CEYOC & Spring Spartacus Cup 2018Szo 2018.04.07. 16:48
Eredmények - Classic distancekészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M10D (12)
HelyNévKlubIdőKül.
1Biró LőrincVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn23:350:00
2Kiss ÁgostonGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo26:25+2:50
3Maráz LeventeARA Alba Regia Atlétikai Klub29:19+5:44
3Nagy NorbertGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo29:19+5:44
5Kolcsár NimródZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut31:38+8:03
6Ormay PéterKOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport31:50+8:15
7Csonka ÁbelTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho32:53+9:18
8Gárdonyi ZsoltMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako34:22+10:47
9Egri IllésVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn37:01+13:26
10Biró BertalanVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn47:40+24:05
11Doroszlai BorsVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn59:42+36:07
 
Szabó BotondSZT Szombathelyi Haladás VSEn.i.
 
 
 
M12C (36)
HelyNévKlubIdőKül.
1Knaup JonasXBRA Braunschweiger MTV33:190:00
2Kovács JeromosVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle35:19+2:00
3Bálint GergőVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle39:18+5:59
4Bonifert GergelyVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn39:55+6:36
5Knuth GergelySPA Tabáni Spartacus Sport és Körn40:11+6:52
6Dobay BenedekGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo40:30+7:11
7Ürge BenceTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő42:01+8:42
8Raisz VencelKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü46:03+12:44
9Eipl RichárdGTC Gerecse Tájfutó Club46:04+12:45
10Blaskó BenedekVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle47:42+14:23
11Nagy BenceGTC Gerecse Tájfutó Club50:57+17:38
12Boór BernátSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn51:58+18:39
13Braun VilmosVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn54:59+21:40
14Szepessy MátéVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn55:14+21:55
15Franczel DávidTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő57:59+24:40
16Bánki Zoltán ifj.KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü59:32+26:13
17Morauszki Mihály ifj.NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz60:58+27:39
18Bartha ÁbelVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn61:16+27:57
19Őze DánielSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle62:21+29:02
20Demmiány MártonVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn67:15+33:56
21Kerti MátéBSC Balatonfüredi Sport Club67:53+34:34
22Czirják ÁdámSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn70:04+36:45
23Maulis MiklósTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő70:48+37:29
24Sárecz BenceZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut71:15+37:56
25Gyurasics MartinVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn71:28+38:09
26Chmelik RolandVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle72:04+38:45
27Molnár IstvánSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye73:32+40:13
28Matics MarcellMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba75:55+42:36
29Biró ArtúrVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn82:03+48:44
30Cserna LeventeGTC Gerecse Tájfutó Club87:59+54:40
31Kolcsár BulcsúZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut90:01+56:42
32Mészáros ÁkosVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn97:15+63:56
 
Bujdosó Márk LeventeSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnhiba
Küronya BenceBSC Balatonfüredi Sport Clubhiba
Kis Kende ÁgostonGTC Gerecse Tájfutó Clubhiba
Maráz MátyásARA Alba Regia Atlétikai Klubnfb
 
 
 
M14B (21)
HelyNévKlubIdőKül.
1Sarkadi LehelSZT Szombathelyi Haladás VSE49:210:00
2Szalay Zente ÁlmosTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő56:00+6:39
3Fey DávidSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn57:06+7:45
4Bálint ÁdámVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle58:35+9:14
5Hargitai Barnabás AttilaASK Alpokalja Szabadidősport és Kö59:12+9:51
6ifj. Eipl AndrásGTC Gerecse Tájfutó Club62:37+13:16
7Karakai PálTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő64:38+15:17
8Cserna András MátéGTC Gerecse Tájfutó Club67:08+17:47
9Zagyva ZalánSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle70:59+21:38
10Székely MártonTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő71:08+21:47
11Sipos Gergely MátéKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü79:04+29:43
12Bereczky OlivérKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü80:25+31:04
13Katona MironSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle97:36+48:15
14Szabari MilánJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv103:10+53:49
15Krajcár TamásGTC Gerecse Tájfutó Club105:30+56:09
 
Barta MátéSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesülehiba
Labancz BarnabásKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesühiba
Bordács KrisztiánGTC Gerecse Tájfutó Clubhiba
Mauer MátéGTC Gerecse Tájfutó Clubnfb
Kalmár KristófSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesülenfb
Allwinger OttoTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőn.i.
 
 
 
M15-18C (19)
HelyNévKlubIdőKül.
1Schultheisz BotondKFK KFKI Petőfi Sportkör41:470:00
2Boór AndrásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn44:41+2:54
3Egri MátyásVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn44:56+3:09
4Kukor HubaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn48:35+6:48
5Csonka LeventeTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho51:06+9:19
6Chmelik LeventeVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle51:28+9:41
7Nagy JakabNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz53:11+11:24
8Paróczi BálintTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő56:44+14:57
9Mészáros BulcsúKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü56:50+15:03
10Kiss Imre BálintSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn58:03+16:16
11Marót MártonSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn59:22+17:35
12Kiss BenedekTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho64:25+22:38
13Koblencz KristófTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho75:56+34:09
14Regényi ÖrsSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle81:20+39:33
15Borosnyay BendegúzARA Alba Regia Atlétikai Klub82:59+41:12
16Lévay KristófSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn88:48+47:01
17Mohamed-Gamal SamiVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn96:54+55:07
 
Kronovetter MátéSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyen.i.
Besenyei GáborTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Hon.i.
 
