54. Őszi Spari Kupa - 54th Autumn Spartacus CupCs 2006.11.02. 7:44
Klubonkénti rajtlistakészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2005

SI dugó Név                         Kat              N1      N2 


23  EK Egyesületen kívüli          HUN 

  18365 Hansen Jan Petter           F40           57:00  108:00 
  45601 Hunyadi István              NYT          123:00  113:00 
  45602 Lakner Dániel               F10C           6:00   61:00 
  45604 Molnár Dániel               F10C          15:00   43:00 
  45605 Preil József                F21C          59:00   27:00 
  64974 Simpanen Erkki              F70          126:00   11:00 
 501928 Sorevik Tor                 F55           19:00   96:00 
  45606 Sánta Bendegúz              NYT                   99:00 
  45608 Tornai Szabolcs             F21E          23:00   89:00 
  45609 Ütter Lilla                 N10C          42:00   19:00 



24  ARA Alba Regia Atlétikai Klub  HUN 

  45253 Angyal Gábor                F35A          72:00   35:00 
  45251 Guszlev Antal               F21B          31:00   50:00 
 232755 Gyurkó Fanni                N21E          21:00   75:00 
  45256 Kiffer Gyula                F21E          27:00         
  46008 Kovács Edit                 N21B          43:00  130:00 
 233699 Nagy Márta                  N40            5:00  133:00 
  45260 Nagy Sándor                 F45           57:00   76:00 
  45265 Páhy Tibor                  F70           61:00    1:00 
  45261 Pápai János                 F45           99:00    4:00 
  45246 Pápai Tamás                 F18B          96:00   15:00 
  45610 Stein Barnabás              F21BR         11:00   30:00 
  45249 Szabó Veronika              N21BR         66:00   81:00 
 232757 Szivák András               F16B          32:00   70:00 
 232756 Szivák Béla                 F20A          16:00  103:00 
  45247 Tari Gábor                  F18B         120:00    6:00 
  45583 Varga Attila                F21BR         17:00   66:00 
 222939 Viczena Miklós              F45          137:00   24:00 



26  AGD Árpád Gimnázium DSK        HUN 

  45506 Bein Márton                 F21C          14:00   57:00 
  45510 Decsi Tamás                 F21BR         29:00   60:00 



27  BMG Babits Mihály Gimnázium DS HUN 

  45611 Antal Gergely               F14B         109:00   62:00 
 307537 Antal István                F21BR        131:00  117:00 
  45612 Antal Péter                 F10D          68:00   50:00 
  46043 Boka György                 F21BR         74:00  105:00 
  45613 Kafer Zsombor               F14B          76:00   20:00 
 307538 Lukóczky Orsolya            N21BR         54:00    9:00 
  45614 Marton Tamás                F14B          70:00   14:00 
  45615 Mets Zsuzsanna              NYK          116:00  109:00 
  45616 Nagy Attila Gergő           F16B          41:00   76:00 
 307542 Nyíri Gábor                 F21BR        122:00   81:00 
 307541 Nyíri Tibor                 F21BR         47:00   72:00 
  45617 Szokol Dávid                F21C          49:00   67:00 
  46044 Vágó Nikolett               N16B          10:00   83:00 
 307724 Vígh Dorottya               N18B          50:00   90:00 



28  BTK Bakonyi Tájfutó Klub       HUN 

  45618 Kósa Noémi                  N10C          39:00   13:00 
    993 Ládi János                  F55           37:00   93:00 
    991 Molnár Gyula                F45          115:00   72:00 
    952 Szabó Csaba                 F35BR         96:00   52:00 
  45619 Urbán András                F21C          94:00   37:00 
  45620 Vásáros Kornél              F10C          27:00   40:00 



29  BME Balassagyarmati MEDOSZ SE  HUN 

  45621 Bódis Péter                 F18B         114:00         
  45296 Jakubecz Andrea             N21BR         48:00   84:00 
 233635 Kovalcsik Anna              N16B          40:00         
 233636 Kovalcsik Bernadett         N18B          10:00         
 307755 Kovalcsik István            F21B          88:00         
  45295 Kovács Boldizsár            F16B           5:00  115:00 
 222994 Kovács Borbála              N10D          35:00   83:00 
 411926 Kovács Domonkos             F12C          72:00   41:00 
  45292 Kovács Gábor                F35A         116:00   11:00 
 307753 Kovács Sebestyén            F14B         100:00    2:00 
    968 Novotni Tiborné             N50           15:00  127:00 



30  BSC Balatonfüredi SC           HUN 

  45622 Bende Mónika                NYK          100:00  100:00 
 307705 Csonka Gábor                F21BR         23:00   27:00 
 233548 Cziráki Edit                N21BR         42:00   45:00 
    996 Kaszás Orsolya              N18B          26:00   82:00 
 307708 Miskó Róbert                F20A          40:00   71:00 
  45623 Pozsgai Erzsébet            NYK          106:00  117:00 



33  BOF Budai Ősforrás SC          HUN 

 411992 Bugár Gergely               F14B         118:00   50:00 
  45439 Bugár József                F50           84:00   61:00 
  45440 Gárdonyi Zoltán             F50          102:00   69:00 
  45496 Juhász István               F50           60:00   25:00 
  45624 Urbánfy Jenő                F50           64:00   65:00 



34  BAL Budapesti Asztali-labdarúg HUN 

    950 Horváth Imre                F21B         103:00   26:00 



35  BEA Budapesti Egyetemi Atlétik HUN 

  45495 Argay Gyula                 F65          103:00    7:00 
  45275 Biró Áron                   F21B          34:00   32:00 
 302247 Czégé Zoltán                F45          107:00   18:00 
  45151 Friedrich Orsolya           N21B          47:00  100:00 
   4502 Friedrich Vilmos            F60          105:00   32:00 
   6770 Hegedüs András              F50          110:00   51:00 
  45404 Hegedüs Ábel                F50           52:00   27:00 
  54753 Homoki Géza                 F55           94:00   45:00 
  45532 Knuth Dávid                 NYT          101:00   97:00 
 500570 Kovács Balázs               F21BR         35:00         
    964 Lada Nikolett               N21B          15:00   98:00 
   4465 Lux Iván                    F50          122:00   79:00 
 500560 Lux Ágnes                   N55           58:00   67:00 
    961 Madarassy Pál               F21B           4:00         
  45195 Marosán Dávid               F21B          55:00         
  45194 Marosán Ágnes               N21B           5:00         
  45412 Mitterer Andrea             N21C          67:00   89:00 
  45497 Muszély György              F60          111:00   53:00 
  45372 Nagy Krisztina              N21B          11:00  128:00 
 307528 Siegler Konrád              F21B          76:00  104:00 
   1000 Töreky Ákos                 F21E          75:00         
 232759 Urbán András                F40          117:00  120:00 
 416701 Zánkay András               F55          103:00  111:00 



