Nógrád Grand Prix 2019 2-dayV 2019. 04. 28. 14:31
Előzetes eredmények - Versenynap 2készítette: OE2010 Š Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M10D (8/8)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Drzik BranislavEK Egyesületen kívüli19:150:00
2Varga BotondGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub22:00+2:45
3Sági BalázsMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba23:35+4:20
4Nagy NorbertGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo24:05+4:50
5Sörös ÁdámSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye27:45+8:30
6Pintér KornélGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo27:57+8:42
7Csontos Kolos BenceGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub29:48+10:33
8Lakatos AndrásNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz33:35+14:20
 
 
 
M10DK (7/7)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Vajda MárkGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo19:220:00
2Trenčan MatejSKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBB26:51+7:29
3PatrᚠŠimonSKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBB29:29+10:07
4Ježík ViktorSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -37:40+18:18
5Morvay BélaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub38:31+19:09
6Vyzvari FilipSKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBB40:21+20:59
 
Kokinda BalázsSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyehiba
 
 
 
M12C (31/31)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Cisár DávidSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -24:430:00
2Morauszki Mihály ifj.NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz26:09+1:26
3Piller-Dávid MarcellESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó26:48+2:05
4Demeter BotondMVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl27:05+2:22
5Tankó Gyula ÖrsHOD Hód-mentor sport és műpártoló27:38+2:55
6Kiss ÁgostonGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo30:32+5:49
7Dolný MichalSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -30:41+5:58
8Papp Zoltán SámuelNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz31:22+6:39
9Bata BálintTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho34:11+9:28
10Rahner PéterGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo35:28+10:45
11Michač SamuelSKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBB35:40+10:57
12Gál Csenger GergőESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó36:52+12:09
13Misik LeventeSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye37:01+12:18
14Ivaskó BarnabásGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo37:13+12:30
15Trenčan MilanSKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBB37:21+12:38
16Szörényi ZalánMVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl38:06+13:23
17Cserna LeventeGTC Gerecse Tájfutó Club40:09+15:26
18Nagy-Kovács VinceNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz41:57+17:14
19Pavela źudovít ml.SKKYS Klub OB Kysak (KYS) - SVK43:15+18:32
20Šebo SamuelSKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBB44:11+19:28
21Matics MarcellBMG Babits Mihály Gimnázium DSE44:41+19:58
22Szobonya MátéMVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl46:54+22:11
23Ondovčík DanielSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -47:32+22:49
24Molnár István ifj.SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye48:11+23:28
25Kapusztik DánielMVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl54:37+29:54
26Barna GergőHOD Hód-mentor sport és műpártoló55:02+30:19
27Nagypál DávidJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv63:12+38:29
 
Valach EliSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -hiba
Mód BalázsTSE Törekvés Sport Egyesületn.i.
Legath TomasSKKYS Klub OB Kysak (KYS) - SVKn.i.
Čief JonášSKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBBn.i.
 
 
 
M12D (7/7)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Zsilvölgyi ZsomborESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó17:300:00
2Jónás BotondESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó22:51+5:21
3Alakszai MarcellESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó27:21+9:51
4Morvay MártonGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub29:29+11:59
5Radnai SzabolcsESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó29:42+12:12
 
Vajda Levente MihályESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozóhiba
Szőllős KristófSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyen.i.
 
 
 
M14B (36/37)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Bálint GergőVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle34:510:00
2Csoboth MártonSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn37:38+2:47
3Wachter AndrásESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó41:16+6:25
4Dobay BenedekGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo47:08+12:17
5Franczel DávidTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő47:19+12:28
6Hrotkó MátyásMVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl48:15+13:24
7Somogyi DánielBMG Babits Mihály Gimnázium DSE48:43+13:52
8Jančík FilipSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -49:13+14:22
9Albert Mátyás GyörgySIR Sirályok Sportegyesület52:02+17:11
10Barát MiklósVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle53:02+18:11
11Veres DávidSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn54:42+19:51
12Legath GabrielSKKYS Klub OB Kysak (KYS) - SVK57:05+22:14
13Verebélyi AttilaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye58:23+23:32
14Kovács JeromosVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle59:07+24:16
15Blaskó BenedekVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle60:23+25:32
16Maier BendegúzSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye61:22+26:31
17Szabó Mátyás BenjaminMVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl62:18+27:27
18Sipos Gergely MátéKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü63:11+28:20
19Csoboth MihálySPA Tabáni Spartacus Sport és Körn69:03+34:12
20Tengely SomaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub70:27+35:36
21Ürge BenceTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő71:12+36:21
22Csordás ZoárdTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő73:26+38:35
23Császár ArzénGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo75:14+40:23
24Fóris MátéGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo75:54+41:03
25Kapusztik Máté MárkMVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl79:05+44:14
26Roháč AdamSKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK80:42+45:51
27Dudok BalázsGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo81:13+46:22
28Mauer MátéGTC Gerecse Tájfutó Club84:58+50:07
29Maulis MiklósTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő87:42+52:51
30Janšo Jakub KarolSKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK87:51+53:00
31Koman JánSKFBA TJ Slávia Farmaceut Bratislava89:35+54:44
 
Zedníček MichalSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -hiba
Csontos Levente PéterGYO Gyöngyösi Tájfutó Klubhiba
Deli ÁdámJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istvhiba
Bánfi BotondHOD Hód-mentor sport és műpártolóhiba
Bujdosó Márk LeventeSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
M14C (10/10)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Tóth ÁlmosSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn29:120:00
2Rajna Barnabás DömeGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub29:24+0:12
3Alb ZalánSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye31:15+2:03
4Dorkó ÁdámESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó31:21+2:09
4Bordács KrisztiánGTC Gerecse Tájfutó Club31:21+2:09
6Papp László ÁronNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz58:55+29:43
7Bocsi BotondESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó75:11+45:59
8Antal MátyásESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó119:23+90:11
 
Szőllős DánielSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyen.i.
Pálos VinceSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
M15-18C (6/6)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Roháč MartinSKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK36:500:00
2Alb LeventeSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye42:45+5:55
3Bata BarnabásTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho43:26+6:36
4Tóth LászlóNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz46:43+9:53
5Koblencz KristófTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho47:25+10:35
 
Ács GergelyZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Futn.i.
 
