Nógrád Grand Prix 2019 NightP 2019. 04. 26. 23:25
Előzetes eredményekkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M16 (2/2)Állapot: 23:25
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
11000Klement Kelén03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn30:04
21003Csoboth Márton06SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn43:38
 
 
 
M18 (3/3)Állapot: 23:25
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
11004Zengő Benedek02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn68:16
21007Kisházi Gábor ifj.01HOD Hód-mentor sport és műpártoló69:13
31005Ábel a rengetegben02SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye75:55
 
 
 
M21 (24/24)Állapot: 23:25
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
11027Kovács Ádám86SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle45:15
21012Divin Péter98SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn47:08
31011Gönczi Keve01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő51:50
41017Morandini Viktor87SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn53:45
51010Nagy Péter02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn58:03
61021Mihályi Ferenc84TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő58:05
71019Gönczi Péter03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő59:01
81014Iski Richárd93STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei60:27
91020Kubina Filip89XSKS SK Sandberg Bratislava61:53
101024Vörös Endre78HOD Hód-mentor sport és műpártoló64:17
111025Bojtor Szabolcs90ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó65:42
121022Forrai Gábor79HOD Hód-mentor sport és műpártoló68:20
131033Topór Michał98XAEL Wawel Krakow69:22
141009Józsa Gábor75PSE Postás Sport Egyesület69:53
151028Forrai Miklós79HOD Hód-mentor sport és műpártoló72:26
161034Lengyel Ádám96SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn74:50
171026Dzsingisz Kán95SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye76:32
181029Gyimesi Zoltán72TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő78:47
191015Petrócki Ádám93HOD Hód-mentor sport és műpártoló80:23
201016Iski Gergő95STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei82:05
211030Ivaskó György81GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo87:54
 
1013Bujdosó Zoltán02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnnfb
1031Gönczi Róbert72TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőnfb
1032Kain Gergely78MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szakon.i.
 
 
 
M40 (18/18)Állapot: 23:25
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
11039Nagy István72TSE Törekvés Sport Egyesület45:49
21052Korcsok Pál75TSE Törekvés Sport Egyesület46:42
31036Molnár Zoltán76VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle48:22
41040Gábor József78PAK Paksi Sport Egyesület50:41
51042Uhlir Péter75ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut51:52
61045Mauer Lajos74GTC Gerecse Tájfutó Club61:31
71044Jankó Tamás58HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle63:36
81035Kovács Róbert75GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo64:41
91051Kiss György ifj.74GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo66:51
101043Reviczki Zsolt72HUF HUFEZE Pásztó70:47
111049Nagy József74GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo71:12
121046Szitter Attila67GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo74:35
131047Biederman Paweł71XAEL Wawel Krakow75:21
141041Boros Imre77SSC Siketek Sport Club76:46
141037Marczis István70SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye76:46
161038Dobay Zsolt70GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo78:48
 
1050Csethe Zsolt76KFK KFKI Petőfi Sportkörhiba
1048Maródi Máté74SAS Silvanus Sportegyesületnfb
 
 
 
M50 (9/10)Állapot: 23:25
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
11062Erdélyi Gyula66SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye39:04
21053Pataki Gábor67PVS Pécsi Vasutas Sportkör40:31
31055Gondár Károly62SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn41:07
41054Széles Gábor62OSC Orvosegyetem Sport Club56:22
51059Borsi Ferenc68NAV Navigátor Sportegyesület56:24
61058Rudi Péter69ETC Egri Testedző Club64:46
71061Szűcs Péter69CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes66:19
81060Jóni János64SAS Silvanus Sportegyesület67:05
91056Bujdosó István64SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn73:34
 
 
 
M60 (3/3)Állapot: 23:25
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
11068Kuchta Ján57XATU ATU Kosice37:43
21064Tóth Sándor51ETC Egri Testedző Club59:55
 
1067Lux Iván46BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai Chiba
 
 
 
M70 (6/6)Állapot: 23:25
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
11072Jelinek István43PSE Postás Sport Egyesület31:02
21075Tóth János43SKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület33:40
31071Zánkay András47BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C34:57
41069Nagy Árpád dr.44ETC Egri Testedző Club37:03
51070Bogdány Miklós39TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő57:30
 
1076Andrási Lajos48VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülen.i.
 
