Tavaszi Spartacus Kupa - 2005P 2005.03.11. 11:21
Rajtlistakészítette: MT2002 © Stephan Krämer 2002

Rajtsz SI dugó Név                     Szül Klub                            N1      N2 


M10D  (7)               

   101         Üres                         Üres                          1:00   38:00 
   102         Üres                         Üres                          4:00   47:00 
   103         Siklósi Bálint               TSE Törekvés SE               7:00   41:00 
   104         Varga Zsombor                NKZ Nagykanizsai Zalaerdő    10:00   32:00 
   105         Üres                         Üres                         13:00   35:00 
   106         Tenk Lőrinc               96 MAC Margitszigeti Atlétika   16:00   50:00 
   107         Dankó Botond                 TTE Tipo Tájfutó és Környe           44:00 



M12C  (14)              

   108  416651 Németh Marcell            94 SPA Tabáni Spartacus Sport   39:00   50:00 
   109  307260 Musinsky Tomas               TKE ATU Kosice               42:00   29:00 
   110         Peregi Dávid                 MAC Margitszigeti Atlétika   45:00   53:00 
   111         Üres                         Üres                         48:00   59:00 
   112         Horváth Máté              93 TSE Törekvés SE              51:00   35:00 
   113         Üres                         Üres                         54:00   41:00 
   114         Brenn Dávid               93 TSE Törekvés SE              57:00   23:00 
   115         Hauser Krisztián             BTK Bakonyi Tájfutó Klub     60:00   26:00 
   116         Üres                         Üres                         63:00   62:00 
   117         Muelek László                BTK Bakonyi Tájfutó Klub     66:00   56:00 
   118         Péley Domokos             93 PVS Pécsi Vasutas SK                 47:00 
   119         Schwendtner Bálint        93 KTK Kőbányai Tájfutó Klub            44:00 
   120         Nagy Attila               93 PVS Pécsi Vasutas SK                 38:00 
   121         Nagy Attila               93 PVS Pécsi Vasutas SK                 32:00 



M14B  (10)              

   122  416650 Pongrácz Ervin            91 VHS Veszprémi Honvéd SE       2:00   14:00 
   123         Üres                         Üres                          4:00    6:00 
   124         Üres                         Üres                          6:00   12:00 
   125  307738 Gadolla Gergely           91 TTE Tipo Tájfutó és Környe    8:00   20:00 
   126   46116 Jenes Géza                91 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu   10:00    2:00 
   127         Szivós Dániel             91 ESP Egri Spartacus SE        12:00   10:00 
   128         Üres                         Üres                         14:00   18:00 
   129  411934 Hráb Dániel               91 ETC Egri Testedző Club       16:00   16:00 
   130         Baumholczer Máté          92 PVS Pécsi Vasutas SK                  4:00 
   131         Lacza Bálint              92 PVS Pécsi Vasutas SK                  8:00 



M14C  (11)              

   132  411903 Györgyi Ábel              92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu    2:00   57:00 
   133         Nyíri Dániel              92 SPA Tabáni Spartacus Sport    5:00   42:00 
   134         Tölgyesi Ákos ifj.        92 VHS Veszprémi Honvéd SE       8:00   63:00 
   135         Sveiczer Attila           92 SPA Tabáni Spartacus Sport   11:00   48:00 
   136         Orsó Márió                94 TSE Törekvés SE              14:00   45:00 
   137         Tölgyesi Renátó           92 SPA Tabáni Spartacus Sport   17:00   66:00 
   138         Üres                         Üres                         20:00   60:00 
   139         Üres                         Üres                         23:00   51:00 
   140         Bérczes Zsigmond          92 SPA Tabáni Spartacus Sport   26:00   36:00 
   141         Üres                         Üres                         29:00   39:00 
   142         Savanya Domonkos             SPA Tabáni Spartacus Sport   32:00   54:00 



M16B  (15)              

   143   45246 Pápai Tamás               89 ARA Alba Regia Atlétikai K    1:00         
   144         Lajtavári Zoltán          89 TTE Tipo Tájfutó és Környe    3:00   71:00 
   145  411905 Györgyi Péter             89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu    5:00   85:00 
   146  307600 Fluck Marcell             90 PVM Pécsi Vörös Meteor SK     7:00   73:00 
   147         Florin Tuncu                 CSO C.O. Otopeni              9:00   67:00 
   148  233689 Kaló Attila               89 ETC Egri Testedző Club       11:00   81:00 
   149         Üres                         Üres                         13:00   83:00 
   150         Üres                         Üres                         15:00   87:00 
   151  232757 Szivák András             90 ARA Alba Regia Atlétikai K   17:00   65:00 
   152         Üres                         Üres                         19:00   89:00 
   153   45241 Horváth Tamás             89 SZV Szegedi Vasutas SE       21:00   63:00 
   154   49557 Lukács Sebestyén          90 TTE Tipo Tájfutó és Környe   23:00   79:00 
   155  307786 Kuzmann Zsolt             89 ESP Egri Spartacus SE        25:00   75:00 
   156         Lápossy Péter             90 PVS Pécsi Vasutas SK                 69:00 
   157  411904 Györgyi Máté              90 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu           77:00 



M18B  (22)              

