A XVII. Dobogókői Hegyi FutóversenySzo 2012.11.24. 18:21
Eredményekcreated by OE2003 © Stephan Krämer 2008

   Pl Name                       Club                             Time 



Skerletz Iván férfi hegyi maraton  (31)       

    1 Zsebeházy István           MOM                           2:56:14 
    2 Bakó Áron                  SPA                           3:03:52 
    3 Hajduska Balázs            Szufla                        3:23:40 
    4 Pintér Ferenc                                            3:29:18 
    5 Marton János               HSP                           3:31:01 
    6 Kánási Tamás               Törekvés                      3:31:51 
    7 Bánki Zoltán               K ZS                          3:39:34 
    8 Panyi Péter                                              3:47:35 
    9 Juhász László                                            3:51:38 
   10 Néda László                HSP                           3:54:28 
   11 Flórián Gábor                                            4:05:34 
   12 Szönyi Ferenc              Komárom Európa Futó E.        4:07:17 
   13 Török Tibor                Kalocsai Tájfutó Klub         4:08:17 
   14 Vanyó László                                             4:08:28 
   15 Szász Péter                                              4:16:44 
   16 Gyimesi Zoltán             Hadik                         4:21:11 
   17 Rózsár Dániel                                            4:23:10 
   18 Varga Roland                                             4:28:39 
   19 Papp Bálint                Esztergomi Futóművek          4:39:17 
   20 Rábai Tibor                                              4:40:25 
   21 Komolai György                                           4:43:48 
   22 Kemenczky Jenő             SPA                           4:44:39 
   23 Németh István              Veszprémi Bridzs és T.        4:45:07 
   24 Szabó István               Esztergomi Futóművek          4:47:30 
   25 Baumann Ervin              Esztergomi Futóművek          4:53:24 
   26 Kiss László                Esztergom Triatlon            4:58:58 
   Szintidőn kívül
   27 Sátorhelyi Péter                                         5:01:46 
   28 Kreszta Zoltán                                           5:08:05 

      Kovács Attila Csaba                                         hiba 
      Takáts György              X2S Team                         hiba 
      Horváth Imre               BAL                               dnf 



Skerletz Iván női hegyi maraton  (2)          

    1 Farkasdi Edina             X2S Team                      3:52:38 
    2 Csurgai Brigitta           Kanizsa SE                    4:53:03 



Hegyi férfi félmaraton  (67)    

    1 Liszka Krisztián           SPA                           1:50:27 
    2 Nagy István                                              1:52:06 
    3 Kövér Márton               Merkapt Maraton Team SE       1:57:37 
    4 Vajda Zsolt                Tapolcai Honvéd SE            2:01:44 
    5 Varga Tamás Ervin          Vasemberek Klubja             2:03:42 
    6 Sinkó János                SZVSE                         2:13:12 
    7 Vig Zoltán                 X2S Team                      2:14:11 
    8 Korcsok Pál                TSE                           2:14:15 
    9 Konkoly Gergely            Futárok SC                    2:19:20 
   10 Feldhoffer András                                        2:19:54 
   11 Jankó Tamás                                              2:21:16 
   12 Kajtár Tamás               Veloprima SC                  2:23:38 
   13 Baksa Csaba                Kalocsai Tájfutó Klub         2:25:59 
   14 Vancsó Péter                                             2:28:52 
   15 Sulyok Ábel                SPA                           2:29:13 
   16 Gálcsik Gyula                                            2:30:52 
   17 Mezei Gábor                Futárok SC                    2:32:21 
   18 Németh Ádám                Coffee Run                    2:34:51 
   19 Hegedűs Zoltán             OSC                           2:36:12 
   20 Ecser Gábor                                              2:36:29 
   21 Németh Zsolt               Coffee Run                    2:39:51 
   22 Markovics Győző                                          2:39:53 
   23 Dózsa Gábor                Vuelta SE                     2:40:26 
   24 Palatinus Gábor                                          2:42:04 
   25 Budai Gyula                                              2:42:53 
   26 Tompos Péter                                             2:44:22 
   27 Petró Géza                 Futárok SC                    2:46:08 
   28 Fekete Csaba                                             2:48:02 
   29 Páldi Márk                 Futóbolondok SE               2:48:13 
   30 Ipsics László              TTE                           2:49:08 
   31 Tüske Zsolt                Esztergom Triatlon            2:49:56 
   32 Pál Gábor                                                2:49:58 
   33 Kinorányi Gábor            Futóbolondok SE               2:50:12 
   34 Kiss Tamás                                               2:52:52 
   35 Császár Csaba                                            2:53:09 
   36 Hintalan Tibor                                           2:58:00 
   37 Kerti István                                             2:58:19 
   38 Szakál Jenő                                              2:58:38 
   39 Rába Imre                                                2:59:42 
   40 Richovszky Sándor          Hadik                         3:00:34 
   41 Takács Zsolt                                             3:00:52 
   42 Halassy László                                           3:00:54 
   43 Győri János Attila         GEAC                          3:05:51 
   44 Balogh István                                            3:07:36 
   45 Szentes Olivér                                           3:07:45 
   46 Kobzos Csaba               Szentendrei Kinizsi SE        3:09:14 
   47 Jamrik Norbert             Szentendrei Kinizsi SE        3:09:16 
   48 Szabó Tamás                X2S Team                      3:10:30 
   49 Farkas Péter               Kalocsai Tájfutó Klub         3:14:04 
   50 Szántó Ferenc                                            3:17:42 
   51 Kiss Zsolt                                               3:19:53 
   52 Balogh Péter               Futárok SC                    3:21:28 
   53 Molnár Tamás               Esztergomi Futóművek          3:22:53 
   54 Szerencsés Tamás           Esztergomi Futóművek          3:22:56 
   55 Mitter Balázs              Esztergomi Futóművek          3:25:05 
   56 Zsugyel Márton                                           3:28:18 
   57 Szűcs Mihály                                             3:28:25 
   58 Papp Dénes                                               3:29:42 
   59 Szepesi Imre               ARAK                          3:29:43 
   60 Földi László               Törekvés                      3:36:59 
   61 Ormay György               KOS                           3:43:51 
   62 Rázsó Viktor               Nike Futóklub                 3:43:54 
   63 Róth Tibor                 ARAK                          3:55:01 
   Szintidőn kívül
   64 Buzás Barnabás                                           4:29:12 

