Őszi Spartacus Kupa - 2005Cs 2005.11.03. 7:01
Klubonkénti rajtlistakészítette: MT2002 © Stephan Krämer 2002

Rajtsz Név                          SI dugó Kategória         N1      N2 


1   AGD Árpád Gimnázium D     

   319 Bein Márton                    45506 M21BR          57:00  107:00 
   306 Decsi Tamás                    45510 M21BR          31:00   93:00 



4   ARA Alba Regia Atléti     

   365 Angyal Gábor                   45253 M35A           55:00   87:00 
   722 Borsiné Petrik Zsuzsa         232831 W21BR          15:00   24:00 
   803 Fent Marianne                  46084 W45            42:00   42:00 
   272 Guszlev Antal                  45251 M21B           64:00   88:00 
   656 Gyurkó Fanni                  232755 W18B           47:00   81:00 
   426 Halla Ernő                    232796 M45            16:00   57:00 
   495 Hirt Károly                   416698 M50           101:00   26:00 
   208 Kiffer Gyula                   45256 M21E            4:00         
   596 Korponai Zsófia                45701 W10D           88:00   61:00 
   181 Kovács Dávid                   45581 M18B           41:00   57:00 
   699 Kovács Edit                    46008 W21B           60:00   17:00 
   222 Molnár Tibor                   46127 M21E           46:00    4:00 
   798 Nagy Márta                    233699 W40            97:00   47:00 
   428 Nagy Sándor                    45260 M45            22:00   51:00 
   853 Pados András                   45702 Open advance   62:00   81:00 
   566 Páhy Tibor                     45265 M65            20:00   20:00 
   438 Pápai János                    45261 M45            52:00  123:00 
   167 Pápai Tamás                    45246 M16B           56:00   48:00 
   812 Pápainé Poós Ildikó            45263 W45            96:00   60:00 
   791 Pokk Mariann                   45266 W40            62:00   27:00 
   418 Prill László                   45259 M40            93:00   93:00 
   774 Prillné Pavelka Andrea         45248 W35A           73:00   63:00 
   453 Rózsa László                  232820 M45            97:00   78:00 
   451 Somlay Gábor                   46112 M45            91:00    3:00 
   679 Szabó Veronika                 45249 W21E           85:00   80:00 
   173 Szieberth Edvin               233688 M16B           80:00    4:00 
   156 Szivák András                 232757 M16B           12:00   76:00 
   175 Szivák Béla                   232756 M18B           17:00   37:00 
   685 Szivák Ildikó                  46009 W21B           18:00   39:00 
   304 Tankó Attila                   45703 M21BR          27:00   99:00 
   183 Tari Gábor                     45247 M18B           49:00   93:00 
   178 Tári Kornél                    45579 M18B           29:00   45:00 
   644 Tóth Annamária                 45704 W16B           75:00   80:00 
   317 Varga Attila                   45583 M21BR          53:00   87:00 



5   BAL Budapesti Asztali     

   284 Horváth Imre                     950 M21B           88:00   34:00 



6   BEA Budapesti Egyetem     

   851 Balogh Iván                    45705 Open advance   58:00   51:00 
   520 Csongrádi Jenő                  4512 M55            69:00   58:00 
   498 Friedrich Vilmos                4502 M55             3:00   76:00 
   486 Hegedüs Ábel                   45404 M50            74:00   50:00 
   496 Hegedüs András                  6770 M50                    38:00 
   529 Homoki Géza                    54753 M55            96:00   43:00 
   515 Hunyadvári László             411984 M55            54:00    7:00 
   441 Kele József                   307591 M45            61:00   27:00 
   430 Kele József                   307591 M45            28:00   72:00 
   245 Kovács Balázs                 500570 M21B           10:00         
   821 Lux Ágnes                      45709 W50            46:00   89:00 
   525 Lux Iván                        4465 M55            84:00  112:00 
   754 Mitterer Andrea                45412 W21C           51:00   56:00 
   554 Muszély György                 45497 M60            76:00   32:00 
   408 Urbán András                  232759 M40            53:00   61:00 



7   BME Balassagyarmati M     

   779 Jakubecz Andrea                45296 W35A           98:00   73:00 
   154 Kovács Boldizsár               45295 M16B            4:00   32:00 
   142 Kovács Domonkos               411926 M14B           97:00   21:00 
   373 Kovács Gábor                   45292 M35A           87:00  107:00 
   378 Kovács Péter                   45293 M35A                   83:00 
   148 Kovács Sebestyén              307753 M14B          109:00    3:00 
   371 Kovács Zoltán                  45294 M35A           79:00   91:00 
   279 Kovalcsik István              307755 M21B           78:00  100:00 
   815 Novotni Tiborné                  968 W50             4:00  101:00 
   724 Osaigbovo Ngozi Barbara        45291 W21BR          19:00   56:00 



9   BOF Budai Ősforrás SC     

   497 Bugár József                   45439 M50                     8:00 
   489 Gárdonyi Zoltán                45440 M50            83:00  101:00 
   487 Juhász István                  45496 M50            77:00   35:00 
   258 Scultéty Gábor                 45438 M21B           36:00    4:00 
   473 Urbánfy Jenő                   45711 M50            35:00   17:00 



10  BSC Balatonfüredi SC      

   790 Bende Mónika                   45712 W40            57:00   32:00 
   550 Buda József                   307704 M60            60:00   68:00 
   157 Csonka Gábor                  307705 M16B           16:00   44:00 
   580 Kangasmaki Heikki             307706 M70            17:00   76:00 
   662 Kaszás Orsolya                   996 W18B           71:00   89:00 
   490 Kiss Ferenc                    45713 M50            86:00   23:00 
   198 Miskó Róbert                  307708 M20A           45:00   46:00 
   784 Pozsgai Erzsébet               45714 W40            27:00   57:00 



11  BTK Bakonyi Tájfutó K     

   549 Albert Ferenc                  45716 M60            56:00   41:00 
   475 Ládi János                       993 M50            41:00   83:00 
   425 Molnár Gyula                     991 M45            13:00  114:00 
   133 Muelek László                  45717 M12C           46:00   34:00 
   379 Süle Zoltán                    45718 M35BR          30:00   38:00 
   384 Szabó Csaba                      992 M35BR          50:00   70:00 



13  DAR Délalföldi Region     

   629 Juhász V. Renáta               45719 W14B           13:00   17:00 



14  DEA Debreceni Egyetem     

   705 Szathmári Nóra                 45566 W21B           78:00    3:00 
   567 Török István                   45472 M65            26:00   30:00 



