54. Őszi Spari Kupa - 54th Autumn Spartacus CupCs 2006.11.02. 7:42
Rajtlistakészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2005

Név                                 Klub                                         N1        N2 


F10C  (10)              

Üres                                Üres                                       3:00     58:00 
Lakner Dániel                       EK Egyesületen kívüli                      6:00     61:00 
Tölgyesi Aurél                      PVS Pécsi Vasutas SK                       9:00     49:00 
Jonás Martin                        BBA Kobra Bratislava                      12:00     37:00 
Molnár Dániel                       EK Egyesületen kívüli                     15:00     43:00 
Jonás Adam                          BBA Kobra Bratislava                      18:00     64:00 
Dima Péter                          VHS Veszprémi Honvéd SE                   21:00     55:00 
Üres                                Üres                                      24:00     52:00 
Vásáros Kornél                      BTK Bakonyi Tájfutó Klub                  27:00     40:00 
Üres                                Üres                                      30:00     46:00 



F10D  (17)              

Hajdu Erik                          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         47:00     29:00 
Barti Áron                          GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó        50:00     11:00 
Weiler Vilmos                       MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        53:00      8:00 
Tamás Gergely                       MAC Margitszigeti Atlétikai Centru        56:00     14:00 
Kakuk György                        JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn        59:00     47:00 
Ágoston Tibor                       MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        62:00     20:00 
Kintli György                       GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó        65:00     56:00 
Antal Péter                         BMG Babits Mihály Gimnázium DSE           68:00     50:00 
Üres                                Üres                                      71:00     44:00 
Peregi Dániel                       MAC Margitszigeti Atlétikai Centru        74:00     35:00 
Üres                                Üres                                      77:00     17:00 
Marosffy Bálint                     OSC Orvosegyetem SC                       80:00     26:00 
Dalos Máté                          MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        83:00     41:00 
Üres                                Üres                                      86:00     38:00 
Dalos Áron                          MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        89:00     53:00 
Paskuj Sámuel                       MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club        92:00     23:00 
Ács Bálint                          ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut                  32:00 



F12C  (15)              

Rusvai László                       FSC Futárok SC                            48:00     17:00 
Üres                                Üres                                      51:00     14:00 
Gál Attila                          FSC Futárok SC                            54:00     38:00 
Dankó Botond                        TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         57:00      8:00 
Horváth Gergő                       VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        60:00     11:00 
Jakus Bertalan                      FSC Futárok SC                            63:00     44:00 
Üres                                Üres                                      66:00     32:00 
Dudás Tamás                         VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        69:00      5:00 
Kovács Domonkos                     BME Balassagyarmati MEDOSZ SE             72:00     41:00 
Üres                                Üres                                      75:00      2:00 
Siklósi Bálint                      TSE Törekvés SE                           78:00     26:00 
Nagy Gábor                          FSC Futárok SC                            81:00     29:00 
Gönye András                        VHS Veszprémi Honvéd SE                   84:00     35:00 
Péntek Mátyás                       LIT Litéri Tájfutó Club                   87:00     20:00 
Pogány Gergő                        KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK                     23:00 



F14B  (21)              

Dima Ákos                           VHS Veszprémi Honvéd SE                   58:00     44:00 
Georgiev Lazar                      LZO LZ Omaha                              61:00     23:00 
Üres                                Üres                                      64:00      5:00 
Horváth Marcell                     VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        67:00      8:00 
Marton Tamás                        BMG Babits Mihály Gimnázium DSE           70:00     14:00 
Üres                                Üres                                      73:00     47:00 
Kafer Zsombor                       BMG Babits Mihály Gimnázium DSE           76:00     20:00 
Lükő Dániel                         VHS Veszprémi Honvéd SE                   79:00     53:00 
Nagy Patrik                         VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        82:00     17:00 
Móra Gábor                          FSC Futárok SC                            85:00     41:00 
Peregi Dávid                        MAC Margitszigeti Atlétikai Centru        88:00     56:00 
Tasi Dániel                         HER Herkules SE Balatonalmádi             91:00     26:00 
Razum Matija                        JAP HPD Japetic                           94:00     38:00 
Üres                                Üres                                      97:00     11:00 
Kovács Sebestyén                    BME Balassagyarmati MEDOSZ SE            100:00      2:00 
Lenner István                       VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá       103:00     32:00 
Csöngei Dávid Máté                  VHS Veszprémi Honvéd SE                  106:00     59:00 
Antal Gergely                       BMG Babits Mihály Gimnázium DSE          109:00     62:00 
Gazdig Vendel                       VHS Veszprémi Honvéd SE                  112:00     29:00 
Horváth Máté                        TSE Törekvés SE                          115:00     35:00 
Bugár Gergely                       BOF Budai Ősforrás SC                    118:00     50:00 



F16B  (22)              

Fluck Marcell                       PVM Pécsi Vörös Meteor SK                  2:00     79:00 
Kovács Boldizsár                    BME Balassagyarmati MEDOSZ SE              5:00    115:00 
Sild Lauri                          WWO WWOP                                   8:00     88:00 
Zimmermann Stípán                   ZAB Zabovresky Brno                       11:00    112:00 
Arbter Christian                    NFW NF Wien                               14:00     82:00 
Kinde Mátyás                        KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 17:00     64:00 
Kaptur Ádám                         VHS Veszprémi Honvéd SE                   20:00    100:00 
Bereczki Máté                       SZV Szegedi Vasutas SE                    23:00    118:00 
Pongrácz Ervin                      VHS Veszprémi Honvéd SE                   26:00     61:00 
Spisák László                       FSC Futárok SC                            29:00    106:00 
Szivák András                       ARA Alba Regia Atlétikai Klub             32:00     70:00 
Arbter Simon                        NFW NF Wien                               35:00    109:00 
Kaptur Ádám                         VHS Veszprémi Honvéd SE                   38:00     73:00 
Nagy Attila Gergő                   BMG Babits Mihály Gimnázium DSE           41:00     76:00 
Fransson Magnus                     WWO WWOP                                  44:00     97:00 
Tölgyesi Ákos ifj.                  VHS Veszprémi Honvéd SE                   47:00    124:00 
Lukács Sebestyén                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         50:00    121:00 
Üres                                Üres                                      53:00     85:00 
Tóth Károly ifj.                    THT Tapolcai Honvéd SE                    56:00     94:00 
Üres                                Üres                                      59:00     67:00 
Filó Bernát                         PTX Pápai Tájfutó SE                      62:00     91:00 
Üres                                Üres                                      65:00    103:00 



F18B  (21)              

Skogh Erik                          WWO WWOP                                  63:00     12:00 
Boril Tomás                         ZAB Zabovresky Brno                       66:00     18:00 
Üres                                Üres                                      69:00     60:00 
Klusácek Matij                      ZAB Zabovresky Brno                       72:00     24:00 
Barna Tamás                         FSC Futárok SC                            75:00     42:00 
Üres                                Üres                                      78:00      9:00 
Lukács Mihály                       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         81:00      3:00 
Ivarsson Oskar                      WWO WWOP                                  84:00     21:00 
Horváth Tamás                       SZV Szegedi Vasutas SE                    87:00     30:00 
Kácsor Attila                       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         90:00     51:00 
Chromý Adam                         ZAB Zabovresky Brno                       93:00     54:00 
Pápai Tamás                         ARA Alba Regia Atlétikai Klub             96:00     15:00 
Honzicek Perutka                    NAP Na Pohodu                             99:00     39:00 
Urbán Csaba                         JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn       102:00     57:00 
Jiricek Malis                       NAP Na Pohodu                            105:00     45:00 
Üres                                Üres                                     108:00     33:00 
Zimermann Jakub                     ZAB Zabovresky Brno                      111:00     48:00 
Bódis Péter                         BME Balassagyarmati MEDOSZ SE            114:00           
Szabó Márk                          KTK Kőbányai Tájfutó Klub                117:00     36:00 
Tari Gábor                          ARA Alba Regia Atlétikai Klub            120:00      6:00 
Nemcsényi László                    TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho       123:00     27:00 



