Nógrád Grand Prix 2019 2-daySzo 2019. 04. 27. 13:53
Előzetes eredmények - Versenynap 1készítette: OE2010 Š Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M21A (31/31)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Dávidík MarianBBA771377SKBBA KOBRA Bratislava (BBA) - SVK36:59
2Kovács Ádám1861116KA86SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle38:55
3Divin Péter5980603DP98SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn39:11
4Szabó Marcell1010222SM01SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle39:54
5Peregi Dániel1970526PD97SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn40:06
6Mušinský TomášTKE930193SKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK40:49
7Bárány Tamás1990202BT99ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó41:40
8Mižúr Peter5910727MP91ETC Egri Testedző Club43:20
9Józsa Gábor1750610JG75PSE Postás Sport Egyesület47:20
10Tysz AdamTKE870387SKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK48:44
11Göbler Balázs Benedek1980729GB98MVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl48:50
12Korózs Attila1921008KA92ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó49:45
13Sokol TomášKYS910391SKKYS Klub OB Kysak (KYS) - SVK50:13
14Magyar Tamás Gábor1980129MT98SAS Silvanus Sportegyesület50:59
15Hortobágyi Ákos1980710HA98SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn51:33
16Kubina FilipSKS890189SKSKS Športový klub Sandberg (SKS) -51:44
17Mihályi Ferenc1841030MF84TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő51:58
18Ondrejka TomášVZA000100SKVZA Slávia Žilinská univerzita, od53:07
19Szabó RastislavHBB870187SKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBB54:21
20Bojtor Szabolcs1900125BS90ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó54:59
21Bugár Gergely1920904BG92SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn55:20
22Lengyel Ádám1960417LA96SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn55:42
23Morandini Viktor1870623MV87SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn55:59
24Lovás DominikRBA990299SKRBA TJ Rapid Bratislava (RBA) - SV57:15
25Mikluš MariánRBA720472SKRBA TJ Rapid Bratislava (RBA) - SV58:58
26Semančík LiborKYS900690SKKYS Klub OB Kysak (KYS) - SVK60:16
27Vass Dániel1000930VD00SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye60:24
28Gyimesi Zoltán1720805GZ72TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő70:47
 
Molnár Attila1790120MA79VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülen.i.
Gösswein Csaba1850306GC85SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyen.i.
Franko StanislavKYS980298SKKYS Klub OB Kysak (KYS) - SVKn.i.
 
 
 
M35A (14/14)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Kottman Dezső dr.1790712KD79MVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl35:06
2Scultéty Márton1820510SM82SAS Silvanus Sportegyesület36:07
3Koprivanacz Imre1820218KI82KAL Kalocsai Természetjáró és Szab37:10
4Korcsok Pál1750628KP75TSE Törekvés Sport Egyesület37:16
5Porubský JúliusTNR730173SKTNR ŠK Triturus Nitra (TNR) - SVK39:11
6Szörényi Gábor1790320SG79MVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl39:56
7Bozsó Norbert1760613BN76TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő40:08
8Gábor József1781110GJ78PAK Paksi Sport Egyesület42:00
9Pavelek MichalSPE790279SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -42:16
10Kovács Gábor1831230KG83SZT Szombathelyi Haladás VSE42:42
11Less Áron1800420LA80MVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl46:39
12Boros Imre1770804BI77SSC Siketek Sport Club50:25
13Németh Csaba1620520NC62MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba60:58
 
Suba Péter1740615SP74SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
M40A (25/25)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Molnár Zoltán1760922MZ76VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle35:00
2Nagy István1721121NI72TSE Törekvés Sport Egyesület35:35
3Vajda Balázs1780629VB78VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle36:14
4Tas Dávid1771011TD77TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő36:51
5Friedrich Gábor1780925FG78TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő37:11
6Marosvölgyi Máté1750506MM75SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn40:14
7Drapcsik Péter1781117DP78MVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl40:54
8Uhlir Péter1750416UP75ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut41:18
9Kiszel Sándor1770705KS77KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü43:09
10Gaschler Gábor1760911GG76VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle44:13
11Kovács Róbert1750114KR75GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo46:30
12PatrᚠIgorHBB790179SKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBB46:36
13Vachnovszki Gergely1790124VG79MVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl48:16
14Matics Gyula1750215MG75MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba48:21
15Molnár István id.1771016MI77SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye53:27
16Czirják János1750219CJ75SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn53:30
17Papp László1750819PL75NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz54:43
18Juhász Viktor1780922JV78TSE Törekvés Sport Egyesület57:27
19Dobay Zsolt1700729DZ70GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo59:11
20Varga Balázs1750414VB75GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub60:06
21Škarvada MilanHBB740174SKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBB64:45
22Maródi Máté1741230MM74SAS Silvanus Sportegyesület70:42
23Koman MarekFBA790579SKFBA TJ Slávia Farmaceut Bratislava71:13
24Tankó Gyula Róbert1780518TG78HOD Hód-mentor sport és műpártoló73:01
25Pavela źudovítKYS750175SKKYS Klub OB Kysak (KYS) - SVK75:15
 
 
 
M45A (24/24)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Borbás Nándor1710826BN71KAL Kalocsai Természetjáró és Szab31:00
2Hajdu Martin1700214HM70TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő31:16
3Néda László1721130NL72TSE Törekvés Sport Egyesület34:06
4Zakariás Péter1701103ZP70TSE Törekvés Sport Egyesület34:22
5JonᚠRadoslavSKS690269SKSKS Športový klub Sandberg (SKS) -35:05
6Tornai Szabolcs1710522TS71SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn36:48
7Mauer Lajos1740905ML74GTC Gerecse Tájfutó Club41:19
8Szűcs Attila1700909SA70HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K42:28
9Roháč ZdenkoTKE730173SKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK44:02
10Hugyecz Zoltán1720927HZ72HUF HUFEZE Pásztó46:23
11Velgos MartinTKE720272SKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK47:23
12Horányi György1691023HG69PAK Paksi Sport Egyesület47:50
13Gönczi Róbert1720501GR72TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő48:05
14Reviczki Zsolt1721205RZ72HUF HUFEZE Pásztó48:58
15Biederman PawełNONE/NINCS71XAEL Wawel Krakow52:24
16Topór MarekNONE/NINCS73XAEL Wawel Krakow52:55
17Lakatos Tamás dr.1730309LT73NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz53:37
18Dudok Csaba1700226DC70GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo56:31
19Féder MedardPEZ730373SKPEZ Klub OB AŠK Pezinok (PEZ) - SV58:15
20Simon Péter1730609SP73GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub58:36
21Buzás Gyula1710823BG71FMT FŐMTERV SK62:31
22Szunyog József dr.1540918SJ54SAS Silvanus Sportegyesület65:56
23Didriksen Tor Öyvind1710517DT71GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub70:24
 