   158  416665 Györgyi-Ambró Gergely     89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu    1:00   73:00 
   159   45581 Kovács Dávid              87 ARA Alba Regia Atlétikai K    3:00         
   160         Florin Bunea                 CSO C.O. Otopeni              5:00   75:00 
   161         Suciu Simion                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     7:00   55:00 
   162   45579 Tári Kornél               88 ARA Alba Regia Atlétikai K    9:00         
   163     939 Ferenczi Krisztián        87 ETC Egri Testedző Club       11:00   81:00 
   164   45335 Boros Dániel              87 TSE Törekvés SE              13:00   69:00 
   165   45242 Viczián Péter             87 SZV Szegedi Vasutas SE       15:00   51:00 
   166  307597 Kelemeny Dávid            88 ETC Egri Testedző Club       17:00   63:00 
   167         Üres                         Üres                         19:00   59:00 
   168  233690 Gadolla Máté              87 TTE Tipo Tájfutó és Környe   21:00   61:00 
   169  406957 Szabó Ratislav            87 KTK Kőbányai Tájfutó Klub    23:00   85:00 
   170         Üres                         Üres                         25:00   65:00 
   171         Billege Dávid             87 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő    27:00   79:00 
   172   45959 Lukács Mihály             88 TTE Tipo Tájfutó és Környe   29:00   87:00 
   173         Szép Zoltán               87 KTK Kőbányai Tájfutó Klub    31:00   77:00 
   174   45969 Szabó András              88 ETC Egri Testedző Club       33:00   71:00 
   175   45915 Takács Balázs             87 SZV Szegedi Vasutas SE       35:00   83:00 
   176     877 Halász Balázs             87 ETC Egri Testedző Club       37:00   67:00 
   177  405883 Lenkei Zsolt              88 TTE Tipo Tájfutó és Környe   39:00   57:00 
   178   45247 Tari Gábor                88 ARA Alba Regia Atlétikai K   41:00         
   179   49523 Kácsor Attila             88 TTE Tipo Tájfutó és Környe           53:00 



M20A  (10)              

   180  233553 Tóth Máté                 89 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub     1:00   49:00 
   181   46019 Horváth Zoltán            86 TSE Törekvés SE               3:00   37:00 
   182         Haraszti Krisztián        86 FLF Fehérlófia SE             5:00   41:00 
   183   46062 Varga Zsolt               85 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő     7:00   39:00 
   184   45154 Zsebeházy István          85 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu    9:00   45:00 
   185  307345 Drencak Tomas                TKE ATU Kosice               11:00   43:00 
   186  233554 Füleki Dániel             86 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub    13:00   35:00 
   187  406955 Krajcik Michal            87 KTK Kőbányai Tájfutó Klub    15:00   33:00 
   188         Üres                         Üres                         17:00   31:00 
   189         Üres                         Üres                         19:00   47:00 



M21A  (22)              

   190         Dragisa Bauer                NSD Novi Sad                 53:00    4:00 
   191  800000 Allwinger Herwig          67 TTE Tipo Tájfutó és Környe   55:00   40:00 
   192         Üres                         Üres                         57:00   37:00 
   193   45486 Lévai Ferenc              74 MEA Miskolci Egyetemi Atlé   59:00   49:00 
   194  233044 Vladimir Matuski             NSD Novi Sad                 61:00   28:00 
   195   45141 Gyimesi Zoltán            72 TTE Tipo Tájfutó és Környe   63:00    7:00 
   196   46002 Kovács Ádám               86 ETC Egri Testedző Club       65:00   10:00 
   197  411911 Sárecz Lajos              76 ZTC Zalaegerszegi Tájékozó   67:00         
   198   46004 Szajkó Csaba              85 ETC Egri Testedző Club       69:00   31:00 
   199   45303 Bánki Zoltán              72 SZV Szegedi Vasutas SE       71:00   19:00 
   200   45256 Kiffer Gyula              72 ARA Alba Regia Atlétikai K   73:00         
   201  307564 Józsa Gábor               83 TSE Törekvés SE              75:00   16:00 
   202   45126 Baracsi Gábor             71 TTE Tipo Tájfutó és Környe   77:00   22:00 
   203   45909 Fodor József              84 SZV Szegedi Vasutas SE       79:00   58:00 
   204    6996 Thomas Krejci                ZTC Zalaegerszegi Tájékozó   81:00   46:00 
   205  416614 Lajszner Attila           73 ESP Egri Spartacus SE        83:00   55:00 
   206   45910 Gyöngyösi István Csaba    82 SZV Szegedi Vasutas SE       85:00   34:00 
   207         Üres                         Üres                         87:00   43:00 
   208   45255 Ágoston Zoltán            72 ARA Alba Regia Atlétikai K   89:00         
   209  233506 Tóth Ádám                 86 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub    91:00   25:00 
   210   45927 Mihályi Ferenc            84 JMD Jászapáti Mészáros Gim   93:00   52:00 
   211     882 Pelyhe Dénes ifj.         81 SDS Salgótarjáni Dornyai S   95:00   13:00 



M21B  (30)              

   212         Üres                         Üres                          2:00   50:00 
   213   46010 Horváth Pál               78 JSS Jánosháza SK              5:00   68:00 
   214   45368 Szebeli István            68 PSE Postás-Matáv SE           8:00    8:00 
   215         Ádám Péter                74 MSE Megalódusz SE            11:00   65:00 
   216   45509 Csizmazia Tamás           68 AGD Árpád Gimnázium DSK      14:00   29:00 
   217     929 Schultheisz György        69 KFK KFKI Petőfi Sportkör     17:00   20:00 
   218   45492 Meichl Márton             81 TTE Tipo Tájfutó és Környe   20:00   35:00 
   219         Zakariás Péter            70 TSE Törekvés SE              23:00   32:00 
   220  411901 Marton Balázs             72 VHS Veszprémi Honvéd SE      26:00   71:00 
   221   46099 Korcsok Pál               75 TSE Törekvés SE              29:00   62:00 
   222  307703 Balogh Róbert             78 FLF Fehérlófia SE            32:00   11:00 
   223   45222 Hajagos Henrik            59 SZV Szegedi Vasutas SE       35:00    5:00 
   224   45471 Honfi Gábor               55 ESP Egri Spartacus SE        38:00   86:00 
   225  307781 Weiler Zsolt              62 MAF Műegyetemi Atlétikai é   41:00   74:00 
   226   45251 Guszlev Antal             78 ARA Alba Regia Atlétikai K   44:00   77:00 
   227         Üres                         Üres                         47:00   41:00 
   228     998 Bihari Zoltán             76 KFK KFKI Petőfi Sportkör     50:00   83:00 
   229         Üres                         Üres                         53:00   59:00 
   230     950 Horváth Imre              53 BAL Budapesti Asztali-labd   56:00   26:00 
   231     921 Horváth Norbert           74 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő    59:00   23:00 
   232         Üres                         Üres                         62:00    2:00 
   233  416689 Kósik Gábor               70 DTC Diósgyőri Tájfutó Club   65:00   17:00 
   234     905 Chmelik Ernő              70 VHS Veszprémi Honvéd SE      68:00   44:00 
   235   46061 Mészáros Bence            84 ARA Alba Regia Atlétikai K   71:00   56:00 
   236    4497 Nemesházi László          60 PSE Postás-Matáv SE          74:00   14:00 
   237         Üres                         Üres                         77:00   53:00 
   238   45195 Marosán Dávid             75 BEA Budapesti Egyetemi Atl           38:00 
   239   45384 Németh Csaba              62 BOF Budai Ősforrás SC                89:00 
   240   45493 Molnár Domokos            75 TTE Tipo Tájfutó és Környe           47:00 
   241   45934 Harkányi Árpád            83 TTE Tipo Tájfutó és Környe           80:00 



