63. Őszi Spartacus Kupa / 63st Autumn Spartacus CupV 2015.11.08. 19:38
Összetett eredményekkészítette: MT2003 Š Stephan Krämer 2008

   Hely Név                    Klub                              N1           N2            Idő 



F/M10D  (22)                                                   

      1 Gadolla Áron           TTE Tipo Tájfutó és Környeze   22:43    1   16:24    3     39:07 
      2 Bujdosó Márk Levente   SPA Tabáni Spartacus Sport é   25:52    6   14:51    1     40:43 
      3 Ürge Bence             TTE Tipo Tájfutó és Környeze   25:01    4   15:53    2     40:54 
      4 Allwinger Otto         TTE Tipo Tájfutó és Környeze   25:32    5   16:26    4     41:58 
      5 Barát Miklós           VHS Veszprémi Honvéd Sporteg   23:42    2   18:21    6     42:03 
      6 Bálint Gergő           VHS Veszprémi Honvéd Sporteg   23:54    3   20:12    8     44:06 
      7 Mauer Máté             MSE Megalódusz Sportegylet     26:56    7   18:43    7     45:39 
      8 Garamvári Bálint       TTE Tipo Tájfutó és Környeze   28:06    8   17:48    5     45:54 
      9 Veres Dávid            SPA Tabáni Spartacus Sport é   28:36    9   21:52    9     50:28 
     10 Knuth Gergely          PSE Postás Sport Egyesület     29:46   11   27:40   14     57:26 
     11 Kerti Máté             BSC Balatonfüredi Sport Club   41:47   13   23:27   11     65:14 
     12 Chmelik Roland         VHS Veszprémi Honvéd Sporteg   46:32   15   23:22   10     69:54 
     13 Marton Gergő           VHS Veszprémi Honvéd Sporteg   44:55   14   25:11   12     70:06 
     14 Barna Levente Kristóf  KZS Kecskeméti Zöld Sportok    32:31   12   39:01   19     71:32 
     15 Szabari Milán          JMD Jászapáti, Gróf Szécheny   50:11   16   30:13   15     80:24 
     16 Volkov Maksym          XVZA VZA Zilina                56:09   18   26:46   13     82:55 
     17 Kőszegvári Bálint      VSE Vizsla Egészség, Sport é   54:15   17   30:40   16     84:55 
     18 Bordács Krisztián      MSE Megalódusz Sportegylet     58:29   19   35:17   17     93:46 
     19 Villányi Bálint        VSE Vizsla Egészség, Sport é   63:05   20   38:26   18    101:31 
     20 Biró Artúr             BEA Budapesti Egyetemi Atlét   64:00   21   59:37   21    123:37 

        Bálint Balázs          JMD Jászapáti, Gróf Szécheny    hiba        47:16   20           
        Boór Bernát            SPA Tabáni Spartacus Sport é   29:22   10                        



F/M12C  (35)                                                   

      1 Klement Kelén          SPA Tabáni Spartacus Sport é   21:42    1   22:37    2     44:19 
      2 Máramarosi Ákos        TSE Törekvés Sport Egyesület   24:05    4   23:48    4     47:53 
      3 Szalay Zente Álmos     CSP Csipa Sport és Szabadidő   26:00   14   22:10    1     48:10 
      4 Jámbor Zsigmond        FLF Fehérlófia Sportegyesüle   24:47    9   23:47    3     48:34 
      5 Székely Márton         TTE Tipo Tájfutó és Környeze   23:25    2   26:02   11     49:27 
      6 Sarkadi Lehel          SZT Szombathelyi Egyetemi Sp   24:33    7   25:42    9     50:15 
      7 Bálint Ádám            VHS Veszprémi Honvéd Sporteg   25:03   10   25:13    7     50:16 
      8 Angyal Dániel          VHS Veszprémi Honvéd Sporteg   25:13   12   25:32    8     50:45 
      9 Fey Dávid              SPA Tabáni Spartacus Sport é   25:16   13   26:33   13     51:49 
     10 Vincze Barnabás        VHS Veszprémi Honvéd Sporteg   25:06   11   27:18   14     52:24 
     11 Hahn Máriusz           PAK Paksi Sportegyesület       23:26    3   31:24   18     54:50 
     12 Gaschler Máté          VHS Veszprémi Honvéd Sporteg   24:44    8   32:28   19     57:12 
     13 Gaál Csanád            BSC Balatonfüredi Sport Club   34:23   17   25:45   10     60:08 
     14 Tóbiás Márton          KJS Kirchhofer József Sporte   26:40   15   34:00   21     60:40 
     15 Zahnd Noé              XSSE SVSE  Vasutas             32:21   16   29:12   16     61:33 
     16 Mesics Botond Péter    SMA Soproni Műegyetemi Atlét   39:15   22   26:20   12     65:35 
     17 Csertán Balázs         ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá   40:48   25   25:12    6     66:00 
     18 Perczel Szabó Barnabás VHS Veszprémi Honvéd Sporteg   34:44   18   40:31   27     75:15 
     19 Dani Nándor            FLF Fehérlófia Sportegyesüle   39:03   21   36:26   22     75:29 
     20 Gazdag Kristóf         ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá   40:44   24   37:59   24     78:43 
     21 Barát Benedek          VHS Veszprémi Honvéd Sporteg   41:09   26   39:38   26     80:47 
     22 Kalmár Kristóf         SZV Szegedi Vasutas Sport Eg   94:26   27   83:00   28    177:26 

        Kőhegyi András         VHS Veszprémi Honvéd Sporteg    hiba        29:08   15           
        Karakai Pál            TTE Tipo Tájfutó és Környeze    hiba        30:05   17           
        Aradi Bence            PAK Paksi Sportegyesület        n.i.        37:50   23           
        Boór András            SPA Tabáni Spartacus Sport é   35:31   19                        
        Ramel Dániel           SPA Tabáni Spartacus Sport é   24:13    5                        
        Kovács Kende Pál       TTE Tipo Tájfutó és Környeze    n.i.        25:04    5           
        Jurás Máté             CSP Csipa Sport és Szabadidő   24:25    6    n.i.                
        Pintér Barnabás Szabol KJS Kirchhofer József Sporte    n.i.        39:03   25           
        Buzády András          SPA Tabáni Spartacus Sport é   35:55   20                        
        Eipl András            MSE Megalódusz Sportegylet      n.i.        33:48   20           
        Sárossi Bernát         MSE Megalódusz Sportegylet      hiba                             
        Vajdai Alex            MSE Megalódusz Sportegylet      hiba         n.i.                
        Cserna András Máté     BKL Budakalászi Sport Club     39:37   23    n.i.                



F/M14B  (33)                                                   

      1 Bujdosó Zoltán         SPA Tabáni Spartacus Sport é   48:08    1   34:14    1     82:22 
      2 Pályi Lőrinc           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó   56:10    5   38:21    2     94:31 
      3 Egei Balázs            SPA Tabáni Spartacus Sport é   53:05    2   43:57    4     97:02 
      4 Karakai Áron           TTE Tipo Tájfutó és Környeze   58:13    7   40:06    3     98:19 
      5 Gönczi Péter           CSP Csipa Sport és Szabadidő   55:19    3   44:28    6     99:47 
      6 Gönczi Keve            CSP Csipa Sport és Szabadidő   55:51    4   46:28    8    102:19 
      7 Gárdonyi Soma          MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó   63:41    8   47:51    9    111:32 
      8 Bálint Benedek         VHS Veszprémi Honvéd Sporteg   67:39   10   44:20    5    111:59 
      9 Szalay András Sebestyé CSP Csipa Sport és Szabadidő   56:54    6   61:56   15    118:50 
     10 Tálas Soma             SPA Tabáni Spartacus Sport é   72:53   12   46:17    7    119:10 
     11 Gobec Jan              XOVI OK Vihor                  64:18    9   56:07   13    120:25 
     12 Knuth Bálint           SPA Tabáni Spartacus Sport é   70:48   11   50:59   10    121:47 
     13 Rumi Zoárd             SPA Tabáni Spartacus Sport é   73:52   13   54:51   12    128:43 
     14 Csontos András         BSC Balatonfüredi Sport Club   75:39   15   58:21   14    134:00 
     15 Kiszel Gergő           KZS Kecskeméti Zöld Sportok    75:32   14   62:05   16    137:37 
     16 Kukec Jura             XOVI OK Vihor                  85:31   20   52:07   11    137:38 
     17 Toldi Levente          SPA Tabáni Spartacus Sport é   81:02   16   64:26   17    145:28 
     18 Huszár Balázs          TTE Tipo Tájfutó és Környeze   85:50   21   66:44   18    152:34 
     19 Kravz Mór Kirill       SZV Szegedi Vasutas Sport Eg   88:36   23   68:13   19    156:49 
     20 Küronya Frigyes        BSC Balatonfüredi Sport Club   84:57   19   76:29   21    161:26 
     21 Gyenge Barnabás        BMG Babits Mihály Gimnázium    92:34   25   69:04   20    161:38 
     22 Fey Mihály             SPA Tabáni Spartacus Sport é   87:30   22   77:38   23    165:08 
     23 Kiss Bertalan András   SZT Szombathelyi Egyetemi Sp   81:24   17   89:04   25    170:28 
     24 Garamvári Máté         TTE Tipo Tájfutó és Környeze   99:45   26   77:26   22    177:11 
     25 Kovács Botond Bendegúz BMG Babits Mihály Gimnázium   101:06   27   78:31   24    179:37 

        Mihály Bence           ARA Alba Regia Atlétikai Klu    hiba        90:35   26           
        Fülöpp Szabolcs        SPA Tabáni Spartacus Sport é    hiba                             
        Osztie Gergely         TTE Tipo Tájfutó és Környeze   83:12   18                        
        Nagy Péter             KJS Kirchhofer József Sporte    n.i.       109:35   27           
        Tóth András            KJS Kirchhofer József Sporte    hiba         n.i.                
        Lesták Sámuel          KJS Kirchhofer József Sporte  113:40   28                        
        Kanizsay Botond        ARA Alba Regia Atlétikai Klu   92:03   24                        
        Deák Péter             MSE Megalódusz Sportegylet      hiba                             



F/M15-18C  (9)                                                 

      1 Harmath Dávid          BSC Balatonfüredi Sport Club   38:21    1   33:59    4     72:20 
      2 Marosffy Bálint        MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó   50:15    2   39:23    6     89:38 
      3 Kele Barnabás          SPA Tabáni Spartacus Sport é   60:50    5   29:31    1     90:21 
      4 Pekáry Márton          SPA Tabáni Spartacus Sport é   55:25    3   40:58    7     96:23 
      5 Bonifert Balázs        VSE Vizsla Egészség, Sport é   56:13    4   46:56    8    103:09 
      6 Pintér Soma Csepel     SZV Szegedi Vasutas Sport Eg  152:32    7   31:32    2    184:04 

        Kovács Barna Ágost     SPA Tabáni Spartacus Sport é    n.i.        33:27    3           
        Pintér Balázs          SPA Tabáni Spartacus Sport é    n.i.        35:38    5           
        Győri Levente          KZS Kecskeméti Zöld Sportok    60:59    6                        



F/M16B  (18)                                                   

      1 Ormay Mihály           SPA Tabáni Spartacus Sport é   56:25    1   38:14    2     94:39 
      2 Kálmán Erik            SPA Tabáni Spartacus Sport é   61:34    2   38:34    3    100:08 
      3 Jónás Ferenc           SZV Szegedi Vasutas Sport Eg   68:08    3   35:48    1    103:56 
      4 Weiler Vince           SPA Tabáni Spartacus Sport é   68:35    4   39:33    5    108:08 
      5 Csertán András         ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá   71:51    6   41:31    7    113:22 
      6 Szalay Levente         GOC Göcsej Környezetvédő, Tá   71:45    5   42:03    8    113:48 
      7 Gyólai Péter           SZV Szegedi Vasutas Sport Eg   72:31    7   47:02    9    119:33 
      8 Péri Gergő Gábor       FLF Fehérlófia Sportegyesüle   89:21    9   39:15    4    128:36 
      9 Péntek Márton          BSC Balatonfüredi Sport Club   89:37   10   40:19    6    129:56 
     10 Mesics Mátyás          SMA Soproni Műegyetemi Atlét   87:35    8   56:28   12    144:03 
     11 Weisz Pál              PAK Paksi Sportegyesület       94:14   11   50:13   10    144:27 
     12 Török Zoltán           VHS Veszprémi Honvéd Sporteg  102:50   13   64:02   13    166:52 
     13 Józsa Botond           PSE Postás Sport Egyesület    101:03   12   69:01   14    170:04 
     14 Gulácsi Zsombor        SZV Szegedi Vasutas Sport Eg  117:24   14   70:18   15    187:42 
     15 Apli Áron              BEA Budapesti Egyetemi Atlét  124:52   16   73:39   16    198:31 
     16 Vavrek Roland          SPA Tabáni Spartacus Sport é  118:49   15   80:21   17    199:10 

