajcsovics Ajsa27:082:022:263:144:136:558:039:4610:4811:3913:0518:0721:3023:3326:49
Szeged Bonifert Domonkos ÁltIsk2:020:240:480:592:421:081:431:020:511:265:023:232:033:16
27:08
0:19
41167Györgyi Réka27:534:084:397:099:3411:2912:5715:2816:5918:0020:0221:5325:0226:1427:29
Pusztaföldvár Szent Imre Katolikus ÁltIsk4:080:312:302:251:551:282:311:311:012:021:513:091:121:15
27:53
0:24
42496Harkay Emőke31:421:081:442:3714:3418:1519:2922:0323:0524:0025:5627:1529:2230:0931:17
Szombathely ELTE Bolyai János ÁltIsk,Gimn1:080:360:5311:573:411:142:341:020:551:561:192:070:471:08
31:4215:5827:02
0:25*32*64
43544Hilyák Lili80:391:142:054:105:3139:3147:2149:4150:4751:5568:3470:4477:4978:5380:14
Komárom Feszty Árpád ÁltIsk1:140:512:051:2134:007:502:201:061:0816:392:107:051:041:21
80:39
0:25
 
494Gál Enikő Annahiba1:262:013:31-----6:107:5010:1611:2612:2714:0716:4519:2321:1622:50
Szombathely ELTE Bolyai János ÁltIsk,Gimn1:260:351:302:391:402:261:101:011:402:382:381:531:34
23:107:10
0:20*61
545Horváth Alízn.i.
Komárom Feszty Árpád ÁltIsk
543Bognár Esztern.i.
Komárom Feszty Árpád ÁltIsk
155Bartyik Viktórian.i.
Békés Dr. Hepp Ferenc Általános Isk
326Vágó Bernadettn.i.
Jászapáti Gróf Széchenyi István Kat. Köz
542Bertalanits Enikőn.i.
Komárom Feszty Árpád ÁltIsk
 
 
 
NV. (58)2,5 km 45 m14 ep
HelyRajtszNévIdő
1(49)2(74)3(33)4(61)5(35)6(37)7(54)8(55)9(62)10(41)11(63)12(64)13(45)14(100)
Cél
 
1420Mag Viktória13:351:031:302:494:034:225:245:487:028:108:569:5010:3512:0313:16
Salgótarján Bolyai János Gimn1:030:271:191:140:191:020:241:141:080:460:540:451:281:13
13:35
0:19
2340Czakó Boglárka14:081:081:372:574:104:295:305:517:108:309:2010:1410:5912:3513:49
Budapest III. Alter Közg. Gimn,SzakG,ÁltIsk1:080:291:201:130:191:010:211:191:200:500:540:451:361:14
14:08
0:19
3250Nagy Zsófia14:521:111:413:084:274:475:486:107:218:419:3410:3311:2113:1014:32
Gödöllő Református Líceum Gim1:110:301:271:190:201:010:221:111:200:530:590:481:491:22
14:52
0:20
4576Lantai Boróka15:081:031:332:594:244:455:526:147:258:449:3610:3811:2713:2214:47
Veszprém Lovassy László Gimn1:030:301:261:250:211:070:221:111:190:521:020:491:551:25
15:08
0:21
5343Zempléni Lilla15:261:061:433:054:234:436:156:367:479:079:5911:0911:5913:4915:09
Budapest I. Szilágyi Erzsébet Gimnázium1:060:371:221:180:201:320:211:111:200:521:100:501:501:20
15:26
0:17
6394Werner Boróka15:351:151:553:214:425:086:116:458:099:2910:2311:2212:1113:5315:13
Pécs Janus Pannonius Gimn1:150:401:261:210:261:030:341:241:200:540:590:491:421:20
15:35
0:22
7397Pataki Virág Lara15:361:191:563:314:485:086:136:387:529:1910:1911:2612:1813:5715:18
Pécs Leőwey Klára Gimn1:190:371:351:170:201:050:251:141:271:001:070:521:391:21
15:36
0:18
8419Mag Fruzsina15:401:141:473:254:475:106:467:118:209:3810:2911:2812:1813:5715:22
Salgótarján Bolyai János Gimn1:140:331:381:220:231:360:251:091:180:510:590:501:391:25
15:40
0:18
9421Nagy Szilvia16:111:151:493:194:425:086:176:478:209:5110:4711:4912:4014:3215:52