 
 
W16 (4/4)Állapot: 23:25
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
11077Koren Anikó04SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn45:16
21080Nagy Szilvia03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye48:49
31079Vida Fanni Hanna03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn56:31
41081Vorlíčková Martinka05XSKS SK Sandberg Bratislava63:14
 
 
 
W18 (4/4)Állapot: 23:25
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
11088Mérő Dominika01VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle40:54
21085Nagy Zsófia02GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo52:55
31083Kostercová Viktória02XSKS SK Sandberg Bratislava54:18
41084Várvölgyi Dorka02PVS Pécsi Vasutas Sportkör64:41
 
 
 
W21 (8/8)Állapot: 23:25
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
11090Goldmann Júlia96SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye51:23
21089Morandini Hanga92SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn54:35
31092Zacher Noémi00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn60:25
41096Németh Luca91SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn61:19
51094Rajmon Imola00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn69:17
61095Dékány Andrea87GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo71:06
71093Szabó Ágnes80ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut78:49
81097Kotrlová Katarína90XSKS SK Sandberg Bratislava94:54
 
 
 
W40 (5/5)Állapot: 23:25
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
11098Nagy Krisztina76BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C41:01
21100Ebinger Mónika70KFK KFKI Petőfi Sportkör48:08
31101Etterle-Biederman Lilianna73XAEL Wawel Krakow50:07
41106Németh Zsoltné68VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle56:09
51102Décsey Emőke75SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye59:21
 
 
 
W50 (3/3)Állapot: 23:25
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
11109Kiss Teodóra68ETC Egri Testedző Club46:27
21108Ludvig Ágnes54MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba50:34
31107Radics Anna65ETC Egri Testedző Club54:56
 
 
 
Open beginner (31/31)Állapot: 23:25
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
11134Pataki Virág Lara02PVS Pécsi Vasutas Sportkör16:11
21117Kiss Kamilla04GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo16:28
31139Gönczi Zsuzsa06TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő17:13
41125Kiss Boglárka03GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo17:18
51112Liskány András92STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei17:49
61140Paskuj HenriettaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő19:44
71115Klement Gábor73SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn20:39
81138Molnár Boglárka06VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle21:14
91110Tóth Bettina82KFK KFKI Petőfi Sportkör21:25
101132Timmer ZsófiaNAV Navigátor Sportegyesület22:00
111122Hanyicska Martin92STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei23:09
121114Bánfi Babett05HOD Hód-mentor sport és műpártoló24:31
131121Csoboth Mihály08SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn25:00
141120Hanyicska Mihály69STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei27:08
151137Alb Zalán06SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye27:12
161127Schenk Anna02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő27:56
171131Rebák Sándor László58STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei30:40
181133Kis GrétaNAV Navigátor Sportegyesület32:03
191119Laurinyecz Kata76CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes32:21
201126Iski Ferenc66STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei33:10
211116Veres Zsolt66CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes33:40
221129Hanyicska Mihályné70STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei34:19
231113Menesdorfer Barbara82KFK KFKI Petőfi Sportkör37:43
241118Liskány Viktória84STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei42:31
251124Rebák Sándorné62STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei52:02
 
1123Fedelin Tibor76HUF HUFEZE PásztóDisq
1135Gábor Zsófia08PAK Paksi Sport EgyesületDisq
1128Bohus Mariann84CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyesnfb
1136Bánfi Botond05HOD Hód-mentor sport és műpártolónfb
1111Bujdosó Márk Levente08SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
1130Kisházi Emma04HOD Hód-mentor sport és műpártolón.i.