F20A  (13)              

Olofsson Pär                        WWO WWOP                                   4:00     87:00 
Zöldesi Andor                       TSE Törekvés SE                            8:00     67:00 
Üres                                Üres                                      12:00     83:00 
Szivák Béla                         ARA Alba Regia Atlétikai Klub             16:00    103:00 
Horváth Zoltán                      TSE Törekvés SE                           20:00    111:00 
Üres                                Üres                                      24:00     91:00 
Klapka Michalek                     NAP Na Pohodu                             28:00     75:00 
Üres                                Üres                                      32:00     99:00 
Pálinkás Barnabás                   EPI Építőipari Szakközépiskola DSK        36:00     95:00 
Miskó Róbert                        BSC Balatonfüredi SC                      40:00     71:00 
Tóth Ádám                           GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                44:00    115:00 
Zelinka Jiri                        ZAB Zabovresky Brno                       48:00    107:00 
Järveoja Mikhel                     WWO WWOP                                  52:00     79:00 



F21B  (44)              

Mitró Zoltán                        ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         1:00     38:00 
Madarassy Pál                       BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         4:00           
Csőkör Zoltán                       TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         7:00     65:00 
Pelyhe Dániel                       SDS Salgótarjáni Dornyai SE               10:00    113:00 
Nemesházi László                    PSE Postás-Matáv SE                       13:00     11:00 
Bánki Zoltán                        SMA Soproni Műegyetemi AC                 16:00     92:00 
Üres                                Üres                                      19:00     98:00 
Honfi Gábor                         ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu        22:00     74:00 
Bednarik Martin                     TJC TJ Cingov Spisska Nova Ves            25:00     41:00 
Fodor József                        SZV Szegedi Vasutas SE                    28:00     44:00 
Guszlev Antal                       ARA Alba Regia Atlétikai Klub             31:00     50:00 
Biró Áron                           BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        34:00     32:00 
Vajda Balázs                        VTC Veszprémi Tájfutó Club                37:00           
Mezei Gábor                         FSC Futárok SC                            40:00     83:00 
Üres                                Üres                                      43:00     17:00 
Marton Balázs                       VHS Veszprémi Honvéd SE                   46:00     80:00 
Srb Alexander                       HSV HSV OL Wiener Neustadt                49:00     53:00 
Dörgönye Norbert                    VHS Veszprémi Honvéd SE                   52:00     62:00 
Marosán Dávid                       BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        55:00           
Kabáth David                        ZAB Zabovresky Brno                       58:00      2:00 
Matics Gyula                        MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        61:00    110:00 
Spiegl Máté                         KAL Kalocsai SE                           64:00     77:00 
Stockmayer Michael                  HSV HSV OL Wiener Neustadt                67:00      8:00 
Ádám Péter                          MSE Megalódusz SE                         70:00     35:00 
Fehér Ferenc                        ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        73:00     14:00 
Siegler Konrád                      BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        76:00    104:00 
Üres                                Üres                                      79:00     71:00 
Schultheisz György                  KFK KFKI Petőfi Sportkör                  82:00      5:00 
Dömötör Balázs                      PAK Paksi SE                              85:00    107:00 
Kovalcsik István                    BME Balassagyarmati MEDOSZ SE             88:00           
Zemann Adi                          HSV HSV OL Wiener Neustadt                91:00     47:00 
Veres Tamás                         HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület        94:00     59:00 
Gellért Gábor                       KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 97:00     89:00 
Harkányi Árpád                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        100:00     20:00 
Horváth Imre                        BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg       103:00     26:00 
Balogh Róbert                       FLF Fehérlófia SE                        106:00    101:00 
Pelyhe Dénes ifj.                   SDS Salgótarjáni Dornyai SE              109:00     56:00 
Szebeni Zsolt                       PSE Postás-Matáv SE                      112:00     29:00 
Szajkó Csaba                        ETC Egri Testedző Club                   115:00     86:00 
Boros Zoltán                        ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu       118:00    116:00 
Lenkei Ákos                         HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K       121:00     23:00 
Bihari Zoltán                       KFK KFKI Petőfi Sportkör                 124:00    119:00 
Vajda Zsolt                         THT Tapolcai Honvéd SE                   127:00     95:00 
Zakariás Péter                      TSE Törekvés SE                                     68:00 



F21BR  (45)             

Nagy István                         TSE Törekvés SE                            2:00           
Dalos Attila                        MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         5:00    114:00 
Üres                                Üres                                       8:00     18:00 
Stein Barnabás                      ARA Alba Regia Atlétikai Klub             11:00     30:00 
Gerzsényi Zsolt                     DTC Diósgyőri Tájfutó Club                14:00     78:00 
Varga Attila                        ARA Alba Regia Atlétikai Klub             17:00     66:00 
Laták Rudolf                        FMT FŐMTERV SK                            20:00    132:00 
Csonka Gábor                        BSC Balatonfüredi SC                      23:00     27:00 
Thomas Mühlbacher                   XTM XTM                                   26:00     69:00 
Decsi Tamás                         AGD Árpád Gimnázium DSK                   29:00     60:00 
Budi Franjo                         JAP HPD Japetic                           32:00     54:00 
Kovács Balázs                       BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        35:00           
Üres                                Üres                                      38:00     51:00 
Petró Árpád                         FSC Futárok SC                            41:00     93:00 
Haraszti Krisztián                  FLF Fehérlófia SE                         44:00     99:00 
Nyíri Tibor                         BMG Babits Mihály Gimnázium DSE           47:00     72:00 
Serestey Áron                       ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        50:00     42:00 
Gárdonyi Márk                       OSC Orvosegyetem SC                       53:00    123:00 
Baranovszky Zoltán                  TSE Törekvés SE                           56:00     48:00 
Üres                                Üres                                      59:00     21:00 
Redl Bernhard                       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         62:00     24:00 
Tóth Gábor                          THS Taszári Honvéd SE                     65:00     45:00 
Korcsok Pál                         TSE Törekvés SE                           68:00           
Gyulai Tamás                        MSE Megalódusz SE                         71:00    129:00 
Boka György                         BMG Babits Mihály Gimnázium DSE           74:00    105:00 
Üres                                Üres                                      77:00     15:00 
Jakus Zoltán                        FSC Futárok SC                            80:00     84:00 
Simon Tamás                         KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 83:00     90:00 
Gombkötő Péter                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         86:00    120:00 
Weiler Zsolt                        MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        89:00    126:00 
Bernáth Zsolt                       FLF Fehérlófia SE                         92:00     36:00 
Fejes Péter                         VHS Veszprémi Honvéd SE                   95:00    108:00 
Bakos Béla                          FSC Futárok SC                            98:00     33:00 
Marosffy Dániel                     OSC Orvosegyetem SC                      101:00     96:00 
Lénárt István                       FSC Futárok SC                           104:00     63:00 
Dankó Zoltán                        TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        107:00     87:00 
Wulf Scherbichler                   XTM XTM                                  110:00    111:00 
Honfi Gábor ifj.                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        113:00           
Balogh Péter                        FSC Futárok SC                           116:00     39:00 
Meichl Márton                       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        119:00     75:00 
Nyíri Gábor                         BMG Babits Mihály Gimnázium DSE          122:00     81:00 
Kelemeny Dávid                      ETC Egri Testedző Club                   125:00    135:00 
Török Tibor                         KAL Kalocsai SE                          128:00    102:00 
Antal István                        BMG Babits Mihály Gimnázium DSE          131:00    117:00 
Ács Gábor                           ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut                  57:00 