43  DTC Diósgyőri Tájfutó Club     HUN 

 500888 Gerzsényi Zsolt             F21BR         14:00   78:00 
  45625 Hornyák Mariann             N21E          36:00   96:00 
  46315 Resch Kurt                  F40           41:00   72:00 
  46327 Resch (Csala) Judit         N21B          49:00  104:00 
  45626 Stanga Tibor                F21C           4:00    7:00 
  46037 Zsigmond Száva              N21E          57:00         



45  ESP Egri Spartacus Tájékozódás HUN 

  45405 Boros Zoltán                F21B         118:00  116:00 
  45471 Honfi Gábor                 F21B          22:00   74:00 
    949 Szűcs Judit                 N21BR         51:00   30:00 



46  ETC Egri Testedző Club         HUN 

 307597 Kelemeny Dávid              F21BR        125:00  135:00 
  46002 Kovács Ádám                 F21E          99:00   41:00 
    942 Nagy Árpád dr.              F60           77:00   17:00 
  45969 Szabó András                F21E          63:00   29:00 
  46004 Szajkó Csaba                F21B         115:00   86:00 



50  EPI Építőipari Szakközépiskola HUN 

  45627 Mercz László dr.            F70           66:00   26:00 
  45628 Pálinkás Barnabás           F20A          36:00   95:00 



53  FLF Fehérlófia SE              HUN 

 307703 Balogh Róbert               F21B         106:00  101:00 
 307701 Bernáth Zsolt               F21BR         92:00   36:00 
 332827 Haraszti Krisztián          F21BR         44:00   99:00 



54  FMT FŐMTERV SK                 HUN 

  46138 Cenner Tibor dr.            F35BR         90:00   10:00 
 411902 Kaján László                F55           67:00   78:00 
  46132 Laták Rudolf                F21BR         20:00  132:00 
    867 Marosfalvi Mónika           N35A                  26:00 
  45193 Nagy Zsolt                  F45          131:00   90:00 
 332869 Süle Ferenc Attila          F21C          79:00   32:00 
  46125 Ódor Viktória               N21C          37:00   69:00 



57  GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub     HUN 

  45629 Konrád Csaba                NYK          114:00  115:00 
  45630 Konrád Krisztina            N12C          15:00   89:00 
 233540 Tóth Ádám                   F20A          44:00  115:00 



60  HAV Havas Szabadidő Klub       HUN 

   5611 Harkányi Csaba              F50           66:00    3:00 
    906 Mohácsi József              F60           85:00   47:00 



61  HSE Hegyisport Szentendre Egye HUN 

    960 Győrffy Gabriella           N35A         102:00   30:00 
   4478 Jenővári Gabriella          N40                   88:00 
 233691 Katona Ferenc               NYT                   96:00 
  45191 Kerényi Dénes               F45          111:00    2:00 
  46122 Kerényiné Rédly Zsófia      N21C          12:00  119:00 
  45387 Kiácz Bence                 F35A         104:00   51:00 
   4494 Kármán Katalin              N40                   94:00 
 222912 Muliter Gábor               F45          127:00   48:00 
 232846 Muzsnai Ágota dr.           N50           33:00  115:00 
  33901 Rochford Iain               F45           51:00   20:00 
  45174 Tömördi Ágnes               N35A          94:00   14:00 
  45470 Vankó Péter                 F45          123:00   36:00 



62  KOS Hegyvidék-KFKI Optimista S HUN 

 233618 Hajas Csilla dr.            N40           20:00   91:00 
 411949 Kovács Júlia Virág          N16B                 110:00 
 332835 Ormay György                F45          133:00   84:00 
 332834 Ormay Éva                   N40           44:00  130:00 
  45631 Pogány Gergő                F12C                  23:00 
  45460 Szabon János                F65                   37:00 
 411952 Zempléni Réka               N14B          46:00  139:00 



63  MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó S HUN 

    935 Szabó Zsuzsanna             N50           39:00  121:00 
 700002 Zsebeházy István            F21E          83:00   13:00 



64  HER Herkules SE Balatonalmádi  HUN 

  45198 Andrási Lajos               F55           43:00   72:00 
  45445 Bacsó Attila                F55           28:00   87:00 
  45451 Bikki Sándor                F50           62:00   73:00 
 411959 Csizmadia József            F45           95:00   40:00 
  45966 Csizmadia Ágnes             N16B          52:00  107:00 
  45444 Gáncs Kálmán                F55           22:00   57:00 
  45357 Horváth Tivadar             NYT          105:00         
    994 Kaszás György               F45           59:00   66:00 
  45145 Komár Béla                  F60           93:00   35:00 
  45208 Komár Béláné                N55           67:00   70:00 
 411961 Németh Zsoltné              N35A         106:00   42:00 
  45254 Takács Csaba                F40           81:00   88:00 
  45632 Tasi Dániel                 F14B          91:00   26:00 



65  HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó  HUN 

  45177 Forrai Gábor                F21E          87:00   73:00 
  45179 Forrai Miklós               F21E         119:00   85:00 



68  JSS Jánosháza SK               HUN 

  45270 Hende András                F21C          54:00   87:00 
  46010 Horváth Pál                 F21C          44:00   62:00 
  45633 Rába Noémi                  N14B          13:00  103:00 
  45268 Rétfalvi Lajos              F60          115:00   11:00 
  45634 Stankovics Beáta            N16B          43:00   71:00 