Wójcik GrzegorzNONE/NINCS74XAEL Wawel Krakowhiba
 
 
 
M50A (20/20)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Nagy Tibor1690405NT69FSC Futárok Sport Club29:51
2Schultheisz György1690513SG69KFK KFKI Petőfi Sportkör30:20
3Halaj László1680708HL68JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv30:36
4Dalos Attila1671202DA67MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba31:10
5Novota MikulášTKE600260SKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK31:58
6Szitter Attila1671124SA67GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo33:13
7Miháczi Zoltán1670929MZ67TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő34:04
8Széles Gábor1620327SG62OSC Orvosegyetem Sport Club34:57
9Weiler Zsolt1621118WZ62MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba36:17
10Sláma PeterTKE640164SKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK36:38
11Rudi Péter1691015RP69ETC Egri Testedző Club37:25
12Tóth László id.1650917TL65NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz39:34
13Iski Ferenc1660925IF66STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei39:47
14Takács Tibor1691221TT69SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é41:55
15Hanyicska Mihály1690916HM69STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei45:27
16Schenk RóbertRBA680268SKRBA TJ Rapid Bratislava (RBA) - SV46:06
17Bejczi Gábor1691011BG69MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és46:32
18Zagyi László1670210ZL67JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv47:10
19Urbán András1600109UA60BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C58:31
20Bérczes Miklós1670106BM67FMT FŐMTERV SK70:16
 
 
 
M55A (18/18)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Kerényi Dénes1570210KD57HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle32:31
2Tőkés Árpád5610427TA61SAS Silvanus Sportegyesület33:09
3Muliter Gábor1611211MG61HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle33:59
4Takács Csaba1620713TC62VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle35:07
5Prill LászlóFBA630263SKFBA TJ Slávia Farmaceut Bratislava35:36
6Palička MiroslavSSN590259SKSSN KOB Čingov Spišská Nová Ves (S35:47
7Ďurčo PeterEBB610261SKEBB TJ Slávia Ekonóm UMB Banská By36:13
8Szieberth Péter1630429SP63PVM Pécsi Vörös Meteor SK37:09
9Jóni János1640328JJ64SAS Silvanus Sportegyesület39:05
10Nemesházi László1600327NL60PSE Postás Sport Egyesület39:33
11Kollár JaroslavKYS610261SKKYS Klub OB Kysak (KYS) - SVK41:46
12Janšo KarolTKE620662SKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK46:54
13Tengely Sándor1640302TS64GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub48:42
14Rybár DušanRBA620262SKRBA TJ Rapid Bratislava (RBA) - SV56:20
15Peregi Tamás1611222PT61SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn56:35
16Liskány József1610503LJ61STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei57:04
17Dr. Ürge László1631231UL63BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C60:25
 
Rusvai László1621106RL62FSC Futárok Sport Clubn.i.
 
 
 
M60A (18/18)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Piják JaroslavSPE580158SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -25:32
2Vankó Péter1590403VP59HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle25:37
3Szokol Lajos1560728SL56SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle29:26
4Pápai János1580920PJ58ARA Alba Regia Atlétikai Klub30:28
5Mižúr Ján5550226MJ55PSE Postás Sport Egyesület31:10
6Petrinec MilanRBA580258SKRBA TJ Rapid Bratislava (RBA) - SV32:06
7Hegedüs Ábel1551031HA55BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C33:01
8Oravec IvanSPE550255SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -35:04
9Kuchta JánTKE570157SKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK36:52
10Kovács József1580424KJ58ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó37:09
11Fleischer Zoltán1581001FZ58SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn37:52
12Žilinčík SlávkoTKE560256SKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK41:00
13Farkas LajosXVKS41:52
14Formanko DušanRBA580158SKRBA TJ Rapid Bratislava (RBA) - SV42:44
15Poláček PavolSPE550155SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -46:29
 
Honfi Gábor1550809HG55ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozóhiba
Rebák Sándor László1581006RS58STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyeihiba
Katulin Tibor1570121KT57TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Hon.i.
 
 
 
M65A (14/14)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Balla Sándor1541017BS54HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle22:33
2Bacsó Attila1510305BA51VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle25:02
3Ludvig István1531229LI53MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba26:39
4Szabó László1540101SL54DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S28:16
5Máj ŠtefanBBA520152SKBBA KOBRA Bratislava (BBA) - SVK28:25
6Kaján László1511225KL51FMT FŐMTERV SK30:07
7László Károly1541114LK54HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület30:12
8Szalóki Rezső1520522SR52GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub31:48
9Juhász István1530304JI53SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn32:16
10Roháč IgorTKE430143SKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK32:23
11Tóth Sándor1510504TS51ETC Egri Testedző Club46:07
12Zacharovský IvanZMT520152SKZMT Klub OB Martin (ZMT) - SVK46:20
 
Hegedűs Zoltán1520728HZ52OSC Orvosegyetem Sport Clubn.i.
Zentai József1540323ZJ54HUF HUFEZE Pásztón.i.
 
 
 
M70A (9/9)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Bogdanovits András1480816BA48HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület22:28
2Šmelík źudovítRBA430143SKRBA TJ Rapid Bratislava (RBA) - SV24:21
3Komár Béla1450721KB45VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle25:55
4T.Nagy Sándor1481105TS48SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor28:51
5Csongrádi Jenő1460819CJ46BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C28:59
6Friedrich Vilmos1460616FV46BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C31:58
7Kiss György1470522KG47GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo43:11
 
Zánkay András1470407ZA47BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai Chiba
Meriač MilanZMT420542SKZMT Klub OB Martin (ZMT) - SVKhiba
 
 
 
M75A (5/5)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Nagy Árpád dr.1441001NA44ETC Egri Testedző Club21:19
2Horváth Béla1430501HB43ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut24:09
3Gombkötő Péter dr.1440912GP44TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő24:43
4Szecsődi Ákos1420208SA42BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C25:05
5Tóth János1431101TJ43SKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület26:08
 
 
 
M80A (2/2)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Nagy Dezső1390130ND39SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor24:20
2Kempf AdolfNONE/NINCS26XKTV KTV Altdorf34:23
 
 
 