 
 
M16B (34/34)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Klement KelénSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn44:500:00
2Sláma RichardSKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK48:40+3:50
3Šipoš TomášSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -49:29+4:39
4Gaschler MátéVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle51:37+6:47
5Takács Gergely LeventeMVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl51:48+6:58
6Kovács MárkVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle52:50+8:00
7Novota LukᚠMárioSKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK54:33+9:43
8Mikloš AndrejSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -54:43+9:53
9Angyal DánielVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle55:07+10:17
10Kiszel GergőKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü55:58+11:08
11Fraňo JakubSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -57:04+12:14
12Hahn MáriuszPAK Paksi Sport Egyesület58:50+14:00
13Ditri NicholasSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -59:45+14:55
14Šipoš ŠimonSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -59:55+15:05
15Varga GergőESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó63:20+18:30
16Jancsik EndreSIR Sirályok Sportegyesület64:10+19:20
17Vöröss GergőESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó64:16+19:26
18Schubert AmbrusSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle66:35+21:45
19Tóth BenedekGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo68:04+23:14
20Vörös ÁdámSIR Sirályok Sportegyesület68:19+23:29
21Labancz BarnabásKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü70:25+25:35
22Cserna András MátéGTC Gerecse Tájfutó Club82:01+37:11
23Csis Nándor ImreSIR Sirályok Sportegyesület88:25+43:35
24Lakatos MátyásNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz90:58+46:08
25Dolný MarekSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -92:59+48:09
26Važa MartinSKKYS Klub OB Kysak (KYS) - SVK95:08+50:18
27Fóris DávidGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo99:43+54:53
28Dudok BálintGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo99:53+55:03
29Szabó MártonGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo119:52+75:02
30Boldogh BenedekMVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl134:33+89:43
31Végh ZalánBMG Babits Mihály Gimnázium DSE139:26+94:36
 
Barát BenedekVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülehiba
Bálint ÁdámVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülen.i.
Kovács Keve KoppányGYO Gyöngyösi Tájfutó Klubn.i.
 
 
 
M18B (23/23)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Bujdosó ZoltánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn58:390:00
2Nagy PéterSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn63:20+4:41
3Féder MedardSKPEZ Klub OB AŠK Pezinok (PEZ) - SV66:34+7:55
4Šimo MatúšSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -66:44+8:05
5Vigh Loránd EduárdSIR Sirályok Sportegyesület70:41+12:02
6Bálint BenedekVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle75:47+17:08
7Demeter ÁgostonMVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl82:57+24:18
8Kisházi Gábor ifj.HOD Hód-mentor sport és műpártoló84:01+25:22
9Tóth AndrásSIR Sirályok Sportegyesület87:17+28:38
10Havlík AdamSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -90:58+32:19
11Labancz BalázsKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü94:08+35:29
12Kovács Botond BendegúzBMG Babits Mihály Gimnázium DSE94:45+36:06
13Simon GáborESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó96:59+38:20
14Cieger BálintBMG Babits Mihály Gimnázium DSE102:30+43:51
15Knuth BálintSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn105:57+47:18
16Tóth Ábel TiborSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye126:06+67:27
 
Szikszai CsongorSIR Sirályok Sportegyesülethiba
Gáti AndrásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnnfb
Kurák MichalSKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVKnfb
Papp MártonSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
Hutter Róbert IvánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
Schenk MichalSKRBA TJ Rapid Bratislava (RBA) - SVn.i.
Oravec MatúšSKZMT Klub OB Martin (ZMT) - SVKn.i.
 
 
 
M21A (28/29)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Dávidík MarianSKBBA KOBRA Bratislava (BBA) - SVK88:580:00
2Mušinský TomášSKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK92:53+3:55
3Kovács ÁdámSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle94:41+5:43
4Divin PéterSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn98:33+9:35
5Szabó MarcellSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle98:34+9:36
6Peregi DánielSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn102:56+13:58
7Morandini ViktorSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn103:13+14:15
8Kubina FilipSKSKS Športový klub Sandberg (SKS) -103:24+14:26
9Mižúr PeterETC Egri Testedző Club103:31+14:33
10Sokol TomášSKKYS Klub OB Kysak (KYS) - SVK112:16+23:18
11Mihályi FerencTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő113:11+24:13
12Józsa GáborPSE Postás Sport Egyesület118:14+29:16
13Semančík LiborSKKYS Klub OB Kysak (KYS) - SVK118:19+29:21
14Kain GergelyMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako118:21+29:23
15Tysz AdamSKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK119:38+30:40
16Bojtor SzabolcsESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó131:01+42:03
17Hortobágyi ÁkosSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn133:05+44:07
18Mikluš MariánSKRBA TJ Rapid Bratislava (RBA) - SV135:51+46:53
19Ondrejka TomášSKVZA Slávia Žilinská univerzita, od141:41+52:43
20Ivaskó GyörgyGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo178:36+89:38
 
Bugár GergelySPA Tabáni Spartacus Sport és Körnnfb
Bárány TamásESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozónfb
Korózs AttilaESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozónfb
Lovás DominikSKRBA TJ Rapid Bratislava (RBA) - SVnfb
Lengyel ÁdámSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnnfb
Gösswein CsabaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyen.i.
Franko StanislavSKKYS Klub OB Kysak (KYS) - SVKn.i.
Molnár AttilaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülen.i.
 
