Tavaszi Spartacus Kupa - 2005Cs 2005.03.10. 22:48
Nevezésekkészítette: MT2002 © Stephan Krämer 2002

orsz. Név                       Klub                       


2   M10D               

    1 Forrás Bence              BEA Budapesti Egyetemi Atl 
    2 Tenk Lőrinc               MAC Margitszigeti Atlétika 
    3 Varga Zsombor             NKZ Nagykanizsai Zalaerdő  
    4 Dankó Botond              TTE Tipo Tájfutó és Környe 


3   M12C               

    1 Muelek László             BTK Bakonyi Tájfutó Klub   
    2 Hauser Krisztián          BTK Bakonyi Tájfutó Klub   
    3 Németh Richárd            GOC Göcsej Környezetvédő,  
    4 Schwendtner Bálint        KTK Kőbányai Tájfutó Klub  
    5 Peregi Dávid              MAC Margitszigeti Atlétika 
    6 Péley Domokos             PVS Pécsi Vasutas SK       
    7 Nagy Attila               PVS Pécsi Vasutas SK       
    8 Nagy Attila               PVS Pécsi Vasutas SK       
    9 Horváth Máté              TSE Törekvés SE            
   10 Brenn Dávid               TSE Törekvés SE            
   11 Csöngei Dávid             VTC Veszprémi Tájfutó Club 
   12 Musinsky Tomas            TKE ATU Kosice             
   13 Németh Marcell            SPA Tabáni Spartacus Sport 


4   M14B               

    1 Szivós Dániel             ESP Egri Spartacus SE      
    2 Hráb Dániel               ETC Egri Testedző Club     
    3 Baumholczer Máté          PVS Pécsi Vasutas SK       
    4 Lacza Bálint              PVS Pécsi Vasutas SK       
    5 Gadolla Gergely           TTE Tipo Tájfutó és Környe 
    6 Pongrácz Ervin            VHS Veszprémi Honvéd SE    
    7 Jenes Géza                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu 


5   M14C               

    1 Hohmann Bálint            TSE Törekvés SE            
    2 Orsó Márió                TSE Törekvés SE            
    3 Tölgyesi Ákos ifj.        VHS Veszprémi Honvéd SE    
    4 Györgyi Ábel              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu 
    5 Tölgyesi Renátó           SPA Tabáni Spartacus Sport 
    6 Nyíri Dániel              SPA Tabáni Spartacus Sport 
    7 Bérczes Zsigmond          SPA Tabáni Spartacus Sport 
    8 Sveiczer Attila           SPA Tabáni Spartacus Sport 
    9 Savanya Domonkos          SPA Tabáni Spartacus Sport 


6   M16B               

    1 Pápai Tamás               ARA Alba Regia Atlétikai K 
    2 Szivák András             ARA Alba Regia Atlétikai K 
    3 Csonka Gábor              BSC Balatonfüredi SC       
    4 Kuzmann Zsolt             ESP Egri Spartacus SE      
    5 Kaló Attila               ETC Egri Testedző Club     
    6 Szaknyéri Vendel          GOC Göcsej Környezetvédő,  
    7 Fluck Marcell             PVM Pécsi Vörös Meteor SK  
    8 Lápossy Péter             PVS Pécsi Vasutas SK       
    9 Horváth Tamás             SZV Szegedi Vasutas SE     
   10 Burján Dávid              TSE Törekvés SE            
   11 Lukács Sebestyén          TTE Tipo Tájfutó és Környe 
   12 Lajtavári Zoltán          TTE Tipo Tájfutó és Környe 
   13 Györgyi Péter             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu 
   14 Györgyi Máté              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu 
   15 Florin Tuncu              CSO C.O. Otopeni           


