Őszi Spartacus Kupa - 2005 Cs 2005.10.27. 20:34
Nevezések készítette: MT2002 © Stephan Krämer 2002

Sorsz.     SI dugó  Bérelt   Név                           Kat          MTMld1 TMld2 


1   AGD Árpád Gimnázium D     

     1       45506           Bein Márton                   M21BR          X      X   
     2       45510           Decsi Tamás                   M21BR          X      X   


4   ARA Alba Regia Atléti     

     1       45253           Angyal Gábor                  M35A           X      X   
     2      232831           Borsiné Petrik Zsuzsa         W21BR          X      X   
     3       46084           Fent Marianne                 W45            X      X   
     4       45251           Guszlev Antal                 M21B           X      X   
     5      232755           Gyurkó Fanni                  W18B           X      X   
     6      232796           Halla Ernő                    M45            X      X   
     7      416698           Hirt Károly                   M50            X      X   
     8       45256           Kiffer Gyula                  M21E           X          
     9                 X     Korponai Zsófia               W10D           X      X   
    10       45581           Kovács Dávid                  M18B           X      X   
    11       46008           Kovács Edit                   W21B           X      X   
    12       46127           Molnár Tibor                  M21E           X      X   
    13      233699           Nagy Márta                    W40            X      X   
    14       45260           Nagy Sándor                   M45            X      X   
    15                 X     Pados András                  OA             X      X   
    16       45265           Páhy Tibor                    M65            X      X   
    17       45261           Pápai János                   M45            X      X   
    18       45246           Pápai Tamás                   M16B           X      X   
    19       45263           Pápainé Poós Ildikó           W45            X      X   
    20       45266           Pokk Mariann                  W40            X      X   
    21       45259           Prill László                  M40            X      X   
    22       45248           Prillné Pavelka Andrea        W35A           X      X   
    23      232820           Rózsa László                  M45            X      X   
    24       46112           Somlay Gábor                  M45            X      X   
    25       45249           Szabó Veronika                W21E           X      X   
    26      233688           Szieberth Edvin               M16B           X      X   
    27      232757           Szivák András                 M16B           X      X   
    28      232756           Szivák Béla                   M18B           X      X   
    29       46009           Szivák Ildikó                 W21B           X      X   
    30                 X     Tankó Attila                  M21BR          X      X   
    31       45247           Tari Gábor                    M18B           X      X   
    32       45579           Tári Kornél                   M18B           X      X   
    33                 X     Tóth Annamária                W16B           X      X   
    34       45583           Varga Attila                  M21BR          X      X   


5   BAL Budapesti Asztali     

     1         950           Horváth Imre                  M21B           X      X   


6   BEA Budapesti Egyetem     

     1                 X     Balogh Iván                   OA             X      X   
     2        4512           Csongrádi Jenő                M55            X      X   
     3        4502           Friedrich Vilmos              M55            X      X   
     4       45404           Hegedüs Ábel                  M50            X      X   
     5        6770           Hegedüs András                M50                   X   
     6       54753           Homoki Géza                   M55            X      X   
     7      411984           Hunyadvári László             M55            X      X   
     8      307591           Kele József                   M45            X      X   
     9      307591           Kele József                   M45            X      X   
    10      500570           Kovács Balázs                 M21B           X          
    11                 X     Lux Ágnes                     W50            X      X   
    12        4465           Lux Iván                      M55            X      X   
    13       45412           Mitterer Andrea               W21C           X      X   
    14       45497           Muszély György                M60            X      X   
    15      232759           Urbán András                  M40            X      X   


7   BME Balassagyarmati M     

     1       45296           Jakubecz Andrea               W35A           X      X   
     2       45295           Kovács Boldizsár              M16B           X      X   
     3      411926           Kovács Domonkos               M14B           X      X   
     4       45292           Kovács Gábor                  M35A           X      X   
     5       45293           Kovács Péter                  M35A                  X   
     6      307753           Kovács Sebestyén              M14B           X      X   
     7       45294           Kovács Zoltán                 M35A           X      X   
     8      307755           Kovalcsik István              M21B           X      X   
     9         968           Novotni Tiborné               W50            X      X   
    10       45291           Osaigbovo Ngozi Barbara       W21BR          X      X   


9   BOF Budai Ősforrás SC     

     1       45439           Bugár József                  M50                   X   
     2       45440           Gárdonyi Zoltán               M50            X      X   
     3       45496           Juhász István                 M50            X      X   
     4       45438           Scultéty Gábor                M21B           X      X   
     5                 X     Urbánfy Jenő                  M50            X      X   


10  BSC Balatonfüredi SC      

     1                 X     Bende Mónika                  W40            X      X   
     2      307704           Buda József                   M60            X      X   
     3      307705           Csonka Gábor                  M16B           X      X   
     4      307706           Kangasmaki Heikki             M70            X      X   
     5         996           Kaszás Orsolya                W18B           X      X   
     6                 X     Kiss Ferenc                   M50            X      X   
     7      307708           Miskó Róbert                  M20A           X      X   
     8                 X     Pozsgai Erzsébet              W40            X      X   


11  BTK Bakonyi Tájfutó K     

     1                 X     Albert Ferenc                 M60            X      X   
     2         993           Ládi János                    M50            X      X   
     3         991           Molnár Gyula                  M45            X      X   
     4                 X     Muelek László                 M12C           X      X   
     5                 X     Süle Zoltán                   M35BR          X      X   
     6         992           Szabó Csaba                   M35BR          X      X   


