Tájkerékpár 2010

Tájkerékpáros Pannon Kupa
2010.08.20.Csopak – Nosztori autóspihenő

M21E (10) 8.9 km 250 m 8 ep
1.[3.] Paulovits László HUN SPA Tabáni Spartacus 54:02

M14 (4) 5.5 km 75 m 6 ep
1 Peregi Dániel HUN SPA Tabáni Spartacus 34:51

M15-17 (6) 7.5 km 125 m 7 ep
(1. Horváth Marcell HUN KST Kõbányai Sirályok 42:01)
Peregi Dávid        HUN SPA Tabáni Spartacus    hiba


Tájkerékpáros Országos Váltóbajnokság
2010.08.21.  Balatonfüred

Váltó OB (12 csapat)
(1. OSC Orvosegyetem SC 1      HUN                 123:24
                           1 Füzy Anna 32:50 A 11 32:50
                           2 Marosffy Dániel 28:39 A 1 61:29
                           3 Füzy Anna 33:20 B 4 94:49
                           4 Marosffy Dániel 28:35 B 1 123:24 )

7.  SPA Tabáni Spartacus          HUN                 163:30
                           1 Peregi Dávid 38:03 B 9 38:03
                           2 Peregi Dániel 48:34 A 20 86:37
                           3 Peregi Dávid 33:39 A 13 120:16
                           4 Peregi Dániel 43:14 B 14 163:30


Hosszútávú Országos Bajnokság

2010.08.22.  Balatonalmádi

F14 (6) 6.9 km 180 m 12 ep

(1.[2.]     Egei Patrik             TTE Tipo Tájfutó és Környezet             68:13)

 3.[4.]   Peregi Dániel    SPA Tabáni Spartacus                     72:12

F17 (6) 16.2 km 400 m 16 ep

(1.     Horváth Marcell            KST/VKE-Nelson                      84:25)

 2.    Peregi Dávid               SPA Tabáni Spartacus     100:12

F21 (13) 20.7 km 600 m 20 ep

(1.    Rózsa László                MSE Megalódusz SE                       97:12)

 3.   Paulovits László     SPA Tabáni Spartacus           111:50

N40 (4) 13.0 km 400 m 14 ep

(1.    Kármán Katalin            HSE Hegyisport Szentendre         97:16)

 2.   Tönköly Erika           SPA Tabáni Spartacus         103:50


Rövidtávú Országos Bajnokság

2010.09.25-26.  Sopron

M14 (5) 4.6 km 4 ep

1. 25:25 Dalos Máté 97 363496 HUN SPA Tabáni Spartacus 

2. 28:52 Peregi Dániel 97 2022134 HUN SPA Tabáni Spartacus 

M15-17 (7) 5.5 km 7 ep

(1. 30:06 Tóth Bendegúz 94 222552 HUN KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK)

3. 32:16 Peregi Dávid 93 505245 HUN SPA Tabáni Spartacus    

7. 44:31 Dalos Áron 95 363495 HUN SPA Tabáni Spartacus