Salgótarján Bolyai János Gimn1:150:341:301:230:261:090:301:331:310:561:020:511:521:20
16:11
0:19
10186Németh Luca16:181:181:533:254:575:366:427:068:349:5510:5411:5612:4914:3315:58
Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn1:180:351:321:320:391:060:241:281:210:591:020:531:441:25
16:18
0:20
11375Kovács Karina16:241:041:373:224:495:106:186:417:599:2410:2411:4112:3914:3516:02
Paks Balogh Antal Kat. ÁltIsk,Gimn1:040:331:451:270:211:080:231:181:251:001:170:581:561:27
16:24
0:22
12243Barta Regina16:441:122:494:315:556:147:367:589:1810:4011:3212:3213:2115:0616:26
Gödöllő Premontrei Szent Norbert Gimn1:121:371:421:240:191:220:221:201:220:521:000:491:451:20
16:441:04
0:18*72
13248Kiss Boglárka16:451:171:513:355:005:216:387:028:189:4910:5012:0012:5814:5216:22
Gödöllő Református Líceum Gim1:170:341:441:250:211:170:241:161:311:011:100:581:541:30
16:45
0:23
14512Sigmond Éva16:581:111:553:234:475:126:216:478:189:5510:5112:0513:0115:1216:38
Szeged Radnóti Miklós Kísérleti Gimn1:110:441:281:240:251:090:261:311:370:561:140:562:111:26
16:58
0:20
15392Várvölgyi Dorka17:541:211:573:315:035:347:017:459:2110:5912:0113:0814:0415:5617:31
Pécs Janus Pannonius Gimn1:210:361:341:320:311:270:441:361:381:021:070:561:521:35
17:54
0:23
16374Tóth Nóra18:061:212:074:005:366:027:207:469:0610:3911:4112:5914:1016:1217:47
Nyíregyháza Zrínyi Ilona Gimn1:210:461:531:360:261:180:261:201:331:021:181:112:021:35
18:06
0:19
17468Vida Fanni Hanna18:181:262:013:465:235:507:117:399:3511:0612:1013:3314:2616:2817:56
Budapest V. Eötvös József Gimn1:260:351:451:370:271:210:281:561:311:041:230:532:021:28
18:18
0:22
18225Varga Boglárka18:531:181:543:375:185:467:047:319:0110:4811:5213:0814:0916:3418:32
Eger Gárdonyi Géza Ciszterci Gimn1:180:361:431:410:281:180:271:301:471:041:161:012:251:58
18:53
0:21
19318Tóth Andrea19:041:152:013:485:566:247:478:179:4811:2012:3413:5215:0117:0618:45
Hódmezővásárhely SZC Eötvös József SzakG, SzakK1:150:461:472:080:281:230:301:311:321:141:181:092:051:39
19:04
0:19
20510Berkecz Dóra19:121:182:034:035:456:127:368:049:3311:1412:2113:4714:5417:0718:47
Szeged Radnóti Miklós Kísérleti Gimn1:180:452:001:420:271:240:281:291:411:071:261:072:131:40
19:12
0:25
21171Surányi Kinga19:341:222:033:505:286:027:318:029:3011:1812:3313:5115:0017:1819:11
Nyíregyháza Krúdy Gyula Gimn1:220:411:471:380:341:290:311:281:481:151:181:092:181:53
19:34
0:23
22146Szalontai Sára19:351:151:553:385:065:316:407:238:5112:2513:3214:5515:5217:4019:17
Veszprém Lovassy László Gimn1:150:401:431:280:251:090:431:283:341:071:230:571:481:37
19:35
0:18
23490Pallos Tímea19:371:121:433:175:566:157:368:049:5911:3212:4114:1415:1417:4219:17
Budapest XI. Újbudai József Attila Gimn1:120:311:342:390:191:210:281:551:331:091:331:002:281:35
19:37
0:20
24535Székely Rozália19:401:292:103:545:386:077:378:079:3911:2412:3514:0715:0417:1819:18
Budapest II. Pesthidegkúti Waldorf Iskola1:290:411:441:440:291:300:301:321:451:111:320:572:142:00