14  DEA Debreceni Egyetem     

     1       45566           Szathmári Nóra                W21B           X      X   
     2       45472           Török István                  M65            X      X   


17  DNY Debreceni Nyúlak      

     1      416617           Kósa Péter                    M21BR          X      X   


19  EK1 Egyesületen kívül     

     1                 X     Hunyadi István                M21C           X      X   


20  EK2 Egyesületen kívül     

     1      222906           Horváth Gergely               OA             X          


23  EMO EMOC                  

     1      307747           Czégé Zoltán                  M40            X      X   


24  ÉPI Épitőipari SZKI D     

     1                 X     Mercz László                  M65            X      X   


25  ESP Egri Spartacus Tá     

     1       45405           Boros Zoltán                  M21B           X      X   
     2      416614           Lajszner Attila               M21E           X      X   
     3         949           Szűcs Judit                   W35A           X      X   


26  ETC Egri Testedző Clu     

     1      307514           Daragó Zsófia                 W21B           X      X   
     2         877           Halász Balázs                 M18B           X      X   
     3         876           Halász Gergö                  M20A           X      X   
     4      233689           Kaló Attila                   M16B           X      X   
     5      307597           Kelemeny Dávid                M18B           X      X   
     6       45104           Kiss Teodóra                  W21BR          X      X   
     7       46002           Kovács Ádám                   M21E           X      X   
     8      307513           Marczis Márta                 W40            X      X   
     9       45235           Simon Ágnes                   W21E           X      X   
    10       45969           Szabó András                  M18B           X      X   
    11       46004           Szajkó Csaba                  M20A           X      X   


27  FLF Fehérlófia SE         

     1      307703           Balogh Róbert                 M21B           X      X   
     2      307701           Bernáth Zsolt                 M21BR          X      X   
     3                 X     Haraszti Krisztián            M21B           X      X   
     4                 X     Szabó László                  M21C           X      X   
     5      307599           Turschl Attila                M21C           X      X   


28  FMT FŐMTERV SK            

     1       46138           Cenner Tibor dr.              M35BR          X      X   
     2       45462           Cser Krisztina                W60            X      X   
     3      233539           Csordás Erika                 W21BR          X      X   
     4                 X     Ernyei Balázs                 M45            X      X   
     5      416694           Gönczi Péter                  M65            X      X   
     6      411902           Kaján László                  M50            X      X   
     7                 X     Kovácsné Bajnóczi Rita        W21C           X      X   
     8       46132           Laták Rudolf                  M21BR          X      X   
     9         866           Marosfalvi Eszter             W21BR          X      X   
    10         867           Marosfalvi Mónika             W21BR          X      X   
    11       45193           Nagy Zsolt                    M35A           X      X   
    12       46081           Nagy Zsolt ifj.               M18B           X      X   
    13       46125           Ódor Viktória                 W21C           X      X   
    14      232792           Tósaki Zoltán                 M21C           X      X   


29  GOC Göcsej Környezetv     

     1      411989           Császár Barbara               W16B           X      X   
     2         870           Császár Éva                   W21E           X      X   
     3                 X     Góth Roland                   M14B           X      X   
     4                 X     Kintli György                 M10D           X      X   
     5       45175           Mézes Tibor Sólyom            M21E           X      X   


30  GYO Gyöngyösi Tájutó      

     1                 X     Konrád Csaba                  OB             X      X   
     2                 X     Konrád Krisztina              W10D           X      X   
     3                 X     Liszka Eszter                 W10D           X      X   
     4                 X     Liszka Krisztián              M14B           X      X   


31  HAV Havas Szabadidő K     

     1       45344           Farkas Dénes                  M21C           X      X   
     2       45343           Farkas Sándor                 M60            X      X   
     3        5611           Harkányi Csaba                M50            X      X   
     4         906           Mohácsi József                M60            X      X   


33  HER Herkules SE Balat     

     1       45198           Andrási Lajos                 M55            X      X   
     2       45445           Bacsó Attila                  M50            X      X   
     3      411959           Csizmadia József              M40            X      X   
     4      411958           Csizmadiáné Szóládi Ann       W35A           X      X   
     5       45444           Gáncs Kálmán                  M55            X      X   
     6         994           Kaszás György                 M45            X      X   
     7         995           Kaszásné Boa Ágnes            W40            X      X   
     8       45145           Komár Béla                    M60            X      X   
     9       45208           Komár Béláné                  W55            X      X   
    10      307584           Nagy Zsuzsanna dr.            W45            X      X   
    11      411961           Németh Zsoltné                W35A           X      X   
    12        4466           Vincze István                 M55            X          


35  HRF Szolnoki Honvéd S     

     1      416699           Cserjés Andrea dr.            W35A           X      X   


37  HSP Hidegkúti Spartac     

     1                 X     Bozán György                  M60            X      X   
     2      307798           Hadnagy Árpád                 M45            X      X   
     3      232797           Herczku Timea                 W21B           X      X   
     4                 X     Hornyán Katalin dr.           W21C           X      X   
     5                 X     Kiss Attila                   M35BR          X      X   
     6         956           Kocsik Árpád                  M21B           X      X   
     7       46028           Lenkei Ákos                   M21B           X      X   
     8       45351           Lenkei Győző                  M45            X      X   
     9       45350           Lenkeiné Halasi Erzsébe       W45            X      X   
    10       45407           Lovász István                 M50            X      X   
    11       45347           Marton János                  M35A           X      X   
    12                       Muzsnai Ágota                 W50            X      X   
    13       45406           Salga István dr.              M55            X      X   
    14      416696           Simon Krisztina               W60            X      X   
    15      233550           Szőcs Fruzsina                W12C           X      X   
    16      307553           Szőcs László                  M40            X      X   
    17       45176           Szűcs B. Levente              M55            X      X   
    18       46029           Szűcs Levente Attila          M21B           X      X   
    19       45423           Vizi Tibor                    M21E           X      X   


