59. Őszi Spartacus Kupa/59th Autumn Spartacus CupSze 2011.11.02. 8:51
Klubonkénti rajtlistakészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2008

 Rajtsz Kategória    Név                                   Chip       N1       N2 


23   EK Egyesületen kívüli        HUN   

    214 F12C         Fábián Gergő                                  29:00    76:00 
    231 F12C         Skrop Tamás                                   63:00    58:00 
    258 F21BR        Havas Péter                         233585    27:00          
    297 F35BR        Skrop Róbert                                  33:00    89:00 
    436 N21BR        Skrop Éva                                     83:00     6:00 
    457 NYK          Nagy Tibor                                    20:00     7:00 
    517 F40          Sümeghy Gyula                                 82:00          
    520 F40          Jávor Balázs                                  88:00          
    533 F40          Tavaszi Tamás                                114:00          
    576 F50          Kiss Zsolt                          222997    89:00    28:00 
    664 F70          Fiechter Christian                 2003003    34:00   109:00 
    741 F10D         Erdélyi Tamás                                 54:00    57:00 
    757 N10D         Fábián Bernadett                              88:00    43:00 
    764 N10D         Skrop Anna                                   102:00    27:00 



24   ARA Alba Regia Atlétikai Klu HUN   

    143 F14B         Révfalusi Balázs                    443186    39:00   108:00 
    400 N12C         Vékony Vanda                        443188    79:00     2:00 
    425 N21C         Mester Lívia                                  27:00    61:00 
    440 N21BR        Vékonyné Árva Katalin                 5630    91:00    16:00 
    483 NYT          Varga Attila                         45583    66:00    73:00 
    558 F50          Nagy Sándor                         233519    53:00    20:00 
    590 F50          Pápai János                          45261   117:00    66:00 
    602 F55          Somlay Gábor                         46112    89:00    35:00 
    666 F75          Páhy Tibor                           45265    40:00    52:00 
    712 N50          Pápainé Poós Ildikó                  45263    33:00    28:00 
    760 N10D         Vékony Janka                        443189    94:00    39:00 
    784 F15-18C      Kovács Ádám                         443184    48:00    18:00 
    790 N15-18C      Tóth Zsuzsanna                      443185    12:00    36:00 
	449 NYK          Prill Dóra                           45580     4:00    45:00



28   BTK Bakonyi Tájfutó Klub     HUN   

    621 F60          Ládi János                             993    76:00    34:00 
    782 F15-18C      Kis-Varga Ákos                     2025036    44:00     8:00 



30   BSC Balatonfüredi SC         HUN   

    102 F20A         Bedő Csaba                         2003117    52:00     7:00 
    139 F14B         Vassányi Gergely                   2003104    31:00   110:00 
    215 F12C         Márk Zsombor                       2003114    31:00    94:00 
    315 N20A         Poller Lilla                       2003115    97:00          
    530 F40          Vizi Csaba                         2003105   108:00    38:00 
    580 F50          Somogyi László                      233523    97:00    52:00 
    595 F55          Somogyi Lajos                       233522    75:00    19:00 



33   BÖF Budai Ősforrás SC        HUN   

    198 F21B         Németh Csaba                         45384             39:00 
    619 F60          Scultéty Gábor                       45438    72:00          
    658 F70          Gárdonyi Zoltán                      45440    16:00   106:00 
    725 N55          Grant Julianna                      411999    65:00    10:00 



34   BAL Budapesti Asztali-labdar HUN   

    699 N45          Fischer Mária                        46143     6:00    90:00 



35   BEA Budapesti Egyetemi Atlét HUN   

    217 F12C         Kiss Pál                                      35:00          
    263 F21BR        Kovács Balázs                       500570    37:00   101:00 
    336 N35A         Nagy Krisztina                       45372    50:00          
    410 N12C         Hajnal Dorottya                       4508    99:00    24:00 
    416 N21C         Mitterer Andrea                      45412     9:00    67:00 
    443 N21BR        Biró Aletta                          45481    97:00     2:00 
    445 N21BR        Biró Fruzsina                        46133             34:00 
    486 NYT          Szegi Amondó Zoltán                 363436    72:00          
    536 F45          Siegler Konrád dr.                  307528     2:00          
    591 F50          Urbán András                        232759             32:00 
    610 F55          Hegedüs Ábel                       1396181   105:00    15:00 
    646 F65          Muszély György                      448951     9:00          
    687 N40          Hajas Csilla                        233618             80:00 
	475 NYT          Braun János                          00963    50:00    47:00 
	429 N21Br        Madarassy Mária                      00962    69:00     4:00 



41   DNS Debreceni Nagyerdő SK    HUN   

    203 F12C         Szabó Marcell                      2008515     7:00    70:00 
    600 F55          Szabó László                        233504    85:00    11:00 



43   DTC Diósgyőri Tájfutó Club   HUN   

    292 F35BR        Gerzsényi Zsolt                     500888    23:00    71:00 
    327 N21A         Bertóti Regina                       46039    16:00   110:00 
    396 N12C         Bertóti Laura                        46034    71:00     6:00 
    754 F10D         Gerzsényi Levente                    45309    80:00    71:00 
	248 F21BR        Emmer György                           868     7:00 



46   ETC Egri Testedző Club       HUN   

    689 N40          Kiss Teodóra                         45104    29:00    92:00 
    701 N45          Radics Anna                         416659    10:00    86:00 
    711 N50          Marczis Márta                       307513    31:00    32:00 
	382 N21A         Daragó Zsófia                       307514    61:00    21:00



