Budapest Nagydíj - 43. Tavaszi Spartacus KupaCs 2006.03.16. 21:15
Rajtlistakészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2005

Rajtsz Név                     Klub                            N1      N2 


F10D  (21)              

   101 Dalos Áron              MAF Műegyetemi Atlétikai é   31:00   43:00 
   102 Üres                    Vakant                       33:00   61:00 
   103 Váradi Attila           GYO Gyöngyösi Tájutó Klub    35:00   35:00 
   104 Üres                    Vakant                       37:00   67:00 
   105 Gubicza István          MSE Megalódusz SE            39:00   45:00 
   106 Üres                    Vakant                       41:00   71:00 
   107 Kintli György           GOC Göcsej Környezetvédő,    43:00   31:00 
   108 Üres                    Vakant                       45:00   57:00 
   109 Tölgyesi Aurél          VHS Veszprémi Honvéd SE      47:00   49:00 
   110 Üres                    Vakant                       49:00   33:00 
   111 Soós Barnabás           TSE Törekvés SE              51:00   63:00 
   112 Üres                    Vakant                       53:00   53:00 
   113 Tóth Adrián             TTE Tipo Tájfutó és Környe   55:00   51:00 
   114 Üres                    Vakant                       57:00   41:00 
   115 Antal Péter             BMG Babits Mihály Gimnáziu   59:00   55:00 
   116 Üres                    Vakant                       61:00   37:00 
   117 Peregi Dániel           MAC Margitszigeti Atlétika   63:00   47:00 
   118 Dima Péter              VHS Veszprémi Honvéd SE      65:00   69:00 
   119 Üres                    Vakant                       67:00   65:00 
   120 Körmendi Miklós Márton  MSE Megalódusz SE            69:00   59:00 
   121 Csupor Zoltán           SKS Sárvári Kinizsi SK               39:00 



F12C  (25)              

   122 Oszkó Attila            MAC Margitszigeti Atlétika    3:00   35:00 
   123 Üres                    Vakant                        5:00   37:00 
   124 Üres                    Vakant                        7:00    7:00 
   125 Üres                    Vakant                        9:00   19:00 
   126 Gazdig Vendel           VHS Veszprémi Honvéd SE      11:00   39:00 
   127 Üres                    Vakant                       13:00   33:00 
   128 Siklósi Bálint          TSE Törekvés SE              15:00   27:00 
   129 Sárospataki Bálint      BMG Babits Mihály Gimnáziu   17:00   29:00 
   130 üres                    Vakant                       19:00   43:00 
   131 Üres                    Vakant                       21:00   47:00 
   132 Vekszler Péter          BMG Babits Mihály Gimnáziu   23:00   49:00 
   133 Üres                    Vakant                       25:00   41:00 
   134 Csöngei Dávid           VTC Veszprémi Tájfutó Club   27:00   17:00 
   135 Adorján Tamás           PAK Paksi SE                 29:00   31:00 
   136 Pokornyik Bence         TTT Tatai Tömegsport és Tá   31:00   25:00 
   137 Üres                    Vakant                       33:00    3:00 
   138 Péntek Mátyás           LIT Litéri Tájfutó Club      35:00   45:00 
   139 Miháczi Ádám            TTE Tipo Tájfutó és Környe   37:00   15:00 
   140 Tenk Lőrinc             MAC Margitszigeti Atlétika   39:00    9:00 
   141 Bors Márton             PAK Paksi SE                 41:00   13:00 
   142 Üres                    Vakant                       43:00   23:00 
   143 Ipsics Péter            MAC Margitszigeti Atlétika   45:00    5:00 
   144 Üres                    Vakant                       47:00   11:00 
   145 Rácz Péter              PAK Paksi SE                 49:00    1:00 
   146 Jakus Bertalan          FSC Futárok SC                       21:00 



F14B  (15)              

   147 Lükő Dániel             VHS Veszprémi Honvéd SE       2:00   14:00 
   148 Üres                    Vakant                        4:00    4:00 
   149 Nagy Attila             PVS Pécsi Vasutas SK          6:00   16:00 
   150 Horváth Marcell         VBT Veszprémi Bridzs és Tá    8:00   26:00 
   151 Péley Domokos           PVS Pécsi Vasutas SK         10:00   12:00 
   152 Schwendtner Bálint      KTK Kőbányai Tájfutó Klub    12:00   20:00 
   153 Heppes Mihály           TTE Tipo Tájfutó és Környe   14:00   28:00 
   154 Baumholczer Máté        PVS Pécsi Vasutas SK         16:00    8:00 
   155 Gönye András            VHS Veszprémi Honvéd SE      18:00    2:00 
   156 Lacza Bálint            PVS Pécsi Vasutas SK         20:00   24:00 
   157 Tölgyesi Ákos           VHS Veszprémi Honvéd SE      22:00   18:00 
   158 üres                    Vakant                       24:00   22:00 
   159 Üres                    Vakant                       26:00   10:00 
   160 Györgyi Ábel            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu   28:00    6:00 
   161 Üres                    Vakant                       30:00   30:00 



F14C  (20)              

   162 Üres                    Vakant                      111:00  119:00 
   163 Horváth Máté            TSE Törekvés SE             113:00  141:00 
   164 Üres                    Vakant                      115:00  145:00 
   165 Muelek László           BTK Bakonyi Tájfutó Klub    117:00  121:00 
   166 Székely Miklós          GOC Göcsej Környezetvédő,   119:00  125:00 
   167 Tasi Dániel             MAC Margitszigeti Atlétika  121:00  147:00 
   168 Marton Tamás            BMG Babits Mihály Gimnáziu  123:00  117:00 
   169 Üres                    Vakant                      125:00  129:00 
   170 Fockt Dániel            MAC Margitszigeti Atlétika  127:00  123:00 
   171 Üres                    Vakant                      129:00  139:00 
   172 Jenes Ottó              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu  131:00  131:00 
   173 Üres                    Vakant                      133:00  143:00 
   174 Peregi Dávid            MAC Margitszigeti Atlétika  135:00  113:00 
   175 Üres                    Vakant                      137:00  115:00 
   176 Góth Roland             GOC Göcsej Környezetvédő,   139:00  127:00 
   177 Üres                    Vakant                      141:00  135:00 
   178 Pálinkás Mátyás         EPI EPI                     143:00  133:00 
   179 Üres                    Vakant                      145:00  149:00 
   180 Brenn Dávid             TSE Törekvés SE             147:00  111:00 
   181 Üres                    Vakant                      149:00  137:00 



F16B  (25)              

   182 Szivák András           ARA Alba Regia Atlétikai K    4:00   32:00 
   183 Üres                    Vakant                        6:00   44:00 
   184 Lukács Sebestyén        TTE Tipo Tájfutó és Környe    8:00   36:00 
   185 Jenes Géza              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu   10:00    8:00 
   186 Kiss Bálint             SKS Sárvári Kinizsi SK       12:00   12:00 
   187 Üres                    Vakant                       14:00   34:00 
   188 Illésy András           BMG Babits Mihály Gimnáziu   16:00    6:00 
   189 Károlyi Gergely         TTE Tipo Tájfutó és Környe   18:00    2:00 
   190 Séllei Marcell          PAK Paksi SE                 20:00   16:00 
   191 üres                    Vakant                       22:00   24:00 
   192 Fluck Marcell           PVM Pécsi Vörös Meteor SK    24:00   26:00 
   193 Üres                    Vakant                       26:00   30:00 
   194 Pongrácz Ervin          VHS Veszprémi Honvéd SE      28:00   14:00 
   195 Üres                    Vakant                       30:00   20:00 
   196 Bíró Zoltán             PAK Paksi SE                 32:00   50:00 
   197 Hráb Dániel             ETC Egri Testedző Club       34:00   28:00 
   198 Kersity András          PVS Pécsi Vasutas SK         36:00   46:00 
   199 Tóth Károly             THT Tapolcai Honvéd SE       38:00   48:00 
   200 Kinde Mátyás            KTK Kőbányai Tájfutó Klub    40:00   40:00 
   201 Üres                    Vakant                       42:00   38:00 
   202 Filó Bernát             PTX Pápai Tájfutó SE         44:00   22:00 
   203 Lápossy Péter           PVS Pécsi Vasutas SK         46:00   18:00 
   204 Pálinkás Péter          EPI EPI                      48:00    4:00 
   205 Üres                    Vakant                       50:00   10:00 
   206 Pálinkás András         EPI EPI                              42:00 



F18B  (25)              