39  HTC Hódmezővásárhelyi     

     1       45177           Forrai Gábor                  M21E           X      X   
     2       45179           Forrai Miklós                 M21E           X      X   


40  HUF HUFEZE Pásztó         

     1      411912           Reviczki Zsolt                M21B                  X   
     2      416601           Zentai József                 M50            X      X   


42  JOG Jogging Plus Szup     

     1                 X     Barna Dávid                   M16B           X      X   
     2                 X     Barna István                  OB             X      X   
     3                 X     Barna Szilvia                 W10D           X      X   
     4       45103           Barnáné Szabó Irén            W35A           X      X   
     5       45340           Hevér Csaba                   M21BR          X      X   
     6                 X     Hevérné Fricska Ildikó        W21BR          X      X   


43  JSS Jánosháza SK          

     1       45270           Hende András                  M21C           X      X   
     2       46010           Horváth Pál                   M21B           X      X   
     3                 X     Rába Noémi                    W12C           X      X   
     4       45268           Rétfalvi Lajos                M55            X      X   


44  FSC Futárok SC            

     1      232824           Bakos Béla                    M21C           X      X   
     2                 X     Ballagó Béla                  M60            X      X   
     3                 X     Ballagó Tamás                 M21C           X      X   
     4                 X     Balogh Edina                  W21B           X      X   
     5       45972           Balogh Katalin                W21B           X      X   
     6                 X     Balogh Márk                   M21BR          X      X   
     7                 X     Balogh Péter                  M21B           X      X   
     8                 X     Bányai Anett                  W10D           X      X   
     9                 X     Barna Melinda                 W12C           X      X   
    10                 X     Barna Tamás                   M16B           X      X   
    11      233505           Csikós Éva                    W21BR          X      X   
    12      307733           Csikós Tamás                  M21BR          X      X   
    13                 X     Held Nikolett                 W12C           X      X   
    14      233650           Jakus Bertalan                M12C           X      X   
    15      233651           Jakus Júlia                   W14B           X      X   
    16                 X     Jakus Katalin                 OB             X      X   
    17                 X     Jakus Virág                   W10D           X      X   
    18      233623           Jakus Zoltán                  M21BR          X      X   
    19      416655           Juhász Diana                  W21B           X      X   
    20      416653           Juhász Roland                 M21B           X      X   
    21      416654           Juhászné Czinege Anita        W21B           X      X   
    22                 X     Kaszab Eszter                 W16B           X      X   
    23      233647           Kocsis László                 M45            X      X   
    24      233652           Kubacsek Éva                  W18B           X      X   
    25      307745           Kubacsek József               M45            X      X   
    26      232823           Lénárt Miklós                 M21C           X      X   
    27       45167           Mezei Anikó                   W21B           X      X   
    28       45164           Mezei Gábor                   M21B           X      X   
    29      307511           Nagy Tibor                    M35A           X      X   
    30      411938           Nagyné Bódis Borbála          W21C           X      X   
    31      307778           Nemoda Ferenc                 M35A           X      X   
    32                 X     Nemoda Katalin                OB             X      X   
    33       45975           Petró Annamária               W21B           X      X   
    34      232812           Petró Árpád                   M21BR          X      X   
    35       45410           Petró Géza                    M50            X      X   
    36                 X     Répássy Dominika              W12C           X      X   
    37                 X     Rusvai Katalin                W12C           X      X   
    38                 X     Rusvai László                 M40            X      X   
    39                 X     Rusvai László                 M10D           X      X   
    40                 X     Rusvai Mónika                 W16B           X      X   
    41                 X     Rusvainé Barócsi Katali       W40            X      X   
    42      416690           Spisák László                 M16B           X      X   
    43                 X     Szerző Regina                 W10D           X      X   


45  KAL Kalocsai SE           

     1       45467           Bergendi Péter                M21BR          X      X   
     2       45469           Dénes Ildikó                  W21B           X      X   
     3        2913           Dénes Zoltán                  M21E           X      X   
     4      232793           Török Tibor                   M21C           X      X   


46  KFK KFKI Petőfi Sport     

     1         998           Bihari Zoltán                 M21B           X      X   
     2      232801           Ebinger Mónika                W21BR          X      X   
     3                 X     Fekete András                 M21BR          X      X   
     4         932           Peics Antal                   M21BR                 X   
     5         931           Peicsné Liptai Vera           W21BR                 X   
     6         929           Schultheisz György            M21B           X      X   


48  KOS Hegyvidék-KFKI Op     

     1      233618           Hajas Csilla dr.              W40            X      X   
     2                 X     Ormay Éva                     W40            X      X   
     3                 X     Ormay György                  M45            X      X   
     4      233619           Zempléni András dr.           M45            X      X   
     5      411952           Zempléni Réka                 W14B           X      X   


