Tavaszi Spartacus Kupa - 2005Cs 2005.03.10. 22:48
Nevezésekkészítette: MT2002 © Stephan Krämer 2002

orsz. Név                          Kategória   ld1 ld2 


1   AGD Árpád Gimnázium DSK       

    1 Csizmazia Tamás              M21B         X   X  


4   ARA Alba Regia Atlétikai      

    1 Ádám András                  M21BR        X   X  
    2 Ádám Vera                    W21BR        X   X  
    3 Ágoston Zoltán               M21A         X      
    4 Angyal Gábor                 M35A         X   X  
    5 Fent Marianne                W45          X   X  
    6 Grabecz Tibor                M21BR        X   X  
    7 Guszlev Antal                M21B         X   X  
    8 Gyurkó Fanni                 W18B         X   X  
    9 Halla Ernő                   M45          X   X  
   10 Haralyi László               M60          X   X  
   11 Hirt Károly                  M50          X   X  
   12 Kiffer Gyula                 M21A         X      
   13 Kocsis Gyöngyi               W45          X   X  
   14 Korponai Zsófia              W10D         X   X  
   15 Kovács Dávid                 M18B         X   X  
   16 Kovács Edit                  W21B         X   X  
   17 Molnár Tibor                 M21A         X   X  
   18 Nagy Márta                   W40          X   X  
   19 Nagy Sándor                  M45          X   X  
   20 Páhy Tibor                   M65          X   X  
   21 Pápai Tamás                  M16B         X   X  
   22 Pápainé Poós Ildikó          W45          X   X  
   23 Pokk Mariann                 W40          X   X  
   24 Prill Dóra                   W16B         X   X  
   25 Prill László                 M40          X   X  
   26 Rózsa László                 M35BR        X   X  
   27 Sáfrán Zoltán                M45          X   X  
   28 Serák Katalin                W45          X   X  
   29 Somlay Gábor                 M45          X   X  
   30 Szivák András                M16B         X   X  
   31 Szivák Béla                  M18B         X   X  
   32 Tari Gábor                   M18B         X   X  
   33 Tári Kornél                  M18B         X   X  
   34 Varga Attila                 M21BR        X   X  
   35 Vitéz László                 M55          X   X  


6   BEA Budapesti Egyetemi At     

    1 Bíró Aletta                  W35A         X   X  
    2 Bíró Áron                    M21B         X   X  
    3 Bíró Fruzsina                W21B         X   X  
    4 Csontos Bori                 W16B         X   X  
    5 Csontos László               M45          X   X  
    6 Csontos Zsuzsi               W12C         X   X  
    7 Diósi Anna                   W21B         X   X  
    8 Forrás Aletta                W35A         X   X  
    9 Forrás Bence                 M10D         X   X  
   10 Forrás Zsófia                W12C         X   X  
   11 Hegedüs Ágnes                Open advanc      X  
   12 Hegedüs András               M50          X   X  
   13 Homoki Géza                  M55          X   X  
   14 Lux Iván                     M50          X   X  
   15 Marosán Ágnes                W21B         X   X  
   16 Marosán Dávid                M21B             X  
   17 Muszély György               M60          X   X  
   18 Nagy Krisztina               W21B         X   X  
   19 Szecsődi Ákos                M60          X   X  
   20 Urbán András                 M40          X      
   21 Vörös István dr.             M65          X   X  
   22 Zánkay András                M55          X   X  


7   BME Balassagyarmati MEDOS     

    1 Novotni Tiborné              W50          X   X  


8   BMG Babits Mihály Gimnázi     

    1 Serák János                  Open advanc  X      


9   BOF Budai Ősforrás SC         

    1 Bugár József                 M50              X  
    2 Juhász István                M50          X   X  
    3 Németh Csaba                 M21B             X  


10  BSC Balatonfüredi SC          

    1 Bende Mónika                 Open beginn  X   X  
    2 Buda József                  M60          X   X  
    3 Csonka Gábor                 M16B         X   X  
    4 Miskó Róbert                 M20A         X   X  
    5 Miskó Tünde                  W18B         X   X  
    6 Pozsgai Erzsébet             W40          X   X  


12  BTK Bakonyi Tájfutó Klub      

    1 Hauser Krisztián             M12C         X   X  
    2 Ládi János                   M50          X   X  
    3 Molnár Gyula                 M45          X   X  
    4 Muelek László                M12C         X   X  