69  JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc  HUN 

  45927 Bartus Petra                N14B          31:00  118:00 
  45396 Halaj László                F35BR        105:00    7:00 
  45635 Kakuk György                F10D          59:00   47:00 
  45163 Kissné Kiss Mária           N40           47:00  118:00 
  45165 Nagypéter Mária             N40           41:00  127:00 
 416658 Sisa Dorottya               N18B           2:00   58:00 
  45921 Szabadi Bernadett           N14B          25:00  112:00 
  45925 Urbán Csaba                 F18B         102:00   57:00 
 307749 Ózsvári Eszter              N16B          46:00   92:00 



73  KAL Kalocsai SE                HUN 

 233611 Spiegl Máté                 F21B          64:00   77:00 
 232793 Török Tibor                 F21BR        128:00  102:00 



80  KTK Kőbányai Tájfutó Klub      HUN 

   5618 Bálint Sándor dr.           F60                    5:00 
 233694 Bálint Sándorné dr.         N60                  101:00 
 700006 Fekete Zsuzsa               N21E          18:00   69:00 
    979 Gellért Gábor               F21B          97:00   89:00 
 232782 Gyurkó László               F55           82:00   75:00 
  45636 Hamar Boglárka              NYK          109:00  113:00 
 232807 Hegedüs Béla                F45           79:00   16:00 
    978 Kerényi Krisztina           N21E          24:00   78:00 
  46011 Kerényi Máté                F21E          95:00   81:00 
   5614 Kinde Kálmán                F35BR         81:00   46:00 
   5612 Kinde Mátyás                F16B          17:00   64:00 
   5613 Kinde Sarolta               N10D           5:00   95:00 
 230707 Kinde Vanda                 N14B           4:00  121:00 
 230706 Kinde Zsófia                N12C          18:00   83:00 
 307759 Kiss Julianna               N50           42:00  111:00 
   5621 Nyögéri Imre                F70          116:00   31:00 
   5619 Pál Ilona dr.               N45          125:00         
    982 Sejpes Gyula                F60           51:00   41:00 
 233671 Simon Hajnalka              N21BR         33:00   63:00 
   5624 Simon Tamás                 F21BR         83:00   90:00 
 307760 Szabó Gábor                 F55           34:00  135:00 
 307762 Szabó Márk                  F18B         117:00   36:00 
   5620 Szitter Attila              F35BR        117:00   16:00 
   5616 Szunyog József dr.          F50          116:00   35:00 
   5615 Tertsch Antal               F50          120:00   49:00 
   5631 Tertsch Mónika              N21BR         63:00   21:00 
  45322 Tóthné Schuch Anikó         N21B           9:00  106:00 



82  KRI Kristály Tájfutó és Termés HUN 

  45474 Czinege János               NYT          118:00  101:00 
  45473 Gincsai József              NYT          116:00  111:00 



84  LIT Litéri Tájfutó Club        HUN 

  45637 Péntek Gréti                N10C          51:00   22:00 
  45638 Péntek Márton               NYK          121:00  106:00 
  45639 Péntek Mátyás               F12C          87:00   20:00 



85  MAC Margitszigeti Atlétikai Ce HUN 

 222980 Ipsics László               F35BR        129:00   19:00 
 800002 Oszkó László                F35BR        123:00    1:00 
  45640 Peregi Dániel               F10D          74:00   35:00 
  45641 Peregi Dávid                F14B          88:00   56:00 
  45644 Peregi Tamás                NYT          107:00  107:00 
  45645 Tamás Gergely               F10D          56:00   14:00 



86  MSE Megalódusz SE              HUN 

   4460 Cserna András               F35BR         99:00    4:00 
  45646 Gillich Bernadett           N10D          38:00   77:00 
  45101 Gillich István              F40           65:00   68:00 
  45647 Gillich Viktória            N10D          11:00   98:00 
 416673 Gillichné Kalocsai Adrienn  N35A          86:00    6:00 
   4458 Gyulai Tamás                F21BR         71:00  129:00 
   4459 Gyulai Zoltán               F45           93:00   42:00 
  45648 Imeli János                 F50           74:00   43:00 
 232753 Mauer Lajos                 F21C          69:00    2:00 
    891 Mudry Ferenc                F55           61:00   66:00 
  46060 Tamás Péter                 F40          101:00   56:00 
    966 Tamásné Szakács Judit       N40           35:00  124:00 
  45649 Ádám Péter                  F21B          70:00   35:00 



88  MEA Miskolci Egyetemi Atlétika HUN 

  45650 Horváth Hanga               N10C          60:00         
  45550 Horváth Sándor              F40           49:00   84:00 
 307546 Zelena Dóra                 N21BR         21:00         



89  MAF Műegyetemi Atlétikai és Fo HUN 

  46100 Bacsó Piroska               N45          137:00   15:00 
 233595 Dalos Attila                F21BR          5:00  114:00 
  45651 Dalos Máté                  F10D          83:00   41:00 
  45652 Dalos Áron                  F10D          89:00   53:00 
  45653 Horváth Katalin             NYK          107:00   96:00 
  45376 Ludvig István               F50          124:00   39:00 
  45374 Magyar János                F50           58:00   45:00 
  46082 Matics Gyula                F21B          61:00  110:00 
 411967 Tóth Ágnes                  N21BR         12:00   42:00 
  45654 Weiler Vilmos               F10D          53:00    8:00 
 232799 Weiler Virág                N10D          32:00   68:00 
 307781 Weiler Zsolt                F21BR         89:00  126:00 
 332838 Ágoston Tibor               F10D          62:00   20:00 



94  NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sza HUN 

 700003 Hrenkó Ivett                N21E          48:00  105:00 
 700004 Hrenkó László               F45          103:00   50:00 
  45114 Veresné Gyalog Zsuzsanna    N21B          17:00  122:00 
  45168 Zsilkin Viktor              F50           98:00   21:00 