   207 Szabó András            ETC Egri Testedző Club        1:00   27:00 
   208 üres                    Vakant                        3:00    1:00 
   209 Tári Kornél             ARA Alba Regia Atlétikai K    5:00   35:00 
   210 Mets Márton             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu    7:00   37:00 
   211 üres                    Vakant                        9:00   47:00 
   212 Pápai Tamás             ARA Alba Regia Atlétikai K   11:00    5:00 
   213 Kocsis Norbert          BMG Babits Mihály Gimnáziu   13:00   17:00 
   214 Tari Gábor              ARA Alba Regia Atlétikai K   15:00   11:00 
   215 Sabatka Zdenek          CZE CZE                      17:00   43:00 
   216 Hegedűs Gergely         KTK Kőbányai Tájfutó Klub    19:00   15:00 
   217 Jirásek Michal          CZE CZE                      21:00   25:00 
   218 Baranyai György         BMG Babits Mihály Gimnáziu   23:00   49:00 
   219 Havlas Jan              CZE CZE                      25:00   13:00 
   220 Dörnyei Kristóf         BMG Babits Mihály Gimnáziu   27:00   45:00 
   221 Hardi Balázs            PVS Pécsi Vasutas SK         29:00   41:00 
   222 Csanády Bernát          BOF Budai Ősforrás SC        31:00    9:00 
   223 Lukács Mihály           TTE Tipo Tájfutó és Környe   33:00   39:00 
   224 Csonka Gábor            BSC Balatonfüredi SC         35:00   31:00 
   225 Kácsor Attila           TTE Tipo Tájfutó és Környe   37:00   23:00 
   226 Sárospataki Barnabás    BMG Babits Mihály Gimnáziu   39:00   33:00 
   227 üres                    Vakant                       41:00    7:00 
   228 Györgyi Máté            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu   43:00   29:00 
   229 Üres                    Vakant                       45:00    3:00 
   230 Kaló Attila             ETC Egri Testedző Club       47:00   21:00 
   231 Turcsán Gábor           PVS Pécsi Vasutas SK         49:00   19:00 



F20A  (15)              

   232 Tóth Ádám               GYO Gyöngyösi Tájutó Klub    61:00   81:00 
   233 Kovács Róbert           PVS Pécsi Vasutas SK         63:00   69:00 
   234 Füleki Dániel           GYO Gyöngyösi Tájutó Klub    65:00   73:00 
   235 Üres                    Vakant                       67:00   61:00 
   236 Boros Dániel            TSE Törekvés SE              69:00   77:00 
   237 Miskó Róbert            BSC Balatonfüredi SC         71:00   79:00 
   238 Györgyi Péter           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu   73:00   65:00 
   239 Pálinkás Barnabás       EPI EPI                      75:00   85:00 
   240 Kovács Dávid            ARA Alba Regia Atlétikai K   77:00   75:00 
   241 Horváth Zoltán          TSE Törekvés SE              79:00   71:00 
   242 Szivák Béla             ARA Alba Regia Atlétikai K   81:00         
   243 Szabó Ratislav          KTK Kőbányai Tájfutó Klub    83:00   83:00 
   244 Bogya Tamás             TTE Tipo Tájfutó és Környe   85:00   67:00 
   245 Szerémy Péter           PVS Pécsi Vasutas SK         87:00   87:00 
   246 Krajcik Michal          KTK Kőbányai Tájfutó Klub    89:00   63:00 



F21A  (30)              

   247 Kiss Gábor              PVS Pécsi Vasutas SK          1:00   35:00 
   248 Vizi Tibor              HSP Hidegkúti Spartacus       3:00    5:00 
   249 Üres                    Vakant                        5:00   27:00 
   250 Józsa Gábor             TSE Törekvés SE               7:00   43:00 
   251 Gyimesi Zoltán          TTE Tipo Tájfutó és Környe    9:00   59:00 
   252 Vonyó Péter             PVS Pécsi Vasutas SK         11:00    7:00 
   253 Baracsi Gábor           TTE Tipo Tájfutó és Környe   13:00   11:00 
   254 Üres                    Vakant                       15:00   31:00 
   255 Veres Tamás             HRF Szolnoki Honvéd Sporte   17:00   15:00 
   256 Bauer Dragisa           STR IK Strazilovo            19:00   17:00 
   257 Üres                    Vakant                       21:00   57:00 
   258 Matuski Vladimir        NOS OAK Novi Sad             23:00   39:00 
   259 Üres                    Vakant                       25:00   23:00 
   260 Mézes Tibor Sólyom      GOC Göcsej Környezetvédő,    27:00   45:00 
   261 Zsebeházy István        MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu   29:00   51:00 
   262 Mihályi Ferenc          TTE Tipo Tájfutó és Környe   31:00   49:00 
   263 Kovács Ádám             ETC Egri Testedző Club       33:00   25:00 
   264 Üres                    Vakant                       35:00    9:00 
   265 Barták Lukás            KBB Kobra Bratislava         37:00   29:00 
   266 Üres                    Vakant                       39:00   41:00 
   267 Forrai Gábor            HTC Hódmezővásárhelyi Tájf   41:00   47:00 
   268 Üres                    Vakant                       43:00   37:00 
   269 Forrai Miklós           HTC Hódmezővásárhelyi Tájf   45:00   21:00 
   270 Cserpák Zsolt           NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó   47:00   19:00 
   271 Piják Ondrej            KBB Kobra Bratislava         49:00   33:00 
   272 Üres                    Vakant                       51:00   13:00 
   273 Molnár Domokos          TTE Tipo Tájfutó és Környe   53:00   55:00 
   274 Kiffer Gyula            ARA Alba Regia Atlétikai K   55:00   53:00 
   275 Üres                    Vakant                       57:00    3:00 
   276 Lévai Ferenc            MEA Miskolci Egyetemi Atlé   59:00    1:00 



F21B  (62)              

   277 Schultheisz György      KFK KFKI Petőfi Sportkör      1:00   95:00 
   278 Kósa Péter              DNY Debreceni Nyúlak SE       3:00   69:00 
   279 üres                    Vakant                        5:00   19:00 
   280 Guszlev Antal           ARA Alba Regia Atlétikai K    7:00  103:00 
   281 Üres                    Vakant                        9:00   35:00 
   282 Gillich György          TTT Tatai Tömegsport és Tá   11:00   49:00 
   283 Üres                    Vakant                       13:00   27:00 
   284 Csőkör Zoltán           TTT Tatai Tömegsport és Tá   15:00  101:00 
   285 Üres                    Vakant                       17:00   75:00 
   286 Szűcs Péter             KFK KFKI Petőfi Sportkör     19:00   63:00 
   287 Kósik Gábor             DTC Diósgyőri Tájfutó Club   21:00    9:00 
   288 Üres                    Vakant                       23:00    5:00 
   289 Horváth Imre            BAL Budapesti Asztali-labd   25:00   43:00 
   290 Üres                    Vakant                       27:00   87:00 
   291 Gyulai Tamás            MSE Megalódusz SE            29:00   55:00 
   292 Marosvölgyi Máté        SPA Tabáni Spartacus         31:00   71:00 
   293 Marton Balázs           VHS Veszprémi Honvéd SE      33:00   29:00 
   294 Üres                    Vakant                       35:00  105:00 
   295 Hegedüs Zoltán          OSC Orvosegyetem SC          37:00   93:00 
   296 Üres                    Vakant                       39:00   11:00 
   297 Marosán Dávid           BEA Budapesti Egyetemi Atl   41:00   59:00 
   298 Laki Balázs             MSE Megalódusz SE            43:00    7:00 
   299 Zilahy András           OSC Orvosegyetem SC          45:00   67:00 
   300 Szunyog Attila          KTK Kőbányai Tájfutó Klub    47:00   73:00 
   301 Üres                    Vakant                       49:00   91:00 
   302 Marosffy Dániel         OSC Orvosegyetem SC          51:00   47:00 
   303 Révész Gábor            MCB Maccabi Vívó és Atléti   53:00   13:00 
   304 Üres                    Vakant                       55:00   45:00 
   305 Balogh Róbert           FLF Fehérlófia SE            57:00  111:00 
   306 Tóth Máté               GYO Gyöngyösi Tájutó Klub    59:00   53:00 
   307 Üres                    Vakant                       61:00   79:00 
   308 Bergendi Péter          KAL Kalocsai SE              63:00   85:00 
   309 Üres                    Vakant                       65:00   61:00 
   310 Soós László             TSE Törekvés SE              67:00    3:00 
   311 Üres                    Vakant                       69:00   39:00 
   312 Viraszkó Zoltán         NYK Nyíregyházi Konzerv SE   71:00   37:00 
   313 Pálinkás Tamás          TSE Törekvés SE              73:00   21:00 
   314 Üres                    Vakant                       75:00  109:00 
   315 Horváth László          PSE Postás-Matáv SE          77:00   65:00 
   316 Üres                    Vakant                       79:00   51:00 
   317 Lenkei Ákos             HSP Hidegkúti Spartacus      81:00   77:00 
   318 Üres                    Vakant                       83:00   97:00 
   319 Nemesházi László        PSE Postás-Matáv SE          85:00   33:00 
   320 Üres                    Vakant                       87:00   23:00 
   321 Karajz Csaba            EPI EPI                      89:00   81:00 
   322 Üres                    Vakant                       91:00  117:00 
   323 Allwinger Herwig        TTE Tipo Tájfutó és Környe   93:00  115:00 
   324 Üres                    Vakant                       95:00   57:00 
   325 Károlyi Gyula           TTE Tipo Tájfutó és Környe   97:00   83:00 
   326 Szebeni Zsolt           PSE Postás-Matáv SE          99:00   15:00 
   327 Üres                    Vakant                      101:00    1:00 
   328 Baranovszky Zoltán      TSE Törekvés SE             103:00         
   329 Üres                    Vakant                      105:00   17:00 
   330 Sáfrán Bence            TTE Tipo Tájfutó és Környe  107:00  121:00 
   331 Üres                    Vakant                      109:00  113:00 
   332 Gát Balázs              TTE Tipo Tájfutó és Környe  111:00   99:00 
   333 Üres                    Vakant                      113:00  119:00 
   334 Antók Gergely           OSC Orvosegyetem SC         115:00   25:00 
   335 Varsányi Ferenc         MSE Megalódusz SE           117:00  107:00 
   336 Üres                    Vakant                      119:00   31:00 
   337 Ádám Péter              MSE Megalódusz SE                    89:00 
   338 Zakariás Péter          TSE Törekvés SE                      41:00 