        Skrop Tamás            ARA Alba Regia Atlétikai Klu    hiba        52:19   11           
        Hegedűs Péter          MSE Megalódusz Sportegylet      n.i.        94:34   18           



F/M18B  (10)                                                   

      1 Porgányi Márk          ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá   61:19    1   37:56    3     99:15 
      2 Peregi Dániel          SPA Tabáni Spartacus Sport é   64:45    3   35:14    1     99:59 
      3 Egei Patrik            SPA Tabáni Spartacus Sport é   63:19    2   37:35    2    100:54 
      4 Gurály Attila          BMG Babits Mihály Gimnázium    72:21    4   41:06    4    113:27 
      5 Kirin Dominik          XOVI OK Vihor                  84:59    6   45:40    5    130:39 
      6 Hortobágyi Ákos        SPA Tabáni Spartacus Sport é   74:37    5   58:43    7    133:20 
      7 Rajkó Dávid            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó  100:21    7   55:34    6    155:55 
      8 Kiss Kornél            SPA Tabáni Spartacus Sport é  112:16    8   62:34    8    174:50 

        Weiler Vilmos          SPA Tabáni Spartacus Sport é  138:58    9    n.i.                
        Széles Dániel          OSC Orvosegyetem Sport Club     hiba         n.i.                



F/M21A  (24)                                                   

      1 Vajda Balázs           SZV Szegedi Vasutas Sport Eg   83:25    1   61:58    2    145:23 
      2 Berger Xander          XDER Der Berger-Clan           85:53    2   63:13    4    149:06 
      3 Pohjola Lauri          XSUU Suunta Jyväskylä          88:42    3   61:33    1    150:15 
      4 Kisvölcsey Ákos        MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó   88:53    4   62:42    3    151:35 
      5 Gond Gergely           GOC Göcsej Környezetvédő, Tá   98:46    8   66:06    5    164:52 
      6 Leinonen Pauli         XSUU Suunta Jyväskylä          95:38    5   69:31   10    165:09 
      7 Dénes Zoltán           KAL Kalocsai Sport Egyesület   97:22    6   68:22    6    165:44 
      8 Bogos Tamás            ARA Alba Regia Atlétikai Klu   99:44    9   68:30    7    168:14 
      9 Razum Matija           XOKJ OK Japetic               100:19   11   69:04    9    169:23 
     10 Bojtor Szabolcs        ESP Egri Spartacus Tájékozód  109:45   14   76:40   14    186:25 
     11 Senttula Tuukka        XSUU Suunta Jyväskylä         100:34   12   89:29   19    190:03 
     12 Tölli Marko            XSUU Suunta Jyväskylä         108:42   13   81:22   16    190:04 
     13 Gond Balázs            GOC Göcsej Környezetvédő, Tá  143:07   18   68:51    8    211:58 
     14 Fóthi Áron             BEA Budapesti Egyetemi Atlét  127:44   15   86:47   17    214:31 
     15 Matthias Poel          XOLW OLC Wienerwald           185:37   19   88:17   18    273:54 

        Miavecz Balázs         MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    hiba        70:58   12           
        Bakó Áron              SPA Tabáni Spartacus Sport é    Disq         Disq                
        Gyimesi Zoltán         TTE Tipo Tájfutó és Környeze  133:43   17    n.i.                
        Györgyi Péter          MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó  100:12   10    n.i.                
        Mihályi Ferenc         TTE Tipo Tájfutó és Környeze   98:15    7                        
        Scultéty Márton        SAS Silvanus Sportegyesület     n.i.        70:31   11           
        Ágotha Dávid           GOC Göcsej Környezetvédő, Tá  130:27   16                        
        Novai György           SZV Szegedi Vasutas Sport Eg                71:52   13           
        Vajda Balázs           VTC Veszprémi Tájfutó Club                  79:11   15           



F/M21B  (9)                                                    

      1 Fekete András          SAS Silvanus Sportegyesület    82:33    1   65:36    1    148:09 
      2 Harkányi Zoltán        MEA Miskolci Egyetemi Atléti   88:55    4   68:48    2    157:43 
      3 Kövesdi Ádám           TTE Tipo Tájfutó és Környeze   86:03    3   72:07    3    158:10 
      4 Kertész Gábor          HSP Hidegkúti Spartacus Spor   85:55    2   75:09    5    161:04 
      5 Marković Frane         XOKJ OK Japetic                94:14    6   74:01    4    168:15 
      6 Harkányi Árpád         TTE Tipo Tájfutó és Környeze   90:00    5   90:03    7    180:03 
      7 Kiss Dénes             JMD Jászapáti, Gróf Szécheny  117:08    7  107:59    9    225:07 

        Sisa Dorottya          JMD Jászapáti, Gróf Szécheny    n.i.        94:14    8           
        Kiss Péter             PAK Paksi Sport Egyesület                   77:36    6           



F/M21BR  (24)                                                  

      1 Zahnd Silvio           XSSE SVSE  Vasutas             46:18    1   45:53    2     92:11 
      2 Sprok Bence            PVS Pécsi Vasutas Sportkör     48:31    2   45:57    3     94:28 
      3 Kovács Balázs          BEA Budapesti Egyetemi Atlét   50:21    3   50:34    6    100:55 
      4 Dalos Áron             SPA Tabáni Spartacus Sport é   53:47    6   55:25    7    109:12 
      5 Petró Árpád            FSC Futárok Sport Club         52:31    5   63:38   10    116:09 
      6 Gombkötő Péter         TTE Tipo Tájfutó és Környeze   60:38   10   58:54    8    119:32 
      7 Balogh Péter           FSC Futárok Sport Club         55:34    8   69:44   12    125:18 
      8 Hende András           JSS Községi Sportkör Jánoshá   60:24    9   67:24   11    127:48 
      9 Horváth Pál            JSS Községi Sportkör Jánoshá   54:04    7   75:36   14    129:40 

        Balogh Róbert          FLF Fehérlófia Sportegyesüle    hiba        49:25    5           
        Spisák László          FSC Futárok Sport Club         67:41   13    hiba                
        Boros Imre             SSC Siketek Sport Club          n.i.        61:57    9           
        Blum László ifj.       SZU Szegedi Bokorugró Tájfut   52:08    4    n.i.                
        Károlyi Gyula          TTE Tipo Tájfutó és Környeze    n.i.        72:36   13           
        Lengyel Vilmos         TTE Tipo Tájfutó és Környeze    n.i.        82:07   16           
        Mihályi Ferenc         TTE Tipo Tájfutó és Környeze                41:14    1           
        Toldi Bence            SPA Tabáni Spartacus Sport é    n.i.         hiba                
        Gyurcsik Péter         SZU Szegedi Bokorugró Tájfut   65:50   12    n.i.                
        Kurusa Gergely         SZU Szegedi Bokorugró Tájfut   63:49   11                        
        Vojnár Dániel          BKL Budakalászi Sport Club      hiba         n.i.                
        Szebeni Zsolt          PSE Postás Sport Egyesület      n.i.        78:37   15           
        Opalić Boško           XOVI OK Vihor                   hiba         n.i.                
        Szlávik Zoltán dr.     TTE Tipo Tájfutó és Környeze                47:39    4           
        Hegedűs Gergely        SAS Silvanus Sportegyesület                  hiba                



F/M21C  (5)                                                    

      1 Győri János Attila     MCB Maccabi Vívó és Atlétika   66:08    1   58:04    1    124:12 
      2 Szikra Zoltán          FSC Futárok Sport Club         68:11    3   64:19    2    132:30 

        Melve Stig Aage        XRIN Ringsaker OK               hiba       103:32    4           
        Szegi Amondó Zoltán    BEA Budapesti Egyetemi Atlét   66:21    2    n.i.                
        Kovács Benedek         SPA Tabáni Spartacus Sport é    n.i.        66:15    3           



F/M35A  (17)                                                   

      1 Vajda Zsolt            THT Tapolcai Honvéd Sport Eg   73:09    1   63:42    1    136:51 
      2 Gyalog Zoltán          SPA Tabáni Spartacus Sport é   80:38    3   64:37    2    145:15 
      3 Lajszner Attila        ETC Egri Testedző Club         77:54    2   72:38    5    150:32 
      4 Weibl Zoltán           SFC Széchenyi István Egyetem   81:17    4   72:40    6    153:57 
      5 Bozsó Norbert          MCB Maccabi Vívó és Atlétika   84:54    6   71:08    4    156:02 
      6 Legac Lino             XOKJ OK Japetic                84:14    5   74:34    8    158:48 
      7 Babka Miklós           SDS Salgótarjáni Dornyay Spo   90:40    9   73:02    7    163:42 
      8 Stemme Oeistein        XHOR Hordaveg BIL Bergen       89:33    8   74:59    9    164:32 
      9 Pongrac Branimir       XOKJ OK Japetic                86:29    7   79:40   10    166:09 
     10 Varnica Tomislav       XOVI OK Vihor                  93:53   10   84:31   11    178:24 
     11 Kéki András            SZU Szegedi Bokorugró Tájfut   98:01   11   85:06   12    183:07 

        Tas David              MEA Miskolci Egyetemi Atléti    n.i.        70:30    3           
        Németh Csaba           MAF Műegyetemi Atlétikai és     n.i.        85:58   13           
        Csík Zoltán            KFK KFKI Petőfi Sportkör       98:27   12    n.i.                
        Metzger Balázs         KFK KFKI Petőfi Sportkör      111:57   13    n.i.                
        Koren Miklós           VSE Vizsla Egészség, Sport é  136:45   14    n.i.                
        Sárközy Gergely        EK Egyesületen kívüli                      110:37   14           



F/M35BR  (41)                                                  

      1 Friedrich Gábor        TTE Tipo Tájfutó és Környeze   42:43    1   32:23    1     75:06 
      2 Gillich György         TTT Tatai Tömegsport és Tájf   46:17    4   34:51    2     81:08 
      3 Allwinger Herwig       TTE Tipo Tájfutó és Környeze   45:50    3   38:21    3     84:11 
      3 Takács Csaba           TTE Tipo Tájfutó és Környeze   44:38    2   39:33    4     84:11 
      5 Mauer Lajos            MSE Megalódusz Sportegylet     52:33    6   43:32    7     96:05 
      6 Bálint Bence           VHS Veszprémi Honvéd Sporteg   59:53   10   43:11    5    103:04 
      7 Sági Péter             MAF Műegyetemi Atlétikai és    58:42    7   44:50    8    103:32 
      8 Budi Franjo            XOKJ OK Japetic                58:56    8   48:50   11    107:46 
      9 Faggyas László         TTE Tipo Tájfutó és Környeze   61:41   12   47:39   10    109:20 
     10 Skrop Róbert           ARA Alba Regia Atlétikai Klu   62:13   14   50:13   16    112:26 
     11 Gyurina Szabolcs       PVS Pécsi Vasutas Sportkör     63:45   16   49:01   13    112:46 
     12 Nagy Tibor             MCB Maccabi Vívó és Atlétika   70:59   21   43:15    6    114:14 
     13 Ács Gábor              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá   62:07   13   55:46   22    117:53 
     14 Volkov Alexander       XVZA VZA Zilina                61:13   11   56:47   24    118:00 
     15 Laták Rudolf           FMT FŐMTERV SE                 70:45   20   49:13   15    119:58 
     16 Péntek Gábor           BSC Balatonfüredi Sport Club   64:19   17   56:16   23    120:35 
     17 Delgado Francisco      XOVI OK Vihor                  65:54   18   54:43   20    120:37 
     18 Kiss György ifj.       GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub     72:00   22   48:59   12    120:59 
     19 Jordheim Henning       XVGO Vang OL                   73:54   23   53:08   19    127:02 
     20 Knuth Dávid            BEA Budapesti Egyetemi Atlét   78:35   25   49:08   14    127:43 
     21 Leovac Josip           XOKJ OK Japetic                77:12   24   62:25   28    139:37 
     22 Rudi Péter             ETC Egri Testedző Club         88:21   30   51:39   18    140:00 
     23 Ryen Helge             XHAM Hamar OK                  79:09   26   61:07   27    140:16 
     24 Lantai Gyula           VHS Veszprémi Honvéd Sporteg   91:19   31   58:57   26    150:16 
     25 Tőzsér András          SFC Széchenyi István Egyetem   83:14   29   78:56   34    162:10 
     26 Melby Oeystein         XVGO Vang OL                   96:01   32   71:14   32    167:15 
     27 Hegedűs Ákos           MSE Megalódusz Sportegylet    121:35   34   66:22   30    187:57 