8   M18B               

    1 Kovács Dávid              ARA Alba Regia Atlétikai K 
    2 Tari Gábor                ARA Alba Regia Atlétikai K 
    3 Tári Kornél               ARA Alba Regia Atlétikai K 
    4 Szivák Béla               ARA Alba Regia Atlétikai K 
    5 Kelemeny Dávid            ETC Egri Testedző Club     
    6 Ferenczi Krisztián        ETC Egri Testedző Club     
    7 Halász Balázs             ETC Egri Testedző Club     
    8 Szabó András              ETC Egri Testedző Club     
    9 Szabó Ratislav            KTK Kőbányai Tájfutó Klub  
   10 Szép Zoltán               KTK Kőbányai Tájfutó Klub  
   11 Suciu Simion              KTK Kőbányai Tájfutó Klub  
   12 Billege Dávid             NKZ Nagykanizsai Zalaerdő  
   13 Viczián Péter             SZV Szegedi Vasutas SE     
   14 Takács Balázs             SZV Szegedi Vasutas SE     
   15 Boros Dániel              TSE Törekvés SE            
   16 Lukács Mihály             TTE Tipo Tájfutó és Környe 
   17 Kácsor Attila             TTE Tipo Tájfutó és Környe 
   18 Lenkei Zsolt              TTE Tipo Tájfutó és Környe 
   19 Gadolla Máté              TTE Tipo Tájfutó és Környe 
   20 Györgyi-Ambró Gergely     MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu 
   21 Florin Bunea              CSO C.O. Otopeni           


10  M20A               

    1 Miskó Róbert              BSC Balatonfüredi SC       
    2 Haraszti Krisztián        FLF Fehérlófia SE          
    3 Füleki Dániel             GYO Gyöngyösi Tájutó Klub  
    4 Tóth Ádám                 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub  
    5 Tóth Máté                 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub  
    6 Krajcik Michal            KTK Kőbányai Tájfutó Klub  
    7 Varga Zsolt               NKZ Nagykanizsai Zalaerdő  
    8 Horváth Zoltán            TSE Törekvés SE            
    9 Zsebeházy István          MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu 
   10 Drencak Tomas             TKE ATU Kosice             


12  M21A               

    1 Molnár Tibor              ARA Alba Regia Atlétikai K 
    2 Kiffer Gyula              ARA Alba Regia Atlétikai K 
    3 Ágoston Zoltán            ARA Alba Regia Atlétikai K 
    4 Lajszner Attila           ESP Egri Spartacus SE      
    5 Kovács Ádám               ETC Egri Testedző Club     
    6 Szajkó Csaba              ETC Egri Testedző Club     
    7 Mézes Tibor Sólyom        GOC Göcsej Környezetvédő,  
    8 Mihályi Ferenc            JMD Jászapáti Mészáros Gim 
    9 Lévai Ferenc              MEA Miskolci Egyetemi Atlé 
   10 Pelyhe Dénes ifj.         SDS Salgótarjáni Dornyai S 
   11 Fodor József              SZV Szegedi Vasutas SE     
   12 Gyöngyösi István Csaba    SZV Szegedi Vasutas SE     
   13 Bánki Zoltán              SZV Szegedi Vasutas SE     
   14 Józsa Gábor               TSE Törekvés SE            
   15 Gyimesi Zoltán            TTE Tipo Tájfutó és Környe 
   16 Baracsi Gábor             TTE Tipo Tájfutó és Környe 
   17 Allwinger Herwig          TTE Tipo Tájfutó és Környe 
   18 Sárecz Lajos              ZTC Zalaegerszegi Tájékozó 
   19 Thomas Krejci             ZTC Zalaegerszegi Tájékozó 
   20 Vladimir Matuski          NSD Novi Sad               
   21 Dragisa Bauer             NSD Novi Sad               


