Budapest Nagydíj - 43. Tavaszi Spartacus KupaV 2006.03.19. 20:30
Összetett eredményekkészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2005

 Hely Név                   Klub                   Orsz      N1           N2           Idő 



F10D  (13)                                 

    1 Tóth Adrián           TTE Tipo Tájfutó és Kö        23:48    1   23:52    2    47:40 
    2 Peregi Dániel         MAC Margitszigeti Atlé        25:45    4   22:38    1    48:23 
    3 Antal Péter           BMG Babits Mihály Gimn        25:09    3   25:56    3    51:05 
    4 Soós Barnabás         TSE Törekvés SE               29:45    5   28:19    7    58:04 
    5 Dima Péter            VHS Veszprémi Honvéd S        30:38    7   29:33    8    60:11 
    6 Dalos Áron            MAF Műegyetemi Atlétik        36:36   10   26:47    4    63:23 
    7 Kintli György         GOC Göcsej Környezetvé        33:42    8   33:53   10    67:35 

      Váradi Attila         GYO Gyöngyösi Tájutó K        24:14    2    hiba               
      Berkes Dániel         SPA Tabáni Spartacus          36:05    9    hiba               
      Tóth Péter            SKS Sárvári Kinizsi SK         n.i.        31:49    9          
      Tölgyesi Aurél        VHS Veszprémi Honvéd S        30:37    6    n.i.               
      Pálinkás Mátyás       HER Herkules SE Balato                     28:16    6          
      Dalos Máté            MAF Műegyetemi Atlétik                     26:52    5          



F12C  (12)                                 

    1 Gazdig Vendel         VHS Veszprémi Honvéd S        44:01    1   37:41    3    81:42 
    2 Péntek Mátyás         LIT Litéri Tájfutó Clu        53:40    2   35:21    1    89:01 
    3 Csöngei Dávid         VTC Veszprémi Tájfutó         59:47    3   37:06    2    96:53 
    4 Oszkó Attila          MAC Margitszigeti Atlé        61:59    5   38:38    4   100:37 
    5 Horváth Gergő         VBT Veszprémi Bridzs é        61:48    4   79:26    8   141:14 

      Adorján Tamás         PAK Paksi SE                   hiba         hiba               
      Rácz Péter            PAK Paksi SE                   hiba        75:28    6          
      Bors Márton           PAK Paksi SE                   hiba        63:38    5          
      Siklósi Bálint        TSE Törekvés SE                hiba        95:21    9          
      Miháczi Ádám          TTE Tipo Tájfutó és Kö         hiba        78:22    7          
      Jakus Bertalan        FSC Futárok SC                 n.i.        98:07   10          
      Vass Tibor            TSE Törekvés SE              163:14    6    n.i.               



F14B  (13)                                 

    1 Tölgyesi Ákos         VHS Veszprémi Honvéd S        48:20    2   43:55    1    92:15 
    2 Lükő Dániel           VHS Veszprémi Honvéd S        53:57    4   46:00    2    99:57 
    3 Barcik Róbert         KBB Kobra Bratislava   SVK    53:38    3   47:48    4   101:26 
    4 Györgyi Ábel          MOM Hegyvidék SE-MOM T        47:58    1   56:02    5   104:00 
    5 Horváth Marcell       VBT Veszprémi Bridzs é        59:34    5   46:17    3   105:51 
    6 Gönye András          VHS Veszprémi Honvéd S        62:48    6   73:17    8   136:05 
    7 Engi Erik             VBT Veszprémi Bridzs é        87:03   12   58:35    6   145:38 
    8 Lenner István         VBT Veszprémi Bridzs é        74:19   10   73:00    7   147:19 
    9 Heilig Dániel         VBT Veszprémi Bridzs é        67:13    7   81:06   10   148:19 
   10 Schwendtner Bálint    KTK Kőbányai Tájfutó K        69:12    8   87:14   11   156:26 
   11 Heppes Mihály         TTE Tipo Tájfutó és Kö        92:29   13   79:02    9   171:31 

      Sveiczer Attila       SPA Tabáni Spartacus          86:21   11    n.i.               
      Bérczes Zsigmond      SPA Tabáni Spartacus          72:49    9    n.i.               



F14C  (16)                                 

    1 Horváth Máté          TSE Törekvés SE               41:35    1   44:59    2    86:34 
    2 Peregi Dávid          MAC Margitszigeti Atlé        46:31    2   60:18   10   106:49 
    3 Góth Roland           GOC Göcsej Környezetvé        52:29    3   54:58    6   107:27 
    4 Muelek László         BTK Bakonyi Tájfutó Kl        55:39    5   52:12    3   107:51 
    5 Jenes Ottó            MOM Hegyvidék SE-MOM T        60:02    8   54:37    5   114:39 
    6 Brenn Dávid           TSE Törekvés SE               56:51    6   59:24    9   116:15 
    7 Székely Miklós        GOC Göcsej Környezetvé        62:18   11   56:50    7   119:08 
    8 Nagy Patrik           VBT Veszprémi Bridzs é        60:22    9   59:10    8   119:32 
    9 Tasi Dániel           MAC Margitszigeti Atlé        54:00    4   68:55   11   122:55 
   10 Németh Bence Zsolt    VBT Veszprémi Bridzs é        58:03    7   80:57   12   139:00 
   11 Pálinkás Mátyás       EPI EPI                       60:46   10   88:35   14   149:21 
   12 Dima Ákos             VHS Veszprémi Honvéd S        72:22   12  131:47   16   204:09 

      Németh Dániel         VBT Veszprémi Bridzs é         hiba        54:10    4          
      Király Szabolcs       SZV Szegedi Vasutas SE         hiba        86:48   13          
      Antal Gergely         BMG Babits Mihály Gimn         n.i.        90:15   15          
      Bugár Gergely         BOF Budai Ősforrás SC                      42:39    1          



F16B  (17)                                 

    1 Pongrácz Ervin        VHS Veszprémi Honvéd S        45:15    2   52:39    1    97:54 
    2 Jenes Géza            MOM Hegyvidék SE-MOM T        43:53    1   56:26    2   100:19 
    3 Hráb Dániel           ETC Egri Testedző Club        51:48    4   68:09    3   119:57 
    4 Tóth Károly           THT Tapolcai Honvéd SE        47:43    3   73:44    4   121:27 
    5 Szivák András         ARA Alba Regia Atlétik        57:53    5   81:06    5   138:59 
    6 Kiss Bálint           SKS Sárvári Kinizsi SK        69:17   11   94:43    6   164:00 
    7 Krajcovic Martin      KTK Kőbányai Tájfutó K        64:24    7  100:13    7   164:37 
    8 Filó Bernát           PTX Pápai Tájfutó SE          67:14    8  102:47    8   170:01 
    9 Pálinkás Péter        EPI EPI                       68:16    9  117:55   10   186:11 
   10 Károlyi Gergely       TTE Tipo Tájfutó és Kö        68:25   10  122:05   11   190:30 
   11 Illésy András         BMG Babits Mihály Gimn        87:56   13  153:04   12   241:00 
   12 Bakos Marcell         BMG Babits Mihály Gimn        87:20   12  159:02   13   246:22 

      Bíró Zoltán           PAK Paksi SE                 120:31   14    hiba               
      Séllei Marcell        PAK Paksi SE                 132:28   15    hiba               
      Szieberth Edvin       ARA Alba Regia Atlétik         hiba         hiba               
      Pálinkás András       EPI EPI                        n.i.       107:07    9          
      Bugár Gergely         BOF Budai Ősforrás SC         62:48    6    n.i.               