        Toemmervold Trond Ivar XHAM Hamar OK                   hiba        63:56   29           
        Mikalsen John          XHAM Hamar OK                   hiba        57:43   25           
        Gaschler Gábor         VHS Veszprémi Honvéd Sporteg   62:20   15    hiba                
        Cserna András          BKL Budakalászi Sport Club     99:29   33    n.i.                
        Honfi Gábor ifj.       TTE Tipo Tájfutó és Környeze   82:38   28    n.i.                
        Lénárt István          FSC Futárok Sport Club         59:22    9    n.i.                
        Simkó Zoltán           BKL Budakalászi Sport Club     79:14   27    n.i.                
        Hunyadi István         SFC Széchenyi István Egyetem    n.i.        50:43   17           
        Gutai Dániel           PAK Paksi Sportegyesület        n.i.        54:59   21           
        Brezina Lajos          AOS Apex Optimista Sportegye                67:28   31           
        Cserpák Zsolt          MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó   49:13    5                        
        Stark Ferenc           MEA Miskolci Egyetemi Atléti   66:31   19    n.i.                
        Kocsik Árpád dr.       HSP Hidegkúti Spartacus Spor                45:27    9           
        Ódor Zoltán            MSE Megalódusz Sportegylet                  71:39   33           



F/M40  (26)                                                    

      1 Borbás Nándor          KAL Kalocsai Sport Egyesület   63:14    2   37:57    1    101:11 
      2 Baracsi Gábor          TTE Tipo Tájfutó és Környeze   64:07    3   42:03    5    106:10 
      3 Veres Tamás            HRF Szolnoki Honvéd Sportegy   68:15    4   42:50    6    111:05 
      4 Buytaert Frank         XTOL TROL Belgium              71:40    7   41:49    4    113:29 
      5 Pedersen Jan Ola       XVGO Vang OL                   74:13    8   41:20    2    115:33 
      6 Tornai Szabolcs        SPA Tabáni Spartacus Sport é   75:38    9   41:21    3    116:59 
      7 Gobec Damir            XOVI OK Vihor                  70:50    6   46:26    8    117:16 
      8 Dasnes Hakon           XVGO Vang OL                   79:18   11   44:05    7    123:23 
      9 Ádám Péter             MSE Megalódusz Sportegylet     76:48   10   47:02    9    123:50 
     10 Kálmán Péter           BEA Budapesti Egyetemi Atlét   88:43   13   47:34   10    136:17 
     11 Marton Balázs          VHS Veszprémi Honvéd Sporteg   89:57   14   57:01   14    146:58 
     12 Jetlund Knut           XVGO Vang OL                   96:48   16   50:41   11    147:29 
     13 Maráz Gábor            ARA Alba Regia Atlétikai Klu   92:53   15   54:39   13    147:32 
     14 Kukec Boris            XOVI OK Vihor                 108:46   18   86:41   17    195:27 

        Matics Gyula           MAF Műegyetemi Atlétikai és     hiba        52:38   12           
        Kellner Gottfried      XHSV HSV OL Wiener Neustadt     hiba        74:44   15           
        Nagy István            TSE Törekvés Sport Egyesület   61:46    1    n.i.                
        Vécsei Farkas Ákos     EK Egyesületen kívüli           n.i.        81:55   16           
        Kiffer Gyula           ARA Alba Regia Atlétikai Klu    hiba         n.i.                
        Molnár Tibor           ARA Alba Regia Atlétikai Klu   68:57    5    n.i.                
        Nagy Sándor            SAS Silvanus Sportegyesület    99:33   17    n.i.                
        Lund Andersen Arnfinn  XVGO Vang OL                   82:19   12    n.i.                
        Jávor Balázs           EK Egyesületen kívüli         124:13   21                        
        Sümeghy Gyula          EK Egyesületen kívüli         122:46   20                        
        Tavaszi Tamás          EK Egyesületen kívüli         119:10   19                        
        Bódy Kornél            VBT Veszprémi Bridzs és Tájé  151:10   22                        



F/M45  (25)                                                    

      1 Stockmayer Michael     XHSV HSV OL Wiener Neustadt    46:36    1   40:12    1     86:48 
      2 Tamás Tibor            DTC Diósgyőri Tájékozódási F   52:02    2   50:52    4    102:54 
      3 Lauri Pekka            KAR Karavan Urheilijat         55:43    4   51:07    5    106:50 
      4 Gillich István         MSE Megalódusz Sportegylet     56:13    6   50:49    3    107:02 
      5 Orehoci Robert         XOIJ Orijentacijski klub Bje   60:35    7   53:48    6    114:23 
      6 Pataki Gábor           PVS Pécsi Vasutas Sportkör     61:16    8   55:50    7    117:06 
      7 Jakob Beat             XSSE SVSE  Vasutas             65:23   10   58:33    9    123:56 
      8 Báder Attila           MAT Mazsola Tájfutó és Termé   68:48   11   57:53    8    126:41 
      9 Mentler Balázs         SFC Széchenyi István Egyetem   78:54   13   67:51   13    146:45 
     10 Weiler Zsolt           MAF Műegyetemi Atlétikai és    89:10   19   62:45   10    151:55 
     11 Vizi Csaba             BSC Balatonfüredi Sport Club   80:51   15   72:32   14    153:23 
     12 Johannessen Erik       XHOR Hordaveg BIL Bergen       80:27   14   73:11   15    153:38 
     13 Lofthus Olav           XHOR Hordaveg BIL Bergen       86:46   18   67:49   12    154:35 
     14 Magyari Árpád          SPA Tabáni Spartacus Sport é   84:06   16   78:32   16    162:38 
     15 Horányi György         PAK Paksi Sportegyesület       89:30   20   84:27   18    173:57 

        Pirtilä Timo           XKYM Kymin Suunnistajat        74:35   12    hiba                
        Bejczi Gábor           MEA Miskolci Egyetemi Atléti    n.i.        82:34   17           
        Gerzsényi Zsolt        DTC Diósgyőri Tájékozódási F    n.i.        48:47    2           
        Hevér Csaba            SZU Szegedi Bokorugró Tájfut   85:02   17    n.i.                
        Köblös Csaba           SAS Silvanus Sportegyesület     n.i.       104:00   19           
        Nagy Tibor             FSC Futárok Sport Club         55:57    5    n.i.                
        Kolyvek László         MEA Miskolci Egyetemi Atléti    n.i.        64:02   11           
        Kézdy Pál              KFK KFKI Petőfi Sportkör       63:20    9    n.i.                
        Rontó Zoltán           AOS Apex Optimista Sportegye    n.i.         hiba                
        Zakariás Péter         TSE Törekvés Sport Egyesület   52:26    3                        



F/M50  (32)                                                    

      1 Egei Tamás             SPA Tabáni Spartacus Sport é   49:51    1   43:40    1     93:31 
      2 Mats Fryxell           XMAL Malmby IF                 54:16    2   47:54    2    102:10 
      3 Sven-Olov Hellström    XMAL Malmby IF                 57:11    3   48:56    3    106:07 
      4 Opetnik Siegfried      XHVK HSV Klagenfurt            58:14    4   52:23    5    110:37 
      5 Huber Andreas          XHAM Hamar OK                  60:38    9   51:51    4    112:29 
      6 Szokol Lajos           SZV Szegedi Vasutas Sport Eg   59:35    8   54:44    8    114:19 
      7 Simpson Andy           BFO Big Foot Orienteers        59:21    7   55:06    9    114:27 
      8 Gera Tibor             SZV Szegedi Vasutas Sport Eg   61:03   11   54:11    7    115:14 
      9 Rusvai László          FSC Futárok Sport Club         58:36    5   58:28   13    117:04 
     10 Körmendi Miklós        MSE Megalódusz Sportegylet     62:12   12   55:06    9    117:18 
     11 Szlatényi Ferenc       OSC Orvosegyetem Sport Club    62:57   13   55:59   12    118:56 
     12 Hegedűs Zoltán         OSC Orvosegyetem Sport Club    66:55   16   54:08    6    121:03 
     13 Pal Schmidt            XMAL Malmby IF                 66:04   15   61:03   15    127:07 
     14 Eschlboeck Rainer      XNUR Naturfreunde Linz         65:23   14   67:25   16    132:48 
     15 Széles Gábor           OSC Orvosegyetem Sport Club    74:23   19   59:29   14    133:52 
     16 Oszkó László           SPA Tabáni Spartacus Sport é   77:25   22   70:26   17    147:51 
     17 Bujdosó István         SPA Tabáni Spartacus Sport é   87:01   23   90:30   19    177:31 
     18 Pregartner Georg       XSKV SKV OLG Kaltenbrunn       90:56   25   91:33   20    182:29 
     19 Peregi Tamás           SPA Tabáni Spartacus Sport é   93:36   26  103:28   21    197:04 
     20 Urbán András           BEA Budapesti Egyetemi Atlét  104:10   28  104:56   22    209:06 
     21 Ross Kevin             OCT Octavian Droobers          88:52   24  123:38   23    212:30 

        Zsilkin Viktor         HBS Honvéd Bottyán Sportegye   76:27   20    hiba                
        Balázs Ottó            SPA Tabáni Spartacus Sport é    hiba         hiba                
        Köck Erwin             XHSV HSV OL Wiener Neustadt     hiba        55:10   11           
        Haug Frode             XHAM Hamar OK                  59:15    6    hiba                
        Bader Urs              XSSE SVSE  Vasutas              hiba        73:14   18           
        Riesing József         SZV Szegedi Vasutas Sport Eg   68:27   18    hiba                
        Nemesházi László       PSE Postás Sport Egyesület     67:43   17    n.i.                
        Mikkola Sakari         XHEL Helsingin Suunnistajat    97:45   27    n.i.                
        Nemcsényi László dr.   DHS Debreceni Honvéd Sport-                  hiba                
        Sándor László          OSC Orvosegyetem Sport Club    77:06   21    n.i.                
        Szunyog József dr.     SAS Silvanus Sportegyesület    61:00   10                        



F/M55  (28)                                                    