 
 
M16B (32)
HelyNévKlubIdőKül.
1Néda TamásTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő60:550:00
2Molnár PéterASK Alpokalja Szabadidősport és Kö62:15+1:20
3Gárdonyi SomaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako64:46+3:51
4Nagy PéterSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn66:04+5:09
5Kovács Kende PálTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő67:12+6:17
6Kovács SebestyénPVS Pécsi Vasutas Sportkör67:46+6:51
7Kovács MárkVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle69:09+8:14
8Jámbor ZsigmondFLF Fehérlófia Sportegyesület69:37+8:42
9Marosi ÁkosASK Alpokalja Szabadidősport és Kö71:34+10:39
10Kiszel GergőKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü72:18+11:23
11Takács Gergely LeventeDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl75:10+14:15
12Mesics Botond PéterSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é77:16+16:21
13Tálas SomaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn81:15+20:20
14Molnár LeventeZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut81:48+20:53
15Molnár BotondZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut81:51+20:56
16Jurás MátéTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő83:01+22:06
17Szabó LeventeSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle83:50+22:55
18Tóth MártonGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo84:57+24:02
19Boldogh BenedekDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl86:35+25:40
20Szűcs KendeDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl89:24+28:29
21Gáti AndrásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn95:58+35:03
22Demeter ÁgostonDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl96:56+36:01
23Czirák BenedekARA Alba Regia Atlétikai Klub98:04+37:09
24Kiss Bertalan AndrásSZT Szombathelyi Haladás VSE112:23+51:28
25Ramel DánielSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn112:36+51:41
26Tóth AndrásGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo113:30+52:35
27Labancz BalázsKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü115:02+54:07
28Schubert AmbrusSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle122:05+61:10
29Bereczky MarcelKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü145:24+84:29
 
Küronya FrigyesBSC Balatonfüredi Sport Clubhiba
Papp MártonSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnhiba
Vass BenceVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülenfb
 
 
 
M18B (14)
HelyNévKlubIdőKül.
1Knobloch-Esztergár PéterSIR Sirályok Sportegyesület79:480:00
2Mesics MátyásSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é84:02+4:14
3Fekete SámuelZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut89:43+9:55
4Szikszai CsongorSIR Sirályok Sportegyesület90:12+10:24
5Szele BálintASK Alpokalja Szabadidősport és Kö90:30+10:42
6Vigh Loránd EduárdSIR Sirályok Sportegyesület91:35+11:47
7Csertán AndrásZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut93:36+13:48
8Szuhán GáborPVS Pécsi Vasutas Sportkör97:52+18:04
9Werner BendegúzPVS Pécsi Vasutas Sportkör99:37+19:49
10Szalay András SebestyénTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő99:58+20:10
11Balogh AndrásASK Alpokalja Szabadidősport és Kö102:30+22:42
12Knuth BálintSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn105:48+26:00
13Karakai ÁronTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő105:49+26:01
 
Takács TiciánZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Futnfb
 
 
 
M21A (17)
HelyNévKlubIdőKül.
1Porgányi MárkTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő87:100:00
2Divin PéterSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn93:36+6:26
3Kisvölcsey ÁkosMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako94:11+7:01
4Mihályi FerencTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő103:30+16:20
5Egei PatrikSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn103:43+16:33
6Novai GyörgySZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle104:08+16:58
7Werner PéterPVS Pécsi Vasutas Sportkör106:21+19:11
8Pintér ÁbelDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl121:25+34:15
9Stork MihálySDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye126:28+39:18
10Berecz GáborSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye136:46+49:36
11Fóthi ÁronBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C143:25+56:15
12Gyimesi ZoltánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő162:22+75:12
 
Vajda BalázsSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesülehiba
Göbler Balázs BenedekDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Clnfb
Kain GergelyMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szakonfb
Molnár AttilaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülen.i.
Zsebeházy IstvánMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szakon.i.
 
 
 
M21B (4)
HelyNévKlubIdőKül.
1Domán RajmundVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle93:190:00
2Fekete AndrásSAS Silvanus Sportegyesület93:35+0:16
 
Stibrányi MártonSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnnfb
Burian LórántMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szakon.i.
 
 
 
M21BR (21)
HelyNévKlubIdőKül.
1Friedrich GáborTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő49:520:00
2Weibl ZoltánSFC Széchenyi István Egyetem Sport53:54+4:02
3Szlávik Zoltán dr.TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő56:43+6:51
4Győrffy KristófASK Alpokalja Szabadidősport és Kö57:24+7:32
5Less ÁronDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl60:27+10:35
6Petró ÁrpádFSC Futárok Sport Club61:26+11:34
7Zsigmond VandaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl61:56+12:04
8Bálint BenceVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle66:25+16:33
9Diószegi BálintSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye68:44+18:52
10Balogh PéterFSC Futárok Sport Club68:48+18:56
11Kovács BalázsBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C72:10+22:18
12Skrop TamásARA Alba Regia Atlétikai Klub72:45+22:53
13Harkányi NándorSAS Silvanus Sportegyesület78:30+28:38
14Mentler BalázsSFC Széchenyi István Egyetem Sport79:21+29:29
15Lengyel VilmosTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő79:23+29:31
16Sánta BendegúzGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó84:17+34:25
17Dankó IstvánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő86:22+36:30
18Szikra ZoltánFSC Futárok Sport Club89:30+39:38
 
Juhos GyörgyTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőhiba
Dalos ÁronSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
Zagyi LászlóJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istvn.i.
 