53   FLF Fehérlófia SE            HUN   

    274 F21BR        Balogh Róbert                      2009003             93:00 



54   FMT FŐMTERV SK               HUN   

    278 F21BR        Lincz Mátyás                                           43:00 
    296 F35BR        Laták Rudolf                         46132    31:00    77:00 
    298 F35BR        Cenner Tibor dr.                     46138    35:00    99:00 
    305 F35BR        Lincz József                         46134            119:00 
    307 F35BR        Nagy Miklós                          46135            115:00 
    384 N21B         Fövenyessy Gabriella                364741    65:00    27:00 
    419 N21C         Ódor Viktória                        46125    15:00          
    434 N21BR        Csordás Erika                       233539    79:00    14:00 
    522 F40          Bérczes Miklós                      332845    92:00    28:00 
    555 F50          Nagy Zsolt                           45193    47:00     4:00 



57   GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub   HUN   

    240 F21C         Kiss György ifj.                    232781    52:00    16:00 
    244 F21C         Győri János Attila                  232806    64:00    10:00 
	541 F45          Prill László						  45259    12:00    29:00



60   HAV Havas Szabadidő Klub     HUN   

    611 F55          Harkányi Csaba                        5611   107:00    29:00 



61   HSE Hegyisport Szentendre Eg HUN   

    406 N12C         Vankó Milena                         45929    91:00     4:00 
    473 NYK          Sipos Judit                         222984             25:00 
    505 NYT          Katona Ferenc dr.                   233691             57:00 
    531 F40          Kiácz Bence                          45387   110:00          
    563 F50          Kerényi Dénes                        45191    63:00    70:00    
	584 F50          Vankó Péter                          45470   105:00    56:00 
    592 F50          Zentai László                        45533             60:00 
    605 F55          Balla Sándor                          5622    95:00     3:00 
    638 F60          Boros Zoltán                         45405   110:00    28:00 
    681 N40          Győrffy Gabriella                      960    13:00   102:00 
    686 N40          Tömördi Ágnes                        45174    23:00    98:00 
    704 N45          Muzsnai Ágota dr.                   232846    16:00    98:00 
    709 N45          Kármán Katalin                        4494            102:00 



62   KOS Hegyvidék-KFKI Optimista HUN   

    202 F12C         Vidor Gergely                       307763     5:00          
    205 F12C         Hollbeck Bálint                     233563    11:00          
    218 F12C         Bárczy Sámuel                       443174    37:00          
    450 NYK          Kratz Vera Ilona                    307768     6:00          
    545 F45          Zempléni András dr.                 233619    20:00    21:00 
    560 F50          Ormay György                        332835    57:00    36:00 
    705 N45          Ormay Éva                           332834    18:00    96:00 
    762 N10D         Zempléni Lilla                      411949    98:00    11:00 



63   MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó HUN   

    118 F21A         Kisvölcsey Ákos                      45427    22:00    40:00 
    122 F21A         Zsebeházy István                    505219             49:00 
    125 F14B         Pályi Patrik                       2019804     3:00    96:00 
    127 F14B         Rajkó Dávid                        2019810     7:00    86:00 
    130 F14B         Erdős Zoltán                       2019809    13:00    80:00 
    138 F14B         Marosffy Bálint                      45414    29:00    76:00 
    167 F18B         Miavecz Balázs                      505244    32:00    60:00 
    170 F18B         Jenes Soma                         2019805    38:00    80:00 
    228 F12C         László Benedek                                57:00    82:00 
    279 F21BR        Kain Gergely                        339872             89:00 
    313 N20A         Őry Luca                            339900    93:00     9:00 
    347 N14B         Maácz Fruzsina                      307572             50:00 
    358 N14B         Kézdy Borbála                        46033             78:00 
    407 N12C         Sárközy Zsófia                                93:00    32:00 
    521 F40          Tornai Szabolcs                     339871    90:00    10:00 
    752 F10D         Gárdonyi Soma                                 76:00    53:00 
    759 N10D         László Dorottya                               92:00    17:00 
    763 N10D         László Karolina                              100:00    33:00 
    766 N10D         Gárdonyi Csilla                     888342   106:00    23:00 
    788 N15-18C      Kováts Réka                        2019794     8:00    32:00 



64   HER Herkules SE Balatonalmád HUN   

    596 F55          Horváth Tivadar                     363472    77:00          
    622 F60          Andrási Lajos                        45198    78:00    22:00 



69   JMD Jászapáti, Mészáros Lőri HUN   

    257 F21BR        Kiss Dénes                          363486    25:00    87:00 
    328 N21A         Sisa Dorottya                       416658    18:00   102:00 
    364 N16B         Szentes Dóra                        307748    53:00    50:00 
    374 N18B         Bartus Petra                         45927    55:00    59:00 
    529 F40          Halaj László                         45396   106:00    46:00 
    676 N40          Kissné Kiss Mária                    45163     3:00    82:00 
    743 F10D         Halaj Balázs                                  58:00    77:00 



71   JOG Jogging Plus Szuperinfó  HUN   

    548 F45          Hevér Csaba                          45340    26:00          



72   SDS Salgótarjáni Dornyay SE  HUN   

    322 N21A         Boros Anna                             928     6:00    98:00 
    375 N18B         Goldmann Dóra                       443160    57:00    67:00 
    509 F40          Goldmann Róbert                        927    66:00    42:00 



73   KAL Kalocsai SE              HUN   

    194 F21B         Bergendi Péter                       45467    34:00    43:00 
    273 F21BR        Spiegl Máté                         233611    57:00          
    378 N18B         Moncsek Blanka                                63:00    65:00 
    388 N21B         Bárd Barbara                        339826    73:00    33:00 



