Őszi Spartacus Kupa - 2005Cs 2005.11.03. 6:58
Rajtlistakészítette: MT2002 © Stephan Krämer 2002

 Rajtsz Név                          Klub                                           N1        N2 


M10D  (21)              

    101 Hajagos Miklós               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő            1:00     85:00 
    102 Rusvai László                FSC Futárok SC                               4:00    100:00 
    103 Jónás Balász                 VHS Veszprémi Honvéd SE                      7:00     70:00 
    104 Dima Péter                   VHS Veszprémi Honvéd SE                     10:00     88:00 
    105 Ipsics Péter                 MAC Margitszigeti Atlétikai Centru          13:00    103:00 
    106 Siklósi Bálint               TSE Törekvés SE                             16:00     82:00 
    107 Dalos Áron                   MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba          19:00     91:00 
    108 Kintli György                GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó          22:00     94:00 
    109 Hajdu Erik                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           25:00     73:00 
    110 Üres                         Vakant                                      28:00    106:00 
    111 Tenk Lőrinc                  MAC Margitszigeti Atlétikai Centru          31:00    124:00 
    112 Dankó Botond                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           34:00     64:00 
    113 Peregi Dániel                MAC Margitszigeti Atlétikai Centru          37:00     67:00 
    114 Üres                         Vakant                                      40:00     97:00 
    115 Üres                         Vakant                                      43:00    118:00 
    116 Tóth Adrián                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           46:00     79:00 
    117 Malesevic Nikola             PTT PD PTT                                  49:00    112:00 
    118 Tölgyesi Aurél               VHS Veszprémi Honvéd SE                     52:00     76:00 
    119 Somfai Márk                  KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK                      109:00 
    120 Bakó Ágoston                 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK                      115:00 
    121 Hassmann Bálint              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK                      121:00 



M12C  (17)              

    122 Csöngei Dávid                VTC Veszprémi Tájfutó Club                   2:00     49:00 
    123 Horváth Máté                 TSE Törekvés SE                              6:00     19:00 
    124 Péntek Mátyás                LIT Litéri Tájfutó Club                     10:00      1:00 
    125 Jakus Bertalan               FSC Futárok SC                              14:00     43:00 
    126 Újfalusi Zsolt               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK             18:00     22:00 
    127 Üres                         Vakant                                      22:00     40:00 
    128 Gera Tamás                   SZV Szegedi Vasutas SE                      26:00     37:00 
    129 Gazdik Vendel Özséb          VHS Veszprémi Honvéd SE                     30:00      7:00 
    130 Bugyi Kálmán                 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn          34:00     13:00 
    131 Gönye András                 VHS Veszprémi Honvéd SE                     38:00     31:00 
    132 üres                         Vakant                                      42:00     16:00 
    133 Muelek László                BTK Bakonyi Tájfutó Klub                    46:00     34:00 
    134 Brenn Dávid                  TSE Törekvés SE                             50:00     25:00 
    135 Oszkó Attila                 MAC Margitszigeti Atlétikai Centru          54:00      4:00 
    136 Kalmár Krisztián             JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn          58:00     46:00 
    137 Peregi Dávid                 MAC Margitszigeti Atlétikai Centru          62:00     10:00 
    138 Schwendtner Bálint           KTK Kőbányai Tájfutó Klub                   66:00     28:00 



M14B  (15)              

    139 Tölgyesi Ákos ifj.           VHS Veszprémi Honvéd SE                     91:00     23:00 
    140 Pálinló Márton               SZV Szegedi Vasutas SE                      93:00     25:00 
    141 Üres                         Vakant                                      95:00      7:00 
    142 Kovács Domonkos              BME Balassagyarmati MEDOSZ SE               97:00     21:00 
    143 Lükő Dániel                  VHS Veszprémi Honvéd SE                     99:00     11:00 
    144 Gojsza Ádám                  JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn         101:00     19:00 
    145 Stevanovic Marko             OBI Obilic                                 103:00      5:00 
    146 Liszka Krisztián             GYO Gyöngyösi Tájutó Klub                  105:00     29:00 
    147 Kabács Dávid                 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn         107:00     13:00 
    148 Kovács Sebestyén             BME Balassagyarmati MEDOSZ SE              109:00      3:00 
    149 Pongrácz Ervin               VHS Veszprémi Honvéd SE                    111:00     15:00 
    150 Kalmár Viktor                JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn         113:00     27:00 
    151 Szalay Károly ifj.           VHS Veszprémi Honvéd SE                    115:00      1:00 
    152 Góth Roland                  GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó         117:00     17:00 
    153 Birkás László                JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn         119:00      9:00 



M16B  (21)              

    154 Kovács Boldizsár             BME Balassagyarmati MEDOSZ SE                4:00     32:00 
    155 Tóth Károly ifj.             THT Tapolcai Honvéd SE                       8:00     64:00 
    156 Szivák András                ARA Alba Regia Atlétikai Klub               12:00     76:00 
    157 Csonka Gábor                 BSC Balatonfüredi SC                        16:00     44:00 
    158 Filó Bernát                  PTX Pápai Tájfutó SE                        20:00     60:00 
    159 Fluck Marcell                PVM Pécsi Vörös Meteor SK                   24:00     72:00 
    160 Barna Dávid                  JOG Jogging Plus Szuperinfó Club            28:00      8:00 
    161 Gálfi Tamás                  TSE Törekvés SE                             32:00     52:00 
    162 Kiss Bálint                  SKS Sárvári Kinizsi SK                      36:00     80:00 
    163 Spisák László                FSC Futárok SC                              40:00     84:00 
    164 Lajtavári Zoltán             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           44:00     56:00 
    165 Horváth Tamás                SZV Szegedi Vasutas SE                      48:00     68:00 
    166 Üres                         Vakant                                      52:00     24:00 
    167 Pápai Tamás                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub               56:00     48:00 
    168 Üres                         Vakant                                      60:00     20:00 
    169 Bereczki Máté                SZV Szegedi Vasutas SE                      64:00     36:00 
    170 Hegedüs Gergely              KTK Kőbányai Tájfutó Klub                   68:00     12:00 
    171 Üres                         Vakant                                      72:00     28:00 
    172 Barna Tamás                  FSC Futárok SC                              76:00     16:00 
    173 Szieberth Edvin              ARA Alba Regia Atlétikai Klub               80:00      4:00 
    174 Kaló Attila                  ETC Egri Testedző Club                      84:00     40:00 



M18B  (22)              

    175 Szivák Béla                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub               17:00     37:00 
    176 Üres                         Vakant                                      21:00     29:00 
    177 Mihályfi Tamás               SKS Sárvári Kinizsi SK                      25:00     69:00 
    178 Tári Kornél                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub               29:00     45:00 
    179 Szabó András                 ETC Egri Testedző Club                      33:00     41:00 
    180 Üres                         Vakant                                      37:00     25:00 
    181 Kovács Dávid                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub               41:00     57:00 
    182 Nagy Zsolt ifj.              FMT FŐMTERV SK                              45:00     97:00 
    183 Tari Gábor                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub               49:00     93:00 
    184 Domán Rajmund                THT Tapolcai Honvéd SE                      53:00     21:00 
    185 Üres                         Vakant                                      57:00     49:00 
    186 üres                         Vakant                                      61:00     73:00 
    187 Boros Dániel                 TSE Törekvés SE                             65:00     65:00 
    188 Takács Balázs                SZV Szegedi Vasutas SE                      69:00     53:00 
    189 Kácsor Attila                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           73:00     33:00 
    190 Fesselhofer Roland           HSV HSV OL Wr. Neustadt                     77:00     85:00 
    191 Viczián Péter                SZV Szegedi Vasutas SE                      81:00     81:00 
    192 Halász Balázs                ETC Egri Testedző Club                      85:00     17:00 
    193 Mario Telisman               JAP HPD Japetic                             89:00     89:00 
    194 Urbán Csaba                  JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn          93:00    101:00 
    195 Koiser Bernhard              HSV HSV OL Wr. Neustadt                     97:00     77:00 
    196 Kelemeny Dávid               ETC Egri Testedző Club                     101:00     61:00 