 
 
M21C (5)
HelyNévKlubIdőKül.
1Kéki NorbertSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor39:140:00
2Berthold TamásSAS Silvanus Sportegyesület75:30+36:16
3Németh JenőBTK Bakonyi Tájfutó Klub82:06+42:52
4Franczel RóbertTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő93:24+54:10
5Köpöczi JózsefTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho107:11+67:57
 
 
 
M35A (11)
HelyNévKlubIdőKül.
1Tóth AttilaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle85:460:00
2Cserpák ZsoltMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako87:00+1:14
3Pabich TomaszPOL Poland88:09+2:23
4Harkányi ÁrpádTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő93:08+7:22
5Szőri Kornél dr.SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor95:26+9:40
6Kéki AndrásSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor102:21+16:35
7Bergendi PéterKAL Kalocsai Sport Egyesület114:57+29:11
8Németh CsabaMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba118:28+32:42
9Biró ÁronBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C130:22+44:36
 
Kiss GáborKAL Kalocsai Sport Egyesülethiba
Gyalog ZoltánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
M35BR (39)
HelyNévKlubIdőKül.
1Pataki GáborPVS Pécsi Vasutas Sportkör59:050:00
2Meichl MártonTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő59:22+0:17
3Fehér FerencZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut60:30+1:25
4Kiss György ifj.GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo60:45+1:40
5Mauer LajosGTC Gerecse Tájfutó Club61:45+2:40
6Eipl AndrásGTC Gerecse Tájfutó Club62:54+3:49
7Kézdy PálKFK KFKI Petőfi Sportkör62:59+3:54
8Kálmán PéterBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C64:20+5:15
9Cserna AndrásBKL Budakalászi Sport Club64:37+5:32
10Batta IstvánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő70:19+11:14
11Szitter AttilaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo70:25+11:20
12Lénárt IstvánFSC Futárok Sport Club70:41+11:36
13Honfi Gábor ifj.TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő75:17+16:12
14Gyurina SzabolcsGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo75:56+16:51
15Szikszai SzabolcsSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye76:23+17:18
16Vachnovszki GergelyDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl79:35+20:30
17Faggyas LászlóTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő80:38+21:33
18Skrop RóbertARA Alba Regia Atlétikai Klub81:22+22:17
19Demeter ZsoltDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl82:48+23:43
20Schwendtner ErikSIR Sirályok Sportegyesület82:54+23:49
21Laták RudolfFMT FŐMTERV SK84:04+24:59
22Ódor ZoltánGTC Gerecse Tájfutó Club84:44+25:39
23Hegyi GáborSFC Széchenyi István Egyetem Sport84:52+25:47
24Czirják JánosSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn85:12+26:07
25Mohai GáborGTC Gerecse Tájfutó Club85:58+26:53
26Müller Balázs dr.ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz86:29+27:24
27Nagy JózsefGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo87:12+28:07
28Nagy Lajos ViktorGTC Gerecse Tájfutó Club88:06+29:01
29Lázár JánosSAS Silvanus Sportegyesület89:32+30:27
30Knuth DávidBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C89:35+30:30
31Tálas JózsefSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn91:30+32:25
32Zánkay BalázsBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C95:16+36:11
33Iván LászlóBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C100:11+41:06
34Kis GáborGTC Gerecse Tájfutó Club102:32+43:27
 
Gárdonyi MárkOSC Orvosegyetem Sport Clubhiba
Molnár AttilaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőhiba
Abrán JózsefGKS Gödöllői Kirchhofer József Spohiba
Péntek GáborBSC Balatonfüredi Sport Clubhiba
Hunyadi IstvánSFC Széchenyi István Egyetem Sportnfb
 
 
 
M40 (20)
HelyNévKlubIdőKül.
1Nagy IstvánTSE Törekvés Sport Egyesület65:500:00
2Dénes ZoltánKAL Kalocsai Sport Egyesület68:38+2:48
3Kiffer GyulaARA Alba Regia Atlétikai Klub71:17+5:27
4Molnár ZoltánVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle73:59+8:09
5Borbás NándorKAL Kalocsai Sport Egyesület74:55+9:05
6Suba PéterSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn82:59+17:09
7Bozsó NorbertTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő89:09+23:19
8Avar AndrásTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho90:33+24:43
9Csík ZoltánKFK KFKI Petőfi Sportkör91:05+25:15
10Sárecz Lajos ifj.ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut93:20+27:30
11Marosvölgyi MátéSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn94:17+28:27
12Albert Gáspár dr.EK Egyesületen kívüli96:47+30:57
13Knaup Jan dr.XBRA Braunschweiger MTV114:22+48:32
14Matics GyulaMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba115:20+49:30
15Szepessy ÁronVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn120:10+54:20
16Madarassy PálBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C124:21+58:31
17Koren MiklósVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn125:10+59:20
 
Bánki ZoltánKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesühiba
Vajda KolosSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai éhiba
Metzger BalázsKFK KFKI Petőfi Sportkörhiba
 
 
 
M45 (23)
HelyNévKlubIdőKül.
1Hajdu MartinTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő55:350:00
2Marton JánosHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K56:39+1:04
3Tornai SzabolcsSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn62:53+7:18
4Gönczi RóbertTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő63:04+7:29
5Tóth LászlóGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo63:22+7:47
6Paróczi ZsoltTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő63:49+8:14
7Néda LászlóTSE Törekvés Sport Egyesület67:20+11:45
8Nagy TiborFSC Futárok Sport Club68:10+12:35
9Máramarosi IstvánSAS Silvanus Sportegyesület69:39+14:04
10Molnár TiborARA Alba Regia Atlétikai Klub71:58+16:23
11Divin GyörgySAS Silvanus Sportegyesület72:27+16:52
12Schultheisz GyörgyKFK KFKI Petőfi Sportkör79:55+24:20
13Goldmann RóbertSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye81:05+25:30
14Szűcs AttilaHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K84:46+29:11
15Maráz GáborARA Alba Regia Atlétikai Klub86:12+30:37
16Vizi CsabaBSC Balatonfüredi Sport Club87:49+32:14
17Báder AttilaMAT Mazsola Tájfutó és Természetba92:19+36:44
18Dobay ZsoltGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo95:19+39:44
19Takács TiborSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é104:44+49:09
20Rudi PéterETC Egri Testedző Club106:15+50:40
21Tertsch AntalSAS Silvanus Sportegyesület117:11+61:36
22Buzás GyulaFMT FŐMTERV SK124:02+68:27
 