19:40
0:22
25460Maloschik Emma19:511:412:214:005:396:027:197:489:4912:0713:1614:3215:4717:5519:30
Budapest V. Deák Téri Evangélikus Gimn1:410:401:391:390:231:170:292:012:181:091:161:152:081:35
19:51
0:21
26536Kocsis Fanni19:581:242:013:555:326:007:267:539:2311:0212:3014:1515:2518:0019:34
Budapest I. Toldy Ferenc Gimnázium1:240:371:541:370:281:260:271:301:391:281:451:102:351:34
19:58
0:24
27224Pintér Eszter20:071:242:044:125:556:288:018:4610:1912:0213:1114:4415:5017:5619:44
Eger Gárdonyi Géza Ciszterci Gimn1:240:402:081:430:331:330:451:331:431:091:331:062:061:48
20:07
0:23
28577Tarsoly Panka20:111:161:504:346:176:478:138:4210:2812:2313:3814:4815:5018:1319:49
Veszprém Lovassy László Gimn1:160:342:441:430:301:260:291:461:551:151:101:022:231:36
20:11
0:22
29251Baji Boglárka20:221:302:104:025:516:157:338:0410:1712:0213:1414:4616:0418:2419:59
Fót Szabad Waldorf ÁltIsk, Gimn1:300:401:521:490:241:180:312:131:451:121:321:182:201:35
20:22
0:23
30567Bácskai Eszter20:351:232:114:155:596:278:048:3010:4612:3513:3515:0316:0618:3320:17
Nemesvámos Fehérlófia Waldorf ÁltIsk,Gimn1:230:482:041:440:281:370:262:161:491:001:281:032:271:44
20:35
0:18
31443Vékony Janka20:381:122:204:126:036:267:468:169:4312:4013:4615:0816:2418:4420:15
Gárdony Chernel István ÁltIsk és Gimn1:121:081:521:510:231:200:301:272:571:061:221:162:201:31
20:38
0:23
32276Szűcs Klaudia Katalin20:521:132:124:116:057:2810:2811:0512:2513:5614:5415:5917:0119:0120:31
Tatabánya Árpád Gimn1:130:591:591:541:233:000:371:201:310:581:051:022:001:30
20:52
0:21
33418Nagy Gertrúd20:561:222:063:505:436:197:448:1310:0311:4513:0714:3916:0018:5520:33
Budapest IV. Újpesti Babits Mihály Gimn1:220:441:441:530:361:250:291:501:421:221:321:212:551:38
20:56
0:23
34247Abrán Hanga20:581:161:593:405:476:207:478:2210:2612:3614:0015:2216:2918:5520:36
Gödöllő Református Líceum Gim1:160:431:412:070:331:270:352:042:101:241:221:072:261:41
20:58
0:22
35619Pintér Jázmin21:031:171:563:455:306:058:058:3310:0812:1913:2815:2516:2518:5220:39
Zalaegerszeg Zrínyi Miklós Gimn1:170:391:491:450:352:000:281:352:111:091:571:002:271:47
21:03
0:24
36221Csécs Boglárka21:051:392:314:296:256:508:299:0110:5012:5314:0315:1416:2518:5820:42
Eger Gárdonyi Géza Ciszterci Gimn1:390:521:581:560:251:390:321:492:031:101:111:112:331:44
21:05
0:23
37412Lázár Tamara21:531:472:264:296:347:078:429:1110:5812:3913:5115:3216:5619:3921:32
Budapest XXI. Jedlik Ányos Gimn1:470:392:032:050:331:350:291:471:411:121:411:242:431:53
21:53
0:21
38113Kiffer Anna21:541:202:004:245:596:328:228:4710:3313:4114:5516:2317:2519:3621:31
Székesfehérvár Tóparti Gimn, Művészeti SzakG1:200:402:241:350:331:500:251:463:081:141:281:022:111:55
21:54
0:23
39232Bódis Noémi21:581:362:204:095:586:258:229:0211:0212:5014:0015:2916:3919:3721:34
Bonyhád Petőfi Sándor Ev Gimn, Áltisk1:360:441:491:490:271:570:402:001:481:101:291:102:581:57
21:58
0:24