17  DNY Debreceni Nyúlak      

   326 Kósa Péter                    416617 M21BR          71:00   69:00 



19  EK1 Egyesületen kívül     

   345 Hunyadi István                 45720 M21C           67:00   55:00 



20  EK2 Egyesületen kívül     

   850 Horváth Gergely               222906 Open advance   56:00         
   856 Svéda István                   45721 Open advance   68:00   69:00 



23  EMO EMOC                  

   397 Czégé Zoltán                  307747 M40             9:00   53:00 



24  ÉPI Épitőipari SZKI D     

   570 Mercz László                   45722 M65            44:00   50:00 



25  ESP Egri Spartacus Tá     

   291 Bátor Szilárd                 411983 M21B                   72:00 
   286 Boros Zoltán                   45405 M21B           92:00    6:00 
   219 Lajszner Attila               416614 M21E           37:00   22:00 
   763 Szűcs Judit                      949 W35A           18:00   13:00 



26  ETC Egri Testedző Clu     

   706 Daragó Zsófia                 307514 W21B           81:00   45:00 
   192 Halász Balázs                    877 M18B           85:00   17:00 
   203 Halász Gergö                     876 M20A           75:00   40:00 
   174 Kaló Attila                   233689 M16B           84:00   40:00 
   196 Kelemeny Dávid                307597 M18B          101:00   61:00 
   733 Kiss Teodóra                   45104 W21BR          37:00   12:00 
   239 Kovács Ádám                    46002 M21E           97:00   28:00 
   780 Marczis Márta                 307513 W40             7:00   82:00 
   678 Simon Ágnes                    45235 W21E           80:00   55:00 
   179 Szabó András                   45969 M18B           33:00   41:00 
   205 Szajkó Csaba                   46004 M20A           87:00   64:00 



27  FLF Fehérlófia SE         

   268 Balogh Róbert                 307703 M21B           56:00   66:00 
   322 Bernáth Zsolt                 307701 M21BR          63:00   97:00 
   246 Haraszti Krisztián             45723 M21B           12:00   50:00 
   335 Szabó László                   45724 M21C           27:00   83:00 
   350 Turschl Attila                307599 M21C           87:00  107:00 



28  FMT FŐMTERV SK            

   388 Cenner Tibor dr.               46138 M35BR          66:00   62:00 
   838 Cser Krisztina                 45462 W60            79:00   51:00 
   720 Csordás Erika                 233539 W21BR          11:00   50:00 
   455 Ernyei Balázs                  45725 M45           103:00   90:00 
   576 Gönczi Péter                  416694 M65            80:00   10:00 
   483 Kaján László                  411902 M50            65:00   47:00 
   755 Kovácsné Bajnóczi Rita         45726 W21C           56:00    6:00 
   303 Laták Rudolf                   46132 M21BR          25:00  101:00 
   725 Marosfalvi Eszter                866 W21BR          21:00    8:00 
   741 Marosfalvi Mónika                867 W21BR          53:00   28:00 
   377 Nagy Zsolt                     45193 M35A          103:00   43:00 
   182 Nagy Zsolt ifj.                46081 M18B           45:00   97:00 
   750 Ódor Viktória                  46125 W21C           31:00   31:00 
   352 Tósaki Zoltán                 232792 M21C           95:00   39:00 



29  GOC Göcsej Környezetv     

   648 Császár Barbara               411989 W16B           83:00   89:00 
   152 Góth Roland                    45727 M14B          117:00   17:00 
   108 Kintli György                  45728 M10D           22:00   94:00 
   232 Mézes Tibor Sólyom             45175 M21E           76:00   25:00 



30  GYO Gyöngyösi Tájutó      

   595 Konrád Krisztina               45729 W10D           85:00   28:00 
   592 Liszka Eszter                  45730 W10D           76:00   10:00 
   146 Liszka Krisztián               45731 M14B          105:00   29:00 
   224 Tóth Ádám                     233506 M21E           52:00   94:00 



31  HAV Havas Szabadidő K     

   351 Farkas Dénes                   45344 M21C           91:00   67:00 
   552 Farkas Sándor                  45343 M60            68:00   35:00 
   481 Harkányi Csaba                  5611 M50            59:00   44:00 
   559 Mohácsi József                   906 M60            96:00   26:00 



33  HER Herkules SE Balat     

   517 Andrási Lajos                  45198 M55            60:00   82:00 
   471 Bacsó Attila                   45445 M50            29:00   92:00 
   396 Csizmadia József              411959 M40             5:00    9:00 
   768 Csizmadiáné Szóládi Ann       411958 W35A           43:00   28:00 
   511 Gáncs Kálmán                   45444 M55                    88:00 
   460 Kaszás György                    994 M45           118:00   45:00 
   782 Kaszásné Boa Ágnes               995 W40            17:00   37:00 
   551 Komár Béla                     45145 M60            64:00   74:00 
   822 Komár Béláné                   45208 W55            61:00   85:00 
   804 Nagy Zsuzsanna dr.            307584 W45            48:00  108:00 
   765 Németh Zsoltné                411961 W35A           28:00   38:00 
   411 Takács Csaba                   45254 M40            65:00   17:00 
   505 Vincze István                   4466 M55            24:00         



35  HRF Szolnoki Honvéd S     

   761 Cserjés Andrea dr.            416699 W35A            8:00   23:00 



37  HSP Hidegkúti Spartac     

   556 Bozán György                   45732 M60            84:00   71:00 
   434 Hadnagy Árpád                 307798 M45            40:00   93:00 
   688 Herczku Timea                 232797 W21B           27:00   61:00 
   757 Hornyán Katalin dr.            45733 W21C           66:00   61:00 
   386 Kiss Attila                    45734 M35BR          58:00   74:00 
   241 Kocsik Árpád                     956 M21B            2:00    2:00 
   256 Lenkei Ákos                    46028 M21B           32:00   26:00 
   440 Lenkei Győző                   45351 M45            58:00   12:00 
   810 Lenkeiné Halasi Erzsébe        45350 W45                   102:00 
   478 Lovász István                  45407 M50            50:00   98:00 
   364 Marton János                   45347 M35A           51:00   99:00 
   817 Muzsnai Ágota                 232846 W50            18:00  104:00 
   531 Salga István dr.               45406 M55           102:00   37:00 
   831 Simon Krisztina               416696 W60            30:00   21:00 
   614 Szőcs Fruzsina                233550 W12C           24:00   76:00 
   412 Szőcs László                  307553 M40            69:00   69:00 
   533 Szűcs B. Levente               45176 M55           108:00   97:00 
   260 Szűcs Levente Attila           46029 M21B           40:00   94:00 
   234 Vizi Tibor                     45423 M21E           82:00    7:00 