80   KST Kőbányai Sirály Tájfutó  HUN   

    233 F12C         Tóth Erik                           233516             60:00 
    299 F35BR        Nagy Sándor                         505221    37:00    91:00 
    308 F35BR        Schwendtner Erik                    888344            123:00 
    310 F35BR        Tóth Zoltán                         233515             69:00 
    565 F50          Hegedüs Béla                        232807    67:00    74:00 
    645 F65          Horváth Béla                         45324     7:00    42:00 
    667 F75          Nyögéri Imre                          5621    43:00    61:00 
    771 N10D         Tóth Dorottya                        45322             21:00 



86   MSE Megalódusz SE            HUN   

    199 F21B         Ádám Péter                                             71:00 
    260 F21BR        Bodnár Barnabás                       4463    31:00    79:00 
    350 N14B         Gillich Bernadett                             53:00    74:00 
    413 N21C         Bodnár Alexandra                               3:00    53:00 
    432 N21BR        Simkó Livia                                   75:00    22:00 
    478 NYT          Nagy Lajos Viktor                             56:00    53:00 
    480 NYT          Stanga Tibor                                  60:00          
    488 NYT          Konrád Rita                                   76:00    49:00 
    532 F40          Cserna András                         4460   112:00    32:00 
    547 F45          Körmendi Miklós                     222946    24:00          
    571 F50          Gyulai Zoltán                         4459    79:00    50:00 
    604 F55          Imeli János                         363463    93:00    41:00 
    634 F60          Bogdanovits András                    4461   102:00    30:00 
    691 N40          Gillichné Kalocsai Adrienn dr       416673    33:00    90:00 
    695 N40          Tamásné Szakács Judit                  966            114:00 
    765 N10D         Stanga Sára                                  104:00          



87   MCS Ménfőcsanak TSZ SE       HUN   

    599 F55          Franczia Vilmos                               83:00          
    643 F65          Nagy Imre                                      3:00 
    477 NYT          dr. Törzsök Ferenc                                      69:00 	
	481 NYT          Törzsök Anna Bogáta                                     79:00
	188 F21B         dr. Törzsök Péter                                       67:00
	453 NYK          Christoph Grapa                                         35:00
    455 NYK          Törzsök Agota                                           11:00 	


88   MEA Miskolci Egyetemi Atléti HUN   

    250 F21BR        Stark Gergely                       307548    11:00    69:00 
    272 F21BR        Stark Ferenc                        307547    55:00    91:00 
    438 N21BR        Zelena Dóra                         505259    87:00    10:00 
    511 F40          Tóth László                         363485    70:00    48:00 
    549 F45          Horváth Sándor                      505260    28:00    27:00 



89   MAF Műegyetemi Atlétikai és  HUN   

    243 F21C         Mentler Balázs                                61:00     4:00 
    266 F21BR        Matics Gyula                         46082    43:00    65:00 
    524 F40          Weiler Zsolt                        307781    96:00    40:00 
    528 F40          Dalos Attila                        233595   104:00    12:00 
    617 F55          Ludvig István                        45376             25:00 
    678 N40          Tóth Ágnes                          411967     7:00    96:00 
    710 N45          Ludvig Ágnes                         45375            100:00 



96   OSC Orvosegyetem SC          HUN   

    285 F35BR        Gárdonyi Márk                       233541     9:00    87:00 
    331 N21A         Füzy Anna                           545520    24:00   104:00 
    335 N35A         Marosffy Orsolya                    720605    48:00    13:00 
    339 N35A         Nagy Ildikó                         339866    56:00     9:00 
    387 N21B         Füzy Judit                          505232    71:00    15:00 
    607 F55          Hegedűs Zoltán                       45417    99:00    21:00 
    669 F75          Dudás István                         45450    49:00    58:00 
    737 N65          Hanusz Mária                         45418   100:00     1:00 
	111 F21A         Szlatényi Ferenc                               1:00    46:00
    282 F35BR        Marosffy Dániel                     730709     3:00    97:00	



97   PAK Paksi SE                 HUN   

    144 F14B         Lacza Dávid                        2022144             88:00 
    145 F14B         Csinyi Kristóf                     2022118             78:00 
    197 F21B         Kiss Gábor                         2022152             57:00 
    234 F12C         Horányi Bence                      2022147             40:00 
    235 F12C         Kávási Tamás                       2022117             66:00 
    255 F21BR        Kiss Péter                          233669    21:00    53:00 
    311 F35BR        Horányi György                     2022120            109:00 
    357 N14B         Lénárt Viktória                    2022146             70:00 
    474 NYK          Makovinyi Dorottya                 2022150             33:00 
    696 N40          Kovács Vera                        2022116            106:00 
    772 N10D         Kovács Karina                      2022114             37:00 
    773 N10D         Kovács Kira                        2022115             13:00 
    774 N10D         Feczer Zsófia                      2022119             25:00 
    796 N15-18C      Tinnyei Petra                      2022151             40:00 



100  PVS Pécsi Vasutas SK         HUN   

    121 F21A         Werner Péter                       1000042    31:00    52:00 
	401 N12C         Pataki Réka Dalida                  990801    81:00     8:00 
	758 N10D         Pataki Virág Lara                   911002    90:00    19:00 