40368Kis Nikoletta22:201:232:274:216:046:357:528:219:5614:1715:3117:1918:2020:1422:02
Nyíregyháza SZC Vásárhelyi Pál SzakG1:231:041:541:430:311:170:291:354:211:141:481:011:541:48
22:20
0:18
41129Ürge Réka Boróka22:341:192:003:535:436:127:518:3810:4613:0114:2716:1017:3220:1622:11
Budapest V. ELTE Apáczai Csere János Gimn1:190:411:531:500:291:390:472:082:151:261:431:222:441:55
22:34
0:23
42150Országi Sára22:531:402:444:327:207:389:089:3310:5713:2214:1315:1216:0721:0022:34
Ajka Bródy Imre Gimnázium1:401:041:482:480:181:300:251:242:250:510:590:554:531:34
22:535:27
0:19*63
43174Prekopcsák Réka23:321:282:084:126:106:388:128:5911:5014:1315:2517:1919:0721:2723:09
Nyíregyháza SZC Széchenyi István SzakG1:280:402:041:580:281:340:472:512:231:121:541:482:201:42
23:32
0:23
44162Pepó Barbara25:111:322:204:566:527:179:089:5111:4613:2915:1516:3919:5223:1424:49
Békéscsaba SZC Vásárhelyi Pál SzakGimn1:320:482:361:560:251:510:431:551:431:461:243:133:221:35
25:11
0:22
45188Vass Tünde Lilla26:052:103:014:508:599:2511:1411:4813:4015:4917:0819:0120:4223:3425:43
Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn2:100:511:494:090:261:490:341:522:091:191:531:412:522:09
26:05
0:22
46541Skrován Lilla27:021:302:234:407:058:0310:0911:3613:4916:3018:1220:0121:3724:4726:36
Tata Eötvös József Gimn1:300:532:172:250:582:061:272:132:411:421:491:363:101:49
27:02
0:26
47164Király Henrietta27:351:312:355:257:538:239:5210:5213:1716:2819:0520:4621:5324:5727:14
Békéscsaba Szeberényi Gusztáv Adolf Isk1:311:042:502:280:301:291:002:253:112:371:411:073:042:17
27:35
0:21
48268Kocsis Bianka44:414:525:228:2210:2711:0713:4614:1515:4323:2324:5327:3128:4641:4044:13
Zalaegerszeg SZC Deák Ferenc Gimn, SzakG4:520:303:002:050:402:390:291:287:401:302:381:1512:542:33
44:41
0:28
49423Marczis Katalin Blanka46:402:203:276:1017:5318:4420:4821:4425:1029:4731:4233:4735:5439:3846:11
Nyíregyháza Eötvös József Gyak ÁltIsk,Gimn2:201:072:4311:430:512:040:563:264:371:552:052:073:446:33
46:40
0:29
50275Pajor Emese63:372:043:327:1013:5714:2120:3521:1325:5532:3035:4342:2544:3957:4663:02
Zalaegerszeg Zrínyi Miklós Gimn2:041:283:386:470:246:140:384:426:353:136:422:1413:075:16
63:37
0:35
51546Marton Krisztina108:082:0110:0212:4026:2627:0553:2954:0356:1969:3989:1291:0599:31105:17107:33
Komárom Feszty Árpád ÁltIsk2:018:012:3813:460:3926:240:342:1613:2019:331:538:265:462:16
108:08
0:35
 
338Varga Emmahiba1:312:073:446:196:558:06-----10:4212:1313:3114:5016:2318:3520:07
Kecskemét Református Gimn1:310:361:372:350:361:112:361:311:181:191:332:121:32
20:30
0:23
552Eck Csengenfb3:064:5410:0750:1050:3570:0971:00------------------------------92:48
Komárom SZC Kultsár István SzakG,SzakK3:061:485:1340:030:2519:340:5121:48
93:19
0:31
447Takács Szilvian.i.
Sopron Széchenyi István Gimn
538Balogh Zorkan.i.
Esztergom Árpád-házi Szent Erzsébet Gimn
342Kézdy Juditn.i.
Budapest V. Eötvös József Gimn
407Viniczai Hangan.i.
Pécs Szent Mór Kat. ÁltIsk,Gimn
467Horváth Lillan.i.