39  HTC Hódmezővásárhelyi     

   212 Forrai Gábor                   45177 M21E           16:00   31:00 
   238 Forrai Miklós                  45179 M21E           94:00   85:00 



40  HUF HUFEZE Pásztó         

   287 Reviczki Zsolt                411912 M21B                   84:00 
   467 Zentai József                 416601 M50            17:00    2:00 



42  JOG Jogging Plus Szup     

   160 Barna Dávid                    45735 M16B           28:00    8:00 
   900 Barna István                   45736 Open beginne   95:00   96:00 
   594 Barna Szilvia                  45737 W10D           82:00    7:00 
   769 Barnáné Szabó Irén             45103 W35A           48:00   48:00 
   308 Hevér Csaba                    45340 M21BR          35:00   65:00 
   721 Hevérné Fricska Ildikó         45738 W21BR          13:00   46:00 



43  JSS Jánosháza SK          

   263 Horváth Pál                    46010 M21B           46:00   98:00 
   622 Rába Noémi                     45740 W12C           56:00   70:00 
   504 Rétfalvi Lajos                 45268 M55            21:00   64:00 



44  FSC Futárok SC            

   342 Bakos Béla                    232824 M21C           55:00   79:00 
   542 Ballagó Béla                   45741 M60            28:00   47:00 
   340 Ballagó Tamás                  45742 M21C           47:00   63:00 
   684 Balogh Edina                   45744 W21B           15:00    9:00 
   692 Balogh Katalin                 45972 W21B           39:00   21:00 
   314 Balogh Márk                    45745 M21BR          47:00   53:00 
   243 Balogh Péter                   45746 M21B            6:00   10:00 
   599 Bányai Anett                   45748 W10D           97:00   19:00 
   621 Barna Melinda                  45752 W12C           52:00   64:00 
   172 Barna Tamás                    45753 M16B           76:00   16:00 
   737 Csikós Éva                    233505 W21BR          45:00    6:00 
   294 Csikós Tamás                  307733 M21BR           7:00   63:00 
   612 Held Nikolett                  45755 W12C           16:00   55:00 
   125 Jakus Bertalan                233650 M12C           14:00   43:00 
   637 Jakus Júlia                   233651 W14B           45:00   37:00 
   882 Jakus Katalin                  45756 Open beginne   59:00   64:00 
   601 Jakus Virág                    45759 W10D          103:00   34:00 
   298 Jakus Zoltán                  233623 M21BR          15:00   71:00 
   682 Juhász Diana                  416655 W21B            9:00   27:00 
   281 Juhász Roland                 416653 M21B           82:00   62:00 
   683 Juhászné Czinege Anita        416654 W21B           12:00    1:00 
   423 Kocsis László                 233647 M45             7:00   63:00 
   457 Kubacsek József               307745 M45           109:00  102:00 
   344 Lénárt Miklós                 232823 M21C           63:00   71:00 
   687 Mezei Anikó                    45167 W21B           24:00   31:00 
   269 Mezei Gábor                    45164 M21B           58:00   54:00 
   356 Nagy Tibor                    307511 M35A           19:00   79:00 
   758 Nagyné Bódis Borbála          411938 W21C           71:00   36:00 
   368 Nemoda Ferenc                 307778 M35A           67:00   27:00 
   888 Nemoda Katalin                 45761 Open beginne   71:00   80:00 
   312 Petró Árpád                   232812 M21BR          43:00  109:00 
   491 Petró Géza                     45410 M50            89:00   86:00 
   618 Répássy Dominika               45764 W12C           40:00   94:00 
   616 Rusvai Katalin                 45765 W12C           32:00  103:00 
   400 Rusvai László                  45766 M40            21:00   37:00 
   102 Rusvai László                  45767 M10D            4:00  100:00 
   642 Rusvai Mónika                  45768 W16B           71:00  107:00 
   800 Rusvainé Barócsi Katali        45769 W40           107:00   97:00 
   163 Spisák László                 416690 M16B           40:00   84:00 
   588 Szerző Regina                  45770 W10D           64:00   55:00 



45  KAL Kalocsai SE           

   292 Bergendi Péter                 45467 M21BR           3:00   79:00 
   708 Dénes Ildikó                   45469 W21B           87:00   19:00 
   215 Dénes Zoltán                    2913 M21E           25:00    1:00 
   696 Rostás Anikó                   45449 W21B           51:00   43:00 
   337 Török Tibor                   232793 M21C           35:00   59:00 



46  KFK KFKI Petőfi Sport     

   270 Bihari Zoltán                    998 M21B           60:00   20:00 
   732 Ebinger Mónika                232801 W21BR          35:00   40:00 
   302 Fekete András                  45771 M21BR          23:00   57:00 
   331 Peics Antal                      932 M21BR                 103:00 
   743 Peicsné Liptai Vera              931 W21BR                  58:00 
   257 Schultheisz György               929 M21B           34:00   70:00 



48  KOS Hegyvidék-KFKI Op     

   120 Bakó Ágoston                   45772 M10D                  115:00 
   793 Hajas Csilla dr.              233618 W40            72:00  102:00 
   121 Hassmann Bálint                45773 M10D                  121:00 
   607 Masztis Anna                   45777 W10D                    1:00 
   608 Masztis Dóra                   45778 W10D                   37:00 
   797 Ormay Éva                      45779 W40            92:00  112:00 
   442 Ormay György                   45780 M45            64:00    6:00 
   119 Somfai Márk                    45782 M10D                  109:00 
   126 Újfalusi Zsolt                 45783 M12C           18:00   22:00 
   454 Zempléni András dr.           233619 M45           100:00   42:00 
   628 Zempléni Réka                 411952 W14B            9:00   21:00 



