59. Őszi Spartacus Kupa/59th Autumn Spartacus CupSzo 2011.11.05. 17:47
Eredmények Versenynap 1készítette: MT2003 © Stephan Krämer 2007

 Hely Név                        Klub                                Idő     Kül. 



F10D  (15)              4.0 km  85 m   7 ep         

    1 Gárdonyi Soma              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      25:38     0:00 
    2 Erdélyi Tamás              EK Egyesületen kívüli             27:25     1:47 
    3 Rumi Zoárd                 SPA Tabáni Spartacus Sport é      29:53     4:15 
    4 Búzás Benedek              SPA Tabáni Spartacus Sport é      30:35     4:57 
    5 Toldi Levente              SPA Tabáni Spartacus Sport é      33:09     7:31 
    6 Halaj Balázs               JMD Jászapáti, Mészáros Lőri      36:14    10:36 
    7 Lakatos Tamás              SPA Tabáni Spartacus Sport é      42:00    16:22 
    8 Gobec Jan                  XOVI OK Vihor                     44:02    18:24 
    9 Katona Bálint              EK Egyesületen kívüli             49:58    24:20 
   10 Klein Alex                 VHS Veszprémi Honvéd SE           51:23    25:45 

      Fülöpp Szabolcs            SPA Tabáni Spartacus Sport é       hiba          
      Pekári Márton              SPA Tabáni Spartacus Sport é       hiba          
      Gerzsényi Levente          DTC Diósgyőri Tájfutó Club          nfb          
      Wittberger Robin           XKAL Kalksburg OL                  n.i.          
      Bihari Máté                KFK KFKI Petőfi Sportkör           n.i.          



F12C  (34)              3.1 km  85 m   9 ep         

    1 Horváth Csongor            MAT Mazsola Tájfutó és Termé      24:49     0:00 
    2 Péntek Márton              VBT Veszprémi Bridzs és Tájé      27:13     2:24 
    3 Allwinger Herwig ifj.      TTE Tipo Tájfutó és Környeze      27:49     3:00 
    4 Turschl Bence              SPA Tabáni Spartacus Sport é      32:06     7:17 
    5 Szabó Marcell              DNS Debreceni Nagyerdő SK         32:18     7:29 
    6 Tóth Balázs                MAT Mazsola Tájfutó és Termé      33:20     8:31 
    7 Rein Lehel                 VHS Veszprémi Honvéd SE           33:56     9:07 
    8 Tihanyi Péter              SPA Tabáni Spartacus Sport é      35:52    11:03 
    9 Egei Balázs                TTE Tipo Tájfutó és Környeze      36:11    11:22 
   10 Nagy Gergely Kartal        TTE Tipo Tájfutó és Környeze      42:05    17:16 
   11 Bárczy Sámuel              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      44:29    19:40 
   12 Barta Gergely              SPA Tabáni Spartacus Sport é      44:44    19:55 
   13 Vavrek Roland              SPA Tabáni Spartacus Sport é      45:56    21:07 
   14 László Benedek             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      45:58    21:09 
   15 Bálint Benedek             VHS Veszprémi Honvéd SE           47:29    22:40 
   16 Kovács Marcell             ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá      48:27    23:38 
   17 Váczi Samu Sebestyén       TTE Tipo Tájfutó és Környeze      48:39    23:50 
   18 Kerekes Márton             SPA Tabáni Spartacus Sport é      50:48    25:59 
   19 Vidor Gergely              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      51:14    26:25 
   20 Gobec Timo Vilim           XOVI OK Vihor                     51:40    26:51 
   21 Hollbeck Bálint            KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      52:01    27:12 
   22 Kerekes Mihály             SPA Tabáni Spartacus Sport é      53:22    28:33 
   23 Szinyéri Bence             ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá      56:36    31:47 
   24 Márk Zsombor               BSC Balatonfüredi SC              57:27    32:38 
   25 Skrop Tamás                EK Egyesületen kívüli             57:35    32:46 
   26 Fábián Gergő               EK Egyesületen kívüli             59:13    34:24 
   27 Demjén Dávid               SPA Tabáni Spartacus Sport é      72:17    47:28 
   28 Csertán András             ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá      76:03    51:14 

      Simon Márton               TTE Tipo Tájfutó és Környeze       hiba          
      Kiss Pál                   BEA Budapesti Egyetemi Atlét       hiba          
      Schaumann Tobias           XHSV HSV OL Wiener Neustadt         nfb          
      Tóth Erik                  KST Kőbányai Sirály Tájfutó        n.i.          
      Horányi Bence              PAK Paksi SE                       n.i.          
      Kávási Tamás               PAK Paksi SE                       n.i.          



F14B  (19)              4.3 km  185 m   12 ep       

    1 Zacher Márton              SPA Tabáni Spartacus Sport é      43:33     0:00 
    2 Egei Patrik                TTE Tipo Tájfutó és Környeze      46:28     2:55 
    3 Koleszár Csaba             SPA Tabáni Spartacus Sport é      50:21     6:48 
    4 Ptáček Patrik              XBET Beta Ursus Brno              53:52    10:19 
    5 Farkasdy András            SPA Tabáni Spartacus Sport é      54:22    10:49 
    6 Ormay Mihály               SPA Tabáni Spartacus Sport é      56:14    12:41 
    7 Erdős Márton               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá      57:03    13:30 
    8 Erdős Zoltán               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      57:20    13:47 
    9 Weiler Vince               SPA Tabáni Spartacus Sport é      60:18    16:45 
   10 Rajkó Dávid                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      63:26    19:53 
   11 Weiler Vilmos              SPA Tabáni Spartacus Sport é      64:23    20:50 
   12 Pályi Patrik               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      67:11    23:38 
   13 Kunz Jiri                  XBET Beta Ursus Brno              69:26    25:53 
   14 Vassányi Gergely           BSC Balatonfüredi SC              78:47    35:14 
   15 Marosffy Bálint            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó     115:08    71:35 
   16 Révfalusi Balázs           ARA Alba Regia Atlétikai Klu     137:12    93:39 

      Braun Emanuel              XITE WiN-Team                      hiba          
      Lacza Dávid                PAK Paksi SE                       n.i.          
      Csinyi Kristóf             PAK Paksi SE                       n.i.          



F15-18C  (6)            4.0 km  140 m   12 ep       

    1 Egri Bálint                SPA Tabáni Spartacus Sport é      36:00     0:00 
    2 Kovács Ádám                ARA Alba Regia Atlétikai Klu      39:35     3:35 
    3 Ungvárszky Ádám            SPA Tabáni Spartacus Sport é      41:22     5:22 
    4 Kis-Varga Ákos             BTK Bakonyi Tájfutó Klub          46:10    10:10 
    5 Papanek András             SPA Tabáni Spartacus Sport é      65:31    29:31 
    6 Váczi Buda Benedek         TTE Tipo Tájfutó és Környeze      81:21    45:21 



F16B  (19)              4.6 km  160 m   13 ep       

    1 Peroutka Thomas            XITE WiN-Team                     34:44     0:00 
    2 Tóth Adrián                TTE Tipo Tájfutó és Környeze      36:36     1:52 
    3 Záděra Pavel               XBET Beta Ursus Brno              36:39     1:55 
    4 Lengyel Ádám               SPA Tabáni Spartacus Sport é      36:59     2:15 
    5 Mailer Dominik             XITE WiN-Team                     38:27     3:43 
    6 Porgányi Márk              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá      38:30     3:46 
    7 Hajdu Erik                 TTE Tipo Tájfutó és Környeze      42:50     8:06 
    8 Tanzer Michael             XITE WiN-Team                     43:44     9:00 
    9 Dalos Máté                 SPA Tabáni Spartacus Sport é      47:31    12:47 
   10 Rusvai László              FSC Futárok SC                    48:01    13:17 
   11 Ptáček Pavel ifj.          XBET Beta Ursus Brno              48:06    13:22 
   12 Nagy Bence                 SPA Tabáni Spartacus Sport é      48:27    13:43 
   13 Peregi Dániel              SPA Tabáni Spartacus Sport é      49:17    14:33 
   14 Dalos Áron                 SPA Tabáni Spartacus Sport é      50:23    15:39 
   15 Patrik Malnar              XRIS Ris Delnice                  52:59    18:15 
   16 Toldi Bence                SPA Tabáni Spartacus Sport é      65:48    31:04 
   17 Vámos Árpád                EK Egyesületen kívüli             69:43    34:59 
   18 Kunz Jan                   XBET Beta Ursus Brno              71:41    36:57 
   19 Jászi Tamás                EK Egyesületen kívüli             83:02    48:18 



F18B  (14)              7.8 km  270 m   22 ep       

    1 Sulyok Ábel                SPA Tabáni Spartacus Sport é      59:26     0:00 
    2 Jenes Soma                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      66:01     6:35 
    3 Peregi Dávid               SPA Tabáni Spartacus Sport é      67:08     7:42 
    4 Pauser Jakob               XITE WiN-Team                     67:22     7:56 
    5 Razum Matija               XOXX OK Japetić                   67:57     8:31 
    6 Hajdu Szása                SPA Tabáni Spartacus Sport é      69:23     9:57 
    7 Péntek Mátyás              VBT Veszprémi Bridzs és Tájé      73:29    14:03 
    8 Schiel Florian             XITE WiN-Team                     73:51    14:25 
    9 Miavecz Balázs             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      79:26    20:00 
   10 Németh Marcell             SPA Tabáni Spartacus Sport é      88:29    29:03 
   11 Oszkó Attila               SPA Tabáni Spartacus Sport é      93:27    34:01 
   12 Balázs Bulcsú              SPA Tabáni Spartacus Sport é     105:26    46:00 
   13 Böjti Bence                ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá     113:07    53:41 
   14 Jakus Bertalan             FSC Futárok SC                   123:07    63:41 



F20A  (7)               10.2 km  410 m   24 ep      

    1 Schiel Philipp             XITE WiN-Team                     74:18     0:00 
    2 Liszka Krisztián           SPA Tabáni Spartacus Sport é      74:56     0:38 
    3 Glaner Franz               XITE WiN-Team                     77:09     2:51 
    4 Bakó Áron                  SPA Tabáni Spartacus Sport é      81:36     7:18 
    5 Bugár Gergely              SPA Tabáni Spartacus Sport é      82:58     8:40 
    6 Exler Florian              XITE WiN-Team                     87:59    13:41 
    7 Bedő Csaba                 BSC Balatonfüredi SC              95:58    21:40 



F21A  (12)              11.9 km  410 m   29 ep      

    1 Kisvölcsey Ákos            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      80:46     0:00 
    2 Kerényi Máté               TTE Tipo Tájfutó és Környeze      80:52     0:06 
    3 Stanfel Matjaz             XRIS Ris Delnice                  81:40     0:54 
    4 Mihályi Ferenc             TTE Tipo Tájfutó és Környeze      99:15    18:29 
    5 Gyimesi Zoltán             TTE Tipo Tájfutó és Környeze     101:09    20:23 
    6 Weibl Zoltán               SFC Széchenyi István Egyetem     102:22    21:36 
    7 Fiser Jiri                 XSKS SK Slavia Praha             103:17    22:31 
    8 Szlatényi Ferenc           OSC Orvosegyetem SC              108:35    27:49 

      Werner Péter               PVS Pécsi Vasutas SK               n.i.          
      Zsebeházy István           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       n.i.          
      Boros Imre                 SSC Siketek SC Budapest            n.i.          
   Vk Morandini Viktor           SPA Tabáni Spartacus Sport é     102:12          



F21B  (18)              10.2 km  410 m   24 ep      

    1 Stockmayer Michael         XHSV HSV OL Wiener Neustadt       72:36     0:00 
    2 Kaltenbacher Pierre        XHSV HSV OL Wiener Neustadt       80:02     7:26 
    3 Molnár Zoltán              THT Tapolcai Honvéd SE            81:10     8:34 
    4 Marosvölgyi Máté           SPA Tabáni Spartacus Sport é      83:48    11:12 
    5 Mucsi Mihály               TTT Tatai Tömegsport és Tájf      91:33    18:57 
    6 Plohn Markus               XHSV HSV OL Wiener Neustadt       96:04    23:28 
    7 Marković Frane             XOXX OK Japetić                   96:26    23:50 
    8 Zemann Adolf               XHSV HSV OL Wiener Neustadt       98:41    26:05 
    9 Poell Matthias             XOIE OLC Wienerwald              103:20    30:44 
   10 Koiser Michael             XHSV HSV OL Wiener Neustadt      103:23    30:47 
   11 Schaumann Jörg             XHSV HSV OL Wiener Neustadt      112:26    39:50 
   12 Pongrac Branimir           XOXX OK Japetić                  122:02    49:26 

      Bergendi Péter             KAL Kalocsai SE                    hiba          
      Gergely Csaba              KFK KFKI Petőfi Sportkör           hiba          
      Kiss Gábor                 PAK Paksi SE                       n.i.          
      Németh Csaba               BÖF Budai Ősforrás SC              n.i.          
      Ádám Péter                 MSE Megalódusz SE                  n.i.          
      Telisman Mario             XOXX OK Japetić                    n.i.          



F21BR  (34)             6.3 km  210 m   16 ep       

    1 Friedrich Gábor            TTE Tipo Tájfutó és Környeze      56:12     0:00 
    2 Kovács Balázs              BEA Budapesti Egyetemi Atlét      56:30     0:18 
    3 Spiegl Máté                KAL Kalocsai SE                   58:34     2:22 
    4 Reviczki Zsolt             MCB Maccabi Vívó és Atlétika      66:10     9:58 
    5 Jánosy Bence               SPA Tabáni Spartacus Sport é      66:43    10:31 
    6 Emmer György dr.           DTC Diósgyőri Tájfutó Club        67:51    11:39 
    7 Károlyi Gyula              TTE Tipo Tájfutó és Környeze      68:37    12:25 
    8 Stark Gergely              MEA Miskolci Egyetemi Atléti      77:12    21:00 
    9 Kurusa Gergely             SZU Szegedi Bokorugró Tájfut      77:20    21:08 
   10 Kiss Dénes                 JMD Jászapáti, Mészáros Lőri      77:36    21:24 
   11 Horváth Pál                JSS Jánosháza SK                  77:42    21:30 
   12 Gombkötő Péter             TTE Tipo Tájfutó és Környeze      79:11    22:59 
   13 Gyurcsik Péter             SZU Szegedi Bokorugró Tájfut      79:24    23:12 
   14 Duhi Balázs                PAT Pista Autósport és Tájfu      82:05    25:53 
   15 Kiss Péter                 PAK Paksi SE                      82:23    26:11 
   16 Petró Árpád                FSC Futárok SC                    82:33    26:21 
   17 Vukmanovic Mladen          XOKK OK Kapela                    83:43    27:31 
   18 Balogh Péter               FSC Futárok SC                    83:50    27:38 
   19 Dankó István               TTE Tipo Tájfutó és Környeze      88:01    31:49 
   20 Szikra Zoltán              FSC Futárok SC                    88:20    32:08 
   21 Riczel Zsuzsanna           PSE Postás SE                     89:38    33:26 
   22 Havas Péter                EK Egyesületen kívüli             95:15    39:03 
   23 Bodnár Barnabás            MSE Megalódusz SE                108:08    51:56 
   24 Stark Ferenc               MEA Miskolci Egyetemi Atléti     113:30    57:18 
   25 Szentgyörgyi Zsolt         SMA Soproni Műegyetemi AC        119:04    62:52 
   26 Németh László              SFC Széchenyi István Egyetem     132:55    76:43 

      Matics Gyula               MAF Műegyetemi Atlétikai és        hiba          
      Balogh Róbert              FLF Fehérlófia SE                  n.i.          
      Bognár Márk                HBS Honvéd Bottyán SE              n.i.          
      Károlyi Gergely            TTE Tipo Tájfutó és Környeze       n.i.          
      Lengyel Vilmos             TTE Tipo Tájfutó és Környeze       n.i.          
      Lincz Mátyás               FMT FŐMTERV SK                     n.i.          
      Kain Gergely               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       n.i.          
      Finta Zoltán               MAT Mazsola Tájfutó és Termé       n.i.          



F21C  (6)               6.5 km  205 m   15 ep       

    1 Süle Ferenc Attila         FMT FŐMTERV SK                    73:09     0:00 
    2 Mentler Balázs             MAF Műegyetemi Atlétikai és       73:37     0:28 
    3 Kiss György ifj.           GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        95:11    22:02 
    4 Magyari Árpád              SPA Tabáni Spartacus Sport é     101:48    28:39 
    5 Konkoly Gergő              FSC Futárok SC                   110:29    37:20 
    6 Győri János Attila         GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       133:41    60:32 



F35BR  (28)             5.5 km  250 m   12 ep       

    1 Marosffy Dániel            OSC Orvosegyetem SC               41:02     0:00 
    2 Gobec Damir                XOVI OK Vihor                     46:53     5:51 
    3 Gerzsényi Zsolt            DTC Diósgyőri Tájfutó Club        48:12     7:10 
    4 Bozsó Norbert              MCB Maccabi Vívó és Atlétika      48:29     7:27 
    5 Lénárt István              FSC Futárok SC                    53:22    12:20 
    6 Szitter Attila             HSP Hidegkúti Spartacus Spor      54:31    13:29 
    7 Nagy Sándor                KST Kőbányai Sirály Tájfutó       56:11    15:09 
    8 Mentler Balázs             SFC Széchenyi István Egyetem      57:40    16:38 
    9 Laták Rudolf               FMT FŐMTERV SK                    58:31    17:29 
   10 Gárdonyi Márk              OSC Orvosegyetem SC               64:09    23:07 
   11 Hajagos Henrik             SZV Szegedi Vasutas SE            66:15    25:13 
   12 Marton Balázs              VHS Veszprémi Honvéd SE           66:35    25:33 
   13 Ács Gábor                  ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá      66:38    25:36 
   14 Oszkó László               SPA Tabáni Spartacus Sport é      67:55    26:53 
   15 Varsányi Attila            VTC Veszprémi Tájfutó Club        71:19    30:17 
   16 Tőzsér András              SFC Széchenyi István Egyetem      78:59    37:57 
   17 Bálint Bence               VHS Veszprémi Honvéd SE           84:34    43:32 
   18 Skrop Róbert               EK Egyesületen kívüli             93:12    52:10 
   19 Ballagó Tamás              FSC Futárok SC                    96:05    55:03 
   20 Cenner Tibor dr.           FMT FŐMTERV SK                   111:29    70:27 

      Faggyas László             TTE Tipo Tájfutó és Környeze       hiba          
      Lincz József               FMT FŐMTERV SK                     n.i.          
      Mód Rudolf                 VBT Veszprémi Bridzs és Tájé       n.i.          
      Nagy Miklós                FMT FŐMTERV SK                     n.i.          
      Schwendtner Erik           KST Kőbányai Sirály Tájfutó        n.i.          
      Ipsics László              TTE Tipo Tájfutó és Környeze       n.i.          
      Tóth Zoltán                KST Kőbányai Sirály Tájfutó        n.i.          
      Horányi György             PAK Paksi SE                       n.i.          



F40  (26)               7.8 km  270 m   22 ep       

    1 Wittberger Georg           XKAL Kalksburg OL                 61:50     0:00 
    2 Hajdu Martin               TTE Tipo Tájfutó és Környeze      62:09     0:19 
    3 Egei Tamás                 TTE Tipo Tájfutó és Környeze      63:34     1:44 
    4 Nagy Tibor                 FSC Futárok SC                    66:28     4:38 
    5 Kunz Martin                XBET Beta Ursus Brno              69:44     7:54 
    6 Tornai Szabolcs            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      71:15     9:25 
    7 Töreky Ákos                BEA Budapesti Egyetemi Atlét      75:22    13:32 
    8 Kiácz Bence                HSE Hegyisport Szentendre Eg      75:44    13:54 
    9 Jakus Zoltán               FSC Futárok SC                    77:26    15:36 
   10 Baracsi Gábor              TTE Tipo Tájfutó és Környeze      77:31    15:41 
   11 Goldmann Róbert            SDS Salgótarjáni Dornyay SE       82:50    21:00 
   12 Dalos Attila               MAF Műegyetemi Atlétikai és       83:53    22:03 
   13 Weiler Zsolt               MAF Műegyetemi Atlétikai és       87:03    25:13 
   14 Koltai Zoltán              SPA Tabáni Spartacus Sport é      95:26    33:36 
   15 Halaj László               JMD Jászapáti, Mészáros Lőri      97:43    35:53 
   16 Cserna András              MSE Megalódusz SE                101:06    39:16 
   17 Bérczes Miklós             FMT FŐMTERV SK                   102:32    40:42 
   18 Tóth László                MEA Miskolci Egyetemi Atléti     111:55    50:05 
   19 Sümeghy Gyula              EK Egyesületen kívüli            117:02    55:12 
   20 Kalmár János               PSE Postás SE                    126:32    64:42 
   21 Tavaszi Tamás              EK Egyesületen kívüli            134:20    72:30 
   22 Jávor Balázs               EK Egyesületen kívüli            154:32    92:42 

      Schüller Wolfgang          XITE WiN-Team                      hiba          
      Gillich György             TTT Tatai Tömegsport és Tájf       n.i.          
      Vizi Csaba                 BSC Balatonfüredi SC               n.i.          
      Volesky Karel              XBET Beta Ursus Brno               n.i.          



F45  (16)               6.7 km  265 m   15 ep       

    1 Ptáček Pavel               XBET Beta Ursus Brno              50:31     0:00 
    2 Siegfried Opetnik          XHKL HSV - KLAGENFURT             52:38     2:07 
    3 Prill László               GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        53:18     2:47 
    4 Körmendi Miklós            MSE Megalódusz SE                 55:03     4:32 
    5 Horváth Sándor             MEA Miskolci Egyetemi Atléti      55:23     4:52 
    6 Rusvai László              FSC Futárok SC                    55:28     4:57 
    7 Takács Csaba               TTE Tipo Tájfutó és Környeze      55:35     5:04 
    8 Riesing József             SZV Szegedi Vasutas SE            64:09    13:38 
    9 Grünberger Martin          XITE WiN-Team                     66:08    15:37 
   10 Hevér Csaba                JOG Jogging Plus Szuperinfó       75:32    25:01 
   11 Tanzer Josef               XITE WiN-Team                     80:04    29:33 
   12 Zempléni András dr.        KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      83:56    33:25 
   13 Sándor László              OSC Orvosegyetem SC               85:02    34:31 
   14 Gobec Karlo                XOVI OK Vihor                     90:18    39:47 
   15 Bauer Ádám                 SPA Tabáni Spartacus Sport é     128:11    77:40 

      Siegler Konrád dr.         BEA Budapesti Egyetemi Atlét       n.i.          



F50  (39)               5.7 km  245 m   12 ep       

    1 Köck Erwin                 XHSV HSV OL Wiener Neustadt       47:35     0:00 
    2 Fedor Jozef                XSOK Sokol Pezinok                49:41     2:06 
    3 Gyulai Zoltán              MSE Megalódusz SE                 51:03     3:28 
    4 Piják Jaroslav             XSOK Sokol Pezinok                53:31     5:56 
    5 Margittai Endre            SMA Soproni Műegyetemi AC         53:43     6:08 
    6 Pápai János                ARA Alba Regia Atlétikai Klu      55:08     7:33 
    7 Kerényi Dénes              HSE Hegyisport Szentendre Eg      55:36     8:01 
    8 Hochreiter Andreas         XHSV HSV OL Wiener Neustadt       57:43    10:08 
    9 Vankó Péter                HSE Hegyisport Szentendre Eg      58:00    10:25 
   10 Szőcs László               HSP Hidegkúti Spartacus Spor      58:23    10:48 
   11 Tóth Lajos                 TTT Tatai Tömegsport és Tájf      62:24    14:49 
   12 Tóth Károly                VTC Veszprémi Tájfutó Club        62:32    14:57 
   13 Hjort Frode                XHAR Hamar orienteringsklubb      63:13    15:38 
   14 Melby Oystein              XHAR Hamar orienteringsklubb      63:35    16:00 
   15 Kaptur József              VHS Veszprémi Honvéd SE           63:50    16:15 
   16 Fleischer Zoltán           SPA Tabáni Spartacus Sport é      66:01    18:26 
   17 Neby Erik                  XHAR Hamar orienteringsklubb      66:11    18:36 
   18 Hegedüs Béla               KST Kőbányai Sirály Tájfutó       68:19    20:44 
   19 Vitéz László               HER Herkules SE Balatonalmád      68:43    21:08 
   19 Toemmervold Trond Ivar     XHAR Hamar orienteringsklubb      68:43    21:08 
   21 Gudbrandsen Terje          XHAR Hamar orienteringsklubb      69:51    22:16 
   22 Nagy Sándor                ARA Alba Regia Atlétikai Klu      69:53    22:18 
   23 Pidner Valentin            XITE WiN-Team                     71:26    23:51 
   24 Volden Harald              XHAR Hamar orienteringsklubb      71:34    23:59 
   25 Mikalsen John              XHAR Hamar orienteringsklubb      72:09    24:34 
   26 Jörgensen Tore             XHAR Hamar orienteringsklubb      73:18    25:43 
   27 Kiss Zsolt                 EK Egyesületen kívüli             76:34    28:59 
   28 Kubacsek József            FSC Futárok SC                    77:12    29:37 
   29 Nagy Zsolt                 FMT FŐMTERV SK                    78:34    30:59 
   30 Kiss Tibor                 FSC Futárok SC                    79:04    31:29 
   31 Dömötör Imre               SFC Széchenyi István Egyetem      80:53    33:18 
   32 Ryen Helge                 XHAR Hamar orienteringsklubb      84:09    36:34 
   33 Elisenberg Edvin           XHAR Hamar orienteringsklubb      84:54    37:19 
   34 Peregi Tamás               SPA Tabáni Spartacus Sport é      87:20    39:45 
   35 Gröndalen Erik             XHAR Hamar orienteringsklubb      88:35    41:00 
   36 Ormay György               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      95:23    47:48 
   37 Somogyi László             BSC Balatonfüredi SC              95:39    48:04 

      Urbán András               BEA Budapesti Egyetemi Atlét       n.i.          
      Zentai László              HSE Hegyisport Szentendre Eg       n.i.          



F55  (26)               5.5 km  250 m   12 ep       

    1 Balla Sándor               HSE Hegyisport Szentendre Eg      47:31     0:00 
    2 Harkányi Csaba             HAV Havas Szabadidő Klub          51:07     3:36 
    3 Hegedűs Zoltán             OSC Orvosegyetem SC               52:37     5:06 
    4 Zsilkin Viktor             HBS Honvéd Bottyán SE             54:20     6:49 
    5 Petró Géza                 FSC Futárok SC                    54:27     6:56 
    5 Kóger Gyula                PVM Pécsi Vörös Meteor SK         54:27     6:56 
    7 Franczia Vilmos            MCS Ménfőcsanak TSZ SE            59:57    12:26 
    8 Szabó László               DNS Debreceni Nagyerdő SK         61:13    13:42 
    9 Pap László                 TTE Tipo Tájfutó és Környeze      61:48    14:17 
   10 Hegedüs Ábel               BEA Budapesti Egyetemi Atlét      62:02    14:31 
   11 Oralek Miroslav            XODD Oddíl orientačního běhu      64:04    16:33 
   12 Horváth Tivadar            HER Herkules SE Balatonalmád      64:56    17:25 
   13 Hunyadi Károly             PSE Postás SE                     65:05    17:34 
   14 Somogyi Lajos              BSC Balatonfüredi SC              69:32    22:01 
   15 Melkes Antal               SMA Soproni Műegyetemi AC         70:40    23:09 
   16 Henek Milan                XRBK RBK Blansko                  78:29    30:58 
   17 Polacek Pavol              XSOK Sokol Pezinok                78:37    31:06 
   18 Herter László              MAF Műegyetemi Atlétikai és       81:12    33:41 
   19 Schweifer Erwin            XHSV HSV OL Wiener Neustadt       84:14    36:43 
   20 Imeli János                MSE Megalódusz SE                 93:12    45:41 
   21 Ptácek Ladislav            XBET Beta Ursus Brno              94:56    47:25 
   22 Kukkasjärvi Tapio          XHSI Helsingin Suunnistajat      101:49    54:18 

      Somlay Gábor               ARA Alba Regia Atlétikai Klu       hiba          
      Tuterud Jan Olav           XHAR Hamar orienteringsklubb       hiba          
      Ludvig István              MAF Műegyetemi Atlétikai és        n.i.          
      Ponweiser Franz            XHSV HSV OL Wiener Neustadt        n.i.          



F60  (20)               4.0 km  170 m   14 ep       

    1 Boros Zoltán               HSE Hegyisport Szentendre Eg      40:47     0:00 
    2 Bikki Sándor               VTC Veszprémi Tájfutó Club        41:18     0:31 
    3 Kovács Attila              ZSC Zöld Sportok Clubja           46:36     5:49 
    4 Sindely Pál dr.            SZV Szegedi Vasutas SE            48:26     7:39 
    5 Grabenhofer Wilhelm        XLOM LZ OMAHA                     48:47     8:00 
    6 Bogdanovits András         MSE Megalódusz SE                 53:00    12:13 
    7 Ládi János                 BTK Bakonyi Tájfutó Klub          55:14    14:27 
    8 Lamprecht Reinhart         XLOM LZ OMAHA                     56:18    15:31 
    9 Aknai Antal                TTT Tatai Tömegsport és Tájf      58:27    17:40 
   10 Homoki Géza                SZU Szegedi Bokorugró Tájfut      60:38    19:51 
   11 Salga István dr.           HSP Hidegkúti Spartacus Spor      61:32    20:45 
   12 Szűcs B. Levente           HSP Hidegkúti Spartacus Spor      62:58    22:11 
   13 Andrási Lajos              HER Herkules SE Balatonalmád      73:03    32:16 
   14 Benedek Robert             XLOM LZ OMAHA                     76:20    35:33 
   15 Sőtér Márton               PSE Postás SE                     79:54    39:07 
   16 Scultéty Gábor             BÖF Budai Ősforrás SC             80:28    39:41 
   17 Ladoczki Attila            XALS Acélszív Triatlon Klub       83:14    42:27 
   18 Brohaug Tom-Erik dr.       XHAR Hamar orienteringsklubb      95:27    54:40 
   19 Németi András              SZU Szegedi Bokorugró Tájfut     107:01    66:14 

      Jelinek Petr               XKSA KSA Zlin                      n.i.          



F65  (8)                4.0 km  190 m   12 ep       

    1 Bonek Ernst                XNTU Naturfreunde Wien            49:44     0:00 
    2 Horváth Béla               KST Kőbányai Sirály Tájfutó       52:02     2:18 
    3 Szemler István             TTE Tipo Tájfutó és Környeze      56:50     7:06 
    4 Muszély György             BEA Budapesti Egyetemi Atlét      59:14     9:30 
    5 Wengrin István             VTC Veszprémi Tájfutó Club        71:42    21:58 
    6 Nagy Gábor                 TTE Tipo Tájfutó és Környeze      75:35    25:51 
    7 Ziermann Paul              XLOM LZ OMAHA                     86:39    36:55 
    8 Nagy Imre                  MCS Ménfőcsanak TSZ SE            88:08    38:24 



F70  (12)               2.7 km  115 m   8 ep        

    1 Fiechter Christian         EK Egyesületen kívüli             40:00     0:00 
    2 Gehrmann Peter             XASG ASG Teutoburger Wald         41:08     1:08 
    3 Bogdány Miklós             TTE Tipo Tájfutó és Környeze      44:41     4:41 
    4 Vass Tibor                 VHS Veszprémi Honvéd SE           50:52    10:52 
    5 Schell Antal               PSE Postás SE                     52:27    12:27 
    6 Juntunen Olli dr.          XHSI Helsingin Suunnistajat       53:15    13:15 
    7 Rédl Gábor dr.             PSE Postás SE                     55:36    15:36 
    8 Nagy Dezső                 HSP Hidegkúti Spartacus Spor      63:40    23:40 
    9 Eberhard Höfer             XASG ASG Teutoburger Wald         65:55    25:55 
   10 Bányai Attila              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá      68:00    28:00 
   11 Gárdonyi Zoltán            BÖF Budai Ősforrás SC             78:56    38:56 

      Gönczi Péter               SPA Tabáni Spartacus Sport é       n.i.          



F75  (7)                2.7 km  115 m   8 ep        

    1 Dudás István               OSC Orvosegyetem SC               70:09     0:00 
    2 Nyögéri Imre               KST Kőbányai Sirály Tájfutó       78:01     7:52 
    3 Salmenkylä Juhani          XHSI Helsingin Suunnistajat       80:43    10:34 
    4 Simpanen Erkki             XHSI Helsingin Suunnistajat       87:49    17:40 
    5 Páhy Tibor                 ARA Alba Regia Atlétikai Klu      94:17    24:08 
    6 Buncsik János              PSE Postás SE                    144:15    74:06 

      Jakoaho Taisto             XHSI Helsingin Suunnistajat        hiba          



N10D  (20)              4.0 km  85 m   7 ep         

    1 Gárdonyi Csilla            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      18:04     0:00 
    2 László Dorottya            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      28:18    10:14 
    3 Riesing Hanna              SZV Szegedi Vasutas SE            28:26    10:22 
    4 Zempléni Lilla             KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      33:27    15:23 
    5 Hocsák Dorka               EK Egyesületen kívüli             36:27    18:23 
    6 Fábián Bernadett           EK Egyesületen kívüli             38:27    20:23 
    7 Fésűs Panni                TTE Tipo Tájfutó és Környeze      40:21    22:17 
    8 Koltai Réka                EK Egyesületen kívüli             40:37    22:33 
    9 Stanga Sára                MSE Megalódusz SE                 41:18    23:14 
   10 Vékony Janka               ARA Alba Regia Atlétikai Klu      41:42    23:38 
   11 Pataki Virág               PVS Pécsi Vasutas SK              45:28    27:24 
   12 Skrop Anna                 EK Egyesületen kívüli             45:40    27:36 
   13 László Karolina            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      46:52    28:48 
   14 Riesing Eszter             SZV Szegedi Vasutas SE            61:47    43:43 
   15 Bauer Anna Margit          SPA Tabáni Spartacus Sport é      73:44    55:40 

      Gillich Luca               TTT Tatai Tömegsport és Tájf       n.i.          
      Tóth Dorottya              KST Kőbányai Sirály Tájfutó        n.i.          
      Kovács Karina              PAK Paksi SE                       n.i.          
      Kovács Kira                PAK Paksi SE                       n.i.          
      Feczer Zsófia              PAK Paksi SE                       n.i.          



N12C  (17)              3.1 km  85 m   9 ep         

    1 Vékony Vanda               ARA Alba Regia Atlétikai Klu      23:35     0:00 
    2 Pálfi Fanni                SZV Szegedi Vasutas SE            26:30     2:55 
    3 Sárközy Zsófia             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      28:03     4:28 
    4 Hajdu Nelli                TTE Tipo Tájfutó és Környeze      30:04     6:29 
    5 Vankó Milena               HSE Hegyisport Szentendre Eg      32:23     8:48 
    6 Hajnal Dorottya            BEA Budapesti Egyetemi Atlét      33:15     9:40 
    7 Zacher Enikő               SPA Tabáni Spartacus Sport é      33:55    10:20 
    8 Berger Anni                XITE WiN-Team                     38:42    15:07 
    9 Bartók Annamária           SPA Tabáni Spartacus Sport é      40:25    16:50 
   10 Végh Erzsébet              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      40:38    17:03 
   11 Pataki Réka Dalida         PVS Pécsi Vasutas SK              41:39    18:04 
   12 Ulrich Boglárka            KAL Kalocsai SE                   42:33    18:58 
   13 Zacher Noémi               SPA Tabáni Spartacus Sport é      43:18    19:43 
   14 Schaumann Laura            XHSV HSV OL Wiener Neustadt       48:57    25:22 
   15 Bertóti Laura              DTC Diósgyőri Tájfutó Club        50:46    27:11 
   16 Mucsi Zsófia               TTT Tatai Tömegsport és Tájf      70:52    47:17 

      Gillich Dóra               TTT Tatai Tömegsport és Tájf       n.i.          



N14B  (15)              4.0 km  170 m   14 ep       

    1 Pauser Ida                 XITE WiN-Team                     53:21     0:00 
    2 Nagy Viktória              SPA Tabáni Spartacus Sport é      54:44     1:23 
    3 Horváth Hanga              MAT Mazsola Tájfutó és Termé      55:29     2:08 
    4 Czibolya Lili              SZU Szegedi Bokorugró Tájfut      57:06     3:45 
    5 Nagy Klára                 SPA Tabáni Spartacus Sport é      60:18     6:57 
    6 Völgyesi Melody            SPA Tabáni Spartacus Sport é      62:44     9:23 
    7 Porgányi Anna              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá      64:13    10:52 
    8 Berger Marlene             XITE WiN-Team                     73:16    19:55 
    9 Gobec Lea Katarina         XOVI OK Vihor                     98:29    45:08 
   10 Kugyella Noémi             SPA Tabáni Spartacus Sport é     158:02   104:41 

      Szölgyémy Anita            SPA Tabáni Spartacus Sport é       hiba          
      Lénárt Viktória            PAK Paksi SE                       n.i.          
      Gillich Bernadett          MSE Megalódusz SE                  n.i.          
      Maácz Fruzsina             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       n.i.          
      Kézdy Borbála              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       n.i.          



N15-18C  (8)            4.0 km  140 m   12 ep       

    1 Tóth Zsuzsanna             ARA Alba Regia Atlétikai Klu      61:33     0:00 
    2 Nagy Dorottya              TTE Tipo Tájfutó és Környeze      67:01     5:28 
    3 Sover Dóra                 SPA Tabáni Spartacus Sport é      68:30     6:57 
    4 Hámori Júlia               SPA Tabáni Spartacus Sport é      87:15    25:42 
    5 Kugyella Bernadett         SPA Tabáni Spartacus Sport é     105:43    44:10 

      Kováts Réka                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       hiba          
      Mészáros Lili              SPA Tabáni Spartacus Sport é       hiba          
      Tinnyei Petra              PAK Paksi SE                       n.i.          



N16B  (9)               4.3 km  185 m   12 ep       

    1 Balázs Otília              SPA Tabáni Spartacus Sport é      49:30     0:00 
    2 Péntek Gréti               VBT Veszprémi Bridzs és Tájé      54:38     5:08 
    3 Gassner Anika              XITE WiN-Team                     54:45     5:15 
    4 Hofner Saskia              XITE WiN-Team                     58:47     9:17 
    5 Szentes Dóra               JMD Jászapáti, Mészáros Lőri      60:51    11:21 
    6 Kertész Zsófia             TTE Tipo Tájfutó és Környeze      63:36    14:06 
    7 Faggyas Petra              TTE Tipo Tájfutó és Környeze      67:43    18:13 
    8 Egei Petra                 TTE Tipo Tájfutó és Környeze      68:06    18:36 
    9 Tóth Blanka                MAT Mazsola Tájfutó és Termé      74:16    24:46 



N18B  (10)              5.5 km  250 m   12 ep       

    1 Rusvai Katalin             FSC Futárok SC                    50:46     0:00 
    2 Weiler Virág               SPA Tabáni Spartacus Sport é      51:30     0:44 
    3 Liszka Eszter              SPA Tabáni Spartacus Sport é      57:03     6:17 
    4 Bartus Petra               JMD Jászapáti, Mészáros Lőri      58:09     7:23 
    5 Faggyas Eszter             TTE Tipo Tájfutó és Környeze      61:29    10:43 
    6 Tóth Krisztina             TTE Tipo Tájfutó és Környeze      61:39    10:53 
    7 Faggyas Réka               TTE Tipo Tájfutó és Környeze      62:00    11:14 
    8 Goldmann Dóra              SDS Salgótarjáni Dornyay SE       72:13    21:27 
    9 Moncsek Blanka             KAL Kalocsai SE                   85:23    34:37 
   10 Hajdu Dorisz               TTE Tipo Tájfutó és Környeze      95:00    44:14 



N20A  (4)               6.3 km  210 m   16 ep       

    1 Őry Luca                   MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      78:02     0:00 
    2 Németh Luca                SPA Tabáni Spartacus Sport é      84:39     6:37 
    3 Kovács Júlia Virág         SZU Szegedi Bokorugró Tájfut     149:08    71:06 
    4 Poller Lilla               BSC Balatonfüredi SC             151:10    73:08 



N21A  (9)               7.8 km  270 m   22 ep       

    1 Alexandersson Tove         XOAT OK Stora Tuna                59:20     0:00 
    2 Bertóti Regina             DTC Diósgyőri Tájfutó Club        73:17    13:57 
    3 Tóth Réka                  SZV Szegedi Vasutas SE            77:20    18:00 
    4 Sisa Dorottya              JMD Jászapáti, Mészáros Lőri      83:46    24:26 
    5 Szerencsi Ildikó           SZV Szegedi Vasutas SE            86:58    27:38 
    6 Füzy Anna                  OSC Orvosegyetem SC               87:50    28:30 
    7 Vukmanovic Vinka           XOKK OK Kapela                    91:36    32:16 
    8 Harreither Agnes           XKAL Kalksburg OL                 94:04    34:44 
    9 Boros Anna                 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       95:59    36:39 



N21B  (13)              6.3 km  210 m   16 ep       

    1 Bertóti Diana              GOC Göcsej Környezetvédő, Tá      71:37     0:00 
    2 Liskány Diána              STE Szabolcs-Szatmár-Bereg M      77:51     6:14 
    3 Füzy Judit                 OSC Orvosegyetem SC               82:11    10:34 
    4 Kovács Ágnes               SZU Szegedi Bokorugró Tájfut      83:50    12:13 
    5 Daragó Zsófia              ETC Egri Testedző Club            85:16    13:39 
    6 Kotormán Ágnes             VHS Veszprémi Honvéd SE           90:11    18:34 
    7 Balogh Katalin             FSC Futárok SC                    97:01    25:24 
    8 Bárd Barbara               KAL Kalocsai SE                   98:02    26:25 
    9 Fövenyessy Gabriella       FMT FŐMTERV SK                   150:02    78:25 

      Dornstauder Sandra         XHSV HSV OL Wiener Neustadt        hiba          
      Veresné Gyalog Zsuzsanna   SPA Tabáni Spartacus Sport é       n.i.          
      Schaumann Saskya           XHSV HSV OL Wiener Neustadt        n.i.          
      Dömötör Csilla             SFC Széchenyi István Egyetem       n.i.          



N21BR  (16)             4.3 km  185 m   12 ep       

    1 Máthé Fanni                TTE Tipo Tájfutó és Környeze      54:22     0:00 
    2 Vékonyné Árva Katalin      ARA Alba Regia Atlétikai Klu      58:57     4:35 
    3 Korbély Barbara            MCB Maccabi Vívó és Atlétika      59:19     4:57 
    4 Zelena Dóra                MEA Miskolci Egyetemi Atléti      62:53     8:31 
    5 Dömötör Erika              SFC Széchenyi István Egyetem      64:39    10:17 
    6 Gyalog Zsófia              SPA Tabáni Spartacus Sport é      77:29    23:07 
    7 Madarassy Mária            BEA Budapesti Egyetemi Atlét      77:38    23:16 
    8 Biró Aletta                BEA Budapesti Egyetemi Atlét      80:23    26:01 
    9 Simkó Livia                MSE Megalódusz SE                 80:36    26:14 
   10 Molnár Jeannette           SPA Tabáni Spartacus Sport é      86:44    32:22 
   11 Nagyné Bódis Borbála       FSC Futárok SC                   103:44    49:22 
   12 Csordás Erika              FMT FŐMTERV SK                   126:16    71:54 

      Skrop Éva                  EK Egyesületen kívüli              hiba          
      Biró Fruzsina              BEA Budapesti Egyetemi Atlét       n.i.          
      Federics Éva               TTT Tatai Tömegsport és Tájf       n.i.          
      Csőkör Katalin             TTT Tatai Tömegsport és Tájf       n.i.          



N21C  (15)              4.0 km  145 m   10 ep       

    1 Nagy Nóra                  SZV Szegedi Vasutas SE            44:28     0:00 
    2 Mitterer Andrea            BEA Budapesti Egyetemi Atlét      61:12    16:44 
    3 Kubacsek Éva               FSC Futárok SC                    62:54    18:26 
    4 Dömötör Andrea             SFC Széchenyi István Egyetem      69:42    25:14 
    5 Baranyi Anikó              SZU Szegedi Bokorugró Tájfut      75:54    31:26 
    6 Hornyán Katalin dr.        HSP Hidegkúti Spartacus Spor      79:55    35:27 
    7 Ódor Viktória              FMT FŐMTERV SK                    81:52    37:24 
    8 Péntek Gáborné             VBT Veszprémi Bridzs és Tájé      82:46    38:18 
    9 Mester Lívia               ARA Alba Regia Atlétikai Klu      85:11    40:43 
   10 Tönköly Erika              EK Egyesületen kívüli             85:43    41:15 
   11 Oszkóné Simon Ildikó       SPA Tabáni Spartacus Sport é      88:46    44:18 
   12 Tóth Zsuzsanna             MAT Mazsola Tájfutó és Termé      92:36    48:08 
   13 Bodnár Alexandra           MSE Megalódusz SE                109:18    64:50 
   14 Merényi Krisztina          SPA Tabáni Spartacus Sport é     151:15   106:47 

      Horvát Ildikó              SPA Tabáni Spartacus Sport é       n.i.          



N35A  (7)               6.7 km  265 m   15 ep       

    1 Nagy Krisztina             BEA Budapesti Egyetemi Atlét      65:26     0:00 
    2 Nagy Ildikó                OSC Orvosegyetem SC               71:53     6:27 
    3 Marosffy Orsolya           OSC Orvosegyetem SC               74:49     9:23 
    4 Gobec Ivana                XOVI OK Vihor                     76:15    10:49 
    5 Porgányiné Henrich Piroska ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá      95:52    30:26 

      Jakus Edina                TSE Törekvés SE                    hiba          
      Allwinger Tünde            TTE Tipo Tájfutó és Környeze       n.i.          



N40  (19)               5.7 km  245 m   12 ep       

    1 Győrffy Gabriella          HSE Hegyisport Szentendre Eg      55:51     0:00 
    2 Németh Ágnes dr.           TTE Tipo Tájfutó és Környeze      57:39     1:48 
    3 Wengrin Ágnes              TTE Tipo Tájfutó és Környeze      57:45     1:54 
    4 Berger Hedi                XITE WiN-Team                     63:26     7:35 
    5 Németh Zsoltné             VHS Veszprémi Honvéd SE           63:29     7:38 
    6 Ebinger Mónika             KFK KFKI Petőfi Sportkör          65:31     9:40 
    7 Gillichné Kalocsai Adrienn MSE Megalódusz SE                 66:59    11:08 
    8 Tömördi Ágnes              HSE Hegyisport Szentendre Eg      67:37    11:46 
    9 Kunzova Ivana              XBET Beta Ursus Brno              80:49    24:58 
   10 Kissné Kiss Mária          JMD Jászapáti, Mészáros Lőri      86:26    30:35 
   11 Tóth Ágnes                 MAF Műegyetemi Atlétikai és       87:59    32:08 
   12 Cseresnyés Ágnes           TTE Tipo Tájfutó és Környeze      90:18    34:27 
   13 Kiss Teodóra               ETC Egri Testedző Club            93:41    37:50 
   14 Szemler Judit              TTE Tipo Tájfutó és Környeze      96:45    40:54 
   15 Erdősné Németh Ágnes       ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá     107:42    51:51 

      Bányai Réka                HSP Hidegkúti Spartacus Spor       hiba          
      Tamásné Szakács Judit      MSE Megalódusz SE                  n.i.          
      Hajas Csilla               BEA Budapesti Egyetemi Atlét       n.i.          
      Kovács Vera                PAK Paksi SE                       n.i.          



N45  (11)               4.0 km  170 m   14 ep       

    1 Alexandersson Ingrid       XOAT OK Stora Tuna                53:14     0:00 
    2 Majtanavá Iveta            XSOK Sokol Pezinok                57:35     4:21 
    3 Muzsnai Ágota dr.          HSE Hegyisport Szentendre Eg      57:48     4:34 
    4 Radics Anna                ETC Egri Testedző Club            59:43     6:29 
    5 Rusvainé Barócsi Katalin   FSC Futárok SC                    67:07    13:53 
    6 Nagy Beáta                 SPA Tabáni Spartacus Sport é      89:39    36:25 
    7 Ormay Éva                  KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      92:29    39:15 
    8 Fischer Mária              BAL Budapesti Asztali-labdar     104:19    51:05 

      Kármán Katalin             HSE Hegyisport Szentendre Eg       n.i.          
      Ludvig Ágnes               MAF Műegyetemi Atlétikai és        n.i.          
      Korcakova Jana             XKSA KSA Zlin                      n.i.          



N50  (10)               4.0 km  190 m   12 ep       

    1 Horváth Magda              TTE Tipo Tájfutó és Környeze      48:58     0:00 
    2 Karovic Maria              XSOK Sokol Pezinok                49:10     0:12 
    3 Barnáné Takács Erzsébet    HBS Honvéd Bottyán SE             50:58     2:00 
    4 Kukkasjärvi Elina          XHSI Helsingin Suunnistajat       67:08    18:10 
    5 Marczis Márta              ETC Egri Testedző Club            71:20    22:22 
    6 Pápainé Poós Ildikó        ARA Alba Regia Atlétikai Klu      79:33    30:35 
    7 Dömötörné Horváth Erzsébet SFC Széchenyi István Egyetem      86:06    37:08 
    8 Polackova Darina           XSOK Sokol Pezinok                89:07    40:09 
    9 Fabek Branka               XOXX OK Japetić                   90:30    41:32 

      Pollmann Teréz dr.         SPA Tabáni Spartacus Sport é       hiba          



N55  (7)                4.0 km  190 m   12 ep       

    1 Graff-Iversen Sidsel       XHSI Helsingin Suunnistajat       49:15     0:00 
    2 Grant Julianna             BÖF Budai Ősforrás SC             63:02    13:47 
    3 Novotni Tiborné            BBB Balassi Bálint KSE Balas      67:08    17:53 
    4 Kavecká Soňa               XSOK Sokol Pezinok                75:36    26:21 
    5 Oralkova Libuse            XODD Oddíl orientačního běhu      86:46    37:31 
    6 Kühn Edit                  PVM Pécsi Vörös Meteor SK        116:58    67:43 

      Henkova Svatava            XRBK RBK Blansko                   hiba          



N65  (7)                2.7 km  115 m   8 ep        

    1 Bonek Annelise             XNTU Naturfreunde Wien            62:45     0:00 
    2 Wengrin Istvánné           VTC Veszprémi Tájfutó Club        68:42     5:57 
    3 Schell Antalné             PSE Postás SE                     71:51     9:06 
    4 Hanusz Mária               OSC Orvosegyetem SC               75:14    12:29 
    5 Jakoaho Ritva              XHSI Helsingin Suunnistajat       84:15    21:30 
    6 Korik Vera                 PSE Postás SE                     96:44    33:59 

      Éliás Vilmosné             TTE Tipo Tájfutó és Környeze       hiba          



NYK  (33)               3.1 km  85 m   9 ep         

    1 Nagy Tibor                 EK Egyesületen kívüli             38:19     0:00 
    2 Kocsis Gyöngyi             ARA Alba Regia Atlétikai Klu      38:46     0:27 
    3 Csank Csaba                SFC Széchenyi István Egyetem      39:43     1:24 
    4 Allwinger Otto             TTE Tipo Tájfutó és Környeze      40:57     2:38 
    5 Horváth Zoltán             TSE Törekvés SE                   43:30     5:11 
    6 Mészáros Károly            TTT Tatai Tömegsport és Tájf      44:07     5:48 
    7 Prill Dóra                 ARA Alba Regia Atlétikai Klu      45:14     6:55 
    8 Gerely Boróka              HSP Hidegkúti Spartacus Spor      47:49     9:30 
    9 Czibolya István            SZU Szegedi Bokorugró Tájfut      49:40    11:21 
   10 Friedrich Vilmos           BEA Budapesti Egyetemi Atlét      49:51    11:32 
   11 Reszter István             TTT Tatai Tömegsport és Tájf      50:51    12:32 
   12 Riesing József             SZV Szegedi Vasutas SE            51:21    13:02 
   13 Tóth Józsefné              HAV Havas Szabadidő Klub          54:48    16:29 
   14 Bozai Attila               EK Egyesületen kívüli             57:01    18:42 
   15 Szőcs Anett                HSP Hidegkúti Spartacus Spor      57:46    19:27 
   16 Mészárosné Boros Valéria   TTT Tatai Tömegsport és Tájf      59:46    21:27 
   17 Marganits Sándor           EK Egyesületen kívüli             64:24    26:05 
   18 Palágyi Barbara            EK Egyesületen kívüli             67:12    28:53 
   19 Oroszné Tóth Zsuzsanna     HAV Havas Szabadidő Klub          70:04    31:45 
   20 Buncsák Piroska            HSE Hegyisport Szentendre Eg      73:43    35:24 
   21 Végh Anna                  SPA Tabáni Spartacus Sport é      75:44    37:25 
   22 Faggyas Zsófia             TTE Tipo Tájfutó és Környeze      81:50    43:31 
   23 Kratz Vera Ilona           KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      85:14    46:55 

      Palágyi Levente            EK Egyesületen kívüli              hiba          
      Révfalusi Csongor          EK Egyesületen kívüli              hiba          
      Szabó Ildikó               EK Egyesületen kívüli              hiba          
      Kerekes Márton             SPA Tabáni Spartacus Sport é       hiba          
      Sipos Judit                HSE Hegyisport Szentendre Eg       n.i.          
      Makovinyi Dorottya         PAK Paksi SE                       n.i.          
      Törzsök Ágota              MCS Ménfőcsanak TSZ SE             n.i.          
      Konrád Éva                 SPA Tabáni Spartacus Sport é       n.i.          
      Christhop Grapa            MCS Ménfőcsanak TSZ SE             n.i.          
      Egri Mihály                SPA Tabáni Spartacus Sport é       n.i.          



NYT  (37)               4.6 km  160 m   13 ep       

    1 Jankó Tamás                HSE Hegyisport Szentendre Eg      38:38     0:00 
    2 Bazsó Dániel               BSC Balatonfüredi SC              41:30     2:52 
    3 Kövesdi Ádám               TTE Tipo Tájfutó és Környeze      41:40     3:02 
    4 Patkós Tamás               EK Egyesületen kívüli             45:07     6:29 
    5 Biró Sándor                KRI Kristály Tájfutó és Term      48:48    10:10 
    6 Sáfrán Zoltán              ARA Alba Regia Atlétikai Klu      50:02    11:24 
    7 Erdős Gábor                ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá      55:21    16:43 
    8 Hirt Károly                ARA Alba Regia Atlétikai Klu      60:48    22:10 
    9 Molnár Gyula               BTK Bakonyi Tájfutó Klub          63:37    24:59 
   10 Nagy Lajos Viktor          MSE Megalódusz SE                 64:00    25:22 
   11 Gombkötő Péter dr.         TTE Tipo Tájfutó és Környeze      64:05    25:27 
   12 Gerely Ferenc              HSP Hidegkúti Spartacus Spor      65:44    27:06 
   13 Erdős Gergely              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá      68:27    29:49 
   14 Papanek Ilona              TSE Törekvés SE                   71:18    32:40 
   15 Szegi Amondó Zoltán        BEA Budapesti Egyetemi Atlét      71:52    33:14 
   16 Bozai Dániel               EK Egyesületen kívüli             72:09    33:31 
   17 Szebeni Zsolt              PSE Postás SE                     73:31    34:53 
   18 Gombos Noémi               TSE Törekvés SE                   75:26    36:48 
   19 Hevérné Fricska Ildikó     JOG Jogging Plus Szuperinfó       77:33    38:55 
   19 Végh András                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      77:33    38:55 
   21 Orsányi Beatrix            PSE Postás SE                     77:35    38:57 
   22 Varga Attila               ARA Alba Regia Atlétikai Klu      78:10    39:32 
   23 Károssy Réka               SZV Szegedi Vasutas SE            79:05    40:27 
   24 Végh Anna                  MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      81:30    42:52 
   25 Gerely Gábor               HSP Hidegkúti Spartacus Spor      84:34    45:56 
   26 Guttmann Zoltán            EK Egyesületen kívüli             85:56    47:18 
   27 Stanga Tibor               MSE Megalódusz SE                 86:29    47:51 
   28 Konrád Rita                MSE Megalódusz SE                 89:32    50:54 
   29 Braun János                BEA Budapesti Egyetemi Atlét      95:36    56:58 
   30 Horváth Zoltánné           TSE Törekvés SE                  105:32    66:54 

      Novák Martina              ETC Egri Testedző Club             hiba          
      Bodó Tibor                 SZV Szegedi Vasutas SE             hiba          
      Katona Ferenc dr.          HSE Hegyisport Szentendre Eg       n.i.          
      Sallai Sára                SZV Szegedi Vasutas SE             n.i.          
      Vass Zoltán                SZV Szegedi Vasutas SE             n.i.          
      Törzsök Bogáta             MCS Ménfőcsanak TSZ SE             n.i.          
      Törzsök Ferenc dr.         MCS Ménfőcsanak TSZ SE             n.i.