M20A  (10)              

    197 Jaksic Milos                 PTT PD PTT                                  39:00     82:00 
    198 Miskó Róbert                 BSC Balatonfüredi SC                        45:00     46:00 
    199 Björn Arnesson               ULR Ulricehamns OK                          51:00     58:00 
    200 Üres                         Vakant                                      57:00     52:00 
    201 Stanojevic Nebojsa           LSI LSI                                     63:00     88:00 
    202 Pálinkás Tamás               TSE Törekvés SE                             69:00     70:00 
    203 Halász Gergö                 ETC Egri Testedző Club                      75:00     40:00 
    204 Üres                         Vakant                                      81:00     76:00 
    205 Szajkó Csaba                 ETC Egri Testedző Club                      87:00     64:00 
    206 Üres                         Vakant                                      93:00     94:00 



M21E  (34)              

    207 Mihályi Ferenc               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő            1:00     46:00 
    208 Kiffer Gyula                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub                4:00           
    209 Vajda Kolos                  ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut           7:00     76:00 
    210 Haarlaa Tapio                HSS Helsingin Suunnistajat                  10:00     37:00 
    211 Üres                         Vakant                                      13:00     82:00 
    212 Forrai Gábor                 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club          16:00     31:00 
    213 Józsa Gábor                  TSE Törekvés SE                             19:00     88:00 
    214 Lamberg Mikael               HSS Helsingin Suunnistajat                  22:00     97:00 
    215 Dénes Zoltán                 KAL Kalocsai SE                             25:00      1:00 
    216 Scultéty Márton              KTK Kőbányai Tájfutó Klub                   28:00     34:00 
    217 Harkányi Zoltán              MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és                    43:00 
    218 Lino Legac                   MAK OK Maksimir                             34:00     52:00 
    219 Lajszner Attila              ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu          37:00     22:00 
    220 Gyulai Tamás                 MSE Megalódusz SE                           40:00     73:00 
    221 Üres                         Vakant                                      43:00     49:00 
    222 Molnár Tibor                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub               46:00      4:00 
    223 Christian Arnesson           ULR Ulricehamns OK                          49:00     16:00 
    224 Tóth Ádám                    GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                  52:00     94:00 
    225 Gösswein Csaba               PSE Postás-Matáv SE                         55:00     13:00 
    226 Saric Petar                  STR OK Strazilovo                           58:00     91:00 
    227 Borbás Nándor                MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és          61:00     19:00 
    228 Matthias Poell               WIW OLC Wienerwald                          64:00     67:00 
    229 Üres                         Vakant                                      67:00     58:00 
    230 Zsebeházy István             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako          70:00     70:00 
    231 Gyimesi Zoltán               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           73:00     10:00 
    232 Mézes Tibor Sólyom           GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó          76:00     25:00 
    233 Baracsi Gábor                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           79:00     55:00 
    234 Vizi Tibor                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K          82:00      7:00 
    235 Branimir Pongrac             JAP HPD Japetic                             85:00     40:00 
    236 Kerényi Máté                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                   88:00     61:00 
    237 Lenkei Zsolt                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           91:00     64:00 
    238 Forrai Miklós                HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club          94:00     85:00 
    239 Kovács Ádám                  ETC Egri Testedző Club                      97:00     28:00 
    240 Marosffy Dániel              OSC Orvosegyetem SC                                   79:00 



M21B  (51)              

    241 Kocsik Árpád                 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K           2:00      2:00 
    242 Damir Suban                  JAP HPD Japetic                              4:00     16:00 
    243 Balogh Péter                 FSC Futárok SC                               6:00     10:00 
    244 Varsányi Ferenc              MSE Megalódusz SE                            8:00     48:00 
    245 Kovács Balázs                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C          10:00           
    246 Haraszti Krisztián           FLF Fehérlófia SE                           12:00     50:00 
    247 Tömösközy Tamás              VHS Veszprémi Honvéd SE                     14:00     12:00 
    248 Srb Alexander                HSV HSV OL Wr. Neustadt                     16:00     86:00 
    249 Antók Gergely                OSC Orvosegyetem SC                         18:00     18:00 
    250 Üres                         Vakant                                      20:00     56:00 
    251 Zemann Adi                   HSV HSV OL Wr. Neustadt                     22:00     14:00 
    252 Horváth György               PSE Postás-Matáv SE                         24:00     76:00 
    253 Laki Balázs                  MSE Megalódusz SE                           26:00     52:00 
    254 Marton Balázs                VHS Veszprémi Honvéd SE                     28:00     64:00 
    255 Hegedűs Zoltán               OSC Orvosegyetem SC                         30:00     68:00 
    256 Lenkei Ákos                  HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K          32:00     26:00 
    257 Schultheisz György           KFK KFKI Petőfi Sportkör                    34:00     70:00 
    258 Scultéty Gábor               BOF Budai Ősforrás SC                       36:00      4:00 
    259 Szunyog Attila               KTK Kőbányai Tájfutó Klub                   38:00     22:00 
    260 Szűcs Levente Attila         HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K          40:00     94:00 
    261 Ács Gábor                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut          42:00     82:00 
    262 Üres                         Vakant                                      44:00     38:00 
    263 Horváth Pál                  JSS Jánosháza SK                            46:00     98:00 
    264 Fodor József                 SZV Szegedi Vasutas SE                      48:00      8:00 
    265 Christof Haingartner         SMA Soproni Műegyetemi AC                   50:00     74:00 
    266 Serestey Áron                ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut          52:00     90:00 
    267 Ádám Péter                   MSE Megalódusz SE                           54:00     80:00 
    268 Balogh Róbert                FLF Fehérlófia SE                           56:00     66:00 
    269 Mezei Gábor                  FSC Futárok SC                              58:00     54:00 
    270 Bihari Zoltán                KFK KFKI Petőfi Sportkör                    60:00     20:00 
    271 Domán Gábor                  THT Tapolcai Honvéd SE                      62:00     60:00 
    272 Guszlev Antal                ARA Alba Regia Atlétikai Klub               64:00     88:00 
    273 Üres                         Vakant                                      66:00     40:00 
    274 Üres                         Vakant                                      68:00     92:00 
    275 Plohn Markus                 HSV HSV OL Wr. Neustadt                     70:00     78:00 
    276 Révész Gábor                 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club          72:00     28:00 
    277 Sinkó János                  SZV Szegedi Vasutas SE                      74:00     42:00 
    278 Gombos Csaba                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba          76:00     24:00 
    279 Kovalcsik István             BME Balassagyarmati MEDOSZ SE               78:00    100:00 
    280 Cserna András                MSE Megalódusz SE                           80:00     96:00 
    281 Juhász Roland                FSC Futárok SC                              82:00     62:00 
    282 Nemesházi László             PSE Postás-Matáv SE                         84:00     44:00 
    283 Matics Gyula                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba          86:00     36:00 
    284 Horváth Imre                 BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg          88:00     34:00 
    285 Allwinger Herwig             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           90:00     30:00 
    286 Boros Zoltán                 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu          92:00      6:00 
    287 Reviczki Zsolt               HUF HUFEZE Pásztó                                     84:00 
    288 Schell Antal ifj.            PSE Postás-Matáv SE                                   58:00 
    289 Kiácz Bence                  SMA Soproni Műegyetemi AC                             32:00 
    290 Zakariás Péter               TSE Törekvés SE                                       46:00 
    291 Bátor Szilárd                ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu                    72:00 



M21BR  (43)             