52  KTK Kőbányai Tájfutó      

   562 Bálint Sándor dr.               5618 M60           108:00   44:00 
   839 Bálint Sándorné dr.           233694 W60            86:00   41:00 
   658 Durján Noémi                   46123 W18B           55:00   91:00 
   456 Hegedüs Béla                  232807 M45           106:00   24:00 
   170 Hegedüs Gergely                  981 M16B           68:00   12:00 
   506 Horváth Béla                   45324 M55            27:00   28:00 
   236 Kerényi Máté                   46011 M21E           88:00   61:00 
   620 Kerényi Szófi Zsófia           45785 W12C           48:00   88:00 
   313 Kovács Béla                   411921 M21BR          45:00   61:00 
   727 Kovács Eszter                 411931 W21BR          25:00   18:00 
   577 Nagy Dezső                     45786 M65            86:00   60:00 
   573 Nyögéri Imre                    5621 M65            62:00   35:00 
   560 Ribényi Imre                    5627 M60           100:00   38:00 
   631 Schulek Iringó                411991 W14B           21:00    5:00 
   138 Schwendtner Bálint             45787 M12C           66:00   28:00 
   324 Schwendtner Erik               45939 M21BR          67:00   95:00 
   216 Scultéty Márton               500576 M21E           28:00   34:00 
   546 Sejpes Gyula                     982 M60            44:00   56:00 
   316 Simon Tamás                     5624 M21BR          51:00   55:00 
   710 Sváb Emese                     45110 W21B                   65:00 
   828 Sváb Lászlóné                  45789 W60             9:00   26:00 
   259 Szunyog Attila                 45328 M21B           38:00   22:00 
   704 Szunyog Emese                  45319 W21B           75:00   33:00 
   429 Szunyog József dr.              5616 M45            25:00  105:00 
   709 Tertsch Ágnes                 232768 W21B                   29:00 
   354 Tóth II. Zoltán               233515 M21C                   87:00 
   689 Tóthné Schuch Anikó            45322 W21B           30:00   53:00 



53  KTX Kőbányai Textil S     

   336 Köblös Csaba                   45790 M21C           31:00   75:00 
   543 Köblös József                  45402 M60            32:00   29:00 
   585 Kún Ferenc                     45401 M70            47:00  116:00 



54  LIT Litéri Tájfutó Cl     

   597 Péntek Gréti                   45791 W10D           91:00   46:00 
   124 Péntek Mátyás                  45792 M12C           10:00    1:00 



55  MAC Margitszigeti Atl     

   385 Ipsics László                  45793 M35BR          54:00   54:00 
   105 Ipsics Péter                   45794 M10D           13:00  103:00 
   619 Ipsics Viktória                45796 W12C           44:00  100:00 
   896 Ipsicsné Popelyás An           45798 Open beginne   87:00   50:00 
   135 Oszkó Attila                  236368 M12C           54:00    4:00 
   635 Oszkó Dóra                    236367 W14B           37:00   41:00 
   382 Oszkó László                  800002 M35BR          42:00   42:00 
   113 Peregi Dániel                  45799 M10D           37:00   67:00 
   137 Peregi Dávid                     207 M12C           62:00   10:00 
   875 Peregi Tamás                     208 Open beginne   45:00   44:00 
   111 Tenk Lőrinc                      209 M10D           31:00  124:00 



56  MAF Műegyetemi Atléti     

   792 Bacsó Piroska                  46100 W40            67:00   62:00 
   107 Dalos Áron                       210 M10D           19:00   91:00 
   372 Dalos Attila                  233595 M35A           83:00   67:00 
   278 Gombos Csaba                  307566 M21B           76:00   24:00 
   466 Ludvig István                  45376 M50            14:00   53:00 
   325 Maácz Miklós                  232767 M21BR          69:00   91:00 
   468 Magyar János                   45374 M50            20:00   29:00 
   283 Matics Gyula                   46082 M21B           86:00   36:00 
   717 Tóth Ágnes                    411967 W21BR           5:00   16:00 
   605 Weiler Virág                     211 W10D          115:00    4:00 
   357 Weiler Zsolt                  307781 M35A           23:00   95:00 



57  MCB Maccabi Vívó és A     

   387 Paskuj Mátyás                  45244 M35BR          62:00   86:00 
   276 Révész Gábor                  411915 M21B           72:00   28:00 



59  MEA Miskolci Egyetemi     

   227 Borbás Nándor                  45487 M21E           61:00   19:00 
   217 Harkányi Zoltán                 5633 M21E                   43:00 



60  MOM Hegyvidék SE-MOM      

   816 Szabó Zsuzsanna                  935 W50            11:00   98:00 
   230 Zsebeházy István              700002 M21E           70:00   70:00 



61  MSE Megalódusz SE         

   267 Ádám Péter                       212 M21B           54:00   80:00 
   521 Bogdanovits András              4461 M55            72:00   16:00 
   771 Cseh Veronika                  45529 W35A           58:00   33:00 
   280 Cserna András                   4460 M21B           80:00   96:00 
   363 Gillich István                 45101 M35A           47:00   71:00 
   762 Gillichné dr.Kalocsai A       416673 W35A           13:00   78:00 
   220 Gyulai Tamás                    4458 M21E           40:00   73:00 
   433 Gyulai Zoltán                   4459 M45            37:00   33:00 
   848 Imeli János                      213 Open advance   52:00   45:00 
   253 Laki Balázs                     4456 M21B           26:00   52:00 
   332 Mauer Lajos                   232753 M21BR                  41:00 
   355 Muity László                     214 M21C                  103:00 
   767 Tamásné Szakács Judit            966 W35A           38:00   68:00 
   244 Varsányi Ferenc               222902 M21B            8:00   48:00 
   450 Viczena Miklós                 46060 M45            88:00   15:00 



65  NYV NYVSC-Nyírerdő Tá     

   436 Zsilkin Viktor                 45170 M45            46:00   81:00 



68  OSC Orvosegyetem SC       

   249 Antók Gergely                 232766 M21B           18:00   18:00 
   801 Csákány Anikó                 307571 W40                    72:00 
   702 Dóczi Petra                    45304 W21B           69:00    5:00 
   361 Dosek Ágoston                   4482 M35A           39:00   59:00 
   583 Dudás István                   45450 M70            35:00   96:00 
   677 Füzy Anna                      45520 W21E           75:00   65:00 
   697 Füzy Judit                     45416 W21B           54:00   23:00 
   327 Gárdonyi Márk                 233541 M21BR          73:00   49:00 
   461 Györgyi László                416663 M45                    54:00 
   840 Hanusz Mária                   45418 W60            93:00   16:00 
   723 Hegedűs Klára                 233507 W21BR          17:00   52:00 
   255 Hegedűs Zoltán                 45417 M21B           30:00   68:00 
   773 Karagics Judit                   947 W35A           68:00   98:00 
   509 Kardos Ferenc Dr.               4501 M55            36:00   40:00 
   539 Kéri Gerzson dr.                4495 M60            16:00    5:00 
   240 Marosffy Dániel                45414 M21E                   79:00 
   670 Marosffy Orsolya               45301 W21E           40:00   45:00 
   333 Mets Miklós                   307533 M21BR                  85:00 
   744 Salánki Zsuzsa                307563 W21BR                   4:00 
   626 Szlatényi Dóra                233629 W12C                   58:00 
   420 Szlatényi Ferenc              307527 M40                    65:00 
   293 Tálas Sándor                  233644 M21BR           5:00   77:00 
   299 Trón Viktor                    45305 M21BR          17:00   89:00 