Vass TiborVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülenfb
 
 
 
M50 (14)
HelyNévKlubIdőKül.
1Allwinger HerwigTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő66:040:00
2Pokornyik TiborTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho76:08+10:04
3Szencz AttilaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle80:02+13:58
4Jankó TamásHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle81:37+15:33
5Benke GáborTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő85:21+19:17
6Dalos AttilaMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba86:27+20:23
7Hevér CsabaSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor109:06+43:02
8Jóni JánosSAS Silvanus Sportegyesület110:29+44:25
9Magyari ÁrpádSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn112:06+46:02
10Hegedüs ÁkosSAS Silvanus Sportegyesület113:27+47:23
11Krajcár LajosGTC Gerecse Tájfutó Club136:32+70:28
12Ürge LászlóBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C139:17+73:13
13Urbán AndrásBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C146:07+80:03
 
Koltai ZoltánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
M55 (17)
HelyNévKlubIdőKül.
1Gyulai ZoltánMSE Megalódusz Sportegylet51:060:00
2Vankó PéterHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle56:15+5:09
3Széles GáborOSC Orvosegyetem Sport Club57:30+6:24
4Szlatényi FerencOSC Orvosegyetem Sport Club57:32+6:26
5Gondár KárolySPA Tabáni Spartacus Sport és Körn63:42+12:36
6Rusvai LászlóFSC Futárok Sport Club66:13+15:07
7Sramkó TiborSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye71:59+20:53
8Mets MiklósOSC Orvosegyetem Sport Club77:02+25:56
9Domán GáborVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle77:40+26:34
10Hegedűs BélaSAS Silvanus Sportegyesület79:53+28:47
11Zempléni András dr.KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport84:45+33:39
12Hajagos HenrikSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle91:05+39:59
13Peregi TamásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn127:08+76:02
 
Nemcsényi László dr.DHS Debreceni Honvéd Sport- és Diánfb
Tölgyesi TiborNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakoszn.i.
Tőkés ÁrpádSAS Silvanus Sportegyesületn.i.
Szőcs LászlóHSP Hidegkúti Spartacus Sport és Kn.i.
 
 
 
M60 (17)
HelyNévKlubIdőKül.
1Harkányi CsabaSAS Silvanus Sportegyesület53:260:00
2Hegedűs ZoltánOSC Orvosegyetem Sport Club61:27+8:01
3Kerényi DénesHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle63:20+9:54
4Szokol LajosSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle63:49+10:23
5Kürti IstvánPVM Pécsi Vörös Meteor SK66:16+12:50
6Szabó LászlóDIS DISZ Közéleti, Kulturális és S68:15+14:49
7Zsilkin ViktorHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület68:59+15:33
8Kóger GyulaPVM Pécsi Vörös Meteor SK69:36+16:10
9Hegedüs ÁbelBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C73:14+19:48
10Somogyi LajosBSC Balatonfüredi Sport Club75:14+21:48
11Fleischer ZoltánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn79:02+25:36
12Somlay GáborARA Alba Regia Atlétikai Klub108:33+55:07
13Czajtányi EndrePSE Postás Sport Egyesület109:38+56:12
14Ormay GyörgyKOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport111:35+58:09
15Katona Ferenc dr.HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle131:47+78:21
16Erdős FerencVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn161:52+108:26
 
Franczia VilmosMCS Győr-ménfőcsanaki Egységes Spon.i.
 
 
 
M65 (20)
HelyNévKlubIdőKül.
1Ludvig IstvánMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba59:270:00
2Ládi JánosBTK Bakonyi Tájfutó Klub61:24+1:57
3Tóth JenőPVM Pécsi Vörös Meteor SK62:49+3:22
4Vitéz LászlóSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor66:07+6:40
5Komoróczki AndrásSAS Silvanus Sportegyesület66:59+7:32
6Kaján LászlóFMT FŐMTERV SK67:38+8:11
7Hunyadi KárolyPSE Postás Sport Egyesület77:02+17:35
8Juhász IstvánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn77:17+17:50
9Andrási LajosHER Balatonalmádi Herkules Sporteg79:22+19:55
10Héjjas AttilaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl81:00+21:33
11Takács IstvánMSE Megalódusz Sportegylet81:35+22:08
12Molnár GáborMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba88:11+28:44
13Novai GyörgySZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor88:45+29:18
14Hegedüs AndrásBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C89:01+29:34
15Henek MilanXRAD Radioklub Blansko90:10+30:43
16Kéki MiklósSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor92:56+33:29
17Aknai AntalTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho100:16+40:49
18Szűcs B. LeventeHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K104:30+45:03
19Herter LászlóMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba107:09+47:42
 
Bugár JózsefSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnhiba
 
 
 
M70 (12)
HelyNévKlubIdőKül.
1Zánkay AndrásBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C49:350:00
2Komár BélaHER Balatonalmádi Herkules Sporteg53:01+3:26
3Bogdanovits AndrásHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület53:52+4:17
4Nagy Árpád dr.ETC Egri Testedző Club58:35+9:00
5Csongrádi JenőBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C59:46+10:11
6Szemler IstvánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő60:28+10:53
7Lux IvánBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C60:34+10:59
8Gombkötő Péter dr.TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő63:33+13:58
9Blum László id.SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor70:42+21:07
10Horváti GyörgyHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K76:59+27:24
11Friedrich VilmosBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C104:27+54:52
 
Kardos Ferenc dr.OSC Orvosegyetem Sport Clubnfb
 
 
 