F21BR  (60)             

   339 Üres                    Vakant                        2:00   60:00 
   340 Nyíri Gábor             BMG Babits Mihály Gimnáziu    4:00   44:00 
   341 Szuromi Balázs          HSE Hegyisport Szentendre     6:00    6:00 
   342 Kisvölcsey Ákos         MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu    8:00   90:00 
   343 Domján Tamás            PVS Pécsi Vasutas SK         10:00  106:00 
   344 Üres                    Vakant                       12:00   98:00 
   345 Székely Balázs          TTE Tipo Tájfutó és Környe   14:00  110:00 
   346 Üres                    Vakant                       16:00   72:00 
   347 Kiss László             PSE Postás-Matáv SE          18:00   62:00 
   348 Illés Péter             HRF Szolnoki Honvéd Sporte   20:00   46:00 
   349 Tálas Sándor            OSC Orvosegyetem SC          22:00    4:00 
   350 Üres                    Vakant                       24:00   68:00 
   351 Szinovszki Gergely      BMG Babits Mihály Gimnáziu   26:00  100:00 
   352 Üres                    Vakant                       28:00   26:00 
   353 Zsebeházy Zsolt         MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu   30:00   96:00 
   354 Üres                    Vakant                       32:00   80:00 
   355 Simon Tamás             KTK Kőbányai Tájfutó Klub    34:00   28:00 
   356 Üres                    Vakant                       36:00   30:00 
   357 Boka György             BMG Babits Mihály Gimnáziu   38:00   86:00 
   358 Üres                    Vakant                       40:00   58:00 
   359 Üres                    Vakant                       42:00   34:00 
   360 Varga Attila            ARA Alba Regia Atlétikai K   44:00   74:00 
   361 Üres                    Vakant                       46:00   50:00 
   362 Niedermayer Zoltán      VHS Veszprémi Honvéd SE      48:00   18:00 
   363 Üres                    Vakant                       50:00   20:00 
   364 Dankó István            TTE Tipo Tájfutó és Környe   52:00   48:00 
   365 Üres                    Vakant                       54:00   76:00 
   366 Dalos Attila            MAF Műegyetemi Atlétikai é   56:00   24:00 
   367 Üres                    Vakant                       58:00   40:00 
   368 Knuth Dávid             BEA Budapesti Egyetemi Atl   60:00   12:00 
   369 Üres                    Vakant                       62:00   22:00 
   370 Vajda József            ZTC Zalaegerszegi Tájékozó   64:00         
   371 Üres                    Vakant                       66:00   10:00 
   372 Üres                    Vakant                       68:00  112:00 
   373 Chmelik Ernő            VHS Veszprémi Honvéd SE      70:00   82:00 
   374 Üres                    Vakant                       72:00   84:00 
   375 Gombkötő Péter          TTE Tipo Tájfutó és Környe   74:00  114:00 
   376 Bernáth Zsolt           FLF Fehérlófia SE            76:00  102:00 
   377 Üres                    Vakant                       78:00   54:00 
   378 Spiegl Máté             KAL Kalocsai SE              80:00    8:00 
   379 Üres                    Vakant                       82:00   88:00 
   380 Bánfi Róbert            HTC Hódmezővásárhelyi Tájf   84:00   70:00 
   381 Üres                    Vakant                       86:00   94:00 
   382 Üres                    Vakant                       88:00   38:00 
   383 Honfi Gábor             TTE Tipo Tájfutó és Környe   90:00   32:00 
   384 Üres                    Vakant                       92:00    2:00 
   385 Stark Ferenc            MEA Miskolci Egyetemi Atlé   94:00   16:00 
   386 Üres                    Vakant                       96:00  104:00 
   387 Somogyi László          PTX Pápai Tájfutó SE         98:00   36:00 
   388 Üres                    Vakant                      100:00   42:00 
   389 Zakariás János          TSE Törekvés SE             102:00   66:00 
   390 Üres                    Vakant                      104:00   14:00 
   391 Laták Rudolf            FMT FŐMTERV SK              106:00   78:00 
   392 Üres                    Vakant                      108:00   64:00 
   393 Bihari Zoltán           KFK KFKI Petőfi Sportkör    110:00  120:00 
   394 Üres                    Vakant                      112:00  116:00 
   395 Reviczki Zsolt          HUF HUFEZE Pásztó           114:00   92:00 
   396 Gárdonyi Márk           OSC Orvosegyetem SC         116:00   52:00 
   397 Weiler Zsolt            MAF Műegyetemi Atlétikai é  118:00  118:00 
   398 Jakus Zoltán            FSC Futárok SC                       56:00 



F21C  (36)              

   399 Turschl Attila          FLF Fehérlófia SE             1:00   55:00 
   400 Nagy Márton Géza        PAK Paksi SE                  3:00    5:00 
   401 Köblös Csaba            KTX Kőbányai Textil SE        5:00    3:00 
   402 Bodnár Márton           PAK Paksi SE                  7:00   13:00 
   403 Üres                    Vakant                        9:00    7:00 
   404 Üres                    Vakant                       11:00   23:00 
   405 Üres                    Vakant                       13:00   63:00 
   406 Üres                    Vakant                       15:00   11:00 
   407 Dominik Lázár           PAK Paksi SE                 17:00   17:00 
   408 Üres                    Vakant                       19:00   49:00 
   409 Üres                    Vakant                       21:00    1:00 
   410 Üres                    Vakant                       23:00   67:00 
   411 Farkas Dénes            HAV Havas Szabadidő Klub     25:00   51:00 
   412 Üres                    Vakant                       27:00   59:00 
   413 Üres                    Vakant                       29:00   61:00 
   414 Üres                    Vakant                       31:00   39:00 
   415 Oláh Gyula              KFK KFKI Petőfi Sportkör     33:00   47:00 
   416 Üres                    Vakant                       35:00   31:00 
   417 Muity László            MSE Megalódusz SE            37:00         
   418 Üres                    Vakant                       39:00   29:00 
   419 Pető Dániel             HSE Hegyisport Szentendre    41:00    9:00 
   420 Üres                    Vakant                       43:00   65:00 
   421 Tósaki Zoltán           FMT FŐMTERV SK               45:00   33:00 
   422 Nyári Sándor            MCB Maccabi Vívó és Atléti   47:00   45:00 
   423 Üres                    Vakant                       49:00   19:00 
   424 Haraszti Krisztián      FLF Fehérlófia SE            51:00   15:00 
   425 Üres                    Vakant                       53:00   43:00 
   426 Üres                    Vakant                       55:00   57:00 
   427 Babka Miklós            KIK Kikelet Budapest         57:00   25:00 
   428 Üres                    Vakant                       59:00   69:00 
   429 Üres                    Vakant                       61:00   27:00 
   430 Üres                    Vakant                       63:00   37:00 
   431 Üres                    Vakant                       65:00   35:00 
   432 Szabó László            FLF Fehérlófia SE            67:00   21:00 
   433 Babos István            ZTC Zalaegerszegi Tájékozó   69:00   53:00 
   434 Tóth II. Zoltán         KTK Kőbányai Tájfutó Klub            41:00 



F35A  (26)              

   435 Szieberth Péter         PVM Pécsi Vörös Meteor SK    91:00  115:00 
   436 üres                    Vakant                       93:00  133:00 
   437 Üres                    Vakant                       95:00  137:00 
   438 Cserna András           MSE Megalódusz SE            97:00  121:00 
   439 Kovács Gábor            VHS Veszprémi Honvéd SE      99:00  129:00 
   440 Üres                    Vakant                      101:00  131:00 
   441 Semaska Darius          BEA Budapesti Egyetemi Atl  103:00  105:00 
   442 Üres                    Vakant                      105:00  123:00 
   443 üres                    Vakant                      107:00  101:00 
   444 Egei Tamás              TTE Tipo Tájfutó és Környe  109:00   93:00 
   445 Marton János            HSP Hidegkúti Spartacus     111:00  107:00 
   446 Vass Tibor              VHS Veszprémi Honvéd SE     113:00  135:00 
   447 Miháczi Zoltán          TTE Tipo Tájfutó és Környe  115:00   95:00 
   448 Németh Csaba            BOF Budai Ősforrás SC       117:00  139:00 
   449 Szlatényi Ferenc        OSC Orvosegyetem SC         119:00   99:00 
   450 Schwendtner Erik        KTK Kőbányai Tájfutó Klub   121:00   91:00 
   451 Üres                    Vakant                      123:00  127:00 
   452 Zagyi László            JMD Jászapáti Mészáros Lőr  125:00  117:00 
   453 Üres                    Vakant                      127:00  119:00 
   454 Hajdu Martin            TTE Tipo Tájfutó és Környe  129:00  125:00 
   455 Üres                    Vakant                      131:00  109:00 
   456 Angyal Gábor            ARA Alba Regia Atlétikai K  133:00   97:00 
   457 Üres                    Vakant                      135:00  141:00 
   458 Szitter Attila          KTK Kőbányai Tájfutó Klub   137:00  111:00 
   459 Üres                    Vakant                      139:00  113:00 
   460 Felföldi Barnabás       PVS Pécsi Vasutas SK                103:00 



F35BR  (31)             