M14B (37/37)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Csoboth Márton1060507CM06SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:39
2Bálint Gergő1061122BG06VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle21:34
3Jančík FilipSPE060406SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -21:48
4Albert Mátyás György1050808AM05SIR Sirályok Sportegyesület21:52
5Dobay Benedek1070614DB07GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo24:28
6Barát Miklós1051017BM05VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle24:32
7Veres Dávid1060108VD06SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn24:55
8Csoboth Mihály2080216CM08SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn24:57
9Franczel Dávid1060315FD06TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő25:21
10Maier Bendegúz1050513MB05SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye26:06
11Blaskó Benedek1060712BB06VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle26:07
12Bata Barnabás1051210BB05TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho26:35
13Csordás Zoárd1060324CZ06TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő26:38
14Bujdosó Márk Levente1080705BM08SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn28:01
15Kovács Jeromos1060723KJ06VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle28:23
16Sipos Gergely Máté1050813SG05KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü28:26
17Kapusztik Máté Márk1060131KM06MVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl28:54
18Somogyi Dániel1050327SD05BMG Babits Mihály Gimnázium DSE29:15
19Tengely Soma1061022TS06GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub29:25
20Szolyák Balázs1060818SB06MVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl30:10
21Ürge Bence1070413UB07TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő30:39
22Fóris Máté1061123FM06GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo31:13
23Csontos Levente Péter1050605CL05GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub32:28
24Legath GabrielKYS050205SKKYS Klub OB Kysak (KYS) - SVK33:23
25Hrotkó Mátyás1051001HM05MVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl33:44
26Roháč AdamTKE060106SKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK34:19
27Dudok Balázs1060921DB06GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo36:26
28Verebélyi Attila1051116VA05SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye37:07
29Mauer Máté1050708MM05GTC Gerecse Tájfutó Club38:10
30Bánfi Botond1050317BB05HOD Hód-mentor sport és műpártoló39:30
31Zedníček MichalSPE060306SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -39:42
32Szabó Mátyás Benjamin2050326SM05MVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl42:09
33Császár Arzén1060205CA06GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo47:27
34Maulis Miklós1060731MM06TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő47:47
35Deli Ádám1060414DA06JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv82:32
 
Janšo Jakub KarolTKE060206SKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVKhiba
Koman JánFBA050405SKFBA TJ Slávia Farmaceut Bratislavahiba
 
 
 
M16B (38/38)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Roháč MartinTKE030103SKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK24:20
2Klement Kelén1030510KK03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn25:39
3Angyal Dániel1030405AD03VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle26:27
4Sláma RichardTKE030303SKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK28:47
5Šipoš TomášSPE031103SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -28:50
6Kovács Márk1030721KM03VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle28:53
7Hahn Máriusz1040830HM04PAK Paksi Sport Egyesület30:02
8Kubik MaximiliánRBA030303SKRBA TJ Rapid Bratislava (RBA) - SV30:13
9Ditri NicholasSPE030403SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -30:36
10Gaschler Máté1040526GM04VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle31:32
11Novota LukᚠMárioTKE030203SKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK31:33
12Takács Gergely Levente1030323TG03MVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl33:15
13Csis Nándor Imre1030121CN03SIR Sirályok Sportegyesület33:27
14Vöröss Gergő1030320VG03ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó33:31
15Varga Gergő1030815VG03ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó34:18
16Jancsik Endre1040802JE04SIR Sirályok Sportegyesület34:37
17Mikloš AndrejSPE040104SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -35:25
18Kovács Keve Koppány1031224KK03GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub35:27
19Vörös Ádám1030726VA03SIR Sirályok Sportegyesület35:39
20Schubert Ambrus1030212SA03SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle35:49
21Fraňo JakubSPE030203SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -35:55
22Tóth Benedek1041206TB04GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo38:07
23Šipoš ŠimonSPE040604SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -39:11
24Fey Dávid1041008FD04SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn39:16
25Göbler Domonkos1040114GD04MVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl43:10
26Gönczi Péter1031221GP03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő43:26
27Labancz Barnabás1040302LB04KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü46:52
28Boldogh Benedek1031122BB03MVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl48:15
29Barát Benedek1040408BB04VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle52:39
30Dudok Bálint1041108DB04GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo53:12
31Dolný MarekSPE040704SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -54:14
32Lakatos Mátyás1040401LM04NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz60:37
33Végh Zalán1040809VZ04BMG Babits Mihály Gimnázium DSE62:59
34Važa MartinKYS030103SKKYS Klub OB Kysak (KYS) - SVK64:46
35Fóris Dávid1041230FD04GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo76:38
36Szabó Márton1030611SM03GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo80:33
 
Kiszel Gergő1031021KG03KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesühiba
Bálint Ádám1041007BA04VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülen.i.
 
 
 
M18B (27/27)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1JonᚠAdamBBA010101SKBBA KOBRA Bratislava (BBA) - SVK25:43
2Féder MedardPEZ010201SKPEZ Klub OB AŠK Pezinok (PEZ) - SV26:06
3Bujdosó Zoltán1020217BZ02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn26:48
4Vigh Loránd Eduárd1010628VL01SIR Sirályok Sportegyesület27:23
5Bálint Benedek1021003BB02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle28:17
6Šimo MatúšSPE010701SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -29:24
7Gönczi Keve1010610GK01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő30:18
8Kisházi Gábor ifj.1010518KG01HOD Hód-mentor sport és műpártoló36:22
9Knuth BálintSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn36:39
10Kurák MichalTKE010101SKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK36:46
11Papp Márton1020914PM02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn37:32
12Zengő Benedek1021002ZB02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn37:44
13Demeter Ágoston1021101DA02MVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl38:23
14Gáti András1020625GA02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn42:04
15Cieger Bálint1021211CB02BMG Babits Mihály Gimnázium DSE42:53
16Labancz Balázs1020204LB02KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü45:10
17Tóth András1021215TA02SIR Sirályok Sportegyesület46:00
18Tóth Ábel Tibor1020223TA02SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye46:29
19Kovács Botond Bendegúz1020913KB02BMG Babits Mihály Gimnázium DSE46:46
20Hutter Róbert Iván1021101HR02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn48:09
21Simon Gábor1020102SG02ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó52:43
22Kiss Imre Bálint1021201KI02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn53:47
23Niton Adam FilipRBA010401SKRBA TJ Rapid Bratislava (RBA) - SV56:10
24Kukor Huba1010115KH01SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn61:37
 
Havlík AdamSPE020102SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -hiba
Schenk MichalRBA020102SKRBA TJ Rapid Bratislava (RBA) - SVn.i.
Oravec MatúšZMT010101SKZMT Klub OB Martin (ZMT) - SVKn.i.
 