      1 Vestola Heikki         XRTI Rastivarsat               54:56    2   33:43    1     88:39 
      2 Szőcs László           HSP Hidegkúti Spartacus Spor   55:15    3   37:21    2     92:36 
      3 Vankó Péter            HSE Hegyisport Szentendre Eg   54:10    1   39:45    4     93:55 
      4 Routsi Jyrki           XHII Hiisirasti                58:42    4   38:00    3     96:42 
      5 Hjorth Frode           XHAM Hamar OK                  60:02    5   41:10    5    101:12 
      6 Kele József            BEA Budapesti Egyetemi Atlét   62:22    8   42:06    6    104:28 
      7 Gurka Jiri             XHSV HSV OL Wiener Neustadt    61:56    6   45:35    7    107:31 
      8 Strand Torgeir         XHOR Hordaveg BIL Bergen       66:21   10   49:14   10    115:35 
      9 Nagy György            EK Egyesületen kívüli          66:55   12   49:04    9    115:59 
     10 Myre Kjell Erik        XHOR Hordaveg BIL Bergen       73:03   13   46:24    8    119:27 
     11 Gudbrandsen Terje      XHAM Hamar OK                  62:14    7   60:36   17    122:50 
     12 Refsland Ivar          XTYR Tyrving                   66:16    9   60:34   16    126:50 
     13 Rosseland Svein        XHOR Hordaveg BIL Bergen       73:11   14   57:29   14    130:40 
     14 Pidner Valentin        XHSV HSV OL Wiener Neustadt    77:21   16   55:17   13    132:38 
     15 Hajagos Henrik         SZV Szegedi Vasutas Sport Eg   81:57   17   54:17   11    136:14 
     16 Neby Erik              XHAM Hamar OK                  82:01   18   58:43   15    140:44 
     17 Leif Eriksson          XMAL Malmby IF                 66:32   11   75:31   25    142:03 
     18 Zempléni András dr.    KOS Hegyvidék-KFKI Optimista   75:17   15   71:26   22    146:43 
     19 Hegedűs Béla           SAS Silvanus Sportegyesület    83:58   19   63:50   18    147:48 
     20 Joergensen Tore        XHAM Hamar OK                  86:08   20   65:17   19    151:25 
     21 Koiser Gerhard         XHSV HSV OL Wiener Neustadt    92:39   21   68:21   21    161:00 
     22 Strand Kjetil          XHOR Hordaveg BIL Bergen       93:08   22   71:49   23    164:57 
     23 Hunyadi Károly         PSE Postás Sport Egyesület     99:49   26   67:58   20    167:47 
     24 Somlay Gábor           ARA Alba Regia Atlétikai Klu   96:38   25   73:19   24    169:57 
     25 Hollekim Trond         XHOR Hordaveg BIL Bergen       95:46   24   75:46   26    171:32 
     26 Gadolla Gábor          TTE Tipo Tájfutó és Környeze  113:14   27   95:03   27    208:17 
     27 Ormay György           KOS Hegyvidék-KFKI Optimista   94:48   23  122:56   28    217:44 

        Nagy Sándor            ARA Alba Regia Atlétikai Klu                54:26   12           



F/M60  (35)                                                    

      1 Töyrylä Teuvo          XVEH Vehkalahden Veikot        38:49    1   35:18    1     74:07 
      2 Hones Josef            HSR HSV Ried                   41:23    4   36:16    2     77:39 
      3 Saarimäki Ilkka        XANG Angelniemen Ankkuri       40:51    3   37:12    3     78:03 
      4 Svein S Jacobsen       XTYR Tyrving                   40:32    2   37:40    4     78:12 
      5 Balla Sándor           HSE Hegyisport Szentendre Eg   48:30   11   39:45    5     88:15 
      6 Vlado Pijak            XKOK KOB Sokol Pezinok         46:24    9   44:48    7     91:12 
      7 Ponweiser Franz        XHSV HSV OL Wiener Neustadt    51:12   15   40:21    6     91:33 
      8 Ludvig István          MAF Műegyetemi Atlétikai és    44:17    5   48:12   10     92:29 
      9 Ládi János             BTK Bakonyi Tájfutó Klub       49:29   13   45:35    8     95:04 
     10 Harkányi Csaba         SAS Silvanus Sportegyesület    48:49   12   48:49   11     97:38 
     11 Jelinek Petr           XTIZ TiZli                     50:52   14   50:47   13    101:39 
     12 Groendalen Erik        XHAM Hamar OK                  56:22   19   49:39   12    106:01 
     13 Komoróczki András      SAS Silvanus Sportegyesület    51:41   16   56:43   18    108:24 
     14 Miroslav Oralek        XOOB OOB Trebic                53:47   18   56:21   17    110:08 
     15 Bugár József           SPA Tabáni Spartacus Sport é   58:10   20   54:01   16    112:11 
     16 Volden Harald          XHAM Hamar OK                  53:32   17   59:45   21    113:17 
     17 Bacsó Attila           HER Balatonalmádi Herkules S   67:10   24   47:21    9    114:31 
     18 Aknai Antal            TTT Tatai Tömegsport és Tájf   62:34   21   53:07   15    115:41 
     19 Czajtányi Endre        PSE Postás Sport Egyesület     62:40   22   58:10   20    120:50 
     20 Pongratz Karl          XLZO LZ Omaha                  68:50   26   57:36   19    126:26 
     21 Kéki Miklós            SZU Szegedi Bokorugró Tájfut   72:19   28   62:39   23    134:58 
     22 Somogyi Lajos          BSC Balatonfüredi Sport Club   68:37   25   70:10   26    138:47 
     23 Herter László          MAF Műegyetemi Atlétikai és    77:10   31   62:38   22    139:48 
     24 Henek Milan            XRAD Radioklub Blansko         74:24   29   71:02   27    145:26 
     25 Endrődi József         PAK Paksi Sportegyesület       76:31   30   72:51   28    149:22 

        Mészáros Károly        TTT Tatai Tömegsport és Tájf    hiba        65:43   24           
        Schweifer Erwin        XHSV HSV OL Wiener Neustadt    44:20    6    hiba                
        Kukkasjärvi Tapio      XRAJ Rajamäen Rykmentti        71:34   27    hiba                
        Chmelik Ales           XTIZ TiZli                      hiba        52:47   14           
        Lajtai Sándor          PVM Pécsi Vörös Meteor SK       hiba         hiba                
        Franczia Vilmos        MCS Győr-ménfőcsanaki Egység   63:36   23                        
        Kóger Gyula            PVM Pécsi Vörös Meteor SK      47:35   10    n.i.                
        Magyar János           MAF Műegyetemi Atlétikai és     n.i.        69:28   25           
        Spiegl János           SMA Soproni Műegyetemi Atlét   44:47    8    n.i.                
        Bikki Sándor           VTC Veszprémi Tájfutó Club     44:46    7    n.i.                



F/M65  (19)                                                    

      1 Boros Zoltán           HSE Hegyisport Szentendre Eg   38:23    3   37:06    2     75:29 
      2 Ylikoski Erkki         XKAN Kankaanpään Suunnistaja   46:33    6   36:55    1     83:28 
      3 Siuko Hannu            XSUN Suunta-Sepot              37:54    2   48:47    6     86:41 
      4 Nataas Magnus          XHOR Hordaveg BIL Bergen       35:32    1   52:18    8     87:50 
      5 Molnár Gábor           MAF Műegyetemi Atlétikai és    49:43    7   45:43    3     95:26 
      6 Németh Jenő            BTK Bakonyi Tájfutó Klub       45:27    5   50:40    7     96:07 
      7 Graf Josef             XLZO LZ Omaha                  50:09    8   47:52    5     98:01 
      8 Grabenhofer Wili       XLZO LZ Omaha                  55:16   14   47:49    4    103:05 
      9 Benedek Robert         XLZO LZ Omaha                  51:38   10   58:48   10    110:26 
     10 Szűcs B. Levente       HSP Hidegkúti Spartacus Spor   54:48   13   57:31    9    112:19 
     11 Friedrich Vilmos       BEA Budapesti Egyetemi Atlét   54:02   12   61:31   11    115:33 
     12 Lux Iván               BEA Budapesti Egyetemi Atlét   52:29   11   63:22   12    115:51 
     13 Tüskés György          SUN Sün SC Veszprém            44:46    4   73:19   13    118:05 
     14 Gömbös Gyula           SKS Sárvári Kinizsi Sportegy   65:51   17   74:37   14    140:28 
     15 Kempelen Miklós        OSC Orvosegyetem Sport Club    65:33   16   82:43   16    148:16 
     16 Kiss György            KJS Kirchhofer József Sporte   75:44   18   86:16   17    162:00 
     17 Hegrenaes Arild        XHOR Hordaveg BIL Bergen       87:35   19   79:46   15    167:21 

        Csongrádi Jenő         BEA Budapesti Egyetemi Atlét   51:03    9    n.i.                
        Ladóczki Attila        EK Egyesületen kívüli          61:42   15                        



F/M70  (18)                                                    

      1 Nagy Árpád dr.         ETC Egri Testedző Club         36:00    1   47:36    2     83:36 
      2 Szemler István         TTE Tipo Tájfutó és Környeze   45:44    6   44:04    1     89:48 
      3 Komár Béla             HER Balatonalmádi Herkules S   42:20    2   48:11    3     90:31 
      4 Gombkötő Péter dr.     TTE Tipo Tájfutó és Környeze   45:07    4   48:48    4     93:55 
      5 Gerely Ferenc          HSP Hidegkúti Spartacus Spor   43:11    3   54:26    7     97:37 
      6 Horváti György         HSP Hidegkúti Spartacus Spor   48:25    7   50:47    5     99:12 
      7 Moeklebust Leif        XHOR Hordaveg BIL Bergen       52:40   12   51:26    6    104:06 
      8 Teppo Jaakko           XARO Aron Haka                 51:15   10   56:35    8    107:50 
      9 Wengrin István         VTC Veszprémi Tájfutó Club     49:19    8   61:55    9    111:14 
     10 Ziermann Paul          XLZO LZ Omaha                  56:25   13   64:18   11    120:43 
     11 Tobler Gottfried       XHSV HSV OL Wiener Neustadt    62:42   15   62:23   10    125:05 
     12 Lindeman Osmo          XHEL Helsingin Suunnistajat    52:03   11   92:32   14    144:35 

        Köblös József          SAS Silvanus Sportegyesület     n.i.        81:25   13           
        Lohász Márton          BDI Budapesti Diáksport Szöv    n.i.        77:46   12           
        Muszély György         BEA Budapesti Egyetemi Atlét   56:54   14    n.i.                
        Nagy Albert            SAS Silvanus Sportegyesület    45:17    5    n.i.                
        Nagy Gábor             SAS Silvanus Sportegyesület     hiba         n.i.                
        Szecsődi Ákos          BEA Budapesti Egyetemi Atlét   51:08    9    n.i.                



F/M75  (11)                                                    

      1 Bogdány Miklós         TTE Tipo Tájfutó és Környeze   46:07    1   45:41    1     91:48 
      2 Nagy Dezső             HSP Hidegkúti Spartacus Spor   48:06    2   47:35    3     95:41 
      3 Vass Tibor             VHS Veszprémi Honvéd Sporteg   50:42    3   47:15    2     97:57 
      4 Höfer Eberhard         XASG ASG Teutoburger Wald      52:24    4   54:03    5    106:27 
      5 Schell Antal           PSE Postás Sport Egyesület     62:49    6   59:25    6    122:14 
      6 Illés Vilmos           SSC Siketek Sport Club         73:12    7   65:59    7    139:11 
      7 Juntunen Olli          XHEL Helsingin Suunnistajat    76:36    8   70:35    9    147:11 

        Gárdonyi Zoltán        SPA Tabáni Spartacus Sport é   54:02    5    hiba                
        Gönczi Péter           SPA Tabáni Spartacus Sport é    n.i.        70:22    8           
        Rácz Márton            TTE Tipo Tájfutó és Környeze    n.i.       113:00   10           
        Kaitio Risto           XMAA Maaria Mahti               n.i.        52:03    4           



F/M80  (4)                                                     

      1 Dudás István           OSC Orvosegyetem Sport Club    52:52    1   51:03    1    103:55 
      2 Salmenkylä Juhani      XHEL Helsingin Suunnistajat    88:40    2  109:46    3    198:26 

        Erkki Simpanen         XRAS Rastihaukat                hiba         hiba                
        Weress Kálmán          TTE Tipo Tájfutó és Környeze    n.i.        86:08    2           



N/W10D  (27)                                                   