   461 Konrád Csaba            GYO Gyöngyösi Tájutó Klub     2:00   60:00 
   462 Kiss Attila             HSP Hidegkúti Spartacus       4:00   20:00 
   463 Katona Ferenc           HSE Hegyisport Szentendre     6:00         
   464 Üres                    Vakant                        8:00   10:00 
   465 Ambrus Sándor           PVM Pécsi Vörös Meteor SK    10:00   52:00 
   466 Paskuj Mátyás           MCB Maccabi Vívó és Atléti   12:00   40:00 
   467 Zempléni András         KOS Hegyvidék-KFKI Optimis   14:00   48:00 
   468 Üres                    Vakant                       16:00    2:00 
   469 Molnár Attila           TTE Tipo Tájfutó és Környe   18:00   38:00 
   470 Üres                    Vakant                       20:00   34:00 
   471 Üres                    Vakant                       22:00   24:00 
   472 Üres                    Vakant                       24:00   32:00 
   473 Oszkó László            MAC Margitszigeti Atlétika   26:00    4:00 
   474 Üres                    Vakant                       28:00   36:00 
   475 Pillmann Gábor          PVM Pécsi Vörös Meteor SK    30:00   56:00 
   476 Üres                    Vakant                       32:00   30:00 
   477 Ipsics László           MAC Margitszigeti Atlétika   34:00    8:00 
   478 Üres                    Vakant                       36:00   54:00 
   479 Györgyi Zoltán          OSC Orvosegyetem SC          38:00   14:00 
   480 Üres                    Vakant                       40:00   28:00 
   481 Kiss Attila             HSP Hidegkúti Spartacus      42:00   12:00 
   482 Üres                    Vakant                       44:00   46:00 
   483 Kiss Gábor              SMA Soproni Műegyetemi AC    46:00   42:00 
   484 Üres                    Vakant                       48:00   44:00 
   485 Szabó Csaba             BTK Bakonyi Tájfutó Klub     50:00   26:00 
   486 Üres                    Vakant                       52:00   16:00 
   487 Üres                    Vakant                       54:00   50:00 
   488 Üres                    Vakant                       56:00   58:00 
   489 Schell Antal            PSE Postás-Matáv SE          58:00   18:00 
   490 Üres                    Vakant                       60:00    6:00 
   491 Varsányi Attila         VTC Veszprémi Tájfutó Club           22:00 



F40  (22)               

   492 Üres                    Vakant                       51:00   67:00 
   493 Gillich István          MSE Megalódusz SE            53:00   87:00 
   494 Üres                    Vakant                       55:00   59:00 
   495 Nagy Ferenc             PSE Postás-Matáv SE          57:00   51:00 
   496 Üres                    Vakant                       59:00   53:00 
   497 Hanák Lajos             TTT Tatai Tömegsport és Tá   61:00   55:00 
   498 Tamás Péter             MSE Megalódusz SE            63:00   81:00 
   499 Antal István            BMG Babits Mihály Gimnáziu   65:00   65:00 
   500 Filó György             PTX Pápai Tájfutó SE         67:00   93:00 
   501 Üres                    Vakant                       69:00   73:00 
   502 Takács Csaba            HER Herkules SE Balatonalm   71:00   57:00 
   503 Üres                    Vakant                       73:00   77:00 
   504 Urbán András            BEA Budapesti Egyetemi Atl   75:00   75:00 
   505 Faggyas László          TTE Tipo Tájfutó és Környe   77:00   79:00 
   506 Pokornyik Tibor         TTT Tatai Tömegsport és Tá   79:00   85:00 
   507 Üres                    Vakant                       81:00   89:00 
   508 Tóth Gábor              SZV Szegedi Vasutas SE       83:00   61:00 
   509 Barcik Peter            KBB Kobra Bratislava         85:00   91:00 
   510 Szőcs László            HSP Hidegkúti Spartacus      87:00   69:00 
   511 Körmendi Miklós         MSE Megalódusz SE            89:00   71:00 
   512 Vass Zoltán             SZV Szegedi Vasutas SE       91:00   83:00 
   513 Viniczai Ferenc         PVS Pécsi Vasutas SK         93:00   63:00 



F45  (40)               

   514 Sáfrán Zoltán           ARA Alba Regia Atlétikai K    2:00   12:00 
   515 Petr Mádle              CZE CZE                       4:00   36:00 
   516 Kaptur József           VHS Veszprémi Honvéd SE       6:00   58:00 
   517 Jozef Fedor             PEZ Sokol Pezinok             8:00   10:00 
   518 Kiss Zsolt              EK-1 EK-1                    10:00   72:00 
   519 Lenkei Győző            HSP Hidegkúti Spartacus      12:00   68:00 
   520 Margittai Endre         SMA Soproni Műegyetemi AC    14:00   24:00 
   521 Györgyi László          OSC Orvosegyetem SC          16:00   42:00 
   522 Csizmadia József        HER Herkules SE Balatonalm   18:00   64:00 
   523 Németh Béla             PVM Pécsi Vörös Meteor SK    20:00    4:00 
   524 Vankó Péter             HSE Hegyisport Szentendre    22:00   56:00 
   525 Pap László              VTC Veszprémi Tájfutó Club   24:00    8:00 
   526 Zentai László           HSE Hegyisport Szentendre    26:00   30:00 
   527 Üres                    Vakant                       28:00   20:00 
   528 Csontos László          BEA Budapesti Egyetemi Atl   30:00   62:00 
   529 Üres                    Vakant                       32:00   32:00 
   530 üres                    Vakant                       34:00   60:00 
   531 Üres                    Vakant                       36:00   16:00 
   532 Hegedűs Béla            KTK Kőbányai Tájfutó Klub    38:00   14:00 
   533 Kürti István            PAK Paksi SE                 40:00   78:00 
   534 Szunyog József          KTK Kőbányai Tájfutó Klub    42:00   70:00 
   535 Halla Ernő              ARA Alba Regia Atlétikai K   44:00   54:00 
   536 Üres                    Vakant                       46:00   80:00 
   537 Tóth Lajos              TTT Tatai Tömegsport és Tá   48:00   44:00 
   538 Tóth Károly             VTC Veszprémi Tájfutó Club   50:00   50:00 
   539 Dömötör Imre            SFC Széchenyi István Egyet   52:00   74:00 
   540 üres                    Vakant                       54:00   38:00 
   541 Pápai János             ARA Alba Regia Atlétikai K   56:00   40:00 
   542 Mets Miklós             OSC Orvosegyetem SC          58:00   52:00 
   543 Üres                    Vakant                       60:00   26:00 
   544 Viczena Miklós          ARA Alba Regia Atlétikai K   62:00   22:00 
   545 Pap László              TTE Tipo Tájfutó és Környe   64:00   28:00 
   546 Üres                    Vakant                       66:00   76:00 
   547 Gyulai Zoltán           MSE Megalódusz SE            68:00    2:00 
   548 Üres                    Vakant                       70:00   46:00 
   549 Üres                    Vakant                       72:00   66:00 
   550 Domán Gábor             THT Tapolcai Honvéd SE       74:00    6:00 
   551 Nagy Sándor             ARA Alba Regia Atlétikai K   76:00   34:00 
   552 Varga Zoltán            TTT Tatai Tömegsport és Tá   78:00   18:00 
   553 Kerényi Dénes           HSE Hegyisport Szentendre    80:00   48:00 



F50  (40)               

   554 Ludvig István           MAF Műegyetemi Atlétikai é   52:00  110:00 
   555 Juhász István           BOF Budai Ősforrás SC        54:00   58:00 
   556 Mészáros Károly         TTT Tatai Tömegsport és Tá   56:00   92:00 
   557 Lévai Kálmán            KSE Karcagi SE               58:00   84:00 
   558 Andrási Lajos           HER Herkules SE Balatonalm   60:00   52:00 
   559 Hirt Károly             ARA Alba Regia Atlétikai K   62:00   98:00 
   560 Magyar János            MAF Műegyetemi Atlétikai é   64:00  126:00 
   561 Üres                    Vakant                       66:00   74:00 
   562 Balla Sándor            HSE Hegyisport Szentendre    68:00  106:00 
   563 Spiegl János            SMA Soproni Műegyetemi AC    70:00  108:00 
   564 Horváth György          PSE Postás-Matáv SE          72:00   66:00 
   565 Üres                    Vakant                       74:00   78:00 
   566 Lovász István           HSP Hidegkúti Spartacus      76:00   64:00 
   567 Kovács László           PVS Pécsi Vasutas SK         78:00  114:00 
   568 Csőkör György           TTT Tatai Tömegsport és Tá   80:00   82:00 
   569 Fonyó Sándor            SUN Sün SC Veszprém          82:00  122:00 
   570 Hegedüs Ábel            BEA Budapesti Egyetemi Atl   84:00   62:00 
   571 Olajos Ferenc           PSE Postás-Matáv SE          86:00   80:00 
   572 Zentai József           HUF HUFEZE Pásztó            88:00   96:00 
   573 Lux Iván                BEA Budapesti Egyetemi Atl   90:00   88:00 
   574 Üres                    Vakant                       92:00  116:00 
   575 Horváth János           TTT Tatai Tömegsport és Tá   94:00   56:00 
   576 Somogyi Lajos           PTX Pápai Tájfutó SE         96:00   72:00 
   577 Harkányi Csaba          HAV Havas Szabadidő Klub     98:00  112:00 
   578 Somlay Gábor            ARA Alba Regia Atlétikai K  100:00  124:00 
   579 Györgyi Zoltán          MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu  102:00   54:00 
   580 Bugár József            BOF Budai Ősforrás SC       104:00  102:00 
   581 Üres                    Vakant                      106:00  104:00 
   582 Csöngei Dezső           VTC Veszprémi Tájfutó Club  108:00  128:00 
   583 Tertsch Antal           KTK Kőbányai Tájfutó Klub   110:00   76:00 
   584 Üres                    Vakant                      112:00   94:00 
   585 Vámos Péter             PSE Postás-Matáv SE         114:00   60:00 
   586 Imeli János             MSE Megalódusz SE           116:00  118:00 
   587 Üres                    Vakant                      118:00  100:00 
   588 Melkes Antal            SMA Soproni Műegyetemi AC   120:00   68:00 
   589 Üres                    Vakant                      122:00   90:00 
   590 Kóger Gyula             PVM Pécsi Vörös Meteor SK   124:00  120:00 
   591 Üres                    Vakant                      126:00   86:00 
   592 Horváth Tivadar         HER Herkules SE Balatonalm  128:00         
   593 Üres                    Vakant                      130:00   70:00 