70  POE Pécsi Orvos Egész     

   574 Tihanyi László dr.               215 M65            68:00   15:00 
   553 Varga György                  411924 M60            72:00   23:00 



71  PSE Postás-Matáv SE       

   587 Buncsik János                  45365 M70            59:00  111:00 
   225 Gösswein Csaba                 45947 M21E           55:00   13:00 
   814 Gösswein Judit                307565 W45                    78:00 
   558 Holluby Andor                  45437 M60            92:00   62:00 
   735 Holluby Dóra                     217 W21BR          41:00   38:00 
   252 Horváth György                232765 M21B           24:00   76:00 
   307 Kalmár János                  232771 M21BR          33:00   37:00 
   323 Kiss László                    45948 M21BR          65:00   43:00 
   527 Lázár László                     897 M55            90:00   79:00 
   565 Müller János                  411940 M65            14:00   40:00 
   282 Nemesházi László                4497 M21B           84:00   44:00 
   785 Nemesházi Lászlóné              4498 W40            32:00   77:00 
   477 Olajos Ferenc                  45367 M50            47:00   14:00 
   787 Ostorics Zsuzsanna             45366 W40            42:00   42:00 
   759 Schell Anikó                  411973 W21C                   21:00 
   569 Schell Antal                    4491 M65            38:00   70:00 
   288 Schell Antal ifj.              45537 M21B                   58:00 
   833 Schell Antalné                  4492 W60            44:00   31:00 



72  PTX Pápai Tájfutó SE      

   158 Filó Bernát                      990 M16B           20:00   60:00 
   403 Filó György                    45419 M40            33:00   81:00 



73  PVM Pécsi Vörös Meteo     

   818 Benga Andrásné                 45499 W50            25:00   92:00 
   514 Fluck István                   45378 M55            51:00   67:00 
   159 Fluck Marcell                 307600 M16B           24:00   72:00 
   488 Kóger Gyula                   233683 M50            80:00   74:00 
   476 Lajtai Sándor                  45382 M50            44:00   41:00 
   802 Mező Éva                       45383 W45            36:00   84:00 
   407 Nagy György                   247063 M40            49:00   33:00 
   449 Németh Ferenc                    972 M45            85:00   84:00 
   381 Pillmann Gábor                416685 M35BR          38:00   50:00 
   410 Szieberth Péter                 4514 M40            61:00    5:00 



74  PVS Pécsi Vasutas SK      

   666 Kovács Bernadett               45160 W21E           20:00         
   464 Kovács László dr.             222909 M50             8:00         



75  RTE Rendőr Testedző E     

   516 Blum László id.                45574 M55            57:00   55:00 



77  SDS Salgótarjáni Dorn     

   310 Furtner István                   219 M21BR          39:00   81:00 
   749 Rabecz Etelka                    220 W21C           26:00   46:00 



79  SKS Sárvári Kinizsi S     

   891 Cser Nikoletta                   221 Open beginne   77:00   88:00 
   523 Gömbös Gyula                     222 M55            78:00   13:00 
   162 Kiss Bálint                      223 M16B           36:00   80:00 
   177 Mihályfi Tamás                   224 M18B           25:00   69:00 
   653 Szijártó Anikó                   225 W16B           93:00   68:00 
   548 Tóth János                       226 M60            52:00    8:00 



80  SMA Soproni Műegyetem     

   265 Christof Haingartner          300755 M21B           50:00   74:00 
   841 Cser Borbála                    6968 W60           100:00   56:00 
   472 Dravetz Walter                700700 M50            32:00   56:00 
   289 Kiácz Bence                    45387 M21B                   32:00 
   439 Margittai Endre                46087 M45            55:00   87:00 
   469 Melkes Antal                   46092 M50            23:00   95:00 



81  SPA Tabáni Spartacus      

   296 Vellner Gábor                 232763 M21BR          11:00   83:00 



84  SUN Sün SC Veszprém       

   530 Tüskés György                 307582 M55            99:00   25:00 



86  SZV Szegedi Vasutas S     

   716 Balogh Piroska                 45220 W21BR           3:00   14:00 
   169 Bereczki Máté                 411913 M16B           64:00   36:00 
   766 Felföldi Hajnalka              45239 W35A           33:00   88:00 
   264 Fodor József                   45909 M21B           48:00    8:00 
   606 Gera Krisztina                 45217 W10D          118:00   16:00 
   128 Gera Tamás                     46326 M12C           26:00   37:00 
   409 Gera Tibor                     45571 M40            57:00   21:00 
   399 Hajagos Henrik                 45222 M40            17:00   89:00 
   165 Horváth Tamás                  45241 M16B           48:00   68:00 
   632 Kakuk Zsófia Luca              45912 W14B           25:00   33:00 
   846 Karossy Réka                     227 Open advance   48:00   73:00 
   659 Nagy Virág                     45916 W18B           59:00   75:00 
   140 Pálinló Márton                 45918 M14B           93:00   25:00 
   794 Sallai Sára                    46073 W40            77:00    7:00 
   507 Sindely Pál dr.                45237 M55            30:00   19:00 
   277 Sinkó János                    45213 M21B           74:00   42:00 
   675 Szerencsi Ildikó               45917 W21E           65:00   60:00 
   416 Szokol Lajos                   45233 M40            85:00   13:00 
   188 Takács Balázs                  45915 M18B           69:00   53:00 
   395 Tóth Gábor                    411965 M40             1:00   45:00 
   630 Tóth Réka                        228 W14B           17:00   45:00 
   591 Vass Flóra                    232810 W10D           73:00   52:00 
   598 Vass Luca                     232811 W10D           94:00   43:00 
   401 Vass Zoltán                    46074 M40            25:00  101:00 
   191 Viczián Péter                  45242 M18B           81:00   81:00 
   641 Zsigmond Timea                307797 W16B           69:00  104:00 