      Szalay Róbert                                               hiba 
      Tóth Viktor                X2S Team                         hiba 
      Peregi Dávid               SPA                               dnf 



Hegyi női félmaraton  (6)       

    1 Füzy Anna                  OSC                           1:59:29 
    2 Jakus Edina                TSE                           3:00:30 
    3 Meződiné Hódos Klaudia                                   3:25:20 
    4 Josan Andreea                                            3:28:14 

      Tomposné Hakkel Tünde                                       hiba 
      Tóth Alexa                                                  hiba 



Dr. Somogyvári Károly hegyi férfi kismaraton  (39)    

    1 Csőkör Zoltán              TTT                           1:07:45 
    2 Ostoróczki Ferenc          Bp. Honvéd                    1:09:17 
    3 Egei Tamás                 TTE                           1:09:26 
    4 Gillich György             Tatai Tájfutó és T.           1:11:15 
    5 Zacher Márton              SPA                           1:11:46 
    6 Bakó Dávid                 SPA                           1:13:01 
    7 Egei Patrik                SPA                           1:13:19 
    8 Dr. Szlávik Zoltán         TTE                           1:14:04 
    9 Mucsi Mihány               Tatai Tájfutó és T.           1:14:24 
   10 Farkasdy András            SPA                           1:15:47 
   11 Rusvai László              Futárok SC                    1:16:20 
   12 Egri Bálint                SPA                           1:17:13 
   13 Galgóczi Imre              Bátorkeszi SK                 1:17:28 
   14 Lengyel Ádám               SPA                           1:18:58 
   15 Kéri Attila                Vuelta SE                     1:21:10 
   16 Pálinkás Viktor                                          1:23:26 
   17 Kiss Gábor                 KAL                           1:23:32 
   18 Zsigmond István            Compass Kolozsvár             1:25:38 
   19 Ormay Mihály               SPA                           1:28:51 
   20 Tihanyi Péter              SPA                           1:29:01 
   21 Buzás Benedek              SPA                           1:32:25 
   22 Zempléni András            KOS                           1:34:37 
   23 Nagy Gábor                                               1:34:40 
   24 Pap Attila                 Tatai Tájfutó és T.           1:34:49 
   25 Vidor Gergely              SPA                           1:36:36 
   26 Szegi Amondó               BEAC                          1:37:00 
   27 Csomor Gusztáv                                           1:38:19 
   28 Kovács György              Váci Vasutas                  1:40:11 
   29 Dobi Gábor                                               1:43:22 
   30 Liskány József             STE                           1:44:39 
   31 Huszár Tamás               TTT                           1:49:58 
   32 Hadnagy Árpád              HSP                           1:50:10 
   33 Koleszár Tamás             SPA                           1:51:13 
   34 Nyíri József                                             1:51:52 
   35 Szűcs B. Levente           HSP                           1:53:50 
   36 Túróczy András                                           1:59:01 
   37 Bauer Ádám                 SPA                           2:18:46 
   Szintidőn kívül
   38 Klement Kelén                                            3:20:38 

      Kertész Gábor              HSP                               dns 



Dr. Somogyvári Károly hegyi női kismaraton  (16)      

    1 Rusvai Katalin             Futárok SC                    1:15:30 
    2 Fekete Zsuzsa                                            1:19:45 
    3 Berthold Anikó                                           1:26:22 
    4 Hajnal Dorottya                                          1:32:13 
    5 Liskány Krisztina          STE                           1:33:09 
    6 Liskány Diána              STE                           1:34:09 
    7 Balogh Szilvia Odett       Kalocsai Tájfutó Klub         1:34:56 
    8 Nagy Krisztina             BEAC                          1:37:52 
    9 Huszti Orsolya             Drezdai Magyar Iroda          1:39:52 
   10 Mezei Anikó                Futárok SC                    1:44:46 
   11 Liskányné Jáhor Anikó      STE                           1:45:06 
   12 Tárczy Eszter                                            1:52:46 
   13 Dr. Zsólyomi Emese                                       1:54:03 
   14 Juhász Beáta                                             2:02:27 
   15 Bakó Andrea                                              2:03:14 
   16 Varga Júlia                                              2:37:27