F55  (34)               

   594 Fluck István            PVM Pécsi Vörös Meteor SK    86:00  116:00 
   595 Boros Zoltán            ESP Egri Spartacus SE        88:00  138:00 
   596 Kéri Péter              TSE Törekvés SE              90:00  110:00 
   597 Üres                    Vakant                       92:00  124:00 
   598 Salga István            HSP Hidegkúti Spartacus      94:00  146:00 
   599 Vincze István           HER Herkules SE Balatonalm   96:00  126:00 
   600 Homoki Géza             BEA Budapesti Egyetemi Atl   98:00  134:00 
   601 Üres                    Vakant                      100:00  140:00 
   602 Aknai Antal             TTT Tatai Tömegsport és Tá  102:00  142:00 
   603 Üres                    Vakant                      104:00  114:00 
   604 Gyurkó László           KTK Kőbányai Tájfutó Klub   106:00  102:00 
   605 Tüskés György           SUN Sün SC Veszprém         108:00  148:00 
   606 Kaján László            FMT FŐMTERV SK              110:00   88:00 
   607 Szűcs B. Levente        HSP Hidegkúti Spartacus     112:00   94:00 
   608 Balogh Iván             BEA Budapesti Egyetemi Atl  114:00   96:00 
   609 Bogdanovits András      MSE Megalódusz SE           116:00   92:00 
   610 Bikki Sándor            HER Herkules SE Balatonalm  118:00  100:00 
   611 Kardos Ferenc           OSC Orvosegyetem SC         120:00  128:00 
   612 Tasi Ákos               TTE Tipo Tájfutó és Környe  122:00  152:00 
   613 Gömbös Gyula            SKS Sárvári Kinizsi SK      124:00  150:00 
   614 Horváth Béla            KTK Kőbányai Tájfutó Klub   126:00   90:00 
   615 Mudry Ferenc            MSE Megalódusz SE           128:00   98:00 
   616 Ládi János              BTK Bakonyi Tájfutó Klub    130:00  106:00 
   617 Lajtai Sándor           PVM Pécsi Vörös Meteor SK   132:00  120:00 
   618 Grabenhofer Wilhelm     LZO LZ Omaha                134:00  136:00 
   619 Kovács Attila           ZSC Zöld Sportok Clubja     136:00  132:00 
   620 Arthofer Dietmar        LZO LZ Omaha                138:00  108:00 
   621 Üres                    Vakant                      140:00  144:00 
   622 Bacsó Attila            HER Herkules SE Balatonalm  142:00  130:00 
   623 Üres                    Vakant                      144:00  104:00 
   624 Lázár László            PSE Postás-Matáv SE         146:00  118:00 
   625 Üres                    Vakant                      148:00   86:00 
   626 Gáncs Kálmán            HER Herkules SE Balatonalm  150:00  122:00 
   627 Gárdonyi Zoltán         BOF Budai Ősforrás SC               112:00 



F60  (36)               

   628 Gombkötő Péter          TTE Tipo Tájfutó és Környe   71:00   81:00 
   629 Csongrádi Jenő          BEA Budapesti Egyetemi Atl   73:00         
   630 Üres                    Vakant                       75:00   71:00 
   631 Vajda László            ZTC Zalaegerszegi Tájékozó   77:00  111:00 
   632 Haralyi László          ARA Alba Regia Atlétikai K   79:00  125:00 
   633 Muszély György          BEA Budapesti Egyetemi Atl   81:00   85:00 
   634 Holluby Andor           PSE Postás-Matáv SE          83:00  137:00 
   635 Ribényi Imre            KTK Kőbányai Tájfutó Klub    85:00  135:00 
   636 Sejpes Gyula            KTK Kőbányai Tájfutó Klub    87:00   91:00 
   637 Jelinek István          PSE Postás-Matáv SE          89:00  101:00 
   638 Berbécs Sándor          TTT Tatai Tömegsport és Tá   91:00   97:00 
   639 Mohácsi József          HAV Havas Szabadidő Klub     93:00  115:00 
   640 Kempelen Miklós         OSC Orvosegyetem SC          95:00  133:00 
   641 Reszter István          TTT Tatai Tömegsport és Tá   97:00   93:00 
   642 Wengrin István          VTC Veszprémi Tájfutó Club   99:00  121:00 
   643 Üres                    Vakant                      101:00   77:00 
   644 Nagy Árpád              ETC Egri Testedző Club      103:00   75:00 
   645 Horváth Zoltán          ZTC Zalaegerszegi Tájékozó  105:00  105:00 
   646 Tóth János              SKS Sárvári Kinizsi SK      107:00   87:00 
   647 Szemler István          TTE Tipo Tájfutó és Környe  109:00  131:00 
   648 üres                    Vakant                      111:00  129:00 
   649 Üres                    Vakant                      113:00  103:00 
   650 Kéri Gerzson            OSC Orvosegyetem SC         115:00   99:00 
   651 Üres                    Vakant                      117:00   89:00 
   652 Komár Béla              HER Herkules SE Balatonalm  119:00   79:00 
   653 Üres                    Vakant                      121:00  123:00 
   654 Hargitai István         TTE Tipo Tájfutó és Környe  123:00  109:00 
   655 Üres                    Vakant                      125:00  107:00 
   656 Üres                    Vakant                      127:00   95:00 
   657 Üres                    Vakant                      129:00  119:00 
   658 Farkas Sándor           HAV Havas Szabadidő Klub    131:00  127:00 
   659 Nagy Gábor              TTE Tipo Tájfutó és Környe  133:00  139:00 
   660 Üres                    Vakant                      135:00   83:00 
   661 Perényi János           GYO Gyöngyösi Tájutó Klub   137:00   73:00 
   662 Üres                    Vakant                      139:00  113:00 
   663 Tőkés József            TSC Tungsram SC                     117:00 



F65  (20)               

   664 Radnóti Rezső           HAV Havas Szabadidő Klub     82:00  114:00 
   665 Varga György            POE Pécsi Orvos Egészségüg   84:00  118:00 
   666 Köblös József           KTX Kőbányai Textil SE       86:00   98:00 
   667 Tihanyi László          POE Pécsi Orvos Egészségüg   88:00   82:00 
   668 Balogh Tamás            SPA Tabáni Spartacus         90:00   92:00 
   669 Páhy Tibor              ARA Alba Regia Atlétikai K   92:00  106:00 
   670 Müller János            PSE Postás-Matáv SE          94:00   90:00 
   671 Üres                    Vakant                       96:00  112:00 
   672 Nagy Dezső              KTK Kőbányai Tájfutó Klub    98:00  108:00 
   673 Cserháti József         TSC Tungsram SC             100:00   86:00 
   674 Vass Tibor              VHS Veszprémi Honvéd SE     102:00  100:00 
   675 Üres                    Vakant                      104:00  104:00 
   676 Hargitai Miklós         TSC Tungsram SC             106:00   94:00 
   677 Üres                    Vakant                      108:00   88:00 
   678 Hódossy Béla            TSC Tungsram SC             110:00  110:00 
   679 Schell Antal            PSE Postás-Matáv SE         112:00  116:00 
   680 Bányai Attila           ZTC Zalaegerszegi Tájékozó  114:00   84:00 
   681 Üres                    Vakant                      116:00   96:00 
   682 Weress Kálmán           TTE Tipo Tájfutó és Környe  118:00         
   683 Cserteg István          TSC Tungsram SC                     102:00 



N10D  (24)              