M75 (7)
HelyNévKlubIdőKül.
1Nagy DezsőHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K54:590:00
2Bányai AttilaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut56:33+1:34
3Marton PéterZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz56:46+1:47
4Muszély GyörgyBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C58:33+3:34
5Bogdány MiklósTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő59:38+4:39
6Gárdonyi ZoltánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn73:03+18:04
7Schell AntalPSE Postás Sport Egyesület79:47+24:48
 
 
 
M80 (2)
HelyNévKlubIdőKül.
1Kempf AdolfXKTV KTV Altdorf Switzerland48:260:00
2Dudás IstvánOSC Orvosegyetem Sport Club67:35+19:09
 
 
 
Open Advanced (48)
HelyNévKlubIdőKül.
1Dalos MátéTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő50:150:00
2Hajdu ErikTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő55:55+5:40
3Farkas ViktorHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület57:18+7:03
4Horváth PálSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é64:40+14:25
5Schmal KingaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz67:30+17:15
6Dankó ZoltánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő70:06+19:51
7Kovács GergelyTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő74:33+24:18
8Herczog TamásVBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá81:26+31:11
9Lada NikolettBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C81:58+31:43
10Szabó ÁgnesZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut88:15+38:00
11Horváth ZsomborSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é89:22+39:07
12Pintér MiklósARA Alba Regia Atlétikai Klub90:32+40:17
13Lantai GyulaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle95:13+44:58
14Károlyi GergelyTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő100:25+50:10
15Dvorák MártonEK Egyesületen kívüli100:44+50:29
16Siklósné Magyar EnikőEK Egyesületen kívüli101:40+51:25
17Maródi MátéEK Egyesületen kívüli103:22+53:07
18Siklós ÖzsébEK Egyesületen kívüli104:29+54:14
19Major ImreDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl105:22+55:07
20Hirt KárolyARA Alba Regia Atlétikai Klub105:56+55:41
21Horváth BélaHER Balatonalmádi Herkules Sporteg108:48+58:33
22Karakai GáborTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő110:42+60:27
23Szűcs ZoltánARA Alba Regia Atlétikai Klub112:23+62:08
24Illés József120:13+69:58
25Varga AttilaARA Alba Regia Atlétikai Klub122:53+72:38
26Barsi AnnaGTC Gerecse Tájfutó Club123:12+72:57
27Ádám AndrásARA Alba Regia Atlétikai Klub124:34+74:19
28Guttmann ZoltánEK Egyesületen kívüli125:48+75:33
29Stork Joachim GáborSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye135:05+84:50
30Vázsonyi PatríciaBSC Balatonfüredi Sport Club140:08+89:53
31Budai RenátaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő148:50+98:35
32Földi LászlóHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület155:03+104:48
33Marganits SándorTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho158:06+107:51
34Kalmár JenőSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle169:03+118:48
35Sváb EmeseSAS Silvanus Sportegyesület169:35+119:20
 
Bozán ZsuzsaHSP Hidegkúti Spartacus Sport és Khiba
Bozán BertalanHSP Hidegkúti Spartacus Sport és Khiba
Ambrus RékaGTC Gerecse Tájfutó Clubnfb
Győri DiánaEK Egyesületen kívülinfb
Serény ZsuzsiTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőnfb
Blaskó IstvánVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülenfb
Molnár IstvánSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyenfb
Balogh LászlóGTC Gerecse Tájfutó Clubn.i.
Molnár AttilaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Futn.i.
Ambrus BalázsEK Egyesületen kívülin.i.
Csongor CsabaXALS Acélszív Triatlon Dunaújvárosn.i.
Csongor BotondXALS Acélszív Triatlon Dunaújvárosn.i.
Csőkör KatalinEK Egyesületen kívülin.i.
 
 
 
Open Beginner (48)
HelyNévKlubIdőKül.
1Bognár MárkSIR Sirályok Sportegyesület36:350:00
2Tóth GáborEK Egyesületen kívüli38:24+1:49
3Tóth LajosTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho41:32+4:57
4Hamar GergelyEK Egyesületen kívüli41:40+5:05
5Radics AnnaETC Egri Testedző Club43:35+7:00
6Schmal KittiZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz44:16+7:41
7Steinbach GyörgyVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn45:56+9:21
8Bátor DomonkosESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó46:57+10:22
9Zsélyi ZsófiaEK Egyesületen kívüli47:08+10:33
10Vasziljevics Semjén VinceEK Egyesületen kívüli49:01+12:26
11Varga JánosEK Egyesületen kívüli49:58+13:23
12Tóth IvettSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn54:08+17:33
13Bátor KingaESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó55:19+18:44
14Mészáros KárolyTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho56:46+20:11
15Hamar ÉvaEK Egyesületen kívüli57:17+20:42
16Tóth IbolyaVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn57:49+21:14
17Tokár Ágnes AdriennEK Egyesületen kívüli58:51+22:16
18Buncsák PiroskaEK Egyesületen kívüli59:07+22:32
19Meichl GézaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő59:16+22:41
20Katona BalázsTSE Törekvés Sport Egyesület59:48+23:13
21Biró KatalinAOS Apex Optimista Sportegyesület59:51+23:16
22Csábi AttilaEK Egyesületen kívüli61:06+24:31
23Zakariás JánosTSE Törekvés Sport Egyesület62:11+25:36
24Csoboth MártonSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn63:27+26:52
25Katona DávidTSE Törekvés Sport Egyesület65:55+29:20
26Walthier JúliaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn67:26+30:51
27Borosnyai Csaba68:32+31:57
28Mészárosné Boros ValériaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho69:44+33:09
29Panyi ÖrsSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn71:34+34:59
30Lippai GáborTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho74:51+38:16
31Imeli JánosMSE Megalódusz Sportegylet75:35+39:00
32Demeterné Dózsa ViktóriaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl75:45+39:10
33Radnóti RezsőSAS Silvanus Sportegyesület76:10+39:35
34Nagy EnikőEK Egyesületen kívüli87:23+50:48
35Divin AnnaXAYL Ady Líceum SC90:19+53:44
36Fésű GizellaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C91:21+54:46
37Mihók BélaVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn93:32+56:57
38Kovács MártonEK Egyesületen kívüli115:23+78:48
 