 
 
M12C (29/29)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Cisár DávidSPE070807SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -17:25
2Morauszki Mihály ifj.1070902II07NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz18:29
3Molnár István ifj.1070306MI07SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye18:49
4Nagy-Kovács Vince1081120NV08NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz18:53
5Dolný MichalSPE070607SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -20:36
6Gál Csenger Gergő1070714GC07ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó20:57
7Papp Zoltán Sámuel1080119PZ08NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz21:03
8Matics Marcell1080608MM08BMG Babits Mihály Gimnázium DSE22:25
9Rahner Péter1080911RP08GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo23:12
10Ivaskó Barnabás1080215IB08GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo23:31
11Valach EliSPE070307SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -23:51
12Demeter Botond1080713DB08MVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl24:48
13Kiss Ágoston1080815KA08GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo24:54
14Michač SamuelHBB080208SKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBB25:17
15Bata Bálint1080306BB08TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho26:05
16Šebo SamuelHBB070207SKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBB27:44
17Piller-Dávid Marcell1081129PM08ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó28:17
18Barna Gergő1070727BG07HOD Hód-mentor sport és műpártoló28:19
19Tankó Gyula Örs1080817TG08HOD Hód-mentor sport és műpártoló28:38
20Ondovčík DanielSPE080108SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -28:55
21Legath TomasSKKYS Klub OB Kysak (KYS) - SVK29:05
22Szörényi Zalán1080516SZ08MVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl29:43
23Kapusztik Dániel1071019KD07MVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl30:26
24Misik Levente1081009ML08SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye32:24
25Trenčan MilanHBB070307SKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBB44:34
26Mód Balázs1070914MB07TSE Törekvés Sport Egyesület47:26
27Szobonya Máté1080713SM08MVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl50:43
28Nagypál Dávid1071226ND07JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv68:59
 
Čief JonášHBB070107SKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBBn.i.
 
 
 
M14C (10/10)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Rajna Barnabás Döme1060710RB06GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub20:24
2Bordács Krisztián1050801BK05GTC Gerecse Tájfutó Club21:43
3Tóth Álmos1060123TA06SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn21:51
4Alb Zalán1061215AZ06SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye26:20
5Dorkó Ádám1051128DA05ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó28:29
6Papp László Áron1060226PL06NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz30:14
7Bocsi Botond1050706BB05ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó31:18
8Kalán Tamás1051207KT05ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó38:16
 
Szőllős Dániel1050810SD05SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyen.i.
Pálos Vince1060117PV06SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
M21C (6/6)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Szikra Zoltán1770927SZ77FSC Futárok Sport Club32:46
2Komjáti Attila1770314KA77GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub36:47
3Szabó Emese2800806SE80ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut37:52
4Zsibrita Dávid1871102ZD87STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei38:09
5Kiss PavolTKE850385SKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK38:48
6Balogh ZsoltNONE/NINCS95PAK Paksi Sport Egyesület57:41
 
 
 
M21BR (32/32)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Stork MihálySDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye34:38
2Gajkowski BartekXAEL Wawel Krakow35:05
3Iski Richárd1930518IR93STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei38:47
4Bereczki Máté1900313BM90SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle39:49
5Vörös Endre1780707VE78HOD Hód-mentor sport és műpártoló40:09
6Balabás Péter Gergő1830623BP83MVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl40:27
7Iski GergőNONE/NINCS95STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei40:48
8Rebák Csaba1910326RC91STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei41:06
9Forrai Gábor1790512FG79HOD Hód-mentor sport és műpártoló41:59
10Schultheisz Botond1010928SB01KFK KFKI Petőfi Sportkör42:33
11Szlávik Zoltán dr.1730703SZ73TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő42:35
12Kövesdi Ádám1820723KA82TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő42:55
13Siegler Konrád1661001SK66BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C43:37
14Forrai Miklós1790512FM79HOD Hód-mentor sport és műpártoló44:22
15Karch PeterSPE911291SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -45:06
16Balogh Péter1770517BP77FSC Futárok Sport Club46:15
17Árkos Gergely1951219AG95BMG Babits Mihály Gimnázium DSE46:25
18Heffner ChristiánSPE980198SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -46:41
19Topór MichałNONE/NINCS98XAEL Wawel Krakow46:57
20Petrócki Ádám1930809PA93HOD Hód-mentor sport és műpártoló47:17
21Hanyicska Martin1921212HM92STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei47:37
22Repka Dániel1911220RD91ETC Egri Testedző Club47:53
23Sisa Dorottya2890221SD89JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv50:38
24Petró Árpád1801111PA80FSC Futárok Sport Club50:47
25Bálint Bence1750325BB75VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle52:17
26Hráb Dániel1910605HD91ETC Egri Testedző Club52:53
27Kiss Dénes1780427KD78JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv56:03
28Boka György1760517BG76BMG Babits Mihály Gimnázium DSE56:26
29Hríbik MiroslavHBB850185SKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBB76:47
30Tomašovič MichalSPE890289SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -101:28
31Stibrányi Márton1901212SM90SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn143:25
 
Verebélyi Márton1000615VM00SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyen.i.
 
 
 
M35BR (10/10)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Sági Péter1761015SP76MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba42:14
2Szabó DánielNONE/NINCS82EK Egyesületen kívüli46:40
3Barát János1731219BJ73VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle47:12
4Nagy Gábor1770317NG77KFK KFKI Petőfi Sportkör47:33
5Kiss György ifj.1740110KG74GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo47:34
6Nagy József1740821NJ74GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo49:26
7Lénárt István1681004LI68FSC Futárok Sport Club51:09
8Laták Rudolf1740102LR74FMT FŐMTERV SK62:03
9Kormos Dániel1760704KD76HUF HUFEZE Pásztó87:26
 
Csethe Zsolt1760919CZ76KFK KFKI Petőfi Sportkörnfb
 
 
 
W20A (8/8)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Szilágyi Emese2991223SE99MVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl32:20
2Virág Tímea2000504VT00SIR Sirályok Sportegyesület33:01
3Zacher Noémi2001008ZN00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn33:38
4Rajmon Imola2000619RI00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn38:31
5Roháčová ViktóriaTKE005100SKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK45:52
6Kiss Dóra Eszter2001117KD00SAS Silvanus Sportegyesület51:15
7Ondovčíková LuciaSPE005100SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -64:27
 
Hrabošová MagdalénaFBA005200SKFBA TJ Slávia Farmaceut Bratislavan.i.
 