    292 Bergendi Péter               KAL Kalocsai SE                              3:00     79:00 
    293 Tálas Sándor                 OSC Orvosegyetem SC                          5:00     77:00 
    294 Csikós Tamás                 FSC Futárok SC                               7:00     63:00 
    295 Nikola Tot                   JAP HPD Japetic                              9:00     73:00 
    296 Vellner Gábor                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn          11:00     83:00 
    297 Dankó Zoltán                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           13:00     35:00 
    298 Jakus Zoltán                 FSC Futárok SC                              15:00     71:00 
    299 Trón Viktor                  OSC Orvosegyetem SC                         17:00     89:00 
    300 Andrija Tusic                LOK OK Lokve                                19:00     45:00 
    301 Dankó István                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           21:00     39:00 
    302 Fekete András                KFK KFKI Petőfi Sportkör                    23:00     57:00 
    303 Laták Rudolf                 FMT FŐMTERV SK                              25:00    101:00 
    304 Tankó Attila                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub               27:00     99:00 
    305 Korcsok Pál                  TSE Törekvés SE                             29:00           
    306 Decsi Tamás                  AGD Árpád Gimnázium DSK (Országos           31:00     93:00 
    307 Kalmár János                 PSE Postás-Matáv SE                         33:00     37:00 
    308 Hevér Csaba                  JOG Jogging Plus Szuperinfó Club            35:00     65:00 
    309 Üres                         Vakant                                      37:00    113:00 
    310 Furtner István               SDS Salgótarjáni Dornyai SE                 39:00     81:00 
    311 Nagy István                  TSE Törekvés SE                             41:00           
    312 Petró Árpád                  FSC Futárok SC                              43:00    109:00 
    313 Kovács Béla                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub                   45:00     61:00 
    314 Balogh Márk                  FSC Futárok SC                              47:00     53:00 
    315 Honfi Gábor Ádám             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           49:00    105:00 
    316 Simon Tamás                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub                   51:00     55:00 
    317 Varga Attila                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub               53:00     87:00 
    318 Franjo Budi                  JAP HPD Japetic                             55:00     59:00 
    319 Bein Márton                  AGD Árpád Gimnázium DSK (Országos           57:00    107:00 
    320 Friedrich Gábor              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           59:00     67:00 
    321 Kállai Tamás                 TSE Törekvés SE                             61:00           
    322 Bernáth Zsolt                FLF Fehérlófia SE                           63:00     97:00 
    323 Kiss László                  PSE Postás-Matáv SE                         65:00     43:00 
    324 Schwendtner Erik             KTK Kőbányai Tájfutó Klub                   67:00     95:00 
    325 Maácz Miklós                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba          69:00     91:00 
    326 Kósa Péter                   DNY Debreceni Nyúlak SE                     71:00     69:00 
    327 Gárdonyi Márk                OSC Orvosegyetem SC                         73:00     49:00 
    328 Sáfrán Bence                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           75:00     47:00 
    329 Meichl Márton                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           77:00     51:00 
    330 Gombkötő Péter               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           79:00     75:00 
    331 Peics Antal                  KFK KFKI Petőfi Sportkör                             103:00 
    332 Mauer Lajos                  MSE Megalódusz SE                                     41:00 
    333 Mets Miklós                  OSC Orvosegyetem SC                                   85:00 
    334 Földi László                 TSE Törekvés SE                                      111:00 



M21C  (21)              

    335 Szabó László                 FLF Fehérlófia SE                           27:00     83:00 
    336 Köblös Csaba                 KTX Kőbányai Textil SE                      31:00     75:00 
    337 Török Tibor                  KAL Kalocsai SE                             35:00     59:00 
    338 Kiss Zsolt                   TSE Törekvés SE                             39:00     27:00 
    339 Mikko Kaataja                RAS Rastiketut                              43:00     43:00 
    340 Ballagó Tamás                FSC Futárok SC                              47:00     63:00 
    341 Alan Oprsal                  ?? ??                                       51:00     31:00 
    342 Bakos Béla                   FSC Futárok SC                              55:00     79:00 
    343 Üres                         Vakant                                      59:00     91:00 
    344 Lénárt Miklós                FSC Futárok SC                              63:00     71:00 
    345 Hunyadi István               EK1 Egyesületen kívüli - 1                  67:00     55:00 
    346 Üres                         Vakant                                      71:00     95:00 
    347 Subevski Branislav           PTT PD PTT                                  75:00     51:00 
    348 Pavlovic Dragan              CLK PK Celik                                79:00     47:00 
    349 Üres                         Vakant                                      83:00     35:00 
    350 Turschl Attila               FLF Fehérlófia SE                           87:00    107:00 
    351 Farkas Dénes                 HAV Havas Szabadidő Klub                    91:00     67:00 
    352 Tósaki Zoltán                FMT FŐMTERV SK                              95:00     39:00 
    353 üres                         Vakant                                      99:00     99:00 
    354 Tóth II. Zoltán              KTK Kőbányai Tájfutó Klub                             87:00 
    355 Muity László                 MSE Megalódusz SE                                    103:00 



M35A  (23)              

    356 Nagy Tibor                   FSC Futárok SC                              19:00     79:00 
    357 Weiler Zsolt                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba          23:00     95:00 
    358 Üres                         Vakant                                      27:00     39:00 
    359 Üres                         Vakant                                      31:00     51:00 
    360 Gillich György               TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho          35:00    103:00 
    361 Dosek Ágoston                OSC Orvosegyetem SC                         39:00     59:00 
    362 Liljeström Kimmo             HSS Helsingin Suunnistajat                  43:00     75:00 
    363 Gillich István               MSE Megalódusz SE                           47:00     71:00 
    364 Marton János                 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K          51:00     99:00 
    365 Angyal Gábor                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub               55:00     87:00 
    366 üres                         Vakant                                      59:00     31:00 
    367 Üres                         Vakant                                      63:00     35:00 
    368 Nemoda Ferenc                FSC Futárok SC                              67:00     27:00 
    369 Tomislav Kaniski             JEL OK Jelen                                71:00     19:00 
    370 Stockmayer Michael           HSV HSV OL Wr. Neustadt                     75:00     23:00 
    371 Kovács Zoltán                BME Balassagyarmati MEDOSZ SE               79:00     91:00 
    372 Dalos Attila                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba          83:00     67:00 
    373 Kovács Gábor                 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE               87:00    107:00 
    374 Egei Tamás                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           91:00     63:00 
    375 Üres                         Vakant                                      95:00     47:00 
    376 Hajdu Martin                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           99:00     55:00 
    377 Nagy Zsolt                   FMT FŐMTERV SK                             103:00     43:00 
    378 Kovács Péter                 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE                         83:00 



M35BR  (16)             

    379 Süle Zoltán                  BTK Bakonyi Tájfutó Klub                    30:00     38:00 
    380 Halaj László                 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn          34:00     66:00 
    381 Pillmann Gábor               PVM Pécsi Vörös Meteor SK                   38:00     50:00 
    382 Oszkó László                 MAC Margitszigeti Atlétikai Centru          42:00     42:00 
    383 Molnár Attila                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           46:00     30:00 
    384 Szabó Csaba                  BTK Bakonyi Tájfutó Klub                    50:00     70:00 
    385 Ipsics László                MAC Margitszigeti Atlétikai Centru          54:00     54:00 
    386 Kiss Attila                  HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K          58:00     74:00 
    387 Paskuj Mátyás                MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club          62:00     86:00 
    388 Cenner Tibor dr.             FMT FŐMTERV SK                              66:00     62:00 
    389 Faggyas László               VHS Veszprémi Honvéd SE                     70:00     34:00 
    390 Varsányi Attila              VTC Veszprémi Tájfutó Club                  74:00     78:00 
    391 Üres                         Vakant                                      78:00     90:00 
    392 Üres                         Vakant                                      82:00     46:00 
    393 Üres                         Vakant                                      86:00     58:00 
    394 Üres                         Vakant                                      90:00     82:00 



M40  (26)               