F21C  (19)              

Stanga Tibor                        DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 4:00      7:00 
Üres                                Üres                                       9:00     72:00 
Bein Márton                         AGD Árpád Gimnázium DSK                   14:00     57:00 
Nyári Sándor                        MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club        19:00     52:00 
Dömötör Gábor                       SFC Széchenyi István Egyetem Sport        24:00     82:00 
Kalmár János                        PSE Postás-Matáv SE                       29:00     17:00 
Bolyki Bence                        EK5 Egyesületen kívüli - 5                34:00           
Kálmán Dénes                        SFC Széchenyi István Egyetem Sport        39:00     47:00 
Horváth Pál                         JSS Jánosháza SK                          44:00     62:00 
Szokol Dávid                        BMG Babits Mihály Gimnázium DSE           49:00     67:00 
Hende András                        JSS Jánosháza SK                          54:00     87:00 
Preil József                        EK Egyesületen kívüli                     59:00     27:00 
Papp Jácint                         ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        64:00     92:00 
Mauer Lajos                         MSE Megalódusz SE                         69:00      2:00 
Ballagó Tamás                       FSC Futárok SC                            74:00     12:00 
Süle Ferenc Attila                  FMT FŐMTERV SK                            79:00     32:00 
Üres                                Üres                                      84:00     42:00 
Köblös Csaba                        KTX Kőbányai Textil SE                    89:00     77:00 
Urbán András                        BTK Bakonyi Tájfutó Klub                  94:00     37:00 



F21E  (31)              

Üres                                Üres                                       3:00     21:00 
Mézes Tibor Sólyom                  GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó         7:00     97:00 
Üres                                Üres                                      11:00      1:00 
Zrdkaveselý Libor                   ZAB Zabovresky Brno                       15:00      9:00 
Mihályi Ferenc                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         19:00     37:00 
Tornai Szabolcs                     EK Egyesületen kívüli                     23:00     89:00 
Kiffer Gyula                        ARA Alba Regia Atlétikai Klub             27:00           
Troeng Jan                          WWO WWOP                                  31:00     93:00 
Józsa Gábor                         TSE Törekvés SE                           35:00     61:00 
Poell Matthias                      WOL Wienerwald OLC                        39:00     25:00 
Sild Timo                           WWO WWOP                                  43:00    113:00 
Lenkei Zsolt                        TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         47:00     49:00 
Bjartnes Anton                      WWO WWOP                                  51:00     69:00 
Üres                                Üres                                      55:00    109:00 
Olovsson Björn                      WWO WWOP                                  59:00     77:00 
Szabó András                        ETC Egri Testedző Club                    63:00     29:00 
Lundbäck Sven                       WWO WWOP                                  67:00      5:00 
Christian Gigon                     TRA Transdanubien OLT                     71:00     53:00 
Töreky Ákos                         BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        75:00           
Konst Frode                         WWO WWOP                                  79:00     33:00 
Zsebeházy István                    MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako        83:00     13:00 
Forrai Gábor                        HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club        87:00     73:00 
Eliasson Henrik                     WWO WWOP                                  91:00     45:00 
Kerényi Máté                        KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 95:00     81:00 
Kovács Ádám                         ETC Egri Testedző Club                    99:00     41:00 
Stenström Tomas                     WWO WWOP                                 103:00    101:00 
Gyimesi Zoltán                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        107:00    105:00 
Puusepp Markus                      WWO WWOP                                 111:00     17:00 
Baracsi Gábor                       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        115:00     65:00 
Forrai Miklós                       HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club       119:00     85:00 
Sundberg Erik                       WWO WWOP                                            57:00 



F35A  (14)              

Jonás Radoslav                      BBA Kobra Bratislava                      68:00     15:00 
Angyal Gábor                        ARA Alba Regia Atlétikai Klub             72:00     35:00 
Gillich György                      TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        76:00     43:00 
Dosek Ágoston                       OSC Orvosegyetem SC                       80:00      7:00 
Froeisland Oeyvind                  VAN Vang Orienteringslag                  84:00     47:00 
Üres                                Üres                                      88:00     23:00 
Felföldi Barnabás                   PVS Pécsi Vasutas SK                      92:00     27:00 
Üres                                Üres                                      96:00      3:00 
Hajdu Martin                        TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        100:00     55:00 
Kiácz Bence                         HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle       104:00     51:00 
Egei Tamás                          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        108:00     19:00 
Nagy Tibor                          FSC Futárok SC                           112:00     39:00 
Kovács Gábor                        BME Balassagyarmati MEDOSZ SE            116:00     11:00 
Üres                                Üres                                     120:00     31:00 



F35BR  (19)             

Heckenast Tamás                     VTC Veszprémi Tájfutó Club                75:00     13:00 
Allwinger Herwig                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         78:00     43:00 
Kinde Kálmán                        KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 81:00     46:00 
Varsányi Attila                     VTC Veszprémi Tájfutó Club                84:00     49:00 
Paskuj Mátyás                       MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club        87:00     34:00 
Cenner Tibor dr.                    FMT FŐMTERV SK                            90:00     10:00 
Dankó István                        TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         93:00     25:00 
Szabó Csaba                         BTK Bakonyi Tájfutó Klub                  96:00     52:00 
Cserna András                       MSE Megalódusz SE                         99:00      4:00 
Mentler Balázs                      SFC Széchenyi István Egyetem Sport       102:00     31:00 
Halaj László                        JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn       105:00      7:00 
Györgyi László                      OSC Orvosegyetem SC                      108:00           
Üres                                Üres                                     111:00     22:00 
Molnár Attila                       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        114:00     37:00 
Szitter Attila                      KTK Kőbányai Tájfutó Klub                117:00     16:00 
Ambrus Sándor                       PVM Pécsi Vörös Meteor SK                120:00     40:00 
Oszkó László                        MAC Margitszigeti Atlétikai Centru       123:00      1:00 
Üres                                Üres                                     126:00     28:00 
Ipsics László                       MAC Margitszigeti Atlétikai Centru       129:00     19:00 



F40  (29)               

Gera Tibor                          SZV Szegedi Vasutas SE                     5:00     96:00 
Üres                                Üres                                       9:00     80:00 
Molnár Tibor                        SMA Soproni Műegyetemi AC                 13:00    100:00 
Nemcsényi László dr.                TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        17:00     60:00 
Tálas Sándor                        OSC Orvosegyetem SC                       21:00     64:00 
Szieberth Péter                     PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 25:00    124:00 
Hjelm Sten                          WWO WWOP                                  29:00    128:00 
Arbter Roland                       NFW NF Wien                               33:00     24:00 
Einarsson Kjell                     WWO WWOP                                  37:00     40:00 
Resch Kurt                          DTC Diósgyőri Tájfutó Club                41:00     72:00 
Szokol Lajos                        SZV Szegedi Vasutas SE                    45:00    104:00 
Horváth Sándor                      MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és        49:00     84:00 
Hajagos Henrik                      SZV Szegedi Vasutas SE                    53:00    112:00 
Hansen Jan Petter                   EK Egyesületen kívüli                     57:00    108:00 
Eriksson Hakan                      WWO WWOP                                  61:00     76:00 
Gillich István                      MSE Megalódusz SE                         65:00     68:00 
Opetnik Siegfried                   BLE Bleiburg HSV                          69:00     52:00 
Arthofer Dietmar                    LZO LZ Omaha                              73:00     44:00 
Szőke Zoltán                        PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 77:00    116:00 
Takács Csaba                        HER Herkules SE Balatonalmádi             81:00     88:00 
Faggyas László                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         85:00     36:00 
Makra Zsigmond                      OSC Orvosegyetem SC                       89:00     32:00 
Urválek Jiri                        ZAB Zabovresky Brno                       93:00     28:00 
Üres                                Üres                                      97:00     48:00 
Tamás Péter                         MSE Megalódusz SE                        101:00     56:00 
Ryen Helge                          HAM Hamar Orienteringsklubb              105:00     20:00 
Tóth Gábor                          SZV Szegedi Vasutas SE                   109:00     16:00 
Rusvai László                       FSC Futárok SC                           113:00     92:00 
Urbán András                        BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       117:00    120:00 