Nagy ZsoltFMT FŐMTERV SKhiba
Jendrics AnnaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnhiba
Bátor DiánaEK Egyesületen kívülinfb
Toldi GyörgySPA Tabáni Spartacus Sport és Körnnfb
Kollár AndrásSAS Silvanus Sportegyesületnfb
Zsolnay PéterTSE Törekvés Sport Egyesületnfb
Jendrics AnnaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
Ambrus AndreaGTC Gerecse Tájfutó Clubn.i.
Gyulavári VandaEK Egyesületen kívülin.i.
Huszti KatalinEK Egyesületen kívülin.i.
 
 
 
Open Taped (22)
HelyNévKlubIdőKül.
1Páling ÁdámSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn19:380:00
2Toldi LeventeSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn19:44+0:06
3Balázs EszterGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo21:19+1:41
4Csoboth MihálySPA Tabáni Spartacus Sport és Körn22:54+3:16
5Bunda BenőARA Alba Regia Atlétikai Klub25:47+6:09
6Uhlir PetraZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut28:36+8:58
7Bálint Nóra NapsugárVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle28:47+9:09
8Miklós KatalinARA Alba Regia Atlétikai Klub29:20+9:42
9Takács AttilaARA Alba Regia Atlétikai Klub33:32+13:54
10Fey ElzaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn34:21+14:43
11Lengyel GrétiSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn34:24+14:46
12Bátor KristófESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó37:28+17:50
13Vajda JúliaSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é39:07+19:29
14Hallók FlóraKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü39:49+20:11
15Maráz BotondARA Alba Regia Atlétikai Klub41:06+21:28
16Csongrádi SáraTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho45:17+25:39
17Madarassy ViolaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C45:26+25:48
18Braun Emma - KatalinEK Egyesületen kívüli46:54+27:16
19Takács DominikARA Alba Regia Atlétikai Klub57:40+38:02
20Gál-Nádasdi BorbálaEK Egyesületen kívüli77:59+58:21
 
Ambrus GergelyEK Egyesületen kívülin.i.
Ambrus RékaEK Egyesületen kívülin.i.
 
 
 
W10D (12)
HelyNévKlubIdőKül.
1Paskucz-Szathmáry KingaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő21:090:00
2Szakál-Biró SáraVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn23:00+1:51
3Knaup JanaXBRA Braunschweiger MTV24:06+2:57
4Parádi HannaKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü26:40+5:31
5Werner BoglárkaPVS Pécsi Vasutas Sportkör28:19+7:10
6Mauer LucaGTC Gerecse Tájfutó Club28:55+7:46
7Porgányi EmmaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut31:49+10:40
8Kovács BorbálaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle35:14+14:05
9Nagy EszterGTC Gerecse Tájfutó Club35:56+14:47
10Mohai ZitaGTC Gerecse Tájfutó Club39:28+18:19
11Erdős LiliVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn45:37+24:28
12Gaschler JankaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle48:19+27:10
 
 
 
W12C (17)
HelyNévKlubIdőKül.
1Baracsi LénaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő33:030:00
2Angelidisz AthinaVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn38:26+5:23
3Marton Dóra VirágZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut41:28+8:25
4Doroszlai LelleVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn42:02+8:59
5Molnár CsengeZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut44:08+11:05
6Parádi EszterKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü45:57+12:54
7Szilágyi Zselyke JuliannaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl48:03+15:00
8Erdős KataVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn48:24+15:21
9Tóth BettiKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü51:15+18:12
10Paskucz-Szathmáry HenriettaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő52:01+18:58
11Müller SaroltaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz56:43+23:40
12Országi ZsófiaBTK Bakonyi Tájfutó Klub62:41+29:38
13Bordács MónikaGTC Gerecse Tájfutó Club68:11+35:08
14Nagy KrisztinaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv72:06+39:03
15Sörös KarinaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye83:06+50:03
 
Demmiány JúliaVSE Vizsla Egészség, Sport és Körnn.i.
Fábián LénaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
W14B (17)
HelyNévKlubIdőKül.
1Gönczi ZsuzsaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő44:500:00
2Koren AnikóSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn45:44+0:54
3Sárközy RitaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako46:30+1:40
4Kiss KamillaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo49:56+5:06
5Musza ValériaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn51:16+6:26
6Máramarosi AnnaSAS Silvanus Sportegyesület55:30+10:40
7Baracsi HannaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő58:27+13:37
8Dalos RékaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő62:25+17:35
9Sarkadi BorbálaSZT Szombathelyi Haladás VSE65:53+21:03
10Gyurina JuditGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo66:17+21:27
11Faggyas ZsófiaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő71:11+26:21
12Gaschler EmmaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle73:56+29:06
13Kolcsár PannaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut78:18+33:28
14Révész ZsófiaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle82:19+37:29
15Országi AnnaBTK Bakonyi Tájfutó Klub84:23+39:33
16Knuth SáraSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn96:27+51:37
17Borbás Ágota AnnaKAL Kalocsai Sport Egyesület138:11+93:21
 
 
 