19  DTC Diósgyőri Tájfutó Clu     

    1 Kósik Gábor                  M21B         X   X  


22  ESP Egri Spartacus SE         

    1 Boros Zoltán                 M55          X   X  
    2 Dorner László                Open beginn  X   X  
    3 Honfi Gábor                  M21B         X   X  
    4 Kuzmann Zsolt                M16B         X   X  
    5 Lajszner Attila              M21A         X   X  
    6 Szivós Dániel                M14B         X   X  
    7 Szűcs Judit                  W35A         X   X  


24  ETC Egri Testedző Club        

    1 Ferenczi Krisztián           M18B         X   X  
    2 Halász Balázs                M18B         X   X  
    3 Halász Gergö                 M21BR        X   X  
    4 Halászné L. Ibolya           W40          X   X  
    5 Horváth Hajnalka             W18B         X   X  
    6 Hráb Dániel                  M14B         X   X  
    7 Kaló Attila                  M16B         X   X  
    8 Kelemeny Dávid               M18B         X   X  
    9 Kiss Teodóra                 W21B         X   X  
   10 Kovács Ádám                  M21A         X   X  
   11 Kovács József                M45          X   X  
   12 Kovács Kinga                 W18B         X   X  
   13 Nagy Árpád dr.               M60          X   X  
   14 Szabó András                 M18B         X   X  
   15 Szajkó Csaba                 M21A         X   X  
   16 Tóth Sándor                  M50          X   X  


25  FLF Fehérlófia SE             

    1 Balogh Róbert                M21B         X   X  
    2 Bernáth Zsolt                M21BR        X   X  
    3 Haraszti Krisztián           M20A         X   X  


26  FMT FŐMTERV SK                

    1 Bajnóczy Rita                W21C         X   X  
    2 Cser Krisztina               W55          X   X  
    3 Csordás Erika                W21BR        X   X  
    4 Harasta Mónika               W45          X   X  
    5 Kaján László                 M50          X   X  
    6 Marosfalvi Eszter            W21BR        X   X  
    7 Marosfalvi Mónika            W21B         X   X  
    8 Schulek Andrea               W55          X   X  
    9 Schulek János                M55          X   X  
   10 Tósaki Zoltán                M21C         X   X  


27  GOC Göcsej Környezetvédő,     

    1 Császár Barbara              W16B         X   X  
    2 Császár Éva                  W21A         X   X  
    3 Hajdara Ivett                Open beginn  X   X  
    4 Mézes Tibor Sólyom           M21A         X   X  
    5 Németh Richárd               M12C         X   X  
    6 Szaknyéri Vendel             M16B         X   X  


28  GYO Gyöngyösi Tájutó Klub     

    1 Dékány Andrea                W18B         X   X  
    2 Dékány Szilvia               W16B         X   X  
    3 Füleki Dániel                M20A         X   X  
    4 Liszka Eszter                W10D         X   X  
    5 Liszka Krisztián             Open beginn  X   X  
    6 Perényi Dóra Roberta         W18B         X   X  
    7 Perényi János                M60          X   X  
    8 Tóth Ádám                    M20A         X   X  
    9 Tóth Máté                    M20A         X   X  
   10 Ujhelyi Benjámin             Open beginn  X   X  
   11 Ujhelyi Dalma                W10D         X   X  


29  HAV Havas Szabadidő Klub      

    1 Harkányi Csaba               M50          X   X  
    2 Havadtői András              M50          X   X  


31  HER Herkules SE Balatonal     

    1 Takács Csaba                 M40              X  
    2 Takács József                M40          X   X  


34  HSE Hegyisport Szentendre     

    1 Balla Sándor                 M50          X   X  
    2 Erdélyi Tibor                M50          X   X  
    3 Győrffy Gabriella            W35A         X   X  
    4 Jenővári Gabriella           W35A         X   X  
    5 Kármán Katalin               W40              X  
    6 Mátyás Ildikó                W35A         X   X  
    7 Zentai László                M45          X   X  


38  JMD Jászapáti Mészáros Gi     

    1 Halaj László                 M35BR        X   X  
    2 Mihályi Ferenc               M21A         X   X  


40  JSS Jánosháza SK              

    1 Horváth Pál                  M21B         X   X  
    2 Rába Noémi                   W12C         X   X  
    3 Rétfalvi Lajos               M55          X   X  
    4 Stankovics Beáta             W14B         X   X  