F45  (45)               

Rochford Iain                       HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        51:00     20:00 
Kaptur József                       VHS Veszprémi Honvéd SE                   53:00     44:00 
Elisenberg Edvin                    HAM Hamar Orienteringsklubb               55:00     74:00 
Nagy Sándor                         ARA Alba Regia Atlétikai Klub             57:00     76:00 
Kaszás György                       HER Herkules SE Balatonalmádi             59:00     66:00 
Gadó György                         OSC Orvosegyetem SC                       61:00     80:00 
Kiss Zsolt                          EK6 Egyesületen kívüli - 6                63:00      8:00 
Üres                                Üres                                      65:00     86:00 
Kiss Tibor                          FSC Futárok SC                            67:00     62:00 
Olofsson Lars                       WWO WWOP                                  69:00     64:00 
Szlatényi Ferenc                    OSC Orvosegyetem SC                       71:00     12:00 
Pedersen Lasse                      WWO WWOP                                  73:00     58:00 
Margittai Endre                     SMA Soproni Műegyetemi AC                 75:00     34:00 
Csikós Miklós                       FSC Futárok SC                            77:00     52:00 
Hegedüs Béla                        KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 79:00     16:00 
Deberant P. O.                      WWO WWOP                                  81:00     78:00 
Mets Miklós                         OSC Orvosegyetem SC                       83:00     32:00 
Gudbrandsen Terje                   WWO WWOP                                  85:00     30:00 
Arnesen Arne                        HAM Hamar Orienteringsklubb               87:00     88:00 
Somogyi László                      PTX Pápai Tájfutó SE                      89:00     38:00 
Koiser Gerhard                      HSV HSV OL Wiener Neustadt                91:00     28:00 
Gyulai Zoltán                       MSE Megalódusz SE                         93:00     42:00 
Csizmadia József                    HER Herkules SE Balatonalmádi             95:00     40:00 
Üres                                Üres                                      97:00     56:00 
Pápai János                         ARA Alba Regia Atlétikai Klub             99:00      4:00 
Üres                                Üres                                     101:00     70:00 
Hrenkó László                       NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz       103:00     50:00 
Kocsis László                       FSC Futárok SC                           105:00     26:00 
Czégé Zoltán                        BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       107:00     18:00 
Toemmervold Trond Ivar              HAM Hamar Orienteringsklubb              109:00     54:00 
Kerényi Dénes                       HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle       111:00      2:00 
Hjorth Frode                        HAM Hamar Orienteringsklubb              113:00     60:00 
Molnár Gyula                        BTK Bakonyi Tájfutó Klub                 115:00     72:00 
Kubacsek József                     FSC Futárok SC                           117:00     46:00 
Tóth Lajos                          TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho       119:00     68:00 
Üres                                Üres                                     121:00     10:00 
Vankó Péter                         HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle       123:00     36:00 
Tóth Károly                         VTC Veszprémi Tájfutó Club               125:00     14:00 
Muliter Gábor                       HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle       127:00     48:00 
Melby Oeystein                      HAM Hamar Orienteringsklubb              129:00     22:00 
Nagy Zsolt                          FMT FŐMTERV SK                           131:00     90:00 
Ormay György                        KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK          133:00     84:00 
Fedor Jozef                         PEZ Sokol Pezinok                        135:00      6:00 
Viczena Miklós                      ARA Alba Regia Atlétikai Klub            137:00     24:00 
Mansson Göran                       WWO WWOP                                 139:00     82:00 



F50  (40)               

Ellingsen Trond                     HAM Hamar Orienteringsklubb               50:00     15:00 
Hegedüs Ábel                        BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        52:00     27:00 
Olajos Ferenc                       PSE Postás-Matáv SE                       54:00     57:00 
Melkes Antal                        SMA Soproni Műegyetemi AC                 56:00     13:00 
Magyar János                        MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        58:00     45:00 
Juhász István                       BOF Budai Ősforrás SC                     60:00     25:00 
Bikki Sándor                        HER Herkules SE Balatonalmádi             62:00     73:00 
Urbánfy Jenő                        BOF Budai Ősforrás SC                     64:00     65:00 
Harkányi Csaba                      HAV Havas Szabadidő Klub                  66:00      3:00 
Zentai József                       HUF HUFEZE Pásztó                         68:00     71:00 
Mészáros Károly                     TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        70:00     23:00 
Skogh Lars-Ove                      WWO WWOP                                  72:00      5:00 
Imeli János                         MSE Megalódusz SE                         74:00     43:00 
Horváth György                      PSE Postás-Matáv SE                       76:00     19:00 
Somogyi Lajos                       PTX Pápai Tájfutó SE                      78:00     55:00 
Lutring László                      TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        80:00     17:00 
Groendalen Erik                     HAM Hamar Orienteringsklubb               82:00     63:00 
Bugár József                        BOF Budai Ősforrás SC                     84:00     61:00 
Schweifer Erwin                     HSV HSV OL Wiener Neustadt                86:00     67:00 
Fransson Roy                        WWO WWOP                                  88:00     11:00 
Spiegl János                        SMA Soproni Műegyetemi AC                 90:00     37:00 
Üres                                Üres                                      92:00     59:00 
Petró Géza                          FSC Futárok SC                            94:00     29:00 
Hegedűs Zoltán                      OSC Orvosegyetem SC                       96:00      9:00 
Zsilkin Viktor                      NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz        98:00     21:00 
Üres                                Üres                                     100:00     47:00 
Gárdonyi Zoltán                     BOF Budai Ősforrás SC                    102:00     69:00 
Pap László                          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        104:00      7:00 
Volden Harald                       HAM Hamar Orienteringsklubb              106:00     33:00 
Kolláth Gábor                       SFC Széchenyi István Egyetem Sport       108:00     53:00 
Hegedüs András                      BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       110:00     51:00 
Lindqvist Kalle                     WWO WWOP                                 112:00     75:00 
Üres                                Üres                                     114:00      1:00 
Szunyog József dr.                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub                116:00     35:00 
Kóger Gyula                         PVM Pécsi Vörös Meteor SK                118:00     31:00 
Tertsch Antal                       KTK Kőbányai Tájfutó Klub                120:00     49:00 
Lux Iván                            BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       122:00     79:00 
Ludvig István                       MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba       124:00     39:00 
Törjék György                       TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho       126:00     41:00 
Pelyhe Dénes                        SDS Salgótarjáni Dornyai SE              128:00     77:00 



F55  (35)               