Budapest V. Eötvös József Gimn
 
 
 
NVI. (36)2,7 km 50 m15 ep
HelyRajtszNévIdő
1(51)2(32)3(33)4(53)5(35)6(36)7(54)8(55)9(48)10(56)11(40)12(41)13(64)14(45)
15(100)Cél
 
1345Gárdonyi Csilla14:471:071:432:333:194:094:325:306:327:177:479:3110:0811:3413:10
Budapest XII. Városmajori Gim,Kós Károly Ált1:070:360:500:460:500:230:581:020:450:301:440:371:261:36
14:2714:47
1:170:20
2587Mérő Dominika15:021:181:592:483:394:284:505:486:527:348:049:5410:3111:5713:31
Veszprém Vetési Albert Gimn1:180:410:490:510:490:220:581:040:420:301:500:371:261:34
14:4315:02
1:120:19
3181Tamás Bianka15:581:182:012:593:504:445:116:117:178:028:3610:3011:0912:4014:22
Miskolc Diósgyőri Gimn1:180:430:580:510:540:271:001:060:450:341:540:391:311:42
15:3915:58
1:170:19
4444Vékony Vanda16:261:141:542:483:424:395:066:087:168:038:3610:3711:2013:0214:46
Gárdony Chernel István ÁltIsk és Gimn1:140:400:540:540:570:271:021:080:470:332:010:431:421:44
16:0816:26
1:220:18
5179Szilágyi Emese17:161:151:582:553:465:005:246:247:308:178:5511:0111:4213:3115:26
Debrecen Debreceni Fazekas Mihály Gimn1:150:430:570:511:140:241:001:060:470:382:060:411:491:55
16:5617:16
1:300:20
6212Tiszlavicz Veronika17:181:312:173:154:085:055:326:367:458:309:0411:0211:4313:3015:21
Eger Egri Szilágyi Erzsébet Gimn1:310:460:580:530:570:271:041:090:450:341:580:411:471:51
16:5717:18
1:360:21
7187Szűcs Boglárka17:261:332:163:154:245:155:416:447:548:399:1611:1311:5713:3015:42
Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn1:330:430:591:090:510:261:031:100:450:371:570:441:332:12
17:0717:26
1:250:19
8228Kocsik Nóra17:331:222:042:593:544:545:206:227:398:259:0011:1612:0113:4815:47
Eger Neumann János Gimn, SzakG1:220:420:550:551:000:261:021:170:460:352:160:451:471:59
17:1117:33
1:240:22
9501Hajnács Lili17:451:302:163:104:035:045:316:367:598:469:2011:2412:0814:0215:53
Kistelek Árpád Fejedelem Kat Gimn,SzakG1:300:460:540:531:010:271:051:230:470:342:040:441:541:51
17:2117:45
1:280:24
10414Borhegyi Teodóra17:531:192:063:074:065:055:356:417:578:449:2011:2212:1013:5715:57
Budapest IV. Újpesti Babits Mihály Gimn1:190:471:010:590:590:301:061:160:470:362:020:481:472:00
17:2717:53
1:300:26
11505Apró Vivien Dóra18:391:222:103:104:095:125:407:008:169:109:4711:5912:4614:3716:49
Szeged Deák Ferenc Gimn1:220:481:000:591:030:281:201:160:540:372:120:471:512:12
18:1418:39
1:250:25
12500Pásti Fanni18:471:141:582:573:514:505:166:418:078:549:2812:3113:2115:0016:54
Szombathely Premontrei Rendi Szent Norbert1:140:440:590:540:590:261:251:260:470:343:030:501:391:54
18:2718:47
1:330:20
13613Antal Virág Anna18:551:161:593:004:045:025:336:418:118:589:4412:0512:4614:5417:02
Zalaegerszeg Zrínyi Miklós Gimn1:160:431:011:040:580:311:081:300:470:462:210:412:082:08
18:3218:55
1:300:23
13511Riesing Hanna18:551:302:213:294:285:275:557:048:389:2610:0312:1113:0215:0017:04
Szeged Radnóti Miklós Kísérleti Gimn1:300:511:080:590:590:281:091:340:480:372:080:511:582:04
18:3518:55
1:310:20
15347Iván Eszter18:581:282:143:154:175:215:526:578:249:159:5412:0713:0514:5517:02
Budapest XII. Városmajori Gim,Kós Károly Ált1:280:461:011:021:040:311:051:270:510:392:130:581:502:07
18:3618:58
1:340:22
16452Rajmon Imola19:031:352:393:474:425:406:127:308:559:3810:1312:0913:0015:1117:09
Budapest XIII. Berzsenyi Dániel Gimn1:351:041:080:550:580:321:181:250:430:351:560:512:111:58
18:4119:03
1:320:22