      1 Máramarosi Rita        TSE Törekvés Sport Egyesület   17:41    1   15:28    2     33:09 
      2 Gönczi Zsuzsa          CSP Csipa Sport és Szabadidő   21:36    2   16:21    4     37:57 
      3 Baracsi Léna           TTE Tipo Tájfutó és Környeze   23:02    4   15:42    3     38:44 
      4 Lantai Lili            VHS Veszprémi Honvéd Sporteg   23:38    5   15:25    1     39:03 
      5 Paskucz-Szathmáry Henr TTE Tipo Tájfutó és Környeze   22:13    3   18:39    6     40:52 
      6 Máramarosi Dóra        TSE Törekvés Sport Egyesület   25:46    7   17:24    5     43:10 
      7 Zahnd Annouk           XSSE SVSE  Vasutas             24:18    6   24:04   12     48:22 
      8 Baracsi Hanna          TTE Tipo Tájfutó és Környeze   27:49   11   22:36   10     50:25 
      9 Máramarosi Anna        TSE Törekvés Sport Egyesület   27:06    9   23:47   11     50:53 
     10 Gyurina Judit          PVS Pécsi Vasutas Sportkör     31:57   14   19:11    7     51:08 
     10 Ódor Laura             MSE Megalódusz Sportegylet     28:52   12   22:16    9     51:08 
     12 Valyavka Viktoriya     XVZA VZA Zilina                26:12    8   26:00   14     52:12 
     13 Knuth Sára             PSE Postás Sport Egyesület     33:37   15   20:40    8     54:17 
     14 Simon Zselyke          EK Egyesületen kívüli          29:39   13   25:50   13     55:29 
     15 Németh Eszter          VSE Vizsla Egészség, Sport é   33:53   16   29:50   15     63:43 
     16 Sebes Viktória         MSE Megalódusz Sportegylet     41:41   20   33:50   20     75:31 
     17 Paskucz-Szathmáry King TTE Tipo Tájfutó és Környeze   43:39   21   33:10   19     76:49 
     18 Borbás Ágota Anna      KAL Kalocsai Sport Egyesület   40:16   18   39:46   22     80:02 
     19 Delgado Leire          XOVI OK Vihor                  48:52   23   31:58   17     80:50 
     20 Szakál Sára            BEA Budapesti Egyetemi Atlét   39:26   17   43:07   23     82:33 
     21 Balogh Emőke           PAK Paksi Sportegyesület       46:51   22   37:13   21     84:04 
     22 Delgado Kira           XOVI OK Vihor                  56:30   26   31:56   16     88:26 
     23 Volkova Maja           XVZA VZA Zilina                41:07   19   47:23   25     88:30 
     24 Farkas Barbara         JMD Jászapáti, Gróf Szécheny   59:51   27   32:05   18     91:56 
     25 Doroszlai Lelle        VSE Vizsla Egészség, Sport é   49:05   24   43:47   24     92:52 

        Gaschler Emma          VHS Veszprémi Honvéd Sporteg   27:47   10    hiba                
        Dombi Júlia            BSC Balatonfüredi Sport Club   51:58   25    hiba                



N/W12C  (16)                                                   

      1 Zempléni Lilla         MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó   18:18    1   15:26    2     33:44 
      2 Czakó Boglárka         MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó   19:39    2   15:15    1     34:54 
      3 Sárközy Rita           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó   25:37    4   21:46    3     47:23 
      4 Péri Kata Luca         FLF Fehérlófia Sportegyesüle   25:55    6   23:57    6     49:52 
      5 Kukec Marta            XOVI OK Vihor                  28:03    7   21:59    4     50:02 
      6 Baracsi Luca           TTE Tipo Tájfutó és Környeze   25:00    3   27:56    9     52:56 
      7 Kiss Kamilla           KJS Kirchhofer József Sporte   32:03   10   23:31    5     55:34 
      8 Kocsis Fanni           TTE Tipo Tájfutó és Környeze   25:52    5   31:28   11     57:20 
      9 Faggyas Zsófia         TTE Tipo Tájfutó és Környeze   31:58    9   29:13   10     61:11 
     10 Ürge Boróka            BEA Budapesti Egyetemi Atlét   44:32   11   27:52    8     72:24 
     11 Bogdán Melinda         MSE Megalódusz Sportegylet     48:04   12   50:23   14     98:27 

        Somodi Blanka          SPA Tabáni Spartacus Sport é    n.i.        31:30   12           
        Abrán Csenge           KJS Kirchhofer József Sporte    n.i.        35:12   13           
        Kiss Boglárka          KJS Kirchhofer József Sporte    n.i.        24:56    7           
        Kiffer Anna            ARA Alba Regia Atlétikai Klu   30:45    8                        
        Vida Fanni Hanna       SPA Tabáni Spartacus Sport é    n.i.        52:20   15           



N/W14B  (35)                                                   

      1 Gárdonyi Csilla        MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó   21:38    1   26:14    1     47:52 
      2 Hajdu Nelli            TTE Tipo Tájfutó és Környeze   26:45    2   32:58    4     59:43 
      3 Mérő Dominika          VHS Veszprémi Honvéd Sporteg   29:35    3   32:37    3     62:12 
      4 Karjalainen Mikaela    XPIJ Päijät-Rasti              32:18    5   30:16    2     62:34 
      5 László Dorottya        MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó   32:42    6   36:36    6     69:18 
      6 Tóth Blanka            TTE Tipo Tájfutó és Környeze   30:47    4   38:54    7     69:41 
      7 Székely Rozália        TTE Tipo Tájfutó és Környeze   33:58    7   35:46    5     69:44 
      8 Iván Eszter            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó   36:43   10   51:01   10     87:44 
      9 Borhegyi Teodóra       BMG Babits Mihály Gimnázium    37:38   12   50:32    9     88:10 
     10 Kovács Kira            PAK Paksi Sportegyesület       34:23    9   55:21   13     89:44 
     11 Lengyel Krisztina      TTE Tipo Tájfutó és Környeze   39:01   14   52:18   11     91:19 
     12 Kovács Karina          PAK Paksi Sportegyesület       38:36   13   52:45   12     91:21 
     13 Kálmán Tamara          MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó   54:41   23   38:54    7     93:35 
     14 Orosz Viktória         SPA Tabáni Spartacus Sport é   34:22    8   60:08   16     94:30 
     15 Ürge Dóra              TTE Tipo Tájfutó és Környeze   41:16   15   55:42   14     96:58 
     16 Turi Hanna             SPA Tabáni Spartacus Sport é   36:54   11   70:06   23    107:00 
     17 Lantai Anna Boróka     VHS Veszprémi Honvéd Sporteg   48:15   19   60:11   17    108:26 
     18 Horváth Lilla          SPA Tabáni Spartacus Sport é   48:56   20   60:54   18    109:50 
     19 Koszta Dóra            SZV Szegedi Vasutas Sport Eg   49:49   22   65:55   20    115:44 
     20 Mázsa Zsófia Margaréta ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá   49:37   21   66:14   21    115:51 
     21 Detrekői Sára          TTE Tipo Tájfutó és Környeze   58:41   26   57:14   15    115:55 
     22 Tóth Alexandra         PAK Paksi Sportegyesület       47:07   18   74:02   25    121:09 
     23 Riesing Hanna          SZV Szegedi Vasutas Sport Eg   61:13   27   66:31   22    127:44 
     24 Vizi Borbála           ARA Alba Regia Atlétikai Klu   57:09   25   76:08   27    133:17 
     25 Rövid Boglárka         ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá   43:56   16   90:10   30    134:06 
     26 Musza Valéria          SPA Tabáni Spartacus Sport é   61:53   28   82:28   28    144:21 
     27 Feczer Zsóka Zsófia    PAK Paksi Sportegyesület       64:04   29   88:29   29    152:33 
     28 Borbás Zita            KAL Kalocsai Sport Egyesület   93:07   32   72:21   24    165:28 
     29 Jakopec Iva            XOKJ OK Japetic                74:08   31  127:34   31    201:42 
     30 Škugor Hana            XOKJ OK Japetic                56:25   24  147:36   32    204:01 
     31 Lesjak Jelena          XOKJ OK Japetic                64:54   30  159:33   33    224:27 

        Pataki Virág Lara      PVS Pécsi Vasutas Sportkör      hiba        61:42   19           
        Gillich Luca           TTT Tatai Tömegsport és Tájf   45:59   17                        
        Nagy Zsófia            KJS Kirchhofer József Sporte    n.i.         hiba                
        Nyáry Doottya          SPA Tabáni Spartacus Sport é                75:54   26           



N/W15-18C  (4)                                                 

      1 Kamenár Gyöngyvér      KZS Kecskeméti Zöld Sportok    38:00    3   27:27    1     65:27 
      2 Weisz Anna             PAK Paksi Sportegyesület       41:43    4   46:48    2     88:31 
      3 Skrop Anna             ARA Alba Regia Atlétikai Klu   30:09    2   59:27    3     89:36 

        Győri Boglárka         KZS Kecskeméti Zöld Sportok    27:30    1                        



N/W16B  (21)                                                   

      1 Sárközy Zsófia         MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó   53:14    1   46:41    1     99:55 
      2 Pataki Réka Dalida     PVS Pécsi Vasutas Sportkör     56:29    2   50:15    3    106:44 
      2 Berger Anni            XDER Der Berger-Clan           58:06    3   48:38    2    106:44 
      4 Hajnal Dorottya        SPA Tabáni Spartacus Sport é   59:41    4   52:23    4    112:04 
      5 Tamás Bianka           DTC Diósgyőri Tájékozódási F   67:25    6   54:41    6    122:06 
      6 Porgányi Anna          ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá   67:11    5   58:11    8    125:22 
      7 Zacher Enikő           SPA Tabáni Spartacus Sport é   69:15    8   56:23    7    125:38 
      8 Zacher Noémi           SPA Tabáni Spartacus Sport é   73:59    9   53:07    5    127:06 
      9 Király Boróka          GOC Göcsej Környezetvédő, Tá   67:40    7   67:12    9    134:52 
     10 Megyeri Orsolya Zaza   FLF Fehérlófia Sportegyesüle   82:57   11   67:23   10    150:20 
     11 Kálmán Imola           SPA Tabáni Spartacus Sport é   79:37   10   82:36   12    162:13 
     12 Bódi Doroti            ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá   97:59   14   81:12   11    179:11 
     13 Kiss Dóra Eszter       BMG Babits Mihály Gimnázium    95:26   13   86:54   13    182:20 
     14 Gubicz Kata Viola      VSM Victoria Sportegyesület   116:05   18  112:32   14    228:37 
     15 Borsos Veronika        VSM Victoria Sportegyesület   126:12   20  157:34   15    283:46 

        Gillich Dóra           TTT Tatai Tömegsport és Tájf  110:35   16    hiba                
        Vankó Milena           SPA Tabáni Spartacus Sport é   99:24   15    hiba                
        Gillich Luca           TTT Tatai Tömegsport és Tájf                 hiba                
        Bognár Anna            BEA Budapesti Egyetemi Atlét  113:35   17                        
        Lendvai Kati           ARA Alba Regia Atlétikai Klu  125:38   19                        
        Koszta Kincső          SZV Szegedi Vasutas Sport Eg   93:08   12    n.i.                



N/W18B  (6)                                                    

      1 Viniczai Csenge        PVS Pécsi Vasutas Sportkör     71:35    1   54:35    1    126:10 
      2 Mantuano Eszter        SPA Tabáni Spartacus Sport é   75:53    3   66:11    4    142:04 
      3 Jakob Nadia            XSSE SVSE  Vasutas             86:53    4   61:09    2    148:02 
      4 Berger Marlene         XDER Der Berger-Clan           87:32    5   61:58    3    149:30 
      5 Težak Dora             XOVI OK Vihor                 132:50    6   75:51    5    208:41 

        Kézdy Borbála          MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó   72:53    2    n.i.                



N/W21A  (14)                                                   

      1 Weiler Virág           SPA Tabáni Spartacus Sport é   72:34    1   47:41    2    120:15 
      2 Bertóti Regina         GOC Göcsej Környezetvédő, Tá   78:10    2   48:13    3    126:23 
      3 Schweizer Salome       XSSE SVSE  Vasutas             84:12    6   47:11    1    131:23 
      4 Rusvai Katalin         FSC Futárok Sport Club         80:15    4   54:25    5    134:40 
      5 Ratinland Zsófia       FLF Fehérlófia Sportegyesüle   82:57    5   56:56    6    139:53 
      6 Péntek Gréti           BSC Balatonfüredi Sport Club   91:19    7   50:12    4    141:31 
      7 Pijakova Barbora       XKOK KOB Sokol Pezinok         96:56    8   60:25    7    157:21 
      8 Pirtilä Päivi          XKYM Kymin Suunnistajat       103:02    9   63:13    8    166:15 
      9 Németh Luca            SPA Tabáni Spartacus Sport é  117:44   11   65:39    9    183:23 
     10 Orlic Antonija         XOIJ Orijentacijski klub Bje  147:52   13   72:47   10    220:39 

        Dékány Andrea          GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub    119:06   12    n.i.                
        Dékány Szilvia         GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub    109:00   10    n.i.                
        Szerencsi Ildikó dr.   SZV Szegedi Vasutas Sport Eg   78:58    3    n.i.                
        Liszka Eszter          SPA Tabáni Spartacus Sport é    hiba         n.i.                