Ponweiser Franz                     HSV HSV OL Wiener Neustadt                 1:00    102:00 
Kovács Attila                       ZSC Zöld Sportok Clubja                    4:00    138:00 
Tasi Ákos                           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          7:00           
Wansölin Ake                        WWO WWOP                                  10:00     90:00 
Üres                                Üres                                      13:00     81:00 
Üres                                Üres                                      16:00    129:00 
Sorevik Tor                         EK Egyesületen kívüli                     19:00     96:00 
Gáncs Kálmán                        HER Herkules SE Balatonalmádi             22:00     57:00 
Kardos Ferenc dr.                   OSC Orvosegyetem SC                       25:00     63:00 
Bacsó Attila                        HER Herkules SE Balatonalmádi             28:00     87:00 
Üres                                Üres                                      31:00     54:00 
Szabó Gábor                         KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 34:00    135:00 
Ládi János                          BTK Bakonyi Tájfutó Klub                  37:00     93:00 
Fluck István                        PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 40:00    126:00 
Andrási Lajos                       HER Herkules SE Balatonalmádi             43:00     72:00 
Szűcs B. Levente                    HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        46:00     51:00 
Brohaug Tom Erik                    HAM Hamar Orienteringsklubb               49:00    105:00 
Kari Sane                           HSS Helsingin Suunistajat                 52:00     42:00 
Lázár László                        PSE Postás-Matáv SE                       55:00     84:00 
Dvorak Vlastimil                    BAN Banik Ostrava                         58:00    117:00 
Mudry Ferenc                        MSE Megalódusz SE                         61:00     66:00 
Grabenhofer Wilhelm                 LZO LZ Omaha                              64:00    141:00 
Kaján László                        FMT FŐMTERV SK                            67:00     78:00 
Üres                                Üres                                      70:00    123:00 
Üres                                Üres                                      73:00     60:00 
Olsson Gert                         WWO WWOP                                  76:00    114:00 
Lamprecht Rienhard                  LZO LZ Omaha                              79:00    120:00 
Gyurkó László                       KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 82:00     75:00 
Tenland Eric                        WWO WWOP                                  85:00     99:00 
Rokosz Bohumil                      ROK Rokosz                                88:00    132:00 
Stark Bengt                         WWO WWOP                                  91:00     69:00 
Homoki Géza                         BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        94:00     45:00 
Sódor István dr.                    OSC Orvosegyetem SC                       97:00     48:00 
Aknai Antal                         TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho       100:00    108:00 
Zánkay András                       BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       103:00    111:00 



F60  (36)               

Sejpes Gyula                        KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 51:00     41:00 
Gerely Ferenc                       SMA Soproni Műegyetemi AC                 53:00     20:00 
Owesson Roy                         WWO WWOP                                  55:00     23:00 
Berbécs Sándor                      TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        57:00     89:00 
Bozán György                        HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        59:00     83:00 
Kéri Gerzson dr.                    OSC Orvosegyetem SC                       61:00           
Henriksgard Christer                WWO WWOP                                  63:00      8:00 
Holluby Andor                       PSE Postás-Matáv SE                       65:00     68:00 
Axelsson Sivert                     WWO WWOP                                  67:00     29:00 
Mészáros János                      TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        69:00     62:00 
Isaksson Kjell-Ake                  WWO WWOP                                  71:00    101:00 
Nagy Gábor                          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         73:00     56:00 
Forsell Sven-Erik                   WWO WWOP                                  75:00     44:00 
Nagy Árpád dr.                      ETC Egri Testedző Club                    77:00     17:00 
Öberg Olov                          WWO WWOP                                  79:00      2:00 
Gombkötő Péter dr.                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         81:00     95:00 
Millbrant Tony                      WWO WWOP                                  83:00     92:00 
Mohácsi József                      HAV Havas Szabadidő Klub                  85:00     47:00 
Anderson Benkt                      WWO WWOP                                  87:00     65:00 
Szemler István                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         89:00     77:00 
Johansson Kalle                     WWO WWOP                                  91:00     38:00 
Komár Béla                          HER Herkules SE Balatonalmádi             93:00     35:00 
Johansson Ingemar                   WWO WWOP                                  95:00     71:00 
Ballagó Béla                        FSC Futárok SC                            97:00     74:00 
Dag Lorén                           WWO WWOP                                  99:00     59:00 
Hargitai István                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        101:00     26:00 
Gunnarsson Bo Göran                 WWO WWOP                                 103:00     50:00 
Friedrich Vilmos                    BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       105:00     32:00 
Wengrin István                      VTC Veszprémi Tájfutó Club               107:00     98:00 
Berglund Anders                     WWO WWOP                                 109:00     86:00 
Muszély György                      BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       111:00     53:00 
Andersson Ronny                     WWO WWOP                                 113:00     80:00 
Rétfalvi Lajos                      JSS Jánosháza SK                         115:00     11:00 
Junfors Hakan                       WWO WWOP                                 117:00     14:00 
Bálint Sándor dr.                   KTK Kőbányai Tájfutó Klub                            5:00 
Reszter István                      TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        49:00    104:00 



F65  (21)               

Börje Etholén                       HSS Helsingin Suunistajat                 82:00     55:00 
Balogh Tamás                        SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        85:00     16:00 
Üres                                Üres                                     136:00     43:00 
Salminen Raimo                      WWO WWOP                                  91:00     58:00 
Cserteg István                      TSC Tungsram SC                           94:00     34:00 
Bogdány Miklós                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         97:00     49:00 
Müller János                        PSE Postás-Matáv SE                      100:00     13:00 
Argay Gyula                         BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       103:00      7:00 
Sjöberg Leif                        WWO WWOP                                 106:00     10:00 
Üres                                Üres                                     109:00     31:00 
Schell Antal                        PSE Postás-Matáv SE                      112:00     52:00 
Varga György                        POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK          115:00     28:00 
Jouko Karjalainen                   HSS Helsingin Suunistajat                118:00      4:00 
Hódossy Béla                        TSC Tungsram SC                          121:00      1:00 
Üres                                Üres                                     124:00     19:00 
Cserháti József                     TSC Tungsram SC                          127:00     25:00 
Bányai Attila                       ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut       130:00     22:00 
Hargitai Miklós                     TSC Tungsram SC                          133:00     40:00 
Vass Tibor                          VHS Veszprémi Honvéd SE                   88:00     61:00 
Köblös József                       KTX Kőbányai Textil SE                   139:00     46:00 
Szabon János                        KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK                     37:00 



F70  (15)               

Páhy Tibor                          ARA Alba Regia Atlétikai Klub             61:00      1:00 
Mercz László dr.                    EPI Építőipari Szakközépiskola DSK        66:00     26:00 
Pertti Virtanen                     LS3 LS-37                                 71:00     21:00 
Üres                                Üres                                      76:00     71:00 
Tihanyi László dr.                  POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK           81:00     56:00 
Peo Bengtsson                       WWO WWOP                                  86:00      6:00 
Juhani Salmenkylä                   HSS Helsingin Suunistajat                 91:00     36:00 
Sundström Lars                      WWO WWOP                                  96:00     66:00 
Dudás István                        OSC Orvosegyetem SC                      101:00     41:00 
Buncsik János                       PSE Postás-Matáv SE                      106:00     46:00 
Rittweger Manfred                   WWO WWOP                                 111:00     16:00 
Nyögéri Imre                        KTK Kőbányai Tájfutó Klub                116:00     31:00 
Üres                                Üres                                     121:00     61:00 
Simpanen Erkki                      EK Egyesületen kívüli                    126:00     11:00 
Üres                                Üres                                     131:00     51:00 



N10C  (9)               