F18B  (19)                                 

    1 Szabó András          ETC Egri Testedző Club        52:49    1   83:28    1   136:17 
    2 Jirásek Michal        CZE CZE                CZE    54:21    2   85:12    2   139:33 
    3 Tari Gábor            ARA Alba Regia Atlétik        55:17    4   89:24    3   144:41 
    4 Sabatka Zdenek        CZE CZE                CZE    58:21    7   91:17    4   149:38 
    5 Györgyi Máté          MOM Hegyvidék SE-MOM T        57:28    6   94:33    6   152:01 
    6 Havlas Jan            CZE CZE                CZE    61:27    9   93:19    5   154:46 
    7 Mets Márton           MOM Hegyvidék SE-MOM T        57:25    5   98:22    7   155:47 
    8 Majláth Martin        KTK Kőbányai Tájfutó K        67:51   13   99:09    8   167:00 
    9 Lukács Mihály         TTE Tipo Tájfutó és Kö        67:33   11  100:39    9   168:12 
   10 Kácsor Attila         TTE Tipo Tájfutó és Kö        59:44    8  109:09   11   168:53 
   11 Kaló Attila           ETC Egri Testedző Club        55:15    3  115:47   12   171:02 
   12 Vellner Gábor         SPA Tabáni Spartacus          67:15   10  103:54   10   171:09 
   13 Sárospataki Barnabás  BMG Babits Mihály Gimn        67:45   12  135:54   14   203:39 
   14 Csanády Bernát        BOF Budai Ősforrás SC         75:54   15  130:24   13   206:18 
   15 Csonka Gábor          BSC Balatonfüredi SC          72:26   14  137:29   15   209:55 
   16 Dörnyei Kristóf       BMG Babits Mihály Gimn       110:23   17  188:57   16   299:20 

      Kocsis Norbert        BMG Babits Mihály Gimn       114:28   19    hiba               
      Baranyai György       BMG Babits Mihály Gimn       114:23   18    hiba               
      Hegedűs Gergely       KTK Kőbányai Tájfutó K        89:54   16    hiba               



F20A  (12)                                 

    1 Bogya Tamás           TTE Tipo Tájfutó és Kö        55:41    1   80:49    2   136:30 
    2 Tóth Ádám             GYO Gyöngyösi Tájutó K        63:04    3   79:25    1   142:29 
    3 Krajcik Michal        KTK Kőbányai Tájfutó K        60:52    2   86:10    3   147:02 
    4 Szabó Ratislav        KTK Kőbányai Tájfutó K        63:06    4   97:38    4   160:44 
    5 Kovács Dávid          ARA Alba Regia Atlétik        68:31    6  103:38    5   172:09 
    6 Györgyi Péter         MOM Hegyvidék SE-MOM T        68:08    5  113:46    6   181:54 
    7 Horváth Zoltán        TSE Törekvés SE               79:43    9  153:10    8   232:53 
    8 Boros Dániel          TSE Törekvés SE              102:26   12  131:14    7   233:40 
    9 Pálinkás Barnabás     EPI EPI                       77:33    8  169:53    9   247:26 
   10 Miskó Róbert          BSC Balatonfüredi SC          83:55   10  176:46   10   260:41 

      Füleki Dániel         GYO Gyöngyösi Tájutó K        92:48   11    hiba               
      Szivák Béla           ARA Alba Regia Atlétik        70:56    7    n.i.               



F21A  (16)                                 

    1 Piják Ondrej          KBB Kobra Bratislava   SVK    64:42    2   97:16    1   161:58 
    2 Kovács Ádám           ETC Egri Testedző Club        61:47    1  103:22    2   165:09 
    3 Zsebeházy István      MOM Hegyvidék SE-MOM T        73:07    6  105:33    3   178:40 
    4 Kiffer Gyula          ARA Alba Regia Atlétik        69:36    4  115:58    4   185:34 
    5 Baracsi Gábor         TTE Tipo Tájfutó és Kö        87:21    9  120:55    5   208:16 
    6 Forrai Gábor          HTC Hódmezővásárhelyi         77:03    7  131:37    7   208:40 
    7 Forrai Miklós         HTC Hódmezővásárhelyi         81:55    8  136:02    9   217:57 
    8 Mihályi Ferenc        TTE Tipo Tájfutó és Kö        87:28   10  135:45    8   223:13 
    9 Gyimesi Zoltán        TTE Tipo Tájfutó és Kö        91:47   12  142:10   10   233:57 
   10 Mézes Tibor Sólyom    GOC Göcsej Környezetvé       104:59   14  188:18   11   293:17 

      Veres Tamás           HRF Szolnoki Honvéd Sp        89:36   11    hiba               
      Lévai Ferenc          MEA Miskolci Egyetemi         71:37    5    n.i.               
      Józsa Gábor           TSE Törekvés SE               68:08    3    n.i.               
      Vizi Tibor            HSP Hidegkúti Spartacu       106:46   15    n.i.               
      Cserpák Zsolt         NYV NYVSC-Nyírerdő Táj       100:37   13    n.i.               
      Werner Péter          CBD Ceglédi Bem Vasuta                    129:37    6          



F21B  (36)                                 

    1 Allwinger Herwig      TTE Tipo Tájfutó és Kö        58:45    1   77:27    1   136:12 
    2 Gyulai Tamás          MSE Megalódusz SE             62:13    4   82:54    2   145:07 
    3 Guszlev Antal         ARA Alba Regia Atlétik        63:21    5   89:26    6   152:47 
    4 Laki Balázs           MSE Megalódusz SE             66:17    8   87:32    4   153:49 
    5 Gillich György        TTT Tatai Tömegsport é        69:02   10   87:12    3   156:14 
    6 Schultheisz György    KFK KFKI Petőfi Sportk        70:13   13   88:45    5   158:58 
    7 Csőkör Zoltán         TTT Tatai Tömegsport é        69:54   11   93:35    7   163:29 
    8 Pálinkás Tamás        TSE Törekvés SE               65:58    7  100:46   11   166:44 
    9 Balogh Róbert         FLF Fehérlófia SE             73:41   16   98:47    9   172:28 
   10 Tóth Máté             GYO Gyöngyösi Tájutó K        72:07   14  106:13   14   178:20 
   11 Sáfrán Bence          TTE Tipo Tájfutó és Kö        79:51   21  101:51   12   181:42 
   12 Marosán Dávid         BEA Budapesti Egyetemi        85:14   24  100:32   10   185:46 
   13 Révész Gábor          MCB Maccabi Vívó és At        78:09   19  108:41   15   186:50 
   14 Nemesházi László      PSE Postás-Matáv SE           79:10   20  109:36   17   188:46 
   15 Kósik Gábor           DTC Diósgyőri Tájfutó         75:41   17  116:04   20   191:45 
   16 Gát Balázs            TTE Tipo Tájfutó és Kö        81:42   22  113:14   18   194:56 
   17 Horváth László        PSE Postás-Matáv SE           82:37   23  116:16   21   198:53 
   18 Karajz Csaba          EPI EPI                       72:45   15  126:58   22   199:43 
   19 Varsányi Ferenc       MSE Megalódusz SE             96:05   29  109:13   16   205:18 
   20 Károlyi Gyula         TTE Tipo Tájfutó és Kö        87:16   25  130:46   23   218:02 
   21 Soós László           TSE Törekvés SE               92:12   28  130:50   24   223:02 
   22 Szunyog Attila        KTK Kőbányai Tájfutó K       104:11   30  153:17   25   257:28 

      Hegedüs Zoltán        OSC Orvosegyetem SC            hiba         hiba               
      Marosffy Dániel       OSC Orvosegyetem SC           59:13    2    hiba               
      Marton Balázs         VHS Veszprémi Honvéd S        90:53   27    hiba               
      Horváth Imre          BAL Budapesti Asztali-       125:25   32    hiba               
      Zilahy András         OSC Orvosegyetem SC           88:35   26    hiba               
      Bergendi Péter        KAL Kalocsai SE               70:05   12    n.i.               
      Viraszkó Zoltán       NYK Nyíregyházi Konzer        68:16    9    n.i.               
      Antók Gergely         OSC Orvosegyetem SC            n.i.       116:01   19          
      Szebeni Zsolt         PSE Postás-Matáv SE          114:22   31    n.i.               
      Zakariás Péter        TSE Törekvés SE                n.i.        95:10    8          
      Lenkei Ákos           HSP Hidegkúti Spartacu        65:27    6    n.i.               
      Marosvölgyi Máté      SPA Tabáni Spartacus          60:41    3    n.i.               
      Gombos Csaba          MAF Műegyetemi Atlétik        78:01   18    n.i.               
      Pavel Valter          CZE CZE                CZE                104:30   13          