W15-18C (14)
HelyNévKlubIdőKül.
1Lázár TamaraSAS Silvanus Sportegyesület32:170:00
2Vass Tünde LillaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl33:50+1:33
3Kézdy JuditMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako34:08+1:51
4Farkas LiliSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle34:54+2:37
5Németh EszterVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn39:41+7:24
6Nagy PatriciaVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn43:47+11:30
7Dávid LauraDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl45:04+12:47
8Varga EmmaKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü50:06+17:49
9Szklenár EszterDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl50:56+18:39
10Ferenczi EszterDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl53:03+20:46
11Varga Viktória RózsaVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn61:49+29:32
 
Molnár EmeseSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyehiba
Bugyi Antónia TeréziaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istvnfb
Aladi LiliSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnnfb
 
 
 
W16B (28)
HelyNévKlubIdőKül.
1Mag FruzsinaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye44:440:00
2Lantai LiliVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle48:07+3:23
3Máramarosi RitaSAS Silvanus Sportegyesület51:49+7:05
4Werner BorókaPVS Pécsi Vasutas Sportkör54:25+9:41
5Nagy ZsófiaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo56:20+11:36
6Kálmán TamaraMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako57:03+12:19
7Divin JuditSAS Silvanus Sportegyesület58:22+13:38
8Nagy SzilviaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye60:25+15:41
9Kiss BoglárkaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo64:01+19:17
10Lénárt LiliSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye64:09+19:25
11Vékony JankaSIR Sirályok Sportegyesület64:25+19:41
12Máramarosi DóraSAS Silvanus Sportegyesület66:43+21:59
13Székely RozáliaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő67:33+22:49
14Kocsis FanniTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő67:58+23:14
15Turi HannaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn70:24+25:40
16Baji BoglárkaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo71:03+26:19
17Sigmond ÉvaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle72:01+27:17
18Pallos TímeaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn72:19+27:35
18Lengyel KrisztinaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő72:19+27:35
20Orosz ViktóriaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn72:22+27:38
21Székelyhidi KataGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo72:55+28:11
22Horváth LillaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn74:55+30:11
23Zagyva Rebeka MáriaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle75:00+30:16
24Baracsi LucaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő77:10+32:26
25Detrekői SáraTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő85:25+40:41
26Kiffer AnnaARA Alba Regia Atlétikai Klub87:33+42:49
27Berkecz DóraSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle110:25+65:41
 
Balogh ZorkaGTC Gerecse Tájfutó Clubnfb
 
 
 
W18B (10)
HelyNévKlubIdőKül.
1Virág TímeaSIR Sirályok Sportegyesület67:470:00
2Tóbis AnitaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl77:40+9:53
3Riesing HannaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle85:54+18:07
4Pásti FanniSZT Szombathelyi Haladás VSE87:10+19:23
5Szűcs BoglárkaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl88:55+21:08
6Iván EszterMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako89:29+21:42
7Szilágyi IringóDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl93:55+26:08
8Pesti ZsófiaARA Alba Regia Atlétikai Klub147:32+79:45
9Rajmon ImolaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn157:55+90:08
 
Borbás ZitaESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozóhiba
 
 
 
W21A (10)
HelyNévKlubIdőKül.
1Vékony VandaSIR Sirályok Sportegyesület77:520:00
2Szerencsi Ildikó dr.SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle80:35+2:43
3Novai ÉvaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle90:34+12:42
4Goldmann JúliaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye90:57+13:05
5Ratinland ZsófiaFLF Fehérlófia Sportegyesület95:41+17:49
6Füzy AnnaOSC Orvosegyetem Sport Club99:36+21:44
7Becze RitaPVS Pécsi Vasutas Sportkör108:59+31:07
8Dénes RékaKAL Kalocsai Sport Egyesület111:54+34:02
 
Rusvai KatalinDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Clnfb
Tamás BiankaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Clnfb
 
 
 
W21B (9)
HelyNévKlubIdőKül.
1Szilágyi EmeseDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl55:070:00
2Fodor EmeseSZT Szombathelyi Haladás VSE71:43+16:36
3Liskány KrisztinaSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei71:47+16:40
4Dely Virág AnnaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut77:17+22:10
5Müller OlgaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz86:38+31:31
6Fodor-Krauth MártaKFK KFKI Petőfi Sportkör89:00+33:53
7Kiss Johanna EperkeSZT Szombathelyi Haladás VSE91:46+36:39
8Hajas CsillaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C105:30+50:23
 
Szivák IldikóGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozón.i.
 
 
 
W21BR (15)
HelyNévKlubIdőKül.
1Goldmann DóraSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye32:160:00
2Biniecka MalgorzataPOL Poland34:36+2:20
3Balogh EdinaFSC Futárok Sport Club34:48+2:32
4Porgányi AnnaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut35:27+3:11
5Berthold AnikóSAS Silvanus Sportegyesület38:33+6:17
6Gera KrisztinaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle40:11+7:55
7Dékány AndreaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo42:46+10:30
8Eiplné Sipos ÁgnesGTC Gerecse Tájfutó Club46:41+14:25
9Máthé FanniTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő47:11+14:55
10Kocsis GabriellaHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület53:17+21:01
11Pincés MariannaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho55:40+23:24
12Katona CsillaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo56:07+23:51
13Vizi EszterBSC Balatonfüredi Sport Club60:09+27:53
14Szokoli ÁgnesEK Egyesületen kívüli101:01+68:45
 
Kifferné Endes AnikóARA Alba Regia Atlétikai Klubn.i.
 
 
 
W21C (10)
HelyNévKlubIdőKül.
1Bihari IldikóHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület47:140:00
2Boczor KatalinSAS Silvanus Sportegyesület67:07+19:53
3Skropné Szuromi ÉvaARA Alba Regia Atlétikai Klub67:17+20:03
4Avar IldikóTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho73:35+26:21
5Péntek GábornéBSC Balatonfüredi Sport Club75:55+28:41
6Hevérné Fricska IldikóSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor81:29+34:15
 
Szőcs AnettHSP Hidegkúti Spartacus Sport és Khiba
Szikszainé Sándor ÉvaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyenfb
Heuer AdriennVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülen.i.
Dávid MónikaFSC Futárok Sport Clubn.i.
 