Kósa Noémi                          BTK Bakonyi Tájfutó Klub                  39:00     13:00 
Ütter Lilla                         EK Egyesületen kívüli                     42:00     19:00 
Üres                                Üres                                      45:00     28:00 
Faggyas Réka                        TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         48:00     25:00 
Péntek Gréti                        LIT Litéri Tájfutó Club                   51:00     22:00 
Üres                                Üres                                      54:00     10:00 
Faggyas Petra                       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         57:00      7:00 
Horváth Hanga                       MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és        60:00           
Üres                                Üres                                      63:00     16:00 



N10D  (14)              

Üres                                Üres                                       2:00     65:00 
Kinde Sarolta                       KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  5:00     95:00 
Gera Krisztina                      SZV Szegedi Vasutas SE                     8:00     74:00 
Gillich Viktória                    MSE Megalódusz SE                         11:00     98:00 
Üres                                Üres                                      14:00     71:00 
Egei Petra                          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         17:00    101:00 
Üres                                Üres                                      20:00    104:00 
Kertész Zsófia                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         23:00     86:00 
Szuromi Luca                        PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 26:00     89:00 
Mátyás Arany                        TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         29:00     92:00 
Weiler Virág                        MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        32:00     68:00 
Kovács Borbála                      BME Balassagyarmati MEDOSZ SE             35:00     83:00 
Gillich Bernadett                   MSE Megalódusz SE                         38:00     77:00 
Simon Tamara                        TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő                   80:00 



N12C  (14)              

Üres                                Üres                                       3:00     56:00 
Faggyas Eszter                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          6:00     59:00 
Varsányi Kinga                      VTC Veszprémi Tájfutó Club                 9:00     86:00 
Medve Lívia                         FSC Futárok SC                            12:00     50:00 
Konrád Krisztina                    GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                15:00     89:00 
Kinde Zsófia                        KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 18:00     83:00 
Üres                                Üres                                      21:00     74:00 
Szerző Regina                       FSC Futárok SC                            24:00     77:00 
Vass Luca                           SZV Szegedi Vasutas SE                    27:00     65:00 
Jakus Virág Kata                    FSC Futárok SC                            30:00     62:00 
Hajdu Dorisz                        TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         33:00     53:00 
Üres                                Üres                                      36:00     68:00 
Barna Melinda                       FSC Futárok SC                            39:00     71:00 
Vass Flóra                          SZV Szegedi Vasutas SE                    42:00     80:00 



N14B  (18)              

Üres                                Üres                                       1:00     97:00 
Kinde Vanda                         KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  4:00    121:00 
Jakus Júlia                         FSC Futárok SC                             7:00    142:00 
Tóth Krisztina                      VTC Veszprémi Tájfutó Club                10:00    100:00 
Rába Noémi                          JSS Jánosháza SK                          13:00    103:00 
Held Nikolett                       FSC Futárok SC                            16:00    133:00 
Gál Szabina                         GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó        19:00     91:00 
Üres                                Üres                                      22:00    136:00 
Szabadi Bernadett                   JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn        25:00    112:00 
Kakuk Zsófia                        SZV Szegedi Vasutas SE                    28:00     94:00 
Bartus Petra                        JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn        31:00    118:00 
Dudás Réka                          VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        34:00    115:00 
Rusvai Katalin                      FSC Futárok SC                            37:00    109:00 
Üres                                Üres                                      40:00    106:00 
Paskuj Rebeka                       MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club        43:00    127:00 
Zempléni Réka                       KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK           46:00    139:00 
Arbter Anja                         NFW NF Wien                               49:00    124:00 
Miia Mattila                        HSS Helsingin Suunistajat                 52:00    130:00 



N16B  (18)              

Üres                                Üres                                       4:00     80:00 
Doskarova Terezka                   NAP Na Pohodu                              7:00     77:00 
Vágó Nikolett                       BMG Babits Mihály Gimnázium DSE           10:00     83:00 
Milla Mattila                       HSS Helsingin Suunistajat                 13:00    116:00 
Tóth Réka                           SZV Szegedi Vasutas SE                    16:00     86:00 
Nemcsényi Rita                      TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        19:00    119:00 
Paskuj Sára                         MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club        22:00     74:00 
Klusácekova Zuzana                  ZAB Zabovresky Brno                       25:00    104:00 
Üres                                Üres                                      28:00     89:00 
Sulerova Pavlina                    ZAB Zabovresky Brno                       31:00    113:00 
Zsigmond Tímea                      SZV Szegedi Vasutas SE                    34:00     95:00 
Üres                                Üres                                      37:00     98:00 
Kovalcsik Anna                      BME Balassagyarmati MEDOSZ SE             40:00           
Stankovics Beáta                    JSS Jánosháza SK                          43:00     71:00 
Ózsvári Eszter                      JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn        46:00     92:00 
Sebők Petra                         VHS Veszprémi Honvéd SE                   49:00    101:00 
Csizmadia Ágnes                     HER Herkules SE Balatonalmádi             52:00    107:00 
Kovács Júlia Virág                  KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK                    110:00 



N18B  (17)              

Sisa Dorottya                       JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn         2:00     58:00 
Kabáthová Eva                       ZAB Zabovresky Brno                        6:00     74:00 
Kovalcsik Bernadett                 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE             10:00           
Üres                                Üres                                      14:00    114:00 
Stípánská Adéla                     ZAB Zabovresky Brno                       18:00     66:00 
Üres                                Üres                                      22:00     86:00 
Kaszás Orsolya                      BSC Balatonfüredi SC                      26:00     82:00 
Máthé Fanni                         TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         30:00    102:00 
Üres                                Üres                                      34:00    106:00 
Császár Barbara                     GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó        38:00    110:00 
Papezova Anicka                     NAP Na Pohodu                             42:00     98:00 
Dévényi Erika                       ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        46:00     78:00 
Vígh Dorottya                       BMG Babits Mihály Gimnázium DSE           50:00     90:00 
Borecká Katerina                    ZAB Zabovresky Brno                       54:00     94:00 
Dévényi Beatrix                     ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        58:00     62:00 
Bubics Borbála                      GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó        62:00           
Rusvai Mónika                       FSC Futárok SC                            66:00     70:00 



N21B  (25)              

Üres                                Üres                                       1:00    140:00 
Kaufmann Brigitta Dóra              THS Taszári Honvéd SE                      3:00    138:00 
Marosán Ágnes                       BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         5:00           
Fedorova Katarina                   PEZ Sokol Pezinok                          7:00    136:00 
Tóthné Schuch Anikó                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  9:00    106:00 
Nagy Krisztina                      BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        11:00    128:00 
Rácz Mónika                         TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         13:00     96:00 
Lada Nikolett                       BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        15:00     98:00 
Veresné Gyalog Zsuzsanna            NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz        17:00    122:00 
Rácz Alida                          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         19:00    124:00 
Borza Ágnes                         ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        21:00    102:00 
Marosffy Orsolya                    OSC Orvosegyetem SC                       23:00    116:00 
Csikós Nóra                         FSC Futárok SC                            25:00    134:00 
Füzy Judit                          OSC Orvosegyetem SC                       27:00    132:00 
Mezei Anikó                         FSC Futárok SC                            29:00    108:00 
Agnes Harreither                    WOL Wienerwald OLC                        31:00    112:00 
Üres                                Üres                                      33:00    110:00 
Horváth Tímea                       ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        35:00           
Balogh Edina                        FSC Futárok SC                            37:00    114:00 
Dóczi Petra                         OSC Orvosegyetem SC                       39:00    120:00 
Petró Annamária                     FSC Futárok SC                            41:00    126:00 
Kovács Edit                         ARA Alba Regia Atlétikai Klub             43:00    130:00 
Balogh Katalin                      FSC Futárok SC                            45:00    118:00 
Friedrich Orsolya                   BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        47:00    100:00 
Resch (Csala) Judit                 DTC Diósgyőri Tájfutó Club                49:00    104:00 