 
 
W21A (16/16)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Mérő Dominika2010128MD01VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle29:20
2Goldmann Júlia2961001GJ96SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye31:48
3Morandini Hanga2920503KH92SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn32:26
4Gerber Csenge2980811GC98SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle34:57
5Takács Orsolya2980414TO98GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó35:58
6Rusvai Katalin2931019RK93MVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl35:59
7Varsányi Kinga2940325VK94VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle36:18
8Tiszlavicz Veronika2990530TV99ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó37:00
9Jablonovská LenkaSPE906390SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -38:41
10Sedileková ElaHBB935293SKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBB39:28
11Dékány Andrea2870411DA87GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo41:13
12Dékány Szilvia2890709DS89GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo42:04
13Németh Luca2910814NL91SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn45:25
14Kotrlová KatarínaSKS905190SKSKS Športový klub Sandberg (SKS) -46:24
15Kotrlová Jana89SKVZA Slávia Žilinská univerzita, od52:47
 
Lénárt Viktória2971109LV97PAK Paksi Sport Egyesületn.i.
 
 
 
W35A (9/9)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Farkas Zsuzsanna2810805FZ81MVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl34:18
2Bialeková MartinaEBB735173SKEBB TJ Slávia Ekonóm UMB Banská By38:18
3Gábor Anita2800901SA80PAK Paksi Sport Egyesület39:27
4Tóth Bettina2820623TB82KFK KFKI Petőfi Sportkör47:22
5Bélai-Sztastyik Dóra2820306SD82SZT Szombathelyi Haladás VSE47:46
6Hríbiková AndreaHBB845184SKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBB49:25
7Kocsis Gabriella2800101KG80ETC Egri Testedző Club57:27
8Ježíková źubomíraSPE835183SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -64:55
9Zedníčková MichaelaSPE825382SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -82:56
 
 
 
W40A (14/14)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Fedorová KatarínaSPE745174SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -24:58
2Nagy Krisztina2760329NK76BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C25:32
3Schenková KatarínaRBA745174SKRBA TJ Rapid Bratislava (RBA) - SV35:15
4Slámová JanaTKE725272SKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK36:02
5Széplaki Erika2760714SE76VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle36:53
6Gaschler-Gyeviki Nóra2770719GN77VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle37:11
7Šmelíková BarboraVBA695169SKVBA ŠK VAZKA Bratislava (VBA) - SV37:31
8Breinerová MartinaTKE765276SKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK38:21
9Décsey Emőke2751128DE75SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye38:44
10Ondovčíková DanielaSPE785278SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -39:35
11Uhlir Tímea2761117HT76ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut41:57
12Marko ValériaTKE795279SKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK42:45
13Komanová KristínaFBA785378SKFBA TJ Slávia Farmaceut Bratislava43:59
14Fövenyessy Gabriella Viktór2770725FG77FMT FŐMTERV SK56:08
 
 
 
W45A (25/25)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Bánki Jusztina2740205BJ74KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü29:42
2Hegedűs Ágnes dr.2700414HA70MVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl32:03
3Šmelíková HanaFBA695169SKFBA TJ Slávia Farmaceut Bratislava33:08
4Ebinger Mónika2700901EM70KFK KFKI Petőfi Sportkör34:29
5Németh Zsoltné2680922NZ68VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle37:49
6Časnochová TáňaHBB705170SKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBB39:14
7Kissné Kiss Mária2571114KK57JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv41:03
8Németh Ágnes2691014NA69TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő41:21
9Mihály Gyöngyi2710821MG71MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club41:51
10Asboltné Kerekes Ágnes2690818AK69HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület42:58
11Zsigmond Judit dr.2700814ZJ70MVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl44:16
12Csató Szilvia2740921CS74SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle45:00
13Magyari Orsolya2700428MO70TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő46:10
14Hatala Éva2721209HE72GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub47:41
15Topór MonikaNONE/NINCS70XAEL Wawel Krakow51:21
16Šipošová ZuzanaSPE735173SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -51:52
17Hanyicska Mihályné2701216HM70STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei53:35
18Dudokné Székelyhidi Melinda2740912DM74GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo55:08
19Jakab Éva2690208JE69PAK Paksi Sport Egyesület55:20
20Kovács Vera2701019KV70PAK Paksi Sport Egyesület58:36
21Nagyné Bódis Borbála2720630NB72FSC Futárok Sport Club66:30
22Fecz Andrea2741003FA74FMT FŐMTERV SK68:45
23Roháčová IngridTKE705170SKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK75:59
24Puls SvetlanaRBA725172SKRBA TJ Rapid Bratislava (RBA) - SV99:45
 
Etterle-Biederman LiliannaNONE/NINCS73XAEL Wawel Krakowhiba
 
 
 
W50A (11/11)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Burian Hana2690329BH69BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C30:30
2Radics Anna2650216RA65ETC Egri Testedző Club31:05
3Ludvig Ágnes2540720LA54MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba31:24
4Kiss Teodóra2680924KT68ETC Egri Testedző Club35:38
5Bay-Fodor Boglárka dr.6690223HB69GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo39:06
6Somlai Katalin2680630SK68SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn40:50
7Holper Antónia2680418HA68TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő44:01
8Gyöngyösi Jolán2651203GJ65SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle44:34
9Molnár Jeannette2670506MJ67SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn45:55
10Miklós Rita2681225MR68SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle112:42
 
Rusvainé Barócsi Katalin2650729RB65FSC Futárok Sport Clubn.i.
 
 
 
W55A (12/12)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Pijáková IvetaSPE625162SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -24:32
2Böröczkyné Makai Anna2631219BM63VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle25:45
3Mátyás Ildikó2630509MI63PVM Pécsi Vörös Meteor SK27:10
4Belicová ElenaTKE625162SKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK28:19
5Davi JanaZMT615161SKZMT Klub OB Martin (ZMT) - SVK28:56
6Krasznai Orsolya2640413KO64SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn29:09
7Várady Szilvia2640313VS64MVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl29:45
8Marczis Márta2610803MM61ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó33:13
9Sádecká JuditaTKE625362SKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK35:08
10Liskányné Jáhor Anikó2610107LJ61STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei41:20
11Kapitány Attiláné2621126KA62PVM Pécsi Vörös Meteor SK70:01
 
Mižúrová Jana6631104MJ63ETC Egri Testedző Clubn.i.
 
 
 
W60A (5/5)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Takács Ágnes2560503TA56SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle24:34
2Lászlóné Hornyai Piroska2550117CF55HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület27:26
3Pápainé Poós Ildikó2591228PP59ARA Alba Regia Atlétikai Klub42:02
4Poláčková DarinaSPE585258SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -65:53
 
Karovic MayaSPE585158SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -n.i.
 