 
 
M21BR (36/36)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Gajkowski BartekXAEL Wawel Krakow46:370:00
2Vörös EndreHOD Hód-mentor sport és műpártoló49:33+2:56
3Friedrich GáborTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő50:44+4:07
4Repka DánielETC Egri Testedző Club53:27+6:50
5Iski RichárdSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei54:04+7:27
6Iski GergőSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei54:13+7:36
7Stork MihálySDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye54:25+7:48
8Balabás Péter GergőMVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl55:11+8:34
9Rebák CsabaSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei55:17+8:40
10Magyar Tamás GáborSAS Silvanus Sportegyesület55:19+8:42
11Hráb DánielETC Egri Testedző Club56:08+9:31
12Forrai MiklósHOD Hód-mentor sport és műpártoló57:43+11:06
13Karch PeterSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -58:42+12:05
14Balogh PéterFSC Futárok Sport Club58:49+12:12
15Forrai GáborHOD Hód-mentor sport és műpártoló59:26+12:49
16Szabó RastislavSKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBB60:53+14:16
17Petró ÁrpádFSC Futárok Sport Club61:35+14:58
18Siegler KonrádBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C62:01+15:24
19Verebélyi MártonSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye63:42+17:05
20Schultheisz BotondKFK KFKI Petőfi Sportkör65:28+18:51
21Kövesdi ÁdámTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő66:43+20:06
22Hanyicska MartinSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei67:45+21:08
23Árkos GergelyBMG Babits Mihály Gimnázium DSE68:24+21:47
24Sisa DorottyaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv68:29+21:52
25Heffner ChristiánSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -69:38+23:01
26Mórocza ÁrpádBSC Balatonfüredi Sport Club71:14+24:37
27Petrócki ÁdámHOD Hód-mentor sport és műpártoló71:30+24:53
28Bálint BenceVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle73:51+27:14
29Boka GyörgyBMG Babits Mihály Gimnázium DSE75:24+28:47
30Topór MichałXAEL Wawel Krakow79:51+33:14
31Ungvárszky ÁdámSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn83:53+37:16
32Kiss DénesJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv87:48+41:11
33Dragan LazicXAAL AvalaSubotom97:26+50:49
 
Hríbik MiroslavSKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBBn.i.
Bereczki MátéSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesülen.i.
Tomašovič MichalSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -n.i.
 
 
 
M21C (6/6)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Komjáti AttilaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub66:250:00
2Szikra ZoltánFSC Futárok Sport Club66:49+0:24
3Zsibrita DávidSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei77:19+10:54
4Kiss PavolSKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK86:43+20:18
5Balogh ZsoltPAK Paksi Sport Egyesület89:02+22:37
 
Szabó EmeseZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Futnfb
 
 
 
M35A (14/14)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Scultéty MártonSAS Silvanus Sportegyesület69:440:00
2Šurgan ŠtefanSKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBB71:19+1:35
3Koprivanacz ImreKAL Kalocsai Természetjáró és Szab71:46+2:02
4Kottman Dezső dr.MVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl75:30+5:46
5Gábor JózsefPAK Paksi Sport Egyesület81:38+11:54
6Bozsó NorbertTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő81:39+11:55
7Pavelek MichalSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -89:28+19:44
8Szörényi GáborMVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl89:30+19:46
9Vas GáborMVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl94:33+24:49
10Kovács GáborSZT Szombathelyi Haladás VSE98:43+28:59
11Németh CsabaMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba105:32+35:48
12Korcsok PálTSE Törekvés Sport Egyesület107:54+38:10
13Boros ImreSSC Siketek Sport Club119:49+50:05
 
Less ÁronMVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Clnfb
 
 
 
M35BR (8/8)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Nagy GáborKFK KFKI Petőfi Sportkör50:300:00
2Barát JánosVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle50:34+0:04
3Sági PéterMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba57:54+7:24
4Kiss György ifj.GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo59:20+8:50
5Nagy JózsefGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo67:33+17:03
6Laták RudolfFMT FŐMTERV SK71:12+20:42
7Kormos DánielHUF HUFEZE Pásztó124:45+74:15
 
Csethe ZsoltKFK KFKI Petőfi Sportkörn.i.
 
 
 
M40A (23/23)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Nagy IstvánTSE Törekvés Sport Egyesület63:370:00
2Tas DávidTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő67:48+4:11
3Molnár ZoltánVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle68:03+4:26
4Marosvölgyi MátéSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn69:09+5:32
5Molnár TiborARA Alba Regia Atlétikai Klub78:57+15:20
6Kiszel SándorKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü83:51+20:14
7Gaschler GáborVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle86:41+23:04
8Kovács RóbertGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo92:27+28:50
9Matics GyulaMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba98:01+34:24
10Dobay ZsoltGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo99:34+35:57
11Škarvada MilanSKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBB99:48+36:11
12PatrᚠIgorSKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBB103:40+40:03
13Czirják JánosSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn105:29+41:52
14Mráz JánosCBD Ceglédi Bem Vasutas107:21+43:44
15Tankó Gyula RóbertHOD Hód-mentor sport és műpártoló108:00+44:23
16Molnár István id.SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye109:17+45:40
17Juhász ViktorTSE Törekvés Sport Egyesület111:13+47:36
18Papp LászlóNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz116:56+53:19
19Koman MarekSKFBA TJ Slávia Farmaceut Bratislava119:40+56:03
20Varga BalázsGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub122:52+59:15
 
Drapcsik PéterMVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Clnfb
Pavela źudovítSKKYS Klub OB Kysak (KYS) - SVKn.i.
Uhlir PéterZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Futn.i.
 