    395 Tóth Gábor                   SZV Szegedi Vasutas SE                       1:00     45:00 
    396 Csizmadia József             HER Herkules SE Balatonalmádi                5:00      9:00 
    397 Czégé Zoltán                 EMO EMOC                                     9:00     53:00 
    398 Helge Ryen                   HAM Hamar Orienteringsklubb                 13:00     49:00 
    399 Hajagos Henrik               SZV Szegedi Vasutas SE                      17:00     89:00 
    400 Rusvai László                FSC Futárok SC                              21:00     37:00 
    401 Vass Zoltán                  SZV Szegedi Vasutas SE                      25:00    101:00 
    402 Darko Merunka                MAK OK Maksimir                             29:00     97:00 
    403 Filó György                  PTX Pápai Tájfutó SE                        33:00     81:00 
    404 Jovovic Djordje              PTT PD PTT                                  37:00     25:00 
    405 Alidjukic Todor              NES Orijentacioni Klub Nestin               41:00     29:00 
    406 Üres                         Vakant                                      45:00     77:00 
    407 Nagy György                  PVM Pécsi Vörös Meteor SK                   49:00     33:00 
    408 Urbán András                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C          53:00     61:00 
    409 Gera Tibor                   SZV Szegedi Vasutas SE                      57:00     21:00 
    410 Szieberth Péter              PVM Pécsi Vörös Meteor SK                   61:00      5:00 
    411 Takács Csaba                 HER Herkules SE Balatonalmádi               65:00     17:00 
    412 Szőcs László                 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K          69:00     69:00 
    413 Opetnik Siegfried            BLE HSV Bleiburg                            73:00     73:00 
    414 Üres                         Vakant                                      77:00     57:00 
    415 Trond Ivar Toemmervold       HAM Hamar Orienteringsklubb                 81:00     41:00 
    416 Szokol Lajos                 SZV Szegedi Vasutas SE                      85:00     13:00 
    417 Oeystein Melby               HAM Hamar Orienteringsklubb                 89:00      1:00 
    418 Prill László                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub               93:00     93:00 
    419 Üres                         Vakant                                      97:00     85:00 
    420 Szlatényi Ferenc             OSC Orvosegyetem SC                                   65:00 



M45  (41)               

    421 Üres                         Vakant                                      82:00     21:00 
    422 Csöngei Dezső                VTC Veszprémi Tájfutó Club                   4:00    117:00 
    423 Kocsis László                FSC Futárok SC                               7:00     63:00 
    424 Pap László                   VTC Veszprémi Tájfutó Club                  10:00     36:00 
    425 Molnár Gyula                 BTK Bakonyi Tájfutó Klub                    13:00    114:00 
    426 Halla Ernő                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub               16:00     57:00 
    427 Iain Rochford                BOK Bristol OK                              19:00     39:00 
    428 Nagy Sándor                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub               22:00     51:00 
    429 Szunyog József dr.           KTK Kőbányai Tájfutó Klub                   25:00    105:00 
    430 Kele József                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C          28:00     72:00 
    431 Pap László                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           31:00     48:00 
    432 Üres                         Vakant                                      34:00    120:00 
    433 Gyulai Zoltán                MSE Megalódusz SE                           37:00     33:00 
    434 Hadnagy Árpád                HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K          40:00     93:00 
    435 Vankó Péter                  HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle          43:00     60:00 
    436 Zsilkin Viktor               NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz          46:00     81:00 
    437 Kerényi Dénes                HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle          49:00    108:00 
    438 Pápai János                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub               52:00    123:00 
    439 Margittai Endre              SMA Soproni Műegyetemi AC                   55:00     87:00 
    440 Lenkei Győző                 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K          58:00     12:00 
    441 Kele József                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C          61:00     27:00 
    442 Ormay György                 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK             64:00      6:00 
    443 Tóth Károly                  VTC Veszprémi Tájfutó Club                  67:00     30:00 
    444 PidnerValentin               HSV HSV OL Wr. Neustadt                     70:00     18:00 
    445 Stevanovic Miroslav          OBI Obilic                                  73:00     96:00 
    446 Hajagos István               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           76:00      9:00 
    447 Kaptur József                VHS Veszprémi Honvéd SE                     79:00     69:00 
    448 Zentai László                HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle           1:00     66:00 
    449 Németh Ferenc                PVM Pécsi Vörös Meteor SK                   85:00     84:00 
    450 Viczena Miklós               MSE Megalódusz SE                           88:00     15:00 
    451 Somlay Gábor                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub               91:00      3:00 
    452 Koiser Gerhard               HSV HSV OL Wr. Neustadt                     94:00     75:00 
    453 Rózsa László                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub               97:00     78:00 
    454 Zempléni András dr.          KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK            100:00     42:00 
    455 Ernyei Balázs                FMT FŐMTERV SK                             103:00     90:00 
    456 Hegedüs Béla                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  106:00     24:00 
    457 Kubacsek József              FSC Futárok SC                             109:00    102:00 
    458 Erik Neby                    HAM Hamar Orienteringsklubb                112:00     99:00 
    459 Jozef Fedor                  PEZ Sokol Pezinok                          115:00    111:00 
    460 Kaszás György                HER Herkules SE Balatonalmádi              118:00     45:00 
    461 Györgyi László               OSC Orvosegyetem SC                                   54:00 



M50  (36)               

    462 Üres                         Vakant                                       2:00     62:00 
    463 Harald Volden                HAM Hamar Orienteringsklubb                  5:00     80:00 
    464 Kovács László dr.            PVS Pécsi Vasutas SK                         8:00           
    465 Balla Sándor                 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle          11:00     68:00 
    466 Ludvig István                MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba          14:00     53:00 
    467 Zentai József                HUF HUFEZE Pásztó                           17:00      2:00 
    468 Magyar János                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba          20:00     29:00 
    469 Melkes Antal                 SMA Soproni Műegyetemi AC                   23:00     95:00 
    470 Kovács Attila                ZSC Zöld Sportok Clubja                     26:00     65:00 
    471 Bacsó Attila                 HER Herkules SE Balatonalmádi               29:00     92:00 
    472 Dravetz Walter               SMA Soproni Műegyetemi AC                   32:00     56:00 
    473 Urbánfy Jenő                 BOF Budai Ősforrás SC                       35:00     17:00 
    474 Üres                         Vakant                                      38:00     59:00 
    475 Ládi János                   BTK Bakonyi Tájfutó Klub                    41:00     83:00 
    476 Lajtai Sándor                PVM Pécsi Vörös Meteor SK                   44:00     41:00 
    477 Olajos Ferenc                PSE Postás-Matáv SE                         47:00     14:00 
    478 Lovász István                HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K          50:00     98:00 
    479 Lamprecht Reinhard           OMA LZ-OMAHA                                53:00    104:00 
    480 Schweifer Erwin              HSV HSV OL Wr. Neustadt                     56:00     11:00 
    481 Harkányi Csaba               HAV Havas Szabadidő Klub                    59:00     44:00 
    482 Üres                         Vakant                                      62:00     77:00 
    483 Kaján László                 FMT FŐMTERV SK                              65:00     47:00 
    484 Üres                         Vakant                                      68:00     20:00 
    485 Ponweiser Franz              HSV HSV OL Wr. Neustadt                     71:00     71:00 
    486 Hegedüs Ábel                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C          74:00     50:00 
    487 Juhász István                BOF Budai Ősforrás SC                       77:00     35:00 
    488 Kóger Gyula                  PVM Pécsi Vörös Meteor SK                   80:00     74:00 
    489 Gárdonyi Zoltán              BOF Budai Ősforrás SC                       83:00    101:00 
    490 Kiss Ferenc                  BSC Balatonfüredi SC                        86:00     23:00 
    491 Petró Géza                   FSC Futárok SC                              89:00     86:00 
    492 Erik Groendalen              HAM Hamar Orienteringsklubb                 92:00      5:00 
    493 Sane Kari                    HSS Helsingin Suunnistajat                  95:00     32:00 
    494 Arthofer Dietmar             OMA LZ-OMAHA                                98:00     89:00 
    495 Hirt Károly                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub              101:00     26:00 
    496 Hegedüs András               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C                    38:00 
    497 Bugár József                 BOF Budai Ősforrás SC                                  8:00 



M55  (38)               