96  OSC Orvosegyetem SC            HUN 

 307571 Csákány Anikó               N40           38:00         
   4482 Dosek Ágoston               F35A          80:00    7:00 
  45450 Dudás István                F70          101:00   41:00 
  45304 Dóczi Petra                 N21B          39:00  120:00 
  45520 Füzy Anna                   N21E          12:00   72:00 
  45416 Füzy Judit                  N21B          27:00  132:00 
 233676 Gadó György                 F45           61:00   80:00 
 416663 Györgyi László              F35BR        108:00         
 233541 Gárdonyi Márk               F21BR         53:00  123:00 
  45418 Hanusz Mária                N60           16:00  131:00 
  45417 Hegedűs Zoltán              F50           96:00    9:00 
    947 Karagics Judit              N35A          78:00         
   4501 Kardos Ferenc dr.           F55           25:00   63:00 
  45420 Kardos Rózsa                N55           61:00   79:00 
   4495 Kéri Gerzson dr.            F60           61:00         
  45655 Makra Zsigmond              F40           89:00   32:00 
  45656 Marosffy Bálint             F10D          80:00   26:00 
  45414 Marosffy Dániel             F21BR        101:00   96:00 
  45301 Marosffy Orsolya            N21B          23:00  116:00 
 232802 Mets Miklós                 F45           83:00   32:00 
 222993 Szabadi Ildikó              N21BR         87:00   54:00 
 307527 Szlatényi Ferenc            F45           71:00   12:00 
 307567 Sódor István dr.            F55           97:00   48:00 
 233644 Tálas Sándor                F40           21:00   64:00 



97  PAK Paksi SE                   HUN 

  46022 Dömötör Balázs              F21B          85:00  107:00 



98  PTX Pápai Tájfutó SE           HUN 

    990 Filó Bernát                 F16B          62:00   91:00 
 233522 Somogyi Lajos               F50           78:00   55:00 
 233523 Somogyi László              F45           89:00   38:00 



99  POE Pécsi Orvos Egészségügyi S HUN 

 222916 Tihanyi László dr.          F70           81:00   56:00 
 411924 Varga György                F65          115:00   28:00 



100 PVS Pécsi Vasutas SK           HUN 

 332863 Felföldi Barnabás           F35A          92:00   27:00 
  45160 Kovács Bernadett            N21E          54:00   81:00 
 332864 Tölgyesi Aurél              F10C           9:00   49:00 



101 PVM Pécsi Vörös Meteor SK      HUN 

 232809 Ambrus Sándor               F35BR        120:00   40:00 
  45499 Benga Andrásné              N50           18:00  117:00 
  45553 Csillag Vera                N21BR         93:00   33:00 
  45378 Fluck István                F55           40:00  126:00 
 307600 Fluck Marcell               F16B           2:00   79:00 
 332826 Kapitány Attiláné           N21C          47:00  114:00 
 233683 Kóger Gyula                 F50          118:00   31:00 
  45657 Kühn Edit                   NYT          109:00  117:00 
 222913 Lovas Ágnes                 N35A          98:00   10:00 
  45383 Mező Éva                    N50           24:00  109:00 
 233688 Sziebert Edwin              NYT          125:00  105:00 
   4514 Szieberth Péter             F40           25:00  124:00 
  45658 Szuromi Luca                N10D          26:00   89:00 
 332825 Szőke Zoltán                F40           77:00  116:00 



102 PSE Postás-Matáv SE            HUN 

  45365 Buncsik János               F70          106:00   46:00 
 411999 Grant Julianna              N55           73:00   85:00 
 307565 Gösswein Judit              N45          107:00    6:00 
  45437 Holluby Andor               F60           65:00   68:00 
 232765 Horváth György              F50           76:00   19:00 
 232771 Kalmár János                F21C          29:00   17:00 
  45524 Keszthelyi Ildikó           N45          131:00   12:00 
    897 Lázár László                F55           55:00   84:00 
 411940 Müller János                F65          100:00   13:00 
   4497 Nemesházi László            F21B          13:00   11:00 
   4498 Nemesházi Lászlóné          N40            8:00  112:00 
  45367 Olajos Ferenc               F50           54:00   57:00 
  45370 Orsányi Beatrix             N21C          62:00  124:00 
  45366 Ostorics Zsuzsanna          N40           17:00   97:00 
   4491 Schell Antal                F65          112:00   52:00 
   4492 Schell Antalné              N60           51:00  111:00 
  45659 Szebeni Zsolt               F21B         112:00   29:00 



108 SMA Soproni Műegyetemi AC      HUN 

  45303 Bánki Zoltán                F21B          16:00   92:00 
 307777 Gerely Ferenc               F60           53:00   20:00 
  46087 Margittai Endre             F45           75:00   34:00 
  46092 Melkes Antal                F50           56:00   13:00 
  46093 Molnár Tibor                F40           13:00  100:00 
  46001 Németh Tünde                N21BR         75:00   87:00 
 233612 Spiegl Anna                 N21BR          6:00    6:00 
 233610 Spiegl János                F50           90:00   37:00 
  45660 Spiegl Zsuzsanna            N50           30:00  107:00 



110 SFC Széchenyi István Egyetem S HUN 

 332878 Dömötör Gábor               F21C          24:00   82:00 
 332879 Kolláth Gábor               F50          108:00   53:00 
  45661 Kálmán Dénes                F21C          39:00   47:00 
 332877 Mentler Balázs              F35BR        102:00   31:00 



113 SZV Szegedi Vasutas SE         HUN 

 411913 Bereczki Máté               F16B          23:00  118:00 
 411965 Felföldi Hajnalka           N35A          74:00   22:00 
  45909 Fodor József                F21B          28:00   44:00 
  45663 Gera Krisztina              N10D           8:00   74:00 
  45571 Gera Tibor                  F40            5:00   96:00 
  45222 Hajagos Henrik              F40           53:00  112:00 
  45241 Horváth Tamás               F18B          87:00   30:00 
  45912 Kakuk Zsófia                N14B          28:00   94:00 
  45217 Károssy Réka                N21BR          9:00   75:00 
  45917 Szerencsi Ildikó            N21E           6:00   66:00 
  45233 Szokol Lajos                F40           45:00  104:00 
  45239 Tóth Gábor                  F40          109:00   16:00 
 307796 Tóth Réka                   N16B          16:00   86:00 
 232811 Vass Flóra                  N12C          42:00   80:00 
 232810 Vass Luca                   N12C          27:00   65:00 
 307797 Zsigmond Tímea              N16B          34:00   95:00 



115 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyes HUN 

 416699 Cserjés Andrea dr.          N35A         114:00    2:00 
 232760 Veres Tamás                 F21B          94:00   59:00 