13  M21B               

    1 Csizmazia Tamás           AGD Árpád Gimnázium DSK    
    2 Guszlev Antal             ARA Alba Regia Atlétikai K 
    3 Bíró Áron                 BEA Budapesti Egyetemi Atl 
    4 Marosán Dávid             BEA Budapesti Egyetemi Atl 
    5 Németh Csaba              BOF Budai Ősforrás SC      
    6 Kósik Gábor               DTC Diósgyőri Tájfutó Club 
    7 Honfi Gábor               ESP Egri Spartacus SE      
    8 Balogh Róbert             FLF Fehérlófia SE          
    9 Horváth Pál               JSS Jánosháza SK           
   10 Weiler Zsolt              MAF Műegyetemi Atlétikai é 
   11 Ádám Péter                MSE Megalódusz SE          
   12 Horváth Norbert           NKZ Nagykanizsai Zalaerdő  
   13 Nemesházi László          PSE Postás-Matáv SE        
   14 Szebeli István            PSE Postás-Matáv SE        
   15 Hajagos Henrik            SZV Szegedi Vasutas SE     
   16 Zakariás Péter            TSE Törekvés SE            
   17 Korcsok Pál               TSE Törekvés SE            
   18 Meichl Márton             TTE Tipo Tájfutó és Környe 
   19 Molnár Domokos            TTE Tipo Tájfutó és Környe 
   20 Harkányi Árpád            TTE Tipo Tájfutó és Környe 
   21 Marton Balázs             VHS Veszprémi Honvéd SE    
   22 Chmelik Ernő              VHS Veszprémi Honvéd SE    
   23 Horváth Imre              BAL Budapesti Asztali-labd 
   24 Bihari Zoltán             KFK KFKI Petőfi Sportkör   
   25 Schultheisz György        KFK KFKI Petőfi Sportkör   


14  M21BR              

    1 Grabecz Tibor             ARA Alba Regia Atlétikai K 
    2 Ádám András               ARA Alba Regia Atlétikai K 
    3 Varga Attila              ARA Alba Regia Atlétikai K 
    4 Halász Gergö              ETC Egri Testedző Club     
    5 Bernáth Zsolt             FLF Fehérlófia SE          
    6 Simon Tamás               KTK Kőbányai Tájfutó Klub  
    7 Szunyog Attila            KTK Kőbányai Tájfutó Klub  
    8 Domonyik Szabolcs         MEA Miskolci Egyetemi Atlé 
    9 Stark Ferenc              MEA Miskolci Egyetemi Atlé 
   10 Gárdonyi Márk             OSC Orvosegyetem SC        
   11 Györgyi László            OSC Orvosegyetem SC        
   12 Ambrus Sándor             PVM Pécsi Vörös Meteor SK  
   13 Sziládi Tamás             PVS Pécsi Vasutas SK       
   14 Kertész István            PVS Pécsi Vasutas SK       
   15 Soós László               TSE Törekvés SE            
   16 Dankó István              TTE Tipo Tájfutó és Környe 
   17 Dankó Zoltán              TTE Tipo Tájfutó és Környe 
   18 Gombkötő Péter            TTE Tipo Tájfutó és Környe 
   19 Székely Balázs            TTE Tipo Tájfutó és Környe 
   20 Polgár Olivér             TTE Tipo Tájfutó és Környe 
   21 Hajdú Lajos               VHS Veszprémi Honvéd SE    
   22 Niedermayer Zoltán        VHS Veszprémi Honvéd SE    
   23 Kisvölcsey Ákos           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu 
   24 Vajda József              ZTC Zalaegerszegi Tájékozó 
   25 Serestey Áron             ZTC Zalaegerszegi Tájékozó 
   26 Franjo Budi               JAP HPD Japetic            


15  M21C               

    1 Tósaki Zoltán             FMT FŐMTERV SK             
    2 Kiss Zsolt                TSE Törekvés SE            
    3 Oláh Gyula                KFK KFKI Petőfi Sportkör   


16  M35A               

    1 Angyal Gábor              ARA Alba Regia Atlétikai K 
    2 Antal István              OSC Orvosegyetem SC        
    3 Szlatényi Ferenc          OSC Orvosegyetem SC        
    4 Rácz Róbert               POE Pécsi Orvos Egészségüg 
    5 Viniczai Ferenc           PVS Pécsi Vasutas SK       
    6 Udvardy Balázs            PVS Pécsi Vasutas SK       
    7 Juhász Miklós             TTE Tipo Tájfutó és Környe 
    8 Egei Tamás                TTE Tipo Tájfutó és Környe 
    9 Kovács Gábor              VHS Veszprémi Honvéd SE    
   10 Zagyi László              JMD Jászapáti Mészáros DSK 
   11 Semaska Darius            KAU Kaukas                 
   12 Cavic Predrag             STR OK Strazilovo          