    498 Friedrich Vilmos             BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C           3:00     76:00 
    499 Zagorac Djordje              PTT PD PTT                                   6:00      4:00 
    500 Grabenhofer Willi            OMA LZ-OMAHA                                 9:00     46:00 
    501 Üres                         Vakant                                      12:00     10:00 
    502 Tiura Tapio                  HSS Helsingin Suunnistajat                  15:00    106:00 
    503 Üres                         Vakant                                      18:00    109:00 
    504 Rétfalvi Lajos               JSS Jánosháza SK                            21:00     64:00 
    505 Vincze István                HER Herkules SE Balatonalmádi               24:00           
    506 Horváth Béla                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                   27:00     28:00 
    507 Sindely Pál dr.              SZV Szegedi Vasutas SE                      30:00     19:00 
    508 Kaarnijärvi Seppo            KSK KangSK                                  33:00     22:00 
    509 Kardos Ferenc Dr.            OSC Orvosegyetem SC                         36:00     40:00 
    510 Liljeström Age               HSS Helsingin Suunnistajat                  39:00     91:00 
    511 Gáncs Kálmán                 HER Herkules SE Balatonalmádi                         88:00 
    512 Mattila Pertti               HSS Helsingin Suunnistajat                  45:00     31:00 
    513 Üres                         Vakant                                      48:00     34:00 
    514 Fluck István                 PVM Pécsi Vörös Meteor SK                   51:00     67:00 
    515 Hunyadvári László            BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C          54:00      7:00 
    516 Blum László id.              RTE Rendőr Testedző Egylet                  57:00     55:00 
    517 Andrási Lajos                HER Herkules SE Balatonalmádi               60:00     82:00 
    518 Kyckling Veli Matti          HSS Helsingin Suunnistajat                  63:00    100:00 
    519 Kéri Péter                   TSE Törekvés SE                             66:00     73:00 
    520 Csongrádi Jenő               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C          69:00     58:00 
    521 Bogdanovits András           MSE Megalódusz SE                           72:00     16:00 
    522 Hannu Ihatsu                 FOC Finnair Orienteering Club               75:00     49:00 
    523 Gömbös Gyula                 SKS Sárvári Kinizsi SK                      78:00     13:00 
    524 Radovanac Voislav            PTT PD PTT                                  81:00     85:00 
    525 Lux Iván                     BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C          84:00    112:00 
    526 Tom-Erik Brohaug             HAM Hamar Orienteringsklubb                 87:00     70:00 
    527 Lázár László                 PSE Postás-Matáv SE                         90:00     79:00 
    528 Graf Josef                   OMA LZ-OMAHA                                93:00     61:00 
    529 Homoki Géza                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C          96:00     43:00 
    530 Tüskés György                SUN Sün SC Veszprém                         99:00     25:00 
    531 Salga István dr.             HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         102:00     37:00 
    532 Isailovic Misa               PTT PD PTT                                 105:00    103:00 
    533 Szűcs B. Levente             HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         108:00     97:00 
    534 Markku Kemppainen            WIW OLC Wienerwald                         111:00           
    535 Üres                         Vakant                                     114:00     52:00 



M60  (27)               

    536 Hargitai István              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő            4:00     11:00 
    537 Peitsala Osmo                HSS Helsingin Suunnistajat                   8:00     50:00 
    538 Szemler István               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           12:00     65:00 
    539 Kéri Gerzson dr.             OSC Orvosegyetem SC                         16:00      5:00 
    540 Wengrin István               VTC Veszprémi Tájfutó Club                  20:00     80:00 
    541 Lindeman Osmo                HSS Helsingin Suunnistajat                  24:00      2:00 
    542 Ballagó Béla                 FSC Futárok SC                              28:00     47:00 
    543 Köblös József                KTX Kőbányai Textil SE                      32:00     29:00 
    544 Niilo Koskenkorva            FOC Finnair Orienteering Club               36:00     77:00 
    545 Üres                         Vakant                                      40:00     17:00 
    546 Sejpes Gyula                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                   44:00     56:00 
    547 Nagy Gábor                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           48:00     59:00 
    548 Tóth János                   SKS Sárvári Kinizsi SK                      52:00      8:00 
    549 Albert Ferenc                BTK Bakonyi Tájfutó Klub                    56:00     41:00 
    550 Buda József                  BSC Balatonfüredi SC                        60:00     68:00 
    551 Komár Béla                   HER Herkules SE Balatonalmádi               64:00     74:00 
    552 Farkas Sándor                HAV Havas Szabadidő Klub                    68:00     35:00 
    553 Varga György                 POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK             72:00     23:00 
    554 Muszély György               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C          76:00     32:00 
    555 Karjalainen Jouko            HSS Helsingin Suunnistajat                  80:00     20:00 
    556 Bozán György                 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K          84:00     71:00 
    557 Gombkötő Péter dr.           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           88:00     53:00 
    558 Holluby Andor                PSE Postás-Matáv SE                         92:00     62:00 
    559 Mohácsi József               HAV Havas Szabadidő Klub                    96:00     26:00 
    560 Ribényi Imre                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  100:00     38:00 
    561 Üres                         Vakant                                     104:00     14:00 
    562 Bálint Sándor dr.            KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  108:00     44:00 



M65  (15)               

    563 Cserteg István               TSC Tungsram SC                              2:00      5:00 
    564 Christian Fiechter           KAP Kapela                                   8:00           
    565 Müller János                 PSE Postás-Matáv SE                         14:00     40:00 
    566 Páhy Tibor                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub               20:00     20:00 
    567 Török István                 DEA Debreceni Egyetemi Atlétikai C          26:00     30:00 
    568 Hargitai Miklós              TSC Tungsram SC                             32:00     65:00 
    569 Schell Antal                 PSE Postás-Matáv SE                         38:00     70:00 
    570 Mercz László                 ÉPI Épitőipari SZKI DSK                     44:00     50:00 
    571 Hódossy Béla                 TSC Tungsram SC                             50:00     55:00 
    572 Rácz Márton                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           56:00     25:00 
    573 Nyögéri Imre                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                   62:00     35:00 
    574 Tihanyi László dr.           POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK             68:00     15:00 
    575 Bogdány Miklós               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           74:00     45:00 
    576 Gönczi Péter                 FMT FŐMTERV SK                              80:00     10:00 
    577 Nagy Dezső                   KTK Kőbányai Tájfutó Klub                   86:00     60:00 



M70  (10)               

    578 Erkki Simpanen               FOC Finnair Orienteering Club                5:00     86:00 
    579 Pertti Virtanen              HSS Helsingin Suunnistajat                  11:00    121:00 
    580 Kangasmaki Heikki            BSC Balatonfüredi SC                        17:00     76:00 
    581 Salmenkylä Juhani            HSS Helsingin Suunnistajat                  23:00    106:00 
    582 Möstl Max                    HSV HSV OL Wr. Neustadt                     29:00     91:00 
    583 Dudás István                 OSC Orvosegyetem SC                         35:00     96:00 
    584 Üres                         Vakant                                      41:00    101:00 
    585 Kún Ferenc                   KTX Kőbányai Textil SE                      47:00    116:00 
    586 Éliás Vilmos                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           53:00     81:00 
    587 Buncsik János                PSE Postás-Matáv SE                         59:00    111:00 



W10D  (21)              

    588 Szerző Regina                FSC Futárok SC                              64:00     55:00 
    589 Üres                         Vakant                                      67:00     13:00 
    590 Üres                         Vakant                                      70:00     40:00 
    591 Vass Flóra                   SZV Szegedi Vasutas SE                      73:00     52:00 
    592 Liszka Eszter                GYO Gyöngyösi Tájutó Klub                   76:00     10:00 
    593 Üres                         Vakant                                      79:00     49:00 
    594 Barna Szilvia                JOG Jogging Plus Szuperinfó Club            82:00      7:00 
    595 Konrád Krisztina             GYO Gyöngyösi Tájutó Klub                   85:00     28:00 
    596 Korponai Zsófia              ARA Alba Regia Atlétikai Klub               88:00     61:00 
    597 Péntek Gréti                 LIT Litéri Tájfutó Club                     91:00     46:00 
    598 Vass Luca                    SZV Szegedi Vasutas SE                      94:00     43:00 
    599 Bányai Anett                 FSC Futárok SC                              97:00     19:00 
    600 Üres                         Vakant                                     100:00     58:00 
    601 Jakus Virág                  FSC Futárok SC                             103:00     34:00 
    602 Faggyas Réka                 VHS Veszprémi Honvéd SE                    106:00     22:00 
    603 Szilágyi Mónika              TSE Törekvés SE                            109:00     25:00 
    604 Faggyas Petra                VHS Veszprémi Honvéd SE                    112:00     31:00 
    605 Weiler Virág                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         115:00      4:00 
    606 Gera Krisztina               SZV Szegedi Vasutas SE                     118:00     16:00 
    607 Masztis Anna                 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK                        1:00 
    608 Masztis Dóra                 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK                       37:00 