119 SPA Tabáni Spartacus Sport és  HUN 

  45664 Balogh Tamás                F65           85:00   16:00 



120 THT Tapolcai Honvéd SE         HUN 

  45186 Tóth Károly ifj.            F16B          56:00   94:00 
 233655 Vajda Zsolt                 F21B         127:00   95:00 



121 THS Taszári Honvéd SE          HUN 

  45552 Barát Imola                 N40           29:00  100:00 
  45358 Kaufmann Brigitta Dóra      N21B           3:00  138:00 
  45665 Tóth Gábor                  F21BR         65:00   45:00 



125 TTE Tipo Tájfutó és Környezetv HUN 

 800000 Allwinger Herwig            F35BR         78:00   43:00 
 416678 Allwinger Tünde             N21BR         24:00   78:00 
  45126 Baracsi Gábor               F21E         115:00   65:00 
   4467 Bogdány Miklós              F65           97:00   49:00 
  45130 Cseresnyés Ágnes            N21BR         30:00   24:00 
  45668 Dankó Botond                F12C          57:00    8:00 
  45132 Dankó István                F35BR         93:00   25:00 
  45133 Dankó Zoltán                F21BR        107:00   87:00 
 232822 Egei Petra                  N10D          17:00  101:00 
 233622 Egei Tamás                  F35A         108:00   19:00 
 416641 Faggyas Eszter              N12C           6:00   59:00 
  45458 Faggyas László              F40           85:00   36:00 
  45669 Faggyas Petra               N10C          57:00    7:00 
  45671 Faggyas Réka                N10C          48:00   25:00 
 332841 Gombkötő Péter              F21BR         86:00  120:00 
  45138 Gombkötő Péter dr.          F60           81:00   95:00 
  45141 Gyimesi Zoltán              F21E         107:00  105:00 
 416692 Hajdu Dorisz                N12C          33:00   53:00 
  45672 Hajdu Erik                  F10D          47:00   29:00 
   4468 Hajdu Martin                F35A         100:00   55:00 
 411927 Hargitai István             F60          101:00   26:00 
  45934 Harkányi Árpád              F21B         100:00   20:00 
 232817 Honfi Gábor ifj.            F21BR        113:00         
 411930 Horváth Magda               N21BR         72:00    3:00 
  45673 Kertész Zsófia              N10D          23:00   86:00 
  49523 Kácsor Attila               F18B          90:00   51:00 
 700501 Lenkei Zsolt                F21E          47:00   49:00 
 233592 Lukács Mihály               F18B          81:00    3:00 
  49557 Lukács Sebestyén            F16B          50:00  121:00 
  45388 Lux Andrea                  N21BR         57:00   69:00 
  45492 Meichl Márton               F21BR        119:00   75:00 
 332839 Mihályi Ferenc              F21E          19:00   37:00 
 701224 Molnár Attila               F35BR        114:00   37:00 
 411918 Máthé Fanni                 N18B          30:00  102:00 
  45674 Mátyás Arany                N10D          29:00   92:00 
  45494 Nagy Gábor                  F60           73:00   56:00 
   4473 Pap László                  F50          104:00    7:00 
  45676 Redl Bernhard               F21BR         62:00   24:00 
  46102 Rácz Alida                  N21B          19:00  124:00 
  45531 Rácz Mónika                 N21B          13:00   96:00 
  45677 Simon Tamara                N10D                  80:00 
  45206 Szemler István              F60           89:00   77:00 
    967 Tasi Ákos                   F55            7:00         
  45455 Wengrin Ágnes               N21E          30:00   90:00 



127 TSC Tungsram SC                HUN 

 232772 Cserháti József             F65          127:00   25:00 
  45461 Cserteg István              F65           94:00   34:00 
  45454 Hargitai Miklós             F65          133:00   40:00 
  45453 Hódossy Béla                F65          121:00    1:00 



128 TSE Törekvés SE                HUN 

  45678 Baranovszky Zoltán          F21BR         56:00   48:00 
 332872 Horváth Máté                F14B         115:00   35:00 
  46019 Horváth Zoltán              F20A          20:00  111:00 
 307564 Józsa Gábor                 F21E          35:00   61:00 
  45679 Korcsok Pál                 F21BR         68:00         
  45680 Kovács Márton               NYK          103:00  103:00 
  45683 Nagy István                 F21BR          2:00         
  45685 Siklósi Bálint              F12C          78:00   26:00 
  45686 Zakariás Péter              F21B                  68:00 
  45121 Zöldesi Andor               F20A           8:00   67:00 



129 VBT Veszprémi Bridzs és Tájéko HUN 

  45687 Dudás Réka                  N14B          34:00  115:00 
  45688 Dudás Tamás                 F12C          69:00    5:00 
  45689 Horváth Gergő               F12C          60:00   11:00 
  45692 Horváth Marcell             F14B          67:00    8:00 
 332889 Horváthné Keszthelyi Noémi  NYK          118:00   98:00 
  45693 Lenner István               F14B         103:00   32:00 
  45694 Nagy Patrik                 F14B          82:00   17:00 



131 VHS Veszprémi Honvéd SE        HUN 

 416646 Bozsits Szilvia             N21BR         78:00   18:00 
  45695 Csöngei Dávid Máté          F14B         106:00   59:00 
  45696 Dima Péter                  F10C          21:00   55:00 
  45698 Dima Ákos                   F14B          58:00   44:00 
  45699 Dörgönye Norbert            F21B          52:00   62:00 
 222998 Fejes Péter                 F21BR         95:00  108:00 
  45700 Gazdig Vendel               F14B         112:00   29:00 
  45701 Gönye András                F12C          84:00   35:00 
 416643 Kaptur József               F45           53:00   44:00 
  45702 Kaptur Ádám                 F16B          38:00   73:00 
 332851 Kaptur Ádám                 F16B          20:00  100:00 
 307596 Kapturné Bíró Anna          N40           32:00  109:00 
 416644 Kotormán Ágnes              N21BR         90:00   27:00 
  45704 Lükő Dániel                 F14B          79:00   53:00 
 307592 Major Eszter                N21BR         18:00   57:00 
 411901 Marton Balázs               F21B          46:00   80:00 
 416650 Pongrácz Ervin              F16B          26:00   61:00 
 232804 Sebők Petra                 N16B          49:00  101:00 
 232805 Tölgyesi Ákos ifj.          F16B          47:00  124:00 
  45457 Vass Tibor                  F65           88:00   61:00 