17  M35BR              

    1 Rózsa László              ARA Alba Regia Atlétikai K 
    2 Halaj László              JMD Jászapáti Mészáros Gim 
    3 Schwendtner Erik          KTK Kőbányai Tájfutó Klub  
    4 Györgyi Zoltán            OSC Orvosegyetem SC        
    5 Schell Antal ifj.         PSE Postás-Matáv SE        
    6 Felföldi Barnabás         PVS Pécsi Vasutas SK       
    7 Koós István               SDS Salgótarjáni Dornyai S 
    8 Molnár Attila             TTE Tipo Tájfutó és Környe 
    9 Gadolla Gábor             TTE Tipo Tájfutó és Környe 
   10 Varsányi Attila           VTC Veszprémi Tájfutó Club 


18  M40                

    1 Prill László              ARA Alba Regia Atlétikai K 
    2 Urbán András              BEA Budapesti Egyetemi Atl 
    3 Takács Csaba              HER Herkules SE Balatonalm 
    4 Takács József             HER Herkules SE Balatonalm 
    5 Varga József              NKZ Nagykanizsai Zalaerdő  
    6 Mészáros József           NKZ Nagykanizsai Zalaerdő  
    7 Geisz Ferenc              POE Pécsi Orvos Egészségüg 
    8 Nagy Ferenc               PSE Postás-Matáv SE        
    9 Török József              SDS Salgótarjáni Dornyai S 
   10 Mohácsy Tamás dr.         SDS Salgótarjáni Dornyai S 
   11 Pollák Jozef              TKE ATU Kosice             
   12 Korim Juraj               TKE ATU Kosice             


19  M45                

    1 Somlay Gábor              ARA Alba Regia Atlétikai K 
    2 Sáfrán Zoltán             ARA Alba Regia Atlétikai K 
    3 Halla Ernő                ARA Alba Regia Atlétikai K 
    4 Nagy Sándor               ARA Alba Regia Atlétikai K 
    5 Csontos László            BEA Budapesti Egyetemi Atl 
    6 Molnár Gyula              BTK Bakonyi Tájfutó Klub   
    7 Kovács József             ETC Egri Testedző Club     
    8 Zentai László             HSE Hegyisport Szentendre  
    9 Szunyog József dr.        KTK Kőbányai Tájfutó Klub  
   10 Gadó György               OSC Orvosegyetem SC        
   11 Margittai Endre           SMA Soproni Műegyetemi AC  
   12 Meichl Géza               TTE Tipo Tájfutó és Környe 
   13 Pap László                TTE Tipo Tájfutó és Környe 
   14 Kaptur József             VHS Veszprémi Honvéd SE    
   15 Csöngei Dezső             VTC Veszprémi Tájfutó Club 
   16 Tóth Károly               VTC Veszprémi Tájfutó Club 
   17 Pap László                VTC Veszprémi Tájfutó Club 
   18 Jozef Fedor               SOK Sokol Pezinok          


20  M50                

    1 Hirt Károly               ARA Alba Regia Atlétikai K 
    2 Lux Iván                  BEA Budapesti Egyetemi Atl 
    3 Hegedüs András            BEA Budapesti Egyetemi Atl 
    4 Juhász István             BOF Budai Ősforrás SC      
    5 Bugár József              BOF Budai Ősforrás SC      
    6 Ládi János                BTK Bakonyi Tájfutó Klub   
    7 Tóth Sándor               ETC Egri Testedző Club     
    8 Kaján László              FMT FŐMTERV SK             
    9 Harkányi Csaba            HAV Havas Szabadidő Klub   
   10 Havadtői András           HAV Havas Szabadidő Klub   
   11 Balla Sándor              HSE Hegyisport Szentendre  
   12 Erdélyi Tibor             HSE Hegyisport Szentendre  
   13 Gyurkó László             KTK Kőbányai Tájfutó Klub  
   14 Ludvig István             MAF Műegyetemi Atlétikai é 
   15 Magyar János              MAF Műegyetemi Atlétikai é 
   16 Bedő János                MCS Ménfőcsanak TSZ SE     
   17 Franczia Vilmos           MCS Ménfőcsanak TSZ SE     
   18 Bunyik László             MEA Miskolci Egyetemi Atlé 
   19 Horváth György            PSE Postás-Matáv SE        
   20 Olajos Ferenc             PSE Postás-Matáv SE        
   21 Vámos Péter               PSE Postás-Matáv SE        
   22 Kóger Gyula               PVM Pécsi Vörös Meteor SK  
   23 Melkes Antal              SMA Soproni Műegyetemi AC  
   24 Kovács Attila             ZSC Zöld Sportok Clubja    
   25 Lovász István             HSP Hidegkúti Spartacus Sp 
   26 Györgyi Zoltán            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu 