F21BR  (42)                                

    1 Spiegl Máté           KAL Kalocsai SE               48:36    2   48:34    2    97:10 
    2 Kocsik Árpád          HSP Hidegkúti Spartacu        46:37    1   50:38    4    97:15 
    3 Hites Viktor          VBT Veszprémi Bridzs é        51:20    3   49:17    3   100:37 
    4 Kisvölcsey Ákos       MOM Hegyvidék SE-MOM T        60:53   13   46:49    1   107:42 
    5 Reviczki Zsolt        HUF HUFEZE Pásztó             55:22    6   54:35    7   109:57 
    6 Gombkötő Péter        TTE Tipo Tájfutó és Kö        52:07    4   58:51   10   110:58 
    7 Dankó István          TTE Tipo Tájfutó és Kö        56:43    8   56:36    8   113:19 
    8 Zsebeházy Zsolt       MOM Hegyvidék SE-MOM T        56:03    7   59:59   12   116:02 
    9 Chmelik Ernő          VHS Veszprémi Honvéd S        60:36   11   58:43    9   119:19 
   10 Weiler Zsolt          MAF Műegyetemi Atlétik        53:51    5   66:16   19   120:07 
   11 Nyíri Gábor           BMG Babits Mihály Gimn        62:04   16   59:26   11   121:30 
   12 Illés Péter           HRF Szolnoki Honvéd Sp        60:38   12   61:51   13   122:29 
   13 Dalos Attila          MAF Műegyetemi Atlétik        58:30   10   65:36   18   124:06 
   14 Kiss László           PSE Postás-Matáv SE           61:51   15   63:29   15   125:20 
   15 Simon Tamás           KTK Kőbányai Tájfutó K        63:44   19   62:15   14   125:59 
   16 Székely Balázs        TTE Tipo Tájfutó és Kö        62:06   17   66:36   22   128:42 
   17 Bánfi Róbert          HTC Hódmezővásárhelyi         67:18   21   65:18   17   132:36 
   18 Udvary Gergely        BMG Babits Mihály Gimn        70:59   26   64:07   16   135:06 
   19 Bihari Zoltán         KFK KFKI Petőfi Sportk        70:35   25   66:28   21   137:03 
   20 Niedermayer Zoltán    VHS Veszprémi Honvéd S        72:12   27   66:26   20   138:38 
   21 Földes János          SPA Tabáni Spartacus          68:02   22   74:16   25   142:18 
   22 Szuromi Balázs        HSE Hegyisport Szenten        61:28   14   81:20   30   142:48 
   23 Szládek Zoltán        BMG Babits Mihály Gimn        75:09   28   67:56   23   143:05 
   24 Kiss Ádám             VBT Veszprémi Bridzs é        70:30   24   76:13   28   146:43 
   25 Stark Ferenc          MEA Miskolci Egyetemi         64:06   20   89:40   33   153:46 
   26 Zakariás János        TSE Törekvés SE               78:40   29   79:44   29   158:24 
   27 Knuth Dávid           BEA Budapesti Egyetemi        85:18   32   75:43   26   161:01 
   28 Bernáth Zsolt         FLF Fehérlófia SE             87:27   33   75:45   27   163:12 
   29 Boka György           BMG Babits Mihály Gimn        83:09   31   87:18   32   170:27 
   30 Bozán György          HSP Hidegkúti Spartacu       130:44   36   70:08   24   200:52 
   31 Somogyi László        PTX Pápai Tájfutó SE          95:11   34  108:43   34   203:54 
   32 Kovács Márton         TSE Törekvés SE              144:35   37  144:01   35   288:36 

      Gárdonyi Márk         OSC Orvosegyetem SC           62:54   18    hiba               
      Vajda Péter           VBT Veszprémi Bridzs é       124:31   35    hiba               
      Varga Attila          ARA Alba Regia Atlétik         hiba         n.i.               
      Laták Rudolf          FMT FŐMTERV SK                 n.i.        82:35   31          
      Jakus Zoltán          FSC Futárok SC                 n.i.        54:33    6          
      Domján Tamás          PVS Pécsi Vasutas SK           n.i.        53:40    5          
      Savanya Domonkos      SPA Tabáni Spartacus           n.i.       144:24   36          
      Vajda József          ZTC Zalaegerszegi Tájé        69:30   23    n.i.               
      Dörgönye Norbert      VHS Veszprémi Honvéd S        79:08   30    n.i.               
      Gellért Gábor         KTK Kőbányai Tájfutó K        57:52    9    n.i.               



F21C  (17)                                 

    1 Haraszti Krisztián    FLF Fehérlófia SE             53:36    1   57:59    1   111:35 
    2 Nagy Márton Géza      PAK Paksi SE                  59:01    3   62:04    2   121:05 
    3 Tósaki Zoltán         FMT FŐMTERV SK                58:39    2   73:48    3   132:27 
    4 Nyári Sándor          MCB Maccabi Vívó és At        63:39    6   76:02    6   139:41 
    5 Bodnár Márton         PAK Paksi SE                  66:35    9   75:39    5   142:14 
    6 Oláh Gyula            KFK KFKI Petőfi Sportk        70:33   10   74:21    4   144:54 
    7 Babka Miklós          KIK Kikelet Budapest          66:30    8   94:09    8   160:39 
    8 Farkas Dénes          HAV Havas Szabadidő Kl        80:12   12  105:09    9   185:21 
    9 Dominik Lázár         PAK Paksi SE                  82:05   13  139:05   12   221:10 

      Szabó László          FLF Fehérlófia SE              hiba       134:41   11          
      Bernhard Redl Tibor   EK-1 EK-1                      hiba       107:25   10          
      Tóth II. Zoltán       KTK Kőbányai Tájfutó K         n.i.        80:18    7          
      Muity László          MSE Megalódusz SE             63:19    5    n.i.               
      Kórodi István         EK-1 EK-1                     66:02    7    n.i.               
      Ollári István         PSE Postás-Matáv SE                       154:48   13          
      Babos István          ZTC Zalaegerszegi Tájé        59:59    4    n.i.               
      Ágoston Tibor         MAF Műegyetemi Atlétik        78:01   11    n.i.               



F35A  (11)                                 

    1 Egei Tamás            TTE Tipo Tájfutó és Kö        62:11    2   85:00    1   147:11 
    2 Marton János          HSP Hidegkúti Spartacu        62:22    3   86:49    2   149:11 
    3 Semaska Darius        BEA Budapesti Egyetemi        62:39    4   91:00    3   153:39 
    4 Vass Tibor            VHS Veszprémi Honvéd S        60:22    1   93:55    4   154:17 
    5 Szieberth Péter       PVM Pécsi Vörös Meteor        66:33    7   95:30    6   162:03 
    6 Szlatényi Ferenc      OSC Orvosegyetem SC           65:32    5   97:06    7   162:38 
    7 Kovács Gábor          VHS Veszprémi Honvéd S        69:45    8   95:14    5   164:59 
    8 Miháczi Zoltán        TTE Tipo Tájfutó és Kö        66:22    6  101:40    8   168:02 

      Schwendtner Erik      KTK Kőbányai Tájfutó K        87:22    9    hiba               
      Németh Csaba          BOF Budai Ősforrás SC        120:32   11    n.i.               
      Zagyi László          JMD Jászapáti Mészáros       102:23   10    n.i.               