132 VTC Veszprémi Tájfutó Club     HUN 

  46106 Csendes Laura               N21C          27:00   74:00 
  46107 Heckenast Tamás             F35BR         75:00   13:00 
 307716 Pegán Bernadett             N21BR         27:00   51:00 
  53416 Tóth Krisztina              N14B          10:00  100:00 
  45187 Tóth Károly                 F45          125:00   14:00 
  45188 Tóth Károlyné               N21C          72:00   99:00 
  45705 Vajda Balázs                F21B          37:00         
 233642 Varsányi Attila             F35BR         84:00   49:00 
 332837 Varsányi Kinga              N12C           9:00   86:00 
  45576 Wengrin István              F60          107:00   98:00 
  45577 Wengrin Istvánné            N60           41:00  121:00 



134 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási HUN 

 411909 Borza Ágnes                 N21B          21:00  102:00 
  45158 Bányai Attila               F65          130:00   22:00 
  45706 Dévényi Beatrix             N18B          58:00   62:00 
  45709 Dévényi Erika               N18B          46:00   78:00 
  45535 Fehér Ferenc                F21B          73:00   14:00 
  45711 Gerzsényi Ágnes             N21C          32:00   79:00 
 233543 Harsányi Rita               N21C          42:00  134:00 
 232839 Horváth Tímea               N21B          35:00         
 222965 Mitró Zoltán                F21B           1:00   38:00 
 233542 Orosz Katalin               N21C                 104:00 
 332888 Papp Jácint                 F21C          64:00   92:00 
  45568 Serestey Áron               F21BR         50:00   42:00 
  45712 Ács Bálint                  F10D                  32:00 
  45567 Ács Gábor                   F21BR                 57:00 



179 HSP Hidegkúti Spartacus Sport  HUN 

 222996 Bozán György                F60           59:00   83:00 
  46028 Lenkei Ákos                 F21B         121:00   23:00 
 416696 Simon Krisztina             N60           26:00  136:00 
  45176 Szűcs B. Levente            F55           46:00   51:00 



181 KFK KFKI Petőfi Sportkör       HUN 

    998 Bihari Zoltán               F21B         124:00  119:00 
    930 Schultheisz Edina           N21C          17:00   64:00 
    929 Schultheisz György          F21B          82:00    5:00 



226 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai  HUN 

 411994 Nyári Sándor                F21C          19:00   52:00 
  45244 Paskuj Mátyás               F35BR         87:00   34:00 
 411916 Paskuj Rebeka               N14B          43:00  127:00 
  45713 Paskuj Sámuel               F10D          92:00   23:00 
 411917 Paskuj Sára                 N16B          22:00   74:00 



230 TTT Tatai Tömegsport és Tájfut HUN 

 416669 Aknai Antal                 F55          100:00  108:00 
    887 Berbécs Sándor              F60           57:00   89:00 
 416670 Csőkör Zoltán               F21B           7:00   65:00 
  46146 Gillich György              F35A          76:00   43:00 
 411908 Lutring László              F50           80:00   17:00 
    889 Mészáros János              F60           69:00   62:00 
  46090 Mészáros Károly             F50           70:00   23:00 
 232758 Mészárosné Boros Valéria    N45          113:00   18:00 
 233625 Nemcsényi László            F18B         123:00   27:00 
 307735 Nemcsényi László dr.        F40           17:00   60:00 
    920 Nemcsényi Rita              N16B          19:00  119:00 
    919 Pincés Marianna             N21BR         36:00   12:00 
    890 Reszter István              F60           49:00  104:00 
    916 Tóth Lajos                  F45          119:00   68:00 
 416623 Törjék György               F50          126:00   41:00 



231 GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé HUN 

  45714 Barti Áron                  F10D          50:00   11:00 
 332876 Bubics Borbála              N18B          62:00         
 411989 Császár Barbara             N18B          38:00  110:00 
  45716 Gál Szabina                 N14B          19:00   91:00 
  45717 Kintli György               F10D          65:00   56:00 
  45175 Mézes Tibor Sólyom          F21E           7:00   97:00 



232 FSC Futárok SC                 HUN 

 232824 Bakos Béla                  F21BR         98:00   33:00 
  45274 Ballagó Béla                F60           97:00   74:00 
  45718 Ballagó Tamás               F21C          74:00   12:00 
  45719 Balogh Edina                N21B          37:00  114:00 
  45972 Balogh Katalin              N21B          45:00  118:00 
  45720 Balogh Péter                F21BR        116:00   39:00 
  45753 Barna Melinda               N12C          39:00   71:00 
  45722 Barna Tamás                 F18B          75:00   42:00 
 307508 Csikós Miklós               F45           77:00   52:00 
  45974 Csikós Nóra                 N21B          25:00  134:00 
  45723 Gál Attila                  F12C          54:00   38:00 
  45724 Held Nikolett               N14B          16:00  133:00 
 233650 Jakus Bertalan              F12C          63:00   44:00 
 233651 Jakus Júlia                 N14B           7:00  142:00 
 232837 Jakus Virág Kata            N12C          30:00   62:00 
 233623 Jakus Zoltán                F21BR         80:00   84:00 
 416655 Juhász Diana                N21BR         84:00   39:00 
 307510 Kiss Tibor                  F45           67:00   62:00 
 233647 Kocsis László               F45          105:00   26:00 
 307745 Kubacsek József             F45          117:00   46:00 
 233652 Kubacsek Éva                N21C           2:00   84:00 
 232823 Lénárt István               F21BR        104:00   63:00 
 332885 Medve Lívia                 N12C          12:00   50:00 
  45167 Mezei Anikó                 N21B          29:00  108:00 
  45164 Mezei Gábor                 F21B          40:00   83:00 
 332884 Móra Gábor                  F14B          85:00   41:00 
  45725 Nagy Gábor                  F12C          81:00   29:00 
 307511 Nagy Tibor                  F35A         112:00   39:00 
 411938 Nagyné Bódis Borbála        N21C          52:00   94:00 
  45975 Petró Annamária             N21B          41:00  126:00 
  45410 Petró Géza                  F50           94:00   29:00 
 232812 Petró Árpád                 F21BR         41:00   93:00 
  45726 Rusvai Katalin              N14B          37:00  109:00 
  45727 Rusvai László               F12C          48:00   17:00 
  45728 Rusvai László               F40          113:00   92:00 
  45729 Rusvai Mónika               N18B          66:00   70:00 
  45730 Rusvainé Barócsi Katalin    N40           11:00  106:00 
 416690 Spisák László               F16B          29:00  106:00 
 332897 Szerző Regina               N12C          24:00   77:00 