   684 Weiler Virág            MAF Műegyetemi Atlétikai é   71:00   73:00 
   685 Üres                    Vakant                       73:00   77:00 
   686 Váradi Vivien           GYO Gyöngyösi Tájutó Klub    75:00  101:00 
   687 Pálinkás Rita           EPI EPI                      77:00   83:00 
   688 Üres                    Vakant                       79:00   95:00 
   689 Faggyas Réka            TTE Tipo Tájfutó és Környe   81:00   89:00 
   690 Üres                    Vakant                       83:00  111:00 
   691 Üres                    Vakant                       85:00   87:00 
   692 Üres                    Vakant                       87:00   91:00 
   693 Tóczik Liliana          TTT Tatai Tömegsport és Tá   89:00  105:00 
   694 Üres                    Vakant                       91:00  119:00 
   695 Üres                    Vakant                       93:00   81:00 
   696 Üres                    Vakant                       95:00  115:00 
   697 Üres                    Vakant                       97:00  103:00 
   698 Üres                    Vakant                       99:00   99:00 
   699 Péntek Gréti            LIT Litéri Tájfutó Club     101:00   97:00 
   700 Szuromi Luca            HSE Hegyisport Szentendre   103:00  107:00 
   701 Schwendtner Réka        KTK Kőbányai Tájfutó Klub   105:00   93:00 
   702 Faggyas Petra           TTE Tipo Tájfutó és Környe  107:00   79:00 
   703 Jakus Virág             FSC Futárok SC                      113:00 
   704 Szabó Anna              SKS Sárvári Kinizsi SK               75:00 
   705 Zsolnai Jennifer        SKS Sárvári Kinizsi SK              109:00 
   706 Pungur Sára             SKS Sárvári Kinizsi SK               85:00 
   707 Király Anna             SKS Sárvári Kinizsi SK              117:00 



N12C  (15)              

   708 Varsányi Kinga          VTC Veszprémi Tájfutó Club    2:00   20:00 
   709 Korponai Zsófia         ARA Alba Regia Atlétikai K    4:00   14:00 
   710 Miháczi Diana           TTE Tipo Tájfutó és Környe    6:00   26:00 
   711 Kinde Zsófia            KTK Kőbányai Tájfutó Klub     8:00   18:00 
   712 Üres                    Vakant                       10:00   22:00 
   713 Kinde Vanda             KTK Kőbányai Tájfutó Klub    12:00   10:00 
   714 Vass Flóra              SZV Szegedi Vasutas SE       14:00   12:00 
   715 Marton Andrea           BMG Babits Mihály Gimnáziu   16:00   24:00 
   716 Üres                    Vakant                       18:00    2:00 
   717 Konrád Krisztina        GYO Gyöngyösi Tájutó Klub    20:00   28:00 
   718 Ágh Barbara             TTT Tatai Tömegsport és Tá   22:00    4:00 
   719 Faggyas Eszter          TTE Tipo Tájfutó és Környe   24:00    8:00 
   720 Üres                    Vakant                       26:00   30:00 
   721 Vass Luca               SZV Szegedi Vasutas SE       28:00   16:00 
   722 Üres                    Vakant                       30:00    6:00 



N14B  (15)              

   723 Szőcs Fruzsina          HSP Hidegkúti Spartacus       2:00   28:00 
   724 Lajos Luca              PVS Pécsi Vasutas SK          4:00   12:00 
   725 Üres                    Vakant                        6:00   10:00 
   726 Zempléni Réka           KOS Hegyvidék-KFKI Optimis    8:00   18:00 
   727 Kerényi Szófi Zsófia    KTK Kőbányai Tájfutó Klub    10:00    2:00 
   728 Györgyi Hanga           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu   12:00    8:00 
   729 Tóth Krisztina          VTC Veszprémi Tájfutó Club   14:00   24:00 
   730 Csontos Zsuzsi          BEA Budapesti Egyetemi Atl   16:00   22:00 
   731 Kovács Filoména         PVS Pécsi Vasutas SK         18:00   20:00 
   732 Üres                    Vakant                       20:00   16:00 
   733 Szomor Beatrix          PVS Pécsi Vasutas SK         22:00    4:00 
   734 Szlatényi Dóra          OSC Orvosegyetem SC          24:00   30:00 
   735 Domán Fruzsina          THT Tapolcai Honvéd SE       26:00    6:00 
   736 Üres                    Vakant                       28:00   26:00 
   737 Oszkó Dóra              MAC Margitszigeti Atlétika   30:00   14:00 



N14C  (15)              

   738 Üres                    Vakant                       51:00   65:00 
   739 Üres                    Vakant                       53:00   55:00 
   740 Salfer Eszter           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu   55:00   57:00 
   741 Üres                    Vakant                       57:00   71:00 
   742 Üres                    Vakant                       59:00   59:00 
   743 Ipsics Viktória         MAC Margitszigeti Atlétika   61:00   53:00 
   744 Üres                    Vakant                       63:00   75:00 
   745 Üres                    Vakant                       65:00   73:00 
   746 Üres                    Vakant                       67:00   79:00 
   747 Mets Ildikó             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu   69:00   67:00 
   748 Üres                    Vakant                       71:00   51:00 
   749 Üres                    Vakant                       73:00   69:00 
   750 Őry Erzsébet            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu   75:00   61:00 
   751 Üres                    Vakant                       77:00   63:00 
   752 Jakus Júlia             FSC Futárok SC                       77:00 



N16B  (13)              

   753 Gyöngy Sára             GOC Göcsej Környezetvédő,    41:00   63:00 
   754 Szijártó Anikó          SKS Sárvári Kinizsi SK       43:00   65:00 
   755 Üres                    Vakant                       45:00   67:00 
   756 Schulek Iringó          KTK Kőbányai Tájfutó Klub    47:00   61:00 
   757 Őry Luca                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu   49:00   47:00 
   758 Chmelarová Misa         CZE CZE                      51:00   49:00 
   759 Vágó Nikolett           BMG Babits Mihály Gimnáziu   53:00   53:00 
   760 Üres                    Vakant                       55:00   57:00 
   761 Tóth Réka               SZV Szegedi Vasutas SE       57:00   55:00 
   762 Mervartová Kristyna     CZE CZE                      59:00   45:00 
   763 Sebők Petra             VHS Veszprémi Honvéd SE      61:00   43:00 
   764 Csontos Bori            BEA Budapesti Egyetemi Atl   63:00   51:00 
   765 Csizmadia Ágnes         HER Herkules SE Balatonalm           59:00 



N18B  (20)              

   766 Kelevitz Krisztina      BMG Babits Mihály Gimnáziu   61:00   77:00 
   767 Üres                    Vakant                       63:00  105:00 
   768 Knotz Anikó             BMG Babits Mihály Gimnáziu   65:00   67:00 
   769 Györgyi Csenge          MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu   67:00   69:00 
   770 Horváth Hajnalka        TSE Törekvés SE              69:00   93:00 
   771 Üres                    Vakant                       71:00   91:00 
   772 Novák Martina           NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó   73:00   75:00 
   773 Szalontai Beáta         BMG Babits Mihály Gimnáziu   75:00   85:00 
   774 Kaszás Orsolya          BSC Balatonfüredi SC         77:00   99:00 
   775 Máthé Fanni             TTE Tipo Tájfutó és Környe   79:00   79:00 
   776 Fenyvesi Laura          KTK Kőbányai Tájfutó Klub    81:00  103:00 
   777 Üres                    Vakant                       83:00   95:00 
   778 Vígh Dorottya           BMG Babits Mihály Gimnáziu   85:00   73:00 
   779 Péley Dorottya          PVS Pécsi Vasutas SK         87:00   87:00 
   780 Hypiusová Tereza        CZE CZE                      89:00   71:00 
   781 Nagy Nicolett           EPI EPI                      91:00  101:00 
   782 Mádlová Vera            CZE CZE                      93:00   81:00 
   783 Császár Barbara         GOC Göcsej Környezetvédő,    95:00   89:00 
   784 Dékány Szilvia          GYO Gyöngyösi Tájutó Klub    97:00   97:00 
   785 Pálinkás Anna           EPI EPI                      99:00   83:00 



N20A  (8)               

   786 Dolezalova Veronika     CZE CZE                      82:00   92:00 
   787 Dékány Andrea           GYO Gyöngyösi Tájutó Klub    84:00   82:00 
   788 Üres                    Vakant                       86:00   84:00 
   789 Barciková Renáta        KTK Kőbányai Tájfutó Klub    88:00   90:00 
   790 Őry Eszter              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu   90:00   86:00 
   791 Üres                    Vakant                       92:00   88:00 
   792 Perényi Dóra Roberta    GYO Gyöngyösi Tájutó Klub    94:00   94:00 
   793 Üres                    Vakant                       96:00   96:00 



N21A  (20)              

   794 Üres                    Vakant                       95:00  123:00 
   795 Tas Katalin             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu   97:00  105:00 
   796 Üres                    Vakant                       99:00  119:00 
   797 Simon Ágnes             ETC Egri Testedző Club      101:00  109:00 
   798 Füzy Anna               OSC Orvosegyetem SC         103:00  125:00 
   799 Üres                    Vakant                      105:00  129:00 
   800 Prékop Márta            KTK Kőbányai Tájfutó Klub   107:00   97:00 
   801 Üres                    Vakant                      109:00  133:00 
   802 Sebők Éva               PVS Pécsi Vasutas SK        111:00  115:00 
   803 Wengrin Ágnes           TTE Tipo Tájfutó és Környe  113:00  131:00 
   804 Üres                    Vakant                      115:00   99:00 
   805 Császár Éva             GOC Göcsej Környezetvédő,   117:00  121:00 
   806 Üres                    Vakant                      119:00  117:00 
   807 Fekete Zsuzsa           KTK Kőbányai Tájfutó Klub   121:00  111:00 
   808 Üres                    Vakant                      123:00  113:00 
   809 Katarina Fedorova       PEZ Sokol Pezinok           125:00  127:00 
   810 Kelemen Bernadett       PVS Pécsi Vasutas SK        127:00   95:00 
   811 Domján Zsuzsa           PVS Pécsi Vasutas SK        129:00  103:00 
   812 Gyurkó Fanni            ARA Alba Regia Atlétikai K          101:00 
   813 Kovács Bernadett        PVS Pécsi Vasutas SK                107:00 