 
 
M45A (23/23)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Hajdu MartinTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő53:320:00
2Borbás NándorKAL Kalocsai Természetjáró és Szab58:33+5:01
3Zakariás PéterTSE Törekvés Sport Egyesület62:39+9:07
4Tóth LászlóGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo64:38+11:06
5Cserna AndrásBKL Budakalászi Sport Club70:34+17:02
6Tornai SzabolcsSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn73:28+19:56
7Báder AttilaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő74:14+20:42
8Mauer LajosGTC Gerecse Tájfutó Club75:43+22:11
9Szűcs AttilaHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K79:17+25:45
10Hugyecz ZoltánHUF HUFEZE Pásztó79:20+25:48
11Szunyog József dr.SAS Silvanus Sportegyesület82:21+28:49
12Velgos MartinSKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK83:07+29:35
13Biederman PawełXAEL Wawel Krakow87:55+34:23
14Horányi GyörgyPAK Paksi Sport Egyesület95:26+41:54
15Lakatos Tamás dr.NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz98:41+45:09
16Féder MedardSKPEZ Klub OB AŠK Pezinok (PEZ) - SV103:29+49:57
17Wójcik GrzegorzXAEL Wawel Krakow105:17+51:45
18Simon PéterGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub111:38+58:06
19Dudok CsabaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo111:50+58:18
20Didriksen Tor ÖyvindGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub112:32+59:00
21Topór MarekXAEL Wawel Krakow114:58+61:26
22Buzás GyulaFMT FŐMTERV SK123:26+69:54
 
Roháč ZdenkoSKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVKnfb
 
 
 
M45BR (10/10)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Szencz AttilaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle36:220:00
2Klement GáborSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn41:08+4:46
3Ács GáborZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut42:54+6:32
4Bogdanovics András ifj.HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület44:20+7:58
5Lázár JánosSAS Silvanus Sportegyesület47:25+11:03
6Bujdosó IstvánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn53:34+17:12
7Schwendtner ErikSIR Sirályok Sportegyesület54:56+18:34
8Verebélyi TiborSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye57:01+20:39
9Szőke TamásSAS Silvanus Sportegyesület69:57+33:35
10Paskuj MátyásMCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club70:26+34:04
 
 
 
M50A (20/20)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Pollák JozefSKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK45:380:00
2Gillich IstvánMSE Megalódusz Sportegylet58:21+12:43
3Nagy TiborFSC Futárok Sport Club59:13+13:35
4Schultheisz GyörgyKFK KFKI Petőfi Sportkör60:15+14:37
5Halaj LászlóJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv62:40+17:02
6Dalos AttilaMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba62:56+17:18
7Novota MikulášSKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK64:09+18:31
8Weiler ZsoltMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba66:08+20:30
9Miháczi ZoltánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő68:10+22:32
10Iski FerencSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei79:57+34:19
11Sláma PeterSKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK80:17+34:39
12Hanyicska MihálySTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei82:04+36:26
13Takács TiborSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é82:16+36:38
14Rudi PéterETC Egri Testedző Club85:02+39:24
15Magyari ÁrpádSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn93:32+47:54
16Tóth László id.NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz96:15+50:37
17Schenk RóbertSKRBA TJ Rapid Bratislava (RBA) - SV98:15+52:37
18Bejczi GáborMEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és108:53+63:15
19Urbán AndrásBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C121:46+76:08
 
Koltai ZoltánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
M55A (21/21)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Szieberth PéterPVM Pécsi Vörös Meteor SK51:210:00
2Prill LászlóSKFBA TJ Slávia Farmaceut Bratislava54:24+3:03
3Pokornyik TiborTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho56:44+5:23
4Tőkés ÁrpádSAS Silvanus Sportegyesület58:28+7:07
5Muliter GáborHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle60:12+8:51
6Kerényi DénesHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle60:18+8:57
7Rusvai LászlóFSC Futárok Sport Club64:46+13:25
8Palička MiroslavSKSSN KOB Čingov Spišská Nová Ves (S69:16+17:55
9Ďurčo PeterSKEBB TJ Slávia Ekonóm UMB Banská By70:11+18:50
10Zempléni András dr.KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport71:14+19:53
11Takács CsabaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle72:36+21:15
12Nemesházi LászlóPSE Postás Sport Egyesület73:16+21:55
13Janšo KarolSKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK76:29+25:08
14Jóni JánosSAS Silvanus Sportegyesület77:26+26:05
15Harkányi CsabaSAS Silvanus Sportegyesület78:50+27:29
16Kollár JaroslavSKKYS Klub OB Kysak (KYS) - SVK81:57+30:36
17Rybár DušanSKRBA TJ Rapid Bratislava (RBA) - SV89:32+38:11
18Peregi TamásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn92:55+41:34
19Tengely SándorGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub95:29+44:08
20Liskány JózsefSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei98:13+46:52
21Dr. Ürge LászlóBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C106:26+55:05
 
 
 
M60A (18/18)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Piják JaroslavSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -47:220:00
2Vankó PéterHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle48:00+0:38
3Honfi GáborESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó59:05+11:43
4Mižúr JánPSE Postás Sport Egyesület60:18+12:56
5Szokol LajosSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle63:00+15:38
6Pápai JánosARA Alba Regia Atlétikai Klub65:22+18:00
7Kuchta JánSKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK66:55+19:33
8Oravec IvanSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -71:39+24:17
9Farkas LajosXVKS72:12+24:50
10Petrinec MilanSKRBA TJ Rapid Bratislava (RBA) - SV72:20+24:58
11Kovács JózsefESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó73:33+26:11
12Fleischer ZoltánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn77:07+29:45
13Formanko DušanSKRBA TJ Rapid Bratislava (RBA) - SV79:41+32:19
14Rebák Sándor LászlóSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei83:10+35:48
15Žilinčík SlávkoSKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK86:42+39:20
16Poláček PavolSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -91:03+43:41
17Nagy ZsoltFMT FŐMTERV SK120:42+73:20
 
Katulin TiborTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Hohiba
 
 
 
M65A (14/14)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Balla SándorHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle45:060:00
2László KárolyHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület52:09+7:03
3Bacsó AttilaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle55:07+10:01
4Szalóki RezsőGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub57:39+12:33
5Máj ŠtefanSKBBA KOBRA Bratislava (BBA) - SVK59:39+14:33
6Zacharovský IvanSKZMT Klub OB Martin (ZMT) - SVK62:04+16:58
7Ludvig IstvánMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba64:59+19:53
8Lux IvánBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C67:33+22:27
9Roháč IgorSKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK70:34+25:28
10Szabó LászlóDIS DISZ Közéleti, Kulturális és S72:03+26:57
11Onder AntonSKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK75:24+30:18
12Tóth SándorETC Egri Testedző Club83:49+38:43
 
Hegedűs ZoltánOSC Orvosegyetem Sport Clubn.i.
Zentai JózsefHUF HUFEZE Pásztón.i.
 