21  M55                

    1 Vitéz László              ARA Alba Regia Atlétikai K 
    2 Homoki Géza               BEA Budapesti Egyetemi Atl 
    3 Zánkay András             BEA Budapesti Egyetemi Atl 
    4 Boros Zoltán              ESP Egri Spartacus SE      
    5 Schulek János             FMT FŐMTERV SK             
    6 Rétfalvi Lajos            JSS Jánosháza SK           
    7 Juraj Prekop              KTK Kőbányai Tájfutó Klub  
    8 Nagy Imre                 MCS Ménfőcsanak TSZ SE     
    9 Mudry Ferenc              MSE Megalódusz SE          
   10 Lázár László              PSE Postás-Matáv SE        
   11 Fluck István              PVM Pécsi Vörös Meteor SK  
   12 Boros András              TSE Törekvés SE            
   13 Kéri Péter                TSE Törekvés SE            
   14 Tasi Ákos                 TTE Tipo Tájfutó és Környe 
   15 Salga István dr.          HSP Hidegkúti Spartacus Sp 
   16 Vajda László              ZTC Zalaegerszegi Tájékozó 
   17 Vincze István             TKE ATU Kosice             
   18 Kovács András             HBS Honvéd Bottyán SE      


22  M60                

    1 Haralyi László            ARA Alba Regia Atlétikai K 
    2 Szecsődi Ákos             BEA Budapesti Egyetemi Atl 
    3 Muszély György            BEA Budapesti Egyetemi Atl 
    4 Buda József               BSC Balatonfüredi SC       
    5 Nagy Árpád dr.            ETC Egri Testedző Club     
    6 Perényi János             GYO Gyöngyösi Tájutó Klub  
    7 Marton Péter              KTC Kaposvári Tájfutó Klub 
    8 Ribényi Imre              KTK Kőbányai Tájfutó Klub  
    9 Bálint Sándor dr.         KTK Kőbányai Tájfutó Klub  
   10 Kéri Gerzson dr.          OSC Orvosegyetem SC        
   11 Jelinek István            PSE Postás-Matáv SE        
   12 Gombkötő Péter dr.        TTE Tipo Tájfutó és Környe 
   13 Szemler István            TTE Tipo Tájfutó és Környe 
   14 Nagy Gábor                TTE Tipo Tájfutó és Környe 
   15 Hargitai István           TTE Tipo Tájfutó és Környe 
   16 Wengrin István            VTC Veszprémi Tájfutó Club 
   17 Köblös József             KTX Kőbányai Textil SE     
   18 Horváth Zoltán            ZTC Zalaegerszegi Tájékozó 
   19 Bányai Attila             ZTC Zalaegerszegi Tájékozó 


23  M65                

    1 Páhy Tibor                ARA Alba Regia Atlétikai K 
    2 Vörös István dr.          BEA Budapesti Egyetemi Atl 
    3 Dudás István              OSC Orvosegyetem SC        
    4 Varga György              POE Pécsi Orvos Egészségüg 
    5 Tihanyi László dr.        POE Pécsi Orvos Egészségüg 
    6 Müller János              PSE Postás-Matáv SE        
    7 Schell Antal              PSE Postás-Matáv SE        
    8 Cserháti József           TSC Tungsram SC            
    9 Hargitai Miklós           TSC Tungsram SC            
   10 Hódossy Béla              TSC Tungsram SC            
   11 Rácz Márton               TTE Tipo Tájfutó és Környe 
   12 Éliás Vilmos              TTE Tipo Tájfutó és Környe 
   13 Vass Tibor                VHS Veszprémi Honvéd SE    