17491Kálmán Imola19:451:252:183:264:275:386:057:168:379:2810:0812:3413:2415:3917:52
Budapest V. Veres Pálné Gimn1:250:531:081:011:110:271:111:210:510:402:260:502:152:13
19:2519:45
1:330:20
18180Szilágyi Iringó19:501:081:542:564:025:055:367:048:399:2810:0912:4413:3815:4218:00
Debrecen Debreceni Fazekas Mihály Gimn1:080:461:021:061:030:311:281:350:490:412:350:542:042:18
19:2919:50
1:290:21
19114Pesti Zsófia20:041:292:253:384:445:506:237:519:3110:2411:0113:1714:0315:5818:07
Székesfehérvár Vasvári Pál Gimn1:290:561:131:061:060:331:281:400:530:372:160:461:552:09
19:4120:04
1:340:23
20191Tóbis Anita20:151:392:303:344:425:476:207:359:019:5410:4613:0413:5816:0218:22
Miskolc Herman Ottó Gimn1:390:511:041:081:050:331:151:260:530:522:180:542:042:20
19:5320:15
1:310:22
21456Tóth Imola20:171:572:373:334:305:296:007:209:2310:1210:4812:5313:3616:2518:24
Budapest XI. Budai Ciszterci Szent Imre Gim1:570:400:560:570:590:311:202:030:490:362:050:432:491:59
19:5720:17
1:330:20
22416Kiss Dóra Eszter21:381:262:183:264:305:396:097:279:0210:0210:4513:2914:2616:4419:25
Budapest IV. Újpesti Babits Mihály Gimn1:260:521:081:041:090:301:181:351:000:432:440:572:182:41
21:1321:38
1:480:25
23551Dudás Anna Klaudia23:061:292:263:355:016:116:448:1410:0811:0811:5514:5315:4217:5620:54
Komárom SZC Kultsár István SzakG,SzakK1:290:571:091:261:100:331:301:541:000:472:580:492:142:58
22:4523:06
1:510:21
24620Rövid Boglárka24:051:302:205:126:177:278:039:2511:3712:4513:3516:2317:2219:4322:05
Zalaegerszeg Zrínyi Miklós Gimn1:300:502:521:051:100:361:222:121:080:502:480:592:212:22
23:4024:05
1:350:25
25269Kondor Dorina24:361:592:584:145:507:087:469:2511:1012:1713:1416:2717:2119:4822:29
Zalaegerszeg SZC Deák Ferenc Gimn, SzakG1:590:591:161:361:180:381:391:451:070:573:130:542:272:41
24:1624:36
1:470:20
26211Garbacz Eszter25:161:362:293:505:046:267:048:3610:3811:4112:3015:4916:5619:4022:36
Eger Egri Szilágyi Erzsébet Gimn1:360:531:211:141:220:381:322:021:030:493:191:072:442:56
24:5025:16
2:140:26
27112Skrop Anna25:401:452:494:236:037:087:479:1911:0112:1213:1616:1717:2420:1823:12
Székesfehérvár Teleki Blanka Gimn és ÁltIsk1:451:041:341:401:050:391:321:421:111:043:011:072:542:54
25:1825:40
2:060:22
28161Börcsök Fruzsina27:091:552:584:115:356:467:259:0511:2313:3014:2017:3618:3120:5124:02
Békéscsaba SZC Szent-Györgyi Albert SzakG1:551:031:131:241:110:391:402:182:070:503:160:552:203:11
26:4227:09
2:400:27
29537Gordos Barbara28:542:063:004:085:196:377:298:4813:0214:0714:4821:1222:0924:1326:42
Tatabánya Árpád Gimn2:060:541:081:111:180:521:194:141:050:416:240:572:042:29
28:3128:54
1:490:23
30556Zubek Tímea32:322:153:275:037:118:469:2611:5914:0717:1018:1121:4423:0926:2929:45
Komárom SZC Kultsár István SzakG,SzakK2:151:121:362:081:350:402:332:083:031:013:331:253:203:16
32:0032:32
2:150:32
 
210Borbás Zitahiba1:242:133:234:185:19-----6:478:048:5810:2912:4914:1816:1418:19
Eger Egri Szilágyi Erzsébet Gimn1:240:491:100:551:011:281:170:541:312:201:291:562:05
22:5223:15
4:330:23
555Tiszavári Dorottyahiba2:334:0517:12-------------------------------------------------------
Komárom SZC Kultsár István SzakG,SzakK2:331:3213:07
34:1634:4331:18
17:040:27*47
361Oláh Adriennn.i.
Nyíregyháza Krúdy Gyula Gimn
516Tornyai Pannan.i.
Szeged SZTE Gyakorló Gimn és ÁltIsk
364Vincze Viktórian.i.
Nyíregyháza Krúdy Gyula Gimn
521Tóth Blankan.i.
Budapest XIV. ELTE Radnóti Miklós ÁltIsk,Gim