 
 
W40 (18)
HelyNévKlubIdőKül.
1Nagy KrisztinaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C56:270:00
2Knaupová IvanaXBRA Braunschweiger MTV59:39+3:12
3Bánki JusztinaKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü60:23+3:56
4Sárecz ÉvaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut63:57+7:30
5Vékonyné Árva KatalinSIR Sirályok Sportegyesület66:00+9:33
6Uhlir TímeaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut74:31+18:04
7Décsey EmőkeSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye74:46+18:19
8Lux AndreaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő75:23+18:56
9Rostás AnikóKAL Kalocsai Sport Egyesület76:03+19:36
10Gaschler-Gyeviki NóraVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle77:42+21:15
11Széplaki ErikaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle78:39+22:12
12Konrád RitaGTC Gerecse Tájfutó Club79:37+23:10
13Nagy ZsanettSAS Silvanus Sportegyesület87:55+31:28
14Biró FruzsinaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C91:00+34:33
15Szigetfy IldikóVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle93:41+37:14
16Kovács-Sebestény CsillaESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó101:18+44:51
17Dobay IvettGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo104:42+48:15
 
Szabó BernadettSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnnfb
 
 
 
W45 (24)
HelyNévKlubIdőKül.
1Boros AnnaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye47:430:00
2Wengrin ÁgnesTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő48:30+0:47
3Hornyák MariannMSE Megalódusz Sportegylet49:29+1:46
4Tömördi ÁgnesHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle49:31+1:48
5Németh ZsoltnéVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle49:43+2:00
6Győrffy GabriellaHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle51:08+3:25
7Németh ÁgnesTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő51:34+3:51
8Ebinger MónikaKFK KFKI Petőfi Sportkör52:05+4:22
9Skerletz NoémiSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é55:57+8:14
10Füzy JuditOSC Orvosegyetem Sport Club58:48+11:05
11Tóth RékaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő59:02+11:19
12Porgányiné Henrich PiroskaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut59:40+11:57
13Magyari OrsolyaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő61:40+13:57
14Hegedűs Ágnes dr.DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl61:49+14:06
15Szemler JuditTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő62:55+15:12
16Barnáné Szabó IrénKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü66:12+18:29
17Kissné Kiss MáriaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv73:58+26:15
18Allwinger TündeTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő76:55+29:12
19Asboltné Kerekes ÁgnesDIS DISZ Közéleti, Kulturális és S77:07+29:24
20Nagyné Bódis BorbálaFSC Futárok Sport Club82:03+34:20
21Burian HanaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C82:20+34:37
22Schultheisz EdinaKFK KFKI Petőfi Sportkör98:19+50:36
 
Madarassy AnikóBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai Cn.i.
Takácsné Tömördi GabriellaSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai én.i.
 
 
 
W50 (14)
HelyNévKlubIdőKül.
1Dániel EditHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle36:170:00
2Várady SzilviaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl38:25+2:08
3Mátyás IldikóPVM Pécsi Vörös Meteor SK39:22+3:05
4Kiss TeodóraETC Egri Testedző Club39:52+3:35
5Bányai RékaHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K41:52+5:35
6Somlai KatalinSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn43:27+7:10
7Lovas ÁgnesPVM Pécsi Vörös Meteor SK43:30+7:13
8Cservény JuditHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K47:24+11:07
9Cseresnyés ÁgnesTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő49:11+12:54
10Bacsó PiroskaMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba49:25+13:08
11Holper AntóniaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő52:46+16:29
12Ludvig ÁgnesMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba60:04+23:47
13Fridrich ÁgnesZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz64:29+28:12
14Teo DóraOSC Orvosegyetem Sport Club89:48+53:31
 
 
 
W55 (7)
HelyNévKlubIdőKül.
1Muzsnai Ágota dr.HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle38:560:00
2Jenővári GabriellaHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle40:29+1:33
3Böröczkyné Makai AnnaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle52:02+13:06
4Gaál BorbálaHAV Havas Szabadidő Klub68:35+29:39
5Zarnóczay KláraHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület78:38+39:42
6Ágg ZsuzsannaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő113:11+74:15
 
Kármán KatalinHSE Hegyisport Szentendre Egyesülehiba
 
 
 
W60 (7)
HelyNévKlubIdőKül.
1Horváth MagdaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő38:210:00
2Fent MarianneARA Alba Regia Atlétikai Klub44:00+5:39
3Jenei MargitSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn58:28+20:07
4Szabó ZsuzsannaSAS Silvanus Sportegyesület68:47+30:26
5Fedorcsák EszterDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl68:54+30:33
6Henkova SvatavaXRAD Radioklub Blansko69:38+31:17
7Nyakas KláraEK Egyesületen kívüli127:52+89:31
 
 
 
W65 (7)
HelyNévKlubIdőKül.
1Komár BélánéHER Balatonalmádi Herkules Sporteg42:400:00
2Biró AlettaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C42:54+0:14
3Lovász MártaSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor50:50+8:10
4Gombkötő ZsuzsannaVTC Veszprémi Tájfutó Club62:26+19:46
5Fischer MáriaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő75:38+32:58
6Kühn EditPVM Pécsi Vörös Meteor SK81:39+38:59
 
Horváti IldikóHSP Hidegkúti Spartacus Sport és Kn.i.
 
 
 
W70 (2)
HelyNévKlubIdőKül.
1Hanusz MáriaOSC Orvosegyetem Sport Club96:000:00
 
Törteli IldikóPVS Pécsi Vasutas Sportkörhiba
 
 
 
W75 (1)
HelyNévKlubIdőKül.
Cser KrisztinaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.