M21BR  (28)             

   242  416639 Grabecz Tibor             67 ARA Alba Regia Atlétikai K    3:00   18:00 
   243     876 Halász Gergö              85 ETC Egri Testedző Club        6:00   66:00 
   244         Üres                         Üres                          9:00    6:00 
   245    5624 Simon Tamás               73 KTK Kőbányai Tájfutó Klub    12:00   33:00 
   246         Üres                         Üres                         15:00   45:00 
   247  307701 Bernáth Zsolt             71 FLF Fehérlófia SE            18:00   15:00 
   248  410651 Franjo Budi                  JAP HPD Japetic              21:00   72:00 
   249   45427 Kisvölcsey Ákos           72 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu   24:00   51:00 
   250         Üres                         Üres                         27:00   54:00 
   251  233541 Gárdonyi Márk             73 OSC Orvosegyetem SC          30:00   78:00 
   252   46101 Székely Balázs            74 TTE Tipo Tájfutó és Környe   33:00   81:00 
   253         Hajdú Lajos               78 VHS Veszprémi Honvéd SE      36:00   63:00 
   254         Üres                         Üres                         39:00   57:00 
   255         Niedermayer Zoltán        74 VHS Veszprémi Honvéd SE      42:00   36:00 
   256   45518 Vajda József              77 ZTC Zalaegerszegi Tájékozó   45:00         
   257         Üres                         Üres                         48:00   21:00 
   258  307518 Soós László               69 TSE Törekvés SE              51:00    9:00 
   259         Ambrus Sándor             70 PVM Pécsi Vörös Meteor SK    54:00   30:00 
   260   45568 Serestey Áron             72 ZTC Zalaegerszegi Tájékozó   57:00   12:00 
   261   45488 Domonyik Szabolcs         73 MEA Miskolci Egyetemi Atlé   60:00   69:00 
   262   45583 Varga Attila              70 ARA Alba Regia Atlétikai K   63:00   27:00 
   263         Polgár Olivér             68 TTE Tipo Tájfutó és Környe   66:00   39:00 
   264   45328 Szunyog Attila            86 KTK Kőbányai Tájfutó Klub            42:00 
   265  307519 Sziládi Tamás             83 PVS Pécsi Vasutas SK                  3:00 
   266         Kertész István            82 PVS Pécsi Vasutas SK                 60:00 
   267   45132 Dankó István              69 TTE Tipo Tájfutó és Környe           48:00 
   268   45133 Dankó Zoltán              71 TTE Tipo Tájfutó és Környe           24:00 
   269   45139 Gombkötő Péter            75 TTE Tipo Tájfutó és Környe           75:00 



M21C  (6)               

   270         Üres                         Üres                          3:00   17:00 
   271         Üres                         Üres                          6:00    5:00 
   272         Tósaki Zoltán             78 FMT FŐMTERV SK                9:00    2:00 
   273  233534 Kiss Zsolt                57 TSE Törekvés SE              12:00    8:00 
   274         Üres                         Üres                         15:00   14:00 
   275         Oláh Gyula                69 KFK KFKI Petőfi Sportkör     18:00   11:00 



M35A  (14)              

   276   45143 Juhász Miklós             60 TTE Tipo Tájfutó és Környe   23:00   25:00 
   277  307527 Szlatényi Ferenc          61 OSC Orvosegyetem SC          25:00   23:00 
   278  233166 Cavic Predrag                STR OK Strazilovo            27:00   19:00 
   279   45253 Angyal Gábor              67 ARA Alba Regia Atlétikai K   29:00   27:00 
   280         Üres                         Üres                         31:00    1:00 
   281         Semaska Darius               KAU Kaukas                   33:00   21:00 
   282  307537 Antal István              66 OSC Orvosegyetem SC          35:00   11:00 
   283  416645 Kovács Gábor              68 VHS Veszprémi Honvéd SE      37:00    7:00 
   284         Üres                         Üres                         39:00   17:00 
   285   45166 Zagyi László              67 JMD Jászapáti Mészáros DSK   41:00   15:00 
   286  233622 Egei Tamás                63 TTE Tipo Tájfutó és Környe   43:00   13:00 
   287  233597 Rácz Róbert               69 POE Pécsi Orvos Egészségüg            5:00 
   288   45159 Viniczai Ferenc           65 PVS Pécsi Vasutas SK                  9:00 
   289         Udvardy Balázs            69 PVS Pécsi Vasutas SK                  3:00 



M35BR  (12)             

   290         Üres                         Üres                          2:00   42:00 
   291         Koós István               65 SDS Salgótarjáni Dornyai S    4:00   38:00 
   292         Üres                         Üres                          6:00   46:00 
   293         Rózsa László              57 ARA Alba Regia Atlétikai K    8:00   54:00 
   294    4469 Molnár Attila             70 TTE Tipo Tájfutó és Környe   10:00   40:00 
   295         Üres                         Üres                         12:00   48:00 
   296   45537 Schell Antal ifj.         69 PSE Postás-Matáv SE          14:00   58:00 
   297  307737 Gadolla Gábor             60 TTE Tipo Tájfutó és Környe   16:00   44:00 
   298  416662 Györgyi Zoltán            63 OSC Orvosegyetem SC          18:00   50:00 
   299   45396 Halaj László              68 JMD Jászapáti Mészáros Gim   20:00   56:00 
   300   45939 Schwendtner Erik          70 KTK Kőbányai Tájfutó Klub            60:00 
   301         Felföldi Barnabás            PVS Pécsi Vasutas SK                 52:00 



