59. Őszi Spartacus Kupa/59th Autumn Spartacus CupSze 2011.11.02. 8:50
Rajtlistakészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2008

 Rajtsz Név                          Klub                                    N1        N2 


F10D  (16)              

    740 Bihari Máté                  KFK  KFK KFKI Petőfi Sportkör                  75:00 
    741 Erdélyi Tamás                EK Egyesületen kívüli                54:00     57:00 
    742 Tarján Lőrinc                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     56:00     67:00 
    743 Halaj Balázs                 JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc G     58:00     77:00 
    744 Gobec Jan                    XOVI OK Vihor                        60:00     69:00 
    745 Toldi Levente                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     62:00     51:00 
    746 Üres                         Üres                                 64:00     61:00 
    747 Wittberger Robin             XKAL Kalksburg OL                    66:00     79:00 
    748 Búzás Benedek                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     68:00     55:00 
    749 Üres                         Üres                                 70:00     65:00 
    750 Klein Alex                   VHS Veszprémi Honvéd SE              72:00     73:00 
    751 Rumi Zoárd                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     74:00     59:00 
    752 Gárdonyi Soma                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza     76:00     53:00 
    753 Lakatos Tamás                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     78:00     63:00 
    754 Gerzsényi Levente            DTC Diósgyőri Tájfutó Club           80:00     71:00 
    755 Pekári Márton                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     82:00     81:00 
    805 Üres                         Üres                                 52:00



F12C  (36)              

    200 Üres                         Üres                                  1:00     98:00 
    201 Szinyéri Bence               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F      3:00     74:00 
    202 Vidor Gergely                KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK       5:00           
    203 Szabó Marcell                DNS Debreceni Nagyerdő SK             7:00     70:00 
    204 Gobec Timo Vilim             XOVI OK Vihor                         9:00     52:00 
    205 Hollbeck Bálint              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK      11:00           
    206 Egei Balázs                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd     13:00     54:00 
    207 Turschl Bence                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     15:00     68:00 
    208 Üres                         Üres                                 17:00     42:00 
    209 Demjén Dávid                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     19:00     96:00 
    210 Péntek Márton                VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozó     21:00     50:00 
    211 Tihanyi Péter                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     23:00     90:00 
    212 Rein Lehel                   VHS Veszprémi Honvéd SE              25:00     48:00 
    213 Kerekes Márton               SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     27:00    100:00 
    214 Fábián Gergő                 EK Egyesületen kívüli                29:00     76:00 
    215 Márk Zsombor                 BSC Balatonfüredi SC                 31:00     94:00 
    216 Barta Gergely                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     33:00     62:00 
    217 Kiss Pál                     BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai     35:00           
    218 Bárczy Sámuel                KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK      37:00           
    219 Váczi Samu Sebestyén         TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd     39:00     46:00 
    220 Bálint Benedek               VHS Veszprémi Honvéd SE              41:00     86:00 
    221 Vavrek Roland                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     43:00     72:00 
    222 Csertán András               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F     45:00     88:00 
    223 Kerekes Mihály               SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     47:00     78:00 
    224 Tóth Balázs                  MAT Mazsola Tájfutó és Természet     49:00     44:00 
    225 Simon Márton                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd     51:00           
    226 Horváth Csongor              MAT Mazsola Tájfutó és Természet     53:00     84:00 
    227 Kovács Marcell               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F     55:00     80:00 
    228 László Benedek               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza     57:00     82:00 
    229 Schaumann Tobias             XHSV HSV OL Wiener Neustadtres       59:00     56:00 
    230 Nagy Gergely Kartal          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd     61:00     64:00 
    231 Skrop Tamás                  EK Egyesületen kívüli                63:00     58:00 
    232 Allwinger Herwig ifj.        TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd     65:00     92:00 
    233 Tóth Erik                    KST Kőbányai Sirály Tájfutó Spor               60:00 
    234 Horányi Bence                PAK Paksi SE                                   40:00 
    235 Kávási Tamás                 PAK Paksi SE                                   66:00 



F14B  (22)              

    124 Üres                         Üres                                  1:00    106:00 
    125 Pályi Patrik                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza      3:00     96:00 
    126 Erdős Márton                 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F      5:00     68:00 
    127 Rajkó Dávid                  MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza      7:00     86:00 
    128 Egei Patrik                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd      9:00     92:00 
    129 Üres                         Üres                                 11:00     72:00 
    130 Erdős Zoltán                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza     13:00     80:00 
    131 Zacher Márton                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     15:00     98:00 
    132 Üres                         Üres                                 17:00     84:00 
    133 Ormay Mihály                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     19:00     74:00 
    134 Ptáček Patrik                XBET Beta Ursus Brno                 21:00    100:00 
    135 Weiler Vilmos                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     23:00     94:00 
    136 Kunz Jiri                    XBET Beta Ursus Brno                 25:00     70:00 
    137 Weiler Vince                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     27:00     90:00 
    138 Marosffy Bálint              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza     29:00     76:00 
    139 Vassányi Gergely             BSC Balatonfüredi SC                 31:00    110:00 
    140 Farkasdy András              SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     33:00    102:00 
    141 Braun Emanuel                XITE WiN-Team                        35:00    104:00 
    142 Koleszár Csaba               SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     37:00     82:00 
    143 Révfalusi Balázs             ARA Alba Regia Atlétikai Klub        39:00    108:00 
    144 Lacza Dávid                  PAK Paksi SE                                   88:00 
    145 Csinyi Kristóf               PAK Paksi SE                                   78:00 



F15-18C  (10)           

    775 Üres                         Üres                                 30:00      4:00 
    776 Ungvárszky Ádám              SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     32:00     16:00 
    777 Üres                         Üres                                 34:00     14:00 
    778 Váczi Buda Benedek           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd     36:00      6:00 
    779 Papanek András               SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     38:00     12:00 
    780 Üres                         Üres                                 40:00     10:00 
    781 Egri Bálint                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     42:00      2:00 
    782 Kis-Varga Ákos               BTK Bakonyi Tájfutó Klub             44:00      8:00 
    783 Pintér András                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     46:00     20:00 
    784 Kovács Ádám                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub        48:00     18:00 



F16B  (19)              