W12C  (18)              

    609 Varsányi Kinga               VTC Veszprémi Tájfutó Club                   4:00     85:00 
    610 Üres                         Vakant                                       8:00     97:00 
    611 Faggyas Eszter               VHS Veszprémi Honvéd SE                     12:00     91:00 
    612 Held Nikolett                FSC Futárok SC                              16:00     55:00 
    613 Birkás Kinga                 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn          20:00     73:00 
    614 Szőcs Fruzsina               HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K          24:00     76:00 
    615 Ózsvári Eszter               JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn          28:00     67:00 
    616 Rusvai Katalin               FSC Futárok SC                              32:00    103:00 
    617 Szabari Bernadett            JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn          36:00     61:00 
    618 Répássy Dominika             FSC Futárok SC                              40:00     94:00 
    619 Ipsics Viktória              MAC Margitszigeti Atlétikai Centru          44:00    100:00 
    620 Kerényi Szófi Zsófia         KTK Kőbányai Tájfutó Klub                   48:00     88:00 
    621 Barna Melinda                FSC Futárok SC                              52:00     64:00 
    622 Rába Noémi                   JSS Jánosháza SK                            56:00     70:00 
    623 Üres                         Vakant                                      60:00     82:00 
    624 Hajdu Dorisz                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           64:00    106:00 
    625 Tóth Krisztina               VTC Veszprémi Tájfutó Club                  68:00     79:00 
    626 Szlatényi Dóra               OSC Orvosegyetem SC                                   58:00 



W14B  (12)              

    627 Üres                         Vakant                                       5:00      9:00 
    628 Zempléni Réka                KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK              9:00     21:00 
    629 Juhász V. Renáta             DAR Délalföldi Regionális Tájékozó          13:00     17:00 
    630 Tóth Réka                    SZV Szegedi Vasutas SE                      17:00     45:00 
    631 Schulek Iringó               KTK Kőbányai Tájfutó Klub                   21:00      5:00 
    632 Kakuk Zsófia Luca            SZV Szegedi Vasutas SE                      25:00     33:00 
    633 Jámbor Judit                 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn          29:00     29:00 
    634 Domán Fruzsina               THT Tapolcai Honvéd SE                      33:00     49:00 
    635 Oszkó Dóra                   MAC Margitszigeti Atlétikai Centru          37:00     41:00 
    636 Polgár Henriett              JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn          41:00     13:00 
    637 Jakus Júlia                  FSC Futárok SC                              45:00     37:00 
    638 Üres                         Vakant                                      49:00     25:00 



W16B  (15)              

    639 Bock Jenny                   HSV HSV OL Wr. Neustadt                     65:00     74:00 
    640 Üres                         Vakant                                      67:00     92:00 
    641 Zsigmond Timea               SZV Szegedi Vasutas SE                      69:00    104:00 
    642 Rusvai Mónika                FSC Futárok SC                              71:00    107:00 
    643 Topalov Aleksandra           PTT PD PTT                                  73:00     77:00 
    644 Tóth Annamária               ARA Alba Regia Atlétikai Klub               75:00     80:00 
    645 Sebők Petra                  VHS Veszprémi Honvéd SE                     77:00     86:00 
    646 Jankovic Ana                 PTT PD PTT                                  79:00     71:00 
    647 Üres                         Vakant                                      81:00     65:00 
    648 Császár Barbara              GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó          83:00     89:00 
    649 Sisa Dorottya                JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn          85:00     98:00 
    650 üres                         Vakant                                      87:00    101:00 
    651 Anamaria Tusic               LOK OK Lokve                                89:00     95:00 
    652 Üres                         Vakant                                      91:00     83:00 
    653 Szijártó Anikó               SKS Sárvári Kinizsi SK                      93:00     68:00 



W18B  (9)               

    654 üres                         Vakant                                      39:00     85:00 
    655 Tena Sakar                   MAK OK Maksimir                             43:00     79:00 
    656 Gyurkó Fanni                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub               47:00     81:00 
    657 Agnes Harreither             WIW OLC Wienerwald                          51:00     77:00 
    658 Durján Noémi                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                   55:00     91:00 
    659 Nagy Virág                   SZV Szegedi Vasutas SE                      59:00     75:00 
    660 Máthé Fanni                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           63:00     87:00 
    661 Radulovic Tamara             PTT PD PTT                                  67:00     83:00 
    662 Kaszás Orsolya               BSC Balatonfüredi SC                        71:00     89:00 



W21E  (17)              

    663 Kivimäki Tiina               HSS Helsingin Suunnistajat                   5:00     75:00 
    664 Katarina Fedorova            PEZ Sokol Pezinok                           10:00     10:00 
    665 Ana Jesovnik                 JEL OK Jelen                                15:00     25:00 
    666 Kovács Bernadett             PVS Pécsi Vasutas SK                        20:00           
    667 Üres                         Vakant                                      25:00      5:00 
    668 Ponweiser Eva                HSV HSV OL Wr. Neustadt                     30:00     15:00 
    669 Üres                         Vakant                                      35:00     70:00 
    670 Marosffy Orsolya             OSC Orvosegyetem SC                         40:00     45:00 
    671 üres                         Vakant                                      45:00     50:00 
    672 Julia Cioban                 GGO GGO Ontario                             50:00     30:00 
    673 Üres                         Vakant                                      55:00     40:00 
    674 Wengrin Ágnes                VHS Veszprémi Honvéd SE                     60:00     20:00 
    675 Szerencsi Ildikó             SZV Szegedi Vasutas SE                      65:00     60:00 
    676 Üres                         Vakant                                      70:00     35:00 
    677 Füzy Anna                    OSC Orvosegyetem SC                         75:00     65:00 
    678 Simon Ágnes                  ETC Egri Testedző Club                      80:00     55:00 
    679 Szabó Veronika               ARA Alba Regia Atlétikai Klub               85:00     80:00 



W21B  (35)              

    680 Allwinger Tünde              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő            3:00     63:00 
    681 Rosic Andjela                PTT PD PTT                                   6:00     49:00 
    682 Juhász Diana                 FSC Futárok SC                               9:00     27:00 
    683 Juhászné Czinege Anita       FSC Futárok SC                              12:00      1:00 
    684 Balogh Edina                 FSC Futárok SC                              15:00      9:00 
    685 Szivák Ildikó                ARA Alba Regia Atlétikai Klub               18:00     39:00 
    686 üres                         Vakant                                      21:00     13:00 
    687 Mezei Anikó                  FSC Futárok SC                              24:00     31:00 
    688 Herczku Timea                HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K          27:00     61:00 
    689 Tóthné Schuch Anikó          KTK Kőbányai Tájfutó Klub                   30:00     53:00 
    690 Emilia Mattila               RAS Rastiketut                              33:00     59:00 
    691 Lux Andrea                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           36:00     47:00 
    692 Balogh Katalin               FSC Futárok SC                              39:00     21:00 
    693 Cseresnyés Ágnes             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           42:00     67:00 
    694 Baráth Imola                 THS Taszári Honvéd SE                       45:00     57:00 
    695 Rácz Mónika                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           48:00     25:00 
    696 Rostás Anikó                 KAL Kalocsai SE                             51:00     43:00 
    697 Füzy Judit                   OSC Orvosegyetem SC                         54:00     23:00 
    698 Üres                         Vakant                                      57:00     69:00 
    699 Kovács Edit                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub               60:00     17:00 
    700 Tobler Bati                  HSV HSV OL Wr. Neustadt                     63:00      7:00 
    701 Lengyel Andrea               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           66:00     37:00 
    702 Dóczi Petra                  OSC Orvosegyetem SC                         69:00      5:00 
    703 Federics Éva                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho          72:00     15:00 
    704 Szunyog Emese                KTK Kőbányai Tájfutó Klub                   75:00     33:00 
    705 Szathmári Nóra               DEA Debreceni Egyetemi Atlétikai C          78:00      3:00 
    706 Daragó Zsófia                ETC Egri Testedző Club                      81:00     45:00 
    707 Üres                         Vakant                                      84:00     35:00 
    708 Dénes Ildikó                 KAL Kalocsai SE                             87:00     19:00 
    709 Tertsch Ágnes                KTK Kőbányai Tájfutó Klub                             29:00 
    710 Sváb Emese                   KTK Kőbányai Tájfutó Klub                             65:00 
    711 Rácz Alida                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő                     11:00 
    712 Farkas Krisztina             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő                     55:00 
    713 Pelhős Lívia                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő                     41:00 
    714 Prinzhausen Judit            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő                     51:00 