M40  (14)               

   302   46148 Varga József              60 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő    47:00   37:00 
   303  411971 Takács József             62 HER Herkules SE Balatonalm   49:00   35:00 
   304   46149 Mészáros József           56 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő    51:00   25:00 
   305         Török József              65 SDS Salgótarjáni Dornyai S   53:00   21:00 
   306         Üres                         Üres                         55:00   29:00 
   307   46124 Nagy Ferenc               65 PSE Postás-Matáv SE          57:00   27:00 
   308  307359 Korim Juraj                  TKE ATU Kosice               59:00   43:00 
   309         Üres                         Üres                         61:00   41:00 
   310  307352 Pollák Jozef                 TKE ATU Kosice               63:00   31:00 
   311  233540 Mohácsy Tamás dr.         64 SDS Salgótarjáni Dornyai S   65:00   33:00 
   312   45259 Prill László              63 ARA Alba Regia Atlétikai K   67:00         
   313  232759 Urbán András              60 BEA Budapesti Egyetemi Atl           39:00 
   314   45254 Takács Csaba              62 HER Herkules SE Balatonalm           23:00 
   315  233600 Geisz Ferenc              63 POE Pécsi Orvos Egészségüg           45:00 



M45  (15)               

   316   45260 Nagy Sándor               59 ARA Alba Regia Atlétikai K    1:00   46:00 
   317   45108 Kovács József             58 ETC Egri Testedző Club        4:00   58:00 
   318     991 Molnár Gyula              58 BTK Bakonyi Tájfutó Klub      7:00   61:00 
   319   45533 Zentai László             59 HSE Hegyisport Szentendre    10:00   64:00 
   320   46112 Somlay Gábor              56 ARA Alba Regia Atlétikai K   13:00   52:00 
   321         Üres                         Üres                         16:00   43:00 
   322         Üres                         Üres                         19:00   73:00 
   323  416643 Kaptur József             60 VHS Veszprémi Honvéd SE      22:00   70:00 
   324   45491 Meichl Géza               57 TTE Tipo Tájfutó és Környe   25:00   49:00 
   325         Üres                         Üres                         28:00   67:00 
   326   46087 Margittai Endre           57 SMA Soproni Műegyetemi AC    31:00   40:00 
   327  233676 Gadó György               60 OSC Orvosegyetem SC          34:00   37:00 
   328   46281 Jozef Fedor                  SOK Sokol Pezinok            37:00   31:00 
   329    5616 Szunyog József dr.        54 KTK Kőbányai Tájfutó Klub            55:00 
   330    4473 Pap László                56 TTE Tipo Tájfutó és Környe           34:00 



M50  (30)               

   331    4477 Erdélyi Tibor             53 HSE Hegyisport Szentendre    33:00    1:00 
   332    4465 Lux Iván                  46 BEA Budapesti Egyetemi Atl   35:00   33:00 
   333    5611 Harkányi Csaba            55 HAV Havas Szabadidő Klub     37:00   47:00 
   334     993 Ládi János                51 BTK Bakonyi Tájfutó Klub     39:00   53:00 
   335   45171 Kovács Attila             51 ZSC Zöld Sportok Clubja      41:00   25:00 
   336         Üres                         Üres                         43:00   11:00 
   337         Balogh Iván                  BEA Budapesti Egyetemi Atl   45:00   51:00 
   338    5622 Balla Sándor              54 HSE Hegyisport Szentendre    47:00   29:00 
   339         Üres                         Üres                         49:00   13:00 
   340  416698 Hirt Károly               55 ARA Alba Regia Atlétikai K   51:00         
   341   45376 Ludvig István             53 MAF Műegyetemi Atlétikai é   53:00   55:00 
   342  411902 Kaján László              51 FMT FŐMTERV SK               55:00    5:00 
   343         Üres                         Üres                         57:00   43:00 
   344    4489 Horváth György            52 PSE Postás-Matáv SE          59:00   35:00 
   345   45548 Bunyik László             54 MEA Miskolci Egyetemi Atlé   61:00   41:00 
   346  233683 Kóger Gyula               55 PVM Pécsi Vörös Meteor SK    63:00    7:00 
   347   45496 Juhász István             53 BOF Budai Ősforrás SC        65:00   49:00 
   348         Üres                         Üres                         67:00   39:00 
   349  307739 Vámos Péter               55 PSE Postás-Matáv SE          69:00   15:00 
   350         Gyurkó László             51 KTK Kőbányai Tájfutó Klub    71:00   37:00 
   351   45342 Havadtői András           51 HAV Havas Szabadidő Klub     73:00    3:00 
   352   45407 Lovász István             53 HSP Hidegkúti Spartacus Sp   75:00   27:00 
   353   45273 Bedő János                52 MCS Ménfőcsanak TSZ SE       77:00    9:00 
   354   46092 Melkes Antal              53 SMA Soproni Műegyetemi AC    79:00   31:00 
   355   45367 Olajos Ferenc             54 PSE Postás-Matáv SE          81:00   45:00 
   356     948 Tóth Sándor               51 ETC Egri Testedző Club       83:00   19:00 
   357  416700 Györgyi Zoltán            54 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu   85:00   21:00 
   358   45374 Magyar János              52 MAF Műegyetemi Atlétikai é   87:00   17:00 
   359         Franczia Vilmos           55 MCS Ménfőcsanak TSZ SE       89:00   57:00 
   360   45439 Bugár József              53 BOF Budai Ősforrás SC                23:00 



M55  (20)               