52  KTK Kőbányai Tájfutó      

     1        5618           Bálint Sándor dr.             M60            X      X   
     2      233694           Bálint Sándorné dr.           W60            X      X   
     3       46123           Durján Noémi                  W18B           X      X   
     4      232807           Hegedüs Béla                  M45            X      X   
     5         981           Hegedüs Gergely               M16B           X      X   
     6       45324           Horváth Béla                  M55            X      X   
     7       46011           Kerényi Máté                  M21E           X      X   
     8                 X     Kerényi Szófi Zsófia          W12C           X      X   
     9      411921           Kovács Béla                   M21BR          X      X   
    10      411931           Kovács Eszter                 W21BR          X      X   
    11                 X     Nagy Dezső                    M65            X      X   
    12        5621           Nyögéri Imre                  M65            X      X   
    13        5627           Ribényi Imre                  M60            X      X   
    14      411991           Schulek Iringó                W14B           X      X   
    15                 X     Schwendtner Bálint            M12C           X      X   
    16       45939           Schwendtner Erik              M21BR          X      X   
    17      500576           Scultéty Márton               M21E           X      X   
    18         982           Sejpes Gyula                  M60            X      X   
    19        5624           Simon Tamás                   M21BR          X      X   
    20       45110           Sváb Emese                    W21B           X      X   
    21                 X     Sváb Lászlóné                 W60            X      X   
    22       45328           Szunyog Attila                M21B           X      X   
    23       45319           Szunyog Emese                 W21B           X      X   
    24        5616           Szunyog József dr.            M45            X      X   
    25      232768           Tertsch Ágnes                 W21B                  X   
    26      233515           Tóth II. Zoltán               M21C                  X   
    27       45322           Tóthné Schuch Anikó           W21B           X      X   


53  KTX Kőbányai Textil S     

     1                 X     Köblös Csaba                  M21C           X      X   
     2       45402           Köblös József                 M60            X      X   
     3       45401           Kún Ferenc                    M70            X      X   


54  LIT Litéri Tájfutó Cl     

     1                 X     Péntek Gréti                  W10D           X      X   
     2                 X     Péntek Mátyás                 M12C           X      X   


55  MAC Margitszigeti Atl     

     1                 X     Ipsics László                 M35BR          X      X   
     2                 X     Ipsics Péter                  M10D           X      X   
     3                 X     Ipsics Viktória               W12C           X      X   
     4                 X     Ipsicsné Popelyás An          OB             X      X   
     5      236368           Oszkó Attila                  M12C           X      X   
     6      236367           Oszkó Dóra                    W14B           X      X   
     7      800002           Oszkó László                  M35BR          X      X   
     8                 X     Peregi Dániel                 M10D           X      X   
     9                 X     Peregi Dávid                  M12C           X      X   
    10                 X     Peregi Tamás                  OB             X      X   
    11                 X     Tenk Lőrinc                   M10D           X      X   


56  MAF Műegyetemi Atléti     

     1       46100           Bacsó Piroska                 W40            X      X   
     2                 X     Dalos Áron                    M10D           X      X   
     3      233595           Dalos Attila                  M35A           X      X   
     4       45376           Ludvig István                 M50            X      X   
     5      232767           Maácz Miklós                  M21BR          X      X   
     6       45374           Magyar János                  M50            X      X   
     7       46082           Matics Gyula                  M21B           X      X   
     8      411967           Tóth Ágnes                    W21BR          X      X   
     9                 X     Weiler Virág                  W10D           X      X   
    10      307781           Weiler Zsolt                  M35A           X      X   


57  MCB Maccabi Vívó és A     

     1       45244           Paskuj Mátyás                 M35A           X      X   
     2      411915           Révész Gábor                  M21B           X      X   


59  MEA Miskolci Egyetemi     

     1        5633           Harkányi Zoltán               M21E           X      X   


60  MOM Hegyvidék SE-MOM      

     1         935           Szabó Zsuzsanna               W50            X      X   
     2      700002           Zsebeházy István              M21E           X      X   


61  MSE Megalódusz SE         

     1                 X     Ádám Péter                    M21B           X      X   
     2        4461           Bogdanovits András            M55            X      X   
     3       45529           Cseh Veronika                 W35A           X      X   
     4        4460           Cserna András                 M21B           X      X   
     5       45101           Gillich István                M35A           X      X   
     6      416673           Gillichné dr.Kalocsai A       W35A           X      X   
     7        4458           Gyulai Tamás                  M21E           X      X   
     8        4459           Gyulai Zoltán                 M45            X      X   
     9        4456           Laki Balázs                   M21B           X      X   
    10      232753           Mauer Lajos                   M21BR                 X   
    11                 X     Muity László                  M21C                  X   
    12         966           Tamásné Szakács Judit         W35A           X      X   
    13      222902           Varsányi Ferenc               M21B           X      X   
    14       46060           Viczena Miklós                M45            X      X   