31  W10D               

    1 Korponai Zsófia           ARA Alba Regia Atlétikai K 
    2 Ujhelyi Dalma             GYO Gyöngyösi Tájutó Klub  
    3 Liszka Eszter             GYO Gyöngyösi Tájutó Klub  
    4 Weiler Virág              MAF Műegyetemi Atlétikai é 
    5 Egei Petra                TTE Tipo Tájfutó és Környe 
    6 Faggyas Réka              VHS Veszprémi Honvéd SE    
    7 Faggyas Petra             VHS Veszprémi Honvéd SE    


33  W12C               

    1 Csontos Zsuzsi            BEA Budapesti Egyetemi Atl 
    2 Forrás Zsófia             BEA Budapesti Egyetemi Atl 
    3 Rába Noémi                JSS Jánosháza SK           
    4 Kerényi Szófi Zsófia      KTK Kőbányai Tájfutó Klub  
    5 Szlatényi Dóra            OSC Orvosegyetem SC        
    6 Szomor Beatrix            PVS Pécsi Vasutas SK       
    7 Faggyas Eszter            VHS Veszprémi Honvéd SE    
    8 Tóth Krisztina            VTC Veszprémi Tájfutó Club 
    9 Varsányi Kinga            VTC Veszprémi Tájfutó Club 
   10 Salfer Eszter             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu 


34  W14B               

    1 Stankovics Beáta          JSS Jánosháza SK           
    2 Schulek Iringó            KTK Kőbányai Tájfutó Klub  
    3 Kovács Filoména           PVS Pécsi Vasutas SK       
    4 Koós Brigitta             SDS Salgótarjáni Dornyai S 
    5 Kéri Brigitta             VTC Veszprémi Tájfutó Club 
    6 Györgyi Hanga             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu 


36  W16B               

    1 Prill Dóra                ARA Alba Regia Atlétikai K 
    2 Csontos Bori              BEA Budapesti Egyetemi Atl 
    3 Császár Barbara           GOC Göcsej Környezetvédő,  
    4 Dékány Szilvia            GYO Gyöngyösi Tájutó Klub  
    5 Péley Dorottya            PVS Pécsi Vasutas SK       
    6 Sebők Petra               VHS Veszprémi Honvéd SE    
    7 Györgyi Csenge            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu 
    8 Korimová Ivana            TKE ATU Kosice             


38  W18B               

    1 Gyurkó Fanni              ARA Alba Regia Atlétikai K 
    2 Miskó Tünde               BSC Balatonfüredi SC       
    3 Horváth Hajnalka          ETC Egri Testedző Club     
    4 Kovács Kinga              ETC Egri Testedző Club     
    5 Dékány Andrea             GYO Gyöngyösi Tájutó Klub  
    6 Perényi Dóra Roberta      GYO Gyöngyösi Tájutó Klub  
    7 Hlaváciková Erka          KTK Kőbányai Tájfutó Klub  
    8 Barciková Renáta          KTK Kőbányai Tájfutó Klub  
    9 Kerényi II. Krisztina     KTK Kőbányai Tájfutó Klub  
   10 Varga Adél                NKZ Nagykanizsai Zalaerdő  
   11 Koós Diána                SDS Salgótarjáni Dornyai S 
   12 Durján Noémi              TSE Törekvés SE            
   13 Máthé Fanni               TTE Tipo Tájfutó és Környe 
   14 Kalapács Ivett            HTC Hódmezővásárhelyi Tájf 
   15 Tas Katalin               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu 
   16 Őry Eszter                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu 