   361  233680 Kéri Péter                50 TSE Törekvés SE              28:00   90:00 
   362         Vincze István                TKE ATU Kosice               30:00   74:00 
   363         Nagy Imre                 46 MCS Ménfőcsanak TSZ SE       32:00  100:00 
   364  416582 Juraj Prekop                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub    34:00   64:00 
   365         Üres                         Üres                         36:00   84:00 
   366   45378 Fluck István              50 PVM Pécsi Vörös Meteor SK    38:00   98:00 
   367   45406 Salga István dr.          49 HSP Hidegkúti Spartacus Sp   40:00   78:00 
   368         Üres                         Üres                         42:00   86:00 
   369   45117 Kovács András             48 HBS Honvéd Bottyán SE        44:00   72:00 
   370  416701 Zánkay András             47 BEA Budapesti Egyetemi Atl   46:00   66:00 
   371     891 Mudry Ferenc              50 MSE Megalódusz SE            48:00   80:00 
   372   45252 Vitéz László              50 ARA Alba Regia Atlétikai K   50:00   68:00 
   373   45268 Rétfalvi Lajos            46 JSS Jánosháza SK             52:00   88:00 
   374         Üres                         Üres                         54:00   96:00 
   375         Boros András              46 TSE Törekvés SE              56:00   82:00 
   376     908 Schulek János             47 FMT FŐMTERV SK               58:00   92:00 
   377   45157 Vajda László              46 ZTC Zalaegerszegi Tájékozó   60:00         
   378     897 Lázár László              48 PSE Postás-Matáv SE          62:00   94:00 
   379   45405 Boros Zoltán              48 ESP Egri Spartacus SE        64:00   76:00 
   380     967 Tasi Ákos                 49 TTE Tipo Tájfutó és Környe           70:00 



M60  (20)               

   381    5618 Bálint Sándor dr.         44 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     2:00   76:00 
   382    4495 Kéri Gerzson dr.          44 OSC Orvosegyetem SC           5:00   52:00 
   383         Üres                         Üres                          8:00   34:00 
   384         Üres                         Üres                         11:00   31:00 
   385   45494 Nagy Gábor                43 TTE Tipo Tájfutó és Környe   14:00   40:00 
   386         Horváth Zoltán            44 ZTC Zalaegerszegi Tájékozó   17:00         
   387         Üres                         Üres                         20:00   67:00 
   388  411927 Hargitai István           43 TTE Tipo Tájfutó és Környe   23:00   46:00 
   389   45102 Nagy Árpád dr.            44 ETC Egri Testedző Club       26:00   37:00 
   390    5627 Ribényi Imre              42 KTK Kőbányai Tájfutó Klub    29:00   70:00 
   391         Üres                         Üres                         32:00   55:00 
   392   45576 Wengrin István            43 VTC Veszprémi Tájfutó Club   35:00   49:00 
   393   45158 Bányai Attila             41 ZTC Zalaegerszegi Tájékozó   38:00   61:00 
   394   45200 Marton Péter              42 KTC Kaposvári Tájfutó Klub   41:00   43:00 
   395   45138 Gombkötő Péter dr.        44 TTE Tipo Tájfutó és Környe   44:00   82:00 
   396    4496 Jelinek István            43 PSE Postás-Matáv SE          47:00   79:00 
   397   45206 Szemler István            44 TTE Tipo Tájfutó és Környe   50:00   64:00 
   398   45497 Muszély György            42 BEA Budapesti Egyetemi Atl   53:00   58:00 
   399   45498 Szecsődi Ákos             42 BEA Budapesti Egyetemi Atl           85:00 
   400   45402 Köblös József             41 KTX Kőbányai Textil SE               73:00 



M65  (17)               

   401         Üres                         Üres                          2:00   74:00 
   402  411940 Müller János              40 PSE Postás-Matáv SE           4:00   72:00 
   403   45135 Éliás Vilmos              32 TTE Tipo Tájfutó és Környe    6:00   62:00 
   404         Üres                         Üres                          8:00   82:00 
   405   45457 Vass Tibor                40 VHS Veszprémi Honvéd SE      10:00   70:00 
   406  232772 Cserháti József           39 TSC Tungsram SC              12:00   86:00 
   407         Balogh László             22 OSC Orvosegyetem SC          14:00   80:00 
   408   45454 Hargitai Miklós           38 TSC Tungsram SC              16:00   66:00 
   409         Tihanyi László dr.        36 POE Pécsi Orvos Egészségüg   18:00   88:00 
   410   45265 Páhy Tibor                36 ARA Alba Regia Atlétikai K   20:00   64:00 
   411    4509 Vörös István dr.          33 BEA Budapesti Egyetemi Atl   22:00   90:00 
   412         Üres                         Üres                         24:00   94:00 
   413   45453 Hódossy Béla              37 TSC Tungsram SC              26:00   76:00 
   414   45450 Dudás István              32 OSC Orvosegyetem SC          28:00   84:00 
   415  411924 Varga György              39 POE Pécsi Orvos Egészségüg   30:00   92:00 
   416   45393 Rácz Márton               36 TTE Tipo Tájfutó és Környe   32:00   68:00 
   417    4491 Schell Antal              39 PSE Postás-Matáv SE          34:00   78:00 



W10D  (9)               

   418         Szilágyi Mónika           95 TSE Törekvés SE              25:00   14:00 
   419         Üres                         Üres                         28:00   26:00 
   420         Üres                         Üres                         31:00    2:00 
   421         Egei Petra                   TTE Tipo Tájfutó és Környe   34:00   23:00 
   422         Üres                         Üres                         37:00   11:00 
   423         Weiler Virág                 MAF Műegyetemi Atlétikai é   40:00   17:00 
   424         Korponai Zsófia           95 ARA Alba Regia Atlétikai K            5:00 
   425         Faggyas Réka                 VHS Veszprémi Honvéd SE              20:00 
   426         Faggyas Petra                VHS Veszprémi Honvéd SE               8:00 



W12C  (10)              