N21BR  (31)             

Popovic Daniela                     JAP HPD Japetic                            3:00     72:00 
Spiegl Anna                         SMA Soproni Műegyetemi AC                  6:00      6:00 
Károssy Réka                        SZV Szegedi Vasutas SE                     9:00     75:00 
Tóth Ágnes                          MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        12:00     42:00 
Üres                                Üres                                      15:00     90:00 
Major Eszter                        VHS Veszprémi Honvéd SE                   18:00     57:00 
Zelena Dóra                         MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és        21:00           
Allwinger Tünde                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         24:00     78:00 
Pegán Bernadett                     VTC Veszprémi Tájfutó Club                27:00     51:00 
Cseresnyés Ágnes                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         30:00     24:00 
Simon Hajnalka                      KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 33:00     63:00 
Pincés Marianna                     TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        36:00     12:00 
Üres                                Üres                                      39:00     60:00 
Cziráki Edit                        BSC Balatonfüredi SC                      42:00     45:00 
Üres                                Üres                                      45:00     66:00 
Jakubecz Andrea                     BME Balassagyarmati MEDOSZ SE             48:00     84:00 
Szűcs Judit                         ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu        51:00     30:00 
Lukóczky Orsolya                    BMG Babits Mihály Gimnázium DSE           54:00      9:00 
Lux Andrea                          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         57:00     69:00 
Kucher Nicole                       LZO LZ Omaha                              60:00     15:00 
Tertsch Mónika                      KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 63:00     21:00 
Szabó Veronika                      ARA Alba Regia Atlétikai Klub             66:00     81:00 
Üres                                Üres                                      69:00     36:00 
Horváth Magda                       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         72:00      3:00 
Németh Tünde                        SMA Soproni Műegyetemi AC                 75:00     87:00 
Bozsits Szilvia                     VHS Veszprémi Honvéd SE                   78:00     18:00 
Marika Mattila                      HSS Helsingin Suunistajat                 81:00     48:00 
Juhász Diana                        FSC Futárok SC                            84:00     39:00 
Szabadi Ildikó                      OSC Orvosegyetem SC                       87:00     54:00 
Kotormán Ágnes                      VHS Veszprémi Honvéd SE                   90:00     27:00 
Csillag Vera                        PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 93:00     33:00 



N21C  (16)              

Kubacsek Éva                        FSC Futárok SC                             2:00     84:00 
Kiss Borbála                        EK6 Egyesületen kívüli - 6                 7:00     59:00 
Kerényiné Rédly Zsófia              HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        12:00    119:00 
Schultheisz Edina                   KFK KFKI Petőfi Sportkör                  17:00     64:00 
Üres                                Üres                                      22:00    129:00 
Csendes Laura                       VTC Veszprémi Tájfutó Club                27:00     74:00 
Gerzsényi Ágnes                     ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        32:00     79:00 
Ódor Viktória                       FMT FŐMTERV SK                            37:00     69:00 
Harsányi Rita                       ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        42:00    134:00 
Kapitány Attiláné                   PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 47:00    114:00 
Nagyné Bódis Borbála                FSC Futárok SC                            52:00     94:00 
Üres                                Üres                                      57:00    109:00 
Orsányi Beatrix                     PSE Postás-Matáv SE                       62:00    124:00 
Mitterer Andrea                     BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        67:00     89:00 
Tóth Károlyné                       VTC Veszprémi Tájfutó Club                72:00     99:00 
Orosz Katalin                       ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut                 104:00 



N21E  (19)              

Lüescher Susanne                    WWO WWOP                                   3:00     93:00 
Szerencsi Ildikó                    SZV Szegedi Vasutas SE                     6:00     66:00 
Üres                                Üres                                       9:00     87:00 
Füzy Anna                           OSC Orvosegyetem SC                       12:00     72:00 
Berglund Camilla                    WWO WWOP                                  15:00           
Fekete Zsuzsa                       KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 18:00     69:00 
Gyurkó Fanni                        ARA Alba Regia Atlétikai Klub             21:00     75:00 
Kerényi Krisztina                   KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 24:00     78:00 
Ponweiser Eva                       HSV HSV OL Wiener Neustadt                27:00     84:00 
Wengrin Ágnes                       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         30:00     90:00 
Andersson Emma                      WWO WWOP                                  33:00     99:00 
Hornyák Mariann                     DTC Diósgyőri Tájfutó Club                36:00     96:00 
Pasichna Olga                       WWO WWOP                                  39:00    108:00 
Jindrsková Martina                  ZAB Zabovresky Brno                       42:00    111:00 
Magnusson Maria                     WWO WWOP                                  45:00    114:00 
Hrenkó Ivett                        NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz        48:00    105:00 
Üres                                Üres                                      51:00    102:00 
Kovács Bernadett                    PVS Pécsi Vasutas SK                      54:00     81:00 
Zsigmond Száva                      DTC Diósgyőri Tájfutó Club                57:00           



N35A  (13)              

Felföldi Hajnalka                   SZV Szegedi Vasutas SE                    74:00     22:00 
Karagics Judit                      OSC Orvosegyetem SC                       78:00           
Tiina Kainulainen                   HSS Helsingin Suunistajat                 82:00     34:00 
Gillichné Kalocsai Adrienn dr.      MSE Megalódusz SE                         86:00      6:00 
Üres                                Üres                                      90:00     46:00 
Tömördi Ágnes                       HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        94:00     14:00 
Lovas Ágnes                         PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 98:00     10:00 
Győrffy Gabriella                   HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle       102:00     30:00 
Németh Zsoltné                      HER Herkules SE Balatonalmádi            106:00     42:00 
Üres                                Üres                                     110:00     18:00 
Cserjés Andrea dr.                  HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület       114:00      2:00 
Üres                                Üres                                     118:00     38:00 
Marosfalvi Mónika                   FMT FŐMTERV SK                                      26:00 



N40  (18)               

Üres                                Üres                                       2:00    103:00 
Nagy Márta                          ARA Alba Regia Atlétikai Klub              5:00    133:00 
Nemesházi Lászlóné                  PSE Postás-Matáv SE                        8:00    112:00 
Rusvainé Barócsi Katalin            FSC Futárok SC                            11:00    106:00 
Üres                                Üres                                      14:00    115:00 
Ostorics Zsuzsanna                  PSE Postás-Matáv SE                       17:00     97:00 
Hajas Csilla dr.                    KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK           20:00     91:00 
Üres                                Üres                                      23:00    121:00 
Üres                                Üres                                      26:00     85:00 
Barát Imola                         THS Taszári Honvéd SE                     29:00    100:00 
Kapturné Bíró Anna                  VHS Veszprémi Honvéd SE                   32:00    109:00 
Tamásné Szakács Judit               MSE Megalódusz SE                         35:00    124:00 
Csákány Anikó                       OSC Orvosegyetem SC                       38:00           
Nagypéter Mária                     JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn        41:00    127:00 
Ormay Éva                           KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK           44:00    130:00 
Kissné Kiss Mária                   JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn        47:00    118:00 
Jenővári Gabriella                  HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle                  88:00 
Kármán Katalin                      HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle                  94:00 



N45  (12)               