 
 
W65A (6/6)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Májová PaulínaBBA535153SKBBA KOBRA Bratislava (BBA) - SVK22:30
2Hegedüs Ágnes2490213HA49BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C25:06
3Biró Aletta2470710BA47BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C28:00
4Szabó Zsuzsanna2540417SZ54SAS Silvanus Sportegyesület34:13
5Novotni Tiborné2520302NT52BBB Balassagyarmati Balassi Bálint35:00
6Fraňová MarieSPE505150SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -37:48
 
 
 
W70A (4/4)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Komár Béláné2480204KB48VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle21:08
2Kavecká SoňaSPE485148SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -25:15
3Polónyiová DarinaVZA485048SKVZA Slávia Žilinská univerzita, od26:38
 
Hanusz Mária2450909HM45OSC Orvosegyetem Sport Clubn.i.
 
 
 
W14B (18/18)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Gaschler Emma2060211GE06VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle21:08
2Šipošová LuciaSPE065406SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -22:09
3Simon Veronika2050509SV05GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub22:16
4Mihaličová SimonaTKE055105SKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK23:30
5Ježíková GabrielaSPE055105SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -26:45
6Balázs Réka2060404BR06BMG Babits Mihály Gimnázium DSE27:26
7Varga Viola2060505VV06GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub28:28
8Molnár Boglárka2061214MB06VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle28:57
9Borbás Ágota Anna2050726BA05KAL Kalocsai Természetjáró és Szab29:40
10Bors Lilla2061105BL06BMG Babits Mihály Gimnázium DSE29:57
11Tóth Betti2060423TB06KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü31:57
12Lakatos Róza2060401LR06NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz32:46
13Nyilas Boglárka2060726NB06SAS Silvanus Sportegyesület33:38
14Walthier Júlia2050911WJ05SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn38:31
15Blaskó Nóra6051117BN05SAS Silvanus Sportegyesület52:08
16Nagy Krisztina2061215NK06JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv56:44
17Bánfi Babett2050317BB05HOD Hód-mentor sport és műpártoló68:16
 
Parádi Eszter2060306PE06KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesün.i.
 
 
 
W16B (33/33)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Lantai Lili2050418LL05VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle26:13
2Nagy Szilvia2030505NS03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye26:38
3Koren Anikó2040120KA04SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn28:06
4Kelevitz Virág2040527KV04SAS Silvanus Sportegyesület29:44
5Kiss Kamilla2041024KK04GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo30:08
6Gönczi Zsuzsa2060810GZ06TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő30:29
7Havlíková EmaSPE045104SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -31:15
8Filipová PetronelaTKE035203SKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK33:07
9Trepáčová GabrielaVZA035103SKVZA Slávia Žilinská univerzita, od33:26
10Pálhegyi Orsolya6041010PO04SAS Silvanus Sportegyesület35:20
11Ježíková NatáliaSPE045404SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -35:28
12Porubská LenkaTNR045104SKTNR ŠK Triturus Nitra (TNR) - SVK35:37
13Deák Bernadett2030115DB03SAS Silvanus Sportegyesület36:15
14Musza Valéria2040425MV04SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn36:55
15Fedorová KláraSPE045504SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -37:33
16Ráduly Réka2050627RR05SIR Sirályok Sportegyesület37:58
17Vida Fanni Hanna2030825VF03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn38:31
18Nagy Gertrúd2031023NG03SAS Silvanus Sportegyesület39:27
19Didriksen Andrea2040602DA04GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub39:42
20Ondovčíková EvaSPE035803SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -39:46
21Dalos Réka2040803DR04TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő41:35
22Vorlíčková MartinaSKS055105SKSKS Športový klub Sandberg (SKS) -41:50
23Kiss Boglárka2030506KB03GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo42:20
24Velgosová MiroslavaTKE035103SKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK43:24
25Lázár Tamara2030331LT03SAS Silvanus Sportegyesület43:47
26Vandrus Brigitta6040709VB04SAS Silvanus Sportegyesület44:38
27Berkecz Dóra2030313BD03SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle47:29
28Kisházi Emma2041029KE04HOD Hód-mentor sport és műpártoló48:08
29Rohažová IvonaSKS045304SKSKS Športový klub Sandberg (SKS) -50:03
30Varga Emma2030131VE03KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü61:06
31Ürge Boróka2031203UB03BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C65:51
 
Varga Boglárka2030424VB03ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozón.i.
Zelníková BarboraSPE045704SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -n.i.
 
 
 
W18B (25/25)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Weissová źuboslavaTKE025202SKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK27:30
2Pataki Virág Lara2021109PV02PVS Pécsi Vasutas Sportkör29:41
3Lantai Boróka2020715LA02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle30:27
4Szűcs Boglárka2010908SB01MVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl31:21
5Németh Luca2021016NL02MVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl31:57
6Šmelíková DorotaRBA025102SKRBA TJ Rapid Bratislava (RBA) - SV32:20
7Angyal Anna2021215AA02SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye33:12
8Riesing Hanna2010920RH01SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle34:44
9Kostercová ViktóriaSKS025102SKSKS Športový klub Sandberg (SKS) -35:44
10Turi Hanna2020603TH02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn36:03
11Ivanková SandraTKE025302SKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK36:50
12Várvölgyi Dorka2021019VD02PVS Pécsi Vasutas Sportkör36:52
13Borhegyi Teodóra2010521BT01SAS Silvanus Sportegyesület37:53
14Varga Petra2021002VP02SIR Sirályok Sportegyesület40:20
15Szilágyi Iringó2010701SI01MVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl41:09
16Patassiová MichaelaFBA025202SKFBA TJ Slávia Farmaceut Bratislava41:13
17Velgosová MichaelaTKE015101SKTKE Klub OB ATU Košice (TKE) - SVK41:45
18Pallos Tímea2020626PT02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn46:11
19Tóth Nóra2021225TN02NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz46:21
20Sigmond Éva2020925SE02SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle46:36
21Borbás Zita2010315BZ01ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó53:06
22Schenk Anna2021213SA02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő60:20
23Timmer MajaNINCSNAV Navigátor Sportegyesület75:30
 
Takács Szilvia2020201TS02SIR Sirályok Sportegyesülethiba
Wójcik NataliaNONE/NINCS02XAEL Wawel Krakowhiba
 
 
 
W12C (13/13)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Šipošová HanaSPE095109SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -16:44
2Veres Diána2070820VD07SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:08
3Szilágyi Zselyke Julianna2070515SZ07MVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl17:18
4Zagyi Erzsébet2070517ZE07JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv18:02
5Kalmár Petronella2080417KP08JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv19:28
6Gábor Zsófia2081121GZ08PAK Paksi Sport Egyesület21:42
7Berencsi Panna2070601BP07NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz22:16
8Veress Anna2080815VA08NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz23:42
9Patrášová Ella MichaelaHBB095109SKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBB26:42
10Vajda Júlia2080608VJ08GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo28:19
11Morauszki Hajnalka2090723MH09NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz30:38
12Kormos Maja2070309KM07HUF HUFEZE Pásztó41:27
13Katona Tímea2080115KT08JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv76:35
 