49  KTC Kaposvári Tájfutó Klu     

    1 Marton Péter                 M60          X   X  
    2 Szabados Magdolna            W55          X   X  


52  KTK Kőbányai Tájfutó Klub     

    1 Auer Hajnalka                Open beginn  X   X  
    2 Bálint Sándor dr.            M60          X   X  
    3 Bálint Sándorné dr.          W55          X   X  
    4 Barciková Renáta             W18B         X   X  
    5 Fekete Zsuzsa                W21A             X  
    6 Gyurkó László                M50          X   X  
    7 Hlaváciková Erka             W18B         X   X  
    8 Juraj Prekop                 M55          X   X  
    9 Kerényi II. Krisztina        W18B         X   X  
   10 Kerényi Szófi Zsófia         W12C         X   X  
   11 Krajcik Michal               M20A         X   X  
   12 Nyögéri Imre                 Open advanc  X   X  
   13 Ribényi Imre                 M60          X   X  
   14 Schulek Iringó               W14B         X   X  
   15 Schwendtner Bálint           M12C             X  
   16 Schwendtner Erik             M35BR            X  
   17 Simon Tamás                  M21BR        X   X  
   18 Suciu Simion                 M18B         X   X  
   19 Szabó Ratislav               M18B         X   X  
   20 Szép Zoltán                  M18B         X   X  
   21 Szunyog Attila               M21BR            X  
   22 Szunyog Emese                W21B             X  
   23 Szunyog József dr.           M45              X  
   24 Tertsch Ágnes                W21B             X  
   25 Tertsch Mónika               W21B             X  
   26 Tóth Bettina                 W21B             X  
   27 Tóth II. Zoltán              Open advanc  X   X  
   28 Tóthné Schuch Anikó          W21B         X   X  


56  MAC Margitszigeti Atlétik     

    1 Peregi Dávid                 M12C         X   X  
    2 Peregi Tamás                 Open beginn  X   X  
    3 Tenk Lőrinc                  M10D         X   X  


57  MAF Műegyetemi Atlétikai      

    1 Bacsó Piroska                W40          X   X  
    2 Ludvig István                M50          X   X  
    3 Magyar János                 M50          X   X  
    4 Tóth Ágnes                   W21BR        X   X  
    5 Weiler Virág                 W10D         X   X  
    6 Weiler Zsolt                 M21B         X   X  


58  MCS Ménfőcsanak TSZ SE        

    1 Bedő János                   M50          X   X  
    2 Franczia Vilmos              M50          X   X  
    3 Nagy Imre                    M55          X   X  


59  MEA Miskolci Egyetemi Atl     

    1 Bunyik Emese                 W21BR        X   X  
    2 Bunyik László                M50          X   X  
    3 Domonyik Szabolcs            M21BR        X   X  
    4 Lévai Ferenc                 M21A         X   X  
    5 Stark Ferenc                 M21BR        X   X  


61  MSE Megalódusz SE             

    1 Ádám Péter                   M21B         X   X  
    2 Mudry Ferenc                 M55          X   X  


63  NKZ Nagykanizsai Zalaerdő     

    1 Billege Dávid                M18B         X   X  
    2 Horváth Norbert              M21B         X   X  
    3 Lukács Veronika              Open beginn  X   X  
    4 Mészáros József              M40          X   X  
    5 Varga Adél                   W18B         X   X  
    6 Varga József                 M40          X   X  
    7 Varga Zsolt                  M20A         X   X  
    8 Varga Zsombor                M10D         X   X  
    9 Vargáné Kocsis Katalin       W40          X   X  


68  OSC Orvosegyetem SC           

    1 Antal István                 M35A         X   X  
    2 Csákány Anikó                W40          X   X  
    3 Dóczi Petra                  W21B         X   X  
    4 Dudás István                 M65          X   X  
    5 Füzy Anna                    W21A         X   X  
    6 Füzy Judit                   W21B         X   X  
    7 Gadó György                  M45          X   X  
    8 Gárdonyi Márk                M21BR        X   X  
    9 Györgyi László               M21BR        X   X  
   10 Györgyi Zoltán               M35BR        X   X  
   11 Hanusz Mária                 W55          X   X  
   12 Karagics Judit               W35A         X   X  
   13 Karsai Klára                 Open advanc  X   X  
   14 Kéri Gerzson dr.             M60          X   X  
   15 Marosffy Orsolya             W21A         X   X  
   16 Szlatényi Dóra               W12C         X   X  
   17 Szlatényi Ferenc             M35A         X   X  