102  PSE Postás SE                HUN   

    514 F40          Kalmár János                        362968    76:00    30:00 
    598 F55          Hunyadi Károly                      505295    81:00    39:00 
    628 F60          Sőtér Márton                                  90:00          
    660 F70          Schell Antal                          4491    22:00    82:00 
    668 F75          Buncsik János                        45365    46:00    46:00 
    732 N65          Schell Antalné                        4492    85:00     7:00 
    735 N65          Korik Vera                            4493    94:00    16:00 
    654 F70          Rédl Gábor                          233596     4:00    



107  SSC Siketek SC Budapest      HUN   

    123 F21A         Boros Imre                           45368             34:00 



108  SMA Soproni Műegyetemi AC    HUN   

    252 F21BR        Szentgyörgyi Zsolt                            15:00    99:00 
    578 F50          Margittai Endre                      46087    93:00    42:00 
    615 F55          Melkes Antal                         46092   115:00    33:00 



110  SFC Széchenyi István Egyetem HUN   

    113 F21A         Weibl Zoltán                         46025     7:00    37:00 
    271 F21BR        Németh László                       505268    53:00    81:00 
    291 F35BR        Mentler Balázs                      332877    21:00   113:00 
    293 F35BR        Tőzsér András                       505269    25:00          
    422 N21C         Dömötör Andrea                                21:00    39:00 
    430 N21BR        Dömötör Erika                        46026    71:00    30:00 
    454 NYK          Csank Csaba                                   14:00          
    553 F50          Dömötör Imre                         45436    43:00     8:00 
    719 N50          Dömötörné Horváth Erzsébet           45435    47:00    24:00 



113  SZV Szegedi Vasutas SE       HUN   

    287 F35BR        Hajagos Henrik                       45222    13:00          
    320 N21A         Szerencsi Ildikó                     45917     2:00    92:00 
    325 N21A         Tóth Réka                           307796    12:00    96:00 
    408 N12C         Pálfi Fanni                                   95:00    12:00 
    421 N21C         Nagy Nóra                           505253    19:00    47:00 
    506 NYT          Sallai Sára                          46073             67:00 
    507 NYT          Vass Zoltán                          45910             77:00 
    543 F45          Riesing József                       45234    16:00    41:00 
    635 F60          Sindely Pál dr.                      45237   104:00    32:00 
    761 N10D         Riesing Hanna                                 96:00    15:00 
    768 N10D         Riesing Eszter                               110:00    45:00 



119  SPA Tabáni Spartacus Sport é HUN   

    104 F20A         Liszka Krisztián                    307504    56:00    11:00 
    106 F20A         Bugár Gergely                       505214    60:00     5:00 
    108 F20A         Bakó Áron                          2022121    64:00    17:00 
    119 F21A         Morandini Viktor                    502387    25:00          
    131 F14B         Zacher Márton                      2022143    15:00    98:00 
    133 F14B         Ormay Mihály                       2022123    19:00    74:00 
    135 F14B         Weiler Vilmos                       363497    23:00    94:00 
    137 F14B         Weiler Vince                        363499    27:00    90:00 
    140 F14B         Farkasdy András                    2022127    33:00   102:00 
    142 F14B         Koleszár Csaba                                37:00    82:00 
    148 F16B         Nagy Bence                         2022131     6:00    15:00 
    150 F16B         Lengyel Ádám                        363480    10:00     5:00 
    152 F16B         Dalos Máté                          363496    14:00    23:00 
    155 F16B         Peregi Dániel                      2022134    20:00    35:00 
    157 F16B         Toldi Bence                         232818    24:00    19:00 
    164 F16B         Dalos Áron                          363495    38:00    27:00 
    169 F18B         Sulyok Ábel                        2022137    36:00    72:00 
    171 F18B         Balázs Bulcsú                       886604    40:00    62:00 
    173 F18B         Németh Marcell                      416651    44:00    54:00 
    175 F18B         Hajdu Szása                         448961    48:00    76:00 
    177 F18B         Oszkó Attila                       2022133    52:00    58:00 
    179 F18B         Peregi Dávid                        505245    56:00    68:00 
    207 F12C         Turschl Bence                      2009006    15:00    68:00 
    209 F12C         Demjén Dávid                                  19:00    96:00 
    211 F12C         Tihanyi Péter                                 23:00    90:00 
    213 F12C         Kerekes Márton                                27:00   100:00 
    216 F12C         Barta Gergely                                 33:00    62:00 
    221 F12C         Vavrek Roland                                 43:00    72:00 
    223 F12C         Kerekes Mihály                                47:00    78:00 
    237 F21C         Magyari Árpád                                 43:00    25:00 
    270 F21BR        Jánosy Bence                       2022129    51:00    63:00 
    283 F35BR        Oszkó László                        800002     5:00   101:00 
    317 N20A         Oszkó Dóra                          236367   101:00     5:00 
    319 N20A         Németh Luca                         416640   105:00     1:00 
    346 N14B         Völgyesi Melody                    2022142    45:00    76:00 
    348 N14B         Kugyella Noémi                                49:00    58:00 
    351 N14B         Nagy Viktória                      2022132    55:00    64:00 
    353 N14B         Nagy Klára                          362958    59:00    72:00 
    355 N14B         Szölgyémy Anita                    2022138    63:00          
    362 N16B         Balázs Otília                      2022122    49:00    46:00 
    370 N18B         Weiler Virág                       2022128    47:00    51:00 
    372 N18B         Liszka Eszter                       339833    51:00    47:00 
    390 N21B         Veresné Gyalog Zsuzsanna             45488    77:00    35:00 
    399 N12C         Zacher Enikő                                  77:00    30:00 
    402 N12C         Bartók Annamária                              83:00    14:00 
    405 N12C         Zacher Noémi                                  89:00    10:00 
    414 N21C         Oszkóné Simon Ildikó                236366     5:00    65:00 
    418 N21C         Horvát Ildikó                                 13:00    41:00 
    420 N21C         Merényi Krisztina                             17:00    55:00 
    442 N21BR        Molnár Jeannette                    505285    95:00    40:00 
    444 N21BR        Gyalog Zsófia                       233660    99:00    36:00 
    519 F40          Koltai Zoltán                       362952    86:00    22:00 
    546 F45          Bauer Ádám                                    22:00    47:00 
    562 F50          Peregi Tamás                        437646    61:00    76:00 
    588 F50          Fleischer Zoltán                    332287   113:00          
    655 F70          Gönczi Péter                        416694     7:00    97:00 
    702 N45          Nagy Beáta                          233693    12:00    88:00 
    722 N50          Pollmann Teréz dr.                            53:00    36:00 
    742 F10D         Tarján Lőrinc                                 56:00    67:00 
    745 F10D         Toldi Levente                      2022139    62:00    51:00 
    748 F10D         Búzás Benedek                                 68:00    55:00 
    751 F10D         Rumi Zoárd                         2022186    74:00    59:00 
    753 F10D         Lakatos Tamás                                 78:00    63:00 
    755 F10D         Pekári Márton                                 82:00    81:00 
    756 N10D         Bauer Anna Margit                             86:00    31:00 
    776 F15-18C      Ungvárszky Ádám                    2022141    32:00    16:00 
    779 F15-18C      Papanek András                                38:00    12:00 
    781 F15-18C      Egri Bálint                                   42:00     2:00 
    783 F15-18C      Pintér András                                 46:00    20:00 
    785 N15-18C      Hámori Júlia                                   2:00    46:00 
    787 N15-18C      Kugyella Bernadett                             6:00    42:00 
    791 N15-18C      Lellei Luca                                   14:00    34:00 
    793 N15-18C      Mészáros Lili                                 18:00    52:00 
    795 N15-18C      Sover Dóra                                    22:00    38:00 