 
 
W14C (11/11)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Paskuj HenriettaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő15:51
2Rahner Anna2050309RA05GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo16:47
3Balázs Eszter2060804BE06GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo17:04
4Kovács Dorina2060105KD06ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó21:10
5Fábián Léna2060717FL06SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn21:16
6Kottman Anna2060726KA06MVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl23:29
7Sörös Karina2060217SK06SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye30:04
8Pintér Petra2060602PP06GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo33:03
9Albert Zsófia2061101AZ06SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn33:31
10Morvay Zsófia2050808MZ05GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub49:45
11Hegedűs Noémi2060727HN06GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub71:52
 
 
 
W21C (4/4)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Heuer Adrienn2750723HA75VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle34:23
2Halász OrsolyaNONE/NINCS78NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz34:25
3Dávid Mónika2770423DM77FSC Futárok Sport Club52:23
 
Ungvári Bernadett2770302UB77SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyen.i.
 
 
 
W21BR (12/12)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Liskány Krisztina2880601LK88STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei27:07
2Farkašová EvaSSN905390SKSSN KOB Čingov Spišská Nová Ves (S29:53
3Liskány Diána2860418LD86STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei31:31
4Molnár Anna2910619MA91BMG Babits Mihály Gimnázium DSE32:30
5Hanyicska Zsaklin2950804HZ95STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei35:01
6Maczák-Fellegi Ivett2851230FI85MVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl35:57
7Balogh Katalin2830112BK83FSC Futárok Sport Club39:08
8Boros KittiNONE/NINCSXAHE ASKÖ Henndorf39:31
9Tinnyei Petra2960404TP96PAK Paksi Sport Egyesület40:47
10Balogh Réka2931118BR93GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub41:21
11Makovinyi Dorottya2981129MD98PAK Paksi Sport Egyesület44:48
12Bérczes Orsolya2990228BO99FMT FŐMTERV SK77:52
 
 
 
W35BR (14/14)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Szabó Ágnes2800406SA80ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut31:23
2Rostás Anikó2750410RA75KAL Kalocsai Természetjáró és Szab34:20
3Szunyog Emese2810120SE81SAS Silvanus Sportegyesület43:48
4Paskuj Mátyásné2770515MK77MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club45:16
5Bokor Natasa2760817BN76PVM Pécsi Vörös Meteor SK46:11
6Jankovics Hajnalka2740624BJ74VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle48:34
7Ivaskóné Kubovics Szilvia2790222IS79GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo59:40
8Nagyné Simon Ágnes2720903NA72GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo63:32
9Hentes Ildikó2691109HI69SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn73:21
10Laczka Edit2701027LE70KFK KFKI Petőfi Sportkör74:38
11Menesdorfer Barbara2820928MB82KFK KFKI Petőfi Sportkör84:21
12Szalai Éva2630910SE63GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub87:51
 
Dr. Ürge-Vorsatz Diana2680503UD68BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai Chiba
Papp Ildikó2820812PI82SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyenfb
 
 
 
Open beginner (37/38)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Gerzsényi LeventeEK Egyesületen kívüli18:42
2Kiss KingaNONE/NINCS97FSC Futárok Sport Club18:47
3Laurinyecz Kata4760814LK76CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes19:14
4Pásztor RitaNONE/NINCSGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo20:28
5Bordács László1711225BL71GTC Gerecse Tájfutó Club20:30
6Bírócsák MarcellTSE Törekvés Sport Egyesület20:48
7Porubská AndreaTNR765176SKTNR ŠK Triturus Nitra (TNR) - SVK21:15
8Bohus Mariann2840829BM84CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes21:19
9Michacova EmaEK Egyesületen kívüli21:31
10Bocsi JózsefNINCSESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó21:40
11Trenčanová ZuzanaHBB795179SKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBB22:12
12Baráth TímeaNONE/NINCSTSE Törekvés Sport Egyesület22:40
12Szikszainé Sándor ÉviSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye22:40
14Koritár ZuzsaEK Egyesületen kívüli23:03
15Fényes ErikaNONE/NINCS80NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz23:24
16Érsek-P. Ildikó2700930EI70ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó23:26
17Dalos Györgyi2690205DG69TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő23:31
18Nyilas MagdalenaNONE/NINCS71XAYL Ady Líceum SC23:46
19Timmer ZsófiaNINCSNAV Navigátor Sportegyesület24:54
20Valachová IngridSPE675276SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -27:19
21Fazekas OrsiNONE/NINCSESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó27:43
22Kis Gréta ZsuzsannaNINCSNAV Navigátor Sportegyesület27:55
23Hráb NoémiNONE/NINCS09ETC Egri Testedző Club28:01
24Hráb György1650909HG65ETC Egri Testedző Club28:12
25Hráb AlexaNONE/NINCS07ETC Egri Testedző Club28:21
26Bíró SándorBBB Balassagyarmati Balassi Bálint28:57
27Fischer Mária2520801FM52TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő29:30
28Repka-Stadler PetraNONE/NINCS92ETC Egri Testedző Club30:24
29Jekli KatalinNONE/NINCSGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo31:16
29Schultheisz ÁgostonKFK KFKI Petőfi Sportkör31:16
31Ruzsin-Varga Katalin2730707RK73GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub31:51
32Antal PéterBMG Babits Mihály Gimnázium DSE32:35
33Rebák SándornéNONE/NINCS62STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei44:51
34Nagy MónikaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő59:41
 
Škarvada JakubHBB080108SKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBBhiba
Mózes Andráshiba
Kocsis BertalanTSE Törekvés Sport Egyesülethiba
 
 
 