88  THS Taszári Honvéd SE     

   694 Baráth Imola                   45552 W21B           45:00   57:00 



89  THT Tapolcai Honvéd S     

   634 Domán Fruzsina                   229 W14B           33:00   49:00 
   271 Domán Gábor                    45353 M21B           62:00   60:00 
   184 Domán Rajmund                  45354 M18B           53:00   21:00 
   155 Tóth Károly ifj.               45186 M16B            8:00   64:00 



91  TSC Tungsram SC           

   563 Cserteg István                 45461 M65             2:00    5:00 
   568 Hargitai Miklós                45454 M65            32:00   65:00 
   571 Hódossy Béla                   45453 M65            50:00   55:00 



92  TSE Törekvés SE           

   187 Boros Dániel                   45335 M18B           65:00   65:00 
   134 Brenn Dávid                      230 M12C           50:00   25:00 
   334 Földi László                     231 M21BR                 111:00 
   161 Gálfi Tamás                      233 M16B           32:00   52:00 
   123 Horváth Máté                     234 M12C            6:00   19:00 
   213 Józsa Gábor                   307564 M21E           19:00   88:00 
   321 Kállai Tamás                     235 M21BR          61:00         
   519 Kéri Péter                    233680 M55            66:00   73:00 
   338 Kiss Zsolt                    233534 M21C           39:00   27:00 
   305 Korcsok Pál                          M21BR          29:00         
   311 Nagy István                      236 M21BR          41:00         
   202 Pálinkás Tamás                 46014 M20A           69:00   70:00 
   106 Siklósi Bálint                   237 M10D           16:00   82:00 
   603 Szilágyi Mónika                  238 W10D          109:00   25:00 
   290 Zakariás Péter                   239 M21B                   46:00 



93  TTE Tipo Tájfutó és K     

   285 Allwinger Herwig              800000 M21B           90:00   30:00 
   680 Allwinger Tünde               416678 W21B            3:00   63:00 
   233 Baracsi Gábor                  45126 M21E           79:00   55:00 
   575 Bogdány Miklós                  4467 M65            74:00   45:00 
   760 Bogdány Szilvia                  240 W21C                   71:00 
   843 Budai Renáta                     242 Open advance   42:00   95:00 
   693 Cseresnyés Ágnes               45130 W21B           42:00   67:00 
   112 Dankó Botond                     243 M10D           34:00   64:00 
   301 Dankó István                   45132 M21BR          21:00   39:00 
   297 Dankó Zoltán                   45133 M21BR          13:00   35:00 
   374 Egei Tamás                    233622 M35A           91:00   63:00 
   586 Éliás Vilmos                   45135 M70            53:00   81:00 
   834 Éliás Vilmosné                 45136 W60            51:00   36:00 
   712 Farkas Krisztina              416621 W21B                   55:00 
   320 Friedrich Gábor               307503 M21BR          59:00   67:00 
   330 Gombkötő Péter                 45139 M21BR          79:00   75:00 
   557 Gombkötő Péter dr.             45138 M60            88:00   53:00 
   231 Gyimesi Zoltán                 45141 M21E           73:00   10:00 
   446 Hajagos István                 45391 M45            76:00    9:00 
   884 Hajagos István ifj.            45392 Open beginne   63:00   40:00 
   101 Hajagos Miklós                   244 M10D            1:00   85:00 
   624 Hajdu Dorisz                  416692 W12C           64:00  106:00 
   109 Hajdu Erik                       245 M10D           25:00   73:00 
   376 Hajdu Martin                    4468 M35A           99:00   55:00 
   536 Hargitai István               411927 M60             4:00   11:00 
   315 Honfi Gábor Ádám              232817 M21BR          49:00  105:00 
   809 Horváth Magda                   4476 W45            78:00   36:00 
   189 Kácsor Attila                  49523 M18B           73:00   33:00 
   164 Lajtavári Zoltán                 246 M16B           44:00   56:00 
   701 Lengyel Andrea                 45209 W21B           66:00   37:00 
   237 Lenkei Zsolt                  405883 M21E           91:00   64:00 
   691 Lux Andrea                     45388 W21B           36:00   47:00 
   660 Máthé Fanni                   411918 W18B           63:00   87:00 
   329 Meichl Márton                  45492 M21BR          77:00   51:00 
   207 Mihályi Ferenc                 45927 M21E            1:00   46:00 
   383 Molnár Attila                   4469 M35BR          46:00   30:00 
   547 Nagy Gábor                     45494 M60            48:00   59:00 
   431 Pap László                      4473 M45            31:00   48:00 
   713 Pelhős Lívia                   45202 W21B                   41:00 
   714 Prinzhausen Judit                912 W21B                   51:00 
   711 Rácz Alida                     46102 W21B                   11:00 
   572 Rácz Márton                    45393 M65            56:00   25:00 
   695 Rácz Mónika                    45531 W21B           48:00   25:00 
   328 Sáfrán Bence                   46103 M21BR          75:00   47:00 
   538 Szemler István                 45206 M60            12:00   65:00 
   729 Szemler Judit                 232754 W21BR          29:00         
   116 Tóth Adrián                      247 M10D           46:00   79:00 
   753 Tóth-Buschmann Ilka              248 W21C           46:00   26:00 



94  TTT Tatai Tömegsport      

   703 Federics Éva                  233607 W21B           72:00   15:00 
   360 Gillich György                 46146 M35A           35:00  103:00 



96  VHS Veszprémi Honvéd      

   718 Bozsits Szilvia               416646 W21BR           7:00   36:00 
   104 Dima Péter                       249 M10D           10:00   88:00 
   611 Faggyas Eszter                416641 W12C           12:00   91:00 
   389 Faggyas László                 45458 M35BR          70:00   34:00 
   604 Faggyas Petra                    250 W10D          112:00   31:00 
   602 Faggyas Réka                     251 W10D          106:00   22:00 
   129 Gazdik Vendel Özséb              252 M12C           30:00    7:00 
   131 Gönye András                     253 M12C           38:00   31:00 
   103 Jónás Balász                     254 M10D            7:00   70:00 
   447 Kaptur József                 416643 M45            79:00   69:00 
   739 Kapturné Bíró Anna            307596 W21BR          49:00   48:00 
   143 Lükő Dániel                      255 M14B           99:00   11:00 
   254 Marton Balázs                 411901 M21B           28:00   64:00 
   149 Pongrácz Ervin                416650 M14B          111:00   15:00 
   645 Sebők Petra                   232804 W16B           77:00   86:00 
   151 Szalay Károly ifj.               256 M14B          115:00    1:00 
   139 Tölgyesi Ákos ifj.            232805 M14B           91:00   23:00 
   118 Tölgyesi Aurél                   257 M10D           52:00   76:00 
   247 Tömösközy Tamás                45456 M21B           14:00   12:00 
   674 Wengrin Ágnes                  45455 W21E           60:00   20:00 