120  THT Tapolcai Honvéd SE       HUN   

    192 F21B         Molnár Zoltán                       888348    30:00    49:00 



125  TTE Tipo Tájfutó és Környeze HUN   

    112 F21A         Gyimesi Zoltán                       45141     4:00    61:00 
	767 N10D         Fésüs Panni                                           108:00    
    114 F21A         Mihályi Ferenc                     2026128    10:00    43:00 
    128 F14B         Egei Patrik                         362957     9:00    92:00 
    147 F16B         Tóth Adrián                        2022199     4:00     1:00 
    158 F16B         Hajdu Erik                         2022197    26:00     9:00 
    206 F12C         Egei Balázs                                   13:00    54:00 
    219 F12C         Váczi Samu Sebestyén                          39:00    46:00 
    225 F12C         Simon Márton                                  51:00          
    230 F12C         Nagy Gergely Kartal                           61:00    64:00 
    232 F12C         Allwinger Herwig ifj.                45148    65:00    92:00 
    245 F21BR        Károlyi Gyula                        45484     1:00    41:00 
    247 F21BR        Dankó István                         45132     5:00    97:00 
    262 F21BR        Friedrich Gábor                     307503    35:00          
    268 F21BR        Gombkötő Péter                      332841    47:00    77:00 
    276 F21BR        Károlyi Gergely                        936             73:00 
    277 F21BR        Lengyel Vilmos                       45203             51:00 
    284 F35BR        Faggyas László                       45458     7:00    95:00 
    309 F35BR        Ipsics László                       222980            111:00 
    334 N35A         Allwinger Tünde                    1501000    46:00    11:00 
    359 N16B         Egei Petra                          232822    43:00    60:00 
    365 N16B         Faggyas Petra                       363461    55:00    52:00 
    367 N16B         Kertész Zsófia                                59:00    64:00 
    371 N18B         Faggyas Eszter                      416641    49:00    61:00 
    373 N18B         Hajdu Dorisz                        416692    53:00    55:00 
    377 N18B         Tóth Krisztina                       53416    61:00    49:00 
    380 N18B         Faggyas Réka                        363462    67:00    45:00 
    403 N12C         Hajdu Nelli                                   85:00    22:00 
    431 N21BR        Máthé Fanni                         411918    73:00    28:00 
    490 NYT          Gombkötő Péter dr.                            80:00          
    510 F40          Egei Tamás                          363439    68:00    44:00 
    512 F40          Hajdu Martin                          4468    72:00    16:00 
    515 F40          Baracsi Gábor                       888340    78:00    34:00 
    538 F45          Takács Csaba                         45254     6:00    37:00 
    603 F55          Pap László                            4473    91:00    43:00 
    641 F60          Gombkötő Péter dr.                   45138             24:00 
    648 F65          Nagy Gábor                           45494    13:00    48:00 
    652 F65          Szemler István                       45206    21:00    52:00 
    662 F70          Bogdány Miklós                      363474    28:00    73:00 
    677 N40          Szemler Judit                       232754     5:00   110:00 
    680 N40          Németh Ágnes dr.                    339831    11:00   118:00 
    685 N40          Cseresnyés Ágnes                     45130    21:00   100:00 
    690 N40          Wengrin Ágnes                        45455    31:00    84:00 
    731 N65          Éliás Vilmosné                       45136    82:00          
    778 F15-18C      Váczi Buda Benedek                            36:00     6:00 
    786 N15-18C      Nagy Dorottya                                  4:00    48:00 
	800 F21A         Kerényi Máté				 		1300069    35:00
	713 N50          Horváth Magdolna                              35:00    30:00