N/W21B  (9)                                                    

      1 Főző-Kertész Anikó     PVS Pécsi Vasutas Sportkör     60:55    3   56:46    1    117:41 
      2 Pavić Mirja            XOKJ OK Japetic                60:28    1   61:18    3    121:46 
      3 Berger Marlies         XDER Der Berger-Clan           63:30    4   60:15    2    123:45 
      4 Daragó Zsófia          ETC Egri Testedző Club         65:45    5   71:41    5    137:26 
      5 Lux Andrea             TTE Tipo Tájfutó és Környeze   68:06    6   69:44    4    137:50 
      6 Aschacher Verena       XHSV HSV OL Wiener Neustadt    71:09    7   85:02    6    156:11 

        Bertóti Diána          GOC Göcsej Környezetvédő, Tá   60:51    2    n.i.                
        Sárközy Ágnes          MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    n.i.       111:59    7           
        Liskány Diána          STE Szabolcs-Szatmár-Bereg M   73:52    8                        



N/W21BR  (26)                                                  

      1 Benedek Virág          PVS Pécsi Vasutas Sportkör     30:27    1   46:22    3     76:49 
      2 Balogh Katalin         FSC Futárok Sport Club         36:10    6   43:48    1     79:58 
      3 Scultéty Orsolya       SAS Silvanus Sportegyesület    35:56    5   45:00    2     80:56 
      4 Horváth Magda          TTE Tipo Tájfutó és Környeze   34:37    3   48:34    5     83:11 
      5 Császár Barbara        GOC Göcsej Környezetvédő, Tá   33:23    2   50:23    6     83:46 
      6 Zahnd Nadja            XSSE SVSE  Vasutas             40:54   11   47:10    4     88:04 
      7 Ürge-Vorsacz Diána     BEA Budapesti Egyetemi Atlét   35:16    4   56:16    7     91:32 
      8 Kovács Ágnes           SZU Szegedi Bokorugró Tájfut   38:29   10   63:18   11    101:47 
      9 Sőtér Johanna          PSE Postás Sport Egyesület     46:24   12   57:05    8    103:29 
     10 Krznar Kristina        XOKJ OK Japetic                37:45    9   69:53   13    107:38 
     11 Kovács Júlia Virág     SZU Szegedi Bokorugró Tájfut   50:27   16   57:50    9    108:17 
     12 Kocsis Gabriella       HBS Honvéd Bottyán Sportegye   50:50   17   61:00   10    111:50 
     13 Csike Tekla            FLF Fehérlófia Sportegyesüle   48:30   13   69:17   12    117:47 
     14 Skropné Szuromi Éva    ARA Alba Regia Atlétikai Klu   49:21   14   78:52   14    128:13 
     15 Mérő Edit              VHS Veszprémi Honvéd Sporteg   50:18   15   81:09   15    131:27 
     16 Bíró Katalin           AOS Apex Optimista Sportegye   56:52   20   85:22   18    142:14 
     17 Péntek Gáborné         BSC Balatonfüredi Sport Club   57:48   21   88:32   19    146:20 
     18 Skulstad Marianne      XHOR Hordaveg BIL Bergen       71:59   22   83:25   16    155:24 
     19 Serény Zsuzsanna       TTE Tipo Tájfutó és Környeze   98:25   23   99:13   21    197:38 

        Talset Marita          XHOR Hordaveg BIL Bergen        hiba         hiba                
        Molnár Jeannette       SPA Tabáni Spartacus Sport é    n.i.        90:47   20           
        Kifferné Endes Anikó   ARA Alba Regia Atlétikai Klu   52:02   19    n.i.                
        Tokaji Mónika          HRF Szolnoki Honvéd Sportegy   37:00    7                        
        Marosfalvi Mónika      SPA Tabáni Spartacus Sport é   51:16   18    n.i.                
        Borsiné Petrik Zsuzsa  ARA Alba Regia Atlétikai Klu   37:39    8                        
        Madarassy Mária        BEA Budapesti Egyetemi Atlét                84:45   17           



N/W21C  (8)                                                    

      1 Badis Anissa           SFC Széchenyi István Egyetem   44:51    2   34:48    2     79:39 
      2 Mauerné Nagy Zsanett   MSE Megalódusz Sportegylet     46:08    3   33:50    1     79:58 
      3 Zsótér Márta           HOD Hód-mentor sport és műpá   43:08    1   38:24    3     81:32 
      4 Gaschler-Gyeviki Nóra  VHS Veszprémi Honvéd Sporteg   47:09    4   46:49    4     93:58 
      5 Szabó Emese            ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá   63:42    5   58:27    5    122:09 
      6 Vizi Eszter            BSC Balatonfüredi Sport Club   74:20    7   73:24    6    147:44 
      7 Fischer Mária          TTE Tipo Tájfutó és Környeze   68:18    6   80:54    7    149:12 

        Hevérné Fricska Ildikó SZU Szegedi Bokorugró Tájfut   92:54    8    n.i.                



N/W35A  (8)                                                    

      1 Nagy Krisztina         BEA Budapesti Egyetemi Atlét   58:34    1   53:53    1    112:27 
      2 Routsi Anastasia       XHII Hiisirasti                75:07    2   65:12    2    140:19 
      3 Fodor Emese            XVEL Velencei-tavi Életmód K   85:19    5   79:08    4    164:27 
      4 Széplaki Erika         VHS Veszprémi Honvéd Sporteg   96:23    6   72:37    3    169:00 
      5 Sršen Matea            XOVI OK Vihor                  77:41    3  101:52    5    179:33 

        Orsányi Beatrix        PSE Postás Sport Egyesület      n.i.         hiba                
        Szabó Veronika         ARA Alba Regia Atlétikai Klu    hiba         n.i.                
        Szabó Erika            SZT Szombathelyi Egyetemi Sp   81:19    4                        



N/W40  (19)                                                    

      1 Bánki Jusztina         KZS Kecskeméti Zöld Sportok    52:08    1   43:11    2     95:19 
      2 Tömördi Ágnes          HSE Hegyisport Szentendre Eg   52:11    2   45:07    3     97:18 
      3 Füzy Judit             OSC Orvosegyetem Sport Club    57:59    3   47:53    5    105:52 
      4 Autio Tanja            XKRK Karkki-Rasti              66:05    8   40:55    1    107:00 
      5 Nyholm Tanja           XKRK Karkki-Rasti              64:12    6   46:26    4    110:38 
      6 Rostás Anikó           KAL Kalocsai Sport Egyesület   62:41    4   48:14    6    110:55 
      7 Porgányiné Henrich Pir ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá   62:43    5   50:03    7    112:46 
      8 Gobec Ivana            XOVI OK Vihor                  67:13   10   52:36    9    119:49 
      9 Szemler Judit          TTE Tipo Tájfutó és Környeze   69:50   12   50:57    8    120:47 
     10 Allwinger Tünde        TTE Tipo Tájfutó és Környeze   66:40    9   55:52   10    122:32 
     11 Biró Fruzsina          BEA Budapesti Egyetemi Atlét   68:32   11   59:58   12    128:30 
     12 Décsey Emőke           EK Egyesületen kívüli          71:56   14   60:12   13    132:08 
     13 Liikola Marika         XPIJ Päijät-Rasti              76:51   17   57:08   11    133:59 
     14 Asboltné Kerekes Ágnes DIS DISZ Közéleti, Kulturáli   71:34   13   62:51   14    134:25 
     15 Kissné Kiss Mária      JMD Jászapáti, Gróf Szécheny   72:48   15   67:25   16    140:13 
     16 Madarassy Anikó        BEA Budapesti Egyetemi Atlét   72:52   16   70:41   17    143:33 

        Hajas Csilla           BEA Budapesti Egyetemi Atlét    hiba        63:55   15           
        Nagyné Bódis Borbála   FSC Futárok Sport Club         99:30   18    n.i.                
        Simkó Livia            BKL Budakalászi Sport Club     65:40    7    n.i.                



N/W45  (20)                                                    

      1 Wengrin Ágnes          TTE Tipo Tájfutó és Környeze   40:22    1   41:33    1     81:55 
      2 Berger Hedi            XDER Der Berger-Clan           41:55    2   44:47    2     86:42 
      3 Ross Lesley            OCT Octavian Droobers          44:20    3   48:58    5     93:18 
      4 Ebinger Mónika         KFK KFKI Petőfi Sportkör       49:36    6   45:58    3     95:34 
      5 Győrffy Gabriella      HSE Hegyisport Szentendre Eg   49:30    5   48:30    4     98:00 
      6 Berger Gislind         XDER Der Berger-Clan           51:21    7   49:25    6    100:46 
      7 Németh Zsoltné         VHS Veszprémi Honvéd Sporteg   52:49    8   50:42    7    103:31 
      8 Bányai Réka            HSP Hidegkúti Spartacus Spor   56:32   11   56:12    8    112:44 
      9 Gillichné Kalocsai Adr MSE Megalódusz Sportegylet     48:22    4   64:42   13    113:04 
     10 Magyari Orsolya        TTE Tipo Tájfutó és Környeze   55:51    9   61:00   11    116:51 
     11 Cseresnyés Ágnes       TTE Tipo Tájfutó és Környeze   60:12   12   58:43   10    118:55 
     12 Barnáné Szabó Irén     KZS Kecskeméti Zöld Sportok    62:01   14   58:33    9    120:34 
     13 Kiss Teodóra           ETC Egri Testedző Club         60:22   13   61:59   12    122:21 
     14 Eschlboeck Gudrun      XNUR Naturfreunde Linz         62:07   15   65:51   14    127:58 
     15 Burian Hana            BEA Budapesti Egyetemi Atlét   77:46   17   75:18   15    153:04 
     16 Kovács Vera            PAK Paksi Sportegyesület       81:39   18   88:27   16    170:06 
     17 Dornstauder Sandra     XHSV HSV OL Wiener Neustadt   128:28   20  103:03   17    231:31 
     18 Teo Dóra               OSC Orvosegyetem Sport Club   125:39   19  113:57   18    239:36 

        Aschacher Angelika     XHSV HSV OL Wiener Neustadt    56:19   10    hiba                
        Dénes Ildikó           KAL Kalocsai Sport Egyesület   65:10   16    n.i.                



N/W50  (20)                                                    

      1 Mátyás Ildikó          PVM Pécsi Vörös Meteor SK      43:13    2   40:24    1     83:37 
      2 Böröczkyné Makai Anna  VHS Veszprémi Honvéd Sporteg   45:18    5   46:44    4     92:02 
      3 Jenővári Gabriella     HSE Hegyisport Szentendre Eg   47:45    6   44:56    3     92:41 
      3 Rusvainé Barócsi Katal FSC Futárok Sport Club         45:06    4   47:35    5     92:41 
      5 Denysenko Tamara       XVZA VZA Zilina                44:09    3   50:46   10     94:55 
      6 Ludvig Ágnes           MAF Műegyetemi Atlétikai és    48:38    7   47:54    6     96:32 
      7 Radics Anna            ETC Egri Testedző Club         50:11    8   49:34    7     99:45 
      8 Vestola Arja           XNST Nastolan Terä             50:33    9   51:15   11    101:48 
      9 Schmid Kathrin         XSSE SVSE  Vasutas             58:52   13   49:52    8    108:44 
     10 Mäkelä Tiina           XRAU Rauman Työväen Urheilij   55:31   11   53:31   12    109:02 
     11 Bacsó Piroska          MAF Műegyetemi Atlétikai és    50:49   10   59:52   14    110:41 
     12 Marczis Márta          ETC Egri Testedző Club         68:11   14   50:21    9    118:32 
     13 Koczka Gabriella       SZT Szombathelyi Egyetemi Sp   57:36   12   61:53   15    119:29 
     14 Cvitković Maja         XOVI OK Vihor                  73:50   15   67:14   17    141:04 
     15 Maget Brigitte         XSKV SKV OLG Kaltenbrunn       77:22   17   63:47   16    141:09 

        Dániel Edit            HSE Hegyisport Szentendre Eg    n.i.        43:16    2           
        Kármán Katalin         HSE Hegyisport Szentendre Eg   32:08    1    n.i.                
        Nemesházi Lászlóné     PSE Postás Sport Egyesület     91:15   18    n.i.                
        Ostorics Zsuzsanna     PSE Postás Sport Egyesület     75:20   16                        
        Lukácsi Ágnes Erika    PVS Pécsi Vasutas Sportkör                  53:39   13           



N/W55  (12)                                                    

      1 Kottonen Annariitta    XLYN Lynx                      33:58    1   37:20    1     71:18 
      2 Puromies Merja         XESP Espoon suunta             34:53    2   42:15    2     77:08 
      3 Kukkasjärvi Elina      XRAJ Rajamäen Rykmentti        37:02    3   50:28    3     87:30 
      4 Humalamäki Mirja       XSUO Suomussalmen Rasti        46:54    5   56:06    6    103:00 
      5 Töyrylä Marja          XKYM Kymin Suunnistajat        41:45    4   62:06    7    103:51 
      6 Saarimäki Helena       XANG Angelniemen Ankkuri       53:35    7   54:53    5    108:28 
      7 Vapalahti Inkeri       XSUS Susi                      62:02   10   51:30    4    113:32 
      8 Oswald Luise           XLZO LZ Omaha                  55:28    8   64:37    8    120:05 
      9 Humalamäki Marja       XHRI Ähtärin Urheilijat        56:48    9   72:57    9    129:45 
     10 Koiser Veronika        XHSV HSV OL Wiener Neustadt    78:03   11  118:21   10    196:24 

        Hakomäki Kirsi         XHEL Helsingin Suunnistajat    49:38    6    hiba                
        Nordberg Liisa         XHEL Helsingin Suunnistajat     hiba         n.i.                