F35BR  (19)                                

    1 Molnár Attila         TTE Tipo Tájfutó és Kö        46:40    2   51:51    2    98:31 
    2 Szabó Csaba           BTK Bakonyi Tájfutó Kl        48:40    4   51:09    1    99:49 
    3 Kiss Attila           HSP Hidegkúti Spartacu        43:09    1   57:02    4   100:11 
    4 Schell Antal          PSE Postás-Matáv SE           46:41    3   55:52    3   102:33 
    5 Oszkó László          MAC Margitszigeti Atlé        50:12    5   61:03    8   111:15 
    6 Pillmann Gábor        PVM Pécsi Vörös Meteor        55:46    8   58:17    5   114:03 
    7 Király Pál            SZV Szegedi Vasutas SE        54:02    6   60:17    7   114:19 
    8 Györgyi Zoltán        OSC Orvosegyetem SC           54:15    7   63:40    9   117:55 
    9 Ipsics László         MAC Margitszigeti Atlé        58:02    9   67:34   13   125:36 
   10 Zempléni András       KOS Hegyvidék-KFKI Opt        62:33   10   65:29   10   128:02 
   11 Paskuj Mátyás         MCB Maccabi Vívó és At        64:48   11   66:04   12   130:52 
   12 Ambrus Sándor         PVM Pécsi Vörös Meteor        66:47   13   65:53   11   132:40 
   13 Molnár Gyula          BTK Bakonyi Tájfutó Kl        65:02   12   72:01   14   137:03 
   14 Konrád Csaba          GYO Gyöngyösi Tájutó K        74:53   15  108:30   18   183:23 

      Katona Ferenc         HSE Hegyisport Szenten        74:26   14    n.i.               
      Varsányi Attila       VTC Veszprémi Tájfutó          n.i.        77:00   16          
      Grabecz Tibor         ARA Alba Regia Atlétik                     58:41    6          
      Ádám András           ARA Alba Regia Atlétik                     97:33   17          
      Sódor István          OSC Orvosegyetem SC                        75:38   15          



F40  (10)                                  

    1 Gillich István        MSE Megalódusz SE             49:04    1   74:21    1   123:25 
    2 Barcik Peter          KBB Kobra Bratislava   SVK    53:50    3   81:54    2   135:44 
    3 Tamás Péter           MSE Megalódusz SE             65:22    5  100:53    3   166:15 
    4 Faggyas László        TTE Tipo Tájfutó és Kö        67:51    6  103:42    4   171:33 
    5 Körmendi Miklós       MSE Megalódusz SE             69:41    8  154:55    6   224:36 
    6 Urbán András          BEA Budapesti Egyetemi       100:17    9  151:47    5   252:04 

      Takács Csaba          HER Herkules SE Balato        55:05    4    hiba               
      Hanák Lajos           TTT Tatai Tömegsport é       114:19   10    hiba               
      Szőcs László          HSP Hidegkúti Spartacu        53:31    2    hiba               
      Nagy Ferenc           PSE Postás-Matáv SE           68:05    7    n.i.               



F45  (27)                                  

    1 Gyulai Zoltán         MSE Megalódusz SE             42:34    1   62:20    1   104:54 
    2 Györgyi László        OSC Orvosegyetem SC           55:12    5   69:51    2   125:03 
    3 Margittai Endre       SMA Soproni Műegyetemi        55:05    4   70:25    4   125:30 
    4 Vankó Péter           HSE Hegyisport Szenten        56:41    8   70:22    3   127:03 
    5 Pápai János           ARA Alba Regia Atlétik        55:52    7   71:53    5   127:45 
    6 Tóth Károly           VTC Veszprémi Tájfutó         53:52    2   75:28    7   129:20 
    7 Jozef Fedor           PEZ Sokol Pezinok      SVK    53:59    3   78:11   11   132:10 
    8 Viczena Miklós        ARA Alba Regia Atlétik        61:22   13   72:59    6   134:21 
    9 Kürti István          PAK Paksi SE                  56:53    9   77:57   10   134:50 
   10 Szunyog József        KTK Kőbányai Tájfutó K        60:46   12   77:43    9   138:29 
   11 Zentai László         HSE Hegyisport Szenten        58:24   10   80:46   12   139:10 
   12 Mets Miklós           OSC Orvosegyetem SC           62:18   14   77:13    8   139:31 
   13 Pap László            TTE Tipo Tájfutó és Kö        60:12   11   90:08   14   150:20 
   14 Csizmadia József      HER Herkules SE Balato        68:14   17   89:43   13   157:57 
   15 Sáfrán Zoltán         ARA Alba Regia Atlétik        67:40   15   94:51   15   162:31 
   16 Halla Ernő            ARA Alba Regia Atlétik        67:55   16   99:33   16   167:28 
   17 Kiss Zsolt            EK-1 EK-1                     68:53   18  102:45   18   171:38 
   18 Petr Mádle            CZE CZE                CZE    73:10   20  100:02   17   173:12 
   19 Kaptur József         VHS Veszprémi Honvéd S        70:59   19  113:47   21   184:46 
   20 Csontos László        BEA Budapesti Egyetemi        74:08   21  112:30   20   186:38 
   21 Varga Zoltán          TTT Tatai Tömegsport é        90:47   26  104:37   19   195:24 
   22 Pap László            VTC Veszprémi Tájfutó         82:22   24  114:36   22   196:58 

      Hegedűs Béla          KTK Kőbányai Tájfutó K        75:04   22    hiba               
      Németh Béla           PVM Pécsi Vörös Meteor        78:03   23    hiba               
      Domán Gábor           THT Tapolcai Honvéd SE        55:16    6    hiba               
      Lenkei Győző          HSP Hidegkúti Spartacu        86:19   25    n.i.               
      Gajdos Tamás          SPA Tabáni Spartacus          91:20   27    n.i.               



F50  (33)                                  

    1 Harkányi Csaba        HAV Havas Szabadidő Kl        44:59    4   55:35    1   100:34 
    2 Balla Sándor          HSE Hegyisport Szenten        44:32    3   56:21    2   100:53 
    3 Zentai József         HUF HUFEZE Pásztó             43:57    2   57:24    3   101:21 
    4 Honfi Gábor           ESP Egri Spartacus SE         42:05    1   62:03    5   104:08 
    5 Spiegl János          SMA Soproni Műegyetemi        47:09    6   59:43    4   106:52 
    6 Kóger Gyula           PVM Pécsi Vörös Meteor        52:01   12   63:17    6   115:18 
    7 Hirt Károly           ARA Alba Regia Atlétik        47:38    7   67:47    7   115:25 
    8 Zsilkin Viktor        NYV NYVSC-Nyírerdő Táj        46:33    5   71:24   11   117:57 
    9 Bugár József          BOF Budai Ősforrás SC         50:29   10   68:37    8   119:06 
   10 Melkes Antal          SMA Soproni Műegyetemi        50:46   11   68:48    9   119:34 
   11 Ludvig István         MAF Műegyetemi Atlétik        52:28   14   72:19   12   124:47 
   12 Andrási Lajos         HER Herkules SE Balato        50:16    9   76:31   13   126:47 
   13 Tertsch Antal         KTK Kőbányai Tájfutó K        58:01   18   70:45   10   128:46 
   14 Fonyó Sándor          SUN Sün SC Veszprém           55:43   17   80:19   15   136:02 
   15 Csöngei Dezső         VTC Veszprémi Tájfutó         52:12   13   83:51   18   136:03 
   16 Horváth János         TTT Tatai Tömegsport é        59:15   21   79:09   14   138:24 
   17 Somogyi Lajos         PTX Pápai Tájfutó SE          54:40   16   86:32   22   141:12 
   18 Lovász István         HSP Hidegkúti Spartacu        58:59   20   85:25   19   144:24 
   19 Magyar János          MAF Műegyetemi Atlétik        58:02   19   88:57   24   146:59 
   20 Györgyi Zoltán        MOM Hegyvidék SE-MOM T        61:49   23   85:44   21   147:33 
   21 Somlay Gábor          ARA Alba Regia Atlétik        63:01   24   88:28   23   151:29 
   22 Olajos Ferenc         PSE Postás-Matáv SE           60:10   22   93:47   25   153:57 
   23 Csőkör György         TTT Tatai Tömegsport é        54:18   15  101:03   27   155:21 
   24 Juhász István         BOF Budai Ősforrás SC         68:05   26   96:04   26   164:09 
   25 Vámos Péter           PSE Postás-Matáv SE           67:19   25  105:16   29   172:35 
   26 Mészáros Károly       TTT Tatai Tömegsport é        80:59   28  105:55   30   186:54 