129  VBT Veszprémi Bridzs és Tájé HUN   

    172 F18B         Péntek Mátyás                       345932    42:00    74:00 
    210 F12C         Péntek Márton                      2022218    21:00    50:00 
    306 F35BR        Mód Rudolf                           45522             81:00 
    368 N16B         Péntek Gréti                        505296    61:00    48:00 
    417 N21C         Péntek Gáborné                      505293    11:00    59:00 



131  VHS Veszprémi Honvéd SE      HUN   

    212 F12C         Rein Lehel                                    25:00    48:00 
    220 F12C         Bálint Benedek                                41:00    86:00 
    294 F35BR        Marton Balázs                       411901    27:00    93:00 
    302 F35BR        Bálint Bence                        416688    43:00    73:00 
    383 N21B         Kotormán Ágnes                      416644    63:00    31:00 
    567 F50          Kaptur József                       416643    71:00    24:00 
    659 F70          Vass Tibor                           45457    19:00   100:00 
    694 N40          Németh Zsoltné                      411961    39:00    88:00 
    750 F10D         Klein Alex                                    72:00    73:00 



132  VTC Veszprémi Tájfutó Club   HUN   

    281 F35BR        Varsányi Attila                     233642     1:00   107:00 
    554 F50          Tóth Károly                          45187    45:00    62:00 
    626 F60          Bikki Sándor                        888339    86:00    16:00 
    642 F65          Wengrin István                       45576     1:00    56:00 
    733 N65          Wengrin Istvánné                     45577    88:00    13:00 



134  ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá HUN   

    126 F14B         Erdős Márton                        437637     5:00    68:00 
    146 F16B         Porgányi Márk                                  2:00    25:00 
    178 F18B         Böjti Bence                                   54:00    70:00 
    201 F12C         Szinyéri Bence                                 3:00    74:00 
    222 F12C         Csertán András                                45:00    88:00 
    227 F12C         Kovács Marcell                                55:00    80:00 
    300 F35BR        Ács Gábor                           502394    39:00    79:00 
    337 N35A         Porgányiné Henrich Piroska          206363    52:00     5:00 
    352 N14B         Porgányi Anna                                 57:00    68:00 
    476 NYT          Erdős Gergely                       423898    52:00    61:00 
    496 NYT          Erdős Gábor                         423896    92:00    45:00 
    657 F70          Bányai Attila                        45158    13:00    88:00 
    683 N40          Erdősné Németh Ágnes                423897    17:00   112:00 



136  ZSC Zöld Sportok Clubja      HUN   

    632 F60          Kovács Attila                        45171    98:00     8:00 



179  HSP Hidegkúti Spartacus Spor HUN   

    289 F35BR        Szitter Attila                        5620    17:00   103:00 
    424 N21C         Hornyán Katalin dr.                 222990    25:00    43:00 
    448 NYK          Szőcs Anett                         339888     2:00    15:00 
    493 NYT          Demmiany Lajos                      362975    86:00          
    582 F50          Szőcs László                        307553   101:00    16:00 
    618 F60          Salga István dr.                    232843    70:00    18:00 
    661 F70          Nagy Dezső                          232658    25:00    94:00 
    679 N40          Bányai Réka                         411955     9:00   108:00
    640 F60          Szűcs B. Levente                     45176   114:00    40:00  	



181  KFK KFKI Petőfi Sportkör     HUN   

    692 N40          Ebinger Mónika                      232801    35:00   104:00 
	183 F21B         Gergely Csaba                       888356    12:00    61:00 
	740 Bihari Máté  KFK  KFK KFKI Petőfi Sportkör                          75:00 



225  HBS Honvéd Bottyán SE        HUN   

    275 F21BR        Bognár Márk                 0000
	233628             55:00 
    606 F55          Zsilkin Viktor                       45168    97:00     7:00 



226  MCB Maccabi Vívó és Atlétika HUN   

    295 F35BR        Bozsó Norbert                       411914    29:00    75:00 
    433 N21BR        Korbély Barbara                      46105    77:00    32:00 



229  BBB Balassi Bálint KSE Balas HUN   

    723 N55          Novotni Tiborné                        968    61:00    14:00   



230  TTT Tatai Tömegsport és Tájf HUN   

    411 N12C         Gillich Dóra                                           18:00 
    446 N21BR        Federics Éva                        233607             24:00 
    447 N21BR        Csőkör Katalin                      448962             12:00 
    535 F40          Gillich György                       46146              6:00 
    587 F50          Tóth Lajos                             916   111:00    72:00 
    630 F60          Aknai Antal                         416669    94:00    10:00 
    770 N10D         Gillich Luca                                           29:00 



231  GOC Göcsej Környezetvédő, Tá HUN   

    392 N21B         Bertóti Diana                       332870    81:00    23:00 



232  FSC Futárok SC               HUN   

    153 F16B         Rusvai László                       363429    16:00     3:00 
    181 F18B         Jakus Bertalan                      233650    60:00    52:00 
    238 F21C         Konkoly Gergő                                 46:00     1:00 
    264 F21BR        Szikra Zoltán                                 39:00    61:00 
    267 F21BR        Balogh Péter                                  45:00    39:00     
    269 F21BR        Petró Árpád                         232812    49:00    47:00 
    286 F35BR        Lénárt István                       232823    11:00    85:00 
    290 F35BR        Ballagó Tamás                       232838    19:00   105:00 
    381 N18B         Rusvai Katalin                      363428    69:00    63:00 
    394 N21B         Balogh Katalin                       45972    85:00    29:00 
    415 N21C         Kubacsek Éva                        233652     7:00    49:00 
    428 N21BR        Nagyné Bódis Borbála                411938    67:00    20:00 
    526 F40          Jakus Zoltán                        233623   100:00    18:00 
    534 F40          Nagy Tibor                          307511   116:00     4:00 
    540 F45          Rusvai László                       363425    10:00    33:00 
    568 F50          Kubacsek József                     307745    73:00    46:00 
    586 F50          Kiss Tibor                          888337   109:00    68:00 
    601 F55          Petró Géza                          505209    87:00    27:00 
    707 N45          Rusvainé Barócsi Katalin            363426    22:00   106:00 