N/W60  (14)                                                    

      1 Lonka Hennariikka      XKLE Kalevan Rasti             30:34    1   43:36    1     74:10 
      2 Fent Marianne          ARA Alba Regia Atlétikai Klu   33:07    2   53:55    2     87:02 
      3 Siuko Anja             XSUN Suunta-Sepot              40:06    3   59:33    3     99:39 
      4 Kajaala-Ylikoski Helen XKAN Kankaanpään Suunnistaja   45:05    4   73:05    6    118:10 
      5 Leppänen Tuula         XRAU Rauman Työväen Urheilij   52:27    7   67:47    4    120:14 
      6 Kattilakoski Kirsti    XARO Aron Haka                 50:30    5   70:50    5    121:20 
      7 Szabó Zsuzsanna        SAS Silvanus Sportegyesület    51:08    6   75:17    7    126:25 
      8 Wassmer Margrit        XSSE SVSE  Vasutas             63:57   11   80:17    8    144:14 
      9 Libuse Oralkova        XOOB OOB Trebic                57:32    9   88:24   10    145:56 
     10 Henkova Svatava        XRAD Radioklub Blansko         71:09   12   94:39   11    165:48 

        Jenei Margit           SPA Tabáni Spartacus Sport é    n.i.         hiba                
        Sávai Mária            AOS Apex Optimista Sportegye    n.i.        86:24    9           
        Kühn Edit              PVM Pécsi Vörös Meteor SK      59:14   10    n.i.                
        Lovász Márta           SZU Szegedi Bokorugró Tájfut   52:59    8    n.i.                



N/W65  (11)                                                    

      1 Sidsel Graff-Iversen   XFOS Fossum IF                 42:33    1   48:21    4     90:54 
      2 Biró Aletta            BEA Budapesti Egyetemi Atlét   47:13    2   47:46    3     94:59 
      3 Komár Béláné           HER Balatonalmádi Herkules S   48:49    3   48:42    5     97:31 
      4 Stoor Anne             XARO Aron Haka                 58:14    6   43:17    1    101:31 
      5 Petäys Helvi           XPIH Pihkaniskat               54:29    5   53:36    7    108:05 
      6 Haase Tuula            XOUN Ounasvaaran Hiihtoseura   62:30    8   46:55    2    109:25 
      7 Gombkötő Zsuzsanna     VTC Veszprémi Tájfutó Club     69:23   10   52:54    6    122:17 

        Tobler Barbara         XHSV HSV OL Wiener Neustadt    59:41    7    hiba                
        Honkavaara Paula       XRST Rasti-Vihti               51:18    4    hiba                
        Welling Marketta       XHRT Herttonimen Hiitäjät      67:09    9    hiba                
        Nataas Kari            XHOR Hordaveg BIL Bergen       83:09   11    hiba                



N/W70  (8)                                                     

      1 Wilen Anja             XKOO Koovee                    41:21    1   42:42    1     84:03 
      2 Lindeman Gunnel        XHEL Helsingin Suunnistajat    41:40    2   53:40    5     95:20 
      3 Puhakka Sisko          XHRT Herttonimen Hiitäjät      51:45    4   46:32    2     98:17 
      4 Cser Krisztina         SPA Tabáni Spartacus Sport é   56:05    5   48:44    3    104:49 
      5 Wengrin Istvánné       VTC Veszprémi Tájfutó Club     58:32    6   51:59    4    110:31 
      6 Raunemaa Pirkko        XHEL Helsingin Suunnistajat    82:14    7   89:42    6    171:56 
      7 Hanusz Mária           OSC Orvosegyetem Sport Club    85:10    8  106:42    7    191:52 

        Sőtérné Farkas Anna    PSE Postás Sport Egyesület     48:50    3                        



NYK/OB  (86)                                                   

      1 Denk Thomas            XDER Der Berger-Clan           33:17    4   21:29    1     54:46 
      2 Perczel Szabó Krisztiá VHS Veszprémi Honvéd Sporteg   28:48    1   31:49    9     60:37 
      3 Czinege Ágnes          EK Egyesületen kívüli          38:54    8   26:33    4     65:27 
      4 Haider Anna            HSR HSV Ried                   33:05    3   36:29   15     69:34 
      5 Tamás Bence            DTC Diósgyőri Tájékozódási F   43:24   14   33:51   12     77:15 
      6 Kóródi Tünde           SZT Szombathelyi Egyetemi Sp   44:21   17   39:32   17     83:53 
      7 Eiplné Sipos Ágnes     MSE Megalódusz Sportegylet     54:06   26   31:51   10     85:57 
      8 Oszkóné Simon Ildikó   SPA Tabáni Spartacus Sport é   50:14   21   39:31   16     89:45 
      9 Győri Tünde            VHS Veszprémi Honvéd Sporteg   47:49   20   44:44   26     92:33 
     10 Mészárosné Boros Valér TTT Tatai Tömegsport és Tájf   58:20   33   41:25   21     99:45 
     11 Pongrac Maja           XOKJ OK Japetic                60:40   36   41:43   22    102:23 
     12 Schell Antalné         PSE Postás Sport Egyesület     58:08   31   46:31   27    104:39 
     13 Imeli János            MSE Megalódusz Sportegylet     58:10   32   50:48   31    108:58 
     14 Heuer Adrienn          THT Tapolcai Honvéd Sport Eg   62:06   38   48:04   29    110:10 
     15 Fey Elza               SPA Tabáni Spartacus Sport é   62:48   42   55:41   34    118:29 
     16 Kalmár Jenő            SZV Szegedi Vasutas Sport Eg   85:49   55   40:28   19    126:17 
     17 Tankó Attila           EK Egyesületen kívüli          64:45   46   66:34   43    131:19 
     18 Jung Melinda           EK Egyesületen kívüli          76:05   52   57:50   37    133:55 
     19 Tankó Réka             EK Egyesületen kívüli          76:10   53   61:25   38    137:35 
     20 Fodor István           XVEL Velencei-tavi Életmód K  107:45   58   62:14   39    169:59 
     21 Antal István           BMG Babits Mihály Gimnázium   105:44   57   81:55   47    187:39 

        Völgyesi Beáta         SPA Tabáni Spartacus Sport é   51:38   22    hiba                
        Ormay Éva              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    hiba        64:50   40           
        Wieder Ilona           VHS Veszprémi Honvéd Sporteg   34:33    5    n.i.                
        Katona Ferenc dr.      HSE Hegyisport Szentendre Eg   39:06    9    n.i.                
        Koltai Zoltán          SPA Tabáni Spartacus Sport é   37:16    6    n.i.                
        Mitterer Andrea        BEA Budapesti Egyetemi Atlét   70:14   50    n.i.                
        Pincés Marianna        TTT Tatai Tömegsport és Tájf    n.i.        31:03    8           
        Németh László          SFC Széchenyi István Egyetem    n.i.        31:01    7           
        Poller Lilla           BSC Balatonfüredi Sport Club   59:15   34    n.i.                
        Aradi Tamás            PAK Paksi Sportegyesület        n.i.        29:15    6           
        Chmelik Levente        VHS Veszprémi Honvéd Sporteg    n.i.        34:46   13           
        Köpöczi József         TTT Tatai Tömegsport és Tájf   67:16   49    n.i.                
        Hermann Levente        TTT Tatai Tömegsport és Tájf   60:50   37    n.i.                
        Hercegh Flóra          SPA Tabáni Spartacus Sport é    n.i.        50:13   30           
        Wieder Ferenc          VHS Veszprémi Honvéd Sporteg   42:26   12    n.i.                
        Boros Lilla Hanna      SPA Tabáni Spartacus Sport é    n.i.        42:39   23           
        Lázár Tamara           SAS Silvanus Sportegyesület     n.i.        40:47   20           
        Szerencsi Olivér       SPA Tabáni Spartacus Sport é    n.i.        43:52   24           
        Katona Csilla          KJS Kirchhofer József Sporte    n.i.        55:15   33           
        Fadgyas-Freyler Petra  SPA Tabáni Spartacus Sport é   55:29   27                        
        Lengyel Martin         MSE Megalódusz Sportegylet     96:52   56                        
        Nyáry Dorottya         SPA Tabáni Spartacus Sport é   42:14   11                        
        Horváth Balázs         TTT Tatai Tömegsport és Tájf   64:08   45    n.i.                
        Horváth Levente        TTT Tatai Tömegsport és Tájf   62:26   40    n.i.                
        Veverka Viktória       EK Egyesületen kívüli          52:03   23                        
        Ladóczki Bence         EK Egyesületen kívüli          52:10   25                        
        Koltainé Merksz Zsuzsa SPA Tabáni Spartacus Sport é   37:47    7                        
        Liptai Fanni           ETC Egri Testedző Club         56:12   29                        
        Radnóti Rezső          HAV Havas Szabadidő Klub       60:06   35                        
        Kern Orsolya           SPA Tabáni Spartacus Sport é   52:09   24                        
        Kiss Tamás             EK Egyesületen kívüli          57:43   30                        
        Varga János            MAF Műegyetemi Atlétikai és    80:21   54                        
        Korényi Réka           TSE Törekvés Sport Egyesület   44:36   18                        
        Laczkovich Dániel      TSE Törekvés Sport Egyesület   43:46   15                        
        Csonka Dorottya        EK Egyesületen kívüli          42:50   13                        
        Ács Gergely            ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá                33:17   11           
        Várfoki Gabriella      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá   71:21   51                        
        Jámbor Kinga           EK Egyesületen kívüli          56:03   28                        
        Gyulasi Dóra           EK Egyesületen kívüli          66:20   48                        
        Balla Sarolta Boróka   HSE Hegyisport Szentendre Eg   29:04    2                        
        Lampert Anna           EK Egyesületen kívüli                        hiba                
        Nagy Bálint            EK Egyesületen kívüli          62:53   43                        
        Kovács Bálint          EK Egyesületen kívüli          63:00   44                        
        Kovács Gergely         EK Egyesületen kívüli          66:16   47                        
        Kertész Vince          EK Egyesületen kívüli          43:50   16                        
        Vidra Róza             EK Egyesületen kívüli          44:54   19                        
        Neuberger Anna         EK Egyesületen kívüli          62:29   41                        
        Neuberger Dávid        EK Egyesületen kívüli          62:24   39                        
        Kocsis Ádám            EK Egyesületen kívüli          39:27   10                        
        Fésü Gizella           EK Egyesületen kívüli                       40:01   18           
        Tokaji Mónika          HRF Szolnoki Honvéd Sportegy                23:34    2           
        Kéri Gerzson Ferenc    SZU Szegedi Bokorugró Tájfut                29:08    5           
        Tóth Dorottya          SAS Silvanus Sportegyesület                 65:15   41           
        Tóthné Schuch Anikó    SAS Silvanus Sportegyesület                 57:42   36           
        Fésü István            BEA Budapesti Egyetemi Atlét                47:35   28           
        Demmiány Lajos         HSP Hidegkúti Spartacus Spor                35:22   14           
        Belezsán Dávid         EK Egyesületen kívüli                       80:10   44           
        Szabó Ildikó           EK Egyesületen kívüli                       44:10   25           
        Kovács Anna            EK Egyesületen kívüli                       80:32   46           
        Kovács Mátyás          EK Egyesületen kívüli                       80:28   45           
        Tálas József           EK Egyesületen kívüli                       26:09    3           
        Kecskés Nóra Lili      EK Egyesületen kívüli                       51:03   32           
        Kecskés Réka           EK Egyesületen kívüli                       65:17   42           
        Kecskés Sándor         EK Egyesületen kívüli                       55:56   35           
        Vida Pál               SPA Tabáni Spartacus Sport é                 hiba                