42  W21A               

    1 Császár Éva               GOC Göcsej Környezetvédő,  
    2 Fekete Zsuzsa             KTK Kőbányai Tájfutó Klub  
    3 Füzy Anna                 OSC Orvosegyetem SC        
    4 Marosffy Orsolya          OSC Orvosegyetem SC        
    5 Sebők Éva                 PVS Pécsi Vasutas SK       
    6 Karin Leonhardt           ZTC Zalaegerszegi Tájékozó 
    7 Katarina Fedorova         SOK Sokol Pezinok          
    8 Macinská Jana             TKE ATU Kosice             
    9 Rákayová Martina          TKE ATU Kosice             


43  W21B               

    1 Kovács Edit               ARA Alba Regia Atlétikai K 
    2 Bíró Fruzsina             BEA Budapesti Egyetemi Atl 
    3 Diósi Anna                BEA Budapesti Egyetemi Atl 
    4 Nagy Krisztina            BEA Budapesti Egyetemi Atl 
    5 Marosán Ágnes             BEA Budapesti Egyetemi Atl 
    6 Kiss Teodóra              ETC Egri Testedző Club     
    7 Marosfalvi Mónika         FMT FŐMTERV SK             
    8 Szunyog Emese             KTK Kőbányai Tájfutó Klub  
    9 Tóthné Schuch Anikó       KTK Kőbányai Tájfutó Klub  
   10 Tóth Bettina              KTK Kőbányai Tájfutó Klub  
   11 Tertsch Mónika            KTK Kőbányai Tájfutó Klub  
   12 Tertsch Ágnes             KTK Kőbányai Tájfutó Klub  
   13 Dóczi Petra               OSC Orvosegyetem SC        
   14 Füzy Judit                OSC Orvosegyetem SC        
   15 Cseresnyés Ágnes          TTE Tipo Tájfutó és Környe 
   16 Lengyel Andrea            TTE Tipo Tájfutó és Környe 
   17 Farkas Fruzsina           TTE Tipo Tájfutó és Környe 
   18 Rácz Mónika               TTE Tipo Tájfutó és Környe 
   19 Rácz Alida                TTE Tipo Tájfutó és Környe 
   20 Pelhős Lívia              TTE Tipo Tájfutó és Környe 
   21 Széplaki Erika            VHS Veszprémi Honvéd SE    
   22 Bozsits Szilvia           VHS Veszprémi Honvéd SE    
   23 Lendvai Katalin           VHS Veszprémi Honvéd SE    
   24 Bán Borbála               HTC Hódmezővásárhelyi Tájf 
   25 Császár Anetta            ZTC Zalaegerszegi Tájékozó 


44  W21BR              

    1 Ádám Vera                 ARA Alba Regia Atlétikai K 
    2 Csordás Erika             FMT FŐMTERV SK             
    3 Marosfalvi Eszter         FMT FŐMTERV SK             
    4 Tóth Ágnes                MAF Műegyetemi Atlétikai é 
    5 Bunyik Emese              MEA Miskolci Egyetemi Atlé 
    6 Rácz Eszter               POE Pécsi Orvos Egészségüg 
    7 Tukacs Livia              PSE Postás-Matáv SE        
    8 Szemler Judit             TTE Tipo Tájfutó és Környe 
    9 Kapturné Bíró Anna        VHS Veszprémi Honvéd SE    
   10 Kotormán Ágnes            VHS Veszprémi Honvéd SE    
   11 Horváth Klára             VTC Veszprémi Tájfutó Club 
   12 Pegán Bernadett           VTC Veszprémi Tájfutó Club 
   13 Ebinger Mónika            KFK KFKI Petőfi Sportkör   


45  W21C               

    1 Bajnóczy Rita             FMT FŐMTERV SK             
    2 Schell Anikó              PSE Postás-Matáv SE        
    3 Koósné Nagy Judit         SDS Salgótarjáni Dornyai S 
    4 Kiss Borbála              TSE Törekvés SE            
    5 Major Eszter              VHS Veszprémi Honvéd SE    
    6 Németh Zsuzsanna          HTC Hódmezővásárhelyi Tájf 
    7 Daniela Popovic           JAP HPD Japetic            