70  POE Pécsi Orvos Egészségü     

    1 Geisz Ferenc                 M40              X  
    2 Kallós Adél                  Open advanc      X  
    3 Rácz Eszter                  W21BR            X  
    4 Rácz Róbert                  M35A             X  
    5 Tihanyi László dr.           M65          X   X  
    6 Varga György                 M65          X   X  


71  PSE Postás-Matáv SE           

    1 Gösswein Judit               W45              X  
    2 Horváth György               M50          X   X  
    3 Jelinek István               M60          X   X  
    4 Lázár László                 M55          X   X  
    5 Müller János                 M65          X   X  
    6 Nagy Ferenc                  M40          X   X  
    7 Nemesházi László             M21B         X   X  
    8 Nemesházi Lászlóné           W40          X   X  
    9 Olajos Ferenc                M50          X   X  
   10 Ostorics Zsuzsanna           W40          X   X  
   11 Schell Anikó                 W21C         X   X  
   12 Schell Antal                 M65          X   X  
   13 Schell Antal ifj.            M35BR        X   X  
   14 Schell Antalné               W55          X   X  
   15 Szebeli István               M21B         X   X  
   16 Tukacs Livia                 W21BR            X  
   17 Vámos Péter                  M50          X   X  


74  PVM Pécsi Vörös Meteor SK     

    1 Ambrus Sándor                M21BR        X   X  
    2 Benga Andrásné               W50          X   X  
    3 Fluck István                 M55          X   X  
    4 Fluck Marcell                M16B         X   X  
    5 Kóger Gyula                  M50          X   X  
    6 Mező Éva                     W45          X   X  


75  PVS Pécsi Vasutas SK          

    1 Baumholczer Máté             M14B             X  
    2 Felföldi Barnabás            M35BR            X  
    3 Kertész István               M21BR            X  
    4 Kovács Filoména              W14B             X  
    5 Lacza Bálint                 M14B             X  
    6 Lápossy Péter                M16B             X  
    7 Nagy Attila                  M12C             X  
    8 Nagy Attila                  M12C             X  
    9 Péley Domokos                M12C             X  
   10 Péley Dorottya               W16B             X  
   11 Sebők Éva                    W21A             X  
   12 Sziládi Tamás                M21BR            X  
   13 Szomor Beatrix               W12C             X  
   14 Udvardy Balázs               M35A             X  
   15 Viniczai Ferenc              M35A             X  


78  SDS Salgótarjáni Dornyai      

    1 Koós Brigitta                W14B         X   X  
    2 Koós Diána                   W18B         X   X  
    3 Koós István                  M35BR        X   X  
    4 Koósné Nagy Judit            W21C         X   X  
    5 Mohácsy Tamás dr.            M40          X   X  
    6 Pelyhe Dénes ifj.            M21A         X   X  
    7 Török József                 M40          X   X  


82  SMA Soproni Műegyetemi AC     

    1 Margittai Endre              M45          X   X  
    2 Melkes Antal                 M50          X   X  


88  SZV Szegedi Vasutas SE        

    1 Bánki Zoltán                 M21A         X   X  
    2 Fodor József                 M21A         X   X  
    3 Gyöngyösi István Csaba       M21A         X   X  
    4 Hajagos Henrik               M21B         X   X  
    5 Horváth Tamás                M16B         X   X  
    6 Szabó Andrea                 W35A         X   X  
    7 Takács Balázs                M18B         X   X  
    8 Viczián Péter                M18B         X   X  


96  TSC Tungsram SC               

    1 Cserháti József              M65          X   X  
    2 Hargitai Miklós              M65          X   X  
    3 Hódossy Béla                 M65          X   X  


97  TSE Törekvés SE               

    1 Boros András                 M55          X   X  
    2 Boros Dániel                 M18B         X   X  
    3 Boros Marianna               W50          X   X  
    4 Brenn Dávid                  M12C         X   X  
    5 Burján Dávid                 M16B         X   X  
    6 Durján Noémi                 W18B         X   X  
    7 Hohmann Bálint               M14C         X   X  
    8 Horváth Máté                 M12C         X   X  
    9 Horváth Zoltán               M20A         X   X  
   10 Józsa Gábor                  M21A         X   X  
   11 Kéri Péter                   M55          X   X  
   12 Kiss Borbála                 W21C         X   X  
   13 Kiss Zsolt                   M21C         X   X  
   14 Korcsok Pál                  M21B             X  
   15 Orsó Márió                   M14C         X   X  
   16 Soós László                  M21BR        X   X  
   17 Zakariás Péter               M21B         X   X  