334 ZSC Zöld Sportok Clubja        HUN 

  45171 Kovács Attila               F55            4:00  138:00 



353 HSS Helsingin Suunistajat      FIN 

 403138 Anneli Sane                 N55           79:00   73:00 
  64402 Börje Etholén               F65           82:00   55:00 
  62894 Jouko Karjalainen           F65          118:00    4:00 
  64237 Juhani Salmenkylä           F70           91:00   36:00 
 403108 Kari Sane                   F55           52:00   42:00 
  64264 Leena Salmenkylä-Matti      N45          140:00   30:00 
  64246 Marika Mattila              N21BR         81:00   48:00 
  62835 Marja Raatikka              N60           21:00   91:00 
   4535 Miia Mattila                N14B          52:00  130:00 
   7352 Milla Mattila               N16B          13:00  116:00 
  64320 Rose-Marie Etholén          N50           27:00  131:00 
   7309 Tiina Kainulainen           N35A          82:00   34:00 



354 LS3 LS-37                      FIN 

  64952 Pertti Virtanen             F70           71:00   21:00 



360 HSV HSV OL Wiener Neustadt     AUT 

   6903 Koiser Gerhard              F45           91:00   28:00 
 770828 Ponweiser Eva               N21E          27:00   84:00 
 510814 Ponweiser Franz             F55            1:00  102:00 
   6916 Schweifer Erwin             F50           86:00   67:00 
 730503 Srb Alexander               F21B          49:00   53:00 
   6909 Stockmayer Michael          F21B          67:00    8:00 
  46351 Zemann Adi                  F21B          91:00   47:00 



361 PEZ Sokol Pezinok              SVK 

  46281 Fedor Jozef                 F45          135:00    6:00 
   9817 Fedorova Katarina           N21B           7:00  136:00 



362 VAN Vang Orienteringslag       NOR 

  45731 Froeisland Oeyvind          F35A          84:00   47:00 



363 HAM Hamar Orienteringsklubb    NOR 

 243068 Arnesen Arne                F45           87:00   88:00 
  45732 Brohaug Tom Erik            F55           49:00  105:00 
  45735 Elisenberg Edvin            F45           55:00   74:00 
  45736 Ellingsen Trond             F50           50:00   15:00 
 243520 Groendalen Erik             F50           82:00   63:00 
  45737 Hjorth Frode                F45          113:00   60:00 
  45738 Melby Oeystein              F45          129:00   22:00 
 243276 Ryen Helge                  F40          105:00   20:00 
 243225 Toemmervold Trond Ivar      F45          109:00   54:00 
 243358 Volden Harald               F50          106:00   33:00 



364 NAP Na Pohodu                  CZE 

   8494 Doskarova Terezka           N16B           7:00   77:00 
  52705 Honzicek Perutka            F18B          99:00   39:00 
   8555 Jiricek Malis               F18B         105:00   45:00 
   8958 Klapka Michalek             F20A          28:00   75:00 
  51819 Papezova Anicka             N18B          42:00   98:00 



366 TJC TJ Cingov Spisska Nova Ves SVK 

 406996 Bednarik Martin             F21B          25:00   41:00 
  45741 Bednarikova Tatiana         NYT          121:00  109:00 



369 BAN Banik Ostrava              CZE 

  51370 Dvorak Vlastimil            F55           58:00  117:00 



370 JAP HPD Japetic                HRV 

  41065 Budi Franjo                 F21BR         32:00   54:00 
 237556 Fabek Branka                N45          128:00   24:00 
 410649 Popovic Daniela             N21BR          3:00   72:00 
 237600 Razum Matija                F14B          94:00   38:00 