N21B  (33)              

   814 Üres                    Vakant                        1:00   45:00 
   815 Lengyel Andrea          TTE Tipo Tájfutó és Környe    3:00   37:00 
   816 Üres                    Vakant                        5:00   25:00 
   817 Farkas Fruzsina         TTE Tipo Tájfutó és Környe    7:00   47:00 
   818 Üres                    Vakant                        9:00   49:00 
   819 Federics Éva            TTT Tatai Tömegsport és Tá   11:00   39:00 
   820 Marosffy Orsolya        OSC Orvosegyetem SC          13:00   43:00 
   821 Rácz Mónika             TTE Tipo Tájfutó és Környe   15:00   33:00 
   822 Holper Antónia          TTE Tipo Tájfutó és Környe   17:00   41:00 
   823 Dóczi Petra             OSC Orvosegyetem SC          19:00   53:00 
   824 Marosfalvi Mónika       FMT FŐMTERV SK               21:00    5:00 
   825 Üres                    Vakant                       23:00    7:00 
   826 Üres                    Vakant                       25:00   63:00 
   827 Orsányi Beatrix         PSE Postás-Matáv SE          27:00   23:00 
   828 Füzy Judit              OSC Orvosegyetem SC          29:00   27:00 
   829 Tertsch Ágnes           KTK Kőbányai Tájfutó Klub    31:00   21:00 
   830 Üres                    Vakant                       33:00   13:00 
   831 Szunyog Emese           KTK Kőbányai Tájfutó Klub    35:00   17:00 
   832 Üres                    Vakant                       37:00   35:00 
   833 Vaszilev Katalin        MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu   39:00   55:00 
   834 Üres                    Vakant                       41:00    3:00 
   835 Herczku Tímea           HSP Hidegkúti Spartacus      43:00   61:00 
   836 Üres                    Vakant                       45:00   11:00 
   837 Lux Andrea              TTE Tipo Tájfutó és Környe   47:00    9:00 
   838 Lendvai Katalin         VHS Veszprémi Honvéd SE      49:00   59:00 
   839 Rácz Alida              TTE Tipo Tájfutó és Környe   51:00   65:00 
   840 Marosán Ágnes           BEA Budapesti Egyetemi Atl   53:00   15:00 
   841 Böröcz Ildikó           PAK Paksi SE                 55:00   57:00 
   842 Elmont Bernadett        ZTC Zalaegerszegi Tájékozó   57:00   29:00 
   843 Kovács Eszter           KTK Kőbányai Tájfutó Klub    59:00    1:00 
   844 Nagy Krisztina          BEA Budapesti Egyetemi Atl           31:00 
   845 Schuch Anikó            KTK Kőbányai Tájfutó Klub            51:00 
   846 Farkas Krisztina        TTE Tipo Tájfutó és Környe           19:00 



N21BR  (42)             

   847 Üres                    Vakant                       36:00   96:00 
   848 Tóth Ágnes              MAF Műegyetemi Atlétikai é   38:00   54:00 
   849 Pincés Marianna         TTT Tatai Tömegsport és Tá   40:00   98:00 
   850 Üres                    Vakant                       42:00  114:00 
   851 Allwinger Tünde         TTE Tipo Tájfutó és Környe   44:00   76:00 
   852 Kempelen Zita           OSC Orvosegyetem SC          46:00   58:00 
   853 Üres                    Vakant                       48:00   36:00 
   854 Borsiné Petrik Zsuzsa   ARA Alba Regia Atlétikai K   50:00   68:00 
   855 Üres                    Vakant                       52:00   66:00 
   856 Bozsits Szilvia         VHS Veszprémi Honvéd SE      54:00   90:00 
   857 Üres                    Vakant                       56:00  116:00 
   858 Salánki Zsuzsa          OSC Orvosegyetem SC          58:00   40:00 
   859 Üres                    Vakant                       60:00   48:00 
   860 Károssy Réka            SZV Szegedi Vasutas SE       62:00   50:00 
   861 Üres                    Vakant                       64:00   52:00 
   862 Kapturné Bíró Anna      VHS Veszprémi Honvéd SE      66:00   60:00 
   863 Pegán Bernadett         VTC Veszprémi Tájfutó Club   68:00  108:00 
   864 Üres                    Vakant                       70:00  106:00 
   865 Kotormán Ágnes          VHS Veszprémi Honvéd SE      72:00  102:00 
   866 Üres                    Vakant                       74:00   78:00 
   867 Kerényi Kinga           HSE Hegyisport Szentendre    76:00   80:00 
   868 Cziráki Edit            BSC Balatonfüredi SC         78:00   56:00 
   869 Tukacs Lívia            PSE Postás-Matáv SE          80:00   38:00 
   870 Üres                    Vakant                       82:00   70:00 
   871 Lukóczky Orsolya        BMG Babits Mihály Gimnáziu   84:00   44:00 
   872 Üres                    Vakant                       86:00  110:00 
   873 Vonyó Péterné Szabó Rék PVS Pécsi Vasutas SK         88:00   94:00 
   874 Üres                    Vakant                       90:00   74:00 
   875 Üres                    Vakant                       92:00   92:00 
   876 Ebinger Mónika          KFK KFKI Petőfi Sportkör     94:00  112:00 
   877 Üres                    Vakant                       96:00   62:00 
   878 Bíró Fruzsina           BEA Budapesti Egyetemi Atl   98:00   72:00 
   879 Szemler Judit           TTE Tipo Tájfutó és Környe  100:00         
   880 Üres                    Vakant                      102:00   86:00 
   881 Csordás Erika           FMT FŐMTERV SK              104:00   64:00 
   882 Üres                    Vakant                      106:00   82:00 
   883 Kucher Nicole           LZO LZ Omaha                108:00   88:00 
   884 Üres                    Vakant                      110:00  100:00 
   885 Cseresnyés Ágnes        TTE Tipo Tájfutó és Környe  112:00   46:00 
   886 Üres                    Vakant                      114:00   42:00 
   887 Holluby Dóra            PSE Postás-Matáv SE         116:00   84:00 
   888 Üres                    Vakant                      118:00  104:00 



N21C  (20)              

   889 Hornyán Katalin         HSP Hidegkúti Spartacus      71:00   81:00 
   890 Gegesi Kiss Rita        TTE Tipo Tájfutó és Környe   73:00         
   891 Tóth-Buschmann Ilka     TTE Tipo Tájfutó és Környe   75:00   93:00 
   892 Üres                    Vakant                       77:00  101:00 
   893 Üres                    Vakant                       79:00   73:00 
   894 Üres                    Vakant                       81:00   95:00 
   895 Üres                    Vakant                       83:00   71:00 
   896 Oszkóné Simon Ildikó    MAC Margitszigeti Atlétika   85:00   97:00 
   897 Üres                    Vakant                       87:00   79:00 
   898 Üres                    Vakant                       89:00   75:00 
   899 Üres                    Vakant                       91:00  107:00 
   900 Üres                    Vakant                       93:00  109:00 
   901 Üres                    Vakant                       95:00   91:00 
   902 Ódor Viktória           FMT FŐMTERV SK               97:00  103:00 
   903 Üres                    Vakant                       99:00  105:00 
   904 Orosz Brigitta          PSE Postás-Matáv SE         101:00   85:00 
   905 Üres                    Vakant                      103:00   83:00 
   906 Tóth Károlyné           VTC Veszprémi Tájfutó Club  105:00   89:00 
   907 Üres                    Vakant                      107:00   99:00 
   908 Kovácsné Bajnóczi Rita  FMT FŐMTERV SK              109:00   77:00 



N35A  (17)              

   909 Tamásné Szakács Judit   MSE Megalódusz SE            98:00  120:00 
   910 Karagics Judit          OSC Orvosegyetem SC         100:00  112:00 
   911 Cseh Veronika           MSE Megalódusz SE           102:00  124:00 
   912 Barcíková Renáta        KBB Kobra Bratislava        104:00  100:00 
   913 Csillag Veronika        PVM Pécsi Vörös Meteor SK   106:00  108:00 
   914 Németh Zsoltné          HER Herkules SE Balatonalm  108:00   98:00 
   915 Üres                    Vakant                      110:00  126:00 
   916 Viniczainé Kovács Ildik PVS Pécsi Vasutas SK        112:00  116:00 
   917 Üres                    Vakant                      114:00  102:00 
   918 Győrffy Gabriella       HSE Hegyisport Szentendre   116:00  110:00 
   919 GillichnéKalocsai Adrie MSE Megalódusz SE           118:00  114:00 
   920 Tömördi Ágnes           HSE Hegyisport Szentendre   120:00  128:00 
   921 Üres                    Vakant                      122:00  130:00 
   922 Mátyás Ildikó           PVM Pécsi Vörös Meteor SK   124:00  104:00 
   923 Üres                    Vakant                      126:00  118:00 
   924 Csizmadiáné Szóládi Ann HER Herkules SE Balatonalm  128:00  106:00 
   925 Üres                    Vakant                      130:00  122:00 



N40  (12)               