   427         Üres                         Üres                          1:00    7:00 
   428         Üres                         Üres                          3:00   11:00 
   429         Salfer Eszter             93 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu    5:00   15:00 
   430         Üres                         Üres                          7:00   13:00 
   431         Tóth Éva                     TSE Törekvés SE               9:00    3:00 
   432         Kerényi Szófi Zsófia      93 KTK Kőbányai Tájfutó Klub    11:00    1:00 
   433         Rába Noémi                93 JSS Jánosháza SK             13:00   19:00 
   434  233629 Szlatényi Dóra               OSC Orvosegyetem SC                  17:00 
   435         Szomor Beatrix            93 PVS Pécsi Vasutas SK                  9:00 
   436  416641 Faggyas Eszter            94 VHS Veszprémi Honvéd SE               5:00 



W14B  (9)               

   437  416649 Kéri Brigitta             91 VTC Veszprémi Tájfutó Club   80:00   10:00 
   438         Stankovics Beáta          91 JSS Jánosháza SK             82:00    4:00 
   439  411991 Schulek Iringó            91 KTK Kőbányai Tájfutó Klub    84:00   12:00 
   440         Üres                         Üres                         86:00   16:00 
   441         Györgyi Hanga                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu   88:00    6:00 
   442         Üres                         Üres                         90:00    2:00 
   443         Üres                         Üres                         92:00   14:00 
   444   45998 Koós Brigitta             91 SDS Salgótarjáni Dornyai S   94:00    8:00 
   445         Kovács Filoména           92 PVS Pécsi Vasutas SK                 18:00 



W16B  (8)               

   446         Üres                         Üres                         49:00    9:00 
   447  416661 Györgyi Csenge            89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu   52:00   15:00 
   448         Üres                         Üres                         55:00   18:00 
   449         Üres                         Üres                         58:00    3:00 
   450  233557 Dékány Szilvia            89 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub    61:00   21:00 
   451         Sebők Petra               90 VHS Veszprémi Honvéd SE      64:00   24:00 
   452  307268 Korimová Ivana               TKE ATU Kosice               67:00    6:00 
   453  307525 Péley Dorottya            89 PVS Pécsi Vasutas SK                 12:00 



W18B  (18)              

   454   46030 Tas Katalin               87 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu   70:00    6:00 
   455   46017 Kalapács Ivett            87 HTC Hódmezővásárhelyi Tájf   72:00   32:00 
   456   45425 Őry Eszter                88 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu   74:00   14:00 
   457     986 Horváth Hajnalka          88 ETC Egri Testedző Club       76:00   36:00 
   458  233556 Dékány Andrea             87 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub    78:00   16:00 
   459  411918 Máthé Fanni               88 TTE Tipo Tájfutó és Környe   80:00   28:00 
   460  233555 Perényi Dóra Roberta      87 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub    82:00   20:00 
   461         Üres                         Üres                         84:00   12:00 
   462  232754 Gyurkó Fanni              87 ARA Alba Regia Atlétikai K   86:00   24:00 
   463   46123 Durján Noémi              88 TSE Törekvés SE              88:00   26:00 
   464   46009 Szivák Ildikó             85 ARA Alba Regia Atlétikai K   90:00   10:00 
   465  233602 Varga Adél                90 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő    92:00   30:00 
   466  233624 Kerényi II. Krisztina     88 KTK Kőbányai Tájfutó Klub    94:00    4:00 
   467         Üres                         Üres                         96:00   18:00 
   468  416746 Barciková Renáta          87 KTK Kőbányai Tájfutó Klub    98:00   34:00 
   469   45997 Koós Diána                88 SDS Salgótarjáni Dornyai S  100:00   22:00 
   470   46003 Kovács Kinga              87 ETC Egri Testedző Club      102:00    2:00 
   471  416753 Hlaváciková Erka          87 KTK Kőbányai Tájfutó Klub   104:00    8:00 



W21A  (9)               

   472  320214 Karin Leonhardt              ZTC Zalaegerszegi Tájékozó   77:00    5:00 
   473   45520 Füzy Anna                 76 OSC Orvosegyetem SC          79:00   11:00 
   474  307377 Macinská Jana                TKE ATU Kosice               81:00    9:00 
   475         Üres                         Üres                         83:00    7:00 
   476         Üres                         Üres                         85:00    1:00 
   477    9817 Katarina Fedorova            SOK Sokol Pezinok            87:00    3:00 
   478  307351 Rákayová Martina             TKE ATU Kosice               89:00   17:00 
   479   45982 Sebők Éva                 84 PVS Pécsi Vasutas SK                 15:00 
   480   46114 Fekete Zsuzsa             83 KTK Kőbányai Tájfutó Klub            13:00 



W21B  (30)              

   481   45322 Tóthné Schuch Anikó       71 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     2:00   32:00 
   482  416646 Bozsits Szilvia           70 VHS Veszprémi Honvéd SE       4:00   66:00 
   483   45104 Kiss Teodóra              68 ETC Egri Testedző Club        6:00   56:00 
   484         Üres                         Üres                          8:00   46:00 
   485   45416 Füzy Judit                72 OSC Orvosegyetem SC          10:00   44:00 
   486         Diósi Anna                76 BEA Budapesti Egyetemi Atl   12:00   82:00 
   487   45182 Bán Borbála               81 HTC Hódmezővásárhelyi Tájf   14:00   30:00 
   488         Üres                         Üres                         16:00   42:00 
   489   45372 Nagy Krisztina            76 BEA Budapesti Egyetemi Atl   18:00   78:00 
   490  416648 Lendvai Katalin           72 VHS Veszprémi Honvéd SE      20:00   50:00 
   491   45194 Marosán Ágnes             77 BEA Budapesti Egyetemi Atl   22:00   64:00 
   492         Üres                         Üres                         24:00   76:00 
   493   45304 Dóczi Petra               78 OSC Orvosegyetem SC          26:00   34:00 
   494         Üres                         Üres                         28:00   28:00 
   495   45130 Cseresnyés Ágnes          68 TTE Tipo Tájfutó és Környe   30:00   72:00 
   496         Üres                         Üres                         32:00   86:00 
   497     867 Marosfalvi Mónika         70 FMT FŐMTERV SK               34:00   60:00 
   498   45954 Császár Anetta            83 ZTC Zalaegerszegi Tájékozó   36:00   38:00 
   499     904 Széplaki Erika            76 VHS Veszprémi Honvéd SE      38:00   70:00 
   500         Üres                         Üres                         40:00   54:00 
   501   45319 Szunyog Emese             81 KTK Kőbányai Tájfutó Klub            48:00 
   502   45945 Tóth Bettina              82 KTK Kőbányai Tájfutó Klub            58:00 
   503    5631 Tertsch Mónika            82 KTK Kőbányai Tájfutó Klub            62:00 
   504  232768 Tertsch Ágnes             80 KTK Kőbányai Tájfutó Klub            52:00 
   505   45209 Lengyel Andrea            76 TTE Tipo Tájfutó és Környe           80:00 
   506   45530 Farkas Fruzsina           77 TTE Tipo Tájfutó és Környe           68:00 
   507   45531 Rácz Mónika               71 TTE Tipo Tájfutó és Környe           36:00 
   508   46102 Rácz Alida                72 TTE Tipo Tájfutó és Környe           40:00 
   509   45202 Pelhős Lívia              77 TTE Tipo Tájfutó és Környe           84:00 
   510   45151 Friedrich Orsolya         80 BEA Budapesti Egyetemi Atl           74:00 