371 WWO WWOP                       SWE 

 252268 Anderson Benkt              F60           87:00   65:00 
 750915 Andersson Emma              N21E          33:00   99:00 
  15821 Andersson Ronny             F60          113:00   80:00 
  36419 Axelsson Sivert             F60           67:00   29:00 
  15818 Berglund Anders             F60          109:00   86:00 
 810423 Berglund Camilla            N21E          15:00         
 250876 Bjartnes Anton              F21E          51:00   69:00 
 501513 Dag Lorén                   F60           99:00   59:00 
  17138 Deberant P. O.              F45           81:00   78:00 
  16939 Edenbrandt Christine        N50           21:00  129:00 
 640124 Einarsson Kjell             F40           37:00   40:00 
 830000 Eliasson Henrik             F21E          91:00   45:00 
 260946 Engelby Ulla                N50            3:00  133:00 
 625530 Eriksson Hakan              F40           61:00   76:00 
  14260 Forsell Sven-Erik           F60           75:00   44:00 
 306427 Fransson Magnus             F16B          44:00   97:00 
 243882 Fransson Roy                F50           88:00   11:00 
 403016 Gudbrandsen Terje           F45           85:00   30:00 
  18408 Gunnarsson Bo Göran         F60          103:00   50:00 
  19296 Henriksgard Christer        F60           63:00    8:00 
  29961 Hjelm Sten                  F40           29:00  128:00 
  19508 Isaksson Kjell-Ake          F60           71:00  101:00 
  29963 Ivarsson Oskar              F18B          84:00   21:00 
 262720 Johansson Ingemar           F60           95:00   71:00 
 610001 Johansson Kalle             F60           91:00   38:00 
  18425 Johansson Kerstin           N60            6:00   81:00 
  15801 Junfors Hakan               F60          117:00   14:00 
 500059 Järveoja Mikhel             F20A          52:00   79:00 
  15734 Konst Frode                 F21E          79:00   33:00 
 355683 Lindqvist Kalle             F50          112:00   75:00 
 750617 Lundbäck Sven               F21E          67:00    5:00 
 200317 Lüescher Susanne            N21E           3:00   93:00 
 820909 Magnusson Maria             N21E          45:00  114:00 
  42005 Mansson Göran               F45          139:00   82:00 
  38954 Millbrant Tony              F60           83:00   92:00 
 216346 Németh Kati                 N45          116:00    9:00 
  13787 Olofsson Christina          N45          134:00    3:00 
 570929 Olofsson Lars               F45           69:00   64:00 
 501714 Olofsson Pär                F20A           4:00   87:00 
  39587 Olovsson Björn              F21E          59:00   77:00 
 500740 Olsson Gert                 F55           76:00  114:00 
  17942 Owesson Roy                 F60           55:00   23:00 
 130025 Pasichna Olga               N21E          39:00  108:00 
 500253 Pedersen Lasse              F45           73:00   58:00 
 300936 Peo Bengtsson               F70           86:00    6:00 
 504047 Puusepp Markus              F21E         111:00   17:00 
   4141 Rittweger Manfred           F70          111:00   16:00 
 354710 Salminen Raimo              F65           91:00   58:00 
   6035 Scmiedeberg Brigitte        N60           36:00   96:00 
 504037 Sild Lauri                  F16B           8:00   88:00 
 504059 Sild Timo                   F21E          43:00  113:00 
  18567 Sjöberg Leif                F65          106:00   10:00 
 302652 Sjöberg Margareta           N55           55:00   82:00 
 264562 Skogh Erik                  F18B          63:00   12:00 
 264560 Skogh Lars-Ove              F50           72:00    5:00 
 208317 Stark Bengt                 F55           91:00   69:00 
  19048 Stenström Tomas             F21E         103:00  101:00 
  28536 Stina Gunnarsson            N50            9:00  125:00 
 760904 Sundberg Erik               F21E                  57:00 
 239971 Sundström Lars              F70           96:00   66:00 
  25270 Svendsen Torill             N60           46:00  116:00 
 947815 Tenland Eric                F55           85:00   99:00 
 810425 Troeng Jan                  F21E          31:00   93:00 
  30087 Wansölin Ake                F55           10:00   90:00 
 209673 Öberg Olov                  F60           79:00    2:00 



372 LZO LZ Omaha                   AUT 

   7104 Arthofer Dietmar            F40           73:00   44:00 
   7181 Georgiev Lazar              F14B          61:00   23:00 
   7101 Grabenhofer Wilhelm         F55           64:00  141:00 
   7185 Kucher Nicole               N21BR         60:00   15:00 
   7103 Lamprecht Rienhard          F55           79:00  120:00 



373 ZAB Zabovresky Brno            CZE 

  53308 Borecká Katerina            N18B          54:00   94:00 
  52136 Boril Tomás                 F18B          66:00   18:00 
 515127 Chromý Adam                 F18B          93:00   54:00 
  53111 Jindrsková Martina          N21E          42:00  111:00 
   8871 Kabáth David                F21B          58:00    2:00 
  49376 Kabáthová Eva               N18B           6:00   74:00 
 303927 Klusácek Matij              F18B          72:00   24:00 
    116 Klusácekova Zuzana          N16B          25:00  104:00 
  52064 Stípánská Adéla             N18B          18:00   66:00 
 232355 Sulerova Pavlina            N16B          31:00  113:00 
  53296 Urválek Jiri                F40           93:00   28:00 
 232019 Zelinka Jiri                F20A          48:00  107:00 
  49686 Zimermann Jakub             F18B         111:00   48:00 
 232031 Zimmermann Stípán           F16B          11:00  112:00 
    101 Zrdkaveselý Libor           F21E          15:00    9:00 



374 BLE Bleiburg HSV               AUT 

  46307 Opetnik Siegfried           F40           69:00   52:00 



375 NFW NF Wien                    AUT 

 307609 Arbter Anja                 N14B          49:00  124:00 
 900616 Arbter Christian            F16B          14:00   82:00 
 307604 Arbter Roland               F40           33:00   24:00 
 910725 Arbter Simon                F16B          35:00  109:00 



376 WOL Wienerwald OLC             AUT 

 870318 Agnes Harreither            N21B          31:00  112:00 
 410669 Poell Matthias              F21E          39:00   25:00 



377 BBA Kobra Bratislava           SVK 

 515307 Jonás Adam                  F10C          18:00   64:00 
 416704 Jonás Martin                F10C          12:00   37:00 
 406911 Jonás Radoslav              F35A          68:00   15:00 



379 TRA Transdanubien OLT          AUT 

 524288 Christian Gigon             F21E          71:00   53:00 



381 SDS Salgótarjáni Dornyai SE        

    881 Pelyhe Dániel               F21B          10:00  113:00 
 233673 Pelyhe Dénes                F50          128:00   77:00 
    882 Pelyhe Dénes ifj.           F21B         109:00   56:00 



382 ROK Rokosz                     CZE 

  52783 Rokosz Bohumil              F55           88:00  132:00 
  51373 Rokosz Jaroslava            N45          122:00   33:00 



383 XTM XTM                        X   

  46233 Thomas Mühlbacher           F21BR         26:00   69:00 
  46489 Wulf Scherbichler           F21BR        110:00  111:00 



384 KTX Kőbányai Textil SE             

  45742 Köblös Csaba                F21C          89:00   77:00 
  45402 Köblös József               F65          139:00   46:00 



385 EK1 Egyesületen kívüli - 1         

 232831 Kovács Sándor               NYT          103:00         
 232832 Lepsényi Ágnes              NYK          104:00         



386 EK2 Egyesületen kívüli - 2         

  45745 Nagy Viktor                 NYK          111:00  120:00 



387 HUF HUFEZE Pásztó                  

 416601 Zentai József               F50           68:00   71:00 



389 EK3 Egyesületen kívüli - 3         

  45746 Spohn Márton                NYT          111:00         



390 EK4 Egyesületen kívüli - 4         

  45747 Egyed Gábor                 NYK          102:00         



391 EK5 Egyesületen kívüli - 5         

  45748 Bolyki Bence                F21C          34:00         



392 EK6 Egyesületen kívüli - 6         

  45752 Kiss Borbála                N21C           7:00   59:00 
 222997 Kiss Zsolt                  F45           63:00    8:00