      Lux Iván              BEA Budapesti Egyetemi         hiba        80:40   16          
      Hegedüs Ábel          BEA Budapesti Egyetemi         hiba         n.i.               
      Horváth Tivadar       HER Herkules SE Balato        49:19    8    n.i.               
      Imeli János           MSE Megalódusz SE              n.i.        82:57   17          
      Szivák Béla           ARA Alba Regia Atlétik        70:36   27    n.i.               
      Krolopp Frigyes       HSP Hidegkúti Spartacu                     85:41   20          
      Lutring László        TTT TTT                                   101:43   28          



F55  (29)                                  

    1 Ládi János            BTK Bakonyi Tájfutó Kl        41:34    1   47:03    2    88:37 
    2 Gyurkó László         KTK Kőbányai Tájfutó K        42:48    2   50:14    3    93:02 
    3 Boros Zoltán          ESP Egri Spartacus SE         47:15    6   46:26    1    93:41 
    4 Bikki Sándor          HER Herkules SE Balato        45:29    3   50:37    4    96:06 
    5 Bacsó Attila          HER Herkules SE Balato        46:02    4   54:51    6   100:53 
    6 Jelinek István        PSE Postás-Matáv SE           50:29    7   52:01    5   102:30 
    7 Kovács Attila         ZSC Zöld Sportok Clubj        47:01    5   55:59    7   103:00 
    8 Grabenhofer Wilhelm   LZO LZ Omaha           AUT    50:50    9   58:00    9   108:50 
    9 Kardos Ferenc         OSC Orvosegyetem SC           53:10   11   58:44   11   111:54 
   10 Horváth Béla          KTK Kőbányai Tájfutó K        50:34    8   62:23   14   112:57 
   11 Bogdanovits András    MSE Megalódusz SE             58:12   13   58:01   10   116:13 
   12 Szűcs B. Levente      HSP Hidegkúti Spartacu        61:53   16   59:19   12   121:12 
   13 Kaján László          FMT FŐMTERV SK                51:39   10   72:06   20   123:45 
   14 Fluck István          PVM Pécsi Vörös Meteor        64:51   20   59:42   13   124:33 
   15 Salga István          HSP Hidegkúti Spartacu        67:45   21   57:26    8   125:11 
   16 Lajtai Sándor         PVM Pécsi Vörös Meteor        57:25   12   67:53   17   125:18 
   17 Aknai Antal           TTT Tatai Tömegsport é        59:50   15   69:33   18   129:23 
   18 Gáncs Kálmán          HER Herkules SE Balato        64:11   19   70:51   19   135:02 
   19 Tüskés György         SUN Sün SC Veszprém           62:44   18   76:02   23   138:46 
   20 Homoki Géza           BEA Budapesti Egyetemi        68:23   22   74:59   22   143:22 
   21 Gömbös Gyula          SKS Sárvári Kinizsi SK        76:32   24   67:10   16   143:42 
   22 Tasi Ákos             TTE Tipo Tájfutó és Kö        70:36   23   76:59   24   147:35 
   23 Lázár László          PSE Postás-Matáv SE           62:19   17   89:54   25   152:13 
   24 Balogh Iván           BEA Budapesti Egyetemi        87:47   25  101:47   27   189:34 
   25 Mudry Ferenc          MSE Megalódusz SE             91:52   26  107:52   28   199:44 

      Arthofer Dietmar      LZO LZ Omaha           AUT     hiba        65:38   15          
      Gárdonyi Zoltán       BOF Budai Ősforrás SC          n.i.        90:03   26          
      Vincze István         HER Herkules SE Balato        58:27   14    n.i.               
      Gyalog László         SPA Tabáni Spartacus           n.i.        73:05   21          



F60  (23)                                  

    1 Gombkötő Péter        TTE Tipo Tájfutó és Kö        45:43    3   47:22    1    93:05 
    2 Komár Béla            HER Herkules SE Balato        45:37    2   49:31    2    95:08 
    3 Nagy Árpád            ETC Egri Testedző Club        47:52    4   53:27    4   101:19 
    4 Horváth Zoltán        ZTC Zalaegerszegi Tájé        48:05    5   56:50    7   104:55 
    5 Hargitai István       TTE Tipo Tájfutó és Kö        52:18    8   54:11    5   106:29 
    6 Muszély György        BEA Budapesti Egyetemi        52:18    8   56:13    6   108:31 
    7 Tóth János            SKS Sárvári Kinizsi SK        56:43   13   53:24    3   110:07 
    8 Kéri Gerzson          OSC Orvosegyetem SC           50:00    6   64:37   10   114:37 
    9 Sejpes Gyula          KTK Kőbányai Tájfutó K        50:26    7   66:09   13   116:35 
   10 Vajda László          ZTC Zalaegerszegi Tájé        54:57   11   64:42   11   119:39 
   11 Mohácsi József        HAV Havas Szabadidő Kl        61:59   15   64:08    9   126:07 
   12 Kempelen Miklós       OSC Orvosegyetem SC           60:40   14   65:55   12   126:35 
   13 Berbécs Sándor        TTT Tatai Tömegsport é        72:32   19   59:51    8   132:23 
   14 Holluby Andor         PSE Postás-Matáv SE           55:13   12   79:25   17   134:38 
   15 Wengrin István        VTC Veszprémi Tájfutó         63:19   16   75:35   16   138:54 
   16 Perényi János         GYO Gyöngyösi Tájutó K        80:46   21   67:36   14   148:22 
   17 Farkas Sándor         HAV Havas Szabadidő Kl        79:09   20   81:19   18   160:28 
   18 Nagy Gábor            TTE Tipo Tájfutó és Kö        67:36   17  100:31   20   168:07 
   19 Reszter István        TTT Tatai Tömegsport é        81:07   22   96:27   19   177:34 

      Szemler István        TTE Tipo Tájfutó és Kö        45:21    1    hiba               
      Haralyi László        ARA Alba Regia Atlétik        68:06   18    n.i.               
      Csongrádi Jenő        BEA Budapesti Egyetemi        52:59   10    n.i.               
      Tőkés József          TSC Tungsram SC                n.i.        68:20   15          



F65  (15)                                  

    1 Varga György          POE Pécsi Orvos Egészs        51:33    6   51:00    1   102:33 
    2 Páhy Tibor            ARA Alba Regia Atlétik        46:28    3   63:20    4   109:48 
    3 Vass Tibor            VHS Veszprémi Honvéd S        44:41    1   65:31    5   110:12 
    4 Schell Antal          PSE Postás-Matáv SE           51:06    5   61:03    2   112:09 
    5 Bányai Attila         ZTC Zalaegerszegi Tájé        45:01    2   67:38    8   112:39 
    6 Nagy Dezső            KTK Kőbányai Tájfutó K        52:43    8   62:12    3   114:55 
    7 Cserháti József       TSC Tungsram SC               50:22    4   66:04    6   116:26 
    8 Köblös József         KTX Kőbányai Textil SE        52:40    7   68:02    9   120:42 
    9 Hódossy Béla          TSC Tungsram SC               68:53   12   66:33    7   135:26 
   10 Radnóti Rezső         HAV Havas Szabadidő Kl        57:03   10   93:20   11   150:23 
   11 Müller János          PSE Postás-Matáv SE           80:04   13  105:42   12   185:46 

      Balogh Tamás          SPA Tabáni Spartacus           hiba         hiba               
      Cserteg István        TSC Tungsram SC                n.i.        74:29   10          
      Weress Kálmán         TTE Tipo Tájfutó és Kö        57:16   11    n.i.               
      Illés Vilmos          SSC Siketek SC Budapes        55:52    9    n.i.               