W21BR  (15)             

   511         Üres                         Üres                          1:00   42:00 
   512         Üres                         Üres                          4:00   54:00 
   513   46012 Bunyik Emese              85 MEA Miskolci Egyetemi Atlé    7:00   63:00 
   514         Szemler Judit             71 TTE Tipo Tájfutó és Környe   10:00         
   515  233539 Csordás Erika             73 FMT FŐMTERV SK               13:00   39:00 
   516         Üres                         Üres                         16:00   51:00 
   517  307716 Pegán Bernadett           70 VTC Veszprémi Tájfutó Club   19:00   60:00 
   518  416644 Kotormán Ágnes            85 VHS Veszprémi Honvéd SE      22:00   30:00 
   519         Ebinger Mónika            70 KFK KFKI Petőfi Sportkör     25:00   48:00 
   520  307596 Kapturné Bíró Anna        66 VHS Veszprémi Honvéd SE      28:00   69:00 
   521  411967 Tóth Ágnes                67 MAF Műegyetemi Atlétikai é   31:00   45:00 
   522     866 Marosfalvi Eszter         73 FMT FŐMTERV SK               34:00   33:00 
   523  233643 Horváth Klára             70 VTC Veszprémi Tájfutó Club   37:00   66:00 
   524         Rácz Eszter                  POE Pécsi Orvos Egészségüg           57:00 
   525   45952 Tukacs Livia              85 PSE Postás-Matáv SE                  36:00 



W21C  (10)              

   526  411973 Schell Anikó              73 PSE Postás-Matáv SE          38:00   24:00 
   527         Üres                         Üres                         41:00    6:00 
   528     884 Koósné Nagy Judit         67 SDS Salgótarjáni Dornyai S   44:00   27:00 
   529  410649 Daniela Popovic              JAP HPD Japetic              47:00    9:00 
   530  411964 Németh Zsuzsanna          59 HTC Hódmezővásárhelyi Tájf   50:00   15:00 
   531         Üres                         Üres                         53:00    3:00 
   532         Bajnóczy Rita                FMT FŐMTERV SK               56:00   30:00 
   533  307592 Major Eszter                 VHS Veszprémi Honvéd SE      59:00   12:00 
   534         Üres                         Üres                         62:00   18:00 
   535   45412 Mitterer Andrea           54 BEA Budapesti Egyetemi Atl           21:00 



W35A  (9)               

   536     960 Győrffy Gabriella         67 HSE Hegyisport Szentendre    49:00   10:00 
   537     949 Szűcs Judit               65 ESP Egri Spartacus SE        52:00   22:00 
   538  700001 Mátyás Ildikó             63 HSE Hegyisport Szentendre    55:00    1:00 
   539         Üres                         Üres                         58:00   16:00 
   540   45221 Szabó Andrea              70 SZV Szegedi Vasutas SE       61:00   19:00 
   541         Üres                         Üres                         64:00    7:00 
   542         Üres                         Üres                         67:00    4:00 
   543    4478 Jenővári Gabriella        57 HSE Hegyisport Szentendre    70:00   25:00 
   544     947 Karagics Judit            69 OSC Orvosegyetem SC                  13:00 



W40  (12)               

   545   46100 Bacsó Piroska             61 MAF Műegyetemi Atlétikai é   64:00   12:00 
   546     941 Halászné L. Ibolya        63 ETC Egri Testedző Club       66:00   20:00 
   547         Üres                         Üres                         68:00    4:00 
   548   45266 Pokk Mariann              65 ARA Alba Regia Atlétikai K   70:00    2:00 
   549         Üres                         Üres                         72:00    6:00 
   550  307571 Csákány Anikó             61 OSC Orvosegyetem SC          74:00   10:00 
   551    4498 Nemesházi Lászlóné        62 PSE Postás-Matáv SE          76:00   16:00 
   552         Üres                         Üres                         78:00   18:00 
   553   45366 Ostorics Zsuzsanna        59 PSE Postás-Matáv SE          80:00   22:00 
   554  233699 Nagy Márta                62 ARA Alba Regia Atlétikai K   82:00    8:00 
   555   46147 Vargáné Kocsis Katalin    61 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő    84:00   14:00 
   556    4494 Kármán Katalin            58 HSE Hegyisport Szentendre            24:00 



W45  (9)                

   557         Üres                         Üres                         65:00   10:00 
   558         Üres                         Üres                         68:00   19:00 
   559   45258 Serák Katalin             57 ARA Alba Regia Atlétikai K   71:00    1:00 
   560   45383 Mező Éva                  56 PVM Pécsi Vörös Meteor SK    74:00    7:00 
   561   46084 Fent Marianne             53 ARA Alba Regia Atlétikai K   77:00   16:00 
   562         Üres                         Üres                         80:00    4:00 
   563         Harasta Mónika            56 FMT FŐMTERV SK               83:00   13:00 
   564   45263 Pápainé Poós Ildikó       59 ARA Alba Regia Atlétikai K           22:00 
   565  307565 Gösswein Judit            51 PSE Postás-Matáv SE                  25:00 