65  NYV NYVSC-Nyírerdő Tá     

     1       45170           Zsilkin Viktor                M45            X      X   


68  OSC Orvosegyetem SC       

     1      232766           Antók Gergely                 M21B           X      X   
     2      307571           Csákány Anikó                 W40                   X   
     3       45304           Dóczi Petra                   W21B           X      X   
     4        4482           Dosek Ágoston                 M35A           X      X   
     5       45450           Dudás István                  M70            X      X   
     6       45520           Füzy Anna                     W21E           X      X   
     7       45416           Füzy Judit                    W21B           X      X   
     8      233541           Gárdonyi Márk                 M21BR          X      X   
     9      416663           Györgyi László                M45                   X   
    10       45418           Hanusz Mária                  W60            X      X   
    11      233507           Hegedűs Klára                 W21BR          X      X   
    12       45417           Hegedűs Zoltán                M21B           X      X   
    13         947           Karagics Judit                W35A           X      X   
    14        4501           Kardos Ferenc Dr.             M55            X      X   
    15        4495           Kéri Gerzson dr.              M60            X      X   
    16       45414           Marosffy Dániel               M21E                  X   
    17       45301           Marosffy Orsolya              W21E           X      X   
    18      307533           Mets Miklós                   M21BR                 X   
    19      307563           Salánki Zsuzsa                W21BR                 X   
    20      233629           Szlatényi Dóra                W12C                  X   
    21      307527           Szlatényi Ferenc              M40                   X   
    22      233644           Tálas Sándor                  M21BR          X      X   
    23       45305           Trón Viktor                   M21BR          X      X   


71  PSE Postás-Matáv SE       

     1       45365           Buncsik János                 M70            X      X   
     2       45947           Gösswein Csaba                M21E           X      X   
     3      307565           Gösswein Judit                W45                   X   
     4       45437           Holluby Andor                 M60            X      X   
     5                 X     Holluby Dóra                  W21BR          X      X   
     6      232765           Horváth György                M21B           X      X   
     7      232771           Kalmár János                  M21BR          X      X   
     8       45948           Kiss László                   M21BR          X      X   
     9         897           Lázár László                  M55            X      X   
    10      411940           Müller János                  M65            X      X   
    11        4497           Nemesházi László              M21B           X      X   
    12        4498           Nemesházi Lászlóné            W40            X      X   
    13       45367           Olajos Ferenc                 M50            X      X   
    14       45366           Ostorics Zsuzsanna            W40            X      X   
    15      411973           Schell Anikó                  W21C                  X   
    16        4491           Schell Antal                  M65            X      X   
    17       45537           Schell Antal ifj.             M21B                  X   
    18        4492           Schell Antalné                W60            X      X   
    19      307516           Tüskéné Borszéki Erika        W21B           X          


73  PVM Pécsi Vörös Meteo     

     1       45499           Benga Andrásné                W50            X      X   
     2       45378           Fluck István                  M55            X      X   
     3      307600           Fluck Marcell                 M16B           X      X   
     4      233683           Kóger Gyula                   M50            X      X   
     5       45382           Lajtai Sándor                 M50            X      X   
     6       45383           Mező Éva                      W45            X      X   
     7      247063           Nagy György                   M40            X      X   
     8         972           Németh Ferenc                 M45            X      X   
     9      416685           Pillmann Gábor                M35BR          X      X   
    10        4514           Szieberth Péter               M40            X      X   


74  PVS Pécsi Vasutas SK      

     1       45160           Kovács Bernadett              W21E           X          
     2                       Kovács László dr.             M50            X          


75  RTE Rendőr Testedző E     

     1       45574           Blum László id.               M55            X      X   


77  SDS Salgótarjáni Dorn     

     1                 X     Furtner István                M21BR          X      X   
     2                 X     Rabecz Etelka                 W21C           X      X   


79  SKS Sárvári Kinizsi S     

     1                 X     Cser Nikoletta                OB             X      X   
     2                 X     Gömbös Gyula                  M55            X      X   
     3                 X     Kiss Bálint                   M16B           X      X   
     4                 X     Mihályfi Tamás                M18B           X      X   
     5                 X     Szijártó Anikó                W16B           X      X   
     6                 X     Tóth János                    M60            X      X   


80  SMA Soproni Műegyetem     

     1      300755           Christof Haingartner          M21B           X      X   
     2        6968           Cser Borbála                  W60            X      X   
     3      700700           Dravetz Walter                M50            X      X   
     4       45387           Kiácz Bence                   M21B                  X   
     5       46087           Margittai Endre               M45            X      X   
     6       46092           Melkes Antal                  M50            X      X   


81  SPA Tabáni Spartacus      

     1                 X     Szoboszlai Zsolt              OA             X      X   


84  SUN Sün SC Veszprém       

     1      307582           Tüskés György                 M55            X      X   


86  SZV Szegedi Vasutas S     

     1       45220           Balogh Piroska                W21BR          X      X   
     2      411913           Bereczki Máté                 M16B           X      X   
     3       45239           Felföldi Hajnalka             W35A           X      X   
     4       45909           Fodor József                  M21B           X      X   
     5       45217           Gera Krisztina                W10D           X      X   
     6       46326           Gera Tamás                    M12C           X      X   
     7       45571           Gera Tibor                    M40            X      X   
     8       45222           Hajagos Henrik                M40            X      X   
     9       45241           Horváth Tamás                 M16B           X      X   
    10                 X     Karossy Réka                  OA             X      X   
    11       45218           Locskai Péter                 M12C           X      X   
    12       45916           Nagy Virág                    W18B           X      X   
    13       45918           Pálinló Márton                M14B           X      X   
    14       46073           Sallai Sára                   W40            X      X   
    15       45237           Sindely Pál dr.               M55            X      X   
    16       45213           Sinkó János                   M21B           X      X   
    17       45917           Szerencsi Ildikó              W21E           X      X   
    18       45233           Szokol Lajos                  M40            X      X   
    19       45211           Szokol Mónika                 W14B           X      X   
    20       45915           Takács Balázs                 M18B           X      X   
    21      411965           Tóth Gábor                    M40            X      X   
    22                 X     Tóth Réka                     W14B           X      X   
    23      232810           Vass Flóra                    W10D           X      X   
    24      232811           Vass Luca                     W10D           X      X   
    25       46074           Vass Zoltán                   M40            X      X   
    26       45242           Viczián Péter                 M18B           X      X   
    27      307797           Zsigmond Timea                W16B           X      X   