Open advanced (35/37)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Veres Tamás1750122VT75HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület31:17
2Albert Gáspár1750624AG75SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn32:40
3Kertész Gábor1821025KG82HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K33:04
4Borsi Ferenc1680613BF68NAV Navigátor Sportegyesület34:30
5Nagy-Kovács ÁdámNONE/NINCS80NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz36:28
6Néda Tamás 1021104NT02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő36:47
7Hajdu Erik1960816HE96TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő36:49
8Liskány András1920516LA92STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei40:19
9Spisák László1900423SL90FSC Futárok Sport Club41:48
10Tóth ÁgnesMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba44:43
11Petro AnnamáriaFSC Futárok Sport Club45:53
12Fey Mihály1020724FM02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn46:17
13Szűcs Péter1690217SP69CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes47:48
14Šebo JánHBB780178SKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBB49:38
15Deák AttilaNONE/NINCSXAYL Ady Líceum SC50:08
16Kovács ZoltánSIR Sirályok Sportegyesület53:14
17Paskuj RebekaNONE/NINCS00EK Egyesületen kívüli53:52
18Drzik VladimirNONE/NINCS79EK Egyesületen kívüli57:04
19Mónus KingaEK Egyesületen kívüli58:56
20Hirt KárolyARA Alba Regia Atlétikai Klub59:23
21Pintér IstvánNONE/NINCS70GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo59:53
22Fedelin Tibor1760331FT76HUF HUFEZE Pásztó60:08
23Kővári Péter1771005KP77ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut65:26
24Trenčan MilanHBB790679SKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBB65:44
25Berencsi LajosNONE/NINCS74NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz68:24
26Kálnási ZsoltNONE/NINCSGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub70:09
27Bírócsák OlivérTSE Törekvés Sport Egyesület71:18
28Piller Norbert1761113PN76ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó74:07
29Michač źubošHBB760176SKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBB78:42
30Liskány ViktóriaNONE/NINCS84STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei90:21
31Veres Zsolt1660820VZ66CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes93:24
 
Liskány András István1630502LA63STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyeihiba
Váradi Attila ifj.EK Egyesületen kívülihiba
Duka BálintTSE Törekvés Sport Egyesülethiba
Major ImreNONE/NINCSMVSI-DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Clhiba
 
 
 
W10DK (9/9)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Pavelová AnnaKYS10AA10SKKYS Klub OB Kysak (KYS) - SVK22:03
2Fedorová ŽofiaNONE/NINCSSKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -22:41
3Ivaskó Eszter2101018IE10GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo22:49
4Szikszai BogiSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye23:11
5Sági RitaNONE/NINCS12MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba23:47
6Ács Johanna2120220AJ12ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut23:54
7Hajdu Réka2100605HR10SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn27:02
8Matics LucaNONE/NINCS10MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba37:28
9Ürge PanniTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő38:40
 
 
 
M10D (10/10)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Nagy Norbert1080927NN09GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo18:28
2Sági BalázsNONE/NINCS10MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba21:38
3Pintér Kornél1091126PK09GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo21:52
4Csontos Kolos BenceNONE/NINCSGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub28:40
5Varga Botond1090222VB09GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub29:32
6Drzik BranislavNONE/NINCS09EK Egyesületen kívüli36:38
7Lakatos András1101219LA10NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz62:09
8Ruzsin Máté1090808RM09GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub64:12
 
Kokinda BalázsSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyehiba
Sörös ÁdámNONE/NINCS10SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyehiba
 
 
 
W10D (11/11)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Gaschler Janka2101115GJ10VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle17:32
2Fey Elza2100526FE10SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn19:15
3Mauer Luca2100113ML10GTC Gerecse Tájfutó Club21:08
4Bálint Nóra Napsugár2100802BN10VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle23:17
5Berencsi Kata2100710BK10NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz24:13
6Barát Jázmin2100929BJ10VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle25:24
7Kovács Borbála2090811KB09VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle25:49
8Rajna Virág2090203RV09GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub28:02
9Tankó Lili2100212TL10HOD Hód-mentor sport és műpártoló38:32
10Barta Bella Luca2090526BB09SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye697:07
 
Parádi Hanna2090101PH09KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesühiba
 
 
 
M12D (5/5)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Radnai SzabolcsNONE/NINCSESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó72:16
 
Morvay Márton1080806MM08GYO Gyöngyösi Tájfutó Klubhiba
Alakszai MarcellNONE/NINCSESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozóhiba
Jónás Botond1090114JB09ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozóhiba
Szőllős KristófNONE/NINCSSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyen.i.
 
 
 
W12D (5/5)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Vöröss Luca2080830VL08ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó23:08
2Tas RekaNONE/NINCS07EK Egyesületen kívüli27:37
3Bóta DorinaNONE/NINCSESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó32:08
4Szentes JázminSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye43:24
 
Tóth-Pataki DorkaNONE/NINCSGYO Gyöngyösi Tájfutó Klubhiba
 
 
 
M10DK (7/7)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Vajda MárkGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo18:55
2Trenčan MatejHBB100110SKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBB25:32
3Tas RichardNONE/NINCS09EK Egyesületen kívüli27:07
4PatrᚠŠimonHBB130113SKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBB27:09
5Ježík ViktorSPE120212SKSPE Klub OB Sokol Pezinok (SPE) -30:33
6Vyzvari FilipNONE/NINCSSKHBB ŠK HADVEO Banská Bystrica (HBB35:14
7Morvay BélaNONE/NINCSGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub38:37
 
 
 
M45BR (10/10)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Szencz Attila1670820SA67SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle26:40
2Ács Gábor1710702AG71ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut30:02
3Bogdanovics András ifj.1690326BA69HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület32:50
4Klement Gábor1730217KG73SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn32:54
5Váradi Attila1700717VA70EK Egyesületen kívüli35:37
6Bujdosó István1640716BI64SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn36:44
7Lázár János1700206LJ70SAS Silvanus Sportegyesület46:44
8Paskuj Mátyás1670203PM67MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club48:48
9Köpöczi József1600317KJ60TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho108:51
 
Szőke TamásNONE/NINCS71SAS Silvanus Sportegyesülethiba
 
 
 
M15-18C (8/8)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Alb Levente1040602AL04SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye23:56
2Tóth László1021225TL02NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz25:48
3Csonka Levente1040703CL04TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho26:14
4Koblencz Kristóf1050630KK05TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho26:16
5Mayer Martin1040502MM04TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho28:06
6Váradi BenceNONE/NINCSEK Egyesületen kívüli34:11
7Kiss Benedek1050817KB05TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho35:09
 
Ács Gergely1010411AG01ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Futn.i.
 
 
 
W15-18C (6/6)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Szilágyi Zselyke2030107SZ03GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo18:15
2Mundruczó Anna2041108MA04GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo22:07
3Tóth ÁgnesNONE/NINCSSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn30:45
4Jendrics Anna2040331JA04SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn32:15
5Vágó Bernadett2051130VB05JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv36:43
6Katona Erika2031004KE03JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv42:41
 
 
 
Open taped (3/3)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Sinkovics Sámuel1060310SS06SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn25:33
2Tas FloraNONE/NINCS12EK Egyesületen kívüli30:31
3Juhász ÁgotaTSE Törekvés Sport Egyesület39:57
 
 
 
***W18 (1/1)Állapot: 13:53
HelyNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1Varga PetraMZV025102SKMZV TJ Mlados Domino Zvolen (MZV)40:20