W21BR  (30)             

    715 Rozmari Tusic                LOK OK Lokve                                 1:00     34:00 
    716 Balogh Piroska               SZV Szegedi Vasutas SE                       3:00     14:00 
    717 Tóth Ágnes                   MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba           5:00     16:00 
    718 Bozsits Szilvia              VHS Veszprémi Honvéd SE                      7:00     36:00 
    719 Sanja Hak                    MAK OK Maksimir                              9:00      2:00 
    720 Csordás Erika                FMT FŐMTERV SK                              11:00     50:00 
    721 Hevérné Fricska Ildikó       JOG Jogging Plus Szuperinfó Club            13:00     46:00 
    722 Borsiné Petrik Zsuzsa        ARA Alba Regia Atlétikai Klub               15:00     24:00 
    723 Hegedűs Klára                OSC Orvosegyetem SC                         17:00     52:00 
    724 Osaigbovo Ngozi Barbara      BME Balassagyarmati MEDOSZ SE               19:00     56:00 
    725 Marosfalvi Eszter            FMT FŐMTERV SK                              21:00      8:00 
    726 Kucher Nicole                OMA LZ-OMAHA                                23:00     26:00 
    727 Kovács Eszter                KTK Kőbányai Tájfutó Klub                   25:00     18:00 
    728 Andrea Tusic                 LOK OK Lokve                                27:00     42:00 
    729 Szemler Judit                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           29:00           
    730 Pegán Bernadett              VTC Veszprémi Tájfutó Club                  31:00     54:00 
    731 Zsigmond Erika               COM Compass Kolozsvár                       33:00     30:00 
    732 Ebinger Mónika               KFK KFKI Petőfi Sportkör                    35:00     40:00 
    733 Kiss Teodóra                 ETC Egri Testedző Club                      37:00     12:00 
    734 Üres                         Vakant                                      39:00     20:00 
    735 Holluby Dóra                 PSE Postás-Matáv SE                         41:00     38:00 
    736 Daniela Popovic              JAP HPD Japetic                             43:00     22:00 
    737 Csikós Éva                   FSC Futárok SC                              45:00      6:00 
    738 Üres                         Vakant                                      47:00     44:00 
    739 Kapturné Bíró Anna           VHS Veszprémi Honvéd SE                     49:00     48:00 
    740 Harsányi Rita                ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut          51:00     32:00 
    741 Marosfalvi Mónika            FMT FŐMTERV SK                              53:00     28:00 
    742 Marina Cosic                 JAP HPD Japetic                             55:00     10:00 
    743 Peicsné Liptai Vera          KFK KFKI Petőfi Sportkör                              58:00 
    744 Salánki Zsuzsa               OSC Orvosegyetem SC                                    4:00 



W21C  (16)              

    745 Tóth Károlyné                VTC Veszprémi Tájfutó Club                   6:00     76:00 
    746 Üres                         Vakant                                      11:00     11:00 
    747 Üres                         Vakant                                      16:00     16:00 
    748 Üres                         Vakant                                      21:00     41:00 
    749 Rabecz Etelka                SDS Salgótarjáni Dornyai SE                 26:00     46:00 
    750 Ódor Viktória                FMT FŐMTERV SK                              31:00     31:00 
    751 Üres                         Vakant                                      36:00     81:00 
    752 Ajdanic Natasa               DMB DMB                                     41:00     66:00 
    753 Tóth-Buschmann Ilka          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           46:00     26:00 
    754 Mitterer Andrea              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C          51:00     56:00 
    755 Kovácsné Bajnóczi Rita       FMT FŐMTERV SK                              56:00      6:00 
    756 Orosz Katalin                ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut          61:00     51:00 
    757 Hornyán Katalin dr.          HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K          66:00     61:00 
    758 Nagyné Bódis Borbála         FSC Futárok SC                              71:00     36:00 
    759 Schell Anikó                 PSE Postás-Matáv SE                                   21:00 
    760 Bogdány Szilvia              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő                     71:00 



W35A  (19)              

    761 Cserjés Andrea dr.           HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület           8:00     23:00 
    762 Gillichné dr.Kalocsai A      MSE Megalódusz SE                           13:00     78:00 
    763 Szűcs Judit                  ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu          18:00     13:00 
    764 Győrffy Gabriella            HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle          23:00      8:00 
    765 Németh Zsoltné               HER Herkules SE Balatonalmádi               28:00     38:00 
    766 Felföldi Hajnalka            SZV Szegedi Vasutas SE                      33:00     88:00 
    767 Tamásné Szakács Judit        MSE Megalódusz SE                           38:00     68:00 
    768 Csizmadiáné Szóládi Ann      HER Herkules SE Balatonalmádi               43:00     28:00 
    769 Barnáné Szabó Irén           JOG Jogging Plus Szuperinfó Club            48:00     48:00 
    770 Tömördi Ágnes                HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle          53:00     43:00 
    771 Cseh Veronika                MSE Megalódusz SE                           58:00     33:00 
    772 Mátyás Ildikó                HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle          63:00     83:00 
    773 Karagics Judit               OSC Orvosegyetem SC                         68:00     98:00 
    774 Prillné Pavelka Andrea       ARA Alba Regia Atlétikai Klub               73:00     63:00 
    775 Üres                         Vakant                                      78:00     93:00 
    776 Üres                         Vakant                                      83:00     53:00 
    777 Csillag Veronika             HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle          88:00     58:00 
    778 Üres                         Vakant                                      93:00     18:00 
    779 Jakubecz Andrea              BME Balassagyarmati MEDOSZ SE               98:00     73:00 



W40  (22)               

    780 Marczis Márta                ETC Egri Testedző Club                       7:00     82:00 
    781 Üres                         Vakant                                      12:00     12:00 
    782 Kaszásné Boa Ágnes           HER Herkules SE Balatonalmádi               17:00     37:00 
    783 Nagypéter Mária              JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn          22:00     87:00 
    784 Pozsgai Erzsébet             BSC Balatonfüredi SC                        27:00     57:00 
    785 Nemesházi Lászlóné           PSE Postás-Matáv SE                         32:00     77:00 
    786 Jenővári Gabriella           HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle          37:00     52:00 
    787 Ostorics Zsuzsanna           PSE Postás-Matáv SE                         42:00     42:00 
    788 Üres                         Vakant                                      47:00     92:00 
    789 Üres                         Vakant                                      52:00    107:00 
    790 Bende Mónika                 BSC Balatonfüredi SC                        57:00     32:00 
    791 Pokk Mariann                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub               62:00     27:00 
    792 Bacsó Piroska                MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba          67:00     62:00 
    793 Hajas Csilla dr.             KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK             72:00    102:00 
    794 Sallai Sára                  SZV Szegedi Vasutas SE                      77:00      7:00 
    795 Kissné Kiss Mária            JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn          82:00     22:00 
    796 Üres                         Vakant                                      87:00     67:00 
    797 Ormay Éva                    KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK             92:00    112:00 
    798 Nagy Márta                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub               97:00     47:00 
    799 Kármán Katalin               HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         102:00     17:00 
    800 Rusvainé Barócsi Katali      FSC Futárok SC                             107:00     97:00 
    801 Csákány Anikó                OSC Orvosegyetem SC                                   72:00 