46  W35A               

    1 Bíró Aletta               BEA Budapesti Egyetemi Atl 
    2 Forrás Aletta             BEA Budapesti Egyetemi Atl 
    3 Szűcs Judit               ESP Egri Spartacus SE      
    4 Győrffy Gabriella         HSE Hegyisport Szentendre  
    5 Jenővári Gabriella        HSE Hegyisport Szentendre  
    6 Mátyás Ildikó             HSE Hegyisport Szentendre  
    7 Karagics Judit            OSC Orvosegyetem SC        
    8 Szabó Andrea              SZV Szegedi Vasutas SE     


48  W40                

    1 Nagy Márta                ARA Alba Regia Atlétikai K 
    2 Pokk Mariann              ARA Alba Regia Atlétikai K 
    3 Pozsgai Erzsébet          BSC Balatonfüredi SC       
    4 Halászné L. Ibolya        ETC Egri Testedző Club     
    5 Kármán Katalin            HSE Hegyisport Szentendre  
    6 Bacsó Piroska             MAF Műegyetemi Atlétikai é 
    7 Vargáné Kocsis Katalin    NKZ Nagykanizsai Zalaerdő  
    8 Csákány Anikó             OSC Orvosegyetem SC        
    9 Nemesházi Lászlóné        PSE Postás-Matáv SE        
   10 Ostorics Zsuzsanna        PSE Postás-Matáv SE        


49  W45                

    1 Pápainé Poós Ildikó       ARA Alba Regia Atlétikai K 
    2 Serák Katalin             ARA Alba Regia Atlétikai K 
    3 Kocsis Gyöngyi            ARA Alba Regia Atlétikai K 
    4 Fent Marianne             ARA Alba Regia Atlétikai K 
    5 Harasta Mónika            FMT FŐMTERV SK             
    6 Gösswein Judit            PSE Postás-Matáv SE        
    7 Mező Éva                  PVM Pécsi Vörös Meteor SK  


50  W50                

    1 Novotni Tiborné           BME Balassagyarmati MEDOSZ 
    2 Benga Andrásné            PVM Pécsi Vörös Meteor SK  
    3 Boros Marianna            TSE Törekvés SE            


51  W55                

    1 Schulek Andrea            FMT FŐMTERV SK             
    2 Cser Krisztina            FMT FŐMTERV SK             
    3 Szabados Magdolna         KTC Kaposvári Tájfutó Klub 
    4 Bálint Sándorné dr.       KTK Kőbányai Tájfutó Klub  
    5 Hanusz Mária              OSC Orvosegyetem SC        
    6 Schell Antalné            PSE Postás-Matáv SE        
    7 Éliás Vilmosné            TTE Tipo Tájfutó és Környe 
    8 Wengrin Istvánné          VTC Veszprémi Tájfutó Club 


55  Open advanced      

    1 Hegedüs Ágnes             BEA Budapesti Egyetemi Atl 
    2 Serák János               BMG Babits Mihály Gimnáziu 
    3 Nyögéri Imre              KTK Kőbányai Tájfutó Klub  
    4 Tóth II. Zoltán           KTK Kőbányai Tájfutó Klub  
    5 Karsai Klára              OSC Orvosegyetem SC        
    6 Kallós Adél               POE Pécsi Orvos Egészségüg 
    7 Wengrin Ágnes             VHS Veszprémi Honvéd SE    
    8 Faggyas László            VHS Veszprémi Honvéd SE    


56  Open beginner      

    1 Bende Mónika              BSC Balatonfüredi SC       
    2 Dorner László             ESP Egri Spartacus SE      
    3 Hajdara Ivett             GOC Göcsej Környezetvédő,  
    4 Ujhelyi Benjámin          GYO Gyöngyösi Tájutó Klub  
    5 Liszka Krisztián          GYO Gyöngyösi Tájutó Klub  
    6 Auer Hajnalka             KTK Kőbányai Tájfutó Klub  
    7 Peregi Tamás              MAC Margitszigeti Atlétika 
    8 Lukács Veronika           NKZ Nagykanizsai Zalaerdő  
    9 Tősér Norbert             TTE Tipo Tájfutó és Környe 
   10 Csöngei Barbara           VTC Veszprémi Tájfutó Club 
   11 Kishalmi Tamás            VTC Veszprémi Tájfutó Club