97  VTC Veszprémi Tájfutó     

   877 Csöngei Barbara                45601 Open beginne   49:00   46:00 
   122 Csöngei Dávid                  45602 M12C            2:00   49:00 
   422 Csöngei Dezső                 411906 M45             4:00  117:00 
   424 Pap László                     45603 M45            10:00   36:00 
   730 Pegán Bernadett               307716 W21BR          31:00   54:00 
   443 Tóth Károly                    45187 M45            67:00   30:00 
   745 Tóth Károlyné                  45188 W21C            6:00   76:00 
   625 Tóth Krisztina                 53416 W12C           68:00   79:00 
   390 Varsányi Attila               233642 M35BR          74:00   78:00 
   609 Varsányi Kinga                 45604 W12C            4:00   85:00 
   540 Wengrin István                 45576 M60            20:00   80:00 
   829 Wengrin Istvánné               45577 W60            16:00    1:00 



98  ZSC Zöld Sportok Club     

   470 Kovács Attila                  45171 M50            26:00   65:00 



99  ZTC Zalaegerszegi Táj     

   261 Ács Gábor                      45567 M21B           42:00   82:00 
   740 Harsányi Rita                 233543 W21BR          51:00   32:00 
   756 Orosz Katalin                 233542 W21C           61:00   51:00 
   266 Serestey Áron                  45568 M21B           52:00   90:00 
   209 Vajda Kolos                   233513 M21E            7:00   76:00 



100 HSE Hegyisport Szente     

   465 Balla Sándor                    5622 M50            11:00   68:00 
   777 Csillag Veronika               45553 W35A           88:00   58:00 
   764 Győrffy Gabriella                960 W35A           23:00    8:00 
   786 Jenővári Gabriella              4478 W40            37:00   52:00 
   799 Kármán Katalin                  4494 W40           102:00   17:00 
   863 Katona Ferenc dr.             233691 Open advance   82:00         
   437 Kerényi Dénes                  45191 M45            49:00  108:00 
   807 Kerényiné Rédly Zsófia         46122 W45            66:00   96:00 
   772 Mátyás Ildikó                 700001 W35A           63:00   83:00 
   770 Tömördi Ágnes                  45174 W35A           53:00   43:00 
   435 Vankó Péter                    45470 M45            43:00   60:00 
   448 Zentai László                  45533 M45             1:00   66:00 



101 JMD Jászapáti Mészáro     

   613 Birkás Kinga                   45605 W12C           20:00   73:00 
   153 Birkás László                  45921 M14B          119:00    9:00 
   130 Bugyi Kálmán                   45606 M12C           34:00   13:00 
   144 Gojsza Ádám                   307748 M14B          101:00   19:00 
   380 Halaj László                   45396 M35BR          34:00   66:00 
   633 Jámbor Judit                   45608 W14B           29:00   29:00 
   147 Kabács Dávid                  307749 M14B          107:00   13:00 
   136 Kalmár Krisztián               45609 M12C           58:00   46:00 
   150 Kalmár Viktor                 307746 M14B          113:00   27:00 
   795 Kissné Kiss Mária              45163 W40            82:00   22:00 
   783 Nagypéter Mária                45165 W40            22:00   87:00 
   615 Ózsvári Eszter                 45610 W12C           28:00   67:00 
   636 Polgár Henriett                45611 W14B           41:00   13:00 
   649 Sisa Dorottya                 416658 W16B           85:00   98:00 
   617 Szabari Bernadett              45613 W12C           36:00   61:00 
   194 Urbán Csaba                    45925 M18B           93:00  101:00 



102 HSV HSV OL Wr. Neusta AUT 

   832 Achacher Gisela                 6900 W60            37:00   61:00 
   639 Bock Jenny                      1994 W16B           65:00   74:00 
   190 Fesselhofer Roland            872110 M18B           77:00   85:00 
   195 Koiser Bernhard               320023 M18B           97:00   77:00 
   452 Koiser Gerhard                  6903 M45            94:00   75:00 
   582 Möstl Max                        204 M70            29:00   91:00 
   444 PidnerValentin                  6961 M45            70:00   18:00 
   275 Plohn Markus                  820508 M21B           70:00   78:00 
   668 Ponweiser Eva                 770828 W21E           30:00   15:00 
   485 Ponweiser Franz               510814 M50            71:00   71:00 
   480 Schweifer Erwin                 6916 M50            56:00   11:00 
   248 Srb Alexander                 730503 M21B           16:00   86:00 
   370 Stockmayer Michael              6909 M35A           75:00   23:00 
   824 Tobler Barbara                717947 W55            75:00  100:00 
   700 Tobler Bati                     6902 W21B           63:00    7:00 
   251 Zemann Adi                     46351 M21B           22:00   14:00 



103 OMA LZ-OMAHA          AUT 

   494 Arthofer Dietmar                7104 M50            98:00   89:00 
   500 Grabenhofer Willi               7101 M55             9:00   46:00 
   528 Graf Josef                      7102 M55            93:00   61:00 
   726 Kucher Nicole                   7185 W21BR          23:00   26:00 
   479 Lamprecht Reinhard              7103 M50            53:00  104:00 



104 JAP HPD Japetic       CRO 

   235 Branimir Pongrac              406701 M21E           85:00   40:00 
   242 Damir Suban                   406702 M21B            4:00   16:00 
   736 Daniela Popovic               410649 W21BR          43:00   22:00 
   318 Franjo Budi                    41065 M21BR          55:00   59:00 
   742 Marina Cosic                  237592 W21BR          55:00   10:00 
   193 Mario Telisman                237557 M18B           89:00   89:00 
   295 Nikola Tot                    410653 M21BR           9:00   73:00 



105 JEL OK Jelen          CRO 

   665 Ana Jesovnik                  300741 W21E           15:00   25:00 
   369 Tomislav Kaniski              535353 M35A           71:00   19:00 