    146 Porgányi Márk                ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F      2:00     25:00 
    147 Tóth Adrián                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd      4:00      1:00 
    148 Nagy Bence                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö      6:00     15:00 
    149 Üres                         Üres                                  8:00     17:00 
    150 Lengyel Ádám                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     10:00      5:00 
    151 Kunz Jan                     XBET Beta Ursus Brno                 12:00     31:00 
    152 Dalos Máté                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     14:00     23:00 
    153 Rusvai László                FSC Futárok SC                       16:00      3:00 
    154 Tanzer Michael               XITE WiN-Team                        18:00     21:00 
    155 Peregi Dániel                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     20:00     35:00 
    156 Üres                         Üres                                 22:00      7:00 
    157 Toldi Bence                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     24:00     19:00 
    158 Hajdu Erik                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd     26:00      9:00 
    159 Záděra Pavel                 XBET Beta Ursus Brno                 28:00     13:00 
    160 Mailer Dominik               XITE WiN-Team                        30:00     11:00 
    161 Ptáček Pavel ifj.            XBET Beta Ursus Brno                 32:00     37:00 
    162 Peroutka Thomas              XITE WiN-Team                        34:00     29:00 
    163 Üres                         Üres                                 36:00     33:00 
    164 Dalos Áron                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     38:00     27:00 



F18B  (17)              

    165 Üres                         Üres                                 28:00     56:00 
    166 Schiel Florian               XITE WiN-Team                        30:00     84:00 
    167 Miavecz Balázs               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza     32:00     60:00 
    168 Razum Matija                 XOXX OK Japetić                      34:00     64:00 
    169 Sulyok Ábel                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     36:00     72:00 
    170 Jenes Soma                   MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza     38:00     80:00 
    171 Balázs Bulcsú                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     40:00     62:00 
    172 Péntek Mátyás                VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozó     42:00     74:00 
    173 Németh Marcell               SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     44:00     54:00 
    174 Üres                         Üres                                 46:00     82:00 
    175 Hajdu Szása                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     48:00     76:00 
    176 Pauser Jakob                 XITE WiN-Team                        50:00     78:00 
    177 Oszkó Attila                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     52:00     58:00 
    178 Böjti Bence                  ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F     54:00     70:00 
    179 Peregi Dávid                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     56:00     68:00 
    180 Üres                         Üres                                 58:00     66:00 
    181 Jakus Bertalan               FSC Futárok SC                       60:00     52:00 



F20A  (10)              

    101 Üres                         Üres                                 50:00     15:00 
    102 Bedő Csaba                   BSC Balatonfüredi SC                 52:00      7:00 
    103 Üres                         Üres                                 54:00      9:00 
    104 Liszka Krisztián             SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     56:00     11:00 
    105 Schiel Philipp               XITE WiN-Team                        58:00     13:00 
    106 Bugár Gergely                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     60:00      5:00 
    107 Exler Florian                XITE WiN-Team                        62:00     19:00 
    108 Bakó Áron                    SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     64:00     17:00 
    109 Glaner Franz                 XITE WiN-Team                        66:00      1:00 
    110 Üres                         Üres                                 68:00      3:00 



F21A  (13)              

    111 Szlatényi Ferenc             OSC                                   1:00     46:00 
    112 Gyimesi Zoltán               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd      4:00     61:00 
    113 Weibl Zoltán                 SFC Széchenyi István Egyetem Spo      7:00     37:00 
    114 Mihályi Ferenc               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd     10:00     43:00 
    115 Üres                         Üres                                 13:00     58:00 
    116 Fiser Jiri                   XSKS SK Slavia Praha                 16:00           
    117 Üres                         Üres                                 19:00     31:00 
    118 Kisvölcsey Ákos              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza     22:00     40:00 
    119 Morandini Viktor             SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     25:00           
    120 Stanfel Matjaz               XRIS Ris Delnice                     28:00     55:00 
    121 Werner Péter                 PVS Pécsi Vasutas SK                 31:00     52:00 
    122 Zsebeházy István             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza               49:00 
    123 Boros Imre                   SSC Siketek SC Budapest                        34:00 
    800 Kerényi Máté                 TTE Tipo Tájfutó Egyesület           35:00



F21B  (18)              

    182 Plohn Markus                 XHSV HSV OL Wiener Neustadt          10:00     47:00 
    183 Gergely Csaba                KFK KFKI Petőfi Sportkör             12:00     61:00 
    184 Marković Frane               XOXX OK Japetić                      14:00     65:00 
    185 Stockmayer Michael           XHSV HSV OL Wiener Neustadt          16:00     63:00 
    186 Pongrac Branimir             XOXX OK Japetić                      18:00     55:00 
    187 Zemann Adolf                 XHSV HSV OL Wiener Neustadt          20:00     73:00 
    188 dr. Törzsök Péter            MCS                                            67:00 
    189 Poell Matthias               XOIE OLC Wienerwald                  24:00     45:00 
    190 Kaltenbacher Pierre          XHSV HSV OL Wiener Neustadt          26:00     53:00 
    191 Üres                         Üres                                 28:00     41:00 
    192 Molnár Zoltán                THT Tapolcai Honvéd SE               30:00     49:00 
    193 Koiser Michael               XHSV HSV OL Wiener Neustadt          32:00     59:00 
    194 Bergendi Péter               KAL Kalocsai SE                      34:00     43:00 
    195 Schaumann Jörg               XHSV HSV OL Wiener Neustadt          36:00     69:00 
    196 Telisman Mario               XOXX OK Japetić                      38:00     51:00 
    197 Kiss Gábor                   PAK Paksi SE                                   57:00 
    198 Németh Csaba                 BÖF Budai Ősforrás SC                          39:00 
    199 Ádám Péter                   MSE Megalódusz SE                              71:00 



F21BR  (36)             