NYSZ/OT  (44)                                                  

      1 Sárecz Bence           ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá   24:46    1   24:29    5     49:15 
      2 Demmiány Márton        TTE Tipo Tájfutó és Környeze   34:30    9   20:51    1     55:21 
      3 Bányai Attila          EK Egyesületen kívüli          34:50   10   21:03    2     55:53 
      4 Zahnd Mey              XSSE SVSE  Vasutas             30:13    5   26:13    9     56:26 
      5 Ács Benedek            ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá   31:46    6   24:49    6     56:35 
      6 Babka Dániel           EK Egyesületen kívüli          27:00    2   29:42   17     56:42 
      7 Nagy Bence             MSE Megalódusz Sportegylet     27:41    4   29:11   15     56:52 
      8 Maráz Mátyás           EK Egyesületen kívüli          27:20    3   29:34   16     56:54 
      9 Klement Zille Anna     SPA Tabáni Spartacus Sport é   34:07    8   24:50    7     58:57 
     10 Horváth Ágnes          MSE Megalódusz Sportegylet     31:47    7   27:12   11     58:59 
     11 Eipl Richard           MSE Megalódusz Sportegylet     38:11   15   26:42   10     64:53 
     12 Bordács Mónika         MSE Megalódusz Sportegylet     39:55   17   27:43   13     67:38 
     13 Demmiány Júlia         TTE Tipo Tájfutó és Környeze   37:31   13   41:16   25     78:47 
     14 Csibi Zsófia           EK Egyesületen kívüli          37:41   14   41:22   26     79:03 
     15 Lampert Dani           EK Egyesületen kívüli          51:44   22   28:48   14     80:32 
     16 Gárdonyi Zsolt         EK Egyesületen kívüli          42:19   18   38:43   21     81:02 
     17 Porgányi Emma          ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá   45:11   19   39:25   22     84:36 

        Dombi Zsófia           BSC Balatonfüredi Sport Club   50:59   21    hiba                
        Kürti Dávid            KZS Kecskeméti Zöld Sportok    36:42   11    hiba                
        Orosz Tímea            SPA Tabáni Spartacus Sport é    hiba         n.i.                
        Buzády Elena           SPA Tabáni Spartacus Sport é   60:58   25                        
        Guszlev Zsombor        SPA Tabáni Spartacus Sport é   39:43   16                        
        Nagy Norbert           KJS Kirchhofer József Sporte    n.i.        40:06   23           
        Lovas Lőrinc           SPA Tabáni Spartacus Sport é   53:43   23                        
        Magyar Luca            SZT Szombathelyi Egyetemi Sp   37:26   12                        
        Barát Jázmin           EK Egyesületen kívüli          63:26   26                        
        Kocsi Benedek          EK Egyesületen kívüli         119:33   27                        
        Kocsi Dóra             EK Egyesületen kívüli           hiba                             
        Tóth Levente           EK Egyesületen kívüli          59:13   24                        
        Kovács-Marosán Nadja   BEA Budapesti Egyetemi Atlét    n.i.        26:10    8           
        Vajda Márk             EK Egyesületen kívüli          46:58   20                        
        Vajda Júlia            EK Egyesületen kívüli           n.i.        32:12   18           
        Ambrus Gergely         EK Egyesületen kívüli                       40:54   24           
        Musza Gellért          EK Egyesületen kívüli                       37:59   20           
        Grabecz Tibor          ARA Alba Regia Atlétikai Klu                32:28   19           
        Bokor Benedek          ARA Alba Regia Atlétikai Klu                83:28   32           
        Faragó Csongor         SAS Silvanus Sportegyesület                 54:37   31           
        Faragó Tamás           BMG Babits Mihály Gimnázium                 51:26   29           
        Faragó Hanga           SAS Silvanus Sportegyesület                 51:23   28           
        Faragó Bors            SAS Silvanus Sportegyesület                 51:47   30           
        Papp Dominik           SPA Tabáni Spartacus Sport é                46:31   27           
        Braun Vilmos           BEA Budapesti Egyetemi Atlét                22:55    4           
        Kovács Zille           EK Egyesületen kívüli                       27:42   12           
        Veres Diana            SPA Tabáni Spartacus Sport é                22:49    3           



NYT/OA  (79)                                                   

      1 Máramarosi István      TSE Törekvés Sport Egyesület   57:32    2   33:45    1     91:17 
      2 Stein Barnabás         ARA Alba Regia Atlétikai Klu   62:00    3   40:43    2    102:43 
      3 Szakál Péter           KAL Kalocsai Sport Egyesület   64:25    5   42:29    3    106:54 
      4 Székely Balázs         EK Egyesületen kívüli          68:47    7   45:03    5    113:50 
      5 Margittai Endre        SMA Soproni Műegyetemi Atlét   69:28    8   49:12    8    118:40 
      6 Karakai Gábor          TTE Tipo Tájfutó és Környeze   72:06    9   48:34    7    120:40 
      7 Skerletz Noémi         SMA Soproni Műegyetemi Atlét   75:07   11   56:21   11    131:28 
      8 Melkes Antal           SMA Soproni Műegyetemi Atlét   83:04   13   50:24    9    133:28 
      9 Kovács Attila Gábor    EK Egyesületen kívüli          86:50   15   56:43   12    143:33 
     10 Petró Annamária        FSC Futárok Sport Club         84:30   14   76:02   31    160:32 
     11 Tankó Attila           EK Egyesületen kívüli         100:29   21   63:05   15    163:34 
     12 Erdős Gábor            ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá   98:38   20   65:10   18    163:48 
     13 Nagy Lajos Viktor      MSE Megalódusz Sportegylet    101:11   23   69:51   24    171:02 
     14 Konrád Rita            MSE Megalódusz Sportegylet    101:07   22   71:25   25    172:32 
     15 Turi Soma              SPA Tabáni Spartacus Sport é  107:04   24   73:47   27    180:51 
     16 Guttmann Zoltán        EK Egyesületen kívüli         118:30   28   67:55   21    186:25 
     17 Kóródi István          SZT Szombathelyi Egyetemi Sp  111:32   27   76:38   32    188:10 
     18 Lampert Csaba          EK Egyesületen kívüli         131:19   30   66:28   20    197:47 
     19 Monus Kinga ifj.       EK Egyesületen kívüli         123:13   29   80:45   35    203:58 
     20 Bodócs Emese           EK Egyesületen kívüli         140:22   33   74:40   28    215:02 
     21 Krolopp Frigyes        HSP Hidegkúti Spartacus Spor  138:22   32   89:23   40    227:45 
     22 Buncsák Piroska        EK Egyesületen kívüli         154:15   34   95:32   43    249:47 

        Somogyi László         BSC Balatonfüredi Sport Club    hiba        84:20   36           
        Somlai Katalin         SPA Tabáni Spartacus Sport é    hiba       110:13   51           
        Barát János            EK Egyesületen kívüli         137:28   31    hiba                
        Cser Borbála           HER Balatonalmádi Herkules S    hiba        80:24   34           
        Liska Ágnes            EK Egyesületen kívüli           hiba       104:17   49           
        Chmelik Ernő           VHS Veszprémi Honvéd Sporteg    n.i.        47:40    6           
        Dóczi Petra            OSC Orvosegyetem Sport Club     n.i.       129:07   55           
        Dömötörné Horváth Erzs SFC Széchenyi István Egyetem    n.i.        85:15   38           
        Hajagos Istvánné       TTE Tipo Tájfutó és Környeze    n.i.        55:36   10           
        Keszthelyi Ildikó      PSE Postás Sport Egyesület      n.i.         hiba                
        Ostorics Zsuzsanna     PSE Postás Sport Egyesület                  96:00   44           
        Kovács Gergő           TTE Tipo Tájfutó és Környeze    n.i.        60:19   14           
        Lengyel Balázs         TTE Tipo Tájfutó és Környeze    n.i.        84:46   37           
        Váradi Ferenc          XALS Acélszív Triatlon Dunaú   95:39   17                        
        Tápai József           XALS Acélszív Triatlon Dunaú   90:36   16    n.i.                
        Klein Pál              XALS Acélszív Triatlon Dunaú  108:40   26    n.i.                
        Lázár János            SAS Silvanus Sportegyesület     n.i.        66:10   19           
        Nagy József            KJS Kirchhofer József Sporte    n.i.       101:28   48           
        Bauer András           OSC Orvosegyetem Sport Club     n.i.       129:05   54           
        Horváth Hanga          MAT Mazsola Tájfutó és Termé               124:55   53           
        Horváth Sándor         MAT Mazsola Tájfutó és Termé                68:05   22           
        Nagy Dániel            MAT Mazsola Tájfutó és Termé                68:05   22           
        Dobos-Kovács Mihály    MAT Mazsola Tájfutó és Termé               124:54   52           
        Zsibruta Dávid         STE Szabolcs-Szatmár-Bereg M    hiba                             
        Decsi Tamás            AGD Árpád Gimnázium DSK        98:12   19    n.i.                
        Tertsch Antal          SAS Silvanus Sportegyesület    82:15   12                        
        Csőkör Katalin         TTT Tatai Tömegsport és Tájf  107:11   25                        
        Mesics Péter           SMA Soproni Műegyetemi Atlét   68:10    6                        
        Gát Balázs             TTE Tipo Tájfutó és Környeze   73:31   10                        
        Vitéz László           HER Balatonalmádi Herkules S   96:21   18                        
        Gadolla Máté           TTE Tipo Tájfutó és Környeze   62:33    4                        
        Bölcsföldi István      MAF Műegyetemi Atlétikai és     hiba                             
        Tóth Lajos             TTT Tatai Tömegsport és Tájf    hiba                             
        Vajda Balázs           VTC Veszprémi Tájfutó Club     56:11    1                        
        Olgyay Bálint          EK Egyesületen kívüli           n.i.        89:39   41           
        Vizi István            EK Egyesületen kívüli           n.i.       100:30   47           
        Ambrus Balázs          EK Egyesületen kívüli                        hiba                
        Vaszilievits Sömjén Bá EK Egyesületen kívüli                       99:57   46           
        Tóth Ágnes             MAF Műegyetemi Atlétikai és                 76:01   30           
        Hirt Károly            ARA Alba Regia Atlétikai Klu                63:30   17           
        Ádám András            ARA Alba Regia Atlétikai Klu                79:11   33           
        Mantuano Mónika        SPA Tabáni Spartacus Sport é                 hiba                
        Mesics Péter           SMA Soproni Műegyetemi Atlét                44:49    4           
        Makrai József          ALP Energia Vasas Alpesi Róz                90:52   42           
        Grabecz Tibor          ARA Alba Regia Atlétikai Klu                57:26   13           
        Balla Sarolta Boróka   HSE Hegyisport Szentendre Eg                73:07   26           
        Rosta Katalin          EK Egyesületen kívüli                      157:55   56           
        Hegyi Gábor            SFC Széchenyi István Egyetem                 hiba                
        Rudi Soma              EK Egyesületen kívüli                       86:37   39           
        Várfoki Gabriella      EK Egyesületen kívüli                       98:50   45           
        Kurusa Gergely         SZU Szegedi Bokorugró Tájfut                 hiba                
        Braun János            BEA Budapesti Egyetemi Atlét                 hiba                
        Horváth Béla           EK Egyesületen kívüli                       76:00   29           
        Bakó Zoltán            EK Egyesületen kívüli                       63:13   16           
        Börzsei Lukács         EK Egyesületen kívüli                      107:34   50           
        Szentpéteri Mónika     EK Egyesületen kívüli                        hiba                
        Szocskai Attila        EK Egyesületen kívüli                        hiba