 
 
M70A (9/9)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Zánkay AndrásBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C39:450:00
2Bogdanovits AndrásHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület41:25+1:40
3Šmelík źudovítSKRBA TJ Rapid Bratislava (RBA) - SV45:27+5:42
4Csongrádi JenőBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C53:06+13:21
5Friedrich VilmosBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C58:06+18:21
6T.Nagy SándorSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor61:42+21:57
7Komár BélaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle64:35+24:50
8Kiss GyörgyGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo70:10+30:25
 
Meriač MilanSKZMT Klub OB Martin (ZMT) - SVKn.i.
 
 
 
M75A (6/6)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Gombkötő Péter dr.TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő32:480:00
2Kéri GerzsonSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor33:18+0:30
3Nagy Árpád dr.ETC Egri Testedző Club35:21+2:33
4Horváth BélaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut35:34+2:46
5Szecsődi ÁkosBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C38:37+5:49
6Bogdány MiklósTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő45:59+13:11
 
 
 
M80A (3/3)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Nagy DezsőSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor36:420:00
2Kempf AdolfXKTV KTV Altdorf50:58+14:16
 
Szabon JánosKOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sportnfb
 
 
 
Open advanced (30/39)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Kertész GáborHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K51:100:00
2Borsi FerencNAV Navigátor Sportegyesület53:54+2:44
3Veres TamásHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület57:37+6:27
4Petró AnnamáriaFSC Futárok Sport Club59:24+8:14
5Nagy-Kovács ÁdámNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz63:53+12:43
6Deák AttilaXAYL Ady Líceum SC64:01+12:51
7Spisák LászlóFSC Futárok Sport Club71:43+20:33
8Liskány AndrásSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei73:50+22:40
9Berencsi LajosNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz76:05+24:55
10Paskuj RebekaEK Egyesületen kívüli79:42+28:32
11Šebo JánSKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBB80:45+29:35
12Michač źubošSKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBB81:04+29:54
13Tóth ErikSAS Silvanus Sportegyesület82:52+31:42
14Mónus KingaEK Egyesületen kívüli84:27+33:17
15Drzik VladimirEK Egyesületen kívüli86:54+35:44
16Kovács LucaEK Egyesületen kívüli90:21+39:11
17Herter LászlóMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba95:39+44:29
18Herter KataMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba98:24+47:14
19Pintér IstvánGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo100:21+49:11
20Vaszilievits-Sömjén BálintSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn102:59+51:49
21Major ImreMVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl105:05+53:55
22Kálnási ZsoltGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub110:44+59:34
23Kórodi IstvánEK Egyesületen kívüli110:58+59:48
24Piller NorbertESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó122:07+70:57
25Podolják KingaEK Egyesületen kívüli126:59+75:49
26Karácsony Mária KatalinKST Kőbányai Sirály Tájfutó Sporte130:56+79:46
27Kovácsné AnikóEK Egyesületen kívüli175:03+123:53
 
Szűcs PéterCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyeshiba
Tóth ZoltánSAS Silvanus Sportegyesülethiba
Veres ZsoltCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyesnfb
 
 
 
Open beginner (30/32)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Michacova EmaEK Egyesületen kívüli29:550:00
2Bohus MariannCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes31:52+1:57
3Laurinyecz KataCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes31:56+2:01
4Škarvada JakubSKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBB32:52+2:57
5Nyilas MagdalenaXAYL Ady Líceum SC35:06+5:11
6Kis Gréta ZsuzsannaNAV Navigátor Sportegyesület35:17+5:22
7Čiefová SoňaSKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBB35:42+5:47
8Trenčanová ZuzanaSKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBB36:14+6:19
9Hráb NoémiETC Egri Testedző Club36:57+7:02
10Hráb GyörgyETC Egri Testedző Club36:59+7:04
11Hráb AlexaETC Egri Testedző Club37:26+7:31
12Szabó ZsoltGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo39:43+9:48
13Bordács LászlóGTC Gerecse Tájfutó Club40:16+10:21
14Timmer ZsófiaNAV Navigátor Sportegyesület41:08+11:13
15Komjáti OrsolyaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub42:32+12:37
16Fényes ErikaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz42:50+12:55
17Baráth TímeaTSE Törekvés Sport Egyesület44:17+14:22
18Vaszilievits-Sömjén VinceSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn44:30+14:35
19Kórodiné TündeEK Egyesületen kívüli45:44+15:49
20Bocsi JózsefESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó47:33+17:38
21Nagy MónikaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő53:11+23:16
22Dalos GyörgyiTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő53:19+23:24
23Fischer MáriaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő53:29+23:34
24Rebák SándornéSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei53:40+23:45
25Kecskés SándorSAS Silvanus Sportegyesület57:31+27:36
26Tóth DorottyaSAS Silvanus Sportegyesület64:56+35:01
27Jekli KatalinGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo66:24+36:29
28Valachová IngridSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -85:19+55:24
29Fazekas OrsiESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó86:28+56:33
 
Kiss KingaFSC Futárok Sport Clubhiba
 
 
 
Open taped (3/3)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Sinkovics SámuelSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:020:00
2Zsoldos DomonkosSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn23:32+6:30
3Bokor NándorSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn25:15+8:13
 
 
 