106 LOK OK Lokve          CRO 

   651 Anamaria Tusic                 45614 W16B           89:00   95:00 
   728 Andrea Tusic                   45615 W21BR          27:00   42:00 
   300 Andrija Tusic                  45616 M21BR          19:00   45:00 
   897 Nensi Lipovac                  45617 Open beginne   89:00   58:00 
   715 Rozmari Tusic                  45618 W21BR           1:00   34:00 



107 MAK OK Maksimir       CRO 

   402 Darko Merunka                 406735 M40            29:00   97:00 
   218 Lino Legac                    416522 M21E           34:00   52:00 
   719 Sanja Hak                     236869 W21BR           9:00    2:00 
   655 Tena Sakar                    410613 W18B           43:00   79:00 



108 FOC Finnair Orienteer FIN 

   578 Erkki Simpanen                 45619 M70             5:00   86:00 
   522 Hannu Ihatsu                   45620 M55            75:00   49:00 
   544 Niilo Koskenkorva              45621 M60            36:00   77:00 



109 HSS Helsingin Suunnis FIN 

   210 Haarlaa Tapio                  62879 M21E           10:00   37:00 
   555 Karjalainen Jouko              62894 M60            80:00   20:00 
   663 Kivimäki Tiina                 62892 W21E            5:00   75:00 
   518 Kyckling Veli Matti             6664 M55            63:00  100:00 
   214 Lamberg Mikael                 64386 M21E           22:00   97:00 
   510 Liljeström Age                 63343 M55            39:00   91:00 
   362 Liljeström Kimmo               64393 M35A           43:00   75:00 
   830 Lindeman Gunnel                64826 W60            23:00   11:00 
   541 Lindeman Osmo                  64863 M60            24:00    2:00 
   806 Litmanen Pairi                  2391 W45            60:00   72:00 
   512 Mattila Pertti                 59187 M55            45:00   31:00 
   537 Peitsala Osmo                  64414 M60             8:00   50:00 
   579 Pertti Virtanen                64952 M70            11:00  121:00 
   827 Raatikka Marja                 63835 W60             2:00   71:00 
   581 Salmenkylä Juhani              64237 M70            23:00  106:00 
   837 Salmenkylä Pirkko              64288 W60            72:00   46:00 
   823 Sane Anneli                   403138 W55            68:00   90:00 
   493 Sane Kari                     403108 M50            95:00   32:00 
   502 Tiura Tapio                    45430 M55            15:00  106:00 



110 KSK KangSK            FIN 

   826 Kaarnijärvi Marja             305765 W55            89:00  105:00 
   508 Kaarnijärvi Seppo             305774 M55            33:00   22:00 



111 RAS Rastiketut        FIN 

   690 Emilia Mattila                 45622 W21B           33:00   59:00 
   339 Mikko Kaataja                  45623 M21C           43:00   43:00 



112 HAM Hamar Orientering NOR 

   492 Erik Groendalen               243520 M50            92:00    5:00 
   458 Erik Neby                      45624 M45           112:00   99:00 
   463 Harald Volden                 243276 M50             5:00   80:00 
   398 Helge Ryen                    243358 M40            13:00   49:00 
   417 Oeystein Melby                243068 M40            89:00    1:00 
   526 Tom-Erik Brohaug               45625 M55            87:00   70:00 
   415 Trond Ivar Toemmervold        243225 M40            81:00   41:00 



113 CLK PK Celik          SCG 

   348 Pavlovic Dragan               233091 M21C           79:00   47:00 
   870 Vranic Jelena                 233092 Open advance   96:00   47:00 



114 DMB DMB               SCG 

   752 Ajdanic Natasa                233142 W21C           41:00   66:00 



115 LSI LSI               SCG 

   201 Stanojevic Nebojsa            233101 M20A           63:00   88:00 



116 NES Orijentacioni Klu SCG 

   405 Alidjukic Todor               416754 M40            41:00   29:00 
   887 Kolarov Djoka                 233155 Open beginne   69:00   78:00 



117 OBI Obilic            SCG 

   145 Stevanovic Marko              233248 M14B          103:00    5:00 
   445 Stevanovic Miroslav           233249 M45            73:00   96:00 



118 PTT PD PTT            SCG 

   532 Isailovic Misa                233246 M55           105:00  103:00 
   197 Jaksic Milos                  233150 M20A           39:00   82:00 
   646 Jankovic Ana                  233144 W16B           79:00   71:00 
   404 Jovovic Djordje               233243 M40            37:00   25:00 
   117 Malesevic Nikola              233149 M10D           49:00  112:00 
   524 Radovanac Voislav             233244 M55            81:00   85:00 
   661 Radulovic Tamara              233145 W18B           67:00   83:00 
   681 Rosic Andjela                 233146 W21B            6:00   49:00 
   836 Spasojevic Biljana            233148 W60            65:00    6:00 
   347 Subevski Branislav            233151 M21C           75:00   51:00 
   643 Topalov Aleksandra            233143 W16B           73:00   77:00 
   499 Zagorac Djordje               233245 M55             6:00    4:00 
   819 Zagorac Marijana              233147 W50            32:00   86:00 



119 PEZ Sokol Pezinok     SVK 

   459 Jozef Fedor                    46281 M45           115:00  111:00 
   664 Katarina Fedorova               9817 W21E           10:00   10:00 



120 BLE HSV Bleiburg      AUT 

   413 Opetnik Siegfried              46307 M40            73:00   73:00 



121 STR OK Strazilovo     SCG 

   226 Saric Petar                   233261 M21E           58:00   91:00 



123 WIW OLC Wienerwald    AUT 

   657 Agnes Harreither              870318 W18B           51:00   77:00 
   534 Markku Kemppainen              46314 M55           111:00         
   228 Matthias Poell                410669 M21E           64:00   67:00 



124 GGO GGO Ontario       CAN 

   672 Julia Cioban                  350826 W21E           50:00   30:00 



125 COM Compass Kolozsvár ROM 

   731 Zsigmond Erika                416681 W21BR          33:00   30:00 



126 BOK Bristol OK        GBR 

   427 Iain Rochford                  33901 M45            19:00   39:00 



127 ?? ??                 ??  

   341 Alan Oprsal                    51237 M21C           51:00   31:00 



128 ULR Ulricehamns OK    SWE 

   199 Björn Arnesson                 25732 M20A           51:00   58:00 
   223 Christian Arnesson            501680 M21E           49:00   16:00 



129 KAP Kapela            SUI 

   564 Christian Fiechter                   M65             8:00