    245 Károlyi Gyula                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd      1:00     41:00 
    246 Duhi Balázs                  PAT Pista Autósport és Tájfutó S      3:00           
    247 Dankó István                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd      5:00     97:00 
    248 Emmer György                 DTC                                   7:00     
    249 Gyurcsik Péter               SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE      9:00     67:00 
    250 Stark Gergely                MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai      11:00     69:00 
    251 Üres                         Üres                                 13:00     95:00 
    252 Szentgyörgyi Zsolt           SMA Soproni Műegyetemi AC            15:00     99:00 
    253 Üres                         Üres                                 17:00     45:00 
    254 Horváth Pál                  JSS Jánosháza SK                     19:00     59:00 
    255 Kiss Péter                   PAK Paksi SE                         21:00     53:00 
    256 Üres                         Üres                                 23:00     83:00 
    257 Kiss Dénes                   JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc G     25:00     87:00 
    258 Havas Péter                  EK Egyesületen kívüli                27:00           
    259 Vukmanovic Mladen            XOKK OK Kapela                       29:00     75:00 
    260 Bodnár Barnabás              MSE Megalódusz SE                    31:00     79:00 
    261 Üres                         Üres                                 33:00     71:00 
    262 Friedrich Gábor              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd     35:00           
    263 Kovács Balázs                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai     37:00    101:00 
    264 Szikra Zoltán                FSC Futárok SC                       39:00     61:00 
    265 Kurusa Gergely               SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE     41:00     57:00 
    266 Matics Gyula                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot     43:00     65:00 
    267 Balogh Péter                 FSC Futárok SC                       45:00     39:00      
    268 Gombkötő Péter               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd     47:00     77:00 
    269 Petró Árpád                  FSC Futárok SC                       49:00     47:00 
    270 Jánosy Bence                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     51:00     63:00 
    271 Németh László                SFC Széchenyi István Egyetem Spo     53:00     81:00 
    272 Stark Ferenc                 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai      55:00     91:00 
    273 Spiegl Máté                  KAL Kalocsai SE                      57:00           
    274 Balogh Róbert                FLF Fehérlófia SE                              93:00 
    275 Bognár Márk                  HBS Honvéd Bottyán SE                          55:00 
    276 Károlyi Gergely              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd               73:00 
    277 Lengyel Vilmos               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd               51:00 
    278 Lincz Mátyás                 FMT FŐMTERV SK                                 43:00 
    279 Kain Gergely                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza               89:00 
    280 Finta Zoltán                 MAT Mazsola Tájfutó és Természet               85:00 



F21C  (9)               

    236 Üres                         Üres                                 40:00     13:00 
    237 Magyari Árpád                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     43:00     25:00 
    238 Konkoly Gergő                FSC Futárok SC                       46:00      1:00 
    239 Üres                         Üres                                 49:00     19:00 
    240 Kiss György ifj.             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub           52:00     16:00 
    241 Üres                         Üres                                 55:00     22:00 
    242 Üres                         Üres                                 58:00      7:00 
    243 Mentler Balázs               MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot     61:00      4:00 
    244 Győri János Attila           GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub           64:00     10:00 



F35BR  (31)             

    281 Varsányi Attila              VTC Veszprémi Tájfutó Club            1:00    107:00 
    282 Marosffy Dániel              OSC                                   3:00     97:00 
    283 Oszkó László                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö      5:00    101:00 
    284 Faggyas László               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd      7:00     95:00 
    285 Gárdonyi Márk                OSC Orvosegyetem SC                   9:00     87:00 
    286 Lénárt István                FSC Futárok SC                       11:00     85:00 
    287 Hajagos Henrik               SZV Szegedi Vasutas SE               13:00           
    288 Üres                         Üres                                 15:00    125:00 
    289 Szitter Attila               HSP Hidegkúti Spartacus Sport és     17:00    103:00 
    290 Ballagó Tamás                FSC Futárok SC                       19:00    105:00 
    291 Mentler Balázs               SFC Széchenyi István Egyetem Spo     21:00    113:00 
    292 Gerzsényi Zsolt              DTC Diósgyőri Tájfutó Club           23:00     71:00 
    293 Tőzsér András                SFC Széchenyi István Egyetem Spo     25:00           
    294 Marton Balázs                VHS Veszprémi Honvéd SE              27:00     93:00 
    295 Bozsó Norbert                MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Cl     29:00     75:00 
    296 Laták Rudolf                 FMT FŐMTERV SK                       31:00     77:00 
    297 Skrop Róbert                 EK Egyesületen kívüli                33:00     89:00 
    298 Cenner Tibor dr.             FMT FŐMTERV SK                       35:00     99:00 
    299 Nagy Sándor                  KST Kőbányai Sirály Tájfutó Spor     37:00     91:00 
    300 Ács Gábor                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F     39:00     79:00 
    301 Üres                         Üres                                 41:00    117:00 
    302 Bálint Bence                 VHS Veszprémi Honvéd SE              43:00     73:00 
    303 Gobec Damir                  XOVI OK Vihor                        45:00     83:00 
    304 Üres                         Üres                                          121:00 
    305 Lincz József                 FMT FŐMTERV SK                                119:00 
    306 Mód Rudolf                   VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozó               81:00 
    307 Nagy Miklós                  FMT FŐMTERV SK                                115:00 
    308 Schwendtner Erik             KST Kőbányai Sirály Tájfutó Spor              123:00 
    309 Ipsics László                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd              111:00 
    310 Tóth Zoltán                  KST Kőbányai Sirály Tájfutó Spor               69:00 
    311 Horányi György               PAK Paksi SE                                  109:00 



F40  (28)               

    508 Volesky Karel                XBET Beta Ursus Brno                 64:00     26:00 
    509 Goldmann Róbert              SDS Salgótarjáni Dornyay SE          66:00     42:00 
    510 Egei Tamás                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd     68:00     44:00 
    511 Tóth László                  MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai      70:00     48:00 
    512 Hajdu Martin                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd     72:00     16:00 
    513 Wittberger Georg             XKAL Kalksburg OL                    74:00     20:00 
    514 Kalmár János                 PSE Postás SE                        76:00     30:00 
    515 Baracsi Gábor                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd     78:00     34:00 
    516 Kunz Martin                  XBET Beta Ursus Brno                 80:00      8:00 
    517 Sümeghy Gyula                EK Egyesületen kívüli                82:00           
    518 Üres                         Üres                                 84:00     14:00 
    519 Koltai Zoltán                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     86:00     22:00 
    520 Jávor Balázs                 EK Egyesületen kívüli                88:00           
    521 Tornai Szabolcs              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza     90:00     10:00 
    522 Bérczes Miklós               FMT FŐMTERV SK                       92:00     28:00 
    523 Üres                         Üres                                 94:00      2:00 
    524 Weiler Zsolt                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot     96:00     40:00 
    525 Üres                         Üres                                 98:00     24:00 
    526 Jakus Zoltán                 FSC Futárok SC                      100:00     18:00 
    527 Schüller Wolfgang            XITE WiN-Team                       102:00     36:00 
    528 Dalos Attila                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot    104:00     12:00 
    529 Halaj László                 JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc G    106:00     46:00 
    530 Vizi Csaba                   BSC Balatonfüredi SC                108:00     38:00 
    531 Kiácz Bence                  HSE Hegyisport Szentendre Egyesü    110:00           
    532 Cserna András                MSE Megalódusz SE                   112:00     32:00 
    533 Tavaszi Tamás                EK Egyesületen kívüli               114:00           
    534 Nagy Tibor                   FSC Futárok SC                      116:00      4:00 
    535 Gillich György               TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó                 6:00 



F45  (17)               