W10D (10/10)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Gaschler JankaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle20:530:00
2Rajna VirágGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub21:21+0:28
3Mauer LucaGTC Gerecse Tájfutó Club21:24+0:31
4Parádi HannaKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü23:04+2:11
5Kovács BorbálaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle24:02+3:09
6Barát JázminVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle25:19+4:26
7Berencsi KataNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz25:51+4:58
8Barta Bella LucaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye31:55+11:02
9Bálint Nóra NapsugárVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle34:16+13:23
 
Tankó LiliHOD Hód-mentor sport és műpártolónfb
 
 
 
W10DK (9/9)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Fedorová ŽofiaSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -23:470:00
2Pavelová AnnaSKKYS Klub OB Kysak (KYS) - SVK25:33+1:46
3Ivaskó EszterGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo28:12+4:25
4Nagy-Kovács PetraNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz29:29+5:42
5Sági RitaMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba30:28+6:41
6Ürge PanniTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő30:47+7:00
7Ács JohannaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut30:53+7:06
8Szikszai BogiSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye33:08+9:21
9Matics LucaMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba38:25+14:38
 
 
 
W12C (13/13)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Veres DiánaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn24:320:00
2Zagyi ErzsébetJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv25:05+0:33
3Šipošová HanaSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -27:49+3:17
4Kalmár PetronellaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv29:08+4:36
5Patrášová Ella MichaelaSKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBB31:13+6:41
6Berencsi PannaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz31:47+7:15
7Szilágyi Zselyke JuliannaMVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl31:57+7:25
8Gábor ZsófiaPAK Paksi Sport Egyesület35:20+10:48
9Veress AnnaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz35:54+11:22
10Morauszki HajnalkaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz39:58+15:26
11Kormos MajaHUF HUFEZE Pásztó40:54+16:22
12Vajda JúliaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo47:49+23:17
13Katona TímeaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv60:11+35:39
 
 
 
W12D (4/4)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Vöröss LucaESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó23:340:00
2Bóta DorinaESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó26:24+2:50
 
Tóth-Pataki DorkaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klubhiba
Szentes JázminSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyen.i.
 
 
 
W14B (16/17)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Gaschler EmmaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle41:490:00
2Šipošová LuciaSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -43:08+1:19
3Simon VeronikaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub47:43+5:54
4Balázs RékaBMG Babits Mihály Gimnázium DSE53:02+11:13
5Varga ViolaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub55:10+13:21
6Blaskó NóraSAS Silvanus Sportegyesület63:21+21:32
7Ježíková GabrielaSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -64:10+22:21
8Molnár BoglárkaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle65:50+24:01
9Bors LillaBMG Babits Mihály Gimnázium DSE75:38+33:49
10Lakatos RózaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz77:20+35:31
11Nyilas BoglárkaSAS Silvanus Sportegyesület82:24+40:35
12Borbás Ágota AnnaKAL Kalocsai Természetjáró és Szab85:28+43:39
13Nagy KrisztinaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv94:27+52:38
14Tóth BettiKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü130:27+88:38
15Bánfi BabettHOD Hód-mentor sport és műpártoló135:40+93:51
 
Parádi EszterKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesün.i.
 
 
 
W14C (10/10)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Mihaličová SimonaSKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK23:300:00
2Rahner AnnaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo25:28+1:58
3Fábián LénaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn31:04+7:34
4Kovács DorinaESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó31:45+8:15
5Balázs EszterGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo35:18+11:48
6Pintér PetraGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo36:19+12:49
7Morvay ZsófiaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub43:53+20:23
8Sörös KarinaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye63:04+39:34
9Kottman AnnaMVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl66:28+42:58
10Hegedűs NoémiGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub102:10+78:40
 
 
 
W15-18C (9/9)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Weissová źuboslavaSKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK25:130:00
2Szilágyi ZselykeGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo29:03+3:50
3Mundruczó AnnaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo29:26+4:13
4Molnár EmeseSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye42:24+17:11
5Tóth ÁgnesSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn42:55+17:42
6Boros Lilla HannaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn51:11+25:58
7Katona ErikaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv112:13+87:00
8Vágó BernadettJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv114:10+88:57
 
Wachter ZsófiaESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozón.i.
 
 
 
W16B (29/29)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Lantai LiliVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle47:010:00
2Nagy SzilviaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye47:41+0:40
3Koren AnikóSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn47:46+0:45
4Havlíková EmaSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -51:33+4:32
5Kiss KamillaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo52:04+5:03
6Kiss BoglárkaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo52:56+5:55
7Trepáčová GabrielaSKVZA Slávia Žilinská univerzita, od55:49+8:48
8Ráduly RékaSIR Sirályok Sportegyesület56:50+9:49
9Berkecz DóraSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle67:38+20:37
10Dalos RékaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő67:58+20:57
11Kelevitz VirágSAS Silvanus Sportegyesület68:25+21:24
12Didriksen AndreaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub70:09+23:08
13Fedorová KláraSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -72:19+25:18
14Velgosová MiroslavaSKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK76:15+29:14
15Ježíková NatáliaSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -77:34+30:33
16Filipová PetronelaSKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK77:51+30:50
17Vorlíčková MartinaSKSKS Športový klub Sandberg (SKS) -78:26+31:25
18Ondovčíková EvaSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -80:40+33:39
19Varga EmmaKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü81:16+34:15
20Nagy GertrúdSAS Silvanus Sportegyesület82:00+34:59
21Musza ValériaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn85:12+38:11
22Pálhegyi OrsolyaSAS Silvanus Sportegyesület88:22+41:21
23Lázár TamaraSAS Silvanus Sportegyesület89:11+42:10
24Deák BernadettSAS Silvanus Sportegyesület92:13+45:12
25Varga BoglárkaESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó93:54+46:53
26Ürge BorókaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C110:46+63:45
 
Kisházi EmmaHOD Hód-mentor sport és műpártolóhiba
Vandrus BrigittaSAS Silvanus Sportegyesülethiba
Zelníková BarboraSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -n.i.
 