W50  (7)                

   566         Boros Marianna            54 TSE Törekvés SE              38:00   22:00 
   567     968 Novotni Tiborné           52 BME Balassagyarmati MEDOSZ   40:00   30:00 
   568         Üres                         Üres                         42:00   32:00 
   569   45499 Benga Andrásné            52 PVM Pécsi Vörös Meteor SK    44:00   34:00 
   570         Üres                         Üres                         46:00   24:00 
   571         Üres                         Üres                         48:00   26:00 
   572   45196 Hegedüs Ágnes             49 BEA Budapesti Egyetemi Atl           28:00 



W55  (11)               

   573         Üres                         Üres                         54:00   38:00 
   574         Üres                         Üres                         56:00   50:00 
   575   45462 Cser Krisztina            42 FMT FŐMTERV SK               58:00   42:00 
   576   45136 Éliás Vilmosné            37 TTE Tipo Tájfutó és Környe   60:00   54:00 
   577   45286 Szabados Magdolna         46 KTC Kaposvári Tájfutó Klub   62:00   48:00 
   578   45577 Wengrin Istvánné          42 VTC Veszprémi Tájfutó Club   64:00   46:00 
   579         Üres                         Üres                         66:00   56:00 
   580  233694 Bálint Sándorné dr.       44 KTK Kőbányai Tájfutó Klub    68:00   44:00 
   581    4492 Schell Antalné            42 PSE Postás-Matáv SE          70:00   52:00 
   582  307800 Schulek Andrea            49 FMT FŐMTERV SK               72:00   58:00 
   583   45418 Hanusz Mária              45 OSC Orvosegyetem SC          74:00   40:00 



Open advanced  (30)     

   584   45422 Karsai Klára              52 OSC Orvosegyetem SC          30:00   48:00 
   585         Üres                         Üres                         32:00   52:00 
   586  233515 Tóth II. Zoltán              KTK Kőbányai Tájfutó Klub    34:00   68:00 
   587         Üres                         Üres                         36:00   78:00 
   588         Üres                         Üres                         38:00   70:00 
   589         Üres                         Üres                         40:00   38:00 
   590         Üres                         Üres                         42:00   54:00 
   591         Üres                         Üres                         44:00   44:00 
   592         Üres                         Üres                         46:00   72:00 
   593         Üres                         Üres                         48:00   64:00 
   594         Üres                         Üres                         50:00   86:00 
   595         Üres                         Üres                         52:00   82:00 
   596         Üres                         Üres                         54:00   62:00 
   597         Üres                         Üres                         56:00   36:00 
   598         Üres                         Üres                         58:00   40:00 
   599         Üres                         Üres                         60:00   76:00 
   600         Üres                         Üres                         62:00   56:00 
   601         Üres                         Üres                         64:00   42:00 
   602         Üres                         Üres                         66:00   74:00 
   603         Üres                         Üres                         68:00   58:00 
   604         Üres                         Üres                         70:00   32:00 
   605         Üres                         Üres                         72:00   80:00 
   606         Üres                         Üres                         74:00   46:00 
   607   45597 Serák János               66 BMG Babits Mihály Gimnáziu   76:00         
   608         Üres                         Üres                         78:00   50:00 
   609         Üres                         Üres                         80:00   66:00 
   610    5621 Nyögéri Imre              36 KTK Kőbányai Tájfutó Klub    82:00   34:00 
   611  233598 Kallós Adél               68 POE Pécsi Orvos Egészségüg           60:00 
   612   45455 Wengrin Ágnes             69 VHS Veszprémi Honvéd SE              84:00 
   613   45458 Faggyas László            66 VHS Veszprémi Honvéd SE              30:00 



Open beginner  (30)     

   614         Üres                         Üres                         25:00   79:00 
   615         Üres                         Üres                         27:00   71:00 
   616         Üres                         Üres                         29:00   57:00 
   617         Üres                         Üres                         31:00   27:00 
   618         Dorner László                ESP Egri Spartacus SE        33:00   55:00 
   619         Üres                         Üres                         35:00   47:00 
   620         Üres                         Üres                         37:00   81:00 
   621         Üres                         Üres                         39:00   25:00 
   622         Üres                         Üres                         41:00   43:00 
   623         Üres                         Üres                         43:00   61:00 
   624         Lukács Veronika              NKZ Nagykanizsai Zalaerdő    45:00   63:00 
   625         Üres                         Üres                         47:00   75:00 
   626         Üres                         Üres                         49:00   69:00 
   627         Peregi Tamás                 MAC Margitszigeti Atlétika   51:00   83:00 
   628         Burján Dávid              90 TSE Törekvés SE              53:00   33:00 
   629         Üres                         Üres                         55:00   45:00 
   630         Üres                         Üres                         57:00   59:00 
   631         Üres                         Üres                         59:00   65:00 
   632         Üres                         Üres                         61:00   37:00 
   633         Üres                         Üres                         63:00   77:00 
   634         Hohmann Bálint            92 TSE Törekvés SE              65:00   41:00 
   635  233671 Auer Hajnalka             78 KTK Kőbányai Tájfutó Klub    67:00   51:00 
   636         Üres                         Üres                         69:00   35:00 
   637         Üres                         Üres                         71:00   67:00 
   638         Üres                         Üres                         73:00   73:00 
   639         Üres                         Üres                         75:00   39:00 
   640         Kishalmi Tamás               VTC Veszprémi Tájfutó Club   77:00   53:00 
   641         Liszka Krisztián             GYO Gyöngyösi Tájutó Klub    79:00   49:00 
   642         Üres                         Üres                         81:00   29:00 
   643         Tősér Norbert                TTE Tipo Tájfutó és Környe           31:00