352  XASG ASG Teutoburger Wald    GER   

    653 F70          Gehrmann Peter                      555002     1:00    85:00 
    663 F70          Eberhard Höfer                      555011    31:00    79:00 



360  XHSV HSV OL Wiener Neustadt  AUT   

    182 F21B         Plohn Markus                        611116    10:00    47:00 
    185 F21B         Stockmayer Michael                  800096    16:00    63:00 
    187 F21B         Zemann Adolf                        800307    20:00    73:00 
    190 F21B         Kaltenbacher Pierre                 939393    26:00    53:00 
    193 F21B         Koiser Michael                      500668    32:00    59:00 
    195 F21B         Schaumann Jörg                      740105    36:00    69:00 
    229 F12C         Schaumann Tobias                    512000    59:00    56:00 
    391 N21B         Schaumann Saskya                    410119    79:00    37:00 
    393 N21B         Dornstauder Sandra                    7667    83:00    19:00 
    397 N12C         Schaumann Laura                     428684    73:00    28:00 
    569 F50          Hochreiter Andreas                  700039    75:00    64:00 
    581 F50          Köck Erwin                           49761    99:00    54:00 
    608 F55          Schweifer Erwin                     520816   101:00    13:00 
    613 F55          Ponweiser Franz                     510814   111:00    31:00 



361  XSOK Sokol Pezinok           SVK   

    574 F50          Fedor Jozef                          46281    85:00    48:00 
    589 F50          Piják Jaroslav                      219148   115:00          
    597 F55          Polacek Pavol                        46285    79:00          
    703 N45          Majtanavá Iveta                     416726    14:00          
    715 N50          Karovic Maria                       219114    39:00          
    717 N50          Polackova Darina                     46290    43:00          
    728 N55          Kavecká Soňa                         46299    71:00          



393  XALS Acélszív Triatlon Klub  HUN   

    624 F60          Ladoczki Attila                               82:00    42:00 



487  SZU Szegedi Bokorugró Tájfut HUN   

    249 F21BR        Gyurcsik Péter                      363459     9:00    67:00 
    265 F21BR        Kurusa Gergely                     2022108    41:00    57:00 
    316 N20A         Kovács Júlia Virág                  505227    99:00          
    356 N14B         Czibolya Lili                      2019803    65:00    54:00 
    386 N21B         Kovács Ágnes                        448990    69:00          
    426 N21C         Baranyi Anikó                       448958    29:00    51:00 
    452 NYK          Czibolya István                     448959    10:00     3:00 
    631 F60          Homoki Géza                          54753    96:00    36:00 
    633 F60          Németi András                       505281   100:00          



524  XKAL Kalksburg OL            AUT   

    323 N21A         Harreither Agnes                    870318     8:00    88:00 
    513 F40          Wittberger Georg                    605060    74:00    20:00 
    747 F10D         Wittberger Robin                     46312    66:00    79:00 



532  XOKK OK Kapela               CRO   

    259 F21BR        Vukmanovic Mladen                   720210    29:00    75:00 
    329 N21A         Vukmanovic Vinka                    552005    20:00   108:00 



585  XOIE OLC Wienerwald          AUT   

    189 F21B         Poell Matthias                      410669    24:00    45:00 



595  XBET Beta Ursus Brno         CZE   

    134 F14B         Ptáček Patrik                       331466    21:00   100:00 
    136 F14B         Kunz Jiri                           416035    25:00    70:00 
    151 F16B         Kunz Jan                            416034    12:00    31:00 
    159 F16B         Záděra Pavel                        331262    28:00    13:00 
    161 F16B         Ptáček Pavel ifj.                   886286    32:00    37:00 
    508 F40          Volesky Karel                       361998    64:00    26:00 
    516 F40          Kunz Martin                         553435    80:00     8:00 
    544 F45          Ptáček Pavel                         53271    18:00    39:00 
    614 F55          Ptácek Ladislav                     219273   113:00     1:00 
    688 N40          Kunzova Ivana                        52346    27:00   120:00 



633  PAT Pista Autósport és Tájfu HUN   

    246 F21BR        Duhi Balázs                         999949     3:00          



657  XOVI OK Vihor                CRO   

    204 F12C         Gobec Timo Vilim                    504517     9:00    52:00 
    303 F35BR        Gobec Damir                         585858    45:00    83:00 
    332 N35A         Gobec Ivana                         700021    42:00     1:00 
    343 N14B         Gobec Lea Katarina                  504516    39:00    48:00 
    539 F45          Gobec Karlo                         893801     8:00    31:00 
    744 F10D         Gobec Jan                           893811    60:00    69:00 