    536 Siegler Konrád dr.           BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai      2:00           
    537 Tanzer Josef                 XITE WiN-Team                         4:00     43:00 
    538 Takács Csaba                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd      6:00     37:00 
    539 Gobec Karlo                  XOVI OK Vihor                         8:00     31:00 
    540 Rusvai László                FSC Futárok SC                       10:00     33:00 
    541 Prill László                 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub           12:00     29:00 
    542 Siegfried Opetnik            XHKL HSV - KLAGENFURT                14:00     23:00 
    543 Riesing József               SZV Szegedi Vasutas SE               16:00     41:00 
    544 Ptáček Pavel                 XBET Beta Ursus Brno                 18:00     39:00 
    545 Zempléni András dr.          KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK      20:00     21:00 
    546 Bauer Ádám                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     22:00     47:00 
    547 Körmendi Miklós              MSE Megalódusz SE                    24:00           
    548 Hevér Csaba                  JOG Jogging Plus Szuperinfó Club     26:00           
    549 Horváth Sándor               MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai      28:00     27:00 
    550 Üres                         Üres                                 30:00     35:00 
    551 Grünberger Martin            XITE WiN-Team                        32:00     25:00 
    552 Üres                         Üres                                 34:00     45:00 



F50  (40)               

    553 Dömötör Imre                 SFC Széchenyi István Egyetem Spo     43:00      8:00 
    554 Tóth Károly                  VTC Veszprémi Tájfutó Club           45:00     62:00 
    555 Nagy Zsolt                   FMT FŐMTERV SK                       47:00      4:00 
    556 Melby Oystein                XHAR Hamar orienteringsklubb         49:00     40:00 
    557 Pidner Valentin              XITE WiN-Team                        51:00     58:00 
    558 Nagy Sándor                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub        53:00     20:00 
    559 Toemmervold Trond Ivar       XHAR Hamar orienteringsklubb         55:00     14:00 
    560 Ormay György                 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK      57:00     36:00 
    561 Hjort Frode                  XHAR Hamar orienteringsklubb         59:00     22:00 
    562 Peregi Tamás                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     61:00     76:00 
    563 Kerényi Dénes                HSE Hegyisport Szentendre Egyesü     63:00     70:00 
    564 Elisenberg Edvin             XHAR Hamar orienteringsklubb         65:00      6:00 
    565 Hegedüs Béla                 KST Kőbányai Sirály Tájfutó Spor     67:00     74:00 
    566 Neby Erik                    XHAR Hamar orienteringsklubb         69:00     38:00 
    567 Kaptur József                VHS Veszprémi Honvéd SE              71:00     24:00 
    568 Kubacsek József              FSC Futárok SC                       73:00     46:00 
    569 Hochreiter Andreas           XHSV HSV OL Wiener Neustadt          75:00     64:00 
    570 Mikalsen John                XHAR Hamar orienteringsklubb         77:00     30:00 
    571 Gyulai Zoltán                MSE Megalódusz SE                    79:00     50:00 
    572 Üres                         Üres                                 81:00     12:00 
    573 Volden Harald                XHAR Hamar orienteringsklubb         83:00     26:00 
    574 Fedor Jozef                  XSOK Sokol Pezinok                   85:00     48:00 
    575 Gudbrandsen Terje            XHAR Hamar orienteringsklubb         87:00     34:00 
    576 Kiss Zsolt                   EK Egyesületen kívüli                89:00     28:00 
    577 Gröndalen Erik               XHAR Hamar orienteringsklubb         91:00     10:00 
    578 Margittai Endre              SMA Soproni Műegyetemi AC            93:00     42:00 
    579 Ryen Helge                   XHAR Hamar orienteringsklubb         95:00      2:00 
    580 Somogyi László               BSC Balatonfüredi SC                 97:00     52:00 
    581 Köck Erwin                   XHSV HSV OL Wiener Neustadt          99:00     54:00 
    582 Szőcs László                 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és    101:00     16:00 
    583 Jörgensen Tore               XHAR Hamar orienteringsklubb        103:00     18:00 
    584 Vankó Péter                  HSE Hegyisport Szentendre Egyesü    105:00     56:00 
    585 Üres                         Üres                                107:00     44:00 
    586 Kiss Tibor                   FSC Futárok SC                      109:00     68:00 
    587 Tóth Lajos                   TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó     111:00     72:00 
    588 Fleischer Zoltán             SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö    113:00           
    589 Piják Jaroslav               XSOK Sokol Pezinok                  115:00           
    590 Pápai János                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub       117:00     66:00 
    591 Urbán András                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai               32:00 
    592 Zentai László                HSE Hegyisport Szentendre Egyesü               60:00 



F55  (25)               

    593 Henek Milan                  XRBK RBK Blansko                     71:00     23:00 
    594 Üres                         Üres                                 73:00     37:00 
    595 Somogyi Lajos                BSC Balatonfüredi SC                 75:00     19:00 
    596 Horváth Tivadar              HER Herkules SE Balatonalmádi        77:00           
    597 Polacek Pavol                XSOK Sokol Pezinok                   79:00           
    598 Hunyadi Károly               PSE Postás SE                        81:00     39:00 
    599 Franczia Vilmos              MCS Ménfőcsanak TSZ SE               83:00           
    600 Szabó László                 DNS Debreceni Nagyerdő SK            85:00     11:00 
    601 Petró Géza                   FSC Futárok SC                       87:00     27:00 
    602 Somlay Gábor                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub        89:00     35:00 
    603 Pap László                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd     91:00     43:00 
    604 Imeli János                  MSE Megalódusz SE                    93:00     41:00 
    605 Balla Sándor                 HSE Hegyisport Szentendre Egyesü     95:00      3:00 
    606 Zsilkin Viktor               HBS Honvéd Bottyán SE                97:00      7:00 
    607 Hegedűs Zoltán               OSC Orvosegyetem SC                  99:00     21:00 
    608 Schweifer Erwin              XHSV HSV OL Wiener Neustadt         101:00     13:00 
    609 Oralek Miroslav              XODD Oddíl orientačního běhu Tře    103:00     17:00 
    610 Hegedüs Ábel                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai    105:00     15:00 
    611 Harkányi Csaba               HAV Havas Szabadidő Klub            107:00     29:00 
    612 Tuterud Jan Olav             XHAR Hamar orienteringsklubb        109:00      5:00 
    613 Ponweiser Franz              XHSV HSV OL Wiener Neustadt         111:00     31:00 
    614 Ptácek Ladislav              XBET Beta Ursus Brno                113:00      1:00 
    615 Melkes Antal                 SMA Soproni Műegyetemi AC           115:00     33:00 
    616 Üres                         Üres                                117:00      9:00 
    617 Ludvig István                MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot               25:00 