W45  (13)               

    802 Mező Éva                     PVM Pécsi Vörös Meteor SK                   36:00     84:00 
    803 Fent Marianne                ARA Alba Regia Atlétikai Klub               42:00     42:00 
    804 Nagy Zsuzsanna dr.           HER Herkules SE Balatonalmádi               48:00    108:00 
    805 Üres                         Vakant                                      54:00     66:00 
    806 Litmanen Pairi               HSS Helsingin Suunnistajat                  60:00     72:00 
    807 Kerényiné Rédly Zsófia       HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle          66:00     96:00 
    808 Üres                         Vakant                                      72:00     48:00 
    809 Horváth Magda                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           78:00     36:00 
    810 Lenkeiné Halasi Erzsébe      HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K                   102:00 
    811 Üres                         Vakant                                      90:00     90:00 
    812 Pápainé Poós Ildikó          ARA Alba Regia Atlétikai Klub               96:00     60:00 
    813 Üres                         Vakant                                     102:00     54:00 
    814 Gösswein Judit               PSE Postás-Matáv SE                                   78:00 



W50  (7)                

    815 Novotni Tiborné              BME Balassagyarmati MEDOSZ SE                4:00    101:00 
    816 Szabó Zsuzsanna              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako          11:00     98:00 
    817 Muzsnai Ágota                HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K          18:00    104:00 
    818 Benga Andrásné               PVM Pécsi Vörös Meteor SK                   25:00     92:00 
    819 Zagorac Marijana             PTT PD PTT                                  32:00     86:00 
    820 Üres                         Vakant                                      39:00     95:00 
    821 Lux Ágnes                    BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C          46:00     89:00 



W55  (5)                

    822 Komár Béláné                 HER Herkules SE Balatonalmádi               61:00     85:00 
    823 Sane Anneli                  HSS Helsingin Suunnistajat                  68:00     90:00 
    824 Tobler Barbara               HSV HSV OL Wr. Neustadt                     75:00    100:00 
    825 Üres                         Vakant                                      82:00     95:00 
    826 Kaarnijärvi Marja            KSK KangSK                                  89:00    105:00 



W60  (15)               

    827 Raatikka Marja               HSS Helsingin Suunnistajat                   2:00     71:00 
    828 Sváb Lászlóné                KTK Kőbányai Tájfutó Klub                    9:00     26:00 
    829 Wengrin Istvánné             VTC Veszprémi Tájfutó Club                  16:00      1:00 
    830 Lindeman Gunnel              HSS Helsingin Suunnistajat                  23:00     11:00 
    831 Simon Krisztina              HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K          30:00     21:00 
    832 Achacher Gisela              HSV HSV OL Wr. Neustadt                     37:00     61:00 
    833 Schell Antalné               PSE Postás-Matáv SE                         44:00     31:00 
    834 Éliás Vilmosné               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           51:00     36:00 
    835 Üres                         Vakant                                      58:00     66:00 
    836 Spasojevic Biljana           PTT PD PTT                                  65:00      6:00 
    837 Salmenkylä Pirkko            HSS Helsingin Suunnistajat                  72:00     46:00 
    838 Cser Krisztina               FMT FŐMTERV SK                              79:00     51:00 
    839 Bálint Sándorné dr.          KTK Kőbányai Tájfutó Klub                   86:00     41:00 
    840 Hanusz Mária                 OSC Orvosegyetem SC                         93:00     16:00 
    841 Cser Borbála                 SMA Soproni Műegyetemi AC                  100:00     56:00 



Open advanced  (31)     

    842 Üres                         Vakant                                      40:00     77:00 
    843 Budai Renáta                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           42:00     95:00 
    844 Üres                         Vakant                                      44:00     83:00 
    845 Üres                         Vakant                                      46:00     93:00 
    846 Karossy Réka                 SZV Szegedi Vasutas SE                      48:00     73:00 
    847 Üres                         Vakant                                      50:00     41:00 
    848 Imeli János                  MSE Megalódusz SE                           52:00     45:00 
    849 Üres                         Vakant                                      54:00     75:00 
    850 Horváth Gergely              EK2 Egyesületen kívüli - 2                  56:00           
    851 Balogh Iván                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C          58:00     51:00 
    852 Üres                         Vakant                                      60:00     61:00 
    853 Pados András                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub               62:00     81:00 
    854 Üres                         Vakant                                      64:00     85:00 
    855 Üres                         Vakant                                      66:00     49:00 
    856 Svéda István                 EK2 Egyesületen kívüli - 2                  68:00     69:00 
    857 Üres                         Vakant                                      70:00     89:00 
    858 Üres                         Vakant                                      72:00     63:00 
    859 Üres                         Vakant                                      74:00     57:00 
    860 Üres                         Vakant                                      76:00     59:00 
    861 üres                         Vakant                                      78:00     67:00 
    862 Üres                         Vakant                                      80:00     71:00 
    863 Katona Ferenc dr.            HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle          82:00           
    864 Üres                         Vakant                                      84:00     79:00 
    865 Üres                         Vakant                                      86:00     97:00 
    866 Üres                         Vakant                                      88:00     87:00 
    867 Üres                         Vakant                                      90:00     43:00 
    868 Üres                         Vakant                                      92:00     65:00 
    869 Üres                         Vakant                                      94:00     55:00 
    870 Vranic Jelena                CLK PK Celik                                96:00     47:00 
    871 Üres                         Vakant                                      98:00     91:00 
    872 Üres                         Vakant                                     100:00     53:00 



Open beginner  (29)     

    873 Üres                         Vakant                                      41:00     76:00 
    874 Üres                         Vakant                                      43:00     70:00 
    875 Peregi Tamás                 MAC Margitszigeti Atlétikai Centru          45:00     44:00 
    876 Üres                         Vakant                                      47:00     48:00 
    877 Csöngei Barbara              VTC Veszprémi Tájfutó Club                  49:00     46:00 
    878 Üres                         Vakant                                      51:00     92:00 
    879 Üres                         Vakant                                      53:00     84:00 
    880 Üres                         Vakant                                      55:00     56:00 
    881 Üres                         Vakant                                      57:00     82:00 
    882 Jakus Katalin                FSC Futárok SC                              59:00     64:00 
    883 Üres                         Vakant                                      61:00     42:00 
    884 Hajagos István ifj.          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           63:00     40:00 
    885 Üres                         Vakant                                      65:00     74:00 
    886 Üres                         Vakant                                      67:00     68:00 
    887 Kolarov Djoka                NES Orijentacioni Klub Nestin               69:00     78:00 
    888 Nemoda Katalin               FSC Futárok SC                              71:00     80:00 
    889 Üres                         Vakant                                      73:00     86:00 
    890 Üres                         Vakant                                      75:00     66:00 
    891 Cser Nikoletta               SKS Sárvári Kinizsi SK                      77:00     88:00 
    892 Üres                         Vakant                                      79:00     52:00 
    893 Üres                         Vakant                                      81:00     60:00 
    894 Üres                         Vakant                                      83:00     72:00 
    895 Üres                         Vakant                                      85:00     54:00 
    896 Ipsicsné Popelyás An         MAC Margitszigeti Atlétikai Centru          87:00     50:00 
    897 Nensi Lipovac                LOK OK Lokve                                89:00     58:00 
    898 Üres                         Vakant                                      91:00     90:00 
    899 Üres                         Vakant                                      93:00     94:00 
    900 Barna István                 JOG Jogging Plus Szuperinfó Club            95:00     96:00 
    901 Üres                         Vakant                                      97:00     62:00