98  TTE Tipo Tájfutó és Körny     

    1 Allwinger Herwig             M21A         X   X  
    2 Baracsi Gábor                M21A         X   X  
    3 Cseresnyés Ágnes             W21B         X   X  
    4 Dankó Botond                 M10D             X  
    5 Dankó István                 M21BR            X  
    6 Dankó Zoltán                 M21BR            X  
    7 Egei Petra                   W10D         X   X  
    8 Egei Tamás                   M35A         X   X  
    9 Éliás Vilmos                 M65          X   X  
   10 Éliás Vilmosné               W55          X   X  
   11 Farkas Fruzsina              W21B             X  
   12 Gadolla Gábor                M35BR        X   X  
   13 Gadolla Gergely              M14B         X   X  
   14 Gadolla Máté                 M18B         X   X  
   15 Gombkötő Péter               M21BR            X  
   16 Gombkötő Péter dr.           M60          X   X  
   17 Gyimesi Zoltán               M21A         X   X  
   18 Hargitai István              M60          X   X  
   19 Harkányi Árpád               M21B             X  
   20 Juhász Miklós                M35A         X   X  
   21 Kácsor Attila                M18B             X  
   22 Lajtavári Zoltán             M16B         X   X  
   23 Lengyel Andrea               W21B             X  
   24 Lenkei Zsolt                 M18B         X   X  
   25 Lukács Mihály                M18B         X   X  
   26 Lukács Sebestyén             M16B         X   X  
   27 Máthé Fanni                  W18B         X   X  
   28 Meichl Géza                  M45          X   X  
   29 Meichl Márton                M21B         X   X  
   30 Molnár Attila                M35BR        X   X  
   31 Molnár Domokos               M21B             X  
   32 Nagy Gábor                   M60          X   X  
   33 Pap László                   M45              X  
   34 Pelhős Lívia                 W21B             X  
   35 Polgár Olivér                M21BR        X   X  
   36 Rácz Alida                   W21B             X  
   37 Rácz Márton                  M65          X   X  
   38 Rácz Mónika                  W21B             X  
   39 Székely Balázs               M21BR        X   X  
   40 Szemler István               M60          X   X  
   41 Szemler Judit                W21BR        X      
   42 Tasi Ákos                    M55              X  
   43 Tősér Norbert                Open beginn      X  


102 VHS Veszprémi Honvéd SE       

    1 Bozsits Szilvia              W21B         X   X  
    2 Chmelik Ernő                 M21B         X   X  
    3 Faggyas Eszter               W12C             X  
    4 Faggyas László               Open advanc      X  
    5 Faggyas Petra                W10D             X  
    6 Faggyas Réka                 W10D             X  
    7 Hajdú Lajos                  M21BR        X   X  
    8 Kaptur József                M45          X   X  
    9 Kapturné Bíró Anna           W21BR        X   X  
   10 Kotormán Ágnes               W21BR        X   X  
   11 Kovács Gábor                 M35A         X   X  
   12 Lendvai Katalin              W21B         X   X  
   13 Major Eszter                 W21C         X   X  
   14 Marton Balázs                M21B         X   X  
   15 Niedermayer Zoltán           M21BR        X   X  
   16 Pongrácz Ervin               M14B         X   X  
   17 Sebők Petra                  W16B         X   X  
   18 Széplaki Erika               W21B         X   X  
   19 Tölgyesi Ákos ifj.           M14C         X   X  
   20 Vass Tibor                   M65          X   X  
   21 Wengrin Ágnes                Open advanc      X  


103 VTC Veszprémi Tájfutó Clu     

    1 Csöngei Barbara              Open beginn  X   X  
    2 Csöngei Dávid                M12C         X   X  
    3 Csöngei Dezső                M45          X   X  
    4 Horváth Klára                W21BR        X   X  
    5 Kéri Brigitta                W14B         X   X  
    6 Kishalmi Tamás               Open beginn  X   X  
    7 Pap László                   M45          X   X  
    8 Pegán Bernadett              W21BR        X   X  
    9 Tóth Károly                  M45          X   X  
   10 Tóth Krisztina               W12C         X   X  
   11 Varsányi Attila              M35BR        X   X  
   12 Varsányi Kinga               W12C         X   X  
   13 Wengrin István               M60          X   X  
   14 Wengrin Istvánné             W55          X   X  