F60  (24)               

    618 Salga István dr.             HSP Hidegkúti Spartacus Sport és     70:00     18:00 
    619 Scultéty Gábor               BÖF Budai Ősforrás SC                72:00           
    620 Jelinek Petr                 XKSA KSA Zlin                        74:00     14:00 
    621 Ládi János                   BTK Bakonyi Tájfutó Klub             76:00     34:00 
    622 Andrási Lajos                HER Herkules SE Balatonalmádi        78:00     22:00 
    623 Benedek Robert               XLOM LZ OMAHA                        80:00     38:00 
    624 Ladoczki Attila              XALS Acélszív Triatlon Klub          82:00     42:00 
    625 Üres                         Üres                                 84:00     12:00 
    626 Bikki Sándor                 VTC Veszprémi Tájfutó Club           86:00     16:00 
    627 Lamprecht Reinhart           XLOM LZ OMAHA                        88:00     20:00 
    628 Sőtér Márton                 PSE Postás SE                        90:00           
    629 Kukkasjärvi Tapio            XHSI Helsingin Suunnistajat          92:00      2:00 
    630 Aknai Antal                  TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó      94:00     10:00 
    631 Homoki Géza                  SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE     96:00     36:00 
    632 Kovács Attila                ZSC Zöld Sportok Clubja              98:00      8:00 
    633 Németi András                SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE    100:00           
    634 Bogdanovits András           MSE Megalódusz SE                   102:00     30:00 
    635 Sindely Pál dr.              SZV Szegedi Vasutas SE              104:00     32:00 
    636 Grabenhofer Wilhelm          XLOM LZ OMAHA                       106:00     26:00 
    637 Üres                         Üres                                108:00      4:00 
    638 Boros Zoltán                 HSE Hegyisport Szentendre Egyesü    110:00     28:00 
    639 Brohaug Tom-Erik dr.         XHAR Hamar orienteringsklubb        112:00      6:00 
    640 Szűcs B. Levente             HSP                                 114:00     40:00 
    641 Gombkötő Péter dr.           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd               24:00 



F65  (11)               

    642 Wengrin István               VTC Veszprémi Tájfutó Club            1:00     56:00 
    643 Nagy Imre                    MCS Ménfőcsanak TSZ SE                3:00           
    644 Üres                         Üres                                  5:00     54:00 
    645 Horváth Béla                 KST Kőbányai Sirály Tájfutó Spor      7:00     42:00 
    646 Muszély György               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai      9:00           
    647 Üres                         Üres                                 11:00     50:00 
    648 Nagy Gábor                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd     13:00     48:00 
    649 Üres                         Üres                                 15:00     46:00 
    650 Ziermann Paul                XLOM LZ OMAHA                        17:00     44:00 
    651 Bonek Ernst                  XNTU Naturfreunde Wien               19:00     40:00 
    652 Szemler István               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd     21:00     52:00 



F70  (13)               

    653 Gehrmann Peter               XASG ASG Teutoburger Wald             1:00     85:00 
    654 Rédl Gábor                   PSE Postás SE                         4:00     
    655 Gönczi Péter                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö      7:00     97:00 
    656 Juntunen Olli dr.            XHSI Helsingin Suunnistajat          10:00     91:00 
    657 Bányai Attila                ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F     13:00     88:00 
    658 Gárdonyi Zoltán              BÖF Budai Ősforrás SC                16:00    106:00 
    659 Vass Tibor                   VHS Veszprémi Honvéd SE              19:00    100:00 
    660 Schell Antal                 PSE Postás SE                        22:00     82:00 
    661 Nagy Dezső                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport és     25:00     94:00 
    662 Bogdány Miklós               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd     28:00     73:00 
    663 Eberhard Höfer               XASG ASG Teutoburger Wald            31:00     79:00 
    664 Fiechter Christian           EK Egyesületen kívüli                34:00    109:00 
    665 Üres                         Üres                                 37:00    103:00 



F75  (9)                

    666 Páhy Tibor                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub        40:00     52:00 
    667 Nyögéri Imre                 KST Kőbányai Sirály Tájfutó Spor     43:00     61:00 
    668 Buncsik János                PSE Postás SE                        46:00     46:00 
    669 Dudás István                 OSC Orvosegyetem SC                  49:00     58:00 
    670 Salmenkylä Juhani            XHSI Helsingin Suunnistajat          52:00     49:00 
    671 Üres                         Üres                                 55:00     67:00 
    672 Jakoaho Taisto               XHSI Helsingin Suunnistajat          58:00     43:00 
    673 Üres                         Üres                                 61:00     55:00 
    674 Simpanen Erkki               XHSI Helsingin Suunnistajat          64:00     64:00 



N10D  (19)              

    756 Bauer Anna Margit            SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     86:00     31:00 
    757 Fábián Bernadett             EK Egyesületen kívüli                88:00     43:00 
    758 Pataki Virág Lara            PVS Pécsi Vasutas SE                 90:00     19:00 
    759 László Dorottya              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza     92:00     17:00 
    760 Vékony Janka                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub        94:00     39:00 
    761 Riesing Hanna                SZV Szegedi Vasutas SE               96:00     15:00 
    762 Zempléni Lilla               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK      98:00     11:00 
    763 László Karolina              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza    100:00     33:00 
    764 Skrop Anna                   EK Egyesületen kívüli               102:00     27:00 
    765 Stanga Sára                  MSE Megalódusz SE                   104:00           
    766 Gárdonyi Csilla              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza    106:00     23:00 
    767 Fésüs Panni                  TTE                                 108:00      
    768 Riesing Eszter               SZV Szegedi Vasutas SE              110:00     45:00 
    769 Üres                         Üres                                112:00     35:00 
    770 Gillich Luca                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó                29:00 
    771 Tóth Dorottya                KST Kőbányai Sirály Tájfutó Spor               21:00 
    772 Kovács Karina                PAK Paksi SE                                   37:00 
    773 Kovács Kira                  PAK Paksi SE                                   13:00 
    774 Feczer Zsófia                PAK Paksi SE                                   25:00 



N12C  (16)              