   926 Sallai Sára             SZV Szegedi Vasutas SE       62:00   82:00 
   927 üres                    Vakant                       64:00   70:00 
   928 Nemesházi Lászlóné      PSE Postás-Matáv SE          66:00   74:00 
   929 Kármán Katalin          HSE Hegyisport Szentendre    68:00   80:00 
   930 Üres                    Vakant                       70:00   62:00 
   931 Pokk Mariann            ARA Alba Regia Atlétikai K   72:00   64:00 
   932 Üres                    Vakant                       74:00   68:00 
   933 Horváth Zoltánné        TSE Törekvés SE              76:00   78:00 
   934 Hajas Csilla            KOS Hegyvidék-KFKI Optimis   78:00   84:00 
   935 Üres                    Vakant                       80:00   76:00 
   936 Csákány Anikó           OSC Orvosegyetem SC          82:00   66:00 
   937 Radics Anna             TTT Tatai Tömegsport és Tá   84:00   72:00 



N45  (21)               

   938 Üres                    Vakant                        1:00   15:00 
   939 Horváth Magda           TTE Tipo Tájfutó és Környe    3:00    7:00 
   940 Bacsó Piroska           MAF Műegyetemi Atlétikai é    5:00    1:00 
   941 Fent Marianne           ARA Alba Regia Atlétikai K    7:00   23:00 
   942 Üres                    Vakant                        9:00   11:00 
   943 Keszthelyi Ildikó       PSE Postás-Matáv SE          11:00   33:00 
   944 Regályné Zarnóczay Klár NYK Nyíregyházi Konzerv SE   13:00   39:00 
   945 Nagy Zsuzsanna          HER Herkules SE Balatonalm   15:00   35:00 
   946 Ostorics Zsuzsanna      PSE Postás-Matáv SE          17:00   25:00 
   947 Üres                    Vakant                       19:00   37:00 
   948 Lévainé Kovács Róza     KSE Karcagi SE               21:00    3:00 
   949 Gösswein Judit          PSE Postás-Matáv SE          23:00   17:00 
   950 Üres                    Vakant                       25:00   31:00 
   951 Kerényiné Rédly Zsófia  HSE Hegyisport Szentendre    27:00    5:00 
   952 Üres                    Vakant                       29:00   27:00 
   953 Dömötörné Horváth Erzsé SFC Széchenyi István Egyet   31:00   19:00 
   954 Mészárosné Boros Valéri TTT Tatai Tömegsport és Tá   33:00   29:00 
   955 Üres                    Vakant                       35:00   21:00 
   956 Pápainé Poós Ildikó     ARA Alba Regia Atlétikai K   37:00    9:00 
   957 Németh Béláné           PVM Pécsi Vörös Meteor SK    39:00   13:00 
   958 Pál Ilona               KTK Kőbányai Tájfutó Klub            41:00 



N50  (15)               

   959 Karsai Klára            OSC Orvosegyetem SC          32:00   50:00 
   960 Üres                    Vakant                       34:00   42:00 
   961 Benga Andrásné          PVM Pécsi Vörös Meteor SK    36:00   32:00 
   962 Novotni Tiborné         BME Balassagyarmati MEDOSZ   38:00   58:00 
   963 Spiegl Zsuzsanna        SMA Soproni Műegyetemi AC    40:00   46:00 
   964 Hegedüs Ágnes           BEA Budapesti Egyetemi Atl   42:00   48:00 
   965 Lenkeiné Halasi Erzsébe HSP Hidegkúti Spartacus      44:00   52:00 
   966 Boros Marianna          TSE Törekvés SE              46:00   34:00 
   967 Üres                    Vakant                       48:00   54:00 
   968 Szabó Zsuzsanna         MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu   50:00   38:00 
   969 Sipos Judit             HSE Hegyisport Szentendre    52:00         
   970 Kocsis Gyöngyi          ARA Alba Regia Atlétikai K   54:00   40:00 
   971 Mező Éva                PVM Pécsi Vörös Meteor SK    56:00   44:00 
   972 Muzsnai Ágota           HSE Hegyisport Szentendre    58:00   56:00 
   973 Bíró Aletta             BEA Budapesti Egyetemi Atl   60:00   36:00 



N55  (5)                

   974 Lux Ágnes               BEA Budapesti Egyetemi Atl   62:00   64:00 
   975 Komár Béláné            HER Herkules SE Balatonalm   64:00   62:00 
   976 Üres                    Vakant                       66:00   68:00 
   977 Korik Vera              PSE Postás-Matáv SE          68:00   70:00 
   978 Kardos Rózsa            OSC Orvosegyetem SC          70:00   66:00 



Nyílt kezdő  (60)       

   979 Üres                    Vakant                       32:00   66:00 
   980 Tóth Dorottya           MAC Margitszigeti Atlétika   34:00   52:00 
   981 Üres                    Vakant                       36:00   64:00 
   982 Szokol Dávid            BMG Babits Mihály Gimnáziu   38:00   88:00 
   983 Üres                    Vakant                       40:00   54:00 
   984 Péntek Márton           LIT Litéri Tájfutó Club      42:00   80:00 
   985 Auer Hajnalka           KTK Kőbányai Tájfutó Klub    44:00   98:00 
   986 Üres                    Vakant                       46:00   78:00 
   987 Nagy Gergő              BMG Babits Mihály Gimnáziu   48:00   76:00 
   988 Üres                    Vakant                       50:00   92:00 
   989 üres                    Vakant                       52:00  102:00 
   990 Üres                    Vakant                       54:00  134:00 
   991 Gyöngy Anna             GOC Göcsej Környezetvédő,    56:00   70:00 
   992 Üres                    Vakant                       58:00  110:00 
   993 Váradi Attila           GYO Gyöngyösi Tájutó Klub    60:00   62:00 
   994 üres                    Vakant                       62:00   94:00 
   995 Üres                    Vakant                       64:00  142:00 
   996 Lengyel Hanna           MAC Margitszigeti Atlétika   66:00   46:00 
   997 Üres                    Vakant                       68:00  118:00 
   998 Üres                    Vakant                       70:00  146:00 
   999 Kisteleki Béla          TTE Tipo Tájfutó és Környe   72:00   40:00 
  1000 Üres                    Vakant                       74:00   60:00 
  1001 Üres                    Vakant                       76:00  126:00 
  1002 Üres                    Vakant                       78:00   50:00 
  1003 Ipsicsné Popelyás Anna  MAC Margitszigeti Atlétika   80:00   68:00 
  1004 Üres                    Vakant                       82:00  120:00 
  1005 Tóth Annamária          ARA Alba Regia Atlétikai K   84:00   32:00 
  1006 Üres                    Vakant                       86:00  100:00 
  1007 Üres                    Vakant                       88:00   82:00 
  1008 Üres                    Vakant                       90:00   48:00 
  1009 Peregi Tamás            MAC Margitszigeti Atlétika   92:00  108:00 
  1010 Üres                    Vakant                       94:00  138:00 
  1011 Fenyvesi Anikó          EK-2 EK-2                    96:00   38:00 
  1012 Bakos Barbara           SKS Sárvári Kinizsi SK       98:00   42:00 
  1013 Üres                    Vakant                      100:00  144:00 
  1014 Üres                    Vakant                      102:00  116:00 
  1015 Üres                    Vakant                      104:00   34:00 
  1016 Üres                    Vakant                      106:00   58:00 
  1017 Üres                    Vakant                      108:00  122:00 
  1018 Üres                    Vakant                      110:00  132:00 
  1019 Üres                    Vakant                      112:00   96:00 
  1020 Üres                    Vakant                      114:00  124:00 
  1021 Üres                    Vakant                      116:00  148:00 
  1022 Üres                    Vakant                      118:00  114:00 
  1023 Üres                    Vakant                      120:00  150:00 
  1024 Üres                    Vakant                      122:00  136:00 
  1025 Üres                    Vakant                      124:00  128:00 
  1026 Üres                    Vakant                      126:00  140:00 
  1027 Üres                    Vakant                      128:00   84:00 
  1028 Üres                    Vakant                      130:00   86:00 
  1029 Üres                    Vakant                      132:00  106:00 
  1030 Üres                    Vakant                      134:00   74:00 
  1031 Üres                    Vakant                      136:00  130:00 
  1032 Üres                    Vakant                      138:00   44:00 
  1033 Üres                    Vakant                      140:00  104:00 
  1034 Pados András            ARA Alba Regia Atlétikai K           56:00 
  1035 Györgyi-Ambró Kristóf   OSC Orvosegyetem SC                  90:00 
  1036 Tóth József             SKS Sárvári Kinizsi SK               36:00 
  1037 Tóth Balázs             SKS Sárvári Kinizsi SK              112:00 
  1038 Tóth Gergely            SKS Sárvári Kinizsi SK               72:00 



Időskorú férfi  (6)     

  1039 Kún Ferenc              KTX Kőbányai Textil SE      120:00  126:00 
  1040 Üres                    Vakant                      122:00  124:00 
  1041 Nyögéri Imre            KTK Kőbányai Tájfutó Klub   124:00  130:00 
  1042 Üres                    Vakant                      126:00  128:00 
  1043 Dudás István            OSC Orvosegyetem SC         128:00  122:00 
  1044 Üres                    Vakant                      130:00  120:00 



Időskorú női  (5)       

  1045 Farkas Anna             PSE Postás-Matáv SE          72:00   80:00 
  1046 Hanusz Mária            OSC Orvosegyetem SC          74:00   78:00 
  1047 Wengrin Istvánné        VTC Veszprémi Tájfutó Club   76:00   72:00 
  1048 Üres                    Vakant                       78:00   74:00 
  1049 Schell Antalné          PSE Postás-Matáv SE          80:00   76:00