N10D  (14)                                 

    1 Szuromi Luca          HSE Hegyisport Szenten        26:46    1   24:59    2    51:45 
    2 Faggyas Petra         TTE Tipo Tájfutó és Kö        34:05    3   24:58    1    59:03 
    3 Weiler Virág          MAF Műegyetemi Atlétik        29:43    2   32:18    5    62:01 
    4 Schwendtner Réka      KTK Kőbányai Tájfutó K        38:15    5   31:28    4    69:43 
    5 Péntek Gréti          LIT Litéri Tájfutó Clu        37:00    4   33:02    6    70:02 
    6 Faggyas Réka          TTE Tipo Tájfutó és Kö        42:17    7   28:59    3    71:16 
    7 Pálinkás Rita         EPI EPI                       38:56    6   36:15    8    75:11 
    8 Tóczik Liliana        TTT Tatai Tömegsport é        46:00    8   48:53   10    94:53 
    9 Gillich Viktória      MSE Megalódusz SE             53:29    9   45:28    9    98:57 
   10 Váradi Vivien         GYO Gyöngyösi Tájutó K        54:43   10   52:15   11   106:58 

      Szabó Anna            SKS Sárvári Kinizsi SK         n.i.        34:55    7          
      Zsolnai Jennifer      SKS Sárvári Kinizsi SK         n.i.        53:18   12          
      Király Anna           SKS Sárvári Kinizsi SK         n.i.         hiba               
      Józsa Dominika        PSE Postás-Matáv SE                        55:51   13          



N12C  (5)                                  

    1 Miháczi Diana         TTE Tipo Tájfutó és Kö        29:08    1   27:50    2    56:58 
    2 Varsányi Kinga        VTC Veszprémi Tájfutó         32:11    2   29:20    3    61:31 
    3 Konrád Krisztina      GYO Gyöngyösi Tájutó K        43:45    3   25:40    1    69:25 
    4 Marton Andrea         BMG Babits Mihály Gimn        78:39    5   52:16    4   130:55 

      Korponai Zsófia       ARA Alba Regia Atlétik        60:20    4    n.i.               



N14B  (8)                                  

    1 Tóth Krisztina        VTC Veszprémi Tájfutó         47:35    1   49:34    1    97:09 
    2 Zempléni Réka         KOS Hegyvidék-KFKI Opt        50:08    2   55:40    2   105:48 
    3 Oszkó Dóra            MAC Margitszigeti Atlé        50:37    3   59:40    3   110:17 
    4 Szőcs Fruzsina        HSP Hidegkúti Spartacu        61:01    4   89:52    4   150:53 
    5 Kerényi Szófi Zsófia  KTK Kőbányai Tájfutó K        89:26    5   91:03    5   180:29 
    6 Csontos Zsuzsi        BEA Budapesti Egyetemi       112:47    7  108:57    6   221:44 

      Domán Fruzsina        THT Tapolcai Honvéd SE       102:57    6    n.i.               
      Szlatényi Dóra        OSC Orvosegyetem SC          118:12    8    n.i.               



N14C  (3)                                  

    1 Mets Ildikó           MOM Hegyvidék SE-MOM T        54:33    1   51:16    2   105:49 
    2 Salfer Eszter         MOM Hegyvidék SE-MOM T        68:41    2   49:26    1   118:07 
    3 Őry Erzsébet          MOM Hegyvidék SE-MOM T        75:24    3   60:20    3   135:44 



N16B  (10)                                 

    1 Chmelarová Misa       CZE CZE                CZE    34:47    1   42:14    1    77:01 
    2 Sebők Petra           VHS Veszprémi Honvéd S        45:15    3   48:25    3    93:40 
    3 Mervartová Kristyna   CZE CZE                CZE    49:31    5   46:05    2    95:36 
    4 Schulek Iringó        KTK Kőbányai Tájfutó K        44:49    2   60:53    4   105:42 
    5 Őry Luca              MOM Hegyvidék SE-MOM T        49:21    4   75:08    6   124:29 
    6 Vágó Nikolett         BMG Babits Mihály Gimn        55:29    6   71:43    5   127:12 
    7 Szijártó Anikó        SKS Sárvári Kinizsi SK        64:05    7  109:09    8   173:14 
    8 Gyöngy Sára           GOC Göcsej Környezetvé        79:45    9  107:51    7   187:36 

      Csontos Bori          BEA Budapesti Egyetemi        68:28    8    hiba               
      Csizmadia Ágnes       HER Herkules SE Balato         n.i.          nfb               



N18B  (17)                                 

    1 Mádlová Vera          CZE CZE                CZE    42:43    1   55:54    1    98:37 
    2 Máthé Fanni           TTE Tipo Tájfutó és Kö        49:42    4   64:51    2   114:33 
    3 Novák Martina         NYV NYVSC-Nyírerdő Táj        56:08    6   73:31    3   129:39 
    4 Fenyvesi Laura        KTK Kőbányai Tájfutó K        48:05    2   84:12    5   132:17 
    5 Györgyi Csenge        MOM Hegyvidék SE-MOM T        51:48    5   82:14    4   134:02 
    6 Kaszás Orsolya        BSC Balatonfüredi SC          49:37    3   88:36    6   138:13 
    7 Stancikova Ria        KTK Kőbányai Tájfutó K        63:53    7   92:15    7   156:08 
    8 Pálinkás Anna         EPI EPI                       64:46    8   99:08    9   163:54 
    9 Dékány Szilvia        GYO Gyöngyösi Tájutó K        66:58    9  103:10   10   170:08 
   10 Vígh Dorottya         BMG Babits Mihály Gimn        74:13   10  110:08   11   184:21 
   11 Kelevitz Krisztina    BMG Babits Mihály Gimn        78:02   11  125:53   12   203:55 
   12 Knotz Anikó           BMG Babits Mihály Gimn        86:26   13  152:55   13   239:21 
   13 Pöltl Andrea          EPI EPI                      149:57   16  210:24   14   360:21 

      Császár Barbara       GOC Göcsej Környezetvé         hiba        94:18    8          
      Nagy Nicolett         EPI EPI                       87:18   14    hiba               
      Hypiusová Tereza      CZE CZE                CZE    84:16   12    hiba               
      Szalontai Beáta       BMG Babits Mihály Gimn       102:22   15    n.i.               



N20A  (4)                                  

    1 Dolezalova Veronika   CZE CZE                CZE    68:09    1   87:11    2   155:20 
    2 Barciková Renáta      KTK Kőbányai Tájfutó K        73:33    2   84:37    1   158:10 
    3 Perényi Dóra Roberta  GYO Gyöngyösi Tájutó K        90:02    3  116:26    3   206:28 

      Dékány Andrea         GYO Gyöngyösi Tájutó K       111:56    4    hiba               



N21A  (8)                                  

    1 Fekete Zsuzsa         KTK Kőbányai Tájfutó K        56:54    3   90:04    1   146:58 
    2 Simon Ágnes           ETC Egri Testedző Club        57:08    4   91:06    2   148:14 
    3 Füzy Anna             OSC Orvosegyetem SC           54:53    2   94:35    4   149:28 
    4 Katarina Fedorova     PEZ Sokol Pezinok      SVK    57:14    5   92:37    3   149:51 
    5 Császár Éva           GOC Göcsej Környezetvé        54:39    1   96:31    5   151:10 
    6 Wengrin Ágnes         TTE Tipo Tájfutó és Kö        59:13    6  108:17    7   167:30 
    7 Tas Katalin           MOM Hegyvidék SE-MOM T        65:15    7  112:59    8   178:14 

      Gyurkó Fanni          ARA Alba Regia Atlétik         n.i.       100:10    6          



N21B  (20)                                 