88  THS Taszári Honvéd SE     

     1       45552           Baráth Imola                  W21B           X      X   


89  THT Tapolcai Honvéd S     

     1                 X     Domán Fruzsina                W14B           X      X   
     2       45353           Domán Gábor                   M21B           X      X   
     3       45354           Domán Rajmund                 M18B           X      X   
     4       45186           Tóth Károly ifj.              M16B           X      X   


91  TSC Tungsram SC           

     1       45461           Cserteg István                M65            X      X   
     2       45454           Hargitai Miklós               M65            X      X   
     3       45453           Hódossy Béla                  M65            X      X   


92  TSE Törekvés SE           

     1       45335           Boros Dániel                  M18B           X      X   
     2                 X     Brenn Dávid                   M12C           X      X   
     3                 X     Földi László                  M21BR                 X   
     4                 X     Gálfi Tamás                   M16B           X      X   
     5                 X     Horváth Máté                  M12C           X      X   
     6      307564           Józsa Gábor                   M21E           X      X   
     7                 X     Kállai Tamás                  M21BR          X          
     8      233680           Kéri Péter                    M55            X      X   
     9      233534           Kiss Zsolt                    M21C           X      X   
    10                       Korcsok Pál                   M21BR          X          
    11                 X     Nagy István                   M21BR          X          
    12       46014           Pálinkás Tamás                M20A           X      X   
    13                 X     Siklósi Bálint                M10D           X      X   
    14                       Szilágyi Mónika               W10D           X      X   
    15                 X     Zakariás Péter                M21B                  X   


93  TTE Tipo Tájfutó és K     

     1      800000           Allwinger Herwig              M21B           X      X   
     2      416678           Allwinger Tünde               W21B           X      X   
     3       45126           Baracsi Gábor                 M21E           X      X   
     4        4467           Bogdány Miklós                M65            X      X   
     5                 X     Bogdány Szilvia               W21C                  X   
     6                 X     Budai Renáta                  OA             X      X   
     7       45130           Cseresnyés Ágnes              W21B           X      X   
     8                 X     Dankó Botond                  M10D           X      X   
     9       45132           Dankó István                  M21BR          X      X   
    10       45133           Dankó Zoltán                  M21BR          X      X   
    11      233622           Egei Tamás                    M35A           X      X   
    12       45135           Éliás Vilmos                  M70            X      X   
    13       45136           Éliás Vilmosné                W60            X      X   
    14      416621           Farkas Krisztina              W21B                  X   
    15      307503           Friedrich Gábor               M21BR          X      X   
    16       45139           Gombkötő Péter                M21BR          X      X   
    17       45138           Gombkötő Péter dr.            M60            X      X   
    18       45141           Gyimesi Zoltán                M21E           X      X   
    19       45391           Hajagos István                M45            X      X   
    20       45392           Hajagos István ifj.           OB             X      X   
    21                 X     Hajagos Miklós                M10D           X      X   
    22      416692           Hajdu Dorisz                  W12C           X      X   
    23                 X     Hajdu Erik                    M10D           X      X   
    24        4468           Hajdu Martin                  M35A           X      X   
    25      411927           Hargitai István               M60            X      X   
    26      232817           Honfi Gábor Ádám              M21BR          X      X   
    27        4476           Horváth Magda                 W45            X      X   
    28       49523           Kácsor Attila                 M18B           X      X   
    29                 X     Lajtavári Zoltán              M16B           X      X   
    30       45209           Lengyel Andrea                W21B           X      X   
    31      405883           Lenkei Zsolt                  M21E           X      X   
    32       45388           Lux Andrea                    W21B           X      X   
    33      411918           Máthé Fanni                   W18B           X      X   
    34       45927           Mihályi Ferenc                M21E           X      X   
    35        4469           Molnár Attila                 M35BR          X      X   
    36       45494           Nagy Gábor                    M60            X      X   
    37        4473           Pap László                    M45            X      X   
    38       45202           Pelhős Lívia                  W21B                  X   
    39         912           Prinzhausen Judit             W21B                  X   
    40       46102           Rácz Alida                    W21B                  X   
    41       45393           Rácz Márton                   M65            X      X   
    42       45531           Rácz Mónika                   W21B           X      X   
    43       45206           Szemler István                M60            X      X   
    44      232754           Szemler Judit                 W21BR          X          
    45                 X     Tóth Adrián                   M10D           X      X   
    46                 X     Tóth-Buschmann Ilka           W21C           X      X   


94  TTT Tatai Tömegsport      

     1      233607           Federics Éva                  W21B           X      X   
     2       46146           Gillich György                M35A           X      X   