745  XHKL HSV - KLAGENFURT        AUT   

    542 F45          Siegfried Opetnik                    46307    14:00    23:00 



749  MAT Mazsola Tájfutó és Termé HUN   

    224 F12C         Tóth Balázs                        2022195    49:00    44:00 
    226 F12C         Horváth Csongor                     505257    53:00    84:00 
    280 F21BR        Finta Zoltán                        362977             85:00 
    344 N14B         Horváth Hanga                       505258    41:00    56:00 



781  XHSI Helsingin Suunnistajat  FIN   

    629 F60          Kukkasjärvi Tapio                   201848    92:00     2:00 
    656 F70          Juntunen Olli dr.                   415567    10:00    91:00 
    670 F75          Salmenkylä Juhani                    64237    52:00    49:00 
    672 F75          Jakoaho Taisto                      251120    58:00    43:00 
    674 F75          Simpanen Erkki                       64974    64:00    64:00 
    720 N50          Kukkasjärvi Elina                   201774    49:00    18:00 
    730 N55          Graff-Iversen Sidsel                334087    75:00     6:00 
    739 N65          Jakoaho Ritva                       251133   106:00    10:00 



812  XNTU Naturfreunde Wien       AUT   

    651 F65          Bonek Ernst                           7289    19:00    40:00 
    736 N65          Bonek Annelise                        7266    97:00    22:00 



828  XRBK RBK Blansko             CZE   

    593 F55          Henek Milan                          52078    71:00    23:00 
    724 N55          Henkova Svatava                      52092    63:00     2:00 



907  XHAR Hamar orienteringsklubb NOR   

    556 F50          Melby Oystein                       341833    49:00    40:00 
    559 F50          Toemmervold Trond Ivar              320299    55:00    14:00 
    561 F50          Hjort Frode                         243068    59:00    22:00 
    564 F50          Elisenberg Edvin                    206410    65:00     6:00 
    566 F50          Neby Erik                           426227    69:00    38:00 
    570 F50          Mikalsen John                       336662    77:00    30:00 
    573 F50          Volden Harald                       211514    83:00    26:00 
    575 F50          Gudbrandsen Terje                   403016    87:00    34:00 
    577 F50          Gröndalen Erik                      243520    91:00    10:00 
    579 F50          Ryen Helge                          902962    95:00     2:00 
    583 F50          Jörgensen Tore                      243225   103:00    18:00 
    612 F55          Tuterud Jan Olav                             109:00     5:00 
    639 F60          Brohaug Tom-Erik dr.                243358   112:00     6:00 



966  XLOM LZ OMAHA                AUT   

    623 F60          Benedek Robert                        7190    80:00    38:00 
    627 F60          Lamprecht Reinhart                    7103    88:00    20:00 
    636 F60          Grabenhofer Wilhelm                 427673   106:00    26:00 
    650 F65          Ziermann Paul                         7154    17:00    44:00 



1017 XITE WiN-Team                AUT   

    105 F20A         Schiel Philipp                      655555    58:00    13:00 
    107 F20A         Exler Florian                       709792    62:00    19:00 
    109 F20A         Glaner Franz                        230681    66:00     1:00 
    141 F14B         Braun Emanuel                       800091    35:00   104:00 
    154 F16B         Tanzer Michael                      332121    18:00    21:00 
    160 F16B         Mailer Dominik                      332130    30:00    11:00 
    162 F16B         Peroutka Thomas                     420938    34:00    29:00 
    166 F18B         Schiel Florian                      246818    30:00    84:00 
    176 F18B         Pauser Jakob                        895100    50:00    78:00 
    342 N14B         Pauser Ida                          339041    37:00    66:00 
    345 N14B         Berger Marlene                      332284    43:00    60:00 
    361 N16B         Hofner Saskia                       420933    47:00    56:00 
    363 N16B         Gassner Anika                       237559    51:00    62:00 
    398 N12C         Berger Anni                         426500    75:00    16:00 
    527 F40          Schüller Wolfgang                    49763   102:00    36:00 
    537 F45          Tanzer Josef                        235095     4:00    43:00 
    551 F45          Grünberger Martin                    66102    32:00    25:00 
    557 F50          Pidner Valentin                       6961    51:00    58:00 
    693 N40          Berger Hedi                        2010992    37:00   122:00 



1019 XODD Oddíl orientačního běhu CZE   

    609 F55          Oralek Miroslav                      52252   103:00    17:00 
    726 N55          Oralkova Libuse                      52253    67:00    12:00 



1023 XOXX OK Japetić              CRO   

    168 F18B         Razum Matija                        895109    34:00    64:00 
    184 F21B         Marković Frane                      345947    14:00    65:00 
    186 F21B         Pongrac Branimir                    406701    18:00    55:00 
    196 F21B         Telisman Mario                      237557    38:00    51:00 
    716 N50          Fabek Branka                        237595    41:00    20:00 



1024 XOAT OK Stora Tuna           SWE   

    321 N21A         Alexandersson Tove                  920907     4:00    90:00 
    697 N45          Alexandersson Ingrid                 14975     2:00   110:00 



1025 XSKS SK Slavia Praha         CZE   

    116 F21A         Fiser Jiri                           51287    16:00          



1026 XKSA KSA Zlin                CZE   

    620 F60          Jelinek Petr                        553431    74:00    14:00 
    700 N45          Korcakova Jana                      416155     8:00    94:00 



1027 XRIS Ris Delnice             CRO   

    120 F21A         Stanfel Matjaz                      500459    28:00    55:00 



1028 JSS Jánosháza SK                   

    254 F21BR        Horváth Pál                          46010    19:00    59:00 



1029 STE Szabolcs-Szatmár-Bereg M       

    389 N21B         Liskány Diána                        45904    75:00