    1 Marosffy Orsolya      OSC Orvosegyetem SC           52:11    1   78:01    4   130:12 
    2 Rácz Mónika           TTE Tipo Tájfutó és Kö        56:25    4   77:35    3   134:00 
    3 Füzy Judit            OSC Orvosegyetem SC           61:34    8   74:26    1   136:00 
    4 Marosán Ágnes         BEA Budapesti Egyetemi        55:01    2   83:54    8   138:55 
    5 Marosfalvi Mónika     FMT FŐMTERV SK                55:35    3   84:10    9   139:45 
    6 Federics Éva          TTT Tatai Tömegsport é        60:50    6   80:24    5   141:14 
    7 Lendvai Katalin       VHS Veszprémi Honvéd S        61:03    7   82:54    7   143:57 
    8 Rácz Alida            TTE Tipo Tájfutó és Kö        63:48   10   91:51   12   155:39 
    9 Szunyog Emese         KTK Kőbányai Tájfutó K        66:08   12   91:02   11   157:10 
   10 Dóczi Petra           OSC Orvosegyetem SC           65:46   11   96:01   14   161:47 
   11 Kovács Eszter         KTK Kőbányai Tájfutó K        71:03   15   92:38   13   163:41 
   12 Holper Antónia        TTE Tipo Tájfutó és Kö        67:30   13  108:58   15   176:28 

      Nagy Krisztina        BEA Budapesti Egyetemi         n.i.        77:15    2          
      Tertsch Ágnes         KTK Kőbányai Tájfutó K        76:10   16    n.i.               
      Schuch Anikó          KTK Kőbányai Tájfutó K         n.i.        87:36   10          
      Orsányi Beatrix       PSE Postás-Matáv SE           80:06   17    n.i.               
      Farkas Krisztina      TTE Tipo Tájfutó és Kö         n.i.        82:48    6          
      Lengyel Andrea        TTE Tipo Tájfutó és Kö        67:48   14    n.i.               
      Herczku Tímea         HSP Hidegkúti Spartacu        63:40    9    n.i.               
      Elmont Bernadett      ZTC Zalaegerszegi Tájé        57:28    5    n.i.               



N21BR  (26)                                

    1 Allwinger Tünde       TTE Tipo Tájfutó és Kö        50:12    1   54:37    1   104:49 
    2 Borsiné Petrik Zsuzsa ARA Alba Regia Atlétik        56:28    5   56:28    2   112:56 
    3 Bozsits Szilvia       VHS Veszprémi Honvéd S        52:24    2   62:57    6   115:21 
    4 Vaszilev Katalin      MOM Hegyvidék SE-MOM T        57:33    6   58:10    3   115:43 
    5 Pegán Bernadett       VTC Veszprémi Tájfutó         52:57    3   64:03    7   117:00 
    6 Csordás Erika         FMT FŐMTERV SK                54:48    4   62:23    5   117:11 
    7 Pincés Marianna       TTT Tatai Tömegsport é        58:56    7   67:44    9   126:40 
    8 Tóth Ágnes            MAF Műegyetemi Atlétik        60:23    8   72:27   13   132:50 
    9 Cseresnyés Ágnes      TTE Tipo Tájfutó és Kö        72:31   11   61:12    4   133:43 
   10 Lukóczky Orsolya      BMG Babits Mihály Gimn        64:59    9   73:15   14   138:14 
   11 Tukacs Lívia          PSE Postás-Matáv SE           71:13   10   69:38   11   140:51 
   12 Kotormán Ágnes        VHS Veszprémi Honvéd S        76:38   15   69:38   11   146:16 
   13 Salánki Zsuzsa        OSC Orvosegyetem SC           74:21   14   76:30   15   150:51 
   14 Cziráki Edit          BSC Balatonfüredi SC          78:40   17   83:43   19   162:23 
   15 Holluby Dóra          PSE Postás-Matáv SE           74:20   13   92:23   21   166:43 
   16 Kapturné Bíró Anna    VHS Veszprémi Honvéd S        90:45   19   81:44   18   172:29 
   17 Ebinger Mónika        KFK KFKI Petőfi Sportk        93:53   20   86:17   20   180:10 

      Szemler Judit         TTE Tipo Tájfutó és Kö        77:24   16    n.i.               
      Perczel Viola         HSP Hidegkúti Spartacu                    131:52   23          
      Szabadi Ildikó        OSC Orvosegyetem SC           72:48   12    n.i.               
      Lengyel Andrea        TTE Tipo Tájfutó és Kö                     69:03   10          
      Ádám Vera             ARA Alba Regia Atlétik                     78:28   17          
      Perczel Judit         HSP Hidegkúti Spartacu                    127:43   22          
      Csonka Dorottya       ARA Alba Regia Atlétik        87:46   18    n.i.               
      Kiss Borbála          TSE Törekvés SE                            77:33   16          
      Lux Andrea            TTE Tipo Tájfutó és Kö                     65:25    8          



N21C  (8)                                  

    1 Orosz Brigitta        PSE Postás-Matáv SE           52:28    3   63:42    2   116:10 
    2 Tóth Károlyné         VTC Veszprémi Tájfutó         55:48    4   61:07    1   116:55 
    3 Hornyán Katalin       HSP Hidegkúti Spartacu        49:38    1   67:20    3   116:58 
    4 Schultheisz Edina     KFK KFKI Petőfi Sportk        51:40    2   67:59    4   119:39 
    5 Kovácsné Bajnóczi Rit FMT FŐMTERV SK                57:19    5   71:12    6   128:31 
    6 Tóth-Buschmann Ilka   TTE Tipo Tájfutó és Kö        60:01    6   70:25    5   130:26 
    7 Ódor Viktória         FMT FŐMTERV SK                63:35    7   84:39    7   148:14 
    8 Oszkóné Simon Ildikó  MAC Margitszigeti Atlé        66:23    8   87:03    8   153:26 



N35A  (10)                                 

    1 Tömördi Ágnes         HSE Hegyisport Szenten        55:31    1   78:07    2   133:38 
    2 Győrffy Gabriella     HSE Hegyisport Szenten        56:35    2   80:32    3   137:07 
    3 Csillag Veronika      PVM Pécsi Vörös Meteor        67:05    3   82:17    4   149:22 
    4 Barcíková Renáta      KBB Kobra Bratislava   SVK    69:36    4   90:36    5   160:12 
    5 Németh Zsoltné        HER Herkules SE Balato        73:48    5   92:34    6   166:22 
    6 Csizmadiáné Szóládi A HER Herkules SE Balato        76:19    6  102:16    7   178:35 
    7 Tamásné Szakács Judit MSE Megalódusz SE             89:24    7  129:30    9   218:54 

      Mátyás Ildikó         PVM Pécsi Vörös Meteor         hiba        75:37    1          
      GillichnéKalocsai Adr MSE Megalódusz SE              n.i.         hiba               
      Karagics Judit        OSC Orvosegyetem SC            n.i.       120:58    8          



N40  (7)                                   

    1 Radics Anna           TTT Tatai Tömegsport é        54:15    3   68:28    1   122:43 
    2 Hajas Csilla          KOS Hegyvidék-KFKI Opt        60:18    4   81:05    2   141:23 
    3 Nemesházi Lászlóné    PSE Postás-Matáv SE           89:26    5   91:56    4   181:22 
    4 Horváth Zoltánné      TSE Törekvés SE               89:39    6   96:34    5   186:13 

      Nagy Márta            ARA Alba Regia Atlétik                     82:48    3          
      Pokk Mariann          ARA Alba Regia Atlétik        49:35    2    n.i.               
      Kármán Katalin        HSE Hegyisport Szenten        45:37    1    n.i.               