Gösswein Judit                      PSE Postás-Matáv SE                      107:00      6:00 
Üres                                Üres                                     110:00     27:00 
Mészárosné Boros Valéria            TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho       113:00     18:00 
Németh Kati                         WWO WWOP                                 116:00      9:00 
Üres                                Üres                                     119:00     21:00 
Rokosz Jaroslava                    ROK Rokosz                               122:00     33:00 
Pál Ilona dr.                       KTK Kőbányai Tájfutó Klub                125:00           
Fabek Branka                        JAP HPD Japetic                          128:00     24:00 
Keszthelyi Ildikó                   PSE Postás-Matáv SE                      131:00     12:00 
Olofsson Christina                  WWO WWOP                                 134:00      3:00 
Bacsó Piroska                       MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba       137:00     15:00 
Leena Salmenkylä-Matti              HSS Helsingin Suunistajat                140:00     30:00 



N50  (14)               

Engelby Ulla                        WWO WWOP                                   3:00    133:00 
Üres                                Üres                                       6:00    123:00 
Stina Gunnarsson                    WWO WWOP                                   9:00    125:00 
Üres                                Üres                                      12:00    113:00 
Novotni Tiborné                     BME Balassagyarmati MEDOSZ SE             15:00    127:00 
Benga Andrásné                      PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 18:00    117:00 
Edenbrandt Christine                WWO WWOP                                  21:00    129:00 
Mező Éva                            PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 24:00    109:00 
Rose-Marie Etholén                  HSS Helsingin Suunistajat                 27:00    131:00 
Spiegl Zsuzsanna                    SMA Soproni Műegyetemi AC                 30:00    107:00 
Muzsnai Ágota dr.                   HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        33:00    115:00 
Üres                                Üres                                      36:00    119:00 
Szabó Zsuzsanna                     MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako        39:00    121:00 
Kiss Julianna                       KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 42:00    111:00 



N55  (9)                

Sjöberg Margareta                   WWO WWOP                                  55:00     82:00 
Lux Ágnes                           BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        58:00     67:00 
Kardos Rózsa                        OSC Orvosegyetem SC                       61:00     79:00 
Üres                                Üres                                      64:00     76:00 
Komár Béláné                        HER Herkules SE Balatonalmádi             67:00     70:00 
Üres                                Üres                                      70:00     64:00 
Grant Julianna                      PSE Postás-Matáv SE                       73:00     85:00 
Üres                                Üres                                      76:00     88:00 
Anneli Sane                         HSS Helsingin Suunistajat                 79:00     73:00 



N60  (12)               

Üres                                Üres                                       1:00    106:00 
Johansson Kerstin                   WWO WWOP                                   6:00     81:00 
Üres                                Üres                                      11:00    126:00 
Hanusz Mária                        OSC Orvosegyetem SC                       16:00    131:00 
Marja Raatikka                      HSS Helsingin Suunistajat                 21:00     91:00 
Simon Krisztina                     HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        26:00    136:00 
Üres                                Üres                                      31:00     86:00 
Scmiedeberg Brigitte                WWO WWOP                                  36:00     96:00 
Wengrin Istvánné                    VTC Veszprémi Tájfutó Club                41:00    121:00 
Svendsen Torill                     WWO WWOP                                  46:00    116:00 
Schell Antalné                      PSE Postás-Matáv SE                       51:00    111:00 
Bálint Sándorné dr.                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                          101:00 



NYK  (35)               

Bende Mónika                        BSC Balatonfüredi SC                     100:00    100:00 
Üres                                Üres                                     101:00    122:00 
Egyed Gábor                         EK4 Egyesületen kívüli - 4               102:00           
Kovács Márton                       TSE Törekvés SE                          103:00    103:00 
Lepsényi Ágnes                      EK1 Egyesületen kívüli - 1               104:00           
Üres                                Üres                                     105:00    119:00 
Pozsgai Erzsébet                    BSC Balatonfüredi SC                     106:00    117:00 
Horváth Katalin                     MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba       107:00     96:00 
Üres                                Üres                                     108:00    101:00 
Hamar Boglárka                      KTK Kőbányai Tájfutó Klub                109:00    113:00 
Üres                                Üres                                     110:00     95:00 
Nagy Viktor                         EK2 Egyesületen kívüli - 2               111:00    120:00 
Üres                                Üres                                     112:00    116:00 
Üres                                Üres                                     113:00    105:00 
Konrád Csaba                        GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               114:00    115:00 
Üres                                Üres                                     115:00     97:00 
Mets Zsuzsanna                      BMG Babits Mihály Gimnázium DSE          116:00    109:00 
Üres                                Üres                                     117:00    121:00 
Horváthné Keszthelyi Noémi          VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá       118:00     98:00 
Üres                                Üres                                     119:00    114:00 
Üres                                Üres                                     120:00    127:00 
Péntek Márton                       LIT Litéri Tájfutó Club                  121:00    106:00 
Üres                                Üres                                     122:00     99:00 
Üres                                Üres                                     123:00    124:00 
Üres                                Üres                                     124:00    104:00 
Üres                                Üres                                     125:00    110:00 
Üres                                Üres                                     126:00    111:00 
Üres                                Üres                                     127:00    125:00 
Üres                                Üres                                     128:00    107:00 
Üres                                Üres                                     129:00    123:00 
Üres                                Üres                                     130:00    126:00 
Üres                                Üres                                     131:00    102:00 
Üres                                Üres                                     132:00    129:00 
Üres                                Üres                                     133:00    118:00 
Üres                                Üres                                     134:00    112:00 



NYT  (37)               

Üres                                Üres                                     100:00    100:00 
Knuth Dávid                         BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       101:00     97:00 
Üres                                Üres                                     102:00    104:00 
Kovács Sándor                       EK1 Egyesületen kívüli - 1               103:00           
Üres                                Üres                                     104:00    127:00 
Horváth Tivadar                     HER Herkules SE Balatonalmádi            105:00           
Üres                                Üres                                     106:00    118:00 
Peregi Tamás                        MAC Margitszigeti Atlétikai Centru       107:00    107:00 
Üres                                Üres                                     108:00    115:00 
Kühn Edit                           PVM Pécsi Vörös Meteor SK                109:00    117:00 
Üres                                Üres                                     110:00    116:00 
Spohn Márton                        EK3 Egyesületen kívüli - 3               111:00           
Üres                                Üres                                     112:00    122:00 
Üres                                Üres                                     113:00    121:00 
Üres                                Üres                                     114:00           
Üres                                Üres                                     115:00    126:00 
Gincsai József                      KRI Kristály Tájfutó és Természetj       116:00    111:00 
Üres                                Üres                                     117:00    110:00 
Czinege János                       KRI Kristály Tájfutó és Természetj       118:00    101:00 
Üres                                Üres                                     119:00    120:00 
Üres                                Üres                                     120:00     95:00 
Bednarikova Tatiana                 TJC TJ Cingov Spisska Nova Ves           121:00    109:00 
Üres                                Üres                                     122:00     98:00 
Hunyadi István                      EK Egyesületen kívüli                    123:00    113:00 
Üres                                Üres                                     124:00    114:00 
Sziebert Edwin                      PVM Pécsi Vörös Meteor SK                125:00    105:00 
Üres                                Üres                                     126:00    112:00 
Üres                                Üres                                     127:00    103:00 
Üres                                Üres                                     128:00    123:00 
Üres                                Üres                                     129:00    119:00 
Üres                                Üres                                     130:00    102:00 
Üres                                Üres                                     131:00    125:00 
Üres                                Üres                                     132:00    124:00 
Üres                                Üres                                     133:00    108:00 
Üres                                Üres                                     134:00    106:00 
Katona Ferenc                       HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle                  96:00 
Sánta Bendegúz                      EK Egyesületen kívüli                               99:00