96  VHS Veszprémi Honvéd      

     1      416646           Bozsits Szilvia               W21BR          X      X   
     2      416641           Faggyas Eszter                W12C           X      X   
     3       45458           Faggyas László                M35BR          X      X   
     4                 X     Faggyas Petra                 W10D           X      X   
     5                 X     Faggyas Réka                  W10D           X      X   
     6                 X     Gazdik Vendel Özséb           M12C           X      X   
     7                 X     Gönye András                  M12C           X      X   
     8                 X     Hidvégi Gergő                 M10D           X      X   
     9      416643           Kaptur József                 M45            X      X   
    10      307596           Kapturné Bíró Anna            W21BR          X      X   
    11                 X     Lükő Dániel                   M14B           X      X   
    12      411901           Marton Balázs                 M21B           X      X   
    13      416650           Pongrácz Ervin                M14B           X      X   
    14      232804           Sebők Petra                   W16B           X      X   
    15                 X     Szalay Károly ifj.            M14B           X      X   
    16      232805           Tölgyesi Ákos ifj.            M14B           X      X   
    17                 X     Tölgyesi Aurél                M10D           X      X   
    18       45456           Tömösközy Tamás               M21B           X      X   
    19       45455           Wengrin Ágnes                 W21E           X      X   


97  VTC Veszprémi Tájfutó     

     1                 X     Csöngei Barbara               OB             X      X   
     2                 X     Csöngei Dávid                 M12C           X      X   
     3      411906           Csöngei Dezső                 M45            X      X   
     4      307716           Pegán Bernadett               W21BR          X      X   
     5       45187           Tóth Károly                   M45            X      X   
     6       45188           Tóth Károlyné                 W21C           X      X   
     7       53416           Tóth Krisztina                W12C           X      X   
     8      233642           Varsányi Attila               M35BR          X      X   
     9                 X     Varsányi Kinga                W12C           X      X   
    10       45576           Wengrin István                M60            X      X   
    11       45577           Wengrin Istvánné              W60            X      X   


98  ZSC Zöld Sportok Club     

     1       45171           Kovács Attila                 M50            X      X   


99  ZTC Zalaegerszegi Táj     

     1       45567           Ács Gábor                     M21B           X      X   
     2      233543           Harsányi Rita                 W21BR          X      X   
     3      233542           Orosz Katalin                 W21C           X      X   
     4       45568           Serestey Áron                 M21B           X      X   
     5      233513           Vajda Kolos                   M21E           X      X   


100 HSE Hegyisport Szente     

     1        5622           Balla Sándor                  M50            X      X   
     2       45553           Csillag Veronika              W35A           X      X   
     3         960           Győrffy Gabriella             W35A           X      X   
     4        4478           Jenővári Gabriella            W40            X      X   
     5        4494           Kármán Katalin                W40            X      X   
     6      233691           Katona Ferenc dr.             OA             X          
     7       45191           Kerényi Dénes                 M45            X      X   
     8       46122           Kerényiné Rédly Zsófia        W45            X      X   
     9       45174           Tömördi Ágnes                 W35A           X      X   
    10       45470           Vankó Péter                   M45            X      X   
    11       45533           Zentai László                 M45            X      X   


101 JMD Jászapáti Mészáro     

     1                 X     Birkás Kinga                  W12C           X      X   
     2       45921           Birkás László                 M14B           X      X   
     3                 X     Bugyi Kálmán                  M12C           X      X   
     4      307748           Gojsza Ádám                   M14B           X      X   
     5       45396           Halaj László                  M35BR          X      X   
     6                 X     Jámbor Judit                  W14B           X      X   
     7      307749           Kabács Dávid                  M14B           X      X   
     8                 X     Kalmár Krisztián              M12C           X      X   
     9      307746           Kalmár Viktor                 M14B           X      X   
    10       45163           Kissné Kiss Mária             W40            X      X   
    11       45165           Nagypéter Mária               W40            X      X   
    12                 X     Ózsvári Eszter                W12C           X      X   
    13                 X     Polgár Henriett               W14B           X      X   
    14      416658           Sisa Dorottya                 W16B           X      X   
    15                 X     Szabari Bernadett             W12C           X      X   
    16       45925           Urbán Csaba                   M18B           X      X   


102 HSV HSV OL Wr. Neusta AUT 

     1        6900           Achacher Gisela               W60            X      X   
     2        1994           Bock Jenny                    W16B           X      X   
     3      872110           Fesselhofer Roland            M18B           X      X   
     4      320023           Koiser Bernhard               M18B           X      X   
     5        6903           Koiser Gerhard                M45            X      X   
     6         204           Möstl Max                     M70            X      X   
     7        6961           PidnerValentin                M45            X      X   
     8      820508           Plohn Markus                  M21B           X      X   
     9      770828           Ponweiser Eva                 W21E           X      X   
    10      510814           Ponweiser Franz               M50            X      X   
    11        6916           Schweifer Erwin               M50            X      X   
    12      730503           Srb Alexander                 M21B           X      X   
    13        6909           Stockmayer Michael            M35A           X      X   
    14      717947           Tobler Barbara                W55            X      X   
    15        6902           Tobler Bati                   W21B           X      X   
    16       46351           Zemann Adi                    M21B           X      X   


103 OMA LZ-OMAHA          AUT 

     1        7104           Arthofer Dietmar              M50            X      X   
     2        7101           Grabenhofer Willi             M55            X      X   
     3        7102           Graf Josef                    M55            X      X   
     4        7185           Kucher Nicole                 W21BR          X      X   
     5        7103           Lamprecht Reinhard            M50            X      X   