N45  (11)                                  

    1 Regályné Zarnóczay Kl NYK Nyíregyházi Konzer        47:56    2   56:18    2   104:14 
    2 Bacsó Piroska         MAF Műegyetemi Atlétik        51:26    3   53:17    1   104:43 
    3 Horváth Magda         TTE Tipo Tájfutó és Kö        47:30    1   62:35    3   110:05 
    4 Ostorics Zsuzsanna    PSE Postás-Matáv SE           65:22    5   70:06    5   135:28 
    5 Keszthelyi Ildikó     PSE Postás-Matáv SE           71:08    6   74:08    6   145:16 
    6 Nagy Zsuzsanna        HER Herkules SE Balato        83:44   11   63:02    4   146:46 
    7 Gösswein Judit        PSE Postás-Matáv SE           76:42    7   81:14    7   157:56 
    8 Németh Béláné         PVM Pécsi Vörös Meteor        80:30    9   87:36    8   168:06 
    9 Pápainé Poós Ildikó   ARA Alba Regia Atlétik        82:27   10   91:12    9   173:39 
   10 Mészárosné Boros Valé TTT Tatai Tömegsport é        79:41    8  120:37   10   200:18 

      Fent Marianne         ARA Alba Regia Atlétik        55:44    4    n.i.               



N50  (11)                                  

    1 Muzsnai Ágota         HSE Hegyisport Szenten        55:11    6   49:11    1   104:22 
    2 Hegedüs Ágnes         BEA Budapesti Egyetemi        50:19    3   59:45    3   110:04 
    3 Novotni Tiborné       BME Balassagyarmati ME        50:45    4   59:48    4   110:33 
    4 Mező Éva              PVM Pécsi Vörös Meteor        48:39    1   62:12    5   110:51 
    5 Kocsis Gyöngyi        ARA Alba Regia Atlétik        50:50    5   67:31    6   118:21 
    6 Karsai Klára          OSC Orvosegyetem SC           62:48    7   57:09    2   119:57 
    7 Szabó Zsuzsanna       MOM Hegyvidék SE-MOM T        49:47    2   71:40    7   121:27 
    8 Spiegl Zsuzsanna      SMA Soproni Műegyetemi        75:22    8  105:34    9   180:56 
    9 Boros Marianna        TSE Törekvés SE               98:40   10  131:09   10   229:49 

      Benga Andrásné        PVM Pécsi Vörös Meteor         hiba        77:39    8          
      Sipos Judit           HSE Hegyisport Szenten        87:34    9    n.i.               



N55  (4)                                   

    1 Korik Vera            PSE Postás-Matáv SE           55:43    1   56:17    1   112:00 
    2 Komár Béláné          HER Herkules SE Balato        57:10    2   69:49    3   126:59 
    3 Kardos Rózsa          OSC Orvosegyetem SC           66:54    4   60:38    2   127:32 
    4 Lux Ágnes             BEA Budapesti Egyetemi        58:56    3   82:38    4   141:34 



Nyílt kezdő  (48)                          

    1 Hunyadi István        EK-1 EK-1                     27:53    2   24:32    2    52:25 
    2 Filó György           PTX Pápai Tájfutó SE          29:56    4   24:30    1    54:26 
    3 Fejes Péter           VHS Veszprémi Honvéd S        29:37    3   27:42    6    57:19 
    4 Szigetfy Ildikó       HER Herkules SE Balato        33:18    7   26:14    4    59:32 
    5 Füzy Tibor            EK-1 EK-1                     37:04   12   29:48    7    66:52 
    6 Szóllás Tamás         VBT Veszprémi Bridzs é        42:12   17   25:39    3    67:51 
    7 Kovács Béla           KTK Kőbányai Tájfutó K        34:30   10   35:54   11    70:24 
    8 Tóth Annamária        ARA Alba Regia Atlétik        34:00    8   36:35   12    70:35 
    9 Váradi Attila         GYO Gyöngyösi Tájutó K        27:03    1   43:45   19    70:48 
   10 Peregi Tamás          MAC Margitszigeti Atlé        34:01    9   39:56   15    73:57 
   11 Savanya Fanni         SPA Tabáni Spartacus          39:46   15   38:50   13    78:36 
   12 Marganits Sándor      TTT TTT                       47:56   24   31:32    8    79:28 
   13 Marton Tamás          BMG Babits Mihály Gimn        40:38   16   41:28   16    82:06 
   14 Treiner Éva           OSC Orvosegyetem SC           44:25   18   42:14   17    86:39 
   15 Auer Hajnalka         KTK Kőbányai Tájfutó K        54:31   33   33:10    9    87:41 
   16 Tóth Józsefné         HAV Havas Szabadidő Kl        45:57   21   43:53   20    89:50 
   17 Zacher Viktor         SPA Tabáni Spartacus          66:36   35   26:42    5    93:18 
   18 Király Réka           SZV Szegedi Vasutas SE        51:26   29   43:11   18    94:37 
   19 Bakos Barbara         SKS Sárvári Kinizsi SK        45:29   20   51:06   24    96:35 
   20 Péntek Márton         LIT Litéri Tájfutó Clu        53:49   30   51:42   25   105:31 
   21 Iván Ákos             BSC Balatonfüredi SC          61:52   34   47:48   22   109:40 
   22 Lengyel Hanna         MAC Margitszigeti Atlé        47:41   23   63:52   27   111:33 
   23 Mets Zsuzsanna        OSC Orvosegyetem SC           51:22   28   61:38   26   113:00 
   24 Nagy Gergő            BMG Babits Mihály Gimn        70:10   36   45:13   21   115:23 
   25 Péter Hajnalka        VBT Veszprémi Bridzs é        75:58   37   39:40   14   115:38 
   26 Szokol Dávid          BMG Babits Mihály Gimn        48:09   25   67:47   29   115:56 
   27 Kún Ferenc            KTX Kőbányai Textil SE        54:16   32   81:30   31   135:46 
   28 Kisteleki Béla        TTE Tipo Tájfutó és Kö        94:33   38   66:30   28   161:03 

      Kaptur Ádám           VHS Veszprémi Honvéd S         hiba        33:13   10          
      Tóth József           SKS Sárvári Kinizsi SK         n.i.        85:53   32          
      Tóth Balázs           SKS Sárvári Kinizsi SK         n.i.       104:09   33          
      Tóth Gergely          SKS Sárvári Kinizsi SK         n.i.        49:29   23          
      Dormán Miklós         SPA Tabáni Spartacus          31:12    5    n.i.               
      Pados András          EK-1 EK-1                      hiba         n.i.               
      Csetényiné Guba Mária HER Herkules SE Balato         hiba         n.i.               
      Király Péterné        SKS Sárvári Kinizsi SK                      hiba               
      Preil József          SPA Tabáni Spartacus                       77:32   30          
      Fenyvesi Anikó        EK-2 EK-2                     46:15   22    n.i.               
      Csillikné Percel Viol HSP Hidegkúti Spartacu        37:37   13    n.i.               
      Fonyódi Lajos         EK-1 EK-1                    109:48   39    n.i.               
      Váradi Ferenc         ATK Acélszív Triatlon         36:24   11    n.i.               
      Róth Tibor            ATK Acélszív Triatlon         53:52   31    n.i.               
      Tápai József          ATK Acélszív Triatlon         38:46   14    n.i.               
      Móga Piroska          BEA Budapesti Egyetemi        48:10   26    n.i.               
      Újváry Gyöngyi        PSE Postás-Matáv SE                         hiba               
      Klein Pál             ATK Acélszív Triatlon         31:37    6    n.i.               
      Varga János           MAF Műegyetemi Atlétik        48:53   27    n.i.               
      Kórodi István         EK-1 EK-1                     44:37   19    n.i.               



Időskorú férfi  (2)                        

    1 Nyögéri Imre          KTK Kőbányai Tájfutó K        38:49    1   39:34    1    78:23 
    2 Dudás István          OSC Orvosegyetem SC           50:01    2   46:55    2    96:56 



Időskorú női  (4)                          

    1 Hanusz Mária          OSC Orvosegyetem SC           56:19    1   55:58    1   112:17 
    2 Farkas Anna           PSE Postás-Matáv SE           57:42    2   57:24    2   115:06 
    3 Schell Antalné        PSE Postás-Matáv SE           58:32    3   57:45    3   116:17 
    4 Wengrin Istvánné      VTC Veszprémi Tájfutó         63:26    4   81:33    4   144:59