 
 
W18B (25/25)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Lantai BorókaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle57:390:00
2Barta ReginaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo59:01+1:22
3Szűcs BoglárkaMVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl59:47+2:08
4Angyal AnnaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye60:43+3:04
5Pataki Virág LaraPVS Pécsi Vasutas Sportkör61:58+4:19
6Nagy ZsófiaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo63:00+5:21
7Németh LucaMVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl63:53+6:14
8Takács SzilviaSIR Sirályok Sportegyesület64:17+6:38
9Borbás ZitaESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó65:40+8:01
10Szilágyi IringóMVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl67:52+10:13
11Šmelíková DorotaSKRBA TJ Rapid Bratislava (RBA) - SV69:49+12:10
12Velgosová MichaelaSKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK70:36+12:57
13Riesing HannaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle71:57+14:18
14Tóth NóraNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz73:44+16:05
15Várvölgyi DorkaPVS Pécsi Vasutas Sportkör73:56+16:17
16Borhegyi TeodóraSAS Silvanus Sportegyesület77:17+19:38
17Kostercová ViktóriaSKSKS Športový klub Sandberg (SKS) -77:29+19:50
18Turi HannaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn78:13+20:34
19Sigmond ÉvaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle80:20+22:41
20Pallos TímeaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn85:19+27:40
21Baji BoglárkaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo89:16+31:37
22Timmer MajaNAV Navigátor Sportegyesület97:52+40:13
23Patassiová MichaelaSKFBA TJ Slávia Farmaceut Bratislava105:30+47:51
 
Székelyhidi KataGKS Gödöllői Kirchhofer József Sponfb
Wójcik NataliaXAEL Wawel Krakown.i.
 
 
 
W20A (9/9)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Zacher NoémiSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn54:330:00
2Kálmán ImolaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn58:30+3:57
3Szilágyi EmeseMVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl69:52+15:19
4Virág TímeaSIR Sirályok Sportegyesület72:33+18:00
5Ondovčíková LuciaSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -77:00+22:27
6Rajmon ImolaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn77:06+22:33
7Roháčová ViktóriaSKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK98:15+43:42
 
Kiss Dóra EszterSAS Silvanus Sportegyesületnfb
Hrabošová MagdalénaSKFBA TJ Slávia Farmaceut Bratislavan.i.
 
 
 
W21A (17/17)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Goldmann JúliaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye70:420:00
2Mérő DominikaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle71:25+0:43
3Morandini HangaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn74:45+4:03
4Takács OrsolyaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó76:15+5:33
5Tiszlavicz VeronikaESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó80:19+9:37
6Varsányi KingaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle82:55+12:13
7Gerber CsengeSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle83:04+12:22
8Papp IldikóSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye90:56+20:14
9Sedileková ElaSKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBB91:28+20:46
10Jablonovská LenkaSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -91:43+21:01
11Dékány SzilviaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo91:55+21:13
12Németh LucaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn92:28+21:46
13Kotrlová KatarínaSKSKS Športový klub Sandberg (SKS) -101:48+31:06
14Kotrlová JanaSKVZA Slávia Žilinská univerzita, od144:08+73:26
 
Dékány AndreaGKS Gödöllői Kirchhofer József Sponfb
Lénárt ViktóriaPAK Paksi Sport Egyesületn.i.
Rusvai KatalinMVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cln.i.
 
 
 
W21BR (14/14)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Balogh RékaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub33:040:00
2Farkašová EvaSKSSN KOB Čingov Spišská Nová Ves (S37:28+4:24
3Liskány DiánaSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei39:16+6:12
4Maczák-Fellegi IvettMVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl40:57+7:53
5Liskány KrisztinaSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei41:50+8:46
6Boros KittiXAHE ASKÖ Henndorf42:43+9:39
7Hanyicska ZsaklinSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei43:01+9:57
8Balogh EdinaFSC Futárok Sport Club43:30+10:26
9Balogh KatalinFSC Futárok Sport Club44:31+11:27
10Molnár AnnaBMG Babits Mihály Gimnázium DSE44:56+11:52
11Ivanková SandraSKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK45:12+12:08
12Makovinyi DorottyaPAK Paksi Sport Egyesület45:56+12:52
13Tinnyei PetraPAK Paksi Sport Egyesület65:36+32:32
14Molnár JeannetteSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn83:12+50:08
 
 
 
W21C (5/5)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Heuer AdriennVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle59:210:00
2Halász OrsolyaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz72:57+13:36
3Érsek-P. IldikóESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó85:17+25:56
 
Dávid MónikaFSC Futárok Sport Clubnfb
Ungvári BernadettSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyen.i.
 
 
 
W35A (9/9)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Farkas ZsuzsannaMVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl63:130:00
2Gábor AnitaPAK Paksi Sport Egyesület69:20+6:07
3Bialeková MartinaSKEBB TJ Slávia Ekonóm UMB Banská By69:53+6:40
4Tóth BettinaKFK KFKI Petőfi Sportkör74:23+11:10
5Kocsis GabriellaETC Egri Testedző Club94:28+31:15
6Bélai-Sztastyik DóraSZT Szombathelyi Haladás VSE94:36+31:23
7Zedníčková MichaelaSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -111:11+47:58
8Hríbiková AndreaSKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBB115:35+52:22
9Ježíková źubomíraSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -135:39+72:26
 
 
 
W35BR (14/14)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Rostás AnikóKAL Kalocsai Természetjáró és Szab38:180:00
2Szabó ÁgnesZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut39:12+0:54
3Szunyog EmeseSAS Silvanus Sportegyesület48:20+10:02
4Tóthné Schuch AnikóSAS Silvanus Sportegyesület48:37+10:19
5Paskuj MátyásnéMCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club50:33+12:15
6Dr. Ürge-Vorsatz DianaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C57:58+19:40
7Nagyné Simon ÁgnesGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo71:11+32:53
8Jankovics HajnalkaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle75:02+36:44
9Menesdorfer BarbaraKFK KFKI Petőfi Sportkör97:46+59:28
10Ivaskóné Kubovics SzilviaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo99:09+60:51
 