104 JAP HPD Japetic       CRO 

     1      406701           Branimir Pongrac              M21E           X      X   
     2      406702           Damir Suban                   M21B           X      X   
     3      410649           Daniela Popovic               W21BR          X      X   
     4       41065           Franjo Budi                   M21BR          X      X   
     5      237593           Luka Resetar                  M18B           X      X   
     6      237592           Marina Cosic                  W21BR          X      X   
     7      237557           Mario Telisman                M18B           X      X   
     8      410653           Nikola Tot                    M21BR          X      X   
     9      237594           Vedran Lastovcic              M16B           X      X   


105 JEL OK Jelen          CRO 

     1      300741           Ana Jesovnik                  W21E           X      X   
     2      535353           Tomislav Kaniski              M35A           X      X   


106 LOK OK Lokve          CRO 

     1                 X     Anamaria Tusic                W16B           X      X   
     2                 X     Andrea Tusic                  W21BR          X      X   
     3                 X     Andrija Tusic                 M21BR          X      X   
     4                 X     Nensi Lipovac                 OB             X      X   
     5                 X     Rozmari Tusic                 W21BR          X      X   


107 MAK OK Maksimir       CRO 

     1      406735           Darko Merunka                 M40            X      X   
     2      416522           Lino Legac                    M21E           X      X   
     3      236869           Sanja Hak                     W21BR          X      X   
     4      410613           Tena Sakar                    W18B           X      X   


108 FOC Finnair Orienteer FIN 

     1                 X     Erkki Simpanen                M70            X      X   
     2                 X     Hannu Ihatsu                  M55            X      X   
     3                 X     Niilo Koskenkorva             M60            X      X   
     4                 X     Pekka Oksanen                 M35BR          X      X   


109 HSS Helsingin Suunnis FIN 

     1       62879           Haarlaa Tapio                 M21E           X      X   
     2       62894           Karjalainen Jouko             M60            X      X   
     3       62892           Kivimäki Tiina                W21E           X      X   
     4        6664           Kyckling Veli Matti           M55            X      X   
     5       64386           Lamberg Mikael                M21E           X      X   
     6       63343           Liljeström Age                M55            X      X   
     7       64393           Liljeström Kimmo              M35A           X      X   
     8       64826           Lindeman Gunnel               W60            X      X   
     9       64863           Lindeman Osmo                 M60            X      X   
    10        2391           Litmanen Pairi                W45            X      X   
    11       59187           Mattila Pertti                M55            X      X   
    12       64414           Peitsala Osmo                 M60            X      X   
    13       64952           Pertti Virtanen               M70            X      X   
    14       63835           Raatikka Marja                W60            X      X   
    15       64237           Salmenkylä Juhani             M70            X      X   
    16       64288           Salmenkylä Pirkko             W60            X      X   
    17      403138           Sane Anneli                   W55            X      X   
    18      403108           Sane Kari                     M50            X      X   
    19       45430           Tiura Tapio                   M55            X      X   


110 KSK KangSK            FIN 

     1      305765           Kaarnijärvi Marja             W55            X      X   
     2      305774           Kaarnijärvi Seppo             M55            X      X   


111 RAS Rastiketut        FIN 

     1                 X     Emilia Mattila                W21B           X      X   
     2                 X     Mikko Kaataja                 M21C           X      X   


112 HAM Hamar Orientering NOR 

     1      243520           Erik Groendalen               M50            X      X   
     2                 X     Erik Neby                     M45            X      X   
     3      243276           Harald Volden                 M50            X      X   
     4      243358           Helge Ryen                    M40            X      X   
     5      243068           Oeystein Melby                M40            X      X   
     6                 X     Tom-Erik Brohaug              M55            X      X   
     7      243225           Trond Ivar Toemmervold        M40            X      X   


113 CLK PK Celik          SCG 

     1      233091           Pavlovic Dragan               M21C           X      X   
     2      233092           Vranic Jelena                 OA             X      X   


114 DMB DMB               SCG 

     1      233142           Ajdanic Natasa                W21C           X      X   


115 LSI LSI               SCG 

     1      233101           Stanojevic Nebojsa            M20A           X      X   


116 NES Orijentacioni Klu SCG 

     1      416754           Alidjukic Todor               M40            X      X   
     2      233155           Kolarov Djoka                 OB             X      X   


117 OBI Obilic            SCG 

     1      233248           Stevanovic Marko              M14B           X      X   
     2      233249           Stevanovic Miroslav           M45            X      X   


118 PTT PD PTT            SCG 

     1      233246           Isailovic Misa                M55            X      X   
     2      233150           Jaksic Milos                  M20A           X      X   
     3      233144           Jankovic Ana                  W16B           X      X   
     4      233243           Jovovic Djordje               M40            X      X   
     5      233149           Malesevic Nikola              M10D           X      X   
     6      233244           Radovanac Voislav             M55            X      X   
     7      233145           Radulovic Tamara              W18B           X      X   
     8      233146           Rosic Andjela                 W21B           X      X   
     9      233148           Spasojevic Biljana            W60            X      X   
    10      233151           Subevski Branislav            M21C           X      X   
    11      233143           Topalov Aleksandra            W16B           X      X   
    12      233245           Zagorac Djordje               M55            X      X   
    13      233147           Zagorac Marijana              W50            X      X   


119 PEZ Sokol Pezinok     SVK 

     1       46281           Jozef Fedor                   M45            X      X   
     2        9817           Katarina Fedorova             W21E           X      X   


120 BLE HSV Bleiburg      AUT 

     1       46307           Opetnik Siegfried             M40            X      X   


121 STR OK Strazilovo     SCG 

     1      233261           Saric Petar                   M21E           X      X