104 ZSC Zöld Sportok Clubja       

    1 Kovács Attila                M50          X   X  


106 BAL Budapesti Asztali-lab     

    1 Horváth Imre                 M21B         X   X  


107 HSP Hidegkúti Spartacus S     

    1 Lovász István                M50          X   X  
    2 Salga István dr.             M55          X   X  


108 HTC Hódmezővásárhelyi Táj     

    1 Bán Borbála                  W21B         X   X  
    2 Kalapács Ivett               W18B         X   X  
    3 Németh Zsuzsanna             W21C         X   X  


110 JMD Jászapáti Mészáros DS     

    1 Zagyi László                 M35A         X   X  


112 KFK KFKI Petőfi Sportkör      

    1 Bihari Zoltán                M21B         X   X  
    2 Ebinger Mónika               W21BR        X   X  
    3 Oláh Gyula                   M21C         X   X  
    4 Schultheisz György           M21B         X   X  


113 KTX Kőbányai Textil SE        

    1 Köblös József                M60              X  


115 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájf     

    1 Györgyi Ábel                 M14C         X   X  
    2 Györgyi Csenge               W16B         X   X  
    3 Györgyi Hanga                W14B         X   X  
    4 Györgyi Máté                 M16B             X  
    5 Györgyi Péter                M16B         X   X  
    6 Györgyi Zoltán               M50          X   X  
    7 Györgyi-Ambró Gergely        M18B         X   X  
    8 Jenes Géza                   M14B         X   X  
    9 Kisvölcsey Ákos              M21BR        X   X  
   10 Őry Eszter                   W18B         X   X  
   11 Salfer Eszter                W12C         X   X  
   12 Tas Katalin                  W18B         X   X  
   13 Zsebeházy István             M20A         X   X  


118 ZTC Zalaegerszegi Tájékoz     

    1 Bányai Attila                M60          X   X  
    2 Császár Anetta               W21B         X   X  
    3 Horváth Zoltán               M60          X      
    4 Karin Leonhardt              W21A         X   X  
    5 Sárecz Lajos                 M21A         X      
    6 Serestey Áron                M21BR        X   X  
    7 Thomas Krejci                M21A         X   X  
    8 Vajda József                 M21BR        X      
    9 Vajda László                 M55          X      


119 KAU Kaukas                L   

    1 Semaska Darius               M35A         X   X  


120 CSO C.O. Otopeni          ROM 

    1 Florin Bunea                 M18B         X   X  
    2 Florin Tuncu                 M16B         X   X  


121 SOK Sokol Pezinok         SVK 

    1 Jozef Fedor                  M45          X   X  
    2 Katarina Fedorova            W21A         X   X  


122 TKE ATU Kosice            SVK 

    1 Drencak Tomas                M20A         X   X  
    2 Korim Juraj                  M40          X   X  
    3 Korimová Ivana               W16B         X   X  
    4 Macinská Jana                W21A         X   X  
    5 Musinsky Tomas               M12C         X   X  
    6 Pollák Jozef                 M40          X   X  
    7 Rákayová Martina             W21A         X   X  
    8 Vincze István                M55          X   X  


123 NSD Novi Sad              SCG 

    1 Dragisa Bauer                M21A         X   X  
    2 Vladimir Matuski             M21A         X   X  


124 STR OK Strazilovo         SCG 

    1 Cavic Predrag                M35A         X   X  


125 SPA Tabáni Spartacus Spor     

    1 Bérczes Zsigmond             M14C         X   X  
    2 Németh Marcell               M12C         X   X  
    3 Nyíri Dániel                 M14C         X   X  
    4 Savanya Domonkos             M14C         X   X  
    5 Sveiczer Attila              M14C         X   X  
    6 Tölgyesi Renátó              M14C         X   X  


126 JAP HPD Japetic           CRO 

    1 Daniela Popovic              W21C         X   X  
    2 Franjo Budi                  M21BR        X   X  


127 HBS Honvéd Bottyán SE         

    1 Kovács András                M55          X   X