Laczka EditKFK KFKI Petőfi Sportkörhiba
Szalai ÉvaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klubnfb
Bokor NatasaPVM Pécsi Vörös Meteor SKnfb
Hentes IldikóSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
W40A (16/16)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Fedorová KatarínaSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -43:230:00
2Nagy KrisztinaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C54:32+11:09
3Slámová JanaSKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK55:12+11:49
4Mezei AnikóFSC Futárok Sport Club67:36+24:13
5Herpainé dr. Lakó JuditESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó69:02+25:39
6Breinerová MartinaSKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK70:06+26:43
7Schenková KatarínaSKRBA TJ Rapid Bratislava (RBA) - SV75:30+32:07
8Décsey EmőkeSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye78:38+35:15
9Gábor ÁgnesCBD Ceglédi Bem Vasutas78:53+35:30
10Marko ValériaSKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK79:06+35:43
11Komanová KristínaSKFBA TJ Slávia Farmaceut Bratislava79:08+35:45
12Gaschler-Gyeviki NóraVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle80:26+37:03
13Šmelíková BarboraSKVBA ŠK VAZKA Bratislava (VBA) - SV82:20+38:57
14Ondovčíková DanielaSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -89:19+45:56
15Széplaki ErikaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle89:48+46:25
 
Uhlir TímeaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Futn.i.
 
 
 
W45A (21/21)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Bánki JusztinaKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü53:290:00
2Németh ZsoltnéVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle57:13+3:44
3Ebinger MónikaKFK KFKI Petőfi Sportkör57:34+4:05
4Etterle-Biederman LiliannaXAEL Wawel Krakow59:31+6:02
5Šmelíková HanaSKFBA TJ Slávia Farmaceut Bratislava63:49+10:20
6Asboltné Kerekes ÁgnesHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület64:59+11:30
7Časnochová TáňaSKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBB65:12+11:43
8Topór MonikaXAEL Wawel Krakow65:39+12:10
9Németh ÁgnesTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő68:46+15:17
10Hatala ÉvaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub76:57+23:28
11Šipošová ZuzanaSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -80:50+27:21
12Kissné Kiss MáriaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv84:04+30:35
13Mihály GyöngyiMCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club86:26+32:57
14Hegedűs Ágnes dr.MVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl94:04+40:35
15Hanyicska MihálynéSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei104:42+51:13
16Jakab ÉvaPAK Paksi Sport Egyesület107:33+54:04
17Dudokné Székelyhidi MelindaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo112:10+58:41
18Roháčová IngridSKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK118:37+65:08
19Hajas CsillaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C128:18+74:49
20Kovács VeraPAK Paksi Sport Egyesület133:18+79:49
 
Nagyné Bódis BorbálaFSC Futárok Sport Clubnfb
 
 
 
W50A (12/12)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Gillichné Kalocsai Adrienn dr.MSE Megalódusz Sportegylet48:420:00
2Mušinská EvaSKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK52:19+3:37
3Rusvainé Barócsi KatalinFSC Futárok Sport Club53:58+5:16
4Kiss TeodóraETC Egri Testedző Club57:27+8:45
5Ludvig ÁgnesMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba60:03+11:21
6Somlai KatalinSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn60:20+11:38
7Burian HanaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C64:05+15:23
8Radics AnnaETC Egri Testedző Club69:40+20:58
9Holper AntóniaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő79:19+30:37
10Gyöngyösi JolánSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle95:19+46:37
11Miklós RitaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle106:45+58:03
 
Győrffy GabriellaHSE Hegyisport Szentendre Egyesülehiba
 
 
 
W55A (14/14)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Kármán KatalinHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle46:350:00
2Mátyás IldikóPVM Pécsi Vörös Meteor SK48:19+1:44
3Böröczkyné Makai AnnaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle51:00+4:25
4Pijáková IvetaSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -55:24+8:49
5Belicová ElenaSKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK56:25+9:50
6Krasznai OrsolyaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn56:29+9:54
7Muzsnai Ágota dr.HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle58:00+11:25
8Várady SzilviaMVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl58:32+11:57
9Davi JanaSKZMT Klub OB Martin (ZMT) - SVK59:51+13:16
10Marczis MártaESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó72:07+25:32
11Sádecká JuditaSKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK76:02+29:27
12Liskányné Jáhor AnikóSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei107:11+60:36
 
Kapitány AttilánéPVM Pécsi Vörös Meteor SKhiba
Mižúrová JanaETC Egri Testedző Clubn.i.
 
 
 
W60A (6/6)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Takács ÁgnesSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle49:540:00
2Lászlóné Hornyai PiroskaHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület51:51+1:57
3Kovács OlgaSAS Silvanus Sportegyesület60:04+10:10
4Pápainé Poós IldikóARA Alba Regia Atlétikai Klub91:43+41:49
 
Poláčková DarinaSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -nfb
Karovic MayaSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -n.i.
 
 
 
W65A (5/5)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Májová PaulínaSKBBA KOBRA Bratislava (BBA) - SVK30:030:00
2Hegedüs ÁgnesBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C36:30+6:27
3Novotni TibornéBBB Balassagyarmati Balassi Bálint39:33+9:30
4Szabó ZsuzsannaSAS Silvanus Sportegyesület47:41+17:38
5Fraňová MarieSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -60:05+30:02
 
 
 
W70A (4/4)Állapot: 14:23
HelyNévKlubIdőKül.
1Kavecká SoňaSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -35:180:00
2Komár BélánéVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle41:41+6:23
3Polónyiová DarinaSKVZA Slávia Žilinská univerzita, od41:48+6:30
 
Hanusz MáriaOSC Orvosegyetem Sport Clubn.i.