    396 Bertóti Laura                DTC Diósgyőri Tájfutó Club           71:00      6:00 
    397 Schaumann Laura              XHSV HSV OL Wiener Neustadt          73:00     28:00 
    398 Berger Anni                  XITE WiN-Team                        75:00     16:00 
    399 Zacher Enikő                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     77:00     30:00 
    400 Vékony Vanda                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub        79:00      2:00 
    401 Pataki Réka Dalida           PVS Pécsi Vasutas SE                 81:00      8:00 
    402 Bartók Annamária             SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     83:00     14:00 
    403 Hajdu Nelli                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd     85:00     22:00 
    404 Üres                         Üres                                 87:00     20:00 
    405 Zacher Noémi                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     89:00     10:00 
    406 Vankó Milena                 HSE Hegyisport Szentendre Egyesü     91:00      4:00 
    407 Sárközy Zsófia               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza     93:00     32:00 
    408 Pálfi Fanni                  SZV Szegedi Vasutas SE               95:00     12:00 
    409 Üres                         Üres                                 97:00     26:00 
    410 Hajnal Dorottya              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai     99:00     24:00 
    411 Gillich Dóra                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó                18:00 



N14B  (18)              

    341 Üres                         Üres                                 35:00     52:00 
    342 Pauser Ida                   XITE WiN-Team                        37:00     66:00 
    343 Gobec Lea Katarina           XOVI OK Vihor                        39:00     48:00 
    344 Horváth Hanga                MAT Mazsola Tájfutó és Természet     41:00     56:00 
    345 Berger Marlene               XITE WiN-Team                        43:00     60:00 
    346 Völgyesi Melody              SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     45:00     76:00 
    347 Maácz Fruzsina               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza               50:00 
    348 Kugyella Noémi               SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     49:00     58:00 
    349 Üres                         Üres                                 51:00     80:00 
    350 Gillich Bernadett            MSE Megalódusz SE                    53:00     74:00 
    351 Nagy Viktória                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     55:00     64:00 
    352 Porgányi Anna                ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F     57:00     68:00 
    353 Nagy Klára                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     59:00     72:00 
    354 Üres                         Üres                                 61:00     62:00 
    355 Szölgyémy Anita              SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     63:00           
    356 Czibolya Lili                SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE     65:00     54:00 
    357 Lénárt Viktória              PAK Paksi SE                                   70:00 
    358 Kézdy Borbála                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza               78:00 
	806 Üres                         Üres                                 47:00



N15-18C  (12)           

    785 Hámori Júlia                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö      2:00     46:00 
    786 Nagy Dorottya                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd      4:00     48:00 
    787 Kugyella Bernadett           SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö      6:00     42:00 
    788 Kováts Réka                  MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza      8:00     32:00 
    789 Üres                         Üres                                 10:00     30:00 
    790 Tóth Zsuzsanna               ARA Alba Regia Atlétikai Klub        12:00     36:00 
    791 Lellei Luca                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     14:00     34:00 
    792 Üres                         Üres                                 16:00     44:00 
    793 Mészáros Lili                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     18:00     52:00 
    794 Üres                         Üres                                 20:00     50:00 
    795 Sover Dóra                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     22:00     38:00 
    796 Tinnyei Petra                PAK Paksi SE                                   40:00 



N16B  (11)              

    359 Egei Petra                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd     43:00     60:00 
    360 Üres                         Üres                                 45:00     58:00 
    361 Hofner Saskia                XITE WiN-Team                        47:00     56:00 
    362 Balázs Otília                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     49:00     46:00 
    363 Gassner Anika                XITE WiN-Team                        51:00     62:00 
    364 Szentes Dóra                 JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc G     53:00     50:00 
    365 Faggyas Petra                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd     55:00     52:00 
    366 Üres                         Üres                                 57:00     54:00 
    367 Kertész Zsófia               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd     59:00     64:00 
    368 Péntek Gréti                 VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozó     61:00     48:00 
    369 Üres                         Üres                                 63:00     44:00 



N18B  (12)              

    370 Weiler Virág                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     47:00     51:00 
    371 Faggyas Eszter               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd     49:00     61:00 
    372 Liszka Eszter                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     51:00     47:00 
    373 Hajdu Dorisz                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd     53:00     55:00 
    374 Bartus Petra                 JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc G     55:00     59:00 
    375 Goldmann Dóra                SDS Salgótarjáni Dornyay SE          57:00     67:00 
    376 Üres                         Üres                                 59:00     57:00 
    377 Tóth Krisztina               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd     61:00     49:00 
    378 Moncsek Blanka               KAL Kalocsai SE                      63:00     65:00 
    379 Üres                         Üres                                 65:00     53:00 
    380 Faggyas Réka                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd     67:00     45:00 
    381 Rusvai Katalin               FSC Futárok SC                       69:00     63:00 



N20A  (8)               

    312 Üres                         Üres                                 91:00      3:00 
    313 Őry Luca                     MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza     93:00      9:00 
    314 Üres                         Üres                                 95:00     11:00 
    315 Poller Lilla                 BSC Balatonfüredi SC                 97:00           
    316 Kovács Júlia Virág           SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE     99:00           
    317 Oszkó Dóra                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö    101:00      5:00 
    318 Üres                         Üres                                103:00      7:00 
    319 Németh Luca                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö    105:00      1:00 



N21A  (12)              

    320 Szerencsi Ildikó             SZV Szegedi Vasutas SE                2:00     92:00 
    321 Alexandersson Tove           XOAT OK Stora Tuna                    4:00     90:00 
    322 Boros Anna                   SDS Salgótarjáni Dornyay SE           6:00     98:00 
    323 Harreither Agnes             XKAL Kalksburg OL                     8:00     88:00 
    324 Üres                         Üres                                 10:00     94:00 
    325 Tóth Réka                    SZV Szegedi Vasutas SE               12:00     96:00 
    326 Üres                         Üres                                 14:00    106:00 
    327 Bertóti Regina               DTC Diósgyőri Tájfutó Club           16:00    110:00 
    328 Sisa Dorottya                JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc G     18:00    102:00 
    329 Vukmanovic Vinka             XOKK OK Kapela                       20:00    108:00 
    330 Üres                         Üres                                 22:00    100:00 
    331 Füzy Anna                    OSC Orvosegyetem SC                  24:00    104:00 



N21B  (14)              

    382 Daragó Zsófia                ETC                                  61:00     21:00 
    383 Kotormán Ágnes               VHS Veszprémi Honvéd SE              63:00     31:00 
    384 Fövenyessy Gabriella         FMT FŐMTERV SK                       65:00     27:00 
    385 Üres                         Üres                                 67:00     17:00 
    386 Kovács Ágnes                 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE     69:00           
    387 Füzy Judit                   OSC Orvosegyetem SC                  71:00     15:00 
    388 Bárd Barbara                 KAL Kalocsai SE                      73:00     33:00 
    389 Liskány Diána                STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye     75:00           
    390 Veresné Gyalog Zsuzsanna     SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     77:00     35:00 
    391 Schaumann Saskya             XHSV HSV OL Wiener Neustadt          79:00     37:00 
    392 Bertóti Diana                GOC Göcsej Környezetvédő, Tájéko     81:00     23:00 
    393 Dornstauder Sandra           XHSV HSV OL Wiener Neustadt          83:00     19:00 
    394 Balogh Katalin               FSC Futárok SC                       85:00     29:00 
    395 Üres                         Üres                                 87:00     25:00 



N21BR  (20)             

    428 Nagyné Bódis Borbála         FSC Futárok SC                       67:00     20:00 
    429 Madarassy Mária              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai     69:00      4:00 
    430 Dömötör Erika                SFC Széchenyi István Egyetem Spo     71:00     30:00 
    431 Máthé Fanni                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd     73:00     28:00 
    432 Simkó Livia                  MSE Megalódusz SE                    75:00     22:00 
    433 Korbély Barbara              MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Cl     77:00     32:00 
    434 Csordás Erika                FMT FŐMTERV SK                       79:00     14:00 
    435 Üres                         Üres                                 81:00     18:00 
    436 Skrop Éva                    EK Egyesületen kívüli                83:00      6:00 
    437 Üres                         Üres                                 85:00     38:00 
    438 Zelena Dóra                  MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai      87:00     10:00 
    439 Üres                         Üres                                 89:00     26:00 
    440 Vékonyné Árva Katalin        ARA Alba Regia Atlétikai Klub        91:00     16:00 
    441 Üres                         Üres                                 93:00      8:00 
    442 Molnár Jeannette             SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     95:00     40:00 
    443 Biró Aletta                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai     97:00      2:00 
    444 Gyalog Zsófia                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     99:00     36:00 
    445 Biró Fruzsina                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai               34:00 
    446 Federics Éva                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó                24:00 
    447 Csőkör Katalin               TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó                12:00 



N21C  (16)              

    412 Üres                         Üres                                  1:00     45:00 
    413 Bodnár Alexandra             MSE Megalódusz SE                     3:00     53:00 
    414 Oszkóné Simon Ildikó         SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö      5:00     65:00 
    415 Kubacsek Éva                 FSC Futárok SC                        7:00     49:00 
    416 Mitterer Andrea              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai      9:00     67:00 
    417 Péntek Gáborné               VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozó     11:00     59:00 
    418 Horvát Ildikó                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     13:00     41:00 
    419 Ódor Viktória                FMT FŐMTERV SK                       15:00           
    420 Merényi Krisztina            SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     17:00     55:00 
    421 Nagy Nóra                    SZV Szegedi Vasutas SE               19:00     47:00 
    422 Dömötör Andrea               SFC Széchenyi István Egyetem Spo     21:00     39:00 
    423 Üres                         Üres                                 23:00     57:00 
    424 Hornyán Katalin dr.          HSP Hidegkúti Spartacus Sport és     25:00     43:00 
    425 Mester Lívia                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub        27:00     61:00 
    426 Baranyi Anikó                SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE     29:00     51:00 
    427 Üres                         Üres                                 31:00     63:00 



N35A  (9)               

    332 Gobec Ivana                  XOVI OK Vihor                        42:00      1:00 
    333 Üres                         Üres                                 44:00      7:00 
    334 Allwinger Tünde              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd     46:00     11:00 
    335 Marosffy Orsolya             OSC Orvosegyetem SC                  48:00     13:00 
    336 Nagy Krisztina               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai     50:00           
    337 Porgányiné Henrich Piroska   ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F     52:00      5:00 
    338 Üres                         Üres                                 54:00     15:00 
    339 Nagy Ildikó                  OSC Orvosegyetem SC                  56:00      9:00 
    340 Üres                         Üres                                 58:00      3:00 



N40  (22)               

    675 Üres                         Üres                                  1:00     94:00 
    676 Kissné Kiss Mária            JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc G      3:00     82:00 
    677 Szemler Judit                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd      5:00    110:00 
    678 Tóth Ágnes                   MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot      7:00     96:00 
    679 Bányai Réka                  HSP Hidegkúti Spartacus Sport és      9:00    108:00 
    680 Németh Ágnes dr.             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd     11:00    118:00 
    681 Győrffy Gabriella            HSE Hegyisport Szentendre Egyesü     13:00    102:00 
    682 Üres                         Üres                                 15:00     86:00 
    683 Erdősné Németh Ágnes         ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F     17:00    112:00 
    684 Üres                         Üres                                 19:00    116:00 
    685 Cseresnyés Ágnes             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd     21:00    100:00 
    686 Tömördi Ágnes                HSE Hegyisport Szentendre Egyesü     23:00     98:00 
    687 Hajas Csilla                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai               80:00 
    688 Kunzova Ivana                XBET Beta Ursus Brno                 27:00    120:00 
    689 Kiss Teodóra                 ETC Egri Testedző Club               29:00     92:00 
    690 Wengrin Ágnes                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd     31:00     84:00 
    691 Gillichné Kalocsai Adrienn d MSE Megalódusz SE                    33:00     90:00 
    692 Ebinger Mónika               KFK KFKI Petőfi Sportkör             35:00    104:00 
    693 Berger Hedi                  XITE WiN-Team                        37:00    122:00 
    694 Németh Zsoltné               VHS Veszprémi Honvéd SE              39:00     88:00 
    695 Tamásné Szakács Judit        MSE Megalódusz SE                             114:00 
    696 Kovács Vera                  PAK Paksi SE                                  106:00 



N45  (14)               

    697 Alexandersson Ingrid         XOAT OK Stora Tuna                    2:00    110:00 
    698 Üres                         Üres                                  4:00    108:00 
    699 Fischer Mária                BAL Budapesti Asztali-labdarúgó       6:00     90:00 
    700 Korcakova Jana               XKSA KSA Zlin                         8:00     94:00 
    701 Radics Anna                  ETC Egri Testedző Club               10:00     86:00 
    702 Nagy Beáta                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     12:00     88:00 
    703 Majtanavá Iveta              XSOK Sokol Pezinok                   14:00           
    704 Muzsnai Ágota dr.            HSE Hegyisport Szentendre Egyesü     16:00     98:00 
    705 Ormay Éva                    KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK      18:00     96:00 
    706 Üres                         Üres                                 20:00     92:00 
    707 Rusvainé Barócsi Katalin     FSC Futárok SC                       22:00    106:00 
    708 Üres                         Üres                                 24:00    104:00 
    709 Kármán Katalin               HSE Hegyisport Szentendre Egyesü              102:00 
    710 Ludvig Ágnes                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot              100:00 



N50  (12)               

    711 Marczis Márta                ETC Egri Testedző Club               31:00     32:00 
    712 Pápainé Poós Ildikó          ARA Alba Regia Atlétikai Klub        33:00     28:00 
    713 Horváth Magdolna             TTE Tipo Tájfutó Egyesület           35:00     30:00 
    714 Üres                         Üres                                 37:00     22:00 
    715 Karovic Maria                XSOK Sokol Pezinok                   39:00           
    716 Fabek Branka                 XOXX OK Japetić                      41:00     20:00 
    717 Polackova Darina             XSOK Sokol Pezinok                   43:00           
    718 Üres                         Üres                                 45:00     26:00 
    719 Dömötörné Horváth Erzsébet   SFC Széchenyi István Egyetem Spo     47:00     24:00 
    720 Kukkasjärvi Elina            XHSI Helsingin Suunnistajat          49:00     18:00 
    721 Üres                         Üres                                 51:00     34:00 
    722 Pollmann Teréz dr.           SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö     53:00     36:00 



N55  (8)                

    723 Novotni Tiborné              BBB Balassi Bálint KSE Balassagy     61:00     14:00 
    724 Henkova Svatava              XRBK RBK Blansko                     63:00      2:00 
    725 Grant Julianna               BÖF Budai Ősforrás SC                65:00     10:00 
    726 Oralkova Libuse              XODD Oddíl orientačního běhu Tře     67:00     12:00 
    727 Üres                         Üres                                 69:00      8:00 
    728 Kavecká Soňa                 XSOK Sokol Pezinok                   71:00           
    729 Üres                         Üres                                 73:00      4:00 
    730 Graff-Iversen Sidsel         XHSI Helsingin Suunnistajat          75:00      6:00 



N65  (9)                

    731 Éliás Vilmosné               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd     82:00           
    732 Schell Antalné               PSE Postás SE                        85:00      7:00 
    733 Wengrin Istvánné             VTC Veszprémi Tájfutó Club           88:00     13:00 
    734 Üres                         Üres                                 91:00     19:00 
    735 Korik Vera                   PSE Postás SE                        94:00     16:00 
    736 Bonek Annelise               XNTU Naturfreunde Wien               97:00     22:00 
    737 Hanusz Mária                 OSC Orvosegyetem SC                 100:00      1:00 
    738 Üres                         Üres                                103:00      4:00 
    739 Jakoaho Ritva                XHSI Helsingin Suunnistajat         106:00     10:00 



NYK  (27)               

    448 Szőcs Anett                  HSP Hidegkúti Spartacus Sport és      2:00     15:00 
    449 Prill Dóra                   ARA Alba Régia Atlétikai Klub         4:00     45:00 
    450 Kratz Vera Ilona             KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK       6:00           
    451 Üres                         Üres                                  8:00     
    452 Czibolya István              SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE     10:00      3:00 
    453 Christoph Grapa              MCS                                            35:00 
    454 Csank Csaba                  SFC Széchenyi István Egyetem Spo     14:00           
    455 Törzsök Agota                MCS                                            11:00 
    456 Üres                         Üres                                 18:00     47:00 
    457 Nagy Tibor                   EK Egyesületen kívüli                20:00      7:00 
    458 Üres                         Üres                                 22:00     39:00 
    459 Üres                         Üres                                 24:00      9:00 
    460 Üres                         Üres                                 26:00     17:00 
    461 Üres                         Üres                                 28:00      1:00 
    462 Üres                         Üres                                 30:00     13:00 
    463 Üres                         Üres                                 32:00     31:00 
    464 Üres                         Üres                                 34:00     41:00 
    465 Üres                         Üres                                 36:00     23:00 
    466 Üres                         Üres                                 38:00     49:00 
    467 Üres                         Üres                                 40:00      5:00 
    468 Üres                         Üres                                 42:00     19:00 
    469 Üres                         Üres                                 44:00     37:00 
    470 Üres                         Üres                                 46:00     21:00 
    471 Üres                         Üres                                 48:00     29:00 
    472 Üres                         Üres                                 50:00     27:00 
    473 Sipos Judit                  HSE Hegyisport Szentendre Egyesü               25:00 
    474 Makovinyi Dorottya           PAK Paksi SE                                   33:00 



NYT  (33)               

    475 Braun János                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai     50:00     47:00 
    476 Erdős Gergely                ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F     52:00     61:00 
    477 dr. Törzsök Ferenc           MCS                                       69:00 
    478 Nagy Lajos Viktor            MSE Megalódusz SE                    56:00     53:00 
    479 Üres                         Üre                                  58:00     95:00 
    480 Stanga Tibor                 MSE Megalódusz SE                    60:00           
    481 Törzsök Anna Bogáta          MCS                                            79:00 
    482 Üres                         Üres                                 64:00     91:00 
    483 Varga Attila                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub        66:00     73:00 
    484 Üres                         Üres                                 68:00     65:00 
    485 Üres                         Üres                                 70:00     59:00 
    486 Szegi Amondó Zoltán          BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai     72:00           
    487 Üres                         Üres                                 74:00     99:00 
    488 Konrád Rita                  MSE Megalódusz SE                    76:00     49:00 
    489 Üres                         Üres                                 78:00     85:00 
    490 Gombkötő Péter dr.           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd     80:00           
    491 Üres                         Üres                                 82:00     51:00 
    492 Üres                         Üres                                 84:00     75:00 
    493 Demmiany Lajos               HSP Hidegkúti Spartacus Sport és     86:00           
    494 Üres                         Üres                                 88:00     93:00 
    495 Üres                         Üres                                 90:00     83:00 
    496 Erdős Gábor                  ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F     92:00     45:00 
    497 Üres                         Üres                                 94:00     87:00 
    498 Üres                         Üres                                 96:00    101:00 
    499 Üres                         Üres                                 98:00     55:00 
    500 Üres                         Üres                                100:00     71:00 
    501 Üres                         Üres                                102:00     81:00 
    502 Üres                         Üres                                104:00     63:00 
    503 Üres                         Üres                                106:00     89:00 
    504 Üres                         Üres                                108:00     97:00 
    505 Katona Ferenc dr.            HSE Hegyisport Szentendre Egyesü               57:00 
    506 Sallai Sára                  SZV Szegedi Vasutas SE                         67:00 
    507 Vass Zoltán                  